Új privát üzeneted érkezett!

Tamesz

Nagyon boldog névnapot kívánunk http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 207.33.gif[/img.

Örülök,hogy kis nunis lesz ketteske :D


A képe nagyon édesek,mármint a babók.

Sajna Maja megint elromlottt és én is beteg vagyok.

Timurr [img]]
Vendég
 


Juc, köszi nagyon jó volt az állatkertben. Igen láttam a fotókat, de mi nem hiszem hogy tudunk menni ilyen talira, mert elég messze van busszal, és apa jár dolgozni az autóval. :(

Tamesz, boldog névnapot kívánunk mi is.

Fanka, ezek szerint nem csak nekem nem sikerült. Hátha idővel megoldódik. :D

Megpróbálok felrakni egy-két képet az állatkertről, igaz nem sok jó sikerült.

Kép Kép

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Tamesz, remélem, már jobban vagy!!! Gyógyulj meg nagyon hamar! Pihenj sokat! Most apukád itt maradt veletek? Tud segíteni? Szólj, ha be szeretnéd adni Marcit a "Marci-bölcsödébe", szívesen látjuk!!! :lol: :lol: :lol: És kiderítették, hogy mitől volt a rosszullét? Mi volt romlott? Remélem, nem a Kolping-vírust kaptad el! :?

Fanka, ma jártunk a MOM-ban, lestük, hátha ott vagytok, de aztán szomorúan láttuk, hogy ma nem lesz Marcinak randija... :cry: Pénteken torna vagy helyette vmi szabadtéri??? :lol:

Na, itt küldöm a tegnapi szerelmes képeket: :lol:

Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát!

Juc

Kép
juc14
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi egész nap a szüleimnél voltunk, igazi felüdülés ez a heti egy nap! Panni egyre jobban ragaszkodik a nagyszülőkhöz, legtöbbször felém se néz, ha ott vagyunk, csak őket nyúzza, na meg Füles kutyát, aki már menekül előle :lol: . Ma pl egész délután üldözte egy krémmel, hogy bekenje a fejét (a kutyának) :roll: . Én pihiztem, tévéztem, elmentem szoliba, és még olvasni is tudtam, nagyon király volt!!

Tamesz
Brrrr..hát nem valami szép névnapi meglepetés! Mitől purcanhattál ennyire ki?? Remélem már jobban vagy!!

Angyalka
NAgyon bátor Jencike, hogy még a krokodil szájába is beült!! Sajnálom, hogy nem tudsz jönnia talikra, azért jó lenne egyszer, ha tudnánk találkozni!

Timurr
Jobbulást neked, és Maja babának is!

Eveka
Ha erre jársz: mi a helyzet nálatok a tejallergiával? Nekünk 1,5 éves korig tart még a tilalom, aztán én már fokozatosan ehetek mindent, meglátjuk, az anyatejen keresztül hogy reagál rá Panni (ha egyátalán fog még szopni akkor...). Ha nem jönnek vissza a tünetek, akkor már adhatok neki lassanként tejterméket. Panni imádja a rizs- és szójatejet, reggel és este megiszik kb. 2-2- dl-t, de azért jó lenne már enni egy kis sajtot (én meghalok érte, lassan 1 éve nem ettem :cry: ), és főleg, ha nem kellene a főzéssel annyit agyalnom...

KépKép
fanka
 
 


Juc
Húúú, ezek a képek!! Nagyon jó, hogy most nálad volt a gép (kártyával, feltöltve :D ), kár lett volna, ha nem örökíted meg ezt a bimbózó románcot!!

Péntekre ígérkezett délelőttre az a barátnőm, aki végül tegnap nem jött, de még nem 100 %, ha alszik a gyerek, akkor nem jön :roll: . Azért holnap pontosítom vele, nem szeretnék potyára itthon ülni egész péntek délelőtt... Viszont holnap délutánra szervezhetünk egy randit a gyerekeinknek, ha rossz idő lesz, MOM, ha jó, akkor szabadtéri.

KépKép
fanka
 
 


Tamesz!
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk, és gyors jobbulást!

Timurr!
Nektek is jobbulást!

Juc!
Hát ezek a képek .... hihetetlen aranyosak a Törpikék rajta! Miket nem tudnak!? :oops:

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!


Tamesz,
nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!
remélem nincs semmi komoly probléma és a kisaszonnyal is minden rendben van. Mitől lettél rosszul, kiedült már? Hogy bírtad az utazást?

Már korábban írtam egy jó hosszút, erre eébénáztam az elküldését és az egész elszállt.
Sajna most nincs erőm újraírni az egészet, mert nagyon fáradt vagyok és még pár dolgot meg kellene a gép előtt csinálnom.

Fanka, Juc
Nagyon királyok a képek! tündériek a gyerkőcök, látszik hogy jól ismerik már egymást!

Timur
Gyógyuljatok meg gyorsan!! mi bajotok van? Maja hogy viseli a betegséget?

Nyuszkó
Nekem a Megadöntő nem nagyon tetszett, a zsűri nagyon nyomi volt, főleg a Pély, akit bármikor mutattak komoly fapofával ült, a beharangozottól eltérően nem volt ott az össze ember a korábbi szériákból, egy csomó dal elhagzott már korábban, engem a sok táncos meg dobos zavart, a csillagdalok már a könyökömön jönnek ki, és annyira de annyira lehetett tudni a végeredményt, ebben se volt semmi izgalom, max. az arány volt meglepő.
Internetes hírek közt olvastam, hogy a tv2 nagyot bukott a mega döntővel, mert sokkal többen nézték azrtl-es Szombat esti láz-at.
Amúgy én is a Magdinak szurkoltam és örülök hogy tényleg ő nyert!

No mára ennyi, szép estét!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Tamesz, ezt neked küldjük...

Kép
Puszi:

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!!
Látom lassan mindenki visszatalál!!Alig gyöztem olvasgatni! :shock: :shock:
Tamesz!!Gyorsan itt is kívánok boldog névnapot,mert ugyan küldtem egy képeslapot amit a levelezönk szerint nem tudtam valami hiba miatt elküldeni,de aztán a képeslapos oldalon meg az van írva,hogy megkaptad sőt el is olvastad!Át fogom javitani erre az emaílcímedre,a címlistámat mert ez szimpibb!!Írd meg ha nem kaptad meg és akkor elküldőm erre a feemailes címedre!!
Remélem én is,hogy már jobban vagy!Jó lenne ha kicsít pihiznél is néha! :shock: :evil: :evil: Ne felejtsd,hogy egy törékeny kislány van a pocidba nem egy ördögfioka!! :lol: :D
Juc!!Nem tudom irtam e de megkaptam a privátodat! :lol: Már müködik rendesen!!
Panni és Marci nagyon édesek!!Tuti Míron is odabujt volna,annyíra bujos ő is!!Tők vad ídegeneket képes őlelgetni,meg puszilgatni!! :o :o
Timur!!Majának jobbulást!!
Angyalka!Jencikének ez a haj tömeg! :!: :!: :shock: :shock: :shock: De nagyon édes! :lol: :lol:
Bár most nézem hogy Juc Marcijának se gyenge séroja van!!Olyan kis pihésnek látom még!Csak nem a babahaja még?
Na jo befogtam,mert már sok vagyok!!!
Megyek aludni!!
Látom senki nincs itt,biztos mindannyían már az igazak álmát alusszátok!! :wink: :wink: Kellett nekem délután szunyálni,most majd hajnalig csak nézek ki a hüle fejemböl! :shock: :shock: :twisted:
Szoval akkor szép álmokat nektek!!
Vendég
 


Tamesz, remélem jobban vagy már és tudsz enni, na meg benned is marad. Majd jelentkezz, hogy mi van veled.

Juc, Fanka nagyon édik a gyerkőcök, vigyázzatok mert a végén még lesz belölük valami.

Andi, hát igen a hajára nem panaszkodhatunk, pedig már háromszor volt fodrásznál. Remélem azért lassan sikerült elaludnod, mert gondolom a gyerkőcök reggel nem mondták, hogy anya aludj még nyugodtan, addig mi mindent megcsinálunk! :D

Fanka, ilyen napokat én is élveznék a nagyszülőknél. Meg a gyerkőcnek is biztos jó, hogy a nagyikkal lehet. Mondjuk nekem itt vannak közel, úgyhogy sűrűn segítenek. És szerencsére a Jencikét is nyugodtan itthagyhatom velük, mikor megyek integet, puszit küld, aztán játszik tovább. :D

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan beugrom. Marci sajna felülfertőződött valamival, belázasodott és most antibiotikumot kap, mert már piros volt az egyik füle és a tüdeje fölött is hallható volt egy kis zörej :(. Szegénykém csak hörög. Elég ijesztő, de most mr kezd jobban lenni. Csak orrszívást unja már baromira így két hét után. Csak most szobafogság van :(.

Tamesz!
Remélem már jobban vagy. Utólag is nagyon sok boldog névnapot kívánunk Neked!

Fanka!
Mi elkezdtük próbálgatni a tejtermékeket (úgy, hogy én eszem), csak most közbejött ez a légúti vírusfertőzés. De én már ettem egyszer sajtot! Lettek kiütések, de a hátán és lehet, hogy a vírusfertőzéstől. Majd újrakezdjük a próbát, ha meggyógyult.

Megyek összeszedem a lakást, mert mindjárt ébred a Manóm!

Eveka
eveka
 
 


Köszönjük a jókívánságokat,igazából Maja alvásügyileg romlott el se éjjel se nappal jószerivel egy hete,plusz még meg is fáztam,plusz nagylány lettem,plusz még nagyon sok minden amivel nem untatlak benneteket.Szóval Maja ma reggelre lett taknyos egy icipicit.

Eveka

Minél hamarabbi gyógyulás érdekében mennek a gyógypuszik.

Timka
köszi nekd is,de Maja nem beteg csak hisztis,dilis,éóg rajtam,kiborít,ma beültettem a székbe hogy mostt ebéd,erre vísít,fülsüketítően,próbáltam etetni,enni,nem hagyta,kivettem,de végig üvöltött,elkapott a harci ideg beleraktam a járókába adtam neki innivalót ,cumit,aztán kijöttem,áll a kupi mondom most aztán nem érdekelsz sírjál,nem bírom agyilag,erre fél perc és csönd,játszott egyedül,addig én pakoltam,erre mint akit kicseréltek,szerintem szórakozik velem.Nézi meddig bírom cérnával. :evil:

Fanka
annyira édik a képek :D

Hú egy éve nem ettél sajtot?meg semmi tejterméket?Én mondjuk a tejtől terhesen hánytam és azóta sem bírom meginni,így sajton éltem,meg pudingon :D

Hihi szegény Füles kutya.Nálunk is mindenki menekül Maja elöl,mármint négylábú,van jó pár.

Juc
Maja egy éves adatát tudfom fejből 8550 gramm és 74 centi,mondjuk ennél több,de ez olyan saccper.

Marcinak tényleg csúcs a haja. :D

Mi múlt pénteken Kehidán voltunk,nagyon jól éreztük magunkat

Timurr Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Jelentem ma már jobban vagyok, tegnap este nagyon fisi-fosi voltam rázott a hideg és minden végtagom nagyon fájt, de mára újúlt erpvel ébredtem és most már vacsit is főztem a fiúknak!

Ma voltunk a Schöpfiben genetikai uh-on, mindent rendben találtak, a szokásos szöveget kaptuk, és továbbra is lánynak látszott a pocaklakó.

Ma jön apa és befutott németországi barátunk is, így nem unatkozom és nem is vagyok egyedül! Köszi mindenkinek a szorítást, jól esett, hogy gondoltatok rám!!!
Szép estét!

TImurr, Fanka, Juc, nagoyn jók a képek, hát ez kérem már szerelem!!!
KÉne keresni az én MArcimnak is lassan egy csajt??:)
Na szaladok, mert éhesek a fiúk, és lassan apa i befut, remélem!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jó estét!

Tamesz, örülök, hogy már jobban vagy, és hogy a kiscsajjal is minden rendben! :D

Timurr, remélem, hamarosan megjavul Maja alvókája! Nem jön új foga, nem azért ilyen nyügi?
Ez a Kehida olyasmi, mint Alsópáhok? Vagy jobb? :lol: :lol:

Eveka, Marci gyógyuljon meg minél előbb!!! És ehessél minél előbb sajtot! :lol:

Ja, evésről jut eszembe, ti már adtatok a gyerkőcöknek epret? Elvileg másfél éves kortól lehet, de hát most már olyan szépek vannak, szóval mi ma kipróbáltuk. Remélem, nem lesz tőle pöttyös.

Marci ma különben olyat kakilt, hogy a hajunk égnek állt anyukámmal... :shock: A játszin vettem észre, hogy vizes a gatyája, na, mondom, beleült vmi vízbe, anyukám megnézte, hogy belül is vizes-e a gatyesz, hááát... nem vizes volt... :lol: :lol: Totálisan összekakilta magát... :lol: Egy picit piros is a feneke, gondolom, a foga miatt van, merthogy jön egyszerre több rágófoga is...

És nem ér csúfolni Marci haját!!! :lol: :lol: A múltkor elment mellettünk egy pár, és hallottuk, amint a srác azt mondta a csajnak, hogy utoljára rajzfilmben látott ilyen fejet, mint Marcié... :lol: :lol: :lol:

Na, sziasztok!

Juc

Kép
juc14
 
 


Ja, Fanka, mail ment!

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
NEm ér bántani a kisbarátom! Annyira édes a kis fürtyjeivel, de így hogy láttuk az apát, így már érthető, honnan örökölte!!!
Epret én már adtam, Marci szereti is.

Timurr,
jobbulást Nektek, tényleg mesélj erről a kehidáról, milyen hely???

Eveka,
kitartás a szobafogság miatt, most megint esőt mondanak, úgy talán nem fog annyira fájni a szíve, és gyógyuljon meg Marci mielőbb, utána pedig már tényleg összefuthatnánk a környéken, valamikor!!!

Angyalka,
nem semmi a sérótok, és a fodrászt hogy viseli Jencike? Én eddig egyszer levágtam AMrci haját, majd mielőtt nyaralni megyünk megint neki akarok esni, de azért félek is!

Andi,
sajna nem kaptam semmilyen levelet, de így is köszi a köszöntést! Ma is sikerült délután egy órát pihennem, amíg itt volt a keresztanyám és Marcit legeltette, próbálok pihizni, csak nem könnyű! Mennyivel másabb egy lány pocaklakó, mint egy fiú??? :lol:

Timka,
megvan a tettes, rakott nyelv volt az, szerencsére csak én ettem belőle, így senki másnak nem lett baja, pedig apukám kedden vette és aznap este ettem, szóval elvileg jónak kellett volna lennie, hát most egy darabig nem fogok enni belőle!!! Szegény apunak teljes lelkiismeret furdalása volt és van, hogy miatta kerültem kórházba és reméli, hogy nincs baja a babának, hát én is, de ma úgy tűnt minden ok. Köszi a csokrot, gyönyörűűűűű!

Na most ennyit sikerült visszaolvasnom, majd képeket töltök fel én is a képtárba, ha lesz egy kis időm!
Szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Ja, Marcinak ma újabb szeretetkitörése volt :lol: :lol: , ezúttal egy kisfiút ölelgetett a Mammut szökőkútjánál :oops: :oops: :lol: (A srác anyukája döbbenten nézte őket...) A férjem csinált róla mobillal videót, abból meg animációt, íme:

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Juc, nekem nagyon tetszik Marcid göndör fürtje, olyan kis édes pofa az a gyerek, a csúfolóknak nagy ejnye-bejnye; és ez a szeretetkitörés :lol:
Vajon mit szól ehhez Panni? :roll:

Tamesz, életemben nem ettem még rakott nyelvet, mi a manó az?
Örülök hogy jobban vagy.

Timur
Fanni is játszik néha az idegeimmel, megértem a lelki állapotod.
Nekem iszonyatosan lelkiismeretfurdalásom van, ha magára hagyon amikor bömböl és kapaszkodna rám, de néha neki kell engednie. Mi lesz velünk ha jön a dackorszak???? - előre félek!

Ma a kert nagy része elkészült, teszek fel egy ilyen volt-ilyen lett párosítást:

Kép

munka közben:
Kép

Itt már majdnem kész:
Kép

Bocs a sok kertes kép miatt, de nem tudok betelni a látvánnyal. Olyan jó kinézni az ablakon.
Már működik az öntözőrendszer is, Fanni is sikeresen kapott a vízből egy próba során, úgyhogy nem nyerte el a tetszését.

Szép álomokat!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jó reggelt!

Fanka, lesz ma babarandi??? :lol: Láttad, hogy ha Marci nem láthatja Pannit, akkor mást ölelget! :D

És mikor lesz nagyobb babarandi, sok gyerekkel? :lol: Gyereknap? Jövő hét?

Timka, gyönyörű lett a kert!!! Mikor lesz teljesen kész?

Szép napot!

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóreggelt!

Juc,
nagyon szupi az animáció!!!!

TImka,
nagy a változás, gyönyörű lett a kert!!! Gratula, várjuk a további képeket is!!! Mikor lehet összetaposni a kertet??? :lol:

Találkozó nekünk a jövő héten még jó, utána kimegyünk apával, szóval mikor hol???

NA megyek, mert mosómedvét játszok, apa is meghozta a szennyesét, és ma még az erkélykorlátot le kell festenem, mert apu holnap hozza az utolsó adag fababát!!!
szép napot, bár kicsit befelhősödött, de remélem nem fog esni!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz, látom, visszatért az erőd!!! :lol: Azért néha pihenj is egy kicsit!!!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Hát nem semmi a Panni meg Marci közti kapcsolat :lol: :lol: , nem lehet igen korán kezdeni. Nagyon aranyosak.

Timurr,
Fel a fejjel! Nekünk is nem egyszer előfordul, hogy Ákos megördögül, mostanában meg elkezdett hisztizni. Ezt nagyon remélem, hogy elnövi.

Timka,
Gratula a kerthez, gyönyörűen néz ki.

Mi a délben voltunk a dokinéninél, ezúttal nem Ákos miatt, hanem az én torkomat kellett újra megvizsgálja. Hát nagyon felháborító volt. Muszáj volt magammal vinnem Ákost, mert egyszerűen nem volt kire hagynom. A váróteremben voltak egy jó páran, és hát nemhogy a gyerekre való tekintettel előre engedtek volna, hanem mikor végre mi lettünk volna a sorosok, még be is vágódtak elénk, mire Ákossal a rendelő ajtójához értünk volna. Azt hittem megpukkadok!

Ha valakit érdekelnek Rúzsa Magdi megasztáros dalai, erről a címről le lehet tölteni: http://rapidshare.de/files/21169261/Ruz ... 6.rar.html

Na megyek, hogy dobjak össze valami ebédet. Kellemes napot!

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Juc
Hát nem semmi a fiad, hogy ölelgeti azt a kissrácot!! Nagyon aranyos! Azért reméljük ez csak amolyan "egy délutános kapcsolat". Csak, hogy tudd: Panni meg puszikat osztott tegnap a játszótéren néhány kisgyereknek...
Eperre azt mondta a mi dokinénink, hogy lehet adni, de le kell hámozni a külső magos részt. Még nem adtam, de lehet, a hétvégén megpróbáljuk.

Hiszti kezdemények nálunk is egyre gyakoribbak, pl, ha nem sikerül neki valami, vagy nem kapja meg rögtön a kiszemelt dolgot, akkor sikítani kezd. Meg van olyan is, hogy nem akarja, hogy kicseréljem a pelusát, ilyenkor szinte odatapasztja magát a földhöz, nyomja le magát, miközben ordít. Azt vettem észre, minél nagyobb feneket kerítek a cirkusznak, annál jobban belehergeli magát. Ezért legtöbbször nem törődöm vele, elterelem a figyelmét valamivel, vagy úgy csinálok, mintha nem történne semmi.

Ma volt nálunk egy barátnőm a fél éves lányával. Hát, ilyen nyugodt gyereket én még nem láttam! 10-14.30ig, míg itt voltak egy hangja sem volt. És nem kellett cigánykereket hányni neki, meg egyebekkel szórakoztatni, tök jól elvolt azzal, hogy nézte, mi mit csinálunk! Micsoda mázlista szülők vannak!! PAnni azért közel sem volt ilyen - ha jól emlékszem :? :?

Timka
Nagyon király a kert!!! Gondolom, sokat vagytok kint.

Nyuszkó
Hogy milyen tapló emberek vannak!! Én néha akkor tapasztalok hasonlót, mikor buszra, villamosra szállunk fel. Sokszor nem segítenek a babakocsival, de volt már olyan is, hogy benyomultak elém :evil: . Azért ez nagyon felháborító! És hogy van a torkod?

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!!
Juc!!!
Isten ments,hogy bántsam Marci haját,dehát olyan édes!!Nem probáltátok még levágni??Akkor nem lennének a kosza fürtök és talán megerősödne!!Mi Míronnak már kétszer géppel levágtuk,bár neki alapjáraton is sok haja van!!
Nagyon édesen tud ölelgetni Marci,Míron is csínálja,és van hogy kissebbeket ölelget és akkor egy hatalmas borulás lesz a vége! :lol: :lol: :lol:
Tamesz!!Ment a másik címedre a képeslap!!Csakazértis!! :D :evil: :evil: :evil: Örülök,hogy jobban vagy,sőt mint látom és olvasom már tul jol,ha kerités festést tervezel!!Azért tényleg pihenj is néha!! :x :x
Nálam a két terhesség között az volt a különbség,hogy Kírával sokkal gyengébbnek éreztem magam és hánytam 6 honapig! :cry: :cry: :cry:
Voltunk szerdán oltáson eddig minden ok!4Juliusba megyünk a kullancsra!!Kíra akkor kapja az utolsót!
Azt hiszem mennem kell mert megjött APA és éhes! :twisted: :twisted:
Gyereknap mi a Városligetbe megyünk!!Négykor dedikál Talmácsí,meg szülinapja ís lesz aztán mennek a fan clubbosok köszönteni! :P :P :P De egyébként a Margit -Szigetre akartunk menni de ott idén semmi nem lesz!!
Itt tudtok programokat vadászni: gyermeknap lap.hu vagy valami ilyesmi esküszöm tegnap nézegettem és mára már elfelejtettem! :cry: :cry: :cry: :cry: Hiába korral jár!!
Azért ha valaki kiszur a Városligetbe akkor jöjjön oda,mert nekem nagyon rossz az arcmemoriám,nem hiszem hogy bárkit is felismernék! :wink: :wink:
Tényleg megyek!4Szép hétvégét mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm a gyógy-jókívánságokat!

Marci jobban van, de nyűgös. A betegség mellé még jön a két felső szemfoga is. Hiába, halmozza az élvezeteket :).

Juc!
Marci nagyon édes! Az én Marcimnak is nagyon kevés haja van és foltokban hol rövidebb, hol hosszabb. Sok tincs viszont göndörödik, így nem vágom le. Nagyon cuki. Megerősödni pedig majd ráér :).

Eper: nekem azt mondta a doktornéni, hogy még jövőre se adjak Marcinak, mert nagyon allergizál. Se málna, se eper, se ribizli. Szóval semmi aprómagvas.

Mi gyereknapon nem megyünk sehova, nehogy Marci megfertőzzön valakit vagy újra felülfertőzze valamivel önmagát.

Szép napot Nektek!

Eveka
eveka
 
 


Teszek föl két képet Marciról:
Kép

Kép

Jó hétvégét Nektek!

Eveka
eveka
 
 


sziasztok!

Köszönjük a dicséretet és biztatást Marci hajának nevében... :lol: Én annak is örülök, hogy egyáltalán ennyi van neki, én állítólag kétéves koromig tökkopasz voltam... :shock: A fodrászom különben azt mondta, hogy nem erősödik a vágástól, az csak tévhit, úgyhogy csak akkor vágjuk le, ha belelóg a szemébe vagy túl meleg stb. Én nagyon sajnálnám ezt a pár fürtöt levágni...

Eveka, nagyon cuki Marci, látom, ő magával barátkozik a tükörben!!! :lol: :lol:

Nyuszko, torkodnak gyors gyógyulást!!! A sok bunkónak a rendelőben meg irgum-burgum!!! :evil: Nekem mostanában nagyon jó tapasztalataim vannak a villamoson, buszon, majdnem mindig segítenek a babakocsival, ha meg Marci a karomon ül (vagy a babaerszényben :) ), tutira átadják a helyet.

Fanka, nem lehetett semmi a nyugis kiscsaj... :shock: Ilyen is van??? Írok mindjárt mailt!

Jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Tamesz!
Örülök, hogy jobban vagy!

Timka!
Tényleg baromi jó lett a kertetek!

Timurr!
Kitartás, én is időnként kiakadok kiccsajomra, csak enyim gyerek, ha bele van téve a kiságyba akkor soha a b..dös életbe nem kezdene el játszani, hanem ordít torkaszakadtából, amíg ki nem veszem. Maja nagyon édes a képeken. Azért ott is vannak göndörségek rendesen, mármint a hajában :D

Eveka!
Jobbulást szép fekete szemű kicsi fiadnak!

Nyuszkó!
Hát igen, nem gyönge, hogy milyen sok bunkó ember van....Tudod, nagy az Isten állatkertje.

Juc!
Állati jó a felvétel, és szerintem is aranyos Marci haja!

Kérdésem lenne: itt minden gyermek jóevő? Az enyém borzasztó rossz étvágyú, valszeg alapból. Ma is annyira kikészített a nemevéssel, hogy már fájt a gyomrom az idegtől. Hiába mondja emböröm is, hogy nem lesz jobb ha idegeskedek, de azért ez nem ennyire egyszerű. Két dolog van amit nagyon szeret, a parizer, és a köles golyó, úgyhogy nagyon szegényes azon ételek repertoárja, amit szívesen fogad, sajna. Ha pépes a kaja, látszólag azt unja, ha kicsit darabosabb, akkor az a baj, ugyanis kiválogatja a darabokat, rengeteg kaját ledobál a földre, már be kellett vezetnem a kacsóra dádát, mert hiába mondtam neki, hogy nem szabad az ételt ledobni. A kenyeret korábban szerette, mostmár egyszerűen nem eszi meg, ha pedig megkenem vmivel, akkor pláne(legyen az vaj, margarin, lekvár, májkrém, zsír), a mi kajáinkat sem fogadja kitörő örömmel, pedig korábban vevő volt rá. Gyümi leveket nem fogad el, csak a vizet szereti, tápszert nem fogadja el, kakaót nagyon néha, de csak pár kanállal. Legtöbbször állok a hűtő előtt és nézek ki a fejemből, hogy mit adjak neki, mert tudom, hogy elérakhatom pl a sajtot is, de úgysem eszik belőle. Az ebéd többnyire úgyahogy elmegy, de a többi kajálás általában gáz.
Jajj, ne haragudjatok, hogy ennyire kitört belőlem és ráadásul össze-vissza írkáltam....

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

csak estére értem ide, látom volt termés bőven.
Köszi a kert-dícséretet, nagyon szép lett, mostmár tényleg csak a kerítés hiányzik, no meg a kavicsolás egy-két növényösszeültetés közül. Előre látom hogy Fanninak kell külön kavicságyást csinálnom, ha nem akarom a gyepről minden nap összeszedegetni....

Eveka, mi ez a nagy szerelem???? kivel csókolózik a fiatalember???

Eper: hát én adom Fanninak úgy ahogy van, nem szedem le a magvas részt. Tömi magába nagyon és semmi baja nincs tőle.
Úgy látszik ebben is megoszlanak a dokik véleménye.

Fanka
Én is láttam már pár nagyon nyugodt gyereket, és nagyon irigyeltem a szülőket. Viszont mások meg minket irigyelnek, hogy a Fanni milyen nyugodt az ő gyerekükhöz képest, szóval ez egy irígy világ, mi lenne ha mindenki egyforma lenne. (mint klónfalván, mindig az a reklám jut eszembe, hála az égnek már nem adják!)

Nyuszkó
Nekem nem sikerült ezt a Magdi féle linket betöltenem, de köszi. Sok száma megvan a LimeWire progival töltöttem le.

Timur
Töltögetitek még a Lost2-t? Kíváncsi vagyok a befelejző részre, nagyon izgi szerintem, sokkal jobb volt mint ez első széria.

Képzeljétek, lehet hogy feljelentettek minket a polgármestri hivatalnál, mert a fúrt kutunk vize nagyon homokos még és hogy ne tömítse el a rendszert folyamatosan járatni kell a szivattyút, a kiszívott vizet pedig csak az utcára tudom kivezetni.
Már második napja ment egész nap, még éjszaka is (jó kis villanyszámlánk lesz) így már az utcánk folytatásában van a véz vége. Erre idehjön most este 9 után egy pasi és szól, hogy mindenk fel van ott háborodva és sokan fel is jelentettek minket, mert nem tudnak normálisan átmenni a buszmegállóhoz, tiszta víz ott minden.
Na nekem se kellett több, jól kiosztottam, hogy nyugodtan jelentsenek csak fel, meg mi a szent eget csinálnak, ha esik az eső, mennek aztán feljelentik a Jóistent is?- erre az volt aválasz hogy az MÁS! No persze! de jöjjön ide nekem szombaton valaki apolgármesteri hivataltól, azt is elküldöm a jó francba. Ez ügyben intézkednek, de amikor a szemetet kellett volna elszállíttatiuk az útkészítők után akkor csesztek intézkedni, én vitettem el köbméterét 2500 Ft-ért.
Bocs, hogy itt panaszkodok, de rohadtul feidegesítenek az ilyen dolgok. Mit zavarja Gizikét hogy folyik az úttesten a víz, közterületen! panaszolja ba a hivatalt, amiért nem csinálta meg az utcán normálisan a vízelvezetést....
Még egyszer bocs!

Amúgy most jut ezsembe, hogy mi holnap gyereknapozunk az állatkertben a férjem cégével. Kíváncsi vagyok milyen lesz, engedi-e az időjárás a szabadtéri programot...Vasárnap pedig valószínüleg itthon leszünk, a kertünkben!

Jó hosszú lettem, eldugulok mára!
Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Eveka,

Jucnak igaza van! hogy én milyen vaksi vagyok!- azt hittem egy másik gyerek!
Ez nem az én napom....

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Na, hahó, mindenki gyereknapozik, kirándul, Star Wars-t néz??? :) :) :) Merre jártok?

Mi voltunk a Gulliver játéknagykerben, Marcinak néztünk vmi gyerknapi ajándékot, végül vettünk olyan kis tologatós fűnyírót, nagyon tetszik neki. Meg nyárra felfújható medencét meg úszógumit. Na, meg nekem hullahoppkarikát, hogy az én úszógumim viszont eltűnjön... :lol: :lol: :lol: Valaki próbálta már közületek, tényleg hatásos?

Mentünk volna a Városligetbe is, de Marci kicsit taknyos volt, meg olyan bágyadt, hogy megijedtem, és inkább hazajöttünk. De szerencsére nem volt semmi baja, láza vagy ilyesmi, az orrát egyszer leszívtuk, többször nem is kellett. Én viszont totál kipurcantam délután, fejfájás, hidegrázás, rosszkedv... :cry: :?

Andi, ha nincs semmi bajunk, és holnap mennénk a Városligetbe, majd keresünk benneteket (Talmácsi környékén... :lol: :lol: ) Mikor lesztek ott?

Jövő heti tali többieknek mikor jó? Marci asszem, szerdán kapja a 15 hós oltást, ha minden rendben. Nekünk leginkább a hétfő meg a csüt. jó. Mellékhatása volt nálatok az oltásnak? Egy hétre rá, ahogy megkapták? Vagy semmi?

Sziasztok, jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Egy érdekesség, Amerikában is van ám megasztár (American Idol), ez itt a győztes srác egyik száma (amit a mi megasztárosaink is énekeltek :) ) Lehet összehasonlítgatni... :)

http://www.americanidol.com/videos/?vid=376

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc
Nagyon tetszett ez a megasztáros fiú - tisztára úgy néz ki , mint George Clooney, még a zakója színe is megy a hajához :lol:. Minden esetre nekem elvonási tüneteim vannak ma este :oops: .

KépKép
fanka
 
 


[/i]Sziasztok!!
Hát nem semmi ez az idő!!Nem is tudom érdemes e elindulni! :x :x Mindenesetre Míron jóvoltábol már készen van az ebédünk,ugyhogy 6-kor kelltünk és esze ágába síncs visszaaludni!!Márcsak alá kell gyujtanom a csírkének!Leves készen !Tegnap voltunk mi is elögyereknapozni,meg volt Kírának a golyaavató bálja!4Hát mit ne mondjak én bizony tudtam volna még mulatozni,de Miron este fél nyolckor beadta a derekát és arrol ne is beszéljünk,hogy Kírának kezdett fájni a torka,ugyhogy tettek az én szorakozásomrol rendesen!4Pedig olyan jó volt kikapcsolni,élő zene volt a kacsatánctol-a vonatozásig mindent játszottak Miron amig éber volt mindenki örömére a táncparkett kellös közepén rázta a seggét,vagy éppen a dobos ölébe űlt és verte a dobveröket!!Iszonyuan aranyos volt!Megismertük az ovonénijét is,nagyon őrülök mert a lehető legjobb ovonénit fogjuk majd ki másfél év mulva!!! :lol: :lol: :lol: Kíra ís megismerhette jobban az uj oszt társait!! :P :P
Szoval!!Ki hova megy ma????Jelentem itt nálunk ebbe a pillanatba kisütött a nap!! :lol: :lol: Ugyhogy rohanok is,mert még össze kell készitenünk pár dolgot a nagy napra!!
Mironnak egyenlöre semmi baja az oltástol,ja és az epertöl se!! :lol: :lol: :lol:
JUC!!!!!
Elvileg délután egy ora körül tervezzük,hogy oda érünk!!Talma délután négytöl a Hunyad Vára elötti pusztán!!De sajna lehet,hogy nem jön mert borult eggyet a mocijával és megsérült,ugyhogy szigoru fekvés van neki előirva,hogy jővő héten tudjon indulni a versenyen!!!! :wink: :wink:
AZÉRT SASSOLJ?HÁTHA VÉGRE ÖSSZEFUTHATUNK!!!!
Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Mukika!
Marci nagyon jó evő volt, de mostanában viszont alig ezik valamit. Az igaz, hogy beteg is volt, de nem csak ez az oka. A dokinéni mondta, hogy amikor elkezdenek járni a Gyerkőcök egy nagyon jelentős mértékű étvágycsökkenés jelentkezik náluk. Így most én rohangálok Marci után mindig egy-egy falat kajával. Most a zsömle a nyerő nála, a paradicsom, a kölesgolyó és a buláta. De volt már Sinlac-kal higított főzelék is csőrös pohárból. Azt hiszem most már végképp sikerült elrontanom. Lassan próbálom visszaszoktatni az etetőszékbe. Mit mondjak, nem túl ok sikerrel. De kitartó vagyok :).

Timka!
Sajna mindig vannak bunkó emberek. Remélem sikerült egy kicsit megnyugodnod. Hátha mégsem jelentenek fel és nem kell fölöslegesen a Polg. Hiv.-ba rohangálnod emiatt.
Marci valóban nagyon szereti magát :lol: ! Bár még azt hiszi, hogy egy másik baba. Azért nem csak magával szokott csókolózni, hanem az egyik barátnőm 20 hónapos kislányával is :).

Juc!
A hullahopp karikáról majd számolj be! Én már régóta szeretnék. Mondjuk egy szobabiciklit is, de mindig az a válasz, hogy nincs hova tenni :(. De nemsokára költözünk, akkor nincs több kifogás :lol: !

Andi!
Miron nagyon édes lehetett! Dobolás! Szerintem ez Marci nagy álma :).

Kérdés: van valamelyikőtöknek szárítógépe? ha igen, milyen? Bevált? Érdemes beruházni rá, ha nem akarom, hogy a lakásban minden nap legyen valahol kiteregetve ruha?

Szép napot Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Avatar

Kép
eveka
 
 


Babus!
Avatar-feltöltés: én a Microsoft Picture Managar-ben állítottam be egyéni mérettel 80X80 pixelt. Ezt így elfogadta. Remélem Neked is sikerül!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk gyereknapozni a Ligetben. Jó volt, legalább nem szakadt az eső, mint ma, volt egy óriási homokozó, az hozta lázba a lányt leginkább.

Muki
Az evés nálunk is problémás mostanában, szinte csak azt eszi Panni, amit egyedül is tud. Levest például csak úgy, ha ketten fogjuk a kanalat, amúgy azt hiszi tudja már egyedül is enni :lol: . Én is rohangálok utána a kajával, meg az is rossz, hogy szinte egész nap majszol vmit. Anyáméknál viszont úgy eszik, mint egy angyal, nem tudom, miért :roll: . Eddig nagyon rendesen evett, most meg mintha nem lenne türelme hozzá... Gondolom, ez tényleg a korosztály jellemzője.

Nekünk ma van a 2. házassági évfordulónk! Kb ugyanilyen idő volt akkor is, mi meg szabadtéri teraszra szerveztük az egész lagzit...hát, gyorsan fogytak a piák :lol: ! Amúgy jó buli volt. Teszek fel egy képet az "ifjú párról"


Kép

KépKép
fanka
 
 


Ez pedig egy tegnapi: be akart menni a kacsákkal fürdeni, alig lehetett megakadályozni :shock:

Kép

Kép

KépKép
fanka
 
 


Hahó!

Fanka, nagyon helyes az ifjú pár!!! :lol: :lol: Akkor ma ünnepeltek? És a lagzi milyen volt? Sokan voltatok? A mi esküvőnk (júliusban lesz 2 éve) nagyon minimál-esküvő volt, 12-en voltunk a szűk családból. Én nem bántam, abszolút nem vágytam nagy banzájra (pláne hogy akkor már 12 hetes terhes voltam :) ), de eredetileg is így terveztük.

Andi, hát nincs ma sem vmi gyereknapozó idő... :cry: Azért kimentetek? Mi nem, amint látod. :( Jó lehetett tegnap a buli, főleg, ha Miron úgy ropta a táncot... :)

Egyébként nagyon bosszantó, hogy májusban eddig egy hétvégén volt szép idő, 4-en meg ilyen szar... :evil: :evil: :evil:

Evés: na, akkor másoknál is megy a műsor rendesen, nem csak nálunk, megnyugodtam :lol: , nálunk mostanában kész cirkusz egy-egy ebéd, vacsi... :roll: Marci mindenáron egyedül akar enni, de pépesebbet még nem nagyon tud (darabosból meg csak nyers gyümit-zöldséget hajlandó), a kanalat csak ő foghatja, de még a tálkát sem támaszthatom meg neki, mert akkor visít... :lol: Úgyhogy megy a pancsolás, turkálás, köpködés, kenegetés, néha egy-egy falat sikerül, ebéd után meg mami felmos... :lol: De én az utóbbi 2 napban visszaálltam pépesebb babakajára, mert nagyon kiköpte a darabosakat, és gondoltam, hogy a most bújó fogai fájhatnak rágáskor. És ez tetszik neki, mert hagyja, hogy én is adjak közben egy-egy kanállal, amíg ő turkál. :lol:

Eveka, köszi a hullahopp-biztatást, majd beszámolok. :O Egyelőre csak annyit tudok, hogy a fakarika a jó (kb. 1 hónapja vettem egy kis műanyagot, de az mint kiderült, gyerekméret volt :lol: , azért nem ment... :oops: ). Most van egy fakarikám, de állítólag az első pár alkalom rettentően fáj, és kék-zöld foltos leszek (???), úgyhogy tegnap csak óvatosan 5 percet mertem hullahoppozni... :lol:

További szép napot!

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka!
Boldog házassági évfordulót! Nagyon jó a kép, szépek vagytok rajta.

Mi már öreg házasok vagyunk. Augusztusban lesz az 5. házassági évfordulónk. Még nagyon furcsa kimondani is :).

Juc!
Ez a fakarika számomra egy kicsit ijesztő, de ha pozitív tapasztalataid lesznek, én is veszek egyet. AZ én úszógumijaim az egész családunknak elegek lennének :oops: .

Marci az autóban aludt el, úgy fektettem most le. Kíváncsi vagyok hány ébredés lesz így éjszaka...

Eveka

Kép
eveka
 
 


Fanka!
Boldog évfordulót Nektek! Nagyon szépek vagytok a képen, főleg Te :) Pannis képek is jók :)

Köszi az evészetes válaszokat, akkor ezek szerint eztán még romlik a helyzet, mert Lizinél még nem jött elő a tutira önálló akarok lenni effektus, ő egyszerűen csak úgy csinál, mint aki nem éhes.

Bezzeg a csokival nem lenne gond, ha nem csak hébe-hóba kapna( a nem csokis képek csak úgy):

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Hát tényleg szörnyű idő volt a gyereknapozáshoz. De azért mi elindultunk a Múvészetek Palotájába. Ott volt bent is játszóház, úgyhogy a Jencike szőnyegről-szőnyegre rohangált, nagyon élvezte, főleg a csúszdát, meg a labdákat.

Juc, nekünk 7 napra lázasodott be a manóka, és 10. nap elkezdett köhögni, de mint két hétre rá kiderülta a köhögés a torokgyulladástól is volt, csak szerencsétlenül pont egybe esett az oltással. Hullahoppkarika ügyben, én is vettem pár éve egyet, de már rég használtam. Az enyém is műanyag, de teletömtem homokkal, úgyhogy lett súlya, meg kék-zöld folt a csípőmöm. Szerintem tényleg használ, csak csinálni kéne. :lol:

Fanka, boldog évfordulot, helyesek vagytok a képen. Nagyon ügyesen csináltátok, hogy tegnap gyereknapoztatok.

Mukika, nagyon édesek a képek a leányzóról. Hát igen a csoki, az csoki. A Jencike is így szokott kinézni. Meg az a láb közötti nézegetés is nagyon megy.
Úgy látszik csak az én gyerekem haspók. Habár úgy rémlik, hogy Timka Fannija is jó húsban van. Hát a Jencike is. Eddig mindegy volt mit, az is hogy mennyit, mindent megevett. Egyszer se mondta, hogy nem kell. Szerencsére. De sajnos mostanában a csoki is megy rendesen. Már lassan le kell állítanom a mamákat, erről a "csak egy kicsit" szövegről :D

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!!!
Hát mi bizony voltunk a Városligetbe és íszonyatosan jol éreztük magunkat!! :lol: :lol: :lol: Igaz,hogy miután hazaértünk mindenünket bedobtuk a mosogépbe de akkor is megérte,jó volt látni a gyerekek arcán az izgalmat,örömöt!! :o :o :o Volt sok-sok ugrálovár,mindenféle akadályversenyek és nem utolsó sorba nagyon sok ajándékot kaptak a csajok!!Miron szinte végigaludta,de amikor éppen nem aludt akkor tátott szájjal figyelte a hatalmas mesefigurákat ,ugrálokat lufikat!!Voltunk TALMÁZNI is de sajna a Szépmüvészeti muzeumba kellett miatta bemenni ahol hogy ugy mondjam nem voltunk szivesen látott vendégek három gyerekkel,koszosan babakocsíval! :evil: :evil: :evil: Gusztustalanul lenéztek a portásbácsík minket!!De hagyjuk,végül is sikerült Talmával beszélnünk,hát elég szarul néz ki szegény most ugy nézett ki,hogy nem is tud versenyezni jővő héten!!Lányokat persze ez mind nem érdekelte,dedikáltatták vele a kezüket! :lol: :lol: :lol: Pedig szegény még beszélni se volt kedve! :cry: :cry:
Most mennem kell,dobok be pár képet már ha síkerül! :oops: :oops:
Késöbb még mesélek!!
Ja majd elfelejtettem!!
JUC!!!Kerestelek ám!Apa idegeire mentem mert mindenkire aki egy kicsít ís hasonlit rád,mondtam hogy ott vagytok!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tehát a képek!! Kép Ez csak egy otthoni de olyan édesek!!!
Kép Galamb mánia itt nálunk a focipályán gyereknapi bulirol!!
Kép Táncolás a Kíra golyabálján,feltett ujjakkal,mint a papa!!! :lol:
Kép Kíra itt alakul hercegnővé!!!
Kép TALMA dedikálása a kezükön!! :lol: :lol:

Kép Kíra megmássza a hatalmas colás üveget!! :lol: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan pár sor, amíg fő az ebéd.

Andi, sajnálom, hogy nem találkoztunk tegnap, de, amint olvastad, mi itthon maradtunk. :( Jó lehetett, látszik a képeken! :)

Muki, nagyon helyesek a képek! :lol:

Angyalka, köszi az oltás-infót, holnap jön a dokinéni, megnézi Marct, hogy beadhatja-e neki, mert azt mondja, hogy ezt csak makkegészséges gyerekeknek adja be, gondolom, nehogy úgy járjunk, mint szegény Jencike, hogy egybeesett az oltással a torokgyuszi. :( Na, de remélem, hamar kigyógyult belőle!

Tamesz, merre jársz??? Ugye jól vagytok?

További szép napot!

Juc

Kép
juc14
 
 


Ja, elfelejtettem:

Eveka, sajnos szárítógép-ügyben teljesen járatlan vagyok, viszont nekünk a hétvégén romlott el a mosógépünk, most volt itt a szerelő, szerencsére csak ékszíjcsere volt, de elgondolkodtunk, hogy ne vegyünk-e amúgy is egy nagyobbat. (Ez egy 3,5 kilós töltőterű keskeny Whirlpool) Többiek, milyen tapasztalataitok vannak mosógép-ügyben? Köszi!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Fanka,
Boldog évfordulót! Nagyon jók a képek, gyönyörű menyasszony voltál :wink: . Hol ünnepeltetek?

A torkom szerencsére már rendbe jött, Ákostól szedtem össze egy csúnya torokgyúlladást, magas lázzal járt, meg első két nap mozdulni is alig tudtam, úgy fájtak az ízületeim. Így utólag megértem, hogy miért sírt ő is annyit és miért nem aludtunk éjszaka.

Evészet:
Ákosnak elég jó az étvágya és nem is igen válogatós, de elég izgága természetű, ezért nem minden kaját lehet rábízni, hacsak nem akarom, hogy minden a földön kössön ki. A levest mindig én adagolom, de azért neki is adok egy kanalat a kezébe, hogy hadd babráljon valamit. Nálunk most sajnos egyre jobban terjed ez a madárinfluenza, ezért egy picit nehéz kifundálni, hogy mit is adjon neki az ember. Mert ugye így kiesik a tojás, csirkehús, felvágottak.
Ti már adtok disznóhúst a kicsiknek?

Juc,
Kitartást a hullahop karikával :lol: :lol: . Nekem is van, de már nagyon régen nem használtam. Elő is kell kerítsem, hadd lássam képes vagyok-e még rá.

Mukika,
Nagyon édes a kisasszony, látoma csoki kedvenc nála.

Andi,
Hát Kira már valódi nagylány, látom az extrém sportokat is kedveli :) :) . Nagyon jó az az összebújós kép.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!
Bocsi, a hétvége elég húzós volt nem volt időm jönni!

Andi,
nem semmi csaj Kíra, jó kis vagány, ha még falámszást is csinált!!!:-)))
a teremőrrel nem kell foglalkozni, olyan cuccban mentetek, amileny idő volt! Jók a képek, ti is galambásztok???

Fanka,
nagyon csinik vagytok az esküvői képen, gratula a 2. évfordulóhoz!!! A Pannis képek is angoyn tetszenek!!!

Nyuszko,
örülök, hogy rendbe jött a torkod!!!

Muki,
nagoyn szupi a csokievős sorozat, azért tudják eze a kölykök mi a jó, marcink túrórudi függő, sajnos, emgy a hűtőhőz és kiszedi.

Eveka,
nagyon király a tükrös fotó, annyira tetszett, hogy többször megnéztem, tényleg egy gyerek van rajta?? evés, nálunk változó, van amelyik nap rendesen eszik, van amikor alig, szóval néha aggódom, de azért annyit biztosan megeszeik, amennyire szüksége van! Öreg házasok!!!:) Ja mosógépből elvileg a Mielek a legtartósabbak és legprofibbak, csak marha drágák, de 30 évig mennek, te állíthatod mennyi vízzel mosson, és mindent. Pont keresztanyám van ráizgulva erre a kérdésre!!!

Timka,
hülye szomszéd mindenhol akad, de idegeskedj miattuk, egyébként nem értem, ha gondja van miért nem hozzátok megy? Inkább élvezzétek a kertet!!! Bár amilyen idő volt a hétévégn mi sem sokat voltunk kint!

Juc,
oltást mi is szerdán kapjuk, remélem nem lesz mellékhatása, mert jövő hétfőtől mi is kimennénk.
Mosógép, nekem az öcsémék 11 éves örökölt mosógépe van, 4kg mehetne bele elvileg, hát néha én is elgondolkozom rajta, hogy jó lenne egy nagyobb, főleg az őszi "szaporulat miatt", mert rengeteg adag megy egy héten! Én egybe szárítógépeset nem vennék, csak külön gépet, mert ahhoz elég sok idő kell, a koliban volt, ott használtam néha, de ahhoz meg hely kell.
Le a kalappal a karikázásodért, én most elhalasztom egy fél évvel, majd utána kezfem!!! :lol:

Rólunk,
a hétvéégn füvet nyírtunk, karnist szereltünk a két maradék szobába, ahol még nem volt, egyik a babácskáé lesz, már csak függönyt kell vennem és megvarrni. Marcinak megvettk az új ágyát az Ikeában, tegnap délután ott aludt, ma nem volt hajlandó, és a fél éjszakát is sikerült ott töltenie. Hát remélem, majd javul a helyzet!
Na most megyek, mert éhes a kisebbik idebent!
szebb napokat!
Mikor találkozunk és hol????

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


NA most én is bombázok képekkel:
Marci új ágya a kiságy helyén: Kép
Kopasz Marci az új sárkánnyal, ugyanis szombaton megnyírtam a "hideg" tiszteletére: Kép
Az alkotó csemete, igaz fehér ceruzával fehér papíron nem túl látványos, de ha ő ezt választotta:
Kép
Néha az alkotó is megpihen:
Kép

szép napot!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?