Új privát üzeneted érkezett!

Tennék fel képet én is az esküvőnkről, de nem tudom hogyan kell. Kép [/img][/url]

Kép
szly27
 
 


Na úgy látom sikerült
Nem pont ezt akartam.

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 

 
 

Sziasztok!

Szly: Nagyon szépek vagytok! Nagyon szép a ruhád!!!
A párod csak úgy ragyog a büszkeségtől! :D

Én ma viszonylag jól voltam, csak néha volt hányingerem. Beléptem a 13. hétbe! :D :D :D
Ma a főiskolán voltunk, a volt csoporttársaim meghívtak karizni. Nagyon tetszett Olivérnek, nagyon jól érezte magát.

Hol vagytok csajok???

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Bocsi csajok, nem olvastam vissza. Bagoly mondja!

Henka: nagyon jól esik, hogy hiányzom. Minden rendben velünk szerencsére. Nem fáj a hasam és időnként érzem a nocorgását is . Amióta szedem a kúpot nem is vérzem. A hányiger egyre idegesítőbb, de a jó cél érdekében mindent elviselek. Mostanában azért nem írtam( minden nap olvaslak titeket), mert elég fáradt és lehagolt vagyok amit nem értek, hogy miért. Oka nincs, talán csak a hormonok. Nem volt türelmem írni.

Szly: Olivérnek is van a bal szemhéján és a tarkóján ilyen piros folt. A szemén és az arcán csak akkor látszik ha sír. A tarkóján alapban is látszik, de szerintem ez llegyen a legnagyobb problémája. Kicsit megilyedtem amikor születése után feltünt, mert nem tudtam, hogy mi ez. De a doki mondta, hogy ez el fog múlni és nem okoz problémát.

Na megyek megnézem a többi topikomat is (2). Mindig ez az első. :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok, és olvasok is rendszeresen, de írni már nem mindig marad erőm.

Szex (ahogy én tudom):
Ha nem veszélyeztetett valaki, akkor lehet nyugodtan, nem ártasz vele a manónak.

A műtét után az én dokim is azt mondja, hogy 6 hétig nem lehet szexelni...

Én is úgy tudom, a hajfestésnél maga a festés nem árt, inkább a gázok nem jók, amit beszívsz. Ettől függetlenül és Kendénél melíroztattam a hajamat terhesen.

Én ma voltam a védőnőnél kiváltani a kiskönyvemet. Szóval most már van az is! Olyan jó, mintha most váltam volna hivatalosan is kismamává. :) :) :)
A hányingerem csökken, bár az émelygésem az alapból megvan folyamatosan.

Sajan kisfiam eléggé taknyos, és köhög is. Szerencsére láza nem volt. Az orrszívás az nálunk eléggé nagy harc, egyáltalán nem hagyja. Inkább olyan nem veszek levegőt- hisztiben tör ki, és hiába csinálunk vele akármit, rázzuk, fújjuk, stb., akkor sem veszi a levegőt. Nagyon ijesztő tud lenni. Bár tegnap sikerült a porszívó kétszer, de inkább sokat fújatjuk az orrát vele. Csak félek, nehogy feltapadjon neki.

Szly!
Nagyon szép pár vagytok! Te pedig csinos menyasszoonyka! Nemhiába büszle apa rád!

Titanilla!
Nem, még nem mondtam Kendének a kistesót. Nem tudom, hogy felfogná-e egyáltalán. De lassan el kell kezdeni mondogatni, hogy megbarátkozzon a gondolattal, meg hogy tudja, miért nem rugdossuk anya hasát. :) Igaz, ezt eddig sem nagyon engedtem, de most azért csak jobban figyelek.

Henka! Angel!
Kívánom, hogy mielőbb nektek si újra egészséges pocaklakótok legyen! :)

Csilla!
Üdvözöllek! Neked is jó babavárást! Toncsi milyen szép kis szőkeség!! :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak egy bekukk.

Szly nagyon szép pár vagytok!

Nekem anno nem javasolták a hajfestést, különösen a feketét és a szőkét, mert hogy a hajból és a fejbőrön át felszívódhatnak káros anyagok (főleg a feketében van :? ). De szerintem, ha nem túl gyakran, akkor talán belefér.
Hát emiatt az én hajam úgy is néz ki :oops: :wink: . Apát már próbálom puhítani egy hajvágásra, de egyelőre hallani sem akar róla.

Szilpa, Te még nem csinálsz vonalzót a kis Manódnak? Pont két hónap van a gyerkőceink között, én már mondtam Toncsinak a kis tesót, mindig felhúzgálja a pólómat, hogy megnézze és suttogja, hogy ott van bent a pici baba :D .

Toncsi régen szerette az orrszívást (az apjával szórakoztak vele mindig), de most nem annyira. Szerencsére már meggyógyult, de két hete megszenvedtük.

Titanilla, neked mitől volt vérezgetésed? Nekem is volt az elején kis pecsételés, de nem igazán tudták mitől?
Különben én is olyan lehangolt vagyok, de hogy mitől? Bár nekem, lehet a sulim is közre játszik.

Megyek is, legalább aludjak, ha már nem tanulok :oops: .

Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok Kismamik! :D

Én időközben hazajöttem Egerbe,itt leszünk egészen Karácsonyig.Olvasni olvastalak titeket,csak már nem volt erőm írni.

Tegnap végre elmentem dokihoz.Minden rendben, vagy 15 percig nézegettük pocilakót,meg volt hüvelyi uh. is.Ha nem baj leírnám az eredményeimet,ti is leírhatnátok ha ilyen időben voltatok,csak úgy kiváncsiságból.Én pont 12 hetesen voltam.
BPD: 20mm FL: 6 mm NT: 0.9 mm-szóval Sly tényleg van nyaki redő mérés-ezt kérdeztem a védőnőtől is 30 mm-ig jó
Vérvételen is voltam, nem túlzok 2 mp alatt vették le a vért a Down-kockázat méréshez,eredmény 2 hét múlva.
Sajna babóca neme még nem látszott :D

Csilla!
Dr. Hernádi László a dokim. Nagyon rendes ember,de nem az a kedveskedő fajta.Tehát ha valaki gügyögő,jópofa doki akar ne őt válassza! :lol: Tényleg meg voltam vele elégedve,14 hetesen megmondta,hogy fiam lesz,38 hetesen,hogy délután,de legkésőbb másnap nem hosszú vajúdás után meg lesz a fiam. Másnap reggel 8:50-re meg is lett,6-kor volt burokrepesztés...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Valami lemaradt!

Betöltött 12 hét után lehet fürdeni jó meleg vízben,sőt még a görcsöket is ellazítja.Hányingerre B6-vitamin!!!! Hajfestés pedig lehetőség szerint csak 12 hét utá,mert valamennyi felszívódik.Melíroztatni lehet!!!
Szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak megláttam Csillát, így "belétek olvastam". LEskelődök. :oops:

Puszi Csilla! :D

Patricia!

Nekem is Hernádi a dokim, én is imádom!

Tényleg bocsi, jó babavárást Mindenkinek!!!

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Sziasztok!

Az orrszívás nálunk is elég nagy munka. Én rá szoktam ülni, így le van fogva keze, meg a lába. Egyik kezemmel fogom a fejét, másikkal szívom az orrát. De szerencsére már hónapok óta nem kellett. Most inkább a bőrével kínlódunk. Nagyon érzékeny és száraz. Az arcán már napok óta nagy piros foltok vannak. Ma délután el is viszem dokihoz. Van krémünk, de már úgy látom nem használ.


Rolinak is van folt a tarkóján is. Már sokat halványodott, de azért még mindig látszik. Remélem egyszer elmúlik. Amikor pici volt, mindig megkérdezték, hogy bütötte-e a fejét, vagy hogy szülésnél nyomták-e meg. Mostmár azért nem tűnik fel senkinek.

Patricia: nekem Bpd-t még nem mértek, úgyhogy nincs hasonló korú ilyen adatom. Majd 14 hetesen már bizots azt mérik. 27-én megyek dokihoz.Már nemsoká itt van.

Én már mondogatom Rolinak a kistesót. Mindig meg akarja nézni a hasamat, de lehet hogy csak a köldököm érdekli.
Még szerintem nem fogja fel, bár már mindent megért.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Puszi Timi :wink: !

Toncsinak is van folt a tarkóján, az eléggé látszik, de a homlokáról már szépen elmúlt.

Én csak januárban megyek vérvételre és uh-ra, jól gondolom, hogy vérvételre is kell beutaló? Aznapra nőgyógyászatra adott beutalót, vérvételre miért nem??? Most mehetek azért külön :? .

Én 6 hetesen voltam uh-on, akkor csak crl-t mértek, akkor 7 mm volt. Már biztos sokkal nagyobb.
Tegnap teljesen olyan volt, mintha a babóca mozgolódott volna odabent :shock: . Elég korai lenne :roll:

Megyek ebédelni.

Jó pihit a hétvégére!
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hahó!

Csilla! Márknak is látszott egy ideig a homlokán (ha mérges volt :-)) meg a tarkóján a folt,de már elmúlt.Már a legelején azt mondták 1 éves korára eltűnik! Kell beutaló a vérvételhez is4 Én most a 16. hetes vérvételre nem kaptam,de megoldottuk!
Én Márknál már betöltöttem a 20. hetet,mire éreztem,hogy mozog,mosz viszont már többször éreztem valamit,de mindig elhessegettem a gondolatot,mert korainak találtam!

Már én is mondogatom egy ideje Törpinek,hogy baba lesz,és mikor kérdem tőle hol van a baba,mutogat a hasamra.Jó esetben :-) Néha tesó kap egy jobbhorgot :oops: ,de aztán mondom,hogy szeresse meg a babát és odadugja a pici arcát.Olyan édi :D

Szilpa!
ami a kiskönyvet illeti,pont így voltam vele én is.Az első "bizonyíték" amitől kismaminak éreztem magam4 Persze most már vennem kellett kismamagatyót,szóval alakulnak a dolgok!
Titanilla merre jársz?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

De jó hogy írt végre valaki!

Nekem 6 hetesen még nem látták az embriót. De ez is biztos gép függő.

Nálunk is előrodul, hogy kap a tesó egy jól irányzott rugást. Főleg amikor tisztába teszem Rolit. Ezt szerintem nem lehet kivédeni 100%-ban, pedig próbálom.

Hajnalban, amikor felébredek, én is néha mintha úgy érezném hogy mozog a baba. De még szerintem is korai, úgyhogy mindig más okot próbálok kigondolni.

Roli nekem kb a 17. héten mozdult meg, amikor már biztos voltam benne, hogy az.

Kép
szly27
 
 


Tényleg! Titanilla merre vagy? Reméljük minden ok!!!!!!!!!!44

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

Bocs, hogy bepofátlankodok közétek, de csináltam egy kismama honlapot, amit szeretnék a figyelmetekbe ajánlani!
Van ott vélemény gyüjtemény, kórházakról, orvosokról, szülésekről, babakocsikról, stb; kismama szótár, érdekes cikkek gyüjteménye, kórházi- és kelengye lista, szóval próbáltam összeszedni a hasznosabb dolgokat. :)
A címe: http://abbcenter.com/kismamalinkek

sziasztok,
Pogi (és Bogyesz és leendő februári Pocakbubu :) )

u.i. Ha esetleg van köztetek többedbabás, szívesen fogadom a további véleményeket, beszámolókat is, a februar2008 kukac freemail pont hu email címen!

pogacsa
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon jól esik, hogy hiányoltok! :D
Minden rendben van velünk, bár Olivérnek megint folyik az orr és a hétvégén hasmenése volt.
Ma este megyek dokihoz. Már nagyon várom. Ma csinál nyakiredőt és kapok beutalókat az AFP-hez. Tudom, hogy minden rendben van, de azért már szeretném hallani is a dokitól. Amúgy én is érzem a magzatmozgást, legalább már 2 hete. Én esténként és néha ilyenkor amikor itt ülök nyugiba a számítógép elött. Ja és tegnap este amikor olvasgattam az utónévkönyvet. Mondtam a páromnak az egyik nevet és akkor éreztem. Mondtam is, hogy vagy tetszett neki, vagy nem. Eddig csak a lányneveket tudtam átlapozni. Hát megint meg kellett állapítanom, hogy ez a legnehezebb az egészben. Amiket találtam: Csenge, Eszter és Flóra. Az utobbi tetszik a legjobban.

Nektek nincs ötletetek? A fiúnevek a legnehezebbek. a családba az összes normális név már foglalt.

Na mennem kell!

pogácsa: Gratulálok a honlapodhoz, nagyon jó lett. Ügyi vagy!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sly!
Ez szerintem is így van,nem lehet mindig résen az ember,hogy hárítsa a rúgásokat ütéseket. :D Persze figyelünk,vigyázunk,meg azért jó kis biztonságos helyen vannak ők bent.

Titanilla!
Gondolom már kikészít ez az állandó nyavalya! Jobbulást a kicsinek.Az én Törpém idén télen még csak egyszer szipogott,2-3-szor leszívtam az orrát,annyivel megúsztuk!Kipp-kopp! Ja,és szerintem pocaklakód azért rugdos a lánynevekre,merthogy valójában kukacos,és kikéri magának :lol: Elő a kék utónévkönyvvel!
Még annyit,hogy ivel este mész dokihoz,így gondolom ez magánrendelő.Ha nem titok,legfeljebb nem válaszolsz,menyi most a tarifa?
Szól ez a kérdés a többiekhez is(már ha illik/ lehet itt ilyenről írni),aki nem magánrendelőbe jár az is fizet?Minden rendeléskor plussz a szülésnél vagy ti hogy intézitek???

Képzeljétek ma megkéreztem a gyógyszertárba a 3 havi Centrum Materna árát,és még az eladó is azt mondta:
-Hú ez nagyon drága! 6.400Ft
Hát az,így egyhavi Gravidát vettem 1.700-ért

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Én magánrendelésre járok, alkalmanként 5000 ft. Ebben vizsgálat +UH van benne. Két éve amikor Rolit szültem, 40000-t adtunk a dokinak. Most még nem tudom mennyit fogunk. Ha bemegyek a kórházba, és ott néz meg (ami esetleg a végén lesz), nem fizetek semmit. Havonta egyszer kell mennem a magánrendelőjébe.

Tegnap olyan rosszul lettem. Tesómmal voltunk vásárolni. Már ott éreztem, hogy szédülök, pedig nem szoktam. Hazajöttünk, gondolom a melegben rámjött még a hányinger is. Hánytam kétszer, és dőltem az ágyba. Remélem többet ilyen nem lesz. Egyszer a hideg rázott, egyszer melegem volt. Az is lehet, hogy valami vírus lehetett, terhesség miatt még ilyet nem éreztem. Mára már jól vagyok.

Most apa lett beteg. Ki is írta a doki, úgyhogy itthon van. Ma voltam védőnőnél. Megdicsérte a súlyomat. Holnap megyek betömetem a bölcsességfogamat. Szorítsatok, utálom a fogorvost.

A Gravidától én hánytam, most Maternát szedek. Kicsit drágább, de legalább nem hányok tőle.

A fiúnevet nekünk is nagyon nehéz lesz kiválasztani. Már két éve is nehéz volt. Reméljük nem is kell, mert kislány lesz.

Kép
szly27
 
 


A magánrendelésen 6000 ft. Most voltam elösször a magánrendelésén, de nem hiszem, hogy sűrűn gfogok menni, mert nagyon messze van tőlünk. Ez amúgy olcsónak számít itt pesten. De azt szeretem a dokimben a szaktudásán kívül, hogy nem pénzéhes és ha nem adsz neki semmit( kórházban) akkor is tökéletesen ellát. Csak kicsit kevesebbet mosolyog. De akkor is nagyon kedves!
Tegnap megvolt a nyakiredő uh. 1,3 mm. A doki szerint tökéletes! Mindene megvan és szépen fejlődik. crl:58 mm, bpt 20 mm, koponyavégű a magzat fekvése, magzatvíz normális, malformation nem látható. Az utobbit nem tudom mit jelent. Képet sajna nem kaptam.

Ez a hülye hányinger csak nem akar békénhagyni :evil: :x

Ja engem leszúrt a dokim a súlyom miatt és azt mondta nagyon figyeljek a kajára. Igaza van, mert nem akarom hogy megint magas legyen a végére a vérnyomim. Ja és a vizesedést is jó volna elkerülni.

Többiek, hol vagytok?

Mi újság a kari előkészületekkel?

Kinél mi lesz a kaja Szenteste?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Titanilla: Én nem fogom túlzásba vinni a kaját. Szenteste anyósoméknál leszünk. Ott mindig van sokfajta kaja, még nem tudom mi. 25-én ebédre megyünk keresztanyámékhoz. Ott azt hiszem őz lesz. 26-án anyuékhoz ebédre. Szóval mi itthon sem leszünk. Közben valamikor Sógornőmékhez is el kéne menni. Mi szerintem jövő héten vasárnap csinálunk egy ebédet mindenkinek. Fácán levest főzünk, meg őzpörköltet, őzgerincet, meg valami köretet a gerinc mellé. Amúgy sem vagyok valami nagy konyhatündér, meg nem is nagyon szeretem csinálni.

Az ajándékokat már megvettük, már csak be kéne csomagolni.

Kép
szly27
 
 


Halihó!

Hát,én nem magnrendelőbe járok,de szoktam adni minden egyes alkalommal egy 5-öst,plusz valamennyit a szülés után.Ez 2006-ban 40 volt,plussz 15 a szülésznőnek...ez van
Karácsony? Én minden nap a városban kajtatok ajándékért,de valahogy nem jutok előbbre.Még Márknak mindig nincs meg a Tanuló kutyus,pedig vagy 20 helyen néztük!A Tescoban rengeteg volt,mikor 10 rongy volt az ára,Nov.23-tól akciós 6.500Ft azóta 6 Tescoban voltunk és nincs!!!!
Mi Szentestén anyóséknál kezdünk (halászlé,sült hal,hús..) utána anyuékhoz megyünk.Eddig minden évben Tatár beefsteak-ket ettem karácsonykor,ez most kimarad.Töltött kacsát csináltattam helyette,meg lesz még ez az.Én bevállaltam egy Tiramisu-tortát,nagyjából ennyiben veszem ki a részem az egészből! :lol: 25-én egyik nagymamáméknál gyüli össze a család (cirka 25 ember) 26-án pedig a másik nagyinál.27-én meg megyünk is vissza Bükre!
Sly!
Nekem tavaly krácsonykor volt ilyen rosszullétem,hányással,szédüléssel,csak még fájt mellé a fejem is!De amilyen gyorsan jött el is múlt! Remélem nálad is ennyi volt!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Én eddig kórházba jártam, ott nem fizettem, de a magánrendelésen 4-5 eFT / alkalom.

Tegnap én is olyan rosszul voltam, majd szétesett a fejem, meg hánytam is. Eddig még csak 2x, remélem nem is lesz több.
Különben rendben vagyunk, a hasam óriási, szerintem.

Karácsonykor mi is anyóséknál leszünk, még egyeztetünk kaja ügyben.
Ti szoktatok csinálni mézeskalácsot? Vettem már hozzávalót, de már meg kellene csinálni, mert nem puhul meg.

De még tanulnom is kéne, pénteken és szombaton vizsgázom.

Én Gravidát szedek, 3 havit vettem 4 ezer valamennyiért.

Engem a védőnő megdicsért, mert még csak egy fél kilót híztam, csak várja ki a végét :wink: .

Fiúnévvel mi is hadilábon állunk, egyelőre, bár még lánynév sincs, de az könnyebb.

Jó pihenést
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Szerencsére a rosszullétem még aznap estére rendbe jött. Azóta nem volt semmi bajom.

Be kéne csomagolnom az ajándékokat, de nem sok kedvem van hozzá. Ma kitakarítottam az egész lakást, teljesen kivagyok. Ráadásul a kicsi fiamat, mint rendesen, 11-kor leraktam aludni. 13-kor még nem aludt. Kénytelen voltam kihozni, megebédeltetni, tisztába tenni. Most vittem vissza, mert azért aludni csak kéne. Most csönd van, remélem elaludt. De még nem merek bemenni.

Én sütni nem nagyon szoktam. Két éve lakunk külön, de szerintem 5-nél többször nem sütöttem sütit. Mézeskalácsot meg pláne nem csinálok, mert tuti nem puhulna meg.

Én Rolinak még kb egy hónapja kinéztem a Tescoban egy rajztáblát, ami automatikusan letörli magát. Most persze már nem kapok sehol az egész városban. Teljesen ki vannak kopva. Ha nem kapok, keresek neki valami mást.

Kép
szly27
 
 


Úgy látom nem túl nagy itt a forgalom :(

Végül rajztáblát nem kaptam, úgyhogy szerszámkészletet vettünk Rolinak. Megvan már a fánk is, kb 1m 70cm magas ezüstfenyő. Jó kis dundi. 4500ft volt.

Egyébként jól vagyunk, remélem ti is.

Mindenkinek Kellemes ünnepeket kívánok! Ha már nem beszélnénk!

De írjatok!

Kép
szly27
 
 


Szly: mi is szerszámkészletet vettünk Olivérnek barkácsasztallal együtt.

Mi is jól vagyunk csak engem kerülget valami nyavaja, de bizom benne, hogy el tudom hessegetni.

Hol vagytok csajok?

Képzeljétek kari zenét hallgatok. Egész karácsonyi hangulatom lett.

Holnap csak este jövök, mert egész nap úton leszünk.

Puszi mindenkinek és tessék jelentkezni!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép Olivér első karija Kép Olivér kari ajándéka

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Gondoltam küldök képet a tavalyi karácsonyról.
Ti is küldjetek, ha van! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak ma még vizsgáztam, meg holnap is.
Ma megvettük végre a maradék ajándékokat is.
Holnap megpróbálkozom a mézeskaláccsal, szorítsatok!

Velünk is minden rendben, bár a héten vagy gyomorrontás volt, vagy valami vírus :? , de már oké.

Szóval tavaly karácsonykor:
Kép

Megyek tanulni, jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a gyerkőcök. Majd én is keresek Roliról. Most azért már majd kicsit többet fognak felfogni a dolgokból, mint tavaly. Akkor még csak 6 hónapos volt Roli, de a fa már akkor is nagyon tetszett neki. Mindig megközelítette a komppal, megfogdosta, nem számított, hogy szúr. Szerintem most mindent le fog szedni róla ha nem látjuk.

Kép
szly27
 
 


[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1198321026.7817
.jpg[/img]


Így mentünk Szilveszteri vacsorára. Aztán Rolit hazahoztuk, mi meg visszamentünk. Itthon anyu vigyázott rá.

Kép
szly27
 
 


hát ez nem jött össze
megpróbálom újra

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Csilla, Szly: Nagyon édesek a gyerkőcök!!! :D :D :D

Többiek, hol vagytok? :roll: :shock: :cry: :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hahó!

Mi természetesen utolsó utáni Kari-ajándék beszerző úton vagyunk napok óta,de 2 családtagnak még mindig nincs semmi!!!! :twisted: Csak ötlet :)
Mindegy,holnap még ekmegyünk aranyvasárnapozni,hátha meglesz minden.Esetleg ha van ötletetek egy 9 éves fiúnak,aki telefont kap (második) meg ps 2 játékot,és ezen kívül semmi más ötlete nincs is! :D Tanuló kutyus nem lett, kb. 30 játékboltban voltam,20 internetes-áruházban "böngésztem", szóval annyiban maradtunk,hogy akitől ezt vártuk,pénzt kapunk,és majd Január elején +vesszük!Most úgy is sok ajándék lesz.
Képet majd "otthonról" tudok feltenni a tavalyi karácsonyról,Márk akkor 4 hónapos volt :D
Én holnap elkészítem a (szigorúan tojásmentes) tiramisut oszt kész :D
Puszi mindenkinek!És tényleg nagyon édik a gyerekek!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok

Regen nem jelentkeztem....nem voltam jo paszban, minden osszejott (mely depresszio :cry: hatalmas petefeszekcysta :cry: virusos megfazas) de talan mar jobban vagyok :?

Kellemes karacsonyt kivanok mindenkinek!
Vendég
 


angel! Remélem már tényleg jobban vagy és tudsz örülni a karácsonynak!


Patrícia! Szerencsére mi már mindent megvettünk. Be is van csomagolva. Én sem kaptam ROlinak amit akartam, úgyhogy szerszámkészletet vettünk neki. Titanilla kisfia is azt kap, onnan merítettem az ötletet.
Én az ünnepre csak Rafaellot készítek, mert azt mindenki nagyon szereti és más nem szokott csinálni. Amúgy semmi értelme, hogy össze süssek-főzzek mindent, mert nem leszünk úgysem itthon. Hol itt ebédelünk, hol ott vacsorázunk. Én meg amúgy sem szeretem a másnapos kaját, csak kihajigálnánk a végén. Mához egy hétre, vasárnap csinálok egy ebédet a nagyszülőknek, meg a férjem és az én tesóméknak. Őzpörkölt lesz, amit még nem tudom hogy kell, majd keresek valami jó receptet a neten, meg fácánleves, amit még szintén nem csináltam. De persze nem állnak messze a rendes pörkölttől, meg a húslevestől (gondolom). Férjem is segít, majd lesz valahogy.

Ma elkezdjük a vándorlást. Megyünk Gyuri mamájához. Holanp anyósoméknál vacsora. Kedden anyuéknál ebéd. Szerdán keresztanyáméknál ebéd. Valamikor még sógornőmékhez is el kell menni.

Kép
szly27
 
 


Angel: örülök, hogy jelentkeztél és remélem minél hamarabb rendbe jösz. Nem lehet, hogy honvágyad van??? :D Mit mondott a doki a petefészekcystára?

Csajok: remélem mindenki nagyon jól van és jól fognak telni az ünnepek! Mi holnap kezdjük meg a vándorlást. Ma itthon karizunk 4-esben :D . ha Olivér elaludt délután, nekiállunk feldíszíteni a fát és mire felébred megjön a Jéztuska is. Már nagyon várom.

Na megyek, mert Olivér hintázni szeretne!

Nagyon boldog, szeretettelje karácsonyt kívánok mindenkinek! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Mi most díszítettük fel a fát. Roli is segített, adogatta a gömböket, meg ette a szaloncukrot. Nagyon élvezte, szétszórta, összerakta a gömböket. Most leraktuk aludni, mire felébred, megjön a Jézuska. Biztos örülni fog.

KELLEMES KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Nálunk már a Jézuska (anyukám) éjjel feldíszítette a fát,meg Márk már kapott is egy ajándékot,de a többi csak este lesz! Gondolom most már mindenki el van foglalva az ünnepi készülődéssel,utolsó simításokkal!
Mi is mindenkinek békés boldog karácsonyt kívánunk!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog békés karácsonyt kívánunk!!!

És ilyen bulit szilveszterre :lol: :
Kép

Puszi
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Nalunk napsutesben es munkaval telt a karacsony, de azert csinaltunk egy kis hagyomanyos unneplest is. Aztan 25.-en suttettuk a hasunkat kicsit a tengerparton :D :oops:
Ilyen melegben nincs is nagy karacsonyi hangulatom.
Titanilla: mar en is arra tudok csak gondolni, hogy a honvagytol vagyok allandoan beteg :) Amiota kijottem mindig van valami egeszsegi problemem...de mar csak 3 honap...pontosan :)
A cystamat nem nezettem dokival, csak en gondoltam annak, mert mar sokszor volt...de mar jol vagyok...(kop-kop)

Latom mindenki jol van, gondolom szepen gyarapszik, novekednek a babyk...neha azert irigy vagyok am :D ....persze csak egeszsegesen!!
Nagyon edesek a gyerekfotok amiket feltettetek.
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Hogy telt a karácsony?

Nálunk nagyon jó volt. Roli úg yörült az ajándékoknak, azt sem tudta mit fogjon. CSak úgy bujkál azóta is a sátorban. A szerszámok még nem nagyon kötötték le, kivéve a kalapácsot. Kipróbálta az üvegasztalon. Még jó hogy kibírta. Majd rakok fel képeket.

Kicsit a napirendje viszont megborult, mert mindig ebédre kellett menni. Ő pont 11-től szokott olyan 14, 14:30-ig aludni. Úgyhogy két nap nem tudtam letenni. Hazafele viszont elaludt a kocsiban. Hagytuk kb egy órát, de utána felkeltettük. Elég nyűgös most is. Remélem könnyen elalszik. Tegnap pl kb egy órát nyöszörgött a kiságyban mire elaludt, pedig fáradt volt.
De holnap már rendes nap lesz.

Holnap megyünk orvoshoz, lesz UH is. Kíváncsi vagyok mekkora már a baba, mert a hasam most nagyot nőtt.

Most megyek megcsinálom a kakaóját, mire apa megtörli és felöltözteti, mert fürdöttek.

Jó éjszakát!

Jelentkezzetek!

Kép
szly27
 
 


Szly, Angel, Heni: írtam a másik topikba!

Többiek: majd ide is írok csak összeesek a fáradságtól és KIVÉTELESEN a másik topikot néztem meg elösször. :( :D

A lényeg, hogy jól vagyunk és jól telt a kari.

Veletek mi újság?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hello csajok!

Örülök,hogy jól telt a karácsonyotok,nálunk is jó volt a hangulat,Márk sok ajándékot kapott,csak ilyenkor sűrű a program.Rendesen telezabáltuk magunkat minden nap,"újult erővel" jöttünk vissza Bükre.a gyerkőc 2 órát aludt a kocsiban,meg úgy tűnik most sem akar felébredni,pedig már vagy 3 órája húzza a lóbőrt! :D
Pocaklakók jól vannak? az én pirinyóm megkapta élete első 56-os rövidujjú body-ját,afféle kari-ajándékként. :D
Szilveszter? Mi "dolgozunk",mármint az uram,mi meg a Törpivel asszisztálunk hozzá!!!
Többi kismami merre jár?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

PAtrícia: Mi nem megyünk sehova Szilveszterkor, mert a cég nem csinál bulit. Nem is bánom. Mit dolgozik a férjed? Hogy tudtok vele lenni? Ma nekem is Roli akkorát aludt! Elaludt 12-kor és 16:30-kor én keltettem fel, mert menni kellett a dokihoz. Most piheni ki a karácsony i ebédeket.

Szóval voltunk orvosnál. Minden ok, csak kicsit kisebb, mint a terhességi kor. Bpd 26mm, 13 hét. Placenta a hátsó falon tapad, jó szívhang. Minden végtagját kikereste az orvos, mindene megvan. REmélem azért kisebb, mert kiscsaj:) Roli mindig egy héttel nagyobb volt.

Na megyek, megcsinálom az esti kakót.

Jó éjszakát!

Kép
szly27
 
 


kakót=kakaót

Kép
szly27
 
 


Henka Titanilla: Kuldtem privit nektek, remelem megkaptatok :)

Szly: gratula a jo eredmenyekhez. Te hogy erzed fiu lesz vagy lany? En elso perctol ereztem hatarozottan es erosen, hogy kislany lesz....neked nincs ilyen megerzesed?
Vendég
 


Angel! Igazából nem érzem, hogy mi lesz. De reménykedem, hogy kislány, persze ebbe sem merem nagyon beleélni magam. Az sem baj, ha kisfiú, mert úgy egyeztünk apával, ha most megint kisfiunk lesz, akkor próbálkozunk még egy kislánnyal. Ha kislány lesz, akkor nem lesz több baba. Viszont ha lesz harmadik, akkor az nem most lesz. Szeretnék egy kicsit kiszabadulni itthonról. Dolgozni, aztán majd idővel.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: