Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

<font color="0077aa">Nicika,
naggggyon szép a hasad. Megnéztem az albumodat is, az is nagyon tuti. Helyes az a bal fölső kép rólad. A hasad meg egyenesen óriási a hetek számához képest. Tényleg minimum félidősnek nézel ki. Kép

Szilvi,
elvileg kettő Jánonos dokihoz is mehetnék, mert megvan a számuk, de hiába regélik, hogy az egyik félisten, olyan aranyos, rendes, ha egyszer nagyon drága a tarifája, mert csak magánban rendel. (Kaszás T.) A szülést a Jánosban vezeti. A másik is Jánosos, de ő rendel a kórházban délelőttönként, róla igazán nem találtam semmit a neten, még a Jánosos topikban sem - Sziklai L. Te kihez jársz?

Léna,
tudom, hogy nem elhanyagolható a szimpátia kérdése, és épp ezért nem is vettem "emberszámba", ezt a dokit, mikor kiderültek a csíkos tesztek... De ha egyszer neki van jó felszereltsége... Másrészt olyan nagy gáz nincs a dokival, inkább az van, hogy olyan semmilyen, olyan jelleg nélküli, közhelyes, mindenben átlagos, nincs humora, nem közvetlen, de ugyanakkor nem is tartózkodó. Mindenkinek más az elvárása egy nődokival kapcsolatban, ezt próbálom most leépíteni magamban. Tegye a dolgát, ennyi elég. Ha nem, még mindig ott a másik, akihez visszamehetek. Lehet, hogy ez gusztustalan, de nem akarok pofára esni.</font>
lolita
 
 


<font color="0077aa">Lányok,
Nektek nem szakad le a derekatok estére? Én most úgy hajolgatok, mintha Mekka felé imádkoznék...</font>Kép
lolita
 
 


Nekem nincs még derékfájásom! Bár estére már jó hulla vagyok! Sajnos hozzám elért a farkasétvágy! De szerencsére még csak fél kilót híztam!

KépKép
nicika
 
 

 
 

Hát Lolita! Nem vagyok amúgy sem egy nádszál kisasszony, de azért ekkora hasam még sosem volt! 63 és fél kg vagyok!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Fénysugárka! Biztos van pocaklakód, mert nekem is csak nagyon halvány csík volt, felhívtam a teszten írt számot és ott azt mondták, hogy az elején mindenkinek halványabb, de bármi látható, akkor biztos a baba. Meghát nem jött meg...

Nektek elmúlt már az émelygés - hányás?
Nekem sajnos az este elég szörnyű.

A hasam nekem is hirtelen elkezdett nőni, pedig mégcsak 4cm körüli lehet a baba.

Vigyázzatok az emelgetéssel, senkit nem akarok ijesztgetni, de van egy barátnőm, akivel kb. egyidős terhesek vagyunk és tegnap felemelte a kisfiát aki 1,5 éves és elkezdett vérezni. A kórházban mondták neki, hogy szerencsére a baba jól van, de elpattant egy ér a méhében. Ez sajnos előfordulhat, azóta én sem emelgetem a kislányom.
Remélem nem fordul elő ilyen senkivel!!!

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Koszonom a kedves szavakat, en is nagyon bizom benne, hogy van pocaklakom, a ferjem talan meg jobban.
Meg orvoshoz nem akarok menni, meg varok egy par hetet.
Amugy tul sok jel utal az en kis pocaklakomra, ugyhogy......
fenysugarka
 
 


A tablazatba barki elkudheti adatait?
fenysugarka
 
 


Sziasztok!

Lolita
Nekem nincs dekérfájásom, igaz mitől is lenne... egész nap itthon henyélek...
Eddig kb. 2 kg-t híztam...



Nicika
Szép pocid vanKépKépKép
lettymama
 
 


Sziasztok!
Nicika!

Nagyon szép pocid van!

Fénysugárka: Üdv közöttünk.

Lányok! Tudjátok tegnap voltam először dokinál - egy tündér - azt mondta, hogy -a hosszú (35 nap)mensis ciklust tekintve - 5-6 hetes terhes vagyok, és van egy 11 X 14 mm-es petezsákom!!!!!! Olyan boldog vagyok!! Azt mondta a legjobb helyen ágyazódott be!!! Augusztus 30-án kell legközelebb mennem hozzá. Puszi mindenkinek!!!
csirippiri
 
 


Sziasztok!
Én még kicsit félve írok nektek, hisz még nagyon-nagyon picike a pocaklakóm. Õ a harmadik babám lesz, és nagyon akartuk, várjuk. Március közepén fog elvileg születni. Dokinál még nem jártam, de én nótoriusan későn megyek dokihoz mindig Kép Ja, és a Szent Imrében van a dokim.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Üdv Cory közöttünk!

Kellemes babavárást kívánok!
csirippiri
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon jó végre jó híreket olvasni ! :-)
Lolita: Hogy vagy??
Nicika: nem semm a pocid!Én ma vagyok 10 hetes és nem látszik semmi a pocimon! Ami nem is baj mert még a családban nem jelentettük be!

Holnap utazunk.....de majd azért olvasgatlak titeket! Szóval egy kicsit eltünök!

Mindenki nagyon vigyázzon magára és a babójára! És pihenjetek sokat ebben a nagy melegben!

"Puszi" :-)) Mindenkinek
Czuli
czuli
 
 


Jó utat kívánok, és kellemes pihenést!

Vigyázzatok Ti is magatokra!
csirippiri
 
 


Sziasztok!
Nicika
szép nagy pocid van már. Nekem is látszik már pedig még csak 9+4 vagyok ma. És az egyik gatyám hasban már szorít, pedig még nem is híztam. Kép

Cory
Üdv közöttünk. Dejóóó ismét nő a 3.babások tábora. Kép

Lolita
Én a Dr Szatmáry Gáborhoz járok (ő is csak magánban rendel). A Jánosos topicban van most valaki aki a Sziklainál fog szülni (Szmercsa névre hallgat) szerintem informálódj tőle. De van az nlc-n is egy Jánosos topic, talán próbálj még meg ott infókat keresni róluk.

Fénysugárka
Nicika a táblakészítés mestere, ha megírod az adataid bizti belerak a táblába.

Csirippiri
Mégegyszer gratula a pocaklakóhoz. Kép

Rosszullét: hát nekem csak nem akar múlni. Kép Egész nap émelygek. A reggelek és az esték azok a legrosszabbak. Az vígasztal, hogy közeleg a 12. hét addig már csak kibírom valahogy.

Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Fénysugárka! Ha gondolod szivesen beteszlek a táblába! Csak írd meg az ott látott adatokat!

Cory! Üdvözöllek körünkben! Érezd jól magad! És jó kerekedést!

KépKép
nicika
 
 


Na most megyek a háziorvosomhoz! Majd jövök!

KépKép
nicika
 
 


Én pár napja kezdtem émelyegni, esténként leginkább... Bár most ebben a pillanatban is van némi rossz érzésem a gyomrom tájékán, és állandóan éhes vagyok. Olyan hirtelen tör rám az éhség, hogy úgy érzem, mindjárt elájulok. Magát az émelygést ki lehet bírni, de ezt az éhséget?!
csirippiri
 
 


Én is így vagyok ezzel az éhség kérdéssel! Néha úgy érzem éhen halok vagy ha nem eszem azonnal összesem! Biztosan azért van mert gyorsabban dolgozza fel a szervezetünk a táplálékot.
czuli
 
 


Sziasztok Kismamik!

Eddig én is csak olvastalak benneteket és úgy látom, hogy jó kis csapatot hozott össze a sors. Ha lehet én is csatlakoznék.
32 éves vagyok és az első babánkat várjuk, amit én egyenlőre nehezen tudok elhinni. Próbálom mondogatni magamnak, hogy kismama vagyok, de ez olyan hihetetlen....Kép)), és semmilyen tünetem nincs. Így elég nehéz elhinni.

Mindenkinek boldog várakozást kívánok.

platipus
7+1
platipus
 
 


Sziasztok!

Mire reggel...(12 körül) magamhoz térek, annyit irtatok, hogy nem győzök olvasni...
Teljesen ellustultam...

Üdv közöttünk cory, platipus...

csirppiri
gratulálok....
lettymama
 
 


Jaj, némi adatot még adok ám magamról Kép
27 éves vagyok, a nagyobbik fiam, Balu, ő 4 éves lesz szeptemberben, a kicsi Zsoma, ő pedig augusztusban lesz 2.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodok ismeretlenül!
Van egy eladó magzati szívhanghallgatóm. Számotokra még nagyon aktuális dolog Kép

Unisar Bebe Sounds márkájú magzati szívhanghallgató eladó.
Hozzám hasonló parázós kismamik figyelmébe ajánlom! Meghallgatható vele a baba szívhangja. Nagyon hasznos a terhesség elején, amikor még nem nagyon rúgdos a baba, és a végén, amikor már nincs helye mocorogni, akkor sem kell aggódni, hogy jól van-e a babó, csak meghallgatni, mit is csinál odabent :-)

Ár: 7000.- Ft (Eredeti ára 13 ezer Ft és itthon még nem is nagyon lehet kapni)

Kép

Érd: biro-ildiko@freemail.hu
06-30/6885215

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!ÉN IS ÚJ VAGYOK MÉG DE ÖRÜLÖK HOGY RÁTOK LELTEM.Én 4 hete voltam orvosnál akkor 2db 5,6 mm-es petezsákokat látott.a nagy izgalmamba elfelejtettem hogy mit mondot hány hetes lehetek.csütörtökön megyek hozzá remélem addigra lesznek majd zsák lakók.
tunka
 
 


Sziasztok Kismamik!

Nem jelentkeztem egy ideig, most olvasgattam vissza a topikot, mert a szolgáltató szórakozott velünkKép

A lényeg: Nagyon örülök minden Új Kismaminak, nagy gratula nektek!
Lolita, ne idegeskedj, bízom benne, hogy minden rendben lesz! Pihenj sokat, és csak pozitív dolgokra gondoljKép
Hú, Nucika, nagyon szép a pocidKép Pont ez volt, ami hétvége óta foglalkoztat engem, hiszen már nekem is van egy kis pocim. Nem is mertem eddig említeni (igaz, nem is nagyon tudtam volna),hiszen még csak 8+4 vagyunk maKép (Gondoltam, biztos kinevettek)
Hétvégén indulunk a nyaralásra. Nem vagyok én sem nádszálkisasszony, de a hurkák elég jól eltűntek a derekamról (köszönhetően az émelygős,hányós időszaknak), csak egy előreálló pocim lesz... (amire nagyon büszke leszek, mégha azt hiszik is, hogy hasra híztamKép )

Czuli, jó utat! Vigyázz magatokra!

Megint hosszú lettem...Kép

Anita

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Képzeljétek nekem meg mindíg akkor lesz hányingerem hogyha éhes vagyok! Érdekes! Kép

KépKép
nicika
 
 


Plapitus! Üdvözöllek nálunk! Érezd jól magad! És kellemes gömbölyödést kívánok!

Cory! Akkor most téged is tegyelek be a táblába?

Anita! Nyugi! Nálunk is sokan azt hiszik hogy meghíztam! De hát ilyen szép kerekre?

KépKép
nicika
 
 


Nicika: még ne! Köszi Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Üdv. az újaknak!
Lassan annyian leszünk (szerencsére), hogy tényleg szükség van a táblára, nem is gondoltam volna milyen hasznos.

Az előző terhességemnél 30kg-ot híztam, most elhatároztam, hogy visszafogom magam. Amikor elmúlt a hányinger teljesen észrevétlenül szedtem fel a kilókat.
Most +10kilóval indultam, több ismerősöm csinálja a 90 napos diétát, ami nem drasztikus, inkább egészséges.
Szerintetek lehet ezt állapotosan is elkezdeni?

Nem is a külsőm miatt lenne csak jó, hanem a cukrom is felment a végére előzőleg.

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tünde: szerintem nem lehet terhesen csinálni a 90 naposat.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok anyukakKép

Remelem mindenki jol erzi magat, nekem meg nem nagyon vannak panaszaim, de remelem ez igy is marad, de ha nem az se nagy baj.
Jo babavarast mindenkinekKép
fenysugarka
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak! Mindenkinek jó pocakosodást!

Tünde
Szerintem se célszerű most elkezdeni a 90 naposat. Nem hiszem, hogy a babónak is egészséges, ha egyik nap csak szénhidrátot vagy fehérjét vagy keményítőt kap. Nem is beszélve arról, hogy ha jól tudom havonta 1 napnak víznapnak kell lennie. De mondjuk ez az én véleményem. Szerintem kérdezd meg a dokidat mielőtt belekezdenél.

Nekem is van ám gyönyörűséges mérőszalagom Kép

Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!szerintetek hányadik hétben vagyok?utolsó menzesz.ápr.29-máj.3.az utolsó 2 menzesz között kb.50 nap telt el.orvosnál voltam jún.7-én akkor nem volt semmi.júni 26-án hüvelyi uh-val 2 db 5,6 mm-es petezsák volt látható.az orvos szerint van amikor az egyik zsákocska felszívódik.holnap megyek újra.0rh negatív a vérem,van köztetek valaki aki tudja hogy ilyenkor mit kell tenni?
tunka
 
 


Szia Tunka!
Találtam neked egy cikket a O rh negatív vércsoportról:

Ha a nő vércsoportja "0" RH negatív, milyen eljárásokon kell részt vennie, mielőtt teherbe esne? És ha váratlanul lesz terhes egy RH pozitív apától, milyen kockázatot vállal?

A szülés, illetve a terhességmegszakítás során az anya keringésébe jelentős mennyiségben bejutnak magzati eredetű sejtek. Amennyiben az anya Rh negatív, a magzat pedig Rh pozitív, akkor ez az anya szervezetében olyan antitestek termelődését indítja el, amelyek a következő terhességben az Rh pozitív magzat károsodását okozhatják (Rh-összeférhetetlenség). Napjainkban Magyarországon a szülés, illetve a terhességmegszakítást követően az anyák időben megkapják az "anti-D"-t, amely megelőzi ezen antitestek képződését, ezért napjainkban ritkán fordul elő Rh összeférhetetlenség hazánkban.

Rh negatív nőknek a terhességet megelőzően nincs szükségük semmilyen vizsgálatra, viszont a terhesség során háromszor ellenőrzni kell, hogy nem alakult-e ki veszélyes mennyiségű ellenanyag a szervezetükben, amely veszélyeztetheti a magzatot. Ugyanígy a "váratlan" terhesség sem jelent fokozott kockázatot.


Hát ennyi. Csak azért is kaptam fel a fejem erre a kérdésedre mert nálunk is ez a helyzet. Én rh + vagyok az anyu meg 0 rh negatív, és tudom hogy ő is kapott ilyen anti D-t annakidején, azért , hogy megszülethessek egészségesen. Kép

Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!
Egy ideje már olvaslak titeket, de csak most tudtam meg a babám várható születési idelyét, ami február 1. A táblában láttam (ha jól emlékszem) több februári baba is lesz ezért gondoltam ide írok.
Nekünk 2. babánk lesz, van egy két éves kislányunk.
tigi
 
 


Szia Szisz2! köszönöm a gyors választ.én is olvastam már sok mindent az interneten de jól össze is zavarodtam.ha jól olvastam te már a 9.hétben vagy,mint ahogy írtam én nem tudom hol tartok.a kalkulátor szerint febr.3-ára várható a babánk vagy babáink.szerinted a hosszabb ciklus ezt mennyire befolyásolja?ha holnap minden rendbe lesz az orvosnál én is feliratkoznék a táblába.ti már megosztottátok valakivel az örömhírt.mi még nem mondtuk el a családnak,sem a legjobb barátnőimnek,pedig már világgá kürtölném!!!!!
tunka
 
 


Tunka
Nekem sem szabályos 28 napos a ciklusom, hanem olyan 29-35-40-ig szinte minden belefér. Én lazán egy kalkulátor alapján belőtem magam 9+5 nek. Az a pár nap ide vagy oda Kép
ha hosszabb a ciklus akkor annyival tolódik a szülés várható dátuma is mivel később volt peteérés. De az ikrek úgyis hamarabb meg szoktak születni nem mind várja ki a 40. hetet Kép
Ha holnap úgyis mész dokihoz, akkor majd ő megmondja, hogy mennyi idősek lehetnek a babáid.
Aztán mesélj majd, hogy mi volt.

Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


<font color="0077aa">Szilvi,
köszi a tippet, tegnap már meg is kérdeztem Szmercsát a dokival kapcsolatban. Tök jó, hogy így figyelsz. Ügyi vagy!!! Köszi! Kép

Lola</font>
lolita
 
 


Sziasztok

2 hetes terhes vagyok, az első lombikkal sikerült a bmc ben, 2 babót ültettek be, és mind a kettő megmaradt, de tudom még eléggé az elején vagyok, még akármi történhet, ezért nem tudom beleélni még magam
moncsi+2
moncsi_2
 
 


Sziasztok! Üdv az újaknak! Táblába kerüléssel kapcsolatban nekem írjatok!

Én ma voltam vérvételen és belgyógyászaton. A véreredményeket majd a dokimnak küldik, ugyhogy aug. 8-án tudom meg mizu, viszont a belgyógyászaton minden rendben volt.
Ma bementem egy baba boltba kiváncsiságból és nem tudtam megállni hogy meg ne vegyek egy kiscipőt! 16-os a mérete, annyira pinduri, és hófehér! A párom nem is tolt le hogy megvettem! Kép

KépKép
nicika
 
 


Szia Moncsi, Tigi, Tunka! Gratula, szorítunk, hogy minden rendben legyen! Kép
Tunka, majd megpróbálok én is utánaszámolni, de sztem a doki majd megmondja a frankót! (Bocsi,de most túl fári vagyok)

Nicika, jól tetted, hogy megvetted! Már én is elterveztem, hogy a köv. vizsgálat után (mikor már betöltöttük a 12. hetet) vásárolok vmit a picinek, ha minden rendben lesz. És miért is ne lenne?

Jó éjt mamik!

Ja, én is megcsináltam ezt a jópofa mérőszalagot, remélem nem nagyon haragszol Szisz a koppintásért. (majd megpróbálok vmi mást keresni) Kép

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok Kép
Üdv az Új kismamiknak!

Moncsi Kép Végre még egy ikres kismama Kép nekem is az első lombikom sikerült, de mi már a 10. héten is mindjárt túl vagyunk. Igaziból már te is 4 hetes vagy (az utoló mensitől számítva)! Szurkolok, hogy ügyesek legyenek a picurkák továbbra is!

Nicika Kép
Én még csak az ikerbabakocsikat próbálgattam bababoltban, de a cipellőknél én is mindig elérzékenyülök, olyan pindurkák tudnak lenni Kép

Nálam a helyzet változatlan, hányingerem van szinte állandóan, vacakul vagyok minden nap... Az erdélyi utazást is kihagytuk, talán jövő héten eljutunk Ausztriába. Nekem holnap lesz vérvételem )remélem nem ájulok el, mert nagyon alacsony a vérnyomásom), voltam már EKG-n, és már kiskönyvem is van Kép
tralllala
 
 


Sziasztok!

Tunka!
Nekem is Rh negatív,0 a vércsoportom.
Az első terhesség végén derült ki, hogy a baba Rh poz., ezért szülés után 2. nap kaptam egy injekciót (anti-D) és igazolást.
Így bátran vállalhattuk a 2. babát. Õ az én vércsoportomat örökölte, tehát, Rh neg.0, akkor nem kellett az anti-D injekció, mert nem keletkezett nálam ellenanyag. Most, a 3. babánál is figyelni fogják 2 havonta a véremet.

Nicika!
Nálunk rendszeres hétvégi program volt a bababoltok és áruházak látogatása, még akkor is amikor már megvolt minden. Olyan izgalmas ilyenkor a picinek nézelődni, hátmég vásárolni Neki!!

Tigi!
Gratulálok a 2. és természetesen az első babához is!
Moncsi2: Remélem minden rendben lesz a babákkal!

Cory, Szisz2: Köszi a véleményeket a fogyókúrával kapcsolatban. Mindenképpen vissza kell fognom magam étkezés terén (persze, ha elmúlik a hányinger), de drasztikus fogyókúrába nem kezdek az biztos, legalábbis nem a babavárás és szoptatás idején.

Tünde (10+6)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Anita nem haragszom Kép

Tünde
Esetleg próbáld meg a Norbi féle update-et. (ez itt a reklám helye) Kép Ott lehet mindent enni, csak meg van határozva, hogy bizonyos dolgokat hány óráig lehet enni. Szerintem egész tartható, én március óta csinálom, mert hát rajtam is van felesleg. Most meg már annyira beálltam erre, hogy nem is megerőltető annyira.

Lányok nem tudom ki hogy van vele, de én napok óta nem alszom éjszaka. Tegnap éjjel is fél 12-kor felébredtem és nem tudtam visszaaludni 3-ig. Már előre félek az éjszakáktól. A hányinger miatt már nem is panaszkodom Kép

Csak hétfőn leszek legközelebb, nem leszünk itthon, addig is írjatok jó sokat, hogy ne győzzek visszaolvasni Kép
Vigyázzatok a bébikre és persze magatokra is Kép
Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!

Szisz: az alvás nekem is nehezen megy, de csak éjjel. Délután simán kidőlök a fiúkkal 2-2,5 órára Kép Hányingerem meg nincs.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Az alvással én is így vagyok, pedig mindig remek alvó voltam. Úgy néz ki ez már a múltté.

Tunka!
Én is 0- vagyok, a férjem 0+. Én is úgy tudom, hogy az első terhességnél nincs probléma és szülés után kell az anti D. Most csak annyi a teendő, hogy rendszeresen nézik az ellenanyag szintet. Engem a védőnő (már van kiskönyvem) már el is küldött ilyen vizsgálatra.

Moncsi!
Gratulálok a két babócához. Én is lombikos vagyok és nekünk is sikerült elsőre (el ne kiabáljam).
Hogyhogy ilyen korán látjátok a két babát? Nálam az a helyzet, hogy mindkettő megtapadt, az egyik baba 1 cm-es jó szívhanggal, a másik baba csak 0,5 cm-es és nincs szívhang. A doki szerint fel fog szívódni. Jaj szegény baba! Úgyhogy mi most várakozunk, hogy mi lesz a másik babával. Egy kicsit izgulok a vércsoport összeférhetetlenség miatt, ha a másik baba elmegy. Mert hát az vetélésnek számít, vagy ez még nem?
Remélem, nálatok minden rendben lesz.

platipus
7+3
platipus
 
 


HaliKép

Nalatok a rosszuletek mikor kezdodtek?
En most kozelitek a negyedik hethez es meg aranylag jol vagyok, hanyingerem is csak reggelente van es turheto akarcsak a gyomoreges,mellfajas.A hangulatvaltozasaim viszont kiszamithatatlanok.
Remelem a kicsi is jol van es jol fejlodikKép
Ti hogy vagytok?

Udv minden kismamanka:0)
fenysugarka
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, mióta nem voltam, de napközben nem tudtam a géphez jönni, estére meg teljesen kifáradtam.
Voltunk tegnap dokinál ill. uh-on (vittem a lányomat is, akit nem nagyon hozott izgalomba, hogy végre láthatja a tesóját). Szóval a mensi szerint 6 hetes terhes lennék, de az uh szerint még csak 4 (?) Azt mondta az uh-os, hogy ez vszeg azért van, mert szoptatok és ilyenkor össze-vissza van a ciklus és emiatt később estem teherbe. 4 hét múlva kell visszamennem, akkor már fognak tudni egy várható születési dátumot mondani. Egyébként minden o.k., jó helyen van a Picúrkám.
Kajálással kapcs. én azt vettem észre, hogy majdnem minden kajcsi után szörnyen fáj a gyomrom. Nem tudom, mi ez? Pedig nem eszem zsírosat vagy ilyesmi. Hányingerem még nincs, remélem nem is lesz, nem hiányzik.

Lola!
Sztem fontos, hogy a dokival meglegyen az összhang. A terhesség alatt is és a szülés közben is, meg kell tudni bízni benne feltétel nélkül, különben egy aggódás lesz az egész hátralévő idő. Mi a Jánoskórháztól gyalog 10 percre lakunk, mégis egy MÁV-os dokinénim van. Először kicsit tartózkodó és fura, de aztán vhogy ráhangolódik az ember és rájön, hogy tök jó fej, laza orvos. Nekem csak jó tapasztalatom van vele kapcs. idáig.
Ami miatt fel sem merült bennem, hogy a Jánosan szüljek, hogy gátvádelemmel akartam szülni, ami az informálódásaim szerint a J.-ban nem igazán bevett szokás. Azt pedig nem akaram, hogy csak azért szabdalják szét az alsó ferájamat, mert első szülésnél így kell. És jól döntöttem, mert úgy sikerült minden, ahogy elterveztem.

Nicika!
Tényleg szép nagy a pocid KépKépKép Biztos, hogy csak 9 hetes a Babód?

Platipus!
Sajnálom a babódat. Nem mondták, hogy mitől ment el a szívhang vagy nem is volt? Bocsi a hülye kérdésekért. Mindenesetre örüljetek az egészséges Babókának, szurkolok, hogy ne legyen semmi gond.

Aranyosak a babás mérőszalagok Kép

Ja alvás! Én aludnék, mint a tej, de engem a lányom nem hagy. Ma éjjel is 3-szor riadóztatott, alig látok a fáradtságtól, de napközen nem tudok aludni, mert utána még holdkórosab leszek és betársul mellé egy jó kis fejfájás is.

na abbahagyom, mert hosszú lett...

MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Jó régen jelentkeztem már, de néha azért olvastalak benneteket. A pakolással elmegy minden időm, szombaton költözünk, szóval van teendőm. Ráadásul még engem is gyötör a hányinger, de talán már nem tart sokáig.
Pénteken megyek 12 hetes uh-ra.

Nicika, tényleg szép pocid van márKép Nekem is pár napja kezdett el látványosan nődögélni, de valószínűleg ez inkább még attól a sok kajától van, amit azért kell magamba tömni, hogy enyhüljön a hányingeremKép

Örülök, hogy sok új taggal bővült a topic, mire újra jövök (kb. 4 hónap múlva),majd kapkodom csak a fejem, hogy milyen sokan vagyunk.

Most búcsúzom egy időre, mindenkinek további jó babavárást és elsősorban nagyon jó egészséget a babáknak és a mamáknak isKép

Sziasztok,
Bellya
bellya
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az új babócásoknak, és kellemes, problémamamentes babavárást kívánok!

Nálam az éjszakák zavartalanok, úgy alszom, mint a bunda....

Reggel is aludnék, csak sajna jönni kell dolgozni.
Az éhségrohamok egyre rosszabbak, az émelygés viszont elmúlt. Így 6-7 hetesen akkora a hasam - mint ahogy anyukám mondta - mintha 5 hónapos terhes lennék. Sajna képet nem tudok feltenni innen..
csirippiri
 
 


Platipus! Ha a másik babád felszívódik az nem számít vetélésnek! Észre se fogod venni!

Az éjszakákkal egyenlőre nálam sincs gond, viszont sehogy sem kényelmes a fekvés! Mi lesz ha már jó nagy lesz a pocim?

Szonibaba! Tuti hogy csak 9+3 vagyok! Kép

KépKép
nicika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: