Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

most jöttünk meg a dokitól! csupa jó! rendes, pontos, fiatalos, szóval pont jó! most egy kicsit megnyugodtam.

Amúgy meg 20 hetesek vagyunk (szerint is), és a baba rendben van. Ez a lényeg!

Docka te elvileg mikor fogsz szülni?

M.
meme
 


Meme!

Ügyes voltál, hogy váltottál, hidd el sok múlik az orvoson, és fõképpen azon, hogy mennyire bízol meg benneKép
Sok siker hozzá, és örülök, hogy szimpatikus, és jól vagytok!

Szisz!

Kíváncsi vagyok az eredményre, írd majd meg.

Üdv mindenkinek:

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Anita

Nagyon magas lett a vércukrom 7.4. Úgyhogy mennem kell hétfõn a kórházba és ott az igazi terheléses vizsgálatot végzik. Neked is pont ennyi volt, ahogy visszaolvasom. Neked mit mondtak?


Meme
Nekem a 18. hétig nem is volt "orvosom", mert keresgéltem az igazitKép Aztán találtam egyet, aki pl. ha nem tudja felvenni a mobilját, visszahív ha keresem. Odafigyel és nem morog semmiért, max tanácsokat ad. Szóval nem gondoltam volna, hogy lehet találni jó dokit, de érdemes keresni és váltani az biztos! Szerintem nagyon sok múlik rajta. Jól teszed ha váltasz!


Üdv
Szisz
szisz
 
 

 
 

Nekem is ez a véleményem, meg hát a kórház is fontos szerintem, és a Mávról még nem hallottam rosszat, viszont a SOTE II-rõl igen.
Xsak ezt most olyan kínos közölni a másik dokival, nem tudjuk mit mondjunk neki, de valamit muszáj, mert az bunkóság lenne, ha nem. De hát ez van!
Ti a terhelésest mikor kellett csináljátok (zsemle+tej), mert az új doki azt mondta, hogy a 24 hét után!

Amúgy mindenkinek jó napot ezen a kicsit borongós napon!

Üdv

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Beleolvasgattam a topikba így nem nagyon tudom, hogy irtak-e már hasonlót, de Biga kérdésén megakadta a szemem. Hátonfekvés/alvás. Igen elnyomhat a baba egy fõeret ami oxigénhiányos állapothot vezethet, DE! Ez elég ritka, fõleg, mert ezt a kismama is pontosan érzi. Mármint amikor kényelmetlen háton, elkezd zsibbadni nagyon valamelyik testrész, vagy a baba kezd éktelen tombolásba... Szóval nyugodtan lehet háton pihizni amíg kényelmes és nincs jele, hiszen ha a baba úgy fekszik, hogy az a bizonyos ér nincs alatta hanem mellette akkor nincs ilyen probléma.Kép

puszi
sasha és a 7 hónapos Gábor

Kép
sasha
 
 


Szia Meme!
Én szept 9-re vagyok kiírva. És Te? Akkor jössz a "MÁV"-ba? :-)))
D.
AE (docka)
 


Docka!
Mi akkor tényleg Máv, valamikor szeptember, de pontos még nincs (eleje az biztos)!
Még a végén talizunk! Kép

Meme
meme
 


Sziasztok! Véletlenül találtam Rátok! Én Gyöngyösi vagyok, itt a 26.héten van a terheléses vérvétel. Reggel levették a vért éhgyomorra, majd megitattak velem egy söröskorsó! limonádét,amitõl egy órát ültem mozdulatlanul a fotelben.Két óra múlva kellett bekopognom,újra vért vettek.Akkor már láttam több fuldoklót is. Az eredmény jó lett.Az orvosom szerint ez mutat pontos eredményt. 4D-n én is voltam. Volt egy alacsony AFP-m.A24-ik héten láttam egészben a kisfiamat,Aki egészséges!A soroksárin voltunk és egy tizest kértek,nagyon kedves volt a Hölgy.Fantasztikus élmény volt,kár hogy három éve ez még nem volt ilyen elérhetõ. Az éjszakai nem alvásról csak annyit, hogy nekem a két és féléves kisfiam születése óta ebben bõven besegit! De már csak pár év és pihenhetek!
Kivánok minden Látogatónak jó egészséget, Vigyázzatok Magatokra! Sziasztok! Marianna
Névtelen
 


Sziasztok!

A hátonfekvéshez szeretnék még pár szót szólni. Ennek fõleg a terhesség vége felé van jelentõsége, amikoris a magzat súlya elég nagy ahhoz, hogy nyomás révén akadályozza a szívbe visszaáramló vér útját. A kismama nagyon hamar megérzi ezt, mert esik a vérnyomása, szédül, rosszul van. És akkor automatikusan testhelyzetet változtat. (ha addig még nem tette volna meg) Én még nem hallottam olyat, hogy amiatt lett volna a magzattal gond, hogy a kismama háton feküdt. Úgyhogy ne agódjatok! Állandóan egy pózban feküdni úgysem lehet.

A derék- és hátfájósoknak ajánlom a hastartót. Az elsõ terhességem alatt nálam elég hamar jelentkezett a hátfájás, és a barátnõm tanácsolta, hogy már kis hasnál is vegyem föl a hastartót, nem kell megvárni, míg jó nagy lesz a hasasm. Megfogadtam a tanácsát, és egybõl elmúlt a hátfájásom, amely addig teljesen elviselhetetlen volt, és csak hosszas masszírozás enyhítette valamelyest a fájdalmat. Számomra is elképesztõ volt.
Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!
A terheléses vérvételhez írnék.
Mivel nekem Viki is nagy baba volt már, Mimiével terhesség alatt csináltak tej+zsölme cukor-vérvételt. Mikor megszületett Mimike dokibácsi másnap hajnalra elrendelte a terhelésest... Vérvétel- glukozosvíz (brutálKép ) és innen még 3x óránként vérvétel. Az eredményem jó lett, de nem is tudták mire vélni így hogy ekkore lett a baba. Most már 15.héten meg kellett csináltatnom ugyanezt a vérvételt, annyiban volt jó, hogy most itthon és hazajöttem a két szurik között, de a végére kipurcantam...
Nagyon jó lett az eredményem, de majd mégegyszer meg kell csináltatnomKép A biztonaság kedvéért....... De szerintem csak arról van szó, hogy mi Apával alapból ekkora babókat tudunk világra hozniKépKépKép

Hajni
19+6
hajnii
 
 


Ja, még annyit szerettem volna,hogy én is MÁV-os vagyokKép) még a végén lesznek kis talik a korházban??KépKépKép

HAjni
hajnii
 
 


Akkor tényleg Mávos bulik lesznek! ::Kép

képzeljétek ma reggel mozdult meg Nórcika elöszõr úgy, hogy apuci is érezte! Kép
teljes volt az öröm! KépKépKép

Amúgy meg mindenkinek szép, napos hétvégét!

Üdv

Meme
Meme
 


Sziasztok!

De jó! (ennyi MÁV-os van...)

Más:
Múltkor megkérdeztem az orvost, hogy szabad-e vízbe menni (konkrétan Balaton) és nem nagyon örült neki. Bár igazából azt mondta lehet, csak utána le kell alaposan zuhanyozni. A reakció alapján ezek szerint nem ajánlatos. Nincs is ekkora fürdõruhám, úgyhogy nyáron majd csak napozok, izzadok és zuhanyozok...amíg mások fürdenek. Szóval a strand kihúzva. Ti hogy vagytok ezzel?
D.
AE (docka)
 


docka

Én is kérdeztem anno, hisz mi hordjuk a kicsiket csecsemõuszira. A dokim azt mondta, hogy természetes víz, gyógyvíz , termálvíz kerülendõ. De medencében lehet fürödni, az nem árt.
Hévizre készültünk ponnt akkor, habár a tó eleve ki volt zárva, mert a gyerekek oda nem mehetnek be.
Így maradt a medencés uszi, de semmi gondom nem volt, azóta is rendszeresen járunk minden héten csecsemõuszira..lassan gyerekusziraKép

MemeKépKépKépKépKépKép

Hajni
hajnii
 
 


Meme!

Gratula, biztos kispapi élvezte nagyonKép Kép Kép Kép

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Csak egy kis segítséget szeretnék adni Nektek, mert vannak aggódósabb kismamik, akik nem igazán tudják, hogy a méretek (BPD, Femur, stb.), amik az UH leleten vannak, megfelelnek-e, elég nagy-e a babó, stb.
Szóval itt egy német honlap cím, ha idelátogattok, és beírjátok az utsó menzesz elsõ napját a harmadik sorba, kiadja az aktuális méreteket.
Amiket kiad: BPD (ezt tudjuk, mit jelent), Fejkörfogat (a második adat), Abdomenumfang (pontosan nemtom, 3.adat), és a combcsont hossza (femur).

Cím: www.9monate.qualimedic.de/us_werte.html

Sziasztok, jó babavárást! Deri
Névtelen
 


Sziasztok,

Sajnos nekem is elkezdett fajni a hatam Kép igaz meg nem olyan veszes.
Nekem a vercukor-tesztre a 26-28. het kozott kell mennem. Eddig nagyon visszafogtam az edesseg-evest, ugyhogy remelem jo lesz az eredmeny.
Szombaton voltam kismama vizi-aerobikon, + usztam is egy kicsit, es nagyon jo volt! Alig akartam kijonni a medencebol Kép Szerintem erdemes kiprobalni...

batkamano
batkamano
 


Deri!

Köszi a leírtakat, rendes vagyKép

Batkamano!

Nekem is szokott a hátam fájni, eddig nem is tudtam mit jelent de esténként igencsak érzem...
Remélem azért ettõl nagyobb fájdalommal nem fog járni, habár a pici folyamatosan növekedikKépBiztosan jó lehetett az úszás, sajna nálunk erre nincs lehetõség. Meg amúgy is tartok az uszodai baciktól, ugyanis nemrégen még annélkül is bekerültek a szervezetemben ezek a csúnya bacikKép
Most kúpozunk, aztán remélem elmúlik!

Üdv mindenkinek:

Anita
anita77
 
 


Szia Marianna és Deri!

Üdv közöttünk Kép, bár én csak lélekben és a húgom révén lehetek jelenleg köztetek. De ez nem sokára megváltozhat! Kép

(ezt Zsizsa üzeni...)


Zsizsa dokija szerint pénteken hazamehet a kórházból, ha a méhszája állapota továbbra sem változik. Ez egy hónap kórház után megváltás lenne a számára. Szóval drukkoljatok! Kép

Zsizsának nem fáj a háta, ugyanis egyfolytában fekszik Kép

Mindenkinek minden jót!

Zsizsatesó
Névtelen
 


Zsizsatesó!

Örülök a jó hírnek, várjuk Zsizsát nagyon vissza!!!!
Sieeeeeessssssseeeeennnn !


Puszi:

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Zsizsa:

én nagyon drukkolok és igazán kitartó vagy! 1 hónap kórház... majd remélem elmeséled milyen volt.
Én tegnap csak fél napot töltöttem a kórházban, de már az idõ alatt is paráztam. Képzeljétek leült mellém egy leányzó és iszonyatosan állapotban volt. Kérdeztem, hogy segíthetek-e (azt hittem összeesik azonnal) de mondta, hogy nem "csak" fájásai vannak...Ijesztõ voltKép Ti gondoltok már rá, hogy milyen lesz a szülés?Kép

Hátfájás: képzeljétek, nekem elmúlt. Volt egy idõ, amikor azt hittem a munkát is abba kell hagyni, mert nem tudtam ülni a gép elõtt, most meg semmi probléma. (ami segített, nem feszítem meg a hasam)
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Jó hírem van: Zsizsa holnap hazamehet a kórházból. Eleinte nem sokat fog írni, de késõbb ez változhat a keményedésektõl függõen.

Mindenkit üdvözöl és minden jót kíván mindenkinek!

Zsizsatesó
Névtelen
 


Zsizsa most inkább pihizzen sokat, hogy nehogy valami gond legyen, de nagyon jó, hogy végre hazajön, gondolom az egész család picit megnyugszik. KépKépKép

Amúgy mindenkinek további szép napot, estét!

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Örülök, hogy megtaláltalak Titeket, mi augusztus közepére várjuk az elsõ babánkat. Szívesen megismerkednék mindenkivel, aki szintén nyáron szül, különösen örülnék bármilyen infónak a Kútvölgyi Szülészetrõl.
Írjatok!
C.
cirbolya
 
 


Sziasztok!

Azért írok ide, mert Zsófi babánk két hónap múlva már akkora lesz, hogy nem fog kelleni neki a Baby controll tipusú légzésfigyelõnk, ezért eladnánk. Ez egy dupla lapos nagyon megbízható készülék, az eredeti ára 32.000.- ft volt, mi odaadnánk kb.20.000.- ft-ért, és még szeptembertõl számítva egy év cseregarancia van rá.

Üdv:
Barbara
06-70-247-65-30

u.i:Bocs a zavarásért, de azért írtam ide, mert talán így megkönnyíthetem valakinek a vásárlását
zsófimama
 
 


Sziasztok!

na ki hogy bírja ezt a fülledt idõt? Mi már nagyon nehezen, pedig ez még csak június még hátra van a neheze! Ráadásul épp lekvárt fõzünk be és a konyhába a hõmérséklet 30 fok körül! Szóval kivagyunk.

Amúgy mindenki nagyon eltûnt !

reggel felkelésnél nam húzódik a pocitok? vagy amikor megfordultok egyik oldalról a másikra? nekem igen, de gondolom ez természetes!

na most már megyek folytatni, mert sohasem lesz meg!

Midenkinek üdv és jó pihit ebben az idõben!

meme
Meme
 


Sziasztok!

Régen jelentkeztem, elég sok volt a zûr. A terheléses cukrom rossz lett, kórházat és orvost kellett váltanom és el kellett kezdenem a diétát.
Meme
Pocakom nekem is szokott húzódni, néha éjszaka is felébredek rá. Olyankor kicsit megijedek, nem feküdtem-e rosszul.

Szia Cirbolya, örülök hogy ránk találtál. A Kútvölgyirõl nem tudok semmit, de biztosan találsz ide vonatkozó topikot!

Zizsa

Remélem jól vagy és sokat pihensz!

Üdv
Szisz
szisz
 
 


Sziasztok!

Hát most én is el el tûnök majd, mert a méhszáj állapotom romlott és igaz nincs kinyílva még de szigorú fekvés van elõírvaKép ha nem javul kórház....
Remélem mindenki jól vagn és vigyázzatok magatokra!

Anita
anita77
 
 


Anita!

Drukkolok, és vigyázz magadra! Pihenj sokat!
Szisz
szisz
 
 


Szisz! Anita! Zsizsa!

Mindenkinek gyógyulást és vigyázzatokra magatokra na meg a picurokra! Pihizzetek sokat és semmi idegeskedés (tudom könnyû azt mondani)!

Meme
Meme
 


Sziasztok!Kép

Sajnos elég régen jártam erre (áprilisban) így eléggé lemaradtam az eseményekrõl. Nálam sajnos többször elõfordult, hogy nagyon görcsöltem és keményedett a pocim és rózsaszínes folyásom volt. Emiatt kórházban is voltam. Most megint feküdnöm kell, mert a hétvégén is gondok voltak. A ményak nálam is megvan rövidülve, de szerencsére nincs kinyílva. Azért eléggé félek, nehogy koraszülött legyen a babóca. A kórházban elég erõs gyógyszert kaptam, meg szurikat és emiatt is aggódom, hogy nem ártottak-e a babának.
Jó pár hete van elõtejem. Ti, hogy álltok ezzel? Nekem kb. a 19. hét óta van és emiatt kénytelen vagyok melltartót hordani, mert különben összekenem a ruháimat.Kép

Laura
Laura (laura2)
 


Laura!

kb. 1 hónapja "szenvedek" az elõtejjel. Nappal nem annyira jellemzõ, csak ha szoros a melltartóm vagy a felsõm, de éjjel rendszeresen átáztatom a polóimat. Melltartóban meg nem tudok aludni, úgyhogy marad az állandó reggeli poló mosás!

Szóval szerintem csak kitartás a megoldás!

meme
Meme
 


Nekem volt 3 napig elötejem, utána elállt. Ez is volt már vagy 4-5 napja. Érdekes, hogy mitöl függhet.
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Laura!

Te most hanyadik hétben jársz, és mennyire rövidült meg a méhszájad?
Mint olvashattad nekem is rövid nagyon, de még zárt, eddig a doki nem utalt be a kórházba, de én is nagyon félek.Mi a 31 . hétnél tartunk.
Pihenj te is sokat, meg mindneki pihenjen!
anita77
 
 


Sziasztok!

Azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül a problémáimmal. Az elõtejrõl még annyit, hogy azt olvastam róla, hogy nem befolyásolja, hogy késõbb mennyi tej lesz, pedig én az elején azt hittem ez jó jel, hogy már ilyen hamar van és sok tejem lesz. Sajnos nem így van.

AnitaKép
Én most a 25. héten vagyok. A kiskönyvbe szokták beírni, hogy milyen a méhszáj. Én rákérdeztem a dokimnál, azt mondta, hogy eredetileg 3 cm, nekem a 19. hét óta 2 cm. A kiskönyveben 3000-et írt régebben, már csak 2000 van beírva. Ez állítólag még rövidülhet tovább, de azért még túl korai. Most azt mondta a dokim, hogy vegyek Magnerot tablettát, mert abban 500 mg magnézium van, és akár 6-ot is bevehetek belõle, ha nagyon keményedik a pocakom. Azért igyekszem sokat pihenni, nehogy megint visszakerüljek a kórházba. Neked mikor kezdett el rövidülni?

Tudja valaki, hogy mikor születhet meg a baba legkorábban, hogy biztosan életben maradjon?

Laura
Laura (laura2)
 


Laura!

Az a baba, nemétõl, súlyától, és felkészültségétõl, illetve attól, milyen hamar látják be az orvosok, hogy meg fog születni, mert akkor adnak valami gyógyszert, amitõl a kicsi tüdeje erõsödik, mielõtt kibújik, de egyébként a 30. héttõl már majdnem tuti.
De felesleges erre még gondolnod is!!!

Üdv:
Barbara

u.i.:tudom, hogy nekem nem kéne ide írnom, mert nekem már megszületett a kislányom, csak azt jöttem megnézni reagált e valaki a légzésfigyelõre, amit árulok.
jimma
 
 


Docka!

Bocsi, hogy így ismeretlenül, de a vízbe menéshez szeretnék hozzászólni. Ez is egy olyan téma amirõl minden orvosnak más a véleménye. Nekem tavaly azt mondta a doki, hogy amíg teljesen zárt a méhszáj, és zavartalan a terhesség nyugodtan lehet vízba menni. Így én tavaly júliusban fürödtem is a Velencei tóban, 6 hónapos terhesen. Nagyon jólesett anagy melegben, és semmi bajt nem okozott!

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


A baby controll tényleg szuper, nekünk is az van, 8 hónapos a csaj, egyetlen vakriasztás sem volt. Mi még használjuk. Szerintem tud annyit mint a madarász utcai. Többet nem kotyogok.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


És az utazás/nyaralás szerintetek árthat? Mi Erdélyben szeretnénk utazni jövõ hónapban akkor leszek hat és fél hónapos! A védõnõ szerint semmi akadálya, de azért kicsit félek!

meme
Meme
 


Barbara!

A gyerek nemétõl egyáltalán nem függenek az életbenmaradási esélyek. Ekkora butaságot még nem hallottam. Amúgy a 25. héttõl számít koraszülésnek és nem vetélésnek. Még nyitott méhszájjal is ki lehet hordani a babát.
Névtelen
 


Laura,
pihenj rengeteget, nekem a 15. héttõl 2000 volt a méhszájam, aztán meg két napot sokat keményedtem a 20. héten, és utána már csak 1000 volt, ami nem jó, feküdtem is 1 hónapot a kórházban. Mivel nem lett rosszabb, hazajöhettem, de most már tudom, hogy többbet kellett volna pihenni (bár tényleg elég sokat feküdtem). Szóval vízsszintesbe, amikor csak lehet, mert a 2000 még nem olyan vészes, simán végig lehet hordani a babát vele, csak ne keményedj sokat!Kép A 30. hetet mindenképp várd ki, de szerintem simán kibírod a 40-ig is.Kép

Mindenkinek üdv, néha azért benézek!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Kedves Névtelen!

Ez nem szakmai dolog, hanem statisztika, miszernit kétszer annyi leány gyermek marad életben ugyanolyan feltételekkel, mint kisfiú, mert a leány gyermekek szívósabbak.

Üdv
jimma
 
 


Zsizsa!

Örülök, hogy újra itthon vagy, most már tényleg pihizz sokat és csak magatokra vigyázz, a babócára meg rád! Ez most a legfontosabb! KépKépKép

Meme
Meme
 


ZsizsaKép

Megpróbálok én is sokat feküdni, de sajnos a házimunkába be kell segítenem, mert a férjem nem tud mindent megcsinálni helyettem. Remélem tényleg sikerül kihúznom a végéig.
Drukkolok, hogy ne legyen rosszabb nálad se a helyzet, nem kell felpolcolt lábbal aludnod? Te milyen gyógyszert kaptál a kórházban? Én pipolphent kaptam, amitõl az ember egész nap képes aludni. Azért sokkal jobb itthon pihenni, még akkor is ha ez nem annyira nyugodt környezet.

Lányok, hogy bírjátok ezt a nagy meleget? Szerintem így pocakkal nehezebb elviselni.

Laura
Laura (laura2)
 


Sziasztok!


Mi is szigorú fekvésre vagyunk ítélve , ezért kevesebbet látogatlak meg benneteket....
A cervixem nekem is rövidebb 1000 , igaz most a 32 hétben járunk és bízom benne kihúzuk még, és nem nyílik ki a méhszáj.
Vigyázzatok ebben a nagy hõségben, hacsak tehetitek hûvösre húzódjatok.
Elég nehezen viselem én is a meleget, fõleg így, hogy feküdni kell....
Meg kicsit unom is magam.De a babáért mindent!!!

Mindenkinek szép napot, jó pihit:
Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Nekem is egyre elviselhetetlenebb a meleg. Korábban írtam, hogy jól alszom, de tegnap borzasztó volt: a meleg miatt felébredtem és csak hánykolódtam, a kicsi is sokat mocorgott.

Én úgy döntöttem hogy nem megyek bele semmi áron a Balatonba, inkább naponta többször tusolok és bevizezem a hajam.

Nekem jó lett a terheléses cukrom, múlt héten jött meg az eredmény. Szisz fel a fejjel, használj Canderelt!!!

üdv és remélem lesz hûvösebb is, vagy nem ???

Docka
AE (docka)
 


Sziasztok kedves Kismamák!

Bocsánat az offért, de hátha valakit érdekel. Új ruhácskákat árulok újszülöttkortól három éves korig. Mindig szezonnak megfelelõt, tehát most nyáriak vannak. Mivel mindenbõl már csak egy-két darab van méretenként még kedvezõbb áron kinálom a ruhákat (alapesetben olcsóbb,mint nagykerben, most pedig még ennél is alacsonyabb áron)
Szivesen küldök fotókat részletes leirással, ármegjelöléssel aki igényli.

Elsõsorban badi, napozó van ill. hûvõsebb napokra vékonyabb rugi, tipegõ, kantáros kisnadrág.

Ha érdekel valakit, bõvebb info: gitike@freemail.hu cimen.

Köszi és bocsi az offért.
Giti
 


Sziasztok!

Docka
Örülök, hogy jó lett a vércukrod. Most a diéta utáni már nekem is jó, így egyelõre elegendõ a diéta. Az pedig kibirhatóKép De legalább már egy picit megnyugodtamKép
A Balatonba én sem mennék bele, azt mondják még egészségeseknek sem ajánljákKép Habár én eredetileg balatoni vagyok és sokat fürödtem benne (és igaz bajom sem lett soha). Béreljetek csónakot, így legalább a vizen lehetszKép

Üdv
Szisz
szisz
 
 


Sziasztok!

Ma kaptam meg a vercukor (50g-os 1 oras) eredmenyet, es sajnos magasabb a kelletenel, ujabb tesztet (75g-os 2 oras) javasolnak. Dokihoz csak 1 het mulva tudok menni, de meg ezt az "alaptesztet" is ugy kellett kikonyorognom, magatol nem akarta. De ha a magasabb ertekkel sem fog torodni, akkor dokit valtok - csak addig is megy az ido...

Szisz, vagy akinek volt/van hasonlo...
mennyi volt az eredmenyed? Esetleg tudnal irni valamit a dietarol (akar e-mailben), hogy mit lehet/nem lehet enni? Es mennyit?

Koszi,
batkamano
batkamano
 
 


Batkamano

Az elsõ eredményem (zsemle, tej után 1 órával) 7.4 volt. A 75g-os pedig éhgyomor: 4.1, 30 perc óra: 9,39, 1 óra: 12.16, 2 óra 10.39

Elég magas. Várd ki te is az eredményt ne izgulj. Én 180g-os diétán vagyok és teljesen tartható, nem kell megijedni tõle. Nagyon finomkat eszem és sokszor (5x naponta). Ha kiderül hogy diétáznod kell, akkor megírom neked hogy miket eszem (vezetek egy diétás naplót így könnyû lesz) de inkább drukkolok, hogy ne legyen rá szükségedKép

Üdv
Szisz
szisz
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: