Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lanyok, ki talalta ki a gyomlalast? Vagyis inkabb a gyomokat?? Uuutalatos!

Gomboc,
En is kiakadtam. De nem rossz kedvem lett, csak a vernyomasom emelkedett kicsit.Kép Hihetetlen, milyen emberek vannak.

Kangi,
Vagy egy percig gondolkoztam, mi lehet az az ajtotarsasag es miert vagy halas nekik.Kép Vajon uj ajtot tettek be nalatok, es az eletminosegetek javulasa miatt vagy halas a szakiknak?Kép Aztan rajottem, hogy nem tudok olvasni.Kép

Andi,
Ezek szerint rendezodott a szuleiddel a viszony?

Franyo,
Nemsokara Dani arcara is erkeznek a puszik.Kép

Franyo, Andi, (Norka?Kép)
Mennek a drukkok!Kép

Lepek, mert hulla vagyok, udv:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok,

Zulu,
a genyaanyan behaltam...KépKépKépKépKép

Ari,
ez baromi nagy szemetseg! CSinaljatok, ahogy Kangi irta, nehogy mar ezert meg 30ezret Ti fizessetek! Kép

MOmo,
ovoda Kép En is utanaerdeklodtem, az allamnak tenyleg csak 5 eves kor utan van felveteli kotelezettsege "nappali ellatasu intezmenybe". Iszonyu szemetseg, hogy mar igy elfogytak a ferohelyek! Nem lehet szomszed faluba vinni? Kép

Angi,
jo, hogy kiosztottad a kolleganot! Milyen bunko! Kép Neki van gyereke? Es fogyoztatja? Kép

Maci_2,
Roni mar igy biciklizik? De ugyes! Kép Hogy vettetek ra a pedal tekeresere? ZSombi nem hajlando a pedalt tekerni a triciklijen, bezzeg a muanyag pedaltalan motorjaval meg eletveszelyesen szaguldozik...Kép
Akkor most meg Apat is gyozkodni kell kisteso ugyben? Kép Az viszont jo, hoyg a pajzsmirigyed okes. Alulmokodos gyogyszerrel mar teherbe lehet esni. KépKépKépKép

Elli,
jobbulast! Kép Pihengess, amennyit csak birsz!

Andi,
nem is merem kerdezni Kép, de mi van??? Kép Drukk! KépKépKép

Franyo,
hurra, akkor most mar johet a teso! Kép Drukk Neked is! Kép Nagyon edes a kep! Kép

Tündér,
vizsgahoz gratula! Kép

Toffi,
boldog szulinapot Zsombidnak! Kép

Kangi,
csak azert idegeltem fel magam, mert jovo hetvegere elutaznank 3 napra a ket gyerkoccel. Es nekem eszembe se jutott, hogy szallodaban a tobbi vendeget zavarnank ket gyerekkel. De a topic szerint mi bunko kisgyerekesek inkabb rohadjunk otthon, ki ne tegyuk a labunkat lakasunk 200 meteres korzetebol. Szallodaba, panzioba meg szerintuk kulon bunkosag elmennunk, mert igy direkt gyerekorditassal zavarjuk meg masok piheneset. Ilyen primitiv embereket! Aaaaaaaaa KépKépKépKép

Nem tudom, ki kerdezte, de ZSombi nap ketto van egy evben. A hivatalos valamikor osszel, de az utonevkonyv szerint apr. 21-en is van, ami viszont hianyzik a naptarakbol. De mi most tartjuk. Kép

Koszi NAndi forgasaval kapcsolatban a megnyugtatasokat, de tudjatok, ZSombi ota paraanya vagyok. Kép Ma mindenesetre hanyattfekve azzal szorakoztatta magat, hogy jobbra-balra oldalra fordult, lestem, hatha a lendulet at is billenti, de nem. Nagyseggű. Mint az anyja. Kép

Nincs valakinek burkolo-komuves ismerose vagy bevalt szakija? Kadat cserelunk, a regit tegnap kiszedtuk, ma hoztak az ujat, es nem raktak be, mert elotte elfelejtettek kozolni, hogy ki kene ott csempezni mindent. Most itt vagyunk kad nelkul, holnap anyoshoz megyunk furdeni Kép, de minel gyorsabban szeretnem ezt a kad-bulit befejezni. Szoval S.O.S burkolo-komuves kene, lehetoleg meg ezen a hetvegen!

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Koszike mindenki a nyugtatastKép
Kollegano azota kussba van, szerencsejreKép

Maci,
Nem is kover Roni.
Bicglizes engem is meglepettKép Bar enyemek lustak hozza.

Momo,
OvodaKép Amikor en telcsiztem az oviba nalunk is elso kerdes hany eves a gyerkocKép

Franyo,
Fergetegesen jo a kepKép

Andi,
Lecso hatott?

Ari,
IlletekKép Na ja ha nekik kellene fizetni nem lennenek ilyen gyorsak.
Itt azert ez egy kicsit jobban mukodik. Kb. egy honapja adtuk be az adobavallast es visszaigenyeltunk egy jokora osszeget, ma mar meg is kaptukKép

Kangi,
Ugyes Julcsi a kimaszassal. Nalunk ezt Jucus fejjel elore hajtotta vegre, na rogton kisagyat is kapott.

Gomboc,
No paramami!
Talaltatok Szakit?

Zulu,
Esetleg a szakinak megelolegezhetnetek egy gumicsizmat.

Elli,
Ovi gyerekfuggo nagyon. Kevin meg sokat valtozik am addig. Jovo majusban a beiratkozas elott mar latni fogod mennyire lesz szuksege a kozossegre. Addig esetleg tenyleg erdemes utanna nezni mekkora az adott ovi tuljelentkezese.

Ma Matyit kellett korabban elhoznom az ovibol, mert nagyon fajt a hasa. Itthon semmi baja nem volt. Tegnap es ma megnezhettek az Oroszlankiralyt (ez oriasi kivaltsag az oviban), gond hogy az en szeplelku fiam fel ettol a filmtol. Ma reggel szoltam az ovoneninek, igy vele ma kulon foglalkoztak a film alatt, de gondolom az idegesseg/felelem igy jott ki rajta.

Lanyok meg egy kerdes,
Kistarcsan nincs bolcsi, igy most Jucusnak keresek valami megoldast arra a fel evre/par honapra. Meg megprobalom a nagytarcsai bolcsit.
Esetleg tud valaki arat irni mennyi most a gyerek felugyelet otthon. Esetleg egy idosebb nenire gondolok, aki tudna ra vigyazni. O egyebkent igazabol nagyon vagyna kozossegbe, minden reggel ott akar maradni Matyival az oviban.

Angi
angela2
 
 

 
 

Angi
1000/óraKép szóval sok. Ha rendszeres, és napi "sok" akkor lehet alkudni belőle persze, de sajna nem a felére.Kép
Tegnap este még töprengtem ezen (mármint az ovin)és eszembe jutott az Őrsön a Gépmadár u 15-ben a "napközis bölcsi" vagy hogy hívjam (a "Tarcsáktól"Kép sem esik messze). Itt 2-300 ft/óra, és olyan, mintha egy babarőzőbe vagy bébihotelbe (vagy hogyhívjam) adnád be. Persze napirendjük van, esznek(nagyon olcsó befizetni), alszanak, de nem kötelező mindennap (persze jó, ha rendszeresen megy). Igaz, emiatt a társaság is változik, asszem 8 hóstól beveszik őket, és persze a dadusok állandóak.
Angi, sztem ezt érdemes megnézned, én már voltam ott felmérni a terepet egyszer, amikor úgy tűnt, muszáj (végül Beu bevállalta Kevint a kritikus 3-4 órára), de asszem Orsoly is körülnézett arra, ha minden igaz. 2616042 a számuk. Ott is van beszoktatás, minden, de én ugye bajba kerültem és csak előző nap mentem, mégis tök kedvesek voltak, megoldották volna, ha így hirtelen ott kell hagynom K-t pár órára.

Apa kopogtat, megjött a piacról a sajtos-tejfölös lángosommalKép

pusza
e
ellimami
 
 


Gombóc
beleolvastam a topicba, elképesztő.
Engem meg a sovány/kövér/szőke/barna nők/férfiak zavarnak, ők se nyaraljanak? Meg a csámcsogók, zsíroshajúak, izzadósak, szipogósak, és hawaii ingesek sem, marhára irritálnak, és elrontják a jól megérdemelt és kifizetett pihimet.
Nyaraljanak, ha akarnak, de menjenek karanténba, üres szigetre, Fokföldre.Kép
Na, hát kb ennyire kell komolyan venni ezeket a hozzászólásokat.
Nekem csak iszonyú fura, hogy vannak, akik így gondolkoznak, hogy mások jogait kellene korlátozni az ő kényelmük érdekében. Sajna ez a gondolkodás sok párhuzamot mutat (számomra legalábbis) a "feketék külön sorba üljenek" c. gondolkodással, és nem vagyok biztos benne hogy az ilyen hozzászólók gyerekei olyan marha toleránsra nevelődnek majdKép
Hülye vagyok, ennyi szót sem érdemelne a sok hülyeség ami ott le van írva, bocs.
e
ellimami
 
 


És még a billentyűzet is sajtos/tejfölös lett miattuk!Kép
ellimami
 
 


Jó reggelt!

Elli
hogy bírsz hajnalban lángost enni? Kép
az a Gépmadár u-i bébi hotel itt van tőlünk nem messze, amúgy mi majd oda fogunk járni oviba, de csak jövő szept-től tervezem

Maci
Roni nagyon édi Kép és milyen ügyesen bicózik!

Leszter
igen, szerencsére normalizálódott a viszony köztünk, nem olyan régen, tán 1 hónapja
én is ajtótársaságot olvastam Kép és gondolkodóba estem Kép

Franyó
pocakpuszi Kép

Gusztustalankodhatok kicsit?
napok óta enyhén véres nyálka távozik belőlem, ma reggel ez élénk pirosra változott, de nem tiszta vér, hanem bordó nyálka. Ez lenne a tágulási vérzés? Daninál nem volt ilyenem. És mintha lett volna néhány fájásom, először azt hittem, kb 10 percenként, de már nem emléxem, mikor volt az utolsó, kb 15 perce talán?

Andi
psandi
 
 


Andi Kép
Juhuhujjj,, ez izgin hangzik!!! Drukkdrukk!!

Leszter Kép
Ajtótársaság Kép

Elli Kép
Jaja, holnaptól a szőkékre is lőnek, vigyázat!! Kép Szép kényelmes individualista világunk ellensége a család. Ki is kéne irtani! KépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Andi,
Nem lehet, hogy a nyákdugó távozik? Csak kérdezem Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi
az már elment múlt szombat-vasárnap

Andi
psandi
 
 


AndiKép
Ez már tényleg izgiKép Megy a drukk.

Család kiírtása. Nagyon toleráns emeberek élnek mostanában. De ameddig a reklámok azt sugallják, hogy vegyél meg csinálj ezt meg azt, mert megérdemled, addig az önzőség csak nől.

FranyóKép
Édes ez a pocakpusziKép

ElliKép
Huh, lángos éhgyomorra. Nem semmi. Éljen a fogyókúraKép

TündérKép
Vizsgához gratulaKép
Számvitel nem semmi, előre is drukk hozzá.

AriKép
Még jó, hogy megoldódik az illeték gondotok.

Maci2Kép
Pajzsmirigy jobbulás jóKép tesóproject isKép

Nekem meg vasalnom kell, úgy nem szeretekKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Elli,
csak most olvastam, mit irtal Kép Nagyon hasonloan gondolkodunk! Kép

Nem irtok Ti is valamit? Most mar juszt se hagyom abba, irrital a sok bunko! Kép

Gombóc,
a dühös, es szomoru, hogy ilyen a mentalitas Kép
gombóc
 
 


Gombóc Kép
Felesleges, közülük már senki nem olvassa. Ezenkívül sajnos a népnevelésről lekéstünk, a tévé már beelőzött Kép Esetleg egyenként, személyesen lehetne valamit változtatni a hozzáálláson. És még valami: az itt mocskolódók nagy része az egész életben szerzett frusztrációit éli ki arctalanul. Ugyanők ott vannak a simekkittys fórumokon, a megasztáros fórumokon, ők írnak a Blikk cikkeinek fórumára stb. Nekik mindegy, csak fikázhassanak, lehetőleg minék szaftosabban, fröcskölősebben. Mindegy, ki mit ír, ők leugatják. Ez van. Aztán, majd ha gyerekeik lesznek, ők ugyaneme fórumokon hatszoros mellszélességgel állnak ki a sérelmeik miatt. Amiket a hozzájuk hasonlók okoznak Kép

Legalábbis nekem ez a benyomásom. A világot mi már nem változtatjuk meg, csak a gyerekeinken keresztül. Ha ők toleránsak, nyitottak és szabad szelleműek (lehetőleg minél többen Kép), akkor van esély!

Pussz
Netlélektani Kangi

Pessz
kangi
 
 


Andi,
nekem Danával ilyen volt. Szerda reggel kezdődött és szombat du. született.

Ezt meg tegnap írtam, de úgy tűnik mindig újra kell regisztrálnom.
Franyó, Andi,
egyre izgibb, megy a drukk ezerrel.

Gombóc,
én is kiakadtam, majdnem regisztráltam meg minden, de nem éri meg. A mi gyrekeink pl. a 11 órás repülőutat Amerikába tök jól bírták. Egyébként tényleg az ilyen bazi nagy okos, akinek még nincs gyereke.
Tudod, tipikusan az az eset, hogy ha jól eszik a gyerekeked, könnyen osztod a jó tanácsokat, hogy kell etetni, ha jól alszik, baromi könnyű elmagyarázni, hogy kell szoktatni.
Én is nagyon sokat dühöngök azon, hogy mennyire intoleráns Magyarországon a társadalom a gyerekekkel szemben, és olyan ciki, ha rohangásznak meg zajonganak. A múltkor egy cipőboltból jöttünk ki, mert az eladó csaj beszólt, amikor Dana lepakolt néhány kiállított cipőt, amelyeknek ettől persze semmi bajuk nem lett, és ha a hölgy nem ennyire gyors, akkor mi vissza is pakoltuk volna őket.Apa megpróbálta elmagyarázni neki, hogy ő szolgáltat nekünk, de ez nem sikerült.

Nelli,
Nem rossz, asszem a félévessel nyernétek, szóval egy fél tea/kávé jár, de az egyéves súly még husi-musi Zabi Abit is fölülmúlja (aki 7300g volt), Dana 7150g volt egy évesen.

Momo,
tied Mesi mennyi most?

Elli,
én azt figyelem, hogy Dana most sokkal rosszabbul bírja a társasái életet, mint mondjuk egy fél éve. Én senkinek nem ajánlanám, hogy 3 éves kor alatt bárhova is beadja a gyerekét, ha nem muszáj.

Kangi,
Lőrinc Danát is megríkatta a múltkor a játszóházban, amikor összefutottunk velük. Annyira igazi kis hapsi Kép

Na megyek, végkimerülés. Ja, ma végre beadtuk a banki papírokat - hát kissé izgulok, de bíztatnak.

Toffi,
A K&H-nál nem kell, hogy össze legyünk házasodva.

Zsuzsó
tiszta_hulyeseg
 
 


Hahó!

Kíváncsi vagyok, én meg vagyok-e még.

Képzeljétek Tominak foga van, és persze nem én vettem észre. Egyszerűen nem gondoltam rá, mert nem ordított, nem nyálzott és nem hathónapos. Szóval a vendég, aki kiszúrta jól szórakozhatott rajtam. Kép

Ekcémára Tomi calcium carbonicumot kapott. DE a Jódr megnézte, elemezte, és nem általában ekcémára adta a bogyócskákat. Viszont ahogy utána olvatam, ez a szer csecsemőknél nagyon jellemző.
És ő mondta azt is, hogy körömvirág olaj, krém, legvégső esetben sudocrem, tovább nem menne, mert a fiatalember ugye kapott indításul nagy adagban mindefélét, így próbáljuk "tisztán " tartani. Az olajat naponta többször kentem, és talán a legfontosabb, hogy fürdés ELŐTT is.

És ha már súlyok, hát négy hós és 8500 gramm. Kép Csak ne nekem kéne cipelni a fenekét.

Ha továbbra sem akar menni a bnet, nem akartok dezertálni? www.izgi.hu Már sok topik áttért. És ott lehet titkosítani is, meg sokkal több smiley van, meg.... Esetleg nézzetek át. Csinálok Nektek egy frissbabák topikot.
sofka
 
 



ZsuzsóKép
Most már csak azért is megnézem pontosan, mennyi volt Dorka 1 évesen, mert amit írtam, az sacperkábé volt. Gramra pontosan majd az irományomból. Nekem kell az a kávéKép

SofkaKép
A Pöttömök csapatban is résztveszek, és mi is az izgire mentünk át. Szóval nekem könnyebbség lenne, ha egy helyen lennénkKép

Végre kivasaltam, így már szép a hétvégeKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Zsuzsó,
akkor én szégyenkezem a nyafi miatt, enyim lyám 7 hósan azért már 7100 gram tiszta súlybanKép És továbbra is csak anyatejet hajlandó fogyasztani...ááááá.
Látom, téged is elért a végzetKép
Én ma megpróbáltam rendes macaként a régi nevemen regisztrálni, de azt nem hagyta a rendszerKép

Sofka,
köszi az infót. És ha nem vagyok telhetetlen, valami higítása is van annak a calcium carbonicumnak?
Azért neked sem lehet nyugis az életed, ha Tomi foga se túnt felKép

Maci2,
ha nem vagyok indiszkrét, a férjed miért nem akar második csemetét? Esetleg fél, hogy megint sok lesz a terhesség körüli bonyodalom, vagy csak úgy szimplán megelégszik Ronival?
Klassz, hogy a leleteid már jókKép
Roni még mindíg nagyin kis falatKép

Andi,
merre vagy?
Nekem pont ilyen volt a tágulás, és mint tudjuk, két óra múlva már gyerekem is voltKép Azért érjetek be időben a kórházbaKép

menek, mert valaki visít

Momo
momo70
 
 


Momo, orvosi javaslatra c vagy d 30-as. Azt hiszem, c-s volt a patikában.
sofka
 
 


Gombóc,
Utazós topikhoz inkább no commentKép Ne foglalkozz vele!
Igen, már biciklivel járunk a játszótérre. Elindulni nem mindig sikerül még (ha egymás fölött áll meg a két pedál)Kép Még nyáron kapta a déditől, kora tavasszal előszedtük, hogy megnézzük mekkora, vegyünk-e motort vagy jó lesz ez. Teljesen leeresztve (az ülés, kormány) jó. Itthon tologattuk kicsit, majd apránként egyedül is sikerült neki. Ekkor már levittük és egyre ügyesebb lett. Az a jó ebben a bicajban, hogy örökhajtós, vagyis a kerékkel egyszerre a pedál is megy (nincs kontra, és nem tud olyat, hogy csak pihentetei a pedálokat, miközben mi toljuk). Így elég könnyen rájön, hogy mit kell csinálni. Azóta a játszótéren egy kisfiú is megtanult vele bicajozniKép
Eddig is kellett győzködni apát, mert félt bennünket.

Andi, Franyó,
Drukk!

Sofka,
FogacskaKépKép
Szép súlyKép

Momo,
Nagyjából eltaláltad.
Ezenkívül (mivel autoimmun eredetű a dolog, amiről még elég keveset tudnak az orvosok) félt engem, hogy mit hozhat még ki egy újabb terhesség, félti a leendő babát is. (Legrosszabb esetben gondoskodzni a gyerekeket, plusz még engem is.) Nem beszélve arról, hogy azt sem tudjuk Roni örököl(het)te-e.
Szeretnénk házba költözni valamikor, ahhoz meg a GYES kicsit kevésKép Kistesó kitolná a költözés időpontját is.
Bár legutóbb már olyat is mondott, hogy ha én nagyon szeretném, akkor rajta nem fog múlniKép

Maci_2
maci_2
 
 


Angi: Nagytarcsan sincs bolcsi tudtommal (ugyebar itt lakomKép). 2 ovi van, egy onkormi es egy evangelikus, az egyhaziban full telthaz, az onkormiban nekem azt mondtak nem vesznek fel 3 ev alatti gyereketKép Viszont gOdollon tudok csaladi napkozit vagy mit, ha gondolod megadom a lanynak a mailcimet akinek oda jart a fiacskajaKép

ja es jarunk am a Gepmadar utcai bebihotelbe, Lacko szeretiKép mondjuk en csak 2 orat hagyom ott egyelore, jol eljatszik, en meg maszaklok a kornyekenKép szerintem klassz, a gondozonok rendesnek tunnek, olcso is viszonyag.
orsoly
 
 


Sziasztok

A lángoshoz csak annyit: egész héten nyúltápon élek, gyümölcs-zöldség, pipimell, 1 héten 1x igenis elengedem magam!Kép Kevintől sem votam meg anno semmit, nehogy már ez a kölk úgy jöjjön a világra, hogy nem ismeri a jó kis sajtos-tejfölös lángostKép
Andi, 3/4 8 nálunk már tízórai időKép K 6kor riaszt ugye, olyankor már 1,5-2 órája fenn vagyunk... (Apa pl már vissza is jön a piacrólKép)
Apropó: ezt is hozta nekem, a virágárus néni meg is dícsérte, milyen figyelmes férj, hogy a csomagok mellett még ezt is hazaviszi az asszonynakKép
Kép
Hátha nektek is jobb kedvetek lesz tőle (nekem lett ám!Kép)

Sofka,
a költözködésen már én is gondolkodtam, hogy felvetem, meg is nézem a helyet magamnak.Kép
Foghoz gratula TominakKép

Zsuzsó
igen, valszeg még korai ezen töprengenem, majd akkor meglátom, épp milyen szakaszban van.

Mozog ám a babómKép 1x éreztem már a 15. hét körül is, olyan 1 hete ritkásan, mire odafigyeltem abba is hagyta, de most 2 napja már kitartóbbKép Olyan jóKép már el is felejtettem, milyen szupi érzés.

Ti mit főztök? Komolyan, kitalálni sokkal nehezebb, mint megcsinálni. (Gombaleves, rakott krumpli) Nekem minden péntek nyűglődés ezen.

Képzeljétek, most hívott a Peti apai nagyija, hogy apósom mondta neki, hogy már látszik a hasam (haha, már 10 hetesen is látszottKép) és meg kéne mondani anyósnak, hogy unokája lesz megint. November óta nem láttuk/nem beszéltünk, én azt gondoltam, megtudja apóstól vagy a sógórnőméktől, ők beszélnek vele. Ezexerint mégse.
Én nem hívom fel, mert a nagyi elképedve mesélte legutóbb, hogy anyós azt mondta neki, ha még egyszer "gyereket csináltatok magamnak"(!!!!) a férjemmel (!!Kép) hasbaszúr.Kép Na, ezt űbereljétek anyós-ügyben!Kép Illetve inkább ne, senkinek nem kívánok egy ilyen pszihopata hülyét a családba.

Ja! Még valami. Leültem összeírni Kevin szókincsét kb 30 szó és további 5-6 "jel" amit nem mond, de mutatni tud valahogy. Ez okés 22 hósan? Nagyon remélem, mert valahányszor mondom neki, hogy az nem brümbrüm, hanem autó, mondjad szépen, azt mondja: nyem!Kép

na pusza
e
ellimami
 
 


Elli,
Timi 2 évesen kezdett el beszélni, akkor viszont elég sok szót kibökött. Addig inkább jegyzetelt a gyerekKép Talán Kevin is előbb összeírja a tanulnivalótKép

Sofka,
kösziKép

Maci2,
valamennyire a párodnak is igaza van, ez tény. De kívánom, hogy sikerüljön a legjobb megoldást megtalálniKép

pusssz
Momo
momo70
 
 


Hali!

10 perces fájásaim vannak, van, hogy kevesebb idő telik el, kezdenek durvulni, úgyhogy elkezdek készülődni.
Izgi de nagyon örülök, ha tényleg lesz valami Kép

Andi
psandi
 
 


Elli,
anyósod egy különleges állatfajta...talán inkább az állatokat sem sértegetem veleKép És a férjed hogy viszonyul az ő kedves anyukájához? (Lehet, hogy ezt már kitárgyaltuk egyszer, csak Momonak szita az agyaKép)

Momo
momo70
 
 


Andi,
csak így tovább, aztán ne hagyj minket sokáig hírek nélkülKép
Szurkolok nagyon ámKép

pusssz
Momo
momo70
 
 


Andi,
a mindenségit! Megy a drukk!
Zsuzsó
tiszta_hulyeseg
 
 


Momo
már ő sem szorgalmazza (szerencsére) hogy békejobbot nyújtsak...eleinte úgy volt, hogy majd ha összeházasodunk, majd ha meglesz K, akkor elfogad, megbékél, megszokik (vagy hogy mondják) de nem. Aztán amikor egy olyan üzit hagyott a telcsimen, aminek a vége az volt, hogy "dögölj meg!" akkor mondtam a Petinek, hogy ugye megérti, hogy én ezzel az emberrel soha, semmilyen körülmények közt nem fogok haverkodni. Örüljön ha visszaköszönök a piacon (szerencsére jó messze lakik, nem futunk össze csak úgy), de én több esélyt nem vagyok hajlandó adni.Még a rokonoknak fél évente küldözgetett Kevinképek miatt is visszahívott, hogy őt nem érdekli, ne küldözgessünk neki semmit, tőlünk nem kell.Kép De azért bőszen bizonygatja, hogy ő szereti (!!) Kevint.
zóval ő is elfogadja, hogy télleg hülye, és bár senki nem hibátlan, ezúttal tényleg nem rajtam/rajtunk múlik.

Sofka,
beregisztráltam az izgibe, (Elli) és be akartam köszönni, a nézetet még kiadta, aztán amikor el akartam küldeni az üzit, kiírta, hogy ez a felhasználónév már foglalt.
Engem minden szerver úúúútál??!!

Andi
De izgi, hajrá Levi! Drukkolok!

pusza
e
ellimami
 
 


Andi Kép
Marhamód drukkolok! Mosmá csak kijön az a fiúcska!!!

Elli Kép
Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy ezért biztos fizetnek neki, ingyen senki se akar ilyen hülye lenni Kép (Kép)
Kevin szókincse tök okés ennyi idősen. Fiúknál asszem 2,5 évesen ha nem jelenik meg az első szó, akkor szokás megkésett beszédfejlődésről szólni, de ezt valaki más okostól loptam, ezért nem tuti.

Julis megint nem aludt délután. Micsináljak vele??? Jobban ki kellene fárasztani? Vagy mi? Kellene neki egy napközbeni pihenő, nem? Vagy elég, ha csak csendben molyol magában?

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
én ebben eltökélt vagyok: aludni pedig kell! Én soha nem hagyom neki, hogy ne menjen aludni, bár eddig jórészt engedelmes, meg ő is érzi, ha fáradt. (Ilyenkor mondom is neki, pl. "látom fáradt vagy, dörzsölöd a szemed, nyűgös vagy, ugye érzed, hogy fáradt vagy...?"Hogy tudja, miért kell aludni.)
Volt már, hogy csak fél órát szunyált, de este 6-kor már hozta a Katát (alvóbaba) meg a cumit...szóval nem is bírja ki, meg kell is neki.
De te ismered Julcsit, nem tudom, én nem hagyom, hogy kimaradjon a du. alvás.Jövünk is haza mindenhonnan, mert az alvás du. az szent.
Ezek a fix pontok a napjában: reggel a kakaó, du az alvás, este a fürcsi. Még a kaják is csúszkálnak ide-oda, de ezek max fél-1 órás eltéréssel állandóak.
pusza
e
ellimami
 
 


Elli Kép
Hát szakasztott így vagyok vele én is. És nem alszik. Hát én beteszem az ágyba! Félhomály! Előtte félóra versolvasás csendben ülve, otthagyáskor Altató! És csak hallom, hogy cincog, nyávog, kunkog, mászkál, sóhajtozik, macizik ... és felmászik a pelenkázóra KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Egyedül múltkor maradtunk Beuéknál késő délutánig, de akkor már két napja nem aludt előtte délután, szóval nem akkor zökkent ki.

Már a kádban szökdel, kicsi Andris meg az ágyában visong. Apacuka a Somlón, na ja ... Remélem, ép ésszel megúszom ...

Kangi
kangi
 
 


Na lássuk hozzám hogy viszonyul a rendszerKép

AndiKép

HipergigamegadrukkokKépKépKép

Kangi, ElliKép
Alvásügyben annyit mondanék, hogy nálunk az elalvás kész katasztrófa. az du-i fél, az esti több, mint 1 óra.
Kompromisszum nálunk annyi, ha du. nem alszik, az alvás idejét is töltse ágyban addig, amíg aludna. Ez ritkán fordul elő. Én mondom, jó akkor nem kell aludni, de fel nem kelhetsz és ált unalmában elalszik.

Ovitéma:
Ha anyuka otthon van gyesen, nem kötelező felvenni egy bizonyos korig az ovinak. Lássuk anyuka mennyit bír. Ezért lesz az, hogy az 5 éves fiam a 3 éves lányommal együtt megy oviba

Heni
heni1979
 
 


Andi,
Jaj de izgi! De azert majdnem jol elbogtem magam, mikor irtad a tizperceseket amik durvulnak! Nagyon drukkolok, lelekben veled vagyok!

Kangi,
Celnak eleg, ha kituzod a tulelest! Es a sok finom szolore, borocskara gondolsz, ami majd a Somlon terem! :-)

Elli,
Szerintem okes a 30 szo! Kulonben is olyan ugrasszeruen fejlodnek, es olyan gyorsan! Anyosra nem is tudom mit mondjak, egyszeruen felelmetes!

Franyo,
Hol vagy? Csak nem valami front van? A kep nagyon ott van! Fotopalyazat?

Itt ket napja teljesen tavasziasan sut a nap (elotte vagy egy hetig novemberi ido volt, kod, eso), erre fiaim ma nekivetkoztek, uszogatyat huztak, leteritettek egy pledet a szoba kozepere, es napoztak. Aztan Miki jol bepisilt (joparszor), igy tenyleg strand feeling volt itt minalunk!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy csak így betörök hozzátok,de én is friss babás vagyok!A kislányom Zsófi 10 napos és ő a harmadik babánk.
Andit ismerem az áprilisi topicból,nagyon szorítok érte.
Majd ha lesz egy kis időm visszaolvasok,hogy kicsit megismerjelek benneteket!
Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


AndiKép
Nagyon szorítok, hogy gyorsan kicsusszanjon az a passzos kisfiúcskaKép Most én is el vagyok ám érzékenyülveKép

Tüni
tüni
 
 


Mindkét gyerek megmasszálva, bekenve, tisztán, jóllakottan alszik. Megyek megasztározni KépKépKép

Lehet, hogy Andinál már eredmény is van?!!!

Kangi
kangi
 
 


Lányok! A nagy drukk közepette pls help! Vehetünk már Julisnak galériaágyat? Olyan pici a szobája, nagy segítség lenne. Létrán ügyesen mászik, esetleg egy hálóval meghosszabbítanánk a leesésgátlóját a plafonig. Hm?

Kössssz! És továbbra is DRUKKKKKK!!!
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Anditól most kaptam SMS-t, bent vannak kórházban, 2 ujjnyi a msz Kép

Kata (az ősziektől)

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Andi,
nagy drukk!KépKépKép
(bár ezt már nem olvasod egyhamarKép)

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Elli,
Nagyon figyelmes párod vanKép Gyönyörű virágok, nem csoda hogy felvidítKép
Mozgolódó babócaKép
SzókincsKép
Egyetértek, kitalálni napról napra, hogy mit főzzek nehezebb, mint megvalósítani. Mai menü: zöldségleves, tárkonyos pulykaragu színes kagylótésztával.
AnyósKép

Kangi,
Kitartás! ++++++++++++++
Vannak ilyen konok kölkökKép Van amikor már "altatom" is Ronit, azaz ott ülök mellette, rászólok, hogy ne dumáljon, játsszon, ficánkoljon..., ő meg a képembe vigyorog. Aztán van amikor elalszik, máskor meg nem. Szerencsére az esti alvásnál nincs gond, előbb-utóbb elalszik egyedül (esetleg még kér inni).

Heni,
A rekord délutáni nemalvásnál közel 3 óra kínlódás, utána feladtam, meg is bántamKép

Aranka,
Üdv ittKép
És a többi gyermeked mekkora? Kép róluk?

Andi,
Megadrukk!!!!!

Roni ma ügyes volt az usziban. Végre sikerült karúszót adni rá, így már "lebegett" is, és közelebb rugdosta magát apához (majdnem úszásKép). Ugrált a medence széléről, párszor el is merült, de nem sírt csak prüszkölt, pedig utálja, ha vizes lesz az arca.

Maci_2
maci_2
 
 


Andi,
megy a drukk ezerrel! Jujj, de izgi, teljesen nosztagikus hangulatba kerultem! Kép HAjra! KépKépKépKépKépKép

Elli,
nem semmi az anyosod! Siman übereli az enyemet! Kép
vagy inkabb Kép

Maci_2,
akkor ettol felt a parod. Drukk, hogy mihamarabb megtalaljatok a legjobb megoldast! (Es azert legyen kisteso is, ha nagyon szeretnetek Kép )

Kangi,
nalunk is van ilyen mizeria, de inkabb este nem akar ZSombi aludni. Kép NAndi megszuletese utan voltak hetek, mikor 10-11 utan aludt el (este). Nem akart (mert?) elaludni, es semmi se segitett. Szerintem, ha elmolyol magaban pihiido alatt, az legalabb jo. Kép


Furdoszobank tovabbra is szetverve, anyosnal furodtunk. Eleg nagy projekt volt a ket gyerekkel. Kép Reelem, jovo het elejen vege lesz az aldatlan allapotnak. Kép

NA, ordiba van, mennem kell...Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Heppi ha erre jarsz meg ma este, holnap reggel: a babaszoban hirdetnek egy olyan etetoszeket, amit neztelKép en vegul asszem nem veszem meg (bar faj a szivemKép), van mar ilyen szekunk masfajta. ha kered szoljal nekem, en foglalom mondjuk holnap reggeligKép ja uj a cucc, nem szereti a gyerkoce a csajnak, es 8000-ert adjaKép irjal a kaiserokukaccitromail.hu-ra jo vagy ide is benezekKép

orsoly

ps:Andinak drukkKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Andi,
Drukkolok nagyon! Nagyon varjuk a hireket!Kép Azon gondolkodtam epp, hogy vajon en fogok-e meg szulni, es mikor...Kép

Franyo,
Nem kaptal kedvet?Kép Drukkolok nektek is!Kép

Voltam ma az Auchanban Marcival, es elloptak a telefonomat.Kép Bakker, ott tronol a 3,5 hos gyerek a bevasarlokocsiban, alatta a tolokara rapatentolva a pelenkazotaska, es kepesek abbol kiszedni.Kép Valszeg lattak, hogy hova tettem, es gyorsan kikaptak, amikor nem neztem oda.Kép Kulon szivas volt utana, hogy le kellett tiltatni a kimeno hivasokat, ami az Auchan kellos kozepen telepakolt bavasarlokocsival, gyerekkel, telefon nelkul nem olyan trivialis. Megkertem egy kedves hazaspart, hogy hadd telefonaljak az o mobiljukrol...

Na most csak ennyi, nem vagyok a topon hangulatilag... Jo ejt:

Leszter

Ui. Nem lehetne kiiktatni a visito tinedzsereket a Megasztarbol??? (Engem spec. most ok idegesitenek, legszivesebben megtiltanam, hogy nyaralni menjenek!Kép)
leszter
 
 


Ja telleg, Marcinak is van mar foga!Kép Meg nem latszik, de tapintani mar lehet, reces, mult szerdan dokineni meg is kocogtatta.Kép O sem nyuglodott, de nyalzas azert van.

L.
leszter
 
 


Andi,
Oriasi drukk!!!!!

Elli,
Koszi a tippet. Jol hangzik.
Anyosod tenyleg egy kulon ... fajtaKép
BabomozgasKép

Orsoly,
En sem talaltam bolit a neten, de egy lany mondta aki Kistarcsan lakik, hogy van, talan o sem tudta biztosan. Oviba minicsoport is van, mert ugye Jucus meg csak 2 es fel eves lesz.

Sofka,
FogacskaKép

Leszter,
telefonKépKépKép

Kangi,
Matyi 1 eves kora utan szinte sosem aludt itthon delutan. En is mindent kitalaltam, de ahogy Maci leirta pontosan ugy zajlott a dolog nalunk is. Viszont mikor oviba kerult onnan kezdve ujra aludt vagy legalabb is 1 oras csendes pihenoje van. Ekkor kotelezo az agyban lennie, de konyvet nezegethet.

Maci,
Akkor azert meg van esely a masodikra. Immunbetegseg vegul kiderult, hogy pontosan melyik, mert azert van amire esetleg tudnak szurni, na azert sajna nem sokra.
Uszo RoniKép

Ma allatkerteztunk, kolykok nagyon elveztek. Ki is faradtak rendesen, igy 8-kor mar maguktol startoltak aludniKép

Angi
angela2
 
 


TÁDÁÁÁÁMMM!!! KépKépKépKépKép

"23.18kor megszületett Levi, 3500g, 56cm, 34es fej. Gyors volt, de durva. Puszi mindenkinek, Andi"

ÉLJEEEEEN!!!!! KépKépKépKépKép
kangi
 
 


Kangi!
Megelöztél!Kép most akartam megírni a jó hírt!Kép

Mi is nagyon gratulálunk nekik!Kép

Puszka
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Andinak gratulalok! Sok tejet kivanok!

Ari
ari
 
 


Andinak grat!Kép

Kangi,
amikor nálunk is aktuális lett a rácsos kiságy lecserélése, körülnéztem a babaszobán, asszem pont volt egy topic erről, és a nagy többség szerint 3 éves kor alatt nem nagyon jó dolog, mert ha nappal megy is neki simán, éjjel ha nekiindul félkómásan, leesik. Nálunk is csak 1 gy.szoba van, nekünk is szupi lenne, de én még nem mertem. Várok a kicsi kb 1,5 éves koráig, amikor már neki is jó a sima leesésgátló, és akkor csinálunk emeletes ágyat, vagy akár 2 galériásat alatta játszóhellyel. Addig meg a nappali lesz tele játékkal, mint eddig.(Én most a pelenkázó komódot is beáldozom egy sima merevlapos pelenkázólapra, az is hely.)
Bár akinek nagyobbja van, jobban tudja, én egyelőre elhalasztottam ezt a projectet.
e
ellimami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: