Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Andi!
Örömmel veszem, ha küldesz sms-t, de nem tudom közzétenni, mert elutazunk. Viszont legalább megtudom, hogy mi van. Drukkolok, várjuk az új jövevényt!Kép

Elli!
Azért Te is dobj egy sms-t, hátha Andi végül is nem ír, mert lesz fontosabb dolgaKép Vagy ha Franyóéknál van valami.

Pussz mindenkinek, Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Vegre mukodik talan... Ezt kb. masfel oraja irtam.

Epp irom a szulestortenetemet (mar megszuletett MarciKép), de nagyon-nagyon hosszu lesz. Remelem, azert lesz, aki vegigolvassa.Kép

Szerencsere a kelbimbonak a vilagon semmi hatasa nem volt Marcira.Kép

Mult heten megkaptuk a 3hos oltast, Marci sulyra es hosszra is pontosan ugyanakkora, mint Petra volt a 3hos oltason.Kép 7300g es 61 cm.Kép Es Petrat is megmertek a ket eves szulinap alkalmabol, o pedig 14,5 kg es 88 cm.

Nem igaz, Petrat mar masfel oraja lefektettem, es nem es nem alszik. Pedig szokott, szo nelkul, csak most korabban fektettem le, hogy meg delutan tudjon baratnozni kicsit a szomszedban. De igy nem lesz belole semmi.Kép

Andi, Franyo,
Mennek a drukkok!Kép Franyonak persze szules ellen.Kép

Na megyek, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!
Köszi a gyümis ötleteket, asszem kivárok... Mást nem tehetek Kép, megtömni nem tudom, persze nem is akarom.

Heppi,
tök jó, amit írtál, én is gondoltam erre, hogy letiltom, aztán majd hátha arra beindul, utána végiggondoltam a dolgot, és rájöttem, hogy nem megy Kép. Az én kislányom reakciója az ilyesmire az, hogy közli: ez apáé meg anyáé, Anka nem eheti, és pakolná befele a mi szájunkba, mégcsak véletlenül se a sajátjába Kép. Ez van. Cebiont adok neki. Zöldségre ez nem csak akkor vonatkozik, ha nyersen eszi? Mert főziben már nem sok vitamint tartalmazhat, vagy rosszul tudom?

Angela,
5 évesen? Az se semmi. Akkor még van időnk Kép.

Elli Kép,
gyümölcscentri ugyan nincs, de citrusprés igen, na, azt a fujjogást látnád, amikor az igazi narancslét próbálom adni... Mert a dobozos 100 százalékost imádja, issza is ezerrel, de amit anya facsar, az fujjj. Egyébként meg valami "harapósat" gondoltam, ami kifejezetten kaja...

Leszter,
pont most mesélte a sógornőm is a kengurus esetét, a hévre akarta feltenni a nagyobb gyereket, na, amikor le akart hajolni érte... Kép Szóval el tudom képzelni a cipőkötést is Kép.
Krémtúrót csak és kizárólag a Milli dobozosat eszi ám, de csak a mazsola nélkülit Kép. Nehogy mán szegény anyának megkönnyítse a dolgát. A belekevert cuccot ezerfele köpi. Tök vicces, de a túró rudit is csak egy-két hónapja eszi. A tejbegrízt pl. meg se hajlandó kóstolni. Ilyenjei vannak. Kép
Szüléssztorit én tuti el fogom olvasni. Lehet, hogy a kórházban, kinyomtatva???

Andi,
drukkolok, hogy semmi gond ne legyen a staphylo miatt, meg egyébként se. És hogy most már minél hamarabb kibújjon Levi!!! Ja, én is mára vagyok kiírva, hát eddig még jól viselkedett enyém kölök, remélem, pár napig még kibírja! Most az a legújabb, hogy valószínűleg holnap déltől már lehet itt szülni. Hát legyen úgy...
Meggybefőtt... Kép Ugyan már Kép... Képzeld, a gyümilevest megeszi, de csak üresen! Tejszínhabbal Kép.

Momo,
a Cebionon kívül én is a gyümilevekben bízom, mert az legalább fogy, bár a múltkor a bőrgyógyi azt mondta, hogy kicsit sárga ez a gyerek, nem iszik véletlen sok narancs- meg répalét? KépKépKép Ááááá...

Köszi a drukkokat mindenkinek. Most talán holnaptól lehet menni a Szent Imrébe, úgy néz ki, bár még egy vizsgálat eredményére várnak, de hátha-hátha. És hátha a Dani nem ma éjjel akar megérkezni.

Pussz
F.
franyo
 
 

 
 

Franyo, Andi Kép
Mennek a drukkok! Kép

Momo Kép
Szépségesek a csajszik. Hajahullott Momo Kép

Nem sértődött meg Julcsi ránk, csak mehetnékje volt Kép

Leszter Kép
De jó, h nem hasafájt Marci! Julcsi se alszik délután, de ezt már írtam Kép Este hatkor meg már a hajam tépem tőle.

Megyek, eldőlök. Utálom már magam, hogy mindig csak olvasok és sose írok, de muszáj. Bocs.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Leszter,
Csemetéid szépen gyarapodtakKép

Franyó,
Gyümölcs: még a fonue (?így írják) jutott eszembe, gyümidarabkák felszúrva, eredetileg olvasztott csokiba mártogatva. A csokit esetleg le lehetne cserélni mondjuk joghurtra, pudingra vagy krémtúróra... Roninak biztosan tetszeneKép
Drukkolok tovább!

Andi,
Drukkok tömött sorokban!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,
ma Norkáéknál voltunk, meg játszóházazni, Camponázni, nagyon jól éreztük magunkat, Lilit azóta sem lehet lelőniKép Most jött ide, hogy szeretKép kaptam puszikat isKép

Holnap megyünk a bölcsit megnézni, kiváncsi leszek

FranyóKép
Még mindig mennek a drukkok! de most már lassan jöhet, nem?

léptem, hátha lefekszik a csajos, pusz:

M.
manócs
 
 


Sziasztok!

Látom, még mindenki 2in1, de azért mennek a drukkok Andinak mostanra, Franyonak meg hogy tartson ki, amíg kell! Kép

Momo,
nagyon aranyosak a lánykáid! Örülök, hogy végre egy kis nyugi van, már nagyon megérdemelted! Kép

Franyo,
remélem Anka hamarosan rákap a gyümikre, nekem sajna semmi praktikám nincs a nemszeretem-kajákra. Beki is azt a pár dolgot, ami nem szimpi neki, nem hajlandó semmilyen formában megenni...

Leszter,
gondoltam rátok tegnap, hogy fájni fog-e Marci hasa a kelbimbótól, reméltem hogy nem. Beki is kb. ilyen idős volt, amikor elkezdtem kísérletezni, hogy tulképp mitől fáj a hasa, mert az nem igaz, hogy minden gyereknek minden K-betűstől!

Heppi,
nagyon aranyosak a gyerkőcök! Kép Nem irigyellek az állandó éjszakai fordítgatás miatt!

Zulu,
a cumis képen nagyon látszik, hogy milyen csillagszemű(pillájú) a tündérkéd! Kép Le merem fogadni, hogy Apasastól örökölte, bár nem figyeltem meg a tiédet. Bekiét is mindenki irígyli, az is Apucitól van... Az anyukáknak miért nem jut ilyen??? Kép

Kangi,
ne vedd a szívedre, hogy Julcsi világgá akar menni! Minden rendes gyerek világgá megy párszor, mint én is! Kép Szomszédék kislánya is pont így elköszönt, félig felvette a kabátját, a többit húzta a földön és a buszmegállóig ment. Kép Persze az anyja titokban utána, gyerkőc persze visszafordult, hogy mégis jobb otthon. Kép

Tüni,
huncut Kincső nagyon édi! Kép

Képzeljétek ma arra ébredtem, hogy Beki kiabál, hogy "kutyakaka, pissszkos, segííts!"... Kiderült, hogy levetkőzött a kiságyban ébredés után és a pelust is levette, majd az ágyra kakilt... Kép De az a kétségbeesett fej, amit vágott, csak nevetni tudtam Kép. Szóval még nálunk sincs szobatisztaság, bár próbálkozunk. Kép

Maci,
gondoltam is rád Roni sarokbakaki-ügye kapcsán Kép!

A cumit pár napig még kérdezte, aztán megtanulta, hogy az pici babáé, Beki már nagy kislány Kép. És azóta szinte mindig átalussza az éjszakát! Kép

Pocakom isszonyatosan keményedik, pont mint Bekivel, de a méhszáj zárt, úgyhogy nem aggódok. Holnap megyek terheléses vércukira, remélem minden ok. lesz, mert nem bírnék lemondani a sütihegyekről! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok,

Momo,
gyonyoruek a lanykaid! De bevallom, teljes elismeresem a harom aprosaghoz, illetve a mindennapokhoz, nekem sokszor kettovel se megy. Kép

Kangi,
vilagga menes...olyan aranyos de egyben olyan szivszaggato is! Kép

Franyo,
drukk, hoyg most mar huzd ki holnapig, es ott szulj, ahol neked a legjobb! Kép Nem akarom ismetelni magam, nalunk az a csoda, ha ZSombi eszik egyaltalan valamilyen gyumolcsot vagy zoldseget. Ezert nalunk gyerekorvosi engedellyel Beres csepp van. Illetve 2 dl-s HohesC, mert a sajat keszitmenyt se issza ZSombi. Kép

Zulu,
aztiii, mi lett a csajszidbol, aki masfel evvel ezelott kivitte az anyjat a PepsiSzigetre, aztan ott szopizott egy sorpadnal! KépKépKép NAgyon szep a lanyod! Kép

PsAndi,
?????????? Drukk megy tovabbra is! Kép

Miszike,
kemenyedes nem tul jo. Esetleg Magnesii Citrici?

Leszter,
kengurus lehajolas. En kiprobaltam, tenyleg eleg nagy kihivas. Kép Micsoda meretei vannak a gyerkoceidnek! En csak irigykedhetek....Kép

Maci_2,
koszi az otletet, ezt a fondü dolgot lehet, hogy kiprobalom ZSombinal. BAr o inkabb csak maszatolni es disznolkodni szeret, enni nem. Kép

Beu,
hova utaztok? Jo utat! Kép

Mi unnepelunk ezen a heten: NAndi 6 hos elmult es kinott az elso foga (harap is rendesen Kép), ZSombinak ma van a nevnapja, apukamnak pedig 19-en volt a szulinapja. Azt hiszem, ha a szuleimen mulik, akkor a gyerekjatekoktol nem fogunk beferni a lakasba. Kép
Viszont ujabb para: NAndi meg mindig csak hasrol fordul hatra, de hatrol hasra nem. Kép Lehet, hogy meg kene nezetnem egy szakorvossal. Kép
ZSombi meg nem beszel, viszont 2-3 napja egyre tobb szot mond utanunk. Olyan jo erzes, es olyanokat lehet rotyogni rajta (persze, csak titokban): Nyányi - Nándi, Nyonyi- ZSombi, kuci - köszi, teci- tessék, leci meg a légyszi. Kép És ha megkerdezem, ki lakik Sződligeten, akkor elmondja, hogy mama, papa, váááá (ez lenne anyukamek puli kutyaja Kép).

NA, nem untatlak Titeket tovabb,
pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok,

bekukkantottam, hátha vannak már új topicbébikKép. Drukkjaim szállnakKép.

Momo,
úgy örülök, hogy írtálKép. Apátoknak nem lesz könnyű dolga pár év múlva, 3 ilyen szép csajjal... Egész nap őrizheti a nőketKép.
Nálunk is nagyon jól elvannak a kölkek együtt, úgyhogy lassan talán rátérünk egy hármaskáraKép.Már csak azért is, mert mostanában folyton kistesóért nyaggatnak. (nem elég a két kutyaKép)Na kíváncsi leszek, meddig tart majd a lelkesedésKép.

Franyó,
édes kis csajszikád vanKép. Macus is mostanában kezdett magától csattozgatni, eddig jó, ha egyet megtűrt. Most viszont átbillant a ló túlfelére, és többnyire a teljes kollekciót fel akarja szerelni magára. (roppantmód fejleszti a kreativitást, már az enyémet, hogy hogyan helyezzek el tizendarab bizgentyűt a normalitás határain belül. Legújabb, hogy parfümöt akar magánakKép.
Gyümölcs: nálunk mondjuk pont fordítva van, Malikám csak azt enne szíve szerint, úgyhogy én a többi kajával kínlódom. Pontosabban kínlódtam egy ideig, könyörögtem, hogy legalább kóstolja meg, etc., aztán feladtam, és buzgón reméltem, hogy nem fog éhenveszni. Mostanában (4.5 évesen) kezd kóstolgatni más ételeket is. Sőőőt, pár hete levest is eszik, amitől eddig a víz verte, soha egy kanállal nem volt hajlandó lenyelni. Szerintem Anka is rákap majd a gyümölcsre, ahogy Heppi is írta, ne érezze, hogy ez Neked fontos, mert könnyen játszma lesz belőle, főleg most, hogy jön a picurka.

Miszike,
Mac szeme teljes mix, tőlem örökölte a szempillái hosszát és a kunkoriságot, az apjától a színt és a sűrűséget. Én sokra megyek a kunkorokkal, ha nem festem ki, nem is látszik, hogy van szempillámKépKép.
Pocakra vigyázz nagyon, azért egy kétéves extra terhelés. Azért az szuper, hogy zárt a méhszáj!Kép

Ma Macka nagyon édi volt, odament a porszívóhoz (kicsit taknyos) hogy "anya kisívod azs ojjom?" Totál ledöbbentem, eddig olyan hiszti ment az orrszívás puszta említésétől, hogy jujj... Na, behelyezkedtünk, erre rámnéz nagy komolyan: "ugye tudod, hogy bőgni azsé fogok?" Szénné röhögtem magamKép.
Házunk egy vicc, már nem is mondok semmit, remélem, még kiköltözünk, mielőtt elkezdik folyósítani a nyugdíjamat.

puszka mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc,
boldog névnapot a skacnak!Kép
Figyeld meg, innen rohamosan elkezd dumálni, egy újabb korszak kezdődik, amikor is a hangsúly az elhallgattatásra kerülKép.
Forgásügyben én nem vagyok profi, de nekem úgy rémlik, mindkét utódom valahogy ilyentájt kezdte, 5-6 hósan, a hátról -hasra forgást, és ebből pikkpakk jött a felülés, állás, stb. Azért kérdezz rá szakembernél, de szerintem egyelőre nem kell aggódni ezen.
Manci köszöniKép.

pusz,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ezt még tegnap du. írtam, de szarakodott a Babanet és nem küldte el, talán most:

Sziasztok!

Norka, Maci2,
jól vagyunk, köszönjük szépen az érdeklődést!Kép
Lassan beindulni látszik a tesó project is, akkor talán több indíttatásom lesz irogatni, kérdezni.Kép
Most időről-időre benézek, de írni vagy időm vagy
kedvem nincs.Kép

Zsuzsi,
kösziiiiiii szépen, nagyon rendi vagy!

Franyó,
fránya vízKép, drukk hogy Dani jófiú legyen és kivárjonKép
gyümi helyett tényleg jó lehet a gyümilé, márha ezt hajlandó inni Anka

Lányok,
tök szupi ez a székre szerelhető etetőszék!Kép
Miért nem akkor jött szóba, mikor anno mi kerestünk/vettünk széket.Kép
Bence most már rendes széken ül, mióta fejest ugrott a járólapra az etetőszékből.Kép Úgyhogy nem hinném, hogy be tudnám tuszkolni egy ilyenbe, de tesónak még jó lehet...ha úgy alakul, hogy maradunk itt a panelban. Elég pici a konyhánk 4szék(főleg egy böhöm etetőszék) már nem férne el.

Heppi,
gyerekek szépségesekKép
Éjszakád miatt nem irigyellek. Mi lenne ha megtámasztanád őket azon az oldalon amerre fordulnak? persze lehet ettől még idegesebbek lennénekKép

Momo,
de jó hallani Rólatok isKép
csemeték gyönyörűek
Emese nagydolgához drukk, hogy találjatok vmi megoldást!(masszázst próbáltad már?)
építkezésKép esőszünetKép

Zulu,
csattos Macus édimanóKép kutyutok is nagyon helyes
nem láttalak megint msn-enKép

Sofka,
ekcéma mulasztó homeós cucc emgem is érdekelne és a krém receptes, amivel kented?

Andi,
drukk hegyek továbbra is!

Húh, legalább 1 éve nem írtam ennyitKép
Bocsi, hogy nem mindenkinek írtam, most ennyire futotta időből...
pusza,
Timici
timici
 
 


SziasztokKép

Ez a Babanet nagyon ki tud idegelniKép Most már nem is nagyon van kedvem írkálni, mert véres verejtékkel megszülök egy hsz-t, és nem tudom elküldeniKép

GombócKép
Zsombinak boldog névnapot!Kép Nem is tűnt fel, h. most van a névnapja. Vagy ez egy másodlagos névnap?

TimiciKép
Kistesó hajrá!Kép Cukrodat kivizsgáltattad már? Biztos tudod, de azért leírom, h. addig ne próbálkozzatok, amíg nem nézték meg!

MiszikeKép
De jó, h. végre te is írtál! Lehet, h. már írtad, de akkor elkerülte a figyelmemet, h. most végülis váltottál orvost?

ZuluKép
Mi van megint a házatokkal? Ki hátráltatja a költözést? Amúgy kislányod GYÖNYÖRŰ!!!KépKépKép

Gergő mostanában SEMMIT nem hajlandó enni. Pont tegnap beszélgettem egy lánnyal, akinek a kislánya Gergővel hasonló korú, és mondta, h. náluk is ez volt a gond, és kiderült, h. most jött ki a kislány hiányzó négy foga. Este én is lecsekkoltam, és tényleg már eggyel több foga van GergőnekKép Ja, és a barátnőm sieresen megszülte kedden 22:50-kor kislányát, Alexa Kittit (3250 gr és 54 cm)Kép

No, megyek, mert Kincső nagyon dumál, szerintem éhesKép (merthogy ő nem sír, csak szövegelKép)

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Köszi lányok a drukkot mindenkinek! Most írt sms-t a szülésznőm, hogy szülhetünk a Szent Imrében, úgyhogy most már akkor jöhet a manócskám! KépKépKépKépKép

F.
franyo
 
 


ToffiKép
Most olvasgattam az archívot Kincső születésekor, és most vettem észre, h. percre pontosan akkor írtad, h.:"Tüninek megy egy mázsa drukkKép Hátha már meg is van a babusKép", amikor Kincső megszületettKép
tüni
 
 


Sziasztok,

Próbálok párhuzamosan írni, és olvasni Kép

Franyó,
Főzi-vitamin: lehet abban, amit mondasz, de én ennyire azért nem venném komolyan a dolgokat. Máskülönben pedig létezik párolt zöldségköret is. Ezt csinálhatod mirelitből is, de frissből is. A lényeg a kevés olajon (oliva) történő lassú párolás --- akkor minden bennemarad (állítólag).

Miszike, Zulu
Ez a szempillás dolog tényleg így van J Apájuknak meg a gyerkőcöknek alapból gyönyörű, kunkori, orrtövig érő, bezzeg anyájuk meg ezreket kell hagyni a kozmetikusnál, hogy egyáltalán észre lehessen venni, neki is van Kép

Gombóc,
Forgás ügyben én sem vagyok illetékes, de egy barinőm kislánya 9 hónapos koráig gyakorlatilag nem csinált semmit. Annyit, hogy ha leültették, akkor tudott ülni. Nem forgott (max az oldalára), nem kúszott, nem mászott. Ha nem érte el a játékát --- hiszti. Aztán egy nap (már elmúlt 9 hónapos) fogta, és felállt bútorok mellett, aztán lépkedett, majd az első szülinapja után egy héttel egyszercsakk végigsétált a szobán. Szóval ő az a "ritkán szólok, de akkor velőset" típus volt Kép

Nálunk az éjszaka normalizálódni láccik (kopp-kopp-kopp). Most éjjel szépen aludtak, kéccer ettek, mint szoktak, és reggel 7 után ébredtek. Ez nagyon tuti volt. Az is igaz persze, hogy a betegség miatt egy egész éjjel nem alszunk a "mindenkihányéshasmegy"-től, illetve a srácok legutóbbi bulija miatt 3 napig tudnék egyfolytában aludni. Még az a jó, hogy Orsinak bedobok egy mesét, lefexek a földre és többnyire nyugi van --- többnyire.

De sajnos Orsi még mindig nem eszik. Azt veszem észre, hogy nem is annyira az étvággyal lenne itt a gond, hanem nem rág és nyel. Attól félek, hogy még mélyen él benne a hányás emléke, ezért nem mer rágni-nyelni. Viszont iszik sokat, joghurtot is sikerült adnom neki (bifidusz miatt fontos), de normális kaját azt nem. Erőltetni persze nem fogom, tehát marad a leves, a gyümilé, joghurt, zöldtea, kakaó és ropi (ez az egyetlen, amit elfogad). Most azon gondolkodom, hogy kezdjem megint pürésíteni a főzijeit? Vagy várjak ki? Ti mit tennétek? Tudom, még egy hét sem telt el, hiszen hétfőre virradóra dőlt ki mindenki. Szerintetek meddig várjak, hogy megjöjjön az evőkéje? Én alapból még a jövő hetet kivárnám, aztán ha utána sem hajlandó enni, akkor beszélek a dokival. Legvégső esetben megint turmixolunk Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


FranyóKép
Akkor hajrá! Izgi!

Gyümilevet iszunk mi is, mert máshogy Domcsinak sem kelle a gyümölcs. Kicsit felöntöm vízzel, így még a grapfruit levet is megissza.

ZsuzsóKép
Nem nyerünk mi? Dorka 5,5 kg körül volt 6 hósan, és 7,5 kg 1 évesen.

TüniKép
Barátnődnek gratula a babához!

MomoKép
gyönyörűek a gyerekeid, nagyon büszke lehetsz rájuk. És nagyon ügyi vagy 3 gyerekkel.

GombócKép
Boldog névnapot Zsombinak!
Domcsi sem tudott hasra fordulni. Elég későn tette ezt meg, de megtette, szóval ne izgulj!

HeppiKép
gyerkőcök nagyon édesek!

Domcsi most vett magához egy palacsintát, és majszolja, na meg szétkente a szőnyegpadlón. Mennek kell.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


FranyóKép
Hurrá!KépKép Feloldom akkor a születést gátló energiák sugárzását, és átállok a kibújást elősegítőkreKép

HeppiKép
Orsinak már mindegyik foga kijött? Ha nem, esetleg nézd meg, nem -e az is bekever nálatok is...

Andival mi van?

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


SziasztokKép

Már 4 hsz-t mentettem ki, mert engem megint töröltek, ráadásul az új regisztrációm sem működött... De nem fárasztok senkit 4 kisregénnyel KépKép

Tüni
Biztosan éreztem KépKép

Franyó
Akkor hajráKépKép

Andi
??? KépKép

Gombóc
Boldog névnapot ZsombinakKépKép
Még nem merek talit bevállalni, a héten feleslegesen bkv-ztam ki a céghez, akkora káosz volt, senki nem ért rá velem foglalkozni.
De volt élményünk is, megállt velünk a lift, kb. 8 percig voltunk bent Zsombival tök sötétben, mire egy kb. 40 cm-es nyíláson kiszedtek minket. Nem vagyok klausztrós, de akkor nagyon sz@r volt...

Leszter
Micsoda súlyok!!!Kép
Zsombit hétfőn fogják mérni, itthon ruhástól 13,5 kg Kép (90 cm)

Miszike
Én az utsó hónapban nyíltam ki, pedig Zsombival az elejétől kezdve keményedtem (szedtem is végig a magnéziumot)
Drukk, hogy a cukorral minden rendben legyenKép

Zulu
Házhoz Neked is megy a drukk!!!
Hármaska?KépKépKép
Én is úgy szeretnék, de enyém férj nem... Szandi megtanította Zsombinak, hogy mondja az apjának, h kistesót szeretne, úgyhogy nálunk is ketten szajkózzákKép

Timici
Kistesó project KépKép

Gyerkőcök édesek, de most nem sorolom, úgyis tudjátok KépKép

Összeszedem Zsombit aztán elszenvedünk a Brendonba és a Duna Pazába. Megrántottam reggel a nyakam, most úgy mozgok, mintha ott se lenneKép

Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

ha nem baj, feldobom ezt ide: (azért nem körmélben, mert hátha olvassák readonlyk isKép)
"
Kedves Kollégák!
>
> Eljutott hozzánk egy hír, miszerint egy csecsemőnek sűrgősen 0 RH negatív vérre van szüksége, különben meghal. Az Országos Vérellátó Szolgálatnál a hírt ellenőriztettük és sajnos igaz. A kisfiú már többször kapott vérátömlesztést, de nem mindenkinek a vérét fogadja be a szervezete, így további donorokra van szüksége. A vérellátónál (XI. kerületi Karolina út 19-21.) ma 13.30-ig, illetve jövő héten is várják azokat, akiknek ilyen vércsoportjuk van. Személy igazolványt, TAJ kártyát vinni kell.
> Országos Vérellátó Szolgálat
> 06-80/324-244
> 36-1 372-4244 "


[aláírást lehagytam, az eredeti mailben megvan]

Hátha.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Toffi,
Kép Zsombinak!
Kép
LiftKép
NyakrándulásKép

Beu,
Jó utatKép

Miszike,
Kétségbeesett ágyba kakis BekiKép Régen raktál fel képet nagylánykádról!
Drukkolok, hogy jó legyen a cukrod! KeményedésKép
Végül váltottál dokit?

Gombóc,
Jó ünneplést!Kép Boldog névnapot Zsombinak, féléves szülinapot Nándinak! Gratulálok az 1. fogacskáhozKép
Most van Zsombi nap? Akkor az én naptáram rossz, mert nincs benneKép
Nekem nem tűnik úgy, hogy aggódnod kellene, amiért Nándi még nem fordul hátról hasra. Lehet, hogy csak nem szeret hason feküdniKép
Mi az hogy nem beszél?! Akkor amiket leírtál, az mi?! Naná, hogy beszéd, így kezdődikKép ÜgyesKép

Zulu,
Náthás MackaKépKépKép Jobbulást neki!
Szegénykém, már megint van valami gond a házzalKép Drukkolok a mielőbbi beköltözésetekhez!!!
Sajnos egyikünk sem ilyen vércsoportúKép

Timici,
Örülök, hogy jelentkeztél és jól vagytokKép Kép Bencéről? (Telhetetlen vagyok, mi?Kép)
Tesóprojekthez drukkKép Lassan már csak Roni marad egyke.

Tüni,
Gratula a barátnődéknekKép

Heppi,
Szerintem igazad lehet Orsi nemevését illetően. Én is várnék még egy hetet és nem erőltetném, majd szép lassan, apránként. Drukkolok!
Normalizálódott éjszakaKép

Andi,
???? Drukk!

Franyó,
Akkor drukk ezerrel!Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi! Kezdek türelmetlen lenni Kép főleg, hogy napi 60 telefont kapok "na mi van ? még mindig semmi? biztos?" kérdésekkel...

Gombóc
boldog névnapot Zsombinak Kép
emléxem, Dani is tök későn fordult csak hátról hasra 6 hós kor körül, utána viszont rohamosan elkezdett fejlődni, forgás megtanulása után 1-2 héttel hirtelen már kutyázott, felült, 11hósan meg elindult, szóval szerintem ne aggódj!

Toffi
ez a liftben ragadás elég rosszul hangzik. Zsombi nem félt?
Boldog szülinapot Zsombinak KépKépKép tökre bennem van, amikor 2 évvel ezelőtt nyugtatgattál, hogy mit türelmetlenkedem, aztán volt képed megszülni előttem KépKép

Miszike
én is keményedtem a kb a 22. héttől, mégis végig zárva maradtam. Mostanra meg már a keményedések is elmúltak Kép, pedig hogy örülnék nekik

Heppi
szerintem is még adj 1 hetet ORsinak. Végül is folyadékot elfogad, kiszáradni nem fog, kell egy kis idő, amíg elhalványodnak a hányás rossz emlékei

Zulu
Maca szövege Kép
Dani is folyton orrot akar szívatni, tisztára függő a gyerek Kép

Franyó
örülök, hogy már nem kell sokáig visszatartani DAnidat Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Toffi,
Boldog szülinapot Zsombinak!KépKépKépKép
Majd ha meglesz az új kégli, biztos megenyhül a pasi! Az én emberem egy ideig húzódozott hármas versenyző ügyben, aztán kiszedtem belőle, hogy mi a baja. Közölte, attól fél, hogy mivel van két szép, okos, stb. gyerekünk, a harmadik óhatatlanul ronda és buta leszKép. És ezt halál komolyan gondolta!

Andi,
telefonokat én is imádtam... Ki is kapcsoltam szépen. Drukkolok, hogy gyorsan kibújjon a pindur!Kép

Maci_2,
szorítok, hogy Roni se legyen sokáig egyke!Kép

Tüni,
kösziKép.
Barátnődnek gratula a lánykához!Kép
Manci is kinövesztett pár fogacskát, most hogy mondod, tényleg, alig evett akkoriban. (mondjuk az Ő esetében az aligevés abban nyilvánul meg, hogy nem eszik meg egy fél disznót ebédreKép)

Heppi,
engem csak az vígasztal, hogy a szempillafestésen megtakarított pénzt gyantára fogja költeni a kis bestiaKép. Mert a sok haj, sok szempilla jár némi mellékhatássalKép. genyaanya.hu

Ház-nyúz:
Legújabb drámánk a festő. Ki vagy 3 hete ígéri magát jövő hétre. (mindig az aktuálisra) Emiatt nem tudják betenni a bútorokat, és a korlátot, ami tök kellemetlen, mert ezeket már hetek óta tologatják az aktuális műhelyekben. Másik kedvenc a burkoló, aki kedden felháborodottan telefonált, hogy haza kellett mennie, mert nem tud bemenni a sár miatt. Na ja, valóban nem tudott volna beparkolni a nappaliba, de ha az úton leteszi a kocsit, akkor kb. 50 azaz ötven métert kellett volna gyalogolnia. Leírni is borzalom! Így hát inkább hazament, és jól kiakadt azon, hogy mi nem értesítettük, hogy sár van. Úgyhogy eztán éjjel azt lesem, hogy nem hull-e vmi csapadék, hogy reggel izibe` hívhassam a szakikat, nehogy kijöjjenek, és még a végén összesározzák a cipőjüket... Szóval vicc. Csak már nem tudok röhögni rajta.

na pusszancs kedveskéim,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Ha most sem engedi elkuldeni feladom egy idoreKép

Zulu,
HazKép
Macad szovege viszontKépKépKép

Toffi,
Zsombinak sok boldogsagot!!!
NyakrandulasKép
Nalunk is megy a harmadikert folyo szoveg, csak itt engem kellene meggyozni, mar a kicsinek is betanitottakKépKépKép

Gomboc,
Nem forgas miatt en meg nem aggodnek, lehet hogy csak lassabban ero.

Miszike,
KemenyedesKép En mindkettovel csinaltam 20. het utan, es tulhordtam mindkettot.

Franyo, Andi,
Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heppi,
Matyi irto hanyos minden virusfertozes ramegy a gyomrara. Neki kb. masfel het kell hogy visszanyerje a nem letezo etvagyat, azaz folyadekon kivul mast is egyen.

Tuni,
Jucus sem eszik 2 napja szinte folyadekon el, de neki is jonnek a hatso fogai. Tegnap meg is mutatta, hogy hol faj.

Maci,
Esetleg kep a te lanykadrolKép

Tegnap egyik kolleganom kozolte, hogy Jucus kover es kevesebb kajat adjak nekiKép Eloszor is sz*rul esett, masodjara tenyleg nem cinga a lany de messze all a koversegtol, vagy en vagyok elfogult?????
Kép

Angi
angela2
 
 


Angi,
Először is fel vagyok háborodva GRRRR mennyi idős is a szépség? Másodjára: tegyek fel képet az én jóevőmről (két éves)?

Többiek,
Köszi, hogy megerősítettetek Kép Olyan rendik vagytok... tisztára el is érzékenyültem ...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Angi,
Jucus egyáltalán nem kövér, még csak dundinak sem mondanám. Kolleganőt csókoltatom, imádom a fajtájátKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


megint én

Angi,
Ahogy így nézegetem a fotót... hát nekem inkább sovikutty-nak tűnik --- már az én lányomhoz képest Kép kolléganődet meg legközelebb küldd el a búsba!!!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
én ezt már nem is mertem írniKép. De tényleg, inkább véznácska a lány, mint kerekKép.
Z.

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!

Írni akarok neked mailt, de a profilodban nincs benne a mail címed...
tüni
 
 


Eszembejutott, h. van jó kis táblicskunkKép Az abban szereplő címre írtam neked.
tüni
 
 


Heppi, Zulu,

Koszi-kosziKép Sovisag azert tenyleg nem jellemzo ra, imad enni szerencsere, ami nekem csoda a fiam utan. Majd keresek masik kepet amin azert latszik, hogy nem alultaplaltKép
Kolleganom ma visszatert a beszolasara es etrendi tanacsot akart adniKép na elso mondat utan helyretettem, most eppen puffogKépKépKép
Na meg egy kep, azert van am pocikank nekunkKépKépKép
Kép

Angi
angela2
 
 


AngiKép
Én kifejezettem irígylem lánykád alakját. Bár Gergő lenne ilyen jó husiban, de egyáltalán nem kövér!!!!!!!

ToffiKép
Zsombinak nagyon boldog szülinapot!KépKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Hócipőm kibuggyan a babanettől, még egy hét, és végleg távozom...tök jó, hogy magamat büntethetem mások gányolása miattKép
Na azért elküldöm, amit nemrég írtam, de már nemlétező azonosítóvalKép

Angi,
Jucus egyszerűen gyönyörűséges, kolléganődnek meg ajánlanék egy jó szemésztKép

Zulu,
szakikat én is ismerem (vajon honnan?Kép), hát gyorsabban őszül tőlük az ember, mint egy tucat kiskorútólKépKép Épp ezért baromira bele tudom élni magam a Pénznyelő című Tom Hanks-es opuszba, na és röhögni is csak ezen tudok majdnem önfeledten.
Mac és az orrszívás...párom is fetrengett rajtaKép

Gombóc,
nehogy mán beparázzKép Timi 7 hónaposan volt hajlandó először hátról hasra vágni magát...és az ezek után belelendülős gyerektípust figyelmen kívül hagyva, később sem siette elKép Talán azért volt ilyen lusta lajhár, mert az a hülye anyja folyton cipelgette minden kis nyifi-nyafiraKép

Miszike,
keményedésem nekem is sok volt a félidőtől Zsebivel és Mesivel is, sőt ki is nyíltam a 30 hét környéként...aztán alig lehetett kihajtani őketKépKépKép Azért igyál Mg pezsitablettát, de ne aggódj túlságosanKép

Timici,
rólad is régen olvastam már...vagy csak én járok erre túl ritkán?Kép
Mesinek annyi a masszázs, mint halottnak a homlokpusziKép Vagy én vagyok a béna...
Kistesó projekthez drukkKép

Maci2,
és neked hogy állnak a leleteid? (Lehet, hogy rajtam kívül mindenki képben van a hogyléted felől, akkor bocsiKép)Ti nem kezdhettek még tesógyártásba?

Andi, Franyó,
most már aztán tessék valamit produkálni, mert halálra izgulom magamKép

Képzeljétek, itt Albertirsán a protekció is kevés, hogy a 4 éves Timit oviba tuszkoljamKép Szegénynek pedig már annyira társaság hiánya vanKép Én meg tegnap teljesen kikattantam, hogy megküldték az értesítést pár napja, miszerint május 2-13 között van az ovis beiratás, de tegnapra, azaz április 21-re már az óvodai férőhelyek fele betelt. Most akkor hogy is van ez???


Momo (esetleg nevem Senki)
Akit_folyton_törölnek
 


Ja és nézzétek meg Momo profilját, ahol tök másvalaki jön be...ez már mindennek a teteje Kép

Momo
Akit_folyton_törölnek
 


AngiKép
Ilyen egy tuskó kolléganőtKép Még hogy kövér. nagyon is szép JucuskaKép
És ha történetesen kövér lenne, akkor se szóljon be. Ki kérdezte?

MomoKép
Mi lehet Veled a baj, hogy folyton törölnek? Tényleg bosszantó ez a babanet mostanábanKép
4 évesen nem veszik fel oviba? És ha dolgoznál?

AndiKép
kapcsold ki a telefonod. Tényleg zavaró lehet naponta százszor elmondani: nem, még nem szülök.

ToffiKép
Nagyon boldog szülinapot Zsombinak!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Elveszett Ari is talan ma jelentkezik ha nem toroltek, es vegre amikor le tudok ulni babanetezni, el is tudom kuldeni!

Toffi, Zsombinak boldog szulinapot!

Gomboc, Zsombinak boldog nevnapot!

Maci_2, koszi a hianyolast. Jottem volna tobbszor is de du. amikor Bori aludt es en raertem volna tobbszor nem volt Babanet.

Franyo, Andi, mennek a drukkok!

Zulu, festok Kép Orrszivos sztorin jot nevettem. Bori is nathas most. O is jon: Szipak, szipak felkialltassal, de o turi es nem sir.

Sofka, egyetertek a 10 evvel Kép

Angi nem kover a kiscsaj!

Momo, akit folyton torolnek Kép Idonkent tele nekem is a hocipom a babanettel.

Gyumit Bori sem eszik, illetve a megyes retesbol a megyet kieszi, akkor is ha gonosz anya a retestesztat ketszer is megtolti fagyi meggyel,(retesbolt a varos masik vegen van nem tudunk surun menni) de kompotkent vagy magaban a fagyi megyet nem eszi meg. Teszta is fujj. Ki erti?

Mult heten Bori elmondta elso mondokajat teljesen egyedulKép Bilizissel meg sehogysem allunk, neha raul, de produktum meg nem volt Kép.

Ma jol rank hozta a fraszt az Illetek Hivatal, a regi lakas eladasat nem vette figyelembe, es paromnak es nekem is az egesz lakasrol kuldott csekket (2*380000). Felhivtam a tyukot azt mondta fellebezzunk, de az is 30 ezer Kép. Vegul az ugyvedunk ir levelet, talan az nem kerul semmibe.

Na jol kipanaszkodtam magamat, bocsi!

Ari
ari
 
 


SZiasztok!

Toffi!
Boldog szülianpot kívánunk Zsombi-boy-nak!Kép

Andi!
Várom ám azt az sms-t! Én gépközelben vagyok!Kép
Drukkok mennek ám!Kép

Zulukám!
Csajszid tüneményes!Kép Szövege sem rossz, jót nevettem!Kép Én változatlanul csak az energiákat küldöm neked -jelenleg a kényes a burkoló és festö- miatt!

Angi!
Lánykád csodaszép, kolléganöd meg gázos! Már bocsi! Mit kövér???? LÁtnád Ilangot 20 hósan 12 kiló. MOndjuk sztem nem kövér, de azért van kondija, ami nem is baj, tekintve, hogy folyton beteg volt és nem evettKép

Momo!
Te lánykáid is szépségesek! Timi tiszta Te vagy picibenKép Mesi és Zsebi is drága persze!Kép

Heppi!
Gyerköcök tüneményesek!Kép

Franyó!
Neked is mennek a megadrukkjaim!Kép

Kaska!
Jól vagy, mi újság felétek?

Elli!
És felétek mi a helyzet? Hogy vagy? Nem írtál mostanábanKép

Beu!
Jó utazást!Kép

GOmbóc!
Sztem Nándi semmiröl sincs elmaradva, ne aggódj!

Manócs!
Jó volt dumcsizni! Talán május elsö hetében eljutok a Norkához és majd referálok kocsi ügyben!Kép

Lányok ma levizsgáztam banküzemtanból 4-esre!
Hurrá, jövö7-en meg számvitelböl megyekKép

Igyexem azért jönni!

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Ari Kép
Nem harminc!!! Hülyeség! Menjetek be személyesen, adásvételivel, házassági anyakönyvi kivonattal, ha meg a párod egyedül megy, akkor vigyen tőled meghatalmazást, hogy ilyenésilyen ügyszámú ügyben helyetted teljes körben eljárhat, és elvileg ott helyben kiadják neki a módosított határozatot. Ne bízzátok ügyvédre meg levelezésre. Velünk is ezt tette az IH, de Apacuka semlegesítette őket.

Most csak gyorsan ennyi, mert SOS.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Ari,
basszus, ez nagyon durva! Éljen a működőképes bürokráciaKép.
Mondókázós Borinak sok pusziKép! Bilizést mi még el sem kezdtük, pedig Manci elég öreglány itt a topicbanKép. Most nincs idegem ehhez, majd a kertben nyáron.

Momo,
nem semmi. Én is voltam már úgy vele, hogy hagyom a fenébe, nagyritkán idejutok, írok, majd beszarik a rendszerKép.
Ovi sajnos Telkiben is ilyen, tavaly szó szerint ugyanezt csináltuk végig, Malacka szeptemberben volt 4, közölték, majd 5 évesen beveszik. De már nem viszem oda, azóta elég rossz híreket hallottam arról az óvónőről, aki azt a csoportot viszi, ahova Mali is járna. Talán a sors keze, hogy nem vették be, és így került egy szuper oviba, normális óvónőkhöz. Mondjuk ezért utazik majd reggel-este egy órát Telkiből, de úgy vagyok vele, hogy megéri, nagyon megzakkanna egy oviváltástól. Macka pedig szintén oda megy, praktikus okokbólKép.

Angi,
ügyes vagy, csak keményen!Kép
Na jó, nem sovikutyKép. És széééépséges!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

végre rendesen megy a babanet? Akkor én is próbálkozom.

Ari!
Ezt nálunk is eljátszotta az illetékhivatal. Én bementem az összes papírral, mindből vittem fénymásolatot is és nem kellett fizetni, küldték a módosítást.

Angi!
Lányzó szerintem sem kövér, pont jó az alkata.

Andi! Franyó!
Gyerünk-gyerünk, drukk!

Momo!
Én is próbálkoztam párszor, aztán úgy döntöttem, hogy megvárom míg visszatér a regisztrációm. Esetleg írj a szerkesztőnek.

Hívnak a gyerkőcök.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Na még egy kicsit a többieknek is Kép

Zulu Kép
Naon szép a csillagszeműd!!! Orrszívás KépKépKép
Ház miatt részvétem. Meg drukkjaim, hogy ép ésszel túléljétek ti is meg a házasságotok is!
Apa félelmei KépKépKép

Tündér Kép
Vizsgádhoz gratulálok. Husi Ilang Kép

Gombóc Kép
Nándi nem csiga! Ne izgulj!

Angi Kép
Idétlen, vaksi, irigy kolléganő. És valszeg heveny elmebaj gyötri. Vagy rossz napja volt szimplán. Azért jó, hogy helyretetted!

Momo Kép
Szépségesek a csajszijaid! Törölt Momo Kép

Heppi Kép
Klassz kis pasijaid vannak. Tejmennyiség szerintem tuti oké, különben fogynának. Orsi meg csodanőci!

Beu Kép
Nemtom, olvasol-e, de Julcsi folyton olyanokat mondogat, hogy "Ha Lőrinc ezt leborítja/elveszi/letépi, akkor visítani fogok/nagyon szomorú leszek"! KépKépKép

Úgy néz ki, a fiamról írták a szakkönyveket. Vagy tud olvasni. Napra pontosan kezdte a három hós ugrást, őrjöngéssel és összességében bőszítő viselkedéssel fűszerezve, és mára úgy néz ki, túl vagyunk rajta, és nem aszott össze, és még mindig le tudok fejni több, mint egy deci pluszt, szóval egyelőre nincs tejcigond. Füühhh ..

Andi Kép
Nekem is esemest! Én is gépközelben! Léccilécci!

Franyo Kép
Nagyon drukkolok!!! Vízhelyzet, de jó, hogy megoldódott!

Megyek a délután legfeljebb csekélyeket alvó, rácsoságyból simánkimászó, estefelé kezelhetetlen nagylányomat fürdetni.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Jajj, Toffi!

Zsombinak boldog szülinapot.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi,
szerinted hányszor írtam én már a szerkesztőnek?Kép Szerintem tele van velem a postaládájaKépKép
És azt a rohadt hibaüzenetet még tisztességesen megfogalmazni se bírják.

Momo
Akit_folyton_törölnek
 


Hali!

Hát igen, gondolkodtam hogy kikapcsolom az összes telefont, de anyámat ismerve egyből rám küldené a mentőt-tűzoltót, mindenkit, ha nem tudna elérni Kép

Angi
kicsit buggyant a kollegina Kép tök édi Jucus és egyáltalán nem kövér!!! nagyon kis csini Kép

Törölt Momo
Kép engem is már másodszor töröltek, a tököm ki van a babanettől
ovi Kép és csak azért, mert hogy "úgyis otthon vagy a másik kettővel", mi? Kép

Ari
Illeték Hivatal KépKép szerintem is menjetek be szémélyesen, mindenféle papírral felszerelkezve
mondókázó Bori édi lehet Kép

Tündér
vizsgához gratu! Számvitel az utsó már?
Ilang meggyógyult?

Kangi
Julcsi kimászik a rácsosból? Jajj, nem félsz, hogy kiesik?


áá, megyek, apu hozott nekem babacsalogató erős lecsót KépKép

Andi
psandi
 
 


bocsi, ezt meg kell osztanom veletek. Most talaltam. Teljesen kiakadtam. :-(
http://utazas.com/utazas/forum/forum.cgi/?action=cikkek&uticel=0&file=1078674987

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Koszi az Illetes infokat. Az ugyvedno amikor kezdtem mondani, hogy levelet kaptunk a hivatalbol nem is hagyta vegig mondani hanem ravagta, hogy duplan kuldtek es nem szamitottak be a regi lakast.Kép. Iden mi vagyunk a sokadik ilyen esete. Eloszor futunk egy kort a levellel, addig is telik az ido, nem szamitottunk ilyen koran az illetekre a Foldhivatali bejegyzes csak a mult heten jott meg. Gyorsak voltak nagyon. Kép

Ari
ari
 
 


Sziasztok

Tündér
itt vagyok ám, olvasokKép csak mindig lusta vagyok írni.
Jól vagyunk, bár még mindig próbálom kiheverni apa éjszakai ablaknyitogatását. Ma de. pl hangom nem volt, és a levegővétel sem zökkenőmentes...Kép
Amúgy meg voltam afp-n, máj 9-rekaptam genetikai uh-ra időpontot. Gondoltam, addig nem bírom ki, kéne menni előbb, szóltam egy barátnőmnek, aki 3 héttel fiatabb pocis mint én, úgyis megy 4D-re, menjünk együtt. Erre máj 6-ra szerzett időpontotKép szóval csak 2 hét múlva tudja a babó megmutatni a puncijátKép (Ez Beu kifejezése, nem az enyém!!Kép)

Angi,
sztem sem dagi a kiscsaj, viszont szépKép

Ahogy olvasom itt a dolgokat, ha én jövő szept (3+3 hó) akarom beadni Kevint oviba, akkor már most parázzak rá, hogy talán be sem veszik?
Amúgy meg nagyon-nagyon töprengek, mit tegyek, mert közben kiderült, hogy K nem feltétlenül menni akar, ha ide jön "baba" akkor is nagyon boldog. Szal' a társaság a lényeg. Bölcsibe szept. tuti nem (akkor jön a kistesó) de talán tavasszal...? De ha itthon vagyok be sem veszik? Talán ősszel oviba se?
Engem nem érdekelne, akármeddig itthon van, de úgy látom, "többi baba" közt sokkal jobban érzi magát.És gondolom ez csak fokozódni fog...
jó 7végét
pusza
e
ellimami
 
 


Gombóc Kép
Vááááá! Ki ne akadj! Hát idióták, kőagyúak, névtelenül műmájerek, gipsztigrisek, gumirokkerek!!! Nehogymár majd a neten mocskolódók határozzák meg a hangulatod! Egyikük írta, hogy pont ezért nem akar szülni, mert nem akar fél-anya lenni, akinek viszket a talpa és nem bírja ki otthon a csecsemővel ... nos, egyetértek vele. Szerintem se szaporodjon. Ki tudja. Ha ez a fajta agybaj nem is örökletes, akkor még lehet fertőző Kép
Szerintem szánalmasak. Sose sz.rtak büdöset, nem ordítottak kisgyerekként, és a sajátjaikat is mind némává, rózsaillatúvá nevelik. Egyértelmű. És van néhány normális is köztük azért. Ne idegeld magad.

Elli Kép
Az ovit érdemes megpróbálni, mert akkorra már a legtöbbje vágyik a hosszasabb kortársi kapcsolatokra. Szerintem ne parázz, hanem keress most, talán listára is felveszik.

Andi Kép
Nem félek. Felmászik a pelenkázólapra, és onnan ereszkedik le. Ügyes ... (Kép)

Pussz
Ajótársaságért Hálátadó Kangi
kangi
 
 


Annak idején falun is biztos kiközösítették a kisgyerekeseket, hogy ne zavarjanak KépKépKép

Gombóc!! Halló!!! Ne vedd a lelkedre! Majd ha neked szólnak be, akkor leverheted, mint a vak a poharat, de addig, könyörgöm, ne zizizz a hülyék gyülekezetén! Tök nem éri meg!

Kangi
kangi
 
 


Köszi lányok a drukkokat, még egyben Kép.

Most gyorsan csak egy képet:

Kép

F.
franyo
 
 


Zulu,
Kistesó ügyben (egészségi állapoton kívül) még apát is győzködni kell kicsit. Ronit még nem tanítottam beKép
genyaanya.huKépKépKép
Szakiknak kellene ajánlani egy jó agygyógyászt!

Angi,
Ilyen bunkó kolléganőt!Kép Egyáltalán nem kövér Jucus (ha valaki, akkor Roni kövér)!
Nagyon édes és gyönyörűKép
Most csak ez a két kép van a gépen.
Kép
(kb. március 30. körül raktam fel uszis képeket, a fürdőköpenyesen elég jól látszik a méretes pocakja)
Kép

A melléklet feltöltésekor nem írta be a kódot a hozzászólás ablakbaKép

NévtelenKép Momo,
Kb. 1 hónapja abbahagyhattam a pajzsmirigy gyógyszer szedését. Múlt héten volt kontroll, és jók az eredményeim, így nem kell újra szedni. Gyógyszer mellett ugye szó sem lehetett kistesóról. Legközelebb puhatolódzom majd a dokinál, hogy mi a helyzet gyógyszer nélkül...
Biztos a karbantartás alatt valaki beregisztrált a nevedenKép Én írnék a helyedben a szerkesztőnek, hátha...

Andi,
Esetleg mondd rá postafiók bejelentkező szövegnekKép
Drukk!

Ari,
Örülök, hogy csak a babanet miatt nem jöttél.
Mondókázó BoriKép
Illeték HivatalKép

Tündér,
4Kép, jövő hétre drukk!

Elli,
Jobbulást!
Ovin ráérsz még aggódniKép

Kangi,
Hú, de jó, hogy Roni nem tud olvasniKép Csak aztán Julcsi el ne mondja a trükköt neki a következő talinKép

Franyó,
Pocak pusziló AnkaKép
Drukk!

Maci_2
maci_2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: