Új privát üzeneted érkezett!

GYöngyi,
akkor nagy drukk, hogy Eszter időben jöjjön.
Babakocsival kapcsolatban írok majd pü-t, ok?
Eszti,
de klasszak a képek. Nagyon vagány a nagyfiad!!! :D
Lidke,
voltunk ma a Kopaszi gáton és képzeld nyílt 1 kis étterem, kávézó a játszi mellett. Tök jó. :) Hogy vagytok?

angi79
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánunk Bencének! :D
Gitár szuper, és nagyon komolyan tartja, mint aki tényleg tud rajta játszani. :shock: :lol:
Képek nagyon jók. :D


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Mi is bolgog születésnapot kívánunk Bencének!
Vendég
 

 
 

Bence: nagyon nagyon sok boldog születésnapot kívánunk Neked!!!!(a gitárral várunk egy szerenádra :wink: ) Sok puszi!!!


Angi: nekünk is a Normaflor vált be az ősszel!

Vokeszti: sajnálom a sok értelmetlen fizetnivalót!!!! Fel a fejjel. Gürizhetsz többet :wink: Na jó ez elég szar poén volt!!!

Kinga: a lényeg hogy szépen nő, és gyarapodik, és minden rendben van a kis picurkával :wink:

Lányok !!!
akinek nagyon olcsó babakocsija, vagy kiságya lenne közületek eladó, légyszives írjatok! Sógórnőméknek keresek, akikre nagyon rájár a rúd mostanában. Röviden csak annyi, hogy évek óta próbálkoztak hogy legyen kisbabájuk. Már teljesen letettek róla, és akkor meg kiderült, hogy állapotos a sógórnőm. De ekkorra meg már egy csomó adósságot a nyakukba vettek, amit most a válság miatt nem nagyon bírnak fizetni! Már ma sírt is sógórnőm hogy a lehető legrosszabbkor jön a baba, pedig annyira vágyott rá, meg meszesedik a méhlepény is) Na mondtam neki, hogy ezt hagyjuk, inkább mindent tegyünk meg annak érdekében, hogy jobb legyen neki! Szerencsére kislány lesz, így amik nekünk Fannikáról lejöttek, azok mennek majd nekik. De én már mindent eladtam a ruhákon kívűl. Babakocsit, kiságyat, mindent amit pici pénzért tudnátok nélkülözni! És most nekik próbálok segíteni! :cry:
Vendég
 


Öröm volt látni a sok csodajárgányról a képeket, még jobb hogy a Ti párjaitoknak is vannak ilyen hobbijai! Az én párom egy veteránmotoros klubbnak a tagja, örömmel segít bárkinek bármiben, hol lehet restauráltatni, alkaltrészeket szerezni, stb. stb.
Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!


GITÁROS BENCÉNEK MI IS NAGYON BOLDOG HARMADIK SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!


Eszti!
Neked is boldog anyasági évfordulót! :D Képek szuperek, én még a ma éjszakai havazásban bízom, akkor talán az én kölkeim is tudnak egy kicsit szánkózni.

Boscó!
Babakocsival kapcsolatban írok pü-t, csak várom, hogy az illetékes visszahívjon!

Gyöngyi!
Nem vagy ám köteles befeküdni! Ez egyébként elég felháborító, hogy makk egészséges nőket csak azért befektetnek, hogy ne otthon várakozzanak! Meg persze, hogy kapják rájuk a fejpénzt.
Olvasod már a könyvet?

Eszter!
Én is úgy tudom, hogy lehet részletfizetést kérni, bár ebben a gazdasági helyzetben nem biztos, hogy meg is adják. Mindenesetre maga a kérelem is illetékköteles. :?

Mamacka!
Végül mikor költöztök? Bérlőt ingatlanirodákon át próbáltok találni?
Gratula az ösztöndíjhoz!

Cory!
Voltunk abban a játékboltban, amit ajánlottál. NAGYON SZUPER! Már alig várom, hogy egyszer a gyerekeim nélkül beszabadulhassak oda néhány órácskára! :lol:

Edit!
Hogy álltok a kaki-üggyel? Oviban voltatok? Kezdhettek előbb?

Köszi az érdeklődéseket, már én is jobban vagyok, bár nekem volt három kemény napom.
Ma ültük Déva szülinapját össznépileg. A 35 fősre tervezett bulin végül 14-en voltunk. :? Az én családomból gyakorlatilag csak a szüleim voltak itt, mindenhol máshol beteg lett valaki. :cry: A buli tulajdonképpen jól sikerült, bár voltak furcsaságok. Pl. Attila nagybátyja jött a majdnem felnőtt gyerekeivel, és nem hoztak a lányomnak semmit. :shock: :shock: :evil: Vagy: Attila nagymamájának a testvére mutogatja nekem, hogy milyen ruhákat hozott Dévának, erre odaáll mellém a sógornőm, aki még csak tervezi a gyereket, és már közli, hogy "Erre én igényt tartok!" :shock: :evil: Meg hasonló apróságok. :? Mindegy, túl vagyunk rajta. Folyt. köv.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: mindenhol vannak furcsa rokonok, mondjuk ajándék nélkül szülinapot köszönteni elég taplóság
Ma fogom kezdeni a könyvet, a múlt hetet pihivel töltöttem :) Ha nem a szüléstörténetekkel kezdem, hanem egyből a közepébe csapok, akkor van úgy értelme, vagy ajánlatos elolvasni előszőr azokat és csak utána belemélyedni a többibe?

boscó:na akkor Te is meg vagy áldva ezzel a hobbival :D

mamacka: költözéssel mizus?

Itt megint sikeresen leesett vagy 10 centi hó.Még élvezném is, ha nem lenne ekkora hasam. Viszont úgy érzem, mintha lejebb ment volna, legalábbis 2 napja nem jön fel a savam és a légszomjaim is ritkultak

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke:jó a könyv. Végűl a szüléstörténeteket átugrottam, hogy biztos kitudjam olvasni a könyvet :) Igaz utalgat vissza a szülésekre, de ettől olvasható a könyv. Ha nagyon belegabalyodnék, elkezdem hozzáolvasni az elejét.
megyek eszem valamit :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


A befektetést meg átbeszélem a dokival pénteken.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Kicsit kikoptam innen, de azért többé-kevésbé rendszeresen olvaslak titeket. (Remélem, még emlékeztek rám.)

Szülinapos babáknak, NAGYLÁNYOKNAK és NAGYFIÚKNAK boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 



Sziasztok

Lidke
Ma voltunk bent,és annyiba maradtunk,hogy jövő héten mehet ,de csak délig,mert az ebédje nem megoldható . Szerintem meg lehetne oldani ,na de mindegy. :evil: Azt hiszem marad a márc. 9,legalább addig se leszünk betegek. :wink:
Kaksi ügy: Tényleg szól ,és azt is hozzá teszi,hogy most már mehetek oviba. :lol: Remélem, így is marad, eddig tartja a szavát. :wink:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Könyvben nekem az első rész volt fontosabb, mert szerintem a lelki hátteret az adja. A második meg a tárgyi tudást, ami persze szintén fontos, csak nekem elsősorban a megnyugvásra volt szükségem. Bár a záróizmok törvényének nagy hasznát vettem. :wink:

Lyly!
Szia! Mi újság Veletek?

Edit!
Ügyes nagyfiad van, jó, hogy így várja az ovit! Délelőttre akkor nem viszed be?
Ebédet szerintem is meg lehetett volna oldani, de jó duma! :roll:

Nekem tegnap délutánra lett egy fájdalmas csomó a mellemben, ami nem múlt el. Este már rázott a hideg is, úgyhogy beültem egy kád meleg vízbe, ahol el is szundítottam. Fél óra múlva ébredtem föl, ki akartam mászni, de annyira rosszul voltam, hogy inkább dörömböltem Attilának, hogy jöjjön. Mikor ő valahogy kiszedett, teljesen elsötétült minden, nem bírtam tartani magam. A kanapén tértem egy kicsit magamhoz, akkor meg hánynom kellett. Attila szaladt lavorért, de végül szerencsére rókakoma elmaradt. Közben Déva az ágyban bömbölt, mert még a kopogásomra felébredt. Attila kihozta őt (bemenni nem lett volna erőm), szopizott, visszaaludt. Kb. negyed óra múlva összeszedtem magam annyira, hogy be tudtam vinni, aztán jött megint a hidegrázás. Megmértük a lázam, 39,4 volt. Vettem be lázcsillapítót, amitól lement 38,7-re, aztán reggelre teljesen elmúlt. Délelőtt elmentünk a háziorvosunkhoz, aki egy nagyon lelkiismeretes doki, de azon, hogy a Déva még szopik eléggé felháborodott. Közölte, hogy ennek biztos valami lelki oka van, és mit szól ehhez a gyerekorvos?! :shock: Nem adott semmit, mondván, hogy ő tudja, mit kell csinálni, csak akkor abba kell hagyni a szoptatást, menjek inkább a sebészetre. Sebész is kiakadt rajta, hogy egy egy éves gyerek még szopik, elmesélte, hogy neki 5 unokája van, de egyik se szopott egy éves koráig (Attila azt mondta erre mikor meséltem neki, hogy miért nem mondtam, hogy az elég nagy baj? :lol: ) Jelentősségteljesen (mint egy elmebetegtől) megkérdezte, hogy "És meddig akar még szoptatni?", meg hogy "És nem is ad neki enni?" és "Miért kell ezt eröltetni?". Azt mondta, hogy abból a mellből ne szoptassak, mert a gyerekbe is átmegy a baktérium. Végül adott antibiotikumot (előtte telefonált, hogy szopi mellett lehet-e). Kiváltottam, erre azt írja a tájékoztató, hogy a szedése alatt a szoptatást szüneteltetni kell. Visszamentem, nem adott mást, mondván, hogy azt a gyártó ráírja, hogy védje magát, és ő nem gyerekorvos, hogy tudnia kelljen, hogy árt-e a gyereknek. :shock: :evil: Hazajöttem, addigra este lett, felhívtam mobilon a gyerekdokinkat (nem szeretem azon zargatni). Ő megnézte a gyógyszerészeti könyvében az összetevőket (gondolom, a sebészeknek ilyen nincs :twisted: ), és mondta, hogy mehet. Szopira is azt mondta, hogy mehet, sőt, kifejezetten jó, mert úgy ürül a legjobban a mell, a baktérium ellenanyaga meg úgyis ott van a tejben, és az antibiotikum is, tehát duplán védve van a gyerek. Most azon izgulok, hogy hasson a gyógyszer, mert ha nem hat, be kell vonulnom kórházba, ahol felnyitják. :cry:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ja! És pont munkahetem van, ma be se tudtam emiatt menni. :?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke
Húúú,ezt nagyon rossz volt olvasni. :( Remélem a felnyitásra nem kerül sor,és rendbe jön anélkül.. Milyen dokik vannak, ááá :evil:

Azt hiszem csak csüt,pénteken viszem,és hétfőn már ott marad.

Küldöm privibe az adatokat ,mert mindig elfelejtem ,de most te ne ezzel foglalkozz ,csak legalább már nálad lesz. :)

Lyly
Mesélhetnél is magatokról. :) Bírod még a munkát?

Gyöngyi
Milyen olvasás ez ,amit te csinálsz??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cory
Nálatok már minden oké??? :wink:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Babetta: sajnos nem :( A pasim tegnap a szánkódombon elesett, a bokája kificamodott és eltört több helyen, így még ma éjjel megműtötték. Most a kórházban lábadozik :(
Én meg a teljes kiborulás szélén vagyok :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lidke: :shock: , akkor ahhoz mit szólna a doki, ha én közölném vele, hogy a Lili elmúlt 2 éves mikor abbahagyta a cicit. Beutalna a gyogyiba?
Elolvasom a szüléstörténeteket is, ha marad rá időm, csak én meg a "működésre" vagyok kiváncsi :)
Cicit sehogy nem tudod kimaszírozni, vagy ez a csomó nem a tejci miatt van? Esetleg valami homeos cucc nincs rá?

Edit: Nálunk meg sok a gyerek, azért nem vették fel a Lilit. Mondjuk én nem is vittem volna még.

Cory: jajj, ez nagyon rosszul hangzik. Nem csodálom, hogy ki vagy borulva. Mennyi idő a teljes gyógyulás?

Angi: vettetek valamit, vagy még gondolkoztok? Mi szombaton megyünk szerintem vásárolni.(össze kéne tennem most már a kórházi cuccomat, de még mindig hiányzik 1-2 dolog+ a kedvem hozzá)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke,
gyors gyógyulást Neked! Sebészt nem értem... Remélem elkerülöd őket!
Babetta,
jó ovizást majd!
Gyöngyi,
á még nem. Még vacilálunk. Neked viszont már tényleg muszáj lesz beszerezni mindent!
Cory,
gyors felépülést a férjednek!

Én hétfő du óta elég rosszul vagyok. Cipeltem Lidi és aztán fájt a derekam. Tegnap óta pedig ismét hányingerem van. Enni nem nagyon bírok és 1 szendót is csak 2 részletben. A fiam nyomja a fejével a gyomromat, szerintem.
angi79
 
 


Sziasztok!

Éljen, éljen Lőrinc, nagyon szép neve lesz a fiatalembernek! :D

Angi!
Rosszullétet sajnálom! Valami homeós cucc esetleg? Lidivel is sokáig voltál rosszul?

Cory!
Jaj, de rosszul hangzik ez! Pasidnak jobbulást! Meddig kell bent maradia? Tudunk esetleg valamiben segíteni?

Gyöngyi!
Á, próbáltam áztatni meleg vízben, masszírozni, fejni, de nem múlik. :cry: Bakteriális eredetű a gyulladás.

Edit!
Megkaptam, ma jön Anyum, akkor gyorsan meg is nézetem vele.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke,
köszi. :) Lidivel csak az első 12 hétben, de ő aztán gyorsan fejvégű volt és a lábaival nem nyomott.
Nézegettem a homeos könyvet. Ez a Cocculine kellene, azt hiszem.
angi79
 
 


Lőrinc nagyon szép név!!! Különleges, mint a Lídia. :) Sajnálom a rosszulléteket. Pihengess, ha tudsz.

Cory, jaaaaaaaaj, ne már. Mikor jöhet ki? Drukkkkkkk ++++++

Edit, hajrá kakitéma, ügyi Levi. Csak így tovább. :)

Vokinca, holnap IKEA????????? Többiek?
Vendég
 


nagyon komoly név a Lőrinc :D
És nem is gyakori.
Tök szép :D
pihengess, csak amennyit tudsz :D

Lidke,húúúúúú......, jajj, de sajnálom. Hogy vagy??
Köcsög fakalpos dokik :evil:


Edit, drukk a kakihoz!!!
márc. 9 is mingyá itt van :wink:
Natus nem tudom mikor megy, még nem beszéltük meg :wink:


Cory,jujj..., de sajnálom , brrr......


Van egy eladó ikejjás 10 éves agyonhasznált fenyő étkezőasztalunk 4 székkel 10 rongyért. :lol:
Nem érdekel valakit?????? :wink: :wink: :lol: :lol:

vas
 
 


Sziasztok!

Lidke!
Jajjj! :(:( Jobbulást!! :(
A dokik meg hülyék voltak.... nem tudom miért kell így hozzáállni az emberhez!
Remélem jó hamar hat az antibika!!!

Angi!
Lőrinc? Tényleg ritka név. :d Tuti illeni fog rá, ha már ennyit gondolkodtatok rajta :D:D
Magne B6 se segít?

Eszti!
IGEN!!! :D Holnap IKEA 16.15re ott vagyok! :) Melitta is ígérte magát. :)

KI JÖN MÉG????

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


holnap ikeja biztos nem....
dógozok (végre) :lol:

de nektek jó szórakozást !!! :D :D :D
vas
 
 


Ildi!
Kár... :( De a melódnak örülök! :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Angi: de jóóó :) Tetszik a név nagyon. Nekem az Ádám mellett a Flórián lett volna a befutó, de Apa hallani se akart róla. Mindegy is mert lányunk lesz :)
Hányingert sajnálom,nekem a b6 vitamint javasolták (nem nagyon használt, hátha nálad fog)

vok: jó talizást,mesélj nálatok mizu?

Lidke: remélem hamar helyre jösz

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszter, köszi :D

Gyöngyi, én is Flórián lettem volna, ha fijjjúnak szüketek :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Köszi lányok! :D
Vok,
igazából ez volt a nyerő végig, csak én nem éreztem annyira tutinak, mint a Lídiát anno.
Gyöngyi,
én még nem szedek magne b6-ot. Elvileg kedden kellene mennem dokihoz, de ha holnap nincs javulás felhívom, mert piszok rossz ez így. És tök sápadt is vagyok.
A Flórián tök jó név. :D Van még valami tipped az émelygésre?
Ildi,
jó munkát!

Jó talizást Csajok!
angi79
 
 


Hát sajna nálam semmi se jött be :? Ha reggel hánytam egyet, akkor ideig-óráig jól voltam. Melitta írta, hogy gyömbéres teát próbáljam még ki, de aztán már nem kerűlt rá sor, pedig már más is javasolta.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


ezt néztem a Lili szülinapjára. Valakinek vélemény?

http://katalogus.jateksziget.com/shop/s ... duct/67667

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Angi!
Gondolom feküdni nem sokat tudsz... :( Az tuti segítene!
Derekad is fáj még?

Gyöngyi!
Olyan izgi... :D:D Mármint, hogy mindjárt itt van Eszter :D:D
Adóilag még semmi. Küzdök a céggel, hogy kompenzáljon... Hátha.
Kocsi még a kertben áll... szóval nem jobb :d
De én látom a fényt az alagút végén és ez a jó :D:d

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Gyöngyi,
én nagyon bírom a Crayolás cuccokat. Lidinek minden ceruzája, filce, zsírkrétája, ujjfestéke onnan van. És tényleg lemosható a kezéről. :D
Vok,
az jó, ha Te látod. :)
Derekam most ok. Amikor ma hazahoztam Lidit mondtam neki, hogy KO vagyok. Persze nem aludt, de babázott egyedül. :)
angi79
 
 


Angi! Az unalomig ismételt gyömbéres tea!!!

Nem is fárasztom magam, mert már annyiszor leírtam az orrszippantás rendes módját is, valszeg nem is olvassa senki...

Lidke! Jaj, ne! Szopi ezerrel! Hívd azonnal a homeos doktornénit!

HATALMAS HÁROMÉVES IZGŐMOZGÓ BENYÓFINAK UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SOK-SOK ESZTENDŐT KÍVÁNUK. ANYUKÁJÁNAK NEMKÜLÖNBEN!


Puszi mindenkinek:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lidke,
nekem a mellgyulladásra az alábbi recept vált be: két káposztalevelet megmosni, klopfolóval kicsit összetörni a leveleket, és be a melltartóba, éjjelre "megszívatni" velük a ciciket + szopi, amennyit csak bírsz. Én nem tudom, mi van a káposztalevélben, de nekem 3 alkalommal segített reggelre, amikor már vérvörös volt a mellem és ugyanolyan magas lázam volt, mint neked. Már mindent kipróbáltam, és ez mindig bejött.: reggelre lement a láz + nem volt már fájdalmasan vörös. Hátha neked is jót tenne...

Babetta,
nem dolgozom, vasárnap lesz Bencus 3 éves, tehát hétfőtől megyek munkanélkülire... Egyébként elvagyunk, nem tudom, meddig még.

Cory, sajnálom, ami a pároddal történt. Hogy bírod most? Van segítséged?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Melitta,
köszi, holnap veszek gyömbért. Egyébként 5 óra óta kicsit jobban vagyok. kopp-kopp
angi79
 
 


Lidke: hú ez nagyon komolyan hangzik!!! Vigyázz magadra!!! Még jó hogy a kádban nem lett nagyobb bajod!!! Köszi a pü-ket! Borzasztóak a dokik!!! :evil:

Cory: hát erre már nem tudok mit mondani! Kitartást Neked!!!! Jobbulást a párodnak!

Ildi: Tök jó hogy van melód! Natus nem is vágyik oviba? Jók a testőreid! :wink: :wink:

Angi: jobb ha elmész dokihoz! Pihenj amennyit csak tudsz! Különleges név a Lőrinc. Lidi mit szólt hozzá?

Vok: Ne!!! Ne menj a fény felé :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: Remélem megoldódnak a gondjaitok! Motor még megvan :cry: Hétvégén jönnek megnézni!

Gyöngyi: biztosan örülni fog neki Lili!!! Lassan tényleg össze kellene pakolnod! Meg nem ártana pihenned sem egy kicsit!

Puszi Mindenkinek! Küldjétek ide is a gyógymanókat, mindhárman elkaptuk az influenzát! Levert minket a lábunkról. Tegnap én, ma a párom nyomta az ágyat d.u.-tól 39 fokos lázzal. Holnapra tuti Fannika fogja, ma estére már neki is 38 volt.Elegem van!!!!
Vendég
 


Óh, Boscó, jobbulást nektek!

Káposztalevél: sima gyulladásra és zúzódásra is nagyon jó. Ilyesmire nem biztos. T látörésekor én állandóan káposztát mángoroltam... olyan szag volt a házban hogy ihaj, még jobb volt, hogy ami kipotyogott az észrevétlen maradt és alattomosan elkezdett rohadni... nem kényelmes dolog,de nagyon hatásos. És: mandula vagy torokgyulladás esetén a nyakra tekerendő egy szuperdunsztban.

Nna, dugulok!

Angi, nem neked szólt a kitörésem, csak általános volt... Remélem neked is használni fog! Ölellek! :)

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lyly: annyi segítségem van, hogy minden nap elviszi valaki a fiúkat oviba-suliba reggel, mert Lizi akkor még alszik.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na, ennyit arról, hogy tudok menni IKEÁzni... :( Bátyámmal komoly bajok vannak és anyám kiborult, amire most kivételesen oka is van. Szóval rakjuk át jövő hétre... :( Sorry!!

Melitta!
Türelem :D:D

Boscó!
Jobbulást nektek is!
:D:D Nem megyek... nem megyek :D:D

Angi!
Örülök, hogy jobban vagy!

Lyly!
Mi történt a munkáddal?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok, ok.
Vendég
 


melitta: nem ismerek rád :D Imádunk mind :)
Káposztalevél elmentve az agyamba a lucernacsíra mellé :)

boscó: gyógyuljatok meg Ti is hamar

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Én már jobban, már dolgozom is. :? Ha nem lesz rosszabb, már vissza se kell mennem a dokihoz.

Edit!
SZŰZ! :wink:

Gyöngyi!
Szülinapi ajándék szerintem nagyon jó, főleg, ha tényleg ki lehet mosni.
Mi Kevének lepkefújó elefántot akarunk venni, erre ő kinézett magának egy akkus kisautót, és szerencsétlen azt hiszi, hogy meg fogja kapni. :? :( Mindenkinek, még a Tescóban a pénztárosnak is mondogatja, hogy "Most a Dévának van születésnapja, de majd lesz nekem is hamarosan, és kormányos autót fogok kapni!" Szegényke. Még egy használtat vennénk is neki, de hova? A másodikra, mikor így se férünk el? Költözni meg ki tudja, hova fogunk, és mikor?! :roll: Na mindegy, majd elvisszük dodgemezni. :roll: :oops: :wink:
Nekem már órák óta fájásaim voltak, amikor becsomagoltam a pakkomat, aztán megfürödtem, és lefeküdtem aludni. :lol:

Melitta!
Én elolvasnám az orrszippantós leírást! :oops: Tényleg! :wink:

Lyly!
Köszi, én is elmentem a káposztalevelet, de ez most sajna bakteriális fertőzés. Az bosszant, hogy lassan három éve szoptatok, és még csak egy bimbókisebedésedésem se volt soha, erre most ez! :evil:
Munkáddal mi lett? Pedig olyan jól hangzott, amiket írtál róla! :(
Lassan újra indulhat Nálatok a kistesó projekt, ugye jól számolom?! :)

Boscó!
Hogy vagytok?

Cory!
Szólj, vagy írj privit, ha valamit tudunk segíteni! Tényleg! Hogy van a pasid? Te hogy bírod?

Eszter!
Sajnálom a gondokat, remélem, gyorsan megoldódnak! Jövő hétre mi is benevezünk.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke, Angi:köszi a hozzászólást,szerintem ez lesz a nyerő

Angi: már akartalak kérdezni, hogy mi van Olgoékkal? Tartjátok a kapcsolatot?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
igen tartjuk a kapcsolatot. Hétfőn is beugrom hozzájuk a cukorvizsgálat után. Jól vannak. Emma most volt féléves és mászik. Heni nagyon szereti, csak mostanában nem tetszik neki, hogy Emma már eléri a játékait. :D Emma valami hihetetlen imádattal nézi a tesót. Ez lesz majd nálatok is meg nálunk is. :D
Melitta,
a gyömbér bejött a hányingerre, de engem totál felfújt. Savra estleg van tipped? Kajálás közben érzem, de nem vészes még.
Lidke,
akkor kell 1 olyan kisautó valamilyen formában, mert ezek a Manók nem felejtenek. Örülök, hogy jobban vagy! Teszel majd szülinapi képeket?
Boscó,
javulgattok? Jobbulást!!! Lidi nagyon szereti a pocaktesó Lőri babát. :D

angi79
 
 


Köszi a kérdéseket, javulgatunk. Fannika ma már lázmentes volt, én is, de a párom még nyomja 39 fokos lázzal az ágyat! :roll: Hétvégére remélem jobban leszünk! Muszály!
Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Sziasztok

Cory
Nagyon sajnálom. :(
Hogy van a párod? :?: Kitartás neked, remélem nem fog sokáig tartani ez az állapot?
Hát ez az év nem jól indult nektek :cry: :cry:

Lidke
Köszi :D
De tényleg ráért volna
Egyébként ez jó kombináció? :?: :?:
Hol tudok utána olvasni?
Nem rossz ötlet a dodgem. :lol: Ha nem azt kapja, amire vágyik ,akkor lehet, hogy nem fog örülni a lepkefújónak. :( Magamból indulok ki: én mindig így jártam karácsonykor, soha nem kaptam egy dolgot se, amit én szerettem volna. :cry: Lacival megfogadtuk, ha csak egy valamit is, de azt kapja majd Levi, amit ő szeretne. :D
Levi is számon tartja, amit egyszer megígértünk, azt be kell tartani.
Na, ezért óvatosan ígérgetünk. :wink: :lol:

Angi
Szép erős neve lesz a legénynek. :D Hogy lehet becézni? Ezen gondolkodok tegnap óta. :roll:

Boscó
Jobbulást nektek!
Drukk hétvégére, hogy elvigyék a motort. :)

Gyöngyi
Én nem ismerem ezt a játékot, de bizti jó lehet. :lol:
Mi most ragasztani szoktunk. Esztitől lopva az ötletet, :oops: eltépkedem az újságpapírt és azt ragasztja fel egy rajzlapra. Nagyon tetszik neki és jó színes is lesz. És még olcsó is. :wink: :lol:

Vasárnap megy a Laci börzére, Gyöngyösre. Már hetek óta visszaszámol. :lol:
Párod is megy? :?:

Vok
Én meg irigykedtem a talira. :wink:
Ekkora a baj :?: :?: :?:

Ildi
Miért, eddig nem dolgoztál? :?: :?:
Betegek vagytok, voltatok? :?: :?:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, dehogynem dolgoztam, csak abban az adott időpontban, amire meg lett az elmaradt tali hirdetve, éppen vendégem volt. :D ennyi :wink:

Lidke, szerintem is kell valami hasonló cucc, amit Keve kért. Olivér lego-s rendőrállomást akart karira, de az 20 ezer, hát szegény csak egy benzinkutat kapott helyette, ami fele annyi se volt.
Meg a család többi részétől az összes lego-s rendőrcuccot(kamiont, motort, repülőt....stb, éppen a rendőrállomást nem, el is szomorodott szegény, hogy ő azt kérte)hiába a töbi rengeteg rendőrös cucc..... :roll:


Boscó, jobbulást nektek :D
és köszi, hoyg kiraktad az asztalt továbbított-ként :D asszem el is viszik (d eitt helyben kell valakinek)

muszáj mennem, majd jövök még lehet(de nem biztos) :wink:
vas
 
 


épp most láttam Botiról, meg Emmáról új képeket a wiw-en, és nem hagyhatom szó nélkül :D
naggyggyggygon aranyosak :D :D :D :D :D
vas
 
 


Sziasztok!

Erről van szó:
http://www.regiojatek.hu/termek-65669-m ... adios.html
Nem ígértük meg, sőt, nem is említettük. Egyszerűen kinézte magának. A legdurvább, hogy tegnap Anyumnak kifejtette, hogy ott van a Régióban, csak haza kell hozni. :roll: Úgyhogy marad a dodgem. Majd elmagyarázzuk neki, hogy itthon nem lehet egy ilyen nagy autóval menni, úgyhogy elmegyünk oda, ahol lehet, aztán majd dodgemezhet megunásig. Arról szó se lehet, hogy bármi, ami ekkora betegye ide a kerekét, még akkor sem, ha tizede ennyibe kerül. Már így se férünk el a sok hülye játéktól!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke, nagyon komoly a járgány :lol: :lol: :lol: :lol:
nem semmi kívánságai vannak a faidnak :lol: :lol: :lol:
dodgem is csak jó lesz neki :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

(csak zárójelben jegyzem meg: én se vennék ilyet :lol: )

na, pusz
vas
 
 


Keve bágyadt egész délelőtt. Belenéztem a torkába. Nem csak piros, de én gennyesnekv is látom. Indulunk a dokinénihez. Ennyit a holnapra tervezett ovis ismerkedésről. Pedig még Déva felügyelete is meg lett volna oldva. :?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: