Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi az eltünésért. :oops:
Mi is elég sokat betegeskedtünk, főleg apa és a gyerkőc. Még most sem tökéletesek, egyik nap jobb, másik nap megint rosszabb. Kristóf ma éppen megint rosszabb. Bár jár bölcsibe.
Orrfolyás és köhögés a sláger. Illetve a szemük váladékozik.
Vasárnap voltunk Coca-cola télapon. Hát nagyon élveztük. Oda is mentünk a télapóhoz és fotózkodtunk. A zenés részeket végig tapsolta és próbálta ő is énekelni. Különféle játszósarkok voltak, korcsolyapálya stb.
Ma a bölcsiben is volt télapó. Tegnap nálunk is. Igazából én úgy éreztem, hogy a télapó látványa nem hozta lázba, inkább csak kapjon valamit.

A munkahelyemen, most egy nagyon jónak tűnő munkatársat kaptunk, remélem hamar sikerül betanítanom. Egyenlőre derülátó vagyok. 2 kudarc után. :?

Tényleg ti sem irtatok sokat.

Mivel elkezdődött a december én előre kivánok a topikunk összes gyerkőcének [/size]BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!![color=violet][/color]

Nálunk vasárnap esedékes. Igazából már megkapta a hidegpárásítót. Vettünk még neki egy társast, békákkal kell golyókat bekapni és egy törpikés kocka kirakót.
Karácsonyon is gondolkodom. A legot kilöttem, mert az építés nem igazán köti le. Thomaszos készlet is szóbakerült, de tavaly kapott síneket és mozdonyt, talán párszor volt összerakva. Viszont rákapott nagyon a rajzolásra és találtam a neten Verdás rajzasztalt, ami összecsukható. Ez olyan mint egy pad asztallal. Van hozzá filckészlet, szinező és matricák is. Az ára kb 8600 Ft. Most ezen gondolkozom erősen.

Andi
Gondolom már kezditek belakni a lakást. NEm csoda, hogy a fiuknak tetszik a nagy tér.

Szilvi
Jó, hogy kigyógyultatok. Az meg külön, hogy szuper programjaitok vannak.

Britta
Jók a télapós képek, gondolom élvezték a fiúk. Remélem jobban vagy.

A többiektől bocs, hogy nem irok külön. De a karácsonyi és szülinapi ötleteiket nagyon várom.

Puszi mindenkinek!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Szabadnap, a hugoddal? de jó neked, na ez az, ami nekem soha nem lesz. Kicsit hiányzik. (bár hugom az van)

Britta
Apának jobbulást!
Jók a képek.

Timi
Na nálunk sem a Télapó a fontos, hanem A CSOKI! (meg a piros autó) :D
Sajnos ajándékozási ötletem nem nagyon van, nálunk leginkább a szerszámos játékok és a főzős játékok tetszenek, Attila állandóan főz valamit, vagy szerelünk. :lol: :lol: :lol:


Nálunk is jött a mikuilás, de semmi nem érdekelte őket, csak a csoki és a csoki és a csoki. :? :? :?

Nagyon imádjuk a házat, majd teszek fel képeket is. Épp most találtam meg a kártyaleolvasót, de már ma nem állok neki kicsinyítgetni, majd holnap.

Jó éjt!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Kristófnak nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!

És persze minden decemberi születésnaposnak előre is, mert ugyebár lehet hogy elfelejtem később.

Britta!
Remélem már apátok meggyógyult!
Jók a képek amit felraktál. Hát igen idő az egyre kevesebb jut mindenre!

Éva!
Kiváncsian várjuk a képeket!
Nálunk is a CSoki a lényeg a csomagban. Azt hiszem még tavaszig is kitart a hatalmas csokimennyiség, amit mindenhonnan kaptak a fiúk.
Nagyon jó volt elmenni egy kicsit kiszakadni a mindennapokból. Azért 2-3 alkalomal minimum összehozom egy évben, hogy egész napra elszabaduljak. Elvégre ami Andrásnak jár az nekem is, nem?! Szerencsére András mindig megértő mert tudja egy kis feltöltődés után csak ő jár jobban.

Timi!
Jó ünneplést nektek mára. Biztosan örülni fog Kristóf mindennek. A Verdás rajzasztal jó ötlet, de én már túl vagyok a két fiú ajándékain, a többi családtag még hátravan.
Tomi anyuéktól megkapja a konyhát, tőlünk kid cars autópályát kap, Hugomtól egy rázd meg és megy tipusú autót, a Patrik is kap tőleg egy ilyet, a mamától pedig kid cars vonatszettet és egy sarokcsiszolót. A többiek önállóan vásárolnak, azt nem tudom onnan mit kapnak. Patrik tőlünk kap egy Legyen ön is milliomos junior társasjátékot, odavan érte, anyuéktól egy Hot wheels 4 sávos autópályát, mamától egy BEN10 órát.
Szorítok, hogy ez a munkatárs megfelelő legyen.

El kellene mosogatnom, de nincs hozzá kedvem.
Többiekkel mi van? Viki, Zsu, Andi, Anikó?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

Sziasztok!

Kristófnak Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Tényleg jól sikerült a "buli".
Pár kép izelítőül.
Kép Tortával Kép Ami nagyon bejött...

Puszi mindenkinek: Timi

UI.Holnap megyünk Győrbe 3 éves kontrollra. Kicsit izgulok, mert elbeszélgetés is lesz vmi. gyógypedagogussal vagy mivel.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Szerencsére mindenki meggyógyult. Bár még nem az igazi. Én is egyre jobban vagyok. Több az energiám. Fiúk is jól vannak. Készülünk a karácsonyra. Díszítés kész van. De még van jó néhány dolgunk. Főleg nekem. Holnap megyek uh-ra. Majd jelentkezem.


Puszi nektek!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!!!

ÉN IS MINDEN DECEMBERI BABÁNAK BOLDOG SZÜLNAPOT KÍVÁNOK!!!
Ki is lesz a következő??????

Timi
Nagyon édes Kristóf.És érdekes,de minden képen olyan más.:) Vagy lehet csak ritkán látjuk.... :roll: Ez a békás társas szuper.:) Dorka barátnője is ilyet kapott.
Nálunk már elkezdődött az ajándékozás.Hihetetlen,de már ebben a hónapban vagy 5-6 ajándékot kapott Dorka,csak úgy... :evil: NA jó,azért ott volt a Mikulás....Mi már vásároltunk Hédinek is,Dorka meg lenyúlja őket. :lol:
Mikulás jól sikerült,bár szomorú dolog történt előtte napokban és nem ünnepeltünk,de azért a gyereknek ezt nem lehet elmagyarázni.... :(

Kész van a gyerekszoba,sikerült mindent a helyére rakni,Hédi ruhái már majdnem mind elkészítve,mosva,vasalva.Még pár dolgot kell beszereznünk....Közeleg az idő...
Ez Hédi része
Kép

Dorkáé:

Kép Kép

És egy tegnapi Hédilak. :wink:
Kép

Na képekkel eldugulok.... :lol:

Éva
Örülök,hogy sikerült beköltözni.Elképzelem,ahogy a fiúk abban a nagy házban kergetik,keresgélik egymást.:)

Szilvi
Húúú,irigykedem az elszabadulás miatt. :wink: Nekem erre pár évig megint nem lesz lehetőségem. :lol: Érdekes de ebben a 3 évben nem is voltam egyedül távol... :shock:

Anikó,Andi mi újság a pindurkákkal?????

Britta
Tegyél képeket a házikóról...Én még nem diszítettem,pedig lassan itt van karácsony...

És Zsuu,te is lógsz a szülinapi képekkel.

Szép napot mindenkinek :wink:
Vendég
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Viki!

Nagyon édesek a lányok szobái. Ügyesek vagytok. Pocid is szépen gömbölyödik. Nos, a házról még nem csináltam képeket, de igyekszem.

Amúgy jól vagyunk. Minden ok. MOst már tuti, hogy ismét fiunk lesz. Örülünk, mert igazán mindegy a neme. Az egészsége a lényeg.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kedves Édesnyák!

A napokban sok-sok karácsonyi zenével gazdagszik a www.pszichologia.multiply.com oldal. Lesz hangszerrel játszott zene, lesz magyar nyelvű és angol nyelven is – kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A feltöltött zenék listáját itt is megtaláljátok az „Érdekességek” menüpont alatt: www.pszichologia.mlap.hu Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok. Természetesen a tanácsadás lehetősége a továbbiakban is fennáll.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Akkor néhány kép:

Nappali csendélet:

Kép

Közelebbről a TV nézők:

Kép

Gergő kiflit eszik (minden áron): :lol:

Kép

Kisember nagytáskával:

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Na sziasztok mégegyszer!

Timi
Jó lehetett a szülinap, aranyos Kristóf.
3 éves kontroll? Milyen elbeszélgetés? Nekünk ma kellett volna menni, legalábbis be volt dobva a postaládába egy papír, amit a védőnő írt. Új védőnő, nem tudja, hogy mi nem járunk tanácsadásra. :roll: :roll:

Viki
Jó lett a szoba. Dorka várja Hédit, nem zavarja, hogy meg kell osztani a szobáját?
Szép pocakod van, az enyém ilyenkor már nagyobb volt egy picit. :oops:

Britta
Örülök, hogy már jól vagytok.
Még egy fiú, az jó, mert nem kell lányos ruhákat venni. Egyébként meg szerintem is tök mindegy, csak minden rendben legyen.

Szilvi
Ilyen elszabadulásra nekem nem nagyon van esélyem. Nagyon ugyan nem hiányzik, de néha jól esne. Talán majd később. :wink:

Na most már befejezem, jó éjt mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva!

Jó, hogy tettél fel képeket. Nagyon jók. Szépen berendeztétek a házat. Jó ott lakni? Szerencsére mostanában nem tudja ledönteni a betegség a fiúkat. Bízunk benne, hogy így is marad. Jó lenne. Hát igen, még egy fiú. Nem is lényeg, hisz mindegy, fő az egészség.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van! Kész vagytok az ünnepi készülődéssel?
Én holnap leszek szabadságon, nagyon sok mindent kellene holnap elvégeznem, de majd meglátjuk.
Most összeomlott a rendszer, így internetezéssel múlatjuk az időt.

Timi!
Nagyon jók lettek a képek! Örülök, hogy jól sikerült a szülinapi buli!

Viki!
Szuper lett a lányok szobája. Most már egyre közelebb lesz Hédi érkezése! El ne felejts minket értesíteni majd, a számom tudod. Nagyons sajnálom, hogy bérmi szomorú is történt.

Éva!
Gyönyörű lett a lakásotok, biztosan nagyon jól érzitek ott magatokat. Látszik. hogy a fiúknak nem volt gondja a megszokással. Hamarosan ti is szülinapoztok.

Britta!
Ahogy elnézem a nemek aránya igen erősen eltolódik nálatok. De nem baj, lényeg, hogy minden rendben legyen!

Nálunk már nagyon várják a fiúk, hogy mikor lehet diszíteni a fát, és persze mikor kerül alá az ajándék. Gondolom mindenkinek zsúfolt napjai következnek.
Ha már nem írnék!

Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

Puszi
SZilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szia Szilvi!

Örülök, hogy írtál. Jól vagyunk. Készülünk a karácsonyra. A nemek aránya valóban eltolódik jövőre még jobban. De nem számít, csak egészség legyen.
Nálunk még a fiúk nem díszítenek fát. Majd 23-án éjjel Attilával csináljuk. Néhány éve így működik. Csütörtökön sütünk anyuval. A többi dolog nagyrészt készen van. Ami nincs, amiatt nem aggódom.


Nektek is Boldog Karácsonyt, ha már nem beszélnénk addig.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Évi! szépek vagytok.

Britta! Gartulálok és szurkolok Bencének és nektek, hogy minden rendben legyen.

Viki! Tényleg nagyon csini lett a szoba. Szép kis poci. Már nem sok van hátra.

Karácsonyi ajándákok nagyrésze megvan már. Sütni főzni az utolsó napon fogok. A fát mi is 23-án éjjel díszitjük és reggelre kerülnek alá az ajándékok. Reni segít díszíteni, mert már nagy. Így megszoktuk többet tudnak játszani a nagy zabaparty előtt.

Kicsit fáradt vagyok a vizsgák miatt. Még csütörtökön és pénteken is megyek. Szorítsatok..... Köszi.

Kellemes napokat!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Biankának utólag is Boldog Szülinapot!!!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Biankänak utolag én is boldog szülinapot kivänok!!!

Mi vasärnap utazunk haza az ünnepekre, ugyhogy ebben az évben
mär nem tudok jelentkezni.Ugyhogy kapok az alkalmon hogy mindenkinek nagyon békés, boldog karäcsonyt kivänjak és boldog uj évet!!!!!

Nälunk is megvolt a szülinap dec. 8-än.Nagyon jol sikerült, igaz azon a héten Giulianonak begyulladt a torka, antibiotikumot is kapott.De szombatra épphogy helyrejött.

Probälok egy képet cstolni a szülinaprol és el is köszönök, mert még millio a dolgom.Még valami, mindenkinek jo egészséget!! Kép
zsuu74
 
 


Éva!!!Nagyon szép az uj häz!!!Gratulälok!!
zsuu74
 
 


Mi is szeretnénk mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT kívánni.
Szülinaposoknak sok sok puszi és ajándékhegyek.:)

És egy kis karácsonyi huncutság (főleg a kispasiknak :wink: )

Kép
Kép
Kép

Ünnepek után jövök,remélem még 2in1. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Remélem, mindenki jól van. Én is sok boldogságot kívánok minden ünnepeltnek. Mi most tartottuk Daninak a szülinapját, majd teszek fel képeket, csak még nem vittem fel a gépre.


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánunk:


Brigi és családja

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángot, ajándékot, szeretetet, s mindent ami fontos Nektek! Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk !
Szilvi, András, Patrik, Tomi

Nagyon jó képeket tettetek fel a napokban.
Biusnak és Daninak utólag is Boldog születésnapot kívánok!

Viki!
Tényleg nagyon huncut !

Anikó!
Nagyon szépek a gyerköcök, hogy milyen sokat nőtt már Botond?!

Zsu!
Jó utat és jó pihenést kívánok Nektek!

Remélem mindenki nagyon jól van és készülődik szorgalmasan, én még holnap is dolgozom. Vasárnap fogok sütni és még takarítani is kell egy kicsit.
Puszi mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!


Köszönjük a jókívánságokat Dani nevében.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!!!

Kép
Minden kis szülinaposnak Nagyon Boldog szülinapot!!!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Először is BOLDOG KARÁCSONYT! ami még hátra van belőle.

Biankának és Attilának és Giulianonak utólag BOLDOG SZÜLINAPOT!

Dorkának is volt már?

A gyerekek egytől-egyig csodaszépek. :wink:

Szenteste otthon voltunk, anyóség jöttek át.
25-én szüleimnél, ma 26-án anyóséknál vagyunk.

Kristóf nagyon meglepődött a fának. Kellett pár perc mire feloldodott.
Ehhez az is hozzájárult, hogy épp akkor ébredt fel, egy alapos du-i alvásból.
Természetesen a Verdás dolgok jöttek be legjobban.
Képet majd csak otthonról tudok később felrakni.

Remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek.

További ünneplést és jó pihit...

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánunk:


Brigi és családja

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDEN KEDVES ANYUCINAK,CSÖPPSÉGNEK,NAGYFIÚKNAK,NAGYLÁNYOKNAK,APUKÁKNAK.:)

Sok puszi Csajok!
Próbálok jönni még,bár lehet már beszámolóval. :wink:
Vendég
 


BUÉK mindenkinek!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy kicsit nehezen indul az új év. Teszek fel pár képet, hátha ti is kedvet kaptok hozzá. :D
Lenne sokminden, amiről írnék is, de már nagyon fáradt vagyok, talán majd holnap. :?


Szülinap:

Kép

Karácsony:

Kép

Kép

Szilveszter:

Kép

Szép jó éjszakát mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Kicsit nagy lett az ünnepi pangás.

Boldog Új évet mindenkinek!!!! ( a nyolc napba még épp bele férek)

Még van két vizsgám és akkor talán majd többet jöhetek. Bár mindig ezt ígérem de annyi de annyi dolgom akad.

Mondtam már, hogy egyenlőre nem költözünk. Biztos, csak az én agyam olyan szita. Szóval az idén kezdődik a keresgetés megint, persze csak a vizsgák után. Szorítsatok, hogy jobb évünk legyen. Ja és a lakásra is jöhetne komoly vevő. Vagy ez már túl nagy kérés.

Anyámék is lakásukat három vagy négy évet árulták. Annyit azért én nem szeretném.

Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Majdnem egyszerre írtunk. Hát kedvet kaptam.
Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Nem írtatok valami sokat mostanában.
Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánunk.

Remélem mindenki jól van!
Szilveszterünk nagyon jó volt, annyit táncoltunk, hogy a férjem cipőtalpa levált mikor hazaértünk.
Utána viszont nem alakultak valami jól a dolgaink, múlt héten szombaton belázasodtam, nagyon szarul voltam, még most sem az igazi, aztán beteg lett a Patrik, majd a Tomi is. Szerdán pedig apa, elvágta az újjait a marógéppel, még aznap este műtötték, pénteken jött haza a kórházból. Szerencsére csak két újja törött el és az egyiket kellett drótozni is, de az a lényeg, hogy megvannak és majd meggyógyul. Szóval ez nem a mi hetünk volt. Remélem ennél már csak jóbb lesz.

Viki!
Már csak napok kérdése!!!
Majd várjuk a híreket!

Éva!
Nagyon jók a képek, majd teszek fel én is a napokban.

Anikó!
Nektek is jók a képek. Akkor ezek szerint már jópár vizsgán túl vagy, örülök neki, majd szorítok, hogy ezek is sikerüljenek.

Britta, Timi, Zsu!
Ti hogy vagytok?
Andi!
Te már nagyon rég nem jártál erre!

Sziasztok!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Nos, jelentem kedden megkezdük az ovit. Tízórai és ebéd volt már aznap is. Alvás csak másnaptól, de így sem gond. Nagyon jól érzi magát, bár a szabályokkal még van egy kis baja. Csak annyi, hogy nem akarja betartani. Ám az óvónénik ezt megoldható problémának tekintik. Szépen eszik, alszik is. Próbál beilleszkedni a többiek közé. Hál istennek, nincsenek sokan a csoportban. Mindössze 18-an. Az óvónénik nagyon aranyosak. Igaz, az összes aranyos a mi ovinkban. Képzeljétek, állandóan repetázik az ebédből. Nevetünk is sokat, mert olyan, mintha itthon nem kapna. Pedig itthon is szépen eszik. Azt hiszem, örülhetek.
Sajnos, Gergő ma délelőtt belázasodott. Most gyógyit adok neki, meg lázcsillapítót. Mesét néz és fekszik szigorúan.
Én jól vagyok, bár az utóbbi napokban állandó álmosság gyötör. Bence sokat mozog. Még mindig főleg éjjel. Eddig kerek 4 kg-ot híztam csak. Ennek nagyon örülök, meg annak is, hogy csak a pocakomra hízok.

További szép hétvégét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltűnésért, de megkezdődtek a "dolgos hétköznapok". Bár részemről másfél hétig tartottak. Pénteken elkezdett nagyon köhögni Kristóf, aztán tegnap este és éjjel már láz is volt. Ma délelőtt voltunk dokinál. Nagyon megduzzadtak a mandulái, annyira, hogy a nyakán kiállnak a nyirokcsomok. Most antibiotikumot is kap, amihez sok reményt nem fűzök, mert nem igazán szoktak bejönni neki.

A dokival még vitában állok, mert a prevenart szeretnénk beadatni Kristófnak, és jogosultak lennénk TB-re iratni, mivel koraszülött volt.
Ő meg azt állítja, hogy 1 éves korig van támogatottság. Én viszont találtam egy 2007-es közlönyt, plusz megkérdeztük Győrbe, mikor felülvizsgálaton voltunk, hogy 5 éves korig felíratható. Nem mindegy, hogy 5000 vagy 17000 Ft.

Most beindult a Minimax nézés mióta megjöttünk a dokitól. A bölcsibe is beszóltam, azt mondták, hogy nagyon sokan nem mentek ma.
Van 2 fajta is, a fósos-hányos, meg láz és köhögés.

Szilvi
Remélem meggyógyult a család.
És tényleg csak jobb lesz ez az év.
Örülök, hogy szuper volt a szilveszter.

Brigi
4 kg tényleg nem sok.
Gratulálok a kedvező óviszoktatáshoz.
Remélem nem kapjátok el Gergőtől a nyavaját.

Anikó
Csodásak a gyerekek a képen.
Bianka és Botond nagyon hasonlít egymásra.
Lakás eladáshoz drukkk....
Ami ránk is ránk férne. Nagyon-nagy a pangás.

Éva
Szuperek voltak a képek. Látszik, hogy élvezték a gyerekek.
nálunk Kristóf háromnegyed 12-ig bírta. Majdnem éjfélig.

Viki
Hédi már kibújt? A vonalzó szerint max. 7 nap.....
Nagyon izgi.
Várjuk a híreket.

Szép napot mindenkinek:
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!


Voltunk dokinál a fiúkkal. Vírust kaptak el. Diéta, és Gergőnek 2*1 daedalonett kúp, Daninak pedig sinupret csepp. A héten nem mennek oviba, de remélem, hétfőn már mehetnek. Én nem kaptam el. Talán nem is fogom. De azért vigyázok magamra.


Pussz:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Viki! Hogy vagy?????? Ugye írsz ha van valami?????? Szurkolok, hogy könnyen menjen. Te nem is izgulsz. Én halálra izgultam magam a vége felé. Lehet, hogy azért mert akkor 40 fok felett volt a hőmérséklet?

Dani és Gergő! Jobbulást. Brigi! Vigyázz magadra. Neked most nem jönne jól az ilyesmi. 4 kiló az nem sok. A harmadiknál én sem híztam sokat. A baj csak az, hogy én oviba voltam utoljára sovány.

Kristófnak is jobbulást. Harcoljatok az igazságért. Mire jó a prevenart??? (Remélem nem én vagyok a tudatlan.)

Szép estét!
Vendég
 


Anikó!

Mi újság veletek? Magatokról nem is írtál. Mi javulgatunk, pontosabban a gyerekek. Én igyekszem megmaradni egészségesen. Már nincs lázuk, hányás is elmúlt. Daninak van még hasmenése, de remélem, hamar jól lesz ő is.
Gyermekeid hogy vannak? Remélem, ők nem betegek.


Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Anikó

A Prevenar Pneumococcus vakcina. A Prevenar segít megvédeni gyermekét a Streptococcus pneumoniae baktérium 7 típusa által okozott agyhártyagyulladástól, vérmérgezéstől, bakteriémiától (baktériumok jelenléte a véráramban), tüdőgyulladástól és a középfülgyulladástól.
Az oltóanyag segíti a szervezetet az ellenanyag termelésben, melyek megvédik gyermekét ezen betegségektől

Nekünk elég sokszor, ehhez hasonló bacikat találtak orrban....

Brigi
Szóval ti a fósos- hányosban lázzal szenvedtek. Nekünk megint inkább a köhögés az úr. Már nálam is. Túl sokszor sikerült a gyereknek rám köhintenie.
A hasmenésre legjobb a sárgarépa-banán-alma ital, ami van kubus illetve olcsóbb fajtákban is. Nálunk nagyon bejött,mikor a kórházban ilyeneket szedtünk össze.


Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi!

Igen, mi ebben a vírusban vagyunk. Kicsit köhögnek is a fiúk, de nem vészes. Nekem eddig sikerült megvédenem magam a bacival szemben. Köszönöm a tippet. Én is szoktam velük ilyen italokat itatni. Még szeretik is. Tehát gond nincs.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!!

Még egyben.:) Haláli türelemmel és nyugodtsággal várom,hogy Hédi jelt adjon....:D
Elméletileg úgy volt,hogy 14én megindítja a doki,mivel bő 1 ujjnyira nyitva vagyok,de tegnap végül úgy döntöttünk hogy adunk még pár napot,talán Hédi elindul magától....ÚGY ÖRÜLÖK ENNEK!!!
Amúgy már eléggé fáj indenem,sok a víz rajtam.Össz 14 kilót szedtem fel,ami egész elviselhető...Dorkával 25 volt.... :?

Timi
Tényleg jár a támogatás!!!NE hagyd magad!!!Harcold ki az oltást 5e-ért! :wink:

Anikó
Édesek a gyerekek.:) És milyen nagy már Botond.:)

Éva
Ha nem lenne 2 év különbség a fiúk közt nem tudnám megállapítani melyikük Attila és Gergő...Hihetetlen. :shock: :shock: :lol:

Brigi,Szilvi
Jobbulást mindenkinek!!!

Szilvi ír majd,ha történik valami...addig is puszi mindenkinek.Szép hetet.:)

Viki
Vendég
 


Sziasztok!


Jobbulást minden kis és nagybetegnek!
Mi már egész jól vagyunk de azért még köhögünk kicsit.
András 2 naponta jár kötözésre, fáj neki, dehát még csak 1 hét telt el a műtét óta.

Timi!
Jobbulást nektek és szerintem is harcolj az igazadért!

Britta!
Örülök, hogy te nem lettél beteg. Gratulálok a sikeres ovi kezdéshez. Tényleg nem híztál sokat.

Viki!
Gondolunk rád, nagyon várom a híreket!!!!
Azonnal megosztom veletek a hírt, amint Viki sms-e megérkezik!!!!

Most szabin vagyok még és olyan jól elvagyok itthon, semmi kedvem sincs újra dolgozni, dehát muszáj lesz.

Puszi
SZilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Brigi! Magamról azért nem írtam, mert nem volt időm. Talán most, bár ha megnézem mennyi az idő…. Mikor fogok én aludni?

Szóval Bius folyamatosan egyik náthából a másikba. Nem tudom mi van vele. Még nem kezdtük az ovit. Talán a jövő héten. Botond egy csibész. Nappal teljesen lefoglal. Éjjel alszik. Most egy kicsit kevesebb a tejem, talán a vizsgák miatt. Elkezdtünk kóstolgatni: Banán, alma, barack stb.. Nincs oda érte, de jól jön pótlásképpen.
Reni? Mint egy tini. A hajam égnek áll. Néha olyan, mint egy három éves néha meg tizennyolc. Néha segít néha meg feltart. Néha szófosása van, néha egy szót sem lehet kihúzni belőle. És állandóan megsértődik. Én jól vagyok. Az idegeim is aránylag. Amit persze csak is a férjem segítségének köszönhetek. Ha minden igaz végeztem ezzel a félévvel is. ( persze eredményt csak később tudok, de reménykedem). A hétvégén megyünk siófokra Wellneszelni. Remélem, kipihizzük kicsit magunkat. Hát ennyi rólunk.

Viki! Várjuk az sms!!!! Szerintem azért ne sürgessétek, jön majd magától. Kivéve ha nem. De nálatok ez nem áll fenn. Dorka, hogy áll a babához??? Várja már???

Timi! Hát igen. Akkor érdemes beadatnod. Remélem, megoldódik a nézeteltérés a dokival.

Szilvi! Jobbulást a férjednek. Rendesen tudja majd használni, ha rendbe jön? Ugye ő asztalos? Neked hogy megy a munka? Kened-vágod már a pénzkezelést?

Jó éjszakát!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Viki
Még egyben :shock:
Nagyon ügyes vagy, remélem gyors lesz Hédi. Biztos olyan csodaszép lesz, mint a nővére.

Anikó
De jó lesz nektek. :wink: Siófok....
De ennyi tanulás után megérdemled. (elvileg szombaton jön egy érdeklődő)

Szilvi
Én is tudom értékelni, hogy megint itthon vagyunk. Nem hiányzik a munka. :roll: Bár én sajnos betegszabin. Én is egyre betegebb vagyok. Már kicsit lázasnak is érzem magam. A köhögés kezd olyan felszakadós lenni. Talán itthon gyorsabban megy a kúra.
Férjednek is jobbulást.

Brigi
Nagyon jó az immunrendszered, hogy nem kapod el. Bár amióta egyszer elkaptam még a szülés után, azóta nem. De lekopogom kopp, kopp, kopp. A család azóta már volt többször.

Ilyen hülye időben kész vírustenyészet van. Most olvastam, hogy már szinte járványnak nevezhető.

Vigyázzatok magatokra.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!!


Fuuu Viki most mär nagyon izgi!!Gyorsan bujjon ki Hédike.Minden jot nektek.

Aniko!!!Jooo Wellness-t!!!

Szilvi!Férjednek jobbuläst!

Timi!Neked is!!!!

Az otthonlét aränylag elég jol sikerült.Igaz a férjem és Gioia betegek lettek, de Gioia ott volt anyämnäl egész végig (ö äpolta) a férjem meg sajät magät.Mi Giulianoval nem lettünk betegek.Jol is éreztük magunkat.Sokat voltunk kettesben csavarogni.Nagyon élvezte a kis szarosom.
Most meg Gioia keményen fogzik, ugyhogy napközben elég nyugtalan szegény.Viszont éjjel nagyon szépen alszik.
Ja és egy nagy hir, mult vasärnap ELINDULT.Kicsit késöbb mint Giuliano, de jobb igy késöbb nekem.
Hät röviden ennyit rolunk.Majd csatolok kéüeket is valamikor, de vettem egy uj fényképezöt és hatalmas képeket csinäl, le kell kicsinyiteni.Most erre nincs nagyon idöm.De igyekszek minél elöbb.
Addig is üdv. mindenkinek.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Jajj de jó, hogy ennyit írtatok! :D

Szilvi
Férjednek jobbulást, remélem tud majd dolgozni a kezével.
Képek?????

Timi, Britta
Jobbulást a fiúknak. Mi nem is merjük most Attilát oviba vinni, majd csak ha lemegy a járvány.

Timi
Neked is jobbulást.

Zsu
Gratula a járáshoz!

Anikó
Siófok :D Jó pihenést!

Viki
Várjuk már azt az sms-t, de jó, hogy nyugodtan várod, én ilyenkor már nem voltam az. :oops:

Rólunk
Mi már járunk kb 2 hónapja, de még csak ma jött rá Gergő "baba", hogy ő fel is tud mászni az ágyakra, azóta nem marad meg a földön. :wink:

Nem nagyon mozdulunk ki itthonról (elég jó itt), max kicsit sétálunk.
Amúgy a gyerekek folyamatosan "ölik" egymást és az idegeimet. :?

Ja, és én is megyek iskolába, más már nem is hiányzott, de muszáj. :cry:

Remélem nem maradt ki senki!

Jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Viki!

Várjuk a híreket, addig is kitartás! A 14 kig szerintem nem sok. Úgyis lemegy hamar.

Szilvi!

Remélem, azért a köhögés is múlóban van. Meddig leszel szabin? Próbálj pihenni addig, amíg otthon vagy. Tudom, könnyű azt mondani.

Anikó!

Látom, nem sok időd van a pihenésre. A gyümölcsökkel nem vagytok szerintem elkésve. Pláne, ha Botond nem akarja elfogadni. A bűvös 6 hó még odébb van. Szófosás? Nálunk Gergőnek ez mindennapos. Le sem lehet "lőni". A wellnes miatt kicsit irigykedem. Nekünk már 3 éve, hogy nem voltunk sehol, pedig jó lenne.

Timi!

Továbbra is bízom benne, hogy nem kapom el a bacikat. Talán nem kéne. :lol: De az oviból nem akarom, hogy feleslegesen hiányozzanak a fiúk, mert Dani még csak 4 napot ment, és nagy kiesés lenne neki. Utána kezdhetném előről a beszoktatást. Nekem pedig dokihoz, és laborba is fontos lenne elmennem. Úgy pedig nem megy, ha itthon vannak. Ja, és egy kis pihi sem ártana ezután a hét után. Elég kimerítő ápolónőt játszani. Egyszerre két gyerek mellett. Tudom, később még nehezebb lesz, de akkor is.

Zsuu!

Jobbulást a betegeknek. Ti pedig vigyázzatok magatokra, nehogy elkapjátok.

Éva!

Örülök, hogy Gergő már jár. Nagyon ügyes. Az még jobb, hogy az ágyra is fel tud mászni. Csak le ne guruljon. Amúgy a gyerekek nálunk is "ölik" egymást, és persze, ahogy mondtad az idegeimet is. Milyen suliba fogsz járni? Lehet, hogy említetted, de elfelejtettem.


Puszi mindenkinek!


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!!!Most mär jol vannak a betegeim.Mi nem betegedtünk meg.Igaz aposom beteg lett, voltunk näla mielött ägybadölt volna.Remélem nem fertözött meg minket semmivel.

Éva!!!Ha kimegyünk akkor az enyémek jol elvannak egész nap.Ha bent vagyunk akkor estére elviselhetetlenek.Probälj meg többet sétällni.Talän jot tenne!?

Közben lekicsinyitettem egy pär fotot, megprobälom becsatolni öket. Kép Kép keresztlänyommal Kép Kép 4 fogas Kép szilveszter
zsuu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?