Új privát üzeneted érkezett!

Jóestét!
Megjöttünk, eláfradtunk, nagyon jó volt, mi nagoyn jól éreztük magunkat, főleg a péntek reggel uh után, amikor kiderült, hogy 99%, hogy "ketteske" kislány lesz!!! :lol:

Juc,
hogy vagytok? Marci jobban van már? Megmaradt benne ma valami? nem akarlak telefonon zaklatni, de aggódom a kisbarátom miatt!!!!

Most letöltöm a képeket, majd még jövök és felrakok Nektek párat, egyébként, tényleg nagyon bababarát, a három gyerkőcöt mind a két este összeeresztettük, jól kijöttek egymással, bár Fanni, azért helyre rakta néha a fiúkat! :D
Én voltam masszázson, kozmetikában kényeztetésen, apa hülyére szaunázta magát, ugyanis Mrcit tegnap délelőtt beadtuk bobórszágba, megőrzésre, még sosem tettünk ilyet, de jól viselte, a gondozók szerint! Pénteken Marci még vonyított a vízben, de amikor a melegbe mentek apával, és kicsit a homokozós játékokkal pancsolhatott, akkor emgbarátkozott vele. Én a melegbe nem mentem bele, de am már a hidegbe is szívesen bejött velem!
Az közös étkezések "nagyon csendesre, tisztára és kulturáltra sikerültek", minden gyerek rendesen kitett magáért, de azt hiszem, a legnagyobb malacka a mi Marcink volt!

na most elküldöm, folyt köv.

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz!!!Hatalmas gratula a kis jövevényhez,nagyon őrülök neki!!Tudtam én hogy kislány lesz!! :P :P :roll: Most nem tudok maradni mert Apa valami programot kezdett feltölteni,és csak pár percre hagyta abba!! :twisted: :twisted: Örülök,hogy jól éreztétek magatokat!4Várom a képeket!!!
Vendég
 


Na akkor kaptok néhány képet:
Mondanom sem kell, hogy a 3 gyereket egyszerre képtelenség volt fotózni, és én tegnape ste kidőltem, így nem fotóztam az esti tomboldát, csak apa vidijózott!

Fanni és Marcink egymás játékával ismerkednek:
Kép 1148241742.41.jpg
Timka és Fanni a vízben:
Kép 1148241805.26.jpg
Marcink és apa, na meg a kedvenc ciklámen labda, ami segített a víz megszeretésében: Kép 1148241881.41.jpg
Fanni + MArci a vízben: Kép 1148241903.81.jpg
Apák és gyermekeik a vacsoránál: Kép 1148241947.5.jpg
Marcink egyedül kanalazta a rizses husit: Kép 1148241981.3.jpg
Timka és a 3 gyerek, persze 1 háttal sajnos: Kép 1148242020.64.jpg
TV kapcsolgatás ki és be, egyik MArci ki, másik Marci be: Kép 1148242050.11.jpg
FAnni+Marci hintában:
Kép 1148242159.17.jpg
Vízben:
Kép 1148242215.6.jpg
MArcink desszertet evett: Kép 1148242279.94.jpg
Vajon a MArci mit evett???:-)
Kép 1148242311.59.jpg
Na ennyi voltam, eldugulok, megyek pihizni!
szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 

 
 

Sziasztok!!
Nagyon jók a képek,látszik,hogy jól éreztétek magatokat! :lol: :lol: :lol: De mi van Juc Marcijával??Csak nem betegedett le?? :cry: :cry: :cry:
Fanni nagyon jó husíba van! :lol: És sokkal idősebbnek néz ki mint a fiuk! :lol:
Nekem is azzal telt tegnap a délutánom,hogy valami nyaralást összehozzak,ugxyanis Apa pénteken azzal állitott haza,hogy ő csak juni.utolsó hetében és juli.első hetében lesz otthon utána egész nyáron mennie kell! :evil: :evil: :evil: Ugyhogy most valami kell SOS!Sajna pénzünk nem sok van ,ugyhogy valami lightos kellene!!De ahogy igy nézegettem az árakat hát mit ne mondjak kiguvadt a szemem!! :shock: :shock: :shock: Ha máshogy nem megy akkor csak hosszu hétvégézünk! :cry: :cry: :cry:
Na jo mennem kell mert Míron felébredt!!
Kérünk még beszámolokat és képeket!!Ennyível nem usszátok meg! :D :D :D
Többiek jelentkezetek!!
Szép NYÁRI NAPOT!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Juc írta, hogy nem engedi be a renszer, ezek szerint a Többieket sem, vagy mindenki legelteti a gyerkőcöket??? :lol:

Andi,
Juc Marcija már jól van, kérdeztem nemrégen, sajnos tegnap reggeltől többször hányt, de vsz. a rengeteg nasi miatt, amit esténként magukba tömtek a törpék!
Merre szeretnétek menni nyaralni?

Ma "lerendeztük" a védőnőt is egy időre, az oltást majd a jövő héten fogja megkapni Marci. Lemértük csak 10,6 kg, és 81 cm. Hát nem vitte túlzásba a hízást, de azért két hónap alatt összeszedett 700 grammot. Az én laborjaim is jók, így nem kell gyakran mennünk, szerencsére.

Holnap lemegyünk két napra Egerbe, meglátogatjuk a Dédit, meg a nagyapját, mert két hét múlva kimegyünk apával, mert már szegénykém nagyon magányos kint!!! :wink:

Megyek gyorsan pihizek MAricval, még szundizik! Szép napot, tessék jelentkezni!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!
Juc írta, hogy nem engedi be a renszer, ezek szerint a Többieket sem, vagy mindenki legelteti a gyerkőcöket??? :lol:

Andi,
Juc Marcija már jól van, kérdeztem nemrégen, sajnos tegnap reggeltől többször hányt, de vsz. a rengeteg nasi miatt, amit esténként magukba tömtek a törpék!
Merre szeretnétek menni nyaralni?

Ma "lerendeztük" a védőnőt is egy időre, az oltást majd a jövő héten fogja megkapni Marci. Lemértük csak 10,6 kg, és 81 cm. Hát nem vitte túlzásba a hízást, de azért két hónap alatt összeszedett 700 grammot. Az én laborjaim is jók, így nem kell gyakran mennünk, szerencsére.

Holnap lemegyünk két napra Egerbe, meglátogatjuk a Dédit, meg a nagyapját, mert két hét múlva kimegyünk apával, mert már szegénykém nagyon magányos kint!!! :wink:

Megyek gyorsan pihizek MAricval, még szundizik! Szép napot, tessék jelentkezni!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Húha, micsoda változás....csak sajna nekem lassabb lett.

Mi nagyon jól éreztük magunkat a Kolpingben, főleg Fanninak tetszett a móka, a sok gyerek és a változatos program. Mától szenvedhetünk megint itthon, apa nélkül. :cry:
Mi már csütörtökön lementünk, korábbra terveztük az indulást, de itthon bolondok háza volt a kert+kerítés építés miatt. Fél 5 után értünk le, és kipakolásnál vettem észre, hogy szegény gyerkőcömnek nem hoztam meleg felsőt, csak hosszú újjú bodykat.
Tamesz, utólag is köszi az utánpótlást!
(Amúgy tegnap este vettem észre, hogy valszínűleg azért maradt itthon, mert a kisasszony bepakolta az előszobaszekrény fiókjába az odakészített melegítőfelsőt :D )
Esére a gyerek hulla volt, és a fürdőállvényos+kiskádas fürdést végigvisította, és este 10-kor már kimerülten aludt.
Másnap megérkeztek Tamesz+Juc családok, így délután és este már együtt tomboltak a gyerkőcök. Persze az én lányom volt a legneveletlenebb, a két fiú egy-egy angyal volt mellette.
Napközben amíg engem kényeztettek Apa a gyerkőccel Bobóországban járt, de nem igazán érdekelte, hogy ott van az apja, nagyon jól elvolt.
Az uszoda nálunk sem nyerte el a tetszését azonnal, főleg hogy a kicsiknek szánt medencében "hideg" víz volt. A nagyobb mendencében már volt meleg víz, de az meg nekem ért derék fölé...
De a végén már tetszett neki, Tamesz-Marci jó példát mutatott neki. Mindhárom napon voltunk egy kicsit a vízben, és egészen megszerette a végére. Viszont mindenféle apró kis pöttyök vannak a hátán és a mellkasán, remélem ennél több nyavaját nem szedtünk össze a vízben.
Még nem egyeztettem apával, de szeretnék majd ide még visszamenni, ha Fanni egy kicsit nagyobb lesz.
Megpróbálok ezzel a csodarendszerrel majd képeket is feltenni.

Timka
timka76
 
 


Na, sziasztok, hú, de király ez a babanet, már amikor bejön... :lol: :lol: :lol: Majd csinosítom én is a profilomat, látom, lilypie-t is lehet betölteni, végre-végre!!! De most csak gyorsan pár sort írok:

Szóval megvagyunk mi is, Marci jól van, de tegnap egy kicsit megijedtem, mert reggel mindent kihányt, még a KOlpingban :( :( :( , aztán az ebéd (tea) sem maradt benne, csak este sikerült pár deci teát meg egy fél tálka rizst benne tartani... Ma hálistennek már jól van, eszik-iszik, még azért diétásan, a dokinéni csak annyit mondott a telefonban, hogy "Ja, Kolping? Sok gyerek, játszóház?" Hát akkor ne csodálkozzak... :) :? Valszeg vmi vírust kapott be, persze az is lehet, hogy a megasztár alatti ropi-csoki-szőlő-parti nem tetszett neki... Úgyhogy mi asszem, egy időre hanyagoljuk ezeket a tömeges bababarát szállásokat, pedig most a vízbe be sem mentünk (!!!), nehogy elkapjon vmit, mint a múltkor Várgesztesen, aztán tessék... :| :| :|

Kár, hoyg az idő is ilyen béna volt, ma bezzeg itt a nyár :D , úgyhogy lehet, hogy nekem emiatt sem tetszett aaannyira ez a Kolping, mint amilyen jó híre van, meg mint amennyire drága... :? Persze a mi társaságunk szuper volt :lol: :lol: , de a hotelben jó nagy tömeg volt (pl. több busznyi német nyugdíjas :) ), meg a szobák sem mind voltak olyan csúcsak, én végig fáztam, a fürdőszobánk büdi volt, pedig a honlap alapján nagy luxusra számítottam... A gyermekmegőrzőt mi is kipróbáltuk, hát egy cseppet sem hiányoztunk Marcinak... :cry: :D Én is jártam kozmetikusnál szépülni :D , meg mentem volna tornázni, de mivel ebben a marha nagy szállodában senki nem jött el rajtam kívül az aerobic-ra (?!), az edzőcsajszi tartott nekem egy személyes edzést mindenféle rémes kondigépeken, még most is sajog minden izmom... :lol: :lol: Az esti játszóbulik tényleg szuperek voltak, a gyerekek is rettentően élvezték!

Sajna nekünk fényképeink nincsenek, mert itthon hagytuk az aksit, iylen ügyesek vagyunk... :?

Megyek, visszaolvasok kicsit, aztán majd még jelentkezem.

Szép napot!

Juc
juc14
 
 


KÉpek:

Uszodában:
Kép
Kép

Halló, mama, mama, mama:
Kép

Juc Marciaja és a csibész mosolya...
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 164.88.jpg[/img]

Tamesz Marcija a vízben lapáttal...
Kép

Vajon ki kente így össze Fannit csokival???
Kép

Sajna apánk kezelte többnyire a fényképezgépet, így kevés képet készített, és azok fele se jó.....
Tamesz, tudnál átemilezni olyan képeket, amin Fanni is rajta van?
Sajna, csak freemailes címem van, és azon nehezen jön át.

Timka
timka76
 
 


Csajok,

hogyan lehet ilyen lilypie-t beszúrni???

Juc
nem tudom a ti szobátok milyen volt, valszeg olyan mint a miénk, mindenesetre a Tameszék szobája volt a legkirályabb, meglátszott kinek ven protekciója....(bocsi Tamesz!)
A mi fürdőszobáni is kicsi volt és nem olyan király, amilyennek gondoltam, ketten már el se fértünk benne.
Hideg volt nálunk is, a vizes ruhák alig száradtak meg....

Azért én kitöltöttem volna egy értékelést a szállodáról, kár hogy erre nem volt lehetőség.
De ennek ellenére jól éreztem, éreztük magunkat és ez a lényeg!

Marcinak mielőbbi jobbulást!!!

TIMKA
timka76
 
 


Hahó, Timka, nekünk adtak kérdőívet az elején, de mi már a védén olyan idegesek voltunk Marci miatt, hogy elmaradt a kitöltés, pedig én is szerettem volna beírni ezt-azt...

A lilypie-t úgy tudod föltölteni, hogy rámész a lilypie.com oldalra, ott beírod a dátumot, kiválasztod a mintát stb., és a felajánlott kódok közül a 2-at (pseudo HTML, BBCode, ilyeneket ír ki) töltöd fel a profilodba aláírás gyanánt. Remélem, vmennyire érthető volt... :shock:

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc

köszi, már csak 1 kérdésem maradt: hogy a fenébe tudok mist belépni a profilomba???

T.
timka76
 
 


Timka, a társalgó tetején vannak a segédletek, azok között van!

Juc

Kép
juc14
 
 


Kép

Ez eddig oké, de hogyan lehet ezt a profilba betenni, hogy ne kelljen mindig beszúrni...
timka76
 
 


Juc, köszi, mostmár talán sikerült!

IGEN!!!! - sikerült!
Tök jó ez az új oldal...

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Juc
Köszi az infót a lilypie-ről. remélem nekem is sikerül.

Nyaralók
Azért mindent összevetve úgy látom jól éreztétek magatokat. Az tény, hogy a jó idő kicsit előbb is jöhetett volna. Na de majd legközelebb. Jók a fotók, és édik a gyerkőcök. Az látszik, hogy jól kijöttek egymással.

Tamesz
Gratula a kislányhoz. Lassan mi is teszünk róla, hogy a Jencikének legyen tesója, és mi is kislányt szeretnénk.

Na most akkor egy kicsit ismerkedem az új babanettel.


Kép

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok Csajok!!!
Örülök,hogy megjöttetek,olyan magányos voltam itt 3 napig pedig most volt idöm itt ücsörögni mert Miron valamiért olyan hatalmasakat szunyál!! :lol: :lol: :lol: 3-4 orákat képes egy huzamba!!Ma pedig délelött aludt kettöt és most már megint fél orája huny!! :P :P :P Én is nézegetem hova menjünk egyenlöre Gyula van kilátásba junius végén!5 éjszaka félpanzioval egy hotelba 70000 ft.Hát jobb lenne olcsobban de egyenlöre nem találok!!Mindenféleképpen olyan kell ahol zárt fürdőzési lehetöségek is vannak,mert tavaly Balatonon kifogtunk 4 napot amikor egyfolytába zuhogott az eső!Pokol volt igy a gyerekekkel!! :x :x :x Itt meg (Gyulán)van Várfürdő valami 20 medivel!4Volt már ott valaki????
Majd én is megprobálok ilyen "izét" :shock: :shock: :shock: csínálni az aláirásom alá de egyenlöre nyaralás kőt le!!
Ha valakinek van javaslata szivesen fogadom!! :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Micsoda szín és vonalzó kavalkád lett, látom mindenki élvezkedik! :lol:

Timka,
képeket majd küldök, ha lesz erőm még este, csak le kell kicsinyítenem, mmrt a freemailed hamar betelik, nincs "értelmes" emilcimetek? esetleg apának? Van egy csomó képem, amin együtt van a családotok!!!

Juc, Timka,
azért remélem nem lett rossz emlék a kolping, bocsika, a csalódásért. Nekünk ár az is hatalmas élmény volt, hogy együtt vagyunk, kimozdulunk és kicsit kényeztetnek!

Andi,
én Gyulán még nem voltam, nem tudok segíteni, de van gyulai barátném, kifaggassam???

Angyalka,
hajrá, szorítok, hogy összejöjjön a kiscsaj Nektek is, aranyos Jencike a hatalmas habos vízben. Nálunk a hab nem kedves MArcinak!

Na megyek kiszedem a gyereket a kádból, most tudtam csak behozni, végigjártuk a környéket, a szomszédokat, alig lehetett hazarángatni. Még csomagolnom kell, reggel indulunk, szép estét!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó!

Tamesz, ne értsd félre, azért jól éreztük magunkat a KOlpingban, igaz, ez főleg nektek volt köszönhető :) , hogy jó társaságban voltunk :lol: , a szoba miatt meg csak morgok itt magamban, mert kicsit jobbra számítottam. De hát erről te nem tehetsz, sőt ha te nem szervezted volna meg a szállásunkat (legalábbis a miénket), akkor kuksolhattunk volna itthon... :cry: Úgyhogy mindenképpen köszi!!! :lol: :lol: Legközelebb majd kipróbálhatjuk azt, hogy egy házat kiveszünk sokan, és akkor tutira a magunk urai lehetünk, és max. egymást okolhatjuk, ha vmi nem tetszik... :D , na??? :lol:

Andi, ezt a zöldet alig bírtam elolvasni... :shock: :shock: Hogy áll a nyaralásszervezés? Sajna Gyulát én sem ismerem, viszont tavaly Balatonnal mi is nagyon póruljártunk, mert rossz időnk volt. Igaz, az rettentő olcsó volt, 5 napra 9 ezer Ft volt egy apartman.

Na, megyek, megnézem a fiúkat!

Szép estét!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Na, én is végre kipróbálom ezt a megújult babanetet! Bár hétvégén megpróbáltam kicserélni az avatarképet, amivel kb 3 óráig szöszöltem, végül nem sikerült (a régit meg persze kitöröltem). Kicsit kiborított :x . Majd újra mgpróbálom.

Nagyon-nagyon jók lettek a képek, Kolpingosok, és örülök, hogy újra itt vagytok!
Tamesz
Hurrrrá! Akkor lehet már nézegetni a cuki kis csajszis ruhákat! Hogy fogják hívni a kisasszonyt?
Juc
Holnap mi ráérünk "Feneketlen-tavazni", de játszira is mehetünk, de, du, mindegy mikor - csak ne essen!

Andi
Tök jó ez a türkiz betű, de majd' kiesett a szemem, olyan nehezen olvasható :shock:
fanka
 
 


Fanka, nekünk a délután lenne jó, talán 5 körül, de addigra már megint esőt mondanak a csúnya meteorológusok... :( Vagy szerda is jó, de akkorra is rossz időt jósolnak. Mikor lesz már vééégre dögmeleg nyár??? 8) 8) 8)

Juc

Kép
juc14
 
 


Na kisfőnök elaludt!

Fanka,
igen, már én is vágyom rá, ogy lányos cumókat nézegethessek, de még várok egy pár hetet! Név még nincs, nem is nagyon van még ötletünk, majd a hétvégén elkérük a sozmszédtól a láynos utónévkonyvet és nekiülünk!:)
Ti hogy vagytok?

Timka,
lekicsinyítettem a képeket és becsomagoltam, és elküldtem, remélem odaér, ha valamelyikből nagyot szeretnél írd meg a számát és küldöm! Szépek vagytok néhány családi képen!!

Juc,
nem keseredtem el, de tény, hogy lehetett volna kicsit jobb időnk, na meg a vasárnapi hányás nem iányzott nektek, de legközelebb tényleg mehetünk házba is, akár Várgesztesre, csapatostúl!!!! Én nagyon jól éreztem magam, és Marci is, ami Nektek is köszönhető, jó volt a gyerkőcöket együtt játszani és főleg rosszalkodni látni. Marcitok pedig belopta magát a szívembe a szombat esti kis kettesben töltött percekkel!!! :lol:

NA emgyek kicsit pakolászok, mert kupi van, már megint, én nem értem, midnen nap x időt zzel töltökm, mégis mindig van mit pakolni!!! :P

szép estét!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!
Nekem csak most sikerült idetalálnom. Már napok óta csak bosszankodom, hogy május 17-e óta nincs hozzászólás :lol:. Jellemző, pedig annyira nem vagyok nagy antitálentum.

Babus!
Kristóf nagyon édes. Hihetetlenül mosolygós!

Kolpingosok!
Nagyon jók lettek a képek és örülök, hogy összességében jól éreztétek magatokat.

Megpróbálok föltenni egy képet a vad motorosomról:
Kép Vad Motoros

Andi!
Mi voltunk egyszer Gyulán, de a Várfürdőben nem. Állítólag nagyon jó és van mellette egy strand is. Viszont a városban van egy szuper hamburgeres :D ! Melyik szállodát nézted? Mi a Hunguestben voltunk. Csak egy kis része van felújítva. A többi elég nyomasztó, még a régi SZOT-üdülők képét mutatja, csak ráadásként még le is van pukkanva. Mi csak aludni mentünk vissza a szállodába, így összességében pozitív élmény volt. A város és a vár környéke nagyon szép. Van egy csatorna (inkább patak), aminek a partján csak gyalogos forgalom van szépen lekövezve, fűzfákkal tarkítva. Szerintem gyönyörű.

Jó éjt!

Eveka
eveka
 
 


Sziasztok!!
Bocsí az elöző színért én is utána láttam csak milyen szörnyű!!:):):)Képzeljétek nem engedett ide be a program azt irta ki nincs uj hozzászolás holott láttam,hogy van és itt vagytok!!De aztán kicseleztem,de ne kérdezétek hogyan jobbra fennt azt hiszem rákattintottam az üzeneteim megtekintéséhez és hogy utána mit nyomtam nem tudom!!Apa szerint szét űtöttem a gépet idegességembe!!
Juc Teso!!!
Küldtem neked emailt elékeseredésembe mert azt láttam hogy ítt vagy!Ja és privátot is küldtem,de azt nem tudom,hogy jelzi e neked és ha ígen hol!! :?: :?: :roll: Küldjél eggyet te ís nekem,hogy lássam,hogyan tudom megnézni! :P :P :lol: Most mennem kell mert vár a pezsgő a hűtöbe! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én nem bírom az aláírást betenni a profilomba :(.

Eveka[/quote][/url]
eveka
 
 


Tamesz!
Én barom meg a KISLÁNYOTOKHOZ el is felejtettem gratulálni!!! Állítóla a 4D-s uh nem szokott tévedni. Marci a 28. hétig volt Anna, de Őt addig csak 2D-s uh-on láttuk.

Jó éjt!

Aláírás nélküli Eveka :)
eveka
 
 


Na, most megint beenged, elmentettem azt a linket is a kedvencek közé, bár az url-n nem látszik, csak annyi, hogy babanet társalgó, de mégis mindig behozza ezt az oldalt, a mi topikunkat.

Eveka, örülök, hogy idetaláltál :lol: , remélem, a többiek is hamarosan jelentkeznek, én is nézegettem egy ideje már Babus múlt heti fényképeit... amik persze nagyon helyesek!!! :lol: :lol:

Kolpingos lányok, képzeljétek, Marcinak elromlott a napirendje, már egy félórája nem bírjuk elaltatni, biztos várja a szokásos esti partit... :lol: :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Eveka,
nagyon vagány a vad motoros!!! Remélem legközelebbi talin már veletek is találkozunk!!! Köszi a gratulát, most a neveken tipródunk!!!

Juc,
én ma kifárasztással győztem, 3-8-ig kint voltunk a levegőn!!! :lol:
Ha nagoyn nem megy, akkor gyertek nyugodtan, itt is elférünk!!!!! :lol:

Andi,
ez már tökéletes szín, ezt sokkal könnyebb olvasni!!!:lol:

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Marci huncut mosolya lemaradt, de kivadásztuk Timka linkjéből.

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Andi, a barátnőmék tavaly voltak Gyulán 3 éves volt a kislányuk és nagyon jól érezték magukat, és biztos nagyon drága se volt, de holnap kikérdezem a részletekről.
A net nekem is ugyanezt írta ki, hogy nincs új hozzászólás, amikor láttam, hogy van. Engem is felidegesített egy kicsit, de azért sikerült.
Az utóbbi szín tényleg jobb :D :D

Tamesz, köszi a szorítást, reméljük hamarosan sikerül. Nekünk már van lány nevünk, előbb volt mint fiú. Biztos Ti is találtok nemsokára.
A pakolással én is így vagyok, kb. 15 perce fejeztem be, és még van egy csomó vasalnivaló. :cry:

Képzeljétek, holnap megyünk az állatkerbe. Már nagyon várom, mert ezer éve nem voltam, de persze leginkább a Jencike miatt. Remélem élvezni fogja.

Lányok segítsetek!
Az a fránya avatar feltöltése nem sikerül. Pedig már lekicsinyítettem 6 kB-ra, de így meg akkora mint egy kis morzsaszem. Miért nem jó.? Volt akinél láttam, hogy 11 kB, mégis engedte felrakni, de volt akinek 4 kB, és mégis nagyobb a képe, mint az enyém. Ilyenkor mi van? HELP!!!

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Jó reggelt!

Remélem, szép nyári nap lesz ma is.

Angyalka, jó állatekertezést! Biztos láttad a múltkori babataliról a képeket, az ott volt, hát a gyerekek rettentően élvezték!!! Tényleg, mikor megyünk legközelebb? :lol:

Tamesz, majd próbálkozom a Marci-fárasztással :D , tegnap még nem mertem játszira vinni, (nehogy lehányja a többi gyereket... :lol: ), csak szolid sétálgatás volt, de ma majd jól kiizzasztom... :D

Szép napot!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Angyalka
Én kb 4 napja próbálom megoldani a képfeltöltést, de hiába! Lekicsinyítettem, 6 k alatt van, de nem csatolja :( . Fogalmam sincs, hogy lehet megoldani, sajnos.

Juc
Délután, valamikor jönnek lakásnézők, 4 körül kiderül, hogy mikor, rádcsörgök, hogy mi legyen a sétánkkal. Egyébként már nagyon elegem van ebből a lakás-mizériából: tegnap is rohantunk haza a játsziról, mert volt egy érdeklődő, aki aztán csomót késett, majd körbefutotta a lakást 2 perc alatt, és már ment is :evil: .
Mitől hányt Marci?
Tegyetek még fel kolpingos képeket, lécccci! Olyan jó irigykedni :wink:
fanka
 
 


Na, kiróbálom, látszik-e a lilypie?

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Tamesz, köszi a fotókat!

Apa azt találta ki, hogy csinált a kep.tar.hu-n egy albumot, amire lehetne feltölteni képeket, azon keresztül el tudnánk egymásnak küldeni a teljes méretű képet, és más is megnézhetné, nem kellene a babanettel tökölődni.

Szóval: kep.tar.hu/babanet
A belépéshez szükséges info: login: babanet jelszó: kolping

Így aki akar csinálhat könyvtárat (én csináltam egy Timka fotói nevezetűt), hamarosan rakok is fel bele képet.

MOst Mazsi nyűgi-bűgi, ennyire futotta.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


NO, sikerült feltennem 30 képet, akinek van kedve nézze meg....
Tamesz, Juc - Ti pedig vadászhattok.

kep.tar.hu/babanet

Fanni nem hagy nyugodtam írni, úgyhogy majd este jövök.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Üdv Egerből,

hú csajok, itt ma marha meleg volt, Marci nagyon nem akart aludni, így elvittük bicajozni délután, de majdnem leesett a bicajról a fáradtságtól. Bezzeg utána sem aludt, msot is pörög, kemény délelőtt 10-11 közötti alvással!

Timka
jó a képtáras hely, majd otthonról felrakm a képeinket, megnéztem, azért apátok jókat fotózott. Én sem vagyok elégedett, emrt kevés lett, és nincs elég a gyerkőcökről, de én szombat este nagyon hulla voltam!

Fanka,
remélem sikerrel jártok eladás ügyyben, elég utálatos dolog, én az öcsémék lakását árultam 1 évig, hát tele volt vele a hócipőm, főleg, amikor az érdeklődő oda sem jött, én meg kibumliztam a 15. ker szélére.

Juc,
remélem ma már tökéletesen rendben volt Marcitok! Voltatok csavarogni???

TAlálkozó esetleg a jövő héten? Akkor még itthon vagyunk, utána 2 hónapra visszamegyünk, persze nem kötelező, csak esetleg???:)
Na végzett apukám a MArci fürcsivel, megyek segítek!
szép estét!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, ma már tökjól voltunk (már tegnap is), ma én is próbálkoztam a kifárasztós módszerrel :lol: , délelőtt barátnőméknél voltunk kertes házban, délután Fankáékkal randiztunk a Feneketlen tónál. Hú, csajok, majd töltök fel képeket, ez a két gyerkőc olyan szerelmi jelenetet rendezett, hogy Fankával már szinte feleslegesnek éreztük magunkat :oops: , simogatták egymás haját, arcát, nagyon édesek voltak!!! :lol: :lol: Most megyek, megpróbálom lerakni kifárasztott gyerekemet...

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy bepofátlankodom közétek, de néha szoktam olvasgatni amit írtok és igazából úgy emlékszem, hogy Juc rendelt valami gyerekhordozó kengurut vagy mit és az érdekelne, hogy hogyan vált be és tulajdonképpem milyen?

Köszi
Tücsök
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Na, hát igen...nem semmi műsort csinált a két kis csemete! Simizték egymás kezét, Panni átdugta a fejét Marci kocsijába, puszikat adtak egymásnak, miközben édesen nevetgéltek :D Mi lesz ebből :oops: ?
Juc, várom a képeket! Panni a nagy izgalom hatására már 9 előtt kidőlt, így nézhetem végre a Vészhelyzetet! Megyek is...

KépKép
fanka
 
 


Timka
Megnéztem a képeket, nagyon szupi mindegyik! Főleg a 24es, ahol FAnni egy műanyag székben ülve, olyan mint egy filmrendező
:lol:

KépKép
fanka
 
 


Hahó!

Fanka, Marci is hamar kidőlt, már fél 9 körül, lehet, hogy Pannival álmodik??? :D Most sajna nem tudok képeket feltölteni, majd holnap igyekszem!

Tücsök, igen, én vettem babaerszényt, itt: http://babakozelben.hu/ , már meg is jött, de még elég keveset használtam, olyan igazi tapasztalatom nincs róla. Ma mondjuk pont kipróbáltam, mert Marci rettentően ordított a babakocsiban a barátnőméknél délután, de sajnos az erszényben is ordított, meg a kezemben is, szóval nagyon neki volt keseredve... :cry: (Azóta már sejtjük, hogy mitől lehetett a tegnapi nehezen elalvás meg a sok ordítás mostanában: két rágófoga is most bújt ki és másik kettő nagyon fehéredik!!! Úgyhogy szegénynek ma adtam egy kis panadolt éjszakára.) Na, de visszatérve a hordozóra, neked mekkora babád van, Tücsök? Mennyit, milyen pozícióban szeretnéd hordozni? Ebben az erszényben az tűnik jónak, hogy picike, könnyen fölvehető, csípőn hordozható benne a gyermek, közben meg mindkét kezed szabad, szóval vásárolni leszaladni, játszótérről hazafelé, ha elfárad (kocsi nélkül) meg ilyen esetekre gondoltam, hogy jó lesz. Ígérem, majd teszek föl képet is, meg beszámolok, ha kicsit több lesz a tapasztalatom. :)

Tamesz, taliban benne vagyunk, sőt, Fankával már kitaláltunk újat is :lol: , gyereknapra nem megyünk el együtt valahová? Mi tavaly voltunk a Matáv Gyerekszigeten, biztos idén is lesznek rendezvények több helyen is. Mit szóltok?

Timka, köszi a tárhely-ötletet, jók a képek, a jelszó ezek szerint csak a feltöltéshez kell? A nézegetést simán engedte.

Sziasztok, jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Huhh, ezt az új rendszert még szokni kell :)

Tamesz!
Hatalmas gratula a kispunáshoz :lol: Mondtam én, hogy kislányka a pocilakó!

Nagyon jók a Kolpingos képek, lehet irigykedni. Mi tuti nem megyünk sehova az építkezés miatt.

Andi!
Az a türkiz tényleg durva volt :lol:

Fanka!
Várjuk a szerelmetes babás képeket!

Muki
mukika
 
 


Próbáltam táblázatot feltölteni, de a régi nem megy... majd rászabadítom a férjemet... :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok:)


Nagyon jók lettek a Kolpingos képek :D
Irigykedtem én is ám rendesen :D


Tamesz
Gratula a lánykához :D
És nagyon boldog névnapot kívánok!!!



Babus

Kép
babus2005
 
 


A virágot nem küldte el :( , na de majd most:
Ez Tameszé :D :
Kép
babus2005
 
 


Jó reggelt!
Tamesz
Nagyon sok boldogságot kívánok névnapodra!!!

Kép

Szép esős idő lett, mindegy legalább takarítok egyet...
:x

KépKép
fanka
 
 


Jó reggelt!

Tamesz, mi is boldog névnapot kívánunk itt is. (Az ibolyácska túlélte a hazautat a Kolpingból?)

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 



Sziasztok,

Na végre :lol: :lol: , már azt hittem megszűnt a babanet, de mint ahogy fennebb olvastam nem voltam egyedüli, aki szomorúan pislogott az utsó képekre.

Örülök, hogy jól telt a kirándulás, nagyon jók a képek.

Tamesz,
Hatalmas gratula a kislányotokhoz :wink: :wink: ! És sok Boldog Névnapot!

Mi is voltunk állatkertben, hát ez sem túl nagy, de Ákosnak nagyon tetszett. Beszúrok egy képet. Kép

Mit szóltok a Megasztárhoz? Csúcs volt az az Enya szám !

[/img]
nyuszko
 
 


Tamesz
Nagyon boldog névnapot kívánok! Nagy nagy gratula a kiscsajhoz! Név van már, ötletek?

A képek nagyon jók. Mennyi haja lett Marcinak!

Cs
flames
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK a névenapi kösözntést, angyon aranyosak vagytok!!!

Most csak gyorsan, mert indulunk vissza pestre, apukám visz, mert ma kórházban voltam,mivel valami rosszat ehettem tegnap és reggel óta semmi sem maradt meg bennem így gyorsan belémnyomtak 2 üveg infúziót, nehogy a babóca kiszáradjon. Nem vagyok még túl jól, majd remélem holnapra összesztedem magam!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?