Új privát üzeneted érkezett!

Juca!

Szenzációs ez a kép!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Juca! Csúúúcs ez a kép?
az álmom miatt tetted fel dirrekt?
Dehogy kell lesimitani,hozzánő a buksija. Holnap lefotózom Blanit, az se semmi ám!

Megvan akarikaja: bőrösmalac sült párolt képival sült almával,burgonyapürével. 25.26 mamák,töltött képi,kocsonya,süti arzenál

benianya
ákosbenianya
 
 


A csúúúúúcs ez a kép után !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!akart lenni!

benianya
ákosbenianya
 
 

 
 

Juca,

éééédes ééédes :)

Benianya,
én nem tartok tőle.Már előre várom, hogy Pancis, hogy rá fog csodálkozni a karifára és ettől már előre jól érzem magam.
Szóval én tuti nem leszek depis meg semmi ilyesmi.
Gusztival végül abban maradtunk, hogy karácsony délután átviszi még pár órára magához Pancsit, miután nálunk már megvolt a karácsonyozás
Addig én majd megnézek valami jó kis karácsonyi filmet (mondjuk az Igazából szerelmet nyolcszázhuszonötödszörre :)

meteor
 
 


Rita, ti elváltatok már? Bakker, nem lehet egyszerű :(.

pogacsa
 
 


Pogi,
még nem.

A férjem szerintem úgy van vele, hogy majd én intézem, nekem meg egyenlőre nincs rá kedvem, időm stb.
Először szeretném eladni a lakást, aztán majd utána.

De elég nehéz, mert még amióta szétmentünk/különköltöztünk még normálisan le se tudtunk ülni bármit is megbeszélni.

meteor
 
 


Rita :(. Pannus mit fog a dologból? Volt vmi konkrét kiváltó ok? (:oops: Bocs, természetesen nem kell válaszolni, ha nem akarsz.)

pogacsa
 
 


Sziasztok!!!
Teszek fel bölcsis Mikulás képeket!
Kép
Kép

Azt szeretném megtudni, kinek mit csinál már a gyermeke?gombolás,cipzár, vetkőzés,öltözés. Beni még csak a zokniját sem tudja levenni, nem megy bele az ujja és nem tudja letolni, a pólót sem veszi le,csak ha az ujjait kiveszem. Olyan kis lusta, én meg gyorsabban megcsinálom,minden reggel sietünk,nem is ösztönzöm. Nálatok,hogyvan ez? Egyedül a bölcsis szandit veszi le.
Fésülködik, fogat és kezet mos,pakol, szerepjátékozik,rácsodálkozik és egyre többet dumál és egyre választékosabban:inkább azt kéjek,medünk majd vonattal,saját kis önálló gondolatai vannak.
A minap apa vezetett és rádudáltak:erre apa: ne dudálj Te majom inkább engedj be. Másnap ránk dudáltak és a kis krampusz zseniálisan felismerte a helyzetet és megszólalt hátul:ne dumálj majom!!!!!Csúúúcs! Most kezd kibotakozni az értelme, annyira biiirom!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Tandi!

Nem válaszoltam. Igen Kata a kezdetektől habpartit tart este. Az ő bőre bírja a habos vizet, semmi baja tőle. Kingával sokáig gyógyszertárit használtunk, de még azt sem mindig tolerálta.

Tudod mi bátrak vagyunk, rögtön dobtuk a mélyvízbe. :wink: Kb. 1 hónapig fürösztöttük kis kádban, azóta együtt fürdenek a csajok. Kata, ha tudna sem merülne el, fenntartják a fülei. :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Benia, én már írtam, miket csinál Julcsi a felmérés kapcsán.
Ma reggel hoz egy szelet sajtos párizsit az asztalról, ahol ki volt rakva a rúd meg egy kés, én hüledezek, erre közli, nem vágtam el az ujjam, nyugi... Na, itt tartunk, csak lesek...
Amikor egyszer ránk dudáltak, akkor meg Julcsi felcsattant: Hülye vagy??? Erre nem vagyok büszke, nem is értem honnan tanulta. :wink: :twisted:

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Méz! Én régen elpakolom a késeket... de pl. számítógépet sem hagyok csak képernyőt lezárva. Lazán kezeli. :roll:

tjuca
 
 


Juca, én meg szinte sosem pakolom el, mindig is tudta, ahhoz nem nyúlhat. De ma is jól használta, később bemutatta, hogy vágta, mondtam, rendben, kipróbálta, de ez még nem neki való, legközelebb ne használja. Szóval nem az lett volna a lényeg, hogy késhez nyúlt, hanem, hogy már tud vágni, és én még nem gondoltam volna, hogy tudja ezt. :wink: Sőt, már ollóval is simán vág, csakhogy tovább borzoljam a kedélyeket. :twisted:

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Benia, ez kimaradt, Beni nagyon aranyos, egyre jobban hasonlít rád, tetszik a pulcsija is! :lol:

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Szerintem is Beni tiszta anyja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Benianya! Köszi a cuccost, ma kaptam meg, bár még belehallgatni sem volt időm!

Julcsi nagyon okos! És a hülye vagy még nem is durva! :) Annyira...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Méz!

Kinga is jmegmutatta, mit tud késsel, ezért pakolom el, mert pont a nagy "disznóölő" kések szoktak elől maradni véletlenül, nem a kis krumplipucolók. Ő nem párizsit vágott, hanem sütit, félbe, szabályosan. De vágott már húst is, úgy ahogy tőlem látta darabokra. :twisted: :roll: Ollója van.

tjuca
 
 


Pogi,
konkrét kiváltó ok nem.
valahogy szépen lassan romlott le minden. az elején még azt sem tudtam mi a baj: a G. depressziós volt meg ivott, de hogy mitől az akkor még nem volt tiszta.
Azóta sem tudtuk normálisan végigbeszélni, de valahogy ő ezt a gyerek-család-szabad élet vége dolgot nem tudta feldolgozni és a helyett hogy megpróbálta volna megjavítani, inkább beleugrott egy újba.
Haragszom rá, mert meg sem próbálta -> egy párkapcsolati tanácsadás vagy valami, hanem a könnyebb utat választotta és sajnos a gyerek megérzi, gyakran mondja, hogy hiányzik az apa :(

Én meg próbálom szépen lassan feldolgozni a haragom, aztán továbblépni.

meteor
 
 


sziasztok! Én már csak jövőre leszek, holnap utazunk, nem lesz net! Ezért most kívánok Boldog Békés Karácsonyt és Gazdagabb Új Esztendőt Mindannyiótoknak és családototoknak!

Mári

Kép
mári
 
 


Mári, Nektek is nagyon boldog, szép ünnepeket kívánunk!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Mári! Boldog ünnepet,jó bulizást,ha elmentek Vencu nélkül.


Dobok képet a hét végi mézeskalács sütésről,ami halk zenével karácsonyi hagulatban indult,s végül orditásba fulladt. Általam. Mint látható is,nem hatotta meg Benit, hogy külön kapott kis adagot,ő együtt akart Blanival a nagy tálban gyúrni, sőt a tepsiben kiszaggatott formákat ő is ki akarta még szaggatni, sőt az éles fém formákból jutott nekünk lányoknak is,legalábbis kézfejbe-jócskán, majd le,s fel a székről,-re igy a konyha is úszott a lisztben. Háát szófogatdásban van még mit tanulni, de a képek még a konszolidált időszakban készültek.Ime:
Kép
Kép

Bár Blani kijelentette,hogy úúútálja az öcsit, a tudatalatti szeretet működött,mert egyszer csak magától csinált szeretetangyalokat és tesósziveket.

De akarácsonyi sulis rajza önmagáért beszél,főleg a felirat:
-Gyere ide Beni!
- Nem megyek!!!!!
És zöld cerkával rajzil az asztal aljára.
Ezt nem is értettük,erre megszólal a csajszi:másszunk be az asztal alá és nézzük meg.Nem hiszitek el, tele van firkálva zölddel!!!!!!!Kis cuki, nem árulta be a tesót hetek óta, de a rajzon azért előkerül a turpisság.Azért a jókivánság cetlin csupa jót kiván a tesónak!!!!Imááádom őőőket.
Apa szerint bámulatosan élehű a rajza, tutkóra felismerhetőek vagyunk,kezd portré szerű lenni.
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Ja,és noha a rajz nekünk ajándék, azt nem felejtettük el észrevenni apával,hogy Blani áll középen egy böszme nagy ajándékcsomag előtt és ő bontogatja!!!!!! :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Hát nem terveztem ide írni,de BEnianya a lányod kihozta ezt belőlem. :D :D
Ez a zöld cerkás story egyenesen CSÚÚÚÚÚÚÚCS!!!Mondd meg Neki hogy feldobta az estémet ezzel.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ákosbenianya!

Mikor bejött az oldal egyből a képet láttam. Nekem csak Te vagy felismerhető rajta, de Te nagyon :-) Tetszik a hajszíned :lol:

Nagyon jól rajzol Blani!

ja és még ez is tetszik

aláírás: Blani (tanítónéni elfelejtette elmondani, hogy aláírást nem kell odaírni :twisted: )

blogra én is feltettem a mézeskalács sütést

tjuca
 
 


Benia, nagyon helyes a rajz :lol: . Mézeskalácssütés nálunk is ordításba fulladt olykor-olykor, bár nálam csak egy gyerek gyúrt, a másik a hátamra volt kötve, mert különben felzabálta a földről a mézesdarabokat... :?

pogacsa
 
 


Benianya! Jaj, ez nagyon jó sztori! Bár az ordításos rész annyira nem, de a többi annyira jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pusz a csemetéknek!

Ilyen még nem volt, én még idén nem sütöttem mézeskalácsot (sem).

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya,
nagyon jó a kép, te teljesen felismerhető vagy!
Szuperül rajzol Blani.

meteor
 
 


Sziasztok,

Hogy vagytok? Remélem jól vagytok és szépen készülődtök a karácsonyra.

Sajnos mi betegek vagyunk mind hárman. Különösen Kevin legrosszabban, tegnap éjszaka háromszor kellett cserélni ágyneműt, nem akarta benn maradni pici kajcsi és gyógyszer sem, amit nehezen lenyerte vacsoránál.

December elején már volt könnyű náthás tünet láz nélkül, vittünk orvoshoz is, de nem találtak semmit, sehol nem volt gyulladás, nem volt komoly probléma, ezek mellett járt bölcsibe múlt szerdáig. Tudom, biztos jó lett volna itthon maradni vele, csak erre sajnos nekünk nem volt lehetőség. Nincs láza, de erős hasmenéssel és köhögessél nem nagyon eszik, eléggé gyengült a szegénykém. Most kapott életében első antibiotikumot is, én pedig mától két hétre leszek szabadságon, végre maradhatok vele együtt, ennek nagyon örülök.

Most szeretnék mindent tenni, amit hétköznap nem volt időm rá, vettem magamnak várógépet, csomó anyagot is hozzá. És Kevin javul, lenne hó, akkor elutazunk hegyekre síelni.

Bocsi, csak magamat leírtam, de kívánok nektek szép Karácsonyt!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!!
Pogacsa! Megnyugtattál, hogy nem csak én vagyok asszonyállat,hanem igen is vannakolyan helyzetek és pillanatok,amikor elszakad a cérna. :twisted: :roll:

Kmammy!!De jó,hová mentek sielni?
Remélem hamar meggyógyultok!!!!!!!
Mit varrsz majd?

Dobok egy újabb képet, nagyon birom,hogy Blani játékait örökli Beni,mert magamtól eszembe sem jutna, mini teáskészletet venni a fiamnak, holott órákig képes a fa babaházzalés ezzel játszani.Ki gondolta volna? És a finommotorikáját is fejleszti, hiszen annyira picik.Olyan édes ahogy teadélutánt tart!!!!!!
Kép
Anno Blani festette ki kézzel a csészéket és tányérokat. A macis mini újabb szerzemény, az bóti festés. :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

MINDEN KEDVES ANYATANYÁS ÉS BABANETES BARÁTAIMNAK BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!!!

Kép


Visszaolvasni már napok óta nem tudok, talán két ünnep között.
Azért majd kari után jövök képekkel.
Puszi Mindenkinek!!!!!

Erika

Kép
viera
 
 


[Boldogságban és békében gazdag karácsonyt kivánok mindenkinek!color=indigo][/color]
nanesz
 
 


Na ezt jól elrontottam. :oops:
Akkor csak igy egyszerüen: kellemes karácsonyt kivánok mindenkinek!
nanesz
 
 


Kép MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Boldog Karácsonyt kívánok!

pogacsa
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Kép


nancsa
 
 


Sziasztok,

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Nagyon szépen zajlik a karácsonyunk. Kevin mar teljesen jól van, ennek legjobban örülnénk.

Hogy vagytok? Írjatok a karácsonyi beszámolót is és mi újság van málatok!

Én rosszul vagyok egyik Kevin ajándékától, pici zongorától, amelyet kapott kedves anyósomtól.
Én kezdtem zongorázni három évesen, nem nagyon szívesen tanultam, de emellett kaptam abszolút hangérzékét.(régebben teszteltem neten ennek az érzékét, nekem jött 100 %!!!) Ennek a zongorának annyira rosszul van hangolva, ezért soha nem akartam neki játék zongorát megvenni, sehol nem találtam megfelelő hangolt zongorát.

De ez pici panaszom idei karácsonyról, minden szép és sokat pihenünk, együtt vagyunk végre.

Puszi Nektek!
Vendég
 


Kmammy, jó pihenést Nektek. Mentek síelni? Hová?
Abszolút hallás, ez igen. Hol lehet ezt tesztelni? Kevin is fog zongoraleckéket venni?
Vendég
 


Sziasztok!

Utólag is Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Szomóúan látom, hogy nagyon nagy a pangás itt.
Hol vagytok lányok, asszonyok?

Mi a lányokkal itthon vagyunk mert szabadságon vagyok apa viszont dolgozik.
Szilveszterezni itthon fogunk, gondolom már este 10-kor aludni fogok. Legalább másnap kitűnő ebédet tudok majd főzni kipihenten.

Kép

Kép
katus73
 
 


Rövid leszek! B.Ú.É.K. mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!! Kép

JEGES CSALÁD

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Kívánunk mindenkinek!

Szerintem január vége felé jövök majd újra, most egyelőre tanulok ezerrel, legalábbis megpróbálok.
A karácsony nagyon kellemesen telt, Kornél annyira örült a fának, azt hittem megzabálom.
Sok ajándékot kaptak a gyerekek: ruhákat, játékokat.
Barbi egyre többet van fenn, így a tanulás is lassabban halad.

Nagyon vigyázzatok Magatokra, majd jövünk még!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


ITT IS MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Sikerekben Gazdag Boldog Uj Évet Kivánok Mindenkinek!
nanesz
 
 


Csajok!

Nekem nem jön be a tanya!!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Először is: MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET!!!

Izgultam, hogy már hetek óta nem jöttem, és megint nem győzök majd olvasni, de látom, nem sok mindenről maradtam le :-(

A képek nagyon aranyosak! Méz, nagyon nagyott nőttek a lányaid! Benianya, nálatok Benin vettem észre, hogy milyen nagy lett! És az a rajz a lányodtól :shock: Tök jól le tudja rajzolni az anyukáját :-) És az öcsi az asztal alatt, az se semmi! :roll:

Méz, a miérteket teljesen átérzem, nálunk a miért korszak nagyon korán kezdődött, úgyhogy már jópár hónapja küszködünk vele, rendületlenül. Néha úgy érzem, mintha már kifele mennénk, de az is lehet, hogy hozzászoktunk a kihíváshoz :-) Úgyhogy kitartás!

Én az ünnepek között szabin voltam, ezért lementünk szenteste anyukámékhoz, utána meg a párom szüleihez, és csak január 3-án jöttünk vissza. Jó volt egy kicsit a nagyszülőknél lenni és pihengetni, de azért megint megállapítottam, hogy mindenhol jó, de legjobb otthon. Első 1-2 nap még oké, mindenki örül, hogy ott az unoka, és minden időt próbálnak vele tölteni. Aztán a 3. naptól kezdve már nevelni próbálják, persze teljesen máshogy, mint mi, és szóvá is teszik, hogy ezt vagy azt nem jól csináljuk, ők jobban tudnak mindent, és mellesleg nem értik, hogy én miért nem tömöm csokival a gyereket egész nap, és miért probléma számomra, ha reggeli, ebéd és vacsora helyett is mákos rétest vagy zizit eszik :?
Na, mindegy, szóval, jó volt hazajönni...

Féltem a bölcsi újrakezdésétől ennyi idő után, de nem volt probléma.

Pocaklakóról még mindig nem tudunk semmit, leszámítva, hogy szégyenlős... :-)

Benianya, Kíra a zokniját már kb. egy éve le tudja venni, mert megfogja a végét a lábaujjánál, és addig tépi, amíg lejön. Most már a felvétel is megy. A gombolás egyáltalán nem, a cipzár csak akkor, ha összeakasztom a végét. De azért igyekszik egyedül öltözni, legalább zoknit, nadrágot, stb. Szerintem ezt nem kell erőltetni, addig jó (és gyors), amíg Te öltözteted. Annál bosszantóbb nem nagyon van, mint amikor rohannál, késésben vagy, és nem tudod öltöztetni, mert veri magát a földhöz, hogy egyedül akarja, azt meg persze nem tudod kivárni... :evil:

Szóval hiszti nálunk is van bőven. A férjem szakszerűen megállapított, hogy 3 fajta hiszti van Kíránál. az első, amikor valamit akar, és ezért hiszizik. Ilyenkor észérvekkel meg lehet győzni, lehet vele kompromisszumot kötni, és akkor minden rendben. A második már nehezebb eset, amikor azért van hiszti, hogy "ne anya pelenkázzon, hanem a mama, az orromat csak a papa törölheti meg, és apa nem vihet fürödni, csak anya". Ez szerintem a bőség zavara miatt van, ha valakivel egyedül van otthon, nincs ilyen. Remélem, hogy ezt majd kinövi. A harmadik a hiszti legátkozottabb formája, amivel egyszerűen nem tudunk mit kezdeni, egyszer csak visítás, gyerek a földön, ordít, és a legnagyobb baj, hogy fogalmam sincs, mit akar. És ha megkérdezem, akkor még jobban begurul - biztos megsértődik, hogy miért nem értem vagy jövök rá magamtól. :shock: :? :oops: :evil:
Fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehet kezelni...

Viszont imád rajzolni, "írni", gyurmázni, mindenfélével játszani, főleg amit együtt lehet, és egész nap - szó szerint - felkeléstől lefekvésig bármilyen cselekvés közben verset mond vagy énekel. :P

tandika
 
 


Szia Tandika!!!!!

Örülök,hogy jól vagytok! Nagyszülőkbőlmeg mindig elég egyszerre párnap-ezek szerint-is.

Nálunk földhöz verős hiszti még nem volt,remélem ki ismarad.
Miért sincs.azért mert azonban annálinkább.Szóvalnálunk én kérdezek,a fiatalúr meg azértmertezik. :lol: De olyan éneklősangsúllyal,hogy megzabálom.
Ügyes Kira az öltözéssel. :lol: Igazad lehet a gyorsaságban, inkább én gyorsan, majd nyári szünetben kevés ruhával gyakorolunk.Arra tesszük a bili ügyet is.
Az a szenzációs, hogy mennyire szita agyuk van.Blani tanul-Beni meg mondja utána az abc-t, a szorzótáblát, este az öreg néne őzikéjét követeli, meg a csillagok c népdalt-és már mondja is magától!
A szineket még nem ismeri fel,de az abc-t már mondja,meg az 5x5-öt.Csúúcs.

B.U.É.K. mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


"Azért mert" az nálunk is divat!!!!!!!! Mesi azt mondja Beni meg Blani képére a vonalzón: Mesike, Buci (a szomszéd nagylány), Lackó kijavítja: nem, nem jól mondod, az Barbi! Nézek értelmesen, erre Mesi: Barbi meg Buci? Nem értem! :D:D:D:D:D:D:D
De, mondom, az ott Beni meg Blani! Na erre már tényleg összezavarodott Mesi: az meg kicsodák? :D:D:D:D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Nálunk az "azért mert" így hangzik: "azért mert csak!" és egyáltalán nem éneklős hangsúllyal :?

Színek közül a piros, sárga, zöld, rózsaszín stabilan megy, sokszor a fehér is. A kékkel vannak problémák. Remélem, hogy csak elfelejti, hogy ez a kék, nem a felismeréssel vannak problémái.

Ti a számokkal hogy álltok? (Nem attól kérdezem, aki már az 5x5-öt is tudja :-) :-) :-) )
Kíra 6-ig számol, de ha valamit meg kell számolni, akkor csak az egy és a kettő darab megy. Ritkán a három, de az szerintem csak véletlenül néha talál.

Bilit mi sem erőltetjük, nyárra hagyom a dolgot. Vagy legalábbis a tavaszi melegebb napokra...

tandika
 
 


Kép

Először is BÚÉK. Ha még nem kívántam volna.
Nagyon el vagyok megint maradva és ilyenkor nagyon nehéz a visszakapcsolódás.
De jövök ám vissza és majd karácsonyi képekkel is. Szerintem még a Télapósokat sem raktam fel. Trehány és lusta vagyok. Minden a fényképező kártyáján van még.

A Zorán karácsonyra kapott egy fényképezőt, Ő azért már feltette a képeit. Onnan loptam le egyet. Hát lehet, hogy kicsit egyoldalú vagyok, de most ez a kedvencem. Mondjuk az én képeimet még nem is láttam, de idővel azok is felkerülnek majd.
Akkor dobom ezt a képet.

Kép
Tudom, elfogult vagyok, de nekem ez a dal jut eszembe róla: Gyönyörű szép királylány, királylány....

Ekkor négyen aludtak a nappaliban karácsonykor, az én kettőm és a két keresztlányom. Azért látszik az ágynemű, mert ilyenkor ki van költöztetve mindenki. Ott jól elférnek, nagyra ki lehet húzni az ülőgarnitúrát.

Jaj Gab! Majdnem elfelejtettem írni: voltunk Gádoroson, illetve csak érintettük. Elmentünk 3-án Orosházára fürdőbe (Gyopárosfürdő). Hát én azt hittem, hogy Gádoros közel van Szolnokhoz. Már azt hittük, hogy Orosháza meg végképp nincs is a térképen...

Akkor további jó évet mindenkinek Kép !

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Na, még írok, mert az uccsó oldalt elolvastam.
Noémi sehogy nem áll a színekkel. Egyáltalán nem tudja. Találgatja. Aztán ha sikerült neki, akkor tapsolunk, örülünk. A számokat sem tudja, csak háromig, de ha vele együtt számolunk, akkor tízig.
Egyébként a Zorán kétéves volt, amikor elkezdett beszélni "rendesen" és egyből a színekkel kezdte. Ki tudja honnan, de magától tudta a színeket. A lila volt a kedvence. Soha senki nem tanította neki, szerintem ahogy rajzolgattunk, színeztünk, gyurmáztunk, stb. akkor azért ráragadtak a dolgok, csak nem mondta ki. Kis hamis!

Erika

Kép
viera
 
 


Nonó tényleg királylány!!!!Édes!!!!!

Gab! Érdekes, hogy Beni vonalzós képe tényleg tiszta MEske!!!!!!!
Hogy kell kicserélni a vonalzós képet? Teszek fel frisset!

Kérdezzétek meg próbából a gyerektől: akarsz akarni?
--Akajoooook!!!!!!-vágta rá Beni!
Azt sem tudja mit de akar!!!!Ez ám az igazi önérvényesités,leszakadás, dac-miegyéb korszak!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok,
rajzolok épp ezerrel, mert 23én lesz egy vizsgám, utána 30án egy másik és még rengeteg mindent kell csinálnom, de most gondoltam pihenésként megnézem kivel mi a helyzet.

A tanyára belestem, de a több mint 100 új hozzászólás elvette a kedvem, majd a vizsgák után talán lesz egyszer időm, erőm végigolvasni.

Mi viszonylag jól vagyunk, bár rajtam most jönnek ki mindenféle depressziók meg hasonlók, hát mondjuk nem vagyok meglepődve, inkább azon, hogy csak most jött ki.

Pancsi viszont jól van, bár minden reggel elmondja, hogy nem szereti a bölcsit, nem szeret járni. Nekem meg a szívem szakad meg érte.
Ő a színeket teljesen tudja, a számokat is. Múltkor meg is lepődtem mert a lépcsőket számolgatta és 29ig elszámolt egyedül. (a harminccal már segítenem kellett)
Van jó sok mondóka, vers amiket ismer, meg néha mesél magának.

Hétvégén kapott új ágyat, innen: http://butorgyar.atw.hu/ a Fanni ágyat és nyuszis bevésés van benne, natúr színben. Nagyon édes és nagyon jó minőség. Matrac még nincs benne, mert azt majd a Guszti veszi meg ma, így tegnap még mellettem aludt, de remélem mától mér a nagylányos nagy ágyában fog.

Hát nagyjából ennyi van velünk.

meteor
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: