Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztoook!
KÉSZ VAAANNNN!!!!! Kép Kép Kép Kép Husvetkor nekialltunk lehuzni Jázi szobajabol a tapetat...es most fekeztuk be.Nem semmi....vizallo sz*r volt, nem adta magat. De mi nyertunk! Juhhhhhhhhhhhhhé!

Nelli
Mi Datanetnel vagyunk, korlatlan netunk van 10.600Ft.-ert,de van lassabb is valamivel olcsobber'. Nagyon meg vagyok elegedve! Kép

Norka aki vegre takarithat a csajok szobajaba Kép
(35+4)
norkini
 
 


Sziasztok,
elsősorban Norka+Beunak, vagy akárki aki tudja a mobilom, lécci küldjétek el a Norkapapa telcsiszámát sms-ben, ki kellene jönnie hozzánk. Bekaptam valami vírust, ami "irthatatlan" és a win azt javasolja, tegyem karanténkönyvtárba, de ez nekem magas. Emiatt netezni sem tudok, a hugim gépéről írok most...
Légyszi help! Mi lesz velem net nélkül??!!
köszike előre is.
pusza
e
ellimami
 
 


Zsuzsi,
azért még nem aktuális Kép
de kézen-közön elkel a családban. Pont csütörtökön láttam valahol újonnan 21E Ft-ért Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 

 
 

Sziasztok!

Lanyok, front van? En nem tudom, mi utott ezen a hetvegen a gyerekeimbe, de elegge kivagyok. Marci csak nem nagyon van el magaban, de ezt meg siman kezelnem. Viszont Petra a nap nagy reszet vegiguvolti. Ha barmit nem szabad, vagy pl. tisztaba kell tenni, vagy furodni kell, vagy haza kell menni, vagy epp nem lehet setalni menni, vagy ha nem ette meg az ebedet, akkor nem kap kremturot, vagy tenyleg _barmi_ van, ami nem egyezik az elkepzeleseivel, rogton ordit. De nem csak ugy alapszinten nyomja a hisztit, hanem ordit, ahogy a torkan kifer. Visit, uvolt. Dobalja magat a foldon, ha epp a kezemben van, akkor rug es vergodik. Es nem is hagyja abba, tok sokaig birja. Mar a vegen csak kapkod a levegoert, csurom izzadt, es ha megnyugtatom, akkor is meg percekig siras nelkul huppog, csak sokara rendezodik a legzese. Es bujik hozzam, olelget, ugyhogy valszeg neki is rossz, es ot is megviseli lelkileg. Ilyenkor olyan lelkiismeretfurdalasom van, de nem szeretnem, ha nekem kene folyton vigasztalgatni ot a hiszti miatt. De azt sem szeretnem, hogy neki rossz legyen. Ja, es ha epp nem hisztizik, akkor is rengeteget nyafog. Eleg idegorlo ez igy. Probalkoztam a furdoszobaba terelessel, ma eloszor fordult elo, hogy tenyleg abbahagyta a musort, es siras nelkul jott ki magatol 1-2 perc utan, es a kovetkezo percben mar vigyorgott is a kis mocsok. (Aztan kicsit kesobb kezdodott az egesz elorol.Kép) Nemtom, mi lenne nala a celravezeto. De eleg rosszul viselem.Kép Neha legszivesebben a fenekere csapnek, mert igy egyszeruen nem lehet viselkedni. Minden gyerek ennyire hisztis? Vagy csak valami front okozza? Persze lehet, hogy csak most latom ilyen koromfeketenek a dolgokat. Vagy valamit rosszul csinalok?
Bocs a panaszaradatert es az onzozesert, de ezt most le kellett irnom, hatha este higgadtabb tudok maradni ezek utan. Ferjem a szomszeddal alapozza a teraszunkat, ugyhogy most neki nem tudok nyigni.Kép (A terasz persze nagyon is KépKép)

Na beveszek egy kepzeletbeli Andaxint, es lassan felkeltem Petrat. Udv:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok Kép
Elnézést, de halálomon kezdek lenni. Julcsi negyedik napja nem alszik délután, este hatkor kész van Kép Nem tudom, mit tegyek vele.

Kicsi Andris nem eszik, illetve olyan 550 grammokat naponta. Kábé. Na nem is gyarapszik viharsebesen, nem kell mondjam. Megint jön a dekapara, mint Julcsinál. Alig akar szopni, csak röhög elkínzott anyjára KépKépKép

Most ő is az ágyában üvöltözik, nem hajlandó se enni, se aludni, se hanyattfekve macizni, legfeljebb ölbenlógva lenne nyugta, de Julcsi meg közben fürdik, csak meglógtam egy percre ...

Ja, Apacuka este jön meg a Somlóról, ahová csütörtök délután eltávozott ... Vuuuuáááá!!!

Szóval bocs az önzőzésért Kép Andinak drukkolok nagyon!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Leszter Kép
Látom, a szomszéd tehene is döglött már ... részvétem!

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
tarts ki!Kép+++++ (Tudom, ez édeskevés) Szopizáson ne parázz sztem, most inkább másra gyúr. Macusnak is volt ilyen korszaka, alig evett, engem a frász tört, aztán helyreállt szépen minden.

Leszter,
ez dackorszak, igazából nem tudsz mit tenni, túlélésre kell játszani... Malackánál is hasonló volt a szitu, dackorszak+kistesó, úgyhogy mélyen át tudom érezni a problémát. És nem használtak a könyvek okos tanácsai, meg amit a suliban tanítottak, miszerint ne végy róla tudomást, mert az én gyerekem pl. imádott fürdés előtt/után meztelenül őrjöngeni a konyhakövön. Erről pedig muszáj tudomást venni. De volt, hogy sétáltunk, Macó aludt békésen a babakocsiba, édes kicsi fiam belefeküdt egy tócsába, majd kiverte a hisztit, hogy nem akar hazamenni átöltözni. Isteni volt, babakocsit eltuszkolni az autóig, közben ordító kalimpa a másik kezemben, persze Mac felébredt, egész napunk remekül sikerült ezek után. Ahogy olvastam az írásodat, előjöttek az emlékek, tényleg rémes időszak volt.

Nekem is elég vacak kedvem van, hullafáradt vagyok, egész héten rohanunk, hétvégén is, erre maradék fél napjainkra a kis család lecsapott, szülinapok ürügyén. Mac két napja nem aludt délután, fekete karikás a szeme alattKép. Megfogadtam, soha többet nem vállalok be egy hétvége mindkét napjára családi programot.

na megyek, kihalászom a kádból a srácaimat

puszka,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

hát részvétem ahisztis gyerekek miatt, Dani egyébként dettó, ha bármi nem úgy van AZONNAL ahogy elképzeli, akkor már sír, kész harc minden egyes pelenkázás, öltözés, evés... azért persze imádom Kép

Képzeljétek, elment a nyákdugó! MÁr tegnap elkezdődött, aztán most egy órája a maradékot is megtaláltam a WCpapíron Kép
Jó lenne holnap szülni, Peti szülinapja, én névnapom és akkor lehetne ez a nap Levi szülinapja is Kép

Nelli
nekünk tvnetwork van, van vario és fix csomag is, a varionál havi 1 GB-ig 4500, utána 1-3-ig 6000, kb ennyibe van nekünk, 3-5-ig 8000 stb. A fix nem tgudom mennyi, talán egy tízes

ANdi
39+3
psandi
 
 


Sziasztok!

Enyém lány méééééég mindig lázas.Kép Péntek éjjel rekordot döntöttünk, 39,1-ig mértemKép Azonnal hütöfürdö, stb. Tegnap de. kijött a dr.néni, kaptunk kúpot, C vitamint, kalciumot aztán ennyi.
Azt mondta vírusfertözés. Foga állítólag nem jön éppen, a tüdeje tiszta, igaz a torka kicsit piros, de ennyi.

Andi!
Húúúú de izgi!Kép Szinte még emlékszem ahogy írtad, hogy most mész dokihoz megnézetni, hogy tényleg terhes vagy-e, ezért mész szörteleníteni a lábad, meg szépítkezniKép Míg poénkodtunk ezen, most meg már szülni indulszKép
Robog az idöKép

Norka!
Szét vagyok csúszva teljesen, Ilang beteg, Apa is, nagy vendégjárás is volt, na meg a nyakamon a vizsgák, szal kicsit kivagyok. Szeretnék eljutni Hozzátok mielött megszületik a picúr, igyexem!Kép
Az autóm már kész van, szupi lett, ez már nem akadályKép
Szoba hurrááá! Milyen lesz ezután?

Leszter!
Nem csinálsz semmit rosszul, sajnos ez egy ilyen korszakKép Ilang is képes egész nap nyüszögni, délutánra, már világgá mennék, dehát ugye nem lehetKép Persze füszerezi a hasonló visítós, rugdosós, földönfetrengös real hisztivel, szal egy premenstrus idöben, ki tudok töle kattanni.Kép Bármennyire erölködöm nekem is el szokott fogyni a türelmemKép Ne izgulj állítólag kinövik, addig meg Zulut idézve a túlélésre kell játszaniKép

Nelli!
Nálunk axelero ADSL van, korlátlan használat, havi 12 900.

Tüni!
Jobbulást Kincsönek!

Toffi!
Jó szakdoli írást!Kép

Gombóc!
Kívánom, hoyg mostmár mielöbb rendezödjenek a dolgaitok!Kép

Kangi!
Kitartást! Küldük neked enerdzsit!+++++++++++++++++Kép

Na most megyek mert fürdetés, teregetés na és persze a kis családom vár!
Meg a bankrendszeri ismeretekKép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Andi Kép
Kicsit dógozzatok rá Petivel Kép nekünk is úgy bújt ki Andris ...

Kangi
kangi
 
 


Kangi!
Mi dógoztunk, aztán nem gyütt ki a csajKépKép Lehet ha erre várunk még mindig pocakos lennék?Kép
Apa hazajött már?

T.
tündér
 
 


Tüni Kép
Lányra nem érvényes, Julcsi se jött ki tőle Kép
Apa még nincs.

Kangi
kangi
 
 


Kangi
Dani sem jött ki tőle, pedig ő fiú Kép
Andi
psandi
 
 


Kangi!
Tündér voltam nem a Tüni!Kép

Tündér
tündér
 
 


Bocsi Tündér! TUdtam, csak már a vacsorámon járt az eszem, átmenetileg mindkét gaztevő alszik ...

Kangi
kangi
 
 


AndiKép
Megy a drukk, nagyon izgi. Lehet, hogy pár óra, és babázol? De irigy vagyok!

Hiszti: hát tényleg túl kell élni, meg próbálni következetes maradni amennyire lehet, és tudtok, mert megéri hosszútávon.
Domcsi is hisztizik már a maga korának megfelelően, de ő még abbahagyja, meg amit már többedszerre tiltok, emlékszik, és könnyebb leszerelni. De tudom, pár hónap, és én sem látok mást, csak egy földön fekvő hisztigépetKép

Infót köszi a netről.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Leszter,
mintha magunkról olvastam volna. Kép Tényleg nem könnyű, igaza van Zulunak, hogy túl kell élni. Nekem 3 éves kora után lett jobb Nóri. Azért még most se piskóta.Kép

Andi,
megy a drukkkk!!!!!

Kangi,
kitartás.+++++++

Kriszta
tkriszta
 
 


Írtam egy tök jó hosszút, és elszálltKép Most rekonstruálok, csak rövidebben:

LeszterKép
Nekünk is extra hisztirohamok vannak, és általában, ha rájön, akkor egész nap ilyen. Azóta kezelhetőbb picit (de tényleg csak picit), mióta mással nem tudtam észheztéríteni, és becibáltam a füdőbe, és kapott jó bőven hideg vizet az arcába. Azóta elég csak megemlítenem, és kicsit javul a helyzet.

AndiKép
Drukkolok nagyonKép Barátnőmnek holnap indítják a szülést, de ő már egy hét túlhordásban van.

KangiKép
Lesz ez még jobb isKép Tudom, most nehéz elhinni...

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Koszi lanyok a hisztivel kapcsolatban, jol esett. Most este nem volt semmi gond Petraval (bar meg csak most furdtei az apja, ugyhogy meg nem kene elkiabalniKép), lehet, hogy az is segitett, hogy kiirtam magambol a bajomat, es igy nyugodtabb voltam en is.

Andi,
Nalunk mindketto kibujt a kekcelestol.Kép Nagyon drukkolok, hogy gyorsan-konnyen valjal ketgyermekes anyukava!Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Andi,
nagy drukkok neked!!! Kép Nálam még semmi, pedig mi is rajta vagyunk a dolgon Kép.

Leszter és többiek,
szerintem most valami van a levegőben, tegnap Anka is kibírhatatlan volt, egyszerűen nem ismertem rá, annyira. Mondjuk, ma meg már tündérbogár...

Pussz
F.
franyo
 
 


Tök jó, hogy előzőleg már 998 hozzászólásom volt, most meg valahogy visszament 985-re... Na mindegy.
F.
franyo
 
 


Sziasztok, megjöttünk. Jó volt egy kicsit kiszellőztetni a fejünketKép
És Roni egyszer sem pisilt be a bugyibaKép

Tündér,
Látom még mindig lázas IlangKép Jobbulást!

Gombóc,
3 fiúgyerekes barátainknál voltunkKép
Javult szopihelyzetKép

Tüni,
Oltás+lázKép
Játszótéri agresszivitásKép
BiciklizésKép Ügyes.

PIldi,
Ügyes AncsiKép Roni mostanában olyan szégyenlős lett. Leszokott a mondókázásról, éneklésről, sokszor suttog...
Kész matekzseni családKép
Kertért irigykedem.

Norka,
Kitartó tapétaKép

Nelli,
ADSL Hobbi (Axelero), havi 7990, korlátlan használat. Levelezésre, neten keresgélésre nekünk megfelel.

Leszter,
Roni is tud ilyet, csak nem veri magát a földhöz. Múlt vasárnap csinálta ugyanezt, ráadásul még aludni sem volt hajlandó, pedig altattam is. Párom imádja, de azt mondta, hogy még egy ilyen napot nem bírna ki, örül, hogy másnap dolgozni megy. Képzelheted. És nálunk a szobába terelés sem segített, sőt még jobban felhergelte magát.
Az a legrosszabb, hogy sokszor ő sem tudja mit akar. Mondom "menjünk vacsizni", erre ő "Nem", én "Jó, akkor majd később/mehetsz játszani", Roni "Nem" és nekiáll hisztizni.
Néha viszont kisangyal is tud lenni. Olyankor elcsodálkozom, hogy ez ugyanaz a Roni?

Kangi,
SzegénykémKép Kitartás!
Drukk pihenéshez, grammokhoz, alvó Julcsihoz, csendes házhoz...!!!!

Andi,
Hú, ez izgiKép Drukk a holnaphoz!

Ari, Magdi, Mariann, Zsuzsi,
Mi van veletek?

Maci_2
maci_2
 
 


Kangi, Leszter,
kitartas! Kép Gondolom, az nem nyugtat meg Titeket, hoyg nalunk se jobb a helyzet. Kép Pedig mar 6 honapja itt a kisteso, szoval, mar Nandi sem hat ujdonsagkent...Kép En a tulelesre jatszom. MOndtam Apanak, hoyg ha este hazajon, es meg mindharman elunk, es egyikunknek sincs maradando serulese, akkor jo anya vagyok. Ennyit varjon tolem, ne tobbet....Kép

Andi,
drukk ezerrel! Lehet, hoyg mar a szuloszobaban vagy? KépKépKép

Zulu,
kint voltam a Verhalom teri jatszon...Kép
most mar ertem a ket evvel ezelotti hozzaszolasaidat, amik arrol szoltak, hogy nem tudtad, melyik skacod utan szaladj. Kép Neminemu dilemmat okozott,hoyg Nandi orditasat csillapitsam, vagy ZSombit kapjam el a legnagyobb csuszda lepcsojerol, eppen leeses kozben. Esetleg a lendulo hinta elol rantsam el, vagy a nagyfiuktol mentsem meg ot. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


SziasztokKép

Most miért ilyen mocsok az idő???Kép Mindegy, egyszer majdcsak kisüt a nap, csak így a pincénkben ráomlik a homok az alapra...
Szegény melósokat jól megsz.vatták a betonosok, de kész az alapKép

Tüni
Gergőhöz kitartás, Kincső meg majd megindul gyarapodásilag (szerintem amíg nem fogy, nincs gáz)
BicikliKép

PIldi
Gratu matekzseni gyerekekhezKépKép

Hnelli
Nekünk chello van, 10990 Ft/hó, korlátlan. Mondhatnám, hogy elégedettek vagyunk, de ez nem teljesen igaz. Mostanában gyakran van gáz vele, viszont reklamálunk, és szoktak kedvezményt adni Kép

Leszter
Sajnos ez korral jár. Elhiszem, hogy rosszul tűröd, én is egyre nehezebben. Kitartás!!!
Zsombi is olyan, mint Petra... Teljesen...
Ha jön valaki (gyerek) játszani és hozzá mer nyúlni egy játékához, tuti az órás hiszti... Vagy tegnap délután a játszótéren... mindenki minket nézett, és nem tudtam mit csinálni vele, ketten is beszéltünk volna vele, de hiába ...
Szóval most nekünk így kettesben a legjobb.
Nálunk még mindig Szandi a nagyobb probléma

Kangi
Neked is kitartás!!!

Andi
Boldog névnapot Neked, boldog szülinapot PetinekKép
És megy egy tonna drukk LevihezKépKép

Tündér
Jobbulást Ilangnak!!! Zsombinak is ilyesmi vírusa volt, csak láz és piros torok. Utána jött az orrfolyás-tenger

Maci_2
Összejön a szobatisztaság is idővelKépKép
És elmúlik a szégyenlősség isKép

Gombóc
JátszótérKép
Közhely, de az idő mindent megold (nem erre az esősre gondolok)

Zsombi jött, hogy "Ponpont" szeretne nézniKép
Most ő is egy angyal. De még nem mondtam meg neki, hogy ma megyek iskolába, mert akkor tuti, hogy nem tudom elaltatni ebéd után. Tegnap sem aludt, eddig dumált enyém Apa, hogy nem jól altatom, tegnap neki sem aludtKép

Megyek, jött a kukásautó, azt nézzükKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Vagyok, csak ez a sok rohangászás a kéglicsere körül teljesen leamortizál. Milyen egyszerű lenne bankok nélkül intézni, de sajna szükségünk van a hitelre. Kép
Egyébként jól vagyunk, gyerekek virulnak, hol jók, hol nagyon rosszak és az agyamra mennek.

Andi, Franyó!
nagy-nagy drukk!Kép

Hisztis gyerekekhez kitartást.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Andiknak, Andrisoknak boldog névnapot!

Maci2Kép
Nekem is tetszene az Axelero, csak megkötés van 3 GBit-ig lehet ennyiért netezni. Ez nálad nem jelent gondot? Nem léped túl?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Kismama agy...ma reggel elfelejtettem vérvételre menni Kép De olyan szinten,hogy 9 korul Apa kerdezett ra,hogy nem ma akartam?! Azert ennel hulyebb mar en sem leszek!!!! Kép

Tunder
Gyogyuljatok!!!
En meg kb. 2 hetig tervezek 2in1 lenni, de majd szerdan dokineni megnezi,hogy allunk. Remelem nem kell 40-ik hetig huzni...Jázival sem sikerult!
Szobat majd megmutatom,ha kesz lesz.7vegen festi a baratnom ha minden igaz (Tigris es Tsai Kép )

Andiknak
Boldog Nevnapot! Kép

Andi
Te,hogy allsz? Nem nyaggatibol kerdem csak kozerzetre.

Hisztis gyerekek szuleihez csatlakozom, bar ma pont valami csoda folytan vidam es jokedvu a nő!

Pussz
Norka (35+5)
norkini
 
 


Leszter, Kangi,
kitartás! Dana is elképesztően hisztis tud lenni, de ami igazán az agyamra megy, hogy egész álló nap nyávog, pontosabban úgy tűnik, nem tud nem nyávogva beszélni Kép
Abigél meg valami olyan bámulatosan akaratos...
Építkezésügyileg a hétvégén persze nem léptünk előre... asszem, mégsem egyezünk meg ezzel a kivitelező palival Kép
Azért, hogy jót is mondjak: Abigél kb. 2 hete elkezdett "beszélni" és még nincs 14 hónapos! Egy csomó szónak mondja az elejét, meg mama, apa, Dada... Ja és van nálunk kétféle gyümölcs az aama és a baama. Tegnap egész nap a lassan jár a csiga-bigát mondogatta úgy, hogy rá lehetett ismerni Kép
Na megyek, mert ezer dolgom van és egyszerre alszanak!!! Ja,és több napja alszik éjszaka is Kép

Andi,
nagyon izgi. Egész kedvem támadt Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


sziasztok,

hát nem is tudom merjek-e még ide irni. Kép

Andi Franyó,
nagyon drukolok Nektet!

Sokat gondolok- tam ám rátok, csak valahogy nem jutottam el a megjelenésig. Kép

Norka,
légyszi Te meg nem akarjál már annyira szülni,mert utánad én jövök és kezd beindulni a parám. Kép

PEtra időközben megkapta a nagy ágyát, amiben az első 4 alvása 100%-os volt, aztán rájött a dolgok izére, milyen szuper este szelllemként megjelenni anyáék szobájába, ezt kb 2 napig birtam, igy visszakapta a rácsos ágyát és azóta megint alszik mindenki egész éjszaka. Kép Panna meg kap egy új rácsosat. Na a délutáni alvások elmaradásáról már nem is beszélve. nagyágyban képtelen volt délután aludni, rácsoban simán megy neki. Kép egy kicsit korai neki még szerintem ez az egész, gondolom ha megérik rá simán veszi ezt az akadályt, addig meg nem erőltetjük.

Mi bilizni még egyáltalán nem bilizünk, pelusosok vagyunk. Gondoltam nyáron kezdem el,mikor jó idő lesz, kevés ruha,stb....Azt meg még nem is tudom, hogy bili vagy WC szűkitős megoldás lesz-e.

hiszti:
szerencsére még komolyabb esetről nem tudok beszámolni, néha vannak nyűglődések, de fetrengés nincs. nagyobb "üvöltésnél" is eddig 2-3 perc alatt totál le tudtam szerlni a csajt. Kép ez is inkább akkor van, ha már fáradt a lelkem. viszont kistesó érkezése nem tudom mit fog kiváltani belőle, mert nálunk egész nap pótkocsi effektus van, értsd Petra egész nap a seggembe van. bocsi. Kép

Kangi,
Nálad olvastam, hogy Julcsi is ilyen, nem tudom azóta is igy van-e még. Kép viszont ez már elég volt ahoz ,hogy megnyugodjak nem csak hozzám van hozzámnőve a gyerek. Kép

Képtelen egyedül eljátszani a szobájában egyedül, ahova én megyek, ha az csak 2 m is már jön is utánnam, vagy azonnal arréb ül mellém. Néha kicsit vicces, de ez van. Kép
szóval mi lesz, ha egész nap kistesóznom kell, nem tudom?!?!?!?

Még valami: szégyen nem szégyen a lányom a Food Expressnek köszönhetően megtanult enni. Naggggyyyyon sokmindent megeszik ,ami azért örömhir nálunk, mert Petra is a totál rosszevők táborába tartozott. Azt hiszem kivehetem ebből a csoportból. Kép Bocsi csajok, de tényleg öröm nézni, ahogy kajál. Kép

bocsi, hogy csak igy irogattam, leginkább magunkról, de most erre futotta.

pussz mindenkinek
Évi és Petra
Évi24
 
 


Andy, PsAndi,
Boldog névnapot!Kép

PsAndi,
Boldog névnapot!Kép
Párodnak boldog szülinapot!Kép

Franyó,
Drukkok mennek neked is!
Te melyik napot nézted ki?Kép

Toffi,
Mi sem voltunk játszótéren maKép

Magdi,
Örülök, hogy jól vagytok.
BankokKép Egy banki ügylet után mindig megfogadjuk, hogy többet nem. De ha házba szeretnénk egyszer költözni, akkor nem ússzuk meg.

Nelli,
Amire mi használjuk, arra nekünk jóKép

Norka,
Elfelejtett vérvételKép

Zsuzsó,
KivitelezőKép Inkább egy jobbalKép
Abigél nagyon ügyesKép

Évi,
Jó hogy jelentkeztél és minden rendben veletekKép
Különösen örömteli hír, hogy Petra jól eszikKép

Roni reggel, amikor apja indult dolgozni, fogta a babáját:
'Hoztam Zsuzsikát puszizni.'
Miután puszilóztak apával:
'Zsuzsika is' és odatartotta a babát apa arcához és cuppantott egyetKépKépKép Majdnem megzabáltuk.

Maci_2
maci_2
 
 


HalihóKép

Na megjöttünk Szegedről, egy vizsgát megirtam, remélem meglesz!

Norka, TündérKép
Csütörtökön, ha járok felétek még egyben lesztek????KépKépKépKép
Vinném a babakocsit, no meg némi pletyizés????
Ha sikerül, rátokcsörgök, jó?

MaciKép
mi már nem annyira röhögünk ezen, mert minden állat végigpuszil minket, és persze viszonozni is kell, tiszta szőr a szánk mindigKépKépKépKép

Andiknak boldi névnapot!!!!

Tud valaki Andiról? Jó kis névnap neki, ha tényleg kibújik a pöttömKépKépKép

na megyek bölcsiket hivogatni, pusz:

Manócs
manócs
 
 


Köszi a drukkokat. Nem sürgetem én a kiskölyköt, csak olyan jó lenne már látni. Kép Apa valamiért a szerdát nézte ki, én nem tudom, jó lenne a vasárnap talán... 21-ére vagyok kiírva.

Andi,
hol tartasz vajon? Lehet, hogy mindjárt kapja Beu meg Tündér az smst? Kép Ankánál a nyákdugó után még két-három nap volt vissza... Tök izgi!!! Kép Ja és boldog névnapot!

Tündér,
hogy van Ilang, jobb már kicsit? Gyógypuszik neki!

Maci,
pusziszkodó Roni aranyos Kép. Ilyenkor annnnyira imádnivalóak!

Norka,
nem is írtam, hogy gratu a szobához! Kép jöhet majd! Kép Vérvétel Kép Holnap mész?

Zsuzsó,
de ügyes Abi! Kép Én is a falnak tudok menni, amikor Anka mindent nyávogva kér, mond, egyszerűen olyan, mintha az lenne az alaphang, és hiába mondom, hogy ezt én így nem értem, mondja rendesen, nem hajlandó...

Évi,
mindegy, hogy hogy érted el, az a lényeg, hogy rákapott az evésre, nem? Tök jó. Kép

Na, én ma kicsit kipucováltam a konyhát, elvégre pár napig az anyósom fogja használni Kép. Még a hűtő hátravan. Anka kb. másfél óráig elvolt közben azzal, hogy főzött a Zümiknek (mééér pont??? Kép), odaadtam neki a jégkockatartót, meg száraztésztát, meg fűszereket, és a kisasztalánál kotyvasztott, meg kellett zabálni, egyfolytában magyarázta, hogy most mi fő a lábosban Kép. Aztán mondta, hogy most már sietni kell, mert mindjárt jönnek a Zümik a villamossal. (Ja, tegnap le kellett ülni vele a szoba egyik sarkába, és várni a villamost. Aztán "megjött", és akkor meg körbe-körbe menetelni a lakásban, mentünk vagy öt megállót Kép.)
Főzés után meg segített összetakarítani a széthullott dolgokat, és közben valahogy betuszkolta a kissöprűjének a nyelét a sütő valamelyik résébe, én nem tudom kiszedni, majd délután Apára vár ez a nemes feladat Kép.

F.
franyo
 
 


FranyóKép
Húúúú, már neked is mennek a drukkokKép
Ari a villamosváró AnkaKép

nincs kedvem semmihez, itt ragadtamKép
ja még egy:
Lili mesél:
a csúnya néni ad almát, a másik néni eszik almát és elalszik, jönnek a törpék sapkában, kérdezik: mi történt? elaludt? nagyon sirnak a törpék, jön a bácsi a pacin, kérdezi: mi történt? kiesik az alma, ásit a néni, aztán azt mondja a bácsinak, h szeretlekKépKépKép
ez a Hófehérke c. mese átdolgozása LilitőlKépKép
Természetesen ehhez nem kis gesztikuláció és mimika párosul, főleg mikor sirnak a törpékKépKépKép

na tényleg lépek:

M.
manócs
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket Kép

Andy
Neked is boldog névnapot, ha még olvasgatsz minket

Velem továbbra sincs semmi brühühü, pedig olyan jó lenne ma...

Manócs
mese KépKép

Franyó
villamosozáson szétröhögtem magam Kép

Évi
tök jó, hogy eszik Petra!
Te mikorra is várod a tesót? Május-június?

Maci
puszik Kép

Bocs, hogy csak ennyi, megyek lepihizek

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Andi,
nagyon boldog névnapot kívánok!!!!KépKépKép
és drukk hegyek!!!!

Franyó,
mail megjött, mindjárt megy a válasz is;-)
Anka zümiknek főzése+villamos csúcs!Kép
Drukk Neked is!!!

Zsuzsi,
már 2 mailt írtam Neked, de nem jöt válaszKép, vmi gond van????

Beu drága,
Neked is mail-tem még pénteken és tegnap is, nem kaptad meg???

Tegnap du. nálunk is halál volt, de akkor megnyugodtam, hogy nem a mi készülékünkben volt a hiba.Kép

pusza,
Timici
timici
 
 


Haliho!

Lefekudtem f1-kor/f3-kor ebredtem...Jázi meg mindig alszik! Evezredes rekord!

Manocs
Okokokok. Jo volna mar osszefutni!Egesz tegnap du. mig kapargattam azt a francos tapetat a falrol, folyton Rad gondoltam,hogy bezzeg Te szo nelkul kitapetaztal egy szobat! Kép

Timici
Mi van veletek a hisztin kivul? Nem voltal valami bobeszedu!!!!

Beu
Igen,igen. En is reklamalok.En is irtam mailt par napja.

Evi
Tok jo,hogy irtal! Kép Gratula a joevo csajnak!Ilyen jol foznek a F.E.-nel, mert akkor kiprobalom! Ja egyebkent gyerekszoba meg romokban+a pici ruhait is ki kellene mar mosnom...szoval azert irtam,hogy meg 2 het belefer szulesig!!

El is felejtettem irni,hogy Jazi eleteben eloszor tegnap az Auchanban adta elo foldonfetrengos/sarkanyorditos bemutatojat.Nem tudom miert de csak rohogtem rajta, nem sikerult komolyan neznem Kép
Más
Volt valakinek ilyen? Kb. 33 héttől egyszerűen nem kivanok semmi kajcsit. Csak nagy nehezen tudok barmit is lenyomni a torkomon,mert esszel meg tudom,hogy kell! Hust elotte se birtam miota babás vagyok, de most mar semmi nem megy le Kép Mi a fittyfene lehet?

RegényíróNorka (35+6)
norkini
 
 


Sziasztok!

Andi!
Boldog névnapot!

Timi!
Norka!

Annyira, de annyira képtelen vagyok az írásra!Kép Bocsi, bocsi, bocsi!

Beu
beu
 
 


Beu
Mi van? Miert?
N
norkini
 
 


SemmiKépKépKép Csak lustaság!Kép
Beu
beu
 
 


Andi,
máj 26.-ra vagyok kirva, de a 28. hét óta nyitva a külső méhszájam. Kép

Norka,
Panna szobája még nálunk is csak készülőben, épp most alkotok benne egy Micimacis képet. Kép

Évi
Évi24
 
 


Franyó,
Akkor szerdára vagy vasárnapra időzítem a drukkokat!Kép
Mindig olyan édeseket írsz AnkárólKép VillamosKépKépKép Sikerült kihorgászni a kissöprű nyelet?
Roni is mindig főz, és eteti a babákat, meg minket.

Manócs,
Hófehérke változatKép

Timici,
Nagyon szűkszavú vagy. Mi van veletek?

Norka,
Drukk a 2 héthez, hogy mindenre jusson még időd!Kép

Évi,
Drukk neked is, hogy ne nyíljon a méhszáj és a babóca még maradjon, ameddig kellKép

Megyek matricázni. Barátoknál a wc-szűkítőn volt egy matrica (oroszlán) és úgy vettem észre, tetszett Roninak. Megkérdeztem mit fessek neki, a kakast választotta. Miért?

Maci_2
maci_2
 
 


NorkaKép
Holnap hivlak, megdumálunk valamit csütire, jó?
Te is csöröghetsz, visszahivlak!
De még beszélnem kell Tündérrel is, mert azért alapjáraton a babakocsit neki viszem!Kép
Remélem Ilangocska jobban lesz, és tényleg tudunk talizni!
Ha megvártok a tapétázással csütörtökig, segitek szivesenKép

ÉviKép
na ne, az már mindjárt itt van! mennek a drukkokKép

Jó éjt mindenkinek:

Manócs, akit Lili bepelenkázott fürdés utánKép
manócs
 
 


ja még valami, tud valaki valami infót a zuglói Thököly-Ilka utca sarkán lévő bölcsödéről?
Valszeg augusztustól oda fogunk járni 4 órában, de csak egy kedves titkárnővel beszéltem, még nem voltunk ott. Egész rugalmas hely, aztán meglátjuk majd személyesen.

Előre is köszi az infót, pusz:

M.
manócs
 
 


Beu
Jaaaaaaaaaaaaa, akkor IrgumBurgum! Tessek irni!!!! Kép

Maci
Es hova teszed a matricat? U.csak a WC szukitore?

Manocs
Holnap de. verveteln leszek (ha el nem felejtem Kép ) + csomo iratot intezunk. Szoval du. leszek inkabb beszedes helyzetben. De Ilang meg sajna beteg, pont ma irt Tunder. Kép
Aranyos vagy,de mar csak kifestjuk a szobat, tapetat latni sem akarok!!!! CSak Te lebegtel a szemem elott mint "A dolgozo nő" Kép
Bepelenkazott??? Kép

Etvagytalansagra senkinek nincs tippe? Egyebkent a palacsinta, csoki ,ilyesmivel nincs gond...csak leves+egyeb meleg kajcsik nem mennek le Kép

Na joccakat!
Norka 35+5
norkini
 
 


AndiKép

Boldog névnapot!Kép

Most csak ilyen röviden, mert már próbálkoztam többször is, de nem fogadja el az azonosító/jelszótKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok,
Norkapapa félisten, 3 óra alatt rendbepofozta a gépem, már van netem is meg levelezőm is, meg tűzfalam, meg vírusírtóm, fullextra.Kép
Ja, és mindezért kevesebbet fizettem, mint a múltkor egy félórás cd-író installálásért egy "ismerősnek". KépKépKépKép

Én halálomon vagyok. A félszobában alszunk, és elég hamar elfogy a levelgő, és éjjel mikor kimegyünk K-hez, kicsit ki szoktuk nyitni az ablakot. 5 percre. Mármint én, mert apa 1-kor kinyitotta, és én csuktam be 4kor, mikor dideregve ébredtem. Egymás után 3 éjjel. Sok ruha nincs rajtunk alváskor (Kép) úgyhogy a 3. reggelre a szervezetem azt mondta elég.Takonypóc lettem, ömlik az orrom, rekedt vagyokKép tegnap este hőemelkedésem volt. És olyan elcsigázott vagyok.
Szombat óta.
Ehhez képest apa tegnap este 5kor csak azért hívott fel, hogy ugye tudom, hogy focizni megy. Hétfőnként mindig, de valahogy eszébe sem jutott, hogy ilyen állapotban nem pont a 12 órás Kevinezés a vágyam, ilyenkor épp csak fürcsire esik be. Mindig, mindenhova "elengedem" (bár nem engedélyt kér, hanem megbeszéljük) nem kivételes egyszeri alkalom volt. Ritkán vagyok beteg, még ritkábban terhes, a kettő együtt talán még egyszer sem, olyan nagy dolog lett volna 1x foci nélkül múlni hagyni a hetet? Felhúztam az orrom, este pityeregtem egy kicsit (én!!!), ő meg mea culpázott, hogy figyelmetlen volt...Tényleg nem kérem, hogy körülugráljon most, hogy megint babát várok, de ha lebetegedem (ráadásul miatta!!!) talán odafigyelhetne kicsit, nem?
Puff-puff, már túl vagyok rajta ám,Kép de azért sajnálhattok egy kicsitKép
Nyomom magamba a mézes-citromos teát, meg a homeobogyit, remélem holnapra jobban leszek.
na, pusza
e
ellimami
 
 


Elli, sajnállak. Aktívan.

Norka, nekem volt hasonló, de annyi tartalékot halmoztam fel előre, hogy nem aggódtam az átmeneti étvégycsökkenés miatt. Kép Egyébként valószínűleg nyomja a kölök a gyomrodat vagy a tápcsatorna vmeyilk részét. Majd elmúlik. Kép És aztán majd jönnek a karikás szemek.

Franyo, Andi, gondolok Rátok sokat. Még arra is vetemedtem, hogy MINDEN nap benézzek ide. Kép Jó, írni nincs mindig időm.

Beu, kommunikálnunk kéne. De nincs meg a telszámod. Elmailed? Vagy hívj fel: 3970122

Köszi.

Ha valakit érdekel még, szerintem az ideális korkülönbség 8 év. Minap két hosszú órán át Katával és Tomival voltam itthon. Felért egy üdüléssel.

s
sofka
 
 


Sofka,
Kép egyébként tegnapelőtt én is a 8-10 évre jutottam, de akkor 40 évesen szülnék Kép

Elli,
sajnál-sajnál

Andi
???

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Szép nappot mindenkinek!

Emmáknak boldog névnapot.

Lányok egy kérdés: Nekün az autóban römer king gyerekülés van, és a kicsi lányom mire hazaérünk kibújik az ülésből, a kezével kibújik a pántból, akárhogy húzom meg, már a legfelső bujtatóban van. 13,5 kg, így a következő ülés az még nagy neki 15kg tól van, és az már az autó saját biztonsági övét használja.
Nem tudom mit csináljak a bölcsiből több mint 1 óra az autóút és nem akarja megérteni, hogy nem szabad.

Egyébként jól vagyunk.
Dorka növöget, már elég sok mindent mond, nagy zsivány.
Sok a munkám, így örülök ha nem látok számítógépet, már nem is emlékszem mikor kapcsoltam be otthon a saját gépem.

Még egy múlthónapban voltam nődokinál, mert vagy 2 hete nem jött meg, erre mondja cisztám van írt fel valami hormon gyógyszert, adig addig halogattam a kiváltást míg 5 napra megjött egy kicsit, most meg "normális" ideje lenne sehol semmi , csak ki kellene váltani at a gyógyszert de azért szabadkozom ellene, mert hormonbogyó az olyat nem kedvelem.Tipp?

Szép Napot
Manó2+Dorotyta

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Egy kép:
Kép

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: