Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én már nem is fortyogok, csak próbálkozom írni, szép csendben...hátha...

Elli!
Tegnap én is totál kiakadtamKép Lehet a Toffinak van igaza nem kell, 6-8 között TV-t nézniKép
Pocilakód, hogy van? Mesélsz róla Kevinnek?

Maci!
KakiKép Sztem is idöre van még szüksége Roninak, meg egyszerüen csak próbálgatja a határokat. Ismerös a szitu, bár Ilang még nem tart itt, de szívesen tépázza az idegeimet.. Rá kell sajnos jönnöm, hogy nem kötélböl vannakKép

Toffi!
Mi ez az egész napos túra? Nekem is tanulnom kéne, 200 minimum kérdésem van és jövöhét pénteken vizsgázom.Kép Mondanom sem kell még nem nagyon sikerült magamat átadni... na majd talán maKép

Andi!
Mi van Veled? Várom ám azt az sms-t!Kép

Olyan rossz, hogy ilyen ramaty az idö, tipikus áprilisi szeszélyes idöjárás.Kép

A kocsim még mindig a szerelönél van, cirka 35-40 ezer lesz és még nem tudni mikor lesz kész.
Remek!

Na most megyek megpróbálom legalább olvasgatni a tananyagot..

Pussz,
Tündér

Ui: ez a második próbálkozásKép
tündér
 
 


SziasztokKép

Ne izéljetek, hogy megint nem megy a babanet...

Maci_2, Tündér
Egész napos túra a munkahelyemre volt, konzultáltunk, kértem munkáltatóit a hitelhez, beadtam a gyes-kérelmet... mindezt a XX. kerületben. Útközben, főleg átszállásoknál sokat gondoltam Aba Botondra Kép. Visszafelé bementem a bankba. Kedden letiltattam a kártyámat (a névváltozás miatt), erre tegnap este benyögte enyém férj, hogy kellene neki pénz Kép. Szerintem jellemző, nem?Kép Ott is cipeltem a babakocsit 2x 60 lépcsőn. A Borároson nem számoltam, hány lépcső van...

Tündér
Én most behalnék, ha valaki azt mondaná, hogy annyit fizessek, ezen a héten már megszabadultunk 3,2 millától Kép
Sulihoz kitartás!!!Kép

Maci_2
Nem én intéztem, hogy ne legyen babanet. De amióta újítottak, azóta ilyen vacak, nem?
Holnap délelőtt lent lesztek a Semseyben?

Valamit leborított a megint-nem-alvó gyerekem Kép
Valamikor jövök Kép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Még hogy nem megy, ilyen gyorsan és elsőre már hetek óta nem tudtam ide írni Kép

Toffi
toffifee
 
 

 
 

Na, akkor még 1x megpróbálom rekonstruálni, miket is írtam.

Sofka
a híradóban voltKép Már azt se nézheti az ember? Aktív és tsairól már rég letiltottam magam. A Hajós-féle Benne leszek...-be meg csak belenéztem, és elszégyelltem magam. Tényleg erre van igény??!! SzomorúKép

Apropó tv. Két hete lerepült Kevin a Toy storyról. Nem is kéri, néha megkérdezi, hol a Buzz (az egyik főhősKép) olyankor mondom, hogy alszik, de semmi hiszti nincs utána!Ilyen hamar kinőtte? Kb 3 hétig tartott. De azért örülökKép

Hadd dicsekedjek egy kicsit, a 8-9. hét óta csak +1 kiló (az előbb azt írtam volna, hogy megyek befalom a salimat, de ez azóta megtörténtKép). Védőnéni megdicsért, nem mintha lenne hova híznom, de azért jó, hogy legalább megvan az eredménye az állandó salátakutyulgatásnak.

Miszike
veled mi van, találtál másik dr-t?
Tudom, hogy már mindegy, de az enyém is azt mondta, hogy 4 hetente "találkozunk" de kiderült, hogy ezt nem is úgy értette. 1x voltam a magánban (6e/alk)a 12. héten, most 16 afp (kórházban) 18. gen. uh (uh-speci dr csinálja, nem ő, igaz ott is ad az ember, de nem 6-ot) legközelebb a 24. héten megyek a magánba, onnan 4 hetente. Szóval ha így nézed, 12,24,28,32,36...hetek, max 6-8 alkalom, 50-ben benne van, mai viszonyok közt szinte "baráti" ár...Előző dokim 10/hó volt, ott mindenképp kifizetted a 70-80-at.Ez pedig 2,5 éve volt. Szóval ha így nézed, nem is olyan nagyon drága, bár a szülést még meg kell tudakolnom. De ha azt mondja esetleg hogy 100 és "csak" 40-et adok akkor mi van...?Kép

Tündér,
köszi a kérdésed, jól vagyok, tegnap K tök édesen ült a védőnéninél, amíg vérnyomit meg súlyt mért, tökre élvezte, hogy most anyát vizsgálja a "drnéni". Megdicsérte őt is, hogy milyen nyugis kisfiú, csak ült, nézett, láblógázott.Kép
Mondom neki néha, hogy baba van a pocakomban (ált. ha pl lovagolni akar rajtam vagy cipeltetni akarja a s*ggét). Néha ilyenkor fölhajtja a pólóm és benéz: "hóóóóó?" Szóval még nem veszi az adástKépTaán nyáron, ha az apja végre megcsinálja az új bútort a gy.szobába, és bekerül a 2 ágy. Mindent ért, de mivel nem beszél (ill. saját nyelvén, saját "szavakkal", jelekkel) elég nehéz elvontabb dolgokat elmagyarázni. Legalábbis nekem, mert nem látom a visszajelzésből, hogy tényleg megértette-e.

Andi
eltűntél...csak nem?Kép

Na, most lemásoltam, mielőtt elküldöm.
pusza
e
elli
 
 


Toffi,
3.2 millaKépvagyKép
Nekunk hetvegen kell fizetni az alapozai munkalatokatKép
LalasKép, aterzem a szitut, minket az elso vevo irtora megszivatottKép

Maci,
Ha zavarja a lanykat a pelus, illetve a pottyok o maga fogja elhagyni. Matyi 2 evesen egyik hetrol a masikra valt meg tole, mikor megjott a joido, mert mindig viszkettek a pottyei es rajott mennyivel kenyelmesebb a gatyaKép

Epitkezok egy kerdes,
A szoc.polhoz szukseges munkaltatoi igazaolas????

Rohanok, mert munka van
Angi
angela2
 
 


Angi,
Ha jol emlekszem, magahoz a kedvezmenyes lakashitelhez kellett jovedelemigazolas a ferjem munkahelyerol, a szocpolhoz onmagaban talan nem. Viszont kell mindket szulo allando lakcime szerinti jegyzotol igazolas, meg meg egy csomo minden, mar nem is emlekszem (szerencsereKép). Az FHB honlapjan eleg reszletesen le van irva, hogy mihez pontosan milyen papirok kellenek. (Lap tetejen Hitelek, azon belul Letoltes, azon belul Tajekoztato es Nyomtatvanyok. Szerintem nagyon jol hasznalhato. Pl. letoltod a lakasepitesi kedvezmeny (szocpol) igenylesehez szukseges nyomtatvanyt, es a vegen fel van sorolva az egeyb benyujtando cuccok listaja.)
Jaj, meg akartam irn masoknak is, de mennem kell.

L.
leszter
 
 


Leszter,
koszi a gyors valaszt. A kozjegyzoi papir megvan, de a munkaltatoi valahogy kerdeses volt szamomra, mert van aki szerint kell, van aki szerint nem. Nekunk lenne, de csak kulfoldi azt meg hol elfogadjak, hol nem. Szoval ha nem kellene konnyebben menne a dologKép

Megyek, mert a kivitelezo megint irt egy oldalt kerdesekkel tele es holnapra valasz kellKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Talán sokan emlékeztek Szilvire, együtt pocakosodtunk 2003-ban, de akkor ő elveszítette a kislányát Kép : ma megszülettek a kisfiai Kép Gergő 3000 gr Kép, Petike 2200 gr Kép

Márti
márti
 
 


Istenem, de jo hir!KépKépKép Nagyon drukkoltam nekik!Kép

L.
leszter
 
 


Angi,
http://www.fhb.hu/hitelek/17.pdf ezt nezd meg, ennek a vegen van a felsorolas, hogy miket kell benyujtani a szocpol igenylesehez. Szerintem ez valszeg nem bankfuggo.
leszter
 
 


Márti én is emlékszem rá, és gartulálok neki!Kép
üdv
Elli
elli
 
 


Tündér,
AutószerelésKép

Toffi,
A karbantartások óta ilyen döglődős... Nem tudom mikor készül már el végre. Szerintem sokan ezért nem írnak (mert ha akarnának sem tudnának).
Ha jó idő lesz akkor megyünk (a 2 csúszdásra). Kb. 10 és fél 12 között.

Angi,
Az a poén a dolgoban, hogy pelust meg nem akar felvenni, még alváshoz sem. Van amikor (ebéd utáni) alvásnál 3-szor is visszaadom rá, mert leveszi, utána meg ott ülök, amíg el nem alszik.
A pöttyeit meg mindig vakarta.

Márti,
Köszi a jó hírtKép

Szilvi,
Gratulálok!Kép
Remélem mindannyian jól vagytok és hamar hazamehettekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Márti,
sokat gondoltam én is rájuk. Gratulálok.

Kriszta
tkriszta
 
 


Angi
Nekünk a szocpolhoz innen, a IV. kerületből vittük az igazolást, pedig nálunk a két gyerek is különböző címen fut és a két szülő is. Szocpolhoz kell a jegyzői igazolás (a jogosultság személyi feltételeinek fennállásáról) és egy másik, amin aláírtuk, hogy büntetőjogi felelősségünk bla-bla-bla...
A pénzügyi tanácsadó srác utánakérdez a vevőnk hogy áll, mert egyre jobban bűzlik a dolog. Szó szerint már hazudozik. Szerintem be van parázva, hogy elbukja a foglalót. Mi meg be vagyonk sz.rva, hogy új vevőt kell keresnünk. Akkor idén nem költözünk...

Márti
Én is gratulálok Szilvinek!Kép Ez olyan jó hírKép

Andi???KépKépKép

Szétmegy a fejemKép
Elhúzok aludni...
Jó éjtKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Látom, már gondolatban megszülösztettetek Kép (szép szó, mi?)
HÁt még egyben vagyunk, utánaszámoltam a dolgoknak, aszerint 21-én töltöm a 40-et, de a holnapot néztem ki magamnak még a múlt héten. Hát semmi jelét nem látom, hogy történne bármi is. De nem maradtok ám le róla, majd küldök sms-t Beunak és Tündérnek, vmelyikük csak be tudja majd írni ide a fórumra.

TEgnap voltam dokinál, kicsit rámijesztett, mert a vizsgálat közben azt mondta, hogy hozzám képest kicsit passzos a gyerek. ?? Ez mit jelent, kérdem, nagy a feje vagy mi? Azt mondja nem, csak passzos. Most remélem nem arra gondolt, hogy épp, hogy kifér, de az is lehet, hogy nem? Kedden megyek ismét, ha addig nem történik vmi.

Bocsi, hogy csak magunkról, elég rossz a gyomrom, gyanítom, a délutáni chips a ludas.

Ja, ezt még muszáj leírnom: Dani délelőtt olyan édi volt, össze-vissza puszilgatott és mondta, hogy : szereted Anyucit. Andi -anyucit nagyon szereted KépKép

Jó éjt
Andi
39+0
psandi
 
 


Toffi,
ti melyik banknál vettetek föl hitelt? Emiatt házasodtatok össze?
Mi úgy tűnik, most ezzel szívunk.

Zulu,
Képzeld, kivitelező-jelölt azt mondta, hogy "ekkora előkészületet" még semilyen építkezésnél - a mienknél jóval nagyobb beruházásoknál - sem tett. Most úgy tűnik, mintha kekec barmok lennénk, pedig csak próbált/juk a lehetséges helyzeteket lefedni. Kép egy kicsit lelombozott.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Ne hagyjatok magatokat!!! Elvegre a ti hazatokrol van szo. Egy korrekt szerzodes tenyleg megprobal mindent lefedni.

Leszter,
Koszi szepen.

Toffi,
Hat nem irigyellek. A mi elso vevonk is ossze-vissza hazudott mindent, a vegen mar a sajat ugyvedje is pipa volt ra. Drukk, hogy minden rendben legyen.

Gratula Szilvinek a manokhoz!!! En is emlekszem meg rajuk.

Maci,
Akkor nincs otletem, drukk hogy minel kevesebb folttal megusszatok.

Angi
angela2
 
 


Zsuzsó, (és persze Angi, Toffi)
nyugi, mi végig kekec barmoknak éreztük magunkat... Ezzel ne foglalkozz, állj stabilan a sarkadonKép. Egyébként, nem elkeserítésként, de a szerződés hiába csúcsszuper (miénk is az volt...), van egy alapvető gyenge pontja, miszerint Ti költözni akartok, lehetőleg még ebben az évezredben, és peres eljárás alatt álló házra nem adnak ki lakhatásit, következésképp frankón tud ezzel zsarolni a vállalkozó, mint az velünk ugye meg is tette. Hiába volt kikötve kötbér, tanúk, szakértők, stb, valahogy nem volt kedvünk belemenni egy jogi cécóba, pedig tuti nyertünk volna. Viszont akkor még jövőre is itt szívnék a másodikon. Nagyon mocsok dolgok mennek ám az építőiparban,(tisztelet a kivételnek) nekünk az volt a mákunk, hogy találtunk egy dörzsölt vén rókát, aki mindig egy lépéssel a fiúkák előtt járt. pl. a kivitelezők, miután megváltunk tőlük, jóval később kimentek fotózni, olyan dolgokat, amiket nem is ők csináltak... arra nem gondoltak, hogy nekünk is vannak képeink, aznapi újságokkalKép. Arról nem beszélve, hogy ez keményen birtokháborítás, miután a tudtunk nélkül csinálták, ezt mondjuk a pasikám közölte is, a miheztartás végett. Na szóval ilyenek. Ez most nem elrettentés akar lenni, inkább arra akartam rávilágítani, hogy nagyon észnél kell lenni! Én rengeteget bőgtem a sok szemétség miatt, egyszerűen nem akartam elhinni, hogy vannak ilyen gerinctelen emberek, nem teljesít, nem elérhető telefonon, és még ő fenyegetőzik...

Bocsánat, hogy így kifakadtam, nagyon sok ilyen cucc van bennem az elmúlt egy év kapcsán, ezért is írogatok mostanában kevesebbet, mert nem akarok folyton nyafogni.

pusz mindekinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


SziasztokKép

Ma kimegyünk megnézni az alapunkatKépKépKép És egy csomó fát ki kellett szedni, aminek én örülök Kép

Andi
Nem akartalak megszüleszteni, csak tényleg olllyan régen írtálKép
"Passzos" gyerek Kép Gondolom, kitölti a rendelkezésre álló teret Kép
Dani édes lehet szertegetéskor isKép
Zsombi is szeretget, úgy szorít közben, hogy majdnem megfulladok, de tűröm Kép És ha valaki azt mondja neki rám, hogy "anya", kijavítja, hogy "Nem anya, Ibolya" KépKép

Zsuzsó
Igen, a hitel miatt adtam be a derekamat, és még nem bántam megKép (az viszont Kép, hogy csak duma, hogy élettársaknak is adnak ekkora volumenű hitelt, a legtöbb bank ugyanis nem)
Miért, Ti nem vagytok összeházasodva?
Mi baja a kivitelezőnek? "Túlságosan " bebiztosítottátok magatokat? Akkor ha látná a mi szerződésünket... De a mi kivitelezőnknek egy szava sem volt.

Angi
Egyszerűen nem akarom elhinni, normális vevő nincs??? Pedig velünk sem volt semmi gond, amikor a telket vettük...
Az a baj, hogy ha elküldjük a miénket (ha lejárt a hat. idő), utána újra-indítani az eladást...Kép, meg mire lekerülnek a széljegyről... De ha utánanéznek, legalább kicsit okosabbak leszünk. És naná, hogy beszélek a saját ügyvédemmel is, hogy lehet a legjobban kijönni a dologból (csak megvárom a bankos infót)

Korrekt szerződés: most már kiderült, hogy a vevőnk ügyvédje is egy se.g. Szerencsére nekünk nem hátrány, csak a vevőnek Kép (nekem annyi, hogy még egyszer le kell majd mennem még két papírt aláírni, de ezt ők még nem tudják)

Zulu
Ezekről nem írtál eddig, ugye? Eléggé KépKépKép
Sajnos én is sok ilyen esetről tudok (életveszélyesen fenyegetnek, de nem csinálnak semmit, és ehhez hasonlók)
Szerintem nyugodtan írd le (ha megy), hátha mi is tanulhatunk belőle.
Az aznapi újságokkal való fotó nem teljesen világos Kép, le lehet valamit fényképezni a két héttel azelőtti újsággal is, nem?
Átköltöztetek már? Bocs, ha írtad, én egy kicsit szét vagyok csúszvaKép

Most vettem észre, amíg írtam, hogy elveszett az egyik fülbevalóm Kép. Anyósomtól kaptam, annyira nem volt nagy szám, de akkor is... Az ágyban nem találom.


Valaki írjon már valami vidámat!!!! Vagy tehetne fel valaki egy klassz képetKép

Én még nem is reggeliztem...
Szép napotKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Pl.

Kép

Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
ez csakugyan egy jó kép!Kép
Persze, lehet fotózni régi újsággal, de annak csak úgy lenne értelme, ha a másiknál nincs ott a valós állapotról a kép. Mert úgy nem lehet simlizni, hetekkel előre nem adnak ki újságotKép. Tehát ő hiába hoz egy fotót mittudomén szept. 12-vel, amin van tető, ha én elécsapok egy szintén szept. 12-t, amin viszont még nincs. És mivel kettőnk közül én nem tudok csalni, az én képem a hitelesebb. Tehát ez egy ellenlépés, akkor tudod használni, ha a másik fél nem épp tisztességes eszközöket vonultat fel...

Nem, még nem költöztünk, itt szívunk, mert a festő csak jövő héten tud jönni. Ha elkészült, akkor megyünk, a beépített bútorok is kész vannak nagyjából, korlátot is csak be kell tenni, persze még lesznek külső munkálatok, járda, teraszok, színezés, kerítés, etc, de az már nem érdekel, csak menjük már...

Majd teszek én is képeket, csak most nincs időm kicsinyíteni.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Oooo, epitkezessel kapcsolatban en is tudnek meselni...Kép Talan meg emlekeztek, egy eve ilyenkor en is tiszta idegroncs voltam. En is csomot bogtem miatta. Kb. ugyanugy jartunk, mint Zuluek, mi sem mertunk perelni, pedig igazunk volt, szamtalanszor szerzodest szegett a faszikank. De akkor sosem koltoztunk volna. Azzal is fenyegetozott, hogy jo, akkor alljunk el a szerzodestol, talal mas vevot. Na persze, csak akkor mar egy csomo minden be volt epitve a hazba a mi extra koltsegunkre, amit nem adott volna vissza, pl. hidromasszazs kad, a szerzodesben szereplonel dragabb burkolatok, stb. A vegen mar mindenert, ami nem volt reszletesen benne a szerzodesben, felarat kovetelt. Pl. a zuhanykabin maga benne volt, de az nem, hogy azt be is kell epiteni. Es hasonlok.Kép Nalunk is ki volt kotve kotber, de nem tudtuk ervenyesiteni. Azt terveztuk, hogy ha majd mar "birtokba leptunk", akkor bepereljuk csakazertis, aztan persze nem, mert nem hianyzik a birosagra jaras... Ja, es nekunk is baromi hosszu es reszletes es kekec eloszerzodesunk volt, de ugy latszik, megsem elegge, mert nem mentunk vele semmire.

Toffi,
Nalunk is volt aznapi ujsaggal fotozkodas, nalunk azert volt ertelme, mert nem bontottak le idore a telken allo bontasra itelt kishazat. Gondolom, Zulueknal is ilyesmi lehetett.
Zsombi nagyon ferfias.Kép Jokepu kolok.Kép

Andi,
Mennek a drukkok lassan Levihez!Kép

Mennem kell, puszi:

L
leszter
 
 


Sziasztok!

Frissmamiknak gratula! Betegeskedőknek jobbulást!
És isten éltessen minden szülinapost!

Egyébként a skacok köszönik a bókokat!

Nálunk zajlik az élet, alvás nuku, állandó szopi, kaki, fütyi felváltva a fiaimtól meg a nagytól a nyafogás.
Sajnos nem tudok visszaolvasni.

Valaki azt írta itt egyszer, hogy 1 gyerekkel időmilliomos az ember. Jelentem nagyon igaza van.

Nadine ne haragudj, hogy nem írtam sms-t mikor megszültem.
Az influenza+ gyógyszerezés+ később jöhettünk haza és engem már előtte 2 héttel befektettek a kórházba és ez eléggé kikészített +volt egy idióta szobatársunk akitől aludni sem lehetett+ nagyon hiányzott a nagyfiam. Ja meg a napi 10 telefon/sms a rokonoktól, ismerősöktől, hogy miért nem szülesztenek már meg, miért nem császároztatom magam, egyben vagy még, stb., hogy inkább a végén kikapcsoltam a telefont.

Egyébként nagyon rendi pasi volt dr. Juhász is meg dr. Krasznai is. Pont Juhász ügyeletes volt, így sikerült mind a kettőnek ott lenni a szülésnél.

Tündér
A gátvédelem "nem sikerült", de 36cm-es kobakkal nem csodálom, de csak 1,5 cm-t vágott az orvos.
Egyébként a Zsuzsi tanácsolta Arnicát szülés után bekapkodtam, na akkor este majd megvesztem úgy fájt a hasam, de egyébként kezdettől simán ültem mentem stb., az elsőhöz képest nagyon nagyon könnyen regenerálódtam.
Majd írok szüléstörténetet ha lesz időm.

Zulu, építkezők
Részvétem a "mesterek" miatt, és ne szégyelljetek "szőrszálhasogatók" lenni, nehogy kihasználjanak benneteket!


Megyek, sír a kiskirályfi.

Pusszancs

Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


Én is a bőgés határán, pedig még el sem kezdtük. Egyszerűen csak nem igazán együttműködő a pasi, és ő ilyen kötbért, meg olyan nemtomén mit nem tud bevállalni. Közben persze ő akart anyagot beszerezni, na ezt mi nem szeretnénk, ezért aztán a tételkiirással sem igazán együttműködő. Én nem akarom rögtön startból feltételezni, hogy át fog vágni, de azért akkor is...
Arra most nem térek ki, hogy ha szentendrei hatóságnéni a beigért 30 és jogszabályban előirt 60 nap helyett nem kerek 100 napig jogerősiti az épitési engedélyünket + nem felejti el újabb 10 napig kipostázni, akkor legalább a bankos ügyleteken rég túl lennénk.
Na bocs, nagyon idegroncs vagyok ma, pedig rengeteg melóm is van. Megyek is.

Toffi,
Zsombi édi.
Hol szereztétek hiper-szuper kivitelezőtöket?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Lányok,
meg tud valaki dobni Sofka számával, ami van, nem műxik.
zs
zsuzso
 
 


Zulu
Oké, már értem, akkor így működik a kivédés... Azt nem tudom, mi milyen módszerrel védekezünk ... mármint házépítésügyileg Kép

Leszter
Emlékszem a kálváriátokra, remélem, nekünk nem lesz ilyenekhez "szerencsénk"
Köszi Zsombi nevébenKép

Anyicska
Azért jó, hogy egy kicsit tudtál jönniKép
Kép nincs a királyfiakról?Kép

Zsuzsó
Ha belegondolok, hogy ettől a pasitól nem is kértünk árajánlatot... De addig mormogtam enyém Apának, hogy mégis kért, hogy megnyugodjak Kép. Aztán most ott rendezkedik a telken.
Sajnos a mai világban már így kell kiindulni, hogy hol akarnak (és hogyan) átvágni...Kép
Barátnőm ismerősééknek épített ez a pasi 3-4 éve, onnan "kaptuk". És ő az egyetlen, aki nem ragaszkodott az anyagbeszerzéshez. Azért nem mindegy, hogy 21,7 vagy 34,2 milla, és az olcsóbb nem feltétlenül silányabb anyagból van.
És légyszi ne kiabáld el, hogy szupi a kivitelezőnk. Majd meglátjuk... Ha jó, úgysem tartom titokban. Mondjuk azt sem, ha rossz...

Toffi
toffifee
 
 


Zsuzso: 3970122
sofka
 
 


Sziasztok Lányok!

Csupa-csupa rossz hír!Kép

Én sem jövök jóvalKép Hazajöttünk a sétából, motorozásból. Érzem, hogy meleg a buksija, de gondoltam mielött leteszem aludni majd megérem. Hát megmértemKép Popsiban 39 fokKép

Semmi tünete nem volt, jó nem eszik 2 napja, de ilyet máskor is csinált...

Most egyenlöre várok, kapott kúpot és most alszik.

Sztetek mit csináljak?

Ha nem megy le estig mi legyen? Nem merek magas lázzal nekimenni az éjszakának..

Most megyek teregetni.

Bocsi, hogy csak önzöztem.

Tündér

Ui: Márti köszönjük a jó hírt!Kép Gratulálunk nekikKép
tündér
 
 


PsAndi,
Drukkolok hogy a kinézett naphoz!Kép
Gondolom elolvadtál a szeretgető DanitólKép

Zsuzsó,
A szerződés benneteket véd, ezért minél alaposabb, annál jobb. Kitartás!

Zulu,
Hú, ez nagyon durvaKép Nem is gondoltam volna, hogy ilyen előfordulhat.

Toffi,
Tényleg vidám képKép

Anyicska,
Legalább jelentkezelKép

Tündér,
SzegénykémKép Jobbulást!
Ez a legrosszabb, mert hétvége következik. (Roni is így szokta.)
Egy telefon a gyerekdokinak?

Pildi,
Hétvégén vidéken leszünk (és lehet hogy ma már nem jövök), ezért előre is:
Boldog szülinapot Ancsinak!Kép
Mi van veletek? Régen írtál magatokról.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci!
Ilang kiskönyvében van a dokinö mobilszáma, a kiskönyvet meg nem találomKép Rendelés délelött volt...Kép
Jó hétvégét nektek!

Tündér
tündér
 
 


Tündér
nálunk ha nem rendelési időben felhívom a rendelőt, vhogy tudják kapcsolni a dokinénit. Próbáld meg, vagy hátha épp ügyel a másik orvos, tőle is kérdezhetsz
jobbulást Ilangnak, remélem semmi komoly

Andi
psandi
 
 


Andi!
Köszi, már sikerült elérnem a dr.nénit.
Lázcsillapítás és ha nem megy le, holnap kijön.
A hétvégére jó szülést kívánok!Kép

Tündér
tündér
 
 


Toffi,
KepKépKépKép
A beszerzes nalunk sajna kikerult a kezunkbol, hiszen innen nem lehet, aposomnak meg az mar tul sok lett volna. Bar minosegi ellenorzesi vetonk igy is van, szoval ha nem a tetelesen leirt minosegi dolgokat akarja beepiteni akkor elvileg nem engedhetjuk. Hogy ez a gyakorlatban hogy fog mukodni meg nem tudom.
Ja elfelejtettem mi az uj vevokkel irto szerencsesek voltunk cirka 2 honap alatt lekerult a nevunkrol a lakas azutan hogy felvettuk a kapcsolatot egy profi kozvetitovel, szoval azert van remenyKépKépKép

Zulu,
Nem irigyellek, illetve amiatt hogy mar tul vagytok majdnem rajta igen. Na jol meg azt mondtamKép
Ezek azok a dolgok ami miatt en nem akartam soha sem epitkezni. Ferjem hosszas gyozkodesere mentem csak bele. Valahogy sosem hittem a "tudod dragam velunk ez nem fog megtortenni mesekeben".
Majd meglatjuk nalunk hogy alakul.

Zsuzso,
Nekunk is volt egy srac akit en nem engedtem Apanak. Nem tudom milyen lett volna, de mar a bemutatkozo beszelgetesen elbukott nalam. Valahogy mindig azt hajtotta mit kell nekunk csinalni, hogy fizessunk......., na de amikor konkretumokat kerdeztunk , hogy o mit es hogy hat csak kodositett. Na meg amitol falra masztam: "ugyan az benne van a szerzodesben, na ja de hol, hat vegyem ugy. Aha erre nem fog mar egy honap mulva emlekezni az tuti. Kotbert nekunk fel sem kellett vetni a kivitelezo magatol erthetodonek vette.

Tunder,
Jobbulast Ilangnak!!!

Maci,
Jo utat es szep idot nektekKép

Andi,
Dani szovegKép
Szuleshez drukkhegyekKépKépKép

Latszik, hogy ma szabin vagyokKépKépKép
Angi
angela2
 
 


Tündér,
Örülök, hogy sikerült elérni a dokinénit. Azért így csak nyugisabb.
Lázmentes hétvégét!

Megyek pakolni.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci!
Sajna visszament a láza, megint 38,8 lett. Most alszik a picúrom.
Remélem nem megy följebb az éjjelKép

Megyek elnyúlni.

Jó 8!
Tündér
tündér
 
 


Ja azt még akartam hogy:

Toffi!
Nagyon jó Zsombiról a fotó!KépKépKép

Zulu, Zsuzsó, Toffi!
Kitartást, energiát az építkezéshez!

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Zulu, ZSuzso, Toffi, Angi,
ezer drukk az epitkezeshez! Kép Mindig felnezek azokra, akik belevagnak es vegigcsinaljak! KépKépKépKép
Apa nalunk kerek-perec kijelentette 2 lakasfelujitas utan, hoyg epitkezni sohasem fog... Kép

Tündér,
ha semmi mas panasza nincs, nem lehet a ragofoga? Ismerosom kisfia minden ragofog novesztesnel 2-3 napig magas lazzal kinlodott. Kép
En adnek neki kupot vagy Panadolt vagy Nurofent (a mi dokinenink Nurofen parti, azt mondta, az a legerosebb)
Jobbulast Ilangnak! Kép

PsAndi,
csak nem szulsz mar????? KépKépKép VArjuk az SMS-t!
Dani szoveg tunderi, ugy irigykedem rad! NAlunk NAndi szuletese ota csak az Apa jo. AZ en kis mindig is anyas kisfiam 180 fokos fordulatot vett. Kép

Toffi,
a porgesed kozepette nincs idod es kedved egy minitalihoz? Kép Zsombid nagyon jokepu! Kép

Maci_2,
jo hetveget! Hova utaztok?

Anyicska,
sajnos, csak biztatni tudlak, kitartas! Kulonben nalunk ugyanez a helyzet...(marmint a peluscserek, sirasok, hisztik stb. )Kép

Nalunk helyzet kisse javult, tegnap csak szopizott Nandi egesz nap, ma megint kellett 1 dl tapi. Ujra annyi tejem van, hogy nagyjabol 1 dl potlas/nap eleg. Kép ZSombi tovabbra is hisztis, de ma egesz delutan a jatszoteren voltunk, ez lemeritette a hisztienergiajat. KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Gomboc
TEjci Kép

Tunder
Ilang Kép Haromnapos laz volt mar?

Lanyok OFF
Van valakinek vezeteknelkuli vasaloja? Milyen? Erdemes kolteni ra? Ha igen milyet erdemes venni?

Szep 7veget
Norka
norkini
 
 


SziasztokKép

Tündér
Jobbulást Ilangnak!!!!!!

Angi
Tegnapi utolsó (esti) infók szerint minden rendben van az eladással... én már nem tudom, mire gondoljak, mit higyjek...

Gombóc
Minitali: De, gondolkozom/tam a kedden, de kezd szorítani a szakdolg leadási határidő is... De nagyon mehetnékem van már!!!! Ha végre valamelyik nap tuti napos (végig), akkor megkockáztatjuk, jó? Viszont csak péntekre nincs programunk, vagy csütörtökön fél 10-kor tudnánk indulni a Nyugati térről, ha Nektek is jó...Kép Na, ezt jól megkevertemKép
Kitartás a kispasikhozKépKépKép

Norka
Nekem nincs vez. nélküli vasalóm.

Jó hétvégét!Kép

Indulunk a birtokraKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Zsuzso,
Erdekel meg a BabyBjorn? Vettem egy ugyanolyat, mint ami nalad volt es most mar Gomboc Nandija feneket tartja. Remelem nem marad a nyakamon. 2 het mulva tudnam vinni.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Pont ma gondoltam rá. Sofka nem találta meg, még ha Abi ki is nő belőle, jól jön az ilyen a háznál. Szóval kell és nagyon köszi.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Kép A harmadiknak?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!
Norka!Arra gondolsz, aminek talpa van, és vezetékkel is megy? Nekem olyan van. Nem rossz. Akkor használom, ha nagyon aprólékosan kell valamit vasalni. Arra nagyon jó, nem köt a zsinór. A baja, hogy könnyebben kihűl, és időnként vissza kell tenni melegedni. Nagyon gyakran nem használom a vezeték nélküli funklciót. De azért jó. Összefoglalva: kicsit luxus, de kellemes. Szerintem.Kép
Beu
beu
 
 


Visszakaptam a státuszomatKépKépKép
beu
 
 


És én?
ellimami
 
 


Jeszjeszjesz!!!! Ismét haladó lettem!KépKép
ellimami
 
 


SziasztokKép

Csak kicsit jövök írkálni. (Nem vezetek naplót, és ezek a beírások akként is funkcionálnakKép)

Csütörtökön voltunk Kincsővel oltáson. Teljesen ledöbbentem, mert azt hittem, jól hízott megint. Erre kiderült, h. csak 340-et hízott. Bár annyira még nem aggódom, mert van azért még tartalékKép Csak nem szeretném, ha ez tendencia maradna. Az oltástól éjszaka belázasodottKép (Nem vagyok én ehhez szokva, mert Gergő csak egyszer volt lázas...)

Tegnap mindössze 20 percet bírtunk Gergővel a játszótéren eltölteni, mert tök aggresszív volt. Több gyereket is lepofozott, akit meg nem, azt jól megszórta homokkal, vagy belerúgottKép Nem tudom, mi ütött belé, de inkább hazarángattam, mielőtt komolyabb kárt tett volna vkiben.

Ma meg jött ki a konyhába, és közölte, h. "Hati Gergő vagyok". Ez azért nagy szám, mert eddig a "Hogy hívnak" kérdére is "Kettő éves" volt a válasz. Most meg tök magától jött, nem is kérdeztem. Voltunk ma játszótéren is, és ahhoz képest, h. délután nem aludt, tök jól elvolt. Megszerezte az egyik kisfiú biciklijét, és egy órán keresztül fel-le tekert. Ezt egyébként ma tanulta megKépÚgyhogy most már kénytelen leszek neki bringát venniKép

Építkezőknek kitartást, és becsületes kivitelezőket kívánokKép

Na megyek MegasztárolniKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Maci, köszönjük szépen!
Jól vagyunk, öregszenek a kölkök, élvezem a tavaszt a kertben. Ancsi: fenbruár óta éjjel nem cicizünk, nappal továbbra is, de nem zavar, még mindig élvezem. Rengeteget dumál, nagyon sok mondókát mond, kombinálgatva is. Reggelizést könyvvel együtt intézi, ilyenkor szokott lemenni egy mondókáskönyv (Füzesi Zsuzsás), na azt már nagyon tudja. Bilizéssel nem állunk sehogy, de sebaj. Sokat vagyunk mostanában kint, kertezünk, motorozunk, galerizik a szomszédgyerkőcökkel. Ikrek: Zrínyi matekverseny után a kerületi matekversenyene is remekeltek, míg előbbinél a megyei fordulót Ilcsi nyerte, Gergő második volt, most a kerületit Gergő nyerte, Ilcsi meg harmadik lett. Bálint meg szerdán megy területi matekversenyre, alapműveletis fajtából, amiből kerületit nyert. Szóval zajlik velük az élet.
Én csinálgatom a kertet, most meg vagyok elégedve vele, szinten vagyok. Még mindig jól el vagyok itthon, nem vágyom dolgozni menni.


Olvasgatom itt az építkezés mizériákat, hát ez sem jobb. Mi eléggé magunk csináltuk, semmi fővállalkozó, de amikor a munkákból egy-egy nagyobb kupac ki volt adva, már azon is volt dühöngeni való bőven. De még mindig jobb, ha menet közben belelát az ember és bele tud szólni, ha nem okés, mintsem megvenni a teljesen készet és utána, mikor már nem léphetsz vissza és nem lehet reklamálni, küzdeni az előbukkanó problémákkal. Szerintem idegi kikészülés nélkül -Magyaro.-n - nem lehet építkezni.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok csajok!


Hogy néz ki az a BabyBjorn? Tud vki képet rakni fel belőle?

Gombóc
Tejszaporításra nekem nagyon bejött az Urtica Urens 5 ch homeobogyesz. Fejés nélkül is sok cicirerakással jelentem több napja nem kell hozzátápi. Viszont 3x5 szemet veszek be minden nap.


Menek főzni,

Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


Lányok!
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy milyen internet előfizetésetek van, mennyit fizettek érte, van-e korlátozás, elégedettek vagytok-e vele?
Köszi.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: