Új privát üzeneted érkezett!

Julcsit, Petrát Isten éltesse!

Angi,
nem is tudtam, hogy ennyire sorstársak vagyunk Kép
Mi a terveink szerint 25. körül kezdenénk a pincetömb kiemelést, alapozást... Annyira izgulok, még nincs tuti kivitelezőnk Kép

Beu,
de jó nektek. Én azt tervezem, hogy jövőre pár napra elmegyünk apával ketteskében (illetve barátokkal) síelni. Apa még nem tudja Kép kissé gyerekcentrikus lett. Egy szót sem szól, hogy én az utóbbi hónapokban rendszeresen eljárok 2-3 napos konferenciákra, de ő nem akar elmenni, mert akkor egész nap nem látja a gyerekeket. Szerintetek ez normális???

Na,megint sivítás van.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Kangi,
Ha volna ki sidőd számomra, légyszi dobj egy mailt a hátgyógyászod elérhetőségével (és ha tudsz tarifákkal). KösziKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

voltunk ma a Brendonban, vettünk autósülést, Römer Kid 15-36 kg-ig, igaz, hogy kb 1 év múlva fog csak kelleni, de most kuponakciósan 15 ezerrel olcsóbb, így 40 helyett 25e az ára, szerintem megéri. A BAba Magazinban található kuponnal lehet megvenni, ha érdekel valakit.

Sajnálom, hogy kiesett a Boogie, az egyik kedvencen volt, bezzeg a Torres Dani bent maradt, bár nem tudom, miért???

Maci
köszi, jól sikerült a buli, utána még elmentünk billiárdozni is, meg csocsóztunk is Kép jó volt

Andi
psandi
 
 

 
 

Sziasztok!

Nektek is vagy fel nap volt, mire el birtak kuldeni ezt az aktivalo kodot vagy mit?Kép

Ezeket meg tegnap este irtam, es mar a fele biztos reg nem aktualis, csakazertis bemasolom!

Sziasztok!

Julkanak es nemigaziKép Petranak (ugye megvan meg?) itt is boldog szulinapot kivanunk!Kép Es koszonjuk szepen a koszonteseket.Kép

Jol sikerult az unneples, voltunk Sarkanyvarban, meg persze voltak ajandekok, kedvenc kaja, torta, ahogy illik.Kép (Es meg Tunderrel is osszefutottunk.Kép) Holnap igyekszem kepet is feltenni az unnepeltrol.

Marci tovabbra is egy tunderke, a jatszohazban ket es fel ora alatt egyszer nem lehetett a hangjat hallani, legalabbis nem sirt, max. beszelgetett.Kép Egyszer szopizott kozben, de ezen kivul vegig a mozeskosarban nezelodott vagy aludt. Es kozben vigyorgott hatalmasakat.Kép Imadom!Kép

Viszont en most uuugy el vagyok szontyolodva.Kép Megneztuk a mai fotokat az elobb, es meglattam magam a kepeken... Hat ez nem hianyzott most nekem... Egy debella lett belolem.Kép Pedig raadasul olyan szerkoban is voltam, amiben viszonylag csinosnak gondoltam magam... A 90naposat en ugy elkezdenem, de hat a szopi... Vagy szopi mellett is lehet? Es mindjart itt a nyar.Kép

Anyicska,
Grtaulalok Zetenyhez!Kép Igazan jokepu!Kép

Kriszta,
Kotelezo oltas nincs. Ha jol emlekszem, csak myxomatosis ellen szokas oltani oket, de utana kene neznem, hogy mikor, stb. Nyulban nem igazan vagyok otthon.

Andi,
Emlekszem, amikor Petra szuletett, es a korhazban olvastam a kinyomtatott Friss kismamakat, tokre orultem, hogy nem elem jelentkeztel be a finisben.Kép Mintha nem lett volna mindegy...Kép De akkor meg annyira vartam a dobogos helyet, hogy rosszul erintett volna a dolog.Kép Drukkok lassan indulnak!Kép

Gondolom, nekem is ujra fel kell iratkoznom.Kép

Bakker, nem irigyeltem ma a Megasztar zsurijet...Kép Na megyek, jo ejt mindenkinek:

Leszter

Szoval ez volt a tegnapi, mindjart elolvasom az azota irottakat, es meg jelentkezem, ha hagynak.Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Nem ertem, most meg nem is kerte ezt az aktivalo izet... Tegnap meg amiatt nem engedett irni, mert meg nem aktivaltam magam az izevel.

L.
leszter
 
 


Proba, hogy kell-e ujra regisztralnom. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Én is próbálomKép
tüni
 
 


Anyicska,
GRATULALOK! Kép Sok boldogsagot kivanok Nektek! Kép

Andi,
megy a drukk a finishez! KépKépKép

Leszter,
ma kimentunk a Premier Outlet Centerbe, farmert akartam magamnak venni. Ket boltban is ramnezett az elado es csak annyit kerdezett (a hangsulyt nem tudom visszaadni), hogy EKKORA MERETBEN? EKKORAT MAR NEM TARTUNK....Kép
De meg Nadi is szopizik, igy fogyozni en se merek..Kép

Zsuzso,
orulj neki, hogy a ferjed ilyen csaladcentrikus! Ritka az ilyen pasi! Kép
Nem az bant, hogy Zsombi apas, hanem az, ahogyan...engem ellok magatol, utoget, nekem hisztizik, es tuntetoleg csak apat szeretgeti. Szoval a feltekenyseg igy jon ki rajta. Kép

Magdi,
gratula a hazhoz! Dominikaert irigy-irigy. Kép

Julcsinak és Petrának boldog szülinapot!

Büdi van. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Leszter Petrájának és Urszila Julkájának nagyon boldog szülinapot!KépKépKép

AnyicskaKép
Utólagosan nagy gratula ZéténybabáhozKép Nagyon aranyosKép Gátvédelem sikerült végülis?

AndiKép
Drukkok mennekKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Én is, én is Kép Csak nem megcsinálták????

Anyicska,
nagy-nagy gratula Zétényhez!!! Kép

Petrát és Julkát Isten éltesse!!! Kép

F.
franyo
 
 


Gombóc
milyen kedves lehetett az eladó! Kép

Leszter
ne szomorkodj, szerintem a képeken mindenki bénának látja magát, biztos csinos voltál abban a szerkóban Kép

ANdi
psandi
 
 


Ja, LeszterKép

Én csak reménykedem, h. most is úgy leugrik az a jónéhány felesleges kiló, mint anno Gergővel. Bár vele is 9 hónap után kezdtem fogyni, és kb. két hónap alatt kevesebb voltam, mint terhesség előtt. Ja, és semmit nem csináltam. Mondjuk ha így is lenne, a mostani nyár az akkor is gázosKép Sebaj, amúgy sem vagyunk egy nagy strandlátogatókKép

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Koszi a vigasztalasokat!Kép Lefogyasztani ugyan nem tudnak, de azert jobb erzes!Kép

Jajj, akkor lehet, hogy ha meg en is varok egy fel napot grafomaniam kielegitesevel, akkor mar nekem sem kellett volna ujra regisztraltanom magam?Kép Keso banat...

Gomboc,
EladoKépKép En mult hetvegen a C&A-ban vasaroltam be, esetleg nezd meg, ott nem csak 34-es meretet tartanak...

Tuni,
Te, ne viccelodje' velem!Kép Jonehany felesleges kilo, na persze!Kép Igaz, mostanaban nem lattalak, de pocakosan nagyon is vekony voltal! (Karcsut akartam irni, de egy 7-8 hos kismamara azert ez a szo nem illik.Kép)
Amugy en is bizom azert abban, hogy ha a szopit abbahagyjuk, akkor lefogyok. Amikor Marcival terhes lettem, akkor meg szoptattam, es az elso terhessegi jelem az volt, hogy ledobtam napok alatt vagy 3-4 kilot, pedig akkor meg boven nem haningerkedtem, epp csak hogy a tesztet megcsinaltam. En ezt azzal magyaraztam, hogy a szoptatast elosegito hormonok, amik a vesztartalekot rajtam tartottak, a terhesseg miatt hatterbe szorultak. Remelem, most is valahogy igy lesz, bar terhes azert meg inkabb nem akarnek lenni.Kép Ja, es en nagyon uuutalom a meleget, vizpart nelkul ki sem birnam.Kép Ezert aggaszt a strandszezon-tema...
Gergo akkor meg szopizott, amikor fogyni kezdtel?

Finiselok, mizujs? Hogy vagytok?

Petra meg mindig alszik, de Marci igenyel, ugyhogy lepek, udv:

Leszter
leszter
 
 


Napokig nem jöttem rá, hogy a babanetet be lehet hozni, csak máshogyKép
Lemaradtam, és pótolni sem tudok. Nézzétek el neke.
Ráadásul betegeskedtünk ezerrel.

De most bekapcsolódok, és jövök.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!
Csak kivancsi vagyok vagyok e meg Felhasznalo? Kép
Julkanak es Petranak boldog szulinapot!

Ari
ari
 
 


Leszter,
a Norbi-féle Update-t lehet csinálni szopi mellett is, hiszen mindent eszel, csak nem mindegy, a nap folyamán mikor...A babaszobán is csinálják többen szopi mellett is. És bár nem bírom a fejét, a Réka terhesen is eszerint evett...
Ebből s szempontból elvileg a 90 napos is okés lenne, de ott van mennyiségi korlát, meg sztem a ch napok miatt vércukorszint is erősen ingadozik...A gyüminapról már nem is beszélek szopi mellett...
A Norbi oldalán van egy csomó recept. Nagyon egyszerű tartani, a rákfenéje a főtt étel, (nekem van egy receptgyűjteményem, ha kell) meg hogy lassan mennek a kilók (havi 2 kb)

Ne keseredj el, ez "igazolt távollét" a csini nőcik táborábólKép

jó éjt
e

Ez nem ér, én nem kaptam vissza a múltamat, maradtam új felhasználóKépKép
ellimami
 
 


Leszter,
Nyugi, biztosan nem olyan szörnyű a helyzet, ahogy most látod. Szopi után meg úgyis leadodKép

Gombóc,
EladóKép

Nelli,
Legalább nem kellett újra regisztrálnodKép

Elli,
Az én múltam is elveszettKép

Roni ma nem aludt ebéd után, pedig altattam is. Fél 4 körül feladtam. Már délelőtt is elég hisztis volt, képzelhetitek délután. És még most is óbégat ahelyett, hogy aludna végre.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci_2 Kép
Mail ment!

Leszter Kép
Boldog szülinapot Petrának!!!
Tuti nem leszel bálna szopi után, nyilván kell majd kicsit feszesíteni (gyermek emelgetése motoron, bicikliző gyermek kergetése, fekvenyomás muskátlis ládával, stb, szóval amire két gyerekkel idő van Kép) Én is nagyon bízom benne, mert én is láttam magamról fényképet, és hát finoman szólva nem vagyok már a régi ...

Gombóc Kép
Bocs, de én röhögtem. Kínomban. Hogy lehet valaki ekkora kretén?!!! Amúgy szerintem is a boltok készletének kb nyolcvan százaléka kizárólag kínai alsótagozatosokra jó, úgyhogy ne izgulj Kép

Anyicska Kép
És én még nem is gratuláltam Zétényhez!!! Hát most megteszem!!! Sok tejecskét nektek!

Nelli Kép
Mi bajotok volt?

Beu Kép
Akkoris Boogie forever! Meg is írtuk neki esemesbe! (Apacuka cimborája)

Andi Kép
Torres ja, nem akkora tehetség, mint pl Boogie szerintem, de kétségtelenül dögös Kép
Csocsó meg biliárd?! Ja persze, a te pockód kicsi. Én már a hatodik hónapban se fértem az asztalhoz, igaz, alacsonyabb is vagyok nálad.
Szépséges Danid hogy van? Harap-csíp még?

Urszila Kép
BOldog szülinapot Julkának! (azóta is röhögök, ha eszembe jut, hogy ölték egymást a kosárért ... és Julcsi azóta is emlegeti "komisz Julkát", én meg csak győzzem magyarázni, hogy az nem pont úgy van Kép)

Kaska Kép
Merre vagy?

Elli Kép
Kertes ház, eléggé nyitott kerítéssel, de majd kitalálom, hová tehetné le az ipes a kaját. Szőnyegtisztításért nem irigyellek, de a nyár valószínűleg megoldást hoz neked is ez ügyben.

Na lépek masszírozni. Julcsi még mindig igényli, bár a fiacska már többször is tiltakozott ellene.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


LeszterKép

Nem is a kilók számával van a legnagyobb gondom, hanem az eloszlással. Az összes plusz a hasamon meg a csípőmön koncetrálódottKép Gergőt még javában szoptattam, mikor lefogytam (ekkor kb. 9 hónapos volt, és 18 hónapos koráig szopizott). Szóval van remény!Kép (Főleg egy ilyen lusta disznónak, mint énKép) Bár most annyira nem aggódom, mert Gergő gondoskodik az erőnlétemrőlKép

NelliKép
De most már nem vagytok betegek, ugyi?Kép

GombócKép
EladóKép Nem is tudok mit mondani, de szerintem hasonló szituban is elakadt volna a szavam. Velem egyszer történt hasonló, mikor kitaláltam, h. szeretnék egy kalapot. Bementünk egy üzletbe, nézelődtem, majd az eladó megkérdezte, h. mit szeretnék. Mondtam, h. ,milyen kalapot szeretnék magamnak. Válasz: "Nincsen, és különben is, ilyen kicsi fejre nem tartunk kalapot."

Ja, nem hallottatok vmit arról, h. milyen vitamin vagy ásványi anyag v. mi a csoda hiánya okozza a nagyfokú édességéhséget?

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Kangi,
Eddig nem kaptam megKép Az axeleros címre küldted?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Ancsa gratula a szep nevu csemetehez!

Gomboc elado Kép En is jartam mar igy: Itt csak 40-es meretig tartunk ruhakat! beszolassal, en meg visszaszoltam, hogy az elado IQ-ja is max annyi, mert salat akartam venni. Kép

Megjottunk anyosektol ugy idozitettuk a haza utat, hogy Bori almos legyen es aludjon, hat nem aludt en meg berekedtem, mert vagy 100x el kellett enekelni az Egy boszorka van kezdetu eneket.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Leszter,
Boldog szülinapot! Apunak azt mondta az állatorvos tegnap, hogy szúnyog ellen kell beoltani a nyuszit. Én szopi mellett kezdtem figyelni, hogy mit eszem és kb. 9 hónap alatt lement 26 kiló. A lányomat 21 hónapos koráig szoptattam. 2 hete választottam el mert már nem akartam szoptatni, tejem lett volna még. Szóval a fogyás nem hatott ki a szopizásra nálam.

Urszila,
Nektek is boldog szülcsinapot.

Anyicska,
gratulálok a babához.

Gombóc,
nekem is volt ilyen szitum az eladóval. Árkádban szerettem volna venni farmert maganak a 2. gyermek születése után és a férfi eladó közölte, hogy ILYEN nagy mérteben nem tartanak. El is ment a kedvem a vásárlástól.

Üdv, Kriszta
Mire érem el megint az 500. hozzászólást? KépKép
tkriszta
 
 


Kriszta,
Igen, a myxomatosist hivjak szunyogbetegsegnek is, ugyhogy ugyanarrol beszeltunk.Kép

L.
leszter
 
 


Ja, meg lemaradt par dolog.Kép

Kiszta meg egyszer,
es mire figyeltel? No edesseg gondolom, de ezn kivul?

Elli,
Igenigen, kernek recepteket!Kép Koszi!

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Tuni
Kalap Kép Bocs, de itt fetrengek....

Gomboc
Le van ejtve!Aki hulye az is mard....

Csajszik
Gorcsolt valakinek ejszaka pocakosan a vadlija??Most mar egyre gyakrabban van, es nagyon fajajajjj!

Gyerekszaj: Jazit ma lefektettem (mese, puszi stb.) kijovok de 5 per mulva meg nyivakol. Bemegyek-megint mese(csacsis kedvenc), puszi. Jovok ki erre Jázi utanam kiabal: Anya, mit esznek a Zsirafok? Kép Igy este f9kor... Halali volt..

Norka (34+4)
norkini
 
 


NOrka
nekem szokott, de csak ha nyújtózkodom. Utána rögtön pipázok (mármint a lábfejemmel Kép) és elmúlik hamar

Kangi
eredetileg bowlingozni akartunk, csak elképzeltem magam, ahogy "szaladok" a nehéz golyóval... Kép de a bilcsóval nem volt probléma. És nem is kicsi a hasam, na! Kép
Dani haláli egy fazon, mondtam neki, hoyg mondja el a Bice-bócát a Levinek, erre megfogta a hasam, a száját a köldökömhöz tette és úgy szavalta, hogy Bice-bóca kabóca, ég a lámpa kanóca... KépKép

itt egy kép a laza fiamról: Kép
Kép

Andi
psandi
 
 


Maci_2 Kép
Igen, oda!

Norka Kép
Na és mit esznek a zsiráfok? Kép

Andi Kép
Bowling KépKépKép
Fiad csodafej a bicebócázással Kép és szép is, mint mindig!

Az én kisfiam ilyen, ha sírni készül:

Kép

A lányomat meg az eső sem tántorítja el a kertezéstől (olyan kis okos, nem lép a befüvesített részre, viszont a veteményes részen turkálhat ... ott is van trágya ... talán nem tesz rosszat neki)

Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Úristen nevű kutyájával:

Kép

Gondolom, nem kell magyarázni, miért adta neki ezt a nevet! Pedig csak egyszer mondtuk! ... mikor megláttuk ... KépKépKép
De már próbáljuk átnevezni ...

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Kicsit el vagyok havazva, most jöttünk haza a hétvégi nyaralásból (bár inkább telelés), de nagyon szép helyen voltunk, a Káli medence, egy eldugott kis falvában, igazi parasztházban.

Viszont annyi szép képet raktatok fel, hogy nem hagyhattam szó nélkül:
Gyönyörűek a gyerkőceitek!!!!Kép

Gratulálok a legfrisebb babáknak és sok-sok drukk a pocisoknak.

A szülinaposoknak is utólag is Boldog szülinapot kívánok!

Most viszont mennem kell, mert sok a melóm még ma estére és nagyon fáradt vagyok.

Jó éjt!

Réka
muki
 
 


Kangi,
Ez nem er, felebredt a ferjem a rohogesemre! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi
Úristen KépKépKép
Andris nagyon cuki, meg sáros arcú Julis is Kép

Andi
psandi
 
 


KangiKépKépKép

L.
leszter
 
 


Csak Kangi lánya lett kinti emberke a hétvégére? Mi szinte be sem jöttünk, szóval jól lemaradtamKép Na azért nem áztunk, de itt csak szemerkélt.

KangiKép
ÚristenKép

NorkaKép
A héten vizsgázom, de utána héten arra járok felétek, meg Tündérék felé, és akkor a netboltot is elmondom, nem nagy valami, csak kód kell hozzá, azt meg odaadom. De nem felejtettem el, don't worryKép


Apa állandóan maffiózós filmeket néz,abból idézgetKép én meg ugye most olaszt tanulok, erre már nem is csodálkozom, h Mini mindig azt kérdezi: "capisci?"persze a jó kis olaszos mimika és kézmozdulat sem marad elKép no és persze ciao-val köszön. Na meg a diiiijuice is szavajárás lett, apa sok tévét néz, nem?Kép
Ja, és apa megtanitotta, hogy ő nem Takács, hanem Beles LiliKép(mert imádja a hasát), erre ,most a mi a neved kérdésre ezt mondjaKép. A nagypapi meg most már Béla, mondom neki, Takács Béla, erre ő, nem, Beles BélaKép
Na ennyit rólunk, csak már olyan jó, h mi is röhöghetünk a csajszinKép

Ja, sok szépi virágot ültettünk, és Mini kapott egy homokozót, kiimádkozni nem volt könnyű belőleKép
Egész hétvégén háznéző volt nálunk, rendet tartani ezek mellett a Takácsok mellett! Na, de legalább van érdeklődő!

Na mentem, még el kell olvasnom A keynesiánus regionális politika mérlegét Nagy-Británnia speciálisan támogatott térségeirőlKép Remélem nem alszom elKép

Jó éjt:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Urszila,
Julkának boldog szülinapot!Kép

Leszter,
Petrát Isten éltesse sokáig! Kép

Elküldtem a táblát.

Nagyon keményedik a pocim, pont mint Bekivel... Jövő héten megyek a dokihoz, remélem, hogy nem nyílik a méhszáj Kép. Úgyhogy azt hiszem a nyaralási dilemma megoldva Kép. Azért köszi nagyon mindenkinek, aki írt ezzel kapcsolatban!!!

Kangi,
csemetéid nagyon aranyosak, és kicsi Andris nagyon hasonlít Julcsira! Kép

Andi,
laza Dani igazi kis kópé! Lassan mennek a drukkok, azért minden esetre legyen kész a csomagod! Kép

Norka,
hasonló jókat neked is! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


ja boldog szülinapot az érintetteknek!Kép

MiszikeKép
Drukkolok, h minden rendben legyen!!!

M.
manócs
 
 


Miszike
most nekem is asszem a 23-24. hét körül elkezdett keményedni a hasam, ellenben a méhszájam még mindig zárt. Szedd a magnéziumot, biztos nem lesz gond Kép Bekivel elkezdett nyílni a méhszáj már jóval szülés előtt?
Jó, hogy mondod, gyorsan összepakolom a kórházi motyóm maradékát Kép (jobb később, mint soha, Danival kb már a 32. héten készen volt Kép)


Andi
psandi
 
 


Zsuzso,
Mi ma kaptuk a telcsit a vallalkozotol, hogy holnap indul a buli, hat kicsit sem vagyok ideges. Nalunk kulcsrakesz lesz a haz, innen ez az egy lehetosegunk van csak, hiszen igy is aposom segitsege kell, hogy valaki kontrolalja a vallalkozot.

Kangi,
kepekKép
UristenKépKépKép

Norka,
Nekem mindkettovel volt, calcium-magnezium kombinacio mindig segitett.

Miszike,
Drukk hogy zart legyen a mehszaj.

Manocs,
OlaszKép
En a hetvegen egtem a boltba, egy kedves holgy beszelt Jucushoz, rogton mondtam neki a lany nem ert, nem beszel angolul, na erre lanyzo nem megertette mit kert a no, odaadta a babajat, megmonta a baba nevet, mikor visszakapta tokeletes angolsaggal megkoszonte es elkoszont a notolKépKépKép

Andi,
Laza DaniKépKépKép

Leszter,
Nyugi lemegy az a par kilo szopi utan.

Gomboc,
EladoKép
Na itt probalna meg valaki igy beszolni, azt hiszem repulne az elado meg az nap.

Gyerekszaj:
Matyival beszelgettunk a paparol, ki volt..., masnap Jucus meglatta a kepet az ujsagban, majd igy szolt, Anya itt a capa bacsiKép
Fiam Power Ranger imado lett az ovibanKép, eloszor is gozom nincs mi az, masodszor eleve mi nem nezunk ilyen filmeket. A gond, hogy mar minden gyereknek van ilyen karaktere csak neki nem, igy Apatol kapott egyet ma, mit ne mondjak ilyen rondasagot reg lattam.

Angi
angela2
 
 


Császtok Kép

Zsuzsi Kép
Bocs Kép

Angi Kép
Cápa bácsi KépKépKép Power Ranger és az összes többi förmedelem fujj! De ne aggódj, azért az otthonról hozott értékek a döntőek. Nem lesz brutális agresszor Matyiból!

Manócs Kép
Capisci KépKépKép

Miszike Kép
Biztos nem lesz baj, ne aggódj! Kép

Andi Kép
Kicsi Andrissal én is slendriánabb voltam már (lásd a "vasalatlan a szülőszobán" c. esetet Kép) De azért lassan tényleg itt az idő, hogy legaláb egy törölközőt betegyél Kép

Olvastam, hogy Schobertné szerint hogyan kell várandósság meg gyerek mellett is helytállni házastársi fronton, és halkan érdeklődöm, hogy a fészkesbe legyek fitt és vágyakozó, ha reggel fél hattól este fél tízig nincs megállás? Pedig segítségem is van a háztartásban, és nem is főzök hatfogásosat (mostanában még egyfogásosat sem). Miért sulykolják az emberbe, hogy sz.rul csinálja? Fogadok, lesz olyan pasi, aki az újságot lobogtatva nyeszteti majd a hullafoltos szemű feleségét, hogy bezzeg anyukám, látod, így is lehet ...
Persze csak irigykedem, hogy másnak megy, én meg ilyen bénadzsó vagyok Kép Még akkor is, ha esetleg csak vetítés az egész sztori.

Nemmegfelelő Kangi
kangi
 
 


Norka: magnézium. Nekem nem terhesen is képes éjjel begörcsölni, stresszes napok után. Mivel ennek ált. már este vannak előjelei, olyankor magnézium és akkor nincs vádligörcs. Másik még a kalcium lehet, de nekem az nem szokott változtatni rajta.

Anyicska: nagy-nagy gratula Zétényhez, gyönyörű baba!

Julkának és Petrának boldog szülinapot! Nemsokára ott tartun, hog ykét éve hogy láttam Julkát...Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kangi
nyugi, Shobertné sem tökéletesKép

Fittnesskörökbnen benfentes oktató barátnőm szerint:
A/ a szakma köpködi a terheskaziját, szakmailag nulla (engem el is tiltott tőle.Kép)
B/ a házasságuk leginkább kirakat és állítólag Norbi a fiúk felé is kacsingat.
Mondjuk ezt nem értettem, mert most jön a 2. baba, de azt mondta a barinőm, hogy senki sem hiszi el igazán, de akik ismerik őket, azok igen.Kép
C/ Legyél biztos benne, hogy a gyereknek nem feltétlenül jó, ha pár hetesen egész nap a hordozóban cígölik, edzésről-tévébe, a pici babának még nyugalom kell, cici, ágyacska, ennyi.
Nem reflektorfény a szemébe.

Na, mindegy, a többit le sem írom.
Ha ez olyan marha könnyű, miért nem csinálja mindenki úgy, ahogy ő, és miért nem sikerül mindenkinek?
Ha meg nehéz, és csak soksok segítséggel megy (bejárónő, takinéni, bébiszitter, kozmetikus, fodrász hetente, sok lóvé,stb) megvalósítható, akkor meg miért kell vetíteni, hogy a kisujjából rázza ki.
Sztem hasonlítsd magad az "igazi" anyukákhoz (pl hozzámKép) és mindjárt rózsásabb a kép, igaz?Kép

uff.
e
elli
 
 


Kangi,
En is valami hasonlot akartam irni, mint Elli. Ugyan nem olvastam, amit irtal RR-rol, de szerintem ha nem kene mondjuk a takaritassal, fozessel bajlodnod, es lenne egy bebiszittered, akinek ha kedved szottyan, barmikor lepasszolhatod a gyermeket, netan ha ejszaka ebred, akkor sem neked kene ugrani hozza, valszeg te is (meg en is) mintafeleseg lennel... (Persze nem tudom, hogy mennyi segitsege van otthon, de en ezt _roluk_ csakis igy tudom elkepzelni...)

Elli,
koszi szepen a mailt, mindjart atbogaraszom!

L.
leszter
 
 


Sziasztok!

Anyicska!
Gratula a kismanódhoz. Kép

Petrának és Julkának boldog szülinapott.

Gombóc!
Mi tegnap voltunk a Premier Outlet Centerbe a páromnak farmert venni és az ő méretében sem volt, szegény teljesen magába dőlt, hogy neki most már a disznók között van a helye, aztán bementünk a Tescoba és ott vettünk neki kettőt is, sőt kapott még egy pulcsit, zoknikat, én két pólót + egy csomag pelust is vettünk és 15 ezret fizettünk összesen. Ott egy leárazott nadrágot tudtunk volna venni ebből a pénzből és meg is vettük volna, ha van normális méret, de úgy látszik ott csak a vékonyabb embereket várják. Kép

Elli!
Nekem is elküldenéd a Norbi féle recepteket? Bár a csávót útálom, de még min. 5 kilótól meg kéne szabadulnom.

Norka!
Nekem is görcsölt, bár csak nyújtózáskor, így megtanultam pipálva nyújtózni és a kalcium, ill. magnézium pezsgőtabi is segített.

Kangi!
Gyerekek tündériek.
Schobertnénak biztos a Norbi főz, vagy nem is, úgyis van házhoz szállítós menüjük, biztos ők is azt eszik. Sőt szerintem a házimunkával sem kell összetörnie magát, biztos van aki megcsinálja helyette, úgy pedig könnyű az embernek magával törődnie.
Na látom, a többiek is ezt írták, nekünk átlagembereknek nem csak a "házastársi fronton" kell helytállnunk.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Na én is végleg? elvesztettem babanetes előéletemet Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Leszter,
igazából úgy csináltam, hogy délig nem ettem csak ittam reggel egy tejeskávét. Ebédre ettem valami egyszerűt majd legkésőbb 6-kor vacsora. Igaz a IV-ken lakunk és nincsen lift. Semmi sanyargatás nem volt benne. Igaz megit így kéne csinálni mert az úccsó 5 kg nem akar lemenni mert mindent eszek.

Kangi,
úgy én is tökéletes anya tudnék lenni mint RR. Egyenlőre maradok az átlag anya.Kép
Kriszta
tkriszta
 
 


KangiKép
Leírták a többiek, mi az igazság Rubint Réka "tökéletes" anyáról. És én azon is kiakadtam, hogy leírta: a 17 hós gyereke teljesen önálló (na, miben?), és az ő anya-lánya kapcsolatánál szorosabb nincs. Na ő a tökély.

Szülinaposoknak nagyon boldog szülinapot!

Görcsölöknek Magne B6 vitamin jó.

Az édesség utáni éhség vitaminhiánya engem is érdekelne.

Hányós-hasmenéses vírus ment végig a családon, most meg lázas volt Domcsi, én is, meg köhögök.

Képek és gyerekszáj haláliKép Jókat nevettemKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Tegnap voltunk anyósomnál, olyan jó volt látni a gyerekeket, aztán Szandit haza is hoztukKép. Mert én szakdolgoznék... De ma többet intézkedtem házépülés-ügyben, mint itthon voltam, aztán ebédelek vmikor, utána indulás az iskolába. Holnap meg bankolok, remélem, nem egész nap.


Anyicska
Gratula ZétényhezKépKép Milyen szép neve van Kép

Zsuzsó
Nekünk a héten lett volna alapunk, ha nem esik az eső.
Nincs kivitelezőtök???

Gombóc
Átérzem a problémádat. Eladók meg olyanok, amilyenek.

Urszila
Julkának boldog szülinapot!KépKép

Leszter
Petrának is boldog szülinapot kívánunkKép

Andi
Na, muti azt a nagy pocitKép
Dani édes a mondókávalKép

Kangi
Andris nagyon szépKép
Maszatos Julcsi isKép
Kutya-névKép
Nem vagy bénadzsó, az ilyet meg sem kell látni - naná, hogy vetítés (ahogy a többiek is írták).

Manócs
Beles Lili sem semmiKép Capisci?Kép

Miszike
Drukk, hogy ne legyen gond!!! Én a 14-ik héttől keményedtem, de a méhszáj csak a36. hét után nyílt ki, hátha Neked is...

Angi
Akkor nagy drukk a házépítéshezKép
Tökéletesen beszélő JucusKép

Édesség utáni éhségre szoktak krómot szedni, ha jól emlékszem...

Megyek, mert éhenhaltam... Update 4-es rántott szeletet eszek sült krumplival, ketchuppal, csakazértisKép

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Haliho!

Koszonom a "görcsös" valaszokat. Magne B6-ot amugy is fogyasztom kemenyedesre, kalciumot meg a "hátam fáj" miatt...csak nem este. Ezexerint este is kellene egy adag?!

Kangi
Akac, barack ,hasonlo zoldeket fogyaszt Zsiraf baratunk, de csak es kizarolag fáról hajlando Kép Julcsi tunemenyes! Es Uristenke se semmi... Kép

Miszike
En is kemenyedtem mar eleg koran es meg mindig nem nyilt semmi! Kép

Gyerekdumak Kép

Pussz
Norka
34+5
norkini
 
 


Ja! Es a zsiraf nyelve majd' fél méteres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Tegnap már írtam de ez a tetü babanet meg se hallgatott....Kép

Akkor újra:
Elöször a tegnapi msg bemásolva:

"Andi!
Elöbb bulizz egyet aztán nyomás szülniKép
Dani very lazaKép Édes!Kép

Manócs, Norka!
Annyi bibi van a talival, hogy a családban található mindkét autó bemondta az unalmast, szal valszeg a héten nem igen mozgok sehovaKép Szerdán visszük szerelöhöz, tehát ha nem gond move-olnám a talit a jövöhétre. Mondjuk jövöhéten pénteken vizsgázom, szal tanulnom kell, de megoldjuk vhogy, jó?

Norka!
Megkaptam a mail-ed, köszi. 22-én, 30-án vizsgázom, úgyhogy ez a hét volna a legjobb, de most meg kocsim nincs. Ígérem még jelentkezem a részletek miattKép

Leszter!
Jó volt találkozni!Kép Boldog szülinapot Petrának, én bunkó meg sem gratuláltam...Gyönyörü MarciKép(is)Kép
Kiegészítés: sztem tök jól néztél ki, csinos vagy, csak semmi pánik! Egyébként meg a párodnak fogadjunk, hogy tetszel és ez a legfontosabb!

Anyicska!
Gratula a kismanóhoz, jól kihúztaKép
Jó egészséget!"

FolytKép

Kangi!
RR-rel ne foglalkozz! Cirka 3 hete rendeltem meg a neten a Norbi update zsebkönyvet, ami állítólag az egész kétkötetes könyvének a szummája, meg benne vannak a kódok. Szal azóta várok. Utánanéztem a rendelésemnek, annyi a komment, hogy a rendelés várakoztatva. Most akkor kit kezdjek el szidni? Amúgy meg minden idevágót a csajok leírtak elöttem, csak egyetérteni tudok..Kép
Szupi Anya vagy, abszolút minden értelembenKép
Gyerekek tündériekKép
Julcsi kutyusaKépKép

Toffi!
Update 4-esKép Remélem mielöbb elkezdhetitek az alapozást!Kép

Miszike!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Pihenj amennyit csak bírsz!

Urszila!
Julkának boldog szülinapot!Kép

Nelli!
Jobbulást nektek! Mi baj?

Gombóc!
Kéretik ilyen bunkóval nem foglalkozni! Majd megnézném az ilyet pár év múlva, mikor a 2 gyerekét terelgeti.. Na akkor lehet bubogniKép Hihetetlenül fel tudnak húzni az ilyen esetek... Ne hagyd magad! - Vicces vagyok, most mondtam, hoyg ne foglalkozz vele, aztán itt tépem a szám miattaKép

Magdi!
Voltunk már mi is így. Máshol bunkók voltak, drága volt, irány a tesco. Na jó nem mindig, de igaz ami igaz ki lehet fogni jó darabokat, jó áron!Kép

Angi!
Nektek megy a drukk az építkezéshez!Kép

Legyen szép napotokKép

Tündér
tündér
 
 


Visszkaptam a haladó státuszom!Kép

Norka, együtt írtunkKép ZsiráfKép
Sajna lábgörcsre nincs újabb 5letem, mint a magneB6...

Tündér
tündér
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: