Új privát üzeneted érkezett!

Megvagyunk mi is, csak sok az intéznivaló, meg szép az idő.

Mikor lesz a Construma?

Szomszédban is építkeznek, kétlakásos, kétüzletes társasház lesz, múlt héten fogtak hozzá, fele fal már áll, most már tudom, hogy a legtöbb ilyen ház miért reped meg.

Urszila
urszila
 
 


sarki ismerős, akinek gyönyörű a kertje (bár "csak" díszkert, semmi veteményesKép )nyáron is szokott nappal is locsolni, meg a Margitszigeten is szoktak. Csak olyankor az a fontos, hogy ne a déli forróságban kezd a locsolást, de ha reggeltől fogva folyamatosan megy valami esőztető kütyüvel, akkor nem kell 12-kor kikapcsolni. Ilyenkor még tuti nem baj, meg amikor még csak mag, akkor is tuti nem baj. (adom itt a hozzáértőt, holott nálam gyep nincs, csak egy részen hagytuk a természetes növényzetet és azt hivjuk fűnekKép)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Talan emlekeztek meg a tavalyi Vivicitta Varosvedo Gyaloglasunkra a Margitszigeten! KépKépKép
Iden valahogy nem kovettem az esemenyeket, ezert csak most tudtam meg, hogy a Matáv Vivicitta Városvédő Futás idén április 17-én, vasárnap lesz, a gyaloglas 9:30-kor indul, es 3 km a tav.

Érdekel valakit? (Aprilis 8-ig lehet kedvezmenyesen nevezni.)

Jóéjt!
Gombóc
gombóc
 
 

 
 

Gombóc,
már én is néztem, és elvileg tervezem menni. Csak nem tudom hogyan, K simán elmotorozna annyit, de az nem végig beton. Ültessem be kocsiba a nagy "ló" 22 hónapost?Kép
e
ellimami
 
 


Kangi!
Zsírozót ír a doktornő a bőrgyógyin, de szerintem a háziorvos is. Lőrinc viszont úgy üvölt, mikor kenem, mintha nyúznám. A szó szoros értelmében. Nem tudom miért utálja annyira.


Köszi mindenkinek minden ötletet. Próbálkozunk. Egyébként HA tápszert iszik, de hiába.

Beu
beu
 
 


SziasztokKép

Manócs
Igen, próba-nyelvvizsgáztam

Urszila
Most van a Construma, szombatig. Én szombaton délben megyek ki, gyerekmentesen. Apa egész nap akarta volna, de mi a francot csináljak ott egy napot...

Gombóc
Vivicittáról mi kaptunk mindhárman levelet, de még mindig nem döntöttünk...

Andi, Franyó
Ti nagyhasúakKép
Szandit kereken 100-as haskörfogattal szültem, Zsombit 110-zel.

Lelépek, megint zizeghetnék vagyokKép

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Engem is toroltek a Babanetrol Kép Kép Ilyen negativ lettem volna???

Toffi
Igen en is Mercihez viszem Jazit (egyelore csak nezegeti a fogait). De legutobb nekem is tomott 3-at.

Franyo
Detto ez a velemenyem. En most tuti nem kezdenem el, az lesz az elso dolga Dani szuletese utan,hogy visszaszokik a pelusra!
2o-an szandekozol meg NSTre jonni? Kép 9-re megyek, osszefuthatnank. Ja remelem nekem irsz SMS-t szules utan...

Elli
Le a kalappal az enerigaid elott!

Andi
Azert hihetetlen,hogy mar konkretan szulni keszulsz!!!

Hat akkor ennyit szanok ELSO hozzaszolasnak itt a Babaneten...

Norka (34+2)
norka
 
 


Es ha mar ilyen ILLegalis lettem, akkor azert megdoblak Titeket Apa hirdetesevel, hatha valakit epp erint a problema:


"Sziasztok.
Ha elromlott a számítógéped, lelassult, nem indul, vagy csak egyszerűen nem sikerül valami, akkor hívjatok, és találok rá megoldást.
Kiszállás Budapest egész területén és környékén rövid határidővel.
Korrekt árak munkagaranciával.
Magánszemélyeknek és cégeknek egyaránt.
Pocakosoknak, kismamáknak kedvezmény Kép

Milbauer Sándor
70/381-1658"

Referencia: Beu Kép

Norka
norka
 
 


Norka,
tegnap még csak új lettem én is, most meg töröltek. Újra kell regelni.
Legalább csináltam rövidebb nicket, úgy tűnik, gyorsabban kapcsoltam, mint az, aki előttem bitorolta (természetesen illegálisanKép) az Elli nicket.Kép
e
elli
 
 


HahóKép
No lenyirtam a füvet, meg megmetszettem amit kellett, nemsokára locsolni is fogok, tiszta kertészes lett ez a topikKép

KangiKép
nekünk a dokinő az orvosságkrém után zsirozokrémet ajánlott, mármint, hogy azt is kenjük rá az arcára, mert akkor jobban felszivodik az orvosság. Amugy meg fogalmam nincs mi az, de használjukKépKépKép
Hajrá magok!!!KépKépKép

TofiKép
Mi az, h próba nyelvvizsga??? én örültem, ha az igazin túl voltam!Kép

AndiKép
Hogy te már szülsz!!!!!!
Franyó, Norka!Kép
Ti is nemsokára!
Le vagyok maradva!!!!!!!
Arról nem is nyilatkozom, hogy Gombóc kisebbikje mindjárt fél éves! Valaki belepiszkált az időkerékbe? Olyan gyorsan tellik az idő!!Kép

Na léptem tételezniKép

Csók:

Manócs

ui: engem is lenullázott, és azt irja nem vagyok még bejelentkezve, meg rossz a kódom. Asszem, ezek nem értenek ehhez!!!!
manócs
 
 


ElliKép
Te kis illegális névhasználó!Kép
manócs
 
 


Ezt írtam, mielőtt kiderült, hogy újra kell regisztrálnom.

De jó, én a régi vagyokKép




Ki mondta, hogy nekem ír sms-t, ha szül? Szeretnék kapni! Szertnék kapni! Szeretnék kapni!!!!KépKépKép

Norka Apáját ajánlom mindenkinek, játszi könnyedséggel oldotta meg azt a problémát, amit előtte számítógép-guru barátaink hónapokig nem tudtak. Azóta is istenként tiszteljükKépKépKép

Manócs!
Az időkerék-piszkával egyetértek! Mintha hónapok telnének el pillanatok alatt!

Beu
beu
 
 


Most akkor mindenkit "kirugnak" es aki akar ujra regisztral??

Beu
Koszi Kép Draga vagy. Kuldjek majd Neked SMS-t a nagy esemenyrol??

Manocs
Veletek mizu? Ezer eve... Kép

Megyek, tapetat kaparunk a gyerkoc szobajaba...remek heti program!

N
norka
 
 


Hali Csajok!

Franyo, ne erölködj, ha itt lesz az ideje, pikk-pakk átszokik a lány a pelusról. Dani is a "kicsi" születése után képes volt minden szopinál betojni... 3 hónapra rá egy hét alatt balesetmentes lett!Kép (Zsófi a bölcsis beszokás miatt kicsit visszaeset, nemerölködtünk, most 3 nap alatt lett balesetmentesKép, éjszakára még biztos ami zicher pelusozom. 107 centi? Kép És a nagylánynál nem mérted??

Andi, akkor ebből nemsokára baba lesz, deizgiKépKép

Nekem is, nekem is, nekem is küldjetek SMS-t!!!Kép

Kangi, látom főfűgurunak készülszKép Mi a lenyargalt részekre "sűrítő másodvetést" alkalmaztunk... hétvégén nálunk is lesznek kertészgurukKép

Apa a Construmán cserepet rendel... nekem meg van új, mosolygós fogam... remélem jövőhéten már lesz végleges is (jó kis fogyókúraKép)

Toffi, micsoda dőzsKép hol fogsz nyelvizsgázni élesben?

Beu, nem lehet, hogy eccerűen csípi?

Maci2, most ZH hegyek, vizsgák majd májusban brrrrr (lesz egy 2 napos, írásbeli, utána szóbeli a hamutaposóknál, aztán meg 5 munkavédelemből)

Menek, fő a csülkös bableves (igazi diétás, protkó kímélőKépKép)

Pusssz
Zsófi

Basszuskulcs, engem se engedett be GRRRRRRRRR nos 5 év után az 1. hozzászólásomKép
csucsuka
 
 


Csajok, tudom, hogy kicsit régi téma, de most az őszi babákban rám ijesztettek, hogy nem lehet feta sajtot enni, amíg terhes vagyok? Én Kevinnel is sok görögsalit ettem, és most sem szívesen mondok le róla...
Tud vki valami konkrétat?
köszi
e
elli
 
 


A francba ezzel a babanettel, 2 év munkájával összegyűjtöttem 1400 hozzászólást és most kezdhetem elölről Kép

Elli
igen, csak kemény sajtokat lehet enni, így pl .fetát nem (bár én is ettem) meg Camambert meg ilyen penészes cuccokat, félnyers húst, tojást...

Beu
asszem én ígértem neked sms-t, ha szülök, akkor küldjek? Kép

Andi
psandi
 
 


JÉé, viszont a profilom a régi, ki érti ezt?
psandi
 
 


Norka! Andi!
Szeretnék én lenni az első, igen, igen!!!!!!!KépKépKép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Én is mint "új" csatlakozomKép

Írtam egy csomót de elszálltKépKépKép

Holnap sulizom, most füredtés, de még igyekszem jönni...

Andi!
Küldjél nekem is pls. sms-t!!!!Kép

Manócs!
Benne vagy a táblába?
Vmikor a jövöhét vége felép neked okés lenne?

Bocsi, de ennyire emlékszem!
Még jövök a hétvégén, mindenkinek pussz,

Tündér
tündér
 
 


Érdekes eza babanet, mert a képet megtartotta a profilban, ellenben minden mást kitörölt....

Ki érti ezt?????

Norka!
Mi van Veletek?
Remélem nem haragszol rám.... Úgy hallgatsz..Kép
Apacuka hírdetését nyomhatom tovább esetleg?

Most ennyi,
Tündér
tündér
 
 


CSajok!

Holnap ünnepeljük a Peti 30. szülinapját, átjön néhány baráti házaspár és nem csak szendvicset szeretnék adni nekik!

Kérek szépen gyorsan elkészíthető finom, egyszerű kajcsit, nem melegételre gondolok, hanem amit úgy be lehet kapkodni.
Gondoltam esetleg vmi darálthússal töltött pogácsaféleségre vagy nem tudom. Tud vki segíteni recepttel?

Köszi előre is Kép

Andi

ui: akkor Beu és TÜndér kapnak tőlem sms-t és majd értesítitek a népet, oksi? Kép
psandi
 
 


Andi!

Okés, küldjed azt az sms-t!Kép

Gyors ötlet: mélyfagyasztott levelestészta szétszed, kiskockákra vág. Ebbe tehetsz, lereszelt sonkát, sajtot, lekvárt, ki mit szeret. Persze ha sós mehet a tetejére is sajt. Vigyázz mert nagyon gyorsan megsül. Nálunk szintén barátoknak csináltunk, kb. 20 perc alatt elfogyottKép (húsos-sajtos) Ennyi az 5letemKép

Boldog szülinapot a párodnak!Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Halihó!
Maci_2
maci_2
 
 


Na végre! Már éppen fel akartam adni.

Ezt még dél körül írtam.

Franyó,
Ne add fel! (Én sem teszemKép) Lehet, hogy csak dacból nem pisilt Anka a bilibe. Hátha legközelebb már lesz hozzá kedveKép

Tündér,
Bő egy évig kellett szednem a gyógyszert, hogy ne működjön túl a pajzsmirigyem. Most kb. normál szinten termel, de még nincs vége, mert ki fog fogyni és akkor majd hormont kell szednem (remélem az már nem tart olyan sokáig).
A körzeti is elküldhet vérvételre, meg endokrinológushoz is.

Elli,
Az enegrikusKép
Mi jót néztél ki hétvégi menünek? Szerintem nálunk bejönne a kukoricakrémleves. Leírod a receptet (vagy azt hogy hol találtad)? KösziKép0

Toffi,
Hű, de ügyes vagy, gratulálok! Akkor augusztusban élesben is mehet a drukkKép

PsAndi,
Drukkok jövő péntekre!

Gombóc,
Drukk hogy gyorsan javuljon a helyzet!

Elli, Norka,
Nahát! De miért töröltek?

Mariann,
Mi van veletek?

Maci_2
maci_2
 
 


TÜndér
köszi, még gondolkodom

Maci
neked nincs vmi jó kis recipéd? Olyan jókat szoktál sütni-főzni Kép

Egész jó kis jóslófájásaim vannak. MÁrmint remélem, hogy csak jósló, bár fáj elöl-hátul, de nem vészesen erős. A pakkom még nincs is kész, na mindegy, csak lesz vhogy.

Andi
psandi
 
 


Haliho!

Tunder
De lokott vagy! Kép Kint logtunk egesz nap a heten este meg egy igazi kismamahoz illoen kidoltem! Jovo7 randi? Hmmm? Ha meg egyben akarsz latni.... Kép
Koszikoszi!Persze, hogy tovabb kuldheted!

Maci
Nem voltunk szimpik biztosan!
De legalabb hivatalosan is Norka lettem. Eddig foglalt volt a nick Kép
Tenyleg valaki kiderithetne miert irnak le mindenkit...

Almos N
norka
 
 


Csucsuka,
Hú, nem semmi ami rád vár, nem irigyellek, de azért drukkokat küldök majdKép

Andi,
Párodnak boldog szülinapot!
Barátoknál ettünk valami ahoz hasonlót, amit Tündér is írt. Abban mintha debreceni karika és kis darab medvesajt (háromszögű) volt.
Leveles tésztából csinálhatsz rokfortos csigát is:
10 dkg márványsajt,
1 tömlős sajt (pl. medve vagy camping) vagy 10 dkg háromszögletű sajt vagy reszelt sajt,
1 tojás,
worchester-szósz (vagy vegeta),
fehér- vagy őrölt bors
Ezeket összekeverni, és ezzel megkenni 1 doboz készre nyújtott (Marathon) leveles tésztát (nem kell megvárni amíg teljesen kiolvad, csak éppen annyira, hogy fel tudd tekerni). A feltekert tésztát kb. 1 centis szeletekre felvágni, sütőpapíron FORRÓ(!) sütőben megsütni.
Ha nem készre nyújtott leveles tésztád van, akkor muszáj megvárnod, hogy kiolvadjon a nyújtáshoz. Ilyenkor tömlős sajt helyett használj inkább háromszögletű vagy reszelt sajtot, különben szeleteléskor a puha tésztából kifolyik a krém.
Nagyon finomKép

Norka,
A "Szerkesztő" topikban rengetegen ugyanezt írták, de válasz még nem volt (a miértre).

Maci_2
maci_2
 
 


Andi,
Még ezek jutottak eszembe:
"sajtgombóc"
Felvert tojásba (trapista) sajtot reszelek (nagylyukú reszelőn), szórók hozzá egy kis zsemlemorzsát, hogy lágy masszát kapjak, ízlés szerint fűszerezem sóval (borssal, ételízesítővel). Ha van időm, 5-10 percig
pihentetem (ha nincs, akkor kicsit több zsemlemorzsával készítem). Kis gombócokat formálok belőle, és olajban világos barnára sütöm. Vegetáriánusoknak fasírt helyett is adható.

Sajtos rácsos
fél kg liszt, 25 dkg sajt, 1 doboz tejföl, 1 Ráma, 1 cs. sütőpor, 1 tojás, só
Összegyúrni, kis gombócokat formálni, gofrisütőben (kilapítja a gobócokat) megsütni.

Édeset is írjak?

Maci_2
maci_2
 
 


Maci
köszi, ez a sajtgombóc tetszik nem tűnik túl bonyinak Kép
kókuszgolyó lesz meg torta, ez elég lesz édességnek, kösz

Andi
psandi
 
 


Andi,
Látom holnapra kell, ezért inkább leírom, utána lelépek.

Túrós kókuszgolyó
25 dkg túró, 20 dkg kókuszreszelék, 1 cs vaníliáscukor, 30 dkg porcukor
Összegyúrni, golyót formálni (közepébe tehetsz pl. meggyet vagy mandulát), kókuszreszelékbe forgatni. Lehűtve a legjobb.

Csokis gesztenyegolyó
A gesztenyemasszához keverj feleannyi darált mandulát, néhány csepp rumot, kevés kakaóport. Jól dolgozd össze, vizes kézzel formálj gombócokat, forgasd csokireszelékbe (vagy kakaóporba), tálalásig jól hűtsd le.

Kekszgolyó
50 dkg darált keksz, 20 dkg darált dió, 12,5 dkg felolvasztott Ráma, 4 adag kávé, 2 csapott ek. kakaó, 20 dkg porcukor, rum ízlés szerint
Összedolgozni, golyót formálni, közepébe meggy. Ha kemény a massza, aakor meggylével vagy kávéva lehet még lazítani. Végén kókuszreszelékbe forgatni, lehűteni. (Elég sok lesz belőle.)

Ez meg egy Stahl recept
Ananászos lepények
Hozzávalók:
1 doboz ananászkonzerv (az a lényeg, hogy 12 ananászkarika legyen benne)
25 deka felengedett, mirelit leveles tészta
5 deka vaj
1 evőkanál méz
2 evőkanál porcukor
1 teáskanál fahéj
pár reszelésnyi szerecsendió

Elkészítés:
Bekapcsolom a sütőt 230 fokra (gázsütőn 8-as fokozat), és egy nagy sütőlemezre
sütőpapírt borítok.
Egy kicsi lábosban csak annyira melegítem fel gyengéden a vajat, hogy folyós legyen,
majd leveszem a tűzről, és belekeverem a mézet.
A felengedett leveles tésztát lisztezett gyúródeszkán leheletvékonyra nyújtom, és a teli
konzervdobozzal kiszúrok belőle 12 körlapot. Utána egy akkora pohárral, amelynek átmérője
kb. egy centivel kisebb, mint a konzervdobozé, szegélyt gyártok a körlapokra úgy, hogy
mindegyikbe határozottan belenyomom a poharat. A szegélyen belül imitt-amott
megszurkálom villával a körlapokat közepét, – így majd nem púposodik föl ez a rész
sülés közben - és a dizájnos lapocskákat átköltöztetem a sütőlemezre.
Felbontom a konzervet, és miután lecsepegtetem az ananászkarikákat, egyet-egyet ráteszek
a tésztalapokra. Megkenegetem őket a mézes vajjal, és 15 percre betolom a lepényeket a
forró sütőbe.
Mialatt sülnek, összekeverem a porcukrot az őrölt fahéjjal meg pár reszelésnyi
szerecsendióval.
Az elkészült ananászos lepényeket kis szűrőn át meghintem a fűszeres porcukorral, és a
ropogós, meleg csodákat még azon melegében felkínálom népgazdasági hasznosításra.
12 minilepény lesz belőle.

Maci_2
maci_2
 
 


Andi,
Szinte egyszerre írtunkKép Most már itt marad.
Maci_2
maci_2
 
 


AndiKép
Én salireceptet irok:
Sajtsali: almát, trappistát, füstölt sajtot jó apróra összevágsz, joghurt, majonéz, pici cukor, só. Nagyon fini, mi virslit szoktunk hozzá sütni.
Na de még az is lehet, hogy megúszod az egészetKép
Megy a drukkKép

TündérKép
Jövő hét max szerdáig jó, De, ha már felétek járok, valami ottani tali Norkáékkal nem fér bele?
Vagy nem is ti laktok arra? Csütörtökön már Szegedre megyünk, pénteken meg vizsga, vagy utána hét jó még.
Na, majd valamit válassz!Kép

NorkaKép
Ha tényleg közel laktok Tündérhez, akkor akadjunk már mi is össze, Mini rucija, meg az elefáni már beporosodott nálamKép No akkor aztán dumálhatunkKép

Rólunk ( csak a Norka kedvéértKép ) Lili egyre többet dumál, már egész aranyosakat is mond, pl: "beszélek kulturáltan", vagy az előttünk tötymörgő autósnak ordibálja: "menjél már!" De azért még az igazi hosszú mondatok váratnak magukraKép Imád kertészkedni, minden virág reszket, hogy meglocsolja vagy gereblyézik rajtuk egy kicsitKép Alig lehet betessékelni kintről.
Nagyon szeret puszilkodni és ölelgetniKép no ezt én is nagyon szeretemKép Állandóan öltözködik, mindenkinek a cipőjét felpróbálja, szóval olyan, mint egy 21 hós MiniKép

Na megyek, várnak a tételek:

Manócs
manócs
 
 


Csajok, ha igy folytatjátok a kaják részletezését, tiszta nyál lesz a billentyűzet, akkor aztán hivhatom Norka apacukáját!Kép
manócs
 
 


Nyamm! Kép

Manócs Kép
Leányod kultúrbeszéde KépKépKép

Akartam még írni, például, hogy drukkolok Andinak, de hulla vagyok ... Korábban írtam is, de kilökött a rendszer, regisztrálhattam újra, aztán Apukám meghozta a hintát (későeste kicsi a forgalom B.Füredről), és most már kész vagyok egészen ...

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezek, minek bonyolítják még ezt is?
Jajj, micsoda kajcsik, csöpög a nyálam.

Basszus, felkelt Miki mennem kell.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Én is regisztráltam.

Psandi,
drukk ha most indul a jövevény.

Magdi,
gratula a házhoz, Dominikához. Képek?

A többit amit írtam elfelejtettem.Kép Most ennyi.

Jó hétvégét!

Leszter,
bocsi a zargatásért. Ha itthon lakásban tartunk nyuszit kell oltani? Köszi.

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!


Megkerültem én is.
Mintegy 3 hétig kórházban voltunk a túlhordás, majd az influenza miatt, ezért nem jelentkeztem.

És végre 42. hétre megszületett Zétény kb. 3 órahossza alatt (cakli-pakli), 2005.03.27-én, súlya 3850gr, hossza 51 cm.

Jól vagyunk, egy kicsit cicifüggő, még alváshoz is kell neki ezért nem sok időm lesz netezni.

A nagyfiam úgy viselkedik mint Gombócé ahogy olvasom, majdcsak túl leszünk a nehézségeken.

Ancsa

És néhány kép:Kép

Kép

Kép
anyicska
 
 


KépKép

Kép

Kép
anyicska
 
 


Urszila Julkájának és Leszter Petrájának,
Boldog szülinapot!Kép

Gombóc,
Nem semmi, akkor szopi előtt odakészíted az enni, innivalót... Zsombinak?

Manócs,
Mini szövegKép

PsAndi,
Mi van a jóslásokkal? Drukk folyamatosan megy!

Délelőtt voltunk usziban Ronival, két hét kihagyás után. Még be sem mentünk tiltakozott, hogy nem úszik. Aztán csak bement a vízbe és szinte végig bent volt (csak nagyon pici időre jött ki párszor)Kép

Anyicska,
Gratulálok, nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!Kép
Szép méretek, gyors szülés és nagyon édes gyerekekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Haliho!

Petra, Julka
Boldog szulinapot!!! Kép

Ancsa
Gratulalok!!!! Kép Sok erot es tejcit!Biztosan nem konnyu, de azert majd meg jelentkezz.Eroteljesen erdekelnek a friss kismamik beszaoloi... Kép

Andi
Mizujs??

Tunder
Irtam mailt! Kép

Manocs
Mini duma Kép
Dede, mi lakunk kozel Tunderekhez! Mikor jottok? Jatszoteres vagy benti bulira gondoltal? Ja nem irtal mailt net-bolt ugyben ;0)

Norka
norka
 
 


Sziasztok!

Anyicska!!
gratulálok!! Nagyon édes a baba KépKép jó gyors szülés volt Kép sok boldogságot Kép

A jóslóim elmúltak éjjel a meleg fürdő hatására, most viszont nagyon fáj a hátam meg a derekam, gondolom az egész napos pörgéstől. 4 után jönnek a vendégek. Végül csirkesalit csináltam, de elmentettem a recepteiteket, legközelebb majd kipróbálom azokat is Kép
Még a szenyákat kell megcsinálnom,de előtte pihizek kicsit. Most jut eszembe, nem is ebédeltünk. Nem is fogunk Kép Dani a szüleimnél van, csak este hozzák vissza.

Julkának és Petrának boldog szülinapot KépKépKép

emléxem, ma 2 éve, hogy először írtam ide a babanetre, pont amikor megszült Urszila és LEszter Kép (mondjuk ez nem látszik a 8 hozzászólásomon)

Andi
psandi
 
 


Basszus, újra kellett regisztrálnom.

Egész héten akartam írni, de annyira pörgünk. Azért folyamatosan olvasok.

Anyicska,
gratula a nagylegényhez Kép

hétfőn voltunk állatkertben egy hirtelen felindulásból, és annyira élvezték a gyerekek, (meg én is Kép) vettem bérletet is. Szóval majd mi is csatlakoznánk - bár nekem, amíg a tanév tart csak a hétfő és a péntek jön szóba.
Aztán kedden és szerdán, mint a gőzgép dolgoztam, pályázati határidők, órák, megbeszélések,azt sem tudom, hol áll a fejem. Éjjel is csomót dógoztam...

ÉS elkezdődtek az előkészítő földmunkák. Eddig ugyan semmi nem úgy alakult, mint szerettük volna Kép, de azért bizakodunk Kép pl. a pasimnak nem sikerült megújítani a személyijét a hitelkérelem benyújtásához Kép

Gombóc,
Miért baj az, ha apás? Legalább nem állandóan rajtad lóg. Szerintem egyébként életkori is, én arra gondolok, hogy a nemi azonosulás is most zajlik. Az én nagyobbik lányom elképesztően anyás, az öcsém két éves kisfia még éjszaka álmában is az apját hívja.

Na megyek,mert megölik egymást Kép

Zsuzsó

Ja, és Abigél arca reggelre tiszta pötty lett Kép
zsuzso
 
 


Andi,
Hogy sikerült a buli?

Zsuzsó,
Honnan veszel ennyi energiát?
Pöttyök hess!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Petrát Julkát isten éltesse!!!!!
Kép

Beu és Lőrinc (aki most Pápán van, szülei pedig szabadok a hétvégén. De má úúúúgy hiányzik!!)
beu
 
 


Petrának és Julkának nagyon boldog szülinapot kívánok!KépKépKép

Anyicska,
gratulálok a szépséges babához!KépKépKép Nagyon helyesek a fiókáid!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Anyicsa!

Én is gratulálok, nagyon szépségesek a gyerekek!!!KépKépKép

Kangi!
Kiesett a Boogie!!! Azt hittem, nyeri. Többet ne drukkolj, szerintemKép
Beu
beu
 
 


Sok boldogsagot Petranak es Julkanak!!!

Anyicska,
Gyonyoruseges kisfiu, sok boldogsagotKép

Zsuzso,
FoldmunkakKép
Mi 20-an kezdunkKép

Mi felvonulason voltunk ma, gyerkocok nagyon elveztekKép
Na kivancsi vagyok nekem kell-e regisztralnom ujra.

Angi
angela2
 
 


Je, nem kell ujra regisztralnomKép

Angi
angela2
 
 


Anikó
gratula a kiskölköchözKép Nagyon édi!Kép

Julcsinak és Petrának boldog szülinapot!
Kép

Esik az esőKép A csudába.
e
elli
 
 


Asztaaaa, Angi!
Te vagy a király!!!!Kép
Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: