Új privát üzeneted érkezett!

Most kekeckukac leszek. Mivel van nagyobb vagy kisebb esélye visszaolvasni a dolgozóknak egy vagy két fórumon? A karakterszám ugyanannyi nem???

Ezt most komolyan nem értem, a kettő, mármint a bejegyzések karaktereinek-> úgyis, mint mondanivaló
száma, meg a fórumok száma között szerény véleményem szerint nincs szignifikáns összefüggés. :roll: :twisted:

De egyébként nekem így is jó, meg úgy is jó, csak a fentebbi összefüggést nem értem. Azt igen, hogy zavaró a kettő, hogy ki mit hol olvasott, de azt, hogy ettől több vagy kevesebb idő lenne, azt nem kapísi.

tjuca
 
 


Annak idején nekem rosszul esett, hogy szétesett a banda, de ez van. Kiváncsi lettem volna továbbra is a többiekre, annak ellenére, hogy nem akartam skypeolni.

Most csak azokat sajnálom, akik eddig csak olvasó üzemmódban voltak, mert szerintem nagyon sokan vannak és rohadtul hiányozni fog nekik ez a topic. Ebben biztos vagyok. Mégha nem is írtak, de azáltal, hogy olvastak/nak nap mint nap, úgy érezhetik, hogy ismernek bennünket.
Ennek most vége lesz, ha nem lesz babanet.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem üres lenne az életem nélküle. Komolyan... ez már betegség...

DE! Mostanában én is ritkábban írok ide, mert nekem sok a kettő. Pont azért, amit a többiek már leírtak. Szóval mindenkinek a saját döntése, hogy ír-e a tanyára, vagy sem, de szerintem a kettő együtt nem fog működni.
Egyik szemem sír... hogy vége lesz.

Eni
marcy
 
 


Hali!
Betti, használd ki az időt! Én most dolgozom 3 hete és ki vagyok purcanva. Igazából az anyaságom jobb lett, intenzivebb. Tudom, hogy kevesebbet vagyunk eyütt, azt minéljobbra kaarom csinálni.ezért pl. hétközben takaritok,hogy a hétvége csak a buli,tanulás, hancúr legyen. Pl. sokkal többet éneklek,mondókázok, rajzook mint eddig.Fura ez,de napi 6-8-10 óra meló után vágyom már a kölkökre, együtt kapcsolunk ki.
Anno meg vágytam pár óra munkára.
Mi az a szimeringgyár?

Pil!!!Itt a babaneten van lógó szemhéj topic, nézted? Ott műtét utáni képeket is tettek fel!!!!!
Ez tipikusan miasténiás tünet is lehet, erre mint mondott Herczegfalvi?

Juca! Édes Kata, főleg azon a képen tetszik ahol olyan áhitattal néz!

Rajz:Enyim kölök se nem rajzol,se nem szinez!!!!!!Ellenben firkál!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 

 
 

Sziasztok

Én már leírtam mit gondolok erről.

Igazából én is voltam olvasó (vagy kukkoló,mert soha nem írtam oda),egy másik topicban.Ők végleg átköltöztek a tanyára.Sajnálom,de megértem,mert akik egyre jobban ismerik egymást,azok egyre komolyabb dolgokról beszélnek és belemélyednek olyan témákba amik jobb ha zárt fórumon zajlanak.

Marcy
nem lenne vége,csak új "lakásba"költözne.
:lol:
Vendég
 


Tjuca!

Úgy hogy ide szinte semmit nem irunk,legalábbis a tanyához képest a negyedét.Ezt a kicsit könnyebb visszaolvasnia annak aki dolgozik,mintha oda átköltözünk végleg és úgy pörög a fórum ahogy eddig.
Ezen mit nem lehet érteni??????

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Benianya:erre mondta a Hercegfalvi a Tensilon--próbát.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Juca, de van különbség, pár kattintás mindenképp, még ha nem is írnák páran ugyanazt mindkét helyre duplán néha. Tudom, h leírva nem sok, de mi emiatt hanyagoltuk el egy idő után teljesen a régi topicot.

Marcy, aki readonly és továbbra is akar olvasni, az ne félj, jelentkezni fog az új helyre is. Aki meg nem, azt nem érdekled annyira. Aki meg jelentkezik és nem akarjátok felvenni, az most nem értem, hogy miért hiányozna bármily formában is...
Amúgy annak idején nekem is rosszul esett, hogy szét kellett esnie. Viszont azóta remekül működik a másik csapat is, pedig nincsenek readonly-jaink. :) Ja, és aki tőlünk esetleg RO volt eddig, az tud informálódni a kettős ügynökök által :D.

pogacsa
 
 


Én is értettem, amit Pil írt, a bneten kicsit könnyebb visszaolvasni, mert egyrészt nem írunk annyit, másrészt átláthatóbb - szerintem. Ha átmegyünk a tanyára, akkor az valszeg egy pörgős, folyamatos dumálós topik lesz, ami nem gond, max. annak, aki szeretne visszaolvasni.

Sajna ma ennyire futotta az erőmből, holnap jövök...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv.

Én sajnálnám, ha lekopnánk.
Azt hiszem, én továbbra is ide fogok írni, ha lesz valaki "régi", nekem ez az IGAZI fórum.
Aztán, ha nagyon nem lesz senki, talán regisztrálok a tanyára, de két helyre írni nekem macerás (itt még írok a szegedi fórumra).

Szóval, aki átmegy a másik helyre, annak minden jót, én azért néha benézek ide...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Helló!

Jól van, akkor én is húzzak a tanyára is... :oops: . Különben dögrovás van, Noi kivételével mindenki rókázott, hasmenéses cucc is volt....Szóval Máté itthon, uram is, mert még ő se százas. Noi azóta se szerette meg a bölcsit, én meg szívok, mert csak januárban indul a sulim.

Benianya: Igazad van, nekem is intenzívedd így, meg igénylik is, hogy játszak velük. Konkrétan nem engednek wc-re se... :shock:

Többieknek most nem írok, majd fogadjatok be tanyára! :lol:

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Na, csajok, szőke vagyok megint.......Mi egyáltalán a tanyán a nevetek? Mert ott én már vagyok regisztrálva, help, onnan, hogy s mint!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Colett!
Babanet 2006 nyár.Gyere a tanyára :lol:

Ex!Én azért ide is benézek!

Kép
Kép
veráska
 
 


pilchard írta:Tjuca!

Úgy hogy ide szinte semmit nem irunk,legalábbis a tanyához képest a negyedét.Ezt a kicsit könnyebb visszaolvasnia annak aki dolgozik,mintha oda átköltözünk végleg és úgy pörög a fórum ahogy eddig.
Ezen mit nem lehet érteni??????


Pil!

Azt nem értem, hogy ha megszűnik ez a fórum, attól még nem lesz kisebb pörgés a tanyán, de kimaradnak innen emberek. Ha megmarad ez a fórum, és két helyen pörgünk, akkor sem lesz kevesebb a mondanivaló. Annyival több csak, hogy két ablakot kell megnyitni, ami max. egy perccel többet vesz igénybe.

Szerintem az olvasnivaló mennyisége abszolút független a fórumszámtól - nyilván akinek mindkettőhöz van jogosultsága. De bizonyára baromi gyenge ismét a felfogásom. Itt inkább arról van szó, hogy bomlásnak indult hajdan az babanet vára.

Mivel az anyatanya úgy indult, hogy ott pikírtebb témák lesznek, itt meg marad az általános, mentem, de ez a kettős vonal nem jött be. És már többen megírták, hogy én is sajnálni fogom pl. Kmammyt, Katust, vagy Tandikát, akik csak néha esnek be, de speckó én kíváncsi vagyok rájuk is.

Szóval ha cska technikai kérdés a dolog nem értem na ennyi.

tjuca
 
 


Ma Makám koncerten voltunk. Mindkét csaj nagyon élvezte. Kinga kapott egy virágot Dávidtól (aki a kabóca hangot utánozta), és teljesen odáig volt.

Ez a zene egyébként szerintem egyrészt nem gyerekeknek szól, másrészt elég rétegzene, kicsit olyan szórakozzunk jól, ha már együttes vagyunk zene. :roll: Ettől függetlenül vagy tán pont azért, mert csajok még kicsik, ők élvezték. A nagyobbak, úgy is mint célcsoport viszont nem, pedig nekik szólt. :shock:

tjuca
 
 


Nojó, ti dolgotok, csak leírtam, h nálunk mi vala. :) Amúgy én örülök, ha itt is marad vki, mert akkor néha kiesek az RO-ból :).

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Bocsi, gyors leszek, mert ugye dolgozom, és nem vagyok képes visszaolvasni se rendesen, nemhogy írni, de!

Szerintem maradjon meg mindkét hely, aztán mindenkinek legyen saját döntése, hogy mit bír, mit akar, mit szeret, meg ilyenek. Szóval akinek sok 2 topic, kövesse csak egyiket vagy másikat, vagy ha bírja, kövesse mindkettőt, vagy néha csatlakozzon csak a tanyára, ha van nem annyira nyilvános problémája, véleménye, amiben kíváncsi mások véleményére. Attól nem fogunk valakiben kevésbé megbízni, ha nem rendszeresen ír. Értitek, ugye?

Vagy van valaki, aki sértődős ezügyben?

:oops: :roll: :? :shock: :?:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


no jó! Mégesgyszer leírom, kijön belőlem és akkor süket fülekre találtam!

Én is sajnálom azokat, akik még oda nem regisztráltak. Ezért én arra szavaznék hogy itt maradjunk és oda az eredeti felállás szerint nem publikus dolgokról írnánk, pl., írtam a tanyára reagáljatok légyszi stb....
CSAK az a baj, amit mellesleg megértek, hogy idő szűke stb. miatt valaki csak 1 helyre írkál, szíve joga, írtuk már. Igen, de ha valaki csak a tanyára ír, akkor van gond. Az itt maradottaknak ők kiesnek, erre nem gondoltok, ti hűtlenek? Nem ám megsértődni...Vagy legyünk drasztikusak, tényleg csak technikai kérdés, költözzön át mindenki oda, mert ott jobban meg tudunk nyílni egymásnak, nem kell félni hogy mondjuk anyós elolvas magáról itt valamit stb....
Mindenesetre ami most van az nekem nem tetszik....és ha én nem regisztráltam volna oda, nagyon rosszul esne az hogy ott ragadtak, ragadtunk...

Az, hogy vannak olvasók és eddig ők nem jelentkeztek a babanetre, sajnálom, de őket sajnálom a legkevésbé...

Pogi! Csak belekukkantottam a blogba valamelyik nap, ha lesz időm még olvasok. Szépek vagytok! 1 valamit árulj el, hogy van ez az emeletes garázs??? Ha nem áll el az alsó autó, hogy álltok ki? Vagy ha már ott áll, hogy parkoltok be? Vagy nem csak függőlegesen működik a dolog? És Kisvirágról mondanál pár szót? Mikor még pocakosak voltunk, nagyon egyformák voltak a gondjaink és hiányzik, mint még sokan közületek. A Skypon anno nem voltam naprakész és nem lehetett visszaolvasni, nem győztem...

Mári

Kép
mári
 
 


Gab! Itt megcsappantunk és ez rossz így! Nem lesz mit követni...

Mári

Kép
mári
 
 


Már én is több mindent írtam oda...

Mári

Kép
mári
 
 


Csajok!

Nekem nincs skypom, sem msn-em, és nem is lesz. Ergo, ha arrafele pattantok, akkor nem állok a sorba bé. :twisted:

Nekem megy a kettő szimultán, de tökéletesen egyetértek azzal, hogy annak aki csak néha beesik ide piszok rosszul eshet ez a kettős dolog. :roll: Na nem azért mert a másik olyan nagy buli lenne, hanem mert nem tudni valamiről, na az nem buli. :lol:

Na most az, hogy ki hogyan szoktatja szobatisztaságra a gyereket, vagy rendel-e kaját, vagy milyen köptetőt használ nem hiszem, hogy ne férne el itt, és ne ok(k)ulhatnának belőle a rídonlijúzerek. Félreértés ne essék, sok helyen vagyok én is rídonli éjjelenként, ha keresgélek, válaszolni, jelen lenni viszont az energiám véges két gyerek mellett.

tjuca
 
 


Na jó, rajtam ne múljon, maradhat mind a kettő :) .

Ez egyébként tényleg érdekes dolog, mert én is mindig az időhiányra hivatkozom, miközben én is többfelé nézegetek, de olvasni is más és írni is... Az íráshoz több energi kell...

Eni
marcy
 
 


Mári, Viri jól van, köszöni, és boldog kismama :).
A garázs: van az oldalán egy gomb, ami megemeli a felső autót, és akkor ki tud bújni az alsó. Ha meg ott áll az alsó amikor jövünk, akkor megint megnyomod, és elsüllyed. Bazi fura...

pogacsa
 
 


Mári! Persze, értelek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Pil!
Végülis nem csinálták meg Petykának az ACH szintet vérből? Akkor nem klne Tensi próba.

Heim Pál miaszténiás gyerekrendelés!!!!!

Colett!!!De jó,hogy jöttetek!!!!Mizu? Mi ez a betegség megint?
Irj a bölcsirőőől!!!!!

Többieknek hali!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Nem voltam egy kicsit, jó sokat kellett visszaolvasnom.
Látom, hogy nagy téma a fórumok melletti döntés. Rajtam sem múlik a kétfelé írkálás, de azért jelzem, jobb lenne, ha tényleg akkor egy helyen lennénk. Egyébként azt nem értem, hogy aki ír a Tanyára is, az miért nem áll be a sorba (bocsi Juca), hogy akkor csapatostul vonuljunk át.
Mindegy, úgysem rajtam múlik.

Végre ma ment Zorán iskolába egy hét betegség után, csupa aranycsillaggal jött haza. :D
Holnap viszont egyedül kell megírni a matekdolit, mert lemaradt róla. Nem féltem ettől Őt, mert ennél már nehezebb szorgalmikat is leadtunk. Na, majd meglátjuk az eredményt.

Gyorsan dobok két képet, aztán húzok a tanyára.

Kép
Kép
Nnnnya, egyik percben ez megy, másikban pedig Noémi püföli Zoránt. De imádják egymást és most legalább sikerült elkapnom egy ilyen képet, mert mire rohanok a fényképezőért, addigra szétrepülnek.

Csáó!

Erika

Kép
viera
 
 


Helló!

Na, eztet én se értem, most ide is, oda is........Mindögy, ide leírom Gabellának a bölcsit

Gabella:

Hát, utáljaaaaaaaa! Minden nap sír, hogy nem akar menni, meg állítólag kimenni utál, mindig nyafog, hogy nem akar kimenni. Mondjuk ezt itthon is tapasztaltuk, múltkor elmnetünk egy messzebbi játszóra, és haza akart jönni. Szerintem nem szívleli a hideget. Tiszta anyja... :oops:
Különben tök rossza, hogy januártól lesz a sulim, és Noi meg böliben, amit utál........ :( Már tök megbántam, de nem tudtam, gogy így alakul. Kivenni meg nem akarom, hogy azt lássa, nem tetszik, akkor nem is kell járni. Mert januártól úgyis vissza kéne mennie. Szóval ez van... :(

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bejelentkezem. Megvagyunk mi is, csak egy kissé náthás mindkét lurkó. Semmi más bajuk nincs, csak orrszívás ezerrel.

Vélemény a fórumokról:

Egyetértek Gabbal. Aki akar ír mindkér helyre, aki nem, meg csak egyre. Ez nem hiszem, hogy szétzilálná a csapatot. Én azokat a témákat, amiben a segítséget szeretném kérni, vagy akár én tudok valamit javasolni, ide írnám (írom is), a privátabbat oda. S ugyan az én időm is véges, mégis igyekszem mindkettőt követni. Akinek sok, maradjon csak az egyiknél. Ettől ugyanúgy megmarad a csapat, nyilván az idő majd kiforrja, hogy ki mit csinál és hova.

Kép

Kép
wawel
 
 


viera írta: Egyébként azt nem értem, hogy aki ír a Tanyára is, az miért nem áll be a sorba (bocsi Juca), hogy akkor csapatostul vonuljunk át.


szerintem ezt elég érthetően leírtuk többen is.

tjuca
 
 


el vagyok kenődve...megjött a vér eredmény, elég sok mindenre allergiás magas értékben, a tojás mellett a tehéntej ismét felkerült a pelettára, a csokoládé nem érdekel de a búzaliszt annál inkább. Jövő héten ismét megszúrják megnézik nem-e lisztérzékeny. Meg engem is. :) Ugyenis nem hízok és nekem is van bőrtünetem...
Végre egy dokinő aki ki akar vizsgálni mindent. És ő szerinte ennek ellenére adjam a tejet, tojást, ha nem oikoz súlyos tünetet, mert nem szabad megvonni a kis fejlődő szervezetétől ezeket a fontos tápanyagokat. Ez az érv nagyon szimpi, de azért kételkedem...

wawel, szerintem nem marad meg a csapat, épp ezen aggódunk

Mári

Kép
mári
 
 


Köszi Pogi!!! :) Sajnálom a lábikót! :(

Mári

Kép
mári
 
 


ERA!

Nagyon édesek a gyerkőcök!!! Mintha csak a sajátjaimat látnám, ők is ilyeneket szoktak csinálni!! :D

MÁRI!

No comment :( Kissé ellentmondásos a dokicsaj sztem!
hello
 
 


Helló Hello! :lol:

Ja, egyfolytában.....
Noémi egész nap kalapálja Zoránt, amúgy meg imádják egymást. Akkor pedig csak azt látom, egymásba vannak gabalyodva. Szerencsére Nonó bírja a ezt a hancúrt, nem egy törékeny kislány, főleg amikor ő kezdi.

Tegyél már fel Te is képeket a gyerkőkről. Kivi vagyok.

Na hellóka! :wink:

Erika

Kép
viera
 
 


Era!

Lackó meglátta ezt a képet, és olyat röhögtem! Azt mondja: Anya, ezt mikor fényképezted? Mondom: ééééén??? Nem én fényképeztem! Akkor apa? Neeeeeeem! Ezek nem is ti vagytok! Megnézi jobban: Tényleg! Pedig azt hittem! Nekünk is van ilyen párna! És az ott nem Mesi??? Pedig olyan! :D

Hát, nagyon jól jött ki! :D:D:D:D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Most megmutattam Mesinek is, és azt mondja, Mesike, Lacika, Mesike, Lacika! Ő is bevette! :D:D:D:D:D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Mári!

Sajnálom az allergiát, de logikus a doktornő magyarázata. Valamit csak ennie kell Vencunak... és nem mondott olyat, hogy mit mivel lehetne helyettesíteni? Vagy mikor már ennyi mindenre allergiás, akkor már nem lehet? :cry:

Gab!

Itt van az a kislány, aki régen olyan meskés volt. Már nem olyan nagy a hasonlóság, de még mindig van egy kicsi. A mosolyuk, de mivel egyik képen sem mosolyog, így csak én láttam. :-P
http://gallery.kovacs-telekes.org/v/kar ... m.JPG.html

http://gallery.kovacs-telekes.org/v/kar ... 3.JPG.html

tjuca
 
 


A szeme környékétől eltekintve totál Meske-típus! ;)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


És még ugyanilyen nadrágja is van! :lol:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Mári, Nyanyáéknál derült ki hasonló, pontosabban ha jól emléxem, tej és tojás érzékenység, és náluk olyan szigorúan kell tartani, hogy még azt sem eheti, amire nincs ráírva, hogy tej- és tojás mentes. Amúgy tünetek náluk sem voltak annyira durvák éveken át. Megkérdezzem tőle, h náluk mit mondtak?

pogacsa
 
 


Gab!

Most meg én rötyögtem egyet ezen a képdolgon. :lol:
Na, majd én is letesztelem őket.

Mári!
Mi is nagyon szigorúan és pontosan tartottuk a tojás és tejdiétát Noémi 3 hós korától szinte ezidáig. Most pedig eljutottunk arra a szintre, hogy megérte, mert tejjel főzött főzeléket már ehet, tejfölös leveseket is, mindenféle pudingot, sőt tejbegrízt és tejberízst is. Semmire sincs tünete. Ami nem változott, hogy reggel Sinlacból készítem a kakaót, este pedig rizstejet iszik. Egyébként próbáltuk a rendes tehéntejet is, meg sem issza.
Ja, van ez a kis 180 ml kék dobozos Milky Way, vagy nem tom mia a neve tejes ital. Most bocik vannak rajta, régebben valami babaforma. Már kettőt megivott belőle, a Classic formából és semmi baja. (90%-os tehéntej van benne!)
Szóval tényleg tartsátok be, mi is betartottuk és úgy néz ki, hog ytényleg kinőjük.
Viszont az is igaz, hogy egy ideig bírja a szervezete a tejet, aztán hirtelen jönnek a tünetek. Hát remélem nem fognak.

Erika

Kép
viera
 
 


Helló csajok! Én tényleg sajnálom, hogy ürül a babanet. És épp most Blani szülinapján. :cry: :cry: :cry: Igy nem amardt aki egy jó szót is mondjon e jeles alkalomból. Na mind1már. :cry: :cry: :cry: :(

Mári! Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz lett az eredmény. Jó lenne valami olyan szülőcsoporttal felvenned a kapcsolatot,akik évek óta speckón etetik a gyerkőt. Biztos egy csomó klassz ötletet kapnál.Nagyon nehéz lehet, még belegondolni is az, milyen könnyű bármit a gyerek elé tenni és örömködni, hogy zabál.Remélem nem lesz súlyos, ez a búzaliszt tényleg sok mindent érint.

Viera!!Nagyon éédesek a lurkók!!!Birom nagyon az ilyen képkeket!!!!
Gab! De cukik, hgy magukat látták!!!!!!! :lol:

benianya
ákosbenianya
 
 


BLANI
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Régen voltam itt, remélem mindenki jól van.

*****************

Nagyon kíváncsi vagyok rátok, mi újság van nálatok, csak sajnos nem engedhetek magamnak itthon gép elé ülni. :( Mai nap kivéve, elégé későn járok haza, pedig reggel 3/4 7 kor már úton vagyunk Kevinnel. Fél 5-kor kelek mindennap, készülök vacsorát és magamnak ebédet is, belefél néhány ruhavasalás is, azután fürdök, mindennap mosom hajamat, Kevinnek csinálok reggelit, és máris indulás. Mostanában az a gondom, hogy nagyon válogatja a ruhait. :? Ma reggel is nagyon sírt, amikor egyik felsőt adtam neki, szaladt mosógéphez és hozott másikat, ami tegnap volt rajta. Pedig ugyanaz típus, csak más a szín, de neki nem tetszik. Így drága reggeli időnket elveszítünk sokszor. :x

*****************

De munkahelyemen sok erőt kapok összes gyerekektől, őket nézve tényleg erős lettem. :P 100 gyereknek 100 arca van, 100 tulajdonság van, senkinek nem kell kicsinek érezni, senki nem rosszabb mint másik, minden gyerek csodálatos. Azért csodálatosak, mert ők gyerekek. :P Már kiszabadultam olyan gondolataimról, aggódásaimtól, hogy miért nem beszél Kevin, miért nem szobatiszta Kevin, miért nem csinál Kevin ezt azt...stb.

******************

Szerencsére Kevin jól van, még mindig jár bölcsibe nagy örömmel, még nem volt alkalom itthon maradni betegség miatt. Ez csoda! :P :P :P

******************

Ákosbenianya: Boldog születésnapot Blaninak!
Kép
Hogy fogtok ünnepelni?

******************


Puszi nektek, jók legyetek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.02 01:13-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Márk végre meggyógyult! A sok probiotikum és egyéb után akkor lett vége a hasmenésnek, amikor a dokinéni végül azt mondta, most próbáljuk meg, hogy semmit nem adunk neki! Ma már volt is bölcsiben, és egész jól viselte.

Mári, ez az allergia dolog nagyon rosszul hangzik. Így nagyon sok minden kiesik az étlapról. Csak zöldségen meg nem lehet élni. Az tényleg jó ötlet valami allergiás fórumot keresni, hátha kapsz ötleteket. A szervezet túlterhelését viszont én nem tartom annyira jó ötletnek, mert egyszer elszakadhat a húr, és akkor nagyon durva reakciók is lehetnek.

Benianya,

Blaninak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

amandi
 
 


Kmammy,

de jó, hogy jelentkeztél! Nagyon örülök, hogy a munkád ennyi örömet okoz. Azt viszont sajnálom, hogy ilyen keveset tudsz otthon lenni. Csodálom a szorgalmadat, hogy hajnalban képes vagy vacsorát készíteni.

A ruhaválogatás miatt ne aggódj, ilyen nálunk is van. Ez most beletartozik az ő kis világukba, hogy akár ilyen (számunkra) apró dolgokban érvényesítsék az akaratukat.

Az tényleg nagyon nagy szó, hogy még nem volt beteg Kevin!

amandi
 
 


Drága Blani! Isten éltessen nagyon sokáig!
Vendég
 


Szia Kmammay!

Jó, hogy jelentkeztél. :) Gyere Te is a tanyára! Te is nagyon korán kelsz, én 5-kor szoktam, fél 5 még durvábban hangzik. Kevin nagyon helyes kisfiú. Nagyon nagyon klassz dolog, hogy ennyire szereted a munkádat és örömödet leled a gyerekekben.

Te adsz valamilyen vitamint, immunerősítőt Kevinnek?

Remélem nem is lesztek betegek! Minden jót Nektek, szép napot!
Vendég
 


Blaninak nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Kmammy!

Nagyon örülök, hogy jól vagytok és hogy Kevin ilyen egészséges! Ettől nagyobb öröm nem is kell egy szülőnek!!!!!!!!!!!!!
A munkád miatt pedig irigykedek. Nagyon ritka, amikor valaki azt csinálhatja, amiben valódi örömt leli!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Nagyon boldog névnapot kívánunk a kis Olivérnek!

És ha már itt vagyunk. Marcy, engem érdekelne, hogy Olivér baba mennyit szopizik, milyen gyakorisággal, hogy alakul az éjszakai alvása, van-e cumija, mi az, ami másképpen alakul, mint Marcikával stb.? Szóval írjál már kérlek a piciről, olyan jó nosztalgiázni! Wawel, Juca ez Nektek is szól!
Vendég
 


Olivért Isten éltesse neve napján!!!!!!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: