Új privát üzeneted érkezett!

Csucsuka leánykájának,
Boldog szülinapot!Kép

Franyó,
StreptoKép Gyógyulj hamar és ne legyen gond a babával!

Urszila,
Meghallgatnám Julka öregasszonyos jajgatásátKép

Miszike,
Kikapcsolt kutyuliKép
Találtál új orvost?

Virág,
Örülök, hogy írtál és jól vagytokKép

Toffi,
Sejtettem, hogy távollétedhez a karbantartás is hozzájárul.
Szegénykéim, jobbulást nektek!
Házhoz drukk minden térenKép
Nem tudom honnan veszel ennyi energiát?! Én a negyedétől is kipurcanok.
Akkor ez már a célegyenes a szakdoli írásbanKép Kitartás! Nem érdekel amit Virág írt (munkaügy)? Bár úgy emlékszem szeptembertől vinnéd bölcsibe Zsombit.
Műanyag halat ebédeltetek? Finom volt?

Nelli,
Ezek szerint jobban van anyukádKép

Roni 3-szor levette a pelusát (alvás helyett, utána megvártam amíg elalszik) 'Nem kell pelus' felkiálltással. EZ szép is lenne, de napközben is elfelejt néha szólni, akkor mi lenne alvás közbenKép

Maci_2
maci_2
 
 


Franyó
Szóval tavasz van!Kép Most mit mondasz Ankának, miért nem jön Dani?Kép
Halacska finom volt, csak kemény(Kép), utána még meg kellett ennem a garázsból az autókat is Kép
Strepto leletKép

Miszike
Cumi-leszoktatásKép Zsombira is ráférne, ő már csak az ebéd utáni alváshoz kéri.
A leszokás gyerekfüggő, húgom fia elég egyszerű eset volt, azzal játszott, hogy bedobta a cumiját az anyukámék ágya mögé. Kétszer kiszedtük, harmadjára nem. Nem is kérte többet, csak ha ment anyukámhoz, megnézte, ott van-e még?

Andi
Majd Dani is megszokja LevitKép. Az biztos, hogy eleinte figyelni kell rá.

Megyek Zsombit ébreszteni, megyünk a logopédushoz.

Toffi
toffifee
 
 


Maci_2
Egyszerre írtunkKép
Bölcsi: ha hamarabb találok munkát, akkor hamarabb adom bölcsibe Zsombit (ha van hely a kerületben), a szeptemberi helyünk tuti fix.
Energiám fogyóban... olyan régen üvegmatricáztam, varrnom is kellene, a kardigán is finisben van... de tanulnom kell.

Tényleg megyek.
Toffi
toffifee
 
 

 
 

Sziasztok!

Maci,
olyan csinosak es szepek vagytok mindketten Kép a szeme meg a mosolya nagyon a tied, en ugy latom Kép

Franyo,
strepto Kép vegul is az a fontos, h eszrevettek.
Tok jo, h Anka igy varja Danit Kép

Miszike,
fix neveink vannak, ha lany lesz: Hajnal Eszter, ha fiu: Adam.
Cumileszokas, hajh... sok sikert! Kép
(nekem meg magamrol sem sikerult leszoktatni a not, hiaba szerettem vona ugy, de annyira odavan az o cicijeert, hogy nincs szivem Kép pedig szegeny erzekeny cickoknak annyira nem esik jol... meg remenykedem, hatha az elotej majd nem izlik)

Toffi,
becsuletesen el vagy havazva megint...

Nem tudjatok veletlenul, hol lehet ujjfesteket venni? Viola nem nagyon szeret rajzolni, aztan hatha arra racsabulna Kép

Amugy most eppen azon melaztam bekes emelyges kozben, hogy hogyan fog megmenekulni az ehhalaltol egy kisteso mellett az en lanyom? Kép egy foetkezes nala kb 1 ora, es hiaba rak 2-3 falatot tok ugyesen a csorebe kanallal-villaval, megunja es esze agaban sincs magatol enni, sot mondoka, mesekonyv nelkul szinte semmit nem eszik. Tudom, hogy elegge el van rontva, de igy is nyizige... talan el kellene kezdeni egy kis onallosagra nevelest meg kistesosodas elott, vagy bizzam az idore?

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Kaska
én is ezen töprengtem, K is tök önállótlan, barátnőm kislánya már 1 évesen (!) egyedül kanalazott, igaz, takarítani kellett utána, de anyával ültek szépen 1 asztalnál, és együtt ebédeltek. Nálunk meg az van, hogy K eszik (én etetem, közben persze a babát, macit, miegymást isKép) aztán én az ebédemmel egy tálcán rohangászok utána a lakásban ha épp hív, mert ugye csak ilyenkor történik minden, amikor anya leül(ne) enni.
Én bizti leszoktatom erről, egy kétéves legalább próbálkozzon. Bár lehet, hogy erre is meg kell érnie, mint a pohárra. Talán írtam, régen próbálgattam, nagyon mellément mindig, abbahagytam. Nemrég megriadtam, hogy 20 hós, oszt még mindig cumisüvegezik, azóta itthon pohár van, és talán ha 2x leöntötte magát, pedig nem gyakorolta többet, mint anno. Valahogy ügyesedik, én ebben reménykedem a kanál kapcsán is.

Ki kérdezte az utazást?
Én most tengerpartot kívánok, 1 hét hepát.Repülővel, félpanzióval, szállodával, homokos tengerrel, ahova a gyereket "kicsaphatjuk"Kép homokozni, anya meg a napernyő alatt piheg. Semmi túra, semmi jövés-menés! (Na, jó, max egy kis szuvenírvásárlásKép)Sztem így még nagy pocival is be lehet vállalni.
Csak májusban kell mennünk, mert így Kevinnek kb 20 ezerbe kerül az út, ha meg betölti a 2-t, akkor rendes ár-30%.Meg akkor még a hőség is elviselhető pl. Korfun, Tunéziában...KépKépKép

Toffi
még hogy nincs energiád? Felét nem bírnám 2 kölk mellett.Bár most beiratkoztam én is ingyen felsőoktatásba, persze szept. kezdődik, amikor szülök, jókor...na, majd meglátjuk.

K is cumival alszik, de néha még azzal autózik is (mármint utazáskor kéri). Én még nem töprengek leszoktatáson, egy ismerősömm "szörnyű" példája lebeg a zemem előtt: 2,5 éves "nagyfiú", már csak este, alváshoz kéri.Anyuka elérkezettnek látja az időt, hogy a húsvéti nyuszi (tavaly) elvigye, hozzon helyette valami szupi játékot, és elcserélje vele a kisfiú. Csere megvolt, nagy boldogság, este aztán kitört a balhé. Nagy bőgések után visszakapta, és azóta napközben is cumizikKép pedig már 3 is elmúlt és 1/2 napos bölcsibe jár. Azzal is beszél...szóval én kicsit parázok ettől a dologtól. Pláne ha a kicsinek is lesz esetleg, neki meg már nem...én most nem merem bolygatni, napközben nem cumizik, aztán majd meglátjuk.

Úgy látom, szómenésem van, bocsánat.
Ma kizártam a takinénit (csak az egyik zárhoz van kulcsa, és a másikat is bezártam) büntetésből most porszittyózhatok meg moshatom a padlótKép

megyek is,
pusza
e
ellimami
 
 


Elli,
Az volt a baj, hogy visszakapta. Kép Ha egyszer elvitte a nyuszi, akkor elvitte. Kép Az en anyukam keseru gyogyszerrel, meg csipos paprikaval kente a cumimat! Es lasd, mar nem is! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kaska,
Nem fog ehenhalni...majd szopik! Lesz jo sok tejed, hizik majd tole rendesen!
Mikit se zavarta, amikor eloszor megjott. Ket napig fujolt, hogy "budos cici", de amikor felajanlottam, hogy hagyjuk abba, akkor azert kiakadt. Kompromisszumkent bekapta, addig szopizott ameddig be nem indult a tej, majd egy fintorral eltolt magatol. Kép

Csaladilag kohogunk, betegeskedunk, kicsik lazasak, es a nyirokmirigyeik hatalmasok. A dokink meg szabin. Raadasul itt maradok 10 napra egyedul veluk, aposom beteg, ferjem hazamegy hozza. Miki allando nyugoskodesetol nem tudok topon lenni!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk serv-ugyben kontrollon, egyelore valtozatlan. Sajnos nem lett jobb egyelore, bar nem tudom, mit varhattunk volna 3 het alatt...

Petra meg nem igazan beszel, illetve meg csak mi ertjuk tobbnyire. Multkor gyakoroltuk a nem annyira kezenfekvo testreszeket, mint sarok, boka, stb. Kerdeztem tole, hol a csukloja. Kis toprenges utan a nyakara mutatott, aztan mikor ertetlenkedtem, annyit mondott, hogy "hukkk", szoval csuklott, ertitek...KépKép

Franyo,
En kaptam a pozitiv lelet kezhez vetele utan 10 napon at antibiotikumot, ez valamikor 37-38 het korul volt. A korhazba erkezeskor a felvetel utan kaptam venas antibiotikumot, amit a vajudas alatt 4 orankent ismeteltek, amig ki nem bujt Marci. Marcitol rogton a szuletese utan vettek fulvaladekot tenyesztesre, kicsit kesobb vettek tole vert, amiben az un. CRP szintet ellenoriztek, aminek emelkedese fertozesre utal (ha jol emlekszem, min. 8 orasnak kell lennie a babanak ahhoz, hogy ennek az eredmenye realis legyen). Es 1 vagy 2 napig, amig ennek az eredmenye nem lett meg, o is kapott antibiotikumot. Amikor kiderult, hogy a CRP-je rendben van, abbahagytak az antibiotikumot, bar a tenyesztes csak kseobb lett meg, es szerencsere szinten negativ volt. Szoval ez volt velunk. Ez az idealis esettol annyiban kulonbozik csak, hogy jo lett volna, ha nem csak a fulebol, hanem a garatjabol es az orrabol is vesznek valadekot, valamint jobb lett volna, ha nem hagyjak abba az o kezeleset 1 v 2 nap utan, hanem o is kap egy tisztesseges kurat.
A szules utan az anyat nem kell kezelni, mivel ez a bakterium jelen van a kornyezetunkben mindenhol, tobbek kozott a huvely nyalkahartyajan is, es nem okoz semmifele tunetet (esetleg kicsit bovebb folyast talan). Egyedul a szuleskor van szerepe, amikor a baba megfertozodhet.
Igazad van, hogy erdeklodsz, szerintem sem szabad elbagatellizalni a dolgot. Ismerosotokkel mi tortent? Sulyos esetekrol sajnos en is hallottam.Kép De ha kezelik, nem lehet semmi gond.Kép
Remelem, nem irtam semmi butasagot.Kép Egyebkent van egy streptococcusos topik, ahol egy erintett apuka - aki nem mellekesen gyermekorvos - nagyon sokat segitett nekem is. Erdemes vegigolvasni. Ime: http://ujgep.babanet.hu/discus4/messages/7484/118902.html

Elli,
Petra is csak alvashoz kap cumit, es en ezzel igy elegedett is vagyok viszonylag. Marci cumijat eddig sosem probalta elszedni, sot, sokszor szolt mar, hogy kiesett neki ("hoppa, aja (szaja)"), es probalta visszatomkodni neki.Kép

Miszike,
Szerintem en 32 hetesen meg tok jol voltam, birtam volna az utazast, de valoszinuleg aggasztott volna a tavolsag, es az, hogy ha barmi van, egy idegen orszagban kell orvost, netan korhazat keriteni. Persze nem volt velem akkoriban semmi gond, meg neked sem lesz, csak hat en ilyen vagyok.Kép

Kaska,
Nem sokkal ezelott meg Petranal is iszonyat hosszu volt egy-egy kajalas. Mondjuk hulyen is csainaltam, mert aggodtam, hogy nem eszik eleget (van vagy 15 kilo a kis veznaKép), es vartam-vartam, hogy hatha eszik meg, aztan ha vegkepp nem, akkor jo, egyen legalabb egy kis banant, vagy joghurtot. Aztan rajottem, hogy ez igy nem lesz jo, ugyhogy bekemenyitettem, es most az van, hogy ha nem eszik, akkor megkerdezem, hogy ker-e meg. Ha nem, akkor nincs mas, lehet menni jatszani. Igy most eleg hamar eszik amennyit akar, aztan szol, hogy menne jatszani. Es meg nem fogyott el.Kép

Na megyek, lassan ebrednek a gyermekeim (olyan jooo erzes ezt tobbesszamban mondaniKép). Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Leszter,
köszi mindent, a topikot megtaláltam, igyekszem átböngészni, egy jó pár kérdésemre már találtam választ. Ha még marad, kérdezek majd Kép. Ismerősömmel nagyjából ugyanaz történt, mint a Dokiék gyerekével Kép.

Bocs, most csak ennyi, munkám van megint...
F.
franyo
 
 


Franyo,
JezusomKépKép

L.
leszter
 
 


Toffi,
Írtam válaszmailtKép
Varrnivaló van nálam is (4 nadrág várja, hogy felhajtsak a szárából).
Tavaszi matricákkal talán még nyár előtt elkészülökKép

Kaska,
Köszönjük a bókotKép Ezen a képen tényleg hasonlítunk kicsit, egyébként tiszta apja a lány.
Roni sem szeret rajzolni. Ha sikerül valahogy rávenni Violát, légyszi írd meg hogyan.

Zsuzsi,
Jobbulást nektek!

Leszter,
CsuklóKép logikusKép

Maci_2
maci_2
 
 


Kaska!
HATALMAS gratula a 2 csíkhoz!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKép

Timici
aki már nagyon szeretne ilyetKép
timici
 
 


Miszike,
en 30 hetesen voltam Horvatorszagban KRK szigeten augusztus elejen, aztan ra 2 hetre Ausztriaban. Kép A tenger sos vize nagyon jo a nogyogyaszati folyasok ellen. Kép A lelkemnek meg kulon jot tett, mert iden csecsemovel ugyse megyunk messzire. Kép Vigyetek strandsatrat, hogy mindig arnyekban tudj maradni, nekem ezen kivul csak a hoseggel volt bajom, minden mas nagyon uditoen hatott...Kép

Toffi,
hivlak majd telcsin, csak legyen itthon vegre csond! Kép

Zsuzsi,
jobbulast Nektek! Kép
A nemet ebay-es vasarlassal kapcsoltaban tudnal segiteni? Irtam mail-t is. Koszi! Kép

Leszter
csuklo Kép NAlunk a Micimackos Füles-nel fogdosta eleinte Zsombi a fulet. Volt par perc, mig rajottem, mit muvel. Kép

Elli,
ne aggodj, majd megtanul Kevin is enni. VAgy olyan marad, mint a ZSombim, par kanal kajat eszik, es megis jol van. Kép

Finiselok,
tyuha, mar majdnem mindenki a vegen jar? Mindenkinek megy a drukk! KépKépKépKép
Franyo, neked kulon drukk a baci miatt. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Megint karbantartás volt?!Kép Nincs sok új hozzászólás...

Tegnap a Tescoban láttunk egy néger nőt. Roni meg megkérdezte hangosan "Milyen színű a néni?" Mivel nem reagáltunk (rögtön), megismételte "Milyen színű a bácsi?"KépKépKép

Már fél órája dalolászik alvás helyett.

Megyek hajtogatni, pakolászni (hétvégén vidéken leszünk).

Maci_2
maci_2
 
 


Kaska,
Oriasi gratula!!!!!!
Onallosag gyerektol is fugg am, Matyi meg 3 evesen is kovetelte neha, hogy etessem, ja ha a gyerek rosszevo, ugye anyuka mindent megcsinal.
Na Jucus egyenesen utalja ha etetni akarom, csak o ehet egyedulKép

Maci,
Roni szovegeKép, tunderi a kis hableanyKép
Nalunk ez ugy jott elo, hogy Matyinak ugye az oviban, illetve itt anhol lakunk termeszetesen van fekete kis tarsa (meg kinai, spanyol, japan....), szoval ebbe nott bele es nem is tett kulonbseget a borszin kozott mig valamelyik ismerosunk megkerdezte van-e fekete meg sarga csoporttarsad.
Rajzolas,
Hat Jucus imad firkalni, de ugye folyamatosan latja Matyit rajzolni, igy termeszetes hogy utanozza. Matyi egyebkent kb. 2 eves koraig nem igazan erdeklodott a rajzolas-festes irant. Nem mondom, hogy neha nem csinalta, de elhanyagolhato, most pedig imadjaKép

Toffi,
Szoktal unatkozniKépKépKép

Elli,
Cuminal tenyleg a kovetkezetesseg hianyzott az ismereosodeknel. Jucusnak is meg van cumija, de csak alvashoz szigoruan. O is probalkozott nappal cumizni, ugy beszelni, illetve a kocsiba mindig kerte. Kb. egy honapja megmagyaraztuk, hogy csak alvashoz van es kesz. Ketszer-haromszor sirt az elejen, de mikor latta nem hasznal elhagyta, sot mar eszebe sem jut nappal kerni.

Zsuzsi,
Jobbulast nektek. Mi csak 6 napig leszunk egyedul, Apa konferenciara megy.

Gomboc,
meggyogyultatok mar teljesen?

Finiselok,
Drukk hegyek nektek!!

Gyerekszaj:
Tegnap ferjem kerdezte a gyerekeket mit hozzon nekik a konferenciarol, lany valasza:
Nekem szines lufit, Matyinak siros babatKépKépKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan, mert fürcsi van, de megzabálom a kölyköt, amikor így egyedül elmonyózik: kitette az összes autóját szépen, sorban ("karka" azaz karikábaKép ahogy ő mondja):
Kép
jó éjt
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Kaska
Nagy-nagy-nagy GRATULA!!!! Kép Kép Es kitartas az emelygeshez, utana pedig a pocakvonszolashoz! Kép
Ujjfestek: mivel Jazi mar leszokott szerencsere a "szamba teszek mindent" korszakrol, siman vizfestekkel fest. Azaz hol ecsettel, hol az ujjaival.

Elli
Edes a pasi!

Beu
Milyen volt a tali? Megkaptad az uzcsim?

Zsuzsi
Gyogyuljatok meg hamar!!!! Tehetnel fel majd kepeket ha lesz energiad.

Tuni
Nagy a csond! Mi ujsag veletek?

Kangi?
Gomboc?
Toffi
Lehet,hogy megint fel evig nem jarsz erre,de azert megkerdezem.Ti is a Linninger Mercihez jartok?

Andi, Franyo
Hajraaaa! Kép

Nalunk dackorszak rulez. A minap mar elfenekeltem a csajt. Veszelyerzete nuku, batorsag annal inkabb....tudom Lorinchez kepest nudli,de en megoszultem egy nap alatt...azota normalizalodni latszik a helyzet.
Engem tavaszi faradtsag gyotor...hulla vagyok.Joccakat!
Kép

Norka (33+2)
norkini
 
 


Angi,
Sírós baba MatyinakKép

Elli,
Tényleg zabálnivalóKép

Norka,
Mivel érdemelte ki az elfenekelést Jazi?
ÉdesKép
Kis energia ++++++++++++++++++++++++++

Voltunk ma egy sportpályán futni (ez így túlzás inkább kicsit kocogni), először apa, aztán anya, majd mondtuk, hogy most Roni fut egy kört. Erre elindult és zsebredugott kézzel szaladt vagy 50 métert (vissza se nézett), majd visszasétált. Majdnem megzabáltuk, olyan édes volt. Ja, meglátta a kispadot és "házikó" felkiálltással odaszaladtKép
Este meg fürdés és tejcsi után szólt, hogy "kaki" és a wc-be termeltKép

Maci_2
maci_2
 
 


Én csak olvasó üzemmódban Kép Rengeteg munka + ha nem vigyázok, tényleg heteken belül elkezdünk építkezni Kép
Betegeknek gyógyulást +++++++++++
Nagy pocisoknak kitartást! Kép

Ma elmentem a két kölökkel az OTP-be erre Dana egy leesést követően olyan hisztériát vágott le, hogy alig győztem állni a megvető pillantásokat ('Micsoda neveletlen kölyök.' 'Milyen szétesett anyja lehet ennek.') Alig bírtam kimenekülni, közben végig arra gondoltam, hogy Abigél rá ne kezdjen. Teljesen kikészített a csaj. Egyébként is abszolút minden NEM, és folyton nyávog. Kép

Elli,
látom egy óvoda ellenne nálatok játékügyileg Kép
Na jóccakát!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ja, és föladtam a fogyókúrát Kép
Mondjuk minden régi ruhámba visszaférek, de még kényelmetlenek. Talán majd nyáron lesz hozzá újra erőm... folyamatosan idegbeteg voltam közben. És most, hogy dolgoztam sokat egyáltalán nem tudtam normálisan megoldani a kajálást.

Ildi,
te hogy haladsz?
zs
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Kaska,
hatalmas grautla!!!Kép

Elli,
nagyobbik lányom is cumibajnok volt. Egy volt a szájában 2 a kezében és alváskor még vagy 10 db az ágyban. 2 és fél éves volt mikor azt mondtam, hogy már nem kéne neki. Szombati nap kitaláltam, menjünk el az Árkádba a járékboltba és ha odaadj a cumit bármilyen játékot választhat magának. Azért igyekeztem terelgetni, hogy egy bizonyos keretben maradjon.Kép Kiválasztott egy műanyag mérleget. Onnatól kezdve nem volt többet cumi. Még aznap éjjel láttam, hogy hiányzik neki de sírni nem mert, csere az csere. Majd összeszedtük az összes cumit a lakásban és másnap átvitte a nagymamához. Kidobni én se akartam meg ő se engedte. A tudat, hogy a mamánál vannak a cumik megnyugtatta. Ott se cumizott.

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


SziasztokKép

Csak a vonatmenetrendet nézem Kép

Zsombi már nem lázas, de az orra... borzasztó. És nem szól, csak keni a homlokáig Kép

Norka
Szandit viszem Mercihez, de lassan nekem is esedékes egy ellenőrzés, még nem tudom, hogy a lenti dokimnál vagy Mercinél...
Miért, Ti is?

Angi
GyerekszájKép
Nem szoktam unatkozni Kép Nem is emlékszem, utoljára mikor... Talán 2003 januárjában, amikor már nem dolgoztam és még nem találtam ide Kép

Elli
SuliKép
Zsombi konvojba teszi az autókat és halad végig a lakáson, naná, én mindig útban vagyok, akkor dudál Kép

Zsuzsó
Fogyi könnyebb, ha több és olcsóbb zöldség-gyümölcs van.

Megyek, mert szétszedik a lakást. Lemegyünk sétálni + Szandinak veszünk egy papucsot az usziba.
Délután pedig kimegyünk vonattal Őrbottyánba, megnézzük, mit csináltak Apáék. A Construma utáni héten ugyanis nálunk elkezdődik az építkezés. Úgy várom, de félek is tőle. Viszont már van két ajtónk a pincére Kép

Jó hétvégét MindenkinekKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok

Zsuzsó, Norka
hát, tökre nem irigylem a hisztiketKép Én csak gyűjtöm az infókat, hogy legyen mihez nyúlni, ha K is rákezdi...de én még reménykedem...nem lehet, hogy kihagyja?Kép

Zsuzsó,
ne is mondd, most a tavaszi nagytakesz keretében tervezek szortírozni.A játékainak 2/3-a így is a pinyóban van (amiket már kinőtt) és csak gyűlnek...és még nincs is szerelőkészlete, kiskonyhája...KépRáadásul a szobáját is át kell szervezni a nyáron, ugye...apa meg most csinál neki játszóasztalt a kisvonathoz (olyasmit, mint a BRIO-é) szóval elborítanak minket a játékok.
Ja, a rucikat már nem is említem, az elején szépen felcímkézve mentek le a zacsik, dobozok 62-nyáriak...stb (szinte darabra felsorolva) most meg ha van időm, bedobálom a kinőtt cuccokat egy dobozba, és ne is lássam. Az egy nap lesz, átválogatni, összerakniKép De előbb megvárom, hogy mi lesz a kistesó, lehet hogy megy mind eladásra, és vásárolhatok soksok rózsaszínt!!KépKépKép

Kriszta, meg a többi cumiügyes tanácsadóKép
köszi, szóval mindenki szerint az egyik percről a másikra el kell majd venni? A cserebizniszt nem hiszem, hogy most fogná. Amúgy is kap játékokat, miért is kéne odaadni érte a cumit...?
De talán a nappali cumizást (pl autóban) el lehetne hagyni észrevétlenül, csak az esti maradjon, és ha kicsit nagyobb lesz, bizniszelni veleKép

Maci
kis sportolónőKép

Norka
édi a fürcsis képKép

Franyó
én is úgy tudom, hogy a baci mindenképp benned van, és amíg a baba szervezete a tied "szűrőjén" keresztül kap mindent, addig nincs gond, azért kezelik szüléskor, mert egyedül nem tud megbírkózni vele. Viszont tényleg kezelni kell, de ha ezt megteszik, semmi gond nem lehet. Engem anno sztem nem is szűrtek, de most kérni fogom.

Angi
nem szomorú, hogy ha a gyerek természetesnek veszi, hogy többféle ember van, felhívják a hüle felnőttek a figyelmét a különbségekre?
Ha ilyesmire gondolok, akkor mindig visszaemlékszem amit fősulin tanultunk, vmelyik nagy pedagógus mondta, hogy a gyerek egy "tiszta lap", alapvetően jó, csak mi rontjuk elKép Lehet benne valami, sajna.

Építkezőknek kitartást.Én úgyis meggyőzöm apát, hogy készet vagy legalább félkészet vegyünk, kikészülnék, az tuti.

Apa f10 óta a Szigeten motorozik/sétál/homokozik Kevinnel, így kész az ebéd, a mosás. Persze még van mit tenni, megyek is.

jó 7végét
pusza
e
ellimami
 
 


Zsuzsó, 83.napon vagyok, kb 11 kiló minusszal. Ez már a finisKép. Egyébként az első két-három hét az, amit túl kell valahogy élni, aztán beleszokik az ember. Most már néha az a fura nekem, hogy jé, már ne készülgessek hosszabb távra a bevált kajákkal, mert nem lesz mikor megenni! Meg már tervezgettem, miképp kéne csinálni, ha abbahagyom. Sajnos a tornát abbahagytam egy ideje, amiko bejöttek a rohanós napok, egyszerűen nem fért bele, de nyugtatom magam, cserébe kevesebbet ültem a sejhajomon Kép.


Elli: Bálint anno úgy hagyta el a cumit, hogy elharapta és elhitte, hogy nincs másik. De ehhez sztem kell valamilyen szintű belső érettség hozzá. Meg tényleg kitartás részünkről, hogy újra és újra azt mondjuk, hogy nincs másik (holott ott lapul a vésztartalék). Ja és neki egyetlen cumija volt egyszerre mindig, soknál ez igy biztos nem megy.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Csak átfuttottam néhány hsz-t, és látom, hogy Elli nagyon cumimizériában szenved Kép Nem bántásként mondom !!!

Szal, nálunk úgy volt, hogy az én lányom valósággal szerelmes volt a cumijába, nappal is cumizott. Egy alkalommal, mikor kifőztem, látom, hogy borzalmasan szét van rágva (na ja 16 foggal könnyű), és mutatom neki, hogy:
"Látod, kicsim? Elszakadt! Ez már nem jó. Bele kell dobni a kukába! Kidobod?"
És ő fogta, utánam mondta, hogy elszakadt, nem jó, kukába dobni... És szépen kidobta.
Utána ahányszor kérte, elmeséltem neki, hogy:
"Emléxel? Kidobtad a kukába"
Erre ő: Elszakadt, nem jó. Oosi nagyjány, nem kell dudu.
És ezzel az ügy le volt zárva. Ahányszor megemlítette, hogy dudu, ezt mindig elmondtuk közösen. Tehát egyik napról a másikra elhagyta. Picit ugyan tartottam tőle, és a kidobás után öt perccel már hívtam is aZuramat, hogy vegyen, mert ez-és-ez történt. Azok azóta is a szekrény mélyén lapulnak kifőzetlenül Kép

Na jó, még néhány kép róluk Kép
Kép

Viktor
Kép

Gábor
Kép

Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
de szépek vagytok Kép a fiúk tényleg, mint két tojás.

Elli,
Dana az ujját szopja, ez szerintem sokkal nehezebb történet lesz, de azzal vigasztalom magam, hogy férjez nem így szoktak menni Kép Mondjuk a két fölső első foga szerintem kezd elállni tőle, de apája szerint ez hülyeség.

Ildi,
Gratula! Nekem az első 2 hét lendületből ment, a harmadik egy kicsit nehezebb volt, a negyediken pedig befuccsoltam Kép Talán majd nyáron...

Toffi,
Meg van az engedélyetek meg minden ilyen gyorsan? Nem semmi. Mi hétfőn előkészítő földmunkálatokba kezdünk Kép
Ja, elég vicces. Múlt hét közepén jogerős lett az ép. eng. , hatóságnéni mondta, hogy pénteken föladja, apája most pénteken rátelefonált, hogy nem kaptuk meg, mire ő, de jó, hogy hívjuk, akkor most tényleg föladja Kép
Jövő pénteken megyünk a bankba. Kicsit izgulok, vagyis tiszta gyomorideg vagyok.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Heppi,
Nagyon jok a kepekKép

Norka,
Nagyon aranyos JaziKép

Elli,
Igen tenyleg mi rontjuk el valahol oket, ismerosunk kapott is egy kis dorgalast.
Egyebkent az tenyleg igaz, hogy tobb cumival nehezebb. En vettem egy nagyon jopofit a lanynak, tobbit kidobtuk egyutt, mert mar rosszak voltak, es ugy tervezem ha elszakad nalunk sem lesz tobb.

Toffi,
Gyorsak vagytok az epitkezesselKép
Ket ajtoKépKépKép
Nalunk most Apa eppen a konyhamat terveziKépKépKép, na azert fozni sosem szokott, igy a konyha egyik vegebe tette a mosogatot a masik vegebe pedig a mosogatogepet, hat azt sem tudtam sirjak vagy rohogjekKép

Zsuzso, Toffi,
Bankos, szocpolos tortenetekre kivancsi lennek. Nalunk oriasi fejtores ezt hogy oldjuk meg innen ismerve a bankok tobbseget.

Zsuzsi,
Nem akarlak elkeseriteni, de ferjemnek pont az ujjszopas miatt az ket elso fog bizony kicsit kiall. Ezert is ragaszkodott a gyerekeknel a cumihoz.

Pildi,
11 kg minus, nagyon ugyi vagy.
Mozgas, regebben en hetente ketszer futottam, de valahogy most nincs idom ra pedig ugy hianyzik.

Kepzeljetek ma Jucuson egesz delutan szaraz maradt a pelenka, o szolt mindig, hogy pisi es mentunk a WC-hez, pedig mi nem is gyakorlunk, en csak nyarra terveztem a pelus elhagyasi projectet.
Egesz nap szakadt az eso, ki sem tudtunk mozdulni, na estere megkergultek a gyermekeim rendesen. Apa ugye elutazott, es holnapra is esot mondanak, sajna itt szinte alig tevednek. Pedig most Washingtonba vannak Miki egerek, olyan jo lett volna megnezni oket holnap.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan bekukkantottam, később talán jobban át tudom böngészni az oldalt.

Zsuzsó,
hagyd a fogyókúrát, ha elkezditek az építkezést, garantáltan úgy lefogysz, hogy inkább hízóznod kell majd... Rólam most kb. két hónap alatt leröpült minden, most jól érzem magam, de nem szeretnék tovább fogyni, mert már így is elcsomagolhattam egy halom kedvenc ruhátKép. De ha így megy tovább, reménytelenül lemegyek 52 alá, ami nálam elég gázKép. És sajnos (vagy szerencsére?) súlytartó alkat vagyok, felfelé nehezen mozdulok el. Úgyhogy ne fogyizz, inkább tartalékolj az ínséges időkre!Kép

Toffi,
Nektek is kitartás! Én már nagyon várom a végét, elegem van az egészből, de nem akarlak elkeseríteni, úgyhogy inkább nem részletezemKép.

Angi,
bankoknál most volt vmi szigorítás, február elejével. Településenként változó, hogy adott értékű ingatlanra mennyi hitelt vehetsz felKép. Mindenképp járj utána, barátnőmék számításait pl. klasszul áthúzta ez a gyökér rendeletKép.

És most, hogy mindenkinek meghoztam a kedvét az építkezéshez, megyek gyereket altatniKép.

puszka,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Megjöttünk. Kellemes fáradtsággal, ezért csak gyorsan.

Heppi,
De jó, hogy előkerültélKép
Szép nagylányod vanKép
A fiúk is édesekKép

PIldi,
-11-hez gratulálokKép

Angi,
Ügyes JucusKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

HELP,
Sofka telefonszama kene, az excel tablam nem mukodik. A mobiljan nem erem el. Kép

ZSuzsi,
megkerhetlek, hogy megirnad ezt az ebay-es cécót mail-ben? Sajnos, az MSN-es leirasodat nem kaptam meg. KépKépKépKép

Zulu,
52???? Tyuha! Szepsegkiralyno valasztason akarsz indulni? Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc
Irtam mailt a szammal.

Norka
norkini
 
 


Zulu,
köszi a biztatást Kép
Nekünk az szerencsére nem gond,asszem, mert másik ingatlant ajánlunk fedezetnek, igy állitolag egy részletben azonnal utal a bank. A gáz inkább az, hogy eleve kevés pénzünk van, igy pl. a Construmán nem fogunk tudni annyi dolgot megvenni, amennyit szeretnénk...
Most olyan 51kg körül vagyok, ami nem rossz az 55-56-hoz képest ahonnan indultam, de a versenysúlyom 48-49 volt mindig is. Aztán az is lehet, hogy anyaként már az ember sose lesz a régi Kép
Pelus levevés nálunk is megy ezerrel, pedig én nyárra akartam hagyni, és tök megbizható itthon a csaj, amikor elmegyünk azért ráerőltetem a pelust. Ja, és kaksizni csak pelusba akar, olyankor szól,hogy kéne a pelus Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Megint vacakol a Babanet, legalábbis nálamKép.

Gombóc,
azt hiszem, max. a lompos kóró kategóriában indulhatnékKép.

Cumileszoktatás:
Dávidnál egyszerű volt, két éves volt, mikor karácsony után szépen felaggattuk együtt a fára azzal, hogy akkor a Jézuska most elviszi a fával együtt, és odaadja olyan pici babáknak, akiknek szüksége van rá. Első este kérte, hogy azonnal hozza visszaKép, de megbeszéltük, hogy a Jézuska már odaadta, és a bébik nagyon sírnának, ha visszavenné.
Macus keményebb diónak tűnik, nála a "nagylányság" felől közelítünk. Napközben régóta nem cumizik, igyekeztem, hogy rá se szokjon, úgyhogy csak autóban, és alváshoz használta. Az autóst elhgytuk, egyszerűen nem hallottam meg, amit cumival mondott. Na ez sok volt neki, nem bírja ki csevegés nélkülKép. Most tervezem az alvásnál is elhagyni, de ha nem megy, akkor jegelem a kérdést egy időre, annyi változás lesz mostanában, meg aztán az utóbbi hónapok elég zaklatottak voltak, szóval kicsit más a szitu, mint anno Malackánál.

Angi,
gratula Jucusnak!Kép

Maci_2,
uszodás képek nagyon szuperek!Kép És a bringós is, olyan igazi babamagazinosKép.

Kaska,
szerintem ne aggódj előreKép. Olyan gyorsan változnak ezek a minik, biztosan Viola is önállóbb lesz, mire meglesz a kistesó. Na meg jól tudnak alkalmazkodni, úgyhogy éhen biztos nem halKép.

pusz,
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzsó,
hja, kemény 2 kiló van rajtad?Kép Azt tényleg tartalékold!
Construmán vannak cégek, akik hosszabb időre adják a kedvezményt, ami most hirtelen eszembe jut, a Flinstone tavaly egész hónapra kiterjesztette. Ráadásul csak megrendelni kellett a cuccot, kifizetni csak mikor átvettük, ezzel is nyertünk egy kis időt. Amivel lógtam: Oktotrade Kft. 2092 Budakeszi, Tiefenweg u. 3 Tel.(23) 452-900 Szerintem kint lesznek a Construmán ők is.

jó éjt,
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Elhiszem, hogy jo tullenni az epitkezesen.
Bank nem hangzik jolKép Ugyan annal a banknal telepulesenkent mas-mas a felveheto kolcson osszege? Kb. megirnad mekkora koltsgvetesre mennyit nem kaptak meg? Johet maganba is.
Mondjuk mi szerencsere nem olyan oriasi osszeget szeretnenk felvenni, csak ugye nekunk nincs allasunk otthon (illetve van, de csak akkortol mikor hazamegyunk), itt a ceg adna igazolast, de nem tudom mire megyunk vele. Max. nalunk marad a jelzalogkolcson.
Szocpol is kemeny dionak indult, kapasbol kozoltek, hogy Jucus nem magyar allampolgar, na mikor anyosom bemutatta a jogszabalyt, magyar szulatesi anyakonyvi kivonatot, meg lakcim kartyat akkor kezdtek hinni neki. De ugye senki nem szereti a problemas eseteketKép
52 kg, hat en eskuvo elott voltam annyi az ideg miatt, ferjem surgosen hizokurat iranyzott eloKép

Zsuzso,
Ez a 2 kg tenyleg nem sok, majd nyaron, illetve a kertepitesnel lemegy. En ezzel biztatom magamKép
Kitartas nektek is az epitkezeshez.

Angi
angela2
 
 


SziasztokKép

Megvagyunk ám mi is (NorkaKép köszi a hiányolást), csak mostanában inkább játszóterezünk. Meg baromira tavaszifáradt vagyok, úgyhogy a délutáni alvást próbálom úgy összehangolni, hogy egyszerre történjen, és megpróbálok aktív részese lenniKép Így viszont állandóan lemaradásban vagyok az itthoni dolgokkal. Sajna Kincső kakija továbbra sem rendeződött, és most már a kamillatea sem segít, inkább csak szeleket csinál neki. Glicerines kúp néha beválik, dehát nem akarom mindig kúpozni. Most már jövő csüt.-ig kibírjuk vhogy, akkor megyünk dokinénihez, aki remélem, tud vmi okosat mondani.

Na, mennem kell, mert Gergő nem hagy békén.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezer éve + 1, hogy nem írtam. Ennek millió oka volt, az utóbbi idöben a babanet eccerüen ignorált, akárhányszor közeledtem...

Most viszont vagyokKép

Kaska!
Hatalmas gratula a kétcsíkhoz!Kép Vigyázz magatokra és jó egészséget!Kép

Elli!
Cumi téma: nálunk dettó ez van. Napközben nem adom oda, a kocsiban elöferdül, meg persze este az alvásnál. Úgy gondolom, hogy ha 19 hósan nem szedem el töle, akkor nincs semmi, de 2 éves kora körül ezt meg fogom próbálni. Ne aggódj, sztem menni fog ez zökkenömentesenKép K édes a képenKép

Zulu!
52 kilóKép Az ok amiért lefogytál azért nem irigykedem, de a kilóidért igen. Rajtam most van plusz 2 kiló, amit nagyon rühellekKép
Skacok jól vannak?

Toffi!
Látom te sem vagy gyakori látogató mostanában. Zsombinak jobbulást és kitartást az építkezéshez!

Maci!
Irtó édes Roni dumájaKép Te, hogy vagy? Gyógyszerek, vagy már nem kell?

Andi!
Nem volt idöm visszaolvasni, remélem Te/Ti is jól vagytok! Már abszolút finishes vagy, jól elszaladt az idö!Kép

Norka!
Ne haragudj, hogy nem jelentkeztem, de majd ha talizunk mesélek. Azta már neked se sok van hátra. AZ én csajom is baromi bátor, ez meg is látszik a fején, lábán, mikor mit sikerül lezúzniKép

Velünk annyi, hogy voltunk iszonyú náthásak, mindenféle vírusosak, szal betegek ezerrel, de már szerencsére ez már a múlté. Rengeteg dolog van a kertben, a ház körül, a házban, szal nem sok idöm van gépezni. Rengeteg cégügyünk van, könyvelö, cégbíróság, ügyvéd, szal nem unatkozunk.
Pünkösdkor valszeg megyünk Rab-ra pár napra, tengerelni, már nagyon várom.

Most bocs, hogy csak ennyi, de megyünk mert gyönyörü idö van, meg dolgom is van millió!

Puszi Nektek

Tündér

+ 1 kép Ilang baby-rölKép

Kép
tündér
 
 


Sziasztok,
A Norka altal kuldott Sofka-telefonszam sem mukodik. Meg a mobilja sem. Kép
Nem tudja valaki Sofka telefonszamat????
Koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


Zsuzsó,
Pelus levételKép
Roni sem akarja a pelust, viszont nem is szól. Sőt újabban tiltakozik, ha én akarom ráültetniKép

Zulu,
"Lompos kóró" ezen majdnem halálra röhögtem magamKépKépKépKépKép

Tüni,
Örülök, hogy jelentkeztélKép Kakidrukk Kincsőnek!

Tündér,
Vizsgák?
Köszi kérdésed. Kb. 2 hete nem szedek gyógyszert. Még 2 hét és megyek vérvételre, akkor majd kiderül, hogy mégis kell vagy sem.
Vigyori Ilang nagyon édesKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Kerteszkedok segitseget kernem.Kép A muskatli elviragzott viragaival lehet/kell csinalni valamit? Nem lehetne levagni? Es mikor lehet kiultetni? Egyelore cserepestul vannak beteve a ladaba, es ejszakara behozom oket. Addig nem akarom elultetni, amig allandora ki nem lehet oket tenni, mert folddel telerakva nagyon nehez lenne a lada. Lecci segitsetek, ez az elso tavaszunk a kertes hazban.Kép Koszi!Kép

Leszter

Ui. Ilang tunderi! Az embernek muszaj nevetnie, ha ranez arra a kepre.Kép
leszter
 
 


Gombóc,
most jut eszembe, én már beszéltem vele, mióta elköltöztek, lövöm a számát. Bocs, nem is emlékeztem, hogy megvan.
e
ellimami
 
 


Mielőtt megyek csak gyorsan még egy:

2-3 kilók miatt siránkozóknak (ugye nem kell megneveznem Tündért és ZsuzsótKép) üzenemKép
Írjatok hozzá egy nullát, essetek teherbe, és akkor beszélgethetünkKépKépKép

na pusza
e
ellimami
 
 


Leszter,
jól vissza kellene vágni, gondolom megnyúlt a télenKép. Elszáradt leveleket, virágokat le kell törögetni. Kitenni a fagyok elmúltával lehet éjszakára is. És most már lehet tápoldatozni heti kétszer.

Maci_2,
remélem, el tudod hagyni a gyógyszert!Kép

Tündér,
Ilang gyönyörűséges egy csajszi!Kép Irigykedem a Pünkösdi nyaralásért! Idén remélem mi is eljutunk valahova végre, ráfér a pasikámra egy kis pihenés, szegény annyit melózikKép.
Skacok viszont remekül elvannak, most már egész összenőttekKép.

Angi,
írok majd mélt!Kép

Tegnap hajmosás voltKép:

Kép

Kép

Kép

puszka,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Ezek a hatalmas szemek...!Kép Lesz gondotok 15 ev mulva!Kép Vagy lehet, hogy mar az oviban is!
A muskatli nem nyult meg, mert vadi uj.Kép Egy hete koltozott hozzank a kerteszetbol. Meg el, es ez nalam nem is rossz eredmeny.Kép A visszavagasrol majd jovore erdeklodom, mert ez igy nekem nagyon tag fogalom.Kép A viragokkal kapcsolatban is pontositsunk bizos ami biztos: a mar elnyilt, de nem szaraz viragokat levaghatom? Ha igen, hol? A viragok alatti "gallernal"?

Koszi:

L
leszter
 
 


Leszter,
kösziKép.
A virágot tőből nyéllel együtt törd le, nem kell vagdosni, max. akkor, ha nagyon nem akar leválni. Akkor kb. 1-2 centire a tőtől kapd le, aztán mikor a maradék szár megszárad, azt könnyen le tudod majd csippenteni, de egy idő után lepotyog magától.
Amikor a virág még nem teljesen nyílott el, vagyis vannak még szép részek és bimbók benne, akkor én csak kihuzigálom a szárazat.
Muskátlit nehéz kipurcantaniKép, ha jó helye van, akkor különösebb gond nélkül gyönyörűséges lesz! És minnél öregebb a tő, annál szebb lesz, ezért érdemes átteletetni, főleg a futót, mert az évről-évre dúsabbKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzsó: 2 kilóhoz nem is jó módszer a 90 napos, az a nagy felgyűlt többletekhez való és az utolsó pár kiló nem is biztos, hogy lejön vele! Másfelől meg csatlakozom EllihezKép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Zulu koszi!Kép

L
leszter
 
 


Sziasztok!

Megjött az elveszett bárány. Kép Engem nem is hiányoltok, brühühűűű. Kép Egyébként hiányzásom egy részére van igazolásom, a párom egy hétre elvitt január végén Dominikára. Utána sikerült eladni a lakásunkat és házat vadásztunk.

Leszterék!
Gratulálok a legénykéhez, sok boldogságot Nektek. Kép

Andi!
Én hiába vigyáztam, mégis összetörték az autómat. Kép A pasi rossz lámpát nézett, ami éppen zöld lett egyenesben, de Ő kanyarodott, amire más lámpa volt.
Egyébként a két kissebb nekem is nyomta így az ideget, sőt volt olyan is, hogy mindkét combomba kisugárzott és akkor csak álltam és vártam, hogy elmúljon, mert megmozdulni nem tudtam.

Tüniék!
Nagy gratula Kincsőhöz. Kép

Elvált nők: nekem is ez a második házasságom, de lassan már 10 éve nyúzzuk egymást. Kép

Ovis jelek Kép az enyém szilva volt, Nikinek bölcsiben fenyőfa, oviban szivecske. Mikinek most az oviban autó.

Kangi!
Nektek is gratulálok a kisfiatokhoz. Kép

Réka!
Én feleannyira sem tisztogatok mint Te, annál lustább vagyok. Lehet, hogy a mi szervezetünk már edződött, de szerencsére minket még elkerültek az ilyen fertőzések.

Elli!
Gratula a kis pocilakóhoz. Kép

Zsuzsi utólag is nagyon szépen köszsöni a névnapi jókívánságokat.

Maci2!
Szerintem madárkátok dalai: az első a Kék-Duna keringő, a második a Radeczky induló.

Bombi!
Üdv itt. Kép

Nadine!
Hatalmas gratula a kiscsajszihoz. Kép

Kangi!
Nekem Niki volt ilyen, 4 óránként evett és köze aludt. A doki is csesztetett, hogy keltsem 3 óránként, mert nem hízik eléggé és még sincs semmi baja. Kép

Toffi!
Nagyon szép menyasszony voltál, gratula.

Mókuska!
Gratula a pocilakóhoz. Kép

Kangi!
Még olvasni is rossz volt, hát még átélni, remélem azóta teljesen rendbejött kicsiny fiad.

Gombóc!
Remélem azóta Ti is rendbe jöttetek, nagyon összejött ez a sok betegség. Kép

Kaskaaaa!
Gratula a pocilakóhoz. Kép

Már többször próbáltam az üzenetemet elküldeni, de nem engedte, így mindig hozzáírtam egy kicsit ezért elég hosszú lett. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


SziasztokKép

Péntek óta egyre jobban dögrováson vagyok, már alig van hangom Kép

Zsuzsi
Jobbulást Nektek!!!

Gombóc
Kerestelek többször, de majd megbeszéljük, most mi vagyunk betegek.

Heppi
Gyerkőcök tündériekKép
Utólag is boldog szülinapot Orsinak, jól lemaradtunk...

Zsuzsó
A mi ép. engedélyünk még tavalyi (2004. dec. 30), úgyhogy mi még az áfa-visszatérítést is megkapjuk Kép
Ma vagy holnap megy a Construmára az építőnk, ha úgy gondolja, a héten belevághatnak, szombat óta "tiszta" a telek
Banktól én is be vagyok rezelve, de fel a fejjel, egyszer csak beindul a gépezet!

Elli
Kész ház lehet, hogy eleinte kevesebb ideg, de én megzakkannék, hogy nem olyan, amilyet én akartam (nem akkora, nem ott van az ajtó, nem olyan a padló, nincs padlófűtés vagy van, egyállásos a garázs vagy kettő, van pince vagy nincs bla-bla-bla). A mi igényeinknek megfelelő készen sokkal drágább lett volna
Jól megfenyegetted Zsuzsóékat KépKépKép

Angi
A konyhába eddig is beledumáltam Kép. Az első skiccen 3 (!) ajtó volt rajta + az ablak. Meg találtam kérdezni, hogy akkor hol fogok főzni + hova pakolok??? A másik okos dolog a 2 nm-es kamra volt Kép
Mi még nem bankoltunk-szocpoloztunk, enyém Apa azt mondta, az az ő dolga, az enyém a háztartás + a gyerekek. Tegnap nekiállt mosogatni, én meg szóltam neki, hogy nem fogok alapot ásni, ne is várja KépKép
Ha lesz infó, szólok.
Gratula a száraz pelushoz!

Zulu
Jó, hogy Nektek már vége. Azért írhatnál részleteket...
Ezt a településenkénti izét minden bank tudja? Nem a szocpolos téma megy? Nekünk eddig minden esetben azt mondták, amennyi kell, megkapjuk (hiszem, ha már átutalták)

Tündér
Csajszi édesKép
Egészségesek vagytok? Majd szólok, ha mi is, jó?
Vizsga? Hogy sikerült?
Fűhöz értesz? Mikor jó füvesíteni? (a telek alsó végét szeretnénk, ahol nem építenek és nem lesz gányolás sem)

Magdi
Milyen lakást adtatok el? Már vettetek egy házat, nem? Raktál is fel képet (valamikor réges-rég)
Dominika klassz lehetettKép
Képek a skacokról???

Megyek, mert vmi van megint. Lemegyünk sétálni... meg pletyizni, itt van Újpesten egy magdolnavölgyi barátné, vele randizunkKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


SziasztokKép

Nekem nem működött már megint ez a vacak babanet, pedig már rég irtam volna!
Na csak pár szót, mert fél 11re fodrászhoz megyünk.

Valaki irta, h nyaralni menne. A sógornőmék utazási irodája foglalkozik baba és gyerekbarát nyaralási lehetőségekkel, ha valakit érdekel:

www.tgvtours.hu

Mi még mindig házeladási projektezünk, ma kertrestauráció leszKép Az új frizkómmalKép

Nemsokára vizsgaidőszak, már jövő héten van egy előrehozott vizsga, szóval némi drukk jól jönne!

Mindenkinek boldog szüli és névnapot, aki most ünnepel!!!

Tofi,
a füvesités már mehet, ha nincs fagy. Csak locsolni kell rendszeresen!

Na csók, mert igy nem lesz uj frizkómKép

Manócs
manócs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: