Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy itt mik történnek amig nem jártam erre!!!?

Remélem már mindenkinél minden ok. Rossz volt olvasni ezt a sok szörnyűséget!(Kangi,Gombóc...)

Elli!
Szerintem se izgulj ,tutira nem fog látszódni!Hamar regenerálódnak!!!!!!!!!!!!!Azért jó ijesztő látvány.


Az Állatkerti kép nagyon jó,és milyen nagyok a skacok!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mi jól vagyunk,csak Marci egyre nehezebben alszik el délutánonként. Van hogy másfél két órát is nyűglődik elalvásnál.De kivárom mert ha meg nem alszik akkor nagyon nyűgi. Szóval kell még neki az alvás,csak valamiért nem tud hamar elaludni. ????
Ja és Óramű pontos,mindig másfélórát alszik.

Minden betegnek jobbulást!!!!!!!!!!!!
Mennem kell.....fel is ébredt.....


Mariann
mariannmarci
 
 


A szülinapos
Kép Kép
KépKép
maci_2
 
 


MaciKép
Csuda édes a kis szülinaposKép
Boldi szülinapot nekiKép
De azért a tortát nem ő sütötte?Kép

Valaki a sulival kapcsolatban tud valamit? Mármint, ha gyes mellett 4 órát dolgozol van-e államilag támogatott suli?

Pusz:

Manócs
manócs
 
 

 
 

Sofka,
Megnézem (majd ha kicsit több időm lesz-lesz ilyen?Kép) a gportalt.
Kerti kutyusKép Lazíthatsz kicsitKép
Magam részéről semmi jótól nem zárkózom elKép

Nelli,
HisztiKép (ismerős)

Gombóc,
Örülök, hogy jobban vagytok. Csak így tovább!

Mariann,
Ismerős a másfél-2 órás nyűglődés. Bár - lekopogom - mostanában javult a helyzet.

Manócs,
KösziKép

Maci_2
maci_2
 
 


Maci!

Nagyon Boldog Szülinapot Kivánunk Roninak!!!!!
(GYÖNYÖRŰ KISLÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


Mariann Marci
mariannmarci
 
 


Maci,
nagyon boldog szulinapot kivanok gyonyoruseges kis copfos konyhatunderednek!
Kép

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Lőrincnek utólag is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk, Beunak boldog névnapot! Kép
Kép

Ronit is Isten éltesse sokáig, gyönyörű nagylány lett! Kép
Kép
Nekünk hátsó bicikliülésünk van, 4 e Ft volt Tesco akcióban, tökéletesen biztonságosan rögzíthető a bicajhoz és a gyerkőc is belé, szerintem kényelmes is lehet és nem gagyi! A hátsó amúgy az egyensúlyozás-kormányzás szempontjából sokkal jobb!

Gombóc,
remélem már jobban vagy, vagytok! Kép Mindjárt itt az igazi tavasz, talán könnyebben gyógyul mindenki! Kép Sok +++++++++ energiát küldök!

Kangi,
szegény Andris! Kép Remélem a puklija már elmúlt és Te is megnyugodtál!

Elli,
jujj, Kevin nyaka! Kép Egyszer Bekiről is rosszul vettem le egy durva cipzáras pulcsit és pont így felkaristolta, de nyomtalanul elmúlt!

Tüni,
aranyosak a babák + a nagyfiú! Kép

Nelli,
Beki pont ugyanezt az ordibálós szörnyeteget adta elő, a különbség csak az volt, hogy gyalog mentünk, ill. én vonszoltam, ő meg üvöltött, az emberek meg bámultak... Kép

Zulu,
két hét a költözésig? Az mindjárt itt van! Már be is vagytok ott rendezkedve?

Kaska,
családilag szétosztott influenza muris, gondolom átélni nem annyira... Kép Vígasztaljon, hogy én egy személyben tudom mindezt produkálni! Kép

Csucsuka,
"jól takarított" lakás Kép.
Megkaptad a babás táblás emilt?

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Roninak mi is Boldog Szülinapot kívánunk!!
Kép
e+Kevin
ellimami
 
 


Sziasztok!

Én megint eltűntem de zajlanak a dolgok.

Minden szülinaposnak utólag is Boldog szülinapot!

Sofka,
hol vettétek a kutyust? A szüleim tavaly óta próbálnak venni 1 de sehogy sem jön össze.:-(( 100 e forintjuk meg nincs rá. NAgyon ari.

Gombóc,
nem semmi ami veletek történik. Nekem azt mondták ilyenkor már nincs krupp. Akkor ezek szerint nem csak télen van. Most nekünk is nagyon úgy nézett ki, hogy éjszakára kruppos lesz a pici de ezerrel párásítottam plusz raktam a párásítóba Salvus vízet is.

Maci2,
nagyon édi a szülinapos. :-)

Elli,
nem emlékszem, hogy gratuláltam e már. Inkább megteszem mégegyszer.

Viszont nálunk is történt egy nagy dolog.!!!!!!!
A 21 hónapos lányomnál meg volt az első átaludt éjszaka tegnap!!!!! El se hiszem. És nagyon úgy néz ki, hogy sikerült leszoktatni a ciciről. Nem ment olyan nehezen mint gondoltam. HA valakit érdekel megosztom a dolgot.

A férjem vett tegnap egy logófülü nyuszit. Kép Itt fog lakni velünk. Még nagyon kicsi de a 4 éves lányom oda van érte.
Bocsi, hogy másnak nem írok de fejből próbáltam.

Kangi,
nálunk a férjemmel még rosszabb a helyzet. Ő meg állandóan szórakozni akar.Kép De már túltettem magam rajta.
Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Roninak es Lorincnek boldog 2. szulinapot kivanunk. Kép Kép

Urszila, igen Andus a kis forradalmar Kép

Kangi
jo hogy nem lett semmi baja a szeplegenynek


Kriszta
engem nagyon erdekel a leszoktatas Kép, barmilyen tipp ami nem jar duhos uvoltessel az oriasded reszerol Kép jol jonne.

Mariann
Marci konnyen megszokta a szemuveget?

No felebredt a kissarkany, viszek neki sarkanyfuvet.

Sziasztok Zs & A
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Ronit Isten éltesse!!!
Kép
Beu+Lőrinc
beu
 
 


RONINAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!! KépKépKép

Andi és a Fiúk Kép
psandi
 
 


Roninak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk! Írtó édes a fotókonKép

KrisztaKép
Igazi nyúl? Aranyos lehetKép

Az én férjem is mindig ment a haverjaival szórakozni. Én soha nem voltam egy diszkós fajta. De mostanára egy kicsit lehiggadt.

MiszikeKép
Beki üvöltős produkciója kemény lehetettKép Én is félek, hogy hasonlót fog produkálni a lányom.

ZuluKép
Az a két hét hamar elfog menni, és költözhettekKép

Anyukámnak becsípődött egy ideg a lábában. Szegény nem tud lábra állni. Mi gondoljuk, hogy az, de biztosra nem tudjuk, mi a baj. Keni Voltarien kenőccsel, de ha vkinek van jobb ötlete, szívesen veszem.

Tegnap a játszón a gyerkőcök homokoztak. Olyan édes volt Domcsi, ahogy az újdonság varázsával le-föl mászkált a homokozóban a formákkal. Legalább egy kicsit pihenhettemKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Kriszta
hú, most újra felcsillantottad a reményt, hogy egyszer majd, talán valamikor én is alszom egy éjszakát egyben. Nálunk a rekord este f10-től hajnal 5-ig egyben, igaz, egyetlenegyszer.Kép
Nehogy má' a szülők azt higyjék,övék az éjszakaKép

Viszont most újra remélek, köszi!Kép
e
ellimami
 
 


Hm...most jut eszembe, még ha Kevin meg is kegyelmez, kb 6 hónap múlva úgyis éjszakai szopi lesz megint.Kép
Most már mindegyKép
e
ellimami
 
 


Maci
Isten éltesse sokáig Ronit!!! Csudajók a képek, gyönyörű a csajszi!!!
Kép

F.
franyo
 
 


Csajok, suliról senkinek semmi ötlete gyes meg munka mellett???

Szombaton megyünk megnézni egy lakást, ha eladjuk a házat, valahol csak kell lakniKép 16.ker, nekem bejön a környék, csak a miénk menjen el.

MariannKép
ha másnak kéne, 29,9 a vége, de ennél nem akarunk lejjebb menni. Bár Viknek már nagyon elege van a munkahelyéből, azért akarjuk gyorsan eladni, h tudjunk némi tőkét nyomni a vállalkozásba.

Na léptem olaszozni, ha esetleg nem lennék addig,:

Kellemes Húsvétot mindenkinek!!!!!Kép

Kép

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok Kép
Bocsánat, a köhécselésen-taknyoláson kívül egészségileg rendben vagyunk, de Julcsira a héten rájött a dilihopp, szabályosan elviselhetetlen szegénykém, egész nap sírós hangon nyafog, bármilyen tiltásra ordítva sír, délutáni alvása horror, többször is üvöltve ébred KépKépKép Kezdek megrogyni ... szerencsére Andris igen tapintatos gyermek, képes órákat aludni a teraszon (ha nem röptetik KépKép), éjszaka is 1-2 ébredéssel megússzuk. Hanem ez a Julcsilány ... hát kész vagyok tőle. Ma délelőtt elmentünk csak ketten a piacra, mert a segítőlányom pesztrálta a (tökszerűen alvó) kisfiacskát, simogatott nyuszit meg ténfergett, igyekszem sokat lenni vele, és igazából nem a kicsi Andris foglalja le az időmet, hanem a házimunka, főzés satöbbi. Szóval eddig sem töltöttem vele több időt. Csakhát az a párszor fél óra, meg az esti egy óra, ami csak a kicsié. Gondolom, az bántja. Valamelyik este rácsapott a kis lábára fürdetés közben Kép Mondjuk nem aprította fel, de megtenné, szétszedné, ha nem szólnék rá. De folyton tiltogatni sem akarom. Szóval izé van ...

Manócs Kép
Gyertekgyertek 16.kerületbe! Tökjó! Beuék is itt vannak!

Maci_2 Kép
Boldog szülinapot a copfos tündérkének!!!

Elli Kép
Félig Fej Nélküli Kevin KépKépKép (Kép) Körömvirágkrémmel gyorsabb a gyógyulás, és nyoma sem lesz!

Kriszta Kép
Az enyém is menne szórakozni is. De most a Somlón van, metsz pár cimborával, így megvan a haszna is a szórakozásának Kép

Nelli Kép
Játszóterező Domcsi Kép Az ember el is felejti, milyen a tavasz, ha ilyen rusnya a tél ...

Megyek, hátha tudok aludni egy fél órát. A fejembe valószínűleg kötőtűt szúrt egy orv egyed az elmúlt egy órában valamikor, míg nem figyeltem ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Boldog szülinapot Roninak!Kép
Kép

KangiKép nem tudnád házhoz rendelni az ebédet? sokat lendítene a napodon. Ha tudná Julcsi, hogy testvér nélkül milyen sz@rKép legalábbis nekem.

Urszila
urszila
 
 


Urszila Kép
Gondoltam már rá, csak én annyira finnyás vagyok ... csak a házikosztot eszem jó szívvel ... de szakácsnőt fogadni mégiscsak túlzás lenne Kép De újrafontolás tárgyává teszem Apacukával, aki ugye szintén itthon esz.
Ja, és mindenmást sem szabad Julcsi szerint csinálnom, kertépítővel tárgyalnom, telefonálnom, stb...
Tesó nélkül tényleg kaka, bár nekem van, de a legidősebb is 14,5 évvel fiatalabb. Egy fogadott bátyám van, az igaz, de ő is csak 14 éves korom óta.
Jaj, elkészült nagyjából a Yamamoto weboldala, Apukádnak ha kellhet:
www.yamamoto.hu

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, olvasok szorgalmasan, csak irni nem jut idom tobbnyire.

Mba (Petra szerint igy hivjak Marcit) tovabbra is nagyon jo kiskolok. Hadd dicskedjek egy kicsit: mar kb. egy honapja megbizhatoan atalussza az ejszakat.Kép A bore is nagyjabol rendbejott (kis pottyos volt), eleg csak hozzaszolni, es mar vigyorog, es szerintem olyan szeeeep!Kép Petra barna szeme utan olyan fura nekem, hogy o kek szemu, gondolom, mar kek is marad neki.

Voltunk ma a Fogarasin a cipoboltban (Timici, koszi a tippet!Kép), es vettunk egy cipot Petranak. Sajnos szandi mar nem volt a mereteben. Na tegye csak fel gyorsan a kezet aki megvette elolunk az utolso 21-22-es szandikat!Kép Mondjuk ez a cipovasarlas nem volt egyszeru a ket kolokkel egyedul... Marcinak egy ido utan elfogyott a turelme, Petra pedig ezt kihasznalva mezitlab (tok hideg volt a padlo) rohangaszott a polcok kozott, hol innen, hol onnan lekapva egy-egy cipot. De vegul is tul vagyunk rajta!Kép

Kangi,
Ijeszto volt olvasni a baleseteteket.Kép Hasonlo velunk is bamikor megtortenhet.
Nem lehet, hogy Julcsinak a korhazasdi tett be ennyire? Marmint hogy te bevonultal Andrissal. Na nem mintha barmit is valtoztatna a tenyeken... Tenyleg, o mit szolt ahhoz, hogy vegul is o okozta a bajt? Persze biztosan nem hibaztattatok, de szerinted mit ertett a dologbol?
Amugy Petra is eleg sokat nyig mostansag, az egyetlen ami segit, ha atjon a szomszed kislany jatszani. Igaz, o meg csak 9 honapos, de Petra nagyon elvezi Llaba (Lillababa) tarsasagat.Kép

Gomboc,
Orulok, hogy mar jobban vagytok valamivel. Akartam irni mailt, de valami gond van, es nem tudok leveleket kuldeni.

Sofka,
En is, en is szeretnek menni! Lehetoleg apastul!Kép

Csajok, Anyicskaval mi van? Vagy csak en maradtam le valamirol??

Na lepek, sziasztok:

Leszter
leszter
 
 


Leszter Kép
éljenek az átaludt éjszakák, hurrá!! Kép
Lehet, hogy a kórházi két nap viselte meg, bár mindkét nap hazajöttem a délutáni altatásra. Ami a bűntudatot vagy rossz élményt illeti, nem tudom, ha van is, nagyon mélyen van. Mindenesetre mikor az eset megtörtént, én azonnal mondtam neki, hogy "Anya a hibás, mert nem fékezte le a kocsit", és komolyan is gondolom, hogy egy két évest nem lehet felelősségre vonni ezért (gondolom, egyetértesz Kép)

Ma este mindenesetre már szopit is kért ...
Kapott, de csak bekapta párszor, közben fél szemmel a másikon lógó öccsét leste. Nem is volt bizarr kicsit se KépKépKép (szegény anyósom biztos hülyét kapott volna a látványtól, de tán még szabadelvű anyám is nézett volna nagyot ...)

Na még azt elmesélem, hogy a kertben ugyan hosszan elvan magában, de a legyektől fél. "Legyecskék!" üvöltéssel repegeti a környéki dobhártyákat, ha meglátja őket. Én tegnap a mellszívóval a rendeltetési helyén szaladtam ki a kertbe, hogy tán A légy c. film hologramos vetítése van vagy mi, de nem, csak néhány bágyadt tavaszi példány sütkérezett a falon, lányom pedig krokodilkönnyeket folyatva bőgött rájuk. Mindjárt Zulu jutott eszembe, aki a szellőztetős pólójában nyitott ajtót a postásnak Kép Azért hadd dicsekedjem el, hogy futkározás közben is profin megy a fejés, simán lejött 120 milli Kép (köszi, Sofka!)

Mi cipőt nem veszünk most egy darabig, múltkor kibörzéztem magam itt a suliban.

Pussz
Kangi és koszosmarad, hanemfürdetemmárvégremeg Julcsi
kangi
 
 


Fürdés után masszázst is kért, mint a kistesó. Én behalok! Négy hónapos korától nem tudtam masszírozni, unta, feszítette magát ... erre most ott lazázott nekem. Tök édes volt. Most úszom az olajban Kép

Kétcsecsemős Kangi
kangi
 
 


Ezt még tegnap írtam, de lemaradt:

Zulu, Sofka,
Köszi a tanácsokat. Miért biztonságosabb a hátsó? Nyugodtabb lennék, ha látnám a gyereket és nem a hátam mögött ficánkolna.

Elli,
Gyógypuszik mennek Kevinnek.

És a mai:

Köszi mindenkinek a szülinapi jókívánságokat és a dicséreteketKép

Miszike,
Köszi az ülés infót.

Kriszta,
Ügyik vagytokKép További sok átaludt éjszakát!
Nyuszi nagyon édes lehetKép

Nelli,
Jobbulást anyukádnak!

Franyó,
Nagyon szép virág! Majd holnap megmutatom Roninak miket "kapott"Kép

Kangi,
Julcsi-diliKép
Pár trükk:
fagyasztható kajából dupla adag (nem dupla munka), fele a fagyiba, jó lesz később
átalakítható kaják (pl. paprikás krumpli -> krumplis tészta, pörkölt +galuska -> babgulyás/hortobágyi palacsinta/tarhonyás hús, feltét főzelékre +tojásos galuska, párolt vegyes zöldség -> francia saláta)
hasonló, de mégis más (pl. sült husi franciasali, másnap husira kis fűszeres tejföl+sajt krumplipüre)
Esetleg élesszük fel a "Gyors ételek hétköznap - amikor a gyerek a lábad alatt mászkál" topikot ( http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/9266.html#MB )
Masszázst kérő JulcsiKép

Leszter,
Ügyes és szép fiacskád vanKép
CipővásárlásKép

Maci_2
maci_2
 
 


Kangi!
Mi van ezekkel a kétévesekkel?!
Ma együtt fürötünk Lőrinccel, és megkísérelt cicizni. Pedig neki kistesója sincs. Hiába mondtam, hogy már nincs benne tejcsi, töltött beleKép
Julcsit szinte hallom legyecskézniKépKépKép

Leszter!
Ez igen! Átaludt éjszakákKép Lőrinc ma a szomszéd 10 évessel volt el kiválóan, igaz, csak a kerítésen keresztül, még csak most ismerkednek. Kép A teljes járműparkot odahurcolta neki. És társalogtak. Ami azért meglepő, mert én sem mindig értem a fiamat.Kép

Gyerekszáj:
Ez mi?- kérdezi egy anyajegyre mutatva.
- Anyajegy.
- Nem, Lőrincé.
Kép
Imádom.

Manócs!
Jöttök ide? De jó, de jó!Kép
Én nem szívesen megyek az Ikeába talizni, mert Lőrinc ott igazi kisördög, egy másodperc alatt képes eltűnni, vagy 40-50 percet eltölteni egy 2 nm-es fürdőszobában, kb. százszor megnyitva a nem működő vízcsapot. Szóval én nem igazán tudok pletyózni mellette.
De egy nagyobb állatkerti talit támogatok.

Miszike!
Küldök mélt az új adatokkal.

Nelli!
Jobbulást a mamádnak.

Kriszta!
NyusziKépKép

Sofka!
Menjünk!!!KépKépKép

Elli!
Szerintem ez inkább felszíni sérülés. Ne verd falba a fejed. Lőnci nyakát is becsípte a pulcsija a múltkor.

Megyek, vasalnom kell.KépKépKép
Beu
beu
 
 


BeuKép

VasalásKépKép
Nem várhat holnapig?

KangiKép

Dorina is ilyen, hogy rajtam lóg, de itt ugye nincs kisebb, csak egy nagyob, aki még Dorinán is túltesz.

Ha idegenek vannak, Dodó a megtestesült angyal, csak ha elmentek, olyan hisztirohamot kap, nem lehet megnyugtatni. Mi is visszafejlődtünkKép

Ordít, és a földön fekszik, ha éhes. Nem lehet hozzáérni sem, és persze, hogy nem mondja meg mi a baj. Milyen jó, amíg anya szenved, míg kitaláljaKép

Gyerekszáj: Kismama újságot nézi: mennyi baba!!
Utána valami fittness újságot: Mennyi bácsi!!!
Fél óra múlva hozza a bilit, elvégzi a dolgot és megjegyzi: Mennyi pisi!! Kép

Sérülésekhez, szerintem ez egy ilyen kor. Most tapasztalnak a legtöbbet.

Bicajülés: Nekünk hátsó van, igaz nem sokat használom egyedül mostanában, mert a másik gyereket hova is tegyem egyedülKép
Szóval Bence nagyon kapkodós meg hirtelen volt, de így könnyebb egyensúlyt tartani. Ha elől lett volna, lett volna pár éles helyzetKép

Tali miatt irigy vagyokKép
Nekem csak a barátnőm van itt a szomszéd utcában, szintén 2 gyerekkel, szerintem ritkábban látom, mint a veszprémi mamámatKép
És ősszel meg egy szomszédos faluba költöznekKépKép

Kutyásoknak, friss kétbabásoknak kitartásKépKép

Bocsi a szómenésért:

Heni

CsucsukaKép
Mi volt Bécsországban?
heni1979
 
 


Maci_2 Kép
Köszi a tippeket! Próbálok én trükközni, de valamit akkor is muszáj csinálni, hacsak nem maradékot eszünk. Nem ám órákat töltök én a konyhában nap mint nap, dehogy! De az a háromnegyed óra is gáz neki. Meg a mosogatás. Meg a mosás. Meg a teregetés. Meg a pakolás ... szóval nehéz vele.
De a masszázs nekem is nagyon jól esett. Olyan kis cingár ...

Beu Kép
Feltöltött cici KépKépKép Vasalás, nahiszen, Fábry alatt megcsináltam. Mondjuk most csak pár pelus volt meg a törölközők. Lassan rendes törölközőt adok Julcsinak, még mindig a tetrával törlöm. Tudom, Elli ezen biztos nevetőgörcsöt kap ...

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Kangi!
A tetra a cseh pelusanyagú? Én is azzal törlöm. És fürdetőkrémmel mosdatom.Kép

Vasalás még azóta sem. Most gondolkodom a halasztáson. Annyira nehéz!

Beu
beu
 
 


Maci_2,
boldog szülinapot Roninak!KépKépKépKép Szuperek a fotók, mondjuk ilyen modellel nem nehézKép.
Azért jobb a hátsó, mert egyrészt stabilabb a bringa, másrészt ha esetleg esés van (ne legyen!, de sajna benne van) akkor nem a pici van alul. És még ott vannak darázsék is, akik hajlamosak beleszállni egy csicsergő kétéves szájábaKép. Én fel szoktam tenni két tükröt, abban jól látom az utastKép.

Kangi,
hogy neked micsoda emlékeid vannak!Kép
Látom, nálatok is frankón megy a futva tejelés, szülsz még pár utódot, és már fejenállva is menni fogKép.
BébiJulis édibogár lehetKép.

Heni,
csak tessék szépen bő lére ereszteni máskor is!Kép

Leszter,
szuper, hogy már nem kell kelni éjjel!Kép

Nelli,
Anyudnak jobbulást kívánok!Kép

Miszike,
Macus is hisztizsák időnként, érdekes, már nem esem úgy kétségbe, mint anno Dáviddal, többnyire a hónom alá csapom, és hazaballagunk. Mondjuk nálatok ez most nem annyira kivitelezhetőKép.
Azért örülnék, ha kinőné a lánykám már ezt a dackorszakosdit, annak ellenére, hogy időnként nagyon muris. Tegnap is állt a kádban, fújtatott, mint egy fóka, majd felnézett az apjára gyilkos tekintettel, és kinyilatkoztatta: "a fenébe!" De olyan hangsúllyal, mintha vmi brutális káromkodást eresztett volna meg, és várta a hatástKép. Mindezt azért, mert az apja meg merészelte sikálni a művésznő agyarait. Meg folyton megsértődik, közli is, "szégyelldmagadanya/apa!" Aztán pár perc múlva közli, hogy "kisértődtem"Kép. Szóval ilyesmik.

Beu,
édes az anyajegydumaKép.

puszka mindenkinek, elhúzok szusszanni egyetKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
kisértődtemKépKépKépKép
Két hét! Szuper! Azt már fél lábon is!Kép

Még mindig nem vasaltamKépKépKép Megyek feküdniKép
B.
beu
 
 


Kangi, Beu, Zulu, Leszter,
Jokat derultem am soraitokon!

Kangi,
Hat ez van. Gyuri is borzasztoan megvaltozott mar aznap, amikor Miki megszuletett. Addig ot vertek, es o hagyta, aznap delutan meg lement a jatszoterre, es minden kolyok kapott egyet, ok nelkul. Csakhogy tudjak, hogy belole batyo lett!
Egy ev, es szuperul tudnak majd egyutt jatszani, csak addig huzd ki valahogy!

Sofka Marcijat (itt is) Isten eltesse sokaig!

Biciklis gyerekules: allitolag itt Nemetorszagban mar csak a hatso engedelyezett, ami tartja a gyerek gerincet, fejet, a labat nem engedi becsipodni, es borulas eseten is kellokeppen biztonsagos. Egyetlen egy felelt meg ugy igazabol a teszteken es ez a Römer Jockey. Ezt kb. egy evvel ezelott valami tesztmagazinban olvastam. A bukosisakrol se feledkezzetek meg!

Le akartam vinni a pincebe a kiskadat, mar ugyis csak a jatekokat taroltuk benne egy ideje a furdoszobaban. Kikeszitettem az ajtohoz, erre "felfedeztek". Delutan 3 ora hosszat hajokaztak a tengeren, Gyuri csakis es kizarolag az altala asztalokbol es szekekbol eszkabalt stegen keresztul szallt be es ki, jartak Amerikaban, es vittek csokit az afrikai ehezoknek. En mindekozben betegre rohogtem magam sutogetes kozben a konyhaban! Annyira helyesek voltak!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka,
Marcinak boldog szülinapot!
Kép

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Zsurló,
elöszőr ajánlották, hogy kenjem be a cicit fokhagymával és tuti a leszokás. Na rászántam magam, gondoltam legfeljebb a férjem mellőz pár napig.Kép A lányom viszont igazi ínyenc mert nem zavarta a fokhagyma. Szerintem azt hitte fokhagymás lángost eszik. Szóval nem próbáltam tovább a kenegetést még hátha jobban rászokik, hogy ízesítve van neki a tejci. Másnap fogtam és egy sebtapasszal leragasztottam a cicit és mondtam neki, hogy bibis. Ennyi volt. Nem sírt napközben. Éjjel is kb. fél percik volt hangja. Most éjjel kicsit jobban sírt de azértmert kiakart jönni a szobából. 2 napig volt leragasztva azóta ha nagyon kéri akkor elég megmutatni neki, hogy bibis és megnyugszik. Gonolom kb. 1-2 hét után már nem is kéri már. Tényleg nem volt az a nagy bőmbölés amit vártam.

Kriszta
tkriszta
 
 


Maci_2Kép
Roninak nagyon boldog szülinapot!Kép

SofkaKép
Marcinak is boldog szülinapot!Kép

Hát akkor én is elmesélem nektek, hogy Gergő mit művelt tegnap. Előre is bocs, ha kicsit hosszú leszKép
Szóval kint voltunk a játszótéren több mint két órát, dehát egyszer csak haza kell jönni. Na, ettől a pillanattól mindig elkap a gyomorgörcs, mert ekkor ált. jön a hiszti. Még a játszótérről (ami kb. 1 perce van tőlünk) nem is volt annyira gáz, mert ugyan szokásos módon üvöltött, de azért tudtam legalább húzni, miközben toltam a babakocsit. A lépcsőház előtt azonban megmakacsolta magát, és csak üvöltött, majd elvágódott. Nagy nehezen betuszkoltam, és bejuttattam a b.kocsit is. No, innen kellett feljutni a 3. emeletre (ami már önmagában a babakocsival benne Kincsővel sem mindennapi mutatvány)... Gergő csak feküdt a földön és őrjöngött. Gondoltam egy merészet, hogy majd úgy megyünk fel, h. egy fordulót felviszem Gergőt, majd visszamegyek a kocsiért, és így tovább. Ez ment is 2 fordulón keresztül, de közben Gergő rájött, h. mennyivel jobban meg tudja nehezíteni a dolgomat, ha visszajön utánam... Ekkor már teljesen kétségbe voltam zuhanva, és gondoltam egy merészet. Felvittem Gergőt a lakásba, kis hidegvizes mosdásban részesítettem, amitől csak rosszabb lett. Mindeközben Kincsőt vhol a lépcsőházban hagytam, úgyhogy kénytelen voltam Gergőt bezárni a lakásba, hogy le tudjak menni a kocsiért. Ekkor elkezdte ököllel ütni és rúgni az ajtót és azt üvöltötte, h. "Ana, nyisd ki!!!!" Mint a villám úgy száguldottam fel a lépcsőn a kocsival. Aztán 10 perc múlva már aludt isKép

Délután pedig Kincsőt vittem ortopédiára, mert a gyerekorvos kicsit lazának találta az egyik csípőjét. Előzetesen sok rosszat hallottam az itteni ortopédiáról (de azt hiszem, ezt már írtam is). Nagyon kellemesen csalódtam, mert sikerült úgy odaérnünk, h. 1 vki volt előttünk, úgyhogy 10 percet kellett csak várni, és a dokibácsi is nagyon aranyos volt. És ami a lényeg: Kincsőnek semmi baja nincs!Kép

És ha már így belelendültem, akkor írok még egy picit Gergőről. Mostanában nagyon sokat fejlődött (fittyethányva arra, h. most ő az elhanyagolt elsőszülöttKép): tudja már a színeket, már kezd mondókákat is mondani (persze kicsit átalakítva), megtanulta megköszönni a dologkat, és még azt is tudja, h. "szívesen", ja, és tudja a kicsi-nagyot is. Olyan jó látni, h. napról-napra így okosodikKép

Bocsi a kisregényértKép Mindenkinek kellemes húsvétot!Kép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Kangi, az is lehet, hogy Julcsinak most kezd leesni, hogy Andűris nem átmeneti jelenség Nálatok. És lesznek még szép korszakok!

Marcipán egyik este elalvás előtt pl . azt mondta, szeretem Tomit. Hogy honnan szedte? De elolvadtam.

És a kétéves. Meg az öccse.
Kép

popjpeg{201354,}

A háttérben az a csíkos paca meg az anyjuk...
sofka
 
 


Kép
sofka
 
 


Sziaszok csajok,

Kellemes Húsvétot, gyönyörű hétvégét Mindenkienk!!! Kép

Sok boldogságot és millió puszit minden ünneplő babócának, anyócának!!! Kép

Puszi
Évi és Petra, és a már 31 hetes pocak Panna

Kép
Évi24
 
 


Leszter,
ataludt ejszakak...jujj, de jo Nektek! KépKép
Mi a valtozatossag kedveert, ha nem inhalalunk Nandival, akkor a foga miatt kinlodik ejjel. Kép Neha ugy erzem, sohasem fogok en mar ejszaka aludni. Kép

Kangi,
Julcsidon mindig annyit kacagok, imadnivalo kiscsaj! Kép

Maci_2,
Hu, de gyonyoru lanyod van! Kép NA, ilyenkor kezdek irigykedni a lanyos anyukakra, nekem nagy valoszinuseggel sohasem lesz lanyom. (Ket gyerkoc volt/van tervezve) Kép

Sofka,
bolodg szulinapot Marcipannak! Kép Csinos csikos paca vagy! Kép

Zulu,
kisertodtem! Hihihi...Kép

Beu,
Milyen az uj haz????

Nem akarom elkiabalni, de mi talan a gyogyulas utjara leptunk. Kép Mindenki laztalan, mindenki ugy kohog, hogy mar a felszakadozohurutot kohogi fel, Nandi horgese is megszunt, mar csak kicsit sipol, es en is aludtam tegnap delutan. Kép

ZSombi meg mindig nem beszel, de a tegnapi sztori azert aranyos volt:
Anyukamek jottek be videkrol segiteni, es tudni kell, hoyg anyu valami iszonyu rendmanias. Mondtam Zsombinak, hoyg gyorsan csinaljunk rendet, mert jon a Mami, es merges lesz, ha kupi van....megjottek anyuek, onnantol Zsombi folyamatosan rohangaszott a lakasban, mutogatott a foldon hevero cuccokra es kiabalta, hogy Mami, Mami, kupi, kupi...es hozza valami iszonyu merges fejet vagott. Kép Szegeny anyamnak nem gyoztem magyarazni, mirol van szo. Kép

HA nemtudnek mar jonni, akkor mindenkinek kellemes husveti unnepet kivanok! Pihenjetek sokat, gyogyuljon meg mindenki, es okosodjanak a skacok! KépKépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gyerekszáj: nagyon jókat derültem az írtakon. Jól esett, mert nincs túl jó napom.
Anyukámat sajnos bevitte a mentő, mert a körzetis doki porckorongsérvre gyanakodott. Jó kis húsvétjuk lesz. Meg nekem is, mert nagyon sajnálom őt. Most érzem először, hogy a szüleim sem fiatalodnak, és lehet bajKép

Aztán meg benn voltam a munkahelyemen BKV-val két gyerekkel meg a barátnőmmel és annak kislányával. Nem is volt gond az utazás alatt, de ott aztán Domcsi össze vissza futkosott. Nekem kiderült, hogy nem hoztam el azt a papírt, ami az ügyintézéshez kellett. Szerencsére (vagy sem) itthon volt a férjem, vele próbáltam meg bediktáltatni a dolgokat, de jól összevesztünk. Közben a gyerek az egyik kezemben, telefon a másikban, papír a 3-ban, toll a 4-ben...
Közben a vezető odajött hozzám, hogy menjek beljebb valahova, mert az ügyfelek panaszkodnak, hogy ez nem óvoda.
Itthon folytattuk a veszekedést. Most kezdek lenyugodni.

BeuKép
A vasalást én is így szoktam halasztani, és a legeslegutolsó pillanatban csinálom meg.

KangiKép
Nálunk is a kicsi 3-4 hónapos korában jött ki Dorkán a féltékenykedés, de utána hamar normalizálódott a helyzet. Majd mikor már mászni fog a babus, és tudnak együtt játszani, akkor mág jobb lesz a helyzet.
És nem is gondolnád, hogy belül mennyire szeretik a tesójukat, mégha ez kifele nem is látszódik.
Múltkor Dorka is sírt, mikor bántották az ő kistesóját.

LeszterKép
De jó is tud lenni az átaludt éjszaka sok átvirasztott után. Egész máshogy látod ilyenkor a világot.

Évi, SofkaKép
Jók a képekKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Elaludt a DED,igy most van egy kis időm 2 ablak pucoválás közben....Kép


Vettem ma Marcusnak egy kis nyuszit a piacon, 5 hetes,gondolom ekkora már csak kibirja a gyömöszkölést.KépNagyon édesen játszik vele,simogatja,és mindenáron felakarja emelni,szegénykémet a grabancánál fogva.idáig jól birja a strapát NYÚL ÚR, azaz MISI,mert hogy ezt a nevet kapta.KépKépKép(csak ne múlna el Húsvét mert akkor jön a növesztés és a sorsát gondolom tudjátok......nyam nyam nyam)

Zsurlo!
Marci elégkönnyen megszokta a hemügét,de még vannak most is olyan időszakok amikor nem viseli el,ilyenkor nem erőltetem,hagyom,és egy kicsit késöbb,vagy másnap ujra megpróbálkozom vele.Csak nem Ti is???????

Manócs!
Ok,tolmácsolom feléjük,de a barátnőmmel nem lenne baj,a férje az akit győzködünk kell. És sajna Ő a nehezebb eset.
De rajta vagyok a témán,nekem is nagyon jó lenne ha ide jönnének a közelünkbe!

Mindenkinek Nagyon Boldog Húsvétot Kivánunk!


Mariann és Marci
mariannmarci
 
 


Végigolvastam mindenkit, jókat derültemKép
Viszont mi most megyünk a levegőre.
Mindenkinek jó 7végét, sok/kevés locsolót (a kívánt rész aláhúzandóKép)
Egyetek sok sonkát, meg tojást, éljen Dr. AtkinsKép
pusza
e

Kép
ellimami
 
 


Marcipánnak nagyon boldog másodikat kívánok!KépKépKép Mekkorát nőtt, mióta nem láttam!
A zannyát határozottan _nem_ látom pacának a háttérben(igen szépen szerkesztett mondat, de olyan a fejem, mintha homokkal lenne tele)

Kangi,
nálunk is akkor kezdődtek a nyafik, mikor Dávidka rájött, hogy marad a csaj. Addig roppant udvarias és kedves volt vele, ahogy a vendéggel szokásKép.

Tüni,
látom, Te sem unatkozolKép.

Fotók szuperek!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc,
szuper, hogy jobban vagytok!Kép Soha ne mondd, hogy soha!Kép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka Marcijának,
Boldog születésnapot!Kép

Gáboroknak boldog névnapot!Kép

Gyerekszáj "rovatok"KépKépKép

Kangi,
Mosogatás, mosás, teregetés... bejárónő?

Zulu,
MeggyőztélKép
Kisértődő MacusKép

Zsuzsi,
Köszi az ülésés tanácsokatKép
HajókázókKép

Kriszta,
Micsoda trükk!Kép

Tüni,
Le a kalappal előtted!

Sofka,
Édes gyerkőcökKép

Évi,
Kép szupiKép

Gombóc,
De jó, hogy gyógyultokKép
KupiKép

Nelli,
Anyukádnak gyógydrukk!
Látom átmentél polipba...

Mariann,
Nyúl Úr aranyos lehet, főleg Marcival együtt. Esetleg egy képet feldobhatnálKép

Maci_2
maci_2
 
 


Gombóc Kép
Szuper, hogy jobban vagytok!!!

Maci_2 Kép
Bejárónő hetente kétszer 4 óra, a takarítás és a vasalás fér bele, meg némi extra, mint most pl. ablakpuca két részletben, és egy-egy teregetés. Mosásból viszont hetente három van legalább, mivel Andris sokat fogyaszt. Valahogy így is megesz a házimunka, no meg mindig van valami ... most kertépíteni vágyunk, a héten jött háromféle szaki felmérni a terepet.

Sofka Kép
Képek édesek, hogy megfiúsodott Marcipám!

Nelli Kép
Gyógyulás Anyukádnak!

Zulu Kép
Kisértődtem KépKépKép

Megyek, a lányom vészes asztalrámolásba fogott ... viszont megjött Apacuka a Somlóról, hurrá!

Szép húsvétot mindenkinek!

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Sofka!
Marcipánt isten éltesse!!!
Kép
Nagyon fiús, tényleg, a kicsi meg falat!

Lőrinc a minap a tejfölt vette ki a hűtőből, imádom a tejfölt felkiáltással. Igaz, kevésbé volt megható a jelenet, viszont rácsodálkoztam, hogy az érzelmeit szavakba is tudja önteni. Ugyanis vígan bekanalazta a doboz tejföltKép

Zsuzsi!
Jó, hogy hallunk rólad is néha!Kép

Pussz, Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Maci, boldog szulinapot Roninak!

Sofka, Marcipannak is boldog szulinapot!

Kellemes Husveti Unnepeket!

Ari
ari
 
 


Roninak és Marcipánnak nagyon boldog szülinapotKépKépKép

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

MARCIPÁNNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Kellems Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!

Andi
psandi
 
 


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepekte kívánokKépKép

Marcipánnak, és Roninak Boldog szülinapotKépKép

Heni
heni1979
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: