Új privát üzeneted érkezett!

Beu

LŐRINCNEK nagyon boldog szülinapot kívánunk! KépKépKép

Andi, Dani és Levi
psandi
 
 


Urszila,
elvileg okés, holnap beszélek Beuval, lehet, hogy ők is csatlakoznak.
e
ellimami
 
 


Köszönöm lányok a kedves szavakat. Ígérem, többet nem fogok ilyen zöldségeket írni.

BeuKép
Lőrinckének nagyon boldog szülinapotKép

SofkaKép
4 biztos nem lesz. Azt nem az én idegrendszeremnek találták ki. De az biztos, hogy ez az egy, amiért érdemes élni. És olyan hamar megnőnek.
Csak hát a lakásunk nem valami nagyKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 

 
 

Sofka,
engem ez a hány gyerek kérdés néha úgy tud nyomasztani. Én is úgy gondolom, hogy ez az egyetlen dolog, ami tényleg maradandó érték. Mondjuk lakásunk még nincs, de ettől eltekintve Kép tulajdonképpen anyagilag is beleférne. Csak néha meg olyan gyomor idegem van attól, hgoy nagyon hiányzik a munkám. Nekem az a legfőbb "hobbim" (mondjuk annyit is keresek Kép) a mellett pedig már két ilyen kicsi is elég húzós. Persze majd lesznek nagyobbak, csakhogy én meg nem leszek fiatalabb - már így is egy kicsit húzós.

Köhögősöknek, betegeknek jobbulást! Mi a januári teljes lepuki után egész jól bírjuk magunkat (kopp-kopp).

Lőrinckének boldog szülinapot, majd kérünk képeket!

Norka,
kispárnából szerintem már nem lesz baj. Dana is kapott anyósomtól télapóra egyet, és persze rögtön azzal akart aludni, és kb. egy hónapig aludt is, aztán most már az ágy végében lakik a kispárna.

Na megyek, mert rendkívüli módon visít valamelyik gyerekem.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Lőrinc!
Boldog szülinapot kívánunk!

myssnia&szilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zulu,
Édes kutyus, irigykedemKép

Nadine,
Lehet hogy csak én maradtam le... Milyen autót vettetek?

Manócs,
Szobatisztaság-irányKép

Vendégségben voltunk ma, Roni imádjaKép Más vendég kislánnyal először irigykedtek, volt sírás is, a végén meg együtt futkároztak, kergették egymást és nagyokat nevettekKép

Maci_2
maci_2
 
 


HahóKép

NorkaKép
Én vettem pár hónapja egy párnát Mininek, persze az IkeábanKép A legalacsonyabbat, ami pár cm.( 2-3 ) Nagyon imádja, napközben is szokott rajta hancúrozni. Most anyósoméknál nem volt párnája, igy egy összehajtott türcsit raktam be az ágyába párna gyanánt, mert hiányolta. Persze, hogy jó-e azt nem tudom biztosanKép
Anyám, már nem sok van hátraKép Mindjár 4en lesztekKép
Majd irok mailt, de ma is festettem, igy hulla vagyok, bocsKép

MaciKép
Gondolom sikoltozós kergetőzés folytKép

Csajok:
Ha tudja valaki esetleg:
Valakitől hallottam, h ha csak 4 órára megy az ember vissza dolgozni, megmarad a gyes, illetve a sulit is fizeti az állam. Ez igaz??? vagy van valami megkötés???

ElliKépUrszilaKép
Állatkert vagy játszóház? vagy mindkettő?? Mikor????

Ma azt mondta a kiscsaj, hogy: anya, csokis az ujjad! illetve: palacsintát kérekKép Fejlődik a beszédközpont, de azért a témát figyelitekKépKépKép
Csók, mentem beájulni az ágyimbaKép

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan ismet Kép

Hol is kezdjem?
Penteken kijott a hazirovos, az influenza szovodmenyekent tudogyulladasom van, a fulladasaimat meg asztma okozza. Kafa. Kép Adott egy lorugas-erossegu gyogyszert, mondta, hogy pihenjek (hihi, meg nem tudta, mi kovetkezik nalunk ezutan Kép)...
Delben ZSombi elkezdett lazasodni, ezert kihivtam a gyerekorvost is, megvizsgalta mindket gyerkocot, mondta, mindkettonek virusos torokgyulladasa van, adott gyogyszert, es rosszabbodas esetere antibiotikumot. Zsombi delutanra olyan allapotba kerult, hogy elkezdtem adagolni neki az antibiotikumot, ekkor meg Nandi tunt a legjobb allapotunak a csaladban. Ejjel 2-kor Nandi agya felol sipolo hang, aztan zihalas, horges hallatszott, gyereket agybol kikaptam, akkor mar fulladozott. Hamar felismertem, hogy krupp roham, ablakot nyitottunk, es hivtuk az ugyeletes orvost. Ki se jott, azt mondta, a LAszlo Korhazba menjunk. Mar korabban utananeztem a kruppos topicnak, igy egyenesen az I. sz. GYerekklinikara rohantunk (kozban anyost athozta ferjem, hoyg vigyazzon ZSombira- kulon idegesseg faktor Kép). Hajnali 3-tol 5-ig inhalaltuk a gyereket a noverekkel felvaltva, mire rendbejott. Kaptunk egy baba-mama boxot. A tejem majdnem elapadt a kimerultsegtol, igy NAndi egesz nap szopizott, a fennmarado idot inhalalassal toltottuk. Szombat ejjel nem kulonben. Kép Most hazaengedtek minket, de rettegek az ejszakatol....
A mosott rongy szepsegkiralyno hozzam kepest, ugy erzem, vegkimerultem. Kép

Megyek is aludni,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc!!!! KépKépKép
Nagyon sajnálom! Drukkolok, hogy minél hamarabb kilábaljatok már ebből!!!!

Kangi
kangi
 
 


Gombóc,
szegénykémKép. Nem tudom kaptatok-e otthonra inhalátort, pár napja a babaszobán hirdetett egyet egy lány. Azért az megnyugtató lehet, ha van otthon, mert sajna a krupp egy olyan cucc, ami várhatóan ki fog még jönniKép. És hidegpárásíts ezerrel a kiságy mellett, az is jó ilyenkor nagyon.
Tej miatt nem szabad aggódni, vissza fog jönni, mégha most úgy is érzed, hogy apadóban van. Macussal és az elején keresztet vetettem a cicizésre, annyira őrült volt az első hónap, de aztán csodák csodája mégis visszaállt mindenKép.
Férjed nem tud kivenni szabadságot legalább egy pár napra, amig Te is picit megerősödsz?

Maci_2,
jajj, nagyon édesek lehettek a nőcik!Kép

Nelli,
na igen, hamar nőnek. Pont a napokban hasított belém, mikor Malackának versenye volt, hogy nemrég az én édes pici fiam még a kórházban szuszogott mellettem, most meg itt egy pasi azt harsogja a mikrofonba, hogy "egyes pályán: H. Dávid"....Kép Aztán egyszer csak azon kapom magam, hogy már megint rámlőcsölték az onokákatKép.

Norka,
nálunk Billerbeck gyerekpárna van, egész laposka, de azért nem annyira, mint a bébipárna, olyan pont jó. Na ezt most jól körülírtam, ugye?Kép

Sofka,
ebben a télibaba dologban nagy igazsága lehet a dokinak, nálunk is egyik bronchitisből zuhant a csaj a másikba. De vígasztaljon, hogy csak az első két télenKép.
Ha igazi kihívást akarsz, gyorsan végy mégegy kutyátKép! Zorka pisil, amerre lát, Teó pedig boldogan veszi át a bébiszokásokat, ha nem vagyok résen. Sebaj, legalább megszabadulok fölös kilóimtólKép.

Nadine,
tesósképet tessék feltenni a büszke nagylányról!Kép

Dobok én is egy Macust, mielőtt kidőlökKép:

Kép

puszka mindenkinek!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Gombóc!
Én is szorítok! Kitartás!!!! És jobbulást mindenkinek!!!!

Elli!
Holnap megyünk.

Urszila!
Meg keddenis Kép Ideje már kiszakadnom a ház csinosítgatása projectből.

Kangi!
Nem volt időm bővebben válaszolni, de ne aggódj, L. kicsit taknyol, de semmi gond. Ne rágd magad, ezen főleg ne. Andris hogy van? És Julcsi?

Mindenkinek köszönjük a gratulákat! Kiscsávó nagyon élvezte, ma volt az ünneplés. Teljes tudatában volt annak, hogy mi történik, este azt mondta, hogy még ünnepeljük egy kicsit. KépKépKép Amúgy már gyönyörűen beszél, összetett mondatokat mond. Igaz nem mindig lehet érteni. Kép Most a hasonlítás a legújabb. A múltkorában közölte: Ez olyan, mint a pápai víztorony. Először azzal lepett meg, hogy ismeri a víztorony fogalmát. Aztán a hasonlításra csodálkoztam rá.

Aki a házról érdeklődött:
Sashalom, még az Örs közelében. Nem túl nagy, nappali + három háló, pont eggyel több, mint az előzőben volt. Kicsi kert. Na az tényleg kicsi. De a homokozó meg a hintaágy elfér azért.Kép Nyugis környék, kijárunk az utcára triciklizni. Ahogy kilábalunk abból a mély gödörből, amibe a költözés döntött, szervezünk kertipartit , és meglátjátok.Kép

Zulu!
Ti ott laktok már? Teljesen lemaradtam, bocs. Gyerek, kutya édesek!Kép

És a mai képek:

Először olyan volt mint egy jófiú!
Kép

Ez még nem ment egyedül:
Kép

És ez a tuti ajándék: (mármint a zongora, de a szemüveg is bejött.Kép)
Kép

Valahogy ráérzettKépKépKép
Kép

Beu
beu
 
 


Gomboc,
szegenykem!Ez horror!Kuldok tulelesi energiat ++++++++++++

Zulu,

kiskutya edes,olyan mint a mezesmadzag!Meg a vegen elcsabulok!Azert az unokazas meg egy kicsit arrebb van!!

Beu,

Boldog szuletesnapot Lorincnek!Nagyon edes a napszemuvegben!!

Bocsi az ekezet nelkuliseg miatt,de ezen a gepen sajnos nem lehet beallitani!Szombaton tiz oras kinszenvedes utan vegre megerkeztunk.Annyian voltak az utakon,hogy azt hittem,mar soha nem erjuk el a hatart!

Zsuzsi vagy Sofka!

Simi mindent kitorolt a telefonombol,sehol nem talalom Sofka szamat!Valamelyiktek segitsen!

Lanyok,a keddi allatkertezeshez lehet meg csatlakozni?

Puszi,

Bombi
bombi
 
 


Gombóc
Nagyon sajnálom, micsoda rémisztő sorozaton estek át. Krupp miatt ne aggódj, bár Szilárdnál is elég ijjesztő volt. Jó ha nincs meleg a szobában, meg hidegpárásító. De biztos tudod te is. Jobbulást mindannyiotoknak!

Ma játszótéren voltunk, rakok is fel két képet.
Kép

Kép

jóéjt
m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu
Nagyon rockabili (?)!!! Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


BeuKép megcsodáltukKép

MyssniaKép ideje már talira hozni Sziszkát, meg sem ismerjük már, akkora lett!

GombócKép Jesszasz! Őszinte csodálatom, hogy miket kibírsz! Anyós most rendben van?

ZuluKép kutya édesKép főleg, amíg kicsiKép miénkek az éjjel felásták az előkertet+felborították a kukát.

ÁllatkertKép Sakkor hánykor? 1/2 10, 10, ha ilyen hideg marad, I. játszóház, aztán állatnézés?

Urszila
urszila
 
 


ZuluKép lemaradt. Kutyagazdi meg nagyon édesKép

Urszila
urszila
 
 


Gombóc, Kangi!

Ezt még olvasni is szörnyűKép Kiartás mindkettőtöknek, remélem hamar rendbe jöttök.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Beu Lőrincet Isten éltesse!
Kép

Zsuzso, nem azért írtam, mert világ életemben az örök anyaság gyönyöréről álmodoztam. Kép De ha már így alakult, nézzük a jobbik végéről a dolgot.

Zulu, mondjuk ha egy bébikutya két gyerekkel ér fel, akkor most épp egálban vagyunk. Kép És itt nem lesz még egy kutya. Az tutifix (friss nyelvi lelemény az óvodából Kép )

Kangi, Gomboc, és minden gyengélkedő: jobbulást!

Gombóc, inhalátort fel lehet iratni receptre. Mondjuk részleteket nem ismerek, de ha gondolod rákérdezek. És ügyes vagy, hogy nem a Lászlóba mentél!!! Már megérte minden perc amit net előtt töltöttél. És gyógyuljatok gyorsan!!!!


s
sofka
 
 


Sziasztok!

Kangi
Az ember sose lehet elég óvatos. Én is tudom már, Zsi esett már le egy-két helyről eddig megúsztuk komolyabb baj nélkül, néhány kék zöld folt volt csak a szerzemény. De a picit nagyon szertné húzni nyúzni, főleg a hordozóban szeretné hintáztatni, én ezt kevésbé szeretném mert tuti kirázza a kicsiből a kajcsit, meg a hajam is égnek áll mikor látom, hogy HINTA GÉTI felkiáltással próbálja kiborítani.... De haamr összenőnek majd, legalábbis remélem Kép

Maci_2
EGy új skoda fabiat vettünk, még a tavalyi akcióban Kép március 3-ra át is vettük igaz a szerződést még december 10-én aláírtuk. De mi a fenének vagyunk mi olyan válogatósak Kép meg miért is kérünk mi még a gyári extrákon kívül mást is bele Kép akkor talán hamarabb átvehettük volna, de így is kivárta a csajszim és azzal mentünk szülni, most meg már én is száguldozom vele. Nekünk négyőnknek pont megfelel ráadásul legnagyobb meglepetésemre belefér a csomagtartójába a bergon babakocsink, pedig nem kombi változat. Viszont szokatlan nekem a régi matizhoz képest hogy van benne szervó Kép és szélesebb ezért figyelnem kell a kiálláskor, mert kicsi a beállónk, mos fogjuk kiszélesíteni, csak legyen már jó idő végre....

Zulu
a kérésedre kerestem gyorsan tesóképet Kép
Kép

Kép

Így szoktak egymás melett feküdni bár szoros felügyelet szükséges még Kép figyelni kell az ujjakra kezekre, mert hamar megfeszíti csupán szeretetből.

Úgy hallom a pici csomagolt nekem egyet, kiszedem alóla mielőtt még a füle is olyan lesz.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


GombócKép
Remélem hamar rendbejöttök!!!

BeuKép
Frankó a kis rockzongoristaKép

Akkor holnap mikor van állatkert?

Megyek, Lili nagyon csöndben vanKép

Manócs
manócs
 
 


Szegény Gombóc! Nagyon sajnállak most Téged! Kitartást kívánok, és gyors jobbulást!

Nagyon édesek a gyerkőcök, és már mekkorák! Olyan hamar nőnek.
Ma kapta Domcsi is a 15 hós oltást. És annyi baba vol. Nekem már furcsa az ilyen pici, pedig nem is volt olyan régKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Gombóc,
azt a mindenit! Szegénykéim, hát rátok jár Kép de most már sok-sok gyógydrukk megy. Ez a krupp nagyon ijesztő...
Zs
zsuzso
 
 


Gombóc!

Küldök én is pozitív energiát: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Remélem, minél hamarabb túllesztek rajta, mert ami veletek történik mostanában az kész horror.

BeuKép

Lőrincnek Boldog szülinapotKépKépKép

Most csak gyorsan ennyiKép

A babócák gyönyörűek, csodálatosak

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok,

Urszila,
nekünk sajna előbb muszáj sétálnunk egy picit, mert különben hiszti van, hogy ő sose lát állatokatKép Mi f10 fele kint leszünk, aztán majd csörgünk egymásra, jó?
Beu is jön, de ők "későnkelők"(Kevinhez képest, aki 7 után kel, azt már így hívjuk,Kép) még este lebeszéljük, itt nyilvánosan, mert levelezni még úgyse tudKép
Azt mondta, szól Andinak is, hátha...

Ma manótorna helyett Beuéknál lebzseltünk, remélem felrakja a képek egy részét, haláliak a kölköcökKép

Most bár alszik, de én is mindjárt kidőlök...

Gombóc
jajjKépKépKép Gyógyuljatok meg mindnyájan!!!

üdv
e

Ja, Kangi, Beu előadta Julcsit élőben, hogy mi-minden történik, ha nem az van, amit ő kigondolt. Így sem volt semmi, de az eredetit biztos nem múlta felülKép Jó fej a csajsziKép
(Csak 1 anekdota: nyomja le Lőrincet a járdáról: "Segítek Lőrincnek lemenni!" hát én nagyon jól szórakoztamKép)
ellimami
 
 


Már tudok levelezni!!!
Elli!
Írtam is.
Ki csinálja most a táblát? Miszike? Új címem van. A chello helyett tvnetwork, egyébként maradt ugyanaz.
Beu
beu
 
 


Na, akkor mai képek a két pasiról.
Itt leveszi L. K. cipőjét, amit K. szótlanul tűr.
Kép

Csakúgy mint L. heves szeretetmegnyilvánulását.Kép
Kép
Itt pedig jó fiúk.
Kép
B.
beu
 
 


Myssnia! Nadine!
Jó képek!

Nadine!
milyen nagy a piciKép Aranyosak.
B.
beu
 
 


Urszila, Beu, Elli mi is megyunk valszinu holnap az allatkertbeKép mi plane ott lezsunk szerintem fel 10 korul, napok ota 6 korul kelnek a skacokKép Urszila szama megvan, Elli, elkuldened esetleg a tiedet is mailben, hatha mi leszunk akkor csak olyan hamar ottKép

Beu: nagyon jok a kepek, es klassz ez a jargany isKép

orsoly
orsoly
 
 


Beu, Heppi,
Boldog névnapot!Kép

Már azt hittem most sem lesz net, már pééen fel akartam adni.

Képzeljétek Roni ma biciklivel ment a játszótérre és onnan haza. Ügyesen teker, és amin meglepődtem jól is kormányoz. Nagyon büszke vagyok ráKép

Manócs,
Természetesen sikoltozás is voltKép
Én is úgy tudom, hogy GYES mellett 4 órában lehet dolgozni. Suliról nincs infóm.

Gombóc,
Nagyon sajnálom. Drukkolok, hogy minél előbb véget érjen ez a betegség és bajsorozat!

Zulu,
"Kölykök"Kép

Beu,
Szülinapos képek szupikKép
Két pasi, zabálnivalókKép

Myssnia,
Játszóteres képekKép

Nadine,
HINTA GÉTI Kép tényleg hajmeresztő lehet.
Kocsi szupi lehet, balesetmentes vezetéstKép
Tesóképek édesekKép

Ari, Klár, Toffi,
Elvesztetek...

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok, sztem én értem haza leghamarabb az ÁllatkertbőlKép
Egy fészekalja kétéves (+- pár hóKép)
Kép
És a vagány anyuka, aki bevállalta, hogy húzza őketKép
Kép
(Pár perc múlva Lőrincet és Julkát szét kellett ültetni, mert a táska alatt egymáshoz nyúlkáltakKépKépKép)

Amúgy tök jó voltKép
Én megyek csütörtökön is, és ha minden igaz, Réka is, lehet csatlakozni!Kép
pusza
e
ellimami
 
 


BeuKép
Szülinapi képek (főleg a napszemüveges-zongorás) naggggyon jóóóók!Kép És persze Kevinesek isKép

GombócKép
Továbbra is csak ennél sokkal jobb napokat kívánok nektek minél hamarabb!Kép

És végül két kép uncsitesóval (úgy nézzétek, hogy Bence 2.5 hónappal idősebb Kincsőnél!)

Kép
Kép


Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Tüni!
Nagyon édesek a gyerkőcök! Méretkülönbség figyelemre méltóKép Gergő ugye apájára hasonlít? Telefontöltőt megkaptátok?
Beu
beu
 
 


Tényleg, Toffi! Pedig ő gyakran járt.
És Csucsukával mi van? És Timici is beigérte, hogy jönni fog! Ariék megvannak, mint a fenti képek is mutatják. Klár pedig hűtlenül elhagyott minket.Kép
Beu
beu
 
 


Hali Csajok!

Múlt héten bekrepált a netünk... Most próbálok pótolni

Mivel egy pár szülinapról lemaradtam:
Istenke éltesse sokáig Zsurló Annáját, Beu Lörincét így útólag és elöre Maci2 Roniját és Sofka NagyobbikKép fiát!

Dorki, asszem Te kérdezted, erzsébeti manótorna, zenebölcsi Zsófi születése után nemsokkal szünt meg...

Beu, vagyok, vagyogatok, úgy heti 1x még irogatni is futja... Képek nagyon jók a pasirólKép

Gombóc, sokat gondolok rátok, remélem tudtatok valami segítséget összekaparni...

Megyek, mert a nyuszi csak rendes lakásba jön (Dani szerint "jól takarítottba")Kép és ahhoz még sok a dolog...

Mégvalami! Nemtom ki szokott Bécsországba vásárolgatni, pénteken visz apa magával pénzet kööteni, tudtok egy két jó helyet?

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Beu
boldog névnapot! Kép
szülinapos Lőrinc Kép az a szemüveges kép!

Gombóc
hihetetlen, ami Veletek történik, remélem már a gyógyulás útjára léptetek! ++++++++++

Tüni
nagyon édik a gyerkőcök! és hát igen, a méretek.. Kép

A többi kép is nagyon jó, Kevin-Lőrinc, állatkertes, Nadine-babák, Macus-kutyu Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Beu,
utolag kivanok boldog szulinapot Lorincnek! Kép oriasiak a kepek, a jovo Megasztarjat latjuk Kép
Kép
Es boldog nevnapot! Kép

Nagyon sajnalom, hogy megint mindenrol lemaradtam, az egesz csaladban tombol az influenza Kép de erdekesen am, mintha szetosztottunk volna 1 betegseget, enyem az orbitalis takonykor, emberemnek feje-torka faj, Viola meg lazas... az ember persze ahelyett, h elmenne tappenzre, munka mellol rohangaszik doktorit intezni, aztan panaszkodik, h total szet van esve... Mindegy, tuleljuk. Csak husvetkor mentunk volna anyamekhoz, hat ez sajnos ugrott Kép

Gomboc,
hat nektek sokkal durvabb Kép legszivesebben egy egeszseg-es energiaraketat lonek ki feletek! Es nagyon ugyes vagy, hogy ebben az allapotban is igy esznel voltal a korhazvalasztassal! Sok erot kivanok! +++++++++++++++++++++++++++++++

Kangi,
ez is rendesen horror... Kép ugy orulok, hogy jol vegzodott, kesz szerencse, hogy a pasik kemenyfejuek! Kép

A kepeken isteni a felhozatal Kép Kép Kép visszahozzak az eletkedvem, komolyan! Kép

Most ennyire futotta, de azert mar erzem az alagut veget, ha meg nem is latom...

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok,
a képtár bekrepált, a babaszobás album meg max 20 képet enged...azért itt vannak: http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=10312

hova lehet normálisan képeket pakolni?még van pár db állatkertes...
jó éjt
e
ellimami
 
 


CsucsukaKép

Mi Grazországba járunk, mert az közelebb van ide, de játékok, babacuccaok a Toy's'Rusban, ruhák pedig New Yorker, C&A, H&M-ben, nagyon jó minőségben, az itthoni árakon.
Sportcuccok, Sport Expert, Intersport (drága), de az Expert nekem tuti.
Műszaki cikkek, Conrad (ha van), és Media Markt.

Ha ott vagytok, a Metro-t ne hagyjátok ki. Gyereket is lehet korlátlanul vinni. A magyar kártya jó, csak az útlevélben és a kártyán szereplő egyik névnek kell egyeznie.
http://www.metro.at
Ha meg szeretnéd nézni, írj privit, és küldöm a kártyaszámomat, tudsz válogatni a katalógusból.
Most hirtelen ennyiKép

A képek szuperek, csak kár, hogy Pest ide cirka 250 km.

BeuKép

Utólag is boldog névnapot!!KépKépKép

Heni
heni1979
 
 


BeuKép
Boldog névnapot!Kép Igen, megérkezett a töltő. Köszönjük szépen!Kép Hát, nekem nincs nagy tehetségem felfedezni a hasonlóságokat gyerekek és szülő között, de mások szerint is apjára hasonlítKép

KaskaKép
Jobbulást nektek!Kép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Beu,
szülinapos gyermeked nagyon szuperul néz ki.

Állatkertért irigy-irigy, következőre mi is megyünk.

Gombóc,
mi van veletek?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Köszönöm a névnapi gratulákat!Kép

Heni!
Még pont időben vagyKépKép
Beu
beu
 
 


Elli, Tüni,
KépekKép Gyerekek édesekKép

Csucsuka,
Előre is kösziKép Éppen készül a tortaKép

Tüni,
GyarapodásKép

Elli,
Többi kép is Kép Képtárat már én is emlegettemKép

Lelépek, még rengeteg dolgom van. Ráadásul a Húsvét is mindjárt itt van a nyakunkon.

Maci_2
maci_2
 
 


Kimaradt egy kérdés:
Szeretnénk biciklis gyerekülést venni. Melyik jobb a vázra (előre), vagy a csomagtartóra (hátra) szerelhető? Akinek van már tapasztalata, még azt is megírhatná mire figyeljünk oda.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
hátha vkit érdekel:

a Fogarasi úti Tescoval szemben a Fogarasi út másik oldalán a busz megálló mögött van egy HIRSCH cipőbolt, most nyitottak és 4990,-ért árulnak Siesta félcipőket és szandálokat(18-30as méretig). Márc.14-én nyitottak, de ma mikor voltunk még volt választék szépen.
3 hónap garanciát adnak(azért mi bevállaltunk egy szandit isKép)
Ezen kívül MARC női és férfi cipők is vannak teljes áron.
Törzsvásárlói akció: 20ezer forint felett 10% eng. a teljes árú termékekből.

pusza,
Timici
timici
 
 


Maci_2,
mindenképp olyant vegyetek, ami hátra szerelhető, a másik nem biztonságos! Nekünk OK Baby van, dönthető támlás, ez azért is jó, mert jól be lehet állítani a súlypontot. Babaáruházban, vagy biciklis boltban érdemes körülnézni, utóbbi talán azért jobb, mert ott hozzá tudod nézni a bringához.

Beu,
boldog névnapot!Kép
Mi még nem költöztünk, de már nincs sok, két hét kb.
Szuperek a képek! Micsod járgánya van Lőrincnek, ezzel aztán vakíthat a csajok előttKép!

Nadine,
nagyon édik a tesók, köszi a képet!Kép

Tüni,
Gergő is nagyon édes a picikkel!Kép

Gombóc,
hogy vagytok? Remélem, már kicsit jobban!

na rohanok, gyorsan rendberázom a lakást

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jaj csajok, én olyan hülye vagyok, nézzétek mit csináltam KevinnelKépKépKép
Kép
Ahogy ült a kocsiban, vettem le a sapit, és a hülye hosszú zsinór csináltaKépKép
Tegnap még nem látszott, de ma reggelre besebesedettKépKép
e
(most reggelizett, azért ilyen maszatos a pofijaKép)
ellimami
 
 


Maci szeintem a hátra szerelhető biztonságosabb.

Képtárnak meg ajánlanám a gportalt. Még én is tudom használni Kép


Bernátunk kerti kutya lett, és ettől olyan boldog vagyok. Kép

Gombócéknak, egyéb gyengélkedőknek jobbulást.

És egy óvatos kérdés, lenne kedvetek egyszer ellátogatni hozzánk? mondjuk áprilisban?
sofka
 
 


BeuKép
Utólag is boldi névnapot!!!Kép

Tegnap állatkert helyett Bogáréknál kötöttünk ki, jó nagy már a pocijaKépKépKép
Lili és Eszeter úgy puszilgatták egymástKép Olyan arik voltak, no és sok palacsintát is ettünk, perszeKép

Valamikor Ikeás tali???????
Jövő hét szerda esetleg????
Vagy a jóidő miatt ez már nem pálya?

Pusz:
Manócs
manócs
 
 


Tegnap nem volt babanetemKép

Beunak boldog névnapot!

Képek egyszerűen tündériekKépKépKép

ElliKép
Ne aggódj, nemsokára nyoma sem lesz. Nagyon érzékeny még a bőrük, minden meglátszik rajta. Domcsira is adtam már olyan felsőt, aminek a cipzárja kikezdte az állát.

Tali biztos jó lehetett. Egy állatkertibe valamikor mi is benevezünk, hogy személyesen is meg tudjalak ismerni Titeket.

Tegnap Domcsi extra hisztis volt. Du alig bírtam felöltöztetni, és betenni a babakocsiba. Majd a közértet is végigüvöltötte. Meg persze amit nem szabad, azt nevetve csinálja. Most kezdi érteni igazán, mi is az a nem.
Lehet, hogy csak az oltás miatt volt nyugtalanabb, de inkább valószínű, hogy kezdődik a hisztis korszak.

Szép megint az idő. Lehet jókat játszóterezni.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk (tenyleg nagyon halas vagyok erte Nektek Kép ) a gyogydrukkokat es energiat, remeljuk, es ugy tunik, hatottak Kép

MA voltunk Nandival kontrollon, azt mondtak, tovabbra is inhalalnunk kell (meg vasarnap, a korhazbol kijovetelnel letamadtam a foorvost, hoyg szeretnek itthonra egy inhalalot, erre rogton elokerult egy darab a szekrenyebol, es TB kedvezmennyel meg is tudtam venni Kép). Meg orrot szivni meg orrcseppezni, ugyhoyg az ejszakaink most sem telnek tul sok alvassal. Kép
Ma Apa itthon maradt, persze, most o alszik (ot mar 1 ejszakai felkeles is kimeritette Kép), en meg most Zsombizom meg netezem. Aztan en megyek aludni. Kép Anyukam meg holnap eljon, es probal segiteni....
a tudogyuszim jobban van, bar meg kohogok, ZSombi is etvagytalan meg, de mar rosszalkodik, es ez nala mindig a javulas elso jele. Kép

Kangi,
most olvastam csak vissza, NAlatok mi tortent! Jujjjjj! KépKépKép Jobbulast Andrisnak, meg szerencse, hogy ilyen kis kemenykotesu kissrac. Kép

Sofka,
ha meggyogyultunk, mi szivesen megyunk! Kép Apropo, most akkor kov. heten Magdi vagy Anyicska? Hulye vagyok, nem beszeltem meg Anyicskaval semmit. Kép


Szulinapos babaknak boldog szulinapot, nevnaposoknak boldog nevnapot, finiselo "friss" mamaknak sok sok erot es kitartast, betegeknek gyors jobbulast, hisztis gyerkocokhoz turelmet, kutyatartoknak meg meg tobb turelmet kivanok...KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: