Új privát üzeneted érkezett!


Hali!

Mostanában kicsit rosszkedvem van, nem tudom, miért, de enyém apa nagyon rendes, kitalál programokat, vigasztal, állja a sarat, ha átváltozom házisárkánnyá (amit persze 5 perc múlva megbánok, és ettől csak még rosszabbul érzem magam).
Kezdem látni a hátulütőit annak, hogy csak egy éve lakunk itt, és gyakorlatilag senkit nem ismerek a saját korosztályomból, és az meg tisztán látszik, hogy falun nem is annyira szeretnek ismerkedni a népek (én is egy kis faluban éltem huszonpár évig, ott fel se tűnt, nyilván mert mindenki ismert...). Vagy csak ez a falu ilyen "zárkózott". Nem tudom.

Kristóf egyre anyásabb, a héten igazi ölbebaba, de nem bánom, mert szeretem, ha hozzám bújik. Foga még mindig nincs, jele sem, csak némi "ráutaló magatartás", ami talán amiatt lehet, de anyukám mondta a hétvégén, hogy én majdnem 1 éves voltam, mikor kijött az első fogam, szóval legalább tudom, mire (is) számíthatok.

Azt akartam kérdezni, hogy Kristóf még csak pépeset eszik, de szerintetek mikor kéne kicsit szoktatni a daraboshoz? Majd ha már lesz foga? Mert az őszibarit pl. szereti, de ha nem turmixolom össze neki, csak úgy adok belőle, amikor én eszem, akkor kiköpi. Nem kéne valahogy rávezetni már, hogy nem csak folyós cuccok vannak a világon, és ha valami darabosat rak a szájába, az lehet, hogy ehető? Vagy ne siettessem, majd kialakul?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: hű, a társasághiány miatt nem irigyellek :( egyél Mg-ot, jó tesz :wink:
nem pépes kaja:én Sacinak üvegreszelőn reszelem, abba kerül néha nagyobb, de nem zavarja. Viszont egyben jön ki.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

 
 

Gabi: Nem irigyellek :? . Sajnos én is tudom milyen :evil: :evil: . Igaz mi városban lakunk,de amióta meg van Kristóf már tényleg nem járok társaságba és nekem is hiányzik hogy emberek közt legyek.

Tényleg hova lettek a többiek???? :shock: :shock: :shock:

Borcsival mi lehet,mert amióta rosszul volt azóta nem is igazán írt!!!! Remélem nincs semmi gond vele!!!!!

Csöre: Szerencsére minket elkerült az eső :lol: :lol: :lol: ,de biztos vagyok benne,hogy a hétvégén rossz idő lesz,nehogy összejöjjön úgy minden ahogy terveztük a hétvégét! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kaja: Ha én csinálom Kristófnak akkor én is reszelőn csinálom,de ő legtöbször üveges ételt kap. Szerintem kialakul,hogy nem csak pépes kaja van. Én Kristófnak minden nap adok vagy egy babapiskótát,vagy babakekszet vagy egy fél kiflit és ezeken elnyamnyog és ezt már akkor is adtam amikor nem volt még foga! Csak nagyon oda kell figyelni amikor már málik az egész hoyg nehogy nagy darab kerüljön a szájába. De amióta van foga mindenbe beleharap egyből :lol: :lol: :lol: . Múltkor a keresztapukája megkóstoltatta vele a kovászos ubit és beleharapot utána meg követelte hogy neki az kell (persze nem kapott többet). :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok!

Én tényleg nyaralni voltam hétfőtől szerdáig,ami egy mini nyaralás volt,de ennek is örültünk, a nővéremék nyaralójában voltunk a Balcsinál. Neki egy 8 hónapos Zoé babája van, szóval a lányok ismerkedtek,mi tesók meg dumáltunk. Egyébként hihetetlen,hogy 1 hónap különbség milyen sokat jelent. Jó volt,de nem pihentem ki magam. :D
Remélem mindenki jól van!!!!!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Köszönöm a Mesis köszöntést utólag is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

:oops: beregisztráltam a Honfoglalóra, és ott tesztelem az agyam - már ha hagynak a lurkók

Megy a készülődés a vasárnapi keresztelőre: a szűk család lesz ott (anyáék, nővéremék, bátyámék - és a barátaink, akiket keresztszülőknek kértünk fel) bár nálunk helyhiány miatt nem lehet még ennyi főre sem szervezni, úgyhogy anyáéknál leszünk...így a dolog oroszlánrésze nem rám hárul, megintcsak :oops:

Nálunk sem volt templomi esküvő :oops: , de a kersztelőt azért meg lehet tartani... Ebben a templomban legalábbis megkersztelték első fiamat (volt egy ígéretünk, hogy egyszer valamikor bepótoljuk a templomi esküvőt is, és komolyan is gondolom ezt), a második fiamnál kikérőt kértünk onnan, mert az uncsitesóval együtt szerettük volna a keresztelteni, akiknek a szülei csak élettársak voltak... És most szó nélkül keresztelik Benedeket, ha minden igaz :wink:
Attól függ, milyen adminisztrátort találtunk bent a plébániahivatalban... (Most egy nagyon aranyosat)

Hú, a héten végre túl vagyunk a 4 hós oltáson (!) 6,5 hónaposan szép :wink: (mindig volt egy "kis" takony/köhögés, ami miatt csúsztunk)

Nyaralás: nálunk nem nagyon lesz :( Bár a hétvégén Kazincbarcikán strandoltunk egyet - szerintem oda fogunk járni a nyáron, mert a környék legolcsóbb strandját találtuk meg ott. Szégyen: Mc most nincs strand - ja, de bocs a Barlangfürdő Tapolcán, amit sose fogunk tudni megfizetni....
Egy - egy napos kirándulásokban gondolkodunk, még nincsenek pontosan kijelölve... Meg jó lenne még vidékre eljutni a férjem rokonaihoz, mert a Zemplén legszebb helyén fekszik a falujuk, sok látnivalóval (nekünk pedig ingyenes lenne a szállás :wink: )

Gabi: tudom, a társaságot nem pótoljuk, de azért mi itt vagyunk :roll:

Szép estét,
Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Köszi, lányok a biztatást, ma már kicsit jobb, holnap délután megyünk céges buliba gyerekestől. Ezeket úgy szeretem, mert a cégünk Gödöllőn van, de már majdnem a városon kívül egy olyan régi "gyártelepen" sok más céggel együtt, ami most már szinte parkszerű, tele van öreg platánokkal, nagyon hangulatos (nem is értem, hogy maradt ez így meg...), és van saját nagy parkolója, ahol ilyen kinti sütögetés lesz, mindenki hozza a családot, szóval remélem, hogy jó lesz :)
Aztán szombaton hozzánk jönnek kerti sütögtésre, az is bizti jó lesz :)

Bumburka: az egyik barátnőm kisfia 7 héttel idősebb, mint Kristóf, és ha talizunk, mindig azt nézem, hogy az én gyerekem mit fog 1,5 hónap múlva csinálni. Eddig bejött :D

Kriszti: Honfoglaló - hű még egyetem alatt hogy rá voltam kattanva!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ó, Csajok, még egyidős gyerekek között is akkora különbségek vannak :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Képzeljétek, tegnap Sacám egyedül felült, kapaszkodás nélkül, oldalt(könyöklős) fekvésből :D és továbbra is megállíthatatlan :lol: :lol: :lol:
Egykorú babatársaság: hát, mi a másik topikom babáival járunk össze... (januáriak), zömmel Bp. környékiek... nagyon élvezzük mindketten :D (egyszer a nagyokat is elvittem, végülis ők is elvoltak, feltalálták magukat). Saci nagyon igényli a babatársaságot, puszilgatja a többieket (akik békésen tűrik, amíg nem harap).

Bea: á, én nem bánom az esőt, legalább nem kell locsolni :wink: persze van, hogy rosszkor jön :? meg azért akkor nem kéne, amikor a gyerekeknek nagyon kinti a program, de oldják meg a szervezők :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Móni, gratula a vizsgához! Nem semmi, hogy ennyi gyerek mellett így fel tudtál készülni :) Drukk a továbbiakhoz!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Én is gratulálok a vizsgákhoz! Én nem is értem hogy marad vkinek ideje tanulni egy/több gyerek mellett.
:o
Vettünk Mesinek járókát,mert már mindenhol forgott,életveszélyes volt,sehol nem lehetett hagyni. Egy gondom van csak,amiben tapasztalt anyukák segítségét kérném. Már felül egyedül, kapaszkodik, de vmikor egyensúlyozgat ülve...na,ebből hatalmas esések szoktak sikerülni,így gyakran lefejeli a járóka rácsát. Hiába raktam fel rácsvédőt,koppan rendesen...szegénykémet mindig meg kell nyugtatni és én is teljesen rosszul vagyok,ha látom,h. éppen eldől. Nem lehet baja???? Lekerekített,bükkből van a járóka,de azért hallom,h. mekkorát koppan.
Gabilány: Én Budapesten lakom(szécsényi vagyok eredetileg),de néha még én is magányosnak érzem magam,mert itt meg nagyok a távolságok. Egyébként is a munka miatt költöztem ide,így én sem sok embert ismerek,teljesen megértelek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


bumburka és csöre
Erre a vizsgámra nem is készültem végül is.
Véletlenül annak a tételemnek néztem utána a neten amit kihúztam, hát ennyi. :wink:
Mondjuk imádkoztam is előtte, hogy könnyű tételt húzzak és ne gyakorlatit hanem elméletit. És bejött. :D :D :D :D :D
Remélem a fenn maradó 3 szóbeli vizsgám is ilyen könnyű lesz majd.

manocskak
 
 


Megjártuk a piacot, és 11-re vendégek jönnek, úgyhogy csak gyorsan...

A tegnapi buli egész jó volt, csak megveszekedett hideg volt. Kristóf annyira jól bírta, pedig délután csak egy órát aludt.


Viszont nem tudom, hogy ezt fogja-e még überelni...

It's been a hard day's night 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Vagyok már Én is!Megint kaptunk egy villám csapást és elszállt a hálókártya a gépből :evil: Hjaa meg az irodába is tönkre mentek a telefonok ,az internet.... :evil: Egész nyáron ez lesz ha vihar lesz???? :shock: Az internet szerelők már úgy jönnek hozzánk,hogy már a kutyink sem ugatja meg őket :lol:

Amúgy minden oké Bencussal is!voltunk tanácsadóban szerdán.9 kiló 20 deka és 72 centi+6 fog :D

Juuuj lépek,mert felébredt :?

Holnap megyünk Nyíregyre a vadasparkba!!!! :P

Kép
tünde733
 
 


Sziasztok,

Kicsit eltűntem... de most már vagyok. Elköltöztünk Apától, úgyhogy most kezdődik az igazi kemény élet. Egyedül a két gyerekkel. :-( Na meg az új környezetet is meg kell szokni, de nem panaszokodom, mert a lényeg, hogy a gyerekek jól vannak, egészségesek, én is és imádom őket. Ennél fontosabb nincs. biztosan vár rám még ennél jobb.

Móni: gratula a vizsgához. Biztos, a többi is ilyen simán fog menni.

Gabilány: gondolj arra, hogy én milyen magányos lehetek, új hely, no pasi... :-) De nem szomorkodom, mert a gyerekek rengeteg erőt adnak.

Jaj ébred Danim, aki egy tündér, és már nagyon nagyon szeretne mászni, ezerrel forog és kutyázik.

Kép
Kép
johanna1975
 
 



Gabi: azta, micsoda erős legény Kristóf :D
Kérdezted a darabos kaját: olyat próbáltál már, hogy mondjuk 1/2 barackot (pucolva) a kezébe nyomsz? Hátha úgy megtetszik neki :wink:

Johanna: üdv újra itt, le a kalappal előtted, amilyen pozitív módon hozzáállsz a helyzethez, ami egészen biztosan igen kemény :(

Bumbi: Saci is nagyokat koppan... most mit csináljak vele? Nem lehetünk fél méteres körzetben egész nap... nagy baja nem lehet tőle, inkább megijed, nem?

Móni: továbbra is drukk a vizsgákhoz!!!

Tünde: mi van a házatokon, templomtorony, hogy állandóan belecsap a villám?! Hihetetlen, hogy összejön! Tudom, vidéken ez van... ha hallom a dörgést, már áramtalanítok én is... körbe az egész lakásban.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!

Csöre:A szomszéd ház tetején(az irodán)van az internet antenna.Hogy most az húzza -e le állandóan a villámot,vagy pont olyan rossz részen lakunk,hogy mindig minket ér a villámcsapás,fogalmam sincs :shock:

Tegnap voltunk a vadas parkban.Jó volt,csak iszonyú meleg volt.A nagyobbak nagyon élvezték azért :P Bencét a fókák és az akváriumok hozták lázba :D

Sajnos este történt egy kis baleset :? A kanapén feküdt Bence,mikor megkértem Jázmint,hogy egy pillanatra figyeljen rá,mert kimegyek wc-re.Szerintem ki sem értem,de már ordított Jázmin és Bence is. :shock: Legurult a kanapéról!Az az Isteni nagy szerencsénk,hogy nem magas a kanapé.Hála Istennek,nem lett semmi baja.Mi jobban megijedtünk :shock:

Kép
tünde733
 
 


Jaaj még valamit elfelejtettem kérdezni lányok!

A vércsoportom AB rh és szeretnék vért adni Judicának a beteg kislánynak.Akkor is adhatok ha szoptatok vagy ennek semmi jelentősége nincs? :oops: Bocsi,hogy ilyen kis tudatlan vagyok :oops: :P

Kép
tünde733
 
 



Tünde: hát, terhesség alatt tuti nem, de egyszer már elhesegettek, amikor szopi alatt próbáltam... kérdezz rá esetleg, lehet, hogy vesznek le, csak kevesebbet.
Villám: hát, lehet, hogy magasan van a ház.... vagy a fene sem tudja :? Anyámék háza van olyan viharsávban, hogy egy időben a nagyobb szelek megkezdték a tetőt... most már elég masszívan megcsinálták, nem jön szét (kopkop).
Kanapé: szerencse, hogy nem történt nagy baj... igazából ilyenkor még kis porcogó az egész gyerek, nehezen törik, de eshetnek nagyon rosszul is :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kép Kép Kép Kép
Dobok ide is pár képet a fürdőző leányomról :lol: :lol: :lol: :lol: már ameddig kedve van, addig fürdik :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Johanna:
sajnálom :( és minden tiszteletem a tied, hogy ennyire pozitívan tudsz hozzáállni.

Csöre:
A barackos dolog jó ötlet, ki fogom próbálni. Hétvégén adtam neki meggyet a lepény tetejéről (turmixolva azt is szereti) még porcukrozás előtt, és csak úgy "rágta". Szóval csak én vagyok türelmetlen :oops: :lol:
Sacid nem semmi, ezt a mozdulatsort meg fogom mutatni Kristófnak inspirációként.

Tünde:
Én is akarok vért adni Judicának, ha már ilyen ritka a vércsoportom, legalább segítek vele. Jövő hétfőn pont lesz Fóton véradás, oda el tudok menni. De akkor ennek a szoptatás dolognak én is utána nézek, hogy egyáltalán nem lehet-e, mert én már csak reggel-este szoptatok, és azt is már csak ímmel-ámmal, mert inkább komfort jelentősége van Kristófnál mintsem táplálkozási...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csöre: Sacit illetően nagyon irigy vagyok :D :oops: de nem türelmetlenkedem :wink: eljön a mi időnk is 8)
Hol fürdőzik a lányka? teraszon? nagyon jó dolga van a hőségben :wink:

megpróbálok én is rakni képet a keresztelős rucis Benedekről Kép Anyával a Keresztelőre készülünk

Az a "különlegessége" legalábbis számomra, hogy mindhárom fiú ezt viselte a jeles napján. Szép időnk volt egyébként, jól sikerült minden :wink:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kép És egy kép a három testőrről

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszta! De jó fejek a fiúk! Dávidnak a szeme sem áll jól :-). Gratulálok!
Pont, mint az én kis családom... csak nálunk a Csöpp rózsaszín, esetenként fodros :lol: .
edede
 
 


Kriszti: mindig irigykedek kicsit azokra, akik a 3 gyereküket egy helyre tudják terelni egy fotó kedvéért :D Enyémek hárman háromfelé :lol: :lol: :lol: :lol: És mekkora fiú Benedek :shock: :lol:

Saci tényleg félelmetesen eleven :D Hát, ez van, állítólag anyja lánya, ha már külsőre Apusra hasonlít, legalább ebben rám :D
A teraszon fürdik, van ott egy kis medencéje és egy pokróca (amit rövidesen szőnyegre cserélek, mert állandóan gyűri a pokrócot), némi játék. FŐleg árnyékban, bár ahogy a nap mozog, ez változik.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Bocs, Csöre,az előbb kimaradt - természetesen Saci is gyönyörű! Édes, ahogy ügyködik a medencében (aztán távozik :) )
edede
 
 


Sziasztok

Elnézést a zavarásért, de eladnám bő egy évet használt babakocsimat :

Eladó egy Quinny Speedy SX topline papillon szett megkímélt állapotban.
Kitűnő terepkocsi nagyon kényelmes a babának.
Speedy SX babakocsi + dreami mózeskosár+ Maxi-Cosi CabrioFix hordozó.
További tartozékok: Adapter, esővédők, szúnyogháló, pumpa, újszülöttszűkítő, téli lábzsák , karfa.
Írányár: 120000ft
tel: 06203147932

Kép
szisz79
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
fruzsinapp
 
 


Köszi Dóra!!!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is csak eddig pihentem a hétvégét :lol: :lol: :lol: :lol: . Kristóf nagyon jól viselte a nyaralását a mamánál. A héten elkezdtünk mászni is igaz nem mindig jön össze,mert egyszerre akar felálni és mászni és ilyenkor lehasal,meg még nem mindig tudja összeegyeztetni a kezét és a lábát de egy párszor már sikerült! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap voltunk mérekezni 7900g és 68,5cm. Most nem a mi védőnőnk volt és aki most volt ő nagyon meg volt elégedve,mert 300g-ot hízott 1 hónap alatt. :lol: :lol: :lol:

Nagyon édesek a gyerkőcök :lol: :lol: :lol: :lol: .

Most ennyire telt,de még jövök ma. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Nagyon ügyes baba Kristóf, Bea :D Azért ilyen pici, és elvan nagymamival :D
A mászási technikája napról napra csiszolódni fog, fő, hogy elindult :wink: :lol:
És szép, méretes baba :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Halihó!

Vagyok én is, csak a melegtől függetlenül jövünk-megyünk, aztán alszunk :lol:
Délutánonként 1/2 5 től egész fürdésig odakint vagyunk, Kristóf már úgy néz ki, mint valami latin pasi, tiszta csokibarna :D Bár alapszínben is az apja kicsit kreol bőrét örökölte.
Ma babalátogatóban voltunk és ennek jegyében napközben kemény 2xfélórát aludt a kocsiban odafelé és visszafelé, és kihúzta így a napot, és nem volt nyűgös, csak a nap végére lett kicsit tompika :shock:

Ja, és darabos kaja-para: tényleg csak türelmetlen vagyok, mert ma délután meg kinézte az apja szájából a főtt kukoricát, úgyhogy pucoltam neki pár szemet és elnegyedeltem őket, csak úgy tolta befelé és nyammogott rajta :)

Bea: nagyon ügyi Kristóf :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok
Vagyok én is csak vizsgákra készültem és próbáltam tanulni is valamit, már ha lehetett. De a lényeg, hogy sikerült, már csak a bizit kell megkapnom ami kb 2 hét.

a szerdai uh-on kiderült, hogy megint fiunk lesz, de a nevén még csak most gondolkozunk.

manocskak
 
 


Móni: gratula a vizsgákhoz és nem utolsó sorban a kisfiúhoz :D

Gabi: na, örülök, hogy bejön a darabos is Kristófnak :D
MI is fürdünk Sacával, délelőtt meg este a kis medencéjében :D mindjárt megyünk is :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Móni gratula vizsgákhoz és még nagyobb gratula az újabb fiúcskához.
Kép [/b]

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok csajszik! :)

Utálom a nyarat! :twisted: Elegem van a vakációból is! :twisted: Már nem tudok mit kitalálni a gyerkőcöknek,hogy lefoglaljam őket :twisted:
Bence is újabban kb 20 perceket alszik :twisted: Kész vok :cry:

Csöre,Gyönyörű kislány Saci! :D
Kriszti,Hatalmas baba Benedek! :D

Móni.Gratula az újabb trónörököshöz! :D

Lányok!Borcsi merre van?

Kép
tünde733
 
 


Tünde: Ezt már én is kérdeztem,de remélem nincs semmi probléma vele,mert amióta volt vele valami azóta nem jelentkezik!!!!! :shock: :shock: :shock:

Móni: Gratula az újabb kisfiúhoz!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Na most már rájött Kristóf a mászás technikára úgyhogy most már csak úgy jön utánam mindenhová,meg megy mindenért (persze ami nem neki való :twisted: :twisted: :twisted: ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek mgetetem Kristófot. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Tünde: dettó... ebben a dög melegben a gyerekek is csak vergődnek... Saci viszont 2x 2-3 órát alszik :D
Köszi a Saci méltatást :D

Borcsiiiiiiiiiii, merre vagy? Ugye csak nyaraltok????????? Írt, amióta beteg volt, de csak 1x vagy 2x.

Aj, Bea, nagyon tudják, mihez nem szabad nyúlni :wink: kábelek, telefon, számítógép... villa meg üvegcsék :roll: :?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Képzeljétek, ma egyedül hasra fordult Benedekem 8) már ennek is nagyon örülök :D (a hasról- hátra eddig is ment már, de hasra eddig akkor került, ha én úgy raktam :wink: )ő nagyon ölibaba, azt hiszem ezt már írtam

Kristófnak én is gratulálok a mászáshoz!!!!! :D

Mindjárt megnézem, mikor járt fenn Borcsi utoljára iwiw-en :roll: - tényleg régen jelentkezett...

További kellemes gyerek pancsoltatást ebben a hőségben :)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti: ma is járt a wiw-en Borcsi :wink: remélem, ez azt jelenti, hogy jól van :)
Gratula Benedeknek a forduláshoz!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: igen néztem én is :wink: meg írtam is neki, hogy hiányoljuk :wink:

Köszi a gratulációt

:oops: Móni: az előző üzimből kimaradt de én is gratulálok a csöpp fiúhoz :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 



Szép napot mindenkinek ebben a dög melegben! :D

Manocskak:Nekem is 3 fiam van+ egy kakukktojás a lányom Jázmin :lol: Amúgy Én inkább fiú párti vagyok :oops: :P Ha szabad ilyet mondani.. :oops: :wink:

Beya:Nagyon ügyes baba Kristóf! :D Már fejben Én is átrendeztem a lakást,hogy baba biztos legyen :lol:

Kriszti:Bence nálunk is ölibaba :oops: :D Rengeteg van az ölemben :oops: De szerintem ezért ilyen nyugodt,kiegyensúlyozott :wink: Még sosem sírt olyan Isten igazából...Nem is lett volna rá ideje,mert rögtön felvesszük ha csak egy kicsit is nyafizik :P Már most Jázmin is felveszi,és szépen játszik vele.Nagy segítség a csajszim :D


Csöre:Irigyellek,hogy Saci ilyen jókat alszik! :?

Megyek mert este grill parti 8) Holnap meg ha jó idő lesz megyek a strandra a 3 kicsivel.Sajna Apa maszekol,így nem tud velünk jönni :?
tünde733
 
 



Móni: :wink: biztosan szuper a párod, hogy ennyire bevállalja a gyerkőcöket (mondjuk én se panaszkodom )
Lánynévként nálunk is Jázmin volt talonban :) Arra nem emlékszem, hogy addigra már tudtam - e Tünde Jázmin lányáról :roll:
Biztos szép nevet találtok majd a kicsi fiúnak is, ha már vannak ötleteitek, azért oszd meg velünk is :)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: