Új privát üzeneted érkezett!

Végre nem meg késve :lol: :lol: ,délután jövök még.
Húú itt jó nagy hó van :lol: Mehetek lapátolni :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Déva, boldog 1. születésnapot!!
Vendég
 


Dévának nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk mi is!!! Kép


Edit, jó munkát! Kép

Eszti, aha, úgy van, h most már tényleg ki kellene venni, h tudjon szellőzni a hallójárata. Elvileg a prevenar védi a középfülét, neki ált. a hallójárata gyullad be. Most ha végre valahára teljesen tünetmentes lesz, megnézik, mekkora és milyen állapotú a mandula. Én még mindig húznám, de már a háziorvos is azt mondta,h ajánlja neki. :?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Déva, nagyon boldog első szülinapot!!!!!

Kép

Anita, nagyon sajnálom ezt a fül-mizériát, meg a betegségeket :(
Nagyon édesek a gyerkőcök :D
csattos Emma imádnivaló :D

Edit, én is lapátoltam tegnap egész délelőtt.
Ki kellett szabadítanom a kocsit, na, ma az uram reggel felét legalább eltolta.

Lidike is nagyon édi a szülinapi fotókon. :D

Gyöngyi, hú, mekkora pocak :D
Én már el se tudnám magam képzelni ekkora hassal :lol:

Cory, édesek a gyerkőcök. :D
Kukis beszólás nagyon jó.


Eszti, köszi,legközelebb veszek én is olyat.
Bár a másik se volt olcsó, csak nem volt puha :D (pedig extra puhának adták)
Hozzánk jövő héten jön egy halom vendég, még enm tudom mit csinálok nekik.
Asszem sushit megint :wink:
Itt a művem, kukuccs...
Kép Kép

na, puszi
vas
 
 


Ildi, ez jól néz ki.
Asszem hívlak megint, hogy ezt hogy csináltad, mert rajtam kívül mindenki szereti a családban. :wink:
Vendég
 


Déva baba Isten éltessen sokáig :D

Eszti: nem kemény vagyok, hanem lüke :) volt minden bajom a hótolás után, asszem legközelebb hagyom inkább a francba. Képzeld végűl átkértem magunkat bioházba.

vas:nem semmi kézügyességed van. Még sose ettem sushit :oops:

Edit: jó munkát, jöhetsz ide is :)

Éjjel azt álmodtam, hogy szülök :shock: remélem azért még vár egy kicsit vele

Tünde: vizsga? ha tudsz gyere :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


vasárnap megyek nst-re, szalad az idő, szinte felfoghatatlan

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti, Gyöngyi, köszi :D
De nem olyan nagy őrdöngősség ám :wink: , én is kicsit fostam tőle, rémhíreket olvastam a feltekerésről, de semmi extra :D
3 hete megvolt az összes alapanyag(nori lap, sushi rizs, rizsecet), de nem mertem nekiállni 8) :oops:

Gyöngyi, azér még ne szüljél, húzzad ki ezt a 4 hetet :D


nekem meg iszonyatosan fáj a fejem pár napja, asszem hideg frontos lettem.
Már többször éreztem a hideg beállta előtt a fejfájást, 3 napja asprinen élek :roll:
vas
 
 


ja, Gyöngyi, és NE lapátolj!!!! :D
vas
 
 


Ildi:ááá, elég volt 1x a lapátolásból. Tegnap a drága szomszédom letolta a ház előtt, aztán Após is megjelent az udvart letakarítani, meg elvitte a Lilit is szánkózni, szóval rendes volt nagyon :) Anyós telefonált éppen, hogy átküldi Apósomat, vigye el megint szánkózni a kiscsajt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Déva,
boldog szülinapot! Kép

Anita,
drukk, hogy megússzátok a műtétet.
Vas,
Te ez nem semmi, ügyi vagy. :) Tortilla receptet dobtok (Te vagy Eszti)?
Gyöngyi,
tényleg rohan az idő... Akkor pihizz, ha már após elviszi Lilit.

angi79
 
 


Lidke: millió csók a könyvért. Jelentem megjött :) Mondtam, hogy én szertném fizetni a postaköltséget irgum-burgum. Na majd a visszapostával küldöm ám :twisted: Gyerekek jobban vannak már?

Angi: te is elmúltál már félidős :)

Eszti: még a szorongással kapcsolatban akartam írni, hogy olyan hihetetlen ez nekem. Én egy határozott, céltudatos embernek gondollak, aki minden akadályt simán leküzd. Ez most, hogy van akkor :roll: Nem muszály válaszolni, csak töprengek:wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi! El sem tudod képzelni, mennyi mindenki szorongós. Én is az vagyok. Volt egy időszak, amikor nem mentem az utcára emberek közé. Rettenetes volt.

Kértek havas képet? Vagy mindenkinek van olyanja? :)

Kép
Kép
~melitta~
 
 


melitta:hát ez tényleg durván hangzik. Nekem BKV és tömegiszonyom van a mai napig (szerencsére mostanában nem voltam ilyen közegben)
Bombáztalak egy kis pü-el :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Közhely, de nagyon igaz, tellik az idő rendesen...csak ámulok és bámulok, hogy kicsi Déva már egy éves :shock: :D :lol:

Boldog első születésnapot kicsi lányka!
Legyen felhőtlen gyermekkorod, váljanak valóra legszebb álmaid, légy nagyon boldog!
Kétszeres anyukát is köszöntöm, mert ez az ő ünnepe is :)
((((ölelés)))) Nektek!
Vendég
 


Gyöngyi,
na igen, nálunk se olyan sok van már hátra. És még festetni kell a gyerekszobát, ágy kell a Picúrnak stb....

Kemény 1 napot volt ma az oviban Lidi. Bemegyek érte és közlik, hogy folyamatosan köhög (megint). Holnap megint nem viszem, megmutatom a dokinak. :(
Anita,
én is UTÁLOM a telet ezért. Lidi gyakorlatilag november közepe óta köhög és azóta szívom az orrát. :evil:

Melitta,
itt olvadozik, néha hatalmas adag zúdul le a tetőről.
angi79
 
 


Déva: boldog szülinapot!

Nekem már a púpom televan a hóval.
Na, Lizivel ma megpróbálkoztunk a pelus néküli sétával. A fiúkat mentünk begyűjteni. Az oviig bírta, és ott közölte, hogy pisilt, a bugyiba :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jaj, EZÉRT jöttem ma és elfelejtettem. Na, aszorongás mellett ez a másik. Nagyon gáz vagyok memóriaügyileg.

GYÖNYÖRŰSÉGES DÉVA! ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!

Milyen furcsa, hogy pont a napokban gondolkoztam azon, hogy valójában én jobban örülnék, ha a születésnapomon az anyukámat ünnepelnénk, mert hát hmm ugye és mivel a húgom születésnapja is ma van, ezért eléggé el is vagyok érzékenyülve az anyukák irányában, így Lidkét is és az én anyukámat is, vagyis minden anyukát is köszöntenék.

Szép estét nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!

Melitta, Meli!
Nektek külön is köszönöm a szép sorokat!

Melitta!
Húgodnak boldog szülinapot! :D

Bocs, most csak ennyi, engem is utolért a nyavalya, csak nekem lázam nincs. Többieknek már nincs lázuk, úgy tűnik, mindenkin átment egy nap alatt.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Betegeknek gyógymanók!!!!

Lidke: Dévának mi is nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!!!!!! Hihetetlen hogy repül az idő. Még most készültek a csodaszép pocakfotók rólatok!!!!Gyógyuljatok meg Ti is!

Anita: majd csörgök ám :wink: Örülök hogy ízlett!!! Csodahelyes Boti fiú! És Emma.... Hát ő meg kész NŐ!!!! Édesek!!!

Gyöngyi: vigyázz magadra jó??? Apósnak jó hogy megjött az esze :lol:
Most belőlem is csak ennyit kaptok. :wink:
Jó éjt!
Vendég
 


Jó reggelt!
Nekem annyira nem, mert teljesen kész vagyok. :( Eddig nem akartam írni, mert hátha csak egy két alkalom, de az ötödik után már nem hiszem, hogy az lenne. Szóval az én ügyes gyerekem elkezdet bekakilni a bugyiba. :( Először még szólt félve, hogy anya bekakiltam, aztán csak annyi volt, hogy anya és már tudtam, akkor kicsit már mérges lettem, és letoltam. Lehet, hogy nem kellett volna, de ez jött ki belőlem. :roll: Most már ott tartunk, hogy nem is szól, csak érzem a büdöset. Mindent tud, elméletben, de mégse azt csinálja. Ha kérdezem, hogy miért nem szóltál, csak nevet, mint ha ez jó buli lenne. Mondtam neki, ha továbbra is bekakil, megint pelenkás lesz, és nagy örömmel fogadta, hogy oké. Már próbáltam szépen beszélni vele, hogy szoljón, ha kakilni kell, oké anya mondja ő, és mégse szól.
Lassan mennénk oviba, de így mi lesz, nem tudom. :cry: Miért, most kellett kitalálnia, hogy elkezd újra bekakilni. A pisivel nincs gond, éjszaka se kell rá semmit adni. Eddig :roll:
Eddig várta az ovit, pedig most nem is beszélünk nagyon róla, hogy menni fog. Nem hiszem, hogy ezért kakilna be.
Mondjatok valami okosat, mert most először érzem magam bénának. :( Zsarolni se akarom, de bólogatni se, hogy ügyes voltál kisfiam, hogy bekakiltál. Szóval nem tudom, hogy mivel ártok és mivel nem.

Eszter nálatok is valami ilyesmi volt, vagy van. Jól emlékszem???

Bocsi hogy most csak magunkról,este próbálok jönni.

Azt azért le kell írnom , hogy Emma gyönyörű!!!!!! :D


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Babetta: tippre az első kettő véletlen volt, de miután rájött, hogy ezzel idegesíteni tud téged, most már játszmázik. Persze lehet, hogy valami megborította a lelki világát.
Ha játszma, akkor ne vegyél róla tudomást, vedd le róla és kész. Ne szólj semmit.
Nálunk Zsoma akkor kakilt be egy időben, mikor a kiscsoport végén (május elején) elment az egyik óvónője, és bár más módon nem látszott rajta, hogy elbizonytalanodott, volt 4-5 bekakilás. Én akkor itthon tartottam, és el is múltak a tünetek. Utána legközelebb szeptemberben ment oviba, és azóta minden oké (ő mikor kezdődött 4,5 éves volt).

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Edit, amikor Bence újra bepisilt a bölcsi kezdetekor (beszoktatták a többieket, és a régi barátai nem voltak sehol), én is Coryhoz fordultam, ő is ugyanezt mondta, mint neked.
Utólag rájöttem, hogy ő nem játszmázott, hanem nála a bölcsis dolgok borították fel a dolgokat. Mi két hétig sokat szerepjátékoztunk, esetleg próbáld ki, hátha kijön egy játék során, hogy mi lehet a gond. Aztán ha semmi, tényleg próbáld meg, hogy úgy teszel, mintha mi sem történt volna....hátha abbahagyja.
Nálunk két hét volt ez, aztán mint ami sosem volt, elmúlt, azóta sem volt egy baleset sem.

Melitta, amióta gyerekem van, én is mindig úgy érzem, hogy a saját születésnapomon inkább az anyukámat kellene köszönteni, vagy legalább is őt is, az tuti. Ehhez az kellett, hogy legyen sajátom...

Gyöngyi, a céltudatosság, vagy a határozottság nem zárja ki, hogy valaki ne legyen szorongós, depresszóra hajlamos. Én az vagyok, voltam mindig is, ennek okai nagyon sokrétűek, egyrészt tanultak a szülőktől, örökölt tulajdonságok is, meghát meg kellett tanulni nekem tudatosan szorongatós szituációkat elkerülni.
Illetve elfogadni, hogy ez nekem van, ezt nem lehet levetkőzni, vagy elhagyni, ezt kordában lehet tartani, sokszor újradolgozni, átírni szorongást előidéző szitukat. Ehhez kellett nekem a pszichológus, hogy ezt megtanuljam, illetve a terápiával feloldjuk ezeket a szorongásaimat.
Sikerült. :) Érdekes, hogy Bence születése hozta ki belőlem azt, hogy tovább nem akarok így lenni, hogy a napjaim azzal telnek, hogy ezért szorongok, azért, mikor miért. Valahogy éreztem, hogy ezt nekem meg kell oldanom, különben ő is ezt fogja rólam mintázni.
Ma már tudatosan tudok ezellen tenni, és először van olyan munkahelyem, ahol nem nyom a maximalizmus, ahol nem nyom az, ha hibázok, ahol már nem az a lényeg, hogy 100%-ot teljesítsek.....és, sokkal hatékonyabb vagyok. :) Érdekes felfedezés. És persze ezek nagyban rajtam múlnak. Például nem engedem, hogy a főnök a saját szorongásait rajtam vezesse le, pedig ő szívesen gyakorolná. :) :)

Hát nagyjából ez van. Azért tény, hogy ehhez kellett egy olyan férj is, mint Peti, aki nem nézett ki ezért, nem nézett rám furcsán, vagy nem mondta azt, hogy mit nyavalygok, hanem támogatott és amikor kellett, ő is eljött a terápiára. Bezony.

Egyébként alig ismerek olyan embert, aki ne küzdene ilyen-olyan szorongással, depresszióval, és szinte tuti biztos, hogy ez a legnagyobb oka a sok válásnak, szétment családnak. Ezeket lehet elmismásolni, de csak ideig, előbb-utóbb kiütnek. :?

Na, már ennyi elég is pszichéből....:) :)

-------------------

Angi, jáááj, szegény Lidi. Miért nem oldódik meg ez a köhögés?
Vendég
 


Edit: sajnos nem tudok segíteni, látod nálunk még a pisi is gond :( , sógornőm mesélte, hogy náluk volt egy kislány, aki bölcsiből szobatisztán átkerűlt az oviba és ott mindig bekakilt az elején.

cory: Liza se semmi, remélem nem fázott meg e-miatt (gondolom vittél váltás holmit a biztonság kedvéért :wink: )

Lidke: gyógyulj meg hamar

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti: jó, hogy így letudod kontrolálni a helyzeteket és, hogy túl vagy ezen a szorongáson. Talán egyszer én is felkeresem a pszichológusodat, biztos jót tenne a lelkemnek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidi most már nem köhög, helyette hányt és megy a hasa...
Sambucolt ismeri valaki? Ezt ajánlotta a gyerekdokink immunerősítőnek.

Babetta,
szerintem igaza van Corynak. Drukk Nektek.
Eszti,
tökéletesen igazad van abban, amit leírtál. És igen, ehhez kell egy olyan férj, mint a Tied. :)
Anita,
adtál Botinak Protexint anno? Használt?
Lidke,
jobbulást!

angi79
 
 


Sziasztok!
Első körben pótlok:

Lidke!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk a nagylánynak! El se hiszem, hogy már ilyen öreg :D:D
Gyógymanók mennek! Remélem te is hamar túl leszel a nehezén!

Babetta!
Én azt látom Hannán, hogy nem játszámzik és semmi oksa sincsen ezt csinálni. Máig vannak balesetek, de csak itthon. A bölcsiben nem történik ilyen. Többször kérdeztem tőle, hogy miért és azt mondja,hogy hírtelen jön. Már nem is tudom hány hónapja meg yez. Nem izgatom magam. Mindig megbeszéljük, hogy szóljon és hogy a bilibe lenne jó kakilni is.
Ma pl bepisilt, pedig most már 3 hete nem pisilt be még éjszaka sem.
Kitartás! Nem tudom,h ogy nálatok is hasonló-e, de legyél türelmes.

Gyöngyi!
Azért vigyázz ám magadra! És NE lapátolj havat!!! :D Inkább tojd le, hogy ott van. :)
Szorongás:
én parás vagyok, ami okoz benne bizonyos feszültséget. Alapvetően szerencsés vagyok, mert nem vagyok depis alkat. A stabilitásomat úgy találtam meg, hogy mindent megtervezek. Van egy alaptervem rövid és hosszútávra is. Ezt úgy kell érteni, hogy mondjuk középisloában, ha ellógtam egy napot, szinte percre pontosan megterveztem, hogy mikor mit fogok csinálni :D:D Ez is egy kicsit beteges. Ezen már sokat javítottam és tudok spontán is lenni és nem halok bele, ha valami csúszik, vagy elmarad.... :D Szóval, mindenkinek meg van a maga hülyesége :D:D

Eszti!
Én meditálni szoktam. :D De a metódus hasonló, mint egy pszichónéninél. :D
Örülök, hogy bevált ez az orrmosás! :D

Anita!
Édesek a törpék! :D És hatalmas a pasid :D:D
Hogy viseli Emma a hajcsatot? Hanna már kicsinek is utálta... most se rajong értük....

Boscó!
Biztos jó lesz a kiscsajnak az ovi, amit kinéztél :D
Mocit sikerült már eladni?

Rólunk:
Folytatódik a remek sorozatunk: kiderült, hogy az iskola rosszul állított aki kilépéskor az adópapírjaimat (januártól, júliusig -54600 FT volt rajta), amit a Randstad így el is fogadott, így 18%os adót vontak addig. Kb 220 eze Ft-t kell visszafizetnem Állambácsinak.... Nagyon jó hetem van.. :S Szegény könyvelő ismerősöm meg ezen küzd 2 hete, hogy hogyan tudnék ebből nem ilyen szarul kijönni...
:(

Megyek, mert Hannával ma még nem nagyon voltam.

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


bekukk...


Déva Isten éltessen!

Rólunk képes beszámoló:
Áron
Kép Kép


Bandi
Kép Kép


havas-csajozós-szánkózós
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



rápihenés a költözésre:
Kép
költözünk!:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

otthon édes otthon... :( :)
Kép Kép


Holnap megyünk Füredre lomolni takarítani pakolni, hogy mielőbb lemehessünk végleg.

Leendő bérlő lelépett és egyenlőre nincs új! :( Szurkoljatok!

a jó hír, hogy elnyertem egy keramikus ösztöndíjat! Így muszáj lesz dolgozni! Csak még azt nem tudom hol és hogy de azért a betojás mellett örülök is! :)

Márc végén meg újabb meseíró illusztráló pályázat lesz arra is kanyarítani kellene valamit a dobozhegyek tetején és persze Eszti te sem vagy elfelejtve! :wink:

alkalomadtán megpróbálok visszaolvasni! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok

Lehet, hogy csak le kellett írnom a történetet, mert: Tegnap mikor haza jöttünk, és vetkőztettem Levit, egyszer csak megszólal, anya nem fogok többet bekakilni. :shock: Mondtam neki én annak nagyon fogok örülni. Olyan komolyan mondta ,na de majd meglátjuk ,ha jön a kaksi. :wink: Köszönöm lányok a soraitokat egy kicsit megnyugodtam. :)



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok

Lidke
Jobbulást nektek
Húú, ez jól végig söpört a családon. :(

Eszter
Na, akkor legközelebb olyan helyre megyünk, ahol lehet csocsózni. :lol:
Imádok.
Jó sok pénzt kell visszafizetni, ez sajnos mindig rosszul érinti az embert. :(

Boscó
Nektek is jobbulást.
Tényleg moci meg van még?
Engem érdekelne Berva,Csepel,Danuvia, ha van valakinek ilyen és eladó. Ha tudsz, szólsz? :?:

Lányok!
Ha bárki tud szóljon!!! :!: :!: :!:

Angi
Szegény Lidi :(
Na ,ezt a hányóst én többet nem akarom. Inkább egy megfázás.

Mamacka
Hát nem irigyelek továbbra se. De valami majd csak lesz. Jó költözést.

Cory
De nagyok lettek már a gyerekek. Nagyon jó a hármas kép. :lol:

Gyöngyi
Már nem sokára itt a vége. Lapátolást ne csináld,bár én is, ezt csináltam Levivel. Neki nem lett baja és nem is jött ki előbb, de nekem szétment mindenem és nagyon fájt. Szóval csak magamat szívattam. :lol:
Lili várja már a hugit? :?: :wink:

Anita
Nagyon szépek vagytok!
Jobbulást nektek is! Én abba reménykedek, hogy jön a tavasz és elmarad ez a sok betegség.
Mi karácsonykor voltunk utoljára betegek.. Csodálkozom is, mert napi 3 órát tömeg közlekedek, és eddig tartom magam. Na, most ezt leírtam és holnapra tuti beteg leszek. :lol:

Egyébként lehet, hogy ezen akadt ki Levi, hogy kéthete a mamáéknál van, és este sincs annyi idő foglakozni vele, és így hívja fel magára a figyelmet. Bár jól érzi ott magát és szívesen is ment. :)

Ildi
Ti már meggyógyultatok? :?: Mikor kezditek az ovit? Mi ma bemegyünk, megkérdezzük, hátha megengedik, hogy előbb kezdjünk.
:wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Dévának nagyon boldog születésnapot!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


mamacka: nem irigyellek a költözés miatt, de azért jó látni, hogy volt segítség

Edit: Apa is veteránmotor mániás? Nekünk van egy csepel a padláson, de azt most akarja uram megcsináltatni. Nálunk egyébként pannónia mánia van, illetve most rakat össze egy panni robogót. Néha tele van már a hócipőm a sok rozsdás motoralkatrésztől, de végűl olyan szépek lesznek, hogy a mérgem pikk-pakk elszáll :)

Angi: szegény Lidi jól összeszedte ezt :( remélem hamar meggyógyul

Tünde: kicsit bővebben is lehet ám írni :wink: Tudom nincs sok időd

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


[color=blue]Gyöngyi :lol:
Ez nagyon jó, a két szülinapos apjának, ugyan az a mániája. :lol: :lol:
Pannóniát akartam írni.
Ezt a Laci csinálta
ez a kedvencem ez olyan csajos :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babetta 2009.03.03 18:54-kor.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


húú, ez tényleg nagyon jó lett, este meg is mutatom a páromnak. A csíkokat is ő festette? Na összehozhatnánk a két fiút, Imi szinte már megszállott :D Ti is jártok börzékre? Lehet, hogy onnan ismerős az uram nem? Majd én is csinálok képet, most csak a felújítás előtt álló panniról van (kicsit lerobbant, de annál látványosabb lesz ha kész)

Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Csajok, és ezekkel mentek is?
Én tuti mennék, marha jól néz ki ez Edit. :)
Vendég
 


ááá, nem mentem vele, de beindul. Majd ha kész lesz :) A pannóniával Apa ment már, de szerintem sajnálja az utkra :wink:

Megyek, mert ma nem hagy a lányom, nálunk is kezdődik úgy látszik

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Egy-két szó rólunk. Lilli nagyon szépen fejlődik. 1 hónapos volt vasárnap, már 3680g és 50 cm. (2370g-ról és 41,50cm-ről indultunk :))
Laura továbbra is imádja, mindig szeretgeti, simogatja és fényképezi :)

Jól vagyunk, élvezzük az újabb babaázást.
Fura, hogy még csak jövő héten van a kiírt időpontom :)

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Benyó, Drága!!!

3. születésnapod alkalmából sok boldogságot kívánunk! Isten éltessen sokáig!

Kép Kép Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Csak két mondat, mert elég késő van.

Angi, hogy vagytok? Normaflore-t kapott végül múltkor Boti.
OFF: leveledre is válaszolok majd! Megvan még a PP is, de mi is egy Q.Buzz-t vettünk. Nagyon - nagyon kihasználtuk tél lévén a mózest, már ezért nagyon jó volt. A nagy hóban sokkal könnyebben siklott, mint a PP. De azt nagyon szerettem, sokat tépelődtem, eladjam -e. Most anyóséknál van, h ne kelljen mindig hurcolni ezt a dögöt. Nyáron,ha egyedül megyek el a gyerkőkkel, lehet azt fogom a kocsiban tárolni, és ha jön velünk T is, akkor visszük a Q-t.

ON:

Melitta, akkor Neked is sok boldogságot, ha jól értelmeztem. :oops:

Esztikém, persze az előbb lemaradt, de Neked is szép ünnepet mára! (én is így érzem, mióta anyuci lettem most már kétszersen, hogy bezony a mi ünnepünk is. :wink:)

Scullyx, örülök,h rendben vagytok, és hogy Lili is szépen fejlődik. Laura édes lehet. Nekem is furi,hogy elvileg még csak 3 hósnak kellene lennie Emmának, de hónapról-hónapra alig jut eszembe,h korábban érkezett. Habilitációra mikor mentek?

Lidke, hogy vagytok?

Edit, drága! Többiek leírtak előttem mindent. 3 óra tömegközlekedés??? Uhhh... nem lehet semmi.

Gyöngyi, lassan tessék minden nap lejelentkezni! Akkor holnap nst? (vagyis már ma)

VokEszti, drukk,h sikerüljön jól lecsökkenteni a visszafizetendő összeget, de sz.r lehet...


Na, most tényleg eldőlök! Sziasztok!



Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Benyó,
boldog 3. szülinapot Neked!!! Kép
angi79
 
 


Anita,
köszi a választ. Majd priveben megírom, hogy mi a bajom ezekkel a modern kocsikkal... Lidinek is Normafloret adtam végül, mert az jobban feloldódott. Ti jól vagytok?
Vok,
ez az összeg azért durva ám.
Edit,
köszi, de nem volt olyan vészes a betegség. A torokgyulladás ment rá a pocijára, de péntek óta már jól van. Megint tök jó az étvágya. :D Szép a moci. :D
Gyöngyi,
irigyellek kicsit, hogy nem sokára kibújik Eszter baba. Nekem már most kezdődik ez az itt fáj-ott fáj. és még 15 hét...

Szép napot!
angi79
 
 


Köszönjük szépen a korai köszöntéseket. :)
Nemsokára jövök képekkel is. :)
Vendég
 


Tegnap Budakeszin mókáztunk, rengeteget szánkóztunk, hancúroztunk, ott fent marha nagy hó volt, szűz hó, isteni volt. :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


És a mai reggel.
Régóta vágyott darab, egy fagitár. Nem játék, hanem igazi. :) Nagyon nagy volt az öröm, már minden dalt hallottunk, most már gitárkísérettel (kár, hogy nem tudjuk egyelőre behangolni.... :lol: :wink: )

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Amint látható, még mindig nem tudjuk, hogy balkezes lesz-e, vagy jobb...:)
Vendég
 


Megszületett

Kép

1 éves

Kép

2 éves

Kép
Vendég
 


Eszti, Benyó!
Nagyon boldog szülés és születés napot! :D:D:D
Nagyon jófej,m ahogy ott énekel a gitárral. :D:D Felvettétek videóra? :)
Jövő héten egy IKEA délután?

Anita!
Szerintem még 1 hónap, mire kiderül. Már nem küzdök rajta... :(

Angi!
Már csak 15 hét??? Az mindjárt itt van :D

Kiszámoltuk Ádival, hogy kb szeptemberig eléggé szűkösen fogunk kijönni.... pedig idénre már nyaralást is terveztem... :(

Mi most ezt isszuk:
http://www.yessaruhaz.hu/index.php?cat_ ... =408&top10
Sokkal jobb, mint a norma flor, vagy bármi más hasonló cucc. Nagyon bejött. :) Hanna is szívesen issza, kicsit savanyú, de egyébként fincsi :)

Edit, Gyöngyi!
Wow, micsoda kismotorok :D:D Én nem értek hozzá, de szépnek tűnnek nekem. :D

Megyek, mindjárt itt kéne lennie a tanítványomnak :D

Jaaaa, megint rövidebb a hajam. Jövő héten rakok fel képet :D

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszti, Benyó: boldog születésnapot nektek!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boldog szülinapot, Benyó!! :D

Kép
vas
 
 


Benyónak boldog szülinapot kívánok :)

Eszti: jók a képek, szánkózás miatt irigykedem (de majd jövőre)

vok: sajnálom az Apehes ügyet, próbálj meg részletfizetést kérni, asszem lehet, de nem vagyok képben

nst-n semmi különös nem volt, a szülésznő lehangolt kicsit, mert azt mondta, ha nem születik meg napra pontosan a gyerek, befektetnek. Most kicsit drukkolok, hogy ne hordjam túl mint a Lilit

Angi: babakocsival kapcsolatos kételyeid engem is érdekelnének, hátha valami elkerűlte a figyelmemet :wink:

Kinga: majd írok msn-t :)

na megyek, mert Apa kijelentette, hogy netfüggő vagyok :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: