Új privát üzeneted érkezett!

Ha már szappanok:

Itt van egy honlap cím, szappan receptekkel. Angolul tudók, szappanöntésre ráérők előnyben :))

http://www.soapnaturally.org/soap_recipes/index.html

amandi
 
 


Sziasztok,

hűűű ez furcsa. Nekem is úgy rémlik, hogy Alziza hozzászólásai alatt láttam mindig a képeket a gyerekekről...nem értem...

mosószodát, mosódiót, ha valaki kipróbálja írja már meg, mert engem is érdekel.

most megyek, mert olvasnom kell Pancsinak.

meteor
 
 


Mosódióról hallottam olyat, hogy nem olyan király, valaki írt olyat, hogy nem lett tőle semmi tiszta, sőt még inkább szürkék is lettek a ruhák... Én semmi ilyesmit soha nem használtam.

Olyat viszont igen, hogy mosóporhoz raktam szódabikarbónát, hogy jobban tisztítson, öblítő helyett meg ecetet állott szagú ruhához... Ez jó volt.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Gab! És az ecettől nem lett büdi?
És mennyi szódabikarbónát? Bevált?

benianya
ákosbenianya
 
 


Kislányos anyukák,

van egy cipi úgy volt, hogy Guszti unokatesójáéknak kell, de végül mégsem. Az arany színű volna az: angol 7-es, az olyan 24-25ös lehet.
2500 pénz az ára, ha valakit esetleg érdekel.
Természetesen próbálni is tudjátok, ha érdekel valakit elpostázom.



Kép

Meg még bónuszban egy kép manó Panniról:
Kép

meteor
 
 


Meteor!!Nagyon édes a kis manócsaj!!!

Wawel!Pil! Nancsa!
Bejelöltelek benneteket az iwiwen!Most már tudom ki vagy wawel.Már csak Mári ésAlziza hiányzik, benneteket nem talállak!Helló bejelölt a múltkor,most már őt is ismerem.
wawel! Neked is szép neved van,mint Gabnak!

benianya
ákosbenianya
 
 


Meteor, gyönyörű Pancsi! Ha lányom lenne megvenném ezt a kis csukát, tetszik.
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap este Benianyán felbuzdulva én is jelölgettem iwiwen :wink:

Remélem tudok jönni hétközben, de most meló :?

Ja, Pancsi csodaszép, Bálint lassan nem győz válogatni :wink: :lol:

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Én is néztem már a mosódiót, de még nem próbáltam. Én mondjuk vegyiali vagyok, inkább nem is mondom, hogy mosok.

Meteor!

Pancsin nagyon helyes az a sapek. :lol:

Katus!

Én nem nagyon tudom elképzelni a bulit a mekiben, mert konkrétan mi nem nagyon járunk, de ahogy írtad, nagyon megérte, és a lányok öröme a legfontosabb. Nálunk bulik alkalmával a sok jó ember kis helyen is elfér elv érvényesül, de lehet ezt a hatéves korosztálynál már nem fogom erőltetni.

:twisted:

Én egyébként különösen terhesen a hányós időszakomban vagyok úgy, hogy nagyon kívánom a mekis kaját. Nem tudom mi lehet bennük, de akkor szinte csak a csokis shaknek van esélye lenn maradni, meg a hamburgerüknek. pedig "normális" esetben megeszem, de különösebben nem ízlik a kajájuk. Na mindegy ezzel csak azt akartam írni, hogy nálam már ha úgy tetszik két életet mentett a Mekdonáld. :twisted: :twisted: :twisted: de azért maradok az évi két shake.
a csokitortát megkóstolnám, mert az be szokott jönni. amerikában végig mekis brownieson éltem, az nagyon jóóó

tjuca
 
 


Tjuca!

Vegyiali??????Hogy mosol,engem érdekelne.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil!

fehéreket: 95 fokon mosószer: ariel, vanish, fehérítős domestos
színesek: 60 fokon ariel+vanish

nem mondhatom, hogy különösebben környezettudatos munkát végzek. és nem tudom hogyan csinálja kata, de olyat tojik, mint a fű+technocol elegye, akkor áztatok is, és van, hogy nem jön ki. :shock: ilyenkor ecetes olló, ami legalább környezetkímélőbb :roll:

tjuca
 
 


Két kép:

Kép

Kép

tjuca
 
 


Juca!Imádnivaló Kata!!!!!


Mosás:Én színeseket,fehéreket 60 fokon Persillel(aloés sensitív),ágynemű,töri,gyerek cuccai 90 fokon.Folttisztítót ritkán használok,ha kell,akkor most az ariellesre esküszök.Mosódiót én próbáltam,mert nálunk Dávid és Norbi bőre is érzékeny,de sztem nagy sz.r.Ugyanolyan szutykosan vettem ki a ruhákat,+állítólag nem kell öblítő hozzá,így én sem raktam és sztem büdik lettek a ruhák.Mosószódát még én sem próbáltam.

Alziza! Jelöltelek az iwiwen.

Meteor!Édes a csajod!!!Nagggyon jól áll neki az a sapi!!!

Katus!Isten éltesse Katádat!!Tényleg nem volt drága a donis szülinap.

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Meteor:

olyan ez a kép Panniról, mintha valami "divatmagazinban" lett volna! Nagyon édes!

Juca:

Hasonlóképpen! Nagyon jók ezek a képek!
Mosni a színeseket én is ugyanígy mosom, nekem eddig bevált. Vanish-t a ruhák közé teszem + Ariel + 60 °C.
Mi lehet a Mc-is kajában? Ez jó! :lol: Lehet, hogy nekem i azt kellett volna próbálnom terhesség alatt??


Benia:

visszajelöltelek! Szép a nevem? Na, ezt még nem mondták. Eddig akárhányszor mutatkoztam be mindig értetlenül néztek rám, a hivatalokban meg rendszerint betűznöm kell.

Katus:

Így utólag is boldog névnapot a lánykának! Jó lehetett a szülinap. Mi ilyet nem tudunk kipróbálni Mc híján, de a lényeg, hogy a gyerekek élvezték!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Édik a képek!

Juca! Fú, most itt a felső az Kinga, az alsó meg Kata? Vagy hogy is van ez?

Panni is nagyon szép, még mindig! Mesi szokta emlegetni! Mondja, hogy Pannika tud számolni, Mesi nem tud. Mert hallotta, hogy anyunak mondtam múltkor, hogy Panni felismeri a számokat, és jópár betűt is. Na azóta Mesinek a számok a mániája, de nem ismeri fel őket. Így számol: kettő-négy-öt-hat-nyóc-núla! :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya

Elárulok egy titkot!
Én már rég bejelöltelek és te vissza is jelöltél! :roll: :lol: :wink:


Meteor

Panni nagyon édi! :lol:

Veráska

Visszajelöltelek :lol:


Juca
Nagggyon jó képek!Édes nagyon! :lol: :lol: :lol:


Mosódió:arról tudom,h nem szedi ki a foltokat.Ezt olvastam már.
és,hogy csak addig jó míg nem barnul be vagy mi

Mosószóda:Lágyítja a vizet,ezáltal hatékonyabb a mosószer,plussz zsíroldó.
Vendég
 


Sziasztok!

Én még nem is hallottam ezekről a mosóizékről!

Én folyékonnyal mosok és mindig akciósat veszek óccsón. Én a ruháinkat csak 40 fokon mosom, de hosszú programon. A foltokra a folyékony Vanish tökéletesen bevált. Bár most Ariel folttisztítót vettem, mert az volt akciós, de még nem próbáltam. 60 fokon törölközőt, ágyneműt mosok! 90-en meg a mosógépet ecettel! :lol:

Juca!
Én pont e miatt szerettem a fehér (de legalábbis lába között fehér) bodykat a pici Petin. Egy kis fehérítő, plussz 60 fok!
Csajod gyönyörűséges!

Rita!
Pancsi nekem olyan kis habos-csókos kiscsaj! Hamm!

Én mig Pesten éltem sem ettem Mekis kaját, azóta is csak egyszer voltam!


Utólagosan boldogságos szülinapot Lackónak és Katának is!

Bocsi-bocsi, de elbambultam! :oops:

Reni
Kép
prenata
 
 


Gab!

Nyertél felső Kinga alsó Kata. :twisted: Kíváncsifáncsi voltam, hányan jönnek erre rá. Tudom, életben kellene őket látni, de higgyétek el, életben is durva a hasaonlóság. :shock: Ha nem lenne köztük 2 év, én magam is keverném a szezont a fazonnal. 8)

ja és én is folyékony mosószerrel mosok. Nekem a 60 fokon nem lettek fehérek a cuccok. :roll:

tjuca
 
 


Alziza!
Ezt nézted már? http://www.kataboltja-mosodio.shp.hu/hp ... s_calgonra!
Elég sok mindenre jó ez a mosószóda.

Kép
Kép
veráska
 
 


És az istenért nem azt adja ki amit szeretnék! :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
veráska
 
 



Kép
Kép
veráska
 
 


Ki fogtok nevetni, de én a Mekis kaját akkor szoktam enni, ha másnapos vagyok: akkor valami rettentő jól esik:)
De tekintve, hogy ilyen esemény már nagyon rég volt, most ez kimaradt.

Juca,
nagyon hasonlítanak a csajok. Édesédesédesek!!!
És én is azt tippeltem volna, hogy felső Kinga, alsó Kata, dehát már le is leplezted őket:) Egyébként a séróbáró formájáról gondoltam:)

Gab,
annyiszor eszembe juttok Ti is, meg hogy milyen jó is volt, hogy voltatok nálunk. Remélem jövőre is jöttök: a kis kertészlegényem igazán segíthet majd:)

meteor
 
 


Juca!

Nekem is gyanús volt a felső kép, de csak azért mert már láttam valahol! :roll:

Reni
Kép
prenata
 
 


Köszi Csajszik.

Tudom hasonlítanak, de megdöbbent. Pláne, hogy ugye Kinga már beszél, lányos, nem baba, de ahogy visszakeresem a képeket, ugyanazok a mozdulatok. A homlokuk/hajuk, és az orruk kicsit más, de alapvetően a vonásaik nagyon hasonlítanak. :shock: Ja meg Katának van gribedlije, Kingának meg nem volt. :wink:

tjuca
 
 


Mi az a gribedli? A lyuk a pofin??? :oops:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Alziza! És a Nyári babákban is benne vagy? Ott néztem a csapatot. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Rohanok fürdteni, vacsi,mosás, mosogatás, tanulás,bevásárlásmár megvolt, útközben kiesett a babakocsi kereke, tele voltunk cuccal. :twisted:
Hulla vagyok.Beni irtó jólbirta ma abölcsit,mintha tegnap ment volna utoljára.Kababábéfőzeléket evett!!!!!!!!!!!!!!!!!Édddeees.
Jajj,még teregetnem is kell.
És holnap még csak kedd. :roll:
Kimike, hogy a manóba szoktátok ezt meg?Ráadásul szerdára isrámlőcsöltek egy esti melót, kedd, szerda csütörtök is este is!!!!!!Pofátlansááág!De amig nem jutok Preni sorsára nem panaszkodom!!!
Irj Reni van-e fejlemény!!!!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Jó estét!

Annyit írtatok, hogy csak ámulok. Mosószappanhoz nem tok hozzászólni, max.a Vanish szappanhoz. Nekem az jön be a legjobban.

Juca:
Hát én tuti nem nyertem volna, mert azt hittem, hogy a két leányzó ugyanaz. :oops: (Mármint Kata). Bár az egyik képen mintha kicsikét nagyobbnak látszódna, de én csak a hasonlóságot néztem.

Meteor:
Pancsi tényleg divatmagazinba való!!!

Juca:
Még egyszer Neked: most visszanéztem a két csajszi képét, nekem csak annyi a különbség, hogy az alsó röhincsének már van fülbevalója. :wink:

Eddig csak a fotókról írtam, de nem is olvastam még vissza. Mindig a képeket nézem meg először.

Most teszek én is pár képet a hétvégénkről, van benne egy itthoni kép is, a keresztlányaimról.

Kép Bájos mosoly :lol:
Kép ÉDES TESTVÉREK!!!!
Kép Noémi beesett a bőrönd és a szekrény közé :roll:
Kép Sajátjaim és Keresztlányaim. Imádnak együtt aludni.

Nem sok, de legalább nem töltöm be az oldalt. A többi kép sajna nem nagyon sikerült, meg én is egész nap a vízben voltam és sajnáltam volna a fényképezőt. Egyébként a hotel, ahol megszálltunk négy csillagos, de senkinek nem ajánlom. Onnan csupán 7 km-re van Egerszalók, na az már igen!!! Kint fürcsiztünk a szabadban és lám-lám egyik gyerkőc sem beteg érdekes módon. (Eddig....)

Erika

Kép
viera
 
 


Pff, most látom, hogy Zorán ugrását a 2,5-ös mély vízbe nem tettem fel, sőt a csúszdát sem. De akkor hová lettek a fényképező kártyájáról?? nem értem.......

Erika

Kép
viera
 
 


METEOR!!!
Egy kis meglepi!

Kép
Na, nem megmondtuk, hogy a lányod plakátra való? :D :wink:

Erika

Kép
viera
 
 


Köszi:))))))

Nagyon édes:))))

meteor
 
 


Sziasztok!

A dévényes csajszi ideadta a mosódiós tájékoztatót,ha érdekel vkit akkor bescennelem.Meg is néztem,igy szárazon jó illata van.
6000 ft-ért vette a diókat,meg a mosószódát,meg egy folttisztítzó szappant,és elvileg egy évre elég.De azt mondt ahogy Ő ezt kötve hiszi.

Rita!Annyira cukker,rakhatnál fel olyan képet ahol tejljes arrca látszik.

Benianya:én is imádok az iwiwen kutakodni,ill,mindig nézem vannak e friss képek.A spenótos a legtutibb. :D

Viera!Mennyit nőtt Noémi!VAgy én láttam régen.Igazi nagylány.Ilyen hajat akarok Aminak most én is.Nagyon tetszik.

Tjuca:kábé én is odáig jutottam mint Era hogy nem lehet ugyanaz akét lány a fülbevaló miatt.Két tojás.


Hogy a fenébe mostok 60 fokon szineset?nekem még 40 fokon is összement már jó pár gyerekruha,amire pedig 40 fok volt írva.
Nálam a legtutibb foltkezelő az a amwayes folttisztító spray,csak rá kell fújni.A vanish jó sokat nem hozott már ki nekem,amit ez igen.

Mi szeretjük a mekit.Az izéért. :D Mondjuk nem sokat eszünk ott,mert vácon nincs,csak ha pesten van dolgunk és úgy jön ki a lépés.


Rakok pár képet
Petyka overáljában
Kép


Kompon
Kép

Állatkertben,kifogtunk egy szép napot
Ez az az állatkertezés amire hívtalak Titeket de senki nem jelentekezett hogy lenne kedve jönni velünk-hüpp,hüpp
Kép

Kép

Kép

Kép

Pettyes és a kifli
Kép

Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Minden kép nagyon szuper. :)

Viera, az ágyon, bal oldalon hasalós szőke kislány úgy néz ki, mint Ullmann Mónika gyerekkorában. :)
Vendég
 


Pil!

én lemaradtam az állatlertről... mindegy, mi nem vagyunk vízállóak kinga nagy bánatára.

nem hagyhatom ki. a 4. kép! először látlak mosolyogni!!!!!! mintha nem is te lennél. nem értelek, miért nem mosolyogsz a képeken, nagyon más vagy ha mosolyogsz, tök szép. na mindegy nem piszkállak ezzel, de komolyan azt hittem, hogy azért nem mosolyogsz, mert a fogaidat nem szeretnéd mutatni (na az én vagyok, horror csapó... :twisted: ) de a fogaid is szépek, szabályosak. :wink:

Viera!

jót röhögtem Pil azon megjegyzésén, hogy olyan sérót szeretne Aminak, mint a lányodé. én is ilyet szeretnék kingának. kb. 3 év és össze is jön a hossza. a volumene meg... majd egyszer.

tjuca
 
 


Gab!

Igen a gribedli, az a lyukacska, amikor nevet valaki, és ott látszik az arcán. (múltkor feltűnt, hogy nekem is van :roll: oké, harminc évig nem tűnt fel, de Katánál gondolkodtam, hogy honnan lehet, erre kiderült, hogy nekem is van :shock: )

tjuca
 
 


Era! Noi tiszta anyja!!!!!!!!!!! Nagyon nem hasonlítanak már Mesivel egymásra!

Bocs, majd folyt köv!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok


Veráska

Néztem igen. :)

Pil és Viera
Jók a képek! :lol: :lol:


Hú én ma nagyon álmos vagyok.Zalán egész éjjel szórakoztatott :roll:


Azt hittem ma is jó idő lesz,de ahogy nézem,lehet,h megered az eső mire megyek a suliba :evil:


Ja!
Én jobban szeretem a Burger king-et.Ott van vega hamburger :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Meki. Mint már biztos meséltem, én még soha nem jártam ott, de ez így nem teljesen igaz.

3 db mekis "élményem" van.

1. Bp. valamelyik pályaudvaráról indult a vonatunk (fogalmam nincs, hogy keleti vagy nyugati, ami sokat járok Pesten) és szakadt az eső, kedves kolléganőm pedig az eső elől gondolta, menjünk be a mcdonaldsba. Jó, bementünk, de nem kértem semmit.

2. Egyik szomszédunknak Szabadszálláson hobbija volt a mekibe járás, ha Kecskeméten voltak, mindig bementek. Egyszer Laci is ment velük, és hozott nekem mutatóba egy sajtos akármit, csak azért, hogy lássam, hogy sok pénzért milyen icurka-picurka izét adnak.

3. Ovis kiránduláson Szegeden az óvónők kitalálták, hogy milyen élmény lenne a gyerekeknek a mcdonaldsban kajálni. Hát, nagy élmény volt, mit ne mondjak... A csúszdába Lackó félútig felment, lecsúszni nem mert, a többiek cikizték, alig bírt visszafele kimászni. A Happy meal menühöz nem volt játék, hanem valami hülye focis matricás album, tök csalódott volt, mert azt mondták, játékot kapnak a kajához. A sültkrumpli meg a majonéz ízlett neki, a kis nugettseket meg én ettem meg, de valami oknál fogva az ő dobozkájában nem is volt annyi, mint a többiekében. Finom volt, szó se róla, de én magamban duzzogtam utána még pár napig.

Szóval mondhatnám eddig is megvoltam nélküle, és ezután se fogok oda kívánkozni.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hello.
Voltunk a bethesdában,azt mondta a doki amit tudtunk,mivel fejlődik igy a biopszia egyenlőre felesleges.Ami mam maradt mamával.Holnap megyek az aneszt ambulanciára,akkor meg Petyka marad mamával.De jó is hogy itthon van basszus,nagy mák ez nekünk.

ŐŐŐ,mi ettünk ma a mekibe,de mint írtam mi szeretjük.

GAbella:jók az élményeid,főleg a 3. :(

Aminak most ilyen a haja.Akkor hány évet kell várnom?
Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil: hajjal szerintem max. 1 évet kell várni! Nézd csak!
Mesi haja tavaly karácsonykor:
Kép
És mostanában:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Pil:
:lol: Noéminek kb. 10 hósan volt ekkora a haja, viszont nagyon ritka volt neki. Bár már akkor is tudtam picike csattot tenni bele. Szóval szerintem még egy röpke év. Noéminek hajmosáskor (én is most csodálkoztam el rajta) majdnem a háta közepéig (!) ér a haja, csakhogy ugyebár alul begöndörödik és amikor megszárad nem látszik már olyan hosszúnak. Egyébként tök érdekes haja van, mert teljesen sima, főleg kétoldalt, hátul pedig csak az alja göndör. Majd keresek egy pici hajas képet:

Kép
Na látod, még én sem emlékszem jól karácsonykor volt 1 éves 5 hónapos és még csak ekkora volt a haja. Szóval akkor szerintem elég gyorsan nő neki.

Hmmmm, mi imádjuk a mekit! A Burger Kinget viszont nem.

Erika

Kép
viera
 
 


GAb!

Egyszerre írtuk szinte ugyanazt!!!! :lol: :shock:

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok! Régen írtam ide párszor, mikor Ádám volt baba akkor többször, talán Gabi emlékszik rám :oops: Olvasni néha szoktam azért jönni, meg az az igazság, hogy nem is igen tudnék mit hozzászólni a dolgokhoz, Ti mindent leírtok, nem akarnám ugyanazt ismételni esetleg, csak magunkról írni az meg olyan önzőség :oops:
De most olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy látom hogy szinte már mindenkinél megy a szobatisztaság. Bettike egyáltalán nem hajlandó :( Kicsit sem, még soha nem sikerült se bilibe, se wc-be pisilni. Tudja hogy mit kéne és hová, de simán, szó nélkül bepisil, ha nem adok rá pelenkát. Ha pedig mondom neki hogy gyere pisiljünk bilibe, az a válasz hogy nem, nem, pelenkát :(
Ti mit javasoltok, Próbálkozzak mindennap, vagy napoljam el ezt a témát? mert amúgy meg okos, tisztán beszél szinte már mindent, énekel, számol, mondókázik, rajzol, csak a bilizés az nem és nem. Vagy ne várjak túl sokat? :D Köszi szépen előre is, ha javasoltok vmit!
Látom a hajakat :D Hát Bettikének a háta közepéig ér :D
Ez egy pár hete készült, ébredés után, éjszaka össze volt kötve a haja, azért ilyen hullámos:
Kép

Ádámmal, vizes hajjal:

Kép
Egy évvel ezelőtt volt neki ekkora:
Kép

És az első emberke rajza, teljesen egyedül :)


Kép :idea:

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Betti!

Kinga ugyanígy áll, már a szobatisztasággal hajjal, hajjaj. :wink:

Egyetlen egyszer préselt három cseppet a bilibe, de ennyi.

Én nem piszkálom, mert csak a saját idegeimet túráztatom. Elméletben elmondja mit kellene csinálni, de gyakorlatban...

kíváncsi vagyok más mit mond.

Most úgy vagyok ezzel, hogy nem pelussal fog férjhez menni :shock: :roll:

tjuca
 
 


Szia Betti! Fú, nagyon édes hajasbaba a kis Bettid! És Ádám is hogy megnőtt! Örülök, hogy látlak! És persze, hogy emlékszem rátok!

Bili. Kár erőltetni. Itt egy ismerős anyuka úgy tudta "rávenni" a kislányt, hogy már ügyes bilizős kislányhoz elmentek játszani, és elleste a témát, hogy ez nem stressz, hogy ez jó, és másnap kérte a bilit otthon. :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali!

Betti!
Bettike hajára nem is találok szavakat. Fantasztikusan gyönyörű, még én is elfogadnám. Noémi is kb. ennyi idős, soha nem volt vágva csak a frufruja, aránylag nagy hajjal született. Hát ha tényleg csak egy évet kell még rá várni, akkor nagyon várom. Pont mire oviba megyünk, gyönyörű loboncunk lesz.

Szerintem szobatisztasággal nyugodtan várj. Nonó igaz, hogy itthon bugyikában van, sőt néha elmerészkedünk még a boltig is, de van, hogy itthon pl. háromszor is bepisil egymás után. Van vagy 15 db bugyink. Szóval szerintem ő sincs megérve teljesen rá, illetve belefeledkezik a játékba, vagy mittudomén. Alvásoknál pedig csak pelus van.
Zoránom pedig először kétévesen szobatiszta lett, utána visszaesett, aztán pedig háromévesen, mikor pont ovi előtt álltunk, megnyugtatott és teljesen, biztonságosan szobatiszta lett.

Erika

Kép
viera
 
 


Szia Betti!Nagyon édesek a képek, csodaszép a lányod és tyűha ez a haj igazi hajkorona!!
Figyi,Beni sem mutat semmi,de semmi ajlandóságot a bilire. Én hagyom, olyannyira hogy egyáltalán nem elegetem a témát, el is tettem a bilit.Egyszer elővette és belepisilt, ujjongtunk,elöl hagytam,de nem csinálta többször, igy megint félre tettem.
Hiszem, hogy egyáltalán nem kell ezzel foglalkozni,főleg nem szabad hogy érezze,hallja, hogy ez központi kérdés,vagy anyut foglalkoztatja,vagy akkkor vagyok ügyi ha belepisilek.Egyszer úgy is megérik rá és magától csinálja majd.Én megvárnám! 3 éves korig még nagyon nagyon sok idő van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jajj, de édesek a képek,Gab,Viera,JucaPil!Jó nézni őket!!!!!

Alziza!!szokott a nagyoknak fájni a fejük? Blaninak ma este fájt a homloka,ott ahol nekem is szokott frontkor.Lehet h ő is érzékeny?Vagy a suliban van valami és igy jön ki?Nálatok volt ilyen.Ma este 100-as szopogatós nurofen tablettát kellett a adnom.
Tegnapmég semmi baja nem volt!

benianya
ákosbenianya
 
 


Betti!

Amelita a bilit arra használta nyáron hogy beleültette a macskát(plüss),meg porfogónak jó volt.Egyszer sem volt hajlandó meztelenül ráülni.Aztán vettem egy drágább bilt_ezzel persze nem erre ösztönzök senkit-csak neki ez tetszett és igy elkezdett bilizni.És két hét alatt nappalra szobatiszta lett,majd két hét múlva éjjelre is.Ez augusztusban volt.Lehet hogy tetszene neki másik fajta,de sztem is érettség kérdése.Én is azt mondom hogy bőven van ideje.

HAllottam olyat én is hogy anyuka elment bnőhöz,ott volt zenélő bili,kislány kérte hogy vegyenek neki olyat és onnantól kezdve tényleg bilizett.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok.

Gyorsan olvasok és írok, már csábít az ágy...Petinek ma egy kissé hisztis napja volt.
Egyébként minden OK velünk, holnap kapja a nagyfiú az első influenza elleni szuriját. A füle már rendben van, bölcsizünk is tegnap óta.

Betti, én is emlékszem rád, főleg a lánykád hajmennyisége fogott meg akkoriban.
Szerintem a szobatisztaságot napold el. Vicces, mert Peti még nem beszél, vagyis nem egészen érthetően, viszont a pisilés az esetek nagy többségében itthon a WC-be megy (a bili nem nyerő itthon, érdekes a dédszülőknél jó). Nem szól, hanem mutat ugyan, de megértjük. :) Mellesleg tökéletesen egyetértek Jucával.

Bénianyu, tudom, nem tőlem kérdezted, se simán lehet, hogy Blani már érzékeny a frontokra. Persze a sulis stressz is kijöhet így, de azért ne félj, ha fáj neki és a tabletta használ, akkor inkább az, mintsem ne tudja magát kialudni. Elvégre a csöpp babáinkat is képesek voltunk "begyógyszerezni" néhány nyugis pillanatért. :) ---> kéretik nem félreérteni!

Na megyek alukálni, szép estét.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Betti, a leánykád haja tényleg elképesztő. A bilire szoktatáshoz van pár módszer. Ott van például a leszoktató pelus. Ez kevésbé nedvszívő, ha elepisilt nincs az a "tisztább szárazabb érzés". Így pontosan érzi, mikor pisilt, és, hogy az kellemetlen neki. Aztán ott van az elmo dvd, dobd el a pelust, vagy mi a címe. Nekünk felnőtteknek borzasztóan idegesítő, de állítólag a gyerekek "hallgatnak" rá. És ha olyan közösségben van, ahol a többiek már biliznek, akkor az is segíthet.

Nekünk elöl van a bili, fel szoktam kínálni, néha van kedve használni, néha határozottan elutasítja. Majd megtanulja. :)

amandi
 
 


Sziasztok

Benianya

Alex is frontérzékeny.
És fájhat a feje a neon világítástól is ha az van a suliban.Ill hát a szemét bántja de ettől fájhat a feje is.Mostanában nyilván egésznap ég a villany a suliban :roll:

De ma hallottam,h a mi sulinkban pl. van valami járvány. :(


Betti
Zalán szintén sehol nem tart a szobatisztasággal!
De engem nem zavar!Most így télen úgysem eröltetném.
Nekem a nagyoknál is könnyen ment,úgyhogy nem görcsölök erre.
:lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: