Új privát üzeneted érkezett!

Gomboc
Nem tudok sajna segiteni,de helyedben azert kihivnam a dokit! Ez a dolga,Te pedig max. megnyugodnal kicsit!!! Jajjjj nagyon drukkolok ,hogy labalj ki hamar ebbol a rossz sorozatbol!

N
norkini
 
 


Gombóc,
szerintem 3. napja ilyen láz az nagyon VACAKUL levés, csodálom, hogy írni tudsz, én ilyenkor fölkelni sem bírok. Szerintem hívd ki a dokit.

Elli,
tanácsot nem tudok adni, mert olyan Kangi féle vagyok, nekünk egyáltalán nincs TV-nk, pontosabban van, de nincs bekötve. Szóval így a gyerekek sose néznek (meg mi sem). És én ezt így tartom jónak. Szerinem 3 éves kor alatt teljesen fölösleges tv-t nézniük. Tény, hogy gyakorlatilag nincsenek szabad perceim Kép Talán az a félő a tévéztetéssel, hogy utána még szükséged van újabb 10 percre, máskor meg újabb 10-re, és aztán a gyerek napi több óra tévézést követel. Láttam ilyet az ismeretségi körünkben, de gondolom, ez sem törvényszerű. Na most baromi okos voltam. Bocs.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Anyicska,
Nagyon drukkolok nektek!

Elli,
Minden rendben, ugye?

Norka,
Ügyi lányod vanKép Ez már szobatisztaság, nem?
UhKép

Gombóc,
Inkább hívd ki a dokit, az a biztos. Jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Maci2
Olyasmi... Kép Bar azert pl. utcan nem hajlando csak ugy pisilni...ezzel asszem lesznek meg gondok!
norkini
 
 


Zsuzso,
muszaj felkelnem, ket gyereket azert valahogy el kell latnom. BAr szegenyek, egy elegge takarekon mukodo anyaval vannak most ellatva. Kép
G.
ui. eljen az algopyrin. A haziorvosunk szerint beszedhetem, ezert en most azt szedek. Kép
gombóc
 
 


ZsurlóKép boldog szülinapot AndusnakKép
Kép
Pedig még gondolkodtam is rajta, hogy ki született pont 15-én, rá is jöttem, aztán valahogy kiment a fejemből, bocs.

GombócKép nagyon lázas vírusok járnak mostanában, minden beteg ismerős sokáig köhög(ött), fájt a mellük minden köhögéskor és nagyon rosszul voltak. Azért hívd fel a dokit, és meséld el neki, hogy hogy vagy. Te szegényKép Ilyenkor jön rá az ember lánya=anyuka, hogy milyen más volt gyerek nélkül beteg lenni.

ElliKép éppen ma beszéltük Arival, hogy el kéne menni Állatkertes játszóba jövő héten. Csüt biztos nem jó nekünk, mert akkor már tavaszi szünete van a nagyoknak. Kedd???? Mások???
Tévé: nálunk Micimackó lenne a nyerő, 1x betették Julkának a nagyok, azóta állandóan azt szeretné. Én meg nem, napközben áramtalanítom is a tévét. Megjártam a nagyokkal, anno alig tudtam leállítani őket. Néha azért nézzük az Animal Planetet, de csak velem. Az valahogy nem tudja úgy lekötni és kiüríteni az agyát, mint a rajzfilmek.

MariannKép a 8 osztályos gimiben elvileg az a jó, hogy szépen 8 évre felosztva tanítják a tananyagot, és hogy nem kell újra, és akkor igazán izgulni 4 év múlva. Gyakorlatilag az a jó bennük, hogy válogatott gyerekek vannak, és ha nagyon deviánskodni kezd valamelyik, akkor egyszerűen visszarúgják a körzeti iskolájába, míg a körzeti iskola hasonló esetben nincs mit csináljon vele. Tanári színvonalban nem biztos hogy jobban, ui könnyű okos gyerekeket tanítani.

Urszila
urszila
 
 


Gomboc,
Jezus, 40-41 fokos lazzal MUSZAJ agyban fekudni! Probaljatok megoldast talalni, vegyen ki a ferjed szabit, jojjon rokon vagy baratno segiteni, vagy akarmi! Tudom, hogy a nagyszuloket nemigen tudjatok unokazasra befogni, de a csaladodnak szuksege lesz rad kesobb is. Ne tedd tonkre magad!Kép Es a dokit szerintem is hivd ki mindenkepp!

L.
leszter
 
 


Gombóc
szegény Kép( csodálom, hogy ilyen magas láz mellett van egyáltalán bármi erőd. Szedd nyugodtan az Algot, az legalább egész jól leviszi a lázat, meg hűtőfürdőzhetsz is, ha kívánod, én spec. utálom Kép Doki szerintem mindenképp lásson, nem szabad viccelni egy ilyen betegséggel. Kívánom, hogy mielőbb meggyógyulj, nem lehet egy leányálom ilyen állapotban ellátni a gyerekeket

Andi
psandi
 
 


Gombóc,
vigyázz magadra,mert ez a mostani vírus elég veszélyesKép Jó lenne,ha ágyban tudnál maradni és szerintem hívdd ki az orvost!Több ismerősünk,aki átesett az influenzán azt mesélte,hogy szamárköhögés szerűen köhögtek és nagyon fájt a mellkasukKép
Gyógyulj meg mihamarabbKépKép

Anyicska,

drukkolok NekedKép Arnikát én szülés után 3-szor 5-öt szedtem öt napig!

Urszila,

nagyon ügyes a fiad!160-ból 140 pontot elérni az egy elég jó eredmény csak kár,hogy nem lett elégKép

Norka,

gratula a nagylányodnak a majdnem szobatisztasághozKép Milyen messze vagyunk mi még ettől!

Na megyek csomagolni,mert szombaton indulunk haza,és még sehol nem tartok!

Szép álmokat mindenkinek:

Bombi
bombi
 
 


Anyicska,
most látom csak,hogy Te C200-at írtál!Én C30-at szedtem a leírt adagban!A 200-ból biztos,hogy kevesebb kell!

Bombi
bombi
 
 


Anyicska,
Csak most tudtam ideulni a gephez, remelem meg nem keso: c200-asbol egyszer 5 golyo szules utan amint hozzafersz! Tobb nem is kell, ez jo 2-3 hetig hat, aztan meg mar minek? Csak ha valami extrem komplikacio van- de nem lesz- kell ismetelni! A legjobbakat kivanom! Kép

Bombi,
Kocsiban nincs veletlenul szabad hely? Rengeteg "szallitanivalonk" lenne!

Az a tapasztalatom, hihetetlen gyorsan tevefuggove tudnak valni a gyerekek. Tevenk van, de leginkabb kikapcsolva. Most rohogni fogtok, vasarnap este kapcsoljuk be, akkor megy egy "dokumentumfilm"- balesetekrol. Valahogy a fiaim kulonos atszellemultseggel kepesek bamulni masok szenvedeset. Abban bizom, hogy talan tanulnak belole, felismerik a veszelforrasokat, es jobban belatjak, hogy tenyleg megtortenhet. Ez a heti egy ora sajat valasztasuk.
Ha betegek, es agyban szeretnem oket tartani, akkor is lehet egy oracskat tevezni. Szerencsere van olyan csatorna, ahol szolidabb meseket adnak, semmi lezerkard, meg gyilkolaszas. Betegseg elmultaval viszont csak komoly harcok aran, es szemetdombbal fenyegetozve tudom csak kikapcsolt allapotban tartani a keszuleket! Kép

Norka,
Jazmin nagyon ugyi!

Jo ejt!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,
ketteske jól van, ülőmagasság 5 cm, pumpál a szívecske, 2 kar, 2 láb, 1 fejKép és félelmeim beigazolódni látszanak, mert hiperaktív, össze-vissza kalimpáltKép
Olyan jó volt látniKép

Gombóc, jobbulást! Az Oscillococcinum homeo kombinált szer, direkt influenzára, sztem próbáld ki! Meg az esti izzasztást: meleg fürdő, forró tea, gyorsan paplan alá egy Algoval. Én rég voltam ilyen beteg, de nekem ez mindig bejönKép

TV ügyben: na, most jól megaszontátok nekem, az áramtalanított tévévelKép Hát, ez a vonat elment, de ilyen gyorsan? Kép Úgy értem, tényleg nem volt soha bekapcsolva a tv, és 2 nap alatt így rászokik...
Na, mindegy, egyelőre azzal vigasztalom magam, hogy úgyse vagyunk itthon délelőtt, a du. nagy részét átalussza, este meg már itt van apa, meg sokat van a húgomékkal is, tehát nincs sok idő, amikor ki kell védenem a dolgot. De az jó 5let, hogy valamennyire korlátozni az időt... majd kitalálok valamit, azért köszi a jótanácsokatKép

pusza
e

UI: Urszila, sztem nekem jó a kedd is, mostanában heti 2x is megyünk, de így: 1 óra séta, majd amikor elfárad, szűk 1 óra játszó, majd kifele megint fél óra séta. Ilyen klassz időben kint vannak az állatok, és izgisebb sétálni.Kép
ellimami
 
 


Gombóc!

Nagyon sok a tüdőgyulladás szövődmény az idei vírusnál úgyhogy szerintem feltlétlenül és azonnal hívj orvost! Ez tök komolny, nálunk az ismerősi körben több tüdőgyulladás is volt, az meg se neked sem a gyerekeknek nem jó ha kórházban kötsz ki. és feküdd ki, mert ha rámegy valami más szervedre nagyon komoly baj lehetKép A férjed nem tud szabit kivenni?

Elli!

Én bevallom engedem videózni Emmát. Nála Micimackó és a teletubbiek a nyerő, általában ha beleszeret egy mesébe azt egy két hétig nézi, már úgy értve hogy addig nem akar más mesét. Aztán jön a következő kedvenc.

nekem erről is az a véleményem mint pl a bió ételekről, üdítőkről stb. Ha mi nézzük a tv-t (vagy isszuk az üdítőt, nem eszünk biot) akkor elég nehéz elmagyarázni a gyereknek hogy ő meg nem nézheti (nem ihatja, neki azt kell ennie). Lehet hogy nem jó a tv, de mi szertjük nézniKép

Viszont mindneféle hülye mesét én sem engedek neki nézni, csak olyat amik ilyennormális mesék, micimaci, teletubbies, én kicsi pónim, stb.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Erika: Nos lehet, hogy találkoztunk, mert elég sokat járkáltunk ide oda.
Kis piros kabátos Dorka fehér sapkában.

Igaziból én azért akadtam ki egy kicsit február végén voltunk a Visegrádi Danubius hotelben az 4 csillagos, olyasmi szinvonalat vártam el.
Akkor ti biztos az apartmanban voltatok, nállunk se fotel semmi nem volt, csak karosszék, pelenkázó is a böröndtartón volt.
Melyik szobába voltatok?
Az öltözködéssel kapcsolatosan olyan körülményes volt, azért szerintem egy fürdőköppenyben végig lehetett menni a folyóson, mennyivel kényelmesebb ha vacsizni is csak úgy le lehetett volna menni. Mi az vacsitni 7 felé mentünk, reggelezni olyab 8 felé. Akkor már sokan voltak, és nekünk még az etetőszék kellett, nem mindig volt. A kaja és a mennyisége az ellen semmi kifogásolnivalóm nem volt.
Szerintem ha nagyobb családdal megy az ember, akkor 2 gyerköccel, akkor nagyobb szobát kap.
Ez a kis háló + fürdő nem valami tágas.

Nekem sajnos nem olyan jó a véleményem.
De hát örülök neki, hogy Ti legalább jól éreztétek magatokat.

Manó: Dorka ma felkelt mikor én 5 kor és elkezdett öltözni, hogy megy bölcsibe.
Így szerintem már kutya baja. Nállatok mi a helyzet?

Szép napot mindenkinek!
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó,
teljesen igazad van, mindenkinek magának kell eldöntenie. Nekünk, amikor megismerkedtünk apájával, se neki, se nekem nem volt tévénk. Így amikor összeköltöztünk, akkor sem lett. Aztán vettünk, de amióta gyerekek vannak az a heti fél-egy óra is elmaradt.
Mondjuk nálunk van egy-két kaja+ital, ami azóta nincs, hogy Dana rendesen velünk eszik. Pl. legújabb megvonás a túró rudi, mert rászokott, hogy csak a csokit akarja leeni róla, amit nem igazán akarok, így egyszerűbb, ha én sem eszem.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó!

Perzse, én is úgy értettem hogy van amiről azért le kell mondani a gyerek érdekében, csak az nemmegy hogy nekünk lehet , neki nem. ha egy gyerek egy tv szertő családban nő fel és aszülők nemmondnank le a tv-ről akkor ő is szeretni fogja.Persze lehet szabályozni és kell is hogy mit nézhet meg és mit nem, pl nálunk is a férjem olyan filmet ami nem Emmának való nem nézhet amikro a gyerek is ott járkál a szobában. De pl a Vágó műsorát mindíg nézzük, szóval ha hazamegyünk be van kapcsolva a tv. Mi már moziban is voltunk Emmával, a Micimackó és a Zelefánton, nagyon tetszett nekiKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Voltunk tegnap Kincsővel dokinéninél, megkapta az oltását (úgy sajnáltam szegényt, annyira elszoktam már ettől). Meg is mérték, és már 5100 gr (egy hónap alatt megint 1 kg-ot hízott)Kép Viszont lazának találta az egyik csípőjét, és adott beutalót ortopédiára. 6 hetesen nem küldte el csípőszűrésre. Szóval most itt dilemmázok, hogy ide vigyem hozzánk az SZTK-ba, ahol hetente 1x van gyerekortopéd rendelés, és ezren vannak, és ráadásul nem sok jót mondanak a dokiról sem, vagy vigyem be inkább Pestre vmelyik kórházba? Ez hogy működik egyébként? Kiválasztok egy szimpi kórházat, és felhívom, kérek időpontot? Tudnátok vmelyiket ajánlani (esetleg konkrét orvost)?

GombócKép
Szerintem is hívjál orvost! És gyógyuljál meg gyorsan-gyoran!Kép

ElliKép
Gratula a kis izgágáhozKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


GombócKép
Remélem, azóta járt Nálad az orvos, és megnyugtatott, ellátott mindennel, ami kell, és Te a gyógyulás útjára léptél.

TüniKép
Nekem is laza volt Domcsi egyik csípője. 4 hónapig kellett terpeszpelust használni, és tornáztatni. Mi az Orthop Klinikára vittük, Dr. Kiss volt a dokink, és kedves volt.Itt is mindig nagyon sokan vannak, mert nem kell bejelentkezni, de a piciket előre veszik, és alaposak.
Domcsi is rendbejött, Ti is meggyógyultok. Kicsit hátráltatta a mozgásba, de utána pótolt mindent.

TV: én is Manóval értek egyet. Én is nézek sorozatokat, így nem tudom hitelesen előadni a gyerekemnek, hogy ő miért nem nézhet. Természetesen a legtöbb szabadidőt jobb programokkal kell tölteni, de ha rossz az idő, nincs mit csinálni, akkor jöhet a mese. És abból is a jobbik fajta. Tanulni ezekből is lehet.

Anyicskának megy a drukk!!!

Eddig olyan szép idő volt, rengeteget játszótereztünk, élvezte is Domcsi a szabad mászkálást. Nekem is jót tett. De erre ma olyan szép van, hogy nem lehet kinn meglenni.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Gergő megint betegKép már nagyon elegem van. persze két napig egyfolytában kint volt, éjjelre jól belázasodott, itt volt a dokibácsi, megint torokgyula.
komoly lelkifurkám van, hogy miattam lett beteg, óvatosabban kellett volna kivinni. bár fel volt öltözve, de mit csináljak...apja ugyanilyen beteges gyerek volt állítólag, egy hétig jól volt, aztán két hétig beteg. anyósom nem is ment vissza dolgozni sokáig. én viszont alig voltam beteg, sajnos az apjára ütKép
Tessék, a kertes ház átka, egész nap kint, aztán jön a betegségKép

Szilcsike
megkaptam a méleket, majd továbbítom az illetkésnek és válaszol rá vmikor.

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


bocs, nem ide akartam

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Norka,
Én már ennyinek is nagyon örülnékKép GratulálokKép

Anyicska,
Drukk! Várjuk a híreket!

Toffi,
Nagyon elvesztél. Mi van veletek?

Elli,
Ketteske aranyos lehetettKép

Gombóc,
Én úgy tudom, hogy olyankor, amikor a GYED-en/GYES-en lévő anyuka beteg, akkor az apukát veszi táppénzre a doki.

Tüni,
OltásKép Csípőhöz drukk!
Szép gyarapodásKép

Maci_2
maci_2
 
 


Elli,
tök jó, hogy van két kezű, két lábú, egy fejű kis izgága manód. Én mind a két terhességemnél a 12 hetes UH-t élveztem a legjobban. Azon olyan jól látszik. Kép Egész kedvem támadt... csak vicc volt Kép

Gombóc,
Mi van veled? Jobban vagy?

Képzeljétek, az ünnepek alatt nagy beruházási tervemet végre megvalósítottuk, és kiautóztunk Ausztriába, és beszereztünk kettő db. Römer Isofixes hiper szuper autós ülést. tényleg tök jó. Anno Danáét még az előtt vettük, hogy itt téma lett volna az autós ülés. Jó sz. is. Szóval, most ő is kapott egy jót. Kép

Andi,
Hogy bírod magad? Ritkán hallani felőletek. Még mindig rossza neted?

Beuval mi van?

Zulu,
ti átköltöztetek már? Lesz ott is neted rögtön?

Kangi,
nálatok? Kedélyállapotok kicsit enyhültek?

Megint nem együtt alszanak a gyerekeim Kép, úgyhogy most megyek a kicsivel személysen fogalalkozni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Egy másik topicban javasolták, hogy itt érdeklődjem Filep Aladár doktor úrról. Egy ismerősöm ismerőse ajánlotta őt, de mielőtt elkötelezném magam, szeretnék róla begyűjteni néhány infót!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Cupicica,
én nála szültem egyeskét, szűk 2 éve...írj privit, hogy mi érdekelKép
melvira@freemail.hu

Miszike,
a dr.K. magánpraxisa 6ezer/alk, és ő is kb 4 hetente akar látni (16-20-24...stb)
Nekem ez szerencsére még belefér anyagilag, végül is ha úgy vesszük havi 6, a Filepnél havi 10 volt (igaz, ő úgy is mondta, hogy HAVI, tehát ha többször mentemvolna már nem kellene fizetni, bár erre nem volt példa). Még a szülés kérdéses ugye, a Filep azért már nem kért, igaz elfogadta. De én úgy vagyok vele, ha sokat kér (pl azt mondja: 100) akkor adok, amennyire max gondolok (50) aztán jelentsen felKép

üdv
e
ellimami
 
 


ZsuzsóKép
Most jut eszembe, mi Kevinnek hosszú ideig "hámoztuk" a Rudit, aztán mikor már ehette volna, sokáig akkor is mutogatta, hogy szedjük le a csokitKép De az, hogy csak azt egye, eszébe sem jutKép
Én hüle, beígértem egy marhahúslevest apának 7végére, most rotyogtathatom 3-4 órát, hogy tényleg fini legyen.
jó 7végét mindenkinek
e
ellimami
 
 


ja, vmi lemaradt...
1-2 hete már kérdeztem, de senki nem reagált...szóval nincs vkinek a tavaszi nagy börzére eladó jegye? Megvenném rendes áron, csak a sorbanállás...
PlííízKép
köszi
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!KépKépKép

Persze felébredt, pont mikor meglett a net. Majd jövök még.
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó
megjavult a net szerencsére!
hogy hogy bírom magam? EGyre türelmetlenebb vagyok, kezdem marhára unni a terhességet. Délután összepakoltam nagyjából a kórházi motyómat, bár még hiányzik jó pár dolog belőle. Amúgy minden szép és jó Kép

Beu
van neted már Neked is? mIlyen az új kéró? Vannak még dobozok? Kép

NOrka
tök ügyes Jázi, hogy már szobatiszta! nyáron mi is elkezdjük a projectet.

Elli
UH Kép olyan hülye vagyok, nekem asszem most szerdán volt az utolsó, és nem "olyan " szemmel néztem, hogy talán most látok ilyesmit utoljára Kép

Gombóc
hogy vagy? dokit kihívtad?

Tündér
mi van Veletek?

Na asszem lemegyünk kicsit sétálni, mármint a gyerek motorozik én meg gurulok mellette Kép

pussz:
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Jó sokat elmaradtam, bocs. Szerda délelőtt Andris a teraszon levegőzött babakocsiban, amit igen sok eszű anyja nem fékezett be, Julcsi pedig - saját szavaival élve - "addig-addig tologatta, amíg leesett" KépKépKép
Ordítás, szoptatás, nem hányta ki. Anya megkönnyebül - bal oldalon irdatlan púp tíz perc múlva ... Apa szerencsére itthon, én a kicsivel a Bethesdába.
Koponyatörés.
Az UH szerencsére negatív lett, belül nem volt semmi probléma. Andris is megnyugodott, nézegetett, mosolygott. Két éjszakát töltöttünk bent, el sem mesélem, milyen esetek között. Anyaszobában aludtam, a nővérek azonnal jöttek, ha nyekergett.
Szerdán még minden mozdulatra fájt a kis feje, sírt sokat. Tegnapra jobb lett, a duzzanat szinte teljesen elmúlt, pazar zöld a fejbőre a haja alatt Kép
Közben én mindkét nap hazajöttem Julcsi altatni meg a lefejt tejét hoztam. De sajnos ez sem segített, belázasodott, köhög (Beu!!! Nagyon remélem, rátok nem ragasztottuk!!! Ha igen, nyugodtan rúgj faron ... mostanában nagyon is megérdemlem).
Ma hazaengedtek bennünket, egy hónap múlva neurológiai kontroll. Kicsit feszesebbnek találták, ez alkati dolog, a gyógytornász szerint "keménykötésű" Kép de semmi gáz. Azért masszírozom.

Megcsináltattam végre az egy éve fájó fogaim miatt a panorámaröntgent, az én meglátásom szerint felül mindkét oldalon egy-egy fogam lyukas a tömés alatt Kép Persze, hogy fáj, és persze, hogy a fogorvos nem látott semmit kívülről. Még le is tolt, hogy mit hisztizem.

Apacukának őrülten határidős munkája van, Somlóra sem tud felmenni metszeni ...

Gombóc Kép
Úgy látom, ti vagytok hasonló pechsorozatban Kép Kitartást!

Mindannyiótoknak pussz, de most nem fér bele nekem több... visszaolvastam, de nem tudok most írni, kicsit úgy érzem, összecsapnak a fejem felett a hullámok.

Kangi
kangi
 
 


Beu,
Legalább jelentkeztélKép

Gombóc,
Nem jelentkezel. Remélem csak megfogadtad a tanácso(ka)t, fekszel és gyógyulszKép

Kangi,
Gyógypuszik Andris buksijára!
Jobbulást Julcsinak is!
Szegénykém, nem könnyű a helyzeted. Kitartás!

Maci_2
maci_2
 
 


Atyaég Kangi,
drukk megy nektek, kitartás!!!
zs
zsuzso
 
 


Kangi,
jobbulást nektek!!! Kép Szegény ti... Sok erőt!!!

Gombóc,
neked is jobbulást, remélem, lement kicsit a lázad, doki volt kint?

Lányok,
bocsi, hogy nem írok mindenkinek. Lécci, aki választott szülésznővel szült, megírnátok, hogy mennyit adtatok neki szülés után? Jöhet magánba is, ha ide nem szívesen...

Én ma voltam dokinéninél, minden rendben van a Danimmal Kép. Jövő héten már, ha minden jól megy, és kapok időpontot, NST.

Andi,
én is szeretném már kint látni a gyerkőcöt, bár én meglepően jól érzem magam, sokkal jobban viselem ezt a terhességet, mint az előzőt. Csak kíváncsibb vagyok Kép. Néha azért nem túl kellemes, mikor a bordáim közé rúg, meg a hólyagomba tapos Kép. De kitartás, ez a 4-5 hét már nem sok idő! Kép

F.
franyo
 
 


Franyo Kép
Én egy huszasról hallottam, mint sztenderd, de nekem nem volt választottam. Ötöt-ötöt adtam ... mert én kettőt is elnyűttem.

Köszi a jobbulásdrukkokat. Ránk fér.

Kangi
kangi
 
 


Franyó, én választottam és 15-öt adtunk.
Zs.
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Megint egész de. nem volt babanet Kép

Kangi
ez kész horror, ami szegény Andrissal történt! Kép jól van már? És Julcsi hogy van? Jobbulást mindkettőnek Kép

Franyó
szerintem 15, max 20. Nekem nem volt fogadott, de a végén adtam egy tízest, mert nagyon-nagyon meg voltunk elégedve, remélem ez most sem lesz másként

Andi
psandi
 
 


Kangi
Húúúú, szegény Andris és szegény teKép Drukk, hogy nagyon gyorsan rendbejöjjönKép

Tüni
tüni
 
 


KangiKép
Szegény Andris, de szegény Te is, mert most biztos a bűntudat gyötör, ami nem kellemes. De gondolj arra, hogy ez bárkivel megtörténhet. Semmi baj ne legyen, ehhez mennek a gyógypuszik!!!!

Andi, FranyóKép
Izgalmas, hogy már ennyire a végén tartotok.

Én mostanában egyre többet gondolok arra, hogy olyan jó lenne majd később egy 3. gyerek, csak anyagilag nem túl rózsásak a kilátásokKép

Megvettük végre az autót. Nem túl fiatal, de jó állapotban van, és végre mobilabbak leszünk.
Persze a párom minden gondolata az autó körül forog.

Domcsi nagyon édes mostanában. Minden este az ágyához vezet, mikor aludni szeretne.

Néha olyan érzésem van, hogy csak írok ide magamnak, de nem nagyon hiányoznék Nektek, ha eltűnnék. Ugye azért nem így van?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Beu Lőrincének,
Boldog szülinapot!Kép

Franyó,
Örülök, hogy minden rendben veletekKép

Nelli,
Gratulálok az autóhoz. Milyet vettetek? Teszteltétek már?
Zabálnivaló lehet DomcsiKép
Miket nem gondolsz!?!

Voltunk úszni, majd teszek fel képet Roniról. Délután meg a Margitszigeten bringóztunk, és még ajándékot is kaptunk. A hétvégén Tavaszváró Kölyök Napok keretében annyiszor 10% kedvezményt adnak bringózáskor, ahány gyerekkel mész. ( http://www.kaleidoskop.hu/gyerkoc/ )

Maci_2
maci_2
 
 


Köszi a válaszokat!!! Kép

Beu,
Isten éltesse Lőrincet! KépKépKép

Nelli,
ne mááááár... KépKépKép

Maci2,
köszi Kép. Jó lehetett a Szigeten, most én is úgy mennék... Holnapra vacak időt mondanak. Úszó Ronira kíváncsi vagyok Kép

Pussz
F.
franyo
 
 


Sziasztok,

Lőrincet Isten éltesse!KépKépKépKép:

Kangi,
jajj, ezt még olvasni is szörnyű volt!Kép Sok gyógypusz Andrisnak!Kép++++++

Nelli,
neidegesícccsKép! Nekem hiányoználKép. Bár én mostanában elég inaktív vagyok, többnyire olvasásig futja az időmből-erőmből.

Zsuzsó,
jó két hét még, addigra készül el a korlát, anélkül nem vagyok hajlandó kimenni. Net az sajna nem lesz egy darabig, a szüleimtől azért be tudok majd lesni, és remélem, hogy a Matáv összekapja magát, gyorsan kihúzzák a vonalat. Vagy rádiós megoldás lesz, sokáig nem lehetünk nettelenekKép.

Sofka,
mi bébink is befutott, elég sűrű napunk voltKép.
Itt van Zóra-Zorka:

Kép

szép hétvégét mindenkinek!Kép

Zulu

ps. Anyicskáról van vmi hír? Gyorsolvastam szokás szerint, de nem szeretnék lemaradni semmi jórólKép.

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Benéztem én is... Írni már nincs sok időm, még egyik gyerkőcöm se alszik. Bár már fekszenek az ágyban, Kép ez már haladás.

Zulu
Nem tudom mi van Anyicskával, azt mondta küld SMS-t ha van valami. Jelenleg bent fekszik a Klinikán Debrecenben és mától van látogatási tilalom ott. Így nem irigylem szegényt. Remélem legalább kajcsit tudnak neki becsempészni, mert a reggeli meg a vacsi még elmegy, de az ebéd, az szerintem ehetetlen, pedig én ettem elég sok menzán, de ahhoz képest is sz*r.

Kangi
Gyorsan gyógyuljatok meg mindannyian! Zsani is szokta tologatni Grétit, de nálunk nincs terasz. de ezentúl még ezt is figyelem, sose lehet tudni alapon.

Beu
Lőrincnek boldog szülinapot kívánunk!!!

Franyó
Hidd el a vége a legnehezebb. Én már csak tudom, még nagyon friss az emlék Kép Nagyon jó volt terhesnek lenni a 36. hétig, és nekemmég utána jött 6 hét. Anka várja már a tesót? Zsani nagyon örül neki és büszke is rá, ma is ő mutogatta a férjem munkatársainak.

Zulu
Legkisebb gyermeked is nagyon aranyos. Kép Én úgy imádom a kölyökkutyusokat. NEkünk már egy idősödő elhízott magyar vizslánk van igazi kölyök lélekkel, akit Zsani imád.Szerintem sose fog mekomolyodni.

Nelli
Nálunk is ahasonló helyzet van a gyerekek terén. Én is szeretnék még egy babát, de ez nagyban függ az anyagi helyzetüntől. Igaz nem vállalnám be 2 év múlva az tuti, 3 kicsi már sok lenne (itt emelem meg a kalapom MOMO előtt bár már régóta nem írt, tuti nehéz lehet a 3 boszival)

És végre ma kimozdultam itthonról, elmentünk vásárolni meg bankos ügyeket intézni vittük a két csajszit is. És én vezettem az új autónkat, hát úgy elfáradtam benne pedig régen meg se kottyant. De jövő héttől már egyedül kell mászkálnom a csajokkal nem lesz a férjem mert már dolgozni fog, hát kezdhetem az erőléti edzést hozzá.

Ja Elli
Szerintem ne tiltsd el teljesen a TV-től Kevint. Nálunk igaz egész nap megy a zajláda ritkán ülünk le elé úgy igazán TV-t nézni. Nálunk a saját DVD-i a slágerek azokat szoktuk megnézni, igaz az apja vágott belőle egy rövid kis klipp szerűséget na azt nagyon szereti és addig tuti nem csinál semmi rosszat. Mert tényleg úgy van ahogy Gombóc mondta, hogy tuti akkor csinál valami rosszat a nagy mikor a kicsit szoptatod pelenkázod, vagy valami hasonlót csinálsz. Így ha látom hogy túl van pörögve akkor beteszem neki pár perc nyugi van és utána képes megcsinálni bármit hogy még egyszer megnézhesse, akár jókislányként szépen képeskönyvet nézeget. Bár neked Kevin alapból nyugis természet, nem úgy mint Zsanika.

Na megyek lezuhanyzom és kidőlök...

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Beu,
a mél visszagyütt, úgyhogy ide írom: Boldog szülinapt Lőrinc havernek!Kép
Milyen gyorsan nőnek!Kép

Holnap manótornán találkozunkKép
pusza
e
ellimami
 
 


HalihóKép

Kissé el vagyok havazva mostanában, de azért élünk mégKép
Tegnap jöttünk haza Szegedről, előtte parkettáztunk. De végre kész a szobaKép Még az előszobát kell kifesteni, meg körbelécezni a lépcsőfeljárót, és asszem kész minden, persze aztán még ott a kertKép
Lili elkezdett bilizni, napi 3-4szer szól, néha a kaki is sikerülKép Asszem jó az irány a szobatisztaság feléKép

BeuKép
Isten éltesse LőrincetKép

KangiKép
Kitartás!!!!!!!!!!!!

Bocsi a többiektől, megyek reggeliztetni, pusz:

Manócs
manócs
 
 


Beu Kép
Boldog szülinapot Lőrincnek!!!! KépKépKép

Köszönjük a drukkokat. Úgy néz ki, szerencsésen alakul a buksi, nagy bajra nem kell számítani.

Julcsi még mindig lepra mód köhög, Andris is köhécsel és taknyos. Julcsi viszont megint kihányta a kakaója felét. Lehetséges, hogy túl tömény neki az anyatejes cucc? Kb 2,5 decit iszik meg összesen, ennek kb. fele anyatej. PLS help!

Elli Kép
Úgy állj szerintem a TV-zéshez, ahogyan az egyensúlyt érzed. Ha ti is tévéztek, nem várhatod el Kevintől, hogy ő egyáltalán ne nézze. Reggelente kb fél órára nálunk is be van kapcsolva, igaz, jobbára folyamatosan magyarázni kell, mit lát, miért látja, illetve csillapítani a visítást, hogy pl. "Még mutassák a kutyust!" Kép
Émelygéssel hogy állsz? Nem vagyok képben ...

Anyicskának megy a drukk!!!

Nadine Kép
Sose tudhatod. Én ezentúl még egy liftben is lefékezem a kocsit ... Kép De remélem, nálatok nem lesz ilyen baj sose!

Zulu Kép
Cukor az eb! Kép

Nelli Kép
Elnézést, én a magam bajával vagyok elfoglalva Kép Persze, hogy neked is köszi a jobbulásdrukkot, ami a bűntudatot illeti, már valamelyest enyhült - főleg, mivel több közeli barátunk gyermekének is hasonló múltja van ... Na nem mintha ettől nekünk jobb lenne, de legalább tudom, hogy nem vagyunk egyedül ezzel.
Barátnőméknél véletlenül csusszant be a 3. baba, ők se rócsildok ... jó, most nem az, hogy agyba-főbe szülni kell, de ha mindketten szeretnétek, akkor hajrá! Autóhoz gratula!!!

Andi Kép
Mint írtam, már csak ez a nyomi köhögés meg hőemelkedés múlna el a lányról! Meg a takonykór a fiacskáról. Én nem értem, miért beteg ez a kiscsaj folyton. Nyomom neki a C-vitamint, az Aloe Verát, a méhpempő-bogyót KépKép Lehet, hogy itt a házzal van valami gond? Vagy a sok levegőzéstől a hirtelen tavaszban, attól fázott meg újra? Rémes ...
Tyúha, már neked meg Franyonak is lassan mehetnek a drukkok ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi, Kép Ha kell jó neurológus, aki esetleg házhoz is megy, szóljál. És lehet, hogy nem vígasztal, velem apám tett hasonlót. És ne mondd, hogy meg is látszik. (úgyis tudom Kép )
Julcsi, Andris köhögéséhez csatlakozunk. Marci-Tomi is nyomják egy hónapja. Igenjó dr csak annyit mondott, télibabák. És köhögéstől igen könnyen lehet ám hányni... Ráaádásul a tej nyálkásít, hurutnál nem biztos, hogy jó. (De Marci sem hagyja ki a kakaót, csak néha búvárkaja lesz belőle.)

Zulu, végre Ti sem unatkoztok!!! Mienk Bernát már a kerti gyeppel barátkozik. Csak még nem merjük egyedül hagyni odakint.


Nelli, aztán van, hgy nem is három, hanem négy... És néha mi is kétségbe esünk, hogy miből, vagy hogyan tovább... De azt hiszem ez az egy dolog, ami valóban maradandó érték.
sofka
 
 


Sziasztok!

Leszter
Nem itthonról dolgozom, már rendesen bent ülök a cégnél, hétfőtől csütörtökig.

Virág
De úgy volt, már kész is lakás, csak még egy banki szarakodás miatt nem kaptam meg a kulcsot. Ti még arra laktok? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, csak mostanában annyi mindenki költözött, és nem tudok követni.

Kangi,Gombóc!
Nem írígyellek benneteket, mielőbbi visszaállást a régi jó kerékvágásba.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kangi!
Bakker az a nagy helyzet,hogy nekem meg alapbol sem jutott volna eszembe lefekezni,ha csak reflexbol nem....Jo ,h semmi kovetkezmenye! Kitartas!!!

Gomboc
Hogy vagy????????

Beu
Lorincnek nagyon Boldog Szulinapot!!! Kép Kép
Kepekeeeett kerunk!

Nelli
De lokott vagy!!!! Kép Miert irsz ilyen zőccségeket?

Lanyok
Van koztetek aki kisparnaval altatja a csemetejet? Jazi par napja szeretne es meg is engedtem neki,remelem semmi baj nem lesz mar...nem a bebiparnara gondolok, hanem rendes "emberi" kisparna...tapasztalat??

Norka
31+4
norkini
 
 


tudom követni Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


KangiKép én is tudok hasonló esetről. Jó, hogy Andrisnak semmi komolyabb baja. Lehet, hogy Julcsi-immunrendszer most van mélyrepülésben? Tapasztalataim szerint minden gyereknek van egy állandóan beteg időszaka, kinek mikor, pl. addig szinte soha nem beteg ismerős srác az első osztályt hiányozta félig.

ElliKép akkor kedd? Állatkert? Arit-Borit viszemKép Ki még???????????

Urszila
urszila
 
 


BeuKép
Lőrincnek nagyon boldog szülinapot!Kép

Tüni
tüni
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: