Új privát üzeneted érkezett!

Benianya!

Peti ugyan most két hétig nem volt bölcsiben, de az is elég hosszú volt. Hétfőn, kedden nem sírt, örömmel ment, de tegnap és ma reggel is sírt, és Azért, hogy anya is menjen vele játszani. Tehát nem haza akart jönni. De szerintem nagyban rásegített a sírásra, hogy egy kisfiú nagyon bömbizik reggelente. Mondtam neki, hogy ha kimennek az udvarra, akkor gyűjtsön anyának gesztenyét és tölgyfa makkot. ÉS! Tegnap este pakolta kieflé a zsebeiből a zsákmányát!!!!!!!!

Juca!
Mi örököltünk egy cengát, ami a maminál van, így most gőzőm nincs, hogy milyen márka stb. Olyan 2+2 pótkerekes és anno még mi vettük István keresztfiának 4 éve egy tizesért! Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Juca, ilyen cangára gondoltam, mint ami Petinek van. Persze vagesz-csajos verzióban. :lol: Karira bringáról nekem az jutott eszembe, hogy én egyszer azt kaptam, mikor kicsit voltam, pont ilyen pótkerekeset, és persze tél volt ezerrel, hóesés, majd latyak, egy jó ideig nem tudtam használni, szóval ezt érdemes belekalkulálni, nehogy kiverje a balhét, hogy ő még térdig hóban is ki akarja próbálni... Ha ilyen idő van, lehet, hogy nem árt hozzá sítalpakat is beszerezni... :roll: :D

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


nekünk rózsaszín bicink lesz, kaptuk a szomszéd kislánytól...át kellene festeni

Alziza, megnézem majd a Milupát, bár szinte már az összeset megnéztem és szója van bennük. Felháborít!
A dokinő tápszert írt fel, de nem szereti már. Adnom kellene a tejtermékeket, de alig tudok beletukmálni 1 danonínót 2-3 naponta, az tele van sok adalékkal, de a natúr dolgokkal nincs esélyem. Túrós barack stb, amiket Benianya írt régen esélytelen. A sajtot is a kenyér és a párizsi közé reszelem, keveset. Sokszor az étel állagával van baja. Míg ette a Sinlacot nem aggódtam. Már a gyümölcsről is írtam, hogy nem csúszik, undorral nézi azt is ha mi esszük. Ja, a gumicukorral is ez van, ízlene neki, de undorodik, mondjuk nem bánom. Anyós hozta neki, én meg örültem hogy nem kéri. Szóval a múltkor itt voltak hugiék és már röhögtek hogy mit meg nem tettem hogy az általam nyert almalevet igya és ne a 100%-osat. Most a Vitatigris gyümölcspürét issza, nagyon szereti, csak kár hogy csak 2 ízben van. Már nem aggódom, ez van, még ha ilyen formában is, de valamiféle gyümölcs jut a szervezetébe. Viszont ha bármilyen husit felkínálnék, mondjuk békacombot, akkor megenné...csak én leragadtam a csirkénél és disznónál, meg a megmunkálásától borzadok. Pedig falusi lány vagyok, hátam mögött sok disznóöléssel, de sok-sok éve menekülök ezek elől.

Mári

Kép
mári
 
 

 
 

Ja, a rántott karfiolt megeszi, az a karfiol husi. :) Meg még néhány zöldségfélét, de a fő a husi, tészta rizs krumpli. Nekem a legnagyobb nehézségem, aggódásom tárgya a táplálása....

Tudom nem ez volt a téma, csak most így sikerült, de már megyek is, mert írtam a tanyára is. Nekem is rossz ez a 2lakiság, főleg hogy oda most szívesebben járunk. Én nem bánnám ha átköltöznénk, és akik eddig szerezhettek tőlünk hasznos infót, hát majd mástól fognak. Bocs Benianya, de én így gondolom. Akik nem írnak még a tanyára elég rosszul eshet nekik, hogy itt alig vagyunk. Vagy legyen az eredeti felállásban, hogy oda csak titkos infó, vagy költözzünk át teljesen. Ezt be kellene oda másolnom, de úgyis olvassátok itt is. Ez most jött ki belőlem, bár én ritkán jövök így nem biztos hogy ebbe beleszólhatok. Bocs ha ezzel bárkit megbántok.

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok

Benianya

Sajnálom pl.hogy a téli öltözés mind amoda ment.


na hát pl pont ezért gondoltam.
Mert az ember két helyre nem írja ugyanazt és mivel már oda több minden megy és ide csak kevesebb ezért jutott eszembe.
Ott sokkal jobban megnyílik mindenki és érdekesebb beszélgetések zajlanak.
De nem erőszakoskodok.


Mári
megnéztem és ebben is van szója-lecitin :(
Vendég
 


Helló!


Csak azt akarom, hogy ne költözzetek tanyára, mert én oda nem írok. Valaki maradjon, jó? Majd írok, csak most cseréltek egy ablakot, azt dzsuva van....

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Helló!


Csak azt akarom, hogy ne költözzetek tanyára, mert én oda nem írok. Valaki maradjon, jó? Majd írok, csak most cseréltek egy ablakot, azt dzsuva van....

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Ez kétszer ment...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


en nem akarok koltozni csak ez most igy nem jo. jobban tetszett az eredti feklallas.

Alziza. koszi hogy megnezted. hat ez az, szinte mindenben van. komolyan mondom, rosszabb mint a tejfeherje. Szoja szinte mindenben van. ugy felek a karacsonytol, mikulastol. 1 szaloncukrot 1 mikulast sem ehet meg es erdekes modon zsigerbol tudta mar tavaly is hogy azok fincsi pocakba valok.

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok!

Gab:

Lackónak boldog szülinapot!

Mári:

ha Neked egyszerűbb, akkor írj csak az egyik helyre! Szerintem senkit nem fog zavarni!

Colett:

én jövök ide is, (már amikor a gyerkőcök hagynak)

Juca:

Kinga nagyon csini! Tetszik! Látom ropja is rendesen! Szeretjük a táncos lábúakat!

Andy:

nagyon ügyes akkor Dani, ha ilyen gyorsan ment!
:lol: Gratula neki!

Megyek, mert a lányom valamiért ma nagyon össze van zavarodva!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Wawel!

Enyém sem alszik, egyik sem. Hol esik, hol nem. Most viszont kiviszem őket, ha esik, ha fúj, mert már nagy a nyűg.

tjuca
 
 


Colett! Nyugi, leszünk páran kétlakiak! :)

Andy! Jó, hogy jöttél! Dani ügyes, de ne lepjen meg, ha mondjuk 3 száraz éjszaka után mégis bepisil! (Persze remélem, nem így lesz!) :wink: Suli hajrá! Azt viszont sajnálom, hogy a párod sokat van távol, nem lehet egyszerű. :(

Wavel! Köszi a szülinapi gratut!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Mári!

Milyen reakciója van vencelnek a szójától?

Oriandy!

Gratula az éjszakai száraz pelushoz! Én is alig várom már, mindig csak 1 csomag pelust veszek már hónapok óta, hátha egyszer csak sikerül, de nem... :( Persze Nóri sokat iszik még lefekvés után is, úgyhogy nem is reménykedem igazán.

Alziza!

Egyetértek Veled. Úgy látszik, mi nagycsaládosok ebben hasonlóak vagyunk. Nekem sincs annyi időm, hogy mindkét helyre írjak, legalábbis állandó jelleggel. Ha van, akkor persze írok. De ez sajnos ritka...
hello
 
 


Bocsánat Venceltől a kis v miatt.... :oops:
hello
 
 


Wawel! Engem zavarna, ha csak ide írnék, mert már oda nincs időm benézni és vannak akik csak oda írnak és itthagynak. Szóval nekem ez a gondom. A tanyán szívesebben tanyáznék a zártsága miatt, tényleg felszabadultabban lehet ott csevegni, de ha választanom kellene, itt maradnék, hűséges típus vagyok ugyanis. Szóval az bántana, ha valaki csak oda írna, mert megértem de aki odas nem regisztrált vagy nincs ideje átkukkantani, reagálni, akkor akik oda áttértek, ottragadtak stb., azokról nem tud. na látszik hogy ott jobban beindult a csevely, nem győzöm olvasni és ebből sokan kimaradnak, tudom, ők is megtehetnék hogy oda is hát ezt sajnálom, na nem ragozom, aki egyetért egyetért, aki nem nem, részemről nincs harag csak aggódom a csapatunk felől

Hello. Bőrreakció, ekcéma. Semmi baj :) :wink:

Mári

Kép
mári
 
 


Mári

Találtam ilyet:
http://bolthely.hu/arcanum/fokat/486751923aac1_Szojamentes_termekek

Itt van egyfajta marcipán amit esetleg a szaloncukor helyett lehetne.

Itt pedig van egy szójamentes tápláléklista:

http://taplalekallergia.hu/index.php?content=22
Vendég
 


Ja!

nem vagyok ám ilyen gyors és ügyes,de eszembe jutott,h régebben segítettem a barátnőmnek keresni ilyesmit és most eszembe jutott. :lol:
Vendég
 


Gabella

Bocsánat,de nem is néztem a vonalzót! :lol:

Lackónak:
Kép
Vendég
 


Kedves Lackóóó!!!!
Nagyon boldog 6.szülinapooot kivánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Alziza! Érdekelne ez a vegaság!!Aát akarom kicsit húsmentesiteni, de azzalérvel,hogy zőccséggelnem lakikjól!!!!!Kérek szééépen néhány napi étrendet!!!
Marcy!!!!Azén uram éhenhalna műzli,joghurttaldélig az tutiiiiiiiiii!
azt hittem 3 nagy szelet kenyér meg 2 tányér rizs délre!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Alziza!!!Kérem a régi vonalzókat!!!!!!!!OLyan jóóvolt!!!!!!!!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya
Miért ezekkel mi a baj?Mármint a vonalzókkal? :lol:

Napi étrend?
Hú nekem olyan nics!
Állt egyszer eszek egy nap.
Pont ez a bajom,h asszem felborult most az anyagcserém mert alig eszek és egy dekát sem fogyok. :(
Most szedek valami homeos bogyót.

De asszem régebben már írtam kajákat a receptesbe amikor idejöttem hozzátok.
Szerintem akkor is pont te kérted.
Vendég
 


Nagyon boldog szülinapot Lackónak! Nagyon boldog névnapot Blaninak, így utólag is!
Vendég
 


Kimike!!Kösziii :wink:

Alziza! Akkor megyek meg is nézem!!Köszi utólag is.Nagyon!!!

Bár pont ezen a hétvégén nemlesz húsmentes étrend! A munkahelyen hoztak tegnaphajnalban vágott, csodaszép, nem tápon és falusi levegőn nevelt csirkét(2200 ft/db-kb 2 kg). Baconos, sörrel,mézzel locsolt töltött csirke receptet kaptam hozzá.Főszakácskodom szombaton.


Preni,Gab,nálatok mennyi a csirke? A hurkát 800 ért hozza.Láttaam apiacon 600-ért is,de valahogy a háziban jobban bizom,ismerem őket, tudommiylen körülményekközött vágnak stb.

Alziza!Cefamadart szedsz?
A régi vonalzón fotók voltak a csimotákról,úgy szerettem nézegetni!!!!!!!!

Egyébként elgondolkodtam Marcy férjén, nem is olyan kevés ám délelőtt egy naagy joghurt, az fél liter és jól laksz tőle. Sőt ehhez még 1 kifli sme lenne sok. Inkább azt kéne megállni,hogy etse 6 után ne együnk.Kipróbáltam a múltkor, nagyon jó volt,de valahogy olyan hülye civilizációs baromságom van nekem is, hogy este meló után, gyerekek ágyban, megérdemelt pihenés és megérdemelt evés. Kis császárszalonna lila hagymával, vagy kacsazsiros kenyér lilahagymával. Vagy olajbogyó sajttal,ubival.

Colett! Gyere már és mesélj!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya!

Csirke: 1000Ft/kg
Hurka, kolbász: 800 Ft/kg

Reni
Kép
prenata
 
 


Köszi, ismerem az oldalt csak nem ilyen egyszerű, mert ugye tojásallergia is van mellé...

a másikat megkukkantom, köszi!
bár nehezen lehet lekenyerezni

Utazunk 10-kor, mindenkinek szép hétvégét!

Mári

Kép
mári
 
 


Na, találtam palacsintaport, bár a tojáshelyettesítő por sem jött be nekem. na, készülődök

a marcipan jó ötlet, valahogy nekem kellene szaloncukrot készítenem...

Mári

Kép
mári
 
 


Benianya: hurka-kolbászért én még sose adtam pénzt! (Bár már régen ettem, és jól is esne...) Csirkét se igazán szoktam venni, ha egész csirke van, azt valahonnan kapjuk, inkább vagy csak mellet, vagy csak combot veszek, vagy apánk hoz akármit a Hungerit mintaboltból, és akkor meg nem tudom, mi mennyi volt.

Az én párom is éhen halna, ha műzli, joghurt meg üres főzelék lenne a kaja! :D Sőt szerinte a palacsinta se második fogás, csak desszert. Ha nem valami tartalmas leves, pl. gulyás után készítem, akkor simán éhes marad!

Szülinapi köszöntéseket Lackó nevében is köszönöm szépen!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Mári!

a barna tésztát sütöttem kofa szülinapjára. ő nem érzékeny, csak épp mikor aludt az egy hós is, meg kinga is konstatáltam, hogy sem tojás, sem tej nem volt itthon. nagyon fini lett.

http://www.vegetarianus.info/vegetarian ... sutemenyek

tjuca
 
 


Helló!

Gyorsan, szegény Noi Minimaxozik, hogy én tudjak érvényesülni. Szóval, betegek voltunk ezen a héten, Máté ma ment oviba, igazából csak 2 nap volt gáz, hányt is...Persze Noi is elkapta, nála láz, és extra nyűgösség volt. Ma még nem mebt bölibe, de hétfőtöl nincs mese....Különben semmi érdekes, lassan letszek a költözésről, éljen a gazdasági válság! Sulim még mindig nem akar kezdődni, gondolom még nem telt be a létszám.

Gabella: Már 6 éves???? Hűha! Gratula neki! Gondolom kap valami fini tortát! Ja, én uram is ilyen, palacsinta nem kaja, csak ha van még előtte valami!

Benianya: Én se eszek semmi szénhidrátot este, kivéve csoki! :lol:

Bocs, de ennyi, mert itt Nyafka Panka....

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Bicó témában csak annyit, hogy nekünk is az tetszik, amilyenen Peti ül, de nem tudom érdemes-e venni még, mert Dani nem tudja hajtani. Szülinapjára kapott egy pedálos traktort, de még azt sem hajtja, cak tolja vagy ha én tolom rajta akkor ugyan fent van a lába, de az istennek meg nem mozdítaná! Talán jövő nyáron.

Colett!
Dani is beteg volt a héten. vagyis szóltak a böliben, hogy olyan a kakija, hogy amit megevett, szinte emésztetlenül ürült ki nyákkal együtt. Azt mondták ez valami vírus, és van akinél lázzal, hányással is jár. Szerencsére neki 2 napig volt ez a fura széklet és ezzel letudtuk.
Milyen sulit szeretnél elkezdeni??

Benianyu!
Jól hangzik ez a kaja recept! Ha jól sikerül holnap, kérjük a receptet! OK? :wink:

Gab!
SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT LACKÓNAK!!!
Kép
Milyen nagyfiú lett már! Hogy repül az idő!!

Na, a mai éjszakánk nem sikerült úgy, mint a tegnapi. Igaz nem teljesen pisil be az Úrfi, de becsurgott az eleje, így pizsi csere és lepedőcsere volt hajnalban. Aztán kipisilte magát a wc-n és aludtunk is tovább. Olyan édes volt, ott sírt nekem, hogy bement az eleje! Nem győztem vígasztalni, hogy semmi baj, majd máskor nem fog... :roll: :D

Kép
oriandy
 
 


Benianya

Nem is voltak fotók a vonalzón :shock:

Nem Cefamadart szedek.Igazából nincs nagy gáz,nem a kilóimmal vannak bajok,hanem,h bizonyos helyekről nem tűnik el az aminek elkéne. :roll:
Azt mondják ez azért van mert lelassul az anyagcsere és nem használja fel a szervezet ezeket a zsírraktárakat vagy mi.
Én csak fucus vesiculosus-t szedek.
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos csak ritkán tudok jönni, hála Istennek nem betegek a lányok így nem is vagyunk itthon csak este de akkor már se időm se erőm nincs írni.

Én sem szeretném ha csak a tanyára írnátok mert én oda nem írok időhiány miatt.

Puszi mnidenkinek!

Lackó boldog szülinapot kívánok Neked!

Kép

Kép
katus73
 
 


Szasztok!!!

Itthon vagyunk, most csak egy mondat erejéig jövök, úgysem tudtammég visszaolvasni. A tanyára is be kell néznem és oda lesz írnivalóm!

LACKÓ!
NAGYON BOLDOG 6. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép

Bocsesz, most egy kicsit nézem a Szombat Esti Láz-t, a Megasztárt meg vesszük, hogy nehogy arról is lemaradjak.
De a tanyára feltétlen jövök!!!

Tsók!!

Erika

Kép
viera
 
 


Alziza! Úgy rémlik,láttam mindhárom csemetét a képen.Az nem a vonalzódon volt? Mint Vierának?

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya

nem,nekem nem volt olyan :lol:
Vendég
 


Benia!

Elárulom a titkomat!
Én is Gabellát kértem meg, hogy csinálja meg a vonalzómat. Küldtem neki fotót és kész, már a köv. percben ott is volt a vonalzóm.

Erika

Kép
viera
 
 


Al!
Akkor a neved alatti képen voltak hárman? Emlékszem hogy Zalán még kicsi volt és rajta volt a lányod is, ez tisztn a szemem előtt van.ezért gondoltam,hogy a vonalzód. Olyan jóvolt! A hsz-eknél mindig nézegetem a vonalzókat is, úgy szeretem nézni a képeket!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Katus! Jesszus! A te nagylányodnak is nagyon boldog szülinapot! Ezért kár, hogy ritkán jössz, egész elfeledkeztünk! Hogy telt a szülinap? Mesélj!

Bocsi, megyek, el vagyok havazva... Apánk meg az ügyeleten van, valószínűleg a temetőben beszerzett egy kullancsot...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Oryandi!

Kinga már megbarátkozott a bicajjal, a játszón. Ő szeretne egyet.

Méz!

reménykedem benne, hogy nem lesz latyak. :twisted: amúgy tuti, ha szánkót vennénk, hó nem lenne. ez a mi formánk.

Katus!

nagylányodnak is boldog szülinapot. nem is tűnt fel, hogy ennyire "hasonszőrűek" a gyerekeitek Gabbal.

mondjuk én nagyon nem tudom kinek van szülinapja, és el is felejtem gyakran. :cry:

tjuca
 
 


hahó!

Köszönjük a szülinapi köszöntést.
2 tortát sütöttem egy csokisat itthonraés egygesztenyéset az oviba.
Képzeljétek az ovis kis barátnőknek pedig a Mc Donald's-ba tartottuk a szülinapot. Nagyon klassz volt Katuskám nagyon -élvezte. 7-en voltak összesen és végig egy hostess foglalkozott velük én pedig a háttérben voltam.
Tortát is kapott a mekibe Kata, és ami legjobb volt,hogy összesen csak 7500 ft-ot kellett fizetni. ( ebben benne volt a torta is)

Többek között azért csináltuk a mekiben mert ennyi gyerek nem fért volna el a lakásunkban.

Kép

Kép
katus73
 
 


Nagyon boldog szülinapot Katának!
Mástól is hallottam, hogy divat mostanában a mekis szülinap. Biztos klassz lehetett. :)
Vendég
 


Katának
Kép
Vendég
 


Benianya

nem volt ilyen :shock:
egyszer volt olyan h feltettem olyan képet amin 3-an vannak együtt.
Az avatárom sem volt olyan.
Na ez örök rejtély marad! :wink:


Lányok

Ti ismeritek a mosószódát?
Vagy esetleg használja valaki?
Vendég
 


Katus!!!boldog szülinapot a csajszinak!!!
Mekis szülinap irtó jó...az elején! Nagycsoportban kezdték,másodikra 15x voltunk.Most szombaton lesz a 16. Igy már nem annyira tuti,ráadásul ott mindig ugyanaz a a csokitorta van,ami Blaninak nem jön be.De a játékok, a társaság, a mekis kaja meg nagyon, szóval azt mondja uncsiés menjek korán, egyem meg a tortáját-de azért még egyet sem mondott le!!!!!

Alziza,hát ez tényleg titokzatos.LEjet,hogy a fénykép ragadt meg igy bennem. :wink:

Miért kérdezed a mosószódát? Én kosószapant próbáltam, meg egy csomó mindent még, de az Arielnélsemmi sem szediki a gyerekek koszát. Igy is áztatnom is kell előtte.
Én vevő vagyok minden új ruhatisztitó módszerre!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok,21 fok novemberben!NEm semmi!!!!!!!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


kosószapant=mosószappant
lejet=lehet
szóköz meg értelem szerint
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ui:bent a melóhelyen meg van,hogy dupla szóköz van, mert megszoktam itthon, hogy 3 nyomásra üt egyet. Sokkal könnyebb bent irni,nincsenek elütéseim. De hamarosan meglesz az új klavi a laptophoz. :wink: :oops: 8) :?

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya

Mosószódát azért kérdezem,mert már nagyon sokszor olvastam máshol,h használják és állítólag sokat lehet vele spórolni.Mert ebből 1 kg csak 200-300 ft.A mosóporból kevesebb kell és ezt kell helyette.

De nem ismerem így gondoltam hátha valaki használja és elmondja h tényleg jó e?

Mivel a napokban szó volt a spóroásról így eszembe jutott.
:lol:
Vendég
 


HELLO!

Alziza!
éN KI AKAROM PRÓBÁLNI,A dÉVÉNYES CSAJ MOST KEZDTE HASZNÁLNI,AZT MONDTA EDDIG HOGY JÓ.dE MÉG NEMRÉG ÓTA HASZNÁLJA.
VAn egy blog,anyuka is nemrég kezdte használni,és azt irta meg van elégedve,pedig ott is van egy pici meg egy kicsi.
HA gondolod olvasd el.

Akartam is kérdezni Tőletek hogy vki használja e?

Másik:a dévényes csaj volt vmi természetgyógyász előadáson,és azt mondta a fickó hogy a sok szar kozmetikumtól kapunk el mindenféle nyvaját,és hogy a sodium laureth sulfate különösen veszélyes,a johnson tusfürdőnkbe is van,meg az én arclemosómba,ettől lehet bőrrákot kapni(jó tudom,meg sok mástól).A dévényes csaj meg mikor hazament megnézte hogy van e abban a tusfürdőben,ami egy ébként "egészséges" kozmetikumként vette direkt a gyerekeinek,na bumm,abban is az van.De a kérdésem az hogy használ vki natúr kozmetikumokat?Milyenek?
Mert pl ott a vichy(nekem nincs ugyan),jó drága de biztos hogy jó is?Meg gondolom sok másik is.




bocsánat nem írom újra,tegnap beleöntöttem a pudingot ab illentyűmbe,ez eg ymásik és itt bénázok.Már kétszer leállt agépem,remélem nem lett t tőle zárlatos,most rakott bele Peti új alaplapot.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


http://dilidomino.freeblog.hu/archives/2008/10/

a 2524-es írásnál írja a mosódiót-az most nem tom ugyanaz e mint a mosószóda. :? :roll:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 



KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Megint nem voltam jó ideje...

Gabella, Lackót Isten éltesse!

Katus, Katának boldog születésnapot!
A héten jártunk felétek. :)
Hm, nem is volt drága a mekis szülinap...ha azt nézem, hogy egy Happy Meal van 700 Ft körül...

Oriandy, gratula Daninak. Én még estére nem próbáltam a pelusmentességet...pedig van "matracvédőnk". :?

Alziza, én passzolom a mosószódát, de van egy fórumos ismerősöm, aki csak ezt használja...az a kár, hogy Szegeden nem lehet ilyet kapni, vagyis csak aranyáron. Ő annak idején Pécsett szerezte be valami ökoboltból, olcsón. Rosszat még nem mondott róla. Én a mosópor mellé próbáltam volna ki, de akkor senkivel nem tudtam hozatni, így elmaradt.

Bénianyu, kosószóda. :D Még mindig kuncogok rajta.

Pilchard, na most hirtelen megnéztem pár dolgot, mindegyikben van ebből a sodium laureth sulfate-ból. Ergo, vagy kibaszott drágán veszel "natúr" kozmetikumot, vagy elbattyogsz a gyógyszertárba, és csináltatsz magadnak és a családnak kencéket, fürdőkrémeket, stb. Ill. a harmadik lehetőség, hogy maradsz annál, ami van. Én ezt tenném. Ami azt illeti, ha mindent úgy csinálnánk, ahogy azt a természetesség megkívánná, akkor max. uborkapakolást tennénk az arcunkra, és tiszta vízzel fürdőznénk. ;) De ez csak az én véleményem.

Na most ennyi voltam.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: