Új privát üzeneted érkezett!

Mariann,

ez az éjszakai túra irtó klassz lehetettKépEz saját szervezés vagy valamilyen céges buli?Jó kis kalandos andalgás!

UrszilaKép,
mi van az apukáddal?Remélem már javult az állapota!

Anyicska,
egyben vagy még?Megy a drukk ezerrel!Kép

KangiKép
küldök neked sok túlélési energiátKépKépKépKép
mindjárt itt a tavasz és akkor már biztos könnyebb lesz!!Nincs valaki a közeletekben, aki segíteni tudna néha?(anyukád,testvér,barátnő)Szívesen teher mentesítenélek Julcsi vonatkozásábanKép Lala úgyis szeretne még egy lány testvért,biztos szívesen eljátszana vele!Kép

Próbálok majd feltenni képeket a hétvégi uszodázásról,de most el kell rohannom az oviba Lauráért!

Bombi
bombi
 
 


Kangi!
Hát én nem tudnék ilyen toleráns lenni ,én biztos patáliáznékKépKépKépÉs nekünk meg nyugodtan kiöntheted a szived lelked panaszátKépKépKépKép
Felnézek Rád, én már megkattantam volna!KépKépKép

Bombi!
Ez az éjszakai túra egy túraszervező barátunk találmánya,és évente 2x van,márciusban,meg novemberben.kb 80 fő szokott indulni.(ja és az andalgás kizárva,időre megy és verseny-szóval kilógott a belem" )


Myssnia!
Rád is felnézek hogy egyedül neveled Szilárdot!
Bár részleteket nem tudok,de ha Apuka is akarta Őt akkor elmehet a ........ bocsi,csak nehezen tudom elképzelni hogy hogy nem lehet ragaszkodni egy ilyen kis picikéhez.
Vagy mi vagyunk már kicsit idősebb szülők,és azért ez a véleményem,de mi lehet fontosabb az ember gyerekénél?
Na nem lázitok senkit tovább!

További ilyen gyönyörű Napsütést Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!



Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma jatszoteren, eleg nagy sar volt ugyan, de Petra minden aron homokozni akart. Meg a popoja is csupa homok volt a pelenkan belul, ami egy kombidresszen, harisnyan, kantaros vastag orkannadragon, puloveren, es dzsekin keresztul szerintem nem kis teljesitmeny.Kép
Ugy nem ertem egyebkent nemelyik anyukat, ez a jatszo a Dunaparthoz kozel van eleg szeles helyen, es az egyik 4 ev koruli kissrac sapka nelkul volt, csak fulvedoben. (En nem szeretem a sapkat, de nem sok hianyzott hozza, hogy felvegyem, olyan szel volt.)

Ma reggel, mikor oltoztettem Petrat, beszelgettunk a bilirol, vecerol, hogy mire valok, stb., es utana tobbszor is mutogatott a pelusra, es vecere keredzkedett. (Meg sosem ult eddig a vecen, es bilink sincs meg.) Persze nem termelt bele semmit. Szerintetek ez jo kezdetnek? Vagy feltehetoen nem erti, mit kene ott csinalnia, csak poenbol ul ra?

Kangi,
Csak csodalni tudlak en is, hogy nem pataliazol. Gabor is el szokott menni egyszer-egyszer sorozni a haverjaival, es akkor altalaban ott is alszik az egyik munkatarsanal, mert nem tud hazajonni ejszaka Dunaharasztiba. Es en meg ezen viszonylag ritka alkalmakkor sem tudok jo kepet vagni a dologhoz. Pedig tudom, hogy o szive szerint meg sokkal tobbszor menne. Ugyhogy probalok nem balhezni, ami neha sikerul is, de azert nem esik jol...
Viszont miota Marci megszuletett, mar parszor en is itthagytam ra a gyerekeket. Lefejtem egy adag tejet, es elboldogultak. En meg kikapcsolodtam egy kicsit. Pl. szombaton voltam intimtornan, kb. ket hete Gombocekkal taliztam, es tegnap pedig anyukam vigyazott a ket gyerekre, igy Gaborral egyutt tudtunk kimozdulni. (Na jo, azt hiszem, ennyi volt ezidaig az ossz gyerekmentes programom, de ez is tobb a semminel.Kép) Petraval meg en sem voltam ilyen menos, de most valahogy sokkal inkabb igenylem. Andisod megissza a lefejt tejet? Mert ha igen, akkor nyugodtan lelephetnel te is egy par orara, nem?

Urszila,
Annyiszor akartam mar irni, hogy en is jobbulast kivanok Apukadnak! Hogy van?

Anyicska,
Reg jelentkeztel......Kép

Myssnia,
Reg lattunk, igazan johetnel gyakrabban.Kép Mikor varhato a koltozes? Lesz neted? Tenyleg, Te ugye otthonrol dolgozol? Pestrol is fogod tudni ugyanazt csinalni? Es Szilard mit csinal olyankor? Hagy melozni? Vagy csak akkor csinalod, amikor alszik?

Ja, a mutetmizeria miatt el is felejtettem eldicsekedni Marci sulyaval.Kép Ket honaposan 6200g volt.Kép ...aztan masnap felhivtam anyosomat, es elmeseltem neki az egesz lagyekserv-sztorit, az immar megnyugtatobb vegkifejlettel. Vegen megkerdezte, hogy megmerte-e a doki, es mennyi a sulya. Mondom neki az adatot, es elkezdi korholo hangon mondogatni, hogy jaaaaj, kicsim, ezt nem lenne szabad, probalj vigyazni ra, nem szabad ilyen sokat etetni...Kép Azt hittem, ezen mar Petra pici koraban tulleptunk, de ugy tunik, nem...Kép Ja, mert a Viasat3-on (mint autentikus forrasKép) latott valamit a gyermekkori elhizas kovetkezmenyeirol. Celoztam ra, hogy majd ha Marci gyermekkorukent is duci lesz, visszaterhetunk a kerdesre, de amig csak anyatejen el, en nem vonok meg tole semmit. Aztan meg megkerdezte, hogy szerintem vajon mieeert van az, hogy Petranak koldokserve van, Marcinak meg lagyekserve (ami ugye megsincs) es koldokserve. Most erre mit lehet mondani?? Amugy anyosom nem ilyen, altalaban joban vagyunk, de most eleg furcsakat mondott, meg ha joindulatuan is.

Na lepek, szombat ota megint mukodik a mosogepunk, igy a vasalnivalo hegyekben all. Udv:

Leszter
leszter
 
 

 
 

Sziasztok!

Kangi!

Bevallom én is a morcos, patáliázó vagyok ha képes itthagynia gyerekkel. pedig az én férjem tul képp kizárólag munak miatt t esz így, ő a,iatt utazik sokat, d emég olyankor is haragszom ha nem az első adandó pillantban jön hazafeléKép Pl kint szoktak aludni a Hungaroringen, mert különben éjjel jönnének és hajnalban mennének vissza de én még ezt is nehezményezem néhaKépKépKép

Pedig amúgy látom ám a rossz oldalát is ennek, mert ő olyna itthon ülős típus hogy szörnyű, és külön veszekedés kell hog ykimozduljunk valahová, szóval ez sem jó. Ő szabadidejében egész nap itthon ülne, főz és tv-t nézKép Én meg délutánra kiakdok és követelem a programot. akkor nagy nehzen elindulunk, jön hogy hová menjünk? na ő nem tudja. BrrrrrrKép

Myssnia!

Július óta?Kép Se karácsony, se szülinapKép Én komolyna nem értem, pedig ennél azért jobban indult a dolog, nem? Majd bánja később, és próbálja rendbe hozni, csak sajnos nem mindíg lehet.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kangi,
Hátsóba bújás nálunk is van, talán most már kicsit ritkábban (vagy azért tűnik úgy, mert apa többet volt itthon mostanában), pedig kistesó nincs. Nyakpuszi is akad, attól a hideg futkos rajtam, mint a fülecske puszinálKép
Pihi rád fért. Remélem holnapra is jut belőleKép
Kukac húzó Julcsi (elképzeltem)KépKépKép
Andris gyarapodásKép

Mariann,
Éjszakai túraKép
Marcid hogy van?

Myssnia,
ApuciKép Nem tudja mit veszít.

Leszter,
Mi is így kezdtükKép Azóta már pisi is van. És (ha nem megyünk sehova) Roni délelőtt bugyiban van, igaz kb. óránként ráültetem.
Marci súlyKép
AnyósKép

Végre sütött a nap (csak a szél ne fújt volna) és sétáltunk családilag egy nagyot, persze a játszóteret is útba ejtettükKép

Maci_2
maci_2
 
 


HalihóKép

Na kész a parkettázás, feltettük az ablakpárkányt, körbeszegélyléceztünk, küszöböt fúrtunk, ablakot mostunk, berendeztük a nagyszobát. Szóval energiáim minuszbanKép
Lili már frankón kezeli a gérvágót és a klikkes parkettát is tudja 15 fokban tartaniKépKépKép
Apa hazajött, azóta hajtom, h dolgozzon ő isKépKép De holnap már pihi!Kép

LeszterKép
És mit mondtál, miért van köldöksérve?
Nekem a saját anyukám ilyen, ezért nem lakom otthon 18 éves korom óta!

MaciKép
És csak bugyi van rajta? mert Lili már ráül a bilire, ha nincs rajta semmi, és belepisil, pontosabban akkor ül rá, amikor pisilnie kell, tehát tudja mi az ábra, csak ugye meztelen fenékkel egész nap, kicsit hideg van.

KangiKép
akár péknek is beállhattok ilyen korai kelésselKép
Lili mostanában már negyed 8kor fent van, de van, h már 7kor, alig birok magamba lelket verni, nem is gondolok bele a helyzetedbe. KitartásKépKépKép

MyssniaKép
Nem semmi, sajnos én is ismerek olyan férfit, nem is egyet, aki lelécelt már az elején. Nem a kedvenc barátaim, annyit mondhatok.
Minden tiszteletem a tiéd!Kép

AnyicskaKép
mennek a drukkokKépKépKép

MariannKép
Ez az éjszakai kirándulás kicsit bizarrKép

BeuKép
Jó, h túl vagy a műtétenKép
Új kuckó. Új gyerek?KépKépKépKép
Remélem hamar lesz netetek!

Na léptem pihizni, mert bekattant valami ideg a csipőmnél, remélem holnapra javul.

Jó éjt:

Manócs
manócs
 
 


Manocs,
Atugorhatnal hozzank is instruktornak, ami a parkettazast illeti! Csak a konyhat, eloszobat szeretnem lerakni, azzal van nehezitve a dolog, hogy az eloszobaban all egy nem, vagy nagyon nehezen mozgathato, 3 ajtos szekreny, es tok egyedul vagyok a feladatra.

Bombi,
Toled meg a szerszamokat szeretnem kolcsonkerni! Kép Elobb- utobb ugyis belevagok, ha addig elek is! Kép

Beu,
Gratula a bekoltozeshez! Klassz lehet! Kép

Kangi,
Le a kalappal elotted! En nem biztos, hogy csak magamban duzzognek, ha a ferjem minden hetvegen eljarogatna szorakozni, mig en otthon bulizom ket aprosaggal!

Reka,
Nagyfejuseghez nem tudok hozzaszolni, nalunk az ellenkezoje problema, keskenyfejuek vagyunk kollektive. Ezert pl. minden gyerekemet kis sulyura, visszamaradottra saccolta az uh. Harmadszorra mar nem tudtak megijeszteni! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


KAngi, nálunk ugye egy ideig párhuzamosan szoptak. Úgyhogy elmaradt a rajtam lógás, szopi közben. Helyette bezzeg lehet konnektort szerelni, porszívózni, nagymosást csinálni, távirányítók habtestét popsikenőccsel leápolni. Na nem tudom, melyik a jobb. Kép

Barkácsoló háziassonyok, le a kalappal!
sofka
 
 


Sziasztok!

Nagyjából elolvastam a lemaradásomat. Láttam, hogy ovi, bölcsi volt a téma. Azt tudom, hogy a legjobb itthon lenne, de muszáj volt dolgoznom, ezért került Levi bölcsibe. De mi legyen, ha megszületik a kistesó augusztusban? Mi a helyes? Kivenni vagy maradni? Levi szereti a bölcsit, már barátja is van, akivel együtt játszanak, szeretik egymást. Persze néha összeszed mindenféle nyavalyát, de egyre hosszabb idő telik el két betegség között. Szóval nem tudom mi a helyes? Kb. a bölcsis nyári szünetig dolgozok (június 27.), augusztusra vagyok kiírva.

Myssnia!
Nem úgy volt, hogy a XVIII.kerületbe költöztök Szilárddal? Változott a terv, vagy még nincs készen a ház (rég jártam arra)?

Bocs, hogy megint csak önzőztem Kép.
Pusza, Virág (17+6) és Levi
virga
 
 


VirágKép
Ha akkor is szeretni fog járni, vidd bölcsibe. Lewgalább ebédig. Ha nem akar menni a tesó miatt, akkor otthon tarthatod. Az biztos, hogy akkor az oviba szoktatás egy picit nehezebben fog menni, de első a gyerek érdeke, ha Te ezt megteheted.

Olyan szép idő van. Alig várom már, hogy Domcsi aludjon, és mehessünk a játszóra.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Zsuzsi,
szerszámokat szívesen bármikorKépMondtam már,hogy segítek,szólj,ha megszületett az elhatározás!Mikor mentek haza?

Lányom mai mondása:

anya,ha a Balázs(öcsém)férjhez megy,húzhatom a mennyasszonyának a csíkját?Kép

tsók

Bombi
bombi
 
 


Bombi,
Csak Dani megy. Anyu most itt van, o viszi, aztan majd valahogy visszajon. Igazabol birnam mar, ha nem kene erte menni, de fel, hogy a frankfurti repteren elteved. Na persze, mert ha az elmult kb. 200 alkalommal nem az occsei meg az anyja szekalasaval lett volna elfoglalva, akkor mar csukott szemmel is tudna az utat.

Most mar csak azt nem tudom, hogy az Ikeaban (ami ugye 45 km) vegyem meg a parkettat, vagy a Baumarktban (2 km)? Kép Tartod addig a szekrenyt, mig alanyomom a deszkakat? Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


zsuzsi ebayon!!!!
sofka
 
 


Sofka,
De nincs! Nezem! Minden nap!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


sziasztok,

ég a pofimon a bőr, olyan régen voltam már itt.
Ismét hazaértünk egy hosszú hétvégéről, viszont úgy kapar a torkom, hogy én meg lassan a falat kaparom.

Csajok,
terhesen lehet szedni homeobogyót és egyáltalán torokfájásra milyen való?

ZSUZSI SEGITS légysziiiiii!!!!!!!! Kép

köszi
bocsi, hogy csak ennyi vagyok, egyébként jól vagyunk. Kép


holnap megyek dokihoz, múlt héten volt a cukros vérvétel ismétlése, várom az itéletet. Kép

Évi
Évi24
 
 


Evi,
Lehet szedni persze. Es kb. ezernyolcszazhatvanhet fele lehet jo torokfajasra. De hogy pont a tiedre melyik, azt sajna en nem tudom eldonteni! Nincs valami konyved, amibol a tunetek alapjan kuruzsolhatnal magadnak egy varazsbogyot? Legalabb az ingyenes Boironos?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Évi Kép
Propur tabletta szopogatása. Propolisz meg C vitamin. Elvileg ki kell kérni orvosod tanácsát, én kikértem, megengedte. Így nem kell homeon törnöd a fejed hirtelen.

Pussz
Hullafoltos Szemű Kangi, De Nem Sír Ma Este Nektek, Mert Apacuka Dolgozik A Gépen
kangi
 
 


Azért köszi Zsuzsi..... Kép
Van olyan kiadványom, elő is kotortam és tényleg rengeteg van abban is. Általban mindegyikből csak a fele tünetet produkálom, ami oda le van irva. Kép
Majd keritek azért valamit.

Évi
Évi24
 
 


Manócs,
Bugyi plusz gumis derekú naci. De így is becsurran az eleje, ha ő szól. Ezért szoktam óránként ráültetniKép
Hogy van a csípőd?

Bombi,
LánydumaKép

Évi,
Jobbulást!
Drukk holnapra!

Szuper napunk volt ma. Délután átmentünk játszani (és játszóterezni) barátokhoz. Roni el akarta hozni az egyik babát és nem akart hazajönniKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok csajszik!

Reg jartam erre en is, bar ahogy sejtem ez mostanaban csak ritkulni fog Kép Sofkahoz hasonlo cipobe kerultem es nem a 4 gyerekre gondolok....

Kerdesem lenne (tobb is..)
A Mini csoport az oviban ugye azt jelenti,hogy Jazit pl. felvehetik 2 es fel evesen ebbe es majd csak jovo szeptemberben kezdodik a kiscsoport. Jol ertem? Nagyon szupi, kicsi ovihoz tartozunk, gondoltam szeptembertol megprobalnank ...

Mas

Csajjak ma masodik napja flangaltunk kint pelus nelkul. Nem volt baleset, bar ma szolt ,h pisilne de nem akart csak ugy a fube....ertheto Kép Van erre valami modszeretek,hogy hogy lehet erre ravenni a csemeteket? Es holnap pl. Tucsokzenere megyunk, ott van WC...gondoltam oda sem adok ra pelust.Szerintetek ez jo5let? Vagy ezt majd en erzem...? Kép Hulye kerdes tudom...

Miszike
1ooo eve kerdezted,hogy en hogy olvasok Jazinak... Kép Szoval en nem magyarazok el minden szot, inkabb mondom melle a szinonimat, nem magyarazom,hogy ez ezt es ezt jelenti. De nem mindennel, akkor sosem jutnank egyrol a kettore...egyebkent most vettem neki egy Dumbo konyvet, es nagyon elvezi, pedig hosszu a mese (csak reszleteket meselek neki) viszont szepek a kepek... Kép

Franyo
Igyexem irni! Csak sosem jutok gephez...

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Norka,
köszi a mesélés leírását! Kép
Nagyon ügyi Jázi a pelusnélküliséggel! Kép

Maci,
Roni is már igazi felnőtt, hogy bugyiban mászkál! Kép

Évi,
köhögésre van két komplex szer, a Homeogene és a Homeovox is, a Boironos katalógus végén van a leírásuk. Én az elsőt szedtem és úgy-ahogy használt. Jobbulást!

Manócs,
nagyon ügyi vagy, hogy így barkácsolsz! Kép

Leszter,
gratula szép súlyú Marcihoz! Kép Ne törődj az anyósod károgásával, bár biztos rosszul esik. Kép

Myssnia,
jó újra hallani felőletek! Szili már csuda nagy lett! Kép

Kangi,
úgy sajnállak Apacuka kimaradásai miatt! Kép Talán emlékszel, meséltem, hogy nálunk is ez volt a helyzet, én nem bírtam idegekkel, hogy ennyit van távol, de a sok veszekedésnek nem több együtt töltött idő, hanem majdnem válás lett a vége. Sajnos nem tudok semmi okosat tanácsolni, remélem nálatok hamarabb belátja a ház ura, hogy igény van rá otthon is...

Zulu,
dobozolás-költözködés tényleg embert próbáló munka, sok energiát küldök! ++++++++
Jobbulást a kicsiknek!

Csucsuka,
küldtem mailt!

Képzeljétek, tegnap együtt sütöttünk Apucival sütit, annyira jól esett, hogy így törődik velem! Kép Nagyon fincsi is lett, már el is fogyott mind... Kép
Hmm, hallom, hogy meg is jött a kocsival, megyek pizzát enni! Kép

Pusz
ma félidős Miszike
miszike
 
 


Sziasztok,
csak hogy ne legyen egyszeru az elet, a hetvegen osszeszedtem az influenzat, igy tegnap delutan ota 40 fok feletti lazzal kinlodok. A gyerkocok meg jol vannak, de ki tudja, meddig...Kép
Aaaaaaa, mintha nem erdemelnek mar meg egy kis nyugit, joidot, es egeszseget. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc !

Jobbulást,hamar gyógyulj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mariann
mariannmarci
 
 


GombócKép
Huhh, most nagyon sajnállak. Ebben a jóidőben betegnek lenni nagyon kemény lehet. Sok gyógypuszit küldök!!!!!!!

NorkaKép
Pelusmentes Jázi nagyon édes lehet! Próbáld meg nyugodtan a bugyiba vitelt, csak vigyél pótruhát, ha lesz baleset, át tudd öltöztetni.

MiszikeKép
Kedvesférjhez gratulaKép

Olyan szép idő van, hogy alig várom, kimenjünk. A gyerkőcök is nagyon élvezik, és Domcsi sokat alszik azótaKép
Tegnap Dorka olyan édes volt. Egy 21 hós kislány csupa szeretetből ölelgette, ellökte, pofozgatta Domcsit, amire ő persze sírt, és Dorka is sírt, hogy az ő kistesóját bántják. Meg akarta védeni. Meg ment utána, nekem nem is kellett, ő vigyázott rá.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Gomboc,
Jo eg, nekem csak hoemelkedesem van meg nathas vagyok, de a ket gyerekkel sulyosbitva ez is kikeszit. 40 fokba inkabb bele sem gondolok.Kép Jobbulast!

L.
leszter
 
 


Zsurló Annájának,
Boldog szülinapot!Kép

Ari Kristófjának,
Boldog névnapot!Kép

Heni,
Boldog névnapot!Kép

Norka,
Itthon Roni is elvan fél napot pelus nélkül. Ha megyünk valahová, akkor adok rá pelust, Persze ilyenkor valamennyit visszafejődik (gyakoribb a baleset).
Azért rakjál el váltás ruhát (esetleg pelust is, ha idegen helyen nem akar wc-zni).

Miszike,
Már félidősKép Gyorsan telik az idő...

Gombóc,
Végre itt a jóidő, te meg betegeskedszKép Drukk a gyors gyógyuláshoz, és hogy a többiek ne kapják el!

Nelli,
Tyúkanyó DorkaKép

Leszter,
Neked is jobbulást!

Írt egy sms-t a párom, 10000 Ft-ba került ma a parkolásKép és a kocsival is van valami gondKép

De legalább az idő szuper!Kép Erre vártunk. Közel másfél órát játszótereztünkKép, de Roni így sem akart hazajönni, végig hisztizte az utatKép

Maci_2
maci_2
 
 


Gombóc, Leszter,
jobbulást nektek!

Nem is merem mondani, hogy 2,5 órát csatangoltunk Kevinnel az Állatkertben. Szupi volt, gyönyörű idő, minden állat kint, úgyhogy imádta. Én meg őt imádom, amikor ilyen jó fej, mint ma volt.Kép
Most durmol ezerrel, jól elfáradt, mert nem babakocsiztunk.

Holnap is megyünkKép de most már előveszem K vékonyabb kabátját, olyan klassz idő van!Kép

pusza
e
ellimami
 
 


SziasztokKép

Hát Gergő 1 óta alszik, mint akit fejbevertekKép, úgyhogy van egy kis időm írogatni. Voltunk lent másfél órát motorozni, nagyon élvezteKép Hazajöttünk és bevágott egy csomó vajaskenyeret (no, nem azért pont ezt, mert nincs mit ennünk, de főtt kaját és húsféléket továbbra sem eszikKép)

Kincső még mindig teljesen jól működik, éjszaka alszik (van, hogy napközben isKép), kezdi felfedezni a kezét, meg a lábát. Kaki péntekre megérkezett, kétpelenkányi mennyiségben, és gyanítom, hogy a cukros kamillateától. Úgyhogy ezúton mondok köszönetet mindenkinek az ötletért. Viszont azóta megint semmi, pedig szopi közben tekereg ezerrel. Na, majd holnap megkérdezem dokinénitől, hogy ez normális -e. Uis holnap megyünk oltásra, meg mérésre, meg miegyéb.

GombócKép
Sok-sok gyógypuszit küldök nektekKép Most már valami nagyon szuper dolognak kell következnie nálatok ennyi rossz után!

Maci_2Kép
ParkolásKép AutóKép Most mi is érdekes látványt nyújthattunk, amint jöttünk hazafelé, mert Gergő megmakacsolta magát, és iszonyú üvöltésben tört ki. Kincső rajtam lógott a kendőben, és meg húztam Gergőt fel a lépcsőn, a másik kezemben meg hoztam a motorját.

NelliKép
DorkaKép Irígyellek, néha alig bírom utolérni Gergőt, olyankor tök jól esne, ha nem nekem kéne utána futnom.

MiszikeKép
Apás sütésKép Olyan furi, hogy már félidős vagy... Sikerült végülis dokit találnod?

Lenne ám egy kérdésem is: nincsen köztetek véletlenül könyvelő? (Vagy esetleg valaki, akinek ingatlana van bérbeadva?) Nagyon sürgős kérdésem lenne.

Ja, és ha esetleg valaki lakásfelújítást tervez, és festőt keres, az szóljon nekem. Most gyűjtögetem enyém apának a munkát, mert elegem van abból, h. folyton szivatjákKép

Na, ennyi voltam, mert Gergő is felébredt, és Kincső is kiabál.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Elli,
Mikor szoktatok állatkertbe menni?

Tüni,
Végre kakiKép
Az én másik kezemben egy madzaggal húzható kacsa volt, miközben Ronit vonszoltamKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Tudom-tudom, ezer éve nem írtam... azért olvasni szoktalak Titeket de ennél többre nem futja. Ráadásul hétfő óta állat lassú a netem, rosszabb, mint anno modemmel, este felhívjuk a szolgáltatót, hátha van vmi ötlete.

Nadine
szerintem nagyon hasonlít egymásra a két lányod Kép nagyon édi mindkettő!

én ma voltam dokinál, minden oké, a 35. hétben vagyok, még teljesen zárt a méhszáj a keményedések ellenére. Már nagyon kezdek nyűgös lenni, nagyon várom a végét! Danival próbáltam reggel a kistesóról beszélgetni, már 3 perce tépem a szám, erre rám néz, és közli, hogy csurog a kávé.Kép Szóval marhára érdekli a téma.

Boldogít egyébként rendesen a fiam, ahelyett, hogy kímélne Kép REggel megszökött pelusozás közben, felmászott a kanapéra és közli, hogy Nanika pisil. Odanézek, bakker tényleg! Kimegyek rongyért, mire visszaérek na mi van a pisi mellett? hát kakilt is a drága! Ezek után lementünk sétálni, ahol megtalálta az egyetlen sáros helyet, ott elesett. Hazajöttünk, inni kért, leejtette a poharat, ami ripityára tört, szóval nem unatkozom. Mi lesz itt kettővel?

Jó hosszú lettem és csak magamról írtam, bocsi! Próbálok majd gyakrabban jönni

Andi
34+4
psandi
 
 


Andi,
már többször gondoltam rád, hogy hova tűnhettél. Kettővel beáll a totál káosz, szerintem, de nem akarlak rémísztgetni Kép

Elli,
te hol szoktál leparkolni az állatkertnél?

Dana tegnap részletesen kifejtette, hogy Abigélt hagyjuk kint az udvaron a hidegben, és az ajtót is gyorsan csukjuk be Kép Nem féltékenyek egymásra a lányaim, ááá.
zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon volt időm jönni, mert nagyon zajlik az élet, csak gondoltam adok egy kis életjelet.

Először is a betegeknek kívánok nagyon gyors gyógyulást, nekünk talán végre sikerült kimásznunk egy két hete tartó köhögős, lázas, orrfolyós valamiből, amit még a kórházból hoztunk haza. Nekünk a homeopátia nagyon soakt segített, már csak azért is, mert megtanultam, hogy nem jók a köhögés csillapítók, mert nem engedik kiköhögni amit ki kell. ÉS Daninál köhögésre most először használtam homeopátiát a szokásos bedörzsölős kámforos cuccok helyett és óriási a különbség a betegség lefolyása között.

Ennek örömére tegnap végre levegőn voltunk, láttunk huszárokat meg lovakat, Dani azóta azt emlegeti, hogy anya táncoltak a lovak. Aztán este anyum vigyázott Danira én meg elmentem karaoke partyra, hamár apa focimeccset néz Milánóban. Nagyon szupi volt, kb. utoljára 5 éve voltam úgy bulizni, hogy alvásilag kimarad az este.

MA viszont meleg front ezerrel, nem lehet bírni a sráccal, egész nap a hülyeségeken törte a fejét és sikerül is tönkretennie egy pár elektromos kütyüt. NAp végére eléggé leamortizálódtam az egész napos hiszti után, de egyből feltöltődtem, mert ültem a földön kicsit megzuhanva és Dani odajött átkarolta a nyakam, adott két nagy puszit, majd mondta, hogy "Anya bocs, Dani szeret." Anya meg persze elolvadt.

Bocsi, most csak önző voltam, megyek csinálok valami ehetőt, apa üzent, hogy már Graznál járnak.

Réka
muki
 
 


RékaKép

Lehet, hogy a férjemnél jönnek be????
Ugyanis egyedül vagyok, mert Ő dolgozikKép

Kétgyerekeseknek kitartás!
Mi most az üssük, rúgjuk, harapjuk a másikat, de legalábbis bosszantsuk, hogy kiabáljon, vagy sírjonKép vagyKép?
Szóval van új a nap alatt mindig.


Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Kösz az érdeklődést apukámról. Javulgat, most már a bal keze is szinte teljesen OK. Még kórházban, bár a 4 napos ünnep alatt 1x volt nála a gyógytornász. És persze doki sem.Kép

KangiKép kösz, ha megtudsz valami bővebbet arról a Yamamoto(?) alapítványról. Most úgy tűnik, hogy nem lesz rá szükség, de ki tudja, mikor történik megint valami?

Szegény kicsi fiam nem jutott be a 8 osztályos gimibe. 160-ból 140 pontot sikerült összeszedni, de ez nem volt elég. Elég könnyen viseli (én rosszabbul), főleg, hogy az osztálya kb. marad. Búfelejtőnek elvittem egy jó dzsesszkoncertreKép

Urszila
urszila
 
 


Maci

Andus is koszoni Kép

Mindenkinek sok jot, sajnos beindult a meloszezon...

sziasztok
Zs n A
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Andi!
Ahogy olvastalak ikertesónkról ,hát amolyan "dezsavű"szép franciául-érzésem támadt!
Enyém kölök is hasonló gengszter!KépKépKép

Elli!
Valamikor most már tényleg mi is csatlakozunk egy állatkerti sétához!!!!

Maci!
Édi lehettél a kacsával!KépKépKép

Urszila!
Örülünk hogy Apukád jobban van!
Szegény gyerek,mekkora szintet követelnek?Amúgy a 8 o. gimi miért jobb?

Réka!
Hát nem csodálom hogy elolvadtál!Kép


Megyek aludni egy kicsitKépSzerencsére már hamar világos van reggel!!!!!!!!!!!HURÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!


Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok,

En is olvasgatok, nagyjabol kepbe is vagyok, de itt aztan vege isKép
Uj fonokot kaptam, hat az elozovel jobban kijottunk az egyszer biztos. De ezt a 8 honapot mar valahogy kibirjuk egymassal remelem.

Lanyok,
Vett fel valaki szocpolt kozuletek? Amit lehetett elolvastunk a neten, most probaljuk beszerezni a papirokat. Szoval engem inkabb a szemelyes elmenyek-elintezesi lehetosegek erdekelnenek.

Es ket kep:
Kép

Nem is edesszaju am a lanyka
Kép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok

Állatkerttel kapcsolatban: a csüt az ált. fix, mert akkor jön a takinéni, és akkor oda szoktunk menni. Ha jó idő van, máskor is, de az változó. Ma pl f10 körül megyünk ki, alvásra (12-2 közt, ahogy bírja a kölk) haza.
Parkolni az Állatkerti sétányon szoktam, ilyen korán még mindig van hely. 10 után már keresni kell, de azért akad.
na, itt áll és rángat K hogy menjek vele, valami érdekeset talált.
pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is.
Hazajöttünk Alsópáhokról 1 nappal előtte.

Nem igazán voltam megelégedve. Ahhoz képest, hogy 4csillagos szálloda volt, linóleum padló, (állítólag anti alergén szoba volt) szerintem járolappal is el lehet érni ezt, és sokkal szebb, az egész szoba nem volt nagy, és ez egy apartman része volt, össze lehet nyitni (egy ajtó választotta el) egy nappalival és egy másik hálószobával. Volt zuhanyzó, meg bili, wc-re szűkítő, meg zsámoly a mosdóhoz. A villany kapcsoló Dorka magasságban volt azaz simán elérte, így a legújabb játéka ez volt, le föl oltogatta a villanyt, az ajtókon a kilincsek is Dorka magasságban voltak, így ez is plusz gond volt, hogy ne rohangáljon ki a folyosóra.

Belűről nem volt zár, mert kintről kártyával lehetett kinyitni.

Dorka kimászik a kiságyból, így nem utazó ágyat kaptunk, hanem rácsosat, de ebből is lazán kimászott. Így mikor kérdeztem, hogy nincs e más megoldás, nehogy kiessen éjszaka, azt válaszolták nincs, így végig velünk aludt.

Ezt még lenyelem, de a második éjszakától beköltöztek az apartmanba, 2 felnőtt 3 gyerek, amit ezek műveltek, nem volt semmi, nem tudtunk tőlük aludni. Nem voltak tekintettel senkire, kiabálták, csapkodták az ajtókat, bömbölt a tv, így úgy döntöttünk haza jövünk 1 nappal előtte.

Így 28e ft spóroltunk meg.

Maga a szálloda se egy nagy szám, kajakor közelharc megy az etetőszékért, és ha nem mész időben, akkor a helyért is. Sok a német nyugdíjas. A fürdő részleg van gyerek medence de, kicsi volt 6-7 gyerek benne van, már sok.

Na meg beül az újgazdag apuka a csemetéje mellé áztatni magát 20-30cm vízbe, pedig óriási betűkkel ki van írva nem szabad higiéniai okok miatt. Az élményfürdő, hát van max.4 pezsgő elem a medencébeden,1 órában 1* megy valami.

Van szauna 1 normál, 1-1-1 gőzkabin, aroma szauna, sima szauna a pucér embereknek.

Kint van játszótér mikor ott voltunk csupa hó, így nem lehetett használni, kint is volt 2-3 medence, de gondolom, csak nyáron használják. Ja és még hab a tortán az István házban voltunk, ami nincs közvetlen folyosó kapcsolat a fő épülettel, ez talán nyáron nem baj, de télen nem volt jó fürdőköntösbe (amit a felnőttek kapnak) az udvaron átsétálni, illetve Dorkát állandóan öltöztetni.

Szóval nekem nagy csalódás volt a Kolping gyerekbarát hotel. Ja és azt nem tudom miért kértek el a gyerekre 1500Ft-ot mert hogy annyit nem evett meg, más szállodákban ingyenes a 2-3 éves gyerekek elhelyezése.

Dorka beteg, hány, lázas már 2 hete hogy nem járunk bölcsibe.

Kolpingról mégy annyit, hogy talán ha apatrmanba mész a Gizella épületbe emeletre, akkor talán jobban érzed magad, mint mi. Vagy én vagyok igényes.

Sziasztok
Manó2+Dorka

Volt pozitív dolog is, a kaja finom volt, és vigyáztak a gyerekre is (nem volt könnyű dolguk, mert kevés kicsi 2-3 éves volt, inkább 5-6 évesek anyukákkal együtt bent ültek a Bobó oviba, tudnám miért?.

Kép
Kép
dorka2
 
 


PsAndi,
Hétördög DaniKép Kitartás! És drukk!

Zsuzsó,
Végül kinthagytátok Abigélt az udvaron?Kép

Réka,
Nem csoda hogy elolvadtálKép

Urszila,
Örülök, hogy apukád javulgat. További gyógydrukk!
Sajnálom, hogy nem sikerült AndrisodnakKép Majd 2 év múlva!

Zsurló,
Azért ha lesz kis időd bővebben is írhatnál magatokról, és a 2évesedről képekkel kiegészítveKép

Mariann,
Engem nem is annyira a kacsa zavart, inkább az üvöltő RoniKép
Ma előrelátóan raktam el ropit, azzal csalogattam hazaKép Tudom nem jó megoldás, de jobbat nem tudtam.

Angi,
KépekKép A jólfésült és a kisbosziKép

Elli,
Erről ma lemaradtunk, pedig még a kocsi is itthon volt.

Manó2,
Sajnálom, hogy csalódtál a bababarát szállásbanKép. Mi még nem voltunk, de a leírtakból megjegyzek pár szempontot.

Tegnap a szervíz 4-szer annyiba került, mint a büntetésKép

Maci_2
maci_2
 
 


Manó2
akkor egyszerre voltunk, és mi is az Istvánban. Nekünk pont ellentétes tapasztalataink voltak, nagyon szuper volt minden, állati jó szobátkaptuk (fel is írtuk a nagykéményre Kép ), és nekünk az öltözés sem okozott nagy gondot (amúgy az átjáró folyosók elég hűvösek, így sokan ott is felöltöznek).
A vacsinál szerintem csak kezdésre nem jó menni, egyébként tök szellős, a kaját meg folyamatosan pótolják. Mi az etetőszékkel sem voltunk gondban, gyakran fa kisszéket is találtunk, merthogy ugye a nagyobbikom (4 éves) is abban akart csücsülni. Naná.
Az élményfürdőt szerintem a kinti medencékhez hirdetik, így azt nyáron lehet kipróbálni.

Mi nagyon pozitív élményekkel jöttünk haza, és az ágyról leesést egy hozzátolt fotellal oldottuk meg. Az én kétévesem sem alszik már rácsosban, így az utazóágyat nem vittük.

Amúgy akkor könnyen lehet, hogy tök sokszor találkoztunk....

Hát, ezek a mi tapasztalataink voltak.

Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
SOS. Ma este befektetnek a kórházba mert kicsit lassú a baba. Ha nem lesz jó holnap az amnio., meg Nst+ áramlási UH, akkor megindítják a szülést.

Az Arnica C200-at te ajánlottad, és megrendeltem, de nem tudom hogy kell szedni. Én 1X5-re emlékszek szülés után. Vagy több napig kell? Milyen mellékhatásai lehetnek? Asztmás vagyok, fűre-fára allergiás ezért mire figyeljek?


Én lassan indulok a kórházba, de emberem benéz, aztán hozza az infót.

Előre is köszi,

Ancsa

Kép

Kép
anyicska
 
 


Ancsa
nagyon szorítok! +++++++
ARnicaval kapcs. sajnos nem tudok segíteni

And
psandi
 
 


Sziasztok lányok

tanácsot szeretnék kérni, szerintetek gáz-e?
Szóval mikor Kevin 1-2 napig lázas volt a múlt héten, bágyadt volt ugye, meg nem is jó a szaladgálás ilyenkor, és betettem neki a Toy Storyt. Akkor úgy tűnt, nem annyira tecc, ott ültem mellette, és közben "meséltem" mi történik.
Na, és azóta minden nap kéri a "Buzz-t", és már van, hogy fél órát is nézi, már egyedül is, bár néha a számára érdekesebb részeket még mindig kommentálnom kell. Mást nem néz, nem is kéri (be sincs kapcsolva a tv) de emiatt sírást is képes produkálni...tök aranyos figurák, meg történetek (1-2 megvan, cserélgetem neki) de mégis... próbáljam leszoktatni, vagy hagyjam?
Ja, megpróbltam betenni neki másikat, pl a Némo-t, 101 kiskutyát, de kérte vissza a Buzzt. Tehát CSAK ez kell.Most szereztem teletubit meg Gryllus-féle Maszkabált, még kipróbálom, de nem nagyon hiszem, hogy kiütik a Toyt...vagy hadd nézze?
Szerintetek?
Kép Kép Kép
e
ui: mondjuk így gyakrabban tudnék jönni, sőt, ma főztem isKép
ellimami
 
 


Sziasztok lányok

tanácsot szeretnék kérni, szerintetek gáz-e?
Szóval mikor Kevin 1-2 napig lázas volt a múlt héten, bágyadt volt ugye, meg nem is jó a szaladgálás ilyenkor, és betettem neki a Toy Storyt. Akkor úgy tűnt, nem annyira tecc, ott ültem mellette, és közben "meséltem" mi történik.
Na, és azóta minden nap kéri a "Buzz-t", és már van, hogy fél órát is nézi, már egyedül is, bár néha a számára érdekesebb részeket még mindig kommentálnom kell. Mást nem néz, nem is kéri (be sincs kapcsolva a tv) de emiatt sírást is képes produkálni...tök aranyos figurák, meg történetek (1-2 megvan, cserélgetem neki) de mégis... próbáljam leszoktatni, vagy hagyjam?
Ja, megpróbltam betenni neki másikat, pl a Némo-t, 101 kiskutyát, de kérte vissza a Buzzt. Tehát CSAK ez kell.Most szereztem teletubit meg Gryllus-féle Maszkabált, még kipróbálom, de nem nagyon hiszem, hogy kiütik a Toyt...vagy hadd nézze?
Szerintetek?

e
ui: mondjuk így gyakrabban tudnék jönni, sőt, ma főztem isKép
ellimami
 
 


2x ment bocs
ellimami
 
 


Ancsa,
én is szorítok, végre ismét egy frissbaba kilátásban!Kép
Én ma este megyek 12 hetesre, remélem minden ok.
(Miszike, én ma megyek először a privirendelőbe, majd megírom, hogy enyémdokinál mi-mennyi.)

Ja, és Andi, a másik topicban szó volt a Mávos dokikról, és megemlítettem a copfos dokidat, hogy ő lett volna még lehetőség a "fura" stílusával. Többen írták, hogy szupi dr, és hogy a mávos nővérek közül is többen nála szültek.
Szóval jó kezekben vagytok, te és LeviKépKépKép
Ha gondom lesz az enyémmel, akkor lehet, hogy bevállalom a stílusát, annyi jót írtak róla.Kép

pusza
e
ellimami
 
 


Elli
jaj de jó, köszi! EGyébként mindig ezzel vígasztalom magam (mármint, hogy jó doki) amikor kétségeim támadnak a stílus miatt, bár ennél a terhességnél egész tűrhető, még nem borított ki egyszer sem. Kép
túl vagy már a dokin? Mi volt?

Andi
psandi
 
 


Haliho!

Gomboc ++++++++++++++++++ es Kép Remelem mara mar javult a helyzet!!!!

Andi
Nem irigyellek ,jol lefoglal a kispasid!

Elli
Nalunk a Kockasfulu nyul a sztar es detto hasonlo elvonasi tunetekkel Kép Ezert minden nap (koppkopp par napja nem tart igenyt ra, de honapok ota) napi 2 reszt nezhet meg (kb. 15-20 perc). Se tobbet/se tobbszor.Megertette

Egyebkent Tucsokzenet megusztuk baleset nelkul es gondolom veletlen,de azota sem volt kint sem baleset Kép Jovo7en utazunk Pecsre!Remelem marad a jo ido!
Ma voltam UHn, minden rendben Pannival Kép

Norka
norkini
 
 


Ancsa,
megy a drukk ezerrel. Kép Aztan varjuk am a jo hireket a "friss babarol"! KépKépKépKépKépKép

Elli,
szerintem hagyd. HA megszuletik a kisteso, orulni fogsz, ha valamivel le tudod idonkent kotni Kevint. Kép Nalunk Nandi nagyon hasfajos idoszakaban, amikor mar ZSombi is kiborult (meg en is Kép), inkabb Teletubbies nezhetett, mint a fuggonyrangatas, konnektorba nyukalas, uvegasztalon tancolas, vagy epp furdokadba fejjel beleeses produkcioival szorakoztatott. Kép

Aki mar volt influenzas, attol kernek egy kis infot. MOst mar 3. napja vagyok nagyon lazas (39-41 fok). Es ugy kohogok, hogy mar az osszes hasizmom is faj. Meg fulladok. Es ugy veszem a levegot, mint Darth Vader. Szerintetek ez lehet tudogyulladas? CSak mert a haziorvosunk azt mondta, kijon megnezni, ha vacakabbul vagyok, de feleslegesen nem ugraltatnam, viszont rosszabbul se akarok lenni. Szoval mi a "normalis tunet" influenzanal es meddig tart? Kép

Jo ejt!
Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: