Új privát üzeneted érkezett!

Szobatisztaság: szerintem nem kell aggódni, biztosan mindenkinél eljön az az időszak amikor nem kell majd pelus.
Ne rágódjatok ezen nálunk katus 1 hét alatt lett szobatiszta úgy, hogy már éjszakára sem kellett pelus. Ekkor több mint 2 és fél éves volt.

Kimike!
Ti is betegek vagytok? Jobbulást!

Evés a bölcsiben: lehet abban valami, hogy ha majd megszokják akkor majd fognak enni. De: van olyan gyerek is aki tényleg nem eszik semmit a bölcsibe. ( na jó pár falatot azért igen)
Senkit nem akarok ezzel elkeseríteni.
Pancsikám egyébként jó evő a bölcsiben,természetesen neki is van olyan amit nem eszik meg.

Marcy!

Szuper anyuka vagy menni fog 2 gyerekkel is. Személy szerint emelem kalapon azok előtt az anyák előtt akik 2 kis gyerekkel nyomják otthon. Minden elismerésem nekik.
A ruhapénz nagyon klassz.

Benianyu!
Cici :D !

Azt hiszem ma sajtos palacsintát csinálok ebédre.Ti mit főztök?
Olyan jó amikor itthon vagyunk és végre főzhetek, mert nagyon szeretek főzni.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Katus, sajtos palacsinta, jól hangzik. Receptet nem dobsz? Én azt hiszem borsófőzit csinálok, van pöri, azzal esszük. Bár Milánnak majdnem mind1, mert a betegség miatt nincs étvágya.

A bölcsiben szinte mindent megeszik. Azt hiszem ez alól a leves a kivétel, nem igazán leveses. Itthon se nagyon megy neki. És a gyümölcsöket se igazán szereti sajnos. De mindíg úgy fogadnak, hogy ma is jó étvággyal evett. Egyszer beteg lett a bölcsiben, mentem is érte, ahogy szóltak. Akkor mondták, hogy most sajnos nem evett olyan jól, de még mindíg Ő evett a legtöbbet a csoportból.

Meteor-Kmammy, de jó, hogy találkoztatok! :)

Írjatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Benianya: 2 óra az út hazáig a bölcsiből??? :roll: Vagy csak közben még százmegegy dolgot intézel... ? Amúgy én is ettől félek, hogy Nóri a bölcsiben hogyan fog majd enni, mert itthon is közelharcot vívunk vele ezen a téren. Most 10 kg a drágám... :?

Gab, és Te milyen messze dolgozol az otthonotoktól? Mivel jársz be?

Katus, ez a sajtos palacsinta engem is érdekelne! Nálunk spenót lesz fasírttal (ill. már kész is van :D )

Na, már nekünk is csak 1 hónap van hátra a bölcsi kezdetéig.... Olyan gyorsan repül az idő! Mindjárt vége a szeptembernek... Ti nem érzitek néha azt, hogy iszonyú gyorsan telik az idő?

Hello
hello
 
 

 
 

sajtos palacsinta:
sós palacsintát kell sütni, mindegyiket meg kell kenni jó sok tejföllel és rászórni jó sok reszeltsajtot, majd hagyományos módon feltekerni. Egymás mellé kell rakni egy tepsibe vagy egymásra rakni és a rétegek közé is tejfölt és sajtot. természetesen a tetejére is kell tejföl és sajt, majd az egészet be kell tenni a sütőbe és szép pirosra sütni.Van amikor egymásra rakom a palacsintákat és úgy kenem meg őket, olyan mint egy torta.

Sajnos én nem favorizálom a főzelékeket ( csak a szárazbab, lencse és felesborsó jön be nekem ) és meg is látszik a lányaimon mert Ők sem szeretik itthon.
Persze az Panna a bölcsiben megeszi a főzeléket, Kata viszont az oviban sem.
Ez van.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Bocsi, gyors leszek, mert még palacsintát kell sütnöm, és 3/4 2-re megyek dolgozni.

Kimike! Ok, majd írok privit, de lehet, ma már nem! És nem tartozásként, csak ilyen kis izé vagyok, szeretem a kedvességet viszonozni!

Hello! Mákom van, itt helyben dolgozom, kb. 1200 méterre itthonról, tehát bicajjal járok. :)

Most megyek, ma már nem hiszem, hogy jövök, mert fél 5 körül jövök haza, apa fél 6-kor, úgyhogy egy órám lesz, azt inkább a gyerekekre szánom.

De fura, hogy be kell osztani az időmet! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Meteor, tanya nem működik, legalábbis nekem, ezért írtam privit.
Vendég
 


Sziasztok

Jó sokat írtatok!

Wawel

Már csak 10 nap!!!De izgi! :lol:

Kimike
nekem is most kelle regisztrálnom az ELMŰ oldalára.
Te végül megtetted?

Katus
Nálunk milánói lesz!Ill már készen van!Most fő a tészta.

Marcy
Pelenka:
Szerintem az csak akkor,ha már többször is úgy ébred,h száraz.
A nagyoknál legalábbis így volt.Ill. Zinánál emlékszem pontosan,h egyik nap szólt,h nem kell már neki.És nem kellett! :lol: (őt zavarta)

Tegnap voltam megint a bőrgyógyásznál.(most jutottam vissza a beutalóért)Pár hete észrevettem,h a könyökömön is van egy olyan csomó.Kiderült,h ugyanaz az is :cry:
Így most két helyen vágnak.A derekam nem is izgat annyira (bár azon az oldalamon alszok),de a könyökömet nem tudom,h hajlítom majd be? :roll:
Kedden megyek a sebészhez,gondolom ad időpontot a műtétre!
Vendég
 


Alziza, regisztráltam, de használni csak akkor tudom, ha visszaigazolnak, ezt nem tették még meg (le kéne jelenteni az óraállást). Most már kíváncsi vagyok hány napba/hétbe telik, hogy ezt megtegyék... :roll: :evil:
Vendég
 


Nekem is azért kellene regisztrálnom.

Na akkor én is megteszem,mert jövőhéten le kell adni.

Bár ezek olyan lassúak :roll:

Tavaly fél évig nem laktunk a lakásban,de ugye havonta fzettük a fix összeget.(ez nálunk 23.000 ft :shock: ).Így ugye maradt nálunk egy csomó pénzünk.De hogy ezt tisztázzuk,meg elszámoljunk stb az a múlt hétig tartott nekik. :evil:
Vendég
 


Ja még ezt szerettem volna:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 20:26-kor.
Vendég
 


Fú, Zalán kegyetlen! Merész kölyök! :)

Na megyek, lassan öltözés, indulás!

Drukkoljatok, hogy el ne szúrjak valamit, első éles nap jön!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Alziza, Zalán nagyon ügyesen fogja a ceruzát. Milán nem tudja így fogni, sőt a rajzolás egyáltalán nem izgalmas számára.

Gabi, megy a drukk!
Vendég
 


Marcy! Le a kalappal! 10-re rendbevágod a lakást? Nagyon ügyi vagy, nagyon profin csinálod a két gyereket. Én nem tudnám, nem nekem való a kiskorkülönbség.

Gab! Turira te leszel ma a legjobb!!!!Élvezni fogod! Hallod-e le sem tagadhatnád,hogy ilyen fitt 70-es nagyid van!!!Ez valami genetika lehet nálatok, energikusság stb!Ha van kert elvan Meske, csak az öltöztetésnél fájhat hajolgatni.De jó fej,hogy vállalta!!!
Irj milyen volt ma a meló!

Wawel!Hahrááá, húúú ez már a célegyenes!!!!

Alziza.Neeem hiszeeeen eeel!!!Ez csúúcs.Még ilyet nem láttam!!!!!!!Ezt a rajzolást!!!!!
Húú a műtétért nem irigyellek!!!Tars ki!!!!

Hello.Nem, csak 10 perc az út,de korán kell érte menni, nem akarom most az elején sokáig hagyni nehogy sirjon, a nagylány viszont 5 ig szakkörön volt, utána még bolt stb.Neki így 2 óra volt,de a végén már behisztizett a zebrán, hasra is vágta magát a zebrán-ki is borultam,mert tele volt az egyébként babakocsit toló kezem bevásárló szatyrokkal,motorral,és még Benit is ki kellett menetenem a kerekekalól-de tudtam hogy csak fáradt, ott volt neki vége, nem tudott tovább jönni,elege volt. Ma anyucival ketten megyünk,2 gyerek 2 ember2 irány, 2 program.

Te Viki!
Ezt a kénylemi pakolást amit Bálint prezentál!
Na,nem is irsz,hogy megy a beszokás,sirás?
Hihihii-Bálint is zabál hazafelé????Na, kezet foghatnak!!!Fentebb irtam milyen ideg ez néha.

Alvás:itthon van nagy nyunyu(pléd), a bölcsibe meg szerencsére apa talált egy kis nyunyut,egy selyem párnahuzatot,és nagyon örülök,hogy ott az elég, így nem kell a nagy plédet vonszolni,reggel-este.viszont lehet h Bálintnak is kéne bentre valami alvós!!!! Jobbulást a kis orrfolyósnak!

Szobatisztaság-Katus,viki véleményét osztom,Blani is 1 hét alatt lett az 2,5 évesen, Beninek még ez nem téma,nem hajlandó sem a bilore sem a Wc-re ülni, van még bőő féléve.

Pil! Tessék jönni ha xar kedven van akkor is,hisz azért vagyunk, hogy felviditsunk,segitsünk!!!!!!!!!!!!!!

Meteor!
Pancsi nagyon ügyia porszivózásban!!!!!Jobbuláááást!!!!!!!!!Nálunkmost 6-an vannak,de őkis ketten lezsnek 12-16-ra?!
Hogy mentél be a lakásba kulcs nélkül??????

Még a bölcsihez!
Jajj,Vicky remélem nem sértődsz meg, hiszen semmi közöd hozzá,csak a Te képeiden döbbentem rá, nem is olyan szegényes a mi bölink. Majd fotózokén is,de klasszisokkal jobb mint a tiétek. Gondolom Meteoréké meg csúcsszuper!
Hát igen,önkormányzat függő. Meg nálunk a szőnyeget ,függönyt a szülők dobták össze. Az a kormány viszont szuper! Nem ti vittétek be? Buszsofőr!!!!

Marcy! Nagyon jó fej a dokid, tudd, hogy nagyon ritkán vesznek torokváladékot.Gondolom mert még pici,azért csinálta. Nem semmi ,hogy már beteg lett. De ez a 2. gyerek sorsa. Beni is 3 hetesen már orrfolyós volt, aztán 3 hónaposan is. Mindkétszer a fagyasztott előtej gyógyitotta meg!
Azóta még 3xvolt lázas beteg,és2x kapott a 2 év alatt antibiotikumot.
Jobbulást Olinak!!!Gyógymanók mennek!!!Marci nagyon ügyes szobatiszta!!!!!!!!!!!

Katus! Jót főztél. Szuper, hogy ilyen pozitív vagy és ilyen jól mennek a dolgok!!!!!!!!!!

Bakker ma is takaritottam. Őrület,hogy szombat óta mennyi porcica gyűlt össze. Úúútálom, de nagyon jó a padlósfűtés, nem adnám semmiért a meleg követ alattam,inkább 2 naponta porszivózok. :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Na fasza!

Délben telefonált az ovónő, hogy kata nyúlik málik az oviba.Megkértem apukám feleségét ( aki ott ovónő) hogy hozza haza a csajszikámat.
38 fokos lázat mértem és most alszik. Kíváncsi leszek beteg lesz-e, mert volt már nála olyan, hogy magas volt a láza egy kis ideig és azután mintha elvágták volna semmi baja sem volt.

Remélem ezzel a magas lázzal most kipurcantja a bacikat.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok,

köszi a válaszokat, akkor még Marci arra nem érett, hogy alvás közben is elhagyjuk a pelust, mert néhányszor már próbálkoztam, de sajna a végeredmény az volt, hogy nyakig összepisilte magát.
Figyelgettem mindig alvás közben, hogy van-e pisi, de tuti, hogy az utolsó pillanatban felkelés elött pisil be, ezt nem tudja még érzékelni.
Egyébként nálunk sem ment egyik napról a másikra, de ezt végülis már írtam. Marci már fürcsi elött január óta belepisilt a bilibe. Aztán jött a kaki. Nyáron már napközben szépen produkált pisit is kakit is, de még pl. ha elindultunk vhova nem mertem volna pelus nélkül. Aztán amikor itthon már nagyon ment a bilizés és persze hogy szólt is, akkor pelus nélkül mentünk játszótérre, de azért nálunk volt, ha baleset történne. Szerencsére ilyen csak egyszer fordult elő.
Most már itthon mindig szól, ha pisi vagy kaki van, vissza tudja tartani, mint a felnőttek, ha vhol vagyunk és nem megoldható a pisilés.

Most mind a ketten alszanak, remélem ez a szar idő jobban elnyomja Marcit is és nemcsak másfél órát alszik :D .
Mondjuk 4 után jönnek uncsitesómék, akkor tuti, hogy felébred. Na mindegy.

Teszek fel 2 képet, ma készültek :) :
Kép
Kép

Eni
marcy
 
 


Marcy, annyira szépek a gyerkőcök! Marcika olyan nagyfiú már, Olivér pedig tisztára Te vagy. :)

Alziza, elfogadták a regisztrációt! Nyugi, napok kérdése volt az egész. :evil:

Itt esik. Egész nap. :evil:

Katus, remélem Kata nem betegszik le!
Vendég
 


Sziasztok

Kimike
nekem ma nem volt még időm.majd holnap.Végül is 1.és 7. e között kell leadni.
Zalán már nagyon régóta így fogja a ceruzát.Gyakorlatilag mióta rajzolgat.1,5 évesen már simán köröket rajzolt így!
mindenki csak ámult,h milyen ügyi!! :lol:

Marcy
nagyon jók a képek! :lol:

Gabella
Mi volt?

Katus
Drukk,h ne legyen beteg!
Vendég
 


Meteor!

Írtam neked a másikra!

amandi
 
 


Sziasztok!

Csak egy füstjel erejéig jöttem!
Peti végülis lebetegedett, így a héten itthon volt az apjával. Én még jobban lebetegedtem, még életemben nem voltam ilyen beteg. persze közben dolgozok, kint vagyok, megfagyok. Esténként tanulnom kellene, mert jövő szerdán dolgozatírás 120 oldal törvényből. A dolog pikantériája csak annyi, hogy kedd éjjel dolgozni fogok és reggel maradnom kell megírni a dogát! Ma éjjelre megyek, de erről majd a tanyán. Hétvégén megpróbálok jönni!

Sziasztok!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Minden beteg gyerkőcnek mielőbbi jobbulást!

Bálint sajna nincs jobban, tegnap 37,9 volt, reggelre lement, de nagyon nyűgös volt, folyik az orra, de már nem átlátszóan :cry: Kellőképp lelkiismeretfurdalásom is van, biztos jön a front, de nem volt jó neki semmi reggel, mindenért hisztizett, én meg nem voltam elég türelmes, zizi vagyok, na.
Bölcsit továbbra is nagyon ügyesen nyomja, már kétszer aludt ott, több, mint egy órát. Sírás nincs, reggel elköszön a játékaitól, hogy megyünk a bölcsibe.

Benianya: Bálint nem hazafelé zabál (10 perc kocsival), hanem itthon. A bölcsi tényleg nem a legszemfényvesztőbb (miért sértődnék meg, nem én csináltam :wink: ), én már annak is örülök, hogy egyáltalán van, felvették. Szerintem úgyis a gondozónéni hozzáállása a legfontosabb, az meg tök jó.

Asszem veszek neki egy verdás párnát, igaz a csekkeket nem tudom befizetni, de tuti annyira örülne, és tényleg olyan szuperul csinálja ezt a bölcsi-dolgot....még így betegen is....Komolyan, most annyira, de annyira hiányzik, csak 2-re kell érte mennem, de már ott leszek fél 2-kor, bár ha tehetném, már most elhoznám.... :oops:

Gab: na milyen volt a meló?

Preni:?????????????????????????????????????????????????????

Én lecsós pörköltet csináltam tarhonyával.

Alziza: Zalán nem semmi :shock: Nem esik le? A rajzolás Bálintot sem köti le túlzottan, mióta nem engedem, hogy az asztalra rajzoljon......De mondjuk nem is szeret egyhelyben maradni.
Műtét :(

Marcy: képek csúcs, csúcs, csúcs! Igazán boldog lehetsz!!!

Na, lépek, bemegyek a városba, nézek a gyerekemnek valami betegség-gyógyító, engesztelő, örömet okozó meglepit.

Majd jövök, pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Oké, Reni, látom megvagy!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok,

Benianyu,
nem hiszem, hogy a mi bölcsink annyira szuper lenne. Ez is önkormányzati és hiába első kerület, azért fogják itt is a pénzt rendesen.
Ez mondjuk azon mérhető l kitűnően, hogy a 4 csoportnyi gyerekre van 8 darab gondozónő-> minden csoportra kettő, tehát ha egy kiesik, akkor abban a csoportban egyedül van a másik. Szerintem minimum egy dadus kellene még, aki hol itt, hol ott be tud segíteni.
A játékok egy részét itt is a szülők adták össze: én is úgy indítottam, hogy két babát és néhány könyvet, amit Pancsi nem használt bevittem.
De teljesen egyet kell, hogy értsek Vicky-vel-> nem ez számít, hanem, hogy milyenek a gondozónők és velük eddig maximálisan meg vagyok elégedve.

Ma nem nem Pancsi bölibe, eléggé folyik a nózija és itthon fogtam. Persze az a hátsó szándék is bennem volt, hogy délután megy apjával Egerbe a másik nagyihoz és csak vasárnap jön, töltsek vele egy kis időt kettesben.

Kimike,
jó hogy írtátok az Elműt, el is felejtettem volna, így gyorsan lejelentettem én is.

Sajnos a gázműveket múltkor elfelejtettem pár hónapig jelenteni, így visszaálltak havi átalányra. 140m3-al kezdték, a tavalyi adatok alapján, de így 3 hónap alatt 400m3 túlfizetésem lett. Most felhívtam őket és lecsökkentettem 100-ra, mivel már csak ketten vagyunk, kevesebb meleg vizet fogyasztunk, meg napközben nem is fűtök annyira, szóval remélem így elszámoláskor majd egálban leszünk.

Reni,
neked gyógyulást és vigyázz magadra!

Gab,
milyen volt az első éles nap?

Viera,
hol vagy? Minden oké?

meteor
 
 


Sziasztok!

Jaj, bocsi, de el vagyok havazva! Még nem főztem, nem mosogattam, Mesi cicákat rajzoltat velem. Cicát! Mamája hol van? Anyukája hol van? Apukája hol van? És közben nyafog! Jaj, ez a kiscsaj!

Szóval a meló. Jó volt, szerencsére délután nincs nagy roham, de sikerült kifogni, hogy egész kis sor állt az ablaknál, én meg még akkor számoltam az átvenni való pénzemet. De megértőek voltak, mivel ugye még csak betanuló vagyok... Ügyi voltam egyébként, csak pöttyet lassú. És volt szinte minden, úgyhogy alig győztem a fejem kapkodni! A csekkeken kívül volt pénzes utalvány, telefon feltöltés, bankkártyás kivét, utalvány feladás is. Fú, most ülepednek a dolgok! :) Aztán meg lassan mehetek megint.

Bocsi, hogy nem tudok rátok reagálni! Holnap meg megyünk a falunapra. Fura lesz, apánk ugye suliban, mehetek a két csemetével egyedül...

Hétfő délelőtt, ha sikerül, jövök. Délután megint meló, 5-től SZMK szülői, úgyhogy este se érek rá. Fú, hogy besűrűsödtek a dolgok!

Beteg gyerkőcöknek gyors gyógyulást, pusz mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

A mi bölcsink is régi. Festés azért volt tavaly ősszel, mert összedobtuk rá a pénzt és meg is csinálták a hozzáértő apukák. Játékok vannak, sokat a szülők vittek, de arra azért szán a vezetőség is. Szép kis udvara van különben, van egy idősebb gondnokféle, aki rendben tartja a kertet, füvet nyír stb. De a legfontosabb, hogy tényleg nagyon jók a gondozónénik. Szerintem az egyáltalán nem baj, ha nincs felszerelve a bölcsi hiperszuper játékokkal. A gyerekeknek úgy is az a lényeg, hogy jól érezzék magukat egymás között.

Vicky, és ma ment végül Bálint bölcsibe?

Gab, tudtam, hogy ügyes leszel, örülök, hogy jól telt a tegnapi napod. :)

Reni, írtam a tanyára, remélem bekkantasz!

Meteor, akkor szabad leszek hétvégén. Mit fogsz csinálni? Milyen gyakran viszi el G Pannit?

Jövő héttől már én sem leszek, Milán meggyógyult, mehet bölcsibe. Meló mellett se időm, se energiám netezni.
Vendég
 


Sziasztok!

Először is javulást kívánok a kis betegeknek.
Ma Peti is otthon maradt, délelőtt voltunk a dokinál, mert este nagyon köhögött. Az van, amit gondoltam, piros a torka, folyik le a váladék, kaptunk antibiotikum receptet, de mivel nem lázas még, nem váltottam ki, mert csak akkor kell. Orrszívás, Tantum Verde, stb., de ez már 2 napja megy. De hétfőtől megy megint a bölcsibe, igaz, ma is vihettem volna, de a doktornő mondta, hogyha megoldható, akkor ma ne menjen.

Hello, én legutóbb idén, év eleje táján voltam rákszűrésen, legközelebb jövőre megyek. Én évente el szoktam menni ez ügyben egy dokihoz. Igaz, most év végén is el kell mennem, mert amit eddig szedtem gyógyszert, azt valamiért kivonják a forgalomból, és meg kéne beszélnem valakivel, hogy hogyan tovább. Mindenképp háromfázisú tabit szeretnék, de kéne valami konkrétum.

Bénianyu, ügyesen nagytakarítottatok. Mi anyósomhoz járunk vasárnapi ebédre, de amíg csak négyen voltunk (értsd: anyukám, apukám, öcsém és én), addig nem volt divat, hogy vasárnap elmenjünk a mamámékhoz ebédelni, nem tudom, miért. Viszont, ha belegondolsz abba, hogy mi legalább 70 éves korunkig dolgozni fogunk (mert szvsz addigra lesz ennyi a nyugdíjkorhatár), addigra már a gyerekeink nem fogják igényelni a vasárnapi ebédet. Előbb meg nem lesz időd előtte 5 napot pihenni. :D
Peti ugye módszertani bölcsibe jár, de én nem vettem észre, hogy "szegényes" volna...mi értessz az alatt, hogy egy intézmény szegényes?

Kmammy, jövőre tényleg szólj előbb, ha lesz ilyen bazár!
Figyi, az árvaházban minden ruhának fognak örülni, tehát egyáltalán nem bunkóság, sőt nagyon jó dolog, hogy nem hagyjátok kárba veszni a "maradékot"!

Juca, jók a képek!

Wawel, hajrá sima szülés, remélem, 3,5 év múlva én is hasonlóról fogok beszámolni.

Katus, nálunk azért hat az Aloe, vagyis gondolom, hogy igen, mert ugye szept. 2. óta most hagyta ki Peti az első napját! De ahogy fent írtam, most sem lett volna muszáj.
(Munkahelyet nem cserélünk? :) Jó, én sem panaszkodom a légkörre, de szerintem anyagilag te jóval előrébb jársz, mint én.)

Marcy, váratlan pénz :D
Nálunk most van egy kis "visszaesés", mert a bölcsiben még van Petin pelus, de ha otthon vagyunk, napközben nincs rajta pelenka. Szerintem az éjszakával mi várunk még egy kicsit, de szerintem az lesz, hogy drasztikusan lekerül majd róla. Jobb ötletem nincs.
A képek aranyosak, a másodikon már egyáltalán nem Marcis Olivér.

Meteor, sajnálom, hogy Pancsi nem eszik, nekünk ezzel nincs gondunk. Peti szépen eszik, önállóan, csak egyelőre még lassan, így próbálják ösztönözni a gyorsabb étkezésre.
Én nem is tudnám, hogy mit csinálnék, de már régebben írtam, hogy Petinek van egy társa, aki szintén nem evett, nála azt mondták, hogy hagyják rá, mert inni, iszik, ez egy "sztrájk" a részéről, majd elmúlik.

Vicky, sajnálom, hogy a múltkor a férjedre járt a rúd.
Figyi, hidd el, hogy nem kell szándékosan előre hozni az elalvást. Pedig tudjátok, hogy Peti általában kilenc után aludt el, most pedig, hogy bölcsis, már fél hétkor nyekereg, hogy ő fürdene. Nagy nehezen elhúzzuk hétig, akkor vacsi (mert addig is csendben van), fürdetés, tápi, és utána alvás. Tegnap már negyed kilenckor aludt Peti! Szerintem kb. törpekorában volt ilyen utojára. :?

Alziza, az elkeserítő, hogy eddig várt a szolgáltató az elszámolással. Mi havonta jelentjük be az állást, így mindig annyit fizetünk, amennyit elhasználunk.
Azta, ez a rajzolási módszer...

Na megyek.
Nem tudom, mikor jövök legközelebb. Az az igazság, hogy Feri immáron második hete itthon dolgozik (ugye előtte egy hetet itthon volt szabin), és netfüggő lett. Én komolyan nem tudom elképzelni, hogy a vidéki munka alatt hogy bírta a netnélküliséget...

Szép napot!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Marcy: nekem anno egy védőnő azt mondta, hogy az éjszakai pelusról való leszoktatást akkor érdemes elkezdeni, ha már kb 5 napja száraz a pelus. MI még sehogy sem állunk, pisil a bilibe, ha én mondom, de egyébként nem szól (persze, mert nem is beszél :lol: ) Nagyon szépek a gyerőcök!

Egyébként a beszéd érdekes, épp tegnap vettem észre, hogy ha megkérem valamire, hogy mondja utánam, akkor ha van kedve simán kimondja, egyébként félrevágja afejét és olyan "anyahagyjálmár" arcot vág hozzá!
Mutattam neki hogy lila autó, és mondta utánam, hogy lila. Szépen érthetően.
De miért nem akar magától megszólalni? Rejtély.

Értesítés: ha valaki priviben elküldi a mobil számát, akkor én nagyon szívesen értesítelek Benneteket, amint megvan a baba. Ha nem, akkor várnotok kell addig, amíg hazaérünk :wink:

Gab: örülök, hogy tetszett a munka! Majd szépen belejössz!

Most megyek pihizni!

Kép

Kép
wawel
 
 


Bocs Vicky, közben olvasom, hogy 2-re kell menned a lurkóért, szóval akkor bölcsizik.

Wawel, én szívesen megadom a számomat, de azt hiszem nem én vagyok a legalkalmasabb személy erre, ugyanis jövő héttől meló, és hiába is kapok tőled sms-t, nem biztos, hogy meg tudom az örömhírt osztani a többiekkel.

Ex, milyen tápit kap Peti? Még mindíg a rendes tápszert adod neki?

Csajok, már nem is tudom mondtam-e, hogy Milán leszokott a babakocsiról. Ez a mama érdeme. Viszont rászoktatta a minimaxra. (Legnagyobb baj, hogy megtanulta bekapcsolni a tv-t) :evil:
Vendég
 


Helló!


Mindenki jól van, kicsit orrfolyunk, de reméljük ennyi lesz. Madonna kalandos volt, jó soká értünk oda, hering effektus volt, fejek közt kellett kukucskálni. Azért örömmel konstatáltam, hogy minden szám szövege beugrott. Kár, hogy jöttünk-mentünk, jó lett volna sétálgatni is. Majd a következőn. :lol: . Mi hétfőn kezdjük a bölit, most úgy mondom Noinak, hogy csak meglessük a gyerekeket....És, hogy minden nap többet lessük meg őket... :lol: .

Gabella: Ügyes vagy melóban! Mesi jól elvan nélküled? Bár alig vagy távol.

Kimike: Na, Noi az összes mesét tudja a Minimaxon, sajna....Máté miatt már elég korán nézte ő is. Most leszoktatás úgy van, hogy inkább Kis vakondozunk d.e., este meg együtt néznek valamit, pl. Hupikáket. Érdekes, simán érti....Mondjuk ha nem, a nagy, és okos bátyja szereti elmagyarázni....Szóval, szerintem még idejében csökkented, akkor nem gáz...

Wawel: Küldtem számot, én akarom közölni majd! Te fiad is monológra gyúr! :P

Marcy: És addig Olivérre tud apja vigyázni, míg te Marcizol? Mondjuk ez jó, én rájöttem, hogy Máténak hiányzott, hogy akkor kettesben legyünk néha, míg Noi baba volt...

Visít a lány, persze nem alszik...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Ex! Üdv megint, rég voltál.Petinek jobbulást.
Hmm,milyen okos okfejtés a vasárnapi ebédről-valóban nem biztos, hogy megtarthatjuk.hmmm.
A szegényes bölcsin azt értem, hogy ha megnézel egy fotót hajaz-e a mi régi bölcsis fotóinkra, bútorzat, játékok, szőnyeg, székek, asztal,függöny,fürdő csempe, padlóburkoló stb.látványában.
Egyébként egyet értek a többiekkel, a gondozónénik személye a lényeg, biztos van a miénknél szebb,modernebb bölcsi is,de Blani gondozó-nénijei nekünk a garancia arra, hogy Beni is jó kezekben van náluk!

Wawel! A relativitáselmélettel kezdi!!! :wink: :lol:

Colett!Hajrá hétfő, bölcsi!!Drukkolunk!!!
Madonna-irigy,irigy így is.

Kimike,Tv-t sajnálom! Nálunk a kisértésbe esés elkerülésére sincs ilyen csatorna. Amikor beköltöztünk be sem köttettünk semmit, csak antennával fogható m1, tv2, és rtl,meg a helyi tv van.Bőőőőven soooook!!!!!!
Viszont heti 1-2x megy a thomasz, a mazsola és tádé,a kisvakond, a micimackó,vagy Blani 50 órányi home felvételei születésétől.ezt imádja!
Szóval heti 2 óra még egészséges szerintem!!!!!!!!
Persze többször kéri,de olyankor játszunk,olvasok,lekötöm mással.
Anyucinál vannak bilis,Wc-s képek Blaniról, arra gondoltunkmeg kéne mutatni Beninek,úgy is akkora Blani fun.Hátha kedvet kap!!!

Képzeljétek, mivel sokat énekelek itthon népdalokat(imádom és Blani is Kodályba jár,ő is imádja, most már tanulja is , de ő már 3 évesen fújta a gólya, gólya hosszú lábú gólyát)szóval - Beni tegnap este elkezdte énekelni a csillagok csillagok szépen ragyogjatokat akádban és billenegette magát hozzá kitolt popsivaaaal. Megzabáltuk apával.

benianya
ákosbenianya
 
 


Hát, ma még bölcsiztünk....Ugyanis a délutáni alvásából úgy kelt fel Bálint, hogy jobb szemét ki sem tudta nyitni a csipától. Alig bírtam lemosni. Persze irány a doktornéni, kötőhártya (szerencsére tüdeje tiszta, torka sem piros, csak vérbő), szemcsepp, hétfőn kontroll, hogy mehet-e bölcsibe. 37,8 a hője, evett, kedve jó, úgyhogy egyelőre hagyom a "hőt" bacit irtani, majd este kap csak nurofent.

Meglepi-párna (persze a Verdákat nézi :D ):
Kép

Gab: szuper, hogy jól érezted magad! Írjál ám a falunapról!

Na, megyek, gyerek elunta a mesét, amúgy is kell csöppenteni, imádni fogja :P

Hétvégén igyekszem jönni, apa úgysincs....

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Benianya, ma csengetnek, kinyitom, egy futár. Tesóm küldetett Milánnak egy dvd-t, Felejtsd el a pelust. Elmo! a címe. :lol: Megnézettem Milánnal, mondjuk csak a feléig kb. Aztán fogta, levetkőzött meztelenre, nem is esett le miért csinálja, és kérte a bilit. :lol: Elég vicces különben, de ha hasznos, nem bánom. :wink:
Vendég
 


Kimike! :D:D:D:D:D

Éjjeli pelus. Mesi kis piszok! Néha este lefekvés után közli: pisilni kell! Szaladok, erre közli: pelus van rajtam, pelusba szabad pisilni, már pisiltem! Na? Kis fifikás!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!!

Köszi a hiányolást. Nem vagyok sehol, csak itthon (sajnos), de pár napja annyira rosszul érzem magam, hogy állandóan hányingerem van. Alig várom, hogy ágyba kerülhessek, meg nézem a Hal a Tortán-t, (mert érdekel, hogy ez a Keleti Györgyi mit alakít :shock: ).

Most is egy pár mondat erejéig jöttem, nem olvastam vissza, úgyhogy nem hari, hogy nem regálok dolgokra. Viszont majd a Tanyára még benézek.

Jó hírem, hogy úgy néz ki, hogy Noémi teljesen szobatiszta kezd lenni. Nálam ez azt jelenti, hogy mikor lefektetem (csak akkor van pelus), akkor kb. még 15 percig dumálgat, már majdnem alszik és akkor elkezd kiabálni, hogy: anya! pisizek!!!
Akkor persze rohanok. (Múlt héten még azt mondtam neki, hogynem baj, van rajtad pelus...) Na és ekkor nemhogy pisi jön, hanem kaki is. Szóval mostmár tudja szerintem szabályozni a dolgait.

Most épp azon alkudozok vele, hogy majd Télapónak odaadjuk az összes pelusunkat és cserébe kérünk tőle sok-sok szép bugyikát. Már nagyon várja, mert most ezt mondogatja, úgyhogy holnap már írunk is a Télapónak (mármitn rajzolunk).

Zorán nagyon jól remekel a suliban, nagyon örülök neki! Kicsit lelkifurim is van, hogy róla nem írok sokat, de tényleg nem történik semmi. Minden rendben a suliban, állandóan szorgalmikat írunk és még a magatartásával sincs baj. A max., hogy órán esetleg szól egy-két szót a padtársához.

Még annyit, hogy Nonóval egy héten kétszer angol órára járunk, egy héten egyszer pedig kreatív tornára. Ez a neve, egyébként igazából túlélő torna. Szóval igazi vészhelyzeteket idéznek elő. Ez mind azért, hogy leküzdjék a félelmeiket, mindenféle helyzetben helyt tudjanak állni és ne ijedjenek meg. majd részletesebben írok erről, de tényleg nagyon jó, ezzel együtt pedignagyon rémisztő dolgokat csinának, de a gyerekek élvezik.

Szó volt a Keyo kabátokról. Azért felteszem a képeket, aztán ha valakinek megtetszik szóljon. (A Tanyán írtam róla, Meteor kérte, hogy tegyek fel képet).
Annyit még, hogy a sötét kabát olyan feketés, de nem teljesen fekete, azoldalán és az ujja oldalán van egy barna csík, meg középen fehér.
A fehérnek pedig az ujja végén és a nyakán (az magasított) ilyen birkabőr szerű valami van.....
A képen mindkettő nagyon fénylik. Igaz, mindkettő fényes, lakkszerű, de nem csillognak egyáltalán ennyire. Talán holnap megpróbálom kint a szabadban lefotózni őket, hátha jobban látszik rajtuk minden.
Egyébként aki nem magának gondolja, hanem mondjuk nagyobb lányának, keresztlánynak, rokonnak, stb. arra is megéri. Felteszem a tesz-veszre is, csak azért mondom.

Akkor jönnek a képek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

No, ennyi. Ha valakit tényleg érdekel, akkor szóljatok már légyszi, mert azért Ti előnyben vagytok. A tesz-veszre viszont felteszem, mert most nagyon belejöttem ebbe az eladásba. FEltettem a babakocsit (persze nem kelt el), most felteszem a Noémi bútorait, meg ezeket a kabátokat, utána pedig elkezdek még lomtalanítani és mindent, ami tényleg tiszta, használható és hibátlan. Máshogy oda sem adnám senkinek.

Pusssz. Próbálok visszaolvasni itt és a tanyán is.
Ja, Nonó szerintem kezd lebetegedni, ma már számlálhatatlanul tüsszögött és folyik az orra. Gyorsan kellene cselekednem valamit, de általában nem ússzuk meg.....

Erika

Kép
viera
 
 


Üdv.

Kimike, nálunk Peti már cirka egy éve nagyon jól tudja kezelni a tévét. A gombok itthon le is vannak ragasztva, de így meg a távirányítót kell félteni. :?
Peti DM-es vagy Rossmann-os tápszert kap, vagy ketteset vagy háromasat, ami éppen van. Még megissza. De ahogy Bénianyuéknál, nálunk sem okoz gondot a tej (lekopp).

Bénianyu, megértettem! :) Ami azt illeti, nekem egyáltalán nincsenek bölcsis emlékeim, ugyanis én nem jártam bölcsibe. És én is egyetértek azzal, hogy a gondozónéni személye FONTOS! Én örülök, hogy Peti is jó dadusokat fogott ki.
Képmegmutatás jó ötlet.
Hallod, én nagyon hadilábon állok, jó, nem a népdalokkal, azok tán még mennének, hanem a mondókákkal. Ugye Petiék mondókáznak bent a bölcsiben. És ugye nem beszél, de mivel közben ugye mutogatnak, azt megjegyzi. Erre tegnap este legalább három percig kellett gondolkodnom, hogy mi következik a "Töröm, töröm a mákot, sütök néked pogácsát" után, mert ugye Peti mutogatott szépen, csak az én agyam volt kissé szita.

Viera, én épp ma vásároltam be Tescos pelenkából (nálunk most 1600 Ft volt egy csomag), meg még van Lidl-es, remélem, több már nem fog kelleni.

Na jó éjt.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelt-delet Csajok!!!

Mindenki főz? Sehol senki?
Na mind1, én is azt csinálom, de már a kuktában csak leereszt a gőz és készen vagyok.

Ex:
Nézz be a mondókás oldalunkra. Én is írtam most utoljára egy olyan aranyos kis versikét.
Egyébként én sem nagyon tudok mondókákat, vagy csak egy-egy részletet belőle.

Hát csajok amíg főztem, Zorci írta a szorgalmiját, Noémi meg szépen játszott a szobájában. - Ezt hittem én -
Közben felmosta a fürdőszobát a wc kefével, utána pedig rendet rakott a szobájában. Erről teszek fel három képet.
Jaj pedig úgy gondoltam, hogy ma tényleg olyan rend van itthon, meg is főztem, Zorán is kész a leckével, Noémi nyugis, szóval minden oké.
Na......., szóval nem tudom feltenni a kártyáról a gépre a képeket, tegnap még jó volt, a kabátokat fel tudtam tenni. Megvárjuk ezzel apát.

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!!!
A kis segitőkész csajsziiiii!!!!!!!!!!

Figyi! A barna kabát kapucnis, vagy csak annak látszik???

Off- :twisted: :evil: :twisted: Tegnap este Beni beledobta a januárban vett új mobilomat a kádba,amiben fürödtem. :twisted: :evil: :twisted: :evil: Forró,illatos, habos vizecske!!!Hát a mobilom nem komálta,beoffolt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lányok ti voltatok már olyan mérgesek a gyerekre,hogy képtelenek voltatok hozzányúlni? Apa fürdette,öltöztette, fektette. Előtte kaját dobált,megbeszéltük,hogy miért nem szabad. Erre jött a telefon-egy szempillantás alatt!!!!!Komolyan legközelebb magamra zárom a fürdő ajtót-ennyi nekem is jáááár!!!!
Annyira dühös voltam, hogy csak na. Aztán persze apa megtanitotta neki h." ne haragudj anya", bejöttek a hálóba és elmondta.Háát meg kellett zabálni!!!És még a fejét is lesütötte, tudta ám, hogy mit tett, meg apa is elmondta szépen neki,hogy elrontotta stb. Egy csomó pótolhatatlan szám volt benne a munkámhoz, ami a kártyámra már nem fért,meg videók:Beni kacajai, stb. Meg ugye most nincs is 10 rugóm egy új telcsire.
Telefonálgattam a vonalasról még este,de kiderült hétfőn lesz csak szerviz,ma nem . :twisted: :evil:
Szétszedtük, hajszáritóztuk,összekartuk,bekapcsoltuk,semmi.Méreg. :twisted: Újra szétszedtük, :arrow: radiátor.
No,de a vége jó: mert reggel összeraktam és jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Szerencséje ebadta kölkének!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Marha jó volt a falunap! Néztünk bűvészeket, óriáskígyót simogattunk, láttunk kis mosómedvét, cuki idomított patkányokat, volt ugrálóvár, finom babgulyás, még íjászkodott is Lackó, sajnos az íjász barátnőmék nem jöttek, de utána telefonon beszéltünk vagy fél órát! Fényképeztem is jópárat, csak nem találom a vezetéket. Majd jövő héten hozok képeket. De a lényeg, hogy jól feltöltődtem, tök jó a kedvem!

Bocsi, hogy bunkó vagyok, és rátok megint nem reagálok, de extra rengeteget kell kötnöm.

Colett! Hamarosan elkészül nektek a pulcsi-poncsó-sapi, majd megkereslek!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan feldobok két képet, amivel adós vagyok. Szóval ez volt Noémi ma délelőtti dolga, miután felmosta a fürdőszobát wc-kefével.

Benia:
DE-DE-DE!!!!!!! Én pl. ma nagyon is haragudtam Nonóra. Hát a főzés közben fürdőszobát takarítani a wc kefe után, aztán megláttam a szobáját......, én csak nem kaptam levegőt. Aztán úgy döntöttem, hogy nem rakok rendet, majd ha lesz kedvem. Úgyis délutáni alvás következett, este fürdés közben pakoltam el. A ruhák viszont azért most nem állnak valami katonásan a szekrényben ezek után. Majd nekiesek annak is.

A sötét kabát tényleg fekete, de nem kapucnis. Nem is tudom, hogy hol látszk rajta a kapucni. Csak a gallérja áll úgy.

Kép
Kép
....és kérdezem Nonótól, hogy mi ez itt a szobádban? Ő: rumli! Kérdeztem, hogy ezt ki csinálta, erre ő: hm, én! És ki fogja elpakolni? Ő: hm, szerintem különben te!
Szép mi????

Erika

Kép
viera
 
 


Ejha!!
Ennél azért többet írjatok már légyszi! Utálok utolsó lenni!!!! :(

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Látom sehol senki! Nálunk is 3-an betegek az 5-ből, én hál' Istennek még nem!!! Pistit is lázasan küldték haza csütörtök délután az oviból (38,3), férjem is kb. azóta beteg, Nóri pedig ma reggelre lázasodott be! Mindegyiknek folyik az orra, és pénteken a doki néni vírusosnak találta Pisti torkát. Azóta ő már jól van, de továbbra is taknyos, úgyhogy asszem még holnap sem viszem oviba.

Wawel, nagyon izgalmasak már ezek a napok! Lehet, hogy már babázol is! Drukk!

Gabella, megnéztem a honlapodat, szuper! Annyira szép dolgokat csinálsz! Már csak azt nem értem, mikor van Neked minderre időd?? :roll:

Most más nem is jut eszembe, mindenkinek további szép napot!

Hello
hello
 
 


Sziasztok!

Katus mehet holnap oviba. Igaz kapott 4 napos antibiotikumot de azt beszéltük a dokival, hogyha tünetmentes akkor irány az ovi hétfőn.
Pannika is teljesen meggyógyult, úgyhogy én sem leszek irány a meló.

Reni!
Nálatok nincs olyan, hogy a kisgyerekeseknek nem kell éjjel dolgozni?

Kép

Kép
katus73
 
 


Kimike!!!!!
Szupi a tesód!!!!!Jó kismeglepiiii!!! :lol:

Kérlek ird már le milyen ez a bilis elmo dvd.
Egy műsor van rajta? Ez a tv sorozatos? Nekünk van több rész is,kb 15 perces egy: lábak, bőr,pancsolás,öltözködés, időjárás,ég, tűzoltók stb.De már a fülemen jön ki ez a köszönj szépen Doroty és utána a röhögés.Falra mászok tőle. Nem tudtok valami normálisabb "oktató" dvd-t kicsiknek? Nekem a Thomas is idióta, valahogy nem jön be, egyedül az egész estés jó,amin feladatok is vannak, mit szállitson az épitkezésre, fát,téglát vagy banánt.
Ebben az elmóban is vannak idióta részek,hangzavarral,nehezen nyiló ajtóval, hülye hangokkal,kacajokkal -csak nézek :shock:
Nem véletlen jön be Beninek legjobban a home videónk Blaniról, ahol szép nyugisan,kedvesen énekelgetek, tanitgatom Blanit rajzolni, babázunk,öltözünk,-csak ugye anno nem gondoltunk arra,hogy oktatófilmet csináljunk az öcsinek ,ezért inkább csak úgy vettük Blanit,miket csinál, hogyan játszik,fürdik stb.Szóval ez az egyféle mentes a trükköktől,effektektől, hülye hangoktól. :twisted:
De hátha ti tudtok sokat,jobbat!!!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Katus!

Nem tudok róla, de a törvényben azt olvastam, hogy a gyerekét egyedül nevelő anyáknak van ilyen kedvezmény!

Bocs csajok! Törvényt magolok, ezért nem tudok most részletesen írni. Szerdán beszámoló belőle, de addig még holnap nappal és kedden éjjel meló!

Reni
Kép
prenata
 
 


Katus!jó bölcsizést, ovizást,munkát!
Preni!Jó tanulást!

Muffinsütő lányok! A szilikonos muffinsütőbe is kell olyan papir?

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya,
elvileg, ha rendesen kivajazod és kilisztezed a formát, egyikbe se kell ;) Ez csak olyan amitől kicsit extra lesz a muffin :))
Ha az elmo nem tetszik, akkor a Nouki-Nouki (vagy hogy írják) című mese lehet bejönne neked. Ez elég lassú, nincsenek benne ilyen különleges hangeffektek. 3 kisállatról szól (csacsi, maci, tehén), de ők olyanok mint a kb 3-5 éves gyerekek. A szobájuk is úgy van megrajzolva, úgy játszanak és ismerkednek a dolgokkal. Közben meg minden résznél egy kellemes férfihang, amolyan mesélő féle elmagyaráz nekik dolgokat. Hogyan kell langyos fürdőt csinálni, mi a tükör, mi az álom, mi az eső, a szivárvány, a gilisztákról, hogyan lesz a magokból növény, a méhecskékről, ....szóval nagyon sokmindenről. De nehogy azt hidd, bámilyen szép és jó, vagy aranyos egy mese, 200x-rra már az is az idegeidre megy. Blani videója csak azért nem, mert ahhoz érzelmileg kötődsz :DDD

Katus,
jó munkát! Most egy kicsit feltöltődtél a lányokkal :)

Reni,
ügyes leszel, menni fog a vizsga! Remélem mindennek ellenére jól érzed magad a munkahelyeden.

Viera,
szép rendet csinált a lányod! Mondjuk nálunk ez elég mindennapos, hiszen kicsi a hely, minden játék a keze ügyében van.

A betegeknek jobbulást! Én sem igazán érzem magam top formában, de beteg még nem vagyok.

amandi
 
 


Thanks! Bump!

love
lihualee
 


Kirándulni voltunk. Feltálaltuk a kisebbet.

Kép

Nagyobb meg lovagolt, arcon pörgött. Itt pl a nagy halas csúszdán, ahol több, mint egy órát nyomta.



Kép

Félig céges parti volt, szombat estétől pedig a Kofa osztálykirándulása.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Benianya, nekünk is van home videónk, de én néha már attól is a falra mászom, hiába, hogy a saját gyerekeimről szól... :roll: Ezredszerre nézve szerintem már mindent megun az ember. De tény, hogy nálunk is ez a legnyerőbb. No meg Kisvakond-őrület van...
Szerintem a szilikonos formába nem kell semmi, mert nem ragad bele a süti. Használat előtt állítólag be lehet rakni a mélyhűtőbe, és akkor még jobb (én még nem próbáltam így).

Katus, de jó, hogy ilyen hamar meggyógyultatok! Mi az a 4 napos antibiotikum? Mi a neve?

Reni, jó tanulást, biztos ügyes leszel, és sikerül a beszámolód!
hello
 
 


Sziasztok!

Juca! De jó az asztalon szundizós kép!!!!!

Hoztam én is falunapiakat, aztán húzok vissza a konyhába!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


hú ez is ilyen csúszda volt, csak magasabbra kellett mászni.

Kép

Kép

tjuca
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: