Új privát üzeneted érkezett!

Írtam a tanyára. Szimpi a zártság.

Kmammy, úgy néz ki mi megyünk. Remélem találkozunk! :-)
Vendég
 


Kmammy, Kimike,

mi is megpróbálunk odamenni, ha nem esik.
Honnan érdemes megközelíteni ha nem autóval megyünk?

meteor
 
 


Kimike,Meteor!
Azonnal irjátok meg mit mennyiért vettetek,milyen volt!!!Imádok virtuálisan,olvasva is sopingóni!
300 ft babakocsi?????,,,,Fúúúúúú. Kabátot vettél Pancsinak?
Blaninak sincs, megyek hétfőn az angol turiba, 134-es, őőőrület mennyit nőtt!!!Csizmit, bakancsot néztem 14 ezerért-dobtam is egy hátast, de anyukám azt mondja vegyünk inkább kettőt a kinaiba, 2 hónap alatt úgy is kinövi. Ráadásul vannnak olyan vagik és divatosak mint a drágák. Hmm, nem tudom,mert ugye most nincs 14 ezrünk egy lányka csizmire, vagy vagány bélelt bakancsra.Pedig olyan szépek. De láttam 15 ezerért őszi cipőt is, majd másnap tök ugynaolyat, csak márkátlant, de bőr belül-2900-ért. Hmm.
Beninek szerencsére-most vettem elő -3pár őszi bélelt bakancsa, csizmija is van, csak gumicsizmiből van 3-tűzoltós,kacsás, Blani régi vkékje.Sapi10 db. közte kisvakondos is. Zabálnivaló benne.
Apa ma közölte h Beniek kicsi a motor,megnéztük a bótban a nagyobbat, télleg jobban megy vele,de fel és leszállni gázos még neki. Nektek mekkora van? Nagyobb növésűektől kérdem,lásd Ex és Preni. Apa szerint elfárada kicsin, mert hátul bejalitva tartania kell fel a lábát mig gurul.
Eltettem Blani régi vajszinű anorákját,ami már nem divat,de Beninek a böcsibe pont jó lesz sarazni.
Tavalymár olyan havazni való cuccot vettünk Blaninak ami fekete-narancs-egyrészt hogy ne koszolódjon annyira-másrészt hogy Beninek is jólegyen. Piros, most meg narancs a cangája is. A görkorija is kék-bordó-bár a mostani rózsaszin, barbis amerikából jött.Teszek mindjárt göris képet a tündérkirálynőmről!

benianya
ákosbenianya
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon gyors leszek

Juca: leginkább Kingának szánjuk a képet, hogy lássa Kornél jó parti! :lol:

Kép Segítek almáspitét sütni

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Kép
Kép

És bónuszban egy augusztus végi kánikulás kép arról(éjjel készült de a vakura sem ébredt fel),hogy ágyrács nélkül,kiskonyhával, szopis párnával körbekarva is leesett az ágyról, a plédek ide-oda gyűréséről már nem is beszélve.
:wink: Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Benianya:tök szupi képek,csini a csajszid,a kispasid meg édesen nyomja a szunyát.10 sapka?jól nyomjátok!

Voltunk az ázsiában,sztem nagyon jó hely,nekem tetszik,mert van miből válogatni.De két gyerekkel voltunk,és ez enyhén gááááááááááááz4Meg amit veszel,mint egy málhás cipeled,ill.mi a babkocsira aksztottuk csak igy nem tudtak közlekedni Tőlünk.Ami menni akart egyfolytában krumplicskát enni,Petyka meg unta fekvést.Aminak vettem bodykat,két pulcsit,két nacit,egy felsőt,pizsit,zoknit,snopys törölközőt,Petykának 2 nacit,2bodyt,zoknit,apának semmit-nem mintha nagyon nézettvolna magának vmit,én vettem egy pulcsit,meg egy szupi zsiráfos pizsit--tiszta mókás--,meg a Corában egy dzsekit!Nagyon tetszett,5 ezer ft volt,és most úgy döntöttem nem filózok hogy vegyem ne vegyem,aztán meg itthon siratom,felpróbáltam és bedobtam akosáárba.Nadrágot meg se tudtam próbálni ,még oda se jutottam el hogy kinézzem.A többiről--pulcsi még,egy két vékonyabb felső,fehérnemű nem is beszélve.De már nyűgös volt a csapat nagyon,igy majd megyek vácra de egyedül az tuti!!! :D
Összességében jól sikerült,és Ami azért szuperül viselkedett igy is.

Fú holnap süthetek egy tortát!A corában mondtam Aminak hogy holnap lesz a mama szülinapja,és majd rajzolunk Neki egy képet a családról,meg tortát meg gyertyákat rá.Aztán pont gyertyák mellett néztünk vmit,és elkérte megnézni(szülinapos szines kis gyertyák)ogy fogja a mama tortájára a gyertyát.Na igy abban maradtunk hogy akkor sütünk egyet holnap,de kicseréltük számosra,mert 57 gyertyát nem vállalok be meggyújtogatni :D :D :D Most megyek receptet keresni!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Meteor,

Zalai út és Virányos út sarkán lenne. Első épület bölcsi és ovi, ahova Kevin jár. Mellé van suli.

Autóbusz:22-essel Szép Ilona, vagy 156-ossal Virányos út. Inkább Szép Ilonától rövidebb.
Villamos:56- vagy 18-assal Budai Gyöngy, onnan kis lépcsőn (azt hiszem Napos u.) lehet fel gyalogolni.

Kimike:Sajnos én nem lehetek aktív vásárló, elpakolás munkába osztva, csak későn megyek oda.

Jó vásárlást Nektek!
Vendég
 


Kmammy, de kár. :-(

Meteor, gyertek feltétlenül Pancsival! 10-re odaérünk, jó lenne talizni.
Vendég
 


Meteor, írtam privit.
Vendég
 


Sziasztok.

Férjem 3 napra elment buszozni Brnoba, most hívott, hogy kitörték a busz első ablakát, elvittek egy csomó laptopt, meg neki a gps-ét. Volt vagy egy hónapos, ráadásul keresztanyámtól kaptuk közösen karácsony, szülinap miegymás...mi jöhet még.....

Ráadásul a ygerekkel együtt betegek vagyunk, Bálint csak köhécsel, az orra már nem folyik, de levegőt mégsem igazán kap, én sem, sőt, asszem ráment a gyomromra ez az izé, mert állandó hányingerem van és pocsék a szájízem. Lehet, hogy a neocitrántól. Elegem van.

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Na, Rita, Móni, meséljetek, milyen volt a vásár? Sikerült szerezni valamit jó áron?

Viki, nagyon sajnálom, ez aztán tényleg nagyon szörnyű... :cry: Jobbulást Neked és Bálintnak is!

Pil, igazad van: normálisan vásárolni - főleg saját magadnak ruhát - csak gyerekek nélkül lehet!!!!!

Benianya, szépek-aranyosak a gyerekek!

Gabella: na, ez gyorsan ment! Így aztán nem nagyon van időd agyalni, hogy mit és hogyan csinálj... Majd kialakul minden magától. Írj majd, amilyen gyakran csak tudsz! Ja, és jelentkeztem én is a Tanyára, de még nem kaptam semmit, pedig már vagy 4 napja! Hozzád érkezett valami? Vagy próbáljam meg újra?

Anita: Kornél tényleg jó férj lesz, ha így folytatja... :)

Preni, hogy ment az első hét a munkában?

LÁNYOK :!: , Ti voltatok már a szülés óta nőgyógyinál??? (Ez a kérdés persze csak azoknak szól, akik nem szültek azóta még egyszer.) El kéne mennem rákszűrésre, de valahogy semmi kedvem. Ti milyen gyakran jártok?

Üdv, Hello
hello
 
 


Hello, nagyon jó cuccokat vettünk. 3 síkesztyű, 1 overál, 2 gyerek dzseki, 2 ffi póló, 1 ffi ing, 1 női ing, 1 garbó= 1000 Ft. :D

Doki: Persze, minden évben megyek szűrésre.

Vicky, jobbulást Nektek! Milánnak is elkezdett az orra folyni, egyenlőre más tünet nincs.
Vendég
 


Helló lányok.Jöttem egy kicsit, apa levitte Benit motorozni, végre nem esik. Blani szülinapi zsúron. Délelőrt akkorát kergetőztünk a lakásban, fúú de jóóóvolt,kacagás, visitás, minden. Alig lehet Blanit utólérni,pedig igazán nem nagy a hely,és csak szűk körökben lehet szaladni, de ooolyaaan jó volt. Esett az eső igy benti mozgás gyanánt. Szoktunk ilyenkor trambulinozni is, meg van bokszzsák is, ami főleg sok irásnál jó Blaninak.
Tegnap apával kinagytakaritottunk rekord idő alatt 9-12 ig, főzéssel!!!!jó 2 nappal azelőtt takkeroltam ki-ha apa éccakás, akkor a fürcsi alatt gyorsan összepakolok, nagyhuzat és villámgyorsan végigporszivózom a kéglit és jól felmosok, 20 perc. ahéten ugye a hólyagos garatgyuszi miat soron kivül az összes ajtót,kilincset, szekrényeket lefertőtlenitettem, igy most azt sem kellett.Mondjuk én nagyon nagyon gyors és alapos vagyok,kihúzom a cserepeket is, autókat,játékokat is. Tegnap matracokat forditottunk téli oldalra, elővettük a kabátokat, sok fonott tároló kosarunk van, azokat kiporszivóztam, apa 2 polcnyi könyvet egyenként leporszivózott, polcfényesités-azt gondolta a könyvportól köhögnek-háát mit ne mondjak jót tett, ha csak a porszivó tartalmát tekintjük is. :shock: Másik 2 polc maradt, mert az iszonyú lassan haladt. Ágytakaró, ágynemű mosás(ez gáz,lassan halad,mert nincs hová teregetni-kimostam a vastag paplanokat is. Még az ágyrácsokat amin a matrac van azt is áttöröltük-iszonyú, hogy a léceken is mennyi por volt. :twisted: Sarkokat a falon,mindeeent. Nagyon ügyik voltunk. Aztán néptánctalit néztünk, igaz esett, de muszáj volt kimenni. De elhatároztuk, hogy ha lehet hétköznap elintézzük a takaritást, pénteken megfőzünk szombatra, vasárnap meg elmegyünk ebédelni mindig valahová-ha már kapok fizut. A hétvége a pihenésé kell legyen, úúútálom, hogy hétfőn,kedden kell kipihenni a hétvégét,amikor elvileg az a pihenésé. Elhat
ároztuk, ha mi nagyik lezsünk,minden hétvégén meghivjuk a családot ebédre, mert az olyan jó a fiataloknak.
Öregen meg épp rá tudunk pihenni 5 hétköznapot.Ti jártok nagyszülőkhöz vasárnapi ebédre?

Viki!
Sajnálom a bosszantó eseményeket! fúú, de sok mérget megehet most. Furi,de nekem,mint jeleket figyelőnek, hókuszpókusz elfogadónak az ötlött be azonnal-mi ez ha nem jel, hogy lassitson, legyen többet veletek. No,persze ő ezt biztosan másként látja majd. Sajnálom a betegséget is, akkor nem is megy Bálint holnap bölcsibe? Neked javulást, pihenj amennyit csak birsz!!!!!!Gyógymanók mennek. :lol:
Beni megy holnap,már mondtuk is neki-hááát nem volt túl lelkes, de nem is tiltakozott. Várom a reggelt.

Kimike!Fúúúú, ez nagyooon jó vásár volt!!!És jó állapotúak?Kinek vettél overált és sikesztyűt?

Doki-szigorúan fél évente teljes rákszűréses ultrahangos vizsgálat-családi veszélyeztetettség miatt.
1év alatt simán ki tudalakulni a rák,jobb időben elcsipni ha jön, de nem jön-viszont fő a megelőzés, szűrés.

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

A bazárunk:
Mi későn értünk oda bezárás előtt, több szülők mondták nekem a kapunál, hogy már nincs semmi. Bár mi nem készültünk vásárlásra, hanem elpakolásra.
De ott rengeteg ruhák maradtak, mi is vettünk apróságot Kevinnek bölcibe, 3 benti nadrág, egy ing, egy japános ruha. Erre csak 50 Forintot kifizettem, mért már bezárás előtt több ruhák ingyenesen elvihetők voltak. Maradott ruhák "remélem", majd jó helyre mennek, az árvaházba, kb. 30 karton dobozos. ( Ha nem elkeserednek emiatt, hogy maradott ruhákat küldünk. Egyik szülő tőlem kérdezett, hogy nem bunkóság, hogy nekik odaadunk „felesleges ruhát.”) Viszont egyáltalán nem lehet mondani, hogy rossz minőségek voltak, (ugye Kimike és Meteor!?), én kedvenc hibátlan márkásat tudtam megvenni (ELLE-sek voltak mindenek).

A mai bazár az iskolánk PTA szervezett az egészet, mi tanálok is benne vagyunk a tagokként, így kínos lenne, hogy aktív vásárlók lennénk. A legközelebbiről is szólok nektek jövőben, ha van kedvetek.

Amikor hazafelé akartunk indulni, a kapunál Kevin mutogatott, hogy a bölcsibe akar menni. Ott a sulink mellett van a bölcsi. Örülünk, hogy szereti ott lenni, de olyan hülyeség jár a fejemen, hogy jobban szeretné, mint itthon lenni!? Igen, igazán így is van, mért a sulinkban is a gyerekek szeretnek bent lenni, mint otthonban. Csak nehéz a szülőknek feldolgozni.

Puszi Nektek!
Vendég
 


Sziasztok,

hát lányok, ez a vásár szupi volt! Kmammy köszönöm, hogy szóltál róla.
Sajnos nem láttam Kimike üzenetét, mert itt volt nálam a kutya is, mert Guszti elutazott, úgyhogy reggel rohammelóban kutyát sétáltattam, aztán indultunk. Ráadásul elnéztem a térképen, hogy hova esik, így a Tárogató útnál kavarogtam, aztán megkérdeztem egy pasit, hogy merre is és tök rendes volt elvitt odáig kocsival.
Hát jó is volt mert teljesen el voltam kavarodva.
így sajnso kicsit késve értünk, Kimikével még összefutottunk, de ők már pont mentek.
Gyerekruhák is le voltak már fosztva, így Panninak csak egy nadrágot és két felsőt vettem, dzsekit már sajnso nem találtam. DE magamnak vettem egy nadrágot és vagy 10 felsőt. Összesen 1800 ft-ot fizettem.
A felsőket csak úgy dobáltam be, hogy ez is tetszik, ez is tetszik, nem is próbálatam, aztán talán kettő olyan lett, ami nem annyira jó, azt majd odaadom valamelyik barátnőmnek.
Szóval egyszerűen hiper szuper jó volt ez a vásár.
Ha esetleg jövőre is lesz, hát én tuti, hogy gyerek nélkül viszont két hatalmas szatyorral felszerelkezve megyek oda a legelejére, mert tényleg rettentő jó dolgok voltak.
A japán tanárok/segítők pedig akik ott voltak rettentően kedvesek és segítőkészek voltak! Ki kellett vinnem Pannit pisilni és addig vigyáztak a dzsekijére meg az addig összeszedett cuccainkra. Tényleg nagyon kedves volt mindenki.

meteor
 
 


Minőség, egyszerűen szuper csúcs minden ruha. Sajnos Milán se bírta a gyűrődést, így hamar leléptünk. Annyira jó és szép volt minden, és tényleg mindenki nagyon kedves, mosolygós és segítőkész volt. Nem ehhez a mentalitáshoz vagyunk szokva mi magyarok.
Minden nagyon megérte, de maga az élmény is felejthetetlen volt. (Én is gyerek nélkül megyek legközelebb, az biztos. )

Kmammy, láttuk és meg is néztük azt a bölcsit, ovival együtt van, ugye? Nagyon tetszett, szuper helyre jár Kevin.
Vendég
 


Sziasztok!

Vásárosok!
Ügyik vagytok! Én még sosem voltam ilyen vásárban!

Vicky!
Sajnálom! Rohadtul bosszantó lehet!

Benianya!
Igaza van a férjednek! Jobb már a nagyobb motor Beninek! Először Petinek is a le és felszállás volt a gázosabb, de megtanulta!
Ügyik vagytok a nagytakarítással!

Anita!
Kornél milyen kis konyhatündér!

Tegnapra Petinek is el kezdett folyni az orra! Ma má nem folyt, csak ha szívtam akkor jött! Párom ma éjszakás, reggel azért elviszi a dokihoz, inkább maradjon itthon 1-2 napot, a bölcsiben nem tudják kiszivni az orrát. A továbbfertőződés pedig sokszor abból adódik, hogy nincs jól kiszívva a gyerek orra és a bentmaradt bacis trutyi tovább fertőz!

Hello
Köszi az érdeklődést! Érdemi munkát nem csináltam még a héten, így igazán nyilatkozni sem tudok. A jövő hét viszont keménynek igérkezik. Beledobtak a mély vízbe! Még szerencse, hogy jó úszó vagyok, csak régen úsztam! :wink:

Gabi!
Neked sok sikert!
Meske hol lesz, míg dolgozol?

Reni
Kép
prenata
 
 


Kmammy!

Legközelebb légyszi előbb szólj, én is mennék, de nálunk két gyerek és sok program mellől nem egyszerű a szervezés. Most scak a nyálam csorgattam. :wink:

tjuca
 
 


Wawel!

Megmutattam Kornélt Kingának, aki elfogadta. Bár azt a samacis kicsapongást nem felejtetteük ám el!!! :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok

Hú,biztos jó ez a vásár!
Engem is érdekelne legközelebb!
Én most szombaton bababörzére megyek!Szeretem!!Mindíg tök jól tudok ott is vásárolni!Állt. ott hagyok 30-40 ezer forintot de ilyenkor megveszem az össze téli cuccot mind a 3-nak! :lol:

Wawel
Kornél nagyon ügyes!!

Benianya
Nálad is jók a képek!Blani nagyon szép kislány! :lol:

Helló
Doki,minimum évente!!! :!:

Egyik nap írtunk a játékról.Zalán nem nagyon szokott autózni,jobban érdeklik a kreatív dolgok!De 3 napja autózik!!!
Berreg meg minden.behoztunk neki egy csomó kisautót ami még Alexé volt,(csak egy pár darab volt bent a játékok között mivel eddig nem érdekelte) és a duplóból garázst építettünk.ma délelőtt is azzal játszott! :lol:
Vendég
 


Viki!!!
Láttam egy szuper könyvet:Rob Parsons a hatvanperces apa. Harmat kiadó.
Ajánlója: Senki sem mondta még a halálos ágyán, bárcsak több időt töltöttem volna a hivatalban. Arra viszont sokan csak gyermekeik kiröppenése után döbbenetk rá, hogy milyen kevéssé vettek részt a család életében.Az állandóan csörgő telefon, a hétvégén a munkahelyen töltött órák talán föl sem tűnnek mig kicsik az utódok. Amikor azonban gyermekünknek többnyire már csak a hátát látjuk-eszünkbe jut: másképp is élhettünk volna.Ez a röpke óra alatt elolvasható könyv elfoglalt apáknak szól,melyet azonban minden anya is el akar olvasni és ami megváltoztathatja gyermekeink életét.

Wawel!Kornélt ide is küldhetnéd sütit csinázni! Nagyon cukker!!!!

Preni,tök jó fej vagy hogy nem viszed és szivod!!!!

Nagyon jólehetett ez a vásár!!!!!!!Kmammy, jövőre előbb szólj kérlek,hgy a vidékieknek is legyen esélyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alziza!-autózás-Beni most képzed a kislovat meg pipit meg tehetnet teszi be a kormányhoz,ők vezetnek-imádom ahogy kitalál dolgokat!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Na megvagyok, szerződés aláírva, holnaptól reggel 8-tól 10-ig dolgozom. Remélem, jó lesz! Mesi a dédivel van amíg oda vagyok, hosszabb időre, főleg rendszeresre már nem akarom leterhelni, csak 72 éves...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


2 kép. Azt hiszem a könyvbe elmenne illusztrációnak. :wink:

Kép

Kép

tjuca
 
 


Juca! Tényleg nagyon jó képek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Voltam a tescoba, de nálunk már nem volt occsó dzseki. Viszont a kikben szerencsével jártam! Mostanában egyre többet fordulok meg ott. Nagyon jó áraik vannak.
Sajnos felénk nincsenek ilyen vásárok, legfeljebb bababörze félévenként miskolcon, ott meg turi árban mennek a ruhák.

Vicky: Nagyon bosszantó lehet!!! :( :evil: A legrosszabb az egészben a tehetetlenség.

Nagyon jók a képek mindenkinél! :P Bocsi, hogy nem részletezem, de munkaidő vége van, úgyhogy én húúúzok haza


nancsa
 
 


Juca!!!!!
ez csúúúúúcs!!!!!!!
Aszta hogy emeli a fejét a kiscsaj! Hát azt hiszem apa büszke lehet, két ilyen szép lány!!!!!!- és ahogy Kata néz rá! A következő képen,meg csak hogy le ne maradjon egyetlen szerelmes apa pillantásról sem-Kinga néz--hááát ez nem semmi.
Blaninak ugyanilyen fari szoknyája van csak nagyban :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Halihó!

Benianya: köszi, holnap irány a könyvtár.

Bölcsiben voltunk, estére max. 37,7-re ment fel a hőemelkedése, az orrából már akkor sem jön, ha szívom, ettől függetlenül nem kap levegőt, tolom a c vitamint, a nurofent, meg a mézes teát. Gondozónéni azt mondta, hogy ne fogjam itthon, mert visszaeshet a beszoktatásban. Eddig minden oké, mondjuk enni nem nagyon eszik, de gondolom meg kel szokni az ottani ízeket. Holnap megpróbálják ott altatni, remélem, menni fog. Ma festettek, tiszta festék volt a kölök, mikor mentem érte. :lol:

Juca, Benianya: képek szuperek nagyon, büszkék lehettek a csemetékre!!!!!

Reni: Peti hogy van? És milyen a mélyvíz?

Wawel: Kornél nem semmi! :lol: Kismanó? Nem akar még kibújni? Már nagyon kevés van hátra....

Vásár klassz lehetett, ilyenkor picit sajnabajna, hogy már nem lakom Pesten....

Na, megyek, hosszú volt a nap, amúgy biztos nem vagyok normális, de csak akkor bírok enni, ha a gyerekemet "visszakaptam" vidáman, egyben.... :roll: ma is csak ebédet ettem, de legalább lemegy pár kilócska :D

Találékony pici fiam így pakol a zsákból: "Persze, majd guggolok...."
Kép

Pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Még egyben! Viszont ma megint megnéztek UH-n és már 3100 g körül a kiscsaj! Na, ez hogy lehet? Én arra gondolok, hogy azért a múltkor valahogy úgy feküdhetett, hogy nem lehetett rendesen mérni. Sima szülésre készülünk, mert a doki azt mondta, hogy most semmi nem indokolja a császárt.

Vicky: ez borzasztó!

Juca: nagyon szépek a képek! Kornél már szánja-bánja a múltkorit, de nem hagyhatta ki! :lol: Igazi pasi!

Egyébként mindenkinek köszöni a kedvességet!

Gabella: hajrá munka!
Reni: szintén!

Kornél mond új szavakat! Talán majd lassan beindul.

Jó éjt mindenkinek: ANita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok,

Tjuca: A képek nagyon szépek. :P Látszik a férjeden nagyon büszke rájuk! :P

Wawel: Ügyes Kornél. :P Ilyen aranyos szakács nekem is kéne. :P Szégyellem magamat, de mostanában nekem egyáltalán nincs kedvem főzni. :twisted: ( Azért mindennap főzök, csak kötelezettségből.)

A legközelebbi vásárról jóval hamarabb fogok szólni „csak nektek”, megígérem. :P Pl. most is szólhatok, a következő jövő ősszel lesz! :evil:

Ma reggel hallottam, hogy mi történt a bazárnyitásnál. Annyira tömeg volt, és benne volt profi tapasztalt vásárló, aki úgy két kézzel elvitte minden holmit sarokba először mint markológéppel, aztán ott válogatott magának. Nem lehetett valami szép látvány. :?

Vicky21: Remélem Bálintnak semmi nem lesz komoly probléma. Jobbulást neki! Nekünk nehezen ment a beszoktatás elején, majdnem a férjem kért továbbra szabadságot. De második héten kedd óta semmi nincs baja. Mosolyogva integet nekem mindennap, csak én sírok.

Gabella: Jó munkát! :P

Képzeljetek, ma először találkoztam Meteorral. :P :P :P Csak sajnos kis időre, de remélem legközelebb többet beszélgethetünk. Panni nagyon szép angyalka volt élőben is. És Meteor te is nagyon kedves voltál. Nagyon örültem, hogy találkozhattunk. :P :P :P

Puszi, Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Pannával hétfő óta itthon vagyunk. Vasárnap délután 39,4 volt a láza és nagyon nyűgös volt. Tűztünk az ügyeletre, ahol megállapította az orvos, hogy nagyon belövvelt, piros a torka.
természetesen már aznap este sem volt láza és azóta sincs, jól érzi magát.
Azért itthon maradunk ezen a héten amit nem bánok egyáltalán.
Olyan jó itthon lenni Pannával!

Később majd írok többet.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok

Betegeknek jobbulást!!!
Kép Kép

Nálunk most tök szépen süt a nap!!! :lol:
ki is teregettem a kertbe!

Juca
nagggyon jók a képek!!!! :lol: :lol: :lol:

Benianya
nagyon bírom amikor játszanak.Zalán pl olyan érdekes dolgokat játszik,jó nyilván látja Zinától és a sógórnőm lányaitól.Pl vásárolni megy,megeszi a "semmit",ha olvas felveszi a játékszemüveget,játékból virágot locsol és hangot ad hozzá mintha vizet öntene,a játékkonyhában kávét főz,de úgy mintha igaziból csinálná stb.
ja és Zina szokott vele anyukásat játszani akkor ő a baba és úgy csinál mintha elesne mert nem tud még menni!Nem emlékszem,h Alex és Zina mikor kezdték ezt.
De nagyon bírom. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Elmegyünk a doktornénihez, aztán jövök, írok kicsit!

Pusz!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella
na elmentetek a doktornénihez aztán nem jöttél és nem írtál kicsit sem! :(

Mi volt?

És hol van az avatárod meg a gyerekek képe a vonalzóról? :shock:
Vendég
 


Jó reggelt, szép hajnalt! Még sötét van. :cry:

Azt hiszem lányok Beni 2 napja nagyfiú-nem szopizik! :cry: :lol: :( :P :cry: :roll:
Tegnap kihagyta-de volt már ilyen máskor is. Múlt héten a hólyagos garatgyuszinál viszont a reggelin kivül napközben is kérte.
Ma viszont nem. Az előbb. Most,itt cseng a fülemben a nem-je. Friss az élmény. :cry: Sőt este a fürdésnél ugye tele voltak a didkók,mondtam is h bent maradt a tejcsi. Blani azonnal kért(2 év alatt már vagy 5x meg akarta kóstolni,de mostanában nem,ez most egy újabb hirtelen fellángolás volt), hát gyorsan kispricceltem a tenyerembe a kádban és felszürcsölte. Beninek is kellett persze azonnal-felszürcsölte-majd jól ki is köpte: "nem jó tej anya nem kéjek máj"
Most reggel fél 6 kor átjött jót aludtam cimmel, de csak odabújt nem kért cicit. Na azt hiszem ez az amikor elválasztja magát a srác. Hmmmmm.
Szedem a sinupretet mert göthös vagyok én is,lehet h annak van xar ize a tejcsiben, nem tudom, de mindegy is, mert a lényeg itt az elválasztódás.
Háát azt hiszem ez nagyobb falat lesz nekem mint a bölcsibe adás.Nagyobb elszakadás.Igy pontosan 25 hónapig és 1napig szopizott.
Ide tartozikmég hogy épp tegnap mondta a gondozónéni a bölcsiben,hogy 3 pohár tejeket iszik Beni. Mondtam, hogy eddig még nem is nagyon ivott tejet, csak joghurt és túró formájában. Erre mondta, hogy igen általában itt szoknak rá,mert vaniliás tejet adnak forraltan és nagyon fincsi. Lényeg,hogy semmi jele a popsiján a sok tehéntelnek, tehát azt hiszem kimondhatom végérvényesen,hogy anyatejesből bocitejes lett Beni.

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianyu!

Hát eljött a nagyfiús korszak nálatik is.
Közhely: de ez az élet rendje.Ne légy bánatos majd a következő babátokat szoptathatod még :lol: .

Örülök, hogy bevált az aloe vera, de ez nem jelenti azt, hogy nem lesz beteg egyáltalán csak kevesebbszer.

Reni!
Remélem jól érzed magad a munkahelyeden.

Gabi!
Gratulálok a 2 órás állásádhoz, remélem idővel ha te is meg tudod oldani akkor többet is dolgozhatsz ott.
Egyébként ez a 22 ezer ez nettó vagy bruttó, mert ha bruttó akkor az nem valami sok.

Pil!
Sajnálom ami Petivel történt jó, hogy minden rendben van azóta.

Helló!
Üdvözöllek, jó hogy jöttél.

Alziza!
édesek lehetnek a gyerekek nekem főleg az tetszik, hogy a kicsi nem tud még járni.
Az enyémek is szoktak hasonlót játszani Ők olyat, hogy katus az anyuka és viszi pannát a bölcsibe.

csajok!

amióta az új beosztásomban dolgozok annyira kiegyensúlyozott vagyok hogy az már álom. Itthon sem vagyok feszült nagyon harmónikus lett a benti és az itthoni légkör. És ezért még több fizetést is kapok.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Katus! Köszi az üdvözlést. Nagyon pozitív amiket írtál magadról/magatokról, irígylésre méltó! Csak így tovább! És élvezd ki ezt a pár napot otthon Pannával, ha már beteg lett szegény.

Benianyu! Hát igen, az elválasztódást én is így éltem meg... :cry: Ami érdekes, hogy Nórika 13 hónaposan hagyta el a cicit (tavaly júliusban), és nekem pedig még azóta sem apadt el a tejem, pedig több mint 1 év is eltelt már! :roll: Vajon meddig leszek még kistehén? :oops:

Gab! Tényleg nem jöttél... :( Mi újság? Milyen volt a meló? Mi volt a dokinéninél?

Reni, Exdeus! Ti is nagyon eltűntetek!! Hol vagytok?

Üdv, Hello
hello
 
 


Sziasztok!

Jaj, ezer bocsi! Igen, visszamentünk dokihoz, nem beteg már egyik gyerek se, de a helyettesítő doktornéni azt mondta, a héten még maradjon itthon Lackó. Az oviban is mondták, hogy tényleg inkább maradjon, mert tegnap fűtöttek először, nincs valami meleg. Szóval hétfőtől ovi.

Meló. Tudok már pontosabbat, 24000 a bruttó. Marha kevés, de legalább ebből már "csak" a 13,5 %-ot vonják (vagy mennyi is most a nyugdíj meg az eü. járulék? És persze ebbe van még a munkavállalói is.) Tehát marad 20.760. Nem baj, elég az ovira, az ovis fizetnivalókra meg a havi pelusra. Aztán meg majd lesz valami!

Tegnap még csak figyeltem, aztán már ma vittem gépre a befizetett csekkeket. Holnap délutánra megyek, vagyis 2-től 4-ig, és már én ülök a pénztárban. Tök jó amúgy, de jobb lenne hosszabb időre, több pénzért, de nem telhetetlenkedek, elvégre nem is kerestem munkát, mégis jött, én meg azt hittem, itt esélyem sincs!

Októberben 2 hetet fogok 8-tól 2-ig dolgozni, aztán így kb. 1 hónapig meg nem kell mennem. Vagy valami, de mindenképpen csúsztatás.

Jónak tűnik, szerintem a társaság is jó.

Tegnap meg azért nem jöttem végül, mert majdnem egykor értünk haza, akkor még gyorsan megfőztem, ettünk, közbe Lackó kitalálta, hogy süssek nekik lekváros kiflit, és lelkiismeretes anyukaként meg is sütöttem, majdnem 4-kor estem be a konyhából. Akkor még teregetés, hajtogatás, pakolászás, hát nem volt energiám, negyed 6-kor meg már jött haza apánk, és valami kölcsön winchestert nézegetett, hogy kell-e neki róla valami, szóval már nem jutottam ide.

Most meg mennem kell, mert még most fogok főzni. Szóval nem ígérem, de szeretnék jönni délután is!

Pusz mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, kép ügyben a múltkori szitu bemérgelt, amit tudtam, leszedtem. Olyan snassz így, de kezdek paranoiás lenni. 8) :oops:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!
Tényleg nagyon jó életszakaszban vagyok.Csupa happy minden!
van 2 gyönyörű egészséges, kiegyensúlyozott gyerekem, férjem akit nagyon szeretek, a munkámmal is ki vagyok békülve.
Ennél többet nem akarok az élettől. ( esetleg több pénz lehetne )

Na jó befejeztem az Öntömjénezést.

Gabi!
Meglátod hamarosan oszlopos és nélkülözhetetlen tagja leszel a munkahelyednek, ahogy téged ismerlek.

Panna már alszik úgyhogy én is ledöglök egy kicsit hamár itthon vagyok.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok,

én is vagyok, csak olvasó üzemmódban :( . Nézzétek el nekem...

Benianya: annyira jó, hogy ilyen sokáig szoptattad Benit és hogy saját maga szokott le. Szerintem így sokkal jobb.

Gab: szerintem tök jó munkát fogtál ki és ha szerencséd van és te is akarod, akkor talán később 8 órásban is csinálhatod.

Katus: tényleg jó olvasni, hogy vki ennyire kiegyensúlyozott, bár most már én is kezdek belejönni a kétgyermekes anyuka szerepébe. Az egyetlen nehézség a napközbeni alvása Marcinak, mert nem mindig jön össze.
Sétálás egyenlőre úgy megy, hogy apukám viszi Marcit én pedig babókával sétálok egy hatalmasat.

Viera: olvastam, hogy mi volt veletek. Kitartást, mást nem tudok mondani. Azért nem semmi, én is tiszta ideg lennék, ez azért nem egy hétköznapi helyzet.

Alziza: tök jók ezek a játékok a gyerekek között :) . Eszembe jutott, amikor mi voltunk kicsik és könyvtárasdit és pénztárosat meg hasonlókat játszottunk. Imádtam!!!

Wawel: úgy várom már, hogy megszülessen a babóka, lássam a képeket és hogy neked milyen tapasztalataid lesznek. Gondolok rád :) !

Juca: nagyon jó ez a két kép. Apuci szeme fényei :P !

Vicky: Bálint találákony :D . Látom mindenkinél ezermegyegyféle játék van. Én már gondolkodtam, hogy úgy mint Reni, nagytakarítást végzek a játékok között és néhányat hagyok csak elöl.
Most a bébitaxit akarom száműzni a lakásból, mert iszonyatosan nagy hangja van, ami addig fel sem tűnt, amíg meg nem születet Olivér.

Néhány szó rólunk:
Olivért tegnap átvittem a dokihoz, mert kb. 2 hete már, hogy náthás és hiába szippantom a nóziját nem akar kijönni, legalábbis nem annyi, amennyi bent van és folyamatosan olyan horkantgatós hangot ad ki. Szopizni tud rendesen, érdekes.
Doki kiszippantotta neki és vett torokváladék mintát, amit ma adott be az ÁNTSZ-be Isti, pénteken lesz eredmény.
Mivel a köldöke váladékozott még mindig, ezért a doki lekezelte neki. A nózija és a köldöke miatt is még holnap vissza kell menni.
Velem is történt vmi jó is. Nem számítottam rá és kaptam a cégtől ruhapénzt, mert a TGYÁS alatt jár :) :) :) . Az olyan pénz, amire nem számítok, mindig jó kedvre derít :D .
Ma elsétáltam a babókával a Gyerekek Házába (nálunk ott vannak a foglalkozások, mindenféle szakkörök stb.) és néztem vmit, amin Marcival részt tudnánk venni.
Találtam is 3-4 olyan foglalkozást, ami talán leköti Marcit. Próbáltam olyat, ami inkább a mozgásra épít. Már nagyon várom

Írtátok, hogy kinek mivel szeret foglalkozi a babókája: Marcinál továbbra is nagy szerelem az autók tömkelege. Ezeket rakosgatja, hozza-viszi, garázst épít nekik építőkockákból stb. stb.
Mágneses táblán rajzolgat de nem viszi túlzásba. A barkácsasztalát imádja. Mindig mondja, hogy "Marci dolgozik :) ".
A napokban kapott néhány új könyvet, amiket DVD-n szeret nézni, mert nagyon lekötötte a TV és nem akartam ebbe az irányba elmenni.
Thomas, Verdák, Noddy, ezt a hármat kapta és nagyon szereti. Azóta megint sokat olvasunk.
El kellene mennem a könyvtárba új könyveket is kivenni, mert amit korábban kivettünk, arra mondja, hogy régi és nem akarja olvasni. Azért vettem ki neki, mert mindig attól féltem, hogy azt keresi majd, amit korábban szeretett és én visszavittem, de úgy néz ki, hogy azért annyira nem ragaszkodik :lol: .
Egyébként mostanában nagyon jól eljátszik magában. Ez azért jó, mert közben gyorsan összedobom a lakást és 10 órára, mire jön a papa menetre készen várja a sétát :) .
Délig kint vagyunk, utána ebéd és jó esetben alvás, de van mikor csak 2 óra fél 3-kor alszik el (vagy egyáltalán nem alszik, szerencsére ez a ritkább).
Fél 5 körül hazaér Isti, kajcsizunk együtt, aztán ők játszanak én pedig vagy vasalok, vagy vmi hasonló fantasztikus dologgal töltöm az időt.
A szakdolimat szeretném gyorsan megírni addig, amíg ilyen sokat alszik Olivér, mert utána képtelenség lesz.

Hát nagyjából ennyi.
Bocsi, ha sok voltam, ritkán jövök, de akkor sokat írok :wink: .

Puszi

Eni
marcy
 
 


Csajok, regisztrált már valaki az Elmű honlapján? Nem tudjátok mennyi idő után fogadják el a regisztrációt és igazolnak vissza?
Vendég
 


Kimike! Segítenék, de azt se tudom, a Démásznál hogy volt...

(Akartam már tőled kérdezni, hogy tetszenek-e neked a horgolt nyakláncaim, mert szeretnék neked egyet küldeni! Igaz, így már nem meglepi, de viszonozni szeretném a tőled kapott 3 nyakláncot!)

Mondjuk egyiket, a fekete rövidet, ami a kedvencem volt, Meske szétszakította, és szanaszét mentek az apró gyöngyök, sajna nem tudtam helyrehozni... A másik kettőt inkább a nyáron hordtam, kabát alatt már sok.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Marcy:

nagyon jó volt olvasni az írásod. Engem feldobott, hogy azért két gyerekkel (kis korkülönbséggel) is milyen jól elboldogul az ember. Azért egy kicsit félek, de majd belejövünk! Nálunk az autók, a könyvek nagyon menők. Kornél is lejátszik egyedül, de csak akkor, ha abban a helyiségben tartózkodom, ahol ő.

Katus:

szintén jó volt olvasni. Ma amúgy is jó a kedvem, s ennyi pozitív dolgot olvasva madarat lehetne velem fogatni. Örülök, hogy ilyen jó a munka, a család, boldogok vagytok és kiegyensúlyozott. Szerintem ez nagyon fontos, mert a gyerekekre is ráragad, s ennél jobb dolgo nincs, minit amikor a szülő is nyugalmat áraszt.

Gabella:

jó munkát, s reméljük lesznek pozitív fejlemények és majd 8 órában is tudsz menni, amikor úgy adódik.

Mi is jól vagyunk, Kornél egy igazi elevenség. Mindenre felmászik, egy örökmozgó. Nem baj, csak fárasztó. Pocaklakó sokat mozog, bár már nagyon várom, hogy kinn legyen.
Ennek is eljön majd az ideje, tudom, de sokszor úgy érzem nagyon nehéz.

Elköszönök, lassan hazaér Kornél a sétából. A családban most mindenki nagyon igyekszik segíteni, örülök, hogy így számíthatok a rokonokra.

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Gabi, ne hozz zavarba! :oops: Nem szeretném, ha azt éreznéd, hogy bármivel is tartozol, ajándékba adtam. Priviben megbeszéljük. :wink:

Wawel, nagyon izgi a várakozás, ugye? Drukk! Ki fog minket értesíteni, ha megérkezik a Tesó????

Katus, örülök, hogy jól vagy! Pancsinak jobbulást! Mi is itthon. :?
Vendég
 


Amit még elfelejtettem kérdezni:
Marci most már teljesen szobatiszta, kivéve az alvási időszakot.
Hogy kell leszoktatni a pelusról alvás közben?

?? ÖTLETEK???

Bár lehet, hogy nem lehet leszoktatni, hanem ez majd jön magától, nem tudom.

Most megyünk a DM-be, mert szinte minden elfogyott itthon, aztán vásárolunk még egy kicsit, de aztán este benézek.

Eni
marcy
 
 


Eni, sajnos nem tudok segíteni, Milán nem szobatiszta. De Te elárulhatnád hogy kell rászoktatni a nappalira. :wink: :)
Vendég
 


Sziasztok,

Kmammy,
én is örülök, hogy találkoztunk! Remélem hamarosan kicsit hosszabb időre is tudunk-> mondjuk a Mandulásba beülve egy sütire. Kevinnel is nagyon jó volna találkozni.

Képzeljétek, nem is írtam milyen béna voltam: a bazárban elvesztettem a kulcsom. Nem voltam benne biztos, hogy ott történt, de gondoltam ha esetleg ott veszett el, akkor biztos meglesz. Ééééés igen! Ráadásul Kmmamy annyira rendes volt, hogy hétfőn munka után erre kanyarodott és elhozta.

Marcy,
Pancsi is már szobatiszta nappalra, szerintem az éjszakait meg nem kell erőltetni, szépen lassan kialakul majd. Nálunk már volt olyan, hogy éjszaka felébredt a kiccsaj és szólt, hogy ki kell mennie, meg olyan is, hogy nem ment ki, de nem volt reggel pisis a pelus.
Bízzuk rájuk, majd kialakul.

Vicky,
én osztom Benianyu véleményét: ezt jelként kellene a férjednek felfognia, meló helyett inkább veletek töltse az idejét.

Gab,
hajrá hajrá a munkához. Csak így tovább!

Katus,
gyógyulást Pannának (és minden más kis betegnek is!)

Pancsinak is folyik sajnos a nózija. Szívom naponta többször. Annyira kis ügyes, mert ugye mostanság nagyon önálló és mindent egyedül akar csinálni. így megbeszéltük, hogy először anya szívja ki az orrát, aztán szívhatja ő is. Közben nézi magát a tükörben és integet magának:) Ja és természetesen a porszjvót is ő kapcsolja be és ki.
A bölcsivel is egyenlőre minden rendben, élvezi, bár még csak délelőtt jár. ma kezdük volna az ott alvást, de a bölcsis nénijének a lánya lebetegedett, így ma csak egy bölcsis néni volt velük, ő meg kérte, hogy halasszuk.
Azért szerintem ez nevetséges, hogy 16 gyerekre két gondozónő van csak. így ha egy kiesik, akkor egyedül van a másik a gyerekekkel. Létszámleépítés, nincs pénz több emberre. Röhej!
Ami viszont kicsit zavar, hogy már harmadik napja nem evett ebédet:
hétfőn borsó főzi volt és halacska, akkor evett haalt, de főzeléket nem, sőőőt amikor a hal beleért a főzibe, akkor hisztizett és tisztát kért.
Tegnap padlizsán főzelék volt, ma kukorica-> egy falatot sem evett belőlük. Azt mondta a bölis néni, hogy veszekedett, meg csapkodta az asztalt:) Nem tudom, nem tetszett neki a kaja vagy mi baja volt, de azért ez így nem lesz jó:(
Ma amikor hazahoztam egy közepes cukkiniből készített főzit evett meg három szelet sonkával.

Nektek eszik rendesen a gyerek a böliben? (benianya, Te ne is válaszolj:):):))

meteor
 
 


Marcy:
nekem úgy szokott le Ami a du-i pelusról hogy elfelejtettem ráadni sokszor alvás előtt,és szárazon kellt fel.Ami nem az én érdemem,de nálunk igy volt.Az éjszakait meg akkor vettem el mikor már 5,napja kellt fel száraz pelussal.Különben ebben az egyben irtó nagy mázlista vagyok,egyszer sem pisilt be alvás közben se du,se éjjel.
Sztem Ami nem iszik extrém mennyiséget,hanem átlagosat,ez is biztos közrejátszik.

Kedvem nem a legjobb igy most inkább a többit hagyjuk,de azért jó olvasni hogy többeknek hepi minden.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

De jó ennyi vidám írást olvasni! Tök jó, hogy rendben mennek a dolgok Nálatok!

Gab: melóhoz szerintem még nem is gratuláltam, klassz, hogy tetszik és azért elég szépen kapsz belőle. Innen tényleg lehet majd továbblépni!

Benianya: hát igen, így is irigylésre méltó, hogy ennyi ideig "húztátok" :D Belegondolva, hogy az én fiam 5 hónaposan köszönte szépen....

Reni: hol merre? Ugye nincs baj?

Meteor: nyugi, Bálint sem eszik rendesen, értsd reggelit egyáltalán nem, az ebédből pár falatot, inni sem nagyon akar. Ebből két dolog következik: ha megyek érte, innivalóval megyek, a másik, hogy onnantól, hogy hazaérünk, a gyerek nonstop zabál. Ami van. Ma pl. megette a bölcsiben kapott uzsonnát (felvágottas kenyér), kakaós tejbegrízt, húslevest tésztával, sóskát krumplival és tükörtojással, végül némi marcipános csokit apától. Mondjuk vacsorát nem nagyon kért, nem is értem :roll: :wink:

Amúgy mi is orrfolyósak vagyunk, most megint megindult, de legalább kap levegőt (eddig nem folyt, nem tudtam kiszívni semmit, de levegőt, azt nem kapott). Tegnaptól kísérletezünk az ottalvással. Tegnap nem jött össze, mert valaki jött és beszélgettek, de ma közel 1 órát aludt a kicsi okos fiam :lol: Pedig itthon rácsosban alszik, meg kisautókkal, ott meg semmi. Elkezdtük az esti lefekvést előrébb hozni, mert fél 10kor még dumált, reggel meg nem lehetett felébreszteni, de most, hogy a bölcsiben 3/4 2kor már fent volt, sikerült korábban lerakni. Édes fiam el is aludt 9 felé, csak arra már nem maradt ideje, hogy szóljon a kakiról :? Eddig mindig szólt, de most úgy látszik, túl fáradt volt. Szegényemet félálomban tettem tisztába. :oops:

Marcy: szobatisztaság engem is érdekel, bár én hiszem, hogy érettség kérdése, mi még nem vagyunk azok, ha éppen olyanja van, szól, hogy pisil a wc-be, de egyáltalán nem megbízható.

Pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Háát csajokén ezt nem értem.Most meg átjött Beni és kérte a cicit.Először nem reagáltam rá,aztán mondtam hgy kifogyott a cici és alszik,de elkezdett hisztizni(erre apa mordult egyet az ágyban-fél6),erre gyorsan odaadtam neki csak legyen csend. Kb 3 cuppantás mindkettőből.Ennyi. Akkor ez most igy megy egy darabig,hogy 2 napig nem szopizik, 1 napig igen, aztán 3 napig nem,1 igen?Most akkor mi van? Mi lesz?Azt hittem s inuprettőlnem izlikneki,de ma meg is jött-mondjuk eddig nem zavarta, delehet hogy ezt érezte? De akkor ma meg már nem érezte?Tele vagyokkérdőjellelnnnna.
Az is eszembe jutott felkelek hamarabb igy már a konyhában talál,ott sosem szokta kérni,csak az ágyban.

Más kaja: Rita jót nevettem,met már épp válaszolni akartam, amikor oda jutottam,hogy én ne is tegyem.
Deépp tegnap mondta a bölis néni,hogy minden gyerek eszik haleválik és nincs ott anya. Szóval ha 1-2 hetet ott lesz 16 t
ársával egész nap,olyan éhes leszhogy csak na. No,de ehhez egy kicsit meg iskne csappantanod az otthoni finom falatok számát.
ötlet:ugyanaz este mint az ebéd a böliben?Vagy ez nagy kibszás?
El nem tudom képzelni Pancsiról,hogy veri az asztalt!!!!!!!!!
Egyébként tegnap ebédelt ott egy kisfiú az anyujával és közölte az anya, hogy na a Beni asztalnál akkor talán most azonnall efoglalna egy széket állandóra a fiának, mert öröm látni amilyen élvezettel ez a gyereek eszik(zabál-2 tányér leves,kiszürcsölve atányért és 3 gombóóóóc) és ott tutira fog enni az ő kicsije is.
Ez még egy ötlet-tegyék nagyon jól evő asztalhoz-pavlovi reflex talán működik.
Egyébként idegesitő tud ám lenni ez a nagy zabálás is, reggel 7 kor dupla reggeli,a Wc-ről rohansz repetát adni, aztán délután gondoskodni mindig kajáról,mert tuti nem bir ki hazáig 2 órát. Tegnap pl.nem vittem,háát azt a hisztit!Pedig csak puffasztott rizs a babakocsikellék, de az sem volt. Szóval tiszta stressz hogy kéri a kaját,de nincs nálad,olyan evolúciós sztori lehet ez,hogy gyomorból jön az ideg,nem tudsz enni adni a kölöknek,ő meg üvölt. És bosszantó, hogy nem birja kihazáig,aholmeg ott a vacsi!Miért kellállandóan disznóólat csinálni a babakocsiból, ruhából, á.ááá
Szóval nyugi, eszik ha éhes lesz, alkalmazkodik a többiekhez,beszokik, csak meg sem emlitsd neki,nehogy zsarolási,anyabosszantási eszközt lásson az evéskérdésben. :wink:
Többire napközben reagálok,rohanok suli-bölcsijáratra.

benianya
ákosbenianya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: