Új privát üzeneted érkezett!

Bumbi: nálunk is egészben jön ki az alma, érintetlenül, emésztetlenül. Kell még idő, hogy hozzászokjon a máshoz :wink: de emiatt ne hagyd abba, ez normális

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: hát ha már mászna Bencus, biztos nem akarna ölikézni :lol: nem akarom bántani, de elég lustácska nekem a nagyok után :) Fürdés után is letettem az ágyra, mellé raktam 3 játékot épp messzebb a kis kezétől, hogy nyúljon érte - vágyakozva rájuk nézett, hadonászott kettőt-hármat maga mellett, de oda nem fordult volna :roll: picit rásegítettem, úgy már érdekelte a dolog... pedig oldalra már-már fordul, de inkább csak akkor, ha a mellem keresi :?
Kicsit érdekes az is: a fejét hátraszegezi, és inkább csak a felsőtestével fordul. ( Viszont ülésben jól megtarja magát, úgy jobban nyúl a játékokért maga körül)

Bumbi: igazából nem értem, hogyan kerültél be a 3 napos babácskával - ilyen hamar kiengedtek a kórházból? Sőt eleve gyulladt köldökkel engedtek ki?

Nálunk nagyon odafigyelnek a sárgaságra is, és elmondták, hogy jobb pl. még 1-2 napot kékfény alatt bent lehúzni, mint az újszülöttnek kórházba kerülni, mert akkor a koraszülött osztályra kerülnek - szóval gondolom, ilyen esetben is, mint a tiétek, inkább a szülészeti osztályon kezelgették volna. A másik, ami számomra könnyebbség volt, hogy a szülészorvosom neonatológus is, így rögtön tudtam kérdezni a babáról is, mert őt is ő vizsgálta :D

Azért örülök, hogy végül a szoptatás ilyen jól sikerült :D A kitartásod sok anyukának példa lehet :D
A védőnők (bocsi a kivételnek ) mindig a mérlegen lovagolnak, teljesen egyetértek veled, hogy ki vagy akadva rájuk!
Csörének írtam már többször Bálint fiamról, akinek a súlya mindig az átlag alsó határán van, és tényleg átlagos!!!! A védőnő meg megjegyezte, hogy kevéske asszem 3 éves státuszon. Doktornénink végignézett a gyereken, és legyintett, hogy arányos, jó az
:lol: (és ő volt az, akit csecsemőkorában én is más orvoshoz hordtam, és tápszereznem kellett a tej mellett 8 hós korától :x , és ő volt az a gyerek akinél még hallgattam a védőnőre, hogy 2 óránál hamarabb ne szoptassam, és 20 percnél tovább ne tartson egy szopi, stb. :x annnnnnnyyyyyyyyyyira bánom már.... de a lényeg ahhoz képest másfél éves koráig megtartottuk az alvás előtti szopit - akkor is csak azért maradt el, mert iskolába kezdtem járni, és hetente 2 esténk kimaradt)

Bocsi, hogy ilyen hosszúra nyújtottam, de a védőnő téma ki tud borítani (!) pedig segíteniük kellene az anyukákat :? :(

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Akkor megnyugodtam alma ügyben,mert ahogy Csöre írta,a pelusban szinte egy az egyben viszontláttam kicsit zöldecskén. :o
Óóó,na igen,hogyan is kerültünk be 3 naposan. A Szent Imre kórházban szültem,kedd reggel 6.15-kor bújt ki a Drágám, és csütörtök délután engedtek haza. Mi is meglepődtünk,de nem tiltakoztunk, együtt akartunk már lenni. Állítólag ott az a szokás,hogy 3 éjjel és nekem beleszámították a vajúdás éjszakáját,mert 12 óra előtt született meg Mesi. Utólag már nagyon sajnálom,mert talán nem is történik meg ez a szörnyűség és teljesen igazat adok sárgaság ügyben,mert az is simán lehet az első 5 napban. Állítólag siettek hazaküldeni akit csak lehetett az ünnepek előtt...nem tudom,de felelőtlenek. Egyébként az alternatív szülőszoba nagyon jó volt,de az oxitocin miatt végül nem ott szültem. A csecsemősök sajnos szinte semmit nem segítettek,be sem tolták a babámat,én csoszogtam el a friss varratokkal(azt sem tudtam,h. hova kell mennem érte). A szoptatásban sem, semmiben sem,csak ha a nyakukra jártunk...akkor sem volt mindegyik segítőkész. Nem szeretnék még egyszer ott szülni. :(
Lányok!Az elképzelhető,hogy a sütőtöktől pöttyös lett egy picit?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 

 
 

A védőnőről még annyit,hogy piszkos a körme,igénytelen,tudatlan és ha rajta múlik tuti nem szoptatok! :x
BFKriszti! Olyan jó,hogy olyan sokáig tudtál szoptatni!!!!
Ahogy egy "Sóder Klubos" mondta: "Mit védőnő?Támadónő! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Jó éjszakát kívánok minden babának és mamának! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Alig tudtalak titeket végig olvasni annyit írtatok,pedig csak 3napot nem voltam :lol: :lol: :lol: :lol: !!

Bumbi: Üdv itt a kis csapatban! :lol: :lol: :lol: Gratulálok Mesihez! :lol: :lol: A súly miatt ne aggódj,sajnos mi is ezzel küzdünk engem is két hónapja a vérvétellel riaszgatnak,de hogy őszinte legyek már most sz*rok a védőnőre!!! Ahogy már leírtam szép, egészséges és életvidám a kisdrágám akkor meg miért aggódjak????? :? :? Ha valami baja lenne akkor tuti hogy nem állandóan vigyorogna,nem mozogna állandóan és nem enne rendesen.Az hogy a súlya meg nem gyarapszik :? :? nem tudok vele mit csinálni valószínűleg ilyen típus lesz :lol: :lol: :lol: !Sajnos azt nem értem a védőnőkben hogy ők mondják hogy fél éves korára kell megduplázni a súlyát (ez megvolt 5hósan) akkor meg miért akarnak 10kg-os babákat már 6-8hósan. Mi sem tudjuk szabályozni hogy most mennyit hízzunk vagy fogyjunk,nem még ők!! Ez szerintem szervezet függő. A lényeg hogy emiatt ne aggódj.

Gabi: Háát igaz nem volt rátok jó idő,de azért legalább jól éreztétek magatokat :lol: :lol: :lol: ! Nagyon édes Kristófod.

Végre túl vagyunk a lagzin :lol: :lol: :lol: , még mindig azt pihenem!!! :lol: :lol: :lol: :lol: . Féltem hogy mi lesz Manókával,mert anyumnak az egyik munkatársa volt a babysitter,de nagyon jól viselkedett,nem is hiányolt minket. De másnap azt az örömöt amikor meglátott minket :lol: :lol: :lol: még a sírás is elkapott annyira édes volt!Nagy sikítozásba kezdett és egyből mutatta hogy át akar jönni az én ölembe utána meg az apukájához :lol: :lol: . Teszek majd fel képet a nagyon komoly ruhácskájáról!! :lol: :lol:

Most megyek még pihenek,de most már vagyok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Szereti ha fényképezik :)
Kép

Megmutatta a kibújt fogacskákat (csak nem igazán látszik) :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok mamik!

Húúúúúúúúúú,mennyit írtatok!!!! Hááát...,nem is tudom mind visszaolvasni... :( :( De ha lesz kis időm...,ígérem,visszaolvasok! :oops:

Beya:
Ezt a kutyafülü krapekot!!! :D :D Varrattátok rá a rucit? Mintha ráöntötték volna!

Bumburka:
Hát..,sajnos azokban a kórházakban,amiket "bababarát"-nak minősítettek,többen szülnek... És igyekeznek kidobálni az embereket. Én az Istvánban szültem,ott is ez van. Néha annyian vannak,hogy a nőgyógyászaton kell kórtermet nyitni a csecsemős mamáknak..... De a csecsemős nővérek legalább egész normálisak.
(3x szültem ott :D )

Hogy engedhetnek ilyen színvonalú védőnőt dolgozni?? :shock: :shock:

Borcsi:
Hogy vagy? Kiderítettek már valamit,mi volt ez a véres cucc? (Ha írtad már.. :oops: bocsánat... :oops: ..,de nem volt időm visszaolvasni)

Gyorsan rakok fel képet...,és megyek,mert Tomi ébredezik... :roll:

Tegnap volt Petikém névnapja.......,vettünk neki még mozdonyokat a Thomas kollekcióba..
Gondoltam,csomagolópapír helyett sütök keksztésztából terepasztalt :lol:
Hát......,elég hamar elfogyott........... :roll: :D :D :D

Ilyen volt..
Kép Kép

Itt még vonatoztak...
Kép

Megtépázva (vagy inkább... megrágva.. :roll: :D :D )
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: Nem varrattatuk,hanem a Brendonban vettük. Ezt a terepasztalt te csináltad?? :shock: :shock: :shock: Gratulálok!!!!!!

Manókám úgy elaludt hogy 11kor tettem le és még mindig alszik,pedig 1óra körül kellett volna hamikáznia! :roll: :roll: Nem baj legalább én is kitudtam magam pihizni!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Kbeya: Köszönöm szépen! :roll: Mi még nem értük el a duplázást,de igazából az sem zavar,soha nem hízott nagy ütemben és hosszú,nyúlánk baba volt a maga 57 cm-ével. Amikor a súlyával zaklattak,akkor sem volt Mesire panaszom, jó baba volt,nyugodt,aktív,már 4 hónapos korától a hasára fordult,izgága kismanó. Engem most is az zavar,hogy összességében nem nézték,nem is voltak kíváncsiak semmire sem,csak a grammokra. :x Én nem is aggódtam volna,de teljesen megőrjítettek ezzel a nem hízik eleget dologgal. A dokinéni egyszer azt mondta még,hogy van egy belső ekcémája. Ha nem mondom,h. ki van vörösödve s lábánál, hajlatban,akkor észre sem veszi. Egy másik foltra is azt mondta,hogy az is az csak nincs begyulladva...még aznap leáztattuk anyummal egy kis olajjal...és ekkor még kedveltem. Aztán jött ez a súllyal paráztatás,szinte semmire nem volt kíváncsi, futószalagon mentek a gyerekek nála és a védőnőm ráadásul az asszisztense. :shock: A vérvételes balhé tette fel az i-re a pontot,és nagyon örülök,h. ismerős ajánlott dokit,akihez talán a héten eljutunk. :)
Milyen helyes ruhája volt a fiatalúrnak,nagyon édes!
:)
Barbamami: Én dokit választottam elsősorban és nem kórházat,de most már mindegy. Éppen az Istvánban keresik másik dokit. Esetleg elárulod nekem priviben,hogy kihez jársz,tarifája,rendelője,stb.? :roll:
Utólag is boldog névnapot a kisfiadnak! Jesszusom...te sütötted??? Nem semmi!!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Bea: naggyon jóvágású a fiatalember :D: hej, ha lányom lenne....

Barbamami: pont tegnap csodáltam meg ezt a tortát iwiwen. Hihetetlenül ügyes vagy...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Húúú alig győztem el olvasni,annyit írtatok! :D

Sajnos Bencusnak a bal veséjén még mindig meg van a tágulat :? Egyetlen egy millimétert javult csak :? Legközelebb októberben kell mennünk.
Én megint elkaptam valami kórságot :cry: Lázas vagyok,megy a hasam és alig van erőm.
Megyek is aludni!
Jó éjt mindenkinek!
tünde733
 
 


Sziasztok.
Hát tényleg sokat írtatok, majd lesz egy kis több időm akkor vissza olvasok.
Rólunk:
Joel babám úgy pörög a hasáról a hátára és persze vissza, hogy csak lesek. :shock:
Foga még nincs. Tegnap adtam neki uzsonnára almát banánnal az nagyon ízlett neki egy 1/2 kistányérral megevett. Ma ebédre zöldborsó főzeléket adok neki, nagyon várom már, hogy fog neki ízleni.
Eddig végül is minden ízlik neki

Holnap megyek a dokihoz szerintem akkor már adja is a következő uh-ra az idő pontot, remélem.
Már örülnék neki, ha tudnám, hogy mi lesz. 8)

manocskak
 
 


Sziasztok!

Tele életerővel megint itt vagyok! :D Elmúlt a kórságom! :D :lol:

Kép
tünde733
 
 


Tünde: örülök, hogy jobban vagy :)

Barbamami: szuper a torta, boldogságosat Petidnek!

Bea: naggggyon csinos Kristóf :)

Mi: behavazva... érik a barack (feldolgozom), ügyeket intézünk, temetése voltunk :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Végre - valahára tegnap elmentem a gyerekekkel a templomba, időpontot egyeztetni keresztelőre :D Ha minden igaz, 12-én lesz :D
Ti már kereszteltétek a piciket? Nem emlékszem, hogy emlegettétek volna :roll: vagy csak én nem emlékszem :oops:

Tünde: 1 mm-t javult, de akkor javult a tágulat, nem? Gondolom ez is jó eredménynek számít... :? Hm?
Örülök, hogy már jobban is vagy :D

Csöre: lekvár? nyami - nyami - küldj majd belőle nekünk is :D
Sajnálom a temetést :(, közeli hozzátartozó?

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Tünde:
Na,azért JAVULT! Ez jó hír!!! :D :D :D Jó,hogy meggyógyultál!

Gabilány:
Pont nem volt valami jó időtök... :(

Manócskák:
Aztaa,már a 18. hétben vagy??? Lassan félidős leszel!!! :D Mit szeretnél,lányt vagy fiút? :D

Bumburka:
Írtam privit..

Dojika:
Merre vagy????

Kriszti:
Hát,igen,kéne szervezni a keresztelőt...,csak hát ekkora családdal.. Már előre feláll a szőr a hátamon... Semmi bajom a családi összejövetelekkel,csak ez a kiöltözni,és TISZTÁN IS TARTANI a gyerkőket több órára...,hát ez elég nehezen megy :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok

Én is vagyok, legtöbbször csak olvasó üzemmódban.

Nikinek is van már fogacskája, és folyamatosan növesztjük a következőket. 73 cm a lelkem és 8,6kg. Sikerült átálnunk a 4 óránkénti kajára, így most már kevesebbet hízunk. Niki felült a babakocsiban a múlt héten, azóta csak így utazik :lol:

Üdv az újjaknak!

Viki sajna megint 2 hetet beteg volt, magas lázzal és felfázással. Elég nehéz ezt egy kisgyereknél lekezelni. Most már lassan javulunk.

Lassan elkészül a szélfogónk is, és már a betonozással is végeztünk. Most jön a térkövezés, vakolás, festés, járólapozás. Még 2 hónap és végzünk az idei menettel.

Most rohanok mert dolgozódom, igyekszem majd gyakrabban jönni...

Kérek sok sok friss képet! Puszi a porontyoknak!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Kis esti móka, hátha felvidultok tőle.

Egyszem magzatom ágya alapjáraton így néz ki (a rácsvédő persze már másfajta)
Kép

A lényeg a kiságy bal oldalán elhelyezkedő csíkos, "szemefüle-krokodilkígyón" van, ami azért leledzik az ágyban mert 30 éve még nem 60x120 ágyakat csináltak, így a most vett matrac kicsit rövid bele, és a csíkos jószág a tátongó űrt hivatott kitölteni (akkurátusan és módszeresen belenyomkodva a lukba, nehogy ki tudja húzkodni).

Eddig.

Benézek az előbb, hogy minden oké-e az én kis Mogyifagyimmal, és az éjjelifény homályában először nem értettem, miahányás van. A gyereknek nincs csíkos bodyja :? :?

Na, de nem tépem tovább a számat, ez a látvány fogadott:
Kép

(A kép a vaku miatt ilyen világos)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Gabi:Nagyon édes ahogy alszik Kristófod. :) ne is mond hogy hogy néz ki az ágya az én Manómnak is! Alvás közben tiszta sajtkukac (én is az vagyok) és az ágya az gyönyörű: ő fekszik teljesen fönt a plüssök helyén a plüssök a lába helyén ,meg még kitudja hol :? a pelenka félig a földön..... :lol: :lol: :lol: . Van három cumija a drágámnak ha éppen nem találnék egyet,de ez úgy szokott kinézni hogy vagy megvan mind a 3 vagy egy sem,mert az összes az ágy alatt van :lol: :lol: :lol: .

Kati: Remélem kilábaltok már teljesen a betegeskedésből :roll: :roll: . Gratula a fogacskákhoz.

Kriszti: Háát én szervezném a keresztelőt,de mivel hogy nekünk csak polgári esküvőnk volt ezért ugye nem akarják megkeresztelni (még keresgélnem kell hogy hol nem tartják be),és én meg nem szeretnék templomi esküvőt,mert ennek nem sokára válás lesz a vége.

Nálunk: Kristóf szerdán először felült magától,de mászni még mindig nem mászik! :lol: :lol: :lol: Pedig már úgy szokott térdepelni,hogy mindjárt elindul,de csak hintázik ebben a helyzetben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Nagyon rossz éjszakánk volt. Ugye Kristóf már régóta alszik este 9-től reggel 7-ig,de ma este fél 9-kor letettem és éjfélkor elkezdett nyafogni (nem sírt egyáltalán) 1óráig kb 10percenként kellett hozzá bemenni és persze akkorra már felkelt rendesen vagyis felült és elkezdett játszani :twisted: :twisted: :twisted: . Ezt fél4-ig játszotta és most bezzeg alszik :lol: :lol: :lol: . Szerintetek miért csinálhatta ezt? Vagy csak nem volt kedve aludni??? :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
kbeya
 
 



Sziasztok!
Vagyok én is újra, csak tényleg azt sem tudom, hol áll a fejem :?

Tünde: örülök, hogy Bencének is jobb a vesécske, el fog tűnni az a tágulat, nyugi :wink: drukkolunk nagyon :)

Keresztelő: még nem volt, de nem akarom, hogy a helyi lelkész keresztelje, nem sokra tartom, és ezzel igen finoman fejeztem ki magam...

Bea: gratula a felüléshez!
hát, Saci már mászik jó pár hete... ne tudd meg, mi van a lakásban :shock: :? :lol: utánam jön mindenhová, félek, ha rájön, hogy éri el a magasabb helyeket, bárhol föl fog állni, és onnan nincs megállás... ehhez viszont kéne, hogy fel tudjon ülni, az meg még nem megy nekije :)

Gabi: naná, egy ilyen erős kispasi rendet rak bárhol :wink:

Katica: jobbulást Vikinek!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A kicsi lányomnak nincsenek jó napjai, kint van 1. fogacskája és az új dokinénink szerint több is jön neki egyszerre....
Tapasztalt anyukák! Mondjátok,hogy ez a hisztis,sikítós sírás csak a fogzás része....a hajam is kihullik! :( Nehezen viselem,mintha szabályosan toporzékolna...
Dologélt használt vki??? Érdemes venni,hogy többször is lehessen kenni mint napi 3x a Dentinox-szal?
Az új dokinéni végre szimpatikus,nem lovagol a grammokon és elhangzott tőle az a mondat,hogy "a gyerekek nem olvasnak szakirodalmat". :D
Még nem igazán vagyok itt ismerős,ezért nem is nagyon tudok Mindenkinek írni,de Kiskobold nagyon édesen alszik a "zsákmánya" mellett. :D Mesi ágya is nagyon viharvert reggelente,a textilpelus gombócként található meg vhol.
Katica: Szerintem mi még nem találkoztunk,bepofátlankodtam hozzátok,hogy mindenféle okosságot tudjak meg tőletek.
:wink: Jobbulást a kislányodnak!
Tünde: Javulni fog az a tágulat,meglásd!!!!
Nekünk már Mesi 1 hónapos korában lezajlott a keresztelő a nagy mínuszokban,szóval nálunk semmi banzáj nem volt meg ruci is csak overál..Mesi meg végigszunyálta az egészet. :)
Barbamami: Köszi a privit,igyekszem válaszolni!
Na,megint nyüszi van,meg leszakadt az ég....

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Bumbi: a hirtelen feltörő sírás a fogzás része, az tuti. Olyat (dologél) még nem próbáltam, a védőnénim azt mondta, hogy ezek a kencék c@rt sem érnek... van, aki a borostyánláncra esküszik, én korainak tartom láncot kötni a gyerek nyakába, de mindenki maga tudja, illetve néha segítenek a hűtős rágókák, már ha hajlandó belevenni a szájába... az leviszi a gyulladást.
Textilpelus: ó, én régóta nem teszek a feje alá, mivel Saci hason alszik, és jó párszor ijesztő módon találtam a feje alatt...

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Köszi szépen,akkor megnyugodtam,hogy nem másról van szó! :) Legalább nem éjszaka fordult elő...
Nem tudom,de nekünk kifejezetten megnyugszik a Dentinoxtól, a rágókát nem igazán értékeli. A láncot én nem merném a nyakába tenni egyelőre.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Bumbi: az szuper, ha hat a dentinox, nekünk kb fél perc, aztán újra rázendít :? szerencsére nem nagyon fogfájós, de volt 1-2 húzós óránk, a fogai akkor véraláfutásosak voltak, meg pindurit begyűlve... és rá egy napra jött ki a fogacska. Érdekes, gondolom, át kellett hogy szakítson valami réteget, ami még nem a felső réteg volt, és az mehetett nehezebben.
A láncot én sem tenném a nyakába... enyém Sacim nagyon szeleburdi, kíváncsi kiscsaj, nem egy nyugis baba, szerintem alkotna vele valamit :roll: de egyébként is: ebben a korban még bárhol fennakadhat, vagy egy másik gyerek kapja el, azért a gyerek nyaka nem játék. A másik az, hogy a borostyánt sok betegség kezelésére is használják... most vagy ennyire multifunkciós, és akkor kérdés, akarom-e a gyerekem nyakába ezt a nagy és széles spektrumú szert, vagy egyáltalán nem hat, akkor meg minek :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Igen,hasonló okok miatt nem tenném én sem a nyakába. Egyébként sokaknak a Viburcol kúp jön be,ami a Dologelhez hasonlóan homeopátiás szer.
Ünnepeltek holnap? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Bumbi: noná, dupla névnap :D Bár Mesi most nincs itthon, holnap este jön haza... nyaral a drága :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Ja,tényleg! :lol: Jó szórakozást! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk :oops: :oops: !

Fogzás: Én 1*-2* használtam a dologélt amikor láttam rajta hogy nagyon fáj neki,de nekem csak 1*2* volt ilyen felsírás összesen és akkor,de inkább azért nyugodott le,mert ízlett neki. Nekünk 1,5 hónapos kora óta a nyakában van a borostyánkőnyaklánc és őszinte leszek,de én hiszek benne,mert amikor először ráadtam akkor aludta át először az éjszakát! :lol: :lol: :lol: :lol: Egyedül fürdetéshez vesszük le amúgy állandóan rajta van! Megvettem a dentinoxot és homeós bogyót is vettem,de nem kellett szerencsére,de lekopogom,mert remélem a többi fogacskánál sem fog majd kelleni.

na mennem kell,mert jön apa a géphez!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Csöre: Boldog névnapot a Csajoknak! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Csöre:
Rakjál fel képet az ünneplésről!! :D Boldog névnapot a csajoknak.. részemről is :D

Gabilány:
Jaj,el tudjak képzelni,ahogy a sötétben próbálsz találgatni,hogy hogy került oda az a sok csík :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ismerős a szituáció.. :D Az én gyerekeim pont ezért alszanak hálózsákban,mert a kis sajtkukacok,mindig letornázzák magukról a takarót is..

Bumbi:
Hát... :roll: Kitartás... :roll: .. Boginak és Petinek volt,hogy egyszerre 5 foga jött.. De ez annyira gyerekfüggő! Ők pl egész türelmesen viselték a dolgot.. :roll:
Napsugárral viszont 1 és 2 éves kora között szinte alig aludtam éjaszakánként,amikor a hátsó nagy fogai jöttek..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: hát, nálunk tökmindegy, ezt a kis hernyót a hálózsák se állította meg :lol: ugyanúgy közlekedett, beakadt, lerúgta, stb... :lol:

Minden Mesinek:
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Köszi a köszöntéseket!
Bumbi: Mesikédnek is boldog névnapot utólag is :) sajnos tegnap nem tudtam jönni... nem volt ünneplés :( Apám, meglehgetősen inkorrekt módon, megállapodásunk és ígérete ellenére nem hozta haza a gyerekeket a nyaralásból. Így járt. Most mentek vele utoljára nyaralni.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem! Dinnyét adhatok manókámnak összeturmixolva és kimagozva? És ha igen akkor mind a kétfélét vagy csak a görögöt vagy a sárgát? :oops: :oops:

Utólagosan is BOLDOG NÉVNAPOT Minden Mesinek!!!!!

Csöre: Hogy-hogy nem vitte haza????? :shock: :shock: :shock:

Alvás: Eddig mi is hálózsákoztunk (persze be is takartam,de nem sokáig maradt rajta), de ebben a melegben már legszivesebben body-t sem adnék rá,de azért azt ráadom és betakarom (ami kb. 1pecig van rajta) :lol: :lol: :lol: :lol: .

Csütörtöktöl nyaral Manókám :shock: :shock: anyukáméknál. Kíváncsi leszek :lol: :lol: :lol: . igaz ott nagyon jól elvan,de akkor általában ott vagyok én is ,de most majd csak vasárnap megyek érte!Máskor is volt már ott úgy hogx nem voltam ott,de akkor csak egy pár óra hosszára max- egy délután volt.

Na mennem kell,mert úgy hallom hogy álmosak vagyunk!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Bea: dinnyét???? Gőzöm nincs. Bennem fel sem merült (igaz, én egyiket sem eszem meg :roll: :oops:)
Hű, Kristóf egyedül nyaral? Azta, micsoda nagyfiú :D :D
Nem hozta haza: elvitte nyaralni, majd közölte, hogy tovább maradnak. Úgy, hgy külön kértem, hogy legkésőbb vasárnap, mert mától táborban lennének. Nem kicsit voltam/vagyok ideges.
Köszi a köszöntést :D
Alvás: Sacin egy vékony rugi van és takaró...nálunk 23 fok van a hálószobában, éjszaka, ha szellőztetünk, lemegy 21-22 fokra. Most nappal persze kicsit több, de nem sokkal.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csak gyorsban, mert pancsi van...

Csöre: :evil: :evil:

Beya: sárgadinnyét én Kristófom megeszi (keverni szoktam pölö őszi- vagy sárgabarackkal) a görögöt kiköpi. Én úgy tudom, hogy a 8. hónaptól már adható. Semmi baja tőle. :)
Alvás: egyszál body meg takaró mutiba, mert 2 perc alatt lerúgja, de nálunk sajna éjjel is 26 fok körül van most.
Hajrá Kristóf-nyaralás :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csöre: Igen egyedül :lol: :lol: csütörtökön még ott alszok én is vele,de péntek szombat csak a mamáékkal. :lol: :lol: Páromnak jönnek ismerősei és úgy döntöttem hogy én is kikapcsolódom velük egy kicsit (persze ha Manóca engedi és nem lesz vele semmi gond).És mivel hogy egész napos - estés programokat szerveztek,ezért jobbnak láttam ha mamáéknál lesz.
Nálunk nappal 30-31 fok van és este pedig 26-27 fok,de majd meg sülünk(persze ez mind nyitott ablaknál :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ). Panelban lakunk a 4.-en.

Idő van ,mennem kell pancsiztatni!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Beya: látom, Kristófjaink egyszerre pancsiztak... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: Igen együtt pancsiztak :lol: :lol: :lol: vagyis egy időben :lol: :lol: :lol: !
Én hétvégén megkóstoltattam vele a görögöt csak nem tudtam hogy lehet-e vagy sem és úgy sírt utána miután már nem adtam neki :cry: :cry: ,de akkor majd ma az lesz a tízórai. A sárgát még nem próbáltam,mert azt tegnap vettem egyet,de estére már nem volt belőle,de majd holnap veszek Manócának is!

Na megyek,mert ébredezünk! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Bea: a védőnőkről... Sacit ma mázsáltuk, kemény 140 grammot hízott egy hónap alatt... és a védőnéni megdícsérte, hogy milyen ügyes, élénk, kiegyensúlyozott, hogy teljesen rendben minden, főleg ennyi pörgés mellett :wink: a hozzátápit sem erőlteti, ha egy kávéskanál/nap, akkor annyi.
Hajrá buli :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: Nekem is ilyen védőnő kell!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mi holnap megyünk mérekezni és mit ne mondjak kíváncsi vagyok hogy már megint mivel fog elő állni. :twisted: :twisted: :twisted: De mint már mondtam egy párszor :lesz*rom,majd ha mond valami értelmes dolgot akkor talán oda figyelek rá :lol: :lol: :oops: :oops: .

Kép

Kép
kbeya
 
 


Csöre: Lemaradt hogy gratula a gyarapodáshoz :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: . Kicsit szétszórt vagyok mostanság :oops: :oops: .

Kép

Kép
kbeya
 
 


Köszi Bea :D Egyébként tényleg nem mindegy, hogy áll a doki és a védőnéni ezekhez a dolgokhoz, tök feleslegesen idegbajossá tehetik ezt a szép időszakot :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Manocskák: Miből vizsgázol? Kéz és lábtörést!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most veszem észre :oops: :oops: :oops: hogy 12.04-re vagy kiírva. Én is akkora voltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,csak hát 2 héttel hamarabb érkezett Kristófom :lol: :lol: .

Csöre: majd jövök a védőnő után és beszámolok a mai riaszgatásaival :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Kép

Kép
kbeya
 
 


Bea: így van, előre ilyen vigyorogva kell reagálni rá :D :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Háát végülis ma elmaradt a mérekezés,mert Kristóf átaludta :lol: :lol: :lol: .Úgyhogy jövőhéten megyünk és akkor legalább nem az én védőnőm lesz,mert ő most elmegy 2 hét szabira :lol: :lol: .

Kép

Kép
kbeya
 
 


Bea: sebaj :wink: jó gyerek Kristóf, én 2 órán át próbáltam az egyébként szemét nyitvatartani alig tudó lányomat rávenni, hogy aludjon, most végre alszik....

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Többiek: merre vagytok? Mindenki nyaral ebben a "szép" időben? Itt megint esik, meg dörög az ég.... a gyerekeim meg táborban... remélem, nem áznak szét :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: