Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Benianya: Nem fog beugrani a neve most, de azt tudom,hogy kevés van nagyon és csak ritkán adnak (sima kis virusokra mi sem kaptunk soha semmit).
A C-vitamint nem tudom hogy kapja a kicsi, de tisztán nem jó ilyenkor adni, mert kimarja a felhólyagosodott részt.
Jobbulást!

Pohárból ivás: Fanni 1 éves kora óta iszik pohárból, elötte sziívószálból,rá pár hónappal pedig flakonból is.Csörös poharunk volt ugyan mutatóban, de nem használtuk (minek szoktassuk rá a csörösre ha utána a simára kell újra-alapon.)
Vendég
 


Hello!

Az lemaradt, hogy most már két hete köp! Profin fogmosáskor.

Csak az én lányom olyan ügyetlen, hogy a csőröstől fuldoklott, amit meg szívni kell, csak nyalogatta??? na mindegy. Így pl. nincs kocsiban ivás stb. ott iszik, ahol pohárból lehet a kezdetektől, vévén nem tudott olyanból inni, amit hordozni lehet. :-)

tjuca
 
 


Sziasztok

Jó sokat írtatok!

Benianya

Szegény Beni! :cry:
Ezekre a hólyagokra nagyon jó lenne a First.A barátnőm kisfiának nagyon gyorsan helyrehozta!

Fülhőmérő nem olyan vészes!Nekünk is az van!

Gabella
Gratula a melóhoz!!!

Wawel
Jaj ne idegeskedj!!!Húzz még ki 2 hetet!!!

Pohárból ivás:
Megy már egy ideje!Itthon abból iszik egyébként meg sport kulacs!

Áram:
Tegnap lett!!!
Házon kívül valami bejövő vezeték égett össze!
:evil: :evil: De most jó!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Jaj, azt hiszem, reggel a dokinál rámragadt valami nyavalya. Fázok (22 fokban), fáj a fejem, és olyan lázas érzésem van, de még csak 36,4-et mértem, ami meg tök normál. Tök jó...

Pénteken még megyek üzemorvoshoz, meg egy igazolásért a tüdőgondozóba, hétfőn meg Orosházára szerződést kötni, és már maradok is ott betanulni, keddtől meg dolgozhatok Gádoroson. Még majd fénykép kell meg erkölcsi, aztán kész.

Valami bruttó 22 ezer akármennyiről beszéltek, a minimálbér negyede. Mondjuk nem is tudom, mennyi most a minimálbér, az már van 88? Na majd ez kiderül. Eddig az itteni főnök csajnak szimpatikus vagyok, meg roppant örül, hogy van banki ügyintéző végzettségem, és mondta is az Orosházi főnöknek, aki ugye az ő főnöke is, hogy nagyon jó 2 órást talált, és nem adja! :) Aztán meg mondta, hogy ha tetszik, segít nekem, hogy Orosházán rendes 8 órás helyre bejussak, vagy ha esetleg náluk lesz lehetőség, akkor itt is átvesznek hosszabb munkaidőre.

Egyelőre viszont sokkal többet nem mernék vállalni, mama csak 70 elmúlt, nem nagyon akarom leterhelni.

Na megyek, mert már kiolvadt a husi! Csirkecombból lesz egy pici leves, meg paprikáscsirke nokedlival. Nyamm!

Csak még egyet!

Wawel! Ne idegeskedj szerintem se! Nem lesz gond! Meg azért ez a saccolás is csalós lehet! Nálunk Lackót 2 nappal a születése előtt 3400-3600-nak mondták UH alapján, aztán meg 4100 lett belőle...

Tényleg mentem, pusszantás!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


sziasztok,
ma volt a harmadik napunk a bölcsiben.
hétfőn egy óra, tegnap kettő, ma fél 10től 12ig és ott is ebédelt..volna, ha hajlandó lett volna enni:( pedig finom céklafőzelék volt májjal, amit elvileg szeret, de még megkóstolni sem akarta:(
Viszont egy fél órára már egyedül hagytam és egész jól bírta, csak aztán egy kislány meghúzta a haját és akkor bömbi volt.

na igen, én ettől féltem, hogy ő olyan picike, meg nem erőszakos. tényleg az összes gyerek nagyobb, mint ő és simán elveszik tőle a játékot és ő meg szegény csak nézett rám könnybe lábadó szemmel, hogy akkor most mi van:(((

jajajaj, megszakad a szívem. viszont a gondozónénik oda vannak érte, szóval remélem majd pátyolgatják.

hello,
nálunk iszik mindenből: cumisüveg (a reggeli és este kakaónak), csőrős, szívószál, sportkupakos. műanyag pohárból is egész türhetően megy, az üvegpoharat szerintem még szoknia kell, hogy az vastagabb.

benianyu,
jobbulást beninek!
padlófűtés: azt hálóba és gyerekszobába nem is ajánlják, mivel a felszálló meleg levegőtől a por is száll és asztmásít!

Hát lányok, átnéztem a gyerek ruhatárát és vennem kell neki még legalább két nadrágot, meg egy kabátot, meg cipőt is.
Eddig guszti mindig kérdezgette, hogy van e pénzünk, de visszautasítottam, de ma asszem fogok kérni tőle vagy 10e-t.
tegnap láttama turiban egy édes dzsekit, de a turiban is 3200 volt. nem tudom lehet, hogy inkább bemegyek a zarába aztán kicsit drágábban, de nézek neki egy újat....vagy ind a kettő:)

meteor
 
 


Most gyors leszek, de ez fontos!

Benianya, és minden más beteg gyerek anyukája: betegség alatt NE ADJATOK nekik multivitamint és/vagy Béres cseppet, mert azokban van vas. Nem igazán értettem, ahogy a dokinéni ezt elmondta, de mintha olyankor raktározná a szervezet, és a plussz bevitellel még rosszabbat tesztek. A lényeg ez.

Majd este írok többet is.

amandi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a pohárból ivós válaszokat! Akkor ezek szerint már csak az én lányom cumisüvegezik? :( Ja, és ő a csőrösből sem hajlandó inni. Szerintem ez nála valami lelki dolog lehet. Én is abban bízom, hogy majd a bölcsiben kiderül: jé, mégiscsak tud inni pohárból! Amúgy lehet Juca, hogy nálunk épp a fogmosás kavart be, mert ott ugyebár a pohár meg a víz teljesen másra való, mint ivásnál! Öblögetni meg gargalizálni teljesen jól tud vele! :lol:

Ex, Te használsz még Petinél orrszívót? Kézit vagy elektromosat?

Wawel: szerintem ne izgulj az UH miatt, mert sokszor hallottam már, hogy a terhesség vége felé nem ad olyan megbízható méreteket, mint az első harmadban! Szerintem semmi okod sincs az aggodalomra! Különben is, ha kicsi könnyebb kinyomni, nem igaz?… :D

Benianya: Nóri nem hajlandó itthon a tejet semmilyen formában meginni, kíváncsi leszek, a bölcsődében elfogadja-e majd! Vírus ellen nem úgy van, hogy nincs gyógyszer??

Gabella! Remélem nem leszel beteg, pont most! Szedjél sok C-vitamint, azzal talán meg tudod előzni!

Hallottátok ezt az influenza járványos dolgot tegnap a TV-ben? Állítólag világméretű járvány készülődik… Én már csak azt nem tudom, hogy ha most megváltoztatják az oltóanyagot (mert ezt mondták a hírekben), akkor már ez az új oltóanyag lesz kapható hamarosan Magyarországon is? Vagy még a régit adják be nálunk? Hm..?

Üdv, Hello
hello
 
 


Sziasztok,

Hello: pohárból ivás nálunk is megy már kb. 1 éve, mindegy, hogy üveg vagy műanyag pohár. Viszont Jucáékhoz hasonlóan Marci sem igazán tud pl. szívószállal inni, bár nem is nagyon volt alkalma rá.
Sportkupakosból szeret a legjobban, de simán iszik úgy is, ha nincs rajta a kupak.

Influenza elleni oltóanyaggal kapcsolatos híreket tegnap én is hallgattam, de fogalmam sincs, hogy végülis melyiket adják majd.
Én most megint bajban vagyok, hogy most beadassam-e Marcinak a kullancs elleni védőoltást, mert ugye amikor igazán szükség lett volna rá, akkor nem volt, most meg nem tudom mit csináljak...

Teszek fel néhány képet a kis csöppségekről :) :
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Eni
marcy
 
 


Hello! Azt is mondták, októbertől lesz elérhető az új oltóanyag.

Jaj, én tényleg beteg leszek, már a szemeim is fájnak, mintha bőgtem volna egy fél napot, kb. úgy ég...

Igen, azt én is hallottam, hogy csak c-vitamint kell nyomni náthásan, mert az egyéb anyagok valahogy a bacit erősítik.

Rita! Bocsi, ígértem, hogy írok privit, de nem vagyok képes összeszedni a gondolataimat így félkómásan. De nem felejtem el!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, pohár! Szomszéd kislány augusztusban volt 2, ő is nagy cumisüveges, nem nagyon tudott, és nem is akart pohárból inni. Mostanában kezdi érdekelni a dolog, és már egyre kevesebbszer borítja magára!

Mondjuk ő tápszert kapott, azért ragaszkodott ennyire a cumishoz.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hello, visszaigazoltalak iwiw-en!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab: köszi! :D

Bejelöltem még jó pár embert közületek (mármint az iwiw-en), főleg azokat, akik mostanában írogatnak. Ja, meg a nyári babás topikot is. Gondoltam, tudjátok azért nagyjából, hogy ki az, akivel beszélgettek... :) Ide nem nagyon szeretek ugyanis feltenni képeket. Majd lenne egy-két olyan témám is, amit a zárt fórumon mondanék el inkább, de persze csak akkor, ha engedélyezitek a "beszállást"... :)

Marcy: nagyon édes a két kölök! Mikor csinálsz kistesónak is vonalzót?
hello
 
 


Jajj csajok! Nincs időm! Írtam a zártra is kicsit!

Hello! tejfehérje allergiánk volt, mostmár tojás és szója! Azt mondta adoki hogy csak komplex ételallergiára jár, 1 ételallergiára nem. És a MÁK-os hölgy meg azt mondta, 2 MÁK-os hölgy, hogy nem csak 2 évtől jár, ill. ha viszünk igazolást, ők pozitívan elbírálják, csak a dokinő nem adott hamarabb. Tudom hogy a tv-ben 2 év van, de a MÁK-nál kiakadtak...
A közgyógyot hogy kell igényelni? A bérletről hallottam. Még nem kaptuk meg a papírt a MÁK tól, így még nem igényeltem semmit. Vencel is így eszik, a szalonnához is úgy kell könyörögnöm hogy kenyeret is mert fájni fog a poci és még ráadásul gyümit nem eszik. Most veszem neki a 100%-os Vitatigris gyümölcspürét. Azt bezzeg!!! :)

Benianyu! Akkor már jobban van Beni?


Wawel! Ne aggódj nagyon, mindig bénáznak az orvosok!

Marcy, Juca! Szépek vagytok a gyerekeitekkel!

Kitartást a bölcsiseknek!!! Majd jövőre tartjátok bennem a lelket! :)

Vencu tegnap 2X fürdött, a másodikat este 10-kor apával, épp aludni mentünk, ő fürdött, elköszöntünk, de Vencu bekéreszkedett édesen. Kiázott már a talpa is, amire felhívtuk a figyelmét, aztán azt kellett puszilgatnom, maszíroznom, kényesen sírva elaludt, hogy páj neki. :)

Még akartam, de apa haza...

Mári

Kép
mári
 
 


még: Tescoban 2240ft-ért vettem szupr meleg szép dzsekit Vencunak!

Mári

Kép
mári
 
 


Kimikeee! Irtam a banyára!

Marcy! Nagyon édesek a fiúk. Szééépek,na!!!!

Rita! Fúú, ruhatárbővitás gáz,no ezek után nehogy már tizet kérj! 30 min.

Drukk a bölcsihez, nehezebb lesz
Panninak az elszakadás, depár héét élvezni fogja!Főleg hogy kis kedvenc lett, ez nagyooon jó,Beni is az és érzem ám a hozzálláson a különbséget. Mondjuk ez a kis krampusz mindent meg is tesz, bohóckodik,kacag,kedves, bújós, puszit ad nekik, simogatja hivja deje és megfogja a kezüket,kiabál hogy Ági deje, ujjong, tapsol-szóval valóban imádbnivaló.
Beszéltem lakberendezővel, mondott egy csomó praktikát az induláshoz, hétvégén leirom és átküldöm emaliben!!!!!!!!!Dirrekt miattad kérdeztem meg tőle egy csomó mindent,hogyan kezdte,kivel vette fel a kapcsolatot stb.azt kérdezte h Te a veresegyházi sulit vágezted?Szerintem valami pestit nem? De azt mondtam nemtom.

Beni jobban van, semmi hőemelkedés, viszonz megevett egy nagy doboz tejfölt májkrémes kenyérrel,kakaós csigával és szőllővel.ezt csak vacsira. Kicsit göthös a hangja, de hólyagokat sem látok. Mondjuk 2000 mg C-t kapott ma is.Ja és megitta a salátalevemet-ennyit aról,hogy csipi a torkukat!És persze rossz mint az ördög.
összerakom-ledönti,szétszórja a játékokat, szétszórta a szőllőt, dafke nem azt csinálta amit kértem,pedig mentek az autók aludni, mentek a kirakók laudni, knt sötétedett stb.Hiányzik már nei a mozgásés a társaság. De nem nagyon mertük ma kivinni még.

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Benianya: örülök, hogy Beni jobban van!

Mári: én is vettem ám olyan dzsekit :wink: Amúgy sem volt Bálintnak télikabátja, még szerencse, hogy észrevettem, mert nálunk semmi akciós tábla nem volt kint. A többi béleletlen meg 3ezer felett volt :shock:

Hello: visszaigazoltalak! Pohárból iszik Bálint, a legszörnyűbb, hogy most szinte minden iváshoz másból kéri, nem győzöm öntögetni az aventesből a pohárból a sportkupakos kisüvegbe.... :roll: Cumisüveg csak este kakaóhoz, mert bár reggel bögréből issza, de az csak másfél deci, az esti 3 dl-t nem bírja el....

Marcy: édesek a gyerekek, annyira jó látni őket a közös képen!

Letudtuk a 3. napot a bölcsiben, fél 10-től 3/4 12ig egyedül volt, megbeszéltük, hogy anya majd ebéd utánra jön vissza, még puszit is kaptam :lol: Majd elbőgtem magam. Gondozónénik szerint remekül elvolt, ebédnél hallottam kint sírni, hogy "meleg". Nem is igen evett ebédet (karfiolfőzelék volt, életemben nem hallottam ilyet :shock: ), a banánt megette.
Viszont sajnos bekövetkezett, ami várható volt: náthás, folyik az orra, picit köhög, nyűgös. Mondjuk az összes gyereknek a csoportban folyik az orra, tehát nem lepődtem meg nagyon. Gyorsan elrohantam a patikába oscillo...izéért, állítólag ilyenkor még jó adni. Fújtam orrsprayt, meg öntöttem bele a mézes hársfa-citromfű-kamillatea keveréket. 37,3-at mértem este, ez semmi, főleg, hogy jön a másik alsó nagyrágófoga, mondja is hogy fáj, hátul, új fogam. Remélem, tud aludni egy nagyot (annyira "elfáradt" a bölcsiben, hogy ebéd után ma és tegnap is 1 órát aludt).

Pár kép:
Kép

Kép

Amúgy nálunk is fűtenek, igaz, csak lájtosan.

Reni: milyen a meló? Remélem, jól érzed benne magad.

Na, átnézek az anyatanyára, pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Hellóka!

Most már akkor nem hellót írok, mert Helló visszajött! :lol: . na, nálunk is kiderültek a dolgok, 29.-én megyíünk először bölibe. Sulim viszont novembertől kezdődik, nem örülök, mert igazán kezdődhetett volna előbb. Beszokik Noi, én meg lebzselek, egyik böli, másik ovi, anyuka meg itthon tévézget??? :oops: Viszont Madonnat már várom, itt van már a jegy a szekrényen! Ja, tegnap voltunk egy olyan gyerek -baba zene órán. Hát, 1200-ért annyira nem éri meg átbuszoznom egy kerületet. Most jó volt férjem vitt, barátnőm hozott. Noit persze a labdák érdekelték ott is, mondóka, éneklés áááá.

Marcy: Még nem is gartuláltam, a szép fiad-fiaidhoz! Van fűtésetek? Ilyenkor rossz ha nincs, mikor még ilyen pici a babó.

Tanya: Én oda nem írok, ha nem baj, mert már igazán sok lenne, a régiekkel is írunk oda, már elég bonyolult lenne.

Juca: Én is tagja vagyok a régi "szutyerák" társaságnak! :lol: Mi bajod velük? Mindegy, én nem sértődöm meg. Kata tényleg Kinga nagyon, azt hittem beugratós a kép, és az Kinga csak kicsinek....

Vicky: Fiadnak akkor csak a kaja hőfokával volt gondja? Noi is olyan kényes, ha kicsit meleg, már forró...Te mikortól melózol?

Benianyu: Asszem a Juniorba jár Meteor, Pestre. Én le se írom, hogy nálunk 19 fok van, most írtuk alá, hogy ja, nem ártana előbb fűtés...

Meteor: Na, én meg attól félek, hogy Noi majd megtalálja az ilyen édi kis lányikat-fiúkat mint a lányod. Ő meg simán elvesz játékot, és ha nem dumál neki vissza egy gyerek nem érti, hogy mi van....Hát, hiába Máté hatása....Zarán én is filóztam, de most nagyon nincs lóvé. Félek rápróbálni a tavalyi kabiját, szerintem kinőtte...na meg Máténak is kéne pár cucc. Esetleg ha megnézed, nézd már meg légyszi a srác ruciknál, hogy van e Guns n Roses-es póló, kinőtte....Olyan 116-os kb. Akkor rohanok, és veszek...


Gabella: Na, akkor próbálj pihenni, ha-ha....De jó, 2 órás meló, bemész, aztán már jössz is, és még pici lóvét is kapsz! Nekem egy blúzom sincs....Bár lassan én is dolgozom irodába, mit veszek majd fel? Mondjuk még van ídőm kitalálni, kb. januártól melózom.

Mentem, vakondozunk, és még le se tusoltam... :roll:

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek köszi, aki visszaigazolt az iwiw-en! Így én is előbb-utóbb jobban megismerek majd mindenkit. :)

Mári! Az én 4 éves fiamnak is komplex ételallergiája van. Először (1 éves korában) derült ki a tejfehérje-allergiája, majd ezután a tojás. Később hozzájött még a dió is (ill. egy csomó mindent még ki sem próbáltunk, pl. mák, méz, stb.) Emellett még pollenekre is allergiás, pl. parlagfű, szénák stb. Namármost: a MÁK-nál nem tudom miért csodálkoznak, valóban, a törvényben is benne van a "2 éven túl fennálló" kitétel, azért, mert sok gyerek addigra kinövi. Aki nem, az igényelhet emelt CSP-ot, és évenként van felülvizsgálat. A szakorvosi igazolást be kell küldeni a MÁK-nak, és ők max. 2 hónapra visszamenőleg utalják az emelt összeget. A közgyógyigazolványt az önkormányzaton, a népjóléti irodában kell igényelni, oda pedig a háziorvos által kitöltött nyomtatvánnyal kell menni. Jó bonyolult az egész, a hátamon futkos a hideg most is, ha csak rá gondolok... Az utazáshoz szükséges kis igazolványt pedig egyszerűen elpostázta nekünk a MÁK, kérés nélkül. (Odáig nem is tudtam, hogy ilyen létezik egyáltalán...) Ja, és a tápszerek felírásához szükséges fél évenként szakorvosi igazolás a háziorvos részére. Hát, "csak" ennyi. Elég gáz, de azért érdemes szép lassan végigcsinálni, mert megéri. Melyik kerületben laktok?
Ja, és gyümölcsöt Nóri sem eszik, meg a nagyobbik sem nagyon.

Benianya, örülök, hogy jobban van Beni! Nem semmi, mit megeszik, Nóri egy hét alatt sem eszik ennyit!

Viki, aranyosak a képek! Remélem, hamar elmúlik Bálint náthája!

Üdv, Hello
hello
 
 


Colett, most látom, hogy nálunk nagyjából hasonló a fellállás a két gyerekkel: Pisti 4 éves 4 hónapos, Nóri 2 éves 4 hónapos! Csak nekem még van egy 17 éves fiam is... :P
hello
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk. Unokatesóm elvitte Kornélt sétálni. Hozott császármorzsát, gyümölcstortát. Szeretem az ilyen napokat!
A hétvégén a hugom jön haza, Ő is imád Kornéllal foglalkozni, így a hétvégén is lesz időm egy kis pihire.
Ráadásul anyu október 2-től, ha minden igaz nyugdíjas lesz. Tegnap telefonált, hogy addig bírjuk ki a kicsi lánnyal. MOndtam, hogy nagyon igyekszünk. :lol: Már két okunk is van
- legalább egy kicsit még nő a baba
- KOrnélnak meglesz a felügyelete

Marcy: nagyon szépek a fiúk.

Lányok: egy kérdés. Ha valaki volt fogászaton kismamaként, a tömés ingyenes?

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Wawel!

A sima amalgám tömés ingyenes, de a fehérért fizetni kell. Legalábis nálunk így működik.

Mázlid van anyukáddal! Remélem kitart a kiscsaj addig és felszed pár dekát. :P

Majd jövök még.


nancsa
 
 


Na, jöttem.

Hello: Előszöris üdv. :) Poharazás nekünk is megy, de mi már 1 éve bölcsizünk és ott tanulta meg. Előtte csak próbálkozott. Most már a cappy idétlenül nagy szájú :? üvegein kívül mindenből tud inni. De a reggeli-esti tej az még csőrősből megy.

Ex: Persze normafloroztunk kb 40 napon keresztül. Most már csak 2-3 naponta adom. A tejtől egyébként nem félek, mert hónapok óta reggel és este is iszik kb 2 dl rendes (úgy értem bolti) tejcsit és semmi baja nincs. A mi bölcsinkben is saját kence van. Zolónak pl van bent gyógyszertári csúnya popsira való is, és ha úgy látja a gondozónő, akkor azt keni. Gyógyszert is beadnak ha kell.

Juca: Mi most tanulunk köpni. Még kezdő a drágám és a fele lefele megy… :P

Meteor: Én is a héten jöttem rá, hogy ruhatárat kell bővítenünk. :? A cipőt már letudtam, meg turiztam 3 gatyót, de vékony dzseki még kéne.

Mári: Köszi!!! Akkor du benézek a tescoba. Veszek én is ”egyen” dzsekit! :P

Marcy: Édesek a fiúk! Ha most adatod be a kullancs ellenit, akkor jövő tavaszra-nyárra már tuti lesz a védettség. Azt hiszem Ex is így csinálta.

Vicky: Édes Bálint!
:)


nancsa
 
 


Colett!

Nekem semmi bajom a régi bandával. Rossz helyre küldtem először az anyatanyány a mailt, de azóta sem jött válasz, hogy tag lennék. :twisted: Szóval .... :twisted: :twisted: :twisted: de amúgy sem írnék oda, a nap nekem is cska 24 órából áll, és nem lenne időm. :x Egyébként pont nem voltam képben, mikor az a társaság lelécelt, vagy lehet képben voltam, de észre sem vettem, vagy többek közt én miattam is léceltek, ami szintén nem tűnt fel. Nem ragozom tovább, csak megemlítettem, hogy automata üzemmódban jelöltem rossz helyre kivi vagyok, felvesznek-e, de nem. Na ennyi. :wink: :lol:

tjuca
 
 


Nancsa!

Juca: Mi most tanulunk köpni. Még kezdő a drágám és a fele lefele megy…
miért ti felfelé köptök? Mindig tanul valami újat az ember :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :wink: :lol:

Bocsi most is csak belekapkodtam az olvasásba.

tjuca
 
 


Ja amúgy nagyon hasonlít a két csaj. Ha nem tudnám, hogy melyik képen melyik van, lazán keverném őket. Viszont Kata mégis másabb.
Kerekebb, mármint a feje. Vagy kisebb a homloka. Kivi leszek nagyobb korukban mennyire húznak majd egymásra. :lol:

tjuca
 
 


Szaisztok!

Na az lett amit Vki jósolt,nem tudok két helyre irni-.Az olvasás még megy,de irni már nem tom mikor tudok.

Most csak Tjucának:én sem sértődtem meg,bár őszintén kicsit bántó volt ahogy irtál a másik bandáról.Először is az hogy vki tag lehet e,az nálunk amott szavazás kérdése,hiszen amúgy nem ér semmit a zártság.Tehát mindenki dönt nem egy ember,és az idő.Másodszor azért nem irt vissza az ottani illetékes (Pogi),mert mi Velük skypon is vagyunk(mondhatni inkább ott),és én olvastam itt hogy nem jó helyre jelentkeztél és ezt továbitottam oda is.
Hogy ki mikor és miért lécelt leinnen anno?hát azt nagyon nehéz lenne megmondani,én arra se emlékszem hogy egy hete mi volt,(tényleg ,miért is,na majd oknyomozok,már én is kiváncsi vagyok)
de nekem úgy rémlik hogy Te akkor nem is irtál,legalábbis abban az időkben amikor eltüntünk.

Betegeknek gyógymanókat küldök!!!

Csajok! Az ázsia center milyen most?Lehet ott venni gyerekruhát,meg magamnak egy két pulcsit,gatyót?én ezer éve nem voltam,de két gyerekkel nem tom hova menjünk ami nem pláza,és van több üzlet,és nem baj ha esik,és stb..NA meg nem kukutyinba van.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil!

Nem akartam bántó lenni. Meg nem is mennék, mert mint írtam, nincs időm. Pogit olvasom, képben vagyok, a többieknek meg oka volt nyilván, úgyhogy spongyát rá. Már így is túlragoztuk a dolgot. Szóval nem kell szavazni, mert nemhogy skypera (nincs is :-)) de egy plusz fórumra sincs időm, mert azért az nem elég, hogy hello, vagyok, csak nincs időm követni az eseményeket...

Ázsia center: ruha van sok. Viszont olyan mint egy piac, főleg a fentebbi emeleteken. Így én nem vinném Kingát, mert imád rohangálni, az meg olyan elveszős hely. Gyakran a ruhák a fejed felett lógnak stb. Ha gondolod itt Dunakeszin is nagy kínai bolt van, érdemes benézni, ez zártabb, nem tud elveszni egyik gyerek sem.

Mi egyébként az Auchanba szeretünk menni, mert Kingát beadjuk a játszóházba, nagyon szereti, és mi pikk-pakk bevásárolunk. Egyébként horror.

tjuca
 
 


tJUCA.OK,TÚLTÁRGYALTUK :D :D :D

JUSZT SE JAVITOM ÁT,MIÉRT VAGYOK ILYEN BÉNA,MINDIG ELNYOMOM AKIS NAGY BETŰT.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Akkor Amit lehet itthonhagyjuk,de Petykát visszük,Ő még úgyse rohangál.Na ez akkor átgondolás tárgya.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Húú,nem irigyellek benneteket a ruhák miatt!!!
Megint számoltam 8 őszi, 4 téli dzseki van,+ anorákok,együttesek.A bölcsiben 1 benti,egy kinti váltó,egy skék kinti dzseki, egy skék mellény,kinti cipő, itthon 2 kinti cipő, gumicsizma, 7-8 tréninggatyó,14 kinti vastag bélelt naci meg farmer,14 csodaszép pulcsi,10 játszós, bölcsis pulcsi,badyk, pólók, r és h ujjú-mind mind öröklés, és majd továbbadás útján. Olyaaan jóóóóóó.Sapka is van 10 db tök cukik.Szóval nagyon jó, hogy születtek Beni előtt fiúk.Persze a Blani rucijai is mennek, de én most 3 helyről is kaptam és az nagyooon jóóó!

Wawel!Én úgy tudom,csak a húzás ingyenes,de sok oki kismamáknál még a fogkőtelenitést,töméstis bele veszi az ingyes kategóriába.Szóval hivd fel őket és keress olyat aki megcsinálja. A terhestanácsadóban kérdezd meg!!!!!Kérdezd meg mennyi a fehér tömés anyagköltságe-nem lehet több 500-nál.Vagy naiv vagyok?

Jajj lányok,áldom az eszeünket h csak ártézi vizet adunk Beninek.
Reggel nem vittem el a vizét és a boltban vettem jupikot. Imádott belőle inni,izlett neki,viszont itthon megrázta és a frissen mosott futó szőnyeg és a konyha,előszoba, tiszta csepparzenál lett. Háát ne tudjátok meg lányok -5x mostam fel, 2x cseréltem vizet a vödörben és még akkor is ragadt. Azon rögögtünk apával, hogy mennyi cukor lehet benne ha így ragad ennyi mosás után is.Ez volt az első és utcsó gondolhatjátok-marad a viiiiz!!!!!

Beni rossz mint az ördög,(gyógyul?) unatkozik,már a könyv sem köti le,pedig a piacon ő vásárolta a fokhagymát(éljen Juca ötlete!), mindent megnéztünk,megfogtunk és még kis disztököt is kapott mert ugye abban lakik mazsola manócska és tádé. Néztünk 15 perci utcaseprő autót,aki akedvünkért 3x visszatolatott,3 falevelet nem szedett fel a gép,és hát a precizitás utcaseprő gépkezelőéknél is fontos, főleg ha Beni féle a munkaellenőrök nézik. :wink:
Eldobálja a favonatok,a sineket, az autókat,ledobja a csirkecsontot ha már megette, visit és hisztitzik. Éjjel 8x kelt fel :twisted: :evil: :twisted: és akármit csináltam egyfolytában azt hajtogatta nem akajom! Most is ezzel ébred. De mit nem akarsz? Nem akajom!!!Őrjitő!!!!
Álmában dackorszakozik!Még a vizet is hozzám vágta, de ha kimentem a szobábólaz sem volt jó. Azt mondja ma neki apa,jajj kisfiam nagyon keserű a szar ma neked(a szar is izetlen után szabadon)
Most fogóznak és röhöög,kacag!
Belenéztünk a torkába, ez ugyi kétemberes-apa fogta csikizte, erre fej hátra-láttam mindent,de a garathoz le kellett nyomnom lapos végű fakanállal a nyelvét!ÉÉÉÉÉs ott voltak a gennyes ,fehér,sebes hólyagok,igaz csak néhány, de k.ra fájhat!!!!De szegényke még nem tudja mi az h fáj, kérdezem hol fáj,de azt mondja nem fáj.Nem tudja h mi az.Lehet h a fájdalomra mondta h nem akarom?Sajnálm szegényt,bá az idegeim nem ennyire empatikusak.Fülhallgatós zenén gondolkodom,amivel itthon közlekedek hiszti idején. :lol:

Annyira birom ám h mondatokban beszél.

Aludtam most is 2 órát, egész héten nem tudtam, de kétségbe vagyok esve hogy fogom én birni a melót, mert ebéd után Surda módjára lóg a fejem,állva elalszom. Mondjuk nekem 90-es a vérnyomásom,Pesten 2 villamosmegálló között elaludtam állva,kapaszkodva, 25 évesen is.
Apa meg éccakás volt és csak fél órát tudott aludni,mert csikizte vmi szösz az ágyon. :shock: Szegény, rájöttem h rossz lehet ám váltott műszakban melózni,teljesen felborul a biológiai óra, és nem mindenki tud nappal aludni. Főleg hogy nem lehet beprogramozni,hogy hétfőn toppon legyél nappal, szerdán, csütörtökön éjjellegyél toppon ésaludj nappal, majd pénteken megint nappallégy toppon,és az elvileg nappali alvás után aludd ki magad éjszaka másnapra.Hmmmmm. Lehet h ettől ideges?

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok,

túl vagyunk a 4ik napon a bölcsiben. Ma én is leléphettem negyed 10től háromnegyed 12ig. egész jól bírta és jól is evett, szóval remélem meg fogja szokni.
Itthon viszont horror volt, először hiszti, aztán amikor le akartam rakni aludni, mert hót álmosnak tűnt, akkor elaludt, de 10 perc tán felkelt és azóta sem alszik:(
Ja és természetesen neki is folyik az orra.
Másik: ő ált. 2× kakil egy nap, na most hétvégén, amikor anyuéknál volt, akkor is kimaradt két nap, meg amióta bölcsizünk ismét kimaradt két nap. Ma végre kakált, de szerintem ezért is nem aludt, meg tegnap is pocsékul aludt, vagy 10× felébredt éjszaka és végül mellettem aludt, bár ebből nem szeretnék rendszert csinálni.

Benianya,
én a Junior Art Center nevű suliba járok. A veresegyházi is egy iskolának a neve, de asszem az is pesten van.
A tippeket meg váááárom!

Colett,
Madonna koncert tuti nagyon jó lesz.
Zarába holnap vagy szombaton készülök, deha látok polót akkor küldök sms-t.

Most nincs időm többre, de este próbálok még jönni.

meteor
 
 


Kimike!!!!Olvastad a hajasat a tanyán?

Tanyás publikusat ide: Jááték:vonat-vonat-vonat és autó, autó,autó!
Órákat ül a sin mellett és mennek a vonatok. Beidegesedikha a mágnes taszit ésnem vonz,ő meg nyomn
, és hiába mondom h forditsa meg akkor összepattan,inkább dühösen eldobja. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáDe a mozdony nagy szerelem.Már 2 elem merült le. És rajzol, zajzol,rajzol. ezen a héten ezeket csinálta, no meg mesét hallgatott, lapozgatja a könyvet. Ennyi

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Kis betegeknek gyógypuszi. Bár most jobb, hogy nem élőben, mert én is kezdek náthás lenni. Érzem magamon, de remélem enyhe lefolyású lesz.

Játék: könyvek, építőkockák (ebből a fa is és a lego is nagy kedvenc), autók. Imád rajzolni.
De a legnagyobb favorit a kinti séta. Hihetetlen, de akkora sétákat tudunk lenyomni az utóbbi időben, hogy csak pislogok. Ez nálunk azért nagy szó, mert eddig nem volt a nagy sétálós gyerek. Most viszont...
Ma 2 óra, már nemt tudtam merre menjünk. S utána még nem akart bejöni. Ennek köszönhetően esténként hamar alszik, jókat vacsizik. Szóval most nagyon jó Nekünk. Remélem így marad, ha megjön tesó is.

A fogászati kérdésre adott válaszokat köszönöm. Holnap kiderül mi lesz itt nálunk. Tömni kell ugyanis. :cry: Nem szeretem, de muszáj.

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Rita!
Peti is szorulásos lett az utóbbi két hétben, amióta sír a bölcsi miatt. Szerintem ez lelki dolog. Így mi már hashajtózunk, mivel már 5 napig is visszatartotta, holott több főzekléket eszik mint azelőtt, plusz zöldség-gyümölcs. Tuti lelki a dolog.

Játék: nálunk is autó, Thomas, repülő, plusz autó, Thomas és repülő lerajzolása! :lol:

Marcy: gyönyörűek a gyerköcök!!!! Te meg mintha vékonyodnál!

Régiek: valami olyasmi rémlik, hogy hirtelen túl sokan lettünk újak (mármint, akik már nem pocakosan jelentkeztünk ide) és ezt a régiek zokon veheték, mert hirtelen a társaság nagy része lelépett azzal az indokkal, hogy itt már nem olyan, mint régen. Valami ilyesmi volt.

Reni
Kép
prenata
 
 


Fúú,akkor de jó fejek vagytok,hogy engem majd egy éves picivel fogadtatok be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: És aztén Vierát,Philtvagy forditva,már nem emlékszem.

benianya
ákosbenianya
 
 


Megnéztem 8 hósan, de az bizony messze van a pocakosságtól. :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Hali!

Benianya:aztaaaa,ez aztán a ruhamennyiség.Mi nem kapunk sehonnan,ill,most egy bnőm szokott adni Petykóra,az is nagy segitség.
Sztem simán lehet a párod ettől ideges,én is dolgoztam váltott műszakban és nem volt hú de ideális pihenés szempontjából.

Csajok,a játékos kérdésemet félreolvastátok ám.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

ivászat: Márk ugye cumisüvegből itta mindig a tejet, így nekünk a csőrös kimaradt. Először ivott üvegből, utána nagyon hamar ment a pohár is.Szerintem már egy éve poharazunk. Volt egy rossz időszak, amikor a cumisüveg már nem kellett neki, mert ő nagyfiú, a pohárhoz meg még nem volt elég türelme. Na akkor nagyon kevesett ivott. Aztán jött az az időszak, amikor szándékosan, a huncut vigyorral az arcán szándékosan borított ki mindent. Pedig már tudott inni. Mostanra megtanulta, hogy letegye az asztalra, vagy adja oda a poharat.

Játék: fúú, nálunk nagyon sokminden van. Autók, thomas, főzés minden mennyiségben, labda, kirakósok, könyvek, lego, építőkockák, rajzolás.... ezek így felváltva mennek. Mindig van olyan, ami jobban favorit, aztán váltás.

Reni, igen ilyesmi volt ez a régiek dolog. Nem volt valami szép és elegáns a dolog elintézése. De hát az ő dolguk, ha nem kiváncsiak ránk, nem minket minősít. Mindezek ellenére most egy jó kis társaság alakult itt ki :)))

A bölcsihez: Most szeptemberben, hogy újrakezdtük, nálunk pont fordítva alakult. Normálisan Márknak napi 1x, reggel volt széklete. Az első héten meg minden nap 4-kor, pont hazajövetel elött pakolta tele a pelust :DDD

Marcy, Juca, azt hiszem nekem már írnom sem kell, milyen helyes a gyerkőcök.

Nem tudom, hogy hagytam-e ki valamit. Ha igen, bocsi, eléggé nyúzott vagyok ettől a betegségtől. A gégész nő megint kiakasztott, sütött róla (szóvá is tette burkoltan), hogy mi a francnak jöttünk, neki most megint meg kell mozdulnia. És állítólag a sok közül ez a jó gégész a rendelőben... :evil:

Jóéjt!

amandi
 
 


Ivás: Peti a bölcsiben tanult meg pohárból inni. Itthon nem is akart, de ott látta a többiektől! Cumisüveg sosem volt neki. 1 éves koráig anyatejen kívűl semmi más folyadékot nem ivott, aztán szívószálas itatóból minimális ( napi 1-2 deci), vizet. Amióta nincs szopi (4 hónapja), na azóta iszik rengeteget.

Reni
Kép
prenata
 
 


"Reni, igen ilyesmi volt ez a régiek dolog. Nem volt valami szép és elegáns a dolog elintézése. De hát az ő dolguk, ha nem kiváncsiak ránk, nem minket minősít. "
Javaslom a visszaolvasást, mielőtt ilyeneket írsz. Én spec marhára nem az újak miatt léptem ki, és ezzel sokan így voltak. Azt, hogy már nem olyan mint régen, meg pont pl Pil írta, aki azóta ugyebár vissza is tért ide.

Juca, írtam ott a tanyán üzit, már kb azonnal, hogy jelentkeztél, fura, hogy nem kaptad meg.

Amúgy most csak azért néztem be, mint kb 1 hete is, mert Juca jelentkezett amoda és kíváncsi lettem, hogy miért, aztán Pil el is mesélte.
Bocs, h má megin kavaródik a xar, csak bánt, ha bántanak, főleg, ha ok nélkül.

puszi.

pogacsa
 
 


Pogi!

Nem kaptam meg, de volt pár levél, ami elveszett mostanában. Itt aztán a másik anyás belépővel is szerencsétlenkedtem, lehet ott is veszett el pár meghívó, mire összejött egy. Szóval bocs. És tényleg csak szerencsétlenkedtem, mert szokás szerint egyszerre 500 dolgot csinálok. Azt hiszem nem írtam jelzőt, de nincs időm visszanézni. Vagy talán a régit írtam, vagy a lelécelt, lelépett vagy valamit, de ez igaz is. Részemről nem volt bántó szándék, de a bénázásom tényleg túl lett reagálva. :-) Nyilván a belső szabályokról sem tudok, és tényleg már itt is jeleztem, hogy kivi vagyok visszajeleztek-e, de tényleg csak ennyi, mert nyilván ott is az huppan le, hogy na ez a csóka hogy esett be pont most ide. :twisted: :twisted: :twisted:

Na ezzel a témát lezárom, nem fogok oda írni, köszi a meghívót, és bocs, hogy elveszett. Szólnom kell a karbantartómnak, hogy nézzen már rá a rendszerre. :-) A blogot továbbra is figyelem. :D

tjuca
 
 


Sziasztok

tegnap írtam és most ahogy olvasok vissza látom h nem is került be! :shock:

Nagyjából az volt benne,hogy:

Marcy
Édesek a fiúk!

Vicky
Jók a bölcsis képek!

Pil
Ázsia centerben nem voltam viszont a tescoban halálos cheeroki cuccok vannak!!Kislányokra különösen!
Én ott szoktam Zalánnak venni a pólókat.Szeretem ezt a márkát.nekem a barátnőm is szokott hozni Amerikából! :lol:

Játék:
Nálunk rajz,rajz,rajz!!!!!Filcel (a kezére is :roll: ),zsírkrétával!!!
Mesekönyv nézegetés,gyurma!(azt imádja)

Más:
Kedden volt Alexék szülőije!
Szóbakerült az új gyerek (emlékeztek,aki 15 éves)
Amikor Alex és a barátnőm kisfia mesélték,h kábítószer,meg rendőrség,akko én felhívtam 1-2 anyukát!Egyik sem tudott semmiről :shock: (ezek a gyerekek nem mesélnek otthon?)
Aztán az egyik előszedte a fiát,h ugyan meséljen már.na ő ugyanazt elmondta.
A szülőin pedig az öszes többi szülő tőlem tudta meg!
SŐT!Az osztályfőnök is!Mert neki ugyan feltűnt,h valami nem stimmel,de ezek a kis majmok letagadtak mindent!(gondolom nem akartak konfliktust!)
Úgyhogy mindenki döbbentn hallgatta!!!
Már kínálgatja a gyrekeket cigivel!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
ÉS:Nem tud írni,olvasni normálisan!az osztályfőnök megkérdezte tőle hol lakik és mi az anyja lánykori neve?Erre azt mondja,h ez neki nehéz kérdés!! :shock:
Mi van?????????????????

Mi a jó büdös francért nem kisegítő iskolába jár az ilyen????????????
Vendég
 


Akit megtaláltam jelöltem az iwiwen ha nem baj :oops:
Vendég
 


Helló!

Na, csoda, Nojka alszik! :D . Mit akartam, na...

Pil: Ásia tudod, tőlünk egy köpésre, de én spec. jobban szeretem azt a kisebbet ami előtte van, ott is van minden, csak nem olyan hodály. Most vettem Noinak cípőt, persze elrohangált, de legalább fel próbálta. Ha akarsz jönni szólj, azt segítek. Ameli, és Noi tuti jól ellenének... :lol:

Meteor: Köszike, rendes vagy, hogy írtál sms-t. Akkor Panni nem nagyon sír a böliben utánad, nem? Lehet jót tett neki az a, hogy is hívják, ahová jártatok, ahol egy babatali is volt...

Alziza: Még jó, hogy te tájékoztatod a többiket, hogy s mint van ezzel a túlkorossal! Nem semmi...És lett valami döntés? Vagy annyi, hogy mindenki figyeljen, azt ne gyújtson rá? :roll:

Játék: Hát, Noi nem annyira ragaszkodik semmihez, most épp a rajztáblára rajzolás, meg a kabalák etetése megy. Elbeszélget velük....neked, hogy kívják a nevedet, stb...

Benianyu: Nem semmi mennyire álomszuszék voltál!

mentem.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Mi az a tanya??? :roll: :oops: :shock:
Vendég
 


Kimike,

www.anyatanya.hu

itt indítottunk egy másik topicot. Ez zárt fórum, ha valaki csatlakozni akar, el kell fogadni a jelentkezését. A jelenleg aktív fórumtagok vannak csak ott. A privátabb témákat beszéljük meg ott.

amandi
 
 


Ponjt ez került a lap tetejére? :roll:

amandi
 
 


Sziasztok!

Fogászaton túl vagyunk, fog betömve, ingyen.

A nap poénja: Kornél kapott egy levelet az egyik banktól, hogy legyen kedves befáradni az igazolványaival adategyeztetés céljából. :lol: Na, ezt megvárom...

Ma nem pörgött a topic.
Jó hétvégét mindenkinek!


ANita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm írni.

Wawel, fel a fejjel, minden OK lesz veletek!
Kéremszépen, tessék beállítani a bankba, Kornéllal természetesen, akinek nyomd a kezébe a szül.akv. kivonatát, majd mondd meg az ügyintézőnek, amikor ott ültök előtte, hogy jött a gyerek adatot egyeztetni. :D

Bénianyu, nálunk Peti a bölcsiben van pelus, nekem is mondták, hogy ilyenkor lehetséges a visszafejlődés. Persze ettől függetlenül itthon, hétvégén, pelusmentes övezet van. Én azt gondolom, hogyha vége lesz a beszoktatós időszaknak, akkor majd úgyis elkezdik a dajkanénik a próbálkozást.
Örülök, hogy Beni jobban van. Peti is alakul, ma már nem is szívtam az orrát egyáltalán. És már nem is köhög! Ezt túléltük. :)
Hát nálunk a fűtés központi, így most 23 fok van, végül is aludni jó. De azért a mi szobánkban fürcsi előtt megy a hősugárzó is, mert sarki szoba lévén sokkal hidegebb van, mint a másik két helyiségben.
Sapka...na azt vennem kell.
Na az ilyen kétműszaktól én is a falra másznék. Volt már ilyenhez szerencsém, de heti váltásban, úgy elviselhető volt.

Juca, már Peti sem iszik kocsiban...mindent kiborít. Ez még nyáron OK, de ilyenkor nem kéne elúsztatni a járgányt, így nem kap az úton inni.

Gab, örülök, hogy jó lehetőség előtt állsz! Figyi, azért az orosházi nyolcórás nem lenne rossz, csak ott kéne valami bölcsi a lánykádnak.
A hétvégén, ha ide leszek engedve a géphez, regisztrálok a tanyára is.

Meteor, ne aggódj, biztosan pátyolgatják a lányodat! Én látom reggel a fiamat, úgy adom oda a gondozónéninek, hogy sír. De ez nála általában fél óra, és utána minden OK, reggelizik, tízóraizik, ebédel, alszik, uzsonnázik. És ma alkottak is! Kezdhetek "gyűjtögetni".
Nekem is vásárolnom kell majd Petinek, de inkább télire: csizma (ha a tavalyi már nem jó rá), overáll, hogyha a bölcsiben játszanak kint, ne fázzon meg.

Amandi, ezt nem értem...nálunk meg mindig javasolja a dokinéni pl. a Béres cseppet, ha Peti beteg. Én most is adtam neki, szerintem jót tett.

Hello, igen, használok orrszívót, mert a kicsik még nem igazán hatékonyan fújnak orrot. Ez meg tuti kiszedi a trunyát, főleg a mélyebben levőket. Kicsit nehezen megy, mert tiltakozik, de aztán megkönnyebbül. Ja, van mindkettő, de nálunk a porszívós jön be. Lehet, én vagyok a béna, de nekem a kézi micsodákkal nem jön ki rendesen az orrváladék, csak szenvedek.
Én úgy értettem a TV műsorban, hogy a megváltoztatott oltóanyagot adják ki nálunk is. El is döntöttem, hogy mivel Peti közösségbe jár, megkapja majd októberben.

Marcy, édesek a fiúk!
Figyi, szerintem ne adasd most be Marcinak a szurit. Mostmár nincs értelme, szerintem január-február környékén menjetek el vele a dokihoz...Peti is így kapta, azt mondta a doki, hogy a két szuri már véd (legalábbis a Baxter féléből), így mire jött a szezon, megkapta a védettséget.

Vicky, érdekes, szerintem mindenből lehet főzit csinálni, az más tészta, hogy én pl. a falra mászok a salátafőzeléktől...Peti is fintorgott rá a bölcsiben, de pár falatot azért evett belőle.

Colett, nézd a dolog jobbik oldalát, lesz egy kis időd CSAK magadra! Nekem anyukám ma nyomta kezembe a szórólapot, jövő héten a bölcsiben lesz valami terápiás foglalkozás, szerintem olyan Ringató jellegű, de majd kiderül. És ingyenes!
Érdekes ez a fűtés dolog, a hét elején én azt hittem, hogy nálunk azért van fűtés, mert a házban valaki nagyon fázott, erre kiderült, hogy nem, mert mindenhol fűtenek, mert ha egy nap 10 fok alatt marad a napi középhőmérséklet, akkor el kell indítani a fűtést.

Nancsa, fentebb leírtam, hogy Peti hogy kapta a kullancs ellenit. :)
Én csak Neogranormont vittem be a bölcsibe, az mindenre jó. Na meg ingyen van, ha épp tud hozni az ismerősünk.

Preni, nálunk is kevesebbet kakil Peti, de még mindig megvan a reggeli termése. Én ennek örülök, mert így nekem kell vele "görcsölni" reggel, nem a bölcsiben kell tetőtől-talpig lepucelválni. :D

Alziza, az integráció csodái...

Na lépek pancsikálni.

Jó éjt.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenki jól van és emlékeztek ránk. Sajnos mostanában kevés időm van erre.

Csak egy reklámért jöttem, amit tavaly exdeusnek ígértem, hogy legközelebb időben szólok.
( bár így is későn, de szólok, hátha… :oops: )

Iskolánk bazár lesz holnap:
Időpont:10-12 között (érdemes korábban jönni, és sorba állni, hamar elvisznek mindent)

Sok-sok használtruhák, játékok, háztartási cikkek stb. lesznek és nagyon olcsón. Több termék japán és pl. ruháknak ára 50-300 Ft, babakocsi 300 Ft stb.
Ha lesz kedvetek, mindenkit szeretettel várunk!:P :P :P

******************
Picit rólunk:
Kevin már tejesen beszokott a bölcsiben két hét alatt, nagyon ügyesen el van ott egésznap.
Eszik, játszik, és jót alszik. Már nincs sírás. Elején 2 napig foglyit az orra, de nem lett komoly. Reggel fél 8-ra én viszem, kinyitom a kapuját, gyorsan elszalad ( kb. 3 perces, mert körbe kell járni a bejáratig), és alig vár ajtónál, hogy csöngessek. Van barátnője is, uzsonnát egymásnak etetnek.:P Nálunk tilos a fényképezés bent, sajnos nincs kép róluk. A férjem is már héten aktívan dolgozott, mondhatunk az új életünket kezdtünk.

Jó hétvéget Nektek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.02 01:10-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Pénteken voltam orvosi alkalmasságin, és megfeleltem. Útközben elbizniszeltük a babakocsit, majdnem megsirattam.

Hétfőn már reggel megyek be Oh-ra, nem tudom, meddig fognak dolgoztatni, kedden meg már a gádorosi postán nyomom.

Lackót kedden délbe kéne még visszavinni dokihoz, majd nem tudom, hogy sikerül.

Egyelőre orosházi 8 órás helyet nem szeretnék, mert bölcsis hely nincs, ez majd csak idővel fennáll lehetőségként.

A lényeg, hogy nem tudom, mikor tudok jönni beszélgetni, de fogok, az tuti!

Bocsi, hogy megint csak magamról rizsázok, de tök tompa az agyam.

El ne felejtsetek, ha netán soká jelentkeznék!

(Ja! Valaki bevállalná még a tanyán az admin teendőket, ha már én ilyen ritka madárrá válok??? Írjatok már ezügyben!!!!!!!!!!!)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: