Új privát üzeneted érkezett!

Panu
a a "túloldalon" van. Úgy értem pl a gyerekmegőrzőhöz meg a vevőszolgálathoz képest, ahol a szupermarketben az üditők, sörök vannak a
végén, azzal szemben. Pán Péter játszóház, 800 / óra, ha jól emléxem (a férjem fizetettKép)

Na, jó, a bolognaimra azt mondta, hogy étteremben lehetne árulniKép Kicsit kiengesztelődtem.Kép

pusza
e
ellimami
 
 


Beu Kép
Megitattam vele a felét most délután. Alvás közben kiizzadta a lázat, remélem, ez már a gyógyulás első lépcsőfoka, különben kénytelen leszek kivándorolni ... Kép Apjukom nagyon tréül van, három órát aludt délután de így is odavan Kép Olyan hangosan köhög, hogy nem tudok tőle telefonálni Kép (Kép)
Én is próbáltam aludni, fél óra jutott ... nem baj. Majd alszom én, ha végetér a kín.

Panu Kép
Oké, a két napot akkor rögzítem Kép

Elli Kép
Küggyé weben bolognait, mi is szeretjük! Kép

Azt azért muszáj hozzátennem a panaszáradatomhoz, hogy Andriska nagyon tapintatos, mióta beteg a nővére, alig fájlalja a hasát Kép rendes tesó Kép

Kangi
kangi
 
 


HalihóKép
Na nem a tali miatt nem jöttem, csak Szegeden voltunk és tegnap végre apával is taliztunk 2 hét után.

Boldi szüli, névinapot mindnekinek!!!!KépKépKép

Betegeknek jobbulást!!!!

MaciKép
Júliusban tartomKépKép

KaskaKép
nem te vagy wekerlei? Kéne néhány infó, ha igen!

BogárKép
drukk holnapra ezerrel!!!!!!KépKépKépKép

Pusz, léptem apázniKépKépKép

Manócs
manócs
 
 

 
 

NorkaKép

az elefánitok, meg a mellényetek itt maradt! Csoda, h a gyereket elvittétek!KépKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Zsuzsó
Én úgy tudom a la Halle kivonul Mo-ról. Az europarkban meg a tescoban már bwe is zártak. Pedig én is nagyon szerettem. És tényleg jó leárazások vannak, szinte folyamatosan.
Beu
Én is kiöntöttem elinte a fagyasztott tejet, de utána a védőnőm mondta, hogy ez a "büdös" szag teljesen normális. És Nikcsi is simán megitta.
Kangi
Szegény család Kép Jó, hogy te bírod.
Manócs
Én egy nyuszis konyharuhát hagytam ott. Ha akarod add oda a kiscsajnak , jó lesz terítőnek a kisházba Kép
dorki
 
 


Dorki!
Én próbáltam, de nem kellett nekiKép
beu
 
 


Beu, az én védőnénim szerint főzelékekbe is fel lehet használni a fagyasztott tejet. én próbáltam is, de akkoriban csak a bébiételes sütőtök ment, mást nem nagyon evett. Kép túl sok meg nekem se volt.

Manócs, én meg egy műa. dobozt hagytam ott, amiben a süti volt, de nem érdekes.

igen, a La Halle kivonul. de pl.mi karácsony előtt jártunk a törökbálinti outletben, és ott van olyan üzlet, amelyikben láttam olcsóbban gyerekruhákat, és az ottani calzedóniában 150 Ft-ért vettem pamutharisnyát a lányomnak.

panu
panu
 
 


Zsuzsiknak,
Boldog névnapot!Kép

Myssnia (hátha benézel) Szilárdjának,
Boldog szülinapot!Kép

Zsuzsi,
KépekKép

Zsuzsi, Kangi,
Köszi, hogy aggódtok értemKép De nem hinném hogy olyan nagy gondot okoz, ha pár napig nem szedem a gyógyszert. Jelenlegi adagom 2 naponta fél tabletta, így kb. 2 nap marad ki, amikor tényleg kellene a gyógyszer.

Kangi,
Jobbulást a kis és nagyobb betegnek!

Urszila,
Meglepi hóemberekKép

Mariann,
Fogmosódal saját "költemény" és nincs is állandó szövege. Így kezdődik:
Sika, sika fogmosika, megmossuk a fogakat,
ezeket a fényes, fehér, csillogó, szép fogakat.
A folytatás meg ami éppen eszembe jut, olyasmiről, hogy aki ügyesen mos fogat, annak nem fog fájni...
Nem az inzulin, hanem a pajzsmirigy gyógyszer lesz kevés.
Hogy sikerült a buli?

Norka,
TigrisKép
Jázinak jobbulást!

Beu,
Akkor most küldök egy szabadon felhasználható a drukkot a műtéthez.

Zsuzsó,
Jobbulást!

Manócs,
Akkor jól emlékeztemKép

Maci_2
maci_2
 
 


Tényleg, tényleg!

Szilárdnak boldog szülinapot!!!
Kép

Maci!
KösziKép

Panu!
Én sem nagyon főztem.

Beu
beu
 
 


Beu!

kosziKép es bocs hogy igy leleptunk, de a fiam a foldon fekve uvoltott marKép brrrr....Lorinc meg olyan edesen ismerkedett a hegeduvel (asszemKép), nem akartam odavonszolni az hisztizo fiamatKép

orsoly
orsoly
 
 


Zsuzsáknak én is boldog névnapot kívánok!!!

Myssnia Kép
.. ha olvasol: Sziszkának boldog születésnapot!!!

Maci Kép
Köszi a jobbulásdrukkokat. Meglátjuk, Julcsi mit produkál holnap, most estére sem lázasodott be ... és nagyon bízom benne, hogy mi a kicsivel megússzuk. "Noni" szövegein jókat vihogok ám KépKépKép

Beu Kép
Mi is, mi is táncházba akaruuuunk mennniiiii!!! Irigyfej! Irigyfej!

Kangi
kangi
 
 


Orsoly!
Lackónak ennyire nem jött be?
Lőrinc azóta is emlegeti a hegedűt meg a nagybőgőt, csak azt fájlalja, hogy a gitárt nem próbálta ki. Kemem egyébként nagyon tetszett. Szerintem nagyon profin csinálták. És kéthetente van ott.

Kangi!
Legközelebb megbeszéljük, és ha egészséges a család, apa vigyázhat Andrisra, ti meg eljöttökKép

Beu
beu
 
 


Túl vagyunk egy újabb disznóvágáson, a pasik teljesen bepörögtek, annyira jó bulinak tartják. Ez egy vad mangalica volt, kilőtték, mert meg sem lehet közelíteni őket. Mi nők nem tartjuk annyira jónak, miénk a mosogatásKép Bár én Julka miatt eléggé fel vagyok mentve. Ja, és ma művelődtem, Zsuzsi osztályával voltam az Erkelben, János VitézbenKép
Kösz a hóemberes gratulákat, tényleg nagyon ötletdúsak a nagyok.

KangiKép gyógyulást+++ Julcsi+anyatej összefüggésben ne bánkódj, 1 éves koron túl inkább a saját immunrendszer működik már (de azért a cicitej biztosan segítKép ) És azért olyan nincs, hogy soha ne legyen beteg a gyerek! (csak persze mindig a legrosszabbkor jönKép)Drukk, hogy a kicsi el ne kapja!

MyssniaKép sok-sok boldog szülinapot Sziszkának!Kép

MagdiKép Zsuzsinak sok boldog névnapot!Kép Tényleg, rég nem jártál erre!

ZsuzsiKép sok boldog névnapot neked is!Kép

La Halle-ról én is kivonulást hallottam, én is sajnálom, középáras, jó minőségű cucc volt.

Urszila
urszila
 
 


Jelentem nálunk beállt a kórház. És hiába kaptam el időben a vírust, csak arra volt jó, hogy tökvacakul legyek, miközben mindenki mást ápolok. És az igazságtalanság netovábbja, hogy Tomi is benyalta, anyatej ide vagy oda. Na meg persze Marci is. Apa tartja a frontot, meg Kata van még egész jól.
sofka
 
 


Sziasztok!Kép
megkaptam a talis képeket, hát mi lemaradtunk róla rendesenKépKépKép így jár az, aki nem jár ideKépKép

Myssnia,
nagyon boldog születésnapot szeretnék kívánni Szilárdnak!!!

Kangi,
puszilós kép naggggyon édi.Kép
Remélem Julcsi már jobban van!++++

Norka,
Jázi is helyes nagyon!Kép

Lányok,
ha túlleszek már mindenen szeretnék visszajönni megint állandóra, ha lehet?Kép

most megyek, dolog van...
Jó egészséget mindenkinek!!!
pusza
Timici
timici
 
 


Szilárdkának nagyon boldog szülinapotKép

Betegeknek jobbulást! Tudom, milyen ramaty, mikor a gyerkőcök betegek. Domcsi sincs még teljesen jóKép

ElliKép
Biztos klassz lett a hajadKép
A férsfiak már csak ilyenek. Nem nagyon veszik éészre a változást.
Bolognait hogyan csinálod?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem írtam, nem voltam a topon mostanság, most is rövid leszek.

Minden szüli - és névnaposnak sok boldogságto kívánok, betegeknek mielőbbi jobbulást!!
Képek nagyon jók, mind megnéztem! Kép

És egy kérdés:
ugye mákot már lehet adni egy 22 hósnak? Mákosgubát kívánok hetek óta, és gondoltam ma meg is csinálom Kép

Egyébként jól vagyunk, a hétvégét Hévízen töltöttük, nagyon jó volt, DAni rengeteget dumál, esténként elmeséli az emlékeit, így van , hogy 1 órát is eltart az altatás,m ert folyton eszébe jut valami, amit meg kell osztania velünk Kép
Nagyon rosszul eszik továbbra is, tegnap már bőgtem kínomban, meg tehetetlenségemben, de asszem jön a 17. fogunk, ez is belejátszhat a dologba...

Levi is szépen növöget, Dani meg simizi, puszilgatja a pocit Kép

Andi
31+2
psandi
 
 


Hogy én mindent elfelejtek!

Zsuzsiknak boldog névnapot kívánok én is!KépKépKép

Andi!
Ne keseregj, csak nem hal éhen!

Timi!
Mi mindenen kell túl lenned? Várunk ám vissza!

Minden betegnek gyógyulást kívánok.+++++++++++

Most mennem kell, mert kitúr a fiam, hegedűs bácsikat akar nézni.Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Andi,
ez most nemhivatalos, de én simán adnék Kevinnek. Úgy értem nem néztem konkrétan utána, de én nem hinném, hogy baja lenne egy kis cukros máktólKép
Hú, most nézem a heteidet, már nincs is dok hátra!!Kép

Sofka
jajKép Gyors jobbulást, főleg neked meg a kisebbeknek!!!

Nelli
apróravágott hagymapirít, paradicsommal, paprikával. Majd rá a gomba, megpárol, ekkor már só+oregano is megy mellé. Végül rá a darálthusi(1/2 kg)+só+oregano megint. Puhára főz 1 nagyobb vagy 2 kicsi paradicsompüré+1-2 ek. cukor, összerottyant.
Bár ez inkább olyan bolognai-milánói mix, mert az igazi bolognaiban nincs gomba asszem, de mi szeretjük.
Még apukám szerint is szuperjól csinálom, pedig anyukám igazán jól főzKép

Hadd dicsekedjem el a rakott krumplimmal is, lehet, hogy nem találtam fel a spanyolviaszt, de 1-2 apró trükktől isteni fini szokik lenni, évek alatt fejlesztettem tökélyre (ez ugye "ly"?)
- krumpli főzővizébe 2-3 egész gerezd fokhagyma
- a rétegek közé rakok hagymát, paradicsomot, paprikát és sajtot is, nem csak tojást és kolbászt
- amit ráöntök trutyi: tejföl+tejszín+tojás+a főtt fokhagyma belenyomva+só+bors
- amikor már majdnem kész nagy csomó reszelt sajt a tetejére ami rásül...hm, nagyon fini!!!

A fele saját újítás, a másik fele meg a Stahltól van.Kép

na, megyek ebédelni (nem bolognait, mert az csupa ch, hanem salátát és husit.Kép)
pusza
e
ellimami
 
 


Elli
a rakott krumpliba én teszek bacont is, rétegenként kb 3-at, isteni ízt ad neki, de ez a fokhagyma sem lehet rossz benne Kép
és igen, ly Kép (tudod, -ály-ély, kivéve muszáj, mondom én egy tancsinéninek Kép)

Beu
hol néztek ti hegedűs bácsikat??

Andi
psandi
 
 


Andi
tancsinéni...hó' van az má'??Kép
Hm, a bacont kipróbálom, sztem aPeti díjazni fogja, köszi az 5letetKép

e
ellimami
 
 


SZiasztok!

Vagyunk ám mi is, csak újabb vírus talált meg minket.
Hányás-hasmenés-lázKép Nme is részletezem, egy horror volt ez az elmúlt hét, még most sem vagyunk teljesen rendben...Kép

Zsuzsiknak boldog névnapot kívánok!

Elli, Andi!
A kajaleírások most nem hoznak lázba, söt...Kép, sajna, de remélem lassan rendbejövünk már...

Toffi!
Nem hiszem, hogy tudunk menni csütörtökön, mert még nem vagyunk jól és ez vírusos nyavalya, nem szeretnénk nektek adni belöle.Kép De azért írok majd mailt.

Ma megyek a kórházba a Nagyikámhoz, szegénykém 3 napja nem tért magához.Kép

Bocs, most csak ennyi voltam.

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Reggel nem volt hajlandó bevenni, amit írtam.

Urszila: nem találkoztál Bálintommal? Merthogy tegnap ők is ott voltak (osztály)! Én nem, merthogy mikor jelezni kellett a sulinak, hogy hány jegyet kérünk, drága fiam közölte, hogy egyedül szeretne menni (ill a barátaival), és ne akarjak én is menni.Kép Pedig ikreket is vittem volna szivesen.


Andi: sztem adhatsz már mákot, Ancsi már többször evett, már Karácsonykor is (20 hó. Egyébként én próbáltam rákeresni, de sehol nem írnak semmit.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Lanyok, van valakinek tapasztalata a Kriston A.-fele intimtornaval kapcsolatban? Azt tudom, hogy jo, hatasos stb., az erdekelne, hogy konyvbol ill. videokazirol probalta-e valaki megtanulni, tanfolyam nelkul. Azt hiszem, nagy szuksegem lenne a gyakorlatok elsajatitasara, de a tanfolyam nem tudom, hogy ferne bele az idombe. A tanfolyam nelkuli konyvbol/kazirol tanulastol pedig valahogy nem varok olyan sokat... De varom a pozitiv tapasztalatokat!Kép

Betegeknek jobbulast kivanok! Mi holnapra utemeztuk be a virus benyalasat, mert holnap kell visszamennunk a fuleszetre kontrollra.

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Leszter!
Én tanfolyammal csináltam,és nem tudom elképzelni, hogy könyvből menjen. Így sem könnyű. Én egy olyan helyen voltam, ahol két szombat délután volt összesen. 2x5 óra. Vagy 2x4. Nem emlékszem.
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Visszamenoleg kivanok boldog nevnapot a Zsuzsiknak Kép Kép Kép es boldog szulinapot Myssnia Szilardjanak! Kép Kép Kép

Latom, nagyon sokan betegek Kép labaljatok ki belole mihamarabb, picurostul! Kép

Manocs,
igen, mi vagyunk wekerleiek, kerdezz nyugodtan! Kép

Anyatej: nalam hutoben 24 orat volt fejostul, melyhutobol a max 3-4 honaposat adtam, megitta, bar kevesbe szivesen, mint cicibol Kép tenyleg rettento budi volt, probaltam vele fozni, de felfordult a gyomrom, ugyhogy csak az aznap fejttel turmixoltam.

Maci,
fogmosos vers nagyon bejott, memorizalom Kép

Andi,
makos csaszarzsemlet mar egesz reg adtam Violanak, mast csak azert nem, mert en nem nagyon szeretem.

Nalunk minden rendben. Penteken lement a verses musor es jo visszajelzeseket kaptunk Kép hetvegen szuleimnel voltunk Miskolcon, Viola edes kis bogar volt, most mar teljesen felszabadult veluk szemben is Kép pedig ritkan latja oket Kép folyton a lepcson jarast gyakorolta, szuleim persze egy fraszban voltak, mindig is aggodalmaskodok voltak meg el is szoktak mar a kamikaze akcioktol Kép viszont en vegre agyonkartyazhattam magam ocsemmel, teljes volt a havaj Kép

Rajottem, h valszeg attol vagyok allergias, h a hazunk elott randalirozo macskak szore osszegyulik a hoban, es olvadaskor kapom a kepembe Kép az a gaz, h ezzel nem nagyon tudok mit csinalni... de legalabb most eppen betemeti a cuccot ez a gyonyoru hoeses. Azert rohej, h az egesz tel februarban jatszodik le...

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!!!

Na gyorsan bejelentkezem ide is, hogy még mindig 2in1-et játszunk a kicsi Grétivel. De hát aki emlékszik rá, Zsanikát is csupán 15 nappal hordtam túl mit akarok én a kiírás napján??? Szülni? ÁÁÁÁÁÁÁÁ dehogy.... Ma voltam a dokimnál méhszájam még teljesen zárt, ebből ma már nem lesz baba, nem is baj mondta telt ház van mindenki megszült ma éjszaka (ő volt az ügyeletes, délelőtt még 2 sürgős császárja is volt) Így mondta hogy ma már fáradt, ne is akarjak szülni, holnap-holnapután ok, de szerinte ebből még nem lesz semmi, csütörtöktől vasárnapig meg elutazik. Mondtam Neki Zsani is megvárta, Gréti is meg fogja várni, mondjuk nekem a hétfő szimpatikus lenne, ráadásul aznap lesz ügyeletes.
Zsanikára meg rájött a bolondóra, kb egy hete kezdte el a rongybaba hisztit, ha valami nem az ő gondolata szerint történik. Egyelőre nagyon jól, kezelem, mivel a nem veszem észre dolog általában bejön. De ha ezt az utcán csinálja meg, na akkor gáz van. Szerencsére még csak egyszer kellett hazahoznom úgy mint egy szatyrot, mivel a lábán nem volt hajlandó megállni, a végén már élvezte én kevésbé...

Bocsi hogy most csak magunkról írtam, de megyek kidőlök, míg alszik a csaj.

Nadine 40 hét

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Hát csajok,
itt dicsekszem a főzőtudományommal, erre elszúrom itt a cuccost...
Vagy egy csokis kuglófba 0,6 dl olaj helyett 6 dl az még elmegy?KépKépKép
Mindenesetre betetttem a sütőbe, oszt majd megláttyuk'Kép
e
ellimami
 
 


HaliKép

Panu, DorkiKép
A legközelebbi talin megkapjátokKép

Wekerléről valami info bárkitől??? Milyen ott lakni, árak stb!

AndiKép
Mák, nos én nem is tudtam, h nem szabadna adni, így mi már vagy fél éve esszük, szerintem semmi gond. Vagy esetleg a hisztivel összefüggésben lehet??KépKépKépKépKépKépKépKép mert akkor nem kap többetKépKép

ElliKép
Ilyet nem ér írni azoknak, akik még nem ebédeltekKép

TündérKép
Itt is minden jót nektek, remélem vm jó is történik majd veletek!

BeuKép
Figyu,ti az eladott lakásra vettetek fel szocpolt, meg hitelt? át lehet azt vinni másik házra, lakásra? Mert a szocpol miatt azt hiszem az állam rak rá az ingatlanra 10 évre jelzálogot, akkor is, ha a kölök már megszületett.
Bocs, ha nem tudod, nem fontos, csak info.

Ha a Beunak feltett kérdést vk tudja, írja meg, köszi!

Megyek enni, Elli miatt már majdnem éhen haltamKép

Ja, és imádom az apát, meg azt, h hazajött végreKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


NadineKép

Megy a drukkKépKépKép

KaskaKép
árak, telekméretek, házak, kertrésszel lakások, lakások, szóval bármi érdekel, közlekedés....

Kb 3 órával ezelőtt írtam az előző hozzászólást, gyors a babanetKép

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Kuglóf minősíthetetlenül sz*r lett.
A holnapi vendégeim ropit kapnakKépKépKép
e
ellimami
 
 


Manócs!
Mi munkahelyi kölcsönt vittünk át, azt lehet. A kedvezményes hitelt is. A szoc. polt nem tudom, ott, gondolom, alaposan megnézik, hogy az új kéró is megfelel-e a feltételeknek.

Nadine!
Drukk megy! Hisztihez kitartás.

Elli!
Én túrót teszek a rakott krumpliba.

Tündér!
Jobbulást!

Andi!
Az egyszervolt.hu-n és a mese tv-n. Ez utóbbi is jó, ott is vannak jó kis animációk is.

Beu
beu
 
 


Manócs,

csak nem el akartok innen költözni?
Évi
Évi24
 
 


Kangi,
Julcsi a dumáival is díjat nyerneKép
Hogy van?

Sofka, Tündér,
Mielőbbi gyógyulást!

Andi,
Roni karácsonykor megkóstolta a mákos bejglit (de a diós jobban ízlett neki). Baja nem lett, csak a kaki...

Kaska,
MacskaszőrKép Talán egy kutya távol tartaná őket...

Nadine,
Drukkok folyamatosan mennek!

Zsuzsi,
Küldtem neked mailt.

Elli,
Rakott krumpliba legutóbb beletettem az (előző nap rántott) gombafejek tönkjeit is.

Ma végre csináltattunk útlevelet Roninak. Szinte nem is kellett várnunk. Nagyon ügyes volt a fényképezésnél, elsőre sikerült és olyan vigyori fényképe leszKép Az ügyintéző nő még azt sem bírta ki, hogy legalább arrébb menjünk, máris mutatta a szomszéd kuckóban ülő kolléganőjének, hogy milyen édesKép

Képzeljétek, új családtagunk vanKép
Az állatkiállítás óta apa teljesen be volt sózva. Gőzerővel böngészett a neten. Először egy albínó tigrispitont szeretett volna, de lebeszéltem. Majd szakállas agámát, de annak sincs elég hely (majd ha házunk lesz). Végül maradtunk a papagájnál. Két fontos feltétel, hogy kézzel nevelt és csendes (panel miatt) legyen.
A király-, szenegáli és sárga kecskepapagáj került a listára. Megbeszéltük, hogy kecskepapagájt veszünk, mert annak jó a régi kalitkánk és nem is drága.
Elmentünk a tenyésztőhöz (Elli, ha érdekel írhatok infókat). Ja, mire odaértünk már szakadt a hó. Naná, hogy megnéztük a többit is. És végül királypapagájt vettünk, kalitkával együttKép Apa teljesen beleszeretett (bár a listára én vetettem fel). Kissé bonyolította a helyzetet, hogy nem volt nálunk annyi pénz. (Míg apa autómata körúton volt, mi Ronival ott maradtunk és megnéztük a mókust.)
A kecskepapagájok is nagyon aranyosak és szépek voltak.

Maci_2
maci_2
 
 


PsandiKép kivéve a papagáj isKép Különben már az én suliskoromban szó volt arról, hogy eltörlik ezt az ly-os baromságot, szegény nagyjaim továbbra is magolhatjákKép

KangiKép hogy vagytok?

Tündér, SofkaKép gyógyulást!

IldiKép Zsuzsi osztályával mentünk, IIban még nincsenek ilyen faksznikKép

Hallottátok, hogy az Erkel felújítására nem jutott állami pénz, már meg is vette valami magánbefektető? Remélhetőleg továbbra is színházként fog működni, csak nem szocreál külcsínnel.

Rakott krumplis verziókat mentettemKép

Urszila
urszila
 
 


MaciKép
Gratula az új családtaghoz!!Kép

ÉviKép
HáááátKépKépKép

BeuKép
Köszi az infót!

Ha valaki tudja a szocpol átvihető-e másik odura, írja meg, plíííz!

ElliKép
azért a 10X annyi olaj után nem vártam csodát, bocsKépKépKépKép

Pusz, mentem apázniKép

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Myssnia,
boldog szülinapot Szilinek!!! Kép Mi van veletek?

Manócs,
el akartok költözni?
Hazatérő apát üdvözöljük! Kép

Elli,
jujj, 6 decis kalács... Kép Majd írd meg, milyen lett! Kép
Hogy vagy? Javul már a hányinger?

Nadine,
kitartás, emlékszem, hogy milyen nehéz ez a túlhordós időszak... Remélem a dokiktok pont itthon lesz! Kép

Kaska,
ez az allergia ronda lehet! Nem próbáltál még macskaűző sprayt használni?

Leszter,
én könyvből csináltam a tornát és nagyon jól elmagyarázták, hogy mit hogy kell. Biztos nagyon hasznos lenne hosszú távon is, csak én lusta vagyok rendszeresen csinálni... Kép

Tündér,
jobbulást nektek! Kép

Andi,
ez a Hévíz nagyon jól hangzik, Te is bementél a gyógyvízbe? Úgy tudtam, terhesen nem lehet, pedig úúúgy vágyom rá!

Sofka,
szegény Ti, nektek is jobbulást!

Urszila,
disznóvágás nyami! Kép Kis kóstolót küldesz a képernyőn keresztül? ;)

Kangi,
betegeidnek jobbulást!
Múltkori puszis kép nagyon ari volt! Kép

Norka,
tigris-Jázi nagyon ari! Kép
Remélem a depid már múlóban van!

Zsuzsi,
képzeld, azt álmodtam, hogy itthon szülök a konyhában, a dokim elhozta a műszereit-gépeit vész esetére. A méhlepény megszületése előtti 40 percben meg együtt mosogattunk, takarítottunk a dokival Kép. És jó barátok lettünk. Amikor felébredtem, egyből rád gondoltam, hogy sajnos biztos nem ilyen az igazi otthon szülés, egyébként én is megpróbálnám, csak félek a komplikációtól KépKép.

Maci,
én is aggódtam érted a gyógyszerhiány miatt, de jó, ha nem lesz baj! (biztos???)

Többi betegnek is jobbulást!!!

Szombaton tartottuk Beki szülinapját, hála Istennek nagyon jól sikerült a buli Kép.

Az ünnepelt épp kölyökpezsgőt iszik, közölte is, hogy "buborékos üdítő finom" Kép
Kép

A várva-várt Milkacsokis-tejszínhabos torta, amiből fél óra után hírmondó sem maradt Kép...
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Na ezt még délután írtam, csak nem tudtam felrakni Kép. Mostanában többet tartják karban a babanetet, mint amennyit használni lehet (mérgesfej).

Azóta látom, hogy sajna rossz lett a kalács és Manócsék valszeg elköltöznek (?).

Maci,
papagájhoz gratula! Kép Kérünk képet!

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

A babanet egyszerűen rémes, szinte minden nap előfordul, hogy pár óráig nem tudom megnyitni, holott minden más oldal bejön. Monjduk azt sem értem, hogy a gépünkön 3 internet is van, általában a Mozillat használom, de pl. van, hogy M-n nem jön be, Exploreren meg igen...

Köszi a mákos infókat, arra emléxem, hogy dió, mogyoró nem ajánlott valami 3 éves korig,m ert allergén, a mákot valamiért ezzel kapcsoltam. Egyébként felesleges volt az aggodalmam, mert Dani már az első falatot kiköpte, úgyhogy túl sok nem került a gyomrába Kép

Ildi
hja, eljön az idő, amikor a gyerek inkább a barátaival tölti az időt, a szülő meg már ciki KépKép

Leszter
szerintem ha megvan a videókazi, arról nem lehet olyan bonyolult elsajátítani, mondjuk én nem olvastam a könyvet sem, csak annyit tudok, amennyit a szülés után a gyógytornász csajszi elmondott a kórházban, de sajna lusta vagyok csinálni. Talán majd szülés után újult erővel...

Kaska
allergia Kép viszont kártyaparti jó lehetett Kép

Nadine
hát kitartást, én "csak" 9 nappal hordtam túl Danit, de az is rémes volt, akkor szorítok, hogy minél hamarabb kibújjon Gréti Kép már nagyon izgi

Maci
és hova utaztok az új útlevéllel ?

Elli
6 dl olaj.. Kép hozzá kellett volna keverni még egy "kis" lisztet, stb., bár lehet, akkor még húsvétkor is azt ennétek, annyi lett volna Kép

MIszike
édi a kis ünnepelt Kép
és Te hogy vagy? NEked már elmúltak a rosszullétek?

Franyó
mi újság? MÁr csak 2 hónapunk van hátra, furi, nem? Kép

Andi
psandi
 
 


Szia Andi!
Nem írtál Hévízről! Kép
Köszi már nagyjából jól vagyok, heti 1-2 hányingert kell csak elviselnem Kép. De a babóc nagyon aranyosan mocorog, sokszor látszik is, úgyhogy ez kárpótol Kép.

Miszike
miszike
 
 


Miszike,
Az "otthonszulos" doki is viszi a sajat muszereit, gepeit! Kép Az esetleges komplikacioktol valo felelmet meg lehet beszelni akar szemelyesen, akar az otthonszulos tanfolyamon. Szoval ez nem kifejezetten akadaly!
Az viszont eleg valoszinutlen, hogy rogton szules utan mosogatnal a dokival! :-)
Viszont ha tenyleg ugy erzed, vagysz ra, akkor nem kene elszalasztani a ritka alkalmat! Gyorsan nezz utana mikor van informacios est! Kép
Torta nagyon gusztika!

Maci2,
Valaszoltam! Kép

Elli,
Felbuzdultam, lehet, hogy en is sutok ma egy kuglofot! Kép
Most viszont elszaguldok az ovodaba meg vasarolni a csatolmannyal!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Ma megyek majd eloszor egyedul autokazni a ket kolokkel. Raadasul nem is az en jo kis LadammalKépKép (barmily hihetetlen is, en szeretem vezetni, csak nincs benne hatul biztonsagi ov), hanem a ferjem kocsijaval. Raadasul havasak-latyakosak az utak. Kivancsi leszek... A fuleszetre kell visszavinni Marcit. Na azert oda eljon a ferjem is, a ket orditot nem vallalom be egyelore egyedul.Kép

Koszi mindenkinek az intimtorna-infokat!

Miszike,
Es te konkretan a Kriston-felet csinaltad konyvbol?

Andi,
Miert depiztel?
Hat, az elso szules utan meg en sem ereztem egeto szukseget a tornanak. De most...Kép

Elli,
KuglofKép en is azt gondoltam, hogy inkabb hozza kene meg tenni kilencszeres mennyiseget a tobbi hozzavalobol.Kép Aztan nyitsz egy cukraszdat.Kép (Ahol mellesleg isteni bolognait is lehet enni.Kép)

Megyek zuhanyozni, mielott Petra felebred. Udv:

Leszter
leszter
 
 


MIszike
ja igen, Hévíz jó volt, én nem gyógyvizeztem, terhesség alatt nem is szabad, de inkább csak sétálgattunk meg ettünk Kép

LEszter
hát eléggé összejöttek a dolgok, a szüleimmel már 1 hónapja mosolyszünet van, megsértődtek vmi hülyeségen és azóta nem bírnak normális hangon hozzám szólni, én meg már belefáradtam a próbálkozásokba, meg Dani hisztizik minden marhaság miatt, szóval kijutott az jóból... na mindegy, már jobban vagyok

Andi
psandi
 
 


Halihó Kép
Tegnap már láztalan volt a gaztevő, csak kicsi hőemije volt. De még mindig ótvarul köhög Kép Úgyhogy uszi egyelőre nincs ... úgy sajnálom, két alkalommal megyünk, kettő kimarad, és azért nem két fillér, és hiába van pótlás, már annyi hiányzás felgyűlt ... meg aztán őt is sajnálom, mert annyira szereti. De köhögősen nem merem elvinni.

Még akartam irni, de fennforgás van, bocs.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


MiszikeKép
Azért másokra is gondolhatnál az ilyen tortás képek feltételekor, főleg, h milkásKépKépKépKép Boldi szülinapot még egyszer Bekinek!!!Kép
Lehet, h elköltözünk, nem 100%, minden esetre én örülök nekiKép szeretek itt lakni, szóval az is jó, ha maradunkKép

AndiKép
Én is terhesen jártam Hévizen, pedig csábító a víz, de én sem mentem bele.

Franyó, AndiKép
2 hónap! Nem semmi!KépKépKép

Lili meg én is bekaptunk vm vírust, torokfájás, kis láz. De azért elvagyunk, videózunk, mesét olvasunk, levest szürcsölünk, teázgatunk. Ha nem lennénk betegek, azt mondanám, ez ám a luxusKép

Szerintetek, ha a 18. héten vk uhra megy, kérdezi, h milyen nemű, alaposan megnézik, alulról , hátulról, és azt mondja a doki, h nem látja, akkor azért az inkább lány, nem?

Na még vm: BizniszKép:
Szóval van egy kérdésem, ha valakinek van olyan férjecskéje, aki kb 190 cm, kb 70 kg, akkor van rá egy nagy adag ruhám! Marks & Spensers, Springfield stb.Naci, ing. Apacuka volt ruhái, mióta együtt vagyunk + 13 kg, nem dagi, 83 kg, 193 cm, de persze a régi holmik már nem jók. Szóval, ha valakit érdekel, szóljon! Ezeket azért mégsem kéne a vöröskeresztnek adni, a többi cuccot úgyis oda viszem.

Na puszka:

Manócs
manócs
 
 


KangiKép
Mi sem voltunk tegnap úszniKép Hiányzott is!
Ti hova jártok?

Ja, és akkor ezek szerint a babanet nem csak nálunk vacakol?

Manócs
manócs
 
 


Andi,
Mosolyszunet szulokkelKép az engem is megviselne. A legaprobb kis felreertesen is ki tudok bukni.

Manocs,
Nem feltetlenul lany! Marci az elo pelda!Kép Ra a 20. heten azt mondtak, talan-talan inkabb fiu, a 30. het korul pedig hogy nagyon lanynak tunik!Kép Es kukis!Kép
Kar, hogy az en ferjem alacsonyabb, en szivesen bizniszelnek!Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Leszter,
igen, a Kriston-féle intimtorna könyvem van meg, még egy jó régi kiadás, de a lényeg ugyanaz benne. Én a menstruációs fájdalmak csillapítására használtam még 10 éve, és nagyon jó volt!!! Remélem Neked is segít! Szerettem volna elmenni egy "továbbképző" tanfolyamra, de nagyon drága és hova raknám Bekit addig?!

Manócs,
ha tetszik a torta, szívesen leírom a receptet, mert én találtam ki ebben a felállásban. Nem bonyolult és nagggyon finom! Kép

Kangi,
köhögőnek jobbulást! Homeobogyót próbáltál rá?

Andi,
pedig már azt hittem, hogy én tudom rosszul és lehet gyógyvizezni... Kép Jól esett volna Kép.

Zsuzsi,
igen, nagyon vágyom a háborítatlan szülésre, de úgy érzem, hogy az én kényelmem miatt nem tehetem kockára a gyerekem egészségét. Valszeg nem lenne semmi baj, de én annyira aggódnék, hogy talán elakadna a szülés, ahogy már másnál is volt erre példa. Végülis a Mávban nem kell sokakkal együtt szülni és nem aláznak meg, ezen kívül vigyáznak a gyerekre és nem okoznak benne maradandó károsodást Kép. Csak én vagyok ehhez a művi szüléshez érzékeny. De azért köszi a bátorítást Kép.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


LeszterKép
És te minek nézted a videón?

MiszikeKép
Kérlek ne fogd vissza magad receptügybenKép
Mikor mész UHra?

Mindjárt kész a römertopftálam, nyamiKép

Pusz, jó étvágyat:

Manócs
manócs
 
 


ElliKép
Köszi a recepcet, biztos fincsiKép A rakott krumpli isKép Azért ezeknél az extra változatoknál csak az a baj, hogy az eredetileg olcsó kajából luxus kaja lesz. de azért kipróbálom.

ManócsKép
Nekem lány lett, akit a 30. hétig nem látott a doki. De ez persze nem jelenti egyből, hogy csak lány lehet.

AndiKép
Mosolyszünet rossz lehet a szüleiddelKép Nekem mázlim van, mert Anyuval még ha emeltebb hangon is beszélek, nem sértődik meg. Áldott jó természete van. Apu már más, de vele nem is kell emelt hangon beszélni.

NadineKép
Biztos izgulsz már nagyon, hogy jöjjön a baba, és hogy időben jöjjön, és a dokid itthon legyen. Drukk megy ezerrelKép

LeszterKép
Izgalmas lesz két gyerekkel egyedül, de aztán már úgy belerázódsz, mintha mindig ezt csináltad volnaKép

Én most voltam Dorkával a nevelési tanácsadóban. Ők sem javasolják, hogy menjen. Szerintük is ráfér még egy év az oviban. Elmondták, mivel fejleszthetem őt, amiben kicsit gyengébb.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?