Új privát üzeneted érkezett!

Sziaztok!

Gyors leszek, mert rohanok, fél 3-ra fodrászhoz megyek, mindjárt jön apósom gyerekvigyázni.

Tegnap kapott Dani új ágyat, és képzeljétek, nagyon tetszik neki, hallani sem akart arról, hogy a régiben aludjon! Igaz, 1 órát tartott, mire elaltattam este, de aztán 9-ig húzta a lóbőrt, és most is durmol Kép

Gombóc
rosszul hangzik ez a betegeskedés, gyors jobbulást nektek +++++++++++++

Virág
vigyázz magadra, szerintem már ne is menj vissza dolgozni, ha megoldható

Leszter
babakocsi Kép na hogy fogadta Petra? Gondolom a Kicsit túlságosan nem izgatja a dolog Kép

Andi
psandi
 
 


Nincs itt nagy élet. Kép

Elli, gyorsan válaszolok, emilem nem megy: jó az időpont.

Tüni, postázzam? Küldj egy címet mélben (mert remélem azért működni fog a freemail)

Kangi, maguk alá temettek a gyerekek?

Leszter, elmeséled egyszer, hogy MArcival mi is történt?

s
sofka
 
 


Sofka,
Igen, elmeselem. De egyelore nagyon csaponganak a gondolataim, ha megprobalom osszeszedni oket. Szoban konnyebb, talan egyszer eljon az iras ideje is. Pedig mondom, a mi tortenetunk fele annyira sem durva, mint a tietek. De egyes orvosok hozzaallasa kisertetiesen hasonlo...

Andi,
A kocsi ugy tunik, bevalt. Mindjart jon a masodik teszteles (indulunk setalni).Kép
Udv:

Leszter
leszter
 
 

 
 

HalihóKép
Látom tegnap az egész ország netje halódott! azért ilyenkor legalább arra a napra nem kéne fizetni előfizetést!!! de ez csak álom! Apa levelet is csak most tudtam elolvasni!Kép

De a lényeg, épségben megérkeztek BangkokbaKép, majd valamikor ma mennek tovább Kambodzsába. Azt írta, h annyira nagy a szmog Bangkokban, h először azt hitte rossz idő van! És a napszemcsi sem kell, mert a kosz megszűri a fényt! Asszem ezek után nem annyira cél számomra Bangkok!
Szóval megint egyedül vagyunk, majd 19én talizunk legközelebb, akkor van a szülinapja isKép Már jól váromKépKépKép Sajna a valentint kettesben ünnepeljük Minivel, bár ez a hivatalos 4. évfordulónkKép

Minden betegeskedőnek jobbulást!!!!

Csajok, jövő kedden tali nálunk!!!!! Remélem nem felejtitek el, mindenki jöjjön!!!!! Elférünk.

Aki eddig jelzett:

Évi
Bogár
Miszike ( ha valaki el tudja hozni)
Manocs ( én is itthon leszekKép )

Csinálok palacsintát, meg valami szendóféle lesz.

Na pusz, és kérem jelentkezni a listára!!!!

Manócs
manócs
 
 


ManócsKép
Merre laktok?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

PsandiKép
és milyen ágyat vettetek Daninak? tudsz róla dobni egy fotót, csak mert mi is most keresnénk Eszternek.

GombócKép
Jobbulást a kis családnak.

ToffiKép
LakásKép

ÉviKép
az már bizti, hogy fiú nálatok a második. Megmoziztátok? Bocs, ha már írtad volna.

LeszterKép KangiKép
azért mindig megleslek Benneteket és gyűjtöm a tapasztalatokat, mint 2gyermekes anyukáktól.

MiszikeKép, ManócsKép
Kicsit el voltam, vagyok havazva, bocsi a késésért. Csajosom a képek alatt szép lassan levette a cipőjét, csak most vettem észreKép
Kép
Kép
Kép

pusza
Bogár
megyek én is pihegni

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


NelliKép
Dunakeszin.
cím a táblábanKép

BogárKép
jók a képek, arik a csajokKépKép

Manócs
manócs
 
 


Baromi édes ez a vigyorgó lánykupac. Kép Kép
mint a legjobb barátnők. Kép

Bogár,
Nálunk elvileg a második is kislány lesz. Kép Holnap konketizálódik. Kép

Manócs,
én is beirtalak a naptáromba. Kép
Mikortól lenne a tali? Inkább de. vagy du.?????

Andi,
de jóóóóóó, hogy Dani ilyen klasszul fogadta az új ágyat. apa is nyaggat,hogy rakjuk már össze a hétvégén. Kép

Nelli,
Manócsék Dunakeszin laknak, két utcával felettünk. Kép (bocsi Manócs)

ma voltam cukros vérvételen, hát mit nem mondjak nem volt egy leányálom. nekem anno Petrával tejet kellett innom,zsömlével és most ez a cukros viz totál betett. Kép

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Ari,
Boldog névnapot!Kép
Megint eltűntél. Mi van veletek?

PsAndi,
Szupi ágyról és Daniról kaphatunk képet?

Manócs,
Tali érdekelne, ha tömegközlekedve is el tudunk jutni. Leírnád (mail), hogy jutunk oda?

Bogár, Manócs, Miszike,
Kiscsajok bájosakKép

Maci_2
maci_2
 
 


Kukucs! Kép Élünk, csak valahogy pont írni nincs sose erőm, de olvasok szorgosan. Most végre csend van kicsit, Andris jó tejpöttyös, Julcsi meg fullba nyomja a dackorszakot, bár még földönhiszti nem volt. Gondolom, azt nyilvános helyekre tartogatja Kép Itthon csak a meztelenkedés megy, szőnyegre és parkettára kakilással-pisiléssel, mert ugye még nem bilizik, de a pelenka ellen már tiltakozik. Meg hideg kövön is szeret fetrengeni. Meg ultrahangon sivalkodni .. szóval csupa ilyen izgis dolog Kép KépKépKép

Sofka Kép
Cuccot letartóztattam a postán, kösziköszi!!!

Bogár Kép
Édesek a csajok Kép

Évi Kép
Fujfuj cukrosvíz ... de azért egyszer ki lehet bírni, a nemes cél érdekében Kép

Zsuzsi Kép
Na végre már képek. Gyönyörűek, Mikirályfi egyenesen csodakukac. Mérgesanya KépKépKép

Miszike Kép
Remélem, nem veszik el a jogsiját Apucinak!!! Nagyon drukkolok! Jól vagy?

Most kezdem látni Julcsin, hogy megviseli a kicsi. Amikor sír, ő is elkezd holt zavartan viselkedni, pl. összerajzolja a kezét filctollal, üti a saját fejét, ha kádban van, vizet locsol rá (tiszta haszon, a hajmosás úgyis mindig zűrös Kép). Úgy sajnálom. Meg amúgy is, szóval sokkal kevesebbet tudok vele lenni. Tudom, többen kibírták már Kép de akkor is. Ezért képzeljétek, 21-től jön egy lányzó nekem segíteni heti 2x3 órában, már nagyon várom! Tegnap ismerkedtünk meg, a védőnénim ajánlotta, kolléganőjének a lánya és tesitanár, remélem, beválik. Apacuka még nem fejezte be a konyhasarok beépítését, de jó úton halad Kép

Amúgy Julis továbbra is nagy dumás. Ma Apacuka megkérdezte tőle: "Kislányom, segítesz főzni?" Mire ő: "Nem segíthet rajta, csak a pszichológus!"
Neeeem röhögtünk, mint a lovak, dehogy KépKépKép
Na még teszek fel pár képet, aztán dzsalok teregetni.

Testvérszeretet Kép
Kép

Úgy szeretlek, majd' megeszlek! A felvétel különlegessége a bal szélen fekvő barbi, mintha csak jelezné: eggyel már végeztem! Most te jössz! KépKépKép
Kép

Gyermekágyi torna
Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinéninél pocaknézni, és most már teljesen egyértelműen látszott, hogy kisfiú lakik odabent, még nekem is feltűnt, anélkül, hogy megmutatták volna, mit kell nézni Kép. És éppen a hasát vakarta Kép. Teeeljesen be vagyok zsongva, már állandóan azt álmodom, hogy szülök, és megölelgethetem végre az én kis manómat, de azért még inkább nem szeretném elsietni. Egy ismerősünknek a hétvégén megszületett a babája, 29. hétre Kép, pont annyi idős, mint az enyém...

Danimanó rengeteget motoszkál a pocakomban. Egyébként ebben hasonlít a nővérére, akit meg idekint nem lehet leállítani Kép. Ja, és nagy dumás a csajszi, továbbra is. Tegnap anyóstól lenyúlt egy papírzsepit, elkezdte törölgetni az orrát, utána közölte, hogy "sikerült kiszedni a takit, naaagy zöld taki volt". KépKépKép Meg olyanokat mond, hogy "valószínűleg", "azt hittem", "például", "megoldjuk". És a legújabb, a "mert". Tegnap reggelinél: "ragacsos lett a kezem, mert belenyúltam a lekvárba" Kép.
Tényleg döbbenetes, hogy két év alatt mekkorát fejlődnek ezek a kisemberek. Még csak nemrég született.

Manócs,
tőlünk elég messze laktok, így mi sajna nem jutunk el. Képet nézegetve megállapítottam, hogy Minid hasonlít kicsit Ankára Kép. Ja, és azt mondtam már, vagy csak akartam, hogy Anka is 8.43-kor született? Kép

Miszike, Bogár, Manócs,
édesek a csajok Kép

Andi,
de jó, hogy bejött az új ágy! Kép Hogy vagy egyébként? Nálam megkezdődtek az éjszakai pisilnijárások...

Gombóc,
szegény, jobbulást nektek Kép!!!!

Virga,
ez borzalmasan hangzik. Remélem, jobban vagytok már mindketten, tényleg nem lehet kiiratni magad?

Elli,
olvastam a körülmetéléses sztorit, csak nem volt időm hozzászólni, hát nem is tudom, én asszem megértem a párodat Kép. Mi lett, megkerestetek azóta másik dokit?

Kangi,
képek szuperjók KépKépKép Pszichológus KépKépKép

Akartam feltenni képet, de ez a nyavalyás tűzfal nem engedi, mindjárt teszünk róla valahogy.

F.
franyo
 
 


Kép

Itt nem látszik tisztán, de épp egy vízipaci legelészik a hasamon:
Kép
(Ja, múltkor Apája kezén legelészett ugyanez a vízipaci, és akkor egyszer csak azt mondta Anka: "nem ízlik a pacinak az Apaszőr" Kép)

Ilyen, amikor a szülinapi ajándékomat kóstolgatja:
Kép

Ez meg csak úgy:
Kép

F.
franyo
 
 


SziasztokKép

Nagyon aranyosak a képek, egyszerűen gyönyörűek a gyerkőcök, kicsik és nagyok egyaránt.

KangiKép

Tök jó, hogy lesz segítségedKép
Majd meglátod egyre jobban összenőnek, és később könnyebb lesz egy picivel!

És a nagy hír:

Dorina egyedül pisil napok óta bilibe, és 3-4 napja baleset sem volt.
A kaka-dologgal még nincs tisztában, így azt akkor intézi, amikor van rajt pelus: reggel felkelés után, vagy délutáni alvás után.
Hát nem hittem volna.
Jó, még van hátra feladat, a kaka-téma, meg az alvás-séta ideje alatt is meg kell válni a pelustól, de ez tök nagyelőrelépés szerintem.
Nem is szól, csak hozza a bilit, le a gatyó, és ha végzett jön, hogy "buitsd ki!"Kép

Pocakosoknak kitarást!

Majd még jövök!

Heni
heni1979
 
 


Huu, lanyok, ferjem meg mindig nem ert haza a melobol, majd csak masfel ora mulva varhato.Kép Tejecske mara valamiert borzasztoan megcsappant, ezert Marci egesz nap enne. Petra hisztizik. Er vilagga menni???

L.
leszter
 
 


Ja, es ejszaka is fenn voltam, Marci mar akkor elkezdte az ehezest. Igy mar er??

L.
leszter
 
 


Leszter,
ér. Sot, csatlakozom. Kép

Zsombinak gyogyulo tudogyulladasa van, Nandinak "csak" horghurut takonykorral. Egesz nap orrszivozok, gyogyzsert adagolok, ordito dedet nyugtatok es probalom ravenni a ket skacot, hogy egyen/igyon valamit.

Gombóc
gombóc
 
 


MA nálunk sem volt annnnyi tej, hogy mindketten jóllaktak volna. Hol is találkozunk?
sofka
 
 


Nalunk ... en ugyanis lefejtem 110et délután, oszt most meg kettő db cicit szopott szárazra a kis pettyes ...

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Na itt egy kép az új ágyról, Dani imádja, azóta ebben alszik Kép
Kép
Kép


Nagyon édik a "három a kislány", a Julcsi-Andris és az Anka-pocak képek Kép

Franyó
jól vagyok , köszi, bár nagyon lelassultam, nem tudok gyorsan menni, mert fáj a combhajlatom meg húzódik a hasam, pisi túrák nálam is elkezdődtek, de még csak 1x.

Heni
Dorina nagyon ügyi Kép

Gombóc
most már csak meggyógyultok lassan, remélem !
húgod még egyben? és anyóssal mi a helyzet, most normális?

Andi
psandi
 
 


A harom vigyori lany csuda edes!Kép Anka is gyonyoru nagylany lett.Kép

Gomboc,
Huhh, akkor menj elobb te vilagga, nekem nem is olyan rossz...Kép

Sofka,
A randifelhivas nekem szolt? Te mennyire vagy mobil? Jol tudom, hogy rossz a kocsid?

Kangi,
Marci is csupacsupa potty.

Na megyek aludni, hatha ma lehet egy kicsit. Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Kangi,
Julcsi dumcsiKép
Képek szupik, gyerekek édesekKép
Pelus levétel nálunk is megyKép

Franyó,
Gratulálok a fiúcskáhozKép
Anka dumaKép
Nagyon jó képek, leányzó édesKép
Most volt a szülinapod? Sok boldogságot!Kép

Heni,
Fél szobatisztaságKép

PsAndi,
Nem csoda, hogy Dani odavan az új ágyáértKép
Még nem is láttam ilyen ágyatKép Hol vettétek? Volt valami lányos verzió is?

Világgá menni készülők,
Kitartás! És drukk!

Maci_2
maci_2
 
 


Jajjaj, kimaradt, hogy akrobata Julcsi es occse is gyonyoruek!Kép
Es hogy betegeskedoknek jobbulast!Kép

L.
leszter
 
 


Kétgyerekes AnyukákKép

Kitartás! DRUKK DRUKK, hogy bírjátok.
Egy év múlva nem is emlékeztek majd rá.
Addig is: lélekben veletek vagyok!

AndiKép

Gyönyörű ez az ágyikóKép

Heni
heni1979
 
 


Maci
az RS-ben vettünk, www.rs.hu -n rajta van a kínálat, csak az a gáz, hogy nem lehet más gyerekmintás huzatot rendelni rá, mint ami éppen van az üzletben, viszont kb havonta cserélődik az ágyakon a huzat. Én sem értem, hogy miért nem lehet konkrétan kiválasztani egyet.

Andi
psandi
 
 


Tényleg LÁnyok
szerintetek lehet kapni 160x70-es gumis lepedőt? Mert ez a sima lepedő nekem nem az esetem, a kiságyba pedig úgy imádtam a gumisat, meg mi is azt használunk

Andi
psandi
 
 


Andi,
sógornőmék már egy éve keresnek olyat, de sehol se találtak eddig. Ha véletlen valahol találnál, léccilécci ne titkold, én is utálom begyűrögetni folyton ezt a hagyományosat... Az ágy szupi, és Dani milyen édesen alszik benne! Kép

Maci,
nem most volt a szülinapom, még januárban, csak barátnőmékkel most tudtunk összefutni, így ők most köszöntöttek fel. Aztán majd két hét múlva lehet megint bulizni, mert Anka és a kisfiuk ugyanaznap születtek Kép, Bálint egy évvel később.

Többgyerekes anyukák,
nem ér ijesztegetni a naiv babavárókat! Kép Drukk, hogy minél előbb könnyebb napok jöjjenek!!!

F.
franyo
 
 


Andi,
bocs a belepofátlankodásért, de erre az ágyra rámegy a 70X140es matracra való gumis lepedő, és egész könnyen. Nekünk a másik fajta RS-s ágyunk van (mindkét gyereknek), onnan tudom. És azért nem lehet most már megrendelni, mert a gyártó cég/kisiparos (nem tudom) nem jut mindig hozzá ugyanahhoz az anyaghoz, így nem tudják garantálni a korábban kiválasztott anyagot.

Erika
kerika
 
 


Erika
köszi Kép holnap ki is próbálom

Andi
psandi
 
 


Kis esti gumicukor vadaszat- avagy Apu nehogy azt higgye, hogy majd a szekreny felso polcan minden biztonsagban van:

Kép

Kép

Kép


(Nem epp hepiend, lefele jovet volt egy kis zako.)


Vegulis farsang van (ajanlom figyelmetekbe a laban a gipszre hasonlito kistaskat):
Kép


Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


HahóKép

Hogy hogyan lehet eljutni hozzánk? Remélem Évi le tudja írni, mert, ha én írom, akkor Biharb@sznádról teliztek, hogy akkor most merreKépKépKépKép

ÉviKép
Légyszi írdd le, hogy, hogy jutnak el hozzánk!!!!plíííííííííííízKépKép

Arik a képek nagyonKép

FranyóKép
szóval a csajok a 8.43-okKépKép
Nem tudtok valakihez bekéredzkedni? Gyertek el!!!

Mikor legyen a tali?
Tőlem egész nap lehet, nekem szerda 10ig nincs programomKép Itt is lehet altatni a dedeket, van rácsoságy, utazóágy, nagyágy.....

Szóval időpontjavaslat????

TöbbgyerekesekKép
és nem ér a 2.at tervezőket sem elijeszteni, jó?KépKépKép

Na léptem aludni:

Manócs
manócs
 
 


Viszont otthon felejtettem a fenykepezo aksitoltojet, ugyhogy most egy darabig nem lesz kep! Hacsak valaki ki nem hozza nekem! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk mi is a síelésből. Szuper voltKép Chopok-észak, mintha nem is Szlovákia lett volna, vadiúj felvonók, kis sor, kezelt pályák. Két nap havazás, a többi gyönyörű napos idő. Julkának nem nagyon tetszett a nagy hó és a hideg, de mi rongyosra síeltük magunkat. Főleg a két nagy, mert mi Apával ugyebár csak felváltva adtuk elő.

Kép

Kép

Zsuzsi a hegytetőn
Kép

és én isKép
Kép

Urszila
urszila
 
 


Lányok, csak néhány gyors kérdés... bocs.

Tud valaki jó fej gyerekfodrászt Óbudán?

Toffi, Elli (asszem),
honnan szereztétek a bébiszityótokat, és ha szabad kérdezni, mennyit fizettek neki óránként (lehet priviben is).

Tudja valaki, hogy az ACDSee 5-ös verziójában hogy lehet normálisan képet kicsinyíteni?

Köszi!

Szoptatóknak, kitartás.
Most a második gyerknél döbbentem rá, hogy nekem valójában mindig tök kevés tejem volt. Azért Abigéllel csak a héten hagytuk abba a cicizést - de ez már tényleg csak kéjelgés volt, szerintem 3-4 hónapja semmi tejem nem volt...Kép Mondjuk most már mindegy.

Zsuzsi,
még egyszer nagyon köszi a BabyBjörnt. Ha tudtuk volna, hogy eladó... na azért remélem Gombócék jó hasznát veszik (hétfQn elvittem neki).


Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,
csak kutyafuttában megint, címszavakban...

- Másik dr még nem látta a fütyit, jövő 7en.
- A férjem elutazik pénteken egy hétre, asszem én is megismerem a Magyar Anyák IstenétKép
- Zsuzsó, az én szittyem a kozmetikusom kislányának a dadusaKép Szóval közvetve "ismerős", 1000-et akart 1 éve, eddig 900-at fizettem, most januártól 1000/óra. Csak sajna most h-szerda 6 órában lefoglalja őt valami dokicsaj babája, aki féléves, így már nem olyan rugalmas, de még így is jó az a 2-3 szabad óra minden pénteken. De a takinénim pl a babaszobáról van és tökjó fej csajKép
- K kiságyáról leszereltük a külső rácsot, helyette leesésgátló van(apa sk műveKép). Szóval ugyanaz az ágy, és mégse, nyáron kap nagyot, az asztalosom (a PetiKép) addigra vállalta be. K Egyelőre szeretiKép

már mentem is pusza
e
ellimami
 
 


Ah, ezt elfelejtettem, a homlokukon az a játéktartó háló tapadókorongos izéje. Ja, és a lökött pasik nem csak a homlokukra ragasztgatják ámKép
Kép
e
ellimami
 
 


ZsuzsóKép
Abigélnek boldog névnapotKép

UrszilaKép
Gyönyörű a táj (innen a szobából)Kép klassz lehetettKép

ZsuzsiKép
Huh, még nézni is rossz volt a mászást. Hihetetlen, mi mindenre nem képesen felmászni.

HeniKép
Nagyon ügyes a lányod. Meglátod, hamar rászokik a többi időszakban is a bilireKép

FranyóKép
Gratula a kisfiúhozKép
Kangi, FranyóKép
Hihetetlen a gyerkőcök szövegei, jót nevettem rajtukKép

Képek mind mind nagyon szupikKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


PsAndi,
Köszi, megnéztem az oldalt, a körbe támlás egész jónak tűnik. (Mégsem kellene kisautót venni RoninakKép)
Csak árak nincsenek feltüntetveKép Ti mennyiért vettétek?

Zsuzsi,
Gumicukor vadászKép

Urszila,
Képeket elnézve tényleg szuper lehetettKép

Elli,
Lefényképeznéd az átalakított kiságyat? KösziKép
Lökött pasikKép

Maci_2
maci_2
 
 


Maci
a körbetámlás asszem 22-23 volt, a mi autónk 28. Most a körbe támlás sárga alapon macis volt asszem, ha vmi fiús szín lett volna, azt választjuk mindenképpen. Csak most nekünk sürgős volt már az új ágy, hogy minél hamarabb hozzászokjon Dani.

Ja, és felpróbáltam rá a 140x70-es gumis lepedőt, nem megy rá, illetve mikor nagy nehezen rátettem, le is ugrott egyből Kép

Andi
psandi
 
 


Andi,
sajnálom... Kép Annyival nagyobb lenne az az ágy?
Mondjuk nem egyszerű rátenni, de tuti rajta marad nálunk.

Erika
kerika
 
 


Erika
nem tudom, mert a fekvő felülete 160x70, és képzeld, mikor nyújtogattam, hog yrámenjen, olyan hangokat adott ki a lepedő, mintha el akarna szakadni. Azért még megpróbálom egy másikkal is, hátha az jobban nyúlik

Andi
psandi
 
 


Jesszus, Zsuzsi! A szívbaj jött rám! Neked sem lehet nyugodt az életed.Kép

A napokban írtam pár sort, de eltűnt.KépKépKép

Mindenkinek minden jókat kívántam, szülinaposoknak, névnaposoknak, vizsgázóknak, pocakosoknak, kisbabásoknak, lakáseladóknak, betegeskedőknek.Kép. Válasszatok!KépKépKép

A ma szülinapos Jázinak boldog szülinapot!
Kép

Lőrinc is beteg, ritka nyűgös, teljesen kivagyok. Én is beteg, így meg pláne. Elvileg jövő héten fekszem a kés alá, a lakást elkezdtük dobozolni, intéznivaló ezer.

Azért néha olvasgatok. A képeket meg mindig megnézem, nagyon édesek a gyerkőcökKép (Kevin,na és KevinapaKép Miki, Anka, Julcsi, Andris, és a három csajKép)

Urszila! Irigykedem!

Azt hiszem, az ágy nekünk sem lesz gond, míg lázas volt, letettem egy szivacsot az ágya mellé, hogy ott aludjak, és csak abban volt hajlandó elaludni.Kép

Megyek dőlök, míg alszik a ded.

Beu
beu
 
 


MacinakKép
Kép
(Az ágyvég jobb felső sarkán látszik egy kicsit, hogy eredetileg nem ilyennek szántuk, de ez csak ideiglenes nyárig, aztán jön a nagyobb ágy, ezt meg majd visszacsináljuk rácsosra. Ne röhögjetek, de ezt az élet hozta, mert egyik éjjel ahogy tettem le Kevint jó mélyen behajolva az ágyba, megcsúsztam, teljes -nem kicsiKép- súlyommal a keresztpántra, és az elrepedt. És akkor mondtam Apának, hogy ha már kiszereli, próbáljuk meg ezt.Amúgy a külső rész is ugyanolyan volt mint belül. Hát így lett "felnőtt" KevinbőlKép)
üdv
e
ellimami
 
 


Beu Kép
Jobbulást, hamarhamar! Intéznivalókért, dobozolásért nem irigy. De műtétért végképp nem! Drukk! Kép

Pusszantás szőke hercegednek! Kép

Kangi
kangi
 
 


Elli Kép
Ugyenembaj, ha én azért röhögtem egy kicsit? Kép
Az ágy császárság amúgy!

Kangi
kangi
 
 


HahóKép

Jövő keddi tali névsor:

Bogár
Évi
Maci ( péntekig kitalálom, h lehet eljutni busszal, amúgy nincs messze!)
Miszike


Amúgy egyik ismerősömtől kaptam ruhákat eladásra, götz és babybell cuccok, kb 1000 Ft körüli áron, az is ott lesz a talin, ha valakit érdekel. Amúgy vadi újak! változó méret, szín, stb.

Apa nem írt két napja, azért remélem jól van, legalábbis nem hallottam a híradóban, h lezuhant volna kambodzsában repülő, ez felettébb megnyugtatóKépKépKépKép Azért ez a pasi rendesen játszik az idegeimmel!KépKépKépKép

BeuKép
azért pihizz is néha! Jobbulást nektekKép

ÉviKép
Írj hozzánk útvonalat!!!! plízKép

na léptem, vége az oroszlánkirály 2 nek, talán lefekszik a törpujaKép

Manócs
manócs
 
 


Lányok, nem tudom, bárki hozzá tud-e szólni a témához, azért megkérdezem. Szóval Dani délelőtt mintha kicsit belerúgott volna az ágyba, de nem tudom biztosan, hogy ténlyeg ez történt-e, és azóta fájlalja a lábát, ha rá kell állnia. Nem látok rajta semmit, nincs megdagadva, nem piros, nem kék, szálka nincs benne, ha megnyomkodom, akkor sincs gond, csak ha rá kell állnia, egyből elkezd sírni, és mondja, hogy lábi fáj :-((( nekem meg a szívem szakad meg, nem tudok rajta segíteni.
Ma van MÁV-ban előadás, úgy volt hogy megyünk, de nem hagyom Danit így másra. Persze ez a kisebbik baj, csak Danit sajnálom nagyon. Nincs ötlet, mi lehet?
psandi
 
 


Andi Kép
megrándulhatott talán? Esetleg borogasd be estére. Szegény Kép

Fiam - egyedülálló alkalom! - az ágyában szunyál. Lányom uszodába ment. Én meg itt nézem az eget Kép
Nem, kisúroltam a kádatvécétmosdót is. Majd megyek értük. Olyan csend van!!!

Kangi
kangi
 
 


Andi
körme? bokaficam?
Én max egy kis borogatást tennék rá, sztem várj holnapig, ha nem múlik, max akkor mutasd meg dokinak. Még akár be is kékülhet reggelreKép
De hátha elmúlik!!!KépKépKép
üdv
Elli
ellimami
 
 


SziasztokKép

Kicsit el vagyok szontyolodva, van három 25 millás, egy-egy 27 és 34 millás ajánlatunk Kép. De enyém Apa optimista, én bízok benne Kép Szerintem kb. 5-10 évig dobozokból öltözködünk, így nem kell bútorKép Zsombi kiskádja is megvan még...Kép

Manócs
Mi úgy mennénk hozzátok, innen Újpestről is indul busz, de kedden van a logopédia (egy kis esélyünk lehet, mert áttették a szolfézst is keddre).
Apa-nélküliséghez már hozzá sem tudok szólni...

Bogár
Három csajszis kép nagyon jóKép

Andi
Ilyen könnyű ágyváltást kívánok magunknak isKép
Lábikóra mennek a gyógypuszik!!!

Kangi
"Nem segíthet rajta..." vajon mit néz Julcsi?Kép
Képek nagyon klasszakKép
Gyermekágyi torna sem rosszKép

Franyó
Gratula DanimanóhozKépKép
Anka is jól megmondja a magáétKép
Pocin hallgatózós tetszik a legeslegjobbanKép

Heni
Gratula Dorina bilibe-dolgaihozKép

Gombóc
Kispasiknak és Neked gyógydrukkok mennek!!!!

Zsuzsi
Te tényleg nem unatkozol... "hegy"mászás nem semmi. Ilyenek ezek a pasik, Zsombi is odaviszi a széket, ahol nem ér el valamit talpról...
Gyuri mit "ábrázol"?Kép

Urszila
Síelés klassz lehetett, egyre jobban sajnálom, hogy én még soha sem... Még pályát is csak füvesen láttam, de már kétszer Kép

Zsuzsó
Abigélnak boldog névnapot kívánokKépKépKép
Csilla nénit (=bébiszitt) a barátnőmtől kértem "kölcsön", most már mi is beépültünk az időrendjébe. 800 Ft/óra (de már fullos, egyik barátnőmnek is kellett volna és már nem tudta őt sem elvállalni).

Elli
KépKép hova is ragaszthatják még???KépKépKép
Felnőtt Kevin, ez jóKép Ágy is jól néz kiKép És nem esik ki/le az ágyról? Zsombit egyszer altattuk anyósomnál egy gyerekágyon, két fotelt toltunk oda, hogy ne essen le, de marad egy kis rés. Naná, leesett. Azóta nem aludtunk anyósnál Kép

Beu
Jobbulást Lőrincnek és Neked is!!!
Dedede, én irigy intézkedésért is és dobozolásért is!!! Műtétért nem.

Fényképezőnk tegnap teljesen kipurcant, talán ma eljutott a szervízbe. 5 hét alatt lenne kész (megint) Kép
Viszont sütöttem máglyarakást, ma az lesz a vacsi (nekem Kép), többieknek nass.

Megint olyan nagy a csend, az már tuti gyanús, ha ketten vannak csendben, nem?Kép Ahogy hazaértünk, Zsombi rajzolt a falra Szandi szívószálas üditőjével Kép


Ari
Boldog névnapot kívánokKépKép

Norka
Már Jázi is két éves?Kép
Boldog szülinapot!!!Kép

Kisbabások csak ne menjenek világgá, jó?Kép Vagy tényleg csak KangiigKép

Tényleg megyek...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Toffi Kép
Ajánlatok Kép Jujjjj Kép Optimizmusodnak drukk, hogy kitartson!
Nem, nem nézi Bubót, tőlünk tanulta a dalt (nagy tévéellenes vagyok, bevallom)

Norka Kép
Jázinak boldog szülinapot!

Pussz
Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?