Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, itt a para-mami.... :oops:

Kinél van jó idő? Itt felhők és nyomott levegő, ebből kifolyólag nyomott Kristóf. Ma olyat csinált, amit itthon még soha: cumival aludt el. És ha nem adtam volna oda, akkor az ujját szopja.
Iszonyat nyűgös volt ebéd után, szinte egy pillanatra sem lehetett letenni.

Lehet, hogy holnap elviszem dokihoz, hogy minden oké-e, mert őrült módon rá vagyok parázva erre a betegség-elkapásra (merthogy apának is sikerült a hétvégére), és most már nem tudom eldönteni, hogy normális mennyiségűt hapcizik/köhög, és csak én spirázom túl, vagy kezdődik nála valami. Reggel leszívtam az orrát, azóta nem kellett, néha kicsit szörcsög, de ezt is szokta máskor is....
Foga lehet úgy is, hogy az ínyén semmi változást nem látok?

Barbamami: igyekszem, megígérem, csak most valahogy nem megy a kupieltakarítás róla :oops:
Viszont cserébe itt a tortarecept (gesztenyés és borzasztó egyszerű):

Gesztenyetorta:

6 tojás
6 evőkanál cukor
6 evőkanál liszt
1 sütőpor
2 evőkanál víz
5 dkg gesztenyepüré

A tojássárgáját habosra keverjük a cukorral, és vízzel. Hozzáadjuk a lisztet, a sütőport a gesztenyepürét, és a felvert fehérjét. Kikent, kilisztezett formában megsütjük.

A krém:
10 dkg margarin
3 evőkanál porcukor
2 vaniliás cukor
kis rumaroma
20 dkg gesztenyepüré

Ezeket kikeverjük jó habosra, a torát kettévágjuk a belsejébe is teszünk a krémből, és a külső részét is ezzel borítjuk be.
Nekem kicsit keménynek és kevésnek tűnt a krém, ezért tettem bele nagyon kevés tejszínt, és csak a torta tetejét kentem be vele, az oldalát tejszínhabbal vontam be, olyan "pacsmagoló" mozdulatokkal. És reszelt étcsokit szórtam a tetejére-oldalára.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: ez az idő simán elnyomhatja :(
Saci is extra nyűgös ma, csak ölben meg háton van el... a mai két alvása a hátamon telt :roll: viszont neki reggel véreláfutásos volt az alsó fogsora, valami nagyon készülődik :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Éééés kibújt a bal alsó 1-es :lol: :lol: de elég nyűgi még mindig

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

 
 

Csöre: hova ez a nagy sietség? 8) :lol: :lol: szerintem új rekord :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kis esti törióra :lol:

Az igazság Pearl Harbor-ről 8) 8)
Kép
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: én is örülök, hogy 1 nap nyüszivel kijött, kérdés, hogy tart-e még holnap is... még tiszta véraláfutás, komolyan, ilyet még nem láttam :shock:
Törióra: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok,ha megengeditek. :roll:
Nem igérem,hogy nagyon sokszor itt leszek,de ahogy tudok jövök.
Annak oka,hogy nem tudok gyakran jönni,pedig a 3 elvetemült gyermekem.
Janka lányom 5 éves, Ákosom 17 hónapos, Zalán babám pedig 6 hónapos lesz 20-án.
Szóval a 2 fiú között 11 hónap van. Nem unatkozom mostanában...
Még nem tudtam az egész topikot vissza olvasni, de bele-bele olvasgattam és nagyon tetszik a "csapat".
Úgyhogy,ha lehet jönnék még!

Évi

Kép
Kép
söci
 
 


Szia Évi :) Üdv köztünk! Nekem is van egy Zalánom, igaz, ő már 7 éves nagy ló, nem baba :D a vonalzód viszont nekem nem látszik :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Szia Évi :D

Manócskák:
Na??? Esküvő??? Milyen volt??? :D :D :D :D

Gabilány:
Jól hangzik ez a recept!! Egész összefutott a nyál a számban.. :roll: Még jó,hogy fogynom kéne...... :roll: :roll:
Megtaláltam,hova raktam a kicsinyített tortaképeket :roll: , Dojikának már elküldtem :lol: :lol: .. Férjem jó egy hete volt 40 éves,és van jó sok édesszájú a családban.. :roll:
Úgyhogy muszáj volt valami méreteset kreálnom.. :roll: :roll:
Kép Kép

Csöre:
Gartula a fogincához!! :D Szegények,megszenvednek velük..
Nekem pl anno mondta a gyerekorvosom,hogy kizárt,hogy a gyerek a fogzástól belázasodjon,vagy follyon tőle az orra.. KIZÁRT??? Hát akkor gyártottunk kivételt.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: ez a torta kegyetlen!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Saci nem láézas, de szörcsög :roll: és ma folytatódik a nagymenet, jön a jobbos :?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


barbamami
Megható volt, bár csak 4-en voltunk a tanuk meg mi ketten.

Ezt a verset mondták nekünk:
Szuhanics Albert: Neked adom.

Neked adom a hajnal sugarát,
s a fénylő rózsafelleget.
Az éj emlékét, álmok halk szavát,
én így vallok szerelmet neked.

Tiéd a csend. Mely lelkem tölti el,
e zöld sziget, hol mély az óceán.
Én nem cserélnék soha senkivel,
Ha ott örökkön te várnál rám.

Neked adom szívdobbanásaim,
összes titkom megosztom veled.
Az életem, ifjonti álmaim,
mindet-mindent átadok neked!

Könnyeimet, mely eláztatta párnám,
sok magányos, fájó éjjelen.
Neked adom, forró csókod várván,
csak ajkad nyújtsd szomjazón nekem!

Neked adom az életem,
ennél többet már nem adhatok.
Szeress nagyon szép szerelmesem,
mert nélküled én halott vagyok.

Hát amikor ezt olvasták én majdnem elbőgtem magam.

:?

manocskak
 
 


Móni: gyönyörű :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Tegnap kibújt jobboskánk is :D Kétfogúak vagyunk :D (Mármint én nem, nekem még megvan a default 29 :))

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!


Na!Túl vagyunk a ballagáson! :P Nagyon jól sikerült! :wink: Bence is ügyes volt,jól bírta a strapát.
Szeretnék eldicsekedni,hogy Jázmin megint kapott egy oklevelet,jeles tanulmányi eredményéért és példamutató szorgalmáért! :oops: :D István is kapott a sportolásért. :wink:

Borcsi:Szerintem is menj el dokihoz!Én ugyan nem doktoráltam de lehet,hogy gyomor fekélyed van.Rögtön ugysem dugnak le semmit a torkodon,szerintem egy uh is jó lenne!

Csöre:Gratula a fogacskákhoz! :D

Évi:Szia! :D

Manócskák:Gratulálok még egyszer az esküvőtökhöz! :D

Barbamami:Húúúúú az a torta!Csoda szép!Ügyes vagy! :D

Gabi:Ádámnak és Apának hétvégén szülinapi bulit csinálunk.Megpróbálom megsütni a gesztenye tortádat! :P


Kép
tünde733
 
 


tünde
Köszönöm szépen.

Nálunk hétfőn volt a tanévzáró a Gergő fiam kapott oklevelet és egy kis ajándékot a sportversenyen elért eredményéért.
Nagyon aranyos volt, elég jó lett mind a két fiamnak a bizije, a Dávidé ő most 7. osztályos lesz neki 3-as lett az átlaga (bár ő hiperaktív magatartás problémás), a középső fiam Gergő ő most 5. osztályos lesz ő majdnem kitűnő tanuló csupa 4-es 5-ös jegyei lettek.

manocskak
 
 


Sziasztok!

Manócskák:Gratulálok a fiaidnak!Csak így tovább! :D Nálunk István bizije lett hármas :evil: ..és abszolút nem is tanult :twisted: Lusta disznó kamasz :D

Képzeljétek!A falunkban alakult egy kismama klub! :D Ma volt az első összejövetel.Tök sokan voltunk,és nagyon jó kis társaság jött össze.Idáig még Bence a legkisebb a gyerkőcök között.Őt nem nagyon érdekelte a sok gyerek és játék.Mikor odaértünk rögtön cicizni akart és be is aludt :wink: :D
tünde733
 
 


Tünde: hajrá torta! :) Én azt szeretem benne, hogy borzasztó egyszerű, és nekünk annyira bejött, hogy kb. egy nap alatt elpusztítottuk ketten apával :oops: :P

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Teljesen szűz anyuka vagyok :) mind az anyaszerepben (a kisfiam 12 hetes), mind a topikozásban.
Ha nem baj, társulnék hozzátok, ahogy időm engedi. igaz, abból nincs sok, mert egy igazi rabszolgahajcsár bújt ki belőlem. :P viszont tényleg nagyon hiányzik a társaság, a barátok.
sajnos, ahol lakok nem ismerek senkit, még ebben is új vagyok :?
a vőlegényemmel egy kis faluban élünk a szüleivel.
ahogy olvasgattam, ti mind tapasztalt anyukák vagytok, fiatalos, vidám lendülettel :)
ugye jöhetek? :) :oops:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ritan
 
 


Szia ritan,persze gyere nyugodtan :)

Tünde:gratula a bizihez,oklevélhez.Remélem az én gyerkőceim is jó tanulók lesznek :roll:
Vendég
 


Helló Csajok!!

Barmamami! Ez a torta...... :shock: :shock: :shock:
Nagyon ügyi vagy!

Manocskák!
Nem mondom,hogy egy leányálom volt 1 éven belül a 2 baby, de azért nem olyan szörnyű ám,mint azt sokan gondolják.
Jó persze,Anyum sokat segített az elején. Meg voltak (vannak a mai napig) nehéz percek,de én próbálok mindent pozitívan felfogni.
Az pedig mindenért kárpótol,ahogy Ákos (a "nagy") viszonyul Zalánhoz. Jó persze volt már hogy amíg főztem lenyúlta a fakanalat és a kiságy rácsain bedugva ütötte vele.
DE!!! Egyébként látni kellene,hogy óvja, vigyázza és ha sír odamegy hozzá és valami csoda kis hangon mintha énekelne neki.
Ha pedig ez nem jönne be,akkor jön vetkőztet,húz be a szobába és közli,hogy: "Baba! Cici!"
Értésemre adja,hogy: Gyagya anya! Etesd már meg a tesómat...


Na jó,felébredtek!

Kép
Kép
söci
 
 


ritan
Szia, üdvözöllek körünkben, ha valamiben tudunk segíteni csak kérdezz bátran, remélem ezt mindenki nevében mondhatom. :oops: :wink: :D

söci
Nagyon sokat segít nekem a párom is és természetesen a fiuk iss ők már 14 és 11 évesek sőt a párom fiát is mi neveljük ő 13 éves.
De le a kalappal előttük amennyit segítenek nekem.

manocskak
 
 


Ritan: gyere csak, üdv itt :D

Tünde: gratula Jázminnak :)

Évi: hát, nálatok még az is izgalmas, Janka hogy áll a két kandúrhoz....

Borcsi: nem blicceljük el a doki témát, tessék jelenteni!!!

Móni: Gergőnek is gratula!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Nem tüntem el én sem, csak a héten már folytattuk az építkezést egy kis betonozással, a hét végén pedig jönnek vissza a mesteremberek a szélfogómat és új bejáratomat megépíteni. Idén csak ennyire futja.

Igen, a tetőtér teljesen új, a régi annyira ramaty volt, hogy tolni kellett lefele :cry:

Niki 71 cm és 8,3kg. Továbbra is eszünk ezerrel, és sajna minket csak kínoz a fogzás, de nem jön ki :evil:
Gratula Sacinak!

Üdv az újaknak, örülök, hogy gyarapodik a topic. Meséljetek egy kicsit magatokról, ha tudtok, és kérünk képet is :D

Cici apasztásra van tea is, ha gondolod, azt is kipróbálhatod. Nekem a fokozatos leállás vált be, mert én is abbahagytam.

Borcsi, szerintem is gyomorfekély lehet valószínűleg az ok. Azért egy vérkép nem ártana, mert az sokmindent tisztázna. Váltsál dokit, ha ekkora tuskóóóóóó.

Betegek gyógyulgassatok, most spurizok aludni :D

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


csöre
Köszönöm szépen a nevében is, nagyon büszke magára és reméli, hogy jövőre is mennek majd ilyen versenyre.

A Joel mostanában nem akarja az éjszakákat átaludni rendesen gondolom a foga illetve a meleg miatt, ez utóbbi miatt én sem alszom rendesen így reggel olyan vagyok mint az agyon mosott felmosórongy. :?

manocskak
 
 


Jó reggelt!

Móni, mi már 1,5 hónapja nem alszunk a foga miatt, én sem vagyok reggelente szép látvány 8)

Már nagyon vágyom 5 órát egyben aludni és nem 3 részletben.

Ja és a színt tegnap elfelejtettem. Szerencsére sikerült az ablakunk és teraszajtónk gyártójától megtudni, hogy honnan veszik a festéket, és bár ez kültéri festék, de a lakásban belül is ilyenre fújattam a szoba ajtókat és a konyhabútort is. Idővel még a tető dobozolását is ilyenre szeretném festeni. Tetszik ez a cseresznye szín :D

Szép 'meleg' napocskát :lol:

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


sziasztok!

köszi a kedves fogadtatást!
még nem vagyok annyira benne a témákban, nem nagyon van időm vissza olvasgatni, de igyekszem! bocs, ha nem reagálok le valamit. nem bunkóság, csak nem tom miről van szó :)

Manocskák, Söci: elképesztő a 11 hónap a két baba között. én legközelebb szülést, és az első 1 hónapot csak 3 év múlva tervezem. mondtam apának is, hogy ha addig összejön valami beverem a fejét :) (mintha rajta múlna csak :lol: )

Barbamama: fantasztikus a torta! cukrász vagy?

Borcsi: nagyon remélem hogy jobban vagy. elég ijesztően hangzik, amiket írtál. mi andrissal picit hipochonderek vagyunk :) , értem milyen az, hogy félsz a tünetektől.
biztos nincs semmi baj!
én már vagy 8 féle rákot túléltem :lol: , igaz ez más, ne haragudj :oops:

tegnap apa egyedül maradt a kis lurkóval :) kb 10 percenként szólt a telefonom, hogy hol vagyok már, mert a gyerek sír.... :x pedig ő akart otthon maradni, mondván ő az apja
egyébként a boltba mentem bevásárolni. legközelebb ő megy. elképesztő, milyen hisztis tud lenni néha :)

Törpe most alszik, szusszanok egyet én is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ritan 2009.06.19 09:57-kor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ritan
 
 


ritan
Nem mostanra terveztük ezt a babát (tervben volt), de ha most kell jönnie akkor jöjjön. Megbeszéltük a párommal, hogy több babát nem vállalunk be. Vagy én vagy ő el leszünk köttetve. Viszont elég húzós ára van. :?

manocskak
 
 


Manocskak: gondolom megkérik az árát. megkérdezhetem, hogy miért ezt az utat választottátok? ez végleges megoldás ugye? vagy nem? :oops:
gratula az esküvődhöz :)
mi köv. évre terveztük, de most eltoltuk akkorra amikor már külön fogunk élni a szüleitől.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ritan
 
 


ja, és elnézést Mindenkitől, ha néha elmarad a nagybetű. tényleg nem bunkóság, csak megszokás.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ritan
 
 


Ritan, Söci: sziasztok!!!!!! :D

Móni: gratulálok az esküvőtökhöz.

Külön gratula mindegyik okos kis lurkónak!

Holnap megyünk Balcsira egy hétre, kíváncsi leszek, Kristóf mit szól majd hozzá. Főleg az éjszakákra az utazóágyban. Bár itthon már szoktatjuk hozzá, és nappal simán alszik benne. Mindegy, majd meglátjuk. Pláne, hogy mintha a fogzás is elindult volna (bár az ínyén változatlanul semmit nem látok) :roll:
Én még mindig taknyos vagyok, ennyi papírzsepi a világon nincs, amit elhasználtam. Utálom ezt a fajta betegséget, mert nehezen lábalok ki belőle, főleg gyógyszer nélkül. Apa elkapta tőlem kb. 5 napra rá, hogy beteg lettem, és már ő is túl van rajta....

Na, most csak ennyire fussa, tele van a fejem azzal, hogy mit vigyünk... összeírtam egy kilóméter hosszú listát, hogy mit kell vinni Kristófnak. Esküszöm, rövidebb lett volna, ha azt írom le, mi marad itthon :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


ritan
Azért ezt az utat választottuk, mert ha kiszámolom, hogy mennyi 1 évre a gyógyszer, és az mellett is lehetnék babás, így ez jobb megoldásnak tartom, így biztos nem fogok azért parázni, hogy babás leszek. Igen ez végleges nézd nekem ő már 4. gyerekem lesz és úgy érzem és a párom is, hogy ennyi gyermek áldás bőven elég. A párom előző házasságából is van egy fia és egy lánya. A fiát mi neveljük most már lassan 4 hónapja, mert az anyja már nem bírt vele.
Tudod mi Hit gyülekezetbe járunk és a gyermek születés ott áldásnak számít, de ha elvetetnék egy babát is az bűnnek számít. De ez nem számít bűnnek, hogy ezt a műtétet bármelyikünk megcsináltatja, mert nem "olt" ki emberi életet, hanem megelőzi.
Köszönöm az esküvői gratulációt és neked is gabilany.

gabilany
Hová mentek Balcsira?

manocskak
 
 


Sziasztok :D

Manocskak:
Ez a vers GYÖNYÖRŰŰŰ :D :D (miért nincs olyan figura,ami mosolyog,és úgy potyognak a könnyei????)
És ti bírtok a fiúval? :lol: :lol:
Mennyi most egy elköttetés? 70-80 körül van?.. Már mi is beszéltük a párommal,hogy ez lenne a megoldás.. De persze Ő nem hajlandó műttetni magát.....

Ritan:
Üdv :D
Áh,nem vagyok cukrász. Tulajdonképpen ez egy sima, 3 különféle méretben (és ízesítéssel) megsütött piskótatorta krémmel,csokimázzal és némi díszítéssel :roll: :D :D
Kreatívkodni nagyon szeretek :D (meg persze sütni is... - a családnak ez jó,az alakomnak kevésbé..)

Gabilány:
Nyaraljál helyettem is :cry: :cry: :cry:
Nálunk most apa fújja az orrát,futkározik rajta a hideg... :( ..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Móni: Balatonmáriára megyünk egy barát családdal. Ott is van két gyerkőc, a kisebb 1,5 hónappal idősebb, mint Kristóf. :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabilány: szerintem ne aggódj az utazóágy miatt. nekünk is van, Törpe abban alszik napközben. amikor elutaztunk egy pár napra, semmi gond nem volt az éjszakai alvással.

nálunk 3 hónaposan megindult a fogzás. legalábbis a védőnő azt mondta. két kis fehér folt van az inyén alul. ez tényleg az? nem korai még?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ritan
 
 


Jaj, de pörgünk :D :D

Gabi: jó nyaralást, remélem, a napocska majd jól meggyógyít :D

Barbamami: időnként és is elgondolkodom azon, miért nincs több vigyori itten :roll:
Jobbulást Apának!
Elkötés: jópofa a párod :?

Katica: azta de belehúzott Niki! Sacival egy súlycsoportban voltak, most meg lassan 1,5 kilóval nehezebb :shock:

Rólunk: Sacikám eszméletlen eleven gyerek, gyakorlatilag bejárja az egész szobát. Tegnapelőtt óta mászik :shock: :!: :lol: egyszerűen feltartóztathatatlan :D :D most mindjárt szedhetem össze a pelenkákat, mert szétterített egy jó párat a szobában :D

Ritan: nem korai a fogzás... nekem a két nagynak 4 hónaposan kibújt, Sacinak meg most, 5,5 hónaposan, de neki is látszott már 3 hónaposan.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Ritan: a próféta szóljon belőled :lol:

Csöre: dettó :lol:
Sajtkukac-Saci nagyon édes lehet :) Kristóf lusta disznó pasi, bár most már idegesíti, hogy nem éri el a dolgait (én meg csak végső esetben szolgálom ki, dógozzon meg érte!), szóval elkezdett gyúrni a haladásra. Meg hát szegénynek még mindig elég gyengék és kötöttek a vállizmai, szóval dévényes néninél most arra gyúrunk, hogy ki tudja magát nyomni. Egyelőre elég vicces, mert a feneke az égnek, az arca meg a földön, azzal támaszkodik, nem a karjával, és közben felnyal mindent, ami a nyelve útjába kerül...

Barbamami: jobbulást te apának.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csöre: gratula a mászó kislányodnak! én már alig várom, hogy Ödönke elkezdjen mászni. remélem nincs messze!

Gabilány: elképzeltem, amit a kisfiúról mondtál, haláli lehet :D :D :D

Barbamami: hát akkor is nagyon gyönyörű a torta! így még ügyesebb vagy! én sajnos nem igazán tudok sütni. a főzés megy, de a sütés...pffffff

Manocskák: milyen ennyi gyerekkel az élet?

picit szánalmas, de régen volt egy sorozat a hetedik menyország. nagyon szerettem. folyton néztem. akkor eldöntöttem (én kis naív), hogy nekem is legalább 5 gyerekem lesz.
azóta persze, és leginkább a szülés óta :D (még nem hevertem ki) tökéletesen megelégszem Vele.
viszont még mindig tetszik benne a nyüzsi, hogy mindig van aki ott van veled, és hogy azt mind te hoztad létre.
mégis mik a hátulütők, negatív dolgok?

nektek aludtak ma a gyerekek? nekem nem, egész nap fenn volt :? gondolom ettől a dög melegtől.

no, megyek fürdetni, aztán kaja és csucs.

jó éjt nektek igy fél 8kor :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ritan
 
 


Köszi Ritan :) hát, ne siettesd a mászást :wink:

Gabi: :lol: :lol: :lol: :lol: menni fog, nyugi :wink: minden gyereknek más a technikája... ahogy Saci csinálja, egyik gyerekem sem csinálta :)

Na megyek, mert éppen repül, hogy vegyük fel :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, most egy kicsit taknyosan-köhögősen mindannyian...Bálintnak este és reggelt a füle is fájt :cry: szúrni nem kellett, talán elég lesz a gyógyszer.
Még jó, hogy itt a nyár és a kánikula :?

Ritan, Söci üdvözöllek titeket!

Gratulálok Saci fogacskáihoz, mászásához - és mindenkinél a nagyok jó eredményeihez!!! :D :D :D

Kristóf pedig nagyon ügyes :wink:

Benedek is nagyon édes, a többiek ilyet nekem sem csináltak: háton fekve felemeli a popsiját, és lábbal tolja el magát a feje irányába, azt meg hátrahajtja teljesen. Így leírva elég furcsa, látni kellene - még nem olyan tudatos, mint a mászás, de szerintem rá fog jönni.
A nagytesók bizony nekem is félévesen már másztak :) olyan édesek olyankor(meg mindig ;))
Ő még fordulni se nagyon akar - tornáztatás közben 2* átfordult hasról-hátára, azóta semmi... pedig elég erős hozzá. Ülni viszont nagyon szeret, meg is tartja magát (tudom nekik még nem az lenne a lényeg, hogy felültessük, na de feküdni se szeretne állandóan)
Valamelyik este sikerült néznem az órát etetésekkor: kétóránként kattant rám a kisember :shock:

Hű, Niki tényleg jól behozta a fiúkat (Bencét és Benedeket) mi most olyan 8,6 kg körül vagyunk.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok csajok :lol:

Doki téma:nem mentem,nincs semmi bajom.Ha meg van,akkor ne tudjam meg.Nem tudnék úgy élni,hogy tudom mindjárt elhalálozok :cry: Tuti gyomorrák :roll: :wink:

Botikám felállt a kiságyában egyedül :shock: :shock: Nagyon tetszett neki,tapsikolt.Jaaaaaa!Tapsiról jut eszembe 1 hete kb tapsol a tapsi-tapsi.......-ra.Vagy dicsekedtem már vele??? :shock:

Kicsi fiam,nem mászik,hanem kúszik!!Húzza magát a drága,jó nehéz lehet neki :lol:

Barbamami:tényleg nagyon szép lett a tortád,holnap én is sütök valamit,mert holnap leszünk 1 éves házasok :!:
Majd hozok nektek is,ha marad :D

Voltunk búcsúban múlt héten,teszek fel képeket + nekünk is van ám napszemcsis is :lol: :lol:

Jó hétvégét lányok :D :D :D
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


[/b]
Vendég
 


barbamami
Ha én csináltatom meg akkor 35 000ft, de ha császároznak most akkor ingyenes, ha viszont a párom csináltatja meg akkor 80000ft. A doki akinél járt az azt mondta a páromnak, hogy az urológusok állítólag ingyenessé akarják ezt a műtétet tetetni, mert ennyi pénzért senki nem csináltatja meg. Bár megjegyzem ez kórház függő. A sógornőm Érden lakik ott állítólag 60000ft-ért csinálnák meg neki.

ritan
Néha nehéz, de van amikor könnyű, pláne akkor amikor mindenki azt csinálja amit mondunk nekik és nem a saját fejük után mennek. :D :D

manocskak
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok ám,csak többnyire olvasó üzemmódban :x :D

Borcsi> Hogy juthat ilyesmi az eszedbe!!!!! :twisted: gyomorrák :twisted: :twisted: húúú de dili vagy!!!!!!! :twisted: :twisted: Nem kell rögtön a legrosszabra gondolni!A gyomorráknak egészen más tünetei vannak.Anyósom abban halt meg :cry:
A gyermekeid viszont tündériek! :D

Katica>Húúúúú nem semmit hízott Niki! :D Gratula! :D

Csöre>Sacid nagyon ügyes kislány! :D Bence még a napokban kezdett hasra fordulni intenzíven :?

Ritan ,Söci>Üdv köreinkben :D

Rólunk>Bencének 3!!! foga kibújt felül!!!! :D Szegénykémnek nagyon duzzadt ,piros a kis ínye,de szerencsére nem nyűgös.Pénteken voltunk a strandon.A 3 gyerkőc és Én :P Sajnos Apa megint nem tudott velünk jönni,mert dolgozott :? Szülinapi bulit lefújtuk a rossz idő miatt. :x Képzeljétek!Kaptunk egy hatalmas medencét! :D Egy közeli ismerős családé volt.Tavaly vették,de azt mondták,hogy ők nem kínlódnak vele,inkább elmennek fürödni valahová :P Hjaaa.és ingyen megkaptuk :P
tünde733
 
 


Tünde:Remélem én is,de csak poénból mondtam,hogy elüssem egy viccel :oops: :roll:
De jó nektek,mi is ma néztünk medit,de nem vettük meg végül :(
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!

Vagyok, csak én is olvasó üzemmódban,mert eléggé sok dolgom van,múlthéten a nővérem lánybúcsúját szerveztem most meg az esküvő miatt van egy csomó dolgom. (A sajátomnál nem volt ennyi dolgom vagy csak kíméltek??? :lol: :lol: :lol: )

Ritan, Söci : Üdv köreinkben!!

Borcsi: Ne hülyéskedj ilyenekkel!!!!! Szerintem azért keressél valami normális dokit és vizsgáltasd ki magad!!!!

Csöre: nagyon ügyes Saci!!

Kati: Jól belehúztatok a hízásba!

Torta: Nagyon jól néznek ki ezek a finomságok!!!! A héten nekem is neki kell látnom a süti gyártásnak,hogy szombatra kész legyek!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Rólunk: kibújt egy fogacskánk alul a másik is már nagyon fehér ,de még az nincs megrepedve :? :? ,szegénykémnek nagyon fájhat,de nagyon jól bírja,mert csak néha-néha nyűgösködik. De sajnos a súlyunk az nem igazán akar gyarapodni,1 hónap alatt 200g :? :? :? :? :? ,most jelenleg 7600g és 67cm.

Most gyorsan ennyi,de megpróbálok jönni többször :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: !! Jövőhéten már 100% hogy leszek mindennap!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Borcsi: nagyon ügyes Boti :) édes büszke babafejet vág állva :D a csajszi is aranyos :) A kalapot és a macit szerezte a búcsúban?

Bea: mert már többet mozog... drukk a fogacskának!

Tünde, Kriszti: ja, ha Sacinak is akkora testet kéne mozgatni :wink: :lol: a kis gilisztám a pehelysúlyát könnyen teszi ide-oda :D :D

Kriszti: jobbulást!!

Rólunk: nekünk is elég sűrűek a napjaink, most a két nagy rendesen lefoglal... Zaza is beteg, legalábbis hajnalban még az volt, most jobban van, de abban nem hiszek, hogy teljesen meggyógyult azóta... ő állítja.... szerintem a neocitran miatt érzi jobban magát.
Sacikám sincs a toppon, azt hiszem, nő nekünk is a 3-ik fogacska az alsó sorban, mert eléggé duzzadt és fehérlik... nem fent kéne?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Ja, fent is feszül a fogacska... a balos... ááááááááááááá

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: