Új privát üzeneted érkezett!

Márti, most látom, hogy küldtél képeket, de sajna nem tudom most feltenni, mert annyit már tényleg nem látok, hogy le is kicsinyítsem. De azért megpróbálom.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:Nem baj, ne vacakolj vele!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Igen, kb. ez az a betűméret, amit jól el tudok olvasni. :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 

 
 

Tudtam én!!!! :lol:
Addig is jók legyetek, de néha jelentkezz!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit,Sedith:nagyon boldog névnapot kívánok nektek.
Mindenkinek kellemes 7végét!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[quote="b_barbie"]P írta:b_barbieersze elfelejtettem megkérdezni, használtátok már azt az orrszívó porszívót? Nekem olyan kegyetlenül hangzik. :cry:
És a kis kézi milyen? Az nem olyan jó?


Nekünk a Pisze van, és remekül bevált. Kicsit macerás tisztítani, de jó dolog. Nem brutál, próbáld ki magadon.
Vendég
 


Jó reggelt!
Minden Editnek nagyon boldog névnapot! :P

Árpi, köszönöm. Egyenlőre még nincs rá szükség, de már kikészítettem, hátha kell.

Márti, Julcsi, Árpi, törpék, nagyon jó bulizást. :lol:
Andi, te is érezd jól magad az esküvőn.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Syiasytok!

Tegnap kellemesen telt a kimenőm :) megleptem magam egy névnapi blúzzal! :lol: :lol: :lol: No, hogy a párom és Krista is milyen alkalomból kaptak ajándékot, azt már nem tudom! :D :D :D

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntőket! :) Én is köszöntöm a másik Editet és másokat is, ha még vannak.
Most ilyen futva írok, mert várjuk a barátainkat, visznek ki anyósomékhoz, nem tudom, mikor leszek ma. Lehet, hogy csak holnap. kellemes hétvégét kívánok minden maminak, babónak!

Az orrszívó nagyon-nagyon jó dolog, abszolút nem brutális. A kézi szart sem ér. Nekünk Arianna típusú van!
Na, jöttek is. Mentem! Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Minden Editnek nagyon boldog névnapot!

MÁRTI, nem találom a címet! Küld át valahogy. Mailen is lehet. Még egy darabig itthon vagyunk.

KépKép
kgiulia
 
 


Fogzáshoz a homeós füzetből:

Kép
Vendég
 


Lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a névnapi köszöntőket, nagyon jól esett!

Remélem, a talin jól érzitek Magatokat!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Én is sok boldog névnapot kívánok az Editeknek!
Kép


Zsandi,
remélem mihamarabb jó lesz a géped.Én tudom milyen rossz gép nélkül maradni!Nyáron egy hónapig nem volt gépem! :(

Barbie,
én csak most a negyedik gyereknél kényszerültem az orrszívásra.Többen az orrszívó-porszívot ajánlották!Megvettem és nem bántam meg!Nagyon hatékony, különben nem kegyetlen és az ára sem vészes!
Elektromosat ne vegyél,mert az nem ér semmit!

Zsuzsi,
nagyon édes a képen Szandi!:lol:

Nálunk most éppen betegség van!Minket is megtalált a vírus!
Hanna tegnap reggel belázasodott,a dokinéni azt mondta vírusfertőzés,na meg tele van a torka afta szerű hólyagokkal!
Nagyon fáj szegénykémnek,alíg aludtunk az éjjel és nagyon keveset eszik! :cry:
Remélem éjszakára jobb lesz a helyzet és már nem fog annyira fájni neki!

Mindenkit üdvözlök!

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 



Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[url=http://img155.imagevenue.com/img.php?image=30591_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_394lo.JPG][img=http://img155.imagevenue.com/loc394/th_30591_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_394lo.JPG][/url][url=http://img108.imagevenue.com/img.php?image=30596_Szoni_rám_adta_a_sapóját_122_364lo.JPG][img=http://img108.imagevenue.com/loc364/th_30596_Szoni_rám_adta_a_sapóját_122_364lo.JPG][/url][url=http://img136.imagevenue.com/img.php?image=30602_Szonó_az_ölébe_kapott!!!!_122_431lo.JPG][img=http://img136.imagevenue.com/loc431/th_30602_Szonó_az_ölébe_kapott!!!!_122_431lo.JPG][/url]

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[img][url=http://img155.imagevenue.com/img.php?image=30591_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_394lo.JPG][img=http://img155.imagevenue.com/loc394/th_30591_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_394lo.JPG][/url][url=http://img108.imagevenue.com/img.php?image=30596_Szoni_rám_adta_a_sapóját_122_364lo.JPG][img=http://img108.imagevenue.com/loc364/th_30596_Szoni_rám_adta_a_sapóját_122_364lo.JPG][/url][url=http://img136.imagevenue.com/img.php?image=30602_Szonó_az_ölébe_kapott!!!!_122_431lo.JPG][img=http://img136.imagevenue.com/loc431/th_30602_Szonó_az_ölébe_kapott!!!!_122_431lo.JPG][/url]
[/img]

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[img][url=http://img14.imagevenue.com/img.php?image=30788_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_432lo.JPG][img]http://img14.imagevenue.com/loc432/th_30788_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_432lo.JPG[/img][/url][/img]
Apa a hóna alá kapta a 2 manót

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[img][url=http://img14.imagevenue.com/img.php?image=30788_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_432lo.JPG][img=http://img14.imagevenue.com/loc432/th_30788_Apa_hóna_alatt_a_2_manóval_122_432lo.JPG][/url][/img]

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na megyek gyakorolni máshova!!!!
drev:köszi!!!!! :lol: :lol: :lol:
Manókat nem kellett ám altatni, 8kor beájultak!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, szép jó estét.

Timi, köszi neked is az orrszívó tanácsot. (ja, nem kellett venni, van már, de nem elektromos. :) ) Nagyon úgy tűnik, hogy nem lesz most rá szükség, már alig szörcsög, nem is tüsszög. Ma már sokkal jobban van.
Az anyu névnapi buliján volt egy barátnője aki doki, neki is megmutattam, azt mondta, már szinte semmi baja.
Mondtam én, hogy erős kiskrapek! :lol: Csak használ az a sok vitamin, amit tömök belé.

Márti, Julcsi, meséljetek! Milyen volt a tali? Gyerekek mit műveltek?
Gondolom finomakat etettek, már csak abból ítélve, amiket a Márti elmesélt.
(Mártikám drága, én nem tudom megnézni a képeket. :oops: )

Edit, remélem nálatok már mindenki meggyógyult! Kicsi Virág eszik már? (jó, tudom, nem akarsz írni, de hátha...)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mind megettem:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szoni rám adta a sapóját:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szonó az ölébe kapott :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na látod, nagyon ügyes vagy! :lol:
És mi lesz a mesedélutánnal? :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Talis képek:
Livi és Zsombi:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A kölykök:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Dorina:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Vagesz Zsombi:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Livi elaludt:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na bocsi a sok képért, de most nagyon belejöttem!!!!Árpi kiokosította a páromat , ő meg engem!!!!Még 1x köszi drev!!!!! :wink:
Na szóval mi ismét nagyon jól éreztük magunkat, remélem a Julcsiék is!!!!A manók nagyon jól el voltak, aludni nem sokat aludtak, a csajok már ügyesen ülnek, Livi úgy áll mint a nagyok, és ahogy a képeken is látszik nagyon gyönyörűek!!!!Zsombi a gyümi után nagyon beindult , be nem állt a szája, csak dumált...dumált!!!!Néha vadult a csajokkal, de ők ezt fel sem vették, cumiért is harcoltak néhányszor főleg a Dorina, meg Zsombi, de Szoni rendet rakott, mindenkienk visszaszolgáltatta a saját tulajdonát!!!! :lol: Ő is élvezte, hogy ilyen sok baba lett hirtelen.Behozta a bilijét, mutatta hogy ő már milyen ügyesen bilizik, mikor elmentek a Julcsiék puszit is kaptak, Julcsi szerintem vagy hármat!!!!! :lol:
Egyszóval szuper napunk volt.A kajáról nem nyilatkoznék, majd a vendégek, ha akarnak!!!!No esti mese megvolt :lol: minenki aludjon 1 nagyot!!!
Timi:ti pedig gyógyuljatok gyorsan meg!!!Küldök sok gyógymanót!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Végignéztem a képeket, nagyon jók. És minden gyerek nagyon szép. Tényleg. :lol:
És az első képen Livi és Zsombi, első látásra szerelem? :lol: :roll:

Timi, gyógyuljatok meg!

Akkor most már én is lefekszem. Csak még megvártam az összes képet. De megérte! :D
Jó éjt Nektek. :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, Márti, milyen ügyi vagy. Csajok most aludtak el. Olyan sokan voltak a Tescoban 9 re értünk haza. Oké, a csajok aludtak, de akkor is volt nagy kapkodás. Szó nélkül beájult mindkettő. Remélem nem maradtunk sokáig. Mi jól éreztünk magunkat nagyon. Én teljesen feltöltődtem. Olyan normális gyerekeid vannak. Ezt úgy értem, hogy jól neveltek és nem hisztisek. Bármikor vállanám őket felvigyázni. Tudom, vannak körülöttetek elegen akire számíthattok, de ha úgy alakulna, hogy valamiért nem találtok megoldást nagyon szívesen vigyáznék rájuk. Persze csak Szonó segítségével. Amúgy tök jó, ha már ekkora gyereked is van a kicsi mellett, mert azért pár percre rá tudod bízni. Vagy legalább annyi, hogy add vissza a cumit meg ilyenek. Képeket majd mi is rakunk fel.

Timi, gyógyuljatok meg!!! Sok gyógymanó postázva.

Barbi, irigykedhetsz valóban finiket ettünk!!! Így jár aki lemarad... :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Nem maradtatok sokáig!!!!Sőt olyan jó volt, hogy nem voltunk egyedül, míg a párom elment a tanfolyamra!!!! :lol: És gondolatolvasók vagytok?????Nekem a testápolóm fogyóban, Szoni ezt a Gabit fürdetőt használja, amiben szintén kevés van, és a párom pedig szereti a fehérbort!!!!!!Köszönünk szépen mindent még egyszer, a nasikat meg elrakom októberre!!!!!
A felvigyázást meg alkalomadtán igénybe vesszük!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt!
Végre kedd óta volt egy éjszakánk, mikor 1/4 9-től 6-ig aludtunk. Kezdünk visszaállni a régi rendhez. Tehát, meggyógyultunk. :lol:

Lányok, mindenki ad vasat a piciknek?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti, akkor jól van. Amúgy magunkból indultunk ki és úgy vásárolgattunk. Mi is Gabit használnunk (no meg gyógyszertárit) Árpi nagy boros, és Tokaj környékéről származik a családja. Akkor majd legközelebb viszünk a Komlóskai borból amit még én is megiszok. Az egyetlen bor ami igazán ízlik. Ott laktak az ősök és remek bort csinál még ma is arrafelé egy emberke.

Barbi, igen a vaskérdés engem is foglalkoztat. Valaki azt írta, hogy a vastartalékok 6 hónapos korukra kimerülnek. De nekem nem írt fel ilyet a dokinő. De enyimek már esznek húsit is meg májat is. Szóval csajok?

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi, csak azért kérdeztem, mert tegnap nekem egy doktornő azt mondta, egy baromság, hogy vas cseppel tömjük a babákat.
Egyen sok olyat, amiben vas van (már ha nem szopizik). És az nekik bőven elég. Mert ha most elkezdjük mesterségesen adni neki a vasat, a szervezete hozzászokik, hogy nem kell dolgoznia, mindig megkapja, és élete végéig vashiányos lesz.
Mert ugye élete végéig nem adhatod neki a vas cseppet.
Hát... Elgondolkodtam rajta, és lehet benne valami.
Az Ádám is eszik már sóskát, spenótot, sütőtököt, és még egy csomó mindent, amiben vas van. Akkor minek adjak még neki?
Vélemények?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Most Zsombi sem kapott, pedig mondta a doki hogy milyen kis sápadtka(mitől kéne barnának lennie???).Szoni szedte, de neki sem a véréből állapította meg az akkori dokinénink, hanem csak ránézésre!!!! :shock: Szerintem az elég ami a kajában van, de majd megkérdezem én is a dokit, ha megyünk, meg októberben megyek ismét a természetgyógyászhoz, őt is kifaggatom!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, köszi.
Hát ez az! Nem volt vérvétel, semmi. Csak automatikusan írják 6 hónapos kórtól. :roll:
Akkor lehet, hogy igaza van a dokicsajnak, és nem adok.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok

Utólag is boldog névnapot kívánok mindkét Editnek!

Márti, Julcsi, Árpi: nagyon szépek a gyerekek, sajnálom, hogy lemaradtuk a taliról, de októberbe, ha törik, ha szakad, ott leszünk!!

Barbi: én sem adok vasat a Szandinak

Pénteken elmentünk a sógornőmmel az Ikeába. Mióta megvan a Szandi nem volt ilyen sokáig el nélküle. De nagyon jó volt egy kicsit kikapcsolódni.
Késő délután mentünk és úgy elment az idő, meg olyan sokan voltak, hogy nem értem haza fürdetésre. Aggódtam a Ferkó, hogy oldja meg egyedül. De feltalálta magát, beült a gyerekkel fürdeni.
Végül nem anyukámékhoz, hanem anyósékhoz mentünk, mert ő is Mária és névnapi bulit tartott. Szerintem rajtam kívül mindenki jól érezte magát. Szegény Szandi egy percet se tudott aludni akkora zaj volt. De még így is nagyon jól viselte, egy hangja se volt.
Persze mindenkit végig bukott, amin jót nevettem. Aki nem érti meg, hogy ne rázza kaja után így jár!

Ma megkóstoljuk a sütőtököt, kíváncsi vagyok, hogy fog neki ízleni.

Márti: nagyon ügyesek vagytok, végre tudtok feltenni képeket!! :lol:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Timi: jobbulást a családnak!!

Elfelejtettem elmesélni, képzeljétek sehol nem kaptam 3-as Pamperst, végül a Dm-ben vettem valami Baby Soft pelenkát. Kellemesen csalódtam, tökéletesen jó! :lol:
Persze éjszakára nem mertem megkockáztatni, a maradék Pamperst használom el.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:látod velünk jobban jártál volna!!!!Mi nem nyomkodtuk volna a Szandit, és annyira nem is voltunk hangosak!!! :lol:
Na látod a párod is megtudja oldani a Szandi körüli teendőket, csak hagyni kell kibontakozni!!!! :wink: És ízlett a lánykádnak a sütőtök?????

De ugye azt tudja mindenki, hogy október 2. az hétfő????Remélem ez nem gond senkinek!!!! :shock: :lol:
Most a nővéreméknél vagyunk, kicsi Zsombi most unokahugom ölében figyel, Szoni meg mesedélutánt hallgat:Gőgös gúnár gedeont nővérem előadásában, úgyhogy pihentetek!!! :wink:
Remélem mindenkinek jól telik a hétvége, majd kérjük a beszámolókat!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kicsi fiam ma is fél 6-kor kelt, de volt olyan tündérbpgyó és visszaaludt 1 órát!!!!!! :lol: Biztosan kimerült a 7végén, nem hinném hogy mindezt értem tette volna!!!!!
A pelenkázás meg lassan átmegy bírkózásba: 1 percig nem marad egy helyben forog össze-vissza, az öltöztetést általában már hason csinálom,mert hiába fordítom meg, tuti nem hagyja magát!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek kellemesen telt a hétvége! Jó, Julcsiéknak és Mártiéknak tudom, hogy jól telt :D, te remélem a többieknek is!

Nekünk is jó volt, tartalmas, bár kissé fárasztó is. Voltunk látogatóban, focimeccsen, 3x látogatóink voltak, szóval, zajlott az élet. Kicsi Kriszta remekül van. Mióta megvan a két fogacskája, már a fogmanók sem kínozzák (annyira). Ami nekem nem tetszik, az az, hogy nem eszik normálisan, de biztos magához veszi a szükségeset, mert nem fogy és jól van. Szóval kb. ennyi magunkról. Ja, még annyi, hogy a hételő most szomorúra sikeredett, mert nemrég elutazott a párom 2 napra, holnap este jön haza, és szerdán ismét küldik máshová. De ez van.

Kriszta még nem kapott plusz vasat, mondtam a dokinőnek, hogy szerintem még van elég a tápszerben, és mostanban meg próbálok minél több vasas zöldséget adni. Ő is azt mondta, hoyg rendben, egyelőre jól van, de 6 hónaptól arra viszont tényleg kell kapnia egy keveset, mert akkorra lemerülnek a készletei, hiába a vasban gazdag étrend. Egy ismerősömnek a kislánya már akkor vérszegény volt, amikor még anyatejet kapott, ő már nagyon az elejétől kapja a vasat.
Lányok, nagyon szépke a gyerkőcök, azért annál nagyobb öröme azt hiszem, nincs egy szülőnek, amikor játszani, nevetni látja a gyerekét. Akkor mondhatja ő is, hogy boldog, beteljesedett.

Mi, nőuralom lévén ma itthon :D , jön anyósom és megyünk a városba sétálni. Lakberendezési üzletekben szeretne szétnézni, mert most renoválják a házukat, ahová kb. 2-3 év múlva költöznek, de apósommal hiába indulna el, mert annak nincs türelme nézelődni! Délután meg jön a húgom, és remélem, sikerül, hogy melírozza a hajamat!:)
Mentem is, mert az ágyakat még nem vetettem be, egy óra múlva pedig indulnunk kell. 10-kor kell találkoznom anyósommal a városban. Most nemsokára fél 9 itt. Puszi mindenkinek, legyetek jók, írjatok sokat!:D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Hát, lányok, ilyen nincs! Az imént idevettem az ölembe Krisztát, és amikor gördítettem lefele az írásokat, meglátta a fényképeket. Láttam, hogy érdeklődve figyeli, és akkor megmutattam neki mindegyiket. Hangosan nevetett minden egyes képnek. ZSombinak is, Livinek is, meg az összesnek. Olyan aranyos volt, Közben meg nézett rám, minthaazt kérdezné, valóban babák, és valóban megengedted, hogy megnézzem őket? :) Olyan édi volt! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Madárcsicsergős jó reggelt!
A szombatunk ugye tudjuk, hogy jól alakult. Vasárnap anyóséknál voltunk szülinapi ebéden aztán kaptunk kimenőt mozira. Végre-végre! Dorinának kibújt a 3. foga. Tök jó, már csikorgatja. Azt nem is írtam, hogy Livi fogyott. Igaz, hogy közben kinőtt 2 foga és megtanult állni, meg izeg mozog. De dokinéni szerint akkor max. nem kéne híznia de fogynia semiképp. Szóval aggaszt. Most agyalok, hogy mit kezdjek vele. Pl a tápit alig akarja megenni. Adjak helyette főzit? De hát a tápiban biztos vannak olyan dolgok amik fontosak. Nem hiába van "előírvva". Gondoltam a vashiányra is. Most megmértük a hétvégén és ha most hévégére sem hízik akkor doki. Úgyhogy fennáll a tömési helyzet. Vagy nem tom mi.

KépKép
kgiulia
 
 


Jó reggelt!
Igaz, mikor volt már! :lol: (nekünk is 6-kor)

Márti, a pelenkázással már én is kínlódok. Kicsavarodik, mindig azt akarja látni, ami a feje felett van. Hiába pakolok a kezébe valamit, jobban érdeklik a falon az állatok.

Julcsi, sajnálom. És nem mondott semmi bővebbet a doki? Hogy mitől lehet, meddig várjatok, utána mit kellene csinálni?
A tömés sem megoldás. Az Ádámot a kórházban szó szerint tömték, na amit beletömtek, és már nem magától ette, az vissza is jött. Szerintem is kell a táp, legalább 2x.

Edit, jó csavargást.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Julcsi: a sógornőmék 1 éves fia is tömésre lett ítélve, ő anyatajes még 2x.Ő 2x ad most már főzeléket, és azt hiszem hízott ia a fia.Nem tudom, hogy mi lenne a jó, vagy hogy miért fogyott a Livi, ez akkor nem normális, hogy kicsit visszaesett????Most akkor tényleg sok minden történt vele, ahogy írtad.Ez nem magyarázat?????
Örülök, hogy eljutottatok moziba!!!! :wink:
De azt már én is akartam mondani, hogy ha kinéztek valami filmet, elhozzátok a csajokat és a Mom-ba leugorhattok, innen 2 perc!!!!Addig csak elleszek velük!!!!Hétvégén meg pláne, amikor apa is itthon van(nem a tanfolamon), ha mind a 4 üvöltene: van 2-2 kezünk!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Rillisz!!!Hazaértetek már?????Tessék jelentkezni!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na még egyszer, mert az előbb eltűnt minden.

szóval örülök, hogy nektek ilyen jól telt ahétvégétek, nagyon jók a képek is.

Mi ezt nem mondhatjuk el, ugyanis mindenki betaknyosodott, élen Gergővel. úgyhogy ki sem mozdultunk a lakásból :cry:
Vettem orrcseppet, de annyi mellékhetása van, hogy inkább be sem adtam, egyszer csak véget ér az orrfolyása.

Barbie
Te milyen vitaminokat adsz még a babádnak?
Vascseppet mi még nem kaptunk.

Az előbb szebben, hosszabban fogalmaztam, de másodjára már lustulok :x

Kép

Kép
gabek
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?