Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gabi:Tök édes Kristóf! :D A harmadik kép nagyon tetszik! :lol:
Villám:Pont a konyhából jöttem ki mikor az láttam,hogy villámlik egyet és a gép egy hatalmasat zúgott. :shock: Sajnos utána kapcsoltam csak ki :?

Katica:Te kis cseles! :lol: Álmatlan éjszakákat okoztál nekünk a makulátlan konyháddal :lol: Ami tényleg nagyon szép :wink:

Borcsi:A Te konyhád is szép!Látni rajta,hogy kreatív vagy. :)

Pénteken volt Istvánék ballagási búcsúztatója.Eddig mindig a nyolcadikosok elmentek minden tanárhoz szerenádozni.De úgy gondolták,hogy nem igazán jó,ha a gyerekek éjszaka kóborolnak az utcán.Ezért csinálták a búcsúztatót,amire a szülőket is meghívták.Hááát lányok!Annyira szép és megható volt,hogy még most is gombóc van a torkomban ha rágondolok :cry: Kivetítőn mutatták a kiskori fényképüket,csodálatos szép volt a zene.... :cry:
Most szombaton meg a ballagás lesz.Utána bulit csinálunk a helyi étteremben. :D Kb 90-en leszünk.

Legyen szép napotok!

Kép
tünde733
 
 


Sziasztok!

Hű, Tünde, ekkora bulit csaptok? :shock: :lol: mint egy esküvő :D

Tegnap voltunk védőnéninél, és a dokibácsi is megnézte Sacit. Fél kilót nőtt az elmúlt hónapban, most 6800 gramm, 65,5 cm. Lassan Encsi is elhagyja súlyban :roll:
Viszont védőnéni és dokibácsi is azt mondta, hogy ez elég, Saci szépen fejlődik, eleven baba, akkor meg nem számít, hogy mennyit hízik. Megtömni úgysem tudom. 3-4 óránként eszik meg egy cicit kb 5 perc alatt. Ez engem azért nagyon aggasztott, de megnyugtattak, hogy minden rendben, ő egy ilyen baba.
Így a hozzátápit sem javasolják egyelőre. Marad a cicizés. Szóval még egy hónapig nem kap mást. Én sem akartam adni még, mivel csak szopik, miért siettetném a hozzátáplálást? Szóval mi itt tartunk gyümülcs/főzelék ügyben.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:A férjemék 10-en vannak testvérek :wink: Szóval kb csak Ők vannak 60-an.Akkor még Én is hívtam Anyumékat,tesómékat.Mi is 5-en vagyunk tesók :lol: Ugye nem kell tovább sorolnom? :roll: :lol:

Csöre!Ha szépen fejlődik Saci,és még a dokik is azt mondják,akkor tényleg ne idegeskedj már!Az 5 perces cicizés sem gáz szerintem.
tünde733
 
 

 
 

Azta betyár, Tünde :shock: :shock: :shock: :shock: jó nagy családokból származtok :D Akkor a 4 gyerekkel még le vagytok maradva a szüleitekhez képest :lol: :lol: tessék belehúzni :lol: :wink:
Ok, ok, nem aggódok, csak olyan szokatlan a másik kettő után, hogy olyan keveset eszik :? :roll: végülis nőtt, nem fogyott, mozog, nem fekszik, mint egy darab fa, szóval nem nagyon van okom aggodalomra. Igazából a mérés is megnyugtatott, hogy ennyi kajával is képes nőni :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


:lol: Ha egy kicsit fiatalabb lennék még bevállalnék egy ötödik gyermeket is :wink:

Szerintem sok tejed van,és tápláló.Azért elég az 5 perc szopi Sacinak.Persze tudom Én is,hogy milyenek az anyukák.Hiába mondják nekem is a tanácsadóban a védőnők,meg a doki bácsi,hogy milyen szép fejlett baba Bence,a szemem sarkából lopva mindig nézem a többi vele egykorú babát,hogy mekkorák,mit tudnak már :oops: :lol:
tünde733
 
 


Tünde: szemed sarkából nézz Sacira :wink: fele akkora, mint Bence :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és alig fiatalabb :)
Én is kuksizom a hasonló korú babákat, meg a nagyokhoz hasonlítom, hát, méretre tuti inkább kicsi, mint nagy, de élénkebb, mint az átlag :D kis sajtkukac :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:Akkor nincs semmi gond!Ha kis izgő-mozgó a kisasszony az a lényeg! :wink:

Húúú el is felejtettem mondani,hogy Bencének szörnyű szájpenésze van ,már lassan 1 hete :? Naponta 3 is kitörölgetem a száját rózsamézzel,de nem sokat ér :?
Várom az ötleteket,tanácsokat! :wink:
tünde733
 
 


Csöre: tényleg ne aggódj Saci miatt :wink:

Benedek elég lustácska :? , sokszor is eszik ehhez képest, úgyhogy szerintem ő azért olyan nagy....Éjszaka ott alszik mellettünk az ágyban, és számolni se tudom mennyiszer ébred meg egy-egy kis utánpótlásra. (nem is érdekel....) És a napközbeni evések nála se tartanak tovább 5 percnél :wink:

Tünde: ami nálunk a nagyoknál bejött valami gyógyszertári keverésű szer volt szájpenészre: nystatinos ecsetelő, orvos írta fel, mikor mondtam, hogy a rózsamézzel nem mentünk semmire. Ugyanúgy kellett a gézlapot belemártani és áttörölni vele a szájat, és a mellemet is, ha jól emlékszem :?

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Csöre: most még előszedtem Bálint kiskönyvét is, ő félévesen nem érte el a 6,5 kg-ot.... ennek ellenére az átlagos súlyban volt mindig, igaz épp az alsó határon, na de az átlag pont ettől átlag :)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti, Tünde: köszi a nyugtatást, tudjátok, nem vagyok maximalista, nem akarom, hogy Saci legyen a legnagyobb, legokosabb, legszebb, legügyesebb, csak attól féltem, egyáltalán nem növekedik...
Evés: Saci is akkor eszik, amikor kér, ilyen "gyakran" kér :wink:

Szájpenész: nem tudom, Sacinak nincs, Mesinek valami gyógyszertári cuccal kentem, de gőzöm nincs, hogy mi a neve :? nem hiszem, hogy rózsaméz volt. Az nem ismerős.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.

Szájpenészre: Boraxos Glicerinnel szokták ecsetelni.

Bocsi, hogy így eltűntem, de mozgalmas a hetem.
szombati esküvőnkre készülődünk a párommal, még csak most lesz a polgári, mert eddig csak az egyházi volt meg. Polgárit azért nem tartottunk, mert azt hittük, hogy eltudom intézni a szocpolt, de sajnos én nem kaphatom meg. :(
A Joelt a párom éjjel 1/2 12-kor megetette és reggel 1/2 8-ig aludt,

manocskak
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat szájpenész ügyben!Ma voltunk a védőnőnél és Ő azt mondta,hogy nem elég ha napi 3x kitakarítom a száját a rózsamézzel,hanem a cicimet is kenjem be vele. :shock:Háát ki próbá
lom :P
Csöre Te most ne olvasd el ezt a mondatot! :lol: Bence 9 kiló és 71 centi :lol: Kis puffancs :lol:

Manócskák:Sajnálom a szocpolt,hogy nem jött össze,de az esküvőtökhöz gratulálok! :D
tünde733
 
 



Tünde: Mesi 1 évesen volt 9 kiló :shock: hatalmas baba Bence :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hali!

Beteg vagyok. Tegnap délutántól ma délutánig kóma üzemmód, csak a gyereket etettem meg, egyébként vízszint és alvás-szerűség, apa drágám ma itthon maradt velünk, én felhívtam dokit, akit tök rendes volt és adott időpontot mára.
Vírusos torokgyulladásom van, fájnak a végtagjaim, ma végre elkezdett felszakadni a cucc, de a beszéd még mindig fáj. Gyógyszer nuku, mert szoptatok, maradt a homeopátia (Stodal szirup nagyon jó, csak szar az íze), és felrúghat érte bárki, de ma vacsi után betolok 3 cent hegyesszögűt vírusirtás céljából.
Doktorbácsi szerint Kristóf nem kaphatja el, de azért én nem vagyok teljesen nyugodt. Nehéz megállni, de inkább nem puszilgatom.

Ma délután annyira drága volt. Apja rakta le aludni (én a kanapén félálmoztam), és nagyon sírt. Bementem hozzá, megpusziltam a tarkóját, és megsúgtam neki, hogy anya most beteg, de azért pihen, hogy holnapra már jól legyen, és tudjunk nagyot játszani, mert apa nem tud többet velünk maradni. Elmosolyodott, oldalra fordult, átölelte a békáját és egy hang nélkül elaludt.

Délután kimozdultunk kicsit (jól el is fáradtam bele, de idebent már szétrobbant a fejem), megvettük az utazóágyat és napszemcsit Kristófnak.

Bocsi, de most csak erre a helyzetjelentésre futotta, majd ha kevesebb takony lesz a fejemben, okosakat is tudok mondani :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: jobbulást! Remélem, Kristóf nem kapja el, de hidd el, tényleg nagyon kicsi az esélye. Tessék csak fertőtleníteni :wink:
Milyen napszemcsit kapott Kristóf?
Szép estét mindenkinek :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: babanapszemcsit Decathlonból. holnap fotó és megmutizom. Puha a szára és hátul állítható gumipántja van.

De most már tényleg megyek vízszintbe, ha apa itthon lenne, már behajigált volna a fürdőkádba... :oops: :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jó reggelt!


Gabi!Remélem mára már jobban érzed magad!A pálesz meg egészséges :wink: Már nagyanyáink is megmondták :D Az Én kedvencem a Tokaji aszú ..szerinted ki tudtam volna hagyni a múltkor a lagziban? :P 8)

Csöre:István dettó ilyen volt mint Bence :P Most meg !Tök girhes :lol:


Manócskák:Ez nem igazság! :x Ezek a hülye törvények!Miért nem hagyják boldogulni a normális embereket? :evil:
tünde733
 
 


tünde
Tudod mi az érdekes, hogy itt nálunk a faluban ugyebár sok a nem idén barnult (elnézést kérek), ők csak segélyből élnek illetve a családi pótlékból és olyan komoly Yamaha motorral közlekednek, hogy csak lestünk a párommal. Beszéltünk a körzetes rendőrünkkel is megnézették és nem lopott, hanem vették, kérdem én miből, ha nem dolgoznak?
Bezzeg, ha nekünk lenne akkor mindjárt más lenne a helyzet.

Nem tudom halljátok mi van velem 2 napja annyira köhögök érzem, hogy tele van a torkom váladékkal, de nem akar fölszakadni.
Meg, hogy már nem szoptatok most egy kicsit fáj a mellem is, szerintetek mit próbáljak meg, hogyan apasszam el egy kicsit a tejem, mert szoptatni nem merek, mert akkor görcsöl már a hasam.
Köszi előre is a tanácsokat, azért kérdezem, mert még nem jártam így.

manocskak
 
 


Manócskák:Próbáltad a melledre a hideg vizes borogatást?Lehet az egy kicsit segítene elapasztani a tejet.

Egyébként ismerős a helyzet!Mármint a romákkal...Mi is falunk lakunk és basszus van olyan roma aki 15 milliós házat zsebből kifizetett! :twisted: Eszméletlen komolyan mondom!Kérdem Én ,ilyenkor hol van az Apeh,hogy miből tudta megvenni?Nekünk meg van egy családi vállalkozásunk és az Apeh-nél azt mondták bent,hogy nincs olyan hét,hogy ne kapnának levelet a faluból a mi vállalkozásunk ellen :twisted: :twisted:
tünde733
 
 


Móni: a hideg apasztja a tejet.... borogasd (na azért ne jéghideggel, mert attól is görcsölhetsz)
Yamaha: :evil: nézd, ehhez már nincs semmi megjegyzésem... az én adómból ne adjanak SENKINEK segélyt!!! De komolyan. Én megdolgozom a pénzért, ne másnak adják oda elkölteni :evil:

Gabi: mi is decathlonosat vettünk Sacinak :D kis zöld kereket :D még nagy rá, de majd belenő :) les benne édesen körbe-körbe, kicsit zavarban van :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


tünde és csöre
Még nem próbáltam, de kipróbálom, mert szívem szerint a Joelt szoptatnám, de nem akarom, hogy valami baj legyen belőle.

csöre
Hát igen de sajnos nem tudunk mit tenni ellene, hogy ők ne kapják, csak az az érdekes, hogy a rendőrség sem tud ellenük semmit tenni, pedig jogsija sincs egyiknek sem. Ha kiszabnak nekik bírságot kifizetik, minden szem rebbenés nélkül.

manocskak
 
 


A mai nap projektje a papírzsepi-gyárak minden áron történő felvirágoztatása. A Stodal és a pálesz együttes hatására megindultak a csatornák...
És most van az a fázis is, hogy nem érzem az illatokat.
Ja, és Karádikatalinos a hangom, szóval "hamvadó cigarettavég....."

De a közérzetem klasszisokkal jobb, mint tegnap vagy tegnapelőtt.
Oscillo, hagyma, méz, Ca Sandoz C vitaminos, Stodal, pálesz kombó viszonylag gyors eredményt produkál.

És a napszemcsis kép (Csöre, szerintem ugyanolyan a mienk is):
Kép

Kép

Upsz, kettő lett, maradhat? :lol: :lol: :lol:

Móni: a Stodal szirup homeós, lehet inni terhesen és szoptatás alatt is, és nagyon jól felszakítja a dolgokat.

Kép

Kép
gabilany79
 
 



Gabi: igen, ugyanilyen, csak világoszöld :D csak Saci jóval kisebb, mint Kristóf :roll: :lol:
Örülök, hogy jobban vagy :) (feketeretek mézzel?)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:Szeretnék egy képet látni Saciról!..és Én hagy döntsem már el,hogy kicsi a lány vagy sem! :lol:

Gabi:Nagyon cuki Kristóf! :D Igazi macsó :lol: :lol:
tünde733
 
 


Kép
:D bár nem tudom, ezen mennyire látszik a mérete :D MAjd csinálok egy napszemcsiset is, azon lehet, jobban látszik :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!

Rohadt, szemét vírusok!
A mai ebédem: fokhagymás tejfölös reszelt sajttal leöntött csirkecsöcs.
Már majd' kiesett a szemem, mire megjött, és Kristóf is épp kidőlt, leülök, vágok egy nagy szeletet, tolom a számba és SEMMILYEN ízt nem érzek! Brühühü! :cry: :cry: :cry: :cry:

Szerintetek mennyit tudtam belőle enni? Basszus, ez az igazi fogyókúra!

Csöre: fekteretek: tényleg, már beszéltünk is róla, mikor Tünde vagy Kriszti volt beteg? :? :roll:
Hát ,azt nem tudom eldönteni, hogy pöttöm-e a lánykád, de egyértelműen nagyon édes!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ó, Gabi, annyira sajnálom! Remélem, hamar meggyógyulsz. Ez annyira gáz, amikor az ember már az ízeket sem érzi :(
(Picike: 66,5 cm :), de egészséges, eleven, az a lényeg)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Na és a napszemcsis :D a kedvetekért csináltam :D
Kép

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok:)
a fekete retek mézzel nálam volt!!

Gratula a gyerekekhez,nagyon szépek :lol:

Elküldve: 2009 Június 11 Csütörtök - 21:47

--------------------------------------------------------------------------------

Csajok!
Képzeljétek ma véreset hánytam.Nem.VÉRT hánytam,anyós is megnézte
Rosszul vagyok a kocsiban gyerekkorom óta,mikor hazajöttünk kajoltam ,de már nagyon rosszul voltam,így elmentem hányni.De vért hánytam
Átvitt apa az ügyeletre,de nem hitte el a doki,azt mondta akkor életveszélyben lennék és nem úgy nézek ki.Kérdezte,hogy hol a hányadék,mondtam ,h. a WC-ben Ki jár tállal a slozira??????????Próbáltam hányni ott,de nem ment
Diétázzak,ennyi!!!Milyen kedves
Nagyon félek,mi lesz a picikéimmel???????????

Most ettem,kb fél órát várok és meghánytatom magam,de most már viszek edényt is.
Vendég
 



Borcsi: nagyon remélem, hogy semmi komoly bajod nincs, nem lehet, hogy valahol volt egy seb, és az vérzett? Jelentkezz, ha tudsz valamit, aggódunk!!!!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam.. :oops:

Jó ég,Borcsi! Hogy vagy? :( Nekem is mindjárt ez ugrott be,mint Csörének,hogy valamilyen seb vérezhetett.
Mindenesetre az orvos egy B-U-N-K-Ó volt!!! Hát mi a fenét gondol,szórakozásból mész az ügyeletre???

Visszanéztem az előző oldalt,néztem a konyhátok képeit is :D Nagyon szépek a színei!! Én igazából azt hittem,hogy anyósoddal vagy közös konyhában,és azért szeretnéd azokat a bútorokat átalakítani,hogy neked is legyen végre külön konyhád.. :D

Mennyi kép! Ezt szeretem!! :lol: :lol: :lol:
Woww,vagányak a napszemcsis bébik!! :lol: :lol:

Gabilány:
Nagyon poén az a focilabdás torta!! Milyen krémmel csináltad??
Mekkora házatok van? Ezen a napszemüveges képen a háttérben olyan hosszan elnyúlik mögötted...,valami hatalmas lehet! Irigy-irigy... :roll:
Hááát...Jobbulást... :roll: :roll:

Katica:
Lebontottátok az eredeti felső szintet? Sokkal jobban néz ki ezekkel a nagy üvegfelületekkel!! És a konyhád! Anyám! Mekkora hely!! Ja,és az külön nagyon tetszett,hogy az ajtó is ugyanolyan színre van pácolva,mint a konyhabútor :D :D

Hát,napszemcsis képem nincs a Tomiról..,de mindjárt keresek valamilyet,amin ÜL. :shock: 3 hónapos a lelkem,és tegnap az utolsó pillanatban kapta el az apja,mielőtt lekúszott a kanapéról.. :roll: A kedvenc elfoglaltságunk.. az ücsörgés,és Bocirázás... :roll: :D :D

Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Manocskak:
Jaj,most nézem,mi lesz nektek szombaton!! :lol: :lol: :lol: GRATULÁLOK! :D :D
Mi fordítva csináltuk... A polgári volt 5 éve,az egyházit tartottuk tavaly :D :D (A polgári-után fogant a Peti fiam.. :oops: :roll: ,a tavalyi egyházi-után meg a Tomi :roll: :oops: :D :D :D )
Nászéjszakás gyerkők :D :D
Párom közölte,hogy nem lesz több esküvőnk :roll: :wink: :D

A szocpolodat viszont nem értem.. :shock: Nekem az érdi házunkban van 1/4 tulajdonrészem,apukám után örököltem..
De én úgy tudom,hogy az 50%-nál nagyobb tulajdonrésszel nem kaphat vki szocpolt :shock: . Ezek szerint,az is számít,ha VETTEK vkinek valamit?.. Hát ez eleve hülyeség..... Elvileg akkor is adott a gyerekek száma,azokat a gyerekeket rakják a polcra,akik szüleinek van valami tulajdonrészük?.. :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 



Móni: Nem volt még soha ilyen ezelőtt,de még gyomor panaszaim sincsenek.Ma jól vagyok,annyi,hogy szédülök és gyenge vagyok.

csöre:sebről nem tudok,frankón bordó vér volt kis kajával körítve :? Doki szerint az előző nap evett 4-5 szem málna volt :shock: :shock: :shock: Idióta!!!
Mondtam apának,ha baj lesz bepereljük a Dokit és lessz egy csomó pénzünk :wink:

Remélem,csak az erőlködéstől pattant meg egy ér a gyomromban :roll: :roll: Köszi az aggódást,jól esik :wink:
Vendég
 


borcsi
Mondjuk amit írtál a végén, hogy az erőlködéstől volt az is lehet, mert, ha komolyabb lett volna a baj szerintem akkor még most sem lennél "ennél jobban" mint ahogy most vagy, ne gondolj a rosszabbra.
A szédülés és gyengeség, meg szerintem csak ettől lehet.
De mielőbbi jobbulást neked. :wink:

manocskak
 
 


Barbamami: örülülok, hogy újra itt :) helyes baba Tomi :D Nászéjszakás gyerkőcök :D :D

Borcsi: örülök, hogy jobban vagy, de azért nagyon figyelj magadra!!! Azért nem játék a véres hányás, nem értem, hogy vehette a doki így félvállról :shock: :evil: a málna-duma meg megdöbbentő :shock:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



barbamami: most láttam a Te írásodat :oops:
konyha:igen,a most épülő házunkba tesszük majd be azt a fehér konyhabútort,amit lefotóztam(ami most még a kamrában csücsül)csak azért tettem fel a képet az anyóssal közösen használt konyháról,mert azt hitted,hogy a kupis kamra a konyhánk.Érted??
Tényleg jól eltűntél :x
Nagyon ügyi baba :wink:

Móni:mi történt ??nem lesz esküvő???vagyí a babával van neadj valami baj????

csöre:köszi,figyelek.Gondolkodtam ma és eszembe jutott,hogy 1 hónapja kb. véres volt a székletem,nagyon :!: :!: .Lehet összefügg ezzel?????Remélem nem.Nem mentem persze dokihoz vele,most is kár volt :twisted:
Vendég
 



Borcsi: gasztroenterológia MOST!!!!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Ma már jobb, nem volt lázam :)

Borcsi: Jézusom, ezzel nem szabad viccelni! Csörének igaza van, azonnal vizsgáltasd ki magad, nehogy rosszabbodjon a dolog!
A málna meg szar duma, le akart rázni a szemét.

Barbamami: de jó, hogy jelentkeztél! Pont múltkor jutottál eszembe, hogy még lógok neked a bárpult képpel :oops: :lol: Ha hétvégén sikerül lepakolni róla a kupit, akkor fotózom :)
És ne légy irigy, egy ikerházban lakunk, és a hátsó rész már a szomszéd. Csak mivel öregek, és nem sok vizet zavarnak (pölö kocsijuk sincs), így egyelőre közös a kapubejáró, ezért nem látszik, hogy az külön lakrész :wink:

Móni: úgy sajnálom, hogy ez történik veled, pláne most :(
Joel viszont tündéri baba, büszke lehetsz rá :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


csöre: JAAAAAAAJ!!!Ne ijesztgess légyszi!!
Aztse tudom mi az a grasztro...izé :oops: :oops:Mit csinál??Turkál-furkál??Lenyomnak valamit a torkomon + a sejhajomba??? :shock: :shock:
Tuti nagy baj van,nem merek sehova se menni ,nehogy kiderüljön:(
NAGYON FÉLEK!!!! :cry: :(

Móni:Nyugi,biztos rendbe jön ,csak beszéljétek meg,ne a szőnyeg alá.... :wink:
Vendég
 


Borcsi: a gasztroenterológus az emésztésztőrendszeredet vizsgálja. Igen, elképzelhető, ha indokoltnak tartja, csinál kolonoszkópiát (vastagbéltükrözés) és gyomortükrözést. De sok probléma kimutatható UH-al is, nem kell feltétlen dugdosni. Nekem volt már gyomortükrözés 2x, nem kellemes, de ki lehet bírni. És nem akarlak ijesztegetni, de ha nem tudják, mi a bajod, nem tudnak gyógyítani.
Móni: édes Joel, mennyit változott :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Borcsi: mi van veled? Jelentkezz!!!

Móni: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Borcsi:
Jó ég! És ezek után nem mentél MÉG el kivizsgáltatni magad?? Nahát sipirc! Na megállj,ha magadtól nem mész,majd addig üldözünk itt a topicon,amíg elmész!! :wink: :wink:
Egyáltalán nem biztos,hogy valami nagy bajod van,de ha nem mész el időben,BIZTOS,hogy az lesz!


Manócskák:
Szuper!!! :D :D Kéééépeket!!!!! :D :D :D

Gabilány:
Biz'a lógsz nekem a bárpult képpel!! Jöhet :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: