Új privát üzeneted érkezett!

Kangi!

Szex: ahogy en fogalmaznek, az alapjan amit en erzek olyan tipikus szuz lany szindroma. Szerintem fizikailag minden rendben, csak lelkileg kell rahangolodni es nem gorcsolni. Ami ugye nem is olyan konnyu. Meg hat orul az emberfia, mikor gyerek vegre alszik es agyat er a feneke, inkabb aludna, nem? Kép

Gy
rekababa
 
 


Kangi!
Ugyan nem ismerem ezeket a boltokat, de Gömbölyûvel szombaton a tali elõtt a Soroksári úti MegaToys-ban voltunk és a Kenguru Gold boltjában rengeteg 50% os és 30%-os babaruci van. Egy body igy 4-600,- rugi 7-800,- napozó 300-1000,-. Szerintem érdemes körülnézni. És ha összegyûjetesz 10000,- Ft-nyi számlát, kapsz egy törzsvásárlói kártyát, ami mindig 8% kedvezményt jelent a nem akciós cuccokból. Kép

Magdi
35+1
gallainémagdi
 
 


Györgyi Kép
képek KépKépKép
Szex-ügy: ... de pedig én úúúgy szeretném ...

Magdi Kép
köszi, majd egyszer oda is elmegyünk, ma inkább nem autóznék, tegnap olyan sokat aszaltam szegénykémet a kocsiban ...

Myssnia Kép
remélem, mellgyula és szopi javulóban!

Pussz
Kangi és elszenderedett Julcsi
kangi
 
 

 
 

Jelentem MEGAKAKI nalunk is szep csendben megerkezett. Kerdem en mit vetettem? Meg a szivacsot is aztathatom. Szerintetek ez ki fog jonni a ruhakbol? Valami javaslat, vagy mehet a szemetbe egybol?

Kép

Gyorgyi akit ezentul hivjatok csak mosomasanak + megkonnyebult Rekababa
rekababa
 
 


Mosó Masa Györgyi KépKépKép
juhuhuhujjjjjj!!!!
Áztasd be gyorsan a ruhákat, ki fog jönni, ne aggódj! Nekem eddi gmindig kijött, igaz, EKKORÁT még sose sikerült!

Kangi, a kibic módra röhögö Kép
kangi
 
 


Kangi!

Clorox kimelo, azt irja aztassuk be, makacs folt eseten hagyjuk egy oraig azni. Szerinted tekinthetjuk ezt makacs foltnak? Es mi van az oriasi makacs foltokkal, vagy mikor mar csak folt van a ruha nem is laccik? Kép))

Mosomasa most megprobalkozik a szivaccsal, mig foltok aznak.
rekababa
 
 


Lányok,
bementem hozzá, mert hallottam, hogy már felébredt, és mit láttam?!

Kép

Kis mozgékony malackám KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Ellimami azert a kiskad allvannyal nem lenne 8-10 ezer ft. Mi az allvanyt 3 ezerert vettuk, kiskadat meg 2500 -ert ( es ez meg egy dragabb fajta, vannak sokkal olcsobbak is). Ez eddig 5500. Es persze ha rendes kadatok van, lehet ra csinaltatni racsot, akkor az allvany sem kell.Kép

Zsuzsu ejnye-bejnye! Csucsuka megelozott a Gyivivel.Kép

Mi eleinte nem furdettuk naponta Lackot, de a hajacskaja minidg ugy beizzadt, hogy aztan ratertunk. Es egyetertek Ellimami anyukajaval is, ez egy esti szertartassa valik, igy a ded szerintem biztonsagban erzi magat, hisz minden nap ugyanaz tortenik vele. De ez csak SZVSZ, neha en is kihagyom azert.Kép

Mano hat nalunk pl nem lehetne ezt megcsinalni, hogy akkor furdetunk, amikor idonk van ra. Lacko 8-9 korul er el arra a szintre, hogyha nem kerul agyba, akkor utana tulfarad, es akkor aztan ember a talpan, aki elaltatja.Kép Ha viszont ilyenkor furcsi, aztan szopi, alt bealszik a kajcsiba.Kép

Gyorgyi Reka nagyon ugyes, Lacko meg eleg messze van a kuszastol. A feneket mar probalja emelgetni, de a felsotestet meg abszolute nem.Kép

Kangi Lacko is az autosulesben eregeti a legnagyobb kakikat. Csak az a baj, hogy ilyenkor tenyleg altalaban kifolyik. Viragot kuldom!Kép

Gyorgyi hihiKép GigakakiKép En az ilyen balesetes rugikat, bodikat mostanaban Clorox kimelo hipoba aztatom, aztan meg ra a Vanish szappan. Eddig mux. Anyu a rendes mezei hipot javasolta, de azt en tul drasztikusnak talaltam. Erre csendben megjegyezte, hogy szerinte az en kakis pelusaimat mivel mosta ki???Kép

orsoly
orsoly
 
 


Ja,háton tettem le, mert hason úúútál lenni.

Amúgy a hasról-hátra fordulást aztóta sem reprodukálta, csak aznap háromszor Kép

Kangi
kangi
 
 


Györgyi Kép
nem makacs folt, csak csúf KépKépKép
Orsoly tippje sztem jó.

Megyek, mert éhes a kis forgómorgó Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Sajnos néhány napig nem volt alkalmam olvasni benneteket, de látom, hogy a fürdés téma lett az egyik sláger.

Az állványos kiskádnak még egy hátránya van a TT-vel szemben, hogy sok helyet foglal és nehéz tárolni. A TT "leselejtezés" után akár mezei vödörré v játéktartóvá avanzsálhat elõ. :-)

Verci
Névtelen
 


Sziasztok!

Györygi!

Hát én ekkora kaki foltot még nem láttam.KépKépKép Sok sikert.Kép

Orsoly!

Nálunk 9-kor van a beájulás, úgyhogy az akkor fürdetjük mikor idõnk van rá nálunk is max 9-ig értendõ.Kép Én csak arra akartam utalni, hogy nálunk nem része a fürdés az esti szertartásnak, és így is mûködik az elalvás. Nálunk a szertartás azzal kezdõdik, hogy pápá apának és átvonulás a kiszellõztetett, félhomályos Emma szobába, ahol már várja a vacsi.KépMost nyáron tényleg nagyon tudnak izzadni, ilyenkor tényleg nagyon más mint télen, amikor a szobában 23 fok volt és ha fürdetni akartam (hülye távfûtés) villanny fûtõtesttel kellett befûteni.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


<pre>
Anyuka Baba neve Baba szülinapja Baba születési adatai Baba kora Testvérkék
Manó Emma 2002.10.10 3400 g, 51 cm 31 hét + 4 nap Elsõ baba
Zulu Anna Sarolta 2002.12.02 3500 g, 55 cm 24 hét + 0 nap Dávid (2000.09.30)
Rekababa Réka 2002.12.12 3640 g, 56 cm 22 hét + 4 nap Elsõ baba
Zsuzsó Dana 2002.12.14 2900 g, 54 cm 22 hét + 2 nap Elsõ baba
Virga Levente 2002.12.19 3800 g, 59 cm 21 hét + 4 nap Elsõ baba
Andy78 Márk 2002.12.27 3660 g, 55 cm 20 hét + 3 nap Elsõ baba
Orsoly László 2002.12.30 3950 g, 55 cm 20 hét + 0 nap Elsõ baba
Gombolyu Lili 2002.12.31 3530 g, 55 cm 19 hét + 6 nap Elsõ baba
Kakukkfû Emma 2003.01.03 3470 g, 52 cm 19 hét + 3 nap Elsõ baba
Heni1979 Dorina 2003.01.17 3822 g, 51 cm 17 hét + 3 nap Bence (2000.11.09)
Timici Bence 2003.01.22 2900 g, 51 cm 16 hét + 5 nap Elsõ baba
Gombóc Zsombor Viktor 2003.01.28 3350 g, 52 cm 15 hét + 6 nap Elsõ baba
Nyúlandi Maja Adrienn 2003.01.31 2900 g, 52 cm 15 hét + 3 nap Elsõ baba
Norkini Jázmin Sarolta 2003.02.09 2600 g, 48 cm 14 hét + 1 nap Elsõ baba
Zsuzsi74 Miklós Benedek 2003.02.11 3460 g, 54 cm 13 hét + 6 nap Dani (1992.07.05) és Gyuri (2000.11.02)
Miszike Rebeka 2003.02.15 3590 g, 54 cm 13 hét + 2 nap Elsõ baba
Myssnia Szilárd Márk 2003.02.20 4050 g, 59 cm 12 hét + 4 nap Elsõ baba
Kangi Julianna Angéla 2003.02.23 2700 g, 48 cm 12 hét + 1 nap Elsõ baba
Franyó Anna Virág 2003.02.24 3000 g, 54 cm 12 hét + 0 nap Elsõ baba
Manó2 Dorottya Rebeka 2003.02.25 3100 g, 53 cm 11 hét + 6 nap Elsõ baba
Judó Hunor György 2003.02.26 3900 g, 56 cm 11 hét + 5 nap
Momo Adrienn 2003.03.03 3200 g, 53 cm 11 hét + 0 nap Timi (2001.10.08)
Regli Lilla Regina 2003.03.11 3800 g, 56 cm 9 hét + 6 nap Elsõ baba
Zsurló Hajnal Anna 2003.03.15 4320 g, 54 cm 9 hét + 2 nap Elsõ baba
Beu Lõrinc 2003.03.19 4450 g, 62 cm 8 hét + 5 nap Elsõ baba
Maci_2 Veronika 2003.03.23 2670 g, 50 cm 8 hét + 1 nap Elsõ baba
Csucsuka Anna Zsófia 2003.03.31 3900 g, 53 cm 7 hét + 0 nap Danó (2001.06.24)
Urszila Júlia 2003.04.09 3200 g, 50 cm 5 hét + 5 nap Andris (1994.05.07) és Zsuzsi (1996.06.18)
Leszter Petra Jázmin 2003.04.09 3600 g, 56 cm 5 hét + 5 nap Elsõ baba
Toffifee Zsombor 2003.04.22 4050 g, 54 cm 3 hét + 6 nap Szandi (1997.08.05)
Anyakati Véda 2003.04.24 3650 g, 55 cm 3 hét + 4 nap Dániel (2000.05.14) és Sára (2001.12.17)
Dinihe Szonja 2003.04.25 3700 g, 57 cm 3 hét + 3 nap Bianka (1994.02.11)
Snoopy Levente 2003.04.27 3100 g, 53 cm 3 hét + 1 nap Zsombor (2001.05.30)
Andi Dániel 2003.04.28 3200 g, 55 cm 3 hét + 0 nap Elsõ baba</pre>


Pussz, majd jövök még (remélem Kép)
Franyó
franyo
 
 


Valamit elrontottam... no mind1, majd kijavítom. KépKépKép

F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Én is akarok TT-t!!! Coupét!KépKépKép
Kiskádat remekül hasznosítjuk, fürdõkádban tárolódik, és jajjjj, a mosott ruha abban szállíttatik ki az erkélyre.

Kangi,
nem mondod, hogy Julcsi bugyirózsaszín kiskádban kénytelen fürdeni? Ami gondolom, még csak nem is átlátszó? GYIVÍÍÍÍÍÍÍ!

Gigakaka ügyben én igen gyakorlott vagyok, Macának csak az van. Eddig mimndig simán kijött, de most pár napja megfogja a cuccokat.

Györgyi,
ügyes a kiscsaj, négykézlábazik, és már olvasKép! Anna is most kezdte morzsolgatni a lábujjait, nagyon tetszik neki.

Momo,
merre jársz?

Csucsuka,
hogy juttassam el a gyogyit?

Na megyek Pöttyös Pannihoz, mert jajgat.
Ja, kipöttyözõdtünk, nem is írtamKép.
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Lanyok!

Tudom, hogy valszeg tul sok a szabadidom, azert van idom ilyesmikre, de ha van masnak is par szabad perce annak erdekelne a velemenye.

Allitolag ez a gyerekeknek kifejlesztett egyszeru jelbeszed mar 6 honapos kortol hasznalhato es kepesek igy egyszeru kommunikaciora. Es nemhogy kesleltetne a beszedfejlodest, de gyorsitja. Aki tud angolul es vetne ra egy pillantast, annak nagyon halas lennek.

[url=http://www.baby-talk.co.nz/default.asp" TARGET="_top]http://www.baby-talk.co.nz/default.asp[/url]

koszi,

Gyorgyi (alias moso masa)
rekababa
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi mindenkinek a tanácsokat hasfájás és cici ügyben, talán javult mindkettõ, de még semmilyen szert nem próbáltam ki. Megvárom az 1 hónap betöltését, nehogy fordítva süljön el a dolog.

Nagyon tetszik a vödrös fürdetés, azt hiszem egy pár hét múlva mi is kipróbáljuk. /Nem TT-ben/ Szerintem a gyermek annál egészségesebb lesz, minnél kevésbé kötõdünk az elõírt és szinte kötelezõvé tett /védõnénik által/ higiénés szabályokhoz. Én most sem ragaszkodom Szonjánál mereven minden formulához, pl. fürdetés, lemosás, sterilizálás, krém stb. és én is megbotránkoztattam pár embert, hogy nem fürdetõkrémezek, kamillázok, cicifertõtlenítek stb. És én is a babaszennyes tartó vödrömbe fogom elõszõr beültetni a babómat. /Azért abba, mert majdnem u.olyan alakja van, mint az eredet TT-nek./ Feltéve ha nem fog úgy üvölteni, mint most a babakádas pancsinak nem nevezhetõ kínszenvedésnél.

Úgy gondolom, hogy nem az ember igénytelenségét tükrözi, /vagy pénzhiányát/ ha nem vesszük meg egybõl a legdrágábbat, csak azért mert az a "menõ". Ezzel nem bántani akarom akik eredet TT-t vesznek, csak a névtelen, hozzászólásra reagálok.

Toffifee!

Nagyon irigyellek az éjjeli alvásotok miatt, én már nem is számoltam éjjel hányszor cicizett a babóm, az a biztos, hogy 1/2 6-7-ig aludt a mellkasomon és így tudtam én is aludni.


dinihe+ nehezen, de alvó Szonja
dinihe
 


Az elobb mar nem volt idom beirni, hogy mikor javallottam Gyorgyinek a Cloroxot es kisse karorvendtem, a draga kisfiam az olemben trottyolt egy ooooriasit, es nyakig kakisan sikerult kivakarnom a sz@rbol (bocsi)Kép

MOst epp egy tapetacsik darabot probal apro darabokra szaggatniKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi
Végre megtaláltam a vödrös képet! Nagyon aranyos Miki!Kép Már majdnem kilyukadt az oldalam, milyen képrõl indult el ez a nagy GYIVI-zés! Most már viszont nyugodt vagyok Kép

Györgyi
Nagyon ügyes RékababaKép
Szép foltotok van Kép, sikerült kiszedni? Zsombi még ekkorát nem produkált, de amikor hallatszik, hogy nyomja, én elkezdem vetkõztetni, így általában csak a body bánja Kép

Zulu
Milyen pöttyötök van?
A TT Coupé csak két személyes, nem? Ha lehetne nekem is, mindig menne a vita, ki üljön mellém, mert naná, hogy én vezetnék Kép

Kangi
Ügyes Julcsi is Kép Majd megy a visszafelé-oldal is hamarosanKép És miért malacka?

Tegnap sétáltunk lent és az a legújabb, hogy Zsombi ordít, mielõtt elalszik. Jött egy kisbabát toló anyuka, megkérdezte, hogy kisfiú-e és felvilágosított, hogy hasfájós, mert fiú és az övé is az. Néztem okosan, mondtam neki, hogy szerintem nem az. Mármint nem hasfájós. Erre megállapította, hogy rossz a tejem. Így, semmi laca-faca. Ma voltunk a doki néninél látogatóban, négy nap alatt 25 dekát szedett fel Zsombi a rossz tejemtõl Kép, most 4,85 kg. És míg vártunk a sorunkra, kétszer bekakilt, majd bent addig nézegette a doki néni, hogy majdnem sikerült lepisiltetnie magát Kép. De mintha éreztem volna, 3 eldobható és két textilpelust vittem (és legközelebb is ennyit viszek).


A tali óta mintha kicserélték volna Zsombit! Éjszaka alszik 7-7,5 órát, a cicizést is leredukálta alkalmankénti fél órára, napközben 3-4 óránként kéri - csak így legyen ezután is Kép Így már van értelme magamra kenni a Garmastant, eddig nem volt Kép
Tegnap nézte a zenélõ-forgón a figurákat is, eddig ha sírt és felhúztuk neki, csak növelte a hangerõt, most pedig csendben figyel Kép

Zsombi még mindig sárga, kaptunk még két hetet, hogy elmúljon, ha nem, mi is gyûjthetjük a pisit és mehetünk kivizsgálásra Kép. Volt valakinek a babája ilyen sokáig sárga? Doki néni szerint elõfordul, de én kezdek ideges lenni.

OFF
Csucsuka
Nem Poppe Lacinál szakdolgoztál és/vagy TDK-ztál? Szombat óta ez van a fejemben, de a második evés után már nem voltatok ott, így nem tudtam megkérdezni.
ON

Megyek Zsombit ébreszteni, mert így biztosan elszúrjuk az oviba menést a Nagy Tesóért Kép

Toffifee és 3,5 órája_alvó_Zsombi
toffifee
 
 


Dinihe
Eleinte Zsombi is üvöltött a fürdõkádban, akkor hagyta abba, amikor kivettük. Aztán már csak akkor ordított, amikor az arcát mostuk, de már csendben van végig. Hamarosan jön az az idõ, amikor már élvezi is a fürdést, legalábbis remélem. Szandival így volt.
Én éppen csütörtökön jegyeztem meg, hogy össze fogom számolni, hányszor eszik Zsombi, mert volt, hogy óránként kérte. De szombat óta Hawaii KépKépKép (kopp-kopp-kopp)

Toffifee
toffifee
 
 


Toffi, de igenKép
Csucsuka
 


Én meg rájöttem, hogy a lányom igazi Nõ Kép! A mellemnél jobban érdekli a melltartóm, azon is a kis pamutvirág-dísz... KépKépKép Ezen kívül az is ezt tanúsítja, hogy amióta pár napja megmutattam neki a tükörben, hogy mekkora tokája van, fogyókúrába kezdett, egyszerûen nem hajlandó annyit enni, mint régebben KépKép! A cicijeim persze feszülnek Kép. Mostanában ébredés, tisztába tevés után csak pár slukkot hajlandó benyelni, utána minden más jobban érdekli, mint a cici. Tekinget jobbra-balra, a kezemet, az orromat, a melltartómat babrálja, sikongat, vigyorog. Képtelenség a szájába szuszakolni a cicit. Az oké, hogy most kezdi érdekelni a világ, de hát könyörgöm: NEM ÉHES??? Reggel 8-kor pár korty után feladta, és 11 körül még egy egész kicsit volt hajlandó enni, majd aludt 2-ig, és most egy közepesnek mondható adag után megint a játék gyõzött Kép.
Kaki meg 3 naponta kb., hasmasszi, lábtorna és hosszas könyörgések után (Mosó Masa Györgyi, irigy-irigy a szivacsmosásért KépKépKép!!!).

A kedves névtelen TT rajongónak már mindenki elmondta a véleményét, amikkel egyetértek, csak még annyit tennék hozzá, hogy az a pár ezer forint nem kevés, és bizony sokan vannak, akik VALÓBAN nem engedhetik meg maguknak, és biztos olyanok is olvasnak minket, és az is biztos, hogy azoknak most ez a beszólásod nagyon rosszul esett. Szóval gondolkodj légyszi, mielõtt okosságokat írsz nekünk.

Fürdés:
az elsõ egy-két hétben mi se fürdettük Annát, hanem a lemosdatást választottuk, ahogy a nagykönyvek írják: forralt vizes vattacsomókkal törölgettük le esténként. Azóta már rászokott a fürdésre, és sose sír közben.

Györgyi!
Rékababa nagyon aranyos a pucér popsijával! KépKépKép

Kangi,
pszichológust nem tudok, de most elgondolkodtattál: ha császárral is érzed, akkor lehet, hogy tényleg lelki alapon...??? Lehet, hogy nekem sem az összevarrással van a gond??? Olyan rossz, mert én is úúúúúúúúúgy szeretném úgy igazán, mint régen... Kép
Mozgékony Malacka édes!!! Kép

Zulu,
az én Pannim is Pöttyös pár napja Kép

Myssnia,
merre vagy? Mellgyuszi hogy van??

Apa beszólása volt valamelyik nap, amikor kiscsaj nyekergett: "Mit nyikorogsz, te kis Kertkapu?" Kép

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Toffofee
Szerintem se aggodj a sargasag miatt. Amugy egy pisigyujtes nem a vilag. Kép Szerintem minel hamarabb kivizsgaljak, annal hamarabb megnyugszol. Ja, nem lehet,hogy a rossz tejedtol sarga Zsombi?? Kép Kép

Gyorgyi
En Vanish szappannal szoktam kimosni a kakis rucikat, mert nalunk a gep +Ariel nem hozza ki. A Vanish van,hogy par nap tarolas utan is kiszedi a foltot.

TT-ugy
Nagyon jo dolognak tartom, hogy vegre pici hazankba is elerkezett ez a kis vodrocske. Nagyon jo 5let, babak imadjak. Ugy gondolom, hogy mindenkinek szive joga eldonteni, hogy miben furdeti a babacskajat. Es mindenkinek joga van velemenyt mondani! Biralgatni nevtelenul teljesen felesleges.

Kangi
Mi is igy jartunk a forgassal. Jazi par napig csinalta, aztan majdnem 1 honapig elfelejtette. De mult heten megint ez lett a slage. Kép

Lanyok
Voltunk ma uj albit nezni. Nagyon buli,hogy nem hagyomanyos panel (iroda volt, utolag alakitottak at 2 szobas lakasnak). Babaszoba pici, de pont eleg, a nagy szoba pedig nagyobb mint a mostani. Ami gaz,hogy ki lettek veve a beepitett szekrenyek, amitol egy csomo hely van az eloterben, de hova rakjuk a rucikat?? Ez meg kerdeses. Ugy tunik (lakok kikoltozesetol fuggoen- ja pont februari babaval laknak ott fiatalok!)jun. vagy jul.15en koltozes. Nagyon jo helyen van, vegre belvaros! Kép Hat ennyit az albirol.
Nem tudom mit ehettem 7vegen, Jazi 2 napja szinte folyamatosan sir Kép Hol nyomkod(olyankor ontom bele a Gripe W-t) hol gorcsol. Azert en nem is tudom mit csinalnank, ha nekunk sem segitene a Gripe cucc! Most vegre elaludt.

Norka es hasnyafis Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Szörnyûség, jaj-jaj-jaj! A fiam elfelejtette, hogy abba az irányba haladunk, hogy éjszaka egyre többet alszik. Megint fél háromkor kelt, aztán fél ötkor, és akkor nem is akart visszaaludni! Ilyet még nem csinált. Mitõl zavarodott meg?

És újabban a bal cicin nyag húzgálja magát és nyavikol. Nektek volt már ilyen, hogy az egyik cicibõl nem ment a szopi? Eddig minden ok. volt.

Megpróbálok visszaolvasni csütörtöktõl.

Urszila! Ezen én is mindig gondolkodom, hogy igény szerint vagy három óránként. Azaz nem rossz-e neki, hogy másfél két óránként eszik. De mivel minden arra utal, hogy éhes, jóízûen eszik, utána pedig nyugiban van, azt hiszem, inkább etetem, minthogy másfél óráig még ordítani hagyjam. Mert azt nagyon tud. Arról nem is beszélve, hogy nem túl sok a tejem, így lehet, hogy 3 óránként nem elég ennie. A csodaszer, amit írtál még mindig jó? Homeopátiás cucc? Hogy lehet szert tenni rá?

Györgyi! A mozgó fejecskék címét megkaptad már? Ha nem, szólj és elõkeresem. Látom, Franyó elküldte.

Heni! Hogy álltok a felújítással? Mikor nekünk még anno fürdõszobát újítottak, és költöznünk kellett, szokásomtól eltérõen teljesen kiborultam. Úgy igazából. Úgyhogy együtt érzek veled.

Leszter! Most olvasom, hogy szipogott a gyerkõc. Nekem is szokott Lõrinc és az orrából hosszú trutyikat tudok kiügyeskedni (de nagyon hosszúkat ám!) de a doktor néni azt mondta, hogy csak az anyatejet szippantja fel, az gyûlik össze. Hogy vagytok az esti nyafival? Voltatok uh-n? Mi van a szemével? Remélem, minden ok.!

Norka! Gratulálok a nevetõs lányodhoz!

Myssnia! Csütörtökön megyünk oltásra, akkor megmérik. Addig nem tudok pontos magasságot mondani. De a súlya 5520 gr. Melgyuszid hogy van?

Apropó súly. A múlt héten 50 gr-t, most hetvenet hízott. Elõtte átlag 200-at. Nem kevés ez?

Franyó! Táncoló figura nagyon édi még mindig. Én a szadikat is szeretem, csak nem mertem eddig felrakni, mert
1. nem volt aktualitása
2. azt gondoltam, biztos perverziónak gondoljátok
Aktualitása most sincs, de egyet megkockáztatok, csak úgy.
Mást találtam. Ez nem szadi, de legalább kakitéma miatt aktuális.
Kép

Most egy kicsit abba hagyom, mert mintha Lõrinc ébredezne. Sose fogom utolérni magam!

Beu és Lõrinc, aki ma két hónapos!
beu
 
 


LányokKép

Kreáltam végre egy albumot (Toffifee: Szandi és Zsombi), fõleg a taliképek miatt Kép Nincs idõm befejezni (feliratozás), de ha valaki tud jó címeket, szívesen fogadomKép
Száguldunk pelenkázni, majd az oviba Kép

Csucsuka
Tudtam én Kép Csak a Zsófi nem stimmelt Kép Mármint hogy Te Zsófi Kép

Norka
Csak egy pisigyûjtés? (Mert azt nem kérdeztem, mi a vizsgálat Kép) De cerkával menni fog Kép
Lehet, hogy a rossz tejemtõl van, erre sem gondoltam, ma szita az agyam Kép

Toffifee és szopi_közben_elaludt_Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, jó esik, hogy gondoltok rám.
Mellgyuszi már nem fáj, de még kemény valami van a mellemben, amit csomónak nem nevezném... De szép lassan egyre kisebb. Sokat szopizunk, de el vagyok kicsit kenõdve.
Napok óta, szint alig van tejem. Nagyon kevés. Még fele annyi sincs, mint korábban. Ez független a gyuszitól, mert mindkettõ mellemet érinti. A múlt héten olyan érzésem volt, mintha megakarna jönni, de nem jött. Valsz annak köszönhetõ. Tapasztaltak azzal biztatnak, hogy visszaáll majd az eredeti tejmennyiség, de mikor??? Tegnap is alig lakott jól Szicska. Volt már valakinek hasonló? Kép

Györgyi
Rékát mindjárt megzabálom!!! Kép ÚGyhogy Szilárd lefoglalná magának, ha szabad még a leányzó.

Kangi
Hát nem hiába, hogy Julcsi már elkellt... Kép Falatka!

myssnia & éhezõ Szilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Furcsa, hogy ezek a topikos gyerekek mindent egyszerre csinalnak.
Epp nezem a kakifoltos-Reka kepet, amikor trottyantos hangokat hallok...futottam Mikivel a pelenkazora, hogy meg veletlenul se nyomjam ki a kakit a pelusbol!

Franyo,
Nalunk is ugyanez megy szopi cimszo alatt, de en annak titulaltam az erdeklodeset, hogy "ferfi", azert erdekli a melltartom. Ezen kivul eloszeretettel tekeri meg tiszta erobol a masik cicimet, mikozben az egyikbol "eszik". Sot, a hasamat is szokta csikizni, ne de attol visitok am!

Hat Lanyok, nekem ugyan nem kene a TT Coupe...zuhog az eso renduletlenul. Iszonyat almosito ido van, de kivetelesen ezt most a gyerekek is erzik, egyszerre durmolnak mind a ketten, es en is aludtam egy fel oracskat. Mennyei volt!

Norka,
Nalunk tegnap volt hasgorcs-nap. Alig evett Miki, es sirt szopi kozben. Aztan ejszaka en futkostam a klotyora. Nem tudom mit ehettem (?)be, a csalad tobbi tagja egeszseges.

Tegnap a szomszed babamerlegen megmertuk a kis Tojast, 6 kilo korul jar, ami azt jelenti, hogy az elmult 5 hetben ossz-vissz 40 dekat szedett fel. Na jo, nem panaszkodom, mert Kangi hozzamvagja a kakis pelust!

Iszonyat jo hallgatni a csendet, es az eso kopogasat!!!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
Csatlakozom az esõkopogást kedvelõk klubjához! Ezért imádtam az egyik albimban a tetõteret. Ott az igazi. Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu
1xuen magyarazd el a pici fiadnak,hogy mire valo az ejszaka!! Kép
Kakis gif CSUCS! Nagyon vigyorgok rajta!

Toffifee
Mikor Jazi sarga volt a korhatba vervetellel neztek a SEBI szamot (de gondolom,ha Szilardot kiengedtek, akkor ez nalatok minimum stagnalt v. csokkent) es pisigyujtes volt,hogy nem-e valami egyeb erzekenysegtol van a sargasag (pl. rossz tej Kép okok abbahagytam!)

Myssnia
Segiteni nem tudok sajna, de kitartas! Kép Kép

Kangi
Elobb elfelejtettem irni, hogy leanyzod TOK edi!!!!! Kép

Norka s azota durmizo Jazi
norkini
 
 


Brühühü, és az én kis duci Balerinám meg pártában marad? KépKépKép Vagy hölgyválasz is lehet? Kép

Myssnia,
nekem nem volt ilyen "meg fog jönni" érzésem, csak olyan, hogy hirtelen kirügyeztem pár napja, ami nekem olyankor szokott lenni, amikor "meg fog jönni" van. Én gondoltam is valami olyasmire, hogy talán nem olyan ízû emiatt a tejcsi, és ezért nem kell nagyon a Csipetnek...

És egyébként megint vannak, akik eltûntek: Andy78, Kakukkfû, Miszike, Momo, Zsurló, Leszter már régen írtak, és nagyon-nagyon régen írtak Judó, Regli, Maci 2...

Beu,
szadik alatt mit értesz? Egyet azért rakjál már be, lécci-lécci!!!

Franyó
franyo
 
 


Tettem fel 2 uj kepet. Egy tegnapi komolykodosat es egy kozoskodoset.
[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4[/url]

N
norkini
 
 


Franyó
Szilárdnak nem lenne semmi gondja, kitartóan szopizik. Sõt még kitartóbban, mint máskor.

Nem is mondtam:
Holnap jön dokinéni, és megkapja Szilárd a 3 hós oltást. Remélem jól fogja viselni.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hali Csajok!

Toffi, pedig az egyetemen is Csucsuként futottam (mivel az indexen nemtudtam csak +ka regisztrálni, igy a neten is ez a fedõnevemKép). A ZSófihoz meg annyit, hogy a fõnöknõmnek is meg kellett tanulnia a hivatalos nevemetKépKép Mondjuk iszonyat fura a gyerkõcök anyjanevét olvasniKép Taliképek nagyon jókKép!

Beu, de de, küldjél szadikat is!!KépKép A srác pedig öregszik, tán azért is hizik lassabbanKép. Az éjjel meg lehet, hogy csak egyszeri kihágás voltKép. Gratula a 2hónapossághozKép

Franyó, ne idegeskedj, el fog kellni a lyány, legalábbis Danó rögtön tudta róla, hogy azKép

Zulu, küldük egy mélt a cimemmel, de talizhatunk isKép

Myssnia, kitartás, tejvölgyek nálunk is voltak, 2-3 nap alatt beállt a dolog...

Na megyek, dolog van, pusszantás!
Zsófi
Csucsuka
 


[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=384&page=3" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=384&page=3[/url]

En is tettem fel nehany ujabb kepet (mult heti)!
Norka, engem miert nem fotoz le senki?! (Ha a ferjem fotoz altalaban a fel fejem hianyzik a keprol!)
Jo az IFOR-os polod!
Miki popsikoncertet ad...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Toffifee
Megneztem a kepeket! A pocis nagyon cool! Kép

Zsuzsi
A fiaid akkor is nagyon edesek, barmennyire rosszcsontok! Kép
Lefotozzalak? Kép

Lanyok
Ujjszopi ugyben mar egyre tobben mondanak egyre tobbfelet. Engem nem zavar,hogy Jazi szopizza az ujjat, sot halali edes, imadom. Cumit nem fogad el amugy sem. Amig nem volt ujjszopi, orditott ha epp almos volt v. ehsegen kivul egyeb oka volt. Most bekapja a kis ujjat es elvan. DE Mostanaban kepes egesz du. az agyaban felalomban az ujjat szopizni. Spock bacsi konyveben utananeztem a dologbank azt mondja hagyjam tovabb cicin. Megtettem, illetve tobbszor cicire tettem .Eredmeny- Jazi aki eddig sosem bukott- ma 2x produkalta. Azaz nem tunik tul jo megoldasnak. Mit csinaljak? Hagyjam hadd toltse ezzel a du.t? Bocsi ha hosszu voltam...

Tanacstalan Norka
norkini
 
 


Franyo, ne izgulj, Lacko is tarstalan megKép Ha Anna benne van, Lackonak teccik a lyanyKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma voltunk UH szuresen, es hal'Istennek minden rendben!Kép Jajj de jo!Kép

Viszont szegeny Petra napirendje teljesen meg lett zavarva, a korhazban meg tok nyugodt volt, de aztan itthon csak nyekergett, sehogy sem volt jo. Persze amint hazaertunk, megetettem, de szuk 2 oraval az elozo, kiados szopi utan csak 90 g-ot evett ( 4 - 4 1/2 orankent eszik egyebkent), es utana sem tudott elaludni. Vegul megsajnaltam, es ujra szopi, ahol par korty utan elaludt a kis bogarka.Kép Ne vessetek meg, de en eddig nem akartam folyton szoptatni, ha nyilvanvalo, hogy nem ehes a babo, de ha ez megnyugtatja, akkor persze ok. Azert remelem, nem fog rendszert csinalni belole...

Akik nem jottek a Kaska fele talira, nagyon sajnalhatjak, mert naggggyon jol sikerult. Legalabbis mi mindharmanKép nagyon jol ereztuk magunkat. Rengeteget fenykepeztunk (marmint a ferjem), ha minden igaz, ma este mar meg lehet nezni oket itt.

Na visszaolvasok, aztan majd jelentkezem.

Puszi:

Leszter es vegrealvo Petra
leszter
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én, sõt vissza is olvastam minden lemaradásomat, csak hát a Jóisten nem ver bottal, ámde influenzával igenKép
Kezdte a párom, aki azt hitte, sima megfázás, ezért nem is gyanakodtam. Aztán jött Timi, aki napszúrásnak álcázta a dolgot és csak a 4. napon ütköztek ki a lebuktató jelek. Persze, õ nem hajlandó semmit bevenni, így maradt a lázcsillapító kúp és a reménykedésKép És persze, mire hétvégére nagyjából rendbejött a leányzó, elkaptam én is. Tegnap éjjel tetõzött a dolog 40 fokos lázzal, és amikor csatakosan felkeltem hajnali 3-kor szoptatni, Zsebi is elkezdett hurutosan köhögniKép...legszívesebben felkötöttem volna magam a nagy cseresznyefánkra Kép
Ma kissé normalizálódott a helyzet, bár Zsebi az egész délutánt az üvöltésnek szenteli, így estére, gondolom, megint lázas leszek a sok rohangászástólKép
Na ennyit a távollétem magyarázatául.

Myssnia, igen én szombaton jártam úgy, hogy volt tej, nincs tejKép Hát volt némi pánik, én még fejni se fejtem eddig, szóval a fagyasztó üres. Valszeg az idegeskedés tette be a kaput. Amikor csak tudtam, mellre tettem Zsebit, sokat ittam és szedtem az Urticát. Így mára minden megpróbáltatás dacára kb annyi a tejem, mint voltKép Szóval kitartás.

Beu, nekem Timivel sajna volt ilyen jó cici, rossz cici effektusKép Én minden etetést a nem szimpatikus cicivel keztem, de hiába, így lassan ebben apadni kezdett a tej. De a másik mellembõl 13 hónapig szopott õnagyságaKép Szerintem az volt a baja, hogy az egyikbõl dõlt a tejcsi, a másikért viszont meg kellett dolgoznia.

Hízás téma: nálunk nem tudom, mi a baj, de annak ellenére, hogy Zsebi jól eszik(bár nem mérem a kajákat), már 3 hete csak 30 grammokat "hízogat". Lassan már annyi se lesz a következõ mérésen, mint Timi volt, pedig olyan szépen indult mindenKép

Franyó, köszi a hiányolástKép Az én Timim is világ életében duci balerína voltKép, tegnap meg is állapítottuk apájával, hogy kézilabdásnak elég jó a felépítése és csípni meg harapni is profi módon tudKépKépKép A korabeli kisfiúk pedig nem a külsejétõl, hanem az erõszakosságától rettennek megKép

Lányok, ennek a szex dolognak szerintem is lelki okai vannak elsõsorban. Nekem Timi után sokáig fájt a gátsebem, nem is volt nagy kedvem a dologhoz, pedig a doki 6 hét után mindent rendben talált. Hosszú hónapokba telt, mire azt mertem mondani, olyan az együttlét, mint régen volt. Most, hogy nem volt gátmetszésem, sokkal kevésbé féltem az újrakezdéstõl és mivel az elsõ alkalomban nem csalódtam, azóta csak ez a sok hülye egyéb gond tart vissza a duhajkodástólKép Szerintem, ha a párotok elég kedves és türelmes, ti is helyrerázódtokKép

Na megyek, mert a ded ordít én meg megint lázas vagyokKép

üdv
Momo és a kórház a falu szélénKép


Momo
momo
 
 


Lányok,
mostmár be kell vallanom tudatlanságomat. Mi a lényege a Tummy Tubnak. Miért olyan, mint egy vödör (illetve egyesek szerint miért nem olyan)?
Kangi,
köszi az infót. Dana háromhónapos korában sajnos csak 4500g volt. Szóval még mindig nem ismerek senkit, aki alulmúlná, de azért örülök a méltó vetélytársaknak.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Visszaaludt, úgyhogy megint itt vagyok egy kicsit.

Urszila! Annyira jó és olcsó a szélcsõ, hogy duplázol? Elõkerült már? Már látom!
Apa és a kamera története nagyon jó!Kép A koncertes felvezetés is!Kép
Nagyon formában voltál az elmúlt napokban: a fiad sztorija is haláli! Kép

Zulu! Édesek a gyerkõcök! Aranyos lehetett Dávid az oltáson! Az angyalarcú durrogó se rossz. Kép

Leszter! Megint akkora szutyit szedtem ki az orrából, hogy most én kezdtem el aggódni.

Myssnia! Pestszentlõrincrõl nem tudok semmit. Voltál már ott lakást nézni? Gyere inkább Zuglóba! Bár most hogy ránéztem, szép neve van!

Andi! Nekem egy ismerõs tanácsolta, hogy a tejet jégkockatartóban fagyasszam, utána kocka formájában tároljam. Így lehet adagolni. (Csak én nem fejek, de jó ötletnek tûnik.)

Franyó! Szadi képet keresek, de a Te fejetfalbaverõsöd már közelíti. Na találtam egyet.
Kép

Leszter! Gondolod, hogy a sárga-narancssárga összeállítás lányos? Nekem is átfutott már az agyamon, de annyira tetszik ez a színösszeállítás! Na, mindegy, még nem nézték lánynak.Kép

Manó! Jól él a kutyád! Te írtad, hogy anyatejet is evett? Annyira nem jött be neki a tápszer, hogy még egy dobozzal megegyen? Kép

Még mindig alszik! Nem tudom mi van vele. Pedig süti a nap és be van öltöztetve, csak nem merek hozzányúlni, nehogy felébredjen.

Nyuszi!
Koszmó. Nekünk a bõrgyógyász írt fel valami kencét, azzal fürdés elõtt fél órával bekenni, sapka rá, fürcsinél lemosni. És azt javasolta, körömkefével fésüljük. Kicsit meglepõdtem, de bevált! És a gyerek sem utálja.

Orvos. Mi a 14. ker-ben lakunk az orvosunk egy idõsebb doki néni, én eddig elégedett vagyok vele. Láthatóan imádja a gyerekeket, és szakmailag sem volt még kifogásom vele kapcsolatban.

Kangi! Száguldó zsírgombócKép Kép Kép Kép Vicces, de azért egy kicsit túlzás! Julcsi meg malacka! Mi van veled? Kép
Jó volt a tali, kár, hogy nem voltál. Bolygók mûanyag medvék lábához kötve: Kép Kép Kép Kép Nem szóltál, hogy mész turizni! Milyen volt?

Manó2! Hogy sikerült a keresztelõ?

Fürdés! Mi fürdetünk minden este, mert hál&#8217; istennek végre megszerette!

Györgyi! Kaki és egyéb foltokra Vanish szappan.

Még mindig alszik, csoda, hogy nem fõtt meg. Most befejezem, már majdnem teljesen végigolvastam mindent (igaz úgy, hogy megint eltûnt egy adag hozzászólás).

Lõrinc apával olvasgat a profilomban. (Remélem nem bukunk le.)

Sziasztok!

Beu
beu
 
 


Jaj-jaj!

Eltünt a kép a profilomból! Miért?????????????
Segítsetek!
Lehet, ez a bünti azért, mert át akartam verni apát? Apa szeme mindent lát!

Beu, a bûntudattal küszködõ
beu
 
 


Beu,
én meg nem tudok feltölteni képet a profilomba már két napja!!! Nem tom, mi történhetett... Szadi kép szuper! Kép

Valaki árulja el, hogy hol lehet Vanish szappant kapni, mert itt nálunk a Plus közértben csak folyékony van, és az nem olyan jó, mint a szappan. Kb. 2 éve vettem valahol szappant, és tényleg szuperül kiszed minden foltot, de már csak egy kb. 3 köbcentiméternyi darab van belõle, és sehol nem kapok... õrzöm is, mint valami kincset, Apa múltkor majdnem kihajította, de én rávetettem magam! (mármint a szappanra Kép)

Baba ordít, megyek...
Pusz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek, a kocsink mar vagy masfel hete varja, hogy a szervizben rakeruljon a sor, es meg mindig nem biztos, hogy elkeszul hetvegere, pedig Miskolcra utaznank anyosomekhoz. Olyan jo lenne... De egy ezereves Ladaval csak nem vaghatunk neki egy 400 km-es utnak, ugyhogy muszaj elkeszulnie a masik kocsinak!!!

Lenne egy kerdesem. Szerintetek szoptatos anyukak teljesen nyugodtan strandolhatnak. Ugy ertem, a nem feltetlenul tiszat viz nem fertozi be a cicit? Es Ti hogy tervezitek megoldani a melltartobetetes problemat? Minden furcsi elott melltartobetet ki aztan utana atoltozes, es melltartobetet vissza?

Gatseb tema: nekem a korhazbol hazajovetel utan talan meg 1-2 napig fajt egy kicsit, aztan hirtelen elmult. A korhazban pedig meg negyon fajt, azt gondoltam akkor, hogy ez meg hetekig fajni is fog. Csutortokon megyek a hathetes kontrollra, ha minden ok, akkor tesztelunk.Kép Kicsit persze en is felek, remelem, nem fog fajni...

Kangi,
Remelem, nem ertetted felre a ruhacserelos dolgot, Petran most is epp vilagoskek rugi van.Kép Csak gondoltam, hogy amig nem figyeltetek oda, esetleg huncutkodtak valamit a gyerekek az agyon.Kép

Nyulandi,
Szia itt isKép

Urszila,
A fiad nem semmi dolgokat mond!Kép

Franyo,
Nagyon aranyos a szonyeg! Es a lakoja is.Kép

Toffifee,
Gratula az ejszakahoz! Nalunk is igy volt pont szombat ejjel, mar nem biram hogy fekudni, csordogalt a tej folyamatosan, ugyhogy mikor egyet nyikkant Petra (talan meg almabanKép), akkor gyorsan kikaptam a kisagybol, es megetettem.Kép Negyed 11 utan csak reggel 6-kor evett, es lehet, hogy meg aludt volna... Talan a tali es a friss levego farasztotta ki ennyire oket?Kép

Myssnia,
Drukkdrukkdrukk, de biztos minden rendben lesz a tejcivel.Kép

Beu,
Az UH-n minden rendben volt.Kép Szeme szerintem biztosan ok, egyre ugyesebb, mar sokszor nez tobbszor gyors egymasutanban egyikunkrol masikunkra. Azota nem lattuk "ugy" bandzsitani, csak normal kozelre nezos verzio van neha.
Szipogas is van meg neha, altalaban az olyan szopi kozben, amikor siras volt elotte. Szerintem ez meg belefer. En neha Sterimart fujkalok az orraba, azutan o is kitusszog nemi trutymot.

Gyorgyi,
Kiprobaltuk a kengurut (persze csak par percre, hiszen fiatal meg hozza Petra), es tetszik!Kép Rekad nagyon edes "igaziban" is!Kép Aztaaa, ekkora kakit!!!Kép

Na megyek, mert Petra ebred, veget mar nem tudtam sajna elolvasni.Kép
Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Ja és hogy Orsoly,
köszönjük, azt hiszem, a kis balerinának megfelel Lackó Kép, van ugyan egy tulajdonság, amiben nem hasonlítanak, de hát az ellentétek vonzzák egymást! KépKépKép

Franyó
franyo
 
 


Na talán most tudok írni bõvebben...

Norka!
Aranyosak vagytok! Kép Cumizás: én nem értek hozzá, de én hagynám ujjszopizni...

Csucsuka,
köszi nektek is a biztatást Kép!

Zsuzsi,
titeket is megnéztelek, vagyis a fiaidat Kép, nagyon aranyosak!

Momo,
hát már megint nem mennek túl jól a dolgok nálatok Kép... jobbulást nektek!

Persze nem hagy írni a kiscsaj, úgyhogy megyek is, pussz

Franyó
franyo
 
 


MomoKép
Köszi a biztatást, remélem mielõbb elmúlnak a tejgondok.

Beu
Mennék én szívesen Zuglóba, csak meg kell találni a megfelelõ lakást.

ZsuzsiKép
Nagyon édesek a gyerkõk. Ugy meggyurnám õket. De ami késik, nem múlik. Nyáron tuti...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Lelkifuri ide, letolás oda, ha már a profilba nem sikerül, jöjjenek ide a fiúk, ahogy mûvelõdnek.

Kép

Ha valaki tudja, azért megmondhatja, mi a baj a profillal.

Beu
beu
 
 


Lelkifuri ide, letolás oda, ha már a profilba nem sikerül, jöjjenek ide a fiúk, ahogy mûvelõdnek.

Kép

Ha valaki tudja, azért megmondhatja, mi a baj a profillal.

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Magdi,
Meg tudnad adni akkor a doki elerhetoseget? Ha nem ide, akkor az emil cimemre. Koszonom...
Mivel nalam a masik veglet van, kis tokas 6300 gr a maga 15 hetere, pedig 2900 gr/ral indult. Pedig nem eszik sokat, vagyis ujszulottkent jobban nyomta.

Franyo,
Leanyom 4 orankent kivan enni, de mar 2 napja 60 gr-nal tobbet nem akar kiveve az estet, mikor 100-ig is eljutott 3 ora alatt - ez volt tegnap. Kozben elmeselte a vilag dolgait es nagyokat vigyorgott. Jo neki van mibol fogynia.

Norka,
Hat Maja penteken, ha ebren volt csak az ujjat szopta, szinte nem is kommunikalt. A variaciok az ujjszopasra valtozatosak: kozepso-gyurus, huvelykujj kivetelevel az osszes, csak a huvelykujj es meg sorolhatnam. Aztan masnap csokkent az intenzitas, en ugy voltam vele, ha jo neki, akkor hagyom, ha nem akkor majd szol. Ha el akartam venni a kezet, akkor felhaborodott.
Ha 4 ujja a szajaban van akkor neha szokott bukni.

Reggel is arra kelek fel, hogy eszi a kezet, de nem szol, hogy ehes, csak cuppog veszettul.

Valaiknek meg akartam valaszolni, de mar nem talalom. Ezt meg a kismama agyhianyra fogom, vagy mar nincs ilyen?

Mas... szajpeneszt hogy lehet meglelni, most nincs feher folt a szajaban, de lehet, hogy ezert eszik kevesebbet.

Nyuszi

Koszonom a koszmos tippeket, alkalmazom.
nyulandi
 
 


Eszembe jutott, csak mar nem tudom ki volt az... A nyulogatassal kapcsolatban, mert a hazidokim mar ezzel cseszeget... Magdi nagyon kellene a cim...

Nyuszi
nyulandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?