Új privát üzeneted érkezett!

Rita :)
Nagyon profi a kishölgy a lovon! Klassz az arcfestés is, ügyi vagy! :)
Én úszásra iratom be a fiúkat a nyáron, mindjárt utána is nézek...
Tegnap beiratkoztam a suliba a nyári kurzusra, csak az angolt veszem fel, elég lesz az is. Magyarul is utálok beszámolókat írni, már előre utálom az angol verziót is. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com
esely
 
 


Sziasztok!
Eltűntem,de meglepi buli lázban égtem.jelentem,sikerült mindkettő,bár nem egészen úgy,ahogy terveztem.De azért volt nagy öröm,és mindenki jól érezte magát.
Az első itt volt nálunk,elküldtem Attilát és Gerit moziba,addig idejött a család meg 2 baráti család gyerekestől.Rendeltem hidegtálat,lufikat,fotós tortát,meg mindent.nagyon kreatív ajándékokat kapott,jókat derültünk.Csináltattam egy posztert az irodába,amin ötünkről van egy csomó nevetős kép,meg egy DVD-t az életéről a születéstől a mai napig,zenével és alábeszéléssel.Poénos pólót: "40 éves lettem,kérem kísérjen át az úttesten!"felirattal,volt aki verset írt Neki.
Aztán az igazi meglepi tegnapra:béreltem egy 16 személyes Limuzint,és ott vártak a barátok minket,rengeteg lufival,pezsgővel.A gyerekeket ezzel vittük a szüleimhez,aztán fel a Halászbástyára egy fotózásra,és elmentünk a Champs-be kajálni,bulizni.Lurkók is nagyon élvezték,nekik is meglepi volt,és fájt a hasunk a röhögéstől a végére.Volt egy fotós és egy videós is,úgyhogy remélhetőleg profi emlék lesz belőle. :lol:
Apa nem tér magához,nagyon jól érezte magát,nem győzi felidézni az emékezetes pillanatokat. :lol:
Geri,Kata hétfőn indul erdei táborba,fura lesz a nagy csend. :shock:
Nálunk ennyi,puszi mindenkinek:Anikó

Egcsi:költözés megvolt?
vakili
 
 

 
 

Anikó :)
Hú, nagyon kitettél magadért! :D

Költözés megvolt, túléltük. Most még pakolok, aztán meg átpakolok... :roll: Egyenlőre nagyon jó a hely, gyerekbarát, játszótér az épület mögött, lehet rollerozni, biciklizni életveszély nélkül, sok a gyerek, de emellett elég csendes. Bizakodó vagyok. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hol vagytok csajok? Hoztam képeket.

Berci az iskolai nyitott nap után: Kép

Bence az új játszótéren rollerezik:
Kép

Már a medencét is megvizsgáltuk, Bence közölte, ő ott akar lakni. :D
Majd még fényképezek, de csak most pakoltam el, apjuk még mindig nyüglődik a villanyszerelős cuccaival. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi,ez haláli! :lol: Tök jól néz ki Berci!!! Szerintem az én Bencém is beköltözne,ha lenne medencénk,kis viziszörny Ő is. :lol: További képeket is várunk ám. :wink:
Képzeljétek nem tudok reggelenként aludni....Minden nap 4kor felébredek. :?
Ma jönnek haza a gyerekek az erdei táborból,már úgy várom Őket!!! :D
Szép napot,Anikó
vakili
 
 


Anikó
4-kor? :shock: Legalább van időd babanetezni. :wink:
Majd még csinálok képeket, ahogy elnézem, ma megint medencézünk, ott is kattogtatok.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi:nagyon nincs mit olvasnom sajnos mostanában.... :?
Vasalni szoktam ilyenkor,de már az is kész van.ma Geri szobájában port töröltem. :lol: Leszedtem az összes Bionicle-t a polcokról.........Van egy pár darab. :wink:
Holnap megint vasalhatok,hazajöttek a lurkók,tele a szennyes,pörög a mosógép. :D
Aztán csajos napot tartunk,megyünk Katával turizni. :lol:
Jó hétvégét!
vakili
 
 


Sziasztok :) :)


Anikó :) csak h. olvass kicsit :) :)
tök jó lehetett a buli,nagyon ügyesen megszerveztél mindent :) :) nem lehet ilyennel kellene foglalkoznod :) :) Gyerekek jól érezték magukat a táborban? Bence nem unta magát nagyon? Gondolom Te egy kicsit fellélegeztél :) :) hajnal 4 :shock: na ezt az időpontot nem szeretem :) :) elég volt a korán kelésből :) :)

Egcsi!
jaj de édesek :) Bercin akkorát röhögtem :) :) Bence meg igazi nagyfiú már :) de jó lehet a medence :) :) ott én is szívesen laknék :) de gyerekeim is élveznék :) :)

Rita!
aranyosak a lányok :) :) igaz nem találkoztunk,de biztos jó volt a bemutató :):) nekünk május végén lesz majd :) :)

Mi megvagyunk kőcők nőnek,mint bolondgomba,be nem álla szájuk :) :) vmi mindig történik velünk :) fiam legújabb dilije,h. menjünk vissza Hévízre és menjünk Kejudára fürödni :) Mire rájötem h. kehidára gondol :) :) most épp arra várok,h. őurasága végre elaludjon,de inkább beszélget és játszik magában :) :)

pusz

KépKép
viranka
 
 


Viranka :)
Berci úgy néz ki, mint a régi filmekben a boxolók, nem? Csak a szerkó kellene hozzá. :D

Anikó :)
Hogy sikerült a turis program?

Végeztem a szociológiával! A-t kaptam, ami az otthoni kitűnőnek felel meg. Egy lépéssel közelebb! :D

Medencés képek: Kép Kép

Játszótér:
Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Muszáj írnom, de sajna rövid lesz, mert már iszonyú fáradt vagyok! De már csak 2 hét, aztán jön a papírmunka, de én azzal hamar végzek és utána már csak lazaság lesz évzáróig! :wink: Csak nehogy olvassák a kollégák, mert ezért kicsit utálják a zenetanárokat. :?

Egcsi
Képek szuperek, srácok édesek, mint eddig és baromi nagyok már! Olyan gyorsan megy az idő! :shock:

Rita
Csajok úgyszintén szépek és nagyok!

Már nekem is kéne feltenni képeket, Gergő óriási, Flóra igazi csajszi, de tényleg nincs időm még kiválasztani sem, nemhogy kicsinyíteni, meg ilyenek. :roll: Majd azért próbálkozom, jó? :oops: :wink:

Anikó
A szülinap szuper lehetett!!! Igazi kis angyal vagy! :D Tök jó lezs majd visszanézni a videót, meg a fotókat, mondjuk5 év múlva! Mi vagyunk így Madeirával. :D
Alvás :? Elég gáz! Te nem nyugszol, valamit mindig ki kell találnod, hogy ne érezd jól magad! Te lány, Te lány! Remélem a turizás jó volt! :wink:

Vera
Pusssz! :D

Rólunk csak annyit, hogy jól vagyunk, gyerekek nagyok, okosak, de néha kiborítóak. :roll: Viszont az oviban csupa dicséretet kapnak, főleg Gergő! Nagyon szépen rajzol, eszméletlen sokat, nem győzzük válogatni és egy doboz már így is tele van! Be is küldtük egy rajzpályázatra, kíváncsi vagyok! :D

Képzeljétek, mi meg végre eljutottunk az Avatar-ra! Lányok, aki még nem látta, az gyorsan nézze meg!!!! Életem legnagyobb mozis élménye volt!
Igaz az IMAX-ben néztük, amiben tényleg csúcs! Ez lesz az a film, mit még tuti 5x meg fogok nézni! De komolyan! Szóval ajánlom mindenkinek! :D

Na, ma ennyire futotta. Próbálok majd jönni! :D

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!
Egcsi:hú,nagyon jó helyetek van,el bírnánk mi is viselni hasonlót.Az a medence!!!!
Nadddon ügyes vagy vizsga ügyben! :lol:
Turi jól sikerült,kisebb vagyont bírtunk otthagyni,és nagyon csini rucikat találtunk a csajnak.Imádom Őt öltöztetni! :D (még én is kaptam cuccokat a gyerekturiban....) :)

Vera:köszi,többen mondták már,hogy ilyesmivel kéne foglalkoznom,és kedvem is lenne hozzá,csak nem is tudom hogy fogjak hozzá.Igazából valahová inkább besegítenék,nem saját vállalkozást szeretnék.De beszélgettünk már róla Attilával,egyszer talán....jelenleg az időmbe se férne bele,"Főnök Úr" rendesen ellát melóval. :wink:
Most már egy fokkal jobb a reggel,már 5-ig tudok aludni. :lol:
Gyerekek jól érezték magukat,de már nagyon vágytak haza.Bence nem hiányolta Őket,tök nyugis volt egész héten. :shock:
Kehidát az enyémek is szeretik. :lol: Pünkösdre megyünk Keszthelyre a szokott helyünkre egy nagy társasággal,remélem jó idő lesz.

Orsi:neked már megkezdődött a visszaszámlálás? :wink:
Rajzpályázat:hajrá!!!
Igen,sajnos mindig találok valamit,amin lehet idegeskedni. :( Apu most akart bejelenteni pszichológushoz,de elment szabira 3 hónapra. :shock:
Avatar nekünk is nagyon tetszett,bár csak sima 3D-ben néztük.
Képek jöhetnek!!!
Nandával összejött a tali???

Majd küldök én is a bulikról,csak ide nem akarom feltenni őket.
Na,pusza a többieknek is,Anikó
vakili
 
 


Vagyok én is, olvasó üzemmód....semmi nem történik itt a pocsolyán túl. :roll: Még van egy félévzáróm biológiából aztán pár hét nyugi....minek kellett nekem öreg fejjel belevágnom megint a suliba.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Látom mindenki elfoglalt! 8)

Én meg beteg voltam, talán most már rendben leszek, de hétvégén nagyon ki voltam ütve. :? Hála a tündér férjecskémnek, tudtam pihenni!

Most csak bekukkantottam, amúgy nincs velünk semmi különös, lassan vége a sulinak, csak már a jó idő is jönne!

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Kíváncsi voltam ki töri meg a csendet... 8)

Orsi
Mit terveztek a nyárra? Azért ilyenkor jó a pedagógusoknak, nem kell azon agyalni ki vigyáz a gyerekekre a nyári szünetben...

Tegnap a párom kapott egy nagy munkát, ami azt jelenti, hogy most két hétig nem nagyon fogjuk látni...sajna a hétvégi kempingterveknek is annyi. :? Na, mindegy, nemsokára jön anyós és majd bepótóljuk.
Többiekkel mi újság? Nyári tervek?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi :D
Akkor kaptam egy piros pontot? :wink:
A nyári tervek: mivel Karcsikám júli 3-ig dolgozik a zenekarral, csak utána lehet, de akkor belehúzunk. 8)
Először Balcsi 6-7 nap, Keresztanyukáméknál Lellén. Aztán itthon kis pihi, pakolás és 1 hétre rá Horvátország, az is 1 hét. Első külföld, mióta a gyerekek megvannak! Mármint Velük az első külföldi út!
Aztán megint kicsit itthon, majd irány Anyósék, az mondjuk csak 4 nap, annyit bírunk mindannyian. 8) :roll: Aztán már itthon leszünk, mert augusztus közepétől várható 1-2 értekezlet, ilyesmik, de még akkor itthon tudunk strandolni, már ha majd az idő engedi! Reméljük!

Egyelőre nem túl jó időjárással kecsegtetnek, engem mindenki rémisztget, hogy ilyen esős nyár lesz, de én mindig is optimista voltam, nem hiszek nekik, és várom, hogy szuper idő legyen! 8) :wink:

Nektek van valami terv?

2 hét Apa nélkül: kitartás! Azért jó, hogy ott van az a medence!!! 8)

KÉpzeljétek szombat óta mi is aszfaltos utcában lakunk!!! :D :D :D Az Önkormányzat nyert pályázaton és leaszfaltozták az utcánkat, úgyhogy azóta ahogy hazaérünk az oviból, már vesszük is elő a bringákat és tekernek le-föl. Annyira klassz!!! :D

Nekem ma megvolt az első vizsganapom, holnap lemegy a másik suliban is és aztán már Hawai! 8) Persze papírmunka, meg a többiek vizsgáját végigülni, de akkor is! Nyugiiii! :D
Most megyek, muszáj hímeznem! :wink:

Puszi mindenkinek és azért jelentkezzetek néha! Amikor épp esik az eső! 8)

Pusssssz :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi
Piros pötty beírva. :wink: Áááá, a tulaj visszamondta a munkát... pedig elméletben már el is költöttem a pénzt. 8) Szóval "A" terv maradt, megyünk hétvégén kempingezni. :D
anyós jön, szerintem elmegyünk San Diegoba az állatkertbe és megállunk az óceánnál is, ha már ott vagyunk. Én június-júliusban suliba járok, úgyhogy nem lehet 4 napnál többre lelécelni. :?

Apropó suli... olyan pipa vagyok, reggel kellett beíratkozni szeptemberre, de valami volt a rendszerrel, úgyhogy telefonon kellett elintéznem. Mire rám került a sor, a 3 kötelező tantárgyból csak 1-re sikerült bekerülnöm, az is a város másik végében, tiszta szívás... :? Most várhatok augusztusig, hátha valaki meggondolja magát vagy elfelejt fizetni és beférek a helyére... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na, akkor megint én...képdömping Berci ballagásáról:

Kép Kép Kép Kép

Bence megsértődött, mert é nem énekelhetett. Fel kellett engedni a színpadra. Hollywood-i ambíciói vannak a gyereknek. :D

Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kittinek(így utólag :oops: )Boldog szülinapot kívánunk :)

KépKép
viranka
 
 


KITTINEK HAPPY BIRTHDAY!
(Sajna nem látszik a vonalzó :? )

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Vera: ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL! :lol:

Puszi
vakili
 
 


Vera Boldog Szülinapot a nagy vízen túlról is! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Köszönöm szépen :lol: :oops:


:arrow: vmelyik anp majd jövök,ma viszünk ismerősnek komatálat és a lves még fő+ megyünk arckisimítós termékbemutatóra :)

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.

Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Kedves topiktársak, mindenkinek jár a fekete pont! Így elhanyagolni ezt a topikot! Irgum és burgum! :(
Hol vagytok? Mit csináltok? :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi Drága itt vagyok! :D
Ne haragudj,de annyira szar kedvem van mostanában,ezért nem írtam.
Fiúk nagyon helyesek,Berci olyan nagyfiú! :)
Ha nincs meg a 3 kötelező tárgy,akkor is el tudod kezdeni a félévet?
Hogy sikerült a túra? Anyósod hogy van? :(
Túl vagyunk egy 2 hetes kórságon,(Bence,Geri és én)vége a sulinak,szombaton lesz évzáró,hétfőn indulunk Törökországba.Röviden ennyi történt nálunk.
Puszi,Anikó
vakili
 
 


Anikó
Igen elkezdhetem a félévet, nem az a bajom, hanem ugye a kistesóproject miatt decemberig le akartam volna tudni a jórészét a dolgoknak...na mindegy, még nincs veszve semmi, augusztus elején még lesz talán esélyem. :)
Túra jó volt. Képeket teszek.
Anyós megvan, már nagyon jönne...
Biztos nagyon jók lettek megint a bizonyítványok. :) Bencéd nem kezdi még az elsőt, ugye?
Törökország jól hangzik....mennyi időre mentek?

Kirándulás a simogatós állatkertben:
Kép Kép

Kemping:
Kép Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
Látszik,hogy jól érezték magukat a fiúk! :D
Azt hittem anyósod már kint van.
Sulit értem,bízzunk az augusztusban. :wink: Tesóprojectet mikor szeretnéd? :lol:
Bence csak jövőre megy suliba,Törökország 11 nap. :lol:
Geri tiszta kitűnő lesz,Katicának 2 négyes a többi ötös. :lol: :lol: Nagyon büszke vagyok Rájuk.Gergő kisujjból rázza,de Kata nagyon sokat dolgozott érte.

Puszi
vakili
 
 


Anikó
Kis törpezseni Gergő. :wink: Kata meg szorgalmas, az is tök jó. Büszke lennék rájuk én is.
Berci már kezdi az elsőt, voltunk beiratkozni is. Gyakorlunk minden nap, hogy ne felejtse elé amit tanult és szerencsére minimális noszogatás kell, hogy leüljön tanulni.
Babaproject augusztusban indul, cél a nyári szülés. :wink: Mint a két nyári gyerekem mutatja, ősszel nagyon sikeresek vagyunk. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
Én még annyira nem tudom elképzelni Bencusról,hogy tanuljon! :shock: okos,értelmes,de olyan kicsi még. :D
Akkor nemsokára drukkolhatunk Nektek! Ezek szerint sikerült apát teljesen megfőzni? :wink:
Pusz
vakili
 
 


Anikó
Annyira megpuhult az "öreg", hogy lassan neki sürgősebb, mint nekem. :D Ja, és fogadkozik nagyon, hogy hármaska csajszi lesz. :lol:
Lehet, hogy Berci sem egészen érett még, de itt október 31 a választóvonal, aki azután született, az számít évvesztesnek. Az iskolaelőkészítőt bírta, a tanárnő sem mondta, hogy várjunk, úgyhogy szerintem okés lesz. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Bocsánat az eltűnésért, de Flórával kórházban voltunk és igaz, hogy már csütörtökön volt egy hete, hogy hazaengedtek, de mostanra szedtem össze magam, hogy ide is tudok ülni. :?

Röviden: 2 hete szombaton bementünk a kórházba vizeletvizsgálatra, mert pénteken Flóra mondta, hogy szúr a pisi és nem akartam hétfőig várni. Bent a doki a mellett, hogy elküldték a vizeletet vizsgálni, Flórát is jó alaposan megvizsgálta, teljesen ok volt a gyerek, picit fújtuk néha az orrát és e miatt köhécselgetett, de tényleg csak nagyon minimálisan, doki mindent rendben talált, pisi is negatív lett, úgyhogy így jöttünk el. Vasárnap mi egész délelőtt a MÜPA-ban voltunk a zenesulival koncertünk volt, és mikor onnan jöttünk haza hívott a Hugi, hogy Flóra nagyon fullad, mit adjanak neki? Rohantunk haza, kapta a Ventolint, amit ilyenkor szoktunk adni, de ennyire még soha nem fulladt be szegénykém. Attól jobban lett, de 1,5 óra múlva megint szürkült, bújt, alig kapott levegőt. Megint adtam neki Ventolint, de már csak 1 órára volt jobban, megint kezdődött a fulladás. Akkor bementünk a kórházba, ahonnan már nem is engedtek haza. Tüdőgyulladás, amitől totál tele lett a tüdeje váladékkal és ettől lett egy jó kis hörgőgyulladása is, mert ugye erre hajlamos (én is ilyen voltam sajnos :( ) és ettől befulladt. Vénásan kapta az antibiotikumot, és inhalálás, meg Ventolin, ott voltunk vasárnaptól csütörtökig. :( Nagyon rendesek voltak bent, mindenki, Fklórácska egy kis tündér volt, még akkor sem sírt, mikor a branült bekötötték, igazi kis hős volt, és ott bent én is megvoltam, de mikor hazajöttünk, teljesen szétestem, sírógörcseim voltak, szóval akkor jött ki rajtam az egész! Pedig tényleg nem volt olyan gáz, a kánikulát és az ingerszegény környezetet leszámítva. Láza egyáltalán nem volt a drágámnak, úgyhogy azért viselte ilyen jól! Még hőemelkedése sem, mondjuk én csak néztem, de állítólag ilyen tüdőgyulladás is van! :shock:

Bocsi, hogy most nem reagálok, mindent elolvastam, a szülinaposoknak utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D

Majd jövök, ha tudok! :D

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi
Hú, basszus!!!! :shock: Szegény ti... Gyors felépülést a leányzónak!
Éjszakára is bentmaradhattál? Áááá, ez nagyon durva sztori. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Orsi!
Szegények! :cry: Nem semmi sztori.nem értem,azért egy tüdőgyulladás nem egy nap alatt alakul ki,nem kellett volna észrevenniük már szombaton? Flórácska egy igazi hős!!!

Egcsi:jól befűzted apát! :lol:

Holnap utazunk,remélem nem lesz gond,Bencével ma megjártuk az ügyeletet. :( Hőemelkedés,fájt a hasa,a feje.Valami vírus kezdődik nála,de azt mondta a doki,utazzunk nyugodtan,mindegy,hogy hol ápoljuk,gyógyszert sem kaptunk,csak tüneti kezelés kell.Ha megkapja a Nurophent,tényleg semmi baja utána,remélem a repülőn sem lesz....Egyébként élénk,vidám. :shock:

Jók legyetek!

Anikó
vakili
 
 


Anikó
Igaz már nem olvasod, de jó utat! :D
Tüdőgyuszi: a doki is totál kiakadt, amikor hétfőn látta, hogy bent vagyunk, és állítólag ki tud alakulni ilyen hirtelen is. Bakteriális és az ilyen gyors. Mindenesetre tényleg semmit nem lehetett még a gyereken látni szombaton és a doki alaposan meghallgatta! :?

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi.Lili boldog szülinapot kívánunk :)
igaz tegnap volt :oops:

Anikó!
érezzétek magatokat nagyoon jól :)

Egcsi
nagyon jók a képek :)

már támad ketteske mennem kell....

KépKép
viranka
 
 


Szülinaposoknak minden jókat tőlünk is! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Vera, Egcsi
Köszönöm szépen! Drágák vagytok, hogy gondoltatok rám! :D

Bocs, de hullaság van, csak ennyire futotta. :?

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsikám:erről lemaradtam,de BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok utólag! :lol:

Megjöttünk,és nagyon klassz volt minden!!!Betegségeket megúsztuk,Bence hamar rendbejött,és minden a lehető legjobban alakult.Szép helyeken jártunk,finomakat ettünk,sok fürdés,napsütés,Attilával úsztunk delfinnel,hajóztunk,szóval volt minden,mi szem-szájnak ingere! :lol:

Majd jövök:
Puszi Nektek,Anikó
vakili
 
 


Delfin...áááááááááá...irigy-irigy. :) Képek? 8)

Mi ma tartjuk Bence szülinapját. Kíváncsi vagyok mit szól az ajándékokhoz. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi:jó bulizást nektek,Isten éltesse sokáig Bencét! :lol: Mit kap? Kérünk fotókat!
Én inkább e-mailben küldeném,mert már elfelejtettem kicsinyíteni. :oops: Delfinest még be is kéne szkennelni...
Pusza
vakili
 
 


Küldjed emilkében. Megvan a cím? Ha akarod beteszem ide is, lekicsinyítem. :wink:
Ajándékok:Kisasztal székekkel, mágneses építőjáték, egy tv-hez csatlakozó játék, tanítja a betűket, számokat stb.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szülinapi képek: Kép Kép Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Bence!
Boldog szülinapot kívánunk :) :)

KépKép
viranka
 
 


Köszi! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mr.Bence:BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :lol:
Édesek a képek.Neki Spongyabob a kedvence? :wink:

Anikó
vakili
 
 


Azt nem mondanám, hogy rajongó, de szokták nézni... :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi

Bencének utólag is boldog szülinapot kívánunk! :D

Mi tegnap megjöttünk a Balcsiról, 1 hetet voltunk, isteni volt! most itthon mosok, rendezzük a kertben elmaradtakat és pakolunk szombatra, mert akkor indulunk Horvátországba. :D :D :D

Puszi mindenkinek, de most tényleg csak ennyire van energiám és fogalmam sincs mikor jutok ide megint, bocsi! :?

Anikó
A delfinekért én is nagyon-nagyon irigykedek, de talán egyszer nekem is lesz rá lehetőségem! :wink:
Képeket nagyon néznék én is és majd hozok is....de nem ígérek semmit. :?

Pussssz :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi
Köszi! :) Nagyon benne vagytok a nyaralásban. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jó reggelt! :D

Egcsi:nálunk minden Pókemberes. :lol: :lol: :lol: Semmi mást nem hajlandó felvenni,még az alsógatyának és az övnek is annak kell lennie.Már röhögnek az oviban,amikor valami új szerzemény van....
Küldenél privátban e-mail címet? Akkor küldök képeket. :lol:

Orsi:jól kifogtátok az időt,szerencsétek volt! :D További jó pihenést nektek!

Képzeljétek voltunk Anitaboriéknál....Annyira aranyosak,szépek mindannyian!!! Dani hatalmas,és Dorka....... Szuper kiscsaj,nagyon barátságos,pillanatok alatt a legnagyobb haverok lettek Bencével.(aki haza se akart jönni).Ez nálunk azért ritka,kicsit nehezen barátkozik a saját korosztályával.
Tegnap megmértem a gyerekeket:Gergő 167cm!!! :shock: megkapta a személyit is,nagggyon büszke. :wink:

Vera:merre vagy????

Puszi,Anikó
vakili
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: