Új privát üzeneted érkezett!

Orsi :)
Igyekszem-igyekszem, látszik nincs elég dolgom. :D Ma kezdődik a sulim, biológia. Olvasgattam az elvárásokat. Elvárják, hogy heti 12-2O órát tanuljon az ember még az előadások mellett. :shock: Ha eltűnök, akkor nem ijesztgettek, tényleg ennyit kell készülni. 8)

Mindenkinek csók és özön!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Vera: ismerek pár tanárnőt a Huzellában és azt mondják, hogy a kéttannyelvűbe "minél" idősebb gyerekeket vesznek fel. Az én lányomnak 6 évesen és 3 hónaposan nagyon kevés esélye lett volna. Megkérdeztem. És mivel nagy a túljelentkezés, a "legfiatalabbaknak" kevés az esélyük. De kiváncsi vagyok, hogy valójában igaz-e ez. :)
Beszéltél iskolai pedagógusokkal? Ők mit mondanak?
Múlt héten tudtam meg, hogy a kéttanynyelvűben csak a nyelvórák negyedévente 52000 ft-ba kerülnek. Ez őrület. Meglopják az embereket. Te ezt hogy tudod? Mit mondtak a tájékoztatón?
A Búzaszemet csak akkor ajánlom neked, ha igazán vallásosak vagytok. :) Naponta többször imádkoznak az iskolában és véleményem szerint kicsit laza, játszós keresztény iskola ez.
Drukkolok azért nektek és ha Míra el is megy iskolába, legalább egyre több infót fogok tudni gyűjteni, hogy melyik iskolába érdemes majd mennünk jövőre. :)

Orsi: Flórácskának jobbulást! Nektek meg jó pihenést! Biztosan jó lesz. És hova mentek? Anyukámék 8-án mennek 4 napra a Visegrádi Thermál Hotelbe. Tőlünk kapták karácsonyra. :)
Mi csak síelni fogunk menni. De nem kettesben. :) Lili most tanul síelni és egészen jól megy neki. Kittinek is vettem lécet és a közeli dombokon én tanítom neki. Még jó, hogy esett most hó. Sajnos 4 év alatt csoportos síoktatásra nem vesznek fel gyereket a síiskolában.

Egcsi: 12-20 óra tanulás?! :roll: Le a kalappal! :)

Puszi nektek Rita

Kép
Kép
trita
 
 


de felpörögtünk :) :)

Rita!
azt mondták,h. 3 osztáyt indítanak alapból.Viszont ha van igény és jelentkezés akkor elindítják a 4. osztályt is aminek igen díja van.Nem tudom hova tettem noteszomat oda felírtam mennyi,de talán 10000,-/hó.
Sulival még annyit,mivel év elején Őt nem is mérték fel,még el kell vinnem nev. tanácsadóba h. " megvizsgálják" aztán akkor kiderül mi lesza véglelges döntés :)
Apuék hétfőtől csütörtökig lesznek ott Mírát is viszik :)
de jó lesz 1 gyerekes leszek pár napig :) :)

Egcsi!
nem semmi lesz,de eddig is ügyesen vetted az akadályokat :) Aztán azért heti 2* jelentkezzél ám :) :)

Orsi!
de jó lesz Nektek :) egy ilyenre én is beneveznék,jól esne egy kis alvás :) már lassan a felénél tartok élvezem nagyon :)
ez a kép amúgy :)
http://www.artbol.nl/img/full/36216.jpg
amúgy én is júniusi vagyok és nálam ez nem okozott gondot :wink:

Anikó emiatt sokat eszembe jutsz,Bence mindig milyen morán kelt :) B. most ezt csinálja :(

KépKép
viranka
 
 

 
 

Sziasztok :D

Egcsi
Azért remélem, csak riogatás volt, elég durva lenne a 2 gyerek mellett ennyit tanulni!!! :shock: Megint csak le a kalappal, hogy tanulsz! :wink:

Rita
Bükkfürdőre megyünk, és olyan jó ajánlat volt, hogy más hotel nem is nagyon szállt ringbe vele, azért ezt választottuk. És nem mindegy, hogy 3 éjszakát megyünk annyiért, amennyiért máshol 2 éjszakás lenne, ráadásul a szolgáltatások is többet nyújtanak, szóval jónak tűnik, remélem az is lesz!!! Átmegyünk majd kicsit Ausztriába is, meg kirándulgatunk, szóval remélem tényleg jól fogjuk magunkat érezni! :D

Vera
Az a kép csúcs!!! És ez gobleinben? Nagyon szép! De jó kis idő lesz megcsinálni!
:wink: 8)
Én megint egyszerre 3-at is hímeznék, teljesen bele tudok őrülni néha, annyi klassz minta van! :roll: Épp Anyukámnak hímzek a nyárra szülinapi ajándéknak, de közben az unokaöcsém szülinapja is lesz, úgyhogy lassan annak is nekilátok, aztán Flórának is találtam egy klassz kis mintát, és Gergő magasságmérője még nincs kontúrozva és teljesen megvarrva. :roll: :?
Az a baj, hogy nincs a napnak még 12 órája! 8)

Anikó????

Bocsi, mennem kell.

Puszi mindenkinek!

Orsi

avocado
 
 


Orsi :)
Biztos klassz lesz nektek! A képeket ne felejtsd! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!!!
Isten eltessen szuletesnapod alkalmabol (is)!!!
szoszi
szoszmosz
 
 


Boldog szülinapot :)

Szöszi,mi van veletek?

KépKép
viranka
 
 


Köszönöm! :D

Szöszi! Ez aztán a szülinapi meglepi! :P Ne gondold, hogy ennyivel megúszod! Gyere mesélj! :)

Apjuk reggel kisurrant a házból Bercivel virágot venni és még saját gyártású kártyát is kaptam... 8) Próbálok nem depis lenni, de ez a 37-es érzékenyebben érint, mint a tavalyi... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi Drága!!!

Boldog szülinapot!!! :D :D :D
Na neee! Nehogy depizz itt nekünk! Én 36 leszek, de tojok rá, jól érzem magam, és ez a lényeg, nem igaz? :wink:

Puszi hegyek! :D

Ja, pasijaid tündériek! :D

Orsi

avocado
 
 


Orsikám, 36 az csak 36... :D Amúgy én is jól érzem magam, semmivel nem rosszabbul, mint tavaly ilyenkor. :wink: A "depi" nem olyan komoly, csak belegondoltam, hogy a francba, öregszem... :roll: :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
a gyerekek öregszenek nem mi :) :) :)
én le sem merem írni mennyi leszek 8)

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Egcsi: Isten éltessen sokáig!! :)

Szombaton voltunk Törökmezőn szánkózni. Rendkívűl jól sikerült. :D Sajnos Törökmező már nem olyan mint régen, nem tartják karban és sok helyen a természet átvette az irányítást, de voltak óriási, hosszú lejtők és nagyon jókat csúsztunk rajta. A szánkó a végén szét is tört, mert a dombos huppanókat nem bírta. De Endrének sikerült megcsinálnia. 8)
Nagyon jó családi kiruccanás volt. Mindenki nagyon élvezte, legfőképpen a lányok. :) Utána beültünk egy cukrászdába Verőcén, egy kicsit felmelegedni. :lol:
Vasárnap Lili volt a síiskolában. Most kezdték el a felvonózást. Nagyon jól ment neki. Elsőre sikerült, teljesen magabiztos volt, mintha ezer éve síelt volna. Már egész szépen lecsúszik lejtőkön és ügyesen kanyarodik. Még csak a megállással van gond, de ha nem megy neki, egyszerűen csak oldalra dől. :lol:
Kitti is fog majd októbertől, de márciusban úgyis megyünk Ausztriába síelni és akkor őt is fogom tanítgatni, az iskolában ellesett trükökkel. :)

Vera: Köszi az infókat. Hétfőn volt a mi ovinkban is tájékoztató és egy barátnőm aki ott volt, elmondta a részleteket, tehát már én is mindent tudok. :)

Orsi: Bükfürdő szüper hely! Tudod, hogy mi is minden nyáron oda megyünk. :) Sokat átjárunk Ausztriába. :)
Érezzétek jól magatokat. Biztos jó lesz.

Szombaton megyünk esküvőre. :) Lányok nagyon készülődnek, nagyon várják, mert sose voltak még esküvőn. :) A templomba nem jönnek, hanem a 6 órakkor kezdődő vacsorára és táncra. :)

Képek:
Szombati szánkózás, apa és Kitti:
Kép
Lili tanul síelni:
Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Sziasztok!

Egcsi: Isten éltessen sokáig!! :)

Szombaton voltunk Törökmezőn szánkózni. Rendkívűl jól sikerült. :D Sajnos Törökmező már nem olyan mint régen, nem tartják karban és sok helyen a természet átvette az irányítást, de voltak óriási, hosszú lejtők és nagyon jókat csúsztunk rajta. A szánkó a végén szét is tört, mert a dombos huppanókat nem bírta. De Endrének sikerült megcsinálnia. 8)
Nagyon jó családi kiruccanás volt. Mindenki nagyon élvezte, legfőképpen a lányok. :) Utána beültünk egy cukrászdába Verőcén, egy kicsit felmelegedni. :lol:
Vasárnap Lili volt a síiskolában. Most kezdték el a felvonózást. Nagyon jól ment neki. Elsőre sikerült, teljesen magabiztos volt, mintha ezer éve síelt volna. Már egész szépen lecsúszik lejtőkön és ügyesen kanyarodik. Még csak a megállással van gond, de ha nem megy neki, egyszerűen csak oldalra dől. :lol:
Kitti is fog majd októbertől, de márciusban úgyis megyünk Ausztriába síelni és akkor őt is fogom tanítgatni, az iskolában ellesett trükökkel. :)

Vera: Köszi az infókat. Hétfőn volt a mi ovinkban is tájékoztató és egy barátnőm aki ott volt, elmondta a részleteket, tehát már én is mindent tudok. :)

Orsi: Bükfürdő szüper hely! Tudod, hogy mi is minden nyáron oda megyünk. :) Sokat átjárunk Ausztriába. :)
Érezzétek jól magatokat. Biztos jó lesz.

Szombaton megyünk esküvőre. :) Lányok nagyon készülődnek, nagyon várják, mert sose voltak még esküvőn. :) A templomba nem jönnek, hanem a 6 órakkor kezdődő vacsorára és táncra. :)

Képek:
Szombati szánkózás, apa és Kitti:
Kép
Lili tanul síelni:
Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Bocsi, hogy kétszer. :( Valami hiba lehetett.

Kép
Kép
trita
 
 


Rita :)
Klassz lehetett a hétvége! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi Drága!
Nagyon boldog szülinapot Neked!

Csajok,fel a fejjel! Én most töltöttem a 39-et,úgyhogy kis csitrik vagytok hozzám képest! na,én már depizhetek a korom miatt. :wink: ( Mondjuk most ez a legkevesebb,ami miatt depizek.) :roll:
Bocs,majd próbálok bővebben is,de most jöttem salsáról,és már kéne menni aludni.
Puszi:Anikó,az elveszett
vakili
 
 


Anikó :)
Köszi! :)
Salsa :D Ti aztán tudtok élni! Apjukkal jársz?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hahó, itt a nagy hó! :)
Elképesztő mennyihó esik. Évek óta nem volt ilyen!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
trita
 
 


Ez nem semmi! :shock: Kicsit hazaugranék szánkózni... :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyok, de már nagyon mennék :wink:
Másfél héttel előrébb tartok, úgyhgy valszeg február közepe táján már talán kettőben leszek :wink:

Kép

Kép


Puszi mindenkinek

málna2162
 
 


Málna :)
Nagyon csini vagy! Drukk neked az utolsó hetekre! Valakinek tudsz küldeni sms-t, ha eksön van? :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Málna
Tényleg nagyon csini vagy! Hajrá! :wink:

Anikó
Azta, nem is emlékeztem, hogy 3 évvel idősebb vagy! amúgy simán letagadhatnál úgy 9-et! :wink: :D
Salsa :D
Depi :evil: Remélem csak vicc volt! :D

Egcsi
Gyere, itt nálunk jó kis dombok vannak Szilason! :wink:

Rita
Klasszak a képek! :D Jó kis kirándulás lehetett! :D
Lili nagyon kis ügyes! Gergőt tuti rá nem venném, annyira nyúl minden ilyesmiben!
Köszi a jókívánságot, remélem klassz lesz Bükkfürdő!

Vera
Puszi:D

A mi házunk mellett is derékig ér a hó, 2 napig egyfolytában lapátoltunk, azért a végén már kicsit elegem volt! :evil:
De gyönyörű minden, főleg ma, mikor hétágra sütött a nap....szóval szép, de azért én már nagyon várom a tavaszt!!! :oops: 8)

Majd én is hozok képeket......de semmit nem ígérek. Kicsit ellepnek a hullámok!
:? Már csak a csütörtököt várom, túlélésre játszok. 8)

Bocsi, ennyire futotta, leesek a székről!

Puszi mindenkinek! :D

Orsi

avocado
 
 


Napsugarast :)

Rita!
de ismerős a látvány :) :) na ha Apa kiszűri képeket én is teszek :)
én is voltam Visegrádi termál Hotelben nagyon klassz hely és szép :) gyerekeim élvezték :) :)
Egcsi!
cseréljünk :) nálatuk tuti jó idő van :) itt meg repkednek a -ok :(

Anikó!
na legyél vidám ha nem felejtem el és lesz energiám felhívlak(na persze ha telszámod megvan mert másik tel,annyit lett dobálva tönkremnet )

Málna de csini vagy :)
s mennyire a végén :)


:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Orsi :)
Kitartás! Már mindjárt csütörtök! :D

Viranka :)
15 fok körül van. Persze pluszban... 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
Egcsi:egyedül járok salsázni,meg Attila is külön.Így egyszerűbb a gyerekek felügyelete.15 fok? Bár mi is ott tartanánk már,de megint csak szakad a hó.Úgy várom a tavaszt!!!
Milyen rendes apjukod van! :lol: Én táncról jöttem haza a nagy napon,és itthon vártak tortával,virággal,gyertyafényes vacsorával,szépen felöltözve ingben,Kata kisminkelve,és együtt énekeltek nekem.nagyon megható volt.... :D

Vera:majd hívlak én,nekem megvan a számod. :lol:

Orsi:mikor mentek? Vagy ezért vártad a csütörtököt?
Depi nem volt vicc,de nem rontom itt a hangulatot,és hosszú is lenne...

Málna:jaj de szép a pocakod! Drukk Nektek,és értesítsetek valahogy minket!

Rita:jók a képek,ügyesek a lányok.Esküvő hogy sikerült? Biztos szépek voltatok,kaphatunk erről is fotót?

Voltunk ma moziban,Avatart néztünk 3D-ben,és nagyon jó volt.

Puszi,Anikó
vakili
 
 


Anikó :)
Szia! :D Nem depizni! Ha segít gyere mesélj! 8)

Apjuk elutazott 2 hétre dolgozni az ország másik felébe... :roll: Nem tudom mi lesz még 13 napig, Bence már ma este is menni akart a reptérre felvenni az apját. Nem bánom, hogy apás a lelkem, de ilyenkor nem könnyű. Telefonon beszélnek, de ugye az nem az igazi.

Málna :)
Nektek drukk! Minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi Drága!
Aranyos vagy,de sajnos nem segít. :( Elkezdtem szedni a homeos gyógyimat,aztán majd meglátjuk mi lesz.....
nem lesz semmi a következő két hét Neked sem.Van ilyenkor segítséged,ha menned kell valahová?
Pusza
vakili
 
 


Anikó :)
Suli időben viszem a gyerkőket a bébisintérhez. Ma pl. fél 3-tól este fél 8-ig okosodom, addig ott lesznek.

Na, vége a betegség nélküli időszaknak. Berci köhög. :roll: Láza szerencsére nincs, jó lenne, ha nem kellene mulasztania a suliból.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Jelentem megjöttünk és szuper volt minden, de a mai nap duplán betett (pihi után tanítás, hát durvinyek volt!), úgyhogy most nem írom le részletesen, hanem majd ha kicsit magamhoz tértem!

Nagyon jól éreztük magunkat, a Hotel szuper volt, mindenkinek csak ajánlani tudom, ráadásul most februárban a félpanzió teljes panzió, így még az ebédet is kaptuk, szóval full extra volt minden! De majd mesélek részletesen, most megyek a zuhany alá! 8)

Puszi mindenkinek :D

ORsi

avocado
 
 


Egcsi:hogy van Berci?
Mielőtt elfelejteném,holnapra boldog névnapot Neki! :D (Bár úgy tudom ott nem tartjátok...)

Orsi:örülök,hogy jól sikerült a pihenés,majd mesélj! :D

Puszi,Anikó
vakili
 
 


Sziasztok!

Orsi!!!
Ha jól emlékszem te a Flórba szültél, ugye?!
Volt szülésznőd?VAgy nem tudsz esetleg ajánlani valakit?Olyat akit nem kell fuvarozni...
A második orvosom is kidőlt a sorból, úgyhogy most itt állok orvos, és szülésznő nélkül...

málna2162
 
 


Anikó :)
Köszi! :wink: Berci jobban van, tegnap nem engedtem suliba és megpróbáltam ágyban tartani (ha-ha-ha, nice try), és mára már sokkal jobban van, úgyhogy elengedtem iskolába. Hallottam ott más gyereket is köhögni, úgy látszik, most szezonja van. :roll:
Sajna Bence is taknyos lett, alig aludtunk az éjszaka. :?

Málna :)
Ez azért elég gáz, mi lett a dokival? Én lehet, hogy nem aggódnék a dokikeresés miatt, állítólag a szülésznő sokkal fontosabb.

Hétfőn megírtam ez első teszteket, elég jók lettek, de nem is voltak nehezek. Azért a biológiának titulált biokémia nem lesz egyszerű... :shock:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na, merre vagytok? Mindenki hógolyózik vagy lefagyott az internet? :shock:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Bocs,csak Verának gyorsba:
Isten éltesse sokáig Bálintot! :lol:
Puszi
vakili
 
 


Anikó köszönöm :)

Egcsi!
Bercinek utólag boldogságost :) teszik a lefagyot net :)

végre túl farsangon persze varrógépem bekakkukolt mikor Míra ruháját varrtam volna,így a kapott koszoruslány ruciját beszűkítettem felhajtottam kézzel :) azt mondta Ő lesz a Papucssszaggató királykisassszony a Magyar Népmesék sorozatból majd a frasangi bulin úgy mutatkozott be h. a Só-ból a legkisebb királykisasszony :)

talán nyugisabb hetek jönnek,hímzek ha tudok és jól haladok,már kevés van hátra :)

Egcsi!
milyen a suli? Apjuk hazaért már? gyerekek h. bírják?

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Viranka :)
Köszi! Nektek is boldogat! :wink:
Képek a farsangról? 8)
Apjuk szombaton érkezik, már várjuk. Az aprónép jól bírja, jobban, mint számítottam. Azért egyre többet emlegetik. Sokat segít, hogy naponta többször tudnak vele beszélni telefonon.
A suli eddig nem gáz, de ahogy elnéztem fokozatosan nehezedik. Nem kell heti 2O órát tanulnom, de többet kell mint múlt félévben. :wink:

Üdv mindenkinek,

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Gyors leszek, mert a suliból írok, épp van egy hiányzóm.

Málna
Igen ott szültem és a szülésznőm szuper volt! De a dokim is!
A doki Dr.Surányi Tibor, a szülésznő neve nem ugrik be, de ő még szuperebb volt! De a Hugim is ott szült és az ő szülésznője is nagyon jó volt. Ha kell, megírom a számokat priviben! Írj Te is privit, mert akkor látom, hogy írtál, amúgy meg lehet, hogy csak 1-2 hét múlva keveredek ide. :roll:

Rólunk: én lerobbantam, ma du.megyek a dokihoz. Flóra már jobban, igaz egész héten itthon, anyósomék eljöttek szerencsére! Gergő még tartja magát, igaz kicsit köhécselgetett, remélem megússzuk!

Egcsi
Hajrá a tanuláshoz, részemről még mindig le a kalappal! :D

Vera
Hímzés :D Én is hímzek ezerrel, most az Anyué szünetel, épp az unokaöcsémnak csinálok egy képet, májusban lesz a szülinapja. Majd ha eszembe jut felteszem, hogy milyenek lesznek, ha kész lesznek.

Mennem kell, jön a következő gyerek fuvolaórára.

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi :)
Jobbulást nektek!
Mi jól vagyunk, bár tegnap apjuk azt mondta, lehet még egy hetet kell maradniuk... :roll: Hát nem ugrándoztam a boldogságtól. De legalább dolgozik, mert itt még mindig semmi munkafronton. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Gondoltam tuti el fogom felejteni a képet, így most gyorsan felteszem. Sajnos a másikról majd csak akkor, ha kész lesz, mert arról nincs a gépben.
Szóval ezt hímzem Anyukám születésnapjára:

Kép

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi, ez nagyon tuti!!! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Orsi!
gyönyörű :) :)
enyémből nincs sok már és megvettem a párját is :) :)

Egcsi!
:( :( gyerekek meg számolják vissza napokat mi?

Málna?????????

Anikó!
hogy vagy?

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Még egyben :wink:

Orsi

Köszönöm...De már nem kajtatok szülésznő után sem...Nem szívesen vállalnak be kismamákat a 36.hét után.Ami érthető.Bár az én esetem elég extrém...Én nem tehetek róla, hogy így jártam.A doktornő akinél szültem volna, terhes lett, de sajnos veszélyeztetett...Már jobban van szerencsére!
Úgy vagyok vele, hogy már tudom mi fog történni.Orvos, szülésznő ígyis-úgyis lesz, de nem fogadok fel senkit.
Úgy sincs időnk megismerni egymást úgy, hogy minden szempontból elégedett legyen az ember :wink:

tegnap voltam nst-n.Elég aktív volt a baba, de fájásokat nem mért a gép :? Ami mondjuk nem jelent semmit, mert Máténál sem volt semmi jel, egyszer csak mentünk :wink:

Majd meglátjuk mi lesz.
Jelentkezem ha van valami

málna2162
 
 


Viranka :)
Számolják, de még jó sokat kell számolniuk, mert marad még egy hetet. :roll:

Málna
Drukk nektek! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali Csajszik!

Mi ez a nagy csend? :shock:

Málna? Egyben vagy még?

Nőnek a fiaim:
Kép Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Még egyben :wink: bár reggel már elhagytam a nyákdugóm egy részét :wink:
Van egy olyan megérzésem, hogy hétvégén már kettőben leszünk :wink:

málna2162
 
 


Óh Málna :) már azt hittem babahírrel jösz :) :)

mi megvagyunk,bár én most kissé betegen,szokásos jobb idő nem öltözöm úgy fel :(
Mírával ma operettszínházban jártunk :)
Musicalmeséket ajánlom :) :) annyira élveztem én is :) nincs sok díszlet tele dallal :) az elején mikor megérkeznek a tündérek lányom tátott szájjal így szólt: Csodálatos :) :) a végén teljesen kétségbeesett h, ennyi volt és menjünk máskor is :) :)
Szóval ajánlom mindenkinek :)

képek holnap csudaklassz kötött cuccokkban :)

vera

KépKép
viranka
 
 


Hajrá Málna! :) Jöjjön az a gyerök, izibe! :wink:

Vera :)
Aztaaa, engem is vigyél el.... 8)
Jobbulást és öltözz fel rendesen! :?

Mi is megvagyunk, apjuk jön szombaton. :wink:
A sulim is megyeget, eddig minden akadályt sikeresen vettem, de nehezedik a pálya, úgyhogy fel kell kötnöm a gatyeszt. :)

Üdv a rejtőzködő tagoknak is. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ehun egy rejtőzködő! :lol:
Egcsi Drága:boldog névnapot! Már csak egyet kell akkor aludni apjukhoz. :lol: Szép nagyok a fiaid!!! Suliban ügyeske vagy. :wink:

Málna:akkor itt is (írtam az iwiw-en) Nagyon boldog szülinapot kívánok! Igazán szép ajándék lenne ez a kisfiúcska.... :wink: Megírtam a számom,ha gondolod üzenhetsz. Izgulsz nagyon?

Vera:ejnye-bejnye,tessék jobban felöltözni! Jobbulást és várjuk a képeket! Na,Bence biztos nem ülne végig egy előadást.Azt mondja,az oviban is nagyon unja,mert mindig hosszú. :shock:

Orsi:hahó!!!!

Pusza,Anikó
vakili
 
 


Anikó :)
Köszike. 8)

Málna :)
Csatlakozom az előttem szólóhoz: Happy Birthday!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Málna!
Boldog szülinapot :)

Egcsi!
neked meg boldog névnapot :) :) Apa otthon már?
atyám de nagyok már a fiúk :)

no és az ígért képek :)
Míra rucija és a hozzá való szütyő :)
Kép
Bálint vonatos pulcsija :) van rajta napocska,felhőcske szemafot :) :) nagyon klassz :)
Kép Kép Kép Kép

KépKép
viranka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: