Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi

Igen a hímzésre :wink: OK, megnézem a műveid és írok!
Köszi előre is :wink:

Manóci

Nem értem a kérdésed :roll:
Én nem ragaszkodok a fiú mellett.De végül is TELJESEN mindegy, hogy fiú vagy lány. Főleg azután, amikor láttam csápolni :D
Nem fogok eret vágni magamon, ha fiú lesz :D Ruhára tuti nem kell majd költenem.

málna2162
 
 


Málna :)
Az biztos, hogy anyagilag jobban járnál. :D Most néztem át az őszi ruhatárat, csak cipőt kell vennem Bencének, a többit örökli. 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Borzasztó, hogy mennyire nincs időm jönni, indul a suli, Flórával ma kezdtük a beszoktatást az oviban, szóval ezer+1 felé vagyok, kettéállnak már a füleim, de csak túléljük! 8)

Remélem mindenki jól van és szintén suli-munkakezdés miatt vagytok távol igazoltan! :wink:

Képekhez azóta sem jutottam hozzá......maaaajd :roll:

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 

 
 

Orsi, Szintén zenész :wink:

Mindenkinek, pussz

Majd jövök beszámolni rólunk is.
manóci
 
 


Sziasztok :D

Csak beugrottam. Kész lettem Flórácska zsákjával, íme:
Kép

Persze kellett Velük is csinálnom egy képet 8)
Kép

Majd jövök :roll:

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi drága,most csak Neked!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Flórácskának!!!!Tudom,hogy holnap lesz,de nem bizti,hogy idejutok.

Pusza és bocs Többiek
vakili
 
 


Happy Birthday Flóra Királylány!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Orsi

Flórának nagyon boldog születésnapot: D

Tegnap voltam Uh-n. :wink:
Amint látjátok a vonalzóm, most már tuti, hogy férfi uralom lesz a családban :lol:
Minden rendben van, izeg - mozog, mint egy sajtkukac: D
3 hét múlva megyek genetikaira.
El kell kezdeni fiú neveken agyalni, mert eddig csak Bogink volt: D

málna2162
 
 


Flóra!
boldog szülinapot :)
Anya szép táskát csinált :)

köszöntéseket köszönjük :)

Málna!
hú de emlékszem,mikor kiderült,h. öcsike lesz Míra olyan hisztit levágott,h. Ő hugit szeretne :)
gratula :) majd a 3. lány lesz :)

KépKép
viranka
 
 


Málna :)
Öcsibogyóhoz gratula! :D

Vera :)
Jók az új képek a vonalzóidnál! :D

Mi jól. Bence mindent egyedül akar csinálni. :roll: Elkezdtük a bilizést is, pisilés ok, a nagyobb dolgok egyenlőre pelusba. 8) Berci ma már nem volt túl lelkes az iskolába meneteltől. :roll: Már le tudja írni a nevét nyomtatott betűkkel, de szerintem az írás a legnehezebb neki.
Az én sulim is megyeget, de nem bánom, hogy csak két tantárgyat vettem fel kezdésnek. :wink:

Üdv mindenkinek,
Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Csak bekukk. :roll:

Flórácska nevében köszönöm a köszöntést, nagyon drágák vagytok! :D

Szegénykém pénteken megfázással ünnepelte a szülinapját! :( Aznap ebédelt volna először az oviban, nekem aznap már muszáj volt tanítani (addig mindenhova hurcolásztam szegénykét, órabeosztásra, meg ilyenekre :roll: ) és úgy volt, hogy ebéd után Karcsi megy érte és viszi is a barátnőmhöz, ott lett volna 4-ig, amíg tanítok. Erre Flóra baba benáthásodott, tehát se ovi, se Viki, e helyett kattogó Apa és Anya-agy, hogy mi is legyen! :roll: :? Persze nagyi csak este érkezett, így úgy oldottuk meg, hogy én 3-ig besűrítettem a gyerekeket a suliban, Karcsi meg 3-tól sűrítette be az óráit (még szerencse, hogy a zenekari próba még üres!), így valahogy összehoztuk, de persze az igazgatónőnk szuper drága volt, hogy egyáltalán belement és én tuti 5 évet öregedtem! Amúgy is ezen a héten végig! :roll: De túléltük, igaz most még inkább részvétem és elismerésem azoknak az anyukáknak, akiknek semmi segítségük nincs nagyszülői részről!!!

A szülinapozás holnap lesz, és szerencsére Flóra már majdnem teljesen ok, úgyhogy remélem jól fogja magát érezni és örül majd minden ajándékának! :D

Majd hozok képeket, ígérem!!! :oops: 8)

Puszi mindenkinek, de még piskótareceptet kell vadásznom. :twisted:

Pusssssssz :D

Orsi

avocado
 
 


Orsikám, majd belejössz a váratlan helyzetek elhárításába. Egy idő után már nem stresszelsz, mert eleve lesz egy "B" terv. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Épp mindenki alszik, úgyhogy túl vagyok egy adag fotó lekicsinyítésén, remélem még fel is tudom rakni! 8)

Nyár, Balatonlelle (első vidámparkozás)
Kép
Kép

Kirándulás
Kép

Nagy munkában
Kép
Kép

Hintómúzeum
Kép

Sümegi vár (eső, didergés, de töretlen jókedv)
Kép

Balatonlelle (második vidámparkozás)
Kép
Kép

Hattyúetetés
Kép

Egyik esti elalvásuk 8)
Kép

Vízibicikli
Kép
Kép

Torta 1...
Kép
Kép

...és az ünnepelt
Kép

Torta 2...
Kép
Kép

..és az ünnepelt
Kép

Ja, torta 2 belülről (eddigi legjobban sikerült tortám!)
Kép

Tudom, hogy sok, de még 1 van :wink:

Mi, tegnap
Kép

Bocsi lányok, mindig ez van, de gondolom már meg sem lepődtök. :?
Nyugodtan szidjatok, legfeljebb kicsit csuklani fogok. :wink: 8)

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi
Szidásról szó sincs. :wink: Jó kis nyári színetek van a nyaralós képeken. :)
Az apukás elalvós kép haláli. :D A tortákat te csináltad? Jól néznek ki nyam-nyam.... 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
Drága vagy! :D
A torták sajátok, az első Mindmegette recept, az is fincsi volt, de a második, amit én találtam ki, az szuper lett, az egész család odáig volt, pedig se Anyu, se Hugi nem szeretik a puncsot és ezen a máz az puncs ízű volt!(Flórácska rózsaszín tortát akart. 8) ) De olyan jól illett a benti cucchoz, hogy 2x is ettek, majdnem az egész elfogyott első körben!!!
Amúgy semmi különös, mert sütöttem egy csokis piskótát, azt vágtam 3 részre, megkentem tiramisu krémmel (ez egy szuper tiramisu receptből van 8) ) és végül bevontam puncsos cukormázzal. A tetején a rajzok is cukormázból vannak, lehet kapni kis tollakat, 4 színben és tök jól lehet vele rajzolgatni a tortára. Szóval próbáljátok ki, nagyon finom!!! A tiramisu krém receptjét is szívesen elküldöm, vagy felteszem ide. :D

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi :)
Tiramisukrém recept jöhet. A cukormázt hogy csináltad?
A fiam most kérdezte, hogy mikor csinálok gyümölcstortát, amilyen a szülinapján volt... Még az is lehet, hogy jövő héten. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
Hát bevallom, hogy a puncs cukormáz az zacsis, DrOetker, de már egyszer próbáltam és akkor is nagyon ízlett. És nincs vele nagy macera, csak vízzel el kell keverni. 8) Mivel Flóra szinte csak rózsaszín tortát hajlandó a szülinapján elfogadni, ezért tavaly szív alakú volt, de akkor 2 színű lett, mert csak 1 zacsit vettem és nem lett elég a tortára, fele csokis cukormáz volt, fele ilyen puncsos. Most már 2 zacskóval vettem!!! 8)

A tiramisu krémje: 3 tojássárgáját kikeverünk 3-4 kanál cukorral (de a cukor ízlés szerint lehet több is, kevesebb is), beletesszük a rumaromát és belekeverjük a mascarponet. A 3 tojásfehérjéből kemény habot verünk és ezt is beleforgatjuk. Ennyi.
Ha Tiramisut csinálsz, akkor a babapiskótákat tejeskávéba(!!!!) kell kicsit belenyomni, picit szívjon magába, és egy sor babapiskóta, rá a krémből és megszórni kakaóporral és így rétegezni, míg a krém el nem fogy. Isteni, én soha nem szerettem a Tiramisut ez előtt! Azóta családi kedvenc lett, ha valamiért összejövünk, mindig csinálunk, vagy én, vagy a Hugi, vagy Anya.

Jó étvágyat! :wink:

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Na, jól eltűnt mindenki.... :shock: Éltek még ? 8)

Mai tesós kép:
Kép

Mi jól vagyunk. És ti ?:D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Mi is jól vagyunk, egyik betegségből ki, másikba be, szóval elvagyunk. Nagy a hajtás, főleg betegen volt gáz, a múlt hétvégét totál ágyban töltöttem, de hétfőn már muszáj volt tanítani. :? Péntekre voltam úgy, hogy ok, és ma, hogy na, elmúlt volna?
De Karcsi állandóan visszaesik, most harmadszor. :evil:

Bocsi, de annyira hulla vagyok, hogy most többre nem futja. :roll:

Egcsi
Édes a kép! :D

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi :)
Gyógyuljatok! Betegen dolgozni nagyon gáz... :?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Itt is egy eltűnt :oops: Élünk még :P

Mi jól vagyunk, Eszti ovi, szereti nagyon, Hanni+ én bölcsizünk, csak nem egy csoportba :wink: de egy helyen és olyan jó ott látni játszani!
Tök jól beszokott a bölibe, szereti nagyon, játszik a gyerekekkel, egész napját nevékenyen tölti, eszik, alszik nagyokat, szóval jólérzi magát! Jó helyen van :P :wink:

Nekem is tök jó a meló. Rendik, és jófejek a kolléganőim, édesek a "gyerekeim" :lol: Szóval tetszik nagyon, és minden tök jóóóóó!

Egyet kicsit nehéz még megszokni a korán kelést, és a reggeli elindulás, öltöztetés, mizériát! Azért 5 év itthonlét csak 5 év :roll: :P De majdcsak belerázódok én is.

A suli is folytatódik, már 1 hónapja járok minden szombaton. Reggel 8- 18-ig. Ez így kicsit sok, hogy csak 1 napom szabad az egész hétből. De majdcsak letelik ez is.
Épp ma kaptam válasz mailt a kiválasztott konzulensemtől, hogy elfogad :wink: Hurrá, hurrá lassan neki is állhatok írni a szakdolit.

A délutánok is foglaltak, esztivel járunk továbbra is úszni, és RSG- re is. Nagyon tetszik neki, ügyes. De jó kemény, olyan fáradt azokon a napokon :roll: Tök kemény erőnléti edzések vannak, hasizom hegyekkel, és nyújtásokkal!
De tetszik neki, egyenlőre :wink:
Mondjuk ő akarta :P :lol:

Tömören ezek vannak velünk. Nem ígérem a napi részvételt, de talán a heti egyet valószínű :P


Orsi, nagyon klasszak voltak a torták, és biztos finik is :wink: Képeken jól néztek ki, gyerekek édesek.
Tiramisu, nálunk detto a helyzet! Én is tanultam egy baromi jó receptet, / Hannát mikor szültem egy cukrász csaj feküdt mellettem. Grand Hotel Hungáriába dolgozik. Szerinted......................... :P :P :P :lol: párat kértem tőle. Na, és annyira tuti az is, hogy azóta nálunk is az összes családi ünnepen nekem kell vinni a Tirát!!! :wink:

Betegségek :cry: sajnálom. De azért, ha ennyit visszaesik Karcsi, ki kéne feküdnie inkább. Ez nem jó így hosszú távon!!
Jobbulást nektek!!!!+++++++


Egcsi,nagyon kis édik a fiúk, és mekkorák már :shock: :)
Suli hogy megy??Bercinek??

Na, léptem holnap reggeles vagyok :?
Jó éjt
manóci
 
 


Manó :)
Legközelebb egy képet is dobj a csajszikról... 8)
Suli okés, bár a pszichológia előadó professzor asszony az idegeimre mászik, de csak decemberig kell kibírnom... :roll:
Kommunikáció az ugye folyamatos beszédírás és előadás csütörtökön a helyes fogápolásról beszélek majd. Nem hiszem, hogy gondot okozna kitölteni 6 percet tartalommal. :wink:

Ami rossz hír, hogy após állapota elég rosszra fordult, Boti megy haza vasárnap, hogy ha történik valami, még lássák egymást... :( Após mondta, hogy engedjem Bercit is, de sajna a fiatalembernek nincs útlevele, így marad. Pedig engedtem volna...
Suli elég jól megy Bercinek, ezen a héten a C betűt tanulják. Az írás is egyre jobban megy neki, egyedül az S betű okoz gondot. Fordítva írja... :roll:
Szóval ennyi rólunk.

Továbbra is szeretettel várjuk kedves olvasóink hozzászólását! :D Rita, Málna, Anikó, Timi??????????

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi Drága!
Aranyos vagy,hogy hiányolsz,igazad van,olvasni azért szoktam,de írni......Most már én is dolgozom minden nap,állandó időzavarban vagyok,bocs. :oops:

Puszillak Titeket!

Anikó
vakili
 
 


Sziasztoko!

Egcsi!
engem már nem is hiányolsz :wink:
Apósod :(
s 3ka még nincs útban :)

Amúgy mi is megvagyunk,most Míra őszöl Papáékkal Bogácson,így a héten egygyerekes anya lettem :)
Jól esik aza 3 óra csend míg B. alszik,bár már egyre jobban hiányzik a csajszi :)
Közben Bálint 2 éves lett eszméletlen módon elkezdett dumálni,ha így folytattja lassan a nővére nyomdokaiba léphet.Az h. bölcsibe mehet e az majd kiderül ha egyszer megérkezik a véreredmény :(
Míra most jazz balettra kezdett el járni,ahol Lilivel,Kittivel és Ritával is találkoztunk már :) amúgy lelkesen jár oviba ahogy B. mondaná "Dede obidásba ment :) " s ezt mindenkinek mondja :)
Igazi jó tesók,mostanában egyre többet játszanak el együtt,no persze vita,bunyó is van :) két kis zsiványom :)

teszek pár képet :)
Kép Kép Kép Kép
Míra Hugival beszélget :)
KépKépKépKép Kép

KépKép
viranka
 
 


Vera
De téged is hiányollak! :D Hármaska jövőre! :wink:
Képek nagyon jók, mindkét zsiványod nagyot nőtt. :)
Milyen véreredménytől függ a bölcsi?
És amíg el nem felejtem,

HAPPY BIRTHDAY A NAGYFIÚNAK!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok,

Itt is egy elveszett olvasó :oops: Mi is jól vagyunk, annyira rohannak a napok hogy csak kapkodom a fejem. A menetrend nálunk is hasonló, Veronika délelőtt oviban, Zsombor mellett elég nehezen próbálom megcsinálni a dolgokat, heti 2x délután manó is táncra jár, a fentmaradó napokon meg barátokhoz vagy játszóra mentünk hogy ne üljünk itthon. Zsomborral kedden délelőtt Tücsök zenére járunk mert imádja a zenét. Egy nagy gazember lett ő is, már kezdődik a "én pont az ellenkezőjét akarom mint anya " korszak és ha nem az van amit ő akar akkor egyszerűen földhöz vágja magát.

Vera,
Mikor menne Bálint bölcsibe?

Anikó,
Mit dolgozol?

Egcsi,
Berci már tanul írni?

Orsi,
Nagyon jól áll neked ez a göndör haj

Többieknek is puszi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi :)
Igen, tanulják a betűket leírni is, igaz csak nyomtatottan, itt a "szépírás" 3.-ban kezdődik.
Zsombi jó korán kezdi a hisztit. :shock: Bence is benne van rendesen az akarnokságban. :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ma fényképezkedés volt a suliban, Bercinek kellett új ing. Ragaszkodott a nyakkendőhöz is, azt mondta ő lesz Mr. Man. :D
Kép

Boti egy hét múlva jön haza, a kicsi minden nap emlegeti.

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi:azta,de jóképű a legénykéd!!!! :lol: Nekem a gyengém az öltöny,nyakkendő..... :wink:
Hogy van apósod? :?

Andi:van egy KFT-nk,és ott adminisztrálok.Árajánlatok,számlázás,kimutatások,stb.
Hiszti :?

Vera:jaj de jó képek megint!!!Édesen dumál Bálint. :lol:
Ritáék jól vannak?

Manó:de jó ilyet is hallani,hogy minden tök jó a melóhelyen! :lol: Napjaid nem unalmasak! :wink:

Orsi:nagyon jók a képek!!! Klassz a hajad! :lol:
Tiramisu nálunk is nagy kedvenc,és a Mascarpone dobozán lévő recept szerint csinálom.
Ez a sok betegség nagyon gáz! :?

Na,lépek,majd jövök.Holnap megyünk hastáncra Katicával. :P

Puszi Mindenkinek:Anikó
vakili
 
 


Anikó :)
Együtt hastáncoltok Katával? Az szupi! :)
Köszi kérdésed, após megvan, hogy mennyire jól azt nem tudom. Tegnap operálták megint, kivettek egy áttétet az agyából.... :?
Boti is elment dokihoz, nála is kiderültek dolgok, pl. a vérnyomása magas, mondjuk ez nem volt nagy meglepi, kapott rá gyógyszert. :roll:

És ismét a fiaim 8) :
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi: Váó,micsoda pasik!!!!! :wink:
Apósod :( Ez elég komoly....
Ez a magasvérnyomás egy nagyon alattomos dolog,jó,hogy észrevették. :? Voltak tünetek,vagy csak úgy elment Boti egy kivizsgálásra?
Hastánc jó volt,de olyan izomlázam van,hogy ihaj! Ma is megyünk,ez egy ilyen kis gyorstalpaló alapoktatás.Jó béna vagyok,de a társaság klassz,úgyhogy elvagyunk. :lol: Na meg legálább kettesben vagyunk kicsit Katicával,az is kell néha.Fiúk meg elmentek moziba,ebédelni,vettek Gerinek télikabátot,Bencusnak bakancsot,úgyhogy nagyon kis ügyik voltak! :lol:

Puszi,Anikó
vakili
 
 


Anikó :)
Tényleg ügyik voltak a fiúk! Bencus hogy van? Szereti az ovit?
Botinak már régen magas a vérnyomása, de az utóbbi időben kezdett bedurvulni... :?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi :D
Én is megdícsértem a fiúkat,hogy ilyen kis ügyik.Apa már kevésbé volt megelégedve Katica új csizmájával,szerinte nem kislánynak való. :? De hát mit csináljak,ha 38-as lába van,arra már nem kapok gyerekes csizmát?! (Meg Kata már igazi nagylány,nem is biztos,hogy felvenné.) :?
Bencus nagyon szeret oviba járni! Már úgy kell visszahívni reggelenként,hogy adjon egy puszit. :wink:
Most kicsit fura a hangja,meg néha mondja,hogy fáj a torka,de aztán el is felejti,úgyhogy nem tudom,mi lesz belőle.Remélem megússzuk,nagyon kéne dolgoznom.....meg csütörtökön utaznánk Szilvásváradra,nem kéne lebetegedni.
Pusza,Anikó
vakili
 
 


Orsi,Drága!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Puszi,Anikó
vakili
 
 


Sziasztok :D

Anikó Drága!
Tudtam, hogy Te nem felejted el, köszönöm szépen!!! :D

Egcsi
Képek szuperek, olyan nagyfiús Berci, hihetetlen ebben a szerkóban! 8)
Boti vérnyomása, Apósod :( :( :(

Andi
Köszi, aranyos vagy! :D

Vera
Nagyon jók a képek!:D

Bocsi lányok, de iszonyatosan hulla vagyok, reggeltől estig megy a robot, délelőtt is dolgozok, délután meg suli, aztán itthon a gyerekek, estére zombiság van! :? Betegségek úgy néz ki elmúltak, Béres csepp megy ezerrel (tényleg még be kell vennem!), remélem egy darabig egészségesek leszünk!!!
Holnap utazunk el Anyósékhoz a hétvégére, ott remélem kicsit lesz pihenés, alvás, ilyenek. :roll: Jövő hét hál istennek őszi szünet, kis feltöltődés, aztán már csak karácsonyig kell kihúzni! 8)

Különben jól vagyunk, gyerekek édesek, de nagyon zsivány mind a kettő. 8) Imádnak oviba járni, Flóra nagyon szereti az óvónéniket, és van barátnője, akivel a 3. héten szétültették ebédnél, mert egyfolytában trécseltek és 40 perc alatt ették meg a kaját. 8) :lol: Azért úgy megnéznék két ilyen mini 3 évest, ahogy a világ nagy kérdéseiről dumcsiznak az asztalnál. :wink:
Gergő is imádja az ovit, ha megyek értük fél 5-kor, meg van sértve és mindig azt mondja, hogy ő még nem jön haza! Ma Anyukám ment értük, direkt 3/4 5-kor, és még az sem volt jó neki! :shock: Szóval ilyen téren minden ok.

Ami nem ok, az az, hogy a múlt héten is és ezen a héten is ellopták Gergő meleg nadrágját a zsákjából!!!! A múlt hetit azért sajnálom nagyon, mert 1 éve megvan, csak még hosszú volt. Végre belenőtt, hideg lett az idő, ráadtam és volt rajta 15 percet, amíg elmentünk az oviba, délután már nem volt meg! :evil: :evil: :evil: Erre ezen a héten a vastag melegítője ugyanígy! Az "csak" egy melegítő volt, de úgy kiakadtam, hogy sírógörcsöt kaptam. Hogy valaki ilyen pofátlan legyen, hogy ennyire egymás után,. ugyanabból a zsákból.... :evil: Nem tudom mi lesz, minden nap úgy megyek, hogy megint nem lesz ott a nadrág, csak lassan már nem tudok mit adni a gyerekre! :roll:
Nem akarom itt szidni az ovit, félre ne értsétek, hisz ők nem tehetnek róla, nem állhat őr minden zsáknál, csak kiakadok, hogy ilyen primitív és pofátlan emberek vannak!!! És persze gyanú is van, hogy ki, de hát bizonyíték... :roll:

Bocsi, nem panaszkodni jöttem, ez legyen a legnagyobb bajunk! Bocsi! :oops:

Szóval jól vagyunk, csakazértis fityisz a rossz dolgoknak! :D :D :D

Próbálok majd jönni, de nagyon keveset jutok ide. :?

Puszi mindenkinek, ha valakire nem reagáltam, attól bocsánat!

Kis szülinaposoknak utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Pusssssz :D

Orsi

avocado
 
 


Dobok már néhány képet, arra csak szól valaki valamit....

Bence az ágy alá bújt előlem, mikor délben le akartam fektetni:
Kép

Fiaim az új AnnaPetiGergő könyveket tanulmányozzák (éjjel 11-kor)
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsikém!

Én szólok! 8)

Édesek a képek, az első haláli! AnnaPetiGergő nálunk is megunhatatlan. 8)

Mellesleg én írtam, erre sehol senki, szóval kicsit durci vagyok. :? :cry:

Pusssssz :D

Orsi

avocado
 
 


Orsikám! :)
Ne durcizzál! 8) Mindgyá téli szünet! :wink: Tényleg, ötletek kariajándék ügyben? Vagy még túl korai vagyok?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
durciOrsi :lol: :lol:
kissé megkésve boldog névnapot :)
gERGŐ GATYÁI :evil: :evil:
Flóra meg igazi csajszi :) 1-*2 év és szerelmes lesz :) Míránál erz megy most :)

Egcsi!
AnnaPeti nálunk is nagy kedvenc :9 csak az Annakönyv hiányzik deazt hozzák Angyalkák :) B. is szereti nagyon :9 főleg a sárgát,Irány az iskola(?) c. kiadást :) tele van autóval kamionnal,kukásautóval,.vonattal :)

Karácsonyi ajándék:
Bálintak vonat minden mennyiségben :) eszméletlen h. mennyire odavan értük :)
Míra könyv,kirakó tuti :) a többit meg majd kitalálom :)

Anikó!
hastáncra jársz még? biztos jó :)

Timi!
sulik?

Manó!
nálatok a bölcsi állami,vagy magán? mert múlthéten ott voltam Biatorbágyon barátnőmnél és dumáltunk erről :) kérte kérdezzelek már meg :)

Tegnap megkaptam Bálint allergiatesztjét,hát első olvasás után majdnem sírógörcsöt kaptam,Dunának mentem volna...tej,tojás mellé bejött a szójafehérje is :( ez minden szalámiban,felvágottban jelen van :( a mandula mellékes,azt sem ehet :( de érdekes a földimogyorótól beödémásodott aug-ban a sima mogyorótól(fáról lehullott) nem :shock: a lisztmentes diétét még nem kell elkezdeni :lol: ez legalább jó :) ma is mikor Bvel elmentünk vásárolni elkezdtema kajákat nézni mit ehet mit nem :)
Emelt csp- miatt meg majd visszahívnak,mert nem tudják h. jár e .Törvény szerint igen 2 éves kortól :(
Így bölcsi kilőve óriási gyessel meg kitörölhetem...
no mind1 túléljük 1 hónap múlva már olyan boldog leszek tudni fogom mit ehet,mit nem B :)

:arrow: megjött szőke vonatot szeretne :)

KépKép
viranka
 
 


Vera
Ez az allergia nagyon gááááz!!! :shock: Lehet, hogy kinövi idővel, Legalább egy részét? Mit adsz neki enni? :?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Vera
Nagyon gáz ez a sok allergia! Hátha kinövi! :roll:
Szerelem 8) Gergőnél is kezdődik, igaz ő nem szerelmes, de már vagy 2 kislánnyal ment a puszi, még keresgél a drágám! :wink: És tegnap néptánc után mondta a tanárnéni, hogy ott is volt valakivel puszi. 8)
Könyvek: azt minden ajándék mellé odacsapunk egyet-kettőt. Még nekünk is kell 1-2 AnnaPetiGergő.

bocsi, de csak beugrottam.

Puszi mindenkinek :D

Orsi

Ja, azóta nem tűnt el cuccunk, lehet hogy beválik a cipzár? Kopp-kopp-kopp!

avocado
 
 


Orsi :)
Az én fiam le van maradva, nem érdeklik a lányok. 8)
Cipzár rulez! :D
Boti belázasodott reggelre... biztos influenza, remélem mi kimaradunk belőle. :roll: Nyomatom a vitamint ezerrel...

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Itt vagyok,ragyogok! :D
Vera:tündér vagy,mint mindig!!!!! Hastánc csak egy hétvége volt,de ez azt hiszem nem az én világom.....Nézni nagyon jó,de nem nagyon megy,olyan kis sutának érzem magam.
Bálintot nagyon sajnálom (meg anyukáját is),nem lesz egyszerű az étkeztetés.Emiatt nem mehet bölcsibe? Ovi majd mehet azért?

Egcsi:topik fenntartója. :lol: nagyon édik a képek,ilyen alvósból nálunk is van egész gyűjtemény.Bence egy ideje bárhol elalszik,ha éppen elálmosodik.Pl.étteremben feltérdel a széken,és vagy az asztalon,vagy az ölünkben a fejével nyugodtan durmol. :D
Jobbulást Botinak és sok-sok vitamin!!! Nálatok is nagy a felhajtás az influenza oltás miatt?

Orsi:basszus mik vannak!!!! :evil: Az ilyennek törjön le a keze!
Bencus még nem szerelmes,(legalábbis nem mondja)de van egy kislány,aki a "legjobb barátja",és azt a ragyogást,amikor egymásra néznek....... :lol: Édesek nagyon.De főleg fiús játékokat játszanak,Zsófi szeret focizni,harcolni.

Karácsony:nekem már nagy dilemma,Gergő már nagyon nagy,nehéz Neki kitalálni.Ruhának Ő nem örül,azt úgyis megkapja ami kell,és nem nagyon foglalkozik vele mi van rajta. :?
Kata még hagyján,Ő igazi nőci,meg imádja a plüssöket,de most telcsit nézett ki,és hát az ára...... :shock:
Bencusnál Bakugan őrület van,valszeg ilyesmit kap.Most kezdek karácsonyi lázban égni,el kéne kezdeni nézelődni....

Puszi Nektek:Anikó
vakili
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Anikó
Már jó régen voltál.... Ari vagy, de egyedül nem tudnám fenntartani a topikot 8)
Kariáajándék egy része már megvan, a maradék még a boltban, de legalább tudom, hogy mi legyen. A vadászőrület miatt vettünk megint egy vadászós játékot, két puska van hozzá, így talán nem lesz veszekedés. :roll: Bence kapott egy versenyautós ágyat, használtan vettem, de semmi baja. Szerencsére ezek az ágyak szétverhetetlenek. Bence kap majd Aquadoodle-t, dvd-t-Mickey vagy Tom és Jerry-Berci gyurmát és olvasást segítő könyveket. Persze úgyis közös játék lesz a legtöbbjével.

Boti tegnap nagyon szarul volt, 4O fokos láz, mindene fájt, még a csontja is. :shock: Karanténban van a szobában, remélem mi megússzuk. Az influenza oltás körül mérsékelt a felhajtás, mi nem oltatjuk be magunkat-lehet, hogy már úgy is késő lenne. :roll:

Valamelyik nap a Disney-s póló volt rajtam. Kérdeztem Bencét kik ezek a pólómon? Felsorolta:Boros Mickey, Boros Goofy, Boros Pultó, Boros Kacsa :D

Kép
Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
Boros család a pólón :) :)
de jók az ágyak :) na majd egyszer B.nek is lesz ilyen :) vagy vmi hasonló :)
Végülis mindent ehet amiben nincs tej,tojás,szójafehérje,földimogyoró+mandula :) :) de édes mert ha mondom ebből nem ehetsz akkor mondja tejes tojás :) :) maradnak a házi készítésű kolbászok :)
Apósod hogy van?
Influenza :( én is megfáztam(mert rövidujjuban rohangálok ki az udvarra) most napi 2000 mg c vitamint tuti megeszek :)

Anikó!
én azt hitte rendszeresen fogtok járni 8)
Bálintnak egyszerű a karácsonyi ajándék :) vonat minden mennyiségben :lol: :lol: :lol: :lol: s most jutott eszembe vettem még ősszel Thomasos könyveket :) el ne felejtsem :)
Míra hercegnő lázban ég,már kap olyan pizsit :) vasalhatós gyöngyöt ezek is megvannak már :)
Kata naná h. nőcis :) olyan szép kiscsaj :)
múltkor volt az velveten egy cikk pont arról az ügynökségről ahol át akartak titeket is vágni(velvet.hu-n írd be Next és kidobja a cikket)

tényleg:
milyen társasjátékot érdemes venni? mert annyiféle van és nem tudom mi lenne a jó :)

:arrow: odaát üvöltés van :)

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok :D

Látom már nagy a karácsonyi láz! :D

Nálunk most Lego lesz a fő, veszek 2 készletet, mert persze ha csak Gergő kapna, akkor állandóan veszekednének. Így ő kap egy nagyobb kék dobozosat, Flóra meg egy kicsi rózsaszínt. Persze 2 alaplappal, a vita elkerülése végett. 8) Aztán nekem is vannak bespájzolt könyvek, jó sok, abból kapnak jó párat, meg rajzolós, matricázós füzetkék, azt szeretik. És még ki kéne a Lego mellé valamit találni, egyelőre tanácstalan vagyok.
Persze a reklámokból már állandóan minden kéne, leginkább azok a kis laptopok, de a múltkor megnéztem és én még korainak találom, azért még ne olvasson, írjon. (Ok a nevét már leírja, de akkor is!) Szóval azt még nem kapnak.
Ja, társasjátékot is vettem már nekik közösre, már az is a padláson várakozik.

Ja, Vera
Társasjáték ügyben van jó pár nagyon klassz. Nekünk nyárról (szülinapi) van egy olyan, amiben 4 féle van, direkt ennek a korosztálynak, már Flóra is klasszul részt tud benne venni, aztán Gergő most kapott Anyukámtól egyet a névnapjára, annak Up & Down a címe és tök egyszerű, de színes és élvezetes, nem túl hosszú, szóval nagyon szeretik! Érdemes körülnézni a Tulli oldalon, én ott akciósan szoktam jó árban venni. Most vettem magunknak is (mert én imádok játszani) egy Can't stop címűt. Az is nagyon jó, csak az felnőtt.

Anikó
Hajrá ajándékok! :D Sajna nekem semmi időm nem lesz elmenni nézelődni, pedig az az igazi, de sok a meló, nincs idő, a gyerekekkel meg nem lehet. :roll: Szombaton voltunk nekik bakancsot és Gergőnek téli dzsekit venni, hát ne tudd meg! :evil: Néha hihetetlen neveletlenek és olyankor fel tudnék robbanni! :evil:

Egcsi
azok az ágyak!!! :shock: Wow! :wink: Na ezt nem szabad az én gyerekeimnek meglátni, azonnal ilyet akarnának! :?
Szegény Boti!!!:( Azért az a 40 fok kicsit sok!!! Remélem már jobban van! És remélem Ti megússzátok!!!
Mi sem oltatunk, én a gyerekorvosunkra hallgatok és ő nem ajánlja.

Bocsi lányok, most csak ennyire futotta, de majd próbálok jönni!

OLYAN JÓ VOLT ILYEN SOKAT OLVASNI!!!!! ÍRJATOK!!!! :D

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Hali!

Köszi az érdeklődést, apjuk most már megmarad. Szombaton egész nap ágyban volt, szerintem aludt vagy 16 órát és vasárnap már nem volt láza. Persze nyavalygott, hogy este vigyázni kell a kölkökre amikor suliban vagyok, de túlélték mindannyian. :)

Após otthon, egyenlőre stabilizálódott az állapota, de az orvosok már megmondták a családnak, hogy nem tudnak érte többet tenni. Most mindenféle természetgyógyászatos szereket szed és speckó vizet iszik, majd meglátjuk mi lesz... :?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali Mindenki!

Merre jártok? Tud valaki valamit Málnáról? Ezer éve nem jelentkezett, remélem jól vannak. Timi a másik elveszett, de ő írta, hogy 3 embernyi dolga van...azért írhatna néha és Rita sem jelentkezett mostanában. :?
Mindjárt vége a félévemnek, egy röpke hónap. Most van egy pár leadandó dolog, de nem vészes, még jó, hogy csak két tantárgyat vettem fel. :wink: Tavaszra is beiratkoztam, a hétfőim jó hosszúak lesznek, fél 3-tól fél 8-ig. Valószínűleg bébisintért kell igénybe vennem, mert apjuk nem bírja a hosszútávú gyerekfelvigyázást. 8)

Írjatok!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: