Új privát üzeneted érkezett!

KangiKép

Ha kimontíroznád a kezet Julcsi alól, olyan lenne, mint ha ejtőernyőzne, még a szerelés is stimmelKépKépKép A nagyhajú most mennyi idős odabent?

KaskaKép
Az időjárás engem is elkeserített, tegnap nagyokat sétáltunk délelőtt, ma megKépKépKép
A Mini frizkóját a fodrászom vágja, de most növesztő félben vagyunk. Amúgy meg egész nap a "szép haját" igazgatja a tükör előtt, fésülködik, meg csattot kér. Hol rontottam el????KépKépKépKépKép Én olyan fiús voltam, tehát biztos nem rám ütöttKépKép de azért a kisautók érdeklikKépKép ez egy kicsit megnyugtatKépKépKép

Na a kisasszony felkelt, már épp ideje volt, negyed 11. Én meg már 8 óta pörgök, de legalább nem mondhatom, hogy reggel nem hagy aludniKépKépKép
Na indul a reggelizés project, pusz mindenkinek és azért:

SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKép

Jajjj, ma jön haza APA! JuhéééééKépKépKépKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Orsolynak, Sofka Orsijának és Heppi Orsijának boldog névnapot kívánunk!Kép

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


ManócsKép
1/4 11-ig alszik a lányod? Már modt? Mi lesz majd "rusnya kamasz" korában? Fel se kell az ágyból? Neked aztán jó dolgod vanKép

Én lassan azért juhhézok, ha Apa nem jön hazaKép
Mostanában az új munkahelyéről időben jön haza. Még a végén megártKép

KangiKép
Azért a kéz csak maradjon a képen, mert még valaki hívja a GYIVI-t.
Nagyon édiKép

Hát az idő engem is kiakasztott. Olyan rég esett, már nem is emlékszem, mikor....
Azért remélem sétaidő lesz délután.

Most gombapaprikást főzök nokedlivalKépKépKép
Én imádomKép

Nelli
hnelli
 
 

 
 

Nelli
én is imádom, megyek hozzátok ebédre Kép

Kangi
tényleg olyan, mint egy ejtőernyős, nagyon cuki Kép

Norka
ezt a képet már én is láttam, de sajna trükkfelvétel, jó is lenne, ha így kirajzolódna

Manócs
joghurt nélkül is édes a csajszi Kép

Andi
psandi
 
 


SziasztokKép

Sikerült visszaolvasniKép. Tegnap este is olvastam, de nem volt kedvem netezni. Egyedül voltam. Kibányásztam a varrógépet, utána megnéztem a South Park-ot, aztán elpakoltam a varrógépetKép

Norka
Gratula a melóhelyhezKép
KépKép


Miszike
Telefonállítás: én is meglepődtem volnaKép

Kangi
Pont Zsombi szülinapján volt az uccsó mensidKép
Apacukádnak jobbulást!
Rokker-babyKépKép
Dobálós kép királyKép

Franyó, Andi
Hát ez a pociméret-versenyKép (Andi nagyon csini voltálKép)
Én Szandit kereken 100 centivel szültem, Zsombit pedig 110-zel. Elkezdtem a nagypocis képet keresni, de enyém Apa olyan frankó rendszert talált ki, hogy nem találtam megKép. Viszont megtaláltam a jóságmadarasatKép

Kép

még egy
Kép

Manócs
Nagyon aranyos a lényegKépKépKép
Enyém Apa is ma jön hazaKép (én dög itt reménykedek, hogy 6 után jön, akkor már nem megyek angolraKép)

Kaska
Apa a saját telefonját tanítsa szétszedni egyszem lányának Kép

Megyünk ebédelniKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


AndiKép

Gyere nyugodtan, talán még maradKép

ToffiKép
Miért? Nincs kedved angolozni? Inkább a franciához lenne kedved?KépKépKép

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Anno irtam, hogy Viola meg folyton a gyongyekszereimben csodaltatta korul magat Kép de miutan sikeresen szetamortizalta az egyik kedvencemet, amiben tobb napos melom volt, ez a buli le lett allitva Kép majd kap sajat gyongyfuzot. En amugy orulok neki, amikor ilyen LANY Kép pont mert en se voltam ilyen.
Persze nem mindenben az, ld. motormania Kép

Toffi,
apajaval tokegyforma telefonunk van, ugyhogy edesmindegy Kép

Kaska
kaska
 
 


Az elsobol kimaradt, hogy valasz Manocskanak Kép

Kaska
kaska
 
 


Csodák csodája, ma Julka 12-kor elaludt, jól is tette, mert 3-ra már viszem angolra Zsuzsit.

KangiKép szuperjó a kép! Be kéne nevezni fotópályázatra! Nekem mind3x iszonyúan égett végig a gyomrom. Haj meg átlagos volt.

ManócsKép jól megnőtt Mini. És milyen édesKép Az én nagyobbik lányom ilyen "nőies", ő sem az anyjától tanultaKép

MiszikeKép ki tudja, miről jut eszébe Bekinek a néni-bácsi, cica stb. Julka ma percekig mutogatott a kutyamentes teraszra, hogy VáVá, mire rájöttem, hogy van a kövön egy ropidarab, ami ugye a kutyákéKép

ToffiKép Zsombi+telefonKép Hiába, ez már az új generáció, műszaki kütyüket születésüktől fogva kezelikKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok Lányok!

Pocimérethez: Ilangot 102 cm-el mentem szülniKép

Kaska!
Nálunk a levélgyüjtés úgy ment, hogy ment maga a kertben és szedte össze. Be kellett szaladnom a házba ezért beraktam a babakocsiba és a kezébe nyomtam egy szép levelet, hogy addig tanulmányozzaKép
Persze ronggyá tépte dühében, amiért korlátoztam a szabadságábanKép

Nelli!
Nahát milyen kis piszkos fantáziájú itt valakiKép
Mondjuk Toffi még nem nyilatkozott, hogy milyen nyelvet gyakorolt végül az esteKép (bocsi)

Toffi!
Apa megérkezett idöben? Nagyon jók a fotók a gyerköcökröl, tehetnél fel sürübbenKép A pocis fotóra én is kivéncsi lennék, nem tudlak elképzelni valahogyKép

Manócs!
Mini nagyon éééédes!Kép Pont a napokban csináltam ugyanilyen joghurtos fotókatKép

Elli!
Kössz a tippet, erre gondoltam én is. Ami még menö a Baba újságok, mert imádja a babákat nézni. (lsd. Miszike) Bár úgy látom bövül az érdeklödése, mert ma is egyfolytában cicázik, na meg Apa, Apa, Apa....Kép Azért férfi magazint még nem veszek nekiKép

Kangi!
Repülö Julcsi csúcs!Kép Gyomorégésre nincs tippem, a 7. hónaptól én is ezzel szenvedtem, egészen a szülésigKép Rokker bébiKép

Andi!
Neked milyen rendes védönénid van! A milyenk valahogy nem mért semmit, a vége fele megnézte a vérnyomást, de egyébként meg bemondásra elfogadott mindent, lsd. súly, stb. Mármint amikor eszébe jutott... Nem az az aggodós típus. Nem rossz ember csak nekem kicsit, olyan fásultnak tünikKép

Miszike!
Küldök újra mail-t jó?

Na mostmár lelépek, teregetni, stb, mert a lyány elaludtKép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Még annyit, hogy:
ManócsnakKép
Kép
Csak úgyKép
Kép
Telefonálós, persze a saját telefonjávalKép
Kép
Orsiknak, Orsolyáknak, saját virág a kertbölKép
Kép

EldugultamKép

Tündér
tündér
 
 


Domcsi reset-elt. Már most tudja, hogy kell anyját elküldeni a számítógép mellől.

TündérKép
Miért, Te mire gondoltál?
Na-naKép

Lányod képét beküldheted a SAGA selyemsonka reklámbaKép

Az még elmegy, hogy ha mindkét gyerek itthon van, akkor 3-an járunk WC-re, de hogy Domcsi megkóstolja a WC kefét, az már egy kicsit sok.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Minden Orsinak Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok
Kép

Mi is jól vagyunk nem tüntünk el csak hát most, hogy törpike már egész nap a bölcsiben igy elmegy az időm mindenfélével.
Szerencsére megszokta a bölcsit széppen eszik és utána megy aludni isa rendessen azt mondják nincs vele semmi probléma nagyon jól elvan eljátszik. Aminek persze nagyon örülök, mert nemsokára megyek vissza dolgozni.

Én 115cm es pocakkal mentem szülni. KépKépKép

A gyerekek nagyon aranyosak a képeken.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


NelliKép
Azért azt hozzá tenném, hogy a negyed 11 es keléshez este 10 órakkor kell lefektetni a lurkótKép

Mielőtt megköveznétek az este 10, fél 11es fektetésért, elmondom, hogy mi 2 órávan el vagyunk csúszva, mert apa késön jön, későn megy, így nem talcsiznának, ezért muszáj volt eltolni az elalvást. Meg most lesz egy napi másfél órás internetes melóm, amit 7 és 9 között kell megcsinálnom, de csak manó nélkül megy az ilyesmi. szóval ha gáz, ha nem este 10 a takarodó! Ugye azért nem vagyok gyerekkínzó!

Orsiknak boldi névnapotKépKépKép

TofíKép
A mi apucink tutira 6 után jönKép bár előbb is jöhetne, de örülök, ha 10re hazaérKépKép
Miért jársz angolra? Suli miatt kell, vagy csak agytekervény frissítés?
Én is járok olaszra, de alig van időm tanulni, ezért mindig lelkiismeret furim van, de azt nem csinálhatom meg, hogy nem megyek, mert egyedül vagyok, és feltűnne, ha hiányoznékKépKépKépKép 2 éven belül kell belőle nyelvvizsga, háááááát......

KaskaKép
Csak 1nek nem örülnék, ha azzal jönne, hogy vegyek neki Barbi babát! Asszem az a nevelési elméleteim teljes kudarca lenne! Legyen lányos, de azért ne már BarbiiiiiiiiiiiiiiiKépKépKép

TündérKép
Látom a te lyányod is dobozból nyomja a joghurtotKépKépKép Többen már kiakadtak, hogy nem túl higiénikus, de mi az?

NelliKép
Mini is rá volt kattanva egy időben a wc kefére, annyi érdekes dolog van, miért nont wc kefe????KépKépKépKépKépKép

Na megyek főzök ebédet, mert mi ugye 2kor 10óraiztunkKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Orsolyaknak
Boldog Nevnapot! Kép

Andi
Nekem is remlett valami, de akkor is jo Kép Csini voltal nagypocisan is!!! Kép

Lanyok
Na nehogy ma unatkozzak....Jazitol ugy tunik elkaptam a herpeszt...mondjuk en jobban jartam,az ajkamon van. Valami miatt remlik,hogy nem lehet Zoviraxot hasznalni, v. hulyeseg? A tajekoztatojan nem irja...ti mit hasznaltatok pocisan? Elegge S.O.S....
Pussz
Norka
norkini
 
 


Csajok, mindenkinek legalább ilyen vasalást kívánok! Az uccsó előtti ing zsebében volt egy ötezresKépKép És túlélte. Vagy majd becsuknak, hogy mosom a pénzt???Kép

NadeNelli!KépKépKép
Hogy gondolhatsz ilyet???Kép
WC kefeKép, Zsombinak is tetszik, de eddig kivédtem.

Kaska
Bakker, pedig csak jót akartamKép

Urszila
Szerintem nekem is csak az volt a szerencsém, hogy enyém Apa volt az utolsó hívott számKép

Tündér
Ma este!!! Nem tegnap!Kép
Ha megtalálom a pocist, felteszem a kedvedért. Amíg tudtam, hol van, néha megnéztem, hogy szörnyülködhessekKép
Képek nagyon tutik!

Andy
Klassz, hogy a bölcsi ilyen jól sikerültKép
115 cm Kép

Uzsizunk, mert közben Zsombi is felébredt.
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


SziasztokKép

Először is: minden Orsolyának nagyon boldog névnapotKép

ManócsKép TündérKép ToffiKép
Gyerkőcök irtó édesekKépKép

ZsuzsóKép
Köszi a tippeket (ha még nem köszöntem volna meg). Én is azt hiszem, hogy egyelőre nem izgatom magam, max a 33. héttől megpróbálok trükközni, hátha...

KaskaKép
Neked is köszi a gyakorlat leírását. Te mikortól csináltad?

Jajjjj lányok, azt hittem, hogy milyen jó napom lesz ma. Egész szépen megcsináltam mindent itthon, sütöttem almás pitét, Gergő jó sokat aludt. Aztán mikor elkezdtem felmosni, jött a látászavar, ami a migrén előhirnöke. Szerencsére már "csak" a fejem fáj, de az annyira, hogy alig bírom megmozdítani a fejem. Remélem, a hányinger ezúttal elmarad. De ez még semmi, mert ezek után felcsöngetett a bérlőnk (van egy garázsunk, amiben laknak, egy idősebb nő a fiával). És hát szegény nő meghaltKép Ez nagyjából azt jelenti, hogy a srác most nem fog tudni fizetni, és vszeg ki is költözik, mivel ő pont annyit keres, amennyi a bérleti díj, amúgy meg az anyukája nyugdíjából éltek. Ez nekünk most rettenetes érvágás, mert havi 50000 Ft kiesést jelent. Ilyen időszakban meg tök nehéz új bérlőt találni. A páromnak is elég idény-jellegű a munkája (festő), úgyhogy most kezd elegem lenniKép Bocs, hogy így rátok zúdítottam, de muszáj volt vkinek kipanaszkodni.

Megyek, mert Gergő felkelt. De legalább ma Szülőszoba, ez kicsit javít a hangulatomonKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Tüni
Csupa ilyet (Kép) írsz!
Gyors migrén-múlást kívánok! + egy gyorsan beköltöző bérlőt!

Toffi
toffifee
 
 


TüniKép
A mai nap a "Legédesebb nap a naptárban" ( Cardex.hu szerint) ígyhát remélem néni jókedvre derít egy kép:

Kép

Ilyen lenne, ha 12es ikreitek lenneKépKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


ManócsKép
Azért a 12-es iker egy ici-picit sok lenne, nem? Miért nekünk kívánod?
Édesek egyébként nagyonKépKépKép

TüniKép

Ne légy szomorúKép
Fejfájás huss. Már nem is fáj, ugye?
Apósomnak szoktak ilyen fejfájásai lenni. Kínjában már az Anyósom lábfájására kapott igen erős gyógyszert vette be, amitől elmúlt neki. Ha érdekel, megkérdezem a nevét. Receptköteles, de ha fel tudod iratni, nincs gond.

NorkaKép
Biztos a herpeszt kaptad el? Mert akkor ez már többször visszatérő kellemetlenség leszKépKépKép
Reméljük, nem az.

ToffiKép
PénzmosásKép
Az én ruháimat is kivasalhatod, hátha találsz benne újra valamitKép

Én a télikabátaimmal szoktam így járni, hogy elfeletkezem pénzekről, és mondjuk következő évben megtalálomKép

Nelli
hnelli
 
 


NelliKép
Tüninek kívántam az ikreketKép
Ha azt nézzük mennyi gond lehet 12 manóval, Tüni rájön, hogy nincs is gondja!KépKépKép Azért gyorsan oldódjanak meg, ha mégis vannak!!!!!!!!!!!

TofiKép
A mi ruháinkat is kivasalhatod, ha nem találsz bennük semmit, akkor sem leszek mérgesKépKépKépKépKép

Na felkelt a manó, jöhet az ebédKépKép

Manócs
manócs
 
 


Nelli, Manócs
Köszi a lehetőségetKép Mára elég lesz ennyiKép

Ingzseb tárolás téren tabu, ezért érdekes, hogy mit találtamKép. Egyébként nadrágzsebben mostam már nagyobb összeget is (az sem az én nadrágom volt, de azt is én találtam megKép)

Enyém Apa már a lágymányosi hídon vanKép
Angol ugrott... KépKép

Toffi
toffifee
 
 


Norka,
délután nem jutott eszembe, de most hogy így olvasom a Zoviraxot, rémlik, hogy Ankával való terhességem alatt volt herpeszem, és azt lehetett használni. Azért kérdezz rá, bár mostanra bizti kiderítettetek valamit, bocsi, hogy késön kapcsoltam!

F.
franyo
 
 


Toffi
Haaat ilyet!!! Kép miert nem vasalok en gyakrabban???? Kép Biztos a parod cuccait valasod? (ha nem szokot ott penzt tartani... Kép )

Gyerkocok edesek! Kép

Beu
Merre vagy??

Nelli
Regebben volt mar herpeszem, csak gondolom most Jazitol jott at valahogy Kép De megvallom oszinten, orulok,hogy az ajkamon van(inkabb csak lesz), mert rossz volt nezni Jazi nyelvet/torkat.

Franyo
Apa meg csak most ment el visszavinni egy javitott gepet, igy csak most kerdezi meg, de kozben nekem is leesett,hogy azt lehet! Kép Koszi,hogy gondolsz ram ;)

Tuni
Szeeegeny Kép Gyors fajdalommentesseget!
Berlo miatt ne legyetek pesszimistak, ki tudja! mi is eleg idiota idopontban kerestunk alberletet! Fel a fejjel!!! Kép

Manocs
De rossz,hogy ilyen keson er haza a parod....es mikor indul??
Barbi...brrr en is irtozom tole,de megvallom oszinten sosem gondoltam volna,hogy Jazinak jatek babakocsit veszek valaha,szoval innentol barmi lehetseges... Kép Ja masik...Jazi szereti a mintas polokat, es ha o valaszt a leg nyomibbakat veszi fel Kép Szoval lassan ra kell jonnom,hogy a gyereknek TOTAL mas izlese van, mint en szeretnem,hogy legyen neki...

Urszila
Hogy megy Zsuzsinak a fuvola?? Kép

Tunder
Nemtom,hogy tulajek bebiszittere kimenne-e Diosdra,hisz olyan messze van Kép O esetleg nem erdekel titeket? Mi amugy jovo7en teszteljuk,hogy milyen a csaj, ha erdekel majd megadom az elerhetoseget!?!

S vegul egy mai hintas foto, csak ugy Kép:

Kép
Norka
norkini
 
 


Norka,
Beuék nem bírták tovább, ma leutaztak LőrincértKép
A mailt meg persze, megkaptam, kösziKép

Orsiknak én is Boldog Névhnapot kívánok!

Ehh,lusta vagyok írni, bocsesz
tsók
e
ellimami
 
 


NéhéhéhévnapotKépKép
ellimami
 
 


Sziasztok!

Orsik!
Boldog névnapot mindegyiknek!!!
Kép

Annyit írtok!!!Kép
Megpróbáltam visszaolvasni, de nem értem a felét se.

Kangi!
Mi van a nagyhajúval? Ki a nagyhajú? Julcsit tudom, de a pici is? REpülőcsaj édes!Kép
Remélem, nem epe!!!

Manócs!
Mini igazi kis nő, vagány és szépséges. Jó látni az írásaidat, mosolyhegyekKépKép

Toffi!
Ezt nem tudtam, hogy varrógéppel viccesebb a South ParkKép Olyan édesek a gyerkők! Jóságmadarat még mindig nem tudom, micsoda.Kép PénzmosásKép Hogy miért nem hord apa ingeket!!! A pólóknak meg nincs zsebeKép

Nelli!
Van még gomba? Enyém apa nem szereti, így ritkán főzők, pedig én is imádom.

Urszila!
Nőiességedet nem letagadni! Többen irigyeljükKép
Jövő héten otthon vagytok? Valamelyik nap jó egy látogatásra? Esetleg Arival is összefuthatnánk.

Tündér!
A Te lényeged is jó a joghurtos doboz mögött.Kép SonkásKép Én rád lennék kíváncsi pocisan, még nem is láttam rólad olyan képet. Te mikor is kezdtél irogatni hozzánk?

Andy!
BölcsiKép MunkaKép

Norka!
Itt vagyok!!! Tessék most már meggyógyulni. Csajszi cukorfalatKép

Tüni!
FejfájásKép GarázsKép Drukk megy, hogy találjatok bérlőt!!!

Tegnap vettünk egy házatKépKépKépKépKép Szerintem már kezdjük el beosztani a tavaszi hétvégéket, annyi lesz a házavató!KépKép

Lányok!
Ha jól emlékszem, van, aki rendel ebédet valahonnan. Ki mit ajánl? Azt hiszem, ez lenne a megoldás, a főzés nekem nem megy. Nem lesz túl rendszeres a napunk tőle.

Húúú, de rég írtam ennyit! Lőrinc holnaptól újra velünk lesz. Nagyon jó volt egy kis szabadság, csak nagyon hiányzott a kis lurkó. De ő jól elvolt, gond nélkül, Kép még telefonon se sokat akart velem csevegniKép Egyre több szót ismétel, ha kedve van, a porszívótól kezdve a télapóig, már az anyával is próbálkozik. Kép Igaz, megérteni nem könnyű.

Na, megyek, legyetek jók.

Beu
beu
 
 


NorkaKép
Ari a hintás párosKép
apa ált. 8 körül ér haza, de 9-10kor indul.
ma csak azért jön 10 után, mert Németországból jön.
de már alig várjukKépKép
én is vettem már babakocsit, de remélem a Barbibaba nem jön be majd neki, ennyire nem lehet más ízléseKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Beu
Na igen, ez gyors volt! Kép
Haz elkelt ezexerint????? GRATULAAAA, ez azert szupi erzes lehet! Kép Egesz jol birtatok Lorinc nelkul!! ;) En mar most gondolkodom azon,hogy 2 het mulva ha UHra megyunk tenyleg bizzam-e egy orat bebiszitterre a csajt ? Kép Na jo, tudom, a nagyi az mindig mas...

Lanyok
Ismeritek a keseru gombat? Biztosan van ennek valami szep neve...mikor terem? Hol lehet ilyet Pesten beszerezni? Rakattantam....
N
norkini
 
 


Manocs
Ertem, akkor az talan nem olyan veszes... (?)
Remenykedjuk,hogy otthon szerzik az alap izlest a gyerkocok, UGYEEEEE???? Kép

N
norkini
 
 


NorkaKép
Az alapdolgok otthonról jönnek, ezért iszik a gyerek 2Les üvegből ásványvizetKépKépKépKépKép
Mostanában eltanulta tőlem Mini, hogy: "Jaj, teeeeee!" hatalmas ölelés és JAJ TEEEEEEKépKépKépKép közben meg puszikat oszt, na ez az amitől elolvadokKépKépKépKépEzt a hülyeséget is otthonról viszi majdKépKépKépKép

BeuKép
Én is egy hétre Nagyikhoz viszem majd Minit, azért ugye annyira nem gáz, vagy igen???? Ha betegesen hiányzik, akkor csak rosszabb, mintha a nyakamon lóg. Na még majd filózok rajta.

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Körkérdés: mennyire sötétítetek be éjszakára a gyerkőcnél?
Azért kérdezem, mert pl. a férjemet úgy szoktatták, hogy aludni csak sötétben lehet, mai napig nem tud világosban elaludni, sőt, ha a sötétítőfüggöny nincs teljesen elhúzva, az is zavarja. Nem akarom, hogy Dani is ilyen legyen.
Nekem gyerekkoromban sosem sötétítettek a szüleim, sosem volt számomra probléma világosban aludni.
Szóval azt sem szeretném, ha Dani félne a sötétben, és ezért folyton kéne egy kis világosság, de azt sem, hogy ne tudjon fénynél elaludni. Amúgy most lehúzom a rolót éjszakára. És Ti?

Andi
psandi
 
 


AndiKép
Nálunk tök sötét van éjjel, de a du alvásnál pl világos. azért nem használom a kis éjjeli fényt, mert állandóan kihúzta a konektorból. Amúgy most már nem is igényli a fényt.

Apa még nem jelentkezett be, hogy leszállt a gépe, remélem nem késik!!! Szeretném, ha még ébren találná MinitKép

Manócs
manócs
 
 


Na 10 perce leszállt a gép, remélem fél órán belül már ölelgethetjükKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Hali Kép
Apacuka szakállat nyír, Julis a kádból lesi. Őszerinte "nóziját is" nyírja. Mondom neki, nóziját nem. Mire ő: "Csak a fikucáját!" KépKépKép (Apacuka úgy röhögött, hogy tényleg majdnem levágta a nóziját)

Manócs Kép
Aha, szerintünk is ejtőernyős Kép

Köszönjük a fotót ért bókokat Kép

Beu Kép
Naját-naját, nem bírtátok Lőrinc nélkül, nem csoda!
Kajáról most pampog a Norbi az RTLen!!! SOS bekapcs!
Nagyhajú rokker: vélhetőleg a kiskrampusz, nagyon ég a gyomrom KépKépKép A falusi hagyomány szerint legalábbis ...

Norka Kép
Zovirax énisúgytudom h mehet terhesen! Keserűgombáról lilagőzömse Kép Gyönyörű a hintás képen a csajszi! Az ízlés meg ... minket nemcsakhogy megbombáztak már barbikkal, de Anyuéknál szomszédkislány effektíve barbizik, így Julcsi, mikor itthon meglátta a polc tetejére rejtett szőkeséget, mindjárt szól "Odadom Barbit!" Kép
Ez a hátránya a beszélő kisdednek, hogy nem mondhatod neki, hogy "Anya nem érti, hogy mit szeretnél!" KépKépKép

Mennem kell már megint. Lányom ordibál a kádban, hogy "Szántani menne!" Gondolom, a szxegénylegények kettősére céloz. Aha. Apacuka már dalolja is! Kép

Tüni Kép
Hessfejfájás! Garázs Kép

Andy Kép
De jó, hogy Márk ilyen ügyes bölcsis!!!

Na télleg megyek. Mostanában a lányka nem akar már velem összebújni a nagy ágyikóban, közli, hogy "kiságyikóba megyünk! nemteccik nagyágyikó! Kép
Ja, még a nemteccikhez. Ma voltunk ortopédián, rokondoktorbácsinál. Irtó alapos, megkuckucolta a talpacskákát, jártatta mezítláb, hasrafektette pucérfenékkel, aztán hanyatt és megtekergette a csípőjét. Julcsi itt elordította magát: "Nemteccik a tornázás!" KépKépKép KépKépKép Szegény kismaci, elég utálatosan nézett ki az a csípővizsgálat, de lényeg, hogy nincssemmi baj, sőt minden tökéletes Kép

Na pussz
Gyermekéveleltelt Kangi
kangi
 
 


Orsolyáknak boldog névnapot!

Csucsuka,
Roni mostanában eléggé leköt. Heti 1-2 alkalommal kihagyja a délutáni alvást. Ma meg csak 1 órát aludt. Így mindig le vagyok maradva és este fejezem be a tennivalókat. Utána meg olvasni is alig van erőm.
Rokonok, jóakarók tanácsait... igyekszem figyelmen kívül hagyni. Még megyKép
Cukrom mostanában megint rosszalkodik kicsit (éhgyomri kicsit magas, meg a ma reggeli utáni is). Pajzsmirigyem remélem lassan csak kimerül már.

Toffi,
Én vezettem, ezért csak futólag pillantottam a kis csoportra. És mintha Szandit véltem volna felismerniKép Szóval ők voltak.
Hogy van Zsombi?
TelefonKép Hasonló történt már nálunk is.
JóságmadárKép

Norka,
Gratula a párodnak az új munkahelyhez!
KépKép
És ez tényleg valódi fénykép (talpacskás pocak)?

Manócs,
Már nem is mini ez a Minike és nagyon édes.
Na ne! Tényleg ilyen sokáig alszik a lányod? Sárgulok rendesen! Bár látom megvan a hátránya is.

Kangi,
Kép szupiKép

Tündér,
KépekKép
Láttad a hiradóban (nem tudom hogy TV2 vagy RtlKlub) a magyar banánt? Egyből eszembe jutottatok. Mekkorák már?

Beu,
Gratula a házhoz! Hol, mekkora? ... és amit még tudni lehet róla.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Küldtem táblát, de sokaknak nem tudja elküldeni... Kép Majd még próbálkozom, bocsi ha valakinek többször megy!

Miszike
miszike
 
 


Bocsi, hogy ezeket ide írom, de segítsetek már légyszi kibogozni, hogy mit lehet tenni velük:

<agnes-balogh@chello.hu>: 213.46.255.2 does not like recipient. Remote host said: 550 Invalid recipient

<fera05@estmail.hu> user's quota is full!

<vaszaszi@mailbox.hu>: 195.70.35.152 does not like recipient.Remote host said: 553 sorry, this recipient is in my badrecipientto list

recus@freestart.hu mailbox is full

Invalid recipient: <eviktor.bt@chello.hu>

Unknown local part hunko.anna in <hunko.anna@enternet.hu>

<szabotunde@vnet.hu>: host 213.163.59.4[213.163.59.4] said: 550 5.1.1 unknown or illegal

<kaiser.orsolya@vnet.hu>: host 213.163.59.4[213.163.59.4] said: 550 5.1.1 unknown or illegal

Delivery to the following recipients failed. belagyine@hotmail.com

<pintera@voila.fr>: voila.fr platform: said: 552 5.2.2 Over quota

Pusz
miszike
 
 


Miszike
ahol a postaláda van tele, ott később kell próbálkozni, de vannak hibás vagy már nem létező címek is

én megkaptam a táblát, köszi. És új a design is
Andi
psandi
 
 


Na pusssz csajok Kép

Tudom-tudom.... és szánom-bánom, de nem akartam senkit sem etetni egy kavarós költözködés, a nincsgépem effektus és a többi általános nagysz@rakodás "örömeivel".

Lassan asszem viszont visszakapcsolódnék a mindennapokba.Már ha nem úúúúútáltok ki egy ilyen "eltűnős" nagypofájút... KépKép

Kezdem azzal, hogy az összes Orsinak boldog névnapot, és hát láttam, hogy boldog "újabbkismamáink" vannak Kép

Majd írok ám mindent szép lassan, és valamennyicskét próbálok majd visszaolvasni is, bár közel 3 hónapot annyira nem lesz egyszerű.

Addig is tsóók :


Klár
clarissa
 
 


Hali Csajok!

Miszike, szupi vagy, mégegyszer kösziKépKép!!

Orsikáinkat Istenke éltesse!

Tételeket kéne kidolgoznom, így csak emlékezetből:

Pocakméret: Danival 111 centi - 3kilós kölköc, Zsófival 125 centi 3,9 kilós nőci (erről van képem isKép):
Kép

Andi, nálunk redöny le, a tetején kb 6-8 csík ritkásan, hogy éjszaka ne kelljen villanyt gyújtanom (mert akkor nem verném be a térdem sehováKép). Ha csak a függönyt húztam be, keltek a nappal, mint a tyúkok...

Kangi, vérképre (májfunkció) nem ragáltál... Remélem, reflux, és ha kibújik hamar elfelejted! Repülőkutya nagyon jó, ki fotózta? Fikucája helyén maradt?Kép

Manócs, visszajöttél, nem győzök olvasniKép, meg nézniKépKép Ülj le, a babakocsit még a nagyfiam is szereti tologatniKép, jó hogy rögtön kettő van belőle! Viszont Zsófi a legos markolóval utat épít, meg benzinkutatKép De azért vasalni is szokott (bár ötezrest még nem találtKép)

Beu, én Foodexpressz, a hét második felében, hogy nehogy ráunjunk a lánnyal. Meguntam, hogy mindent a kuty eszik, vagy a kuka... Apa bekeményített, és nem evett estére főtett, mert azt mondta, hogy két hónap alatt nem szed fel 5 kilót. (végülis ezt vehetem bóknak ugye?Kép) Nekem meg a porontyoknak elég a napi 1 főtt, ami az apjuknak is megvan, kétszemélyre meg én nem tudok főzni... (Ezért van maradék hétfő-keddre)
Házat vettetek? GRatula!Kép Aztán gyere bővebben!

Macikám, nemtudod jobban lefárasztani a lányt? Nálunk Danóm ilyen, bár az oviban mindig alszik... Zsófi végre megtanult jól aludni, nagynehezen kiléptünk a mindent felborító késő délelötti elájulásokbólKép

Toffi, gyeremár hozzánk is vasalni, jó?Kép Mosni nemhagylak, jó? Én eccer egy 500-ast találtam a farmeremben, viszont azt az egyetem alatt!! Sztem többet értKép
Bibisujj, jajdesajnálom! Nyomasd meg egy kis A vitaminnal a pasit, gyorsabban nő a körme tőle!
SP alatt én most gobleinezek, az csendesKép

Na menek, mert nem lesznek tételek, jövőhéten meg ZH...

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Koszonom szepen a nevnapi koszonteseketKép

Miszike: ez a cimem mar nem el, ide kuldj leci nekem tablat: kaiser.o@freemail.hu

KosziKép

orsoly
orsoly
 
 


Miszike-MiszikeKép
Hát nem olvastad el figyelmesen a levelemet, irgumburgummmKép Szóval a táblában levő mail-cím már nem él, helyette van a tundeszabo@vnet.hu vagy a petronella@freemail.hu.

LányokKép
Köszi mindenkinek az együttérzést fejfájás és garázs ügyben. Sajna fejfájás makacs fajta, és nem hajlandó elhagyniKép De azért más sokkal jobb, mint tegnap volt, és még a hányinger is elkerült. Garázsból még meglátjuk, mi sül ki, de pénz nem mostanában lesz belőle sajna. De legalább az vígasztal, hogy nem karácsony előtt, vagy mondjuk pont szülés előtt történt.

NelliKép
Köszi, megkérdezhetnéd, bár én úgy tudom, hogy migrénre nem igazán van hatékony gyógyszer, meg most pocakosan Algon kívül mást nem igen vennék be. De ha megkérdezed, akkor eltárolom, és majd kipróbálom (bár inkább ne legyen rá szükség)

KlárKép
Ni-ni, az elveszett bárány megkerültKép Talin beszéltünk is róla, hogy nagyon eltűntél, mi lehet veled. Jó, hogy megint itt vagy! Lánykádról pedig mesélj!

Pocakméret: Nekem most a 29.héten 94 cm. Gergővel nem tudom, mennyi volt, de ennél biztosan több. Szóval nem mindenkire érvényes, hogy a többedik gyerkőccel előbb kezd el látszani, és nagyobbKép A szomszéd nénik pl. még mindig nem tudják, pedig rettentő pletyisek, és mindent észrevesznek, de ez elkerülte a figyelmüket.

Búcsúzóul a legújabb gyöngyszem anyóstól: Miután párom eldicsekedett neki, hogy úgy néz ki, kislányunk lesz, azt mondta drága mama, hogy ez így pont jó is, és itt mostmár akár meg is állhatnánk. Páromat sem kell félteni, mert megmondta neki, hogy azt majd mi eldöntjük, hogy hol állunk meg. Néha már úgy beszél rólunk anyósom, mintha nyulak lennénkKép

Hú, most nagyon szófosósra sikeredettKép Lépek is.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Tüni,
ezerbocsi, elolvastam az emiled, értelmeztem és ki is javítottam a táblában, csak a körmélcímlistában nem... Kép Küldöm!

Miszike
miszike
 
 


SziasztokKép

Tegnap enyém Apa Bécsből a dugóból megjósolta, hogy fél 8-ra ér haza. És tényleg: 19.32 Kép

Norka
A párom ingét vasaltamKép Megkérdeztem tőle, hogy amit mosás-vasalás közben találok, lehet-e az enyém, erre csak nézett. Aztán megkérdezte, hogy mennyi?Kép
Amúgy nem olyan jó üzlet, Szandi zsebében mindig van papírzsepi
Jázi képKép

Beu
Nem volt viccesebb a S.P., varrni akartam előtte (ha-ha).
Jóságmadár: én sem ismertem, állítólag osztálytársak szüleinél is volt. Amelyik gyerek legjobban viselkedik és legügyesebb az órákon, az kapja meg (egy napra sem, délután hazahozza, másnap reggel visszaviszi. De hogy örülnek neki!). Ja, előkerült a jóságmaci is. Aki tesiórán nagyon klassz, az egy kupát vihet haza. Mintha nem lenne így is olyan rohadt nehéz a táska, még ilyen izéket is hurcolunk...Kép
Gratula a házhoz!!!!! Paraméterekre én is kíváncsi vagyok, a publikusakra gondolok.
És gratu az egyre többet beszélő Lőrinchez isKép

Manócs
Én soha nem rajongtam a Barbikért, inkább mégsem számolom meg, hány van itthonKép

Andi
Nálunk csak egy lájtos sötétítőfüggöny van (bézs színű Kép), arra jó, hogy a lámpafény ne zavarjon.

Kangi
Julcsi-dumaKépKép
Klassz, hogy nincs semmi eltérés (ortopédia)

Maci_2
Már gyógyult-ZsombiKép
CukrodKép, és miért ingadozik? Vagy ez másnál is ilyen? (nem értek hozzá)

Miszike
MegkaptamKép és nagyon klassz.
És most vettem észre, hogy Zsombi ma másfél
évesKép

Klár
Végre-végre előkerültél!Kép
Elköltöztetek? Kár, megint mennék a Mester u-ba.
Ancsiról is írj egy kicsit!

Csucsuka
Miért nem hagysz mosni? Akkor nem is vasalokKép
Szerintem Zsé körme így is baromi gyorsan nő. Egyébként lehet, hogy mégse esik le. Eddig Apa fürdés előtt levette a ragtapit, én rajta hagytam, hogy fürdés közben ne piszkálja. Fürdés után jött a meglepi: eltűnt a lilaság (most már csak kicsit sötétebb a köröm, mint a többi)

Tüni
Migrén-mentességért szorítok!
Hát milyen nyulak vagytok?Kép Enyém Apa nem zengte be anyósomnak, hogy én szeretnék még egyet (ő sajnos nem), asszem enyém anyós is húzná a száját (nálunk az is belejátszik, hogy sógoréknál nem jön össze a második)

Megyek, mert annyira "szőlő"-zik Zsombi, szerintem bevetette vele a konyhát Kép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


TüniKép
Bocsi, elfelejtettem, hogy babát vársz. Akkor tényleg csak algo-t szabad bevenni.
Ill. én tanultam valakitől, hogy a mutató- és a hüvelykujj között ha erőteljesen-ütemesen nyomkodod a kezed, az is segíthet. Egy kicsit.

AndiKép
Nappal én se sötétítek be. Éjjel re a reluxát húzom le, és sötétítek, ami nem olyan vészesen sötét. Télen még nem nagyon kell, de nyáron, amikor 6-kor besüt a nap, jobb, ha tovább tudnak aludni a gyerkőcök. Ha rolód van, akkor hagy rajta néhány rést.

BeuKép
JóságmadárKép
Elképzeltem, amint a tankönyvek mellett egy kupát és a jóságmadarat cipel a gyerekedKép
Még jó, hogy a tornaóra kellékeit nem neki kell vinniKép

MiszikeKép
Köszi a táblát, megkaptam. Még nem tudtam megnézni.

Már annyira a babanet szerelmese vagyok, hogy most félórát tartott kimondanom a gyerekem nevét. Volt ő egyszerre Norka, Dorka, Nóri, Dóri, mire ki tudtam mondani: Domcsi.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Nelli
Enyém Szandi hurcolja ezt a sok hülyeségetKép
Milyen tornaóra kellékre gondolsz? A táska elmenne medicinlabdának... vagy súlyzókészletnek.

Olyan klasszul csendben volt Zsombi, aztán elkezdett "anyázni". Majdnem elájultam a röhögéstől, tiszta filctoll a gyerek. Aztán megláttam az asztalt, ami még hagyján, de megláttam a fotelt is... Asszem kapok este Apától. De minek főzök annyit?Kép

Toffi
toffifee
 
 


Jé, az előző volt az ezredikKép
T.
toffifee
 
 


Sziasz MindenkiKép

Megérkezett APAKépKépKépKépKépKépKépKépKép Szegénynek késett a gépe, de azért fél 11re hazaértKépKép
És olyan ari volt, kaptam tőle szép szülinapi ajándékot, mert persze a szülinapomon sem lesz épp itthonKépKépKép
Mini meg egy állatos duplót, alig lehetett letenni aludni, mert még játszani akart az oroszlánnalKépKép

MiszikeKép
azok, akik csúnyán nem jelentkeztek másfél évig, nem kerülhetnek a táblára?

CsucsukaKép
bocsi, kicsit kevesebbet írok, jó?KépKépKép
amúgy a pocis képeden láttam, hogy a te pocid is csíkos, mit kensz rá, hogy javuljon a helyzet???

TofiKép
A Vanish kárpittisztítót azért próbáld ki, hátha észre sem veszi apa a firkátKépKép

Reggel Mini nem akart reggelizni, kérdezem: túrorudit kérsz? Erre majdnem tökéletesen kimondta, hogy túrórudiKépKépKépKép Hát, éhen halni nem fog a kisdodóKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Miszike,

nekünk is új cimünk van. Ne töröljetek ki végleg légyszi,élünk még,cak én nagyon szenvedek pocakmanóval,igy jönni sincs nagyon erőm.

eviktor.bt@chello.hu helyett
gviktor75@axelero.hu

az agnes-balog@chello.hu is megszünt már,de sajnos Ági(Törpi) amúgy se szokott már jönni.

köszi
sziasztok
Évi és Petra
Évi24
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?