Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ime egy régi visszatérő :D


Hoztam valamit!
Kukk be ide: http://www.mamavar.hu/

Pusz:Orsi
aja
 
 


Sziasztok!

Juti! Nagyon boldog születésnapot!
Zsuzsa!Utólag kívánok neked is boldog születésnapot!

Kata! Nagyon jók a fiúkról a képek! :P
Ismerős a folyamatos duma, Lilinek is be nem áll a szája. Lassan úgy kell szót kérni. Pláne, hogy mostmár a kicsi is aktívan részt vesz a beszélgetésben. De nekem a telefonálás, ügyintézés is problémás, mert pont olyankor van Lilinek valami mondanivalója,Bálint is mászik rám, mert ő is telefonálni szeretne. Nagyon kínos tud lenni, amikor épp egy vadidegennel beszélek. :oops:

Ilke! Jobbulást :!:
Nagyon jó Lilinek a farsangi ruhája. Édesen néz ki benne. Ezt tényleg te varrtad? Le a kalappal! És mindezt betegen? :shock:

Andi
andrea27
 
 


hali,

havazok ezerrel, és a jövő hét sem lesz jobb, mert auditálnak minket.

a héten el kell kezdenem a jelmezkészítést is, ne az utolsó pillanatra maradjon. hétvégén gimis barinőimmel ötye parti lesz, amolyan ottalvós, már nagyon várom, jó lesz kikapcsolni. :)

Rit
De jó, ti legalább túlestek a barihimlőn. Biztos csak én vagyok hülye, hogy örülnék, ha átesne rajta. Az én fiam semmit nem hajlandó elkapni, pedig ezeken jó lenne, ha átesne még gyerekkorban. Ha vigasztal, én is kb. ennyi idős voltam, mint Dodi, amikor baris voltam, a tesóm meg épphogy 8 hónapos, na rajta duplán jöttek a pöttyök. Apukámat meg pont akkor műtötték az érsebészeten 200 km-rel odébb, mert szétvágta az ujjait egy disznóölésen. Anyu meg velünk kínlódott.

Tőlem is mindig kérdezik, hogy rendesen eszek-e, aztán amikor együtt ebédelnek velem, akkor csak néznek :) Hiába valahol útközben elvész bennem a kaja, bár azért most 3 kg-val több vagyok, mint szülés után, aminek csak örülök. Szerintem ez amolyan keresztszemezős háj lehet :wink: . Viszont én most pilates-ezem, és már alakul a hasikóm (amit remélem hamarosan kinyújt belülről valaki)
Panda - azért ez nem semmi, mit műveltél....

Tali
Nekem ez a hónap már tuti nem jó, szinte minden hétvégén vagy mi megyünk, vagy hozzánk jönnek, leghamarabb csak márciusban.

Rzsuzsa
Gratula a Krisztusi korhoz! :)

Én is köszönöm többeteknek az iwiw-en való névnapi köszöntést! :)

Kataa
Jók a képek a gyerkőcökről! Alex az elsőn teljesen apja, pedig eddig téged láttalak benne. Nálunk még nincs tesó, de igen, egész nap beszél, és mintha direkt csinálná, amikor a párommal beszélünk valamiről, akkor közbevág, meg uaz, mint Ilkééknél, nem lehet telefonálni.

Ilke
Nem próbálod meg azt a helyet, amit írtam? www.medic-poliklinika.hu Nagyon cuki a kis Kockásfülűd :) A jelmezzel nagyon ügyi vagy!!! Nem tudom én mit alakítok majd a Túró rudis jelmezzel :)

pusza
g

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 

 
 

Rit,
Mielőbbi gyógyulást! Legalább túl vagytok rajta. Solymi mindent elkap, de a bárányhimlőt, amit pedig jó lett volna, nem kapta el...

Kataa,
Gyönyörűek a pasik. Leon hogy megnőtt! Már kész baba...

Csongi javulgat, de állandóan szopni akar, és fél méterre se távolodhatok el tőle, mert akkor sírva fakad. Valamint állandóan enne, de két falat után mindent félrelök...

Tali: jövő hétnél előbb semmiképp

Zit
parazita
 
 


Sziasztok
Kataa
én náthára csak neocitránt szedek be :)

Evés
én 50kg voltam fiuk elött bármit megehetem nem hiztam :) ,most a fiuk után már nem tavaszal mindig neki állok fogyozni hogy nyára legalább 54-55kg legyek :wink: .

Rit
nem akarlak elkeseriteni de ha bárányhimlös akor lötek a farsangnak 2hét még közöségbe mehet :( .

Zsuzsa
nálunk már bevanak oltva bárányhimlö ellen kimondotan azért mert ök 2 képesek lenének ugy elvakarni a hogy az szövödményes legyen .

fogyokura
Magdi én is etöl félek hogy a mai lányok divat adásokat nézve elkezdenek fogyokurázni mert ott piszka fa lányokat lehet látni :?


Beszéd
Kataa biztos hogy kinövi petike is mondja a magáét de én örülök hogy beszél :) .

Ilke
Tényleg jó lili jelmeze :D nálunk sem fog senki sem vini a farsangra saját sütit mert nem engedik .Ántsz rendelet. csak bolti süti,és üditö lesz a farsangon.

pusz csics
csics
 
 


Hali

Most jol vagyunk, kop.kop bar ezt a multkor is elkiabaltuk, ovizunk. Remelem nem szed semmit ossze a heten, mert jovo heten farsang.

Agi

Nalatok volt mar? Hogy sikerult Petra jelmeze? En vettem meg Eminek hozza varazspalcat, meg tullszoknyat ,mert tunderke lesz.:)

Tali

nekem egyelore az utolso hetveget leszamitva (akkor koltoztetem a boltot) barmelyik jo.
Ugy latom megint a kemeny mag fog osszegyulni...:):):)
Magdi, PAnda, Zita????

Kataa

nagyon edik a kispasik.:) Alex jol elvan vele? Nem feltekeny? Leon nagyon kikerekedett, latszik, hogy jol van tartva.
Jajj, nalunk is megy a duma, csak nalunk foleg a kicsi nyomja... ha meg nem beszel, akkor enekel, kiabal, halandzsazik, de tuti zajong valamit.:)

Gumicukor

Hogy te milyen elfoglalt vagy!:) Nalunk sosincs egy egesz honap hetvegeje elore betablazva....
En is orultem volna ha az enyimek tulesnek vegre a barihimlon, de nem. Karacsony ota meg a Pottyos PAnnit is olvasom nekik ,Ugye a kiscsaj a himlorol kapta a nevet, hogy szokjak. De semmi. Pedig Emi csoportjanak mar a 90%-a volt himlos...

Bea

Hova tuntel mar megint?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Zsuzsa
Én nem is figyeltem, hogy kinek mikor van szülinapja :oops: , így utólag küldök egy jó nagy fülhúzást!

Kataa
Időpontot nem mondtak, hogy meddig, állítólag egyéni dolog, hogy mennyi idő alatt múlnak a pöttyök. A maximum az 2 hét.
JELENTKEZEM a felhívásodra. Nálunk Dodi egész nap dumál - sőt még álmában is. Én mindíg kérdezem, hogy nem jutott szóhoz az oviban, vagy mi - de állítólag ott is egyfolytában nyomja. Ha rászólunk, hogy most mi beszélünk, vagy hogy hagy fejezze be előbb az a mondókáját, aki korábban kezdte, akkor max addig eldumál magában, kicsit halkabban.... néha totál kész vagyok tőle. És még attól féltem anno, hogy soha nem fog beszélni, mert 1 éveen még csak 5-10 szavas szókincse volt.
Alexet lassan már meg sem ismerem, vagy csak ezen a képen annyira más?!

Ilke
Te szegény, igazán kilábalhatnál már belőle!

Nagyon jó a jelmez, ügyi vagy!!!!!!

Gumicuki
Nem, én is így voltam vele, Karácsony előtt volt bari a barátainál, vittem is, de nem kapta el. Most végre sikerült. Örülök, hogy túl lesz rajta és nem a nyári melegben, mikor mehetnénk strandra, de tiltott a fürdés v. valami utazás előtt. Gondolom most majd Regusz is pötyi lesz, 10 nap körül van a lappangás, akkor gondolom jövő hét második felében ki kéne jönnie.
Nálunk inkább az az izgi, hogy anyós szerint apa még nem volt baris.... a szomszédunk is 24 évesen kapta el, akkor sötét szobában kellett dögledeznie állítólag.

Zit
Kitartást, Csongi hamarosan túl lesz rajta! Látod most kellett volna talizni, hátha átragasztotta volna Dodesz :)

Csics
Tudom, hogy benne van a pakliban, hogy no farsang, már meg is beszéltük, hogy akkor itthon lefotózzuk a jelmezében és később beviszi a képet, hogy lássák a többiek milyen lett volna.... bár kopp-kopp-kopp mára már jelentősen csökkentek a pöttyök, amikhez nem is nyúlt hozzá, már eltünedezőben, sőt van olyan is ami totál eltűnt. Amit viszont megkapargatott és nagyobb lett - nos azok még megvannak, varrasodnak.

Nyusz
Nálunk is a Pöttyös Panni megy mostanában esti meseként :D

rit
anemona7
 
 


Akkor egy újabb szülinapos (ha jól láttam):

Judy!

Boldog szülinapot!
:D :D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Zsuzsa, Judy,
Nagyon boldog szülinapot nektek!!!!!

Rit,
Csongi még ráérne elkapni, de ha Solymi elkapja, akkor ő se ússza meg...

Ilke,
Gyógyulgass! Próbálj odafigyelni magadra! (Mondom én, aki még a Béres cseppet se képes rendesen szedni...)

Tegnap vér-anya voltam: Solymi addig pattogott, amíg a fejére nem öntöttem egy bögre langyos pudingot... De ettől legalább lehiggadt. Néha magam is megijedek magamtól.

Zit
parazita
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, link vagyok. :oops: vagy lusta? vagy?...

Ágota
Boldog névnapot kívánok neked! :lol:

Zsuzsi
Isten éltessen téged itt is! Megvannak a nyomatok, majd vmikor elviszem őket! Én is megyek börzézni. Ill. tervben van.

Judy
Itt is boldog sznapot kívánok!

Mi most jól vagyunk, Pancsi is átesett a lázas torokgyulás izén de szerencsére elég lájtos volt. Felírattam a Pneumovax 23 nevű vakcinát mert ezt nagyon ajánlotta egy kedves ismerősöm. Felsőlégúti izékre jó. Már csak be kellene adatni Pancsinak vmikor. Elég sokszor küzd apróbb nyavajákkal, remélem ez végre hatásos lesz.
Betegeskedőknek jobbulást!!
Puszi mindenkinek! Nem csak a megszólítottaknak!!! :lol:

Conti!!
Te merre? Meló? Lányok?

B.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Ja, Zit

Neked akartam még, hogy nem neked volt gáz utána takarítani? :D Gondolom, hogy meglepődött. Volt, hogy a fejemben is megfordult hasonló de beugrott, hogy én nagyobbat szívnék a takival...

Amúgy Pancsi mostanában olyan kis cukibogyó. Panaszom, szavam se lehet. :P

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok

Megnyugtattatok, hogy mindenkinel beszedes a gyermek,nem csak nalunk,mar feltem hogy tolem orokolte :lol:
Nalunk is az van hogy ha epp nincs mondanivaloja akkor enekelget,beszel,telefonal maganak :lol:
Estere zug a fulunk apaval :lol:

Ilke
Remelem tenyleg csak valami mulo izet mutatott a CT es vegre rendbe jossz mar.Legkozelebb aert ne hagyd eddig fajulni a dolgot,ha fekudni kell hat fekudni.Egyebkent egy baratnom ferjenek is pont most volt ez,(eszembe is jutottal)ugy latszik divatos betegseg lett :wink: O is nyuzsgos pasi de szigoruan fekudt 4 napig,utana meg is gyogyult.
Nagyon szep lett a jelmez,igazan ugyi vagy ,plane betegen ilyet alkotni :D
Nalunk ket het mulva lesz a farsang,lehet bevinni sutit (altalaban nem elhet,meg a szulinapi tortat is ott kell rendelni )ugyhogy sutok en is valamit.
Csak meg Leont kell megoldani hogy ki legyen vele,a sok gyerek koze meg nem vinnem....
A nevnapjara is csak bolti sutiket vesznek be, ugyhogy gyumilevel azt fog vinni.

Orsi
Latmo megint ujat alkottal.Meselj magatokrol, hogy ezen kivul mi ujsag?

Andi
Hat igen ha telefonalok,akkor O is akar beszelni,sot mar fel is veszia telefont.Mindenkire azt hiszi hogy a mama vagy a dedi.
Multkor Bea hivott es az Ot is ledidmamzta :lol: Igaz Bea? :lol:

Gumicukor
Mi megalakithatnank a sosem tudunk hizni klubot :wink: :lol:
Rajtam is 3 kg van meg,perszea hasamon,meg hogy annyit iszom estere Dobrogi vagyok :shock:
Hat pedig ALex tiszta apja volt eddig is csak az en vilagos borommel meg gyerekkori hajammal.
Az a kep tenyelg kicsit fura rola,talan mert fekszik ez egy friss es jobban tukrozi onmagat.
Kép

Parazita
Hat igen ha a takizas is megerete akkor jo volt kiadni a merget :lol:
Van ilyen hogy neha elszakad a cerna,egyelonye van hogy utana minta kis jambor barik viselkednek :lol:

Nyuszi
Bocsi a tegnapiert :wink:
Hat azt mondhatom igy majd 3 honap utan hogy meg mindig tart a teso imadat.Mutogatja funek fanak az utcan is,irto buszke.Es itthon ha sir rogton szald hozza es kedvesen duruzsol neki ez a kis mano meg rogton elhallgat es nez ra mint az Istenre :lol:
Puszilgatja napjaban tobbsozr es mutogaja a jatekait neki.Ja es mar kerest formalt a harmadik babara ,mert o ugy szereti a babakat es ha LEon megno akkor legyen masik :shock: Mondtam, ja....
Leon tenyelg kikerekedett mar 5200 gramm.Jobban hizik mint Alex anno a tapszertol :shock:

Rit
Sorstars,nalunk sosincs csend ,cak ha alszik :lol: De latom neked akkor is beszel :D
Alex 2 evesig nem beszelt csak szavakat,de nem aggodtam,bezeg most behozza :D

Bea
Na vegre,latom mar jobban raersz :wink:
Remelem benevezel majd a talira??? :)

Megyek alszom egyet,delelott halara dolgoztam magam...mosas,fozes,takizas....

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Hahó
Én is bejelentkezem.
Gergő már jól van, bár még volt egy kis láz. most nem jár oviba, erősítem a farsangra. végre szedi azt az immunoizét is.

Köszi mindenkinek, hát igen én se leszek fiatalabb :lol: :lol:

Kataa
Köszi, végül el tudtunk jutni a bálba, jó is volt egy kicsit kimozdulni 8) 8)
képek nagyon jók 8) 8)

Zit
puding :lol: :lol: :D nálunk a Gellért enélkül is képes úgy összekenni magát. ma pl. a vamiliapudinggal. meg kint direkt belevetődik a motorról a sárba :roll: :twisted:

Ilke
akkor további gyógyulást :!: kockásfülünyuszi szuper :lol:
Gergő zorro lesz :roll: :roll:
már hetek óta abban van egész nap :roll:

nálunk se lehet bevinni, csak boltit. jajj, de sajnálom :lol: :lol: 8)
én a konyhatündér :lol: :lol:

fogadóóra nálunk nincs, csak szülői.

tsóközön

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Ilke! Hű, de nagyon bekaptad ezt a bacit :cry: Most már aztán tessék meggyógyulni! Tényleg nem szabad elbagatelizálni a dolgokat, ha betegség van, akkor pihenni kell.
Nagynénémnek tüdőgyuszi után lett folt a tüdején, utána még évekkel később is kimutatták röntgennel. :cry:
Vigyázz magadra!

Lilike nagyon szép és aranyos Kockásfülű Nyúl! Ügyes vagy, szuper lett a jelmez, igazán édi benne Lili :lol:

Kata! Leon csodaszép, szabályos arcú baba, nagyon aranyos. Alex meg pasis, igazi nagytesó :D 3. tesó rendel :lol: ez jó. Meggondoljátok? (ki az az Orsi ???? itt gondolkodom már fél órája :oops: )

Bea! Ez a vakcina egy szuri? Te hogy vagy? TALI????

Zita! :lol: :lol: Besokkaltam én is valamelyik nap, jó lesz már az a mamatali :wink:

Barik: Én is örültem annak, hogy elkapták, jó ezen átesni gyerekkorban.
Rit! Előkerestem a feljegyzéseimet: Nóri 12 napig volt otthon, de a 10. napon már kerti partiztunk. Nekünk az volt a gáz, hogy a napsütésben fokozottan óvni kellett a bőrüket, így hosszúra nyúlt a szobafogság. Ha hegesednek a pöttyök, akkor már nem fertőz, lehet menni közösségbe. Szerintema farsangra bizti be tudtok menni, de utána tarsd otthon még pár napig, a bárányhimlő után legyengül az immunrendszer, könnyebben elkapnak egyéb betegségeket :wink:

szép estét Mindenkinek:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Minden ünnepeltnek sok boldogságot kívánok!

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok
Jövök, írok, hátha attól lenyugszom. :evil: :cry:

Kataa
Csodaszépek a pasik. Alex milyen nagyfiú, Leon meg mekkorát nőtt már.... Ügyesek vagytok nagyon :D

Ilke
Jajj Te szegény, jól megbetegedtél. Azért az már javulás, hogy nem fáj a hátad, csak az a fránya köhögés......... Drukk, hogy mostmár kilábalj belőle.
Kockásfülű nyúl :D hihetetlenül ügyes vagy!

Rit
nekem mindkét gyerek 3 hétig volt vele itthon. Tomin a 9. napon jött ki, és nála a pelenka alatti rész volt nagyon brutális, és fájdalmas.
Mennek a drukkok, hogy farsangra rendbejöjjetek.

farsang
nálunk jövő hét pénteken lesz, és nem lehet bevinni semmit. Csoportpénzből vesznek aprósütit, meg ücsit, a kajás cég meg fánkot szokott ilyenkor küldeni. Szilcsi naponta más akar lenni, úgyhogy még passzolom,hogy mi lesz. Van egy komplett kis ápolónői jelmeze, a többi csinálni kéne, de így neki sem állok, mert állandóan változtat.

Bea
Ez a vakcina engem is érdekelne!

szülinaposoknak, névnaposoknak sok boldogságot!

Zita
jó lehetett. Ilyenkor én is a takarításra gondolok, csak ezért nem fürdenek pudingban :oops:

Rólunk: bölcsizünk, két napja nem sír reggel sem, besétál, ott egy kicsit elszomorodik, de mindig gyorsan eltünök, a gondozónéni meg nagyon jó, egyből lefoglalja, úgyhogy mire jönne az első könny, addigra már lefoglalják (de jól leírtam) Ebédel (illetve ül az asztalnál, de enni nem eszik) aztán lefekszik aludni, és mire felkel, ott is vagyok. Általában fél2-2 körül kel, én addig kint várok.
Egyébként nagyon dicsérik, szép a játéka (ezt így mondták)
Ma volt ebédfizetés a bölcsiben, és megleptek, mert nem én fizettem, hanem ők nekem vissza. Dec-jan visszatérítései. Jól esett.

Aztán ennyi is volt a jó a mában. :x
szilcsike
 
 


Halihó!

Szilcsike!
Miért kellett lenyugodnod :wink: ?
Bölcsi, juhééééé :lol: !

Szülinaposok!
Érjen mindenkinek bokáig :lol: :lol: :lol: !

Zita!
Vér anya :P . El tudlak képzelni, amint kiabálás helyett haláli nyugalommal fejenöntöd a kölköt :) . Legalább megérte, vagy kárba veszett a finom puding :wink: ?

Ilke!
Olyan jó az a kockásfülű jelmez!!!!!
Gyógyulj meg rendesen!

Farsang
Nálunk is csak bolti cuccot lehet bevinni. de ez elvileg mindenhol így van, ez a hatályban levő ÁNTSZ rendelet. Persze, simán eltérnek tőle néhány helyen, de nálunk nem.


Ma volt szülői, egész jó volt, még beszélgettünk is, nemcsak az óvónők regéltek. Lesz egy "beszélgető délután", amikor mindenki elmondhatja az ötletét, javaslatát, problémáját, stb. De akkor nem lesz hosszú beszámoló, mint most, hanem kizárólag beszélgetni, megvitatni fogunk. Most is kialakult volna valami ilyesmi, de sajna nem volt rá idő :cry: , pedig szívesen hozzászóltam volna 1-2 témához.

Tali
Jövő héten jönnek a tesómék, de ha mindenkinek jó, miattam ne variáljatok.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

http://www.pneumo.hu/
A középfülgyulás részt ajánlom az érintetteknek.

De azt hangsúlyozom, hogy saját tapasztalatunk még nincs. Csak tájékoztatásul linkeltem be.

Magdi :)
Talit nemtom. szerveződjön és max. megleplek titeket. :wink:
b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok,
Köszi a jelmezért a bókokat :D , gyakorlatilag két nap annyi idő ment rá, míg az ebéd után a gyerekek aludtak, oviban sem akarták elhinni, hogy saját gyártmány :D . Múltkor elfelejtettem mondani, hogyha kell valakinek szívesen kölcsönadom.
Jelentem egész jól vagyok, kezd hatni a Hepar :wink: , most már egyre kevesebbet folyik az orrom, csak lelkileg ne lennék ennyire a béka segge alatt :( . Holnap megyek vissza a kórházba a dokihoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani kezében a lelettel. Köszi mindenkinek a drukkot, szó mi szó elég ramaty egy érzés, hogy van egy fél centis bigyóm, ami lehet, hogy sohasem múlik el, de még nem is tudni, hogy pontosan mi, brrrrrrr, igyekszem nem gondolni rá :( .
Utólag is minden szüli és névnaposnak minden jót kívánok, bocsi, de mostanában nem vagyok túl naprakész a jeles napokban :oops: .
Lili a héten megkapta az új ágyát, Bala meg az ő régi ágyikóját. Volt nagy öröm, azóta még napközben is ott játszik Bala, nagyon várta már, hogy az övé legyen :D . Lili meg dagad a büszkeségtől, hogy neki már igazi nagy ágya van, ja és állítom, hogy kényelmesebb, mint a miénk :D . Azért izgultam az összerakásnál, mert 3 helyről vettünk meg hozzá mindent, de szerencsére milliméterre egyezik minden kis rész :) .

Gumicukor,
Tök jó ötlet a turó-rudi jelmez! Majd tegyél fel róla képet :) .
Útközben elvész benned a kaja :lol: , hát bennem is, gyakorlatilag egész nap eszem és 2 kilóval vagyok több, mint Lilivel a terhesség előtt, oszt a kisújjamat nem mozdítom érte :lol: .
Szerintem az a hely ahova én megyek, ugyanazon az elven működik, mint amit te ajánlottál, megnéztem a honlapjukat. De majd jövő héten kiderül pontosan.

Ovibasüti,
Nálunk sem lehet hétközben bevinni, csak évi 2-3 ünnepen, azért én ezeket mindig kihasználom és sütök valami finomat :wink: . Tortát nálunk is az oviban kell megrendelni a szülinapokra.

Nyuszi,
Tündérkédről tegyél majd fel képet! :)
Pöttyös Panni és Kockás Peti nálunk is kedvenc :) .
Bocsi, de nem emlékszem, hogy legutóbb a Skyp-on mibe maradtunk, megírod majd, hogy miket szeretnél? Ja és küldöm én is legkésőbb hétvégén amiket még ígértem.

Zita,
Puding :lol:

Kataa,
Hát ez az, hogy nem hagytam, szedtem végig a gyógyszereket, meg mindent amit csak lehetett, és mégis ez lett, nem is értem ezt az egészet :roll: . Azt nem tudtam megoldani, hogy egész nap feküdjek, de 2 hétig szinte még az udvarra sem mentem ki, amennyire csak lehetett kíméltem magam, rendeltem a kaját is. Az ismerősnek is mellhártyagyuszija volt?
Alex nem semmi, hogy már a következő tesóra gondol. :)

Judy,
Nálunk Lili továbbra is teljesen elutasítja az Immuno bogyót, így én szépen összetöröm és beleteszem a teájába, gyümilébe, és így simán megissza, nem is mondom neki :D .

Na megyek, beígértem apának egy mozizást a nappaliban estére, még tortilla-t is sütöttem neki kukorica lisztből, jöhet egy jó kis vígjáték... :lol:

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok. Dodi tv-zik..... Soma van a tv-ben, és hát ugye ő az ő "nagyhajú Gyöngyi" nevű barátnője, el sem lehet most onnan robbantani. - legalább én is hallottam életemben először énekelni :D

Köszi a bari infokat. Én azt vettem észre, hog amelyiket sikerült egyeltalán nem megvakarni, azok már elmúltak, vagy épp csak egy halványrózsaszines apró folt emlékeztet rájuk. A többi viszont varrasodik - remélem ez gyors folyamat lesz, mert a mi dokibácsink csak abszolút tisztán enged vissza közösségbe. Mindenestere varrom a fogrém-jelmezt, és ha nem mehet, majd itthon farsangozunk és csinálunk képet, amit apa kinyomtat szinesben, hogy bent megmutathassa milyen lett volna...
Amúgy a keddi napunk volt a legrosszabb, azóta egyre jobb. Akkor sokat feküdt és simizni kellett - vakarásképp. Így nézett ki:
[img]
Kép

Tegnap sütöttünk sajtos rudakat, legalább volt segítségem, Dodi lelkesen ügyködött a derelyevágóval - bár kicsit részeges rudacskák lettek :D:D:D

Szilcsike
Alakul szépen ez a bölcsizés, ügyik vagytok. :)

Ilke
te meg csak pörögsz-pörögsz, ahelyett, hogy végre pihizél is egyet. Kis sztahanovista :)

Csics
Nálatok mikor lesz az a szülős-ovisbál? Majd mesélj!!!

Panda
Majd írd meg az ötletelések eredményeit, kíváncsi vagyok!

Magdi
Az Orsi = aja... itt járt korábban és ajánlotta a manóvárat :)

rit[/img]
anemona7
 
 


Panda,
Használt a megöntözés :), Solymi lehiggadt, és később még bocsánatot is kért... Azóta is normálisabban viselkedik.

Rit,
Szegény Dodi, jól kinéz :)

Szülői elmarad, mert az egyik óvónéni lebetegedett. De a gyerekek is alig lézengtek ma az oviban...

Zit
parazita
 
 


Sziasztok
Jovo heten szuloi,hat kivancs ivagyok,azutan meg farsang,gondolom megint majd mindenki anyukaja ott lesz delutan.


Judy
Hat igen en sem vagyok az ,van par sutim ami tuti befuto,azokat szoktam :wink: Ja es nem utolso sorban mindig hozok kintrol sutiporokat,nem lehetmegmondani hogy kb 10 perc munkaval keszultek :lol:

Magdi
AAAAA nem gondolkodunk a harmadikon semmikepp.Nem is vagyok mar zsenge noci 8) ,meg a csaszit+szopi mizeriat megegyszer mar nem vallalnam be :roll:
Leon egy tunderpofa tenyleg,annyira kis szeretnivalo hogy ilyen kiegyensulyozott,boldog baba,megkonnyiti a napjaimat :wink:

Szilcsike
Tegyel fel Te is kepet,kivancsi vagyok a tesokra :wink:
Na latod Tomi nagyon ugyi a bolcsivel,te meg most kicsit pihenhetsz otthon :wink:

Bea
Neked kotelezo a megjelenes a talin :!: :lol: :lol:
Ha mar Mom-ozni nem tudunk,pedig terveztem bemenni a ceghez,amig van kocsim.Ugy nez ki megveszik :? :? Ugy a szivemhez nott,annyira sajnalom,tudom hugyeseg ,de ez van...

Ilke
Remelem ma a doki megnyugtatott!!!
IGen neki is ez volt,azert kellett vele szigoruan fekudni 4-5 napotes rendbejott a gyogyszerektol.
Szerintem neked csak a fekves hianyzott,ki kell oihenni ezeket a komoly dolgokat.De nem baj legalabb anyos kicsit kozel kerult a kicsikhez,igaz? :wink:

Rit
Szegeny Dodi...latszik hogy nem csipi a szitut.Remelem hamar mulik neki.

Parazita
Na latod,ezt mondtam,ilyenek utan kezes baranyok :wink:

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Betegeskedőkenk jobbulást, sajnos most csak így ömleszve!

Rit!
Barihimlő:( Dodin jó sok petty van.

Zit!:)
Puding:)

Mi is újra betegek vagyunk. Hétfőn volt ismét, 3 hét kihagyás után a Dani bölcsiben. Szerdán mentem érte köhintett kettőt a bölcsiben, otthon nem volt folytatása. Csütörtökör reggel szintén a bölcsiben öltöztetés közben köhintett, kicsit csúnyábban. Szóltam a gondozónőknek, hogy figyeljék, hogy köhög-e napközben, de megbeszéltük, lehet a bölcsiben szárazabb a levegő oszt azé. Párom ment érte délután és mondta, a g.nőnek, hogy beteg lesz a gyerek, mert látni a szemén. Azthán mondta a g.nő, hogy anyuka szólt, hogy figyeljük a gyereket, és köhögött töbször. Hazaértek kb 3:40-re. 4-kor 38,2 volt a láza, Nurofen levitte 37,1-re. Este fél 8-kor 38,5, Nurofent kapott és 8-kor már aludt is. Nyafi volt nagyon. Éjszaka éjfél után jött a gyerek, tüzelt az egész teste. Lázat mérni nem igen hagyott, de az a fél perc amíg bent volt 38,5-ig felszaladt. Kúpot kapott. Reggel 8-kor a láza 39,5 Nurofent kapott, majd rohantunk dokihoz. Olyan betegségünk van ami még nem volt Mandula gyulladása van, még nem tüszős, reméljük nem lesz belőle az, de kap antibiotikumot és Kataflamot. Hihetetlen nyafi és anyás és elesett... és fertőző! Valószínű hogy a Gergi elkapja, a Gabiban reménykedem, ő olyanstramm...

Gergi sír.

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Rit! Kis Pöttyös Panna. :cry: Továbbra is gyors gyógyulást!
Köszi az Orsi infót!

Bocs Aja! :oops: Anno Kispesten volt a Játszóházatok? Jól emlékszem? Tényleg írhatnál pár sort magatokról :D !

Kata! Tesóm esküvője valószínűleg augusztus 11-én lesz. Ez megnemerősített infó, így változhat a dátum :lol:
Nálunk is egész nap megy a szövegelés, de a kis korkülönbség újabb előnye érvényesül: Remekül eldumálnak egymással a gyerekek. Imádják a szerepjátékokat, mindenkinek a bőrébe belebújnak. Néha a saját hanghordozásomat hallom a gyerekszobából: "Drágám! Kész az ebéd!" Egyél kicsim, ebben van a vitamin"... stb.... :lol: :lol:
Leon: látszik rajta az elégedettség, nem is csodálom, hogy büszke vagy. :D Még mindig csak szopizik?

Sasha! Jó rólatok hallani, na de nem ilyeneket :cry: Jobbulást kicsi Daninak.

Ilke! Mit mondtak a dokik? Remélem minden OKÉ!

Szép napot Mindenkinek:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Szió,

Zit
Én is arra gondoltam, hogy milyen lehetett, amikor takarítottad a pudingot a gyerekről :)

Rit
Egyik anyukaismerősöm kisfia is nemrég volt barihimlős, ők a viszketést úgy oldották meg, hogy egy sminkecsettel finoman simogatta a pöttyöket. Amióta Daninak meséltük, azóta minden pattanás piros foltot megkezel rajtunk :)

Farsang
Tegnap kaptam tök jó hengerszerű anyagot, így csak a tetejét és alját kell varrni, gumizni. A rudipöttyöknek filcanyagot vettem + a feliratnak, azt pár öltéssel fel lehet tenni. Még rám is jó az csőszerű anyag, csak én elég passzentos rudi lennék :)
Az oviba lehet bevinni alkalmakra házi sütit, de elviekben máskor csak boltit (pedig a sok átcímkézéses balhé miatt, az otthoni még jobb is lenne....)

Sasha
Jobbulást nektek! Ilyen tüszős mandulagyuszi már nekünk is volt, akkor nem akart lemenni a láza az én Danimnak se, Aktilt kaptunk rá.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Gumicukor!

Nekünk is Aktilt írtak fel, de nem volt a patikában és a patikus behelyettesítette Augmentinnel. Mennyi idő múlva lett jobban? Értem ez alatt, mikor ment le a láza, mert így nagyon rossz.

Magdi:)

Na, akkor milyet hallanál? :wink:
Szoktuk nézni az Animal Planeten az Állatmentők c. műsort. Usa-ban forgatták szinte az összeset, nagyon profik és mindenki komolyan is veszi. Legalábbis így jön le a tv-ből.
A héten egyik reggel az ovi előtt láttunk egy törött szárnyú galambot. Elkezdtem sajnálni, hogy jajj szegényke, most nem tud repülni, így elkaphatja egy kutya, vagy egy nagyobb macska. Gabi felémfordul, majd vígasztaló hangon, teljes meggyőződéssel megszólal:
Ne aggódj anya, majd mindjárt jönnek az állatmentők!
Annyira cuki volt, de nem törtem le a szarvát, hogy itt Mo.-n ilyen nincs, és ha van is akkor nem elég hatékony...

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk egészséges rendelésen és megkapták a kullancs oltást, a Petra az utolsót, az Olivér meg az elsőt. Reggel kérdezte az Olivér hogy hova megyünk és nem akartam neki válaszolni mert tudtam, hogy nyafogás lesz. Hát jól gondoltam, a kocsiba odafelé menet végig vergődött, hogy nem akar a doktor nénihez menni. Már féltem előre mert karácsonykor mikor az ügyeleten voltunk egyszerűen nem lehetett levetkőztetni mert ahogy kiszedtem az egyik kezét már dugta is vissza a másikat a pulóverbe. Olyan ciki volt. Szóval fel volt készülve mindenre, erre ő nem nyafogott a vizsgálatnál és a szurinál is olyan csönd volt. Úgy meglepődtem, kérdeztem hogy fájt erre az volt a válsz hogy nem. Nagyon büszke vagyok rá, hogy ilyen kis ügyi volt. Tudni kell, hogy az Olivér egy "hiszti Gyurka". A Petrácska sírt. A Petra 101cm és 12.8 kg , az Olivér pedig 93 cm és 11,5 kg.

Ma megvolt délelőtt az oviba a farsang. Mikor bement a csoportba akkor mindenki odament hozzá és mondták neki, hogy milyen szép a ruhája. Az Olivér meg felvette a Petra tavalyi jelmezét és így kiselefánt volt. Nagyon élvezték volt tánc, kaja meg mindenféle. AZ Olivér egyszer elkezdett bőgni és bement az öltözőbe. Kihoztam, erre újra bement. Nem tudtam, hogy mi baja van mikor kiderült, hogy az egyik kisfiú beöltözött shreknek és ő attól iszonyatosan félt. Szerencsére a kisfiú már levette a maszkot és az óvónő meg feltette a szekrény tetejére, onnatól már nem volt semmi baj.

Nem tudom, hogy mit csináljak. Ezen a héten nem volt a Petra oviba a sok betegeskedő miatt. Szívem szerint nem vinném jövőhéten sem mert hétvégén fogunk elutazni. Akkor az + még egy hét és akkor összesen már 3 hét kimarad.

Nyuszi
Köszönjük szépen mégegyszer a ruhát, nagy sikere volt. Én csak fejdíszt vettem neki mert pálcát nem kért. Van fejdíszetek vagy odaadjam? Kimostam és apa holnap délelőtt már viszi is vissza. Nem tudom, hogy emlékszel e rá de az egyik gombról kicsit levan jöve az anyag. Gondoltam, hogy vissza varrom de annyira kicsi, hogy azt szinte lehetetlen. Szerintem azt vissza lehetne ragasztani a műanyag gomra csak én nem akartam. Petra csomószor felakarta venni de éppen ezért nem is engedtem neki nehogy jobban lejöjjön.

Magdi, Szilcsike
Hát akkor az a 84 nap szabi akkor az teljesen normális. Én sem tudom, hogy mi lesz velem. Oda visszamenni már semmiképp nem tudok. Az Olivér márciusba lesz 3. Majd kiveszem a szabimat és megvárom, hogy elküldjenek mert már 9 éve vagyok ott papíron és jól jön majd az a végkielégítés.

Rit
Én is szeretném ha a gyerekek átesnének ezen a bárányhimlőn mert sokkal jobb kiskorban mint felnőttkorban. A nővérem kislánya 3 hónaposan kapta el mert a tesó hazahozta az oviból.

Rzsuzsa
Boldog születésnapot!

Ilke
Nagyon jó lett a nyuszis jelmez.

Panda
Én is alacsony vagyok 159 cm és 55 kg. Én így már nem érzem jól magam egy olyan 2-3 kg szeretnék lefogyni. Mikor a gyerekek megszülettek akkor olyan 48-49 kg voltam. Én akkor kezdtem el hízni mikor az Olivér abbahagyta a szopit. Az a baj, hogy alacsony vagyok és az az 5 kg azért meglátszik.

Na eddig sikerült visszaolvasnom, majd jövök még.

Ági
petra2
 
 


Sasha!
Mandulagyulladás :roll: . Az én gyerekeimnek még nem volt, de nekem volt párszor gyerekkoromban, és tudom, milyen rossz. Remélem, hamar segít az antibiotikum.

Ági!
Én úgy 50 kg körül voltam, amíg Ádám sokat szopott, de ahogy csökkent a szopik száma, úgy szaporodtak a kilók. Amikor végleg abbahagyta, felugrott 3 kg, ami masszívan megvan, de bítom Norbiban :lol: .
Hová utaztok?


Betegség
Az enyémeknek még mindig nincs bajuk, de tarogatok még a tavalyi évről 5 nap szabit, hátha mégis elkapja őket valami kórság, és akkor ne kelljen betegállományba mennem. De e hónap végéig ki kell venni mindenképpen.
Nekem most fáj egy kicsit a torkom, remélem, nem lesz belőle semmi komoly. Ma bent az oviban szinte egész délelőtt sírt az egyik kisfiú, majdnem végig én vigasztalgattam, de aztán telefonáltunk az anyukájának és hazavitte. 1 óra múlva visszatelefonált, hogy 38,6 °C a gyerek láza... remélem, nem kaptam el tőle a kórságot.


Conti, Manó!!!!
Mi van veletek?

Jó hétvégét,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: Idáig mindíg én voltam a legkisebb, most úgy látszik jó helyre csöppentem!!!! Én 158 cm vagyok és most 55 kiló - és dagadt... ettől az 5 kilótól kell megszabadulnom májusig - kaptam apától erre vonatkozólag egy ultimátumot. :)

sasha
Kis naív Gabcsi, jót mosolyogtam :) Még mennyire ártatlanul szemlélik a világot!

Ági
A hős Olivér :) ügyi volt nagyon az oltásnál, az enyémek idáig még mindíg üvöltöttek. A legroszabb a 3 éves volt, mikor 1 napra lesántult Dodesz tőle.

Magdi
Dodesz is marha jól tud szerepjátékozni, én akkor hallom vissza magamat, mikor a hugát "neveli" :):):)

Friss hírünk az, hogy Regusz megtanult tapsolni és szerintem holnaptól már 4 fogú lesz, mert már nagyon csak egy hajszálnyi bőrke takarja azt a fogit.
Dodi meg már teljesen jól van, ismét az a szokásos fáradhatatlan sajtkukac, annyira jót tet most ez az egy hetes itthoni bezártság, tisztára összenőttek a gyerkőcök. Dodi kiosztja a tesójának is a szerepeket, hol batman, hol ovónéni, fagyiárus, stb. Rege meg megy utána mindnehova, és boldogan tapsikol ülve, míg a tesó 66ezerszer körbeugrálja énekelve...

rit
anemona7
 
 


Sziasztok,

Sasha
Daninak jobbulast!!! Te most mar mindenbol ki vagy kepezve :roll:

Magdi
Hat nem azzal van a baj hogy hozzam beszel,hanem hogy egesz nap zajong.Ez az ovi hatranya hogy sokkal hangosaban beszel :shock: :lol: Leon mar ki van kepezve az elet surujere :lol:
IGen baboca meg szopizik... (hetente ketszereste a nagyon ehes kap 40 ml tapot csak ),jovo heten 3 honapos ugyhogy nagyon orulok neki :D tejem pont annyi ami neki kell,bevetek mindent de most meg rendeltem egy ujfajta kapszulat azt meg kiprobalom a napi rutin: sor,3 liter ivas,Urtica es a Weleda olaj melle.

Ilke
Na mi volt???

Panda
En emg a szopi miatt eszem mint a saska..bar 53 vagyok a 170cm-hez de a sok ivastol hasam estere eleg nagyocska :roll: 8)

Rit
Birom hogy Rol mindig ultimatumot ad neked..es ha nem teljesited akkor sincs semmi,igaz? :lol: :lol:
Ma delutan mi is a Termeszettudomanyiban voltunk,nagyon tetszett Alexnak is most is minden :D Utana meg alattatok ettuk a pizzat :lol:
Rege ugyi hogy mar ilyen nagylany :lol:

Alex ma uszni volt,de egy honap kihagyas utan annyira nem volt ugyes mint szokott,Eszter neni szerint jovo hetre formaba jon :)

Mano
Nagyon eltuntel!!!

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
Rit
a bál február 23án este remélem eltudunk meni ,kiváncsi leszek milyen lesz :) .

Sasha
nektek jobbulást :)

Fogyokura
rit én 160cm 57kg most :roll: etöll kell majd nyárig megszabadulnom :)

Lányok
imike megint beteg torka gyulladt be ,kapott antibiotikumot és jövöhéten nem megy , :( .

pusz csics
csics
 
 


Kataa!
Szoptatás alatt én is ettem, mint a gép. Hihetetlen mennyiségeket voltam képes eltüntetni. A baj forrása ez, ugyanis hiába csökkent a szopik száma, én ettem ugyanúgy tovább :oops: .
Érdekes, nekem hasam sosem volt (most sincs), még Ádám után is hamar visszament, pedig vele iszonyatosan nagy volt. Csak éppen nagyon laza maradt a hasfalam, erre gyúrok most.

Csics!
Szegény Imi :cry: . Ez a betegség belerondított a farsangotokba, vagy oda azért megy? Vagy már volt nálatok?

Rit!
Ultimátum????? Miért, ha nem tűnik el magától a pocak, akkor mehetsz plasztikáztatni :wink: ?
Rege tök ügyes!
Csinálj már Te is ilyen csíkot a gyerekeknek, mert sosem tudom, hogy a Rege éppen mennyi idős :oops: .


További minden jót,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Udv mindenkinek a torpek taboraban...:):):)
En 158cm most vegre 50kilo!!!!

Rit

Jobbulast Dodesznak! Tenyleg tegyel mar fel kicsi manorol kepet, ugy no, hogy nem birom kovetni!:)

Ilke

Majd este irok melt!:)
Remelem csak jokat mondott a doki.
Lili nagyon edi abban a nyuszi jelmezben, Te meg nagyon ugyi vagy!

Bea

Gyere mar a talira!!!! Gumicuki se, te se!!!:( Jo hogy ti surun taliztok, de mi sosem latunk titeket!:)

Kata

Nem baj, nekem nem surgos a szandi, felre van teve nektek! Talira akkor jossz????

Agi

Orulok, hogy jo volt a ruha...:) Kepet kerunk rola!!!
Oliver tenyleg egy hos! Nalunk ugyanez volt a 3 eves oltason, Emi meg se mukkant.... sok fugg attol, milyen ugyesen adjak be.

most rohanunk vasarolni

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Panda:

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


a dög! na még 1x

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!

Sasha! :D Na, az ilyen sztorikat olvasgatom előszeretettel!
Annyira édes kis naiv, mindenre rácsodálkozós korszakban vannak a gyermekeink. Jó lenne ezt a korszakot jó sokáig megtartani. :D

Rit! Nahát-nahát. azt hiszem, hogy volt már egyzser össznépi felhördülés Apátokon. Ultimátum??? :shock: Az én feminista lelkemnek ez sok(k) :lol:
Egyébként meg tényleg nem értem Apjukot, pont azt néztem az iwiwes fotódon, hogy tök csini vagy. (de ezt már írtam)
Rege már 8 hónapos? :lol: Öregszik a csaj! :wink:

Kata! Nagyon ügyi vagy a szopival. Na, majd egyszer a távoli jövőben talán-talán egy harmadik babánál Te leszel a példaképem. :lol:

Én lennék a legmagasabb a topikon? :lol: 175 cm vagyok. Kilókat nem tudom, elvből NINCS mérleg a lakásban. Utálom ( a terhességek alatt kifejezetten frusztrált, ha méricskélt a védőnő). Én a nacijaimon mérem magam, illetve nagyon-nagyon kritikus szemmel nézem magam a tükörben. :lol:

Csvarogtunk végre jó nagyokat a hétvégén, Dunaparton horgásztunk, játszótereztünk ma is és tegnap is. Jóóóól esett nagyon.

Volt valakinek felnőtt korban mandulaműtéte? Tapasztalatokat, Jó tanácsokat szívesen vennék!

Pusszancs:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


sZIasztok
Panda
remélem nem :) a farsang február 23 án lesz delelött a gyerekeknek .

Lányok
most már petike is beteg folyik az orra és köhög :cry: ugyhogy most már ö sem megy oviba a héten.

Képzejétek petike megtanulta hajtani a pedálos autoját amit 1éve karácsonykor kapot :) .

Ilke
látom megtaláltál az iwiwen :D ott vanak a fiukrol képek :D .

pusz csics
csics
 
 


Rit,
Nehogy már dagadt legyél :) Apa persze vélhetőleg nem szült két gyereket, és nem szoptat...
Nálunk szerencsére Apának kell fogyóznia, nekem meg épp ellenkezőleg. Amúgy én 163 cm vagyok, és kb. 53 kg, bár a mérlegünk már régen nem jó.

csics,
Gratula Petinek a pedálozáshoz!

Kataa,
Látod, hogy a kisebb gyerekek mennyire másképp szocializálódnak? :)

Zit
parazita
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, csak most voltunk Debrecenben, nagyon jó volt :D

Magdi!

Férjemnek tavaly vették ki 30 évesen, hááát, elég gáz volt, mi érdekel belőle? 1 hónapig táppénzen volt, pedig nem egy elhagyós tíőus, fogyott vagy 10 kilót, dióhéjban.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok

Csics
Jobbulast a fiuknak!!

Panda
Mazlista vagy a hassal.Szerintem ez olyan fajta dolgo is mert anyukam is oda hizik eloszor es en is.Pedig mashova hogy szeretnem en azt az akar plusz 5-10 kg-t. :roll: :D
De most nem erdekel,lenyeg a szopi,meg ruhakkal jol eltakarhato meg :wink: Madj leallok a tesztakrol+kenyerrol es akkor ez is lemegy.

Nyuszi
Hat remelem megyek,ha februarban lesz akkor tuti :wink:

Magdi
Feminista teccett :lol: Na en sem hagynam szo nelkul az tuti :wink:
Hat en olyan vagyok hogy csak azertis meg akartam probalni a szopit,elvileg ugye mindenki tud??? Na ja csak kerdes kinek mennyire egyszeru.Meg az biztos hogy van olyan hogy valakinek sosem lesz sok teje,hiaba szoptat naponta sokat ,csak epp eleg.....Ez most nagyon kemeny volt,de megerte az tuti es nem az erzes miatt,hanem hogy vegre nem kell kevergetnem,mosogatnom,pakolnom ha elmegyunk..De neked ezt nem kell magyarazni :roll:


Mano
Hu de szukszavu voltal :shock: Sok a melo???

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok, most jöttünk haza a dokibácsitól....
Dodinak szépen száradna le a pöttyei, szerdára kapott engedélyt oviba menni :D Azt mondta amúgy, hogy ilyenkor már tényleg nem fertőz, de ő azért szokta otthon tartani a gyerekeket, mert hiába jóindulatú a bari, az immunrendszert legyengíti. Tekintve, hogy ő nem beteges + nagyon akar menni a farsangra, megengedi, de ha összeszed valami bacit, akkor jön és összeköti anyával a bajuszát... most meg vagyok fenyegetve :):):):D
Regusz viszont nagyon csúnyán köhög, éjjel is és nem segít a sinecod, este lázas is volt. Most kapott a sinecod mellé egy másikat is, sedotussin cseppeket - együtt kell adnom a kettőt este, nappal meg a rinathiolt. Szerdán kell visszavigyem, azt mondta szerinte a bari jön ki rajta így, kicsiknél gyakran láz és köhögés van a pöttyök megjelenése előtti napokban. Majd eglátjuk, szerdára egyébként pöttyöket jósolt neki is.

Panda, Magdi
Hát igen, apa elég kritikus, pedig még nem is írtam le, hogy mit mondott rám valójában. Sebaj, legalább egy extra indok, hogy nyárra fogyasszam a hasam - sajna én is ide hízok, ez a +4-5 kiló 2/3ad részben itt van, a maradék a seggem:(

Manó
Most már eltelt annyi idő, hogy értékelni tudd az angolt. Hogy halad Emma, tényleg hasznos, mennyit tud kb???

Kataa
Képzeld nálunk most Rege mintha leszoktatná magát a szopiról. 2 napja egyeltalán nem akar cicizni, hiába kínálom többször is. Pedig olyan lelkesen szoptattam végre én is! Ok, mondjuk majdnem 9 hónaposan nem vész, ha abbahagyja, csak én még nem akartam. Egyszerűen a rendes kajákért van oda, lassan már a babakaja sem menő nála, ha mi eszünk, akkor jön kuncsorogni. Tegnap apától lenyúlt egy darab házi készítésű pizzát és be is nyomta teljesen - pedig még mindíg 2 és egy pici foga van... ja és imádja a joghurtokat.

rit

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


hali

Varrom ezerrel a jelmezt, ami lassít, hogy nincs varrógépem, és sok mindent kézzel csinálok rajta, pl. a pöttyök felvarrását, csak 45 piros pöttyöt kell ám.... A nagyobb varrásokat anyósomnak tartogatom. Úgyhogy az idei karácsonyi ajándékom már meg is van, egy varrógép, már be is adagoltam a páromnak.
Dani tiszta lázban van, a felirat a hasára és a vonalkód a jelmez fenekére már felkerült, abban flangált :)
Szombaton otthon fiúnap volt, én meg ötyézni voltam egész délután a gimis barátnéimmel. Vasárnap délben pár barátosném át is jött megnézni hol lakunk, délután meg a sógornőmék vendégeskedtek.
Ja, Nyuszi, igen, ez a hónap most elég táblázott hétvégéileg, most hétvégén bábszínház + apa barátai jönnek, aztán másnap tesómék. Utána meg vidékre a szüleimhez, aztán már el is repült ez a hónap.

Mandulaműtét
Nekem 4 évesen volt, emlékszem mindenre, nem altattak akkor még. Állítólag gyerekkorban jobb, mert még nem annyira erősek a rostok, mint felnőttkorban. De emlékszem sok felnőtt is volt a kórházban anno.

Rit
Daninak ennyi idősen még foga sem volt :) 9hósan bújt ki az első 2. De a darabos kaját lazán megette fog nélkül is :) Meg azt hiszem még te írtad anno, amikor nálunk egyik napról elmaradt a szopi, hogy nem semmi a Dani, hogy a mi piriítósunkból kunyerál.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

Családilag kiütött minket az influenza... igaz a Daninak egy másik doki azt mondta, hogy mandula gyulladás még pénteken, de már kétlem. Tegnapra engem ütött ki meg a Gergőt. Azt hiszem a Danin meg rajtam jött ki a legdurvábban. Nekem tegnap 39,7 volt a csúcs. Szinte nem tudtam magamról semmit. Mára apa is szarul van, de szerencsére nincs olyan magas láza mint nekem volt.

Most csak ennyi, megyek megmérem a Gergő hőjét, aztán alvás...

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Manó! 10 kg fogyott a férjed? :shock: Fúúú, ez nagyon szxrul hangzik. Tesómnak veszik ki elméletileg február 22-én (pont a szülinapján :? ). Végre talált egy dokit, aki altatásban elvégzi a műtétet, és a dokinéninek ez az időpont volt jó.
Férjednek altatásban, vagy érzéstelenítésben csinálták? Próbálom győzködni Esztert, hogy érzéstelenítésben vállalja a műtétet, de nem hajlandó, nagyon parázik.
A fájdalom miatt nem tudott enni a férjed? Nem használtak a fájdalomcsillapítók? Valahol azt olvastam, hogy kb. 2 hét a gyógyulás. Most akkor ez nem igaz?
Férjednek nem volt utána semmi gondja (a fájdalmakon kívűl :cry: )? Bevérzés, ilyesmi.

Sasha! Ne máááár! Szegénykéim! Jobbulást Mindenkinek!
Na akkor most várom a jobb sztorit is. :wink:

Rit! hajrá farsang! Örülök, hogy eljut Dodi!
Rege babát sajnálom, remélem tényleg a bárányhimlő előzöngéje :? (de hülyén hangzik...természetesen nem remélem, hogy bárányhimlős lesz Rege.. de ha már beteg, akkor inkább báránykák. na érted, hogy mit akarok) :wink:

Csics! Jobbulást a fiúknak!

Kata! TALI MOST lesz szombaton!!!!! Vagy megváltoztattuk az időpontot? :lol: :lol:
FEBRUÁR 17 szombat 15 óra:
Kata
Nyuszika
Zita
Magdi
Halacska? :wink:
TÖBBIEK????????

Vagy nem??? Én már beírtam a naptáramba :lol: Gyorsan szóljatok, ha nem lesz tali, mert akkor átszervezem a hétvégét!!! :D

na, pusza:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Manó! Még egy kérdés: az 1 hónap táppénz soknak hangzik. Tesóm ülő munkát végez, a doki 2 hetet mondott neki, amit pihenéssel kell töltenie. Ez reális?

Ja meg mégegy: azt olvastam, hogy a 2. 3. napon már lehet (és kell is) darabos kaját enni. Rántott husi meg társai. Férjed miket tudott enni? Milyen kajákkal készüljek?

Kórházból hányadik napon engedték haza a férjedet? Olvastam másnapos hazamenetelről és 1 hetes benntlétről is.

na, most ennyi jutott hirtelen eszembe

köszi a válaszokat előre is!

ILKE!!!!!!!!! HOGY VAGY?

pussz

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Csak gyorsan,mert Leon szopizik Alexet meg meg 10 percig Evi neni foglalkoztatja,vagyis inkabb forditva :lol:

Rit
Szerintem attol a fel naptol csak nem lesz baja.Utana meg a heten otthon tartod?
Rege mar igy is sokkal tbb tejcit kapott mint anno Dodoi ugyhogy Te megtetteda magadet :!: En egyebkent max 1 evig terveznem aszopit de mar a 9 honappal is boven kiegyeznek :wink:

Sasha
csaladi gyogyulast!!!Plane neked hogy birda strapat a 3 pasit apolni.

Magdi
Nekem jo a tali szombatra,csajok????

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Rit!
Köszi a vonalzót, így már mindig képben leszek :wink: .

Gumicukor!
A pöttyöket nem próbálod meg textilragasztóval feltenni? Sokkal egyszerűbb, és 1-2 mosást kibír (de állítólag van olyan, ami többet is). Jó munkát :lol: !

Sasha!
Én ezt már el sem akarom hinni :shock: :shock: :shock: . TESSÉK MEGYÓGYULNI :!:

Magdi!
A munkatársamnak tavaly vették ki a manduláját (50 éves volt), ő is eléggé megszenvedte, de nem fogyott és nem is volt 1 hónapig táppénzen. Nem altatták, neki a doki mondta, hogy jobb úgy, és nem bánta meg. Ő meg pont attól félt, hogy elaltatják, és nem tudja, mi történik vele :P . Így legalább hallotta, mit csinálnak.

Velünk semmi extra nincs, de hétvégén jönnek a tesómék, és mindig olyankorra szoktunk lebetegedni :wink: .

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Hali!

Hatottak a gyógykívánságok szerencsére! Most már csak hőemelkedésem van, gyerkőcök is jobban és a Danit anyum elvitte, mert ő az aki pont abban a korban van, hogy nem lehet vele bírni, még betegen sem. Na nem mondom, hogy jól vagyok, mert be van dugulva az egész fejem, a fülem is és úgy érzem, hogy a homlokom is... tudom fura, de így érzem. A szám már annyira ki van száradva, hogy repedezik mindenfelé, pedig kenem. Daninak is kenni kell, szegény, ő sem kap levegőt. Ha viszont igaz amit a híradókban, újságban írnak, akkor jön a második felvonása a betegségnek. Nem várom.

Kép
sasha
 
 


Magdi!

Altatásban csinálták neki, a szabolcs utcai kórházban, fel sem merült hogy csak érzéstelenítsék. Kb 1 órát volt el a szobából, nem tudom ebből hány perc volta műtét. Arra nem emlékszem pontosna hány napra engedték haza de nem másnap az tuti, néhány nap után, meg előtt egy nappal bent volt, szerintem olyna 5 nap körül volt bent. Ő nagyon nehezen tudott nyelni utána, cataflamot kellett szednie sokáig. Elvileg műtét napján nem ehetett, csak ihatott teát, de mi vittünk neki jégkrémet si suttyonban :lol: másnap csak pépeset, utána már ehetett, de nagyon nehezen ment neki.
Ő eléggé legyengült a műtéttől, pedig nema kart mert versenyük volt két hét múlva, mondta arra már kimegy mindenképp, hát végül ki is ment pár órára de csak nézelődni, dolgozni nem tudott.
Ülő munkát el tudom képzelni hogy tud végezni két hét után, a férjem munkája főleg álló szóval az tényleg más, de az bizto shogy toppon nem lesz még két hét múlva. A fájdalomcsillapító egyébként úgy használt hogy bevette pár órát jobb lett aztán fájt újra. És az algo meg hasonlók semmit csak a cataflam.
Szövődménye nem volt, nem vérzett be, pedig Emma azért nyúzta néha, ugrált rá meg ilyenek. Egyébként az altatás nemvolt gáz, ahog yvisszahozták már ébren volt, jó kicsit kába volt, de beszélni s tudott, bár elég furán beszélt pár napig mert fájt a torka.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


GC
Igen, ezen már én is gondolkoztam, hogy miért is varrsz annyit - ha fehér az anyag, egyszerűen mindent rá is festhetsz, akár alkoholos filccel is - az is kibír pár mosást.

Sasha
Jobbulást mindenkinek!!!

Magdi
értem, persze :D... hát mi mostanában itthon dekkolunk, úgyhogy akár mehetnék én is a talira - ha apa bevállalná a gyerekeket. Ez persze épp a munkakedvétől függ, mert mikor van kedve a lakáson dolgozni, akkor ugye nem gyerekezik...

Kataa
Mára változott a helyzet, mióta nyügi, megint kell a cici. Dodesz amúgy szerintem megy majd oviba, nem marad itthon - már most is alig bírok vele. Egyfolytában pörög - és nyúzza a tesóját, aki normál körülmények között bírja a kiképzést (arrébbpakolás, beöltöztetés, különböző szerepek, körbetáncolás, lábráncigálás, stb...) de most többnyire nemtetszését nyílvánítja, ergo estére már külön óra kikapcsolódás kell a sok nyafiból akár alvás, akár apázás előtt.

rit
anemona7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: