Új privát üzeneted érkezett!

Barbi:bizony te hiába vezetsz jól, minden pillanatban figyelni kell, honnan kitől kell arrébb húzódni, életveszélyes!!!!! :evil:
Én apummal azért szeretek állatkertbe menni,mert van céges családi belépője így nem kell sorba állni!!!! :lol: Most is nagyon sokan voltak!!!!!!Bevitte tesómékat meg a nővérem gyerekeit, 2 családijeggyel, aztán kiadta a kijáraton nekünk az egyiket!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu:boldog 6 hót a lánykádnak, na milyen tortával ünnepeltetek????? :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jajj, Márti, azt akartam írni, hogy lehet, mi lecsúszunk a jövő heti taliról. Nagyon úgy néz ki, hogy a párom dolgozni fog. :cry:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Barbi:sajnálom :( , akkor majd legközelebb!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztoook!
Újra itthon a csvargók. Hú hát élményem az van. Itt meg amint láttam történt ez-az.
Először is: minden érintettnek boldog hófordulót, köszi a névnapit, jó költözést, gartula az átforduláshoz, gratula a 2 lyányka 1 pöcsös megosztáshoz, és jó utat, betegeknek sok gyógymanót.
Nagyon jó képek kerültek fel az 1 hét alatt. Annak örülök, hogy én egyiken sem vagyok igazán látható amik a talikról készültek. :lol:

Autósok: ma majdnem karamboloztunk. A velünk szembeni sávban valamiért megállt két kocsi. Nagy benga harmmadik kocsis úgy döntött, lekakilja és kivág...elénk. Ha Árpinak nem lenne ennyire jó a reflexe frontálisan nekimegyünk a benga kocsijának. Az ütő is megállt bennem.

Ételallergia, én megpróbálok mindent helyesen tenni, mindent akkor adni, amikor a csajaim már elég érettek rá. De valóban elég (sőt, NAGYON) nehéz úgy helyesen dönteni, hogy a védőnö, a gyerekorvos, pár szakkönyv, újság és a net sokszor teljesen eltérő dolgokat modnanak. Ezért átlagolni szoktam és az ösztöneimre hallagtok. Viszont kedves Navy (bocs, régóta olvasok vissza, nem biztos, hogy így kell írni) én speciel szívesen meghallgatom a véleményedet akár priviben is az itt írt témákról. Ha jól emlékszem szakértőféle vagy (nem emlékszem írtad e a foglakozásodat) ez is egy új szempont lenne számomra. De szerintem itt többen is szívesen olvasnák a véleményedet, és lehet, hogy ezzel segítenél is. Persze az is lehet, hogy valaki legyint majd rá. De abban tuti biztos lennék, hogy mindenki gondolkozna rajta. Persze, ha nem akarod nem kell.

Zsuzsófi, jó költözést.

Márti, a talin is bemutatnád ezt a két gyerek a hónod alá csapott rohangászást? Az elképzelés is mindig +nevettet, hát még ha látnám is...

Kis mese: Livi végighisztizte az egy hetet, megnyertük a második foga áttörését. Na meg neki a szállás sem tetszett annyira, mert ha voltunk valahol elvolt, ha beléptünk a szobába egyből hisztizett. Ez mondjuk annyira nem volt jó. Dorina annyira szépen csücsüla a babkocsiban... Livi az elvan úgy is (szép egyenes háttal) de őt ez nem annyira izgatja. Dorka megtanult PÁPÁ-t inteni és ki is mondja ha van kedve. És... sétáltunk, kutya ugatott a kerítésen belül. Dorka ugyanolyan hangszínen, ugyanazt "elmondta". Mondom neki, hogy igen VAU-VAU, erre megszólal, hogy VAU. Tisztán érthetően. Mondják, hogy anya, ami legtöbbször ama, de egyre tisztábban is sikerül: anya. Livi első nap kb. az első órában leesett az ágyról, szerencsére nem nagyot nem is sírt sokáig. Na, meg mivel állandóan feláll rengeteget perecel, mert elfelejt kapaszkodni. Érdekes történet: Livi hisztizett a babakocsiban, kézben akart lenni. Dorka mellette a másik babakocsiban szintén csücsülve utazott. Dorina perlekedő hangon Livit nézve"dumált" a maguk nyelvén, Livi nézte, nyavalygott neki vissza, figyelte mit mond a nővére majd elhallgatott. Dorka tovább dumált neki, Livi még egyszer felnyiffant majd abbahagyta és nézelődött. Komolyan mondom, az egész mimikájuk, hanglejtéseik és az egész szitu olyan volt, mintha a Dorka lecseszte volna a Livit, hogy ne nyafogjon már annyit. Szokás szerint bazári látványosság voltunk, és egy idős néni meg is kérdezte (miután épp egy padon ülve én Livit etettem, Árpi Dorkát), hogy mindekettő a miénk? Nem a szomszédé!!! Ezt meg lehet szokni???

Talik: HÚ NAGYON JÓ VOLT!!!! Mártiék is Andiék is nagyon szimpik voltak. Olyan érzésem volt velük kapcsolatban, mintha régen látott, de kedves rokonok lennének. Ja és még valamire rádöbbentett minket: Dorkára jó lesz figyelni. Nagyon pasizós. Először Zsombiba zúgott bele de Zsombi nem tudott dönteni a két lány között. Vele még egész szűzies volt. Mondjuk lehet, hogy azért mert nem voltak elég közel egymáshoz. Viszont szegény Marcira szó szerint rávetette magát. Annyira puszilgatta szegény fiút, hogy véletlenül megkarcolta a fogával. Marci sírva is fakadt. Ne higgyetek a felrakott képnek, Marci csak behálózott préda volt, és gyengéden próbálta viszonozni a lányom szeretetét. Na jó azért nem akarom a kislányomat "rosszlányak" beállítani, de remélem majd kinövi ezt a fajta rámenősséget. :lol:

Keresek egy két képet és rakok fel.

Nagyon várom a 16-át!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Kép A négy kis piás

Kép Most ébredtem

Kép Eszem egy kis... kockát


Kép Elmélyülten az új játékokkal


Kép Így tök jó utazni...


Kép Sziasztok!


Kép Hát te meg mit akarsz?


Kép Én inkább a cumiláncot rágcsálom

Kép El ne lopják az új méhecskémet amíg alszom!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Na dugulok, mert velem van tele az oldal. Ti jöttök!

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi
örülök, hogy itthon vagytok és hogy minden rendben. Egy kicsit tudtatok azért pihenni?
A képek mondanom sem kell, nagyon jók, minden törpe nagyon szép.
Azon meg jót mosolyogtam, ahogy a két kiscsaj beszélget egymással.
Nekem az egyik kedvenc mesém a Mary Poppins volt, ilyenkor mindig eszembe jut, hiszen ő értett a gyerekek nyelvén. Néha én is szeretném tudni, hogy miket beszélhetnek. :lol:
Ja, és nem gondoltuk, hogy egy "cédula" lenne Dorka, csak szereti a jó pasikat. Ez nem bűn! :D És a képek alapján állíthatom, hogy Zsombi is és Marci is jó pasi.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Julcsi:örülök, hogy épségben hazaértetek!!!!!! :shock: Szörnyű ez az autós sztori, még szerencse, hogy nem lett semmi belőle, csak szívroham!!!!!Áttudom érezni hidd el!!!!! :(
Tök jók a képek!!! :lol: Szépségesek a lánykáid.Mi decemberben lógunk meg majd 4 napra, már lefoglaltam Alsópáhokon 1 szobát!!!(Addig csak összespóroljuk!!!!! 8) )Nekünk az nagyon bejött, és elvileg olyan helyen leszünk ahol fedett átjárás van az étterembe, meg az uszodába, úgyhogy mit nekünk hóesés!!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Mikor mentek Alsópáhokra? Mi is gondolkodunk a dolgon!

Julcsi! Örülök, hogy épségben megérkeztetek! Nagyon szépek a csajok. Pihenjétek ki az utazás fáradalmait! Gratulálok a fogacskához! Sajnálom a hisztit.
Áruld már el, hogy csinálod a Sinlacos gyümilét? A Sinlacot kikevered vízzel, vagy beleszórod a gyümilébe a port? Mennyit kell tenni kb. 2 deci gyümiléhez, hogy azért elfogadható sűrűségű legyen?

Most már Apa is beteg, úgyhogy szerintem lassan a gyerekek jönnek! :cry:

Jó éjt!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, sajnálom, hogy így levett titeket a lábatokról ez a valami. Remélem a kicsik megússzák!!!
Én simán a gyümilébe szórom a Sinlac-ot és annyit amennyit gondolsz. Ha üvegből adod akkor annyit, hogy ki tudja szívni, lehet sűrűbb vagy hígabb. Ha sima gyümölcspürét akarsz sűríteni, akkor sincs megadva a mennyiség. Az ember úgyse rak bele annyit, hogy betonkemény legyen. Üvegből szeretnéd adni? Amúgy pontosan hol tartotok a kanalazással ill. gyümivel? Nagyon elutasítja? Azért ne add fel, de nyugi, mert eddig még egy felnőtt ismerősöm sem eszik már tápot.
Megmondom engem megnyugtat ez a Sinlac. Természetes anyagokból van, (habár én a tápot sem hívom műkajának, mert ezért nem haltak éhen a gyerekeim és habár most sokan egyetértetek hálás vagyok annak aki kitalálta, mert ettől nem lesznek tejallergiásak a csajok és az esetemben a tejemtől nem nőttek volna így fel, merthogy szinte nem is volt) rizsből és szentjánoskenyérből. Amikor Livi nem akar enni, csak inni, rakni szoktam a gyümiléjébe és akkor legalább több tápanyag van benne mint a sima gyümibe.

Ja, azt még akartam írni, hogy tökre hiányoztatok. Sokat eszembe jutottatok, vajon kivel mi lehet. Meg még azt is akartam, hogy először Zsombi, aztán Marci annyira levett a lábamról, hogy egyre jobban szeretnék majd még egy darab kisfiút. Egy olyan helyes kis krapekért mint az itteni fúk még a 9 hónap borzalmát is vállanám. Reménykedve, hogy a következő terhességem nem lenne ennyire horrorisztikus. Oké remélhetőleg egyik babára sem hasonlítana, mert az azért elég gyanús lenne... :wink: de olyan kis helyesek.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok,

Rillisz
Jó pihenést, most még szerintem nyugodtan repülhetsz, mert 6. hónapig megengedett. Mi is akkor utaztunk el utoljára, no azóta sehova sem. De majd most :) hiszen jön a házassági évfordulónk és megyünk Lillafüredre, már annyira várom :)

Olvasgattam Navyt is, meg a ti reakciótokat is. Persze mindenki azt ad a gyerekének amit jónak lát, de nekem igenis "szentírás" amit ti mondtok, hiszen ti már kipróbáltátok, tapasztaltátok stb.
A védőnőre én nem hallgatok, aki több, mint 2 hónapja járt nálunk. :? A gyerekorvosra sem, akitől megkérdeztem, hogy hogyan kezdjem a hozzátáplálást a rövid válasza ez volt: Gyümölccsel. Erre én: No de mégis mikor, mivel, mennyit, hogyan? Erre ő: A gyümölcs az jó lesz az elején, először kevesebbet, majd többet. :twisted:
Szóval nekem nagyon fontos amit ti írtok, ezért is kérdezgetek és ezért is olvaslak benneteket minden nap, bár néha csak csendes megfigyelő vagyok, de hát úgy is tanul az ember. :wink:
Ennek köszönhetően ma Gergő bevágott egy egész almátt!! No persze a héját és a csutkát leszámítva, de azt hittem lassabban fogunk haladni. Ezután el is aludt, ez azt jelenti, hogy máris kiváltottunk egy kajálást??? :roll: :roll: Vagy csak elfáradt a nyammogásban???

Rossz kedvem van, képzeljétek a kórházas topikban ahová szintén irogatok, meghalt egy lány babája, mert a nyaka köré tekerdett a köldökzsinór. Ez annyira borzasztó :cry:

Julcsi, egyébként megint lesz találka.

Na lassan fekszem,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Már csak én nem tudok aludni?
Ja, meg az Andi, aki már biztos az éjszakát járja és bulizik egy nagyot. :lol:

Gabek, ez aranyos volt, hogy elfáradt a nyammogásba. :lol:
Szerintem attól függ, hogy mennyit aludt. Ha esetleg átaludt egy etetést, akkor biztosan elég volt neki és jóllakott. Ha csak egy kicsit aludt, akkor elfáradhatott. De ha csak egy kicsit alszik, és amikor felébred megkínálod tápszerrel, ha nem kell neki, akkor biztosan elég volt az alma. Ő még elég kicsi, előfordulhat, hogy jóllakik a gyümivel.
Szerintem. :D

A tapasztalatgyűjtésre pedig az a véleményem, mindenki elmondja, mit hogy csinál, mit mikor ad, mit szabad melyik korban, de minden baba más, ki kell próbálni a tied mit szeret, mikor, miből.
De amit mondanak a lányok, hogy nem szabad még, vagy kifejezetten tiltó listán van azt szerintem nagyon is érdemes megfogadni. Abból baj nem lehet. Ráérünk, de nehogy betegek legyenek.
Én például szentül hittem, hogy a mézet lehet adni gondolván, hogy abban aztán nincs semmi káros és inkább méz mint cukor. Erre az Edit írta, hogy 1 éves kor alatt nem szabad. Én hiszek neki, inkább nem adok, de a dokicsajtól megkérdezem, miért van tiltólistán. (ja, ma a Sthal is azt mondta, hogy nem szabad)
Ez például nekem nagy segítség volt, mert képzeld el, ha nagy jótakarásomban pont ártok vele a picinek.
Úgyhogy szerintem leginkább a tiltásokat kell szentírásnak venni. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit:december 7-10-ig megyünk(csüt.-vas.)
Benyaltam én is valamit, lehet hogy a manóktól, mert csak a nózim folyik.Olyan büszke vagyok a Zsombira, tagnap kb. 3x szívtuk az orrát és nem sírt 1x sem!!!! :shock: AZ első alkalmakkor ordított, de gondolom rájött az okos fejével, hogy nem kínozni akarjuk.

Gabek:de Rillisznek 3 babó lakik a pocijában, gondolom azt másképp kell számolni, nem????? :roll: Nagyon ügyi kicsi fiad van.Én hozzátápiban hiszek a védőnőnek, mert ő mindíg valami nagykönyvet fúj kívülről(fiatal, szerintem még gyermektelen) , amit magtanult és gondolom abban hülyeségeket nem írtak.Bár ezzel másban nem tud segíteni, főleg nem az elején a szopiban!!!!! :(

Tegnap Zsombi szerintem mászni akart!!!! :shock: Felhúzta magát 4kézlábra és apró mozdulatokat tett, és mindíg legurul a padlóra, de nem tudom az miért tetszik neki, mert ott állandóan szétcsuszik keze-lába és elterül mint 1 kisbéka!!!!! :lol:

Tudom menjek már aludni, de a fülem is még vacakol, most az orrom is tele. :(

Julcsi:te mikortól kezdted adni a husit?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gabek:ti nem jöttök el a talira?????Mármint hozzánk????? :lol:

Zsombim 5 előtt evett, 7 körül kegyeskedett is visszaaludni!!!!!Nem csodálom , mert tegnap 1x fél órát és 1x 2 órát aludt, úgyhogy a vacsi felénél szépen beájult!!!!!Na kérem aki ilyen keveset alszik!!!!! :shock:

Zsuzsi:merre vagy????Még mindíg nem jön be a babanet????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gabek:elolvastam, ami azzal a nővel történt hogy elveszítette a babáját, mondanom sem kell én is a könnyeimmel küszködök.Szerintem jól tették, hogy megnézték a manót.Nekem volt egy vetélésem a két gyerkőc között a 15. héten, kétszer indították meg a szülést és nem tudtam megszülni, műtéttel fejezték be a terhességet, így nem láthattam, pedig úgy könnyebb lett volna elbúcsúzni tőle, mindíg is hiányozni fog :cry: , de el kellett fogadni, na és itt van a 2 gyönyörű egészséges manónk!!! :lol: Kislány volt :cry: , de ezt is csak nagy nehezen tudtuk kideríteni, nem igazán foglalkozott ezzel senki, hogy legalább ezt megtudjuk!!!!! :evil:
Sajnálom ha elszomorítottalak titeket.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Vagy inkább délelőttöt!

Virág is taknyos. Frankó, de hát nem lepődtem meg! Csak az a baj, hogy nem sima nátha lesz, hanem fejfájós, torokfájós. Barnin is várom már a jeleket!

Julcsi!

Olyan szép időtök volt, gondoltam Rátok sokat! Köszi a gyümilé tippet! És nem lesz csomós a gyümilé, ha csak beleszórom a Sinlac port? Még nem próbáltam, de ki fogom.
Kanalazásban ott tartunk, hogy kb. 10 kanál gyümit eszik, utána tiltakozik. De legalább azt a keveset jóízűen megeszi és nem köpi ki. Livi hogy evett idegenben? Bébiételt kaptak vagy ott is kotyvasztottál nekik? Milyen programokat csináltatok?

Szilvát vettem a fagyasztóba, félbe fogom eltenni. Ha turmixolni akarom, a héját le kell húzni vagy is mehet?

Barbi! Azért ne vedd ám szentírásnak a javaslatainkat. Lehet, hogy mi is tévedünk. A mézet vedd tutira, 1 éves korig tiltólistás. Úgy emlékszem, a pollenek miatt nem lehet.

Apa kivitte Barnit a vásárba, minden hónap 2. vasárnapján az van. Kivételesen ma még az idő is jó. Kíváncsi vagyok, milyen gumi állatszerzeménnyel térnek haza. A nappalit úgy képzeljétek el, mint ahová a bomba robbant be. Egy kosárnyi állat állandóan szétterítve és épp az aktuálisak sorba állítva, vagy etetés alatt, vagy állatkertbe ketrecbe zárva. És nem unja meg, reggeltől estig azzal játszik. Ajándéknak is csak az állatoknak örül. Egy ideig a markolók voltak a kedvencek, kb. fél éve a gumi állatok. Én már annyira utálom őket! Teszek majd fel képet a harctérről.

Megyek főzni!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


A méz butulizmust okozhat, azért nem szabad adni.

Én is ma kapok egy rakat szilvát, azt hiszem elrakom én is a fagyasztóba.

A héten voltam gyógyszertárban és kérdeztem, hogy van-e valami kis dobozkájuk, hivatkoztam Mártira, hogy ő 22 Ft-ért vette. Kérdezte a gyógyszertárosnő mire kell, én meg mondtam, hogy kaját elrakni a kisbabámnak. Erre azt mondta, hogy ilyen nekik nincs, de pont most kaptak valami termékmintát, az is műanyag edény, nem tudja mennyibe kerül, de biztos nem 22 Ft. Kértem mutassa meg, kiderült, hogy egy Avent pohár volt tetővel, és a végén nekem adta ingyen :)

A talira már írtam, hogy sajna nem tudunk menni, mert házassági évfordulózunk :P annyira várom már :lol:

Gyönyörű kék az ég, azt hiszem délután teszünk egy nagy sétát, de addig még főzni is kellene valamit.

Üdv,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok

Nem igazán tudom, miért, de kitiltott a babanet. Egyszerűen nem nyitotta meg az oldalt. Hívtunk mindenkit de, nem tudtak segíteni. Végül irtunk az oldal felelősének és visszaengedtek.

Annyit irtatok, hogy nem is tudom, hol kezdjem.

Julcsi: nagyon szépek a lányok. Hihetetlen hogy miket csinálnak már!

Edit: jobbulást az egész családnak!!

Gabek: a Szandi is bealszik a gyümölcs után, pedig nem is eszik sokat belőle kb. 100 ml-t.

Márti: nekem is fáj a fülem meg a torkom. Együtt érzek veled!

Andi: jó az új vonalzó! Milyen volt a tegnapi buli?

Mindig büszkén meséltem, hogy az én kislányomat nem kell altatni. Hát ennek most vége. 2 napja rászokott arra, hogy etetés után, ha lerakom egyből hasra fordul. Ami ugye nem csak azért gond, mert ilyenkor minden visszajön, hanem azért is, mert így nem tud elaludni.
Szóval most szó szerint le kell fogni és az arcához nyomni a pelust (pelus nélkül nincs alvás). Minden altatás egy kínszenvedés, remélem, hamar leszokik erről.
Ráadásul elindult alul a két foga és ettől tiszta nyűgi.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:Zsombi is "elromlott" az elején csak leraktam a pocijára és elaludt, most már nincs ilyen!!!!Altatni kell!!! :wink:

Gabek:bocs, nem emlékeztem, hogy romantikázni fogtok :oops: .Ezek a dobozok amiket vettem, sima gyógyszertári kenőcsös dobozok, amibe az általuk készített krémeket rakják, van több méret:100 ml-s, 150 ml-s 200 ml-s meg 300 ml-s is van.És huszonvalahány Ft mind, 300-ast nem vettem mert az nagy nekünk.Mi eddig 2 gyógyszertárban is tudtunk venni.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hát az elalvás és az alvás nálunk is gáz. Csak már beletörődtem. Kisbabának mintagyerek volt. Most meg...

Szóval beteszem az ágyba már irtó álmosan és fáradtan, csak dörgöli a szemét és ordít. Kiveszem, ringatom, énekelek neki, feszíti magát, az se jó. Visszateszem az ágyba, bekenem az ínyét, hagyom kicsit nyekeregni, majd újra simi, énekelek neki, és egyszer csak elájul. Ha ez se jön be, magamhoz fordítom a nagy ágyon, simi a hátát, és elalszik. Majd fél óra múlva sírva ébred, megfordítom, cumi, tea, simi, jó esetben alszik tovább. Ez a nappalokra vonatkozik.
Este elalszik egyedül, de a sűrű éjjeli kelés továbbra is meg van. De este miért jó az ágy és miért nem kellek neki elalváshoz? Na mindegy! Próbáltam, hogy mellettem aludjon éjjel, hátha nem kel fel. Még sűrűbben ébredt, én meg még rosszabbul aludtam. Úgyhogy irány az ágy, én meg ugrálok hozzá. Ha oda-vissza álmában is fordulni fog, kiköltözök tőle. Ez az ordítós elalvás a kórház óta van. Cak most már ha nem lát nappal játék közben, már akkor is visít.

Egyébként nagyon taknyos lett, szerintem holnapra a torka is nagyon fáj majd. Akárcsak a miénk. Gondolom, az éjszaka még rosszabb lesz.

Márti! Milyen szobát foglaltatok le Alsópáhokon? Láttál már két egybenyíló szobát ott? Milyenek az appartmanok? Megnéztem interneten, de élőben mindig teljesen más.
Rá kellene szánni magunkat az utazásra, csak én sajna vágyom a kikapcsolódásra, de mire elindulunk és odaérünk, már nem is akarom annyira. Egy napig csomagolok, az úton a gyerekek vagy egyszerre vagy felváltva nyűglődnek, ott meg ha a fiamnak nincs játszótársa és nincs lekötve minden perce, akkor megy a hiszti. Hazafelé megint a nyügi, itthon meg kicsomagolás plusz két nap mosás-vasalás. Persze jól érezzük magunkat, de egy igazán nem csinálok semmit napra vágynék kettesben Apával. Barnit már bátran rábíznám Anyura, de Virágot senkire nem hagyom még. Szóval melyik ujjamat harapjam? Mindenhol jó, de legjobb otthon!!! Biztos hülyének néztek, nemhogy örülnék, hogy egy szupi helyre mehetek, én meg nem kapok az alkalmon. Erre mondják, hogy nekem a sz@r is ízetlen.

Megyek, mert ébred a kiscsaj!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


sziasztok!

Már régen jártam erre. Most 20-án lesz még egy vizsgám és arra tanulok, de majd próbálok jönni.
Tegnap elkezdtük kóstolgatni Nórival az almát. :lol: Hát elsőre nem nagyon ízlett neki. Ma már jobb volt.

gwini
 
 


Edit:Alsópáhokon van gyermekmegőrzés ott a játszóházban, Barni biztos ellenne, de azt hiszem picikre is vigyáznak(lásd Virág :lol: ).Mi azért vágyunk oda ,mert nagyon jól éreztük magunkat,Szoni szerintem ki sem fog jönni a vízből de ha igen akkor irány a játszóház!!!! :lol: Meg ott ugye van mindenféle szolgáltatás:masszás, fodrász , kozmetikus, úgyhogy ha Barni játszik Virágot apára sózod akkor te kikapcsolódhatsz!!De ha együtt megyünk én bevállalom 1 kis időre mindkettőt!!!! :wink: Mi egy két ágyasba megyünk, nem láttam az egybenyitható szobát, de szerintem nem csalódnátok, nekünk nagyon tetszett!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szandi ma megevett 1 doboz alma-banános Frutapurát és nagyon ízlett neki. Persze szokás szerint mindent összekentünk, de vettem a Dm-ben Caola Mosószappant és gyönyörűen kiszedte mindenből. És csak 99 Ft-ba került!!

Eladtuk a kocsimat (igaz egyszer se vezettem, mert mikor meglett a jogsim, már akkora voltam, hogy nem fértem be a kormány alá :oops: ). De a pénzből inkább mosógépet, porszívót és egy hűtőt veszünk. Én se szívesen megyek nyaralni, valahogy itthon jobban érzem magamat. Nem igazán tudom, hogyan pihenhetnék a gyerekkel. Nélküle meg nem is tudom elképzelni, hogy elmenjünk. Talán jövőre.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Örülök Zsuzsi, hogy osztod a nyaralásbeli nézeteimet. Végre nem csak én vagyok a csodabogár. Állandóan két gyereken a szemem, az egyiknél mindig résen lenni, mikor mit csinál (Barni), a másikat pedig dajkálni. Csak egy eset: A múltkor férjem egyedül vitte a két gyereket Mamához. Először kivette Barnit, majd Virágot. Amig küszködött a hordozóval, addig Barnit majdnem elütötte az autó. Mert ugyebár Lacinak eszébe se jutott, hogy először Virágot vegye ki, Ő még nem szalad el, utána Barnabást, így talán tudta volna fogni a kezét.

Egy ebédet nem tudunk úgy megenni, hogy közben min. 5-ször fel ne kelnénk. Ne ez nem panasz, gondolom másoknál is így van, de ezt itthon is tudom csinálni.
Majd ha nagyobbak lesznek!

Gratulálok Szandinak az evéshez!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsombinak nem ízlett a Frutapura. :shock: :lol:
Én sem tudnék nélkülük menni, de tavaly Szonó már nagyon élvezte.Úgyhogy jövőre Zsuzsi már te is rohangálhatsz utána!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Azt elfelejtettem írni, hogy köszönöm a gyerekvigyázás bevállalását! Szerintem Szonó és Barni jót játszanának, Virág meg pasizhatna egyet. Én is vállalnám a babáidat!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Na mi a helyzet???Mindenki alszik?????
Kicsi fiam ma 6-kor ébredt :shock: :lol: , úgy örültem neki!!!!!
Ma kap zöldborsót, meglátjuk bejön -e neki.
Tegnap ablakot pucoltam, meg függönyöket mostam:készülök ám a szombatra meg a keresztelőre!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Mi már rég nem alszunk, vagyis az Ádám már megint. :lol:
Csak délután kell menni a neurológiára, és addig még ezer dolgom van.

Betegeskedők, remélem jobban vagytok?

Márti, kiváncsi leszek a zöldborsó fogadtatására. Én tegnap spenótot csináltam, hát... Nem mondhatnám, hogy bejött neki.

Én irigyellek a pihenés miatt, tök jó kicsit kimozdulni, még ha egy pici baba mellett nem igazán tudsz pihenni, akkor is. Legalább nem a megszokott hétköznapokat élitek.
Mi júliusban a Balcsin voltunk 1 hétig. Hát, a vándorcirkusz hozzánk képest... :lol: Szinte az egész házat vittük magunkkal. És persze megállapítottuk, hogy a kocsit le kell cserélni, legalább egy csuklós buszra, hogy mindenünk elférjen. :D
Igen, a bepakolás nem egyszerű, mindent összerakni és semmi ne maradjon itthon. De én már előtte 1 héttel listát szoktam írni arról, amit vinni kell, és így nem az utolsó pillanatban kapkodok, hogy nehogy valami itthon maradjon. De azért jó volt kicsit kikapcsolódni. 8)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Andi?
Mesélj már, milyen volt a lánybúcsú?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:a spenótot általában nem igazán szokták szeretni a babók, pedig ha tudnák hogy Popej is ezt ette!!!! :lol: Akkor sem lenne semmi :P
Akkor legalább te egyetértesz velem a nyaralást illetően :wink: !Azért mert van két gyerkőcöm, az nekem akkor is kikapcsolódás ha máshol vagyunk.Főleg hogy a reggeli-vacsi svéd asztalos :wink: .Igaz hogy Szonóval is tavaly felváltva kajáltunk, mert ő evett egy keveset(épp ami éhen halás ellen elég volt!!!!) aztán rohant a játszóházba, mi meg utána, de akkor is jó volt!!!!Olyan is volt, hogy csak a játszótéren sikerült megetetni!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Biztos jól leitta magát és most harmadnapos vagy mi!!!!??? :lol: :D :P
(Zsandi ezt nem bírtam kihagyni!!!! :wink: )

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, én is mennék, de se pénz, se páromnak idő. :cry:
Nem baj, majd jövőre. De mi is menősök vagyunk, ha máshova nem, hát Margitsziget. (a szigetek az is, nem? :lol: )

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Végre talán lesz annyi időm, hogy írjak is, bár Marci ébren van, Flóra sem tudom, hogy hogy alszik a nagy lármában, ami a szomszédból jön, de hát azt is meg kell csinálni szegényeknek valamikor.

És is boldog 6 hót kívánok Katicának és 4 hót Nórinak így utólag is!

Julcsi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a nyaraláson, tényleg nagyon jó időt fogtatok ki.
Reméltem, hogy felrakod majd a képet a 4 piásról, emlékeztem, hogy készült ilyen, így most már nekünk is megvan. És tök jól illusztrálja amit mondtam a csajok egyedül, az enyémek anyai segítséggel való ivásáról.
Milyen játék az a kockaszerű, ami az elmélyülten játszós képen látszik? Nagyon tetszik! És ez az új zümi? Az is nagyon jó!

Edit!
Köszi az infót a DM-es piskótáról, amiben nincs tojás. Azért majd megvárom a védőnőm tanácsát róla a glutén miatt.
Barni hogy van? Remélem ő nem kapta el tőletek a dolgot! És Virág?
Én raktam el szilvát, turmixolva, és lehúztam a héjját! Meglepően könnyen lehet hámozni, ha elég érett. Pillanatok alatt megvolt, persze arányosan a mennyiséggel. :roll:
Múltkor kérdezted a fagyasztott dolgok felengedését. Azóta már kipróbáltad? Nekem sincs nagyon ötletem, hogy is kéne. Kicsit félek, hogy rossz íze lesz az elrakott dolgoknak, egy csomó barackot raktam. Kár lenne értük.
Sinlacot és is kipróbálnám, de nálunk nem írják fel. Legalábbis nekünk nem, mert nem indokolt. Pedig csak jobb lenne azzal tartalmasabbá tenni a gyümit alakalomadtán, mint babapiskótával, amiben több olyan összetevő is van, amit még nem lehet adni.

Gwini!
Örülök, hogy felőled is hallunk, tényleg régen jártál erre! Sok sikert a vizsgádhoz, és grat. az almakóstoláshoz. Majd szépen belejöttök. Én is hallottam egy pocakban meghalt kisbabáról itt a babaneten, nem tudom, hogy ugyanaz-e. A legborzasztóbb, ami történhet, nem is szívesen olvasom ezeket a sztorikat.

Márti!
Beszedted a homeós bogyókat a füledre? Jobb már?
Szupi lesz az alsópáhoki hosszú hétvégétek, biztos várjátok már nagyon. Ügyi vagy az ablakpucolást illetően, nálunk is nagyon aktuális lenne a dolog. Ha már nagyon belejöttél, jöhetsz ide is. Én egyenlőre nem bírom rávenni magam. A múltkor elkezdtem, és elhatároztam, hogy napi 1-2 ablakot rendbe rakok, de csak 1 napig tartott a lelkesedésem. :oops:

Na, azt hiszem én vagyok itt a kakukktojás, aki másként gondolkodik a nyaralásról, stb. Ugye mi júliusban elmentünk 3 napra a gyerekek nélkül, és most is van néha, hogy ha hosszabb vásárlást tervezünk, akkor a gyerekek a nagyszülőknél vannak pár órát. Jövő héten pedig az esküvő miatt lesznek és alszanak itt anyumék.
Megmondom őszintén, én nem bántam meg a nyaralásunkat sem, és abból sem láttam semmi rosszat, hogy néha pár óráig nincsenek velünk. Persze ehhez az is kell, hogy rá merjem bízni az adott illetőre nyugodt szívvel őket.
És ha lehetőségünk nyílna egy gyerekekkel együtt eltöltött hétre valahol, akkor mennék, mégha sokat kéne csomagolni és az a pár nap sem a teljes pihenésről szólna nekünk. Ha nem is tudunk heverészni, de a környezetváltozás is tud jól hatni az emberre. És a gyerekek is jobban járnak egy "kipihent", magát a bőrében jól érző szülővel, mint egy, a dolgokba belefásulttal.

Zsuzsi!
Ügyes Szandid a Frutapura evéssel. Az nem is olyan kevés ennyi idősen, 100 ml. Nagyon jól alakul.

Felhívtam a Kelen Kórházat is, ahol az a doki rendel, akihez a Heim Pálba is bejelenkeztem. Itt okt. 2-ra kaptunk időpontot, azért ez sokkal jobban hangzik, mint a nov. 20. Úgyhogy 3 hét múlva megyünk is. Igazából a hosszú úttól tartok egy kicsit, mert még nem voltunk ennyire messze velük, de gondolom nem lesz semmi gond, majd több pihenőt tartunk, hogy kicsit kinyújtózhassanak. És hát nyugodtabb leszek, ha látja egy hozzáértő Flórát.

A lánybúcsú nagyon jó volt. Először egy étterembe mentünk vacsizni, aztál egy Coctail Bar-ba, utána pedig elvittem a bandát egy diszkóba, de én ekkor hazajöttem, kb. 2 körül. 8-an voltunk, jól éreztük magunkat. Persze volt mindenféle lánybúcsús kellék, képet inkább csak a tortáról teszek, amit az ünnepelt kapott, mert az még talán elmegy egy ilyen fórumon, a többi nem igazán. :roll:
Kép
Nem tudom ám, hogy mit akartam még írni, majd írok még 5 hozzászólást max. ez után, ahogy szoktam. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ami a harmadnaposságot illeti, max. a colától lehetek, mert én voltam a sofőr. Arra azért jó volt, hogy mindenhol baromi hideg volt a lé, így frankón fáj a torkom. 8)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbi!
A neurológiára ma kontrollra mentek? Tornára máshova jártok, ugye?
Spenótot a boltban vettél, vagy saját termesztés?
Nekem is kéne venni, de nem tudom, hogy lehet-e most kapni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Most hívott egy csaj, hogy a kórházban kapott csomaghoz jár babanapló meg még nem tudom, hogy mi. Ma járnak Sármelléken, így 5 óra körül jönnek hozzánk. :shock:
Megmosolyogtam a tempójukat. 6 hónaposan kezdjek írni naplót, ha eddig nem tettem? És az első izgalmas időszak hova lesz akkor? :lol: De azért aranyosak. Azért remélem nem akarnak számomra érdektelen dolgokról órás előadást is tartani. Nem vagyok jó alkalmatlan személyek eltávolításában.

(Na, ez már a 3. plusz hsz-em, jól haladok. :wink: )

Andi
Kép
zsandi
 
 


Most kúrálom magam a homeós fülcseppel meg még 1-et mondott Ildikó amit szednem kell, egyenlőre nincs sok javulás , de én bízom a dologban, meg majd megyek okt.10-én hozzá, addig csak meggyógyulok, ha nem majd nála!!!! :lol:
Jó ez a torta!!!!! :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi, akkor jól szórakoztatok. Ez a lényeg.
Igen, egy kicsit mintha megkéstek volna az ajándékkal. Nem?

Igen, neurológiára kontrollra megyünk, a torna az más. Nem is igen támogatja a dokicsaj a masszázst, mondtam már azt hiszem, de még mindig nem hisznek ebben. De engem meg nem érdekel, ha használ, márpedig használ, akkor továbbra is járunk.

Spenótot a szomszéd néni adta a kertjéből. Ha neki van még, biztos van a piacon is friss. Nem? :oops:
Elraktam jó adagot a méhűtőbe belőle, de lehet, hogy nem fogja megenni, a tegnapi fintorokból kiindúlva. :D

Na, most megyek mert indulnunk kellene. Majd este jövök.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Csajok!!!
Ezen felbuzdulva, hogy a Zsandiék jönnek Pestre Okt.2-án, feldobom a labdát, hogy lehetne 1 tali megint itt nálunk.Már csak azért is , mert a Kelen kórház nincs messze tőlünk, és a Zsandit már hívtam , hogy jöjjenek be utána pihizni a hazaút előtt.Meg a
Marcit is bevállalnám addig, de azt majd látjuk!!!!Az 1 hétfői nap, de akinek jó ,azt nagyon szívesen látom!!!!! :lol: Gondoljátok meg.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég voltam nálatok,remélem még megismertek és szóba álltok velem.Sajnos a nyáron többször rossz volt a gépünk,utoljára egy hónapig nem volt!Rengeteket írtatok azóta amióta nem jártam itt!Nem is igazán tudom visszaolvasgatni a hsz-ket mert időm még mindig nagyon kevés a gyerekek mellett!
Nagyon szépen fejlődnek a babáitok,édes képeket tesztek fel!

Nálunk is zajlik az élet,de majd jövök később és beszámolok magunkról!Most hív Hanna,mert éhes!Majd képeket is rakok fel!

Julcsi,
holnap lesz a II.nőiseknek tali a Millenáris parknál!11-kor kezdődik,ha gondolod gyertek el!

Akkor nem sokára visszanézek!

Addig is üdvözlök mindenkit!

Timi

Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok

Most lett időm leülni, erre persze felébredt a kisasszony.

Délelőtt elmentünk a Plázába a postára. Hihetetlen milyen sokan voltak, de a Szandi egy szó nélkül nézelődött. Aztán végigtakarítottam a lakást. Nem tudom, miért de nálam mindig hétfőn van a nagytakarítás.

Márti: sajnos lehet, hogy nem tudunk szombaton menni. Most hétvégén elmaradt az anyukám szülinapja, mert lebetegedet és amilyen szerencsém van szombatra rakják. Nagyon sajnálnám, de akkor októberben biztos ott lennénk.

Andi: a korházi csomagot nem kaptátok meg a kórházban?

Nektek van Dm bababonusz kuponotok? Tök jó, van benne 2 db C&A-s 50 %-os ruhavásárlási kupon.

Barbi: mi volt a neurológián?

Edit: jobban vagytok már?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:sajnálom :( hogy nem jöttök!!!!
Nem baj Julcsi, akkor nagy bulit csapunk!!!!! :lol: Hacsak nektek is közbe nem jön valami!!!!! :shock:
Én beadtam a Dm bababónuszos papírt, oszt nem jött semmi eddig, úgyhogy gondolom ezután sem jön!!!! :(
Timi:tényleg rég voltál!!!!Én kíváncsi vagyok nagyon rátok!!!A nagyobbakank már akkor elkezdődött az ovi, suli????!!!És Hanna miket produkál már????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na sziasztok!
Eddig nem igazán tudtam jönni, mert anyukám eláztatta a fürdőszobát. :) Mindenáron mosni akart és közben a gyerekeket is pesztonkálni amíg én a kajájukat csináltam. Szegénykém szépen a kád mellé rakta a vízleeresztő csövet. Szóval állt a víz a földön. Rohantam le az alattunk lakóhoz, hogy mi történt mire számítson. Jó fej volt, azt mondta ilyen előfordul. De legalább a kád alatt is tiszta már. Szépen állt a víz és csak lassan csordogált kifelé. Szóval tök jó volt.

Andi, meddig maradtok majd ha jöttök vizsgálatra? Nem tudom a picik mennyire bírnák ha 1 napot szánnátok a dologra és egy nap oda-vissza az gáz. Tudtok több napra jönni? Babakocsit ne hozzatok, mert az ikreset szívesen kölcsön adom, de az szélesebb mint a tiétek, szóval utazni gáz vele. Viszont sétálni meg tök jó. Mondanám, hogy elférünk itt a 1,5 szobában de sajna nincs vendégágyunk. Viszont van egy gyerekágy méretű szivacsunk, meg 2 utazóágy ha kell, csak azt nem tom, hogy ezt mind leterítve, kinyitva, hova tolom a bútorokat. De a remény hal meg utoljára addigra hátha eladjuk a lakást és lesz egy hatalmas... vagy legalábbis ennél nagyobb lakás. Ott szívesen látlak majd titeket. :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, jövő hétfőn várlak nagytakarítani. :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbi, krumplival adtad neki a spenótot?

Márti, nem irigyellek a fülfájásért az nagyon rossz. Sajnos én is tudom... :cry:

Timi sajna nem tudunk menni a talira, majd beírom, de azért köszi. Amúgy kicsit mesélhetnél magatokról!

Szerintem jó ha a család kimozdul kicsit. Én azért vagyok nyaraláspárti, mert a gyerekek is megtudják, hogy nem csak az otthoni világ létezik, meg nekünk is kellenek az élmények. Igaz, hogy az utána lévő több napos mosást és pakolást már nem szeretem annyira... De ez nekem a szükséges rossz. Most is habár lefáradtam a hazajöveteltől, ami nálunk általában mókás. A hátsó ülésen a két gyerek mellettem a két oldalamon a medencecsontomban, a lábam alatt az utazóágyak, meg a babatáska, meg még egy utazótáska, a hátam mögött a csomagtartóban a két babkocsi, az anyósülésen pedig ízlésesen felpúpozott csomagok áttekerve a biztonsági övvel. Szóval izgi!

Akkor pontosan ki is jön a talira? Én már elvesztettem a fonalat.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Márti, Julcsi, nagyon rendesek vagytok!
Márti, te a tali miatt, Julcsi pedig a szintén szíves vendéglátás miatt. Nem is gondoltam, hogy egy nap oda-vissza, az elég húzós. Na, majd megkonzultálom Zsoltival, bár már látom a fejét. Ki fog akadni, hogy én hogy képzelem azt, hogy 2 napig nem megy dolgozni. Mert egy még csak-csak...

Pesten nem ismerek sok mindent, de Zsámbékra jártam fősulira, ott tudom, hogy van egy tuti német nemzetiségi ház, ahol adnak szállást. Én is laktam ott egy évig albérletben, meg a Zsoltival is ott szoktunk szobát kivenni, ha hét közben feljött. Na, majd kiokoskodjuk, végülis van még 3 hetünk. :wink:
Megkaptam a kórházban a csomagot, ez valami más. Azóta már járt itt a csaj, a Winthertur-tól volt, naná, hogy ügynök. De nincs szerencséje, 2 hete kötöttünk életbiztosítást, úgyhogy már abszolút nincs felesleges havi félrerakandó pénzünk. (Nem mintha eddig lett volna.)
Nekem is van DM-es bónusz csomag. Egy részét már felhasználtam, a C&A-s kuponokat meg ma végre feladtam Mártinak (végre eljutottam a postára Márti :roll: ), mert nálunk nincs ilyen bolt, ő meg úgysem kapta meg.

Timi!
Jó rólad is hallani! Gyere, és mesélj! Mi történt veletek azóta? Mi újság a gyereksereggel?

Zsuzsi!
Én is azt vettem észre, hogy míg nem voltak a gyerekek, addig általában szombaton szoktam takarítani, most meg hétfőn. Nem is nagyon tudok hétvégén, mert ha Apa itthon van, nem haladok semmit. Pedig a logikus az lenne, hogy akkor van pesztra a gyerekeknek, de valahogy mindig úgy jön ki, hogy olyankor inkább 3 gyerekem van. :lol:

Barbi!
Mi volt a neurológián?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, valami kicsit összekeveredett (lehet a fejemben). A "Megkaptam a kórházban a csomagot...." kezdetű részt még Zsuzsihoz akartam írni, de nem olda ment. Mindegy, azért talán érthető, amit összezagyváltam. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, Julcsi! Jó a fürdőszobás sztorid! Kicsit gáz, de így utólag már nem annyira, nem?
Egyszer én is így jártam. Beraktam a mosást, és kb. 1 óra múlva a nappaliban ülve azt láttam, hogy az előszobában áll a víz. Rohantam, mint a hülye, és láttam, hogy kinyílt menet közben a mosógép ajtaja, az meg nem állt meg. :shock: A hálószobánkba is 2 cm magas víz állt a parkettán, lebegtek a szőnyegek. És kb. fél óra múlva órám volt a suliban. Így felhívtam Apukámat, a Zsoltit, hogy mindenki azonnal jöjjön. Mire hazaértem, megoldották a problémát. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:nálunk még itt is aludhattok ám!!!! :lol: Van egy nagy kanapénk, 1 kiságyat tudunk anyóséktól kérni meg a másik manónak is keresünk helyet, max. a Szoni által alig használt ágyban, majd jól eltorlaszoljuk!!!!És nem gond, nehogy ilyeneken törd a fejed!!!!
Köszi a C&A-s kuponokat!!!! :lol:

Julcsi:csak ti jöttök szombaton, de ha gondolod lefújhatjuk, érdeklődés hiányában elmarad........... :( :(
Sajnálom a fürdőszobaáztatást, de velem is történt már ilyen!!!! :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi, mi az Árpival már ezt is kitaláltuk. Szóval a vizsgálat hétfőn lesz. Hát kéremszépen szombaton kell jönni esetleg vasárnap. Akkor az csak 2-3 nap összesen habár ha 7végén nem dolgozik akkor lehet jönni szombaton. A 7 vége legyen a családé. Kivéve ha a munkarendje megszabja, hogy 7végén is kell dolgozni. Különben meg mondd meg neki, hogy neki is kell egy kis kikapcsolódás a családjával. Tessék neki is pihizni! Na, itt a programod győzd meg! Amúgy meg az alvással se legyen gondotok átvisszük a Mártiékhoz az utazóágyat akár mindkettőt. Legalább elmondhatom, hogy valóban ki lesz használva, mert ugye azt csak utazáskor használjuk. Amúgy az utazóágy kölcsönzése akkor is áll ha máskor is erre jártok. Szóval gyertek sűrűn! A szállásotokra is kivisszük, csak kérdezzétek meg, hogy befér-e.

Márti, nem akarunk problémát okozni. Szívesen találkozunk veletek, de az olyan ciki ha csak miattunk fáradtok. Én már tök régóta vártam ezt a talit, de ne csak miattunk süssél főzzél. Én nem akarlak megbántani és lemondani sem akarom (mondom mióta felvetetted azóta minden progit így tervezek), de az tök ciki, ha miattunk fáradsz. Érted ami ki akartam hablatyolni?

KépKép
kgiulia
 
 


Na, végre elaludt.
A dokinál 2 órát kellett várni, annyi gyerek volt. De a drága nagyon jól bírta, egy hangos szava sem volt.
Persze kimaradt a délutáni alvás, hazafelé 10 percet aludt a kocsiban, mielőtt hazaértünk. Utána már hiába raktam le, nem akart aludni és 7 órára már hisztirohama volt.
A dokinéni megdicsérte, a nyaka már rendben van, már csak a lába nem. Felírt egy újabb tornagyakorlatot házi feladatnak.
És azóta többször hasról hátrafordul, de észrevettem, hogy mindig csak jobb oldalra.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?