Új privát üzeneted érkezett!

Manka, hát ez a begurult a labda kép naggyon jóóóóó!!!!
Hányas cipőt vett Apa? Így olyan nagylábúnak tűnik Jack.
Én úgy látom, kezd egyre jobban John-ra hasonlítani.

Timi, ha megyünk...
Most azt mondtam apának, inkább maradjunk itthon, de klímát akaroook!!!!!!!!!! Holnap kérek árajánlatot.
Egyébként családi panzióban foglaltunk szállást, Krk szigeten, Baskán. Etetőszéket viszünk, kocsiban elfér, de lehet, h apának megmondom, kérdezze meg telón, tudnak-e adni. Sztem mi csak a tengerben fogunk fürdeni, elvégre medencében itthon is tudunk.
Vendég
 


Manka, miért kellett Jacknek kirámolni? :lol: :lol: Rossz sorrendben voltak a ruhák? :lol: :lol:

Én annyira szenvedtem a melegben, hogy levágattam a hajam.

Lányok!

Volt egy lány még az ősziben, aztán írogatott a tápisba is, én nagyon bírtam, sztem jó fej. Szept. 18-án született a lánya. Ideinvitálhatom? :oops: :shock: :? Vagy maradjunk így? Nyugodtan mondhatjátok, ha ne.
Vendég
 


Tünde, persze, nyugodtan!
Mennyire rövidre? Kérünk fotót!!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Tünde, a cipő 25-ös, fogalmam sincs mikorra lesz jó rá, de nem egyhamar.

Az időjós szerint még 9-10 napig folytatódik a kánikula, én nem is tudom mit csinálnék a klíma nélkül, hamar meg lehet szokni a jót.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Nolcsi most hord 25-ös cipőt és ő nagylábúnak számít :lol: :lol:
Szóval 1,5-2 év mire belenő :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Manka, képzeld, ma jönnek felmérni a nappalit, és szerdán szerelik is a klímát! Remélem apa is belemegy!
10 nap múlva megünk nyaralni... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Barbi :lol:, szerintem szólok apának,hogy cserélje ki kisebbre (ha lehet), ki tudja, lehet, hogy 2 év múlva már "ciki" lesz ilyen cipőt hordani :lol: :lol:.

Tünde, de jó, majd meglátod, sokkal kerekebb a világ klímával.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka

Az adidas az mindig divat lesz. :lol: :lol: :lol: De tényleg várnod kell még egy kicsit mire hordani tudja. Bazsi most lesz 2,5 éves augusztusban és most 25-ös a lába. Mi 19-es szandival kezdtünk.

Én Bazsikára a mai napig gyógybetétes cipőt adok, ami fogja a bokáját is. De csak ha elmegyünk itthonról. Itt mindig mezítláb van.


Tünde
Most akkor kondi is lesz meg nyaralás is? Baskát semmiképpen ne hagyjátok ki.

Etetőszék
Nekünk asztalra szerelhető chicho van. Kb. akkorára össze lehet zárni, mint egy laptop táska. Még Bazsi is abban szokott ücsörögni, úgyhogy 16 kilót elbír. :lol: :lol:
A Brendonban 9990 Ft.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi, a balatoni nyaralást semmiképpen nem hagyjuk ki, ha vmi ugrik, akkor az a horvátországi, bár tegnap apa azt mondta, h nem mondjuk le. Hát nem tudom, mennék szívesen, de ez így már elég sok pénz lenne. A balatoni nekem kicsit okosítás lesz, asztrológia tábor, és véégre nem kell főzni, teljes ellátás lesz!
Vendég
 


Tünde

Az a jóóó. Én is mondtam Balázsnak, hogy ha nekem kell főzni, akkor neki se indulok. Persze így is lesz 1-2 este, amikor mi fogunk grillezni, vagy egy tésztát meg salátát összedobni, de szerintem legtöbbször inkább elmegyünk valahova kajcsizni.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Manka, annyira édes, h ott van Jack labán az Adidas cipő-ami tényleg nem megy ki soha a divatból :D -és elötte hever a cumikája!

Pakolós videó kegyetlen, mitha a saját lányomat látnám, se jobbra se balra nem néz, csak dobálja kifelé a cuccokat :lol:


Mi aug 18.-tól megyünk Siófokra, remélem én is okosodok végre, mert a férjem haverjának a csaja osztrák és csak angolul tudok vele fecsegni.
Az idő biztosan gáz lesz, amilyen a mi formánk, de mivel úgy néz ki, h februárban megyünk ki a tesómékhoz, inkább marad az itthoni nyaralás és spórolunk egy kicsit, mivel Amerika baromi drága.
Hogy hogy fogjuk bírni majd másfél évesen a hosszú utat, az rejtély.
Remélem Fanni magkapja a vízumot, bár nem tudom, ő pl milyen bankszámlát fog bemutatni :lol: :lol:

Tünde,

Asztrológia tábor király lehet, én is viszek magammal a nyaralásra egy-két könyvet ezzel kapcsolatban, h Fancs délutáni sziesztáját kihasználva olvashassak is.
Plusz a Wass Albertet is!

Ja és felőlem is szólhatsz nyugodtan a barátnődnek, írhat ide.

Sildike, nem csoda, h te sem a főzöcskézős nyaralást választod!
Úgy tervezem, h nyaralás előtt elkészítek egy pár adag főzit, husival, meg bébiétel és nem fogok a konyhában pepecselni. Kivéve ha salizunk és grillezünk, úgy mint Ti!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ja, Manka még akartam kérdezni, h Jack is ficánkol szoptatás közben?
Mert Ferkót csak úgy lehet szoptatni, pláne este, h ne zajongjon senki körülötte, mert akkor nem eszik rendesen.Dobálja a lábát, néha csípked és mindenre felkapja a fejét.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, Jack is nyugtalanul szopizik, nappal már alig, jobban érdekli minden más. Este és hajnalban viszont igényli.

De jó nektek, hogy mentek nyaralni! Éééén is akarok.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ja, és hüle vagyok, megnéztem a cipőt, és nem 25-ös, hanem 22-es (nem tudom honnan szedtem). Balbi, Ildi, a 22-es kb. mikor lesz jó rá?

Tünde, azért meg kellene kérdezni Kirstentől is :lol:.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka
Bazsi tavaly nyáron már 23-as szandit hordott, 1,5 évesen. Lassan jó lesz Jack-re is a cipő. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!
Hát én lennék az "új lány", akit Tünde invitált (köszike, jólesett).
Aki még nem ismer röviden pár szót magunkról:
Baján lakunk, három gyerekünk van, Bori 11 éves, Bodó 8 éves, Emma 10 hónapos múlt. Építkezünk, :evil: :lol: , annak minden bajával és örömével telnek napjaink. Apa a helyi zeneiskolában dolgozik, mint informatikus, kottatáros, mindenes, én pedig egy gazdasági szakközépiskola könyvelőjeként dolgozom. Két hete okleveles mérlegképes könyvelő vagyok :D , most éppen azon kutakodom, hogy támogatná-e a munkaügyi kp. a következő tanfolyamomat, hiszen így csak egy éves lenne, és megszerezhetném a mérlegképes könyvelőit államháztartási szakon is. Az inkább munkakörömbe illő, így reménykedem, hogy mint állásmegtartó tanfolyamot, támogatni fogják. Ősszel indul, addigra Emmus is betölti az egyéves kort, mert ez az egyik kritérium.
Dióhéjban ennyi, most mennem kell a nagyokért, majd este visszakukkantok!
Angi
angella0923
 
 


Nnna, megjöttünk, voltunk mind a ketten dokinál, strandon...
A dokibácsi azt mondta a cipőre, hogy könnyű legyen, és NE magasszárú, hogy a bokája maradjon szabadon. És minek kéne satuba szorítani?
Kérdeztem a tejérzékenységről, ugye a múltkor evett sóskát, és bevallom, kapott joghurtot is a napokban, de nem volt semmi baja. Én persze apára kentem, h nem voltam otthon, és adott Zitának... :? :cry: :lol: :lol:
DE azt mondta, ennél jobbat nem is tehetett volna apa, mert Ő is csak ezt tudta volna javasolni, hogy adjunk tejeset, és nézzük, van-e vmi tünet. Mivel nincs, mehetnek a sav.tejes cuccok, de csak 2-3x hetente, és a joghurt helyett inkább kefírt adjak, gyümölccsel.
Nyár végére pedig szeretné látni, hogy nyári színe van... mondtam, h önmagához képest már így is elég barna, de tényleg!!! :wink: :wink:

Én is voltam este dokinál, minden rendben. Amikor végzett velem, kérdeztem, jól eldugta-e a kocsiját (ugye a múltkor beletolattam). Először nézett, aztán leesett, aztán röhögött, és mondta, hogy most a másik oldalon áll. Ajjaj, én is. :D:D:D:D

Zita megsértődött, hogy elmentem itthonról, hazajöttem, és hiába szóltam, nem nézett rám, de azért hangosan nevetett. Felvettem, akkor is gondosan forgatta el a fejét. Kis lüke. Nna, odaadtam apának, akkor ordítás, és nagy szemekkel nézett, hogy vissza akar jönni. :) Olyan kis cukorfalat!

Angi, üdv itt is, érezd jól magad közöttünk!

Manka, kérdezd meg Te Kirstent, hátha rám haragszik, én már kérdeztem párszor. :( Vagy álnév volt, és Kirsten = vmelyikünk??? :? :shock: :?: :idea: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Szia Angi! Kép

Lányok, ma délelőtt hívott Márti, Bendegúz is belázasodott aznap, amikor Jack, és ma meg kiütések jöttek ki rajta. Mondtam,hogy nálunk nincsenek kiütések, erre délután nézegetem Jack lábikóját, és rajta is kijöttek a pöttyök. Konzultáltam Mártival, és ugyanolyanok, mint a Bendegúzé.
Márti szerint ez a három napos láz-három napos pötty - már én is hallottam erről - Tapasztalt anyukák, ti találkoztatok már ilyennel?
Holnap mindenesetre beiktatjuk az orvost.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, és lázas Jack?
Vendég
 


Tünde, nem lázas, csak egy napig volt lázas, ma délután meg a pöttyök. Bendegúz viszont 3 napja lázas, és neki ma reggel jöttek a pöttyök.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


És milyenek a pöttyök? Nagyon más, mint pl a melegkiütés? Le tudnád fotózni?
Vendég
 


azért gondoljuk, hogy ugyanaz a betegség, mivel múlt héten csütörtökön együtt garázdálodtak.

Amúgy Jacknek ma már jó volt a kedve. Apa ma este focizik, a húgom átjött segédkezni a fürdésnél, de nem kellett volna, hiszen van már egy kis segédem :lol: :
http://s52.photobucket.com/albums/g24/m ... h=imgAnch1

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Olyasmi mint a melegkiütés, halvány (Jacknek halványabb, mint a melegkiütés), piros, apró pöttyök, csak nem ott vannak, ahol a melegkiütések szoktak lenni, hanem mindkét fiúnak a lábszárán a legsűrűbb, ott össze is érnek a pöttyök, amúgy meg elvétve szinte mindenhol, kivéve az arcot.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Szerintem a fotón nem nagyon látszana, ahhoz halványak, bár Márti azt mondta, hogy a Bendegúzé délutánra erősebbek lettek.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Húú, Manka, nagyon profi Jack, tök ügyes!
De vmit nem értek... miért szereztetek járássegítőt???? :lol: :lol: :lol: Vagy akkor még nem tudtátok, hogy már van egy? :lol:
Gyógyuljanak meg hamar a srácok, szegények, ebben a dög melegben (persze ahol meleg van :D) még lázasnakm is lenni... :(
Vendég
 


Jacknek mielöbbi get well soon-t kívánunk Fannival együtt! Bejelöltem őt az iwiwen:) Meg Sildikét is:)

Mi ez a pöttyös virus egyébként???

KépKép
tibicsoki75
 
 


Manka

Nálunk Bazsinak volt tavaly nyáron ez a három nap láz-három nap pütty vírus. De nálunk 3 napig bizony volt csillapíthatatlan láz, aztán mintha elfújták volna és jöttek a püttyük. Mindenhol, még az arcán is bőven. Azt mondták, hogy a legtöbb kisgyerek átesik ezen 1-1,5 éves kora körül.
Az a latin neve, hogy: exanthema subitum. Talán így rá tudsz keresni valahol.

Timi
Visszaigazoltalak az iwiw-en. :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Tegnap elfelejtettem írni, hogy kérdeztem a dokibácsit az ivásról is, mert Zita napi mennyisége felfelé kerekítve 20ml a reggeli-esti tápin kívül. Azt mondta, semmi gond, ez azt jelenti, hogy kielégítően, megfelelően van táplálva, és nincs többre szüksége. ÉS, még azt is mondta, hogy az ideges babák isznak sokat, de már nem emlékszem, mivel indokolta. :oops: :? Kérdezte is, hogy Zita nyugodt? Végülis tényleg tök nyugis gyerek, hála az égnek, nem az én pörgésemet örökölte. Tegnap nem is erőltettem az ivást, és így is ua ivott.
Vendég
 


Csak gyorsan dobok egy képet Emmáról, aztán tünök főzni, délután meg irány a Duna!
Zita!
Egészen pontosan mit jelent az "ideges" gyerek? Pörgős, nyüsszögős, hisztis?
Kép
angella0923
 
 


Angi, Zita a lányom. :lol: :lol:
Sztem azt jelenti, aki nincs el egyedül, és eszembe jutott, azt mondta a doki, hogy ált. ezek a gyerekek nem is alszanak jól.
Zita szerencsére jó alvó kb 3 hós kora óta. A hiszti pedig sztem már minden babánál van a korosztályban, már próbálgatják a határaikat, de ezt Te biztos jobban a 3. babával!
Azért én nem veszek készpénznek a dokibácsink véleményét, bár elég tapasztalt, nem mai gyerek, csak leírtam, mint érdekességet.

Emma jó nagyot nőtt, és még mindig nagyon szép! Emmának hívjátok, vagy becézitek valahogy? A haja "már" ekkora, vagy találkozott a nullásgéppel?
Vendég
 


Tünde, nem tudom miért, de az elején én is mindig Zitának akartalak szólítani, sőt, egyszer meg is tettem, a 2. hsz-t úgy kezdtem, hogy Szia Zita :lol: , meg lehet nézni, ott virít az első oldalon :D .

Voltunk az orvosnál, nem mondott semmi újat, vírus, igyon sokat, és ne menjen gyerekek közé a hétvégén.

Angi, Emma tényleg nagyon szép kislány, a neve is nagyon tetszik. Van még foga a két alsón kívül?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, bocsi, sztem a lányodra gondoltam éppen, azért szólítottalak így.
Nullásgép? :oops: Hát Emmának sajna ennyi van gyárilag, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy lesz még ő is hajasbaba. Mindkét gyereknek másfél éves kora körül kezdett igazán nőni a haja, akkor viszont nagyon gyorsan!
Kibújt már felül is kettő foga, de azok még nem igazán látszanak, de csikorgatni már piszkosul idegesítően tudja.
Kép
angella0923
 
 


Hoppi valamit elrontottam, máris kijavítom!
Kép
angella0923
 
 


Lányok, én átvettem Márti szerepét a topicban, amíg Balatonoznak.
Felszedtem mind a 3 szobában a szőnyegeket, mennek a tisztítóba, és felmostam a parkettát mindenhol, de úgy ám, hogy elhuzkodtam a bútorokat! És nem ám botos felmosás volt, hanem térdelős, úgy alaposabban lehet sztem. Ez nagyon nem jellemző rám. És port is töröltem, amit szintén nagyon utálok.
Most meg megyek főzni.
Úgy örülök, hogy a mostani 2. trimeszterem ilyen hatékony, kb azóta nem volt kedvem semmi ilyesmit csinálni, hogy Zitával teherbe estem. Az meg olyan régen volt már, hogy hajjjaajjjjj...
Vendég
 


Lehet nekem is beszélnek kellene Apával, következő baba projekt ügyben??!! :lol: :lol: :lol:
Kép
angella0923
 
 


Angi, terveztek 4. is????
Én szeretnék 3. babát, csak ne kelljen kihordani és megszülni...

Zitának tetszik, hogy nincs szőnyeg, mászkál fel-alá, és röhög. :lol:
Vendég
 


Egyelőre nincs tervben, Emmával már nagyon nyűgös voltam a terhesség egész ideje alatt. Lehet, hogy már öreg vagyok hozzá?
:cry:
Kép
angella0923
 
 


Látom, nincs nagy mozgás, strandoltok?
Mi voltunk a Dunán, szuper már a strand, hosszan kinn van a zátony és fini homokos, sokáig sekély, az Emma is nagyon élvezte. Remélem még jövő héten is ilyen szuper idő lesz, akkor megvan a délutánonkénti program. :lol:
Kép
angella0923
 
 


Emma nagyon szép kislány és milyen barna, jól áll neki.

Fancsnak csak a lába barna, mivel mióta ilyen meleg van elég sokat pancsolunk, de mindig van rajta vmi hosszú ujjú, meg sipka ha pont dél körül kerülünk vízbe, amikor nem szabadna.

Babylove-os naptejünk van, olyan undorítóan zsíros, alig tudok utána kezet mosni.

Ma eljutottam oda, h várom a telet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az összes nagykabátos, téli csizmás, spkás, kesztyűs, sálas csurogavízahátamrólamígelindulunkkal együtt!!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, vettetek már járássegítőt?
Ehhez mit szólsz? Jó kis sokfunkciós járgány.
Kép
7260Ft a www.babamooncollection.hu-n.

Én szívesen pocakoskodnék, sőt még szülnék is, csak az éjszakai műszakot adnám át valaki másnak, ha lehetne.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, valahogy elkerülte a figyelmemet a tegnap esti hsz-od. Miért jobb a kefír a joghurtnál? Szerinted mi is álljunk át a kefírre, vagy csak Zitának ajánlotta az orvos?

Örülök, hogy cipőügyben így nyilatkozott a doktorbácsitok.

Kirsten=Valamelyikünk :shock: - Jaj, neeeee, én ezt nem hiszem.

Jack a játszótéren:
Kép Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, azt a Kirsten-es dolgot csak viccnek szántam! :lol:
Nem tudom pontosan, mi a különbség a kefir és a joghurt között, vmi tuti más, mert én inkább a kefirt szeretem. Az biztos, hogy a gyümijoghurt nem sok gyümit látott.
Majd megkérdezem Thomasanne férjét, Ő biztos tudja.

2 mai kép, az egyik kicsit homályos:
Kép Kép
Vendég
 


Lányok, végre ideért az eső! Olyan jó hűs van!
Zita kicsit megijedt, itt a tetőtérben elég hangos tud lenni egy jó kis zápor, most apa vigasztalja. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde, jó így a hajad röviden. Jól látom, melír is van benne?

Itt is esett az eső, volt nagy mennydörgés, Jack csak fülelt, azt hitte, hogy a hálószobából jön a zaj, elkezdett lefelé görbülni a szája, de biztatóan mosolyogtam rá, és mondtam, hogy semmi baj, erre megnyugodott, és játszott tovább, mintha mi sem történt volna.
Ha mondom neki, hogy nem szabad, akkor rögtön abbahagyja a "rosszaságot", de azért mérgesen hadonászik felém a kezével, és kiabál, hogy "ádád ádád" ami gondolom annyit jelent, hogy "nem igazság, hogy mindig rámszólsz te gonosz anyabanya" :D .

Ma már nem volt nyűgös, jókat játszottak apával. Én meg hőre puffadó festékkel bepőttyöztem/csíkoztam a zoknijai talpát, kiéltem a művészi hajlamaimat.

Amióta újra jól eszik, alig akar szopizni, ma már a vacsit is csak ímmel-ámmal szuszmogta. Viszont az esti egyedül elalvás már nem megy :( , tegnap és ma is nagy hiszti volt, remélem még helyrehozható.

Réka, remélem jól halad a felújítás, írj egy pár sort magatokról, ha tudsz!

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, igen, melíroztattam is. A mostani memóriállapotom megkívánta... :lol: :lol: :lol:
Én is csúszástalanítottam ilyen hőre puffadó festékkel pár zoknit. A legnagyobb alkotásom az, amelyik zoknira szemeket, szemöldököt és szájat tettem. Jópofa, de nem túl hasznos.
Sajnálom ezt az alvás dolgot. :(

Márti, tessék néha jelentkezni! Bendegúz jobban van?

Angi, Ti a nagy Dunában fürödtök? Itt nálunk a mosoni Duna folyik, de elég koszos, pláne, hogy itt folyik bele a Rába. Csak sétálni szeretünk arra, én már évek óta nem fürödtem benne.
Vendég
 


Tegnap este írtam, de elfelejtettem elküldeni és kikapcsoltam a gépet................na ezt neeeeeeeeem

Tünde, szerintem is jó lett a hajad!Engem mindig piszkáltak, h terhesen melíroztattam a hajam, pedig csak a második trimeszterben voltam fodrásznál.
Amúgy szerintem azzal jobbat tesz az ember ha jól érzi magát kívül-belül, amihez a fodrász, kozmetika, ruhavásárlás is azért hozzájárul :D
Takarítás: tök jó, h volt kedved mindent szépen megcsinálni.Valahogy nálam is így szokott ez lenni.Pl múlt hét szombat délután a 32 fokban álltam neki, de kivételesn nem zavart a meleg.

Manka, köszi a képet, elég jól néz ki és az ára is kedvezőbb mint a Fischer Price-osé.(Lehet, h jövő hét pénteken kimegyünk szétnézni a Pólusba, ahol van a boltjuk.)Kinéztünk egyet itt a soroksári Brendonban, egy napocska szerű képződmény van az elején és elég stabilnak tűnik.Fancs még csak próbálkozik pár mp-re megállni, de nem nagyon megy egyedül.
Az Ázsia Centerben is megnéztük ezeket és megdöbbentem, h drágábbak mint a Brendonban.
Majd ha megvesszük lefotózom.


Képzeljétek, tegnap strandon voltunk(a rómain) és ELHAGYTAM FANNI PATKÁNYÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úgyhogy este 7 kor azonnal küldtem az apját, h vegyen újat helyette.
Hozott is kettőt.Még szerencse, h az Örs vezér téri csak 10 perc tűlünk, és az is mázli, h 8-ig nyitva voltak, pedig meg voltam győződve, h 7kor már bezártak.

Szerencsére Fincs annyira kifáradt a strandon, h még a zsiráffal is el tudott aludni.
Viszont hajnalban óriási kesreves sírásra ébredtünk: beszorult a lába a fal és a kiságy rácsa közé.Még jó, h volt pót Cini(ez a patkány neve) meg cicike és megnyugodtunk elég hamar.
Izgultam, h elfogadja-e az új patkit!

A férjem közölte, h rossz anyuka vagyok. :cry:


A római strand egyébként nagyon tetszett, szép, rendezett parkos, nagy fákkal, simán találtunk árnyékot, a gyerekmedence is tiszta volt és mivel 3 felnőtt jutott Fannira, mindenki tudott egy kicsit napozni, úszni, csúszdázni.
Ferkó egyébként is nagyon szereti a vizet, jókat alszik utána az árnyékban.

Réka, Márti ha olvastok, reméljük jól vagytok :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, a férjednek üzenem, hogy túró a fülébe! Miért vagy rossz anyuka? Mert elveszett a patkány, vagy mert beszorult Fancs lába? A férjed is strandolt Veletek? Mert akkor lehet, hogy ő hagyta el, nem? Én egyébként már kivédem az ilyen "támadásokat" azzal, hogy én tolom le előbb apát, mielőtt neki jutna eszébe. :lol: És persze direkt finoman, éppen csak egy picit, hogy lássa, milyen rendes vagyok, nem akadok ki nagyon. :D
Fancsnak fel se tűnt, hogy másik Cini van???
Nagy szerencse. A tesóm a kisebbiknek miután kiválasztotta a kedvenc állatot, vett gyorsan egy ugyanolyat. De a kissrác látja a különbséget, még nevük is van: Foxi és Kopaszkutya, szóval csak az egyik jó.

Én Zitával is festettem a hajam, szempillám, és használtam mindenféle kemikáliát: alapozó, arckrém, testápoló, naptej, stb.
én úgy tudom, ezek a mostani hajfestékek nem olyan "mérgezőek", mint amiket még a mi szüleink használtak. Persze mindent mértékkel, de nekem sose tetszett, ha vki babát vár az egyenlő az igénytelenséggel. Nemcsak a hajfestésre gondolok, hanem pl a ruházkodásra is.

Márti, boldog szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Tök jó, tegnap megfőztem, a két Bank sétálni van, én meg csak lógatom a lábam! :D
Vendég
 


Tünde, a Cini miatt mondta, h rossz anyuka vagyok, de én is megvédtem magam, ne félj: rá fogtam, h miatta nem figyeltem, mert felhívott telefonon, h mikor megyek már érte(nálam van napközben az autó), ugyanis a barátnőmmel és az urával voltunk strandoni, az én férjem meg a cukijukban robotolt, mivel a szülei elutaztak, és mivel nagy mártír, ahelyett, h örülne, h mi legalább a gyerekkel levegőn vagyunk, sajnáltatja magát és nyafog, h ő inkább előbb bezár csak menjünk hamarabb.
Na persze ilyenkor van az, h Fanni elalszik a levegőn, utána meg még jól esik egyet pancsolni.........és naná, h fél órával később érünk oda érte.
Persze, h felidegesít és ilyenkor örülök, ha a gyereket össze tudom szedni babakocsistól meg törülközök, kaja, innivaló, pelusok stb...

A láb beakadás hajnali 1/2 3 kor volt és ő is itthon volt, együtt húztuk el a kiságyat a szabadulás érdekében, sőt ő kezdte el vígasztalni, de én kellettem Ferkónak!


Most egyébként Fannika alszik a patkánnyal, úgyhogy szerintem befogadta.Mondjuk a másik elég csapzott volt, mert hetente mostam mert ha nem tetszett neki a szaga nem akart vele aludni.Csak a tiszta Cini volt jó.Hát ez most az, vagyis a tároló legeljáról hozta az apja, abban a reményben, h nem taperolták össze annyian.Kimosni már nem volt kedvem.


Én is rosszul vagyok az igénytelen terhes nőktől.A Dél-pestiben bőven akadt ilyen, hatalmas, zsíros test, 10 cm-es lenövés a hajon és melegítőben jártak orvoshoz vizsgálatra.
Én is 22kg-t híztam, de sosem voltam igénytelen.Szerencsére ennek nagy része víz volt és most már csak 2kg van az induláshoz képest, de ha befejezzük a szoptatást, akkor kb 6 kg-t szeretnék fogyni.


Pihenjél, amíg sétálnak Bankok, legalább kis nyugi van, és talán nálatok sincs olyan dög meleg.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Isten éltessen sokáig Márti!!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

A Murphyk is sétálnak, úgyhogy indulok a kádba a könyvemmel.
Én is szeretnék melírt, eddig szerettem a hajam színét, de most sokkal sötétebb, mint szokott lenni, olyan szürke semmilyen hatása van.

Én terhesen nagyon jól éreztem magam a bőrömben, szép kisimult volt a bőröm, fényes a hajam, és büszke voltam a gömbölyödő pocakomra. Hát mostanság ezeket nem mondhatom el magamról :? . A 3-4kg feleslegtől én is a szopi befejeztével tervezek megválni, már kitapasztaltam, ha nem eszek rendesen, kevesebb a tejcsi.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?