Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszi
Az oviból hazafelé meséltem a Petrának a ruháról és mikor megérkeztünk egyből megkellett mutatni neki. Tetszett neki nagyon. Ja és kiderült a dátum február 9-én lesz. A szandikat is megnézte és az 5-ös, 11-es és a 14-es kép tetszett neki, de az utolsó kettő az csak 25-től van. Az 5-ösből van 24-es? Lehet, hogy megpróbálunk azért a másikféléből 25-et is, nem tudom, hogy mekkora a különbség két szám között.

Magdi
Hát ez a pisilés nehezen ment nekünk. Sokan azt mondják, hogy a fiúkat könnyebb de szerintem nem. Mi bilizünk és a fütyijét beigazitjuk. Ha a WC ül akkor is lenyomom a kis fütyijét mert már többször jártam úgy , hogy az egész polóm pisis lett ahogy gugoltam előtte, kicsurog a deszka alatt. Szerintem állva azért nem jó mert ők még elég kicsik és nem érik fel rendesen a wc-t.

Ági
petra2
 
 


AGi

Sajna rossz hirem van, rozsaszinu pont nincs 24-esben. Narancssarga van ketfele is, egyik tepozaras, a masik csattos, meg van piros tepozaras, meg az ezust tepozaras :)
De ha ragaszkodtok a szinhez, jovo heten nezek a nagykerben.:)

MAgdi

Danny kukacat is be kell tuszkolni a bilibe, ha eppen raul, de meg magatol nagyon ritkan. Meg inkabb a letras wc ulokere van jobban kedve.:) Egyszer-ketszer probaltuk a bugyizast itthon, de meg nagyon szetszort, egy ora alatt 3szor kellett atoltoztetni...a kakit meg letagadja, inkabb terpeszallasban kozlekedik.:):(
Majd dumaljunk telcsin, ird meg mikor jo nektek, melyik hetvegen, melyik nap delutan oksi?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Pisilés
Nálunk bili volt eleinte, mert a nagyimnál nagyon magas a wc. Nekünk az a sima hagyományos bilink van, elöl magasíva, de csak elvétve folyt ki belőle a pisi. Igaz, Ádám tud állva is pisilni, de ő kényelmes típus, szinte mindig ráül a wc-re :lol: .

Gumicukor
Nem védeni akarom a Norbit, de nem egyben van az 1 óra 20 perc, hanem 3 részletben, és elmondja előtte (közben is), hogy nem kell feltétlen megcsinálni az egészet, és a kezdők vigyázzanak. Én kipróbáltam, hioogy mennyit bírok, elsőre volt izomlázam rendesen, másodszorra már sokkal kevésbé, és már egyáltalán nincs, pedig csak a múlt héten kezdtem.

Ági
még nem tudom, mennyit tornázom hetente. Múlt héten 3x sikerült, remélem, ezen a héten meglesz a 4, az a cél. Csak munka után tudom csinálni, mert van 2 üres órám, amíg a gyerekekért kell mennem. Addig felmegyek anyukámhoz (munkahelyemtől 1 perc, az iskola ott van a háza mellett), és ott tornázom.

Magdi
A vasárnap délelőtt lenne nekünk jó. Néztem Nyusziék ruháját, hát a mienk nem ennyire bő (nincs abroncsa), sokkal egyszerűbb. Majd megnézed, és eldöntöd, kell-e :lol: . A házat azért eljöhettek lecsekkolni :lol: .

Beszti!
Ötödik baba????? Micsoda csapatszellem :P ! Mi az eredeti tervben levő négyről is letettünk, sajna :cry: , de a harmadik még nincs elvetve.
Jó ez a "kire hasonlít" dolog :) . Nálunk Ádámmal van így, hogy mikor meglátják a férjem mellett, mindenki azt mondja, hogy tiszta apja, de ha látnak egy kisgyerekkori fényképet rólam, mindenki szerint rám hasonlít. Noéminél nincs vita, kiköpött tesóm :lol: .

Tali
Nekem mindegy, hogy jövő hét vagy esetleg azután (Gumicukor miatt), csak ne vasárnap legyen.

Jó éjt,

Panda

panda
Halásztelek
 
 

 
 

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :oops: :oops: :oops: :oops:
Bizonygatom itt a hülyeségemet :oops: :oops:

Zita! Ne hari! Igazatok van!

!!!!!!!!!!!! MAMATALI: !!!!!!!!!!!!!!!

JANUÁR 27. 15:00 (?????) 16:00 (?????) óra VIA LUNA (????)

Nyuszika
Kata
Panda
Zita
Magdi

DE CIKI. Mindjárt elbújdosok :lol:

Panda! Vasárnap délelőtt akkor átugrunk :lol: Szombaton megcsörgetlek!

Nyuszika! Írok majd mailt! :lol:

Felébredt Nóri
pusza:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


sziasztok, akkora sokk ért, gondoltam megosztom veletek, de mielőtt meghallgatnátok leülni és kapaszkodni, mert nagyon durva!!! :
http://www.coolspace.hu/index.php?vcmd= ... object=450

Zit, Panda
Mostanában, mióta nem kell kijárnom Börsre én is bkvzom, és mivel januárban a párom sége nem adott bérletet, most jegyeznek kéne, csak mindíg elfelejtem - én vagyok a pókerarcú bliccelő, de egyszerűen annyira megszoktam, hogy van bérletem, hogy a lyukasztgatás nem jut az eszembe :)

Magdi
Annyira édes ez a "biliből kilóg a kukac" :):):) hát igen, erre nem is gondoltam, nálunk ugye nincs :):)

Torna
Hát én lelkesen elkezdtem futni járni még a nyáron, olyan 6-7 hetes lehetett akkor Rege. Atán csináltam egészen addig, míg nem lett már kora reggel is irtózatos hőség - és mindíg azt mondtam magamnak, hogy majd ősszel megint. Hát már tél van, még mindíg nem megy. Egyszerűen mostanában annyira fáradt vagyok attól, hogy Zsebi megint 3x kel éjjel (sőt pl. ma f5kor úgy döntött, hogy ő már nem is akar aludni), hogy néha akár állva is elaludnék. Persze most is ő durmol, de nekem így már nem megy a reggeli ovijárat után :( szóval tegnap rávettem magam és hasaztam, ott most jó kis izomlázam van, de többre nem futotta energiából :(

Az a baj, hogy most a felújítás miatt egy szobában alszunk mindannyian, így azért, hogy senki más ne ébredjen fel, én azonnal ugrok, ha ő ébred. Neki meg ez így tetszik, hogy hurrá mamirabszolga megint kézbe vett, így szépen felébred vagy 3x. Gőzöm sincs, hogy mirt csináljak, Dodi enniy idősen már úgy aludt el, hogy letettem az ágyába, meséltünk és magától egyedül elaludt, igaz 15 hónapos koráig 1x felkelt, de őt nem kellett felvenni, csak megitatta magát és aludt is vissza. Most ezt nem tudom megtenni, mert nem tudom ehhez hozzászoktatni - Dodesz hamarabb elalszik, nem akarom hogy felébressze. Gőzöm sincs, hogy hogy csináljam.

Gyerekülés: Arra gondoltam, hogy igaz, hogy a mienk 36 kilóig jó, de inkább ezt adnám a kicsinek és egy nagyobbat vennénk. Néztem vannak ilyen változtatható magasságú fejtámaszosak meg oylan is, ami később szétszedhető sima ülésmagasítóvá is. Valaki már lecserélte ilyesmire az ülést?? Tapasztalatok??
Most Dodesznak BBcomfort van, nagyon jó és nem is igazán kinövi, mert még mindíg nincs 20 kiló sem, csak már olyan magas, hogy bőven elég lenne gey alacsonyabb felépítésű is.

rit
anemona7
 
 


Nyuszi
Annyira szomorú vagyok. Ma reggel úgy ébredt, hogy kérdezte hogy felhívtalak e már téged. És ő inkább kettőt szeretne az egyiket benti cipőnek a másikat meg táncra. Mondtam neki, hogy csak egyet kap és már ezen elkezdett bőgni. A rózsaszín az nagyon fontos másmilyen szín nálunk szóba sem jöhet. És 25-ből van? Ha tudod akkor nézzed meg a nagykerbe, ráér nekünk nem olyan sűrgös. Ja és azt tegnap elfelejtettem mesélni, hogy mikor megmutattam neki a ruhaát akkor azt kérdezte, hogy hány éves az a kislány, biztos 5. Mondtam neki, hogy nem mert pont akkor született mikor te. Erre ő anya, miért utánoz engem.
A február 9- i farsang az nektek jó ruhaügyben?

Rit
A Petra kb 2 éves korától ilyen ülésben ül, mert a másikat megkapta az Olivér és én már nem akartam még egy kicsit venni. Nekünk nincs vele semmi problémánk. Ez olyan amit később szét lehet szedni ülésmagasítónak és mi már a kocsinak a saját övével övezzük be.

Ági
petra2
 
 


Sziasztok

Tegnapi napunk nagy resze ugyintezessel telt.
Leon utlevelet inteztuk eloszoraz okmanyirodaban.Hat Mancika megint felbosszanottot,kepzeljetek csinalt egy tok bena kepet a babarol,kertem szepen hogy csinaljon masikat mert ez nem tetszik.Erre O felhaborodva:-babarol jobb kepet nem lehet csinalni,kulonben is O 5 eve ezt csinalja mar csak tudja...
Aztan emg az volta babaj hogy a lakcimkartyan apro a betu.Mondom na azt maguk csinaltak itt,arrol nem en tehetekek :lol:
Na akkor mar nem fogtam vissza magam,mondtam hogy mi a nehez meg egyszer megnyomni a gombot,vagy mi??Aztan hagytam a fenebe,mert ezek azt hiszik meg mindig a keruleti Tanacsnal dolgoznak. :x
A fonoke viszont eppen kint volt, es megkerdezte,hogy kesz vagyunk -e,mondtam hogy igen de a holgy nem volt tul segitokesz.
Na ezt mar meg sem hallotta.....

Aztan a kovetsegre mentunk hogy megcsinaltassuk a masik allampolgarsagot/ utlevelet.Persze jo sokan ott is,de szerencsere a turista vizumosok mashova vartak. Meg hat ugye a felet hamar kiszortak,elutasitottak.
Viszont Leon nagyon sirt (na meg is ilyedtem, mert ugye nem szokott :P )ugyhogy megszoptattam a varoban :D

Aztan Alexert elmentunk csaladilag,mindenki megcsodalta az oviban a babot,Alex meg buszken feszitett,hogy ez az O tesoja :)

Rit
Te szegeny,hat erre a nem alvasra amig egy szobaban vagytok nehez megoldast talalni. Nem a foga jon?Tudom van nyaklancotok,de megis.
Gyerekules;Alexnak az en kocsimban a Romer kid van ami szetszedhet oes allithato magassagu a fejtamlaja,tehat vegig jo.A kocsi ovevel rogzitett.Apa cegeseben meg a reig,sajat oves,meg belefer de mar kezd necces lenni,pedig ez sajat oves de 3 magassagban varialhato,mar a legmagasabban van.
Viszont ez egy hasznalt ules volt,es nagyon cikin nez mar ki ugyhogy szerintem en majd Leonnak veszek egy ilyet.

Gmicukor
Mi sem jarunk mar egeszsegesre.A vedonohoz sem,talan evente megmeri aztan kesz.Drnovel egy eve talalkozott utoljara amikor beteg volt.

Mano
Na apjuk hazaert?Mit meselt? :wink:

Judy
Koszi :D
Hat en sem bkvzok mar 5 eve,apa neha elviszi ALexot,mertez neki moka,akkor meseli ezeket.
Regebben azert turhetobb volt,en is jartam 5 evig dolgozni busszal,bar a 78-as mar akkor is jobbkepu busz volt :D
Ferjednek lesz akor masik kocsija,ha te megkapod az ovet?

Ilke
joban vagy mar?Remelem tudtal pihenni,mertezt tenyelg ki kell fekudni.

Magdi
Erdekes hogy ti mar gyerekcsenek latjatok Leont,nekem meg annyira baba.Es Alexhoz nem csak kezd de vegig tiszta hasonmasa,miota megszuletett :lol:
Talan ulve ugy nez ki de fekve meg baboca :lol:
Sajnos nekem nem jo a jovohet,mert akkor tudunk anyuekhoz menni.Ez ahetvege sem lenne jomert mindket nap delutan rokonok jonnek Leon nezobe.
A 4 ora megplane,mert akkor amr fent van a baba es nagyon igenyel.2-tol lenne nekem jobb.De miattam ne valtoztassatok ,ha mindenkinek jo a jovo hetvege..

Nyuszi
Amintl atod csak a vasarnap delelott jo .Ahhoz mit szolsz? Ha nem akkor meg majd ket het mulva valamikor.
Alex hallotta hogy mondtam apanak a szandi dolgot,erre megkerdezi: -Anya , Godre repulovel kell menni?? :lol:

Beszti
Szerintem Simon tiszta te :) Hanna mara szuletes utan tiszta Natan volt,O meg nem ezert gondoltam.
Rendelted az ebedet?En par hete kezdtem fozni,de nem minden nap.Es egy honapja mar magam intezem a takizast is,ugyhogy ez is megoldosott.
Erdekes,nekem most talan mert masodik es nem kell tapit vinni, egyszerubb az elindulas.Valto ruhat ha apr orara megyunk nem viszek,hanem mindig van egy frotir eloke a ruhaja elott ha utazik,es esetleg bukna.Csak pelenkat meg popsitorlot es alatete viszek.De mindezek belefernek a taskalba,mar nem jarok kulon pelenkazos taskalval...

Parazita
Nagyon jo ez az iras,jot nevettem..
Szerintem en is mix vagyok.Vagyis olyan nincs feltuntetve aki mindenkivel beszelget :oops: :lol:

Magdi
Alex nem sokat bilizett,akkor is igazitotta a kukacot a bilibe.Aztan arra taniottuk hogy itthon lelulhet ha akar a wc-re de mashol csak allva,mert ki tudja milyen a wc :roll:
Szerinem majd O kialakitja maganak hogy a bili vagy a wc jon be neki jobban.Bilit azert jobb mellozni mert talan nehezebben szokik at a wc-re.

Na jo hosszu voltam,
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Lenyeg megint lemaradt:
Leon ma 2 hos es 4500 gramm. :lol: 2kg-t hizott a ket honap alatt,ebbol 1.5-t az elmult honapban :shock:

Kép
Kép
kataa
 
 


Persze én is Mixed mother vagyok :)

kataa,
Szuperül gyarapszik Leon! :)

Beszti,
Már 1 hónapos Simon? Hogy repül az idő...

Magdi,
Nem haragszom :), csak rossz lett volna lemaradni a taliról...

Zit
parazita
 
 


Magdi,
Igaz még nálunk annyira nem téma a szobatisztaság :) , de esténként a lépcsős wc ülőkét használja Bala. Nagyon szereti, persze ő még csak kizárólag ülve használja, nem is tudom, hogy azon mennyire lenne stabil állva pisilni :D . A bilit kb. 1 hét alatt megutáltam, még Lilivel, bevallom nekem nagyon nem tetszett az állandó bilitakarítás :oops: , így gyorsan megvettük ezt a lépcsős ülőkét :lol: . Szerintem egyébként az apuciktól hamar ellesik a kis pasik az állva pisilést is és amint lehet bizti átszoknak rá :lol: .

Rit,
Lilinek már elég rég óta ilyen nagy ülése van, az autó övével kell bekötni, lehet állítani a fejtámla magasságát, ha jól tudom Concord Lift Pro a neve. Nekünk bevállt, és azért külön jó, hogyha nagyobb lesz, csak leszedjük a tetejét és marad csak az ülésmagasító.

Kataa,
Leon nagyon szép baba! :)
Köszi, ma már mintha picikét jobb lenne. Reggel voltam vérvételen, utána meg RTG-en, utóbbi negatív lett, a vérvétel hétfőn lesz meg. Köhögés még mindig sok és szörnyű, de már tudok éjszaka aludni és tegnap már főztem is a család nem kis örömére :lol: . Lili a héten itthon, volt nagy öröm amikor mondtam neki, hogy nem megy a héten, ma meg hogy de apa is itthon volt, hogy el tudjak menni a vizsgálatokra, tisztára meg volt győződve róla, hogy hétvége van :lol: .

Egyik este a héten gubbasztottam a konyhaszéken, erre jön oda Lili és kérdezi, hogy Anya most szomorú vagy, mondom igen mert beteg vagyok. Erre ő: De ne legyél, mert van két gyereked akiket szerethetsz!
Lehet ez után szomorúnak lenni? :D

Taliról még nem tettem le teljesen, de csak akkor megyek ha tutira jól leszek már. Akkor vasárnap du jövő héten?

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Nem tudjátok mikor és hol ismétlik a tegnapi Szökést? Lemaradtunk róla és apa odavan :lol: (azaz apa beállította a videót, erre Bala szépen elnyomkodta mint utóbb kiderült :lol: )

Köcci,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Panda
Akkor megnyugodtam, tornaügyileg... Nekem megérkezett a pilátesz dvd, holnap meyek érte a postára, nem is mondtam, nagyon jó volt hétvégén. amolyan jóga, balett és még nem is tudom minek a keveréke. ha érdekel itt, meg lehet nézni mi is ez: http://www.agipilates.hu

Talira
Írjatok be, talán jó lesz mégis. :)

Sokk
Hát nálunk a fél munkahely ezen röhögött a múlt héten.... Katasztrófa... És ezt lehet, akinek meg van tehetsége, sehol sincs... Azért az a fickó sem gyenge benne.... Tüncike legújabb apukajelöltje, talán? Akkor röhögtem, amikor azt állította, hogy 35 éves... ja, + 10 minimum...

Nyuszi
Annyira nevettem ahogy írtad, hogy letagadja a kakit Danny :) MEg még hozzá a profilodban a kép a napszemüveggel... 8)

Gyerekülés
Mi is gondoltunk már rá, hogy milyen kellene, de még egyelőre passz. Dani már 18 kg lassan, azt hiszem addig jó, demég kényelmesen ül benne még így téli cuccokban is.

Köszi az egészségessel kapcsolatos infókat, megnyugodtam, hogy máshol sincs máshogy :)

Az idegen klotyónál Dani is tisztes távolból lő célba, semmihez nem ér hozzá, kicsit lehet túlzásba vittem, hogy ne nyúljon semmihez, de mondjuk örülök, hogy nem taperolja össze, meg hát látja is hogyan néznek ki a nyilvános WC-k az itthonihoz képest....
Nálunk a bilit úgy hagytuk el, hogy kltözéskor lenthagytuk a tárolóban, és itt már csak WC-be lehet pisilni,és azóta abba csinálja. oviban viszont utálja, ha ül a WC-n és valaki benéz, elhúzza a kisfüggönyt, múltkor mentem, és akkorát üvöltött valakire, éppen kakilt... :shock:

Ilke
A köhögésre nagyon jó a vöröshagyma héjából főzőtt tea rengeteg mézzel, és még finom is, nemrég próbáltam, pedig neve alapján elág bizarrnak tűnt.
De cuki Lili :) A Szökés sajna nincs meg, csak a TV2-s sorozat, pedig egy időben vettem a Szökés is, tegnap pont nem.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Kataa
Nem, nem fogzik :( Pedig még csak két foga van, de nem is akar most több jönni - Dodinak ilyenkor már 8 foga volt!
Jó lehetett Alex, ahogy feszít büszkén az oviban :D

Annyira jók ezek a gyerkőcszövegek, remélem írjátok!! Én mindíg beírom ezeket is a babanaplóba (mmostmár inkább gyereknaplónak kéne hívnom :) ) Dodesz is olyanokat alkot!! A legújabb: Mami, azt, hogy fél 8, úgy kell leírni, hogy csak egy gombóc???

Köszi az ülésválaszokat, bár azt még nem értem, hogy hogy a kocsi övével kötitek be a gyereket.. Akkor mitől marad fixen az ülés a kocsiban?? És akkor van vaalmi övmegvezető, hogy pont jó helyre kerüljön az öv? - biztos hülye kérdések, bocsi :D:D:D
Van valami, amire figyelni kell a vásárláskor, hoogy milyen az ami jó v. ami tutira nem??

rit
anemona7
 
 


Tali
Bocs, de nekem ugrott a jövő hét, nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: ! már ezer éve megígértük a férjem unokatesójának, hogy meglátogatjuk őket, és jövő hétre hívtak, a férjem meg leokézta...

Rit
Egy szobában alvás... Hát, az meg micsoda???? Na, jó, én aztán tudom, mit jelent, szerintem az enyémek is azért nem aludták végig az éjszakákat 3 éves korukig, mert az első pillanattól fogva rögtön ugrottam hozzájuk, ahogy megnyikkantak, nehogy rajtam kívül más is felébredjen. Remélem, hamar elkészül a másik szoba, és rendeződik az alvás.

Ilke!
Javulás :lol: ! További sok sikert ehhez!

Szép estét,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Gumicukor
Én egéségesre általában csak szülinapokon szoktam vini ökett agusztusba és decemberbe ilyenkor leméretem ökett és kész :)

Zit
Jo az irásod a mamatipusokrol
:D de én nem találom magamat bene :wink:

Magdi
most se jo mert +pénz nincs családi okok miatt talán majd leközelebb :) .
Nálunk Imike bilibe pisil és nem megy ki belöle a pisi :) petike meg a wcbe imike bilibe tanult meg mert félt a nagy wc és nem is tudot egyedül ráülni még a bilire egyedül is rátudot ülni :) de csak hagyományos bilink van az nekünk tökéletesen megfelelt :) .

Pusz csics
csics
 
 


Rit!

A fejtámlában van az övvezető, azt kell jó magasságba állítani. Az ülés magától nem marad a helyén, csak az autó öve fogja (így ha nem ül benne senki, akkor is be kellene kötni a balesetveszély elkerülésére).
Én pont ezért nem rohanok átültetni Nátánt, bár méretben jó lenne neki.

Beszéd:

Én talán írtam, hogy anno Beni nagyon sokáig nem tudta ejteni a k-t és g-t (t-nek, d-nek mondta). Aztán egyiknapról a másikra ment neki, és nagycsoportban nem kellett logopédus, olyan szépen beszélt.
Nátánnak is vannak még betühibái...
Viszont érdekes, hogy Hanna sokkal hamarabb beszélt, mint a fiúk, már egész jól érthető, és komoly mondatokban beszél, egész választékosan (persze azért még hibásan.)

Ilke!

Jobbulást! :):)

Parazita!

Jót nevettem a szösszeneten, különösen a "Meglepően sok az Eszter nevű köztük!" :wink: megjegyzés tetszett. (Bár én is Mixmama vagyok...)

Ági!

Szerintem minden dokiról lehet ilyet és olyat olvasni. Kérdés kinél mi jön be. Azt hiszem, nem volt nagy elvárásom most dokiügyben, hisz elvileg ügyeletesnél is szültem volna, de azért örültem, hogy ő volt ott.
Igen, Beni játszik Hannával. :D Időnként mindhárom együtt, időnként meg összevissza klikkesednek. Nálatok szerintem jó lenne a helyzet, mert Petra biztos anyáskodna a pici felett.

Szilcsi!

Igen, engem is mindig elfog a babázhatnék, ha már nagyobb a legkisebb. És sajnos nem lehet újabb bébi a végtelenségig...

Magdi!

Csak ÁLLVA! :D
Nálunk nem volt bili, hamar megtanulták így. Kaptak hozzá fellépőt, hogy elég magasan legyenek. Persze most már egyiknek sem kell.

Kataa!

Mi is voltunk a héten okmányirodában, nálunk a férfi ügyintéző volt nagyon morci :? , de lehet, hogy a 3 gyerek látványa zavarta :D:D, pedig tök jól viselkedtek. Hiába, ha van gyereked, ne menj ügyintézni. :shock: (Direkt foglaltunk időpontot interneten...)
Rendelem az ebédet. Egy kicsit cikinek is éreztem mindaddig, amíg egyik szombaton a párom egész nap nem volt, és én 1/2 4-kor tudtam nekiállni főzni. Azóta nem érdekel, inkább egyenek a gyerekek mindennap időben változatos dolgokat. Melegíteni még Simonnal a kezemben is tudok. :)
Az én táskámba max. egy db összehajtogatott popsitörlő férne :D, ugyanis akkora, amiben épp, hogy elfér a pénztárcám. Soha nem volt normális női táska méretű táskám.
Simon is 1,5 kg-t hízott most 4 hét alatt. Ti is nagyon beindultatok!!

Zsuzsa!

Azért a kistesó még várjon! :D:D
Én is izgulok a szél miatt, főleg az autónkat féltem... :?

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


AGi

Nem kell ketsegbeesni, mert pont ma hivtak a Salustol, hogy van rozsaszin szandi. Jovo heten megyek es megnezem.:)Ha csunya akkor meg az Assotol hozok, naluk szinte mindig van.
Utanzas.:)Amugy a kepen Emi meg 4 sincs, mert 2005 novembereben keszult.
Nalunk meg nem tudni mikor lesz a farsang.De nem hinnem hogy egy napon a tietekkel.

Kata

Nagyon behozta a sulyt a kispasi! Ugyesek vagytok!!!!:)

Ilke

Emi sem volt a heten, de o kohogessel, nathaval kezdte, azert, nem. Azert gyogyulj meg teljesen mindenkepp. Emlexem tavaly telen is nagyon lerobbantal!

Danny is nathas es az utobbi par napban nagyothall. Szo szerint. Elvittem a dokihoz, azt mondta, lehet ez a natha kovetkezmenye. Belenezett mindket fulebe, de fulgyulladas nincs. Ugyhogy megfigyeljuk. Nehany benyogese:

"ANya ez tuj kijenc...!" (=tul sok):)
"Hapizsak" (=hatizsak)

Rit

Rege baba biztos erzi, hogy nem minden ugy van mint lenni szokott.... :)
Ez a link nagyon durva!:):):)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszi
Csak azért kérdeztem a farsangot mert ma du, mikor a Petra baletton volt kimentem egy jelmezkölcsönzőbe és megnéztem a rucikat. Kb 5-en próbáltak egyszerre. Mert ha ugyanakkor lenne akkor lefoglalnék egyet neki nehogy ne legyen ruha. Különben szerintem is elég kicsi az esélye, hogy egy napon van. Mindegy ha tudod a dátumot akkor ugyis szólsz.
Nem ismerem azt a Salust. Nem is mondtam a Petrának, hogy nincs a méretében nehogy szomorkodjon, gondolom valamilyen úgyis lesz.

Beszti
Én nem beszélek a tesóról de a Petra folyamatosan rávan kattanva a témára. Ma este fürdök erre bejön, hogy anya hova tettük a rácsos ágyat. Mondom neki, hogy a padláson van. Következő kérdés: van tej a cicidben, mondom nincs akkor hogy fog a kistesó szopizni. Olyan fura hogy így érdekli. Az egyik barátnőmnek pl. most született babája decemberben és a tesója most másodikos és annyira nem érdekli és nem foglalkozik vele. Tudom, hogy nagyon gondoskodó lenne. Annyit írok erről, hogy már egészen kedvet kaptam hozzá.

Rusuzsa
Aranyosak a gyerkőcök.

Ági
petra2
 
 


Sziasztok!

Azon filózok, hogy tegyük át a mamatalit még 1 héttel későbbre?
Az február 3. (szombat) :lol:

Rit! Kiszel T.: Szóhoz se jutok :lol: Szerintem gyengeelméjű a csaj :lol: A gyerekét sajnálom. :cry: Most még kicsi, de pár év múlva halál cikinek fogja érezni az anyját és valószínűleg csúfolni fogják a suliban. :evil: Hogy lehet valaki ennyire egoista :twisted: ?

Na meg a magyar média :evil: Hihetetlen, hogy minden jöttmentből sztárt (hírt) lehet csinálni. Volt most ez a Keleti akárkicsoda, mint bombanő. Hát.... a férjem majdnem lehányta a TV-t.
Mindenki levetkőzik, mindenki "megmutatja magát. Torz testképek válnak ideálokká. Komolyan már várom a pillanatot, amikor valamelyik gyerekem megkérdezi, hogy "anya, neked miért nincs akkora melled, mint annak a néninek?" BRRRRRRR
Nagyon jó lenne, ha a média gyorsan visszatalálna a természetes szépséghez, mert ha ez így halad tovább a gyerekeink 18. szülinapjukra új ciciket fognak kérni. (na jó, azért talán nem :wink: )

Média: (ha már így belejöttem) Tegnap a híradó végén felhívták a figyelmet, hogy szívesen fogadnak amatőr felvételeket a közeledő viharról :shock: Basszus, jó előre szólnak, hogy mindenképpen rögzítsük az esetleges tragédiákat. :twisted:

Ági! :lol: 3. baba :lol: Tuti, hogy Petra lelkes segítség lenne :wink:

Na, elpletykálkodtam az időt, válaszokat írni majd jövök. most felébredt a siserehad
pusza:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Agi

A SAlus gyogyszandikat keszit, meg meg sok mas gygyaszati segedeszkozt.A szandikat,cipoket szupinalt( kifele dontott) talppal, a kacsalab,illetve bokasullyedes megakadalyozasara stb. Itt a honlapjuk:
http://www.salus.hu/belindex.php?item=t ... gyerekcipo

Most kek es piros szandikat hoztam toluk, de telefonaltak, hogy erkeztek mas szinek is, koztuk rozsaszin. A piros igy nez ki:
Kép

De az Assonal majdnem mindig van rozsaszin szandi. A 25-ost mar eladtam, meg osszel. Gombolyu Lilije hordja.:)
A farsangunk tavaly asszem februar vegen volt. Csak Emi beteg lett.:(
Az nekem is eszembe jutott, hogy a kibujo tavaszi viragokat cserepbe mentem, de sok van, egesz sorokban bujik a narcisz...:)
Ja es viragzik a mogyorobokor.:)

Magdi

Hat itt nem volt olyan hu de nagy szel, a multkor erosebb volt. Persze cseppet sem banom.:)
Noideallal kapcsolatban egyetertek, de szerintem ne aggodj, a gyerekeidre az lesz a legnagyobb hatassal, hogy a szulei mit tartanak kovetendo peldanak...

Gumicukor

Danny Kakis idohuzasa mostanaban:
"Varjal anya, meg nyomok...":)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszi
Megnéztem a szandikat, köszi. Ha van Assoban rózsaszín akkor az nekünk teljesen megfelel.

Virág: ha ilyen sok bűjt ki akkor az nem jó, szerencsére nekem csak 3-4. Nálunk meg a téli jázmin virágzik. Az egész bokor sárga. (ez olyan mint az aranyeső csak kisebb a virágja)

Magdi
A Kiszel Tünde az katasztrófa. Ma reggel volt a reggeliben és mondta, hogy nagy büszkeség tölti el, hogy már több százezren megnézték a neten a klipjét.

A bili témához még annyit, hogy nem tudom, hogy ki írta, hogy utálja mosogatni a bilit. Nálunk úgy van, hogy a bilibe csak pisilni lehet és ha kakilnia kell akkor átül a wc-re. Olyan aranyos mikor ül a bilin és szól, hogy anya gyorsan mert a kaki is akar jönni.

Lányok
Volt valaki a XVII. kerületi kalandparkban? Milyen, nagyobb mint ami a Gvadányi úton van? Lehet, hogy hétévégén elmegyünk.

Ági
petra2
 
 


Megúsztuk a szelet, szerencsére nem volt olyan nagy, mint amilyet vártunk. Azért ömlött rendesen, meg rázta az ablakokat, de ami a legjobban idegesített, az a szemben lévő ház riasztója, kb. 2 percenként riasztott a mozgásérzékelő...

Én azért szeretek vezetni hazafelé, meg reggel munkába is, mert általában megy valami zene, és nem mindig halkan (hehe), meg énekelek, az olyan jól fel tud dobni, ellenben a tömeg a büdi és nyomakodás, meg hogy a táskámra ügyeljek folyton, az már kevésbé. De ha kell megyek én BKV-val is, ha tudok, akkor ott olvasok valamit és gyorsabban eltelik az idő, meg azért a jó időt is várom már, a moci miatt :)

Lehet a tali február elején is, akkor megünnepelhetjük a névnapomat is :)

Pont reggel láttam a Kiszel Tündikét a tv-ben. Ott nyilatkozta, hogy akivel énekel sráccal, együtt vannak. Meg áradozott, hogy a gyerek az első, aztán meg elmondta, hogy most pont beteg szegényke (mármint Donatellácska) 40 fokos láza van. De azért ez az egetverő szencáció, hogy Gipsz Jakabbal együtt van, feltétlenül most kellett bejelenteni még frissiben....

Magdi
Remélem a fiam nem fog új ciciket kérni :) De egyébként Amerikában már dívik ez, hogy a csajok azt kérnek. Én anno már érettségire a kocsit is luxusnak tartottam... (bár talán a cicik olcsóbbak, mint a kocsi...) Nagy cucc, egy érettségi, bárki megcsinálja, diplomaosztóra meg mit fog kérni?
Én is utálom, amikor már egy híradót sem lehet megnézni anélkül, hogy ne lenne benne meztelen cici...

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok

Megjöttem a vizsgáról, ha minden igaz már csak egy van hátra.
a múltkori kettő 5 lett.
Február 3 nekem nem jó, megint befigyelt egy bál :lol: :lol: de meghajlok a többség döntése előtt 8)

Magdi
nálunk Gergő itthon ülve pisil a wc-n és meg kellett tanítani, hogy lenyomja a cerkát :lol: :lol: sokáig használta a szűkítőt is.
a kicsi bilizni szokott, a hagyományos magas pereműbül nem folyik ki a cucc.

gumicukor
miért csalódtál a dokkerban?

média: nem is írok semmit...néha már úgy érzem hogy valakinek érdkében áll a népbutítás :? :evil: :twisted:

bkv: én is szoktam menni vele, mert a belvársoban nem tudok/merek vezetni..csak nem tűnt fel hogy olyan drága lenne....amúgy persze nem egy nagy élmény...

Kataa
apa vett magának újat. a Focust igazából én választottam neki 2 éve, de ő igazából sosem szerette meg, nemtom miért. most vett magának olyat ami már régóta álma volt.
a Focust meg végül sajnáltuk beadni, így a 9 éves Fiestát adtuk be.
sokszor csak állt agarázsban, mert akkor intéztem a dolgokat amikor hazaért és az övével mentem el, szóval már megszoktam.
gratulálok a szép gyarapodáshoz :)


jó 7végét

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Mamatali engem is érdekel, ha a jövő hét, vagy az azutáni. Ha addigra Bálint meggyógyul. Bálint még mindig beteg. :( Hihetetlen már sosem mászunk ki ebből. Ez még mindig az ami karácsonykor kezdődött. Csak mostmár ráment a fülére. Mostmár a kataflan mellé antibogyót is szedünk. Ma megyünk vissza a fül-orr gégészetre szorítsatok, hogy javuljon, és ne legyen felszúrás a vége. :( Szegénykém szinte minden este köztünk alszik, és egy éjszaka 4-5 alkalommal is felébred, és alig lehet megnyugtatni. Ja és semmit nem akar enni sem. :(

Kataa! Leon hízásához gratula. Nagyon ügyesek vagytok :!:

Juti! Gratulálok a sikeres vizsgáidhoz :!:

Andi
andrea27
 
 


Sziasztok

Kijelenthetjuk hogy tuti jarvany van, mert Alex tegnap estere belazasodott,szoval ha O beteg akkor ott mar massziv virusnak kell lenni.
Eddig ma hoemlekedese volt ketszer,neha kohog egyet de nem veszes.Eszik-iszik,de azert tartok tole hogy estere megint felmegy a laza :roll: :oops:
Tegnap volt itta doktorno Leont oltani,persze akkor meg nem volt baja.Most megvarom mi lesz holnap aztan majd max elegyunk az ugyeletre,ha kell.
Persze probalom a babatol tavol tartani de ugye az neha lehetetlenseg,remelem tenyleg megvedi az anyatej.
Bar baratnom kicsijet folyamatosan fertozi a nagy a bolcsis virusokkal,pedig szopik....
Ma jol elvoltunk,foztunk egyutt,de en mostanra tok faradt lettem,folyamatos szorakoztatasa a baba mellett jo kis melo am...
8)

Gumicukor
Dehogy viszed tulzaba,jo ha tudja mar ilyenkor hogy kell betartani a higieniat.Mi is erre tanitjuk ,soxro tok ego mert megjegyzi valahol hogy milyen kosz van itt:wink:

Rit
Ne aggodj Alexnak csak 9 hosan jottek a fogai,raer meg Rege is :)
Ien amugy nem rogzitett az ules csa kak ocsi oveveles be lehet akasztani hogy ne a nyakahoz erjen.
En a toersteszteket neztem emg,az alapjan vettunk,a legdragabnak vana legjobb tesztje ,ertelem szeruen.

Zsuzsa
Latom el vagy havazodava miota dolgozol,na ilyenkor az ember lanyat este nem kell elringatni :wink:

Beszti
Mi meg nem tudtukn idopontot foglalni mert mar nem volt egy hettel elotte.Bementunk es gondoltuk ha nem lesznek sokan akkor megvarjuk,nem is volt elottunk senki.
Honnan rendelsz?Mert neha en is elkacerkodom a dologgal,eddig fozott hol apa hol anyukam amig nem tudtam en.De 3 hete mar nem,igy neha jo lenne valami amiert nem kell megdolgozni :D
Simon jol kezdte az elso honapjat,de neked tenyleg van jo sok tejed :D

Nyuszi
Bar meg nem valaszoltal ,de igy kihagyjuk a turat hozzatok.De latom ti is betegek vagytok,azert ne keverjuk a virusokat :lol:


Magdi
Egyetertek sztarocskakkal kapcsaoaltbn,de en is Judy velemenyet osztom valakiknek tenyleg az lehet a feladatuk hogy butitsak a nepet,fogyasszunk,nezzuk a kereskedelmi tv-ket es ohne gondolkozas...

Judy
Te aztan streber vagy :wink: Gratulaok hogy igy sikerultek a vizsgak :!: :)
Na akkor mindenki boldog kocsi ugyben :wink: Apanak is van alma,de arra meg nem futja sajnos,pedig nem BMW vagy Merci :roll:

Andi
Gyogyuljatok ti is!!!

Miindenkinek koszi a dicseretet,jol esett ,olyan jo erzes hogy Leon igy hizik :wink:
Ja meg azt akartam kerezni hogy az normalis hogy estere olyan vagyok mint a mosott kaki..??.a szopikra gondolok, hogy attol,teljsen kiveszik az energiamat.Mert mas nem lehet,htb annyira nem vesz es Leon egesz delelott alszik ,sot delutan 3-ig amig a haramia tesoja meg nem erkezik :lol:
Aztan 4-tol mar szinte orankent van cicin este 9-ig.Volt mar hogy adtam neki tapit mert egyertelmuen ehes volt,na atto la 40 ml-tol ugy megnyugodott es elegedetten mosolygott,es vegre 2 orat kibirt legalabb nelkulem :lol:
magamra is van idom,nem is vagyok almos,mert ejjel mar 6 orat alszik aztan eszik es ujra 4-et.Szoval nem az almatlansagtol van.
Vitamint szedek ezerrel.Csak azert kerdezem,m ert ugye en most szoptatok eloszor es furcs ez nekem :D

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Hali,
Egészen alakulok már:), köhögés mérséklődött, de a mellkasom még eléggé fáj, főleg nagy levegőnél, nagyon szeretnék már teljesen jól lenni.
Tegnap vettünk Lilinek Immuno Kidet, ad ilyet valaki a gyerkőcének?
A tegnapi szélre jól felkészültünk, apa mindent bepakolt a kertből, bevallom rosszabbra számítottam, de azért így is 2x felébredtem éjszaka a hangokra. Lili lefekvéskor kijelentette, hogy Anya ha éjszaka fel fogok ébredni a szélre át fogok majd menni hozzátok, mondom Oké, erre hozzáteszi, De akkor maradok ám reggelig! :lol:

Beszéd,
Lili teljesen jól mondja a hangokat, nála néha a ragozás csúszik félre, de ha megemlítjük neki, hogy ez így nem volt jó, legtöbbször kijavítja magát. :D
Bala viszont nagyon viccesen kommunikál mostanság, minden szónak csak az első szótagját mondja, de ezzel a módszerrel már mondatokat összekombinál. :lol:

Gumicukor,
Egészségesen mi kb. 2 éve nem voltunk, mióta magán gyerekdokihoz járunk, azóta valahogy mindig elfelejtődik, igaz a védőnővel viszonylag jó viszonyba vagyok, legutóbb mikor telefonon dumcsiztunk, akkor adtam meg neki a gyerekek súlyát, magasságát. :wink:
Higiéniát szerintem jó ha az elejétől komolyan veszi az ember. Sokszor láttam már olyan anyukákat kislányokkal, akik egyedül felmásztak a wc-re, közben persze körbefogdosták a wécét és szépen rácsücsültek a csupasz ülőkére, mindezt persze tömeges vendéglátóhelyen :roll: . Hát én nem ennek vagyok a híve, Lilit vagy ölbe fogom míg pisil, vagy 25 réteg papírra ültetem rá, utána pedig alapos kézmosás, ő sem nyúl semmihez soha. Mi is voltunk már olyan szituban, hogy hangosan kritizálta a mellékhelység tisztaságát, ha jogos igaza van.
Nálam mostanában szinte mindig Sade megy a kocsiban, azt én is énekelgetem :lol: .

Rit,
Igen, ahogy Beszti is írja, két helyen is van övelvezető az ülésen, elég stabil így. Most már lehet olyanokat kapni, amiknek kicsit dönthető a fejrészük, ha most vennénk, bizti olyat vennék, mert néha előre esik Lili feje amikor alszik, mert ugye az ülés teljesen függőlegesen tartja :? .

Panda,
Köszi.

BKV,
Legnagyobb előnye a tömegközlekedésnek, hogy lehet olvasni közben, persze ha nincs tömeg. Sok könyvet kiolvastam buszon, metrón utazva :) . Viszont a sok igénytelen alak, akik néha odavetődnek, elég gáz, sok szörnyűséget láttam már, pl. metron megkéselt fickót.

Beszti,
Elhiszem, hogy ennyi gyerkőc mellett nem tudsz főzőcskézni is még, néha még én is sakkozok, hogy mindennap legyen főttétel. Te honnan szoktál rendelni?

Nyuszi,
Jobbulást a kicsiknek, érdekes ez a nagyotthallás Dannynél.
Lilinek most a legnagyobb szám a 120, ha valamiből nagyon sokat lát, ezzel minősíti :D .

Ági,
Ha mindenki így várja már a kistesót, hajrá! :lol: Apropó tejecske, nem gáz, hogy nekem még mindig van tej a mellembe, persze nem sok, de ha megnyomom (amit nem szoktam) rögtön megjelenik egy csepp? Pedig már 9 hónapja nem szoptatok.
Virágok nálunk is bújnak, de csak 1-2 centisek, remélem kibírják még a következő heteket, mert kiültetni tuti nem tudom őket, hisz tömegesen nőnek. Előnye a jó időnek, hogy múlt héten szép petrezselymet szedtem a kertből, isteni volt, és a mángold is gyönyörű.

Tali,
Nekem a febr.3 tuti nem jó sajna.

Magdi,
Kiszel Tündi szerintem is nagyon ciki, a pasikat nem értem akik összeállnak vele, habár az ismertség nagy úr :? . Ha nekem ilyen anyám lett volna tuti más országba költözöm :oops: :lol: .
Azt hiszem a Dove-nak volt egy reklámja amiben tök átlagos nőciket mutogattak, mint szép nők! Az tetszett, csak kár, hogy ez is csak egy kampány volt és már híre sincs.

Judy,
Gratula a vizsgákhoz, nagyon ügyes vagy!

Kataa,
Alexnak jobbulást! Bala is simán elkapott szinte mindent Lilitől picike korában is, pedig fél évig csak anyatejezett, viszont 1-2 nap alatt mindig helyrejött. 2 gyerek otthon tényleg jó kis melo, nekem is húzós volt ez a hét, főleg egy tüdőgyuszival megspékelve.
Szoptatás tényleg kiveszi az ember minden energiáját, én régebben sohasem volam ilyen beteges mint az utóbbi években. Tutira érzem, hogy a szervezetem még mindig nem talált magára. Pihizz amennyit csak tudsz és táplálkozz változatosan.

Bocs a kisregényért, de olyan jól eljátszott most a két kis mazsola, jó volt kicsit irogatni :lol: .
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok
Ilke
én adok a fiuknak és tényleg jó ha végkép kimerült a szervet vitamin,vas és egyébb tartaléka akor etöl hamar rendbe jön :D és nátha is elkerüli a gyereket :D

Lányok
Beálnánk sajna :? betegeskedök közé és hogy ne legyen egyszerü imike tüszös madulája lett mára :? szerda ota itthon vanak mert petike nem mehetet oviba mert nagyon folyot az orra szerda délbe elhoztam ökett és szoltak petike nem érzi jol magát elvitem még szerdán öket orvoshoz de akor még nem látot semmi komolyabat de mondta hogy maradjanak itthon a héten ere ma hajnalra lázas lett :( és egész nap csak feküdt és itatam hogy kine száradjon dokinénihez vissza és mostanra már tüszös mandolája lett +hasmenés,jövöhéten nem megy .petike se biztos .

Na mára ennyi belölem :)

Csics
csics
 
 


Sziasztok!

Ági!

17. kerületi Kalandpark SZUPER hely, én csak ajánlani tudom. Sokkal nagyobb mint a gvadányi sé nem szólnak hogy a szülők is ugrálnak sőt. Emma oda jár oviba nem messze tőle, a szülinapja is ott volt.

Magdinak meg is ígértem hogy küldök róla infot :oops: d enem küldtem :oops:


Kataa!

Haza jött férjecske, persze, fél nap késéssel mert lekésték a repcsit Münchenben :roll: Hulla azóta is, mindíg alszik :roll: És náthás és fáj mindene :shock:
Így egész héten itthon volt. Voltak a Fókuszban valamelyik nap :lol: Mondjuk ő nem látszott.

Alexnek és többi betegeskedőnek is jobbulást! Emma gyorsan kiheverte a mandula gyulát szerencsére, de azért a hét elején még itthon lógott Apával.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kata

Bocsi, hogy nem valaszoltam, de sehogy sem tudtam beszelni apjukkal, Pozsonyban volt, most jott haza. Jobbulast Alexnak! Ha meggyogyul megbeszeljuk.
A szoptatas engem nagyon leamortizalt, lefogytam 45kg-ra, es folyton faradt voltam, most talalt magara a szervezetem, pedig mar 1.5 eve nem szoptatok.

Ilke

Nekem is van meg tej a cicimben!:) En is elcsodalkoztam rajta. Biztos keszenletben all, hogy hatha szukseg lesz meg ra.:)
A jovo hetre meg telet mondanak, minuszokkal, ugyhogy elegge aggodom a viragok miatt. Megprobalok szerezni egy zsak fenyokerget, valamennyi mar ugy is van korulottuk, vastagon beszorom oket. Hatha segit.
ARanyos lehet Bala, ahogy szotagos mondatokat alkot.:)
Ezer eve nem hallgattam Sade-t pedig nagyon csipem.:)

En Mostanaban Robbie Williamst hallgatok, meg egy James Blunt nevu pasit.Ismeri valaki? Allati jo a zeneje. Martin tok jo zeneket szed le mostanaban az I-tunes-rol.

Judy

Hat, nekem is streber kifejezes jutott eloszor eszembe...:) De persze gratulalok! :)

Magdi

Te irod kinek mikor jo a tali, mert en mar elvesztettem a fonalat...:)

Gumicukor

En is szoktam orditva enekelni az autoban., persze csak ha egyedul vezetek, kulonben ram szolnak a gyerekeim.:) Pedig jo a hagom. De tenyleg.:)

Engem amugy kifejezetten kikapcsol a vezetes, mindig is imadtam autot vezetni.:)

Agi

Ha megsincs Asso azert a Salus is erdekel, vagy ragaszkodsz az Assohoz?

Andi

Jobbulast Balintnak!
Gyere is a talira, legalabb szemelyesen is megismerhetunk.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Szép jó napot Mindenkinek!

Összegyűjtöttem :wink: (remélem sikerült rendesen) HA maradunk az eredeti időpontnál, akkor eképpen alakulna a tali:

JANUÁR 27.
Nyuszika
Ilke (ha tutira meggyógyul. DRUKKKK!) :wink:
Zita
Gumicukor
Judy
Andi
Magdi

Na mostan mondjon valaki más is véleményt. Legyen, vagy ne legyen? :lol: Egész szép létszám gyűlt össze :wink:

Ilke! Tényleg gyógyulgassál, örülök, hogy jobban vagy! Nóri szedi az Immuno Kid-et. Most éppen 4 hete nem volt beteg. (kopp-kopp) Láttam felnőtt változatban is, próbáld meg Te is szedni.
Márk 2004. májusi, én nem szoptattam, mégis 2 év kellett a regenerálódáshoz. Tavaly télen én is egyfolytában beteg voltam.

Kata! Ügyik vagytok a szopival! Biztos, hogy nagy energiaveszteség a szoptatás, nem csoda, hogy fáradt vagy. Kíméld magad, pihenj amennyit csak bírsz :wink:

Andi! Jobbulást a kicsi fiúnak! Tavaly mi Márkkal játszottuk ugyanezt, 3x volt fülgyuszija, novembertől egészen január végéig betegeskedett. Idén ő is jobban bírja az ovis bacikat (na meg Nóri sem hoz haza minden betegséget) :wink:

Judy! Gratula a vizsgákhoz!Autó: :lol:

Szobatisztaság: Képzeljétek Márkom egyáltalán nem pisil pelusba. Reggel csontszáraz a pelus, és elmenetelkor sem pisil bele. Levenném róla végleg, de bevallom félek attól, hogy "baleset" esetén felfázik.
Gumicukor! Írtad, hogy Danid is télen tette le a pelust! Nálatok hogy volt? Elmenetelkor pelus nélkül volt Dani?

Vicces, de nálunk úgy tűnik ez lesz a családi hagyomány: Először szbatiszták a gyerekek, aztán kezdenek csak szépen beszélni. Nórim 2 éves korban szobatiszta lett, rá 2-3 hónapra mondatokban beszélt. Remélem Márk is így fogja csinálni :lol:

Panda! Mondtam Nórinak tegnap, hogy vasárnap kapunk kölcsön csini ruhát a farsangra. Tiszta extázisban van azóta, nagyon menne már ruhát próbálni :lol: :lol: :lol: Igazi csaj :lol:

Pusszancs:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Kataa, Nyuszi
na mi van, összebeszéltetek a férjemmel? ő is strébernek hív :lol: 8) de én megnyugtattam, hogy nem csak okos vagyok :lol: 8) :D na viccet félretéve, szerintem ez nagyon jó módzsre, hogy este már tökfáradtan tudok csak tanulni és folytom elalszom rajta, így tulajdonképpen alfában tanulok. :lol: :D :D agykontroll :D :D

Andi
Jobbulást :!: fülgyuszi :? sajna ismerem, mi is állandó vendégek voltunk a fülészeten. melyik dokkernénihez jártok? mi a Kovács M-nél voltunk sokszor.

Kataa
Jobbulást Alexnek is.
szopacs tényleg fárasztó, nekem a hátam fáradt el mindig.

jó 7végét

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Mennünk kell, csak gyorsan!

Judy!
Vizsgák :lol: ! Hát, az én férjemnek is van autóálma....

Magdi!
Gyertek csak, várunk!!!

Kataa!
Alexnak jobbulást! De mivel ő úgyis csak évente 1x szokott beteg lenni, legalább már januárban letudjátok egész évre...

Kertészek!
Milyen virágmagot érdemes venni, ami szép és jól tűri a viszontagságokat (még nagyon gyatra a kertünk, de és szeretnék valamit kezdeni vele).

Beszti!
Ha jól emlékszem, a te gyerekeid voltak már tigrisek farsangon, ugye? Már megvan a fehér pulcsi és harisnya, csak be kell festeni narancssárgára és becsíkozni. Te milyen festéket használtál (a márka érdekel)? Vagy eleve narancssárga volt a cucc? A farkat hogyan eszkábáltad össze?


Tényleg csak ennyi voltam, megyünk anyuhoz a tesóm kisfiát köszönteni. Nem is igaz, már 2 éves...


Szép hétvégét,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Jol tippeltem Alexnak nagyon magas lett ejjelre a laza,ugyhogy en mint total tapasztalatlan anya betegseg temaban,kihivtam az ugyeltest,mert se hutofurdo sem kup nem vitte le neki tulzottam.
Nagyon kedves doki bacsi jott es gege gyulladasa van,kerdezte hajlamos-e kruppra,mondtam hogy meg nem volt,azt mondta akkor mar nme is lesz,mert amilyen a hangja mar kijott volna. (Na legalabb ennyi jo hir ).Semmi gyogyszer csak kopteto+lazcsillapito.Jovo heten itthon tartom hogy tuti rendbe jojjon.
Az oviba aznap ket masik gyereket vittek haza lazasan,ugyhogy onnan hozta a virust :roll:
Ugyhogy 4-kor kerultem agyba,de persze mar fel8-kor fent volt es zizeg :lol:

Lanyok
Akkor rosszul irtam,szoval nem vagyok egesz nap faradt,almos es nem is latszik rajtam.Pihenek eleget,alszom is napkozben :wink: Csak estere erzem hogy semmire sincs erom es elalszom akar ulve :lol: De nem attol hogy nincs idom aludni,mert van,es nem dolgzom magam agyonra sem,es masnap reggel teljesen fitt vagyok. :) Szoval akkor tenyelg leszivja a baba az eromet estere,mert a porszivo hozza kepest semmi :lol:

Ilke
Aggodom is rendesen, hogy Leon nehogy elkapja.MEg szerencse hogy Alex egyaltalan nem beteges pedig mar tobb mint 2 eve kozossegbe jar.

Csics
Nektek is jobbulast!

Mano
Aha lattam en is,mondtam apanak hogy a ferjed is ott volt :lol:

Magdi
Alex is januarban lett szobatiszta,tehat 2 eves es 3 hos volt.En is pont emiatt aggodtam,de mivel sosem volt baleset,igy nem fazott meg.Ha mindig ures a pelus akkor nyugodtan vedd le rola,mar megbizhato.gratula!
Talit sajnalom,de a kovetkezo legyen jo hamar megint hogy el tudjak menni :)

Judy
Jo ez az agykontroll duma :lol: De tenyleg buszke lehetsz magadra :lol:
Tesom ilyen hogy 3 gyerek mellett tanul egyfolytaban,mondtam a 4.diplomaja utan, hogy mar nekem is csinaljon egyet,neki mar boven eleg :lol:
A szopi fotel kiraly,sosem faj a hatam,pedig naponta 5 orat ulok benne.Ez tenyleg megerte az arat :wink:

Na megyek mert ebedem kesz ,csak fel kene mosni,jonnek keresztszuleim Leon nezobe delutan.
Pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés:

PANDA!!!!!!!! Nem mentettem el a számodat a múltkor :oops:
(Most akartalak felhívni a holnappal kapcsolatban.)
Mikor nem zavarunk? 10-fél11 körül jó nektek?

Légyszíves írd meg a telcsiszámodat és a címedet a mail-emre:
magdolnamate@freemail.hu

Köszi, köszi!!!!

Remélem olvasod még holnapig a topikot :wink:

pusza:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Nyuszi
Annyira hülyén érzem magam., kimentem ma a piacra pár dolgot vásárolni (nem cipőt). Egy csajszi asso cipőket árult és megnéztem két szandija volt még, egy kisméretű kék és egy 24-es rózsaszín tépőzáras. MOndta, hogy már csak ez van neki mert jön a tavaszi és 4200 FT mivel utolsó darab, így megvettem a Petrának. Köszi mégegyszer, hogy segítettél és bocsi.

Ági
petra2
 
 


Ilke
Idáig nem néztem de hogy írtad tegnap megnéztem fürdés közben és akárhogy nyomkodom nem jön már egy csepp tej sem. Az Olivér tavaly áprilisig szopizott.

Kataa
Én nem emlékszem, hogy fáradt lettem volna csak rengeteget ittam és ettem. Én most napi 3 pohárral iszom akkor meg egy-egy szopi után 1/2 litert is megittam. Az biztos, hogy rengeteg energia kell hozzá. Én a Petrával 10kg híztam a terhesség alatt és 18 kg-t fogytam úgy, hogy folyamatosan kajáltam. Most számoltam ki 46 hónapot szoptattam folyamatosan.
Szegény Alex, jobbulást neki!

Csics
Jobbulást a fiúknak!

Manó
De jó, ma megyünk du a gyerekekkel. Már be van ígérve nekik és nagyon várják. Ebéd után kb 5 perc alatt aludtak el.

Magdi
Nekem megvan a cím:
Kalandpark
1173 Bp. Kaszáló u. 47.
A játszóházat megtalálod Rákoskeresztúr központjában a buszvégállomás mögött levő csarnokban.
Tel: 253-5622

Nagyon ügyi Márk a szobatisztasággal. Lehet, hogy hideg van de én megszoktam pisiltetni az Olivért asz utcán.

Ági
petra2
 
 


Juti,
Gratula! Ügyes vagy! Én sajnos csak reggel-délelőtt tudtam tanulni :(

Kataa,
Alexnek jobbulást! A szopis fotel tényleg nagyon jó dolog! Én is már a 32. szopis hónapnál tartok, de legalább nem folyamatosan.

Ági,
Én is pisiltetem Solymit az utcán, bár mostanában nem volt szükség rá...

Magdi,
De jó, hogy így haladtok a szobatisztasággal! Kíváncsi leszek Csongira nyáron :shock:

Mindjárt indulunk táncházba Solymival - kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni neki :?:

Zit
parazita
 
 


Sziasztok!

Tegnap megjártuk a fülészetet, és hálistennek Bálint füle valamit elkezdett javulni. Még mindig hurutos, meg gyulladt, de legalább már nem romlott, hanam javulgat. :)

Juti!Mi is Kovács doktornőnél voltunk. Nagyon rendes doktornéni. :) Még a Lilinek is küldött matricát a Bálinttal.

Kata! Alexnek jobbulást :!: Mi a múltkor prizniccel vittük le Bálintnál a nagyon magas lázat, szegénykém sír is mert hűvös volt neki az állottvizes lepedő, de háromszor 10 percre betekertem, és levitte szépen. Nálunk sem vitte le sem a kúp, sem a hűtőfürdő.

Egyébként a mamatali helyszínéről volt már szó?

Andi
andrea27
 
 


32-42 szopis hónap!!! Én most tartok a 14.nél :) Dodi 6 hónap után elválasztotta magát, Rege még szopizik, de nappal szinte erőszakosan kell rávenni a kajákat szívesebben eszi, éjjel viszont igényli, ezért is tuszkolom rá nappal.

Köszi a válaszokat ülésügyben, akkor keresek egy olyat, ami dönthető is és persze tutira biztonságos.

Kataa
Hát szerintem is vírus van, bár Dodesz hozta a formáját: hazahozta ugyan az oviból 1 estés fülfájás erejéig, szépen átadta a hugának, reggelre meg kutya baja sem volt és azóta sem. A kicsi lassan 1 hete küzd vele és tegnap óta én is csak a számon át kapok levegőt :(

KT
Bevallom én először hozzá is aszokásos pozitív hozzáállásommal közelítettem, így úgy gondoltam, tuti nm ilyen hülye és otthon biztos azon röhög, mennyi embert megszivatott... mostanra beláttam, hogy nem, ő tényleg ilyen sötét és fel sem tűnik neki, hogy halálra égeti magát és a népszerűséget is inkább a közundornak köszönheti, szegény gyereket én is sajnálom, ont arról beszéltünk apával, hogy milyen gáz, hogy szégyellnie kell az anyját.
Ja persze, sokan nézték a klippjét, de talán el kellett volna olvasnia alatta a kommenteket.

Nálunk masszívan virágzik a rozmaring :)

rit
anemona7
 
 


Sziasztok
Lányok
most én vagyok fáradt éppen :? majd el alszom írás közben :)

Kataa
nálunk az oviba tegnapra már csak 3 gyerek volt a petike csoportjába :?

Pusz Csics
csics
 
 


képek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Halihó,
Du megjártuk az ügyeletet, mert már minden levegővétel baromira fájt, így kaptam egy nagy szurit, meg egy zsák gyógyszert, hörgős köhögésemtől itt is ájuldoztak, no meg, hogy mióta küzdök ezzel a betegséggel és gyakorlatilag semmilyen gyógyszerre nem reagálok :roll: . Remélem a mostani segít majd :? .
Mikor hazajöttünk, mondom Lilinek, hogy ha holnap jobban leszek sütök majd palacsintát, erre a válasz: Nem lehetnél ma is kicsit jobban? :lol:

Csics,
Ma megkóstolta Lili a vitcsit, erre kijelentette, hogy nem ízlik neki és kiköpte, az eszem megáll :roll: . Jobbulást a fiúknak!

Manó,
De jó, hogy a párod hazajött már :) .

Nyuszi,
Neked másfél év után is van tejcsid? Akkor én meg sem szólalok :lol: .
Ha gondolod átveszem neked a Sade-t.

Magdi,
Nem is tudtam, hogy van felnőtt is az Immuno Kid-ből, majd megnézem, most az Actival-t szedem.
Márk nagyon ügyes, hogy nem pisil már a pelusba :) , szerintem otthon nyugodtan vedd le róla, és ha 1-2 hétig nincs baleset, szerintem nyugodtan elhagyhatjátok teljesen.

Panda,
Növényekkel kapcsolatban, ahogy kicsit jobb idő lesz és már bizti nem lesznek fagyok, mindenképp érdemes primulát venni, az egész évben virágzik, legalábbis nekem a következő fagyokig folyamatosan ontotta a virágokat tavaly. Szép és hasznos a sok fűszernövény, nekem a snidling és a bazsalikom a legkelendőbb és a legszebb minden évben, napos helyet kedvelik. Érdemes Liliomot ültetni, mert az áttelel a földben, nem kell kiszedni ősszel és nagyon szép mutatós. Elég igénytelen még a körömvirág, a bársonyvirág, búzavirág és egy kis babona: ha a bejárathoz levendulát ültetsz, elkerülnek a rossz szellemek. :lol:

Kataa,
Jobbulást Alexnak!

Ági,
Ügyesek voltatok a szopival, 46 hónap nem kevés, nekem a két manó összesen 36 hónapot szopizott.

Judy,
Nagyon jók a képek, a kuty írtó édes!

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Magdi!
Írtam mélt (most, az előbb, de sajna nem voltunk itthon).

Ilke!
Köszi a tippeket. Mindenképpen szeretnék valamit csinálni, bár nem igazán a kerttel egyelőre. De van egy nagy teraszunk a bejárat előtt, és a festésből megmaradt rengeteg festékes vödröt akarom valahogy felturbózni, és azokba tenni virágokat a teraszra. A teraszunk dél-nyugati fekvésű, szóval elég napos.
Betegség :roll: . Gyógyulj meg, mert éhenhal a családod :wink: ...

Judy!
Jók a képek nagyon! Komolyan, mint két tojás.

Kiszel Tünde
Kriminális :cry: .

Szopi
Hát, most kiszámoltam, és én a két gyereket összesen 52 hónapig szoptattam :shock: . Még leírni is sok... Igaz, volt 6 hónap szünet a 2 gyerek között. Ádám után még nekem is sokáig volt tejem, de hogy meddig, azt nem tudom. De nem 40 napig, ahogy a szopis könyvek mondják, hanem jóval tovább.


Újabb gyöngyszem a tömegközlekedés szerelmeseinek. Csütörtök reggel éltük át. Úgy kezdődött, hogy a buszunk a "szokásos" 5-6 perc helyett 15 percet késett (ami 10 km alatt elég becsületes késés), így nem értük el azt a HÉV-et, amivel menni szoktunk. Mivel 25 percet kellett volna várni a következőre, elmentünk a buszmegállóba, hogy akkor buszozunk. Bár, azt nagyon utálom, mert azon a buszon mindig rengetegen vannak, alig lehet felférni. Szóval, jött is a busz (7.08 helyett 7.14-kor), persze tömve. Én a végére szoktam maradni a gyerekekkel, mert ha beljebb megyünk, egyszerűen nem tudunk leszállni. Volt már olyan, hogy fentmaradtunk, és csak később tudtunk leszállni. Szóval, már csak kb. 5-en voltunk a megállóban, mikor a sofőr egyszerűen becsukta az ajtót, és elindult. Tényleg sokan voltak, valószínűleg nem fértünk volna fel, de akkor legalább szól, hogy elindul, és ne haragudjunk, vagy valami. Én meg álltam ott a gyerekekkel, mint a sült hal. Úgyhogy vissza a HÉV-hez, de azért ez már elég későn volt, mikor leszálltunk, rohantunk az oviba, 1000-rel átöltözés, futás a suliba, aztán meg én dolgozni. Remélem, ez volt az utolsó ilyen akció...

Minden jót mindenkinek,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panda! Köszi, megkaptam. Hívlak!
Tömegközlekedés: :evil:

Ilke! Te jó ég! Mi bajod van konkrétan? Tüdőgyulladás? Mit mondanak a dokik? Vigyázz nagyon magadra és gyógyulgassál.
Kár, hogy nem laktok közelebb, átvenném a gyerekeket napi 3-4 órára, hogy tudjál pihenni.

Judy! Nagyon helyesek a fiaid, vagány a szerkójuk :wink:

Egy kis dicsekvés a végére: Én bizony nem adtam pelust Márkra tegnap reggel óta. Jöttünk-mentünk és nem pisilt be. Éjszakára sem adtam rá pelust (kb 10x ébredtem az éjszaka, hogy ellenőrizzem a szárazságot), és nem volt gond (eddig) :wink:
Azt hiszem végleg elhagyjuk a pelenkát, max viszek mindenhová 2 váltás ruhát :roll:
Büszke vagyok a kicsi (nagy) fiamra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot Mindenkinek
Használjátok ki az enyhébb időt, jövő héten zima lesz :wink:
pusssz:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Hali

2 napja én is tiszta takony vagyok, szerencsére lázam nincs, meg most hétvégén nincs itthon Dani, anyósomék bérelték ki :) Nemsokára megyünk érte, ebédre, aztán dédilátogatóba.
Így most nyugi van, legalább tudtak kicsit pihenni, persze azért tegnap Dani szobájában átcsoportosítottam a játékokat, kimostam a tárolódobozokat, a selejtet kikukáztam, a babjátékokat meg eltettem jobb időkre. Már csak a kis ruhákat kell kiszortíroznom.
Infrázok, meg nyakalom a mézes teát.

Ilke
Nekem is még sokáig jött tej, majdnem 1 év után is volt benne, ha megnyomtam, de azért én sem nyomogattam.
Jobbulást, ez már nagyon durva!!! Mi Béres cseppet szedünk és utána Eurovit nevű C vitamin rágótabit, a cseppnek nincs íze a teában, vízben, a vitaminnak meg narancsos íze van. Mi vettünk valami úrmanócskás multit, de Dani is kiöpte, megkóstoltam és hát elég förtelem íze volt.

Nyuszi
Én is szeretem James Blunt-tot, meg most a régiekre vagyunk rákattanva, rock classics, jó kis 80évek rockbandái, síró gitár, jajj, nagyon szeretem...Én innen szoktam letölteni: www.gomusic.ru
Én is a kocsiban élem ki éneklési szenvedélyemet, én anno jártam jazzénekre is még fősulis éveimben, imádtam. Hízott is a májam, amikor megdícsérték Dnait az oviban, milyen tisztán énekel, meg hajlítja a dallamokat.

Magdi
Elmenetelkor adtam rá pelust, aztán amkor mindig szárazan jött benne haza, akkor próbáltuk meg, hogy csak bugyika, meg vittem több váltóruhát, meg mondtuk neki, hogy szóljon, ha kell pisilni, mert nincs pelus. Talán pár eláztatás után már tényleg nem ment be a naciba, de azért még sokszor hordtuk magunkkal a plusz gatyákat. Ha gyorsan át tudod öltöztetni szárazba, akkor nem fog megfázni.

Andi
Mi az a priznic?

Judy
Ez a két kölök, teljesen egyforma :) És totál rád hasonlítanak! A kutyi is nagyon cuki!

A levendula még rovarűzésre is jó, nálunk ge ydarab szúnyog nem volt tavaly.

Kajailag ezt már próbálta valaki? www.totalfood.hu

Na, rohanok, megyünk Daniért!

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Ilke, Gumicukor
Jobbulást :!: :!:

Gc
Te mindig olyan jól tudod kúrálni magad 8)

Ilke
Ez már tényleg durva, gyógyulj meg :!:

Zsuzsa
Én most rendelek kaját erre a 3 hétre amíg tanulok, hogy ne kelljen a bevásárlás/főzés/mosogatásra időt szánni. nagyon kényelmes, a foodexpresstől rendelek interneten, a srác meg mindig felakasztja a kaját a kapura :lol: :lol: a kicsivel kettőnknek elég egy adag kaja. de azért nem fogok később rendelni, mert este a nagyok hiányolják a meleg kaját.

Gc
Tegnap megkérdezte egy hapsi, hogy ugye ikrek :shock: :shock: :lol: persze azok, csak az egyik két évvel később született :lol: :lol:
végre valaki szerint rám hasonlítnaka. mondjuk a Gergőre már mondják, de a kicsire nem.

Panda
buszügy :roll:

Magdi
Gratula a pelusnélküliséghez :)

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Kicsit én is jelentkezem.

Juti
Nagyon de nagyon cukik a pasik. Gellért nekem csibészebbenk tűnik a képek alapján mint Gergő. :D Az életben hogy van?
Gratu a vizsgákhoz! Jó fejed van, annyi szent! De a párodnak is, így sztem a fiúk minimum kutatók lesznek, na jó, szabadidejükben focisták. :wink:
Harmadik csemetéd is édes! Lesznek majd utódjai?

Gc
Szerencsére nem jellemző, hogy beteg vagy! Remélem, gyorsan túllendülsz rajta :wink: Én is akkor szortíroztam amikor Pancsit le tudtam passzolni, különben vhogy több kerül vissza mint ki. Direkt együtt csináltunk egy csomagot az ovinak, amikkel már tuti, hogy nem játszik. Ő mondta, hogy mit vigyünk be. Mi lett a vége? Lassan hazaszivárogtak a plüssök az oviból :evil:

Zsuzsa
Én is ezt jegyeztem meg Zolinak, hogy másnap éjjel sokkal durvább szél fújt nálunk, mint a beharangozott napon. Pedig Pesten, a kollégáimnál a péntekre virradó volt a gáz éjszaka. Ki érti ezt?
Anna is szedett bronchot. De bevallom, nemtom, hogy mennyire hatott. Milyen lenne ha nem kapott volna.
Nagyon jók a képek, megnéztem őket! Előd is egyre csak szépül. Sztem tuti, hogy a lányok kedvence lesz! :wink:

Kajarendelés: foodexpress sztem jó de csak átmenetileg mert egy idő után uncsi. Én most Gastroyalozok a munkahelyemen. Megeszem de semmi etvasz. Kollégáim az http://www.ebed-futar.hu -ra esküsznek mert finom, nagyok az adagok, és olcsóbb a többihez képest! Én is kipróbálom majd.

Magdi
Márk igazán ügyes a pelussal. Benne merült fel vagy te is mondogattad neki? Vagy ennyit tesz ha vkinek van nagyobb tesója? Bár Nóri is elég hamar szobatiszta lett, ahogy olvasom.

Panda
utazás:-( Szuper ez az egész! Kva drága a bérlet, a jegy és még fel se fér az ember a járművekre, amik szerencsés esetben nem maradnak ki! Komolyan mondom észbontó!

Ilke
Gyors és teljes gyógyulást neked!! Anna az aloes (cég nem ugrik be) drága vitaminját tagadta meg. Ja, az landolt Manóéknál asszem. Most gumimacis multivitamint kap és azt még kéri is. Legalább nem gáz ha nekem nem jut eszembe, neki tuti! Tuti gumitamin a neve. Multivitcsi+vas gyerekeknek. Bioboltban vettem, nem tudom még hol lehet kapni.

Rit

Dettó így álltam hozzá Tündikéhez, hogy ennyire nem lehet hülye. De rájöttem, hogy lehet. :cry: És még meg is él belőle. :?

Kata
Szépek vagytok a képeken. Alex remélem, már jobban van! Nurofent adok Pancsinak ha kell, nekünk a Panadol soha nem segített. Máskor próbáld meg azt, hátha arra jobban reagál a szervezete. De ez úgyis csak kb. 8 éves korában várható, akkor meg kaphat más lázcsillapítót is. :wink:

Andi
Nekünk nem vált be a priznic. Nem is próbálkozom vele soha. Az viszont klassz, hogy nektek segített.

Annáról: ovizik, hét elején éjjel volt egy enyhébb kruppszerű rohama, de reggel a dokker nem látott semmit és elengedte oviba. Azóta már kicsit taknyol de nem vészes. Kopp-kopp. Remélem a beígért lehűlés megöli a mostani bacikat is.

Most ennyire tellet tőlem. Bocs akinek nem...
pusz,
én

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok
Alex jobban van ma mar hoemlkedes sincs,holnap elviszem dokihoz,nezze meg azert.Csut-pentek amugy sem ment volna oviba,igy meg marad a het elejen is.

Agi
En isiszon 3 litert naponta,elotte meg meg alig birtam inni.
Enni is eszek rendesen,rettentees mennyisegeket,rohognek is rajtam,de szerencsere nem latszik meg :wink:

Andi
Nagyon jo otletet adtal, koszi!!! tegnap kup helyett bevetettuk es jobban tetszett neki minta hutofurdo es rogton levitte.

Rit
Neked meg Regenek jobbulast,jovo heten osszefuthatnak a Tinodi jatszon,van uj maszoka meg babahintak is.
Hivj majd :wink:

Judy
Hat ezek a pasik nagyon helyesek.Es Gellike tiszta olyan mint Gergovolt ennyi disen,az elso kepen hirtelen nem si tudtam hogy melyik van :) Hat szerintem Gergo inkabb apja,de a kicsi az inkabb te ,meg :lol:

Ilke
Jaj te szegeny,hatszerintem mostmar tenyleg fekudnod kene legalabb par napot , azert nem gyogyulsz meg mert sok a strapa.Senki nem tud segiteni?Anyosod?
Nem szabad ezel viccelni,a szovodmenyek megmaradhatnak.

Panda
Te viszed a palmat szopiban :lol:

Magdi
latod mondtam en hogy le lehet rola venni a pelust,gratulalok.Vege a pelenka idoszaknak. Most 2.5 eves mark ugye?Az fiunal tenyelg jo,vagyis manapsag mar nem ciki 3 evesen sem a pelenka.
Mindenki ajuldozott nalunk is hogy 2 eves a 3 hos volt amikor meg alig beszelt de mar szoba tiszta volt :D


Gumucukor
Jobbulast, kurald magad,most raersz :wink:
En is selejteztem jatekokat nala,de O nem adna az oviba az tuti,igy dugiban elviszem egy masik csoportba.A kis jatekokat meg szivesen elteszi legalabb a tesonak,orulok hogy nem irigykedik :) A babajatkeok mar reg egy dobozban vannak,na az mar nem ferne el a szobajaban az tuti.
Ruhaitol is nehezen valik meg ,meg akkor is ham ar bokscsorgi a nadrag,ugy kell eldugdosni :lol:

Kajarendeles
En mar mindet probaltam,egyedul a Bea altal javasoltat nem.Persze meg a meloban,itthon talan a foodot fogom preferalni,de azt sem minden nap.,ert hetvegen mindig fozok 3 felet az valameddig kitart ,ugyhogy csak a ket utolso nap a kritikus.Ha elmegyek delleott setalni akkor veszek magamnak :)


Bea
Nurofent adtam en is,gondoltam kiprobalom,de az sem vitte le.Remelem az ejjel mar nem kell neki semmi.
Szerencsere a krupp nem jott elo nalatok durvan, gonodlom hogy megijedtel.
En most megnyugodtam hogy a doki mondta hogy nem is hajlamos ra.
Na bombi van,pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Hali

Hu de sokat irtatok, csak kapkodom a fejem...

Agi

Erdekes hogy kerul Asso cipo a piacra, kivancsi lennek... semmi baj, piacgazdasagban elunk, ott veszel szandit, ahol tetszik.:)
Amugy az Assonal egesz evben van szandi, telen is.

Ilke

Kutyafajat ennek a betegsegnek mar!!! Tudogyuszival nagyon vigyazz, mert csunya szovodmenyei lehetnek! Tenyleg nem tudod kifekudni valahogy?
Koszi, megvan Sade, csak nem hallgattam mar reg, meg igy van ez meg vagy 100 cd-vel.:):):) Most kezdjuk ujra felfedezni a zeneket, amiket meg a gyerekek elott gyujtottunk a parommal.

Panda

En is a hagymas viragokra eskuszom, persze foleg a kertbe, de azok nem egesz nyaron viragzoak altalaban. De ladaban is elvannak. Vagy vodorben. Nekem sok a liliom, dalia (azt telen fel kell szedni), krizantem, meg tavaszi hagymasok, narcisz, tulipan, krokusz, gyongyike. Ladaba amugy en regen probaltam magrol keltetni , de nagyon maceras. Ugyhogy palantakat veszek. Amit imadok es egesz nyaron nyomja a viragokat az a budoske (torpe fajtat erdemes a ladaba), petunia (ebbol is a nagyviragu torpe fajta) muskatli.

Judy

Nekem is olyba tunt, mint Beanak, hogy a kisebb huncutabb...:) Mint nalunk Danny.

kajarendeles

Regebben en is Foodexpressztol rendeltem, mindket torpe szuletese utan par hetig, honapig.

Gumicukor

Danny legutobbi beszolasa, ami nagyon megy a napszemuveges kephez:
"ANya nagyon szejetjek...meg magamat is szejetem...de teged is.":):):)

Banyoci

Merre van a boltotok? Van nektek honlapotok? Dannynek szeretnek valami strapabiro 3 kereku jarganyt, nem motort ha lehet. Olyan stabil, amivel lehetoleg tud menni a szar Godi jardakon is es nem borul fel a kockalaposon sem.

Honlap

Toltom tovabb a Nyuszika boltja albumokat, lehet nezegetni.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Itt a boltomrol a 2 album:

Nyuszika Boltja:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10512

Ebben a felcipok vannak.

Nyuszika Boltja2:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11608

Ebben a szandalok es a teli cipok, csizmak.
Sajna betelt mindketto es nem fert bele minden.:( (papucsok, mamuszok, esocsizmak...)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: