Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Móni
hát,ezt neked kell tudni,hogy mennyire jön be.Van róla most vitás cikk a kismamában.Nekem az jött le,hogy csak szórakoztatásra jó :-) De élmény és kikapcoslódás mindkettőtöknek


Mogyó
jah,hát én egy szatyor gyógyszert és társait viszek

fenistil csepp,krém,calcimusc,lázcsillapító,lázmérő,orrszívó,orrcseppnek ott a tenger :-) köhögés csillapítók,köptetők,kúpok,fulladásra kúp,hörgőtágítók,szúnyog elleni spray,hipp ors 200,smecta,bepanten plus felnőtteknek szintén mindenre,egy szatyrot kitesz ,de ügye mi nem vagyunk könnyű esetek
Vendég
 


No, megint én. A meggy még a fán! A férjem és Levi Gombára mentek (Bp mellett van vhol) még 9 7-8-os gyerekkel táborozni. Így most "csak" 2 kicsi van. Boti még mindig nem százas, tele van még piros folttal, de láza legalább már nincs.

Prücsi! Behaltam a képeken! Szép család vagytok! Varánusz Xavér: :lol: :lol: :lol: A nap poénja!! B amúgy helyre rázódott, hogy most már itthon vagytok, és minden a régi?

Mogyo! Még olvasni is rossz volt... Már jobban vagy?

Móni! Igéret szép szó! Majd gyere! Milyen volt az uszoda?

Anett! Kormi a kutya neve, én találtam ki... Na, az írásom lehet, hogy harmóniát sugároz, de ha látnál motanában, nem biztos, hogy utána is ezt mondanád rólam... Sokszor kimegy nálam is a biztosíték sajna... Utána meg megbánom, hogy ingerült voltam és kiabáltam a gyerekekkel.

Timi! Bibusnak még nem is dícsértem a frizuráját, nagyon jó! És az én kopasz Botikámhoz szokott szememnek olyan, mintha legalább 1 éáves lenne a kiscsaj! Maja meg szépséges, mint mindig!

No, lépek! Így, hogy a héten nincs itthon a férjem és a nagyfiam, talán többet ide tudok ülni...

Bea

Kép
Kép
Kép
csibea75
 
 


Ja, látom, Móni, hogy közben írtál! Tényleg Te tudod, de ha mindketten élvezitek, szerintem OK a dolog.

Bea

Kép
Kép
Kép
csibea75
 
 

 
 

Timi! Én kismamát nem olvasok, nem is vagyok tökéletes anyuka! :wink: :lol:
Van amúgy az usziban egy-két gyerek, aki kis "víziszörny", és ők élvezik is (talán), amúgy meg lehet, h nekem nagyok az igényeim, és lehet, h vissza kell térni az alapokhoz: vagyis ne féljen a víztől, legyen neki természetes közeg. Én meg ismerkedem anyukákkal, barátkozunk stb.
Mondjuk ennyire nem nagy dilemma, mint amennyit beszéltünk róla! :lol: És úgy is fogunk járni!
Popej jól bekajált, amúgy, és nem volt baja a spenótommal. (Szerencsére eddig egyik kajával sem, amit csináltam!) Sőt, még egy kis sütőtök-csirke (bóti) is lecsúszott, meg őszibarack, meg egy kis vizecske! Akkora pocakot evett!
Bea! Gomba a szomszéd falu! :lol: :lol: :lol: Én nagyon kicsi koromban egy templom mellett nőttem fel. Hogy mi ott mennyit játszottunk és olyan titokzatos volt, nyáron jól lehetett bújócskázni, tiszta szentimentalizmus... De tényleg szívesen emlékszem vissza rá!
Timi, úgy van, h elindulunk péntekről szombatra virradó éjjel, ha sikerül foglalni szállást, ha nem. Majd keresünk ott, ha más nem lesz! Ez eddig is működött, gondolom most is! :wink: Vagy lehet, h jó nagy marhák vagyunk, és szívunk, mint torkosborz! Majd elmesélem!
Ja, csajok! Ha valakinek van kedve errefelé járni, akkor gyertek! A házunk pici, így jóidőben érdemes. Igaz nincs igazi játszótér a faluban, de van a kertben hinta, homokozó (van hozzá szakfelszerelés is), csúszda, medence (bár nem olyan menő, mint itt a többségnek van!), szal lehet gyereket legeltetni, beszélgetni... Nagy talit nem hírdetek, de ha valakinek van kedve klikkesedni, az ne habozzon!
Megyek Prücsi képeket nézegetni!

Kép
ermoni
 
 


Timi! Horvátországba minek szúnyogspray? Én nem találkoztam 8 éve, amióta odajárunk, eggyel sem.

Kép
ermoni
 
 


Móni
Biztos találtok szállást :-)

mi is úgy indulunk mint ti :-)


de mégis?cél?valamelyik város???


nem tudom,egy fórumon olvastam,hogy sok a szúnyog,amikor voltunk kétszer én sem találkoztam szúnyoggal,de ha már visszük ,elfér :-) valami narancssárga flakon és jó kullancs ellen is.

Bibu is bekajált
répa-krumpli-húsi a húslevesből,danonino (jójó tudom méreg :-)) ,elötte egy órával nyomott be két sárgabarckos kekszes turmixot.

hajrá uszi

na ez a kismama téma,nagyon idegesítő az újság,mégis mindig megveszem :-)nagyon egykaptafára megy minden nálunk,lekéne szoknom róla,mert sokszor csak felidegesítem magam rajta

Bea
mi volt Botinak a baja?nem láttam vagy nem figyeltem :roll:
Vendég
 


Öööö, télleg nem kötözködni akarok Prücsi, mert tudod, h bírlak, meg angolból sem vagyok májer, de old MacDonald had a farm, nem? Így értelmes, nem? Angol tanárok, fordítók, ide! Én így éneklem... Tudni akarom! Válaszoljatok!
Hihi! Timi! Össze ne fussunk! Az a nagy helyzet, h Abbázia (Opatija), Pula, Rovinj vagy Krk-sziget a cél. Még nem döntöttünk. Nyilván jó szállás a cél, amúgy meg jártunk már mindenhol, tudjuk mi vár ránk!
Bár, olyan szállást találtam Dalmáciában, hogy... (És mi a Dalmáciát nagyon bírjuk!), a férjem itt nyaggat, h kössem le jövő nyárra. Erős a kísértés! Csak annyit róla, h közvetlen tengerpart, sziklán a ház, olyan panorámával, terasszal, h besz*rás!

Kép
ermoni
 
 


találkozunk a határon ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekünk jó lesz a Balcsi is! :D

Bea: köszi jól vagyok egy óra volt rossz lehet ilyen érzés ha megerőszakolnak! :roll: :?

Hát ti beviszitek a tengerbe fürcsizni a piciket?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mi meg kaptunk a sogrónőméktől biztonsági úszógumit pont venni akartam mikor hivtam ,hogy adnak mert megvan még a keresztlányomé!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


mért ne vinném be? :roll:
Vendég
 


ermoni írta:Hihi! Timi! Össze ne fussunk! Az a nagy helyzet, h Abbázia (Opatija), Pula, Rovinj vagy Krk-sziget a cél. Még nem döntöttünk. Nyilván jó szállás a cél, amúgy meg jártunk már mindenhol, tudjuk mi vár ránk!
Bár, olyan szállást találtam Dalmáciában, hogy... (És mi a Dalmáciát nagyon bírjuk!), a férjem itt nyaggat, h kössem le jövő nyárra. Erős a kísértés! Csak annyit róla, h közvetlen tengerpart, sziklán a ház, olyan panorámával, terasszal, h besz*rás!


muti

egyébként jövőre mi se ide megyünk,azt már tudom most,mert ez olyan kurtafurta módon ltt,apa szervezte,vannak is fenntartásaim :? pl az se tudja a tulaj melyik apartmannjába megyünk van e klíma,stb :evil:
Vendég
 


hát most olyan rossz érzésem van,nem akarok arra gondolni ,hogy megfáznak meg betegek lesznek,elég volt belőle,én csak elakarok menni itthonró,l és jó lesz nekik a tengeri levegő és igen fog fürdeni Bibus is,ha lesz 26-27 fokos a víz akkor a tengerben is ,ha nem akkor a pancsolóba,de az úszógumiba vagy tartva derékig nem fázik meg ügye????
Vendég
 


Timi: nyugi, ne parázz rá! Majd a helyzet adja magát. Jó lesz kiszabadulni a mindennapokból meglátod! Végre együtt lesz a család!
Mogyo: ti mikor indultok és hova?
Mi augusztusban csak... talán
Addig Apának nem nagyon akaródzik szabira menni. Pedig én is úgy mennék vhova. Leginkább ki a világból! :(
Zsu: hová bújtál a frizutás és keresztelős képekkel?

Kép
Kép
gabcii
 
 


Timi! Lehet túl sokat írtam múlt éjjel... Szal Boti 4 napig lázas volt, tegnap meg tiszta piros folt lett a teste. Már jobban van... És sztem beviheted Bibut a tengerbe!

Móni! Sztem is had (én is angol tanár vagyok...). És elképzellek, ahogy énekled! :lol: Akkor már Janka is fújja, igaz?

Mogyo! Ti hova mentek? Lehet átsiklottam rajta...Bocsi.

Gabci! És Ti?

További szép napot!

Bea

Kép
Kép
Kép
csibea75
 
 


Bea, örülök, hogy újra itt vagy a fórumon!
Kutya téma: valahogy úgy kellene megtanítani, hogy ne a teraszra kakiljon, hogy össze kellene pakolni egy adagot:) oda ahová szeretnétek,hogy piszkoljon. Nehéz lesz leszoktatni róla, de megéri küszködni vele. A spray mások szerint sem túl hatásos. Ezeknek a kutyuknak olyan orrunk van, hogy akár hypoval is átmoshatod többször a teraszt, akkor is oda fog csinálni.
Szóval kakahordozás valahová jó messzire és majd odaszokik az eb :lol: :lol: Egyébként nagyon örülök, hogy befogadtatok egy kis hontalant, én is nagy állatmentő vagyok! Ez a meggyes téma ismerős, bár itt inkább a zöldségtermelés megy. Rokonok, ismerősök fóliaházakban nevelik, gondozzák szakértelemmel a zöldségeket aztán jönnek a kereskedők, akik potom pénzt fizetnek csak, majd 3xos áron eladják máshol!!! Sajnos igazságtalan a dolog, de mit tudsz tenni... :(

Gabcii, a barátnőnknél is van nem használatban lévő távvezérlő a gyerkőcnek. Léni úgy csapott le rá, mint héja a nyuszira:) hehe, mert ugye itthon tiltva van, de ott szabad.

Léni legújabb attrakciója a térden rugózás és közben hangosín visítás, no de ez mind örömből fakad. Közben azért tartani kell a karjait, mert dobna egy hátast :)

Mogyo: hát sajnálom a dolgokt a dokinál! Nála szültél amúgy? Én valahogy ettől a spirálos dologtól nagyon tartok...hmmm nem szimpatikus, de hát ahány ház, annyi szokás. Timi annyi mindent sorolt fel a cuccok közül, hogy már ötletem sincs, mit vigyetek a Balcsira. Mondjuk talán a kedvenc játékait, vagy plüss állatot stb..amivel alszik vagy ami megnyugtatja. Ennyi:) Mondjuk patika ott is van, ha valami extra kellene, ott is megtalálod.

Prücsi, nekem is tetszett a beszámolód:)!

Timi: I LOVE SPIDERMAN! De komolyan, nekem tetszett az összes film, ja és én még BATMAN rajongó is vagyok:) Filmeken, nem képregényben! De a top az X-MEN, nagyon ott van! :lol: :lol:
Miért ne lenne Léninek is ilyen babája, na mondjuk a filmhez még fel kell nőnije!
Vendég
 


Mogyo: mikor indultok és hová, ja és meddig maradtok?

Apa július 14-től lesz szabin, de csak egy hétig, mi akkor startolunk belföldön!
Vendég
 


Gyertek Gyulára is nyaralni!!! Itt is megtaláltok minden jót, fürdő, szállás, műemlék, zöldturizmus, vadvíz..vs....strandvíz :)
Vendég
 


Ja még azt is akartam nektek újságolni, hogy Léninek hamarosan lesz 3. foga! Mégpedig jobb felső szemfog, napok kérdése és áttöri az ínyét. Ilyet még soha sem csinált,hogy fél óránként kelt éjszaka, úgy a 4. vagy 5. után azt mondtam Apának, a következő buli a tied. Na de Apánk alig hallotta meg Babszemet, tehát közös buli lett a vége :? Most már tudom, hogy a felső fog volt a ludas. Tisztába tettem, 100 ml tápit bevágott, de hogy Panadolt miért nem adtam, hát ennyi eszem volt mmmúúú néha annyira balga vagyok...
Vendég
 


Újság téma: én Nők Lapját olvasok, meg megyei és helyi hírlapot.
Kismamát én sem, annyira nem érdekel, hoppá... :) inkább netezek... :)
Vendég
 


Hű de nagy itt a csend... :roll:
Gabcii! Boldog szülinapot! Mesélj, hogy ünnepeltek meg a fiúk! 8)
Ööö, magammal nincs kedvem itt diskurálni...
Bea! Köszi! És Te is angoltanár?! :shock: :lol: Hogy mik vannak! Nem olyan meglepő, csak eddig nem mondtad!
Mi lehet Katival? Már rég járt erre! Ugye jól vagytok?
Kat, Ebi is mintha végképp lelécelt volna!
És Kikuka? :roll:
Még egy kicsit vagyok, ha van valakinek kedve fecsegni...velem... :roll:
Újság: hát én most vásároltam néhány vaskos női magazint a nyaralásra! Bakker, ez a cosmo?! :shock: Még fel is idegesítettem magam rajta... De így jár az, aki nem nyaraláskor olvas, hanem hamarabb!

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!! Megvagyunk ám gyerekestől együtt, csak kisebb nagyobb gondok voltak de ezt nem írnám le ide. Az tuti, hogy ami nem öl meg az megerősít. :wink:
Minden oké úgy egyébként, kicsi lány eszik, iszik, kúszik, feláll, oldalazva lépeget, de mászni nem akar. :roll: Nagyobbik lány elfoglalja magát, jön megy.
Minden baba gyönyörűséges. Mennem kell Vivi méltatlankodik.....
később még lehet. pusz

kikuka
 
 


Sziasztok!

Gabci nagyon boldog szülinapot kíánunk!!!


Hát mi Balatonföldvárra megyünk júli16-20-ig .
A barátnőméknek ott van nyaraloja és oda megyünk mert ők is lent lesznek!
nekem sokan mondták ,hogy bele mere vinni a vizbe?
Hát én is úgy vagyok miért ne!
Hát a lába lesz csak benne fejét úgysem nyomom viz alá!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk ám! :)
A legfontossabb van egy darab foga Petrának, de az még mindig aggaszt, hogy az étvágy nem nagyon akar javulni tegnap csak tápit volt hajlandó enni pedig 3 féle kaját készítettem Ő Nagyságának. :evil:
Most alszik, mert már reggel 6-kor felkelt, én bezzeg még tudtam volna aludni.
Megérkezett az uram, majd jövök még később!

Szép napot Mindenkinek!

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Halihó!
Előre is bocsánat, de nagyon-nagyon felületesen olvastam csak vissza, nem is nagyon tudok reagálni senkire.
Hófordulósoknak boldogot, betegeknek jobbulást, fogasoknak kitartást!
Andi, a hajnali hsz-edet láttam, remélem azóta nem volt hasonló eset. A mi éjszakáink még mindig nagyon szarok, már eljutottam oda is, hogy hajnalban magam mellé vettem, de az sem jobb, mert le sem lehet csatolni a ciciről, és k@rvára elzsibbad a fél oldalam a mozdulatlanságban. Ráadásul az egy dolog, hogy én nem alszom, de sztem Nadin sem igazán, csak felületesen, szóval akkor már inkább a bemászkálás.
Mi is megyünk majd BFüredre, a Kékszalagra, három hét múlva lesz, és addig is annyit megyünk gyakorolni, amennyit csak Csabi el tud lógni a munkahelyéről. Mindhárom fiúnak kisbabája van, nem is Nadi a legkisebb, úgyhogy én sem fogok unatkozni, mert persze a lányok most nem szállnak hajóra. A versenyen legalábbis, mert persze meg fogjuk vitorláztatni kicsit Nadit, az biztos :lol:
Nyaralás: valószínűleg csak szeptemberben, és maradunk itthon, valami bababarát szállodában. Aztán jövőre már bátrabb leszek remélem utazásügyileg.

Fontos kérdés: el akarom kezdeni a glutént. Szerintetek mivel, hogyan? Gondolom nagyon óvatosan, fokozatosan kellene, de hogy kezdjem? Adjak neki egy negyed kekszet, vagy kis kiflicsücsköt, vagy mit???? Köszi

KépKép
kertikiri
 
 


Sziasztok!

Ma reggel felhívott a barátnőm, hogy terhes! :D Jajj én úgy örültem. Szal Timi, megértem, hogy annyira örültél, hogy megszült a barátnőd.
Mogyo: nektek jó nyaralást.
Mi Boglárra megyünk, majd...
Nálunk éjjel ment a műsor. Éjfél után aludt el Ádi. Este 9- azért jó volt,na. Eszembe is jutottál Andi.
Nyitott ablak mellett Ádi torka szakadtából üvöltött. Nem volt álmos, nem akart egyedül lenni, melege volt és hát ugye a fogzás.
Volt ivás, késöbb evés, játék, simi, pisi, kaki, összebújás és altatással próbálkozás, de azt nem engedi. Hiába, nem marad meg ölben. Aztán egyszercsak kidőlt a fáradtságtól.
Köszi csajok a köszöntéseket! Ez már nem hóforduló sajna.
Nem tudom még mit akartam.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Anett, 3 hónapos csúszás még istenes, én azt kívánom, hogy tényleg csak annyi legyen!! És Eszti már nagyobb lesz, nagyi jobban tud rá vigyázni, amíg pakoltok.

Zsu, kérünk majd képet a keresztelőről!

Timi, jó utat!

Andi2, gratula Petrának a foghoz!

Prücsi, Kati, Kopaszi-gát valamikor? (Meg akit még érdekel?)

KépKép
kertikiri
 
 


hi


Gabci

Boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!


Kép
Vendég
 


Bibuskának és Nadinnak boldog hófordulót!

Gabci, neked boldog születésnapot!


Andi, gratula Petrának a foghoz. Valszeg jön a 2. is, ezért nem eszik. Majd fog.

Gabci, este nálunk is műsor volt, igaz, "csak" 1 és 3/4 óra... :( Már mindennel próbálkoztunk, az ölben ringatás, összebújás nálunk sem megy, nem az a fajta... Végül már úgy üvöltött, mint újszülöttkorában, gondolom, holtfáradt volt. Ekkor nagy hüppögve elaludt, úgy, hogy simogattam a kis hátát, és susuogtam neki. Olyan volt a kiságyban, mint egy aprócska béka, sajnáltam nagyon. Meg magamat, hogy akkor az esti szabadprogramom ennyi volt... :? Nagyon kipurcantott ez a visítás, cafatokban voltak az idegeim, és persze Apán vezettem le a feszkót. Azaz nem igazán sikerült levezetni, mert éjjel 2 és 5 között nem bírtam aludni tőle, és olvastam és pilóta kekszet zabáltam. Idéztem is reggel Kikukát Esztinek: Na kislányom, ami nem öl meg, az megerősít, jó reggelt!

Vettünk etetőszéket, ma abban ebédelt a leányzó, tetszett neki, de gyerekmegőrzésre nem alkalmas, ha valamit a kezébe adok, azzal kb. 5 másodpercig elszórakozik, aztán dobja le, de úgy, hogy oda se néz...

Móni, bevállalós vagy nagyon ezzel a "induljunk neki, oszt lesz valahogy" hozzáállással, ó, bárcsak én is ilyen lennék, sokkal kevesebbet görcsölnék.

Kép
waterlilly
 
 


Sziasztok!
Először panasz: felkúrtam magam rendesen egy online utazási iroda ügyfélszolgálatosával folytatott "beszélgetés" után. Vagyis: az adriatica.net-en ne foglaljatok szállást, mert nemhogy nem tudnak semmit a szállásról még parasztok is. (Amúgy én meg az ügyfél, aki fizet! Na mindegy!)
Így sanszos, h Rovinjba megyünk. Úgy is városi nyaralást terveztünk és Rovinj meg olyan szép! Meg van egy szállásajánlatunk is...
Anett! Hát, én csak bizonyos dolgokban vagyok "laza", amúgy nem! Sőt! Tipikus görcsölős vagyok, sajna! És nem tudom kinőni!
Kriszti! Én nem tom mit adok majd, amikor kezdjük a glutént, de min. 3 hónapom van még kigondolni... De a többiek kekszeznek és kiflicsücsköztek!
Ami nem öl meg, az erősít? Biztos?! :roll:
Terhes barátnék... hát az enyémek már iskolába terelik az ő porontyaikat, de! Van egy-két fiatalabb ismerős, akik babát várnak... És én osztom az észt nekik. Vicces! De olyan lelkesen hallgatnak meg, h néha elhiszem, h megfogadják amit mondok. De remélem elég okosak, és csak hallgatnak, és utána szépen kitalálják saját maguknak a tutit!

Kép
ermoni
 
 


Anett: tökéletesen megértelek. Gondolkodtam az éjjel, hogy bejelentkezem, de inkább mégsem... Valszeg szégyenltem volna ha másnap nyugodtabban visszaolvasom. Az idegeim nekem is cafatokban lógtak. Sajnáltam nagyon Ádikát, csak már hulla voltam.
Ilyenkor annyira szar anyának érzem magam és olyan leki ismeret furdalásom van miatta. És mikor Ádikám félig ülve, félig állva, lábát fekvésre lendítva odabúlt hozzám, olyan szarul éreztem magam, hogy így elfogyott a türelmem. Szal sajnos, nálam is igen rövid a cérna!
Kikuka: mi a baj? Ha ide nem, lehet gmail, vagy pü is.
Azért, örülök, hogy megvagytok!
Kriszti: én kiflicsücsökkel, vagy kenyérhéjjal kezdenék. Had rágjon Nadin.
Ja és még neked Anett: Esztella és Ádika nagyon egy húron pendülnek. Ez az etetőszékes buli nálunk sem menő, mint már írtam ezelőtt.
Mogyo: Timi házi patikájából szemezgetve, én ezt vinném/ fogom vinni: fenistil, calcimusc, Panadol baby, C vitamin csepp, Chamomilla, Dentinox. Asszem ennyi.
Andi2: Petrának gartulálok a foghoz! VÉGRE :D
Móni: Janka is fogas már ugye? Nyaralásban meg nekem ez túl merész, de nem vagyunk egyformák. Csak hajrá!
Na el, mert minnyá itt Apukám köszönteni. Az baj, ha sírós hangulatban vagyok? És nem a meghatottságtól! :evil:

Kép
Kép
gabcii
 
 


Ja és Ádika 11 óta alszik ebéd nélkül.
Móni: remélem helyre igazítottad a kedves ügyfélszolgálatost!

Kép
Kép
gabcii
 
 


hi
Bibuka meg nyávog,most aludt el,ma csak egyet alszik az már bizti.Remélem apánk időbe hazér ma

Gabci
én i sokszor így vagyok,sőt nagyon sokszor egyik pillanatba vhááá másikba meg (amikor lenyugszik) akkor meg szemétnek érzem magam,hogy nincs több türelmem.Sajnos sokkal kevesebb türelmem mint Majával volt :-(

nektek bejön a chamomilla?

Kiri
babakeksz,kifli,kenyér
add csak a kezébe meglátod tudni fogja hova rakja

Móni
sajnos én egyre többször tapasztalom,hogy leszarják az ügyfelet,akkor is ha fizet,persze ha saját vállalkozás lenne akkor már nem lenne ilyen hozzáállás

Andi005 gratula a fogacskához Petrának

Mogyó
köszi a listát,majd átnézem

Kikuka
mi a baj?jöhet pü is
Vendég
 


GABCII, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!


Nadinnak boldog hófordulót!!!


Cafatokban lógó idegrendszer :lol: tetszik ez a duma...nekem is volt benne részem mostanság, de erről már jó hosszasan panaszkodtam, mindegy, ilyenkor én sem érzem magam jó anyának. Mindig Apától várom a megerősítést pro és contra, de Ő sokat lefárad emiatt, ami érthető!

Ebédre olyan fincsit csináltam, minden a saját termésünk, kivéve a tojásokat és a rizset hihihi. Vegás kaja, úgyhogy ebéd után 1 órával Apa már éhes is lett, na még ígértem neki rántott tököt vacsira. Olyan meleget csináltam a konyhában, hogy kínzókamrának is megfelelne:)

Zöldségleves
Töltött sült hagyma és paradicsom, curry-s rizs

Lénike húslevest, zöldségeket és májat ebédelt.

Andi, gratula Petra fogacskájához? Helyzet javult nálatok? Mert amikor Te is ki voltál bukva, én is akkor írtam hasonlókat. Itt három napja javult a helyzet, ott mizu?

Kriszti, a kiflilvéggel óvatosan! Egyik ismerősöm mesélte, hogy az unokahúga bekerült az ügyeletre, mert félrenyelte a kiflivégből leválló nagyobb morzsákat. Otthon nem sokat tudtak vele tenni...
Mi még nem gluténozunk.

Tojást ki ad és hogyan? Ezt már kérdeztem korábban, légyszi írjátok már meg, hogy csináljátok a tojássárgájával dúsított kajákat!!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok,látom többen "szenvedünk" még mindíg az éjszakákkal. Szerencsére Raminak éjjel nem volt láza, de cici nélkül alig akart aludni. És többször nagyon megharapta! :x
Reggelre sajnos megint felkúszott neki, ha ez a 3 napos láz, akkor ma kellene a kiütéseknek, foltoknak jelentkeznie. Kivi vagyok mi lesz. Azaz egyáltalán nem vagyok kiváncsi. :evil:

Móni, én voltam már Rovinjban, csúcs a hely, annyira szép és hangulatos! Biztos szuper lesz!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Edit
agyerek bármit mármilyen életkorban félrenyelhet,minden babafüggő,hogy hogyan tanul meg rágni vanaki szeret van aki nem
Ha félre nyel a gyerek,fejjel lefeléfordítani és ütögetni a hátát.

Tojássárgát hús helyett szokják adni,megfőzöd a tojást és a sárgáját beleturmixolod a cuccba


ÉN egyébként tudjátok miért vagyok zizzent nagyon?mert nem tudom amikor ennyire sír meg nyüszi miért van,csak azért mert babás dolgai vannak,éhes,szomjas,fáradt,álmos,fogzik vagy valami nagyobb baja van?? na megvolt a nagy alvás,juhéé fél óra és folytatódik a sírás
Vendég
 


Gabcii, mi lesz az ünnepi fogás?

Kikuka, veletek mi a helyzet?

Még annyi dolgom van, Apa szabadnapos, de kint szerel a garázsban, úgyhogy Babszemmókusmanót megint én szórakoztatom, közben meg végezném a dolgomat..Annyira meleg van kint és bent is, nemsokára felmelegszika medence vize, aztán csobanunk egyet. Ja igen, képzleljétek tegnap este Lénike kapott az apjától egy original távvezérlőt, de tiszta állapotban, úgyhogy most az a legkedvesebb játéka :lol:

Kép El a kezekkel, ez csak az enyém!
Vendég
 


Jaj de cuki Lénike!

Úgy látom, sokunknak nem fenékig tejfel mostanában az élet, reméljük, hamar vége lesz ennek a negatív időszaknak. :? A legrosszabb ez a rohadt bűntudat az arénázás után...

Kép
waterlilly
 
 


Petra már kb. 1 órája alszik :D

Igen ez bűntudat engem is gyötör tegnap meg persze ma is vagyis mindennap van hiszti én leszoktam ültetni a kisasszonyt a tükör elé és beszélek hozzá, hogy most így nagyon csúnya meg miért van ez a hiszti stb.
Lehet, hogy még sz@rt se ért belőle de utána nem hisztizik. :D

Az éjszakai csukott szemmel, felállva sírás meg a csúcs nálam de hála hamar visszaalszik, de persze akkor csinálj ezt amikor én pont elaludtam :(

No megyek összekészítem a cuccost és ha ébred Petra utána megyünk anyukámhoz. :arrow:

Egy kép még:
Kép

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Anett, jó, hogy jöttél! És kérem csak pozitivan! Karácsonyra már be fogtok költözni, és milyen jó lesz az új házban ünnepelni a Karácsonyt!!! Ez új ház egyébként?
Az altatással kapcsolatban: én azt vettem észre, ha valami új tudományuk van, akkor azt leginkább lefekvés előtt gyakorolják, tudj' Isten miért. Panka mikor tanult 4kézlábra állni, sokszor az éjszaka kellős közepén mutatta be a tudományát, tiszta kóma állapotban.

Móni, közben irtam, hogy megjött a kiscipő, de volt szerencsére B verzió is, mert a nagynéném vett egy Zara balerina cipőt, zabálni való. Szóval végül 2 cipője is volt :lol:

Timi, nagyon irigyellek, hogy mentek nyaralni, biztos nagyon jó lesz, és az is, hogy végre négyesben lesztek. És talán a sós tenger és a levegő is segit majd!!!
Munkahelyemre visszavennének, de ki akar 10-12 órát robotolni PP mellett? Talán ha lesz valami 4-6 órás projekt munka, azt elvállalom...még meglátom.

Gabci, nálunk a 'komolyabb' játékok se jönnek be. Asszem elfogadom, hogy PP ilyen. Ő velem szeret játszani, meg a TV-vel és a szekrényajtóval :D
Anyós jó fej :evil:
Boldog Szülinapot!!!

Edit, Léni már mászik? De ügyes! Asszem lemaradtam valahol :wink:

Jutta, tönkölyös cuccok nem jók, ugyanúgy glutént tartalmaznak. Én most azt tervezem, hogy veszek glutén-, tojás- és tejmentes sütőlisztet kenyérhez és süteményhez és magam fogok sütni.

Panka 2. keresztneve Katalin lett.

Ramikának jobbulást, nagyon csinos a kis rózsaszin rucijában! :wink:

Bea, gondolom nem bántad a semmittevést, jó is az néha! És Réka nagyon ügyes kislány, hogy már szobatiszta!
Botikának is jobbulást!
Nagyon szép tőletek, hogy befogadtatok egy kutyust!!!

Prücsi, legközelebb engem vigyél el B helyett, olyan jó kis programokat szerveztél! Én igérem nem fogom kiboritani az almalevet. Ugye nem haragszol, de én szétröhögtem magam a történteken, de azért együttérzek Veled :wink:
És akkor B.-nek is jobbulást szegénykémnek!

Mogyo, szegénykém, sajnállak! Én már attól rosszul vagyok, ha a spirál szót meghallom :shock:

Móni, ha már fél éve jártok úszni, hogy lehet, hogy csak mostanában merültetek először? :shock: Jankának az elején még megvolt a búvárreflexe, akkor miért nem? Nálunk a 3. alkalommal már merülés volt. Azt mondta az oktatónk, hogy 2 éves korukra viz alatt átúsznak már egy kisebb medencét egyedül 1 levegővel. Szerintem az azért jó, szóval ne légy türelmetlen!

Nadinnak boldog hófordulót.

Na most egyelőre ennyi, elég felületesen olvastam csak vissza, termeltetek rendesen!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


És akkor képek:

Kép Keresztelő előtt szép ruhában Kép Kép Itt már megkeresztelve Kép Ügyeske Kép Dinnye evés

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Zsu! Hmmm, tessék figyelni! Janka kb. márciusban merült először! Én azt írtam, h a mostani volt az első tökéletes merülés! Amúgy mi most karikába víz alatt próbálkozunk a merüléssel. És túl vagyunk a szembe vagyok a gyerekkel és úgy merül, oldalt fogom, úgy merül dolgokon...
És már dinnyét eszik Panka? :shock:
Amúgy naggyon csinik teccenek lenni!
Vicuska! Reméljük szupi lesz, és hát én is kíváncsi vagyok, h megvan-e még a kedvenc kis éttermünk Rovinjban! :wink: (Rami a hajcsattos képen nagyon zabálnivaló!)
Gabcii! Hmmm, tessék figyelni! Két fogas Janka (alsók), és mintha fenn is valami mocorgás lenne, mert néhány napja nagy nyávogások vannak kaja-ügyben néha. De én nem szeretek mindent a fogára fogni. Szal nem tom, egy tény, alsó kettő nyuszifog kinn van!
Meredek a nyaralásunk? Gabcii, a horvátok ebből élnek! Mindenki szállásadással foglalkozik! És akkor az mennyire meredek, h Toulouse-ból Párizsba stoppal, majd onnan Frankfurt-Münchenen át haza stoppal? :lol: Hmmm?! Az mostmár nekem is meredek! Nem is tudom mit fogok csinálni, ha Janka nyomja majd a hippi dolgokat! A hajam kihullik az bizti. Mint anyámnak, amikor meglátta anno, az egyik srácot, akikkel kinn voltunk a most oly' divatos bolgár naposparton. Kicsit összevesztünk a pasikkal, ők hazajöttek mi 3-an csajok maradtunk! Voltam vagy 18-19! Tele voltunk lével (a forint akkor ott komoly valuta volt!), és amúgy is nagy hapsizásban voltunk... Anyám majdnem összeesett a rémülettől!
Andi005! Bírom Petrát, mindig olyan nagy mosolygást csap a képeken! 8)
Na el, mert most sz*r a kedvem... és még egy csomó dolgot el kell intézni! (Pl. macska állatdokihoz..., cuccok pakolgatásának elkezdése stb.)

Kép
ermoni
 
 


Móni, bánja kánya, legyen "had a farm". De ha most az "íjjaíjjaó"-t is leírod helyesen, akkor lehidalok :lol: :lol: :lol:

Ezt meg még Neked akartam elküldeni. Mi Rovinjban voltunk 2 éve, a 1,5 éves B-vel. A Villas Rubin apartmantelepen. A szállás jó volt, olyan sorházas jellegű épületekben, mindegyikhez kis kert. A part viszont kavicsos, bár B nagyon élvezte szedni őket, csak cipőcske kellett rá. Viszont a szomszéd kemping vadi új medencéje király volt, így oda jártunk át (5 perc gyalog a parton). A gyerekmedence hatalmas, de csak bokáig ért, szóval klassz volt. (igaz, B csak ücsörgött a szélén, merthát ő nem járt babaúszni, ez azért akkor hátrány volt)

Keresem a linket!

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Móni, íme a rovinji linkek:

Villas Rubin
http://www.maistra.com/en/Home.aspx?PageID=188

Ez meg a szomszédos kemping képei (nézd a medencéket (na, én most ott szeretnék lenni)

http://www.maistra.com/en/Home.aspx?PageID=163#

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Prücsi! Én is ott akarok lenni! :lol: :lol: :lol: (Villas Rubinban nem volt hely! :lol: )
:lol: :lol: :lol: Ööö, csak h lehidalj: eieio! :lol: :lol: :lol: (Még mindig bírlak! :wink: )

Kép
ermoni
 
 


Ja, még Móninak!

És itt olyan, de olyan finom halat ettünk, h utána még visszajártunk sokszor vacsizni. (ezt valahol Rovijn közelében az útszélen találtunk)

http://www.tugurio.hr/ENG/home.asp

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Sziasztok,

Gabcii:
Boldog szülinapot.

Zsu:
szépek vagytok.
A hajad nem ilyen volt? :oops:
nyammm dinnye, én idén még nem is ettem. :twisted: :twisted:

Mogyo:
a balaton nem a világ vége. Gyógyszertár ott is van. :)
én nem nagyon viszek semmit, ha kell veszek ott.
felelőtlen vagyok? :oops: :?
ok, küldöld az más, bár most is ott vettünk ezt-azt, de én belföldön nem viszem a fél otthoni gyógyszertárat.

Móni:
hajráá nyaralás. :)
Max alszotok a kocsiban. :lol: :lol: :lol: :lol:
Én Horváthországban még nem is voltam, juteszembe. :?

Nálunk épp a klímát szerelik. A gyerekszobába. :roll: Eddig enm volt, de gondolom kevésbé ártalmas, mint a 36 fok, nem?
A többi helyiségben van, de oda nem szereltettünk, a kismamában azt írták, h nem szabad. :lol: :lol: :lol:

ésssss.. a hiperszuper bébiőröm bírta 1 hétig és beadta a kulcsot, semmit nem csinál. fasza. :evil: :evil: :evil: meggyűlik a bajom a Brendonnal. :x

Kép
Kép
h@jni
 
 


Mogyókám, a gyereket semmiképpen ne hagyjátok otthon :lol: , amúgy a gyógyszerek nagyon fontosak (nekem kisebb hátizsáknyi szokott lenni). Kell a hányásra, hasmenésre, szorulásra, napégésre, szúnyog, kullancs ellen, stb, stb

Még a régi orvosunk ezeket írta fel, mielőtt elutaztunk (azóta én már homeopátiás szereket viszek főleg, de azért ezeket is):

- Smecta por (hasmenésre, nem csak babáknak)
- Humana elektrolyt (kiszáradás elleni vízben feloldandó por) - receptre - Ez nagyon kell, egyszer B majdnem kiszáradt, csak ezt tudtuk belédiktálni
- Fenistil csepp (allergiás bedagadásos állapotok elkerülése végett) - receptre
- Brulamycic szemcsepp (antibigyós szemcsepp, szemösszetapasztós kötőhártyagyuszis állapotokra - ki tudja mit ken a gyerek a szemébe) - receptre
- Daedalonetta végbélkúp gyerekeknek (utazásos hányásos állapotokra)
- Cebion csepp
- Bepanthen plus (ez sebkezelésre is jó)
- Calcimusc (allergiára) - receptre
- Laevolac (szorulásra)
- Normaflore (bélflóra helyreállításra)
- lázcsillapításra valami (Panadol, Nurofen)
- kullancs és szúnyogűző, no meg kullancskiszedő csipesz (ez ilyen egyszerhasználatos cucc, a gyógyszertárban vettem)
- lázmérő
- naptej

Hát, így elsőre.

Kiri, rendbehozom a göthös gyerekeimet és jövő héten tőlem jöhet a Kopaszi gát (a héten még Apa szabin van, meghát mára Ábel is köhög rendesen, mindjárt viszem is a dokinénihez)
Éjszakákhoz kitartást!

Zsu, Pillerpanka nagyon csini!!!! No, meg Te is. Küldenék 5 fölös kilót, átveszed?

Rohanok, mert Ábel éhenhalni készül, Apa meg nem tudja megszoptatni...

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


sziasz
nálunk ma másodszor van alvás. oké az elős rövidecskére sikerült, de h még egy??? :shock: közben medence híján kádban pancsoltunk (igen, én is :D ), délelőtt homokozó, délután apavárás és talán kisebb vásárolgatás, h legyen mit tenni a Móni-féle pizzára 8)

micsoda képek, linkek röpködnek!

Hajni, brendon :x oszd ki őket, rájuk fér!
36 fok van benn?? :shock:

nálunk nem sok történés van, reagálni sem sok kedvem... kissé purcant vagyok a sok munkától. ma 'pihenek' :P
mindenkinek jó délutánt és eseménymentes éjszakát!
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


ja,. és Gabcinak soksok boldog születésnapot!!!!!

Kép
an°°di
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: