Új privát üzeneted érkezett!

Készültek ma képek a Petőbe, feldobok párat. Remélem nem gond! :wink:
Kép
Bohócosat játszottunk.
Kép
Cintányért kellett össze ütögetni.
Kép
Bohócot rejtő doboz. Kiugrik a bohóc ha felnyitja a tetejét. Nagyot rötyögött rajta. :D

KépKép
csongria
 
 


Az első képen látszik "kicsit" fáradt vagyok. (szem alatti karikák) :shock:

Még egy pár.
Kép

Kép


Kép
Csoport kép!

KépKép
csongria
 
 


Timi! Én is szalma vagyok ma reggeltől. Bizonytalan ideig! Apa Egerben van. Ott nyit boltot a cég és kell rendezni a dolgokat. Sajnos bizonytalan meddig... :(


Egyetlen egy előnyét tudtam felhozni, hogy nincs a férjem itthon. Nem kell erőlködnöm az ébren maradással amíg hazaér vagy, hogy beszélgetni tudjunk. :oops: Szigorúan beszélgetni. Másra nincs erőm... :oops:

Panka! Nagyon édes a kép! :D Holnap most már tuti megveszem a babamagazint. :wink:

KépKép
csongria
 
 

 
 

Jóreggelt!

Isten éltesse nagyon sokáig a mai szülinaposunkat, Petit! :)

Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Kedves Peti! Boldog Születésnapot kívánok Neked és Anyucidnak!

Mert hát ki érdemli meg jobban a születésnapi jókívánságot, mint anyuci? :D

Kép KépKép
lorca
 
 


Jó reggelt!

Timo: sajnálom, hogy nem jó az uszi időpontotok. Mi is most a függőleges merülésnél tartunk, először én is hüledeztem, de Linus élvezte. Szerintem ezen Pankáék már túl vannak. Szeretnék nyárra én is eljutni valami hasonló szintre.

Emo: örülök, hogy ösztönzően hat rád Linus evése… Autóba mi mindig kedvenc játékot vagy valami teljesen új dolgot viszünk hosszú útra.
ELO: passz

Foltok: A banán foltot mivel szeditek ki? Ha önálóan eszi és nincs rajta a kabát, akkor iszonyat, hogy néznek ki a ruhái… Még a domestos sem szette ki…

Petinek Boldog 1. Szülinapot!

nanica
 
 


Peti! Nagyon nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk Boldival!!

vissza is olvastam egy évvel ezelőttre, nagyon izgi volt a friss apuka bejelentkezése hajnalban :lol:

Kép
Kép
agiboldi
 
 



jó reggelt!


PETI! :lol:
Kép

pankaa
Varilix az oltás neve és akörül van ahogy lorca írta (2 hete kapta meg ea de már elfelejtettem az árát :oops: )
csipeszes Emili nagyon édes! :lol:

szalma lányok :lol:
minden rosszban van vmi jó :wink: de azért ne mirigyellek benneteket :roll:

ria
kedvencem az első ( Beni bohóc :lol: és a köv adag első fotója ahol középen térdel :lol: olyan szép rajta :lol: )

emőke
sztem egy komolyabb cég nem nagyon ad ELO-s pénzügyi végzettségre... :cry: ink vmi pénzügyes fősulit vagy továbbképzést keress. Kecsón a Kadában ( http://www.kada-kkt.sulinet.hu/page.php ... b06cc37126 ) sokfélét ajánlanak...
vagy az Övegesben http://www.ovegeskepzo.hu/

nanica
Lea is csak egészben hajlandó a banánt elfogadni :lol:
nem adom oda előke nélkül...
nekem az alma a nagy ellenségem 8) próbáld ki esetleg pankaa mosóporát :wink:

karalábé nyersen fini...nekem :oops: :lol: nem tudok segíteni :lol:


rólunk
mint látszik nem indultunk el a szemészetre
Lea lázas... (a legmagagasabb 39°C volt hajnalban) :cry: semmi más tünete nincs továbbra sem kicsit talán levertebb, többet bújcsizik de sokat rötyög, játszik nem tudom mi ez? :roll:
Eddig a Nurofen vált be azzal akár 6-8 órát láztalan...a fél Germicid után 2 órával újra lázas volt... :shock:

róki
Szilvinek sem volt semmi egyéb tünete a lázon kívül?

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


2 hete kapta meg LEA :oops: :lol:

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


BOLDOG 1. SZÜLINAPOT PETI!!! :D
Kép

Ria
Nagyon tetszenek a képek! És már a fotókról is látszik, hogy mennyit fejlődött Benike! :D

Május, Ágiboldi
Mentek ma játszóházba? Ha igen kb. mikor, mert lehetséges (nem biztos), hogy csatlakoznánk.

Mazsi
Jobbulást a kis Leának! Gyógypuszikat küldünk!
lora7
 
 


Lora, igen, kb fél 2-2 körül érünk oda, gyertek! Mások is (Lurdy)!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


sziasztok!

Alvást már megint elkiabáltam! Hajnali 4-től 5-ig fent volt. Nem sírt csak helyezkedett meg dumcsizott de ez pont elég volt hogy mi ne tudjunk aludni. :evil:

Petinek boldog születésnapot!

thelga

Játék nálunk sem igazán megy. A pakolás a kedvenc, polcról, szekrényből, székről, ahol talál vmit. Meg a könyveket szereti még. Van egy kinyitható fülecskés könyve azt nagyon nagy kedvenc.

bozotka

Evés tényleg jó ötlet. :wink: Már el is felejtettem hogy utoljára is hazafelé egy jó fél órát elvolt egy száraz kiflivel.

lorca

Nekem is szimpibb a suli, csak az dupla annyiba kerül, meg akkor egy napra vagy délutánra valakire bíznom kell Lilit.

mazsi

Leának jobbulást!
Köszi a linket a Kadán gondolkodtam én is csak be kéne mennem a suliba hogy jelenleg mi a helyzet. Mondjuk apa lesz szabin márciusban, akkor lehet hogy ráveszem magam.

Kép
emoke27
 
 


BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT PETINEK!
Kép

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!

Nagyon Bolog Szulinapot Petinek!!!!

Nagyon szepen koszonom a batoritasokat a jatszassal kapcsolatban! Tegnap a formabedoba veletlenul sikerult beledobni a kor format! Hurra! :) A csörgőket Áron is rendeltetésszerűen használja :)

Emőke,
300km eleg nagy táv, remélhetőleg alvás is lesz benne. Egyébként csörgőket, könyveket, ragókákat viszünk az ilyen hosszabb utakra.

Lorca,
Koszi! :oops: Valóban kicsit ideges volt, még az az egy mondat is kis hibával ment.
Le a kalappal előtted, hogy Business English-t tanitasz!!! Iszonyú macera lehet felkészülni.

Ria,
Nagyon aranyosak a képek Beniről! A karikák a Te szemed körül nagyon mélyek :( reméljük egyszer ezen is túljuttok.

Szalmaság: :(
Timi,
Ezek szerint nem most hetvégén tartjátok majd Lillus szülinapi zsúrját?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Játszóházba menőknek jó szórakozást utólag is.Képeket rakjatok ám!
Ma voltunk mozgásfejlődéses úszáson.Laurának nagyon tetszett.Ma még csak ismerkedtünk a vízzel és babafogást gyekoroltuk,meg vízi masszásba raktam bele.Sajna Laura keresztelőjére kapott fülbevalója,ami biztonsági záras elvileg elveszett a vízbe.Nem találtuk meg.Általába 3-4 baba,gyekek tornázik egyszerre csak a vízbe,de mi voltunk a legkisebbek és igazából nagyon kilógtunk a sorból.
Valaki viszi uszni a gyerköcöt az hogy fogja a vízbe?
Nekem a fogás elöször olyan furcsa volt,mintha a torkát szorongatnám.

Rokica
Amilyen sürün tudsz,gyere csak.Úgyis mindenkinek annyi kérdése lenne hozzád.
Biztos jó egy kis kikapcsolódás gyerekmentesen,ha munka is.
Szilvinek jobbulást.
Ha nem gond engem is érdekelne,miket tudnak mondani a bölcsibe.

Lenne egy kérdésem is,ha olvasod.Igazából a véleményedre lennék kiváncsi,mint pszihológus és szoptatási tanácsadóként.
Vízi torna után meg kellett ott szoptatnom Laurát és pont akkor az ovi pszihológusa járt arra és kérdezte mennyi idős Laura.Azt mondja jó lenne apránként elválasztanom a cicitől,mivel nehezen fog elszakadni tőlem érzelmileg. :shock:Igaz ez?Szerintem ez a dolog nem fog későbbiekbe gondot okozni,meg inkább hozzám ragaszkodjon.

Panka
Ezeket a dolgokat bizti nem csinálnám a vízbe.De ti nagyon bátrak vagytok.
Nagyon jó a csipeszes kép. :lol: Hogy tűrte,hogy ennyit fel tudtál rakni?

Ágiboldi
Nálunk is tünnek el játékok,főleg olyan helyekre ahonnan bizti nem bányászom elő,de pont akkor akarnak játszani vele.Én is akkor szeretek játszani a játékokkal,mikor minden megvan,de vagy Laura lop el valamit,vagy Dani rakja le valahová és utólag nem emlékszik rá hová tette.

Május
Hát ez jó kérdés.Daninál mivel tápszeres volt babatejet adtam neki,de a tejallergiája után meg a sinlacot itta.
Most nem tudom mit csináljak,ha elfogy a tej,de valahogy nem húz a szívem egyik fele se.Én most úgy gondolom egyen akkor kefirt,joghurtot,....többet és nem adok neki tápszert.Ismerőseim körébe vacsorára általába már 1 éves kor után ha nem szopiznak rendes kaját kapnak.Aztán,ha elfogy a tejem,lehet kétségbeesek,mit adjak.

Emőke
Szerintem nincs összefüggés,hogy mennyit szopik és még mellette mennyit esznek szilárd kaját.Az miatt nem kell kevesebb szopit adnod.Ez az Én véleményem.Lehet,hogy a tejcsi neki egybe a vízzet helyettesíti.Nálunk Laura szopik minden kaja elött és állandóan eszik valamit.Már van hogy dudosuk elöle a kaját.De szerintem ő se sokat hízott.Jövő héten elvileg megyünk méreszkedni,majd írom mennyit hízott Laura.
Lehet,hogy jövő honapba meg sokat fog hízni.
Autóba nálunk is nehéz lekötni,de szoktam apróbb játékokat adni neki,vagy viszek könyvet és mutogatom.Meg az ablakból mutogatom neki miket lát.

Bozotka
Ha mész szopis tanácsadásra,azért írj mi volt.
Zsófinak még mindig ekkora haja van mint a képen?Vagy levágattátok?Annyira irigyellek miatta,mivel már kis csatokat be tudtok rakni a hajába.

Lorca
Lehet rosszul fogalmaztam,Én se azt akartam írni,hogy megehetik,hanem ha megeszik nincs bajuk tőle. 8)
Galériátokba a lépcsön fel is megy Szabi?

Ria
Nagyon jók a képek.Tényleg nagyon családias közegbe tornáztok.Itt csak szigorú torna van 45 perc,amit a gyógytornász csinál.Foglalkozások azoknak a gyerekeknek van aki oda jár oviba,de sajna ők vagy mozgáskorlátozottak,vagy fogyatékossággal születettek.
Rakjál csak fel képeket.Egyiken nem véletlenül Móni fia is rajta van?
vagy rosszul láttam?
Nem irigyellek az egyedüllét miatt.
Levelet megkaptad?

Nanica
ötletem gyerek részére nincs,de rántani állítólag nagyon jó a karalábét.Én még nem kostóltam.
Levelet megkaptad?

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!


Panka,
Nagyon jo a csipeszes kep!!! Gondolom, nem Emili rakta igy magara, hanem a bolondos anyukaja volt a ludas :)

Mazsi,
Jo, hogy ugy dontottetek, hogy nem utaztok! Leanak jobbulast!! Gyogyuljon meg minel gyorsabban.

Dana,
Szerintem van osszefugges, hogy mennyit szopnak, es mennyit esznek utana. Az anyatej edeskes izu, kaloriadus folyadek, nem olyan, mintha sima vizet itatnal vele. Ugyhogy ha sok tejcsit iszik, akkor valoszinuleg kevesebbet fog utana enni. Legalabbis szerintem.
Ja, es a pszihologus hulyeseget mond (bocs Roki, hogy beleavatkozom, de ugy erzem, ekkora blodseg mellett nem mehetek el). Teljesen jogos, a leheto legjobb megoldas volt Laurat ott megszoptatni! Es szerintem sem ebben a korban okoz beteges kototest az anyahoz, ha szoptat.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Jajj, bocsi 2x is írtam az újságot :oops: , a másodikat nem ide akartam. :oops: :D

PETI!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!
Kép

Lin!
Nem, Emiliapu rakta rá. :lol:

Ria!
Nagyon jók a képek, jöhet nyugodtan. :wink:
Az elsőn olyan kis kedvesen néz!:)
Aranyos, vagy de csak miattam ne vedd meg!
:oops: :D
Ha érdekel vkit a kép, akkor felteszem ide. :wink:
Csak a fényképe van benne, meg a neve, születési dátuma.

Nanica!
Az a meglepő, hogy Emilivel a vízben bármit meg lehet csinálni, semmi ellen nincs kifogása. :roll: Ha merülni kell akkor merül, de volt már hogy Tamás bedobta avízbe, persze csak éppen hogy, nem magasról és semmi!Kivette avzíből, és játszott tovább a kacsájával,mintha mi sem történt volna!Hihetetlen ez a kiscsaj, mindig meglep minket vmivel. :D
Banán:nekem kijön a Domestos fehérítővel.
Karalábé:én is azt főzök holnap, és van egy tuti receptem(olyan is megette, aki életében nem evett még levest, karalábét meg főleg!
:wink: )
Karalábé leves húsgombóccal:
Hozzávalók:(attól függ hány személyre, én most azt írom, hogy magunknak mennyit szoktam, ezt utánna esszük 2-3 napig)
3 karalábé(átlag méret)
2 répa, 1 fehérrépa,
50 dkg darált hús(lapocka),
só bors, vegeta, petrezselyem,
1 db. hagyma,
3-4 evőkanál rizs,
2 tojás
fűszerek amiket zöldséglevesbe szokás tenni(petrezselyem, lestyán, zeller)
Karalábékat, zöldségeket megpucolni, én hosszúkás csíkokra vágom a karalábét, nem kockára.
Húst a rizzsel, tojással, só,borssal, friss! petrezselyemzölddel vegetával(már aki használ, én kihagyom),apróravágott hagymával összekeverni.Előtte már fel lehet tenni a vizet, és bele a karcsikat, zöldséget, hogy forrjon fel, majd akkor beletenni a húsgombóckat(így egyből összefő a külseje, és nem esik szét :wink: ).Tálalása:1 tojássárgáját kikeverni egy nagy pohár tejföllel(vagy kicsivel is lehet), só-bors bele egy pici.Ezt a szószt kell a tányér levesbe tenni!Figyelem!!:enélkül nem igazi a leves!!Teljesen más íze van ettől!Nagggyon fini!!!!!

Mazsi!
Köszi.
Leácskának gyógyuszik!!!!!!!!!!!!

Voltunk ma tornán, de mint ismét kiderült, nem is kellett volna mennünk!!!! :x :evil: Csak azt nem értem, nekem miért nem szólnak???Miért nekem kell kitalálni, hogy a tornász csajnak ezen a 7en más csoportja van?????De beengedett a mostani csoportba, mert ott is csak mászó babák voltak, ha már elmentünk legalább ne potyán.Holnap is megyünk.De hétfőn felhívom a magán Dévényes tornász csajt!Kezdem unni.Ráadásul most mutattam Emili járását, hogy a jobb kezét fogva csak húzza a jobb lábát, a ballal meg akkorát lép mint egy ház :evil: Na majd meglátom mit mond rá, 20.-án megyünk a drnőhöz is megmutatni.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Peti!!! Kép


Dana! Nem kaptam meg még a levelet. :(

Voltunk vérvételen kicsit sírt de egész jól bírta. Nálunk is 4-5 hét at eredmény. Csak odafelé, meg hazafelé a metrótól nagyon megijedt és nagyon sírt alig tudtam meg vígasztalni. Végig szoritotta a kezemet. :roll:

Annyi mindent akartam írni. De elfelejtettem. Na olvasok még egyszer. :oops:

KépKép
csongria
 
 


Dana!
Jó uszikázást nektek is!Majd meglátod, belejöttök ti is!
Ott, helyben nem olyan vészes a merülés,mint leírva, talán azért is vagyunk ilyen bátrak, mert látjuk rajta, hogy nagyon élvezi, és még ha be is nyel vizet, akkor kiköhögi, és már "rohan" is tovább játszani. :D Egyébként ő direkt is issza a vizet :? :x Itthon a fürdőkádban is. :roll: Szerintem neki sokáig megmarad az uszi, későbbiekben is, mert látványosan élvezi, már amednce szélén reszket, annyira menne bele, nyújtja oda a kezét, alig ehet levetkőztetni, ő egyből fejest ugrana. :lol:
Csipeszeket nagyon szereti, csak leste, hogy ráaggata Tomi, és nem is piszklta őket, így jött-ment alakásban:D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Meg akartam venni az újságot egyébként is de most legalább nem felejtettem el. :wink: Ilyen hülye gyógytornászokat! :roll:

Dana! De az ott Botond, Mónika kisfia. :)

Mazsi! Jobbulást Leának! Nekünk már egy ideje egész Germicidet kellett adni. :roll: Sőt most 1 év után már egy erősebbet írtak fel. De egyébként nekünk se hatott a germcid. :evil:

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok

Bocsi ha valakit kihagynék, de 3 napot kellett visszaolvassak !

Jelentkezem jó a gépem és képzeljétek a fényképeket csodával határos módon meg tudták menteni, a külső meghajtó viszont tropára ment ! :cry:

A Vista helyett Win.XP-t programot raktak fel a gépemre, egy rémálom, de majdcsak rájövök a dolgokra, a Vista sokkal könnyebben kezelhető volt !! :cry:

Pann

Nálunk is fürdés közben megy a fitymavisszahúzás, nagyon jól, mert apuka kb. 1 hónapja rendszeresen visszahúzza, már teljesen vissza lehet húzni !

Dana

Nagyon jók a képek a gyerkőcökről !!:lol:

Sno

Ki ez a nagyfiú az avatar képen ????

Nanica

Banán folt =ecetes olló nálunk legalábbis ! :wink:

Nagyon szép függönyöd van, gyerkőc nem tépi le, csak azért
kérdem mert Tomi állandóan !!!

Úszás: 6 méter vízalatt folyamatosan, lábközt apa vízalá lenyomja én kiveszem Tomit(halacskázás), örvény-apa megy hátrafele örvényt képez és elengedi Tomit akit az örvény sodor magával apa után (így leírva nem tudom érthető-e ?)

Helga

A nagyágyon elalvással nagyon vigyázz Tomi így kezdte a kiszokást, aztán nem volt utána csak nagy kínok sírás-rívás árán visszaszokni a saját ágyába !!!! :wink:

Most jelenleg a saját ágyában alszik este 9-től reggel fél nyolcig, de volt egy hét míg ő éjszaka átkéredzkedett hozzánk ott éjszaka játszott maj nagy nehezen elauld melletünk. :wink:

Lorca

Nagyon édes a kis loboncos avval a hatalmas szemével és Nati is nagyon aranyos, milyen nagyok mind a ketten !!!! :o

Mazsi

Borsostokányra mi is mentünk volna !!!Hi-Hi-Hi !!! :lol:

Pankaa

Csipeszes kép isteni !!! :lol:

Vízivás 3 dl-re leredukálva !!!Pi víz

Tojáslevesbe tejet, receptet leírnád ????(imádom a hagyományos tojáslevest) :wink:

Mosópor tanács a lehető legjobbkor jött !!!

Csongria

Nagyon cuki Beni a Pethős képeken, tényleg látszik, hogy sokat fejlődött !!

PETI BOLDOG SZÜLINAPOT !!!!!!!(Sok Boldogságot a szüleidnek is !!!)

Tegnap voltunk egy nagyon kedves gyerekorvos ismerősnél aki megnézte Tomi szemét, azt mondta, hogy csak széles az orrnyerge, semmi baja a szemének, de az én megnyugtatásomra adott beutalót a Logodi utcai szemészeti szakrendelésre !!

Ő minden védőoltást javasol fel is írta, hogy mikor melyiket ajánlja !!!(nem olcsó, de be adatom mindet neki)

Ja alegfontosabb megvettem az első szandált és kintre a cipőt !!!
A Rétköz u.-i cipőboltban vettük, mindenkinek tudom ajánlani a helyet én is, és a kiszolgálás valami fantasztikus, tudjék az eladók, hogy miről beszélnek, Tomit felállították egy üveglapra ami alatt tükör volt és lehetett látni a kis talpát, és az ő lábához igazították még a talpát is. Majd rakok fel róla képet !!!Szerintem szuper mind a kettő, nincs benne se haránt, se hossz emelő csak sarok és kemény kérge van, az egyik tépőzáras a másik fűzős, mind kettőt percek alatt leveszi egyébként ha már unja !!!
:lol: (Köszi az ötletet annak aki felírta a bolt címét !!!! :wink: )
[/b]

Kép
kditke
 
 


Ditke!
Dejó, hogy megvannak a képek!!!!
Tojásleves:
1 hagyma apróra vágni>liszt,olaj>dinsztelni>pirospaprika bele, felönteni vízzel, babérlevél bele, megfőzni a hagymát, majd 1 felvert tojást lassan belecsurgatni.Sózni, és én tárkonyt is szoktaem beletenni, meg egy kis tárkonyos ecetet. :wink:
Ez az örvényes dolgot nem értem. :roll: Videó nincs róla?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jaj,a tej mimaradt, azt is teszek bele, amikor már felforrt a víz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa

Köszi a receptet !!! :lol:

Szóval az örvény érthetően: Apuka megy hátrafele a vízben elég gyorsan , így örvényt képez maga előtt, Tomit addig siklásban húzza maga felé, aztán vezényszó, merülés a víz alá, elengedi majd az az az örvény amit apa maga előtt képez a gyors hátrafele menéssel az húzza Tomit apa fele a víz alatt, majd 4-5 lépés után apa kiemeli a vízből !(hát így sem valami érthető, de ennél jobban nem tudom leírni, van videónk víz alatt és felett, de az kb másfél órás és avval senkit nem szeretnék terhelni !!!) :wink:

Kép

Kép
kditke
 
 


A másik cipőke képe lemaradt. Kép

Kép
kditke
 
 


Ditke!
Köszi így már értem.Vhogy így képzeltem én is.
Szépek a cipők.Miylen márka?

Sági!
Most néztem a 2 levelet amkit a közösbe tettél, hát állat! 8) :lol: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kditke
Jó, hogy visszatértél! :)
Szépek a cipik!

Dana
Nálam Brigi pl. szopi után semmit nem hajlandó enni. Max. egy óra múlva megint éhes. Viszont kaja után bármikor hajlandó szopizni! :lol:

Május, Ágiboldi
Bocsi, hogy nem mentünk végül! Elfelejtettem, hogy holnap megyünk Dobogókőre és még pakolni, vásárolni, rendet rakni stb. kellett. :oops: :lol:

Jaj és nem is újságoltam még, hogy Briginek áttört a 6. fogacskája is! A jobb felső kettes! :D

Szóval mi holnap elmegyünk hétvégézni! Remélem azért lesz egy kis jó idő is. Jó hétvégét mindenkinek! :D
lora7
 
 


Pankaa

A cipők fajtája : Salus.

Lora

Nagyon aranyos vagy köszönöm a kedves üdvözlést !

Jó pihenést kivánok nektek a korai hétvégére, jó időt mondtak a hétvégére, biztos jól érzitek majd magatokat ! :lol:

Ügyi vagy , hogy el mersz indulni otthonról, én örülök ha nem kell kimozdulni sehova, mert félek, hogy Tomi nyüszis, ha nem a helyén van, ha nem pont akkor kap enni, de tudom, hogy ez nem jó Tominak ! Kép Kép Imádom a rántott zellert

Kép
kditke
 
 



Sziasztok!

Ria
Ezt nem értem.Már múlt pénteken feladtam.Bemegyek a postára reklamálni holnap. :twisted:
Nanica neked se ment a levél?

Helga
Pszihológussal a dolgot Én is így gondolom,ezért is érdekel mindeki válasza.

Lora
Azt hogy csinálod,hogy szopi elött eszik és utána még szopik?Laura elötte szopik és meg akartam fordítani a menetet,de nem sikerült.

Kditke
Jók a cipők.Még zellert nem rántottam,de most lehet megpróbálom.

Panka
Remélem tényleg élvezni fogja az úszást Laura.Én már azzal is meg vagyok elégedve,hogy nem sírt.

Csajok milyen volt a játszóház?Annyira csönd van.Mindenki ennyire elfoglalt?

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Szia Nanica Látom neked is feltünt!

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! Peti mindenkit puszil!!! :D
Ma baráti társaságban volt "buli", hétvégén meg megyünk a nagyikhoz és folyt.köv. :D
Nagyon jól sikerült a mai összejövetel, Peti írtó jól érezte magát!!!
dobok egy pár képet!
Bocsánat, hogy most nem reagálok semmire, de be fogom pótolni!!!

Vendégek üdvözlése
Kép
Az első ajándék
Kép
Segítség a kicsomagolásban
Kép
Torta
Kép
Fárasztó buli
Kép
Vendég
 



Jaj, Dana már írni is akartam, hogy nekem megérkezett, köszönöm szépen. :) Amikor átnéztem az anagot, akkor jutott eszembem, hogy nekem meg van egy húsipari gyártók által kiállított táblázat, amiben benne van, hogy melyik termékük tartalmaz/nem tartalmaz tejet, tosját, szóját és glutént.
Ha kell valakinek szóljon és küldöm!

nanica
 
 


Petya,
Boldog 1. Szülinapot!

Sebi
Nagyon csini volt az ünnepi szerkó!

Köszönjük a további köszöntéseket!

Helga,
Én is sokáig rakosgattam Sebit elalvás után az ágyába, de ugyanez volt, úgyhogy feladtam, és aztán kiderült, hogy nem mászik el a matracról, így éjszakára is ott maradhat.
Megnéztük apát, nagyszerű volt!

Dana,
De kár, hogy nem jutott eszünkbe a lufi!

Timo,
Én ilyesmit szerettem volna 1. szülinapra (de még nem mondtam le róla, majd legközelebb):
http://www.horzrt.hu/nagykep.php?cikksz ... =&newness=
A csattogós lepke párja a mi tolós kacsánk/pelikánunk/marabunk, totál életveszély a gyerekre és a környezetre nézve is, de minden ajándék közül annak örült a legjobban.
Életkori jelenség, Sebi is besz@ribb, mint szokott, bár ő alapból az én érzékeny lelkemet örökölte.
Lillus mindig cuki, de ezen az etetőszékes képen extra helyes.

Május,
Jesszus, már másfél évre tolódott a tej! Remélem az érettségije után azért már elnyalhat a gyerek egy fagyit!
Én is kihagynám a tápszert, ha van valami kielégítő alternatíva.
Szégyenlem magam, hogy csak most szólok, de állapotom nem kielégítő volta miatt a mai játszóházazást kihagyjuk.

Nanica,
Ó, kinek van olyan magánháza, hogy tud fogadni egy babauszis csoportot?
Sebi nem kap banánt a szorulásra hivatkozva.
Ez a képsor eszméletlen. Erről eszembe jutott, hogy vajon más cicijéből is simán szopizna még egy ekkora gyerek, vagy már azért kellően lokálpatrióta (bocs a képzavarért)?
Akkor mikor is mentek Pestre?

Márpedig itt 1 éves nagytali lesz, ha belegebedünk is, mindenki megértette?!?
Sőt, még régebben jutott eszembe, hogy az 1 évesre csinálhatnánk egy 2007tavasziak kvízt. Olyan kérdésekkel pl.
Kinek nem törhetett bele a foga a szülinapi tortájába?
a. Brigó b. Beni c. Ria

Móni,
Milyen kiskád van a nagykádban a videón? Tök nagynak látszik, sőt úgy tűnik, mint egy gumi kádbetét.
Sebi most táltosodott meg ivás szempontjából, így elértük az 1 dl. Eddig sport kupakosból, de tegnap óta szívószállal fogyasztja (tök ügyesen rájött a módjára)!
Bozotka, esetleg ti is kipróbálhatnátok a szipót.

Lorca,
Mivel vágtad Szasza haját? Én géppel tevezem, de mostanában retteg a zúgó cuccoktól pl. hajszárító. Jó, nem sürgős a dolog, mert még akkora haja sincs, mint egyeseknek születéskor.
Csatlakozom a háztartási pasik csoportjához.

Dana,
Van méhviasz gyurma és zsírkréta, azt hiszem ezek ehetőek ill. nem lesz tőle baja.
Aztaaa, de irigy vagyok az elmélyült játékért!

Lin,
Apa kollégái viccesek! Mentőautóból vizsgázik, vagy sima jogsi?

Róki,
Akkor tehát minden jóra fordult a családi munkamegosztásban. Dávid is örül?
Nagyon jók a kisképek!

Ágiboldi,
Én is csak teljes készlettel szeretek játszani, ezért a formabedobó 6 elemére úgy figyelek, mint semmi másra, ami azért nevetséges az itt uralkodó kuplerájban.
Köszönöm, a Weleda cég már utalja is a részesedésem.

Emőke,
Autóba csak olyan játékot adok, ami nem jelent veszélyt fékezés, stb. esetén, eddig a gumikacsájával egész jól elvolt, a türelem fogytával szokott előkerülni a kesztyűbáb, aztán kiosztom a füldugókat és annyi. Az alvás az egyetlen tuti időtöltés.

Ria,
Beni nagyon tündér azon a képen, ahol Botival vannak hárman, de majdnem nem ismertem meg.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Kedves Peti!
Boldog szülinapot!

SNO,
Na, a szívószálat még nem próbáltam, de holnap ezzel kezdek. :wink:

Dana,
Ráéreztél tán a kérdéssel, mert Zsófi haját épp a héten éppen vágtuk (ollóval - meglepő módon egész jól tűrte). Több oka is volt: egyrészt már kicsit csúnya volt a vége, másrészt az utóbbi időben a csat többször a szájában kötött ki. Szóval, most éppen akkora, hogy nem lóg a szemébe.

KépKép
bozotka
 
 


SNO: De jó, hogy írtál :)

A magánháznak nem akarok reklámot csinálni, de bazi nagy régi ház, nem most kezdték...
Bpre még nincs meg a fix időpont. Annyi tuti, hogy a május 1-i hétvége nem.

nanica
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak otthon nagyon összecsaptak a hullámok. Nővérem kórházban, intenzív osztályon fekszik, mindenki kiborulva. Én itthon egyedül Lillussal, esélyem sincs, hogy hazajussak (busszal, vonattal 200 km), csak tipródom... :( :(

Nincs is kedvem semmihez, ne haragudjatok, ha most nem írok többet. Majd jelentkezem.

puszik!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Jó reggelt!

Timi! Nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry: Lehet tudnunk, hogy mi történt? Bali mikor jön haza? Nem tudna valaki haza vinni? Ha lenne kocsink már indulhatnánk is! :( KITARTÁST!!!!

Sno! Neked milyen jó ötleteid vannak. :D Akartam írni, hogy Sebi képe is szenzációs a vonalzón. :D

Dana! Remélem ma megkapom a levelet. :roll:

KépKép
csongria
 
 


Timi

Jobbulást a nővérednek !!!!!! :oops:

Dana

A lényeg a zellernél, hogy nagyon vékonyra legyen szelve így nem kell előtte megfőzni, én szeletelőgéppel szoktam szelni !
Nagyon fini !!!!

Kép
kditke
 
 


Jo reggelt!


Timi,
Jobbulast a noverednek!!! Gyogyuljon meg gyorsan!

Ma rekordot dontottunk reggeli ebredes cimen, 4:45-kor ebredt Aron :evil: es utana mar nem aludt vissza. Gondolhatjatok, jo merges voltam :( Most viszont durmol a nagyfiu.

Egyre erzekenyebbek ezek a bebik. Aron a robotgeptol ijedt meg a multkor, es masnap, mikor elovettem, mar csak a latvanyatol is sirt. Es hihetetlenul anyas lett. Ejszaka mas nem tudja megvigasztalni, csak en, es nappal is egyre inkabb igy van. Sot, a multkor, mikor anyukameknal jartunk, csak en lokhettem a hintat, a nagymama nem volt jo neki.

Sagi,
Orulok, hogy jol sikerult a buli! Peti annyira aranyos, ugy tud nezni azokkal az okos szemeivel. :D Latom, kapott rajzolos tablat. Nekem tegnap jutott eszembe, hogy ilyesmit is lehetne adni Aronnak, igy leadtam a rendelest a nagymaminak, remelem, be tud szerezni egyet :)

Jo lenne a nagytali, ugy szeretnek Veletek meg a babakkal talalkozni eloben is!

Kditke,
Mar en is hianyoltalak Benneteket! Nagyon szepek az uj cipellok, es Tomi hihetetlen huncut a kepeken!

Lora,
Jo pihenest kivanok Nektek a hetvegere! Remelem, a holnapi eso a Dobogó-kőt és környékét elkerüli!

Sno,
Nalunk sajnos nem matrac, hanem egy franciaagy van Áron szobájában, már többször leesett rola, így mindig nagyon rettegek, nem merem otthagyni, viszont ha a saját ágyába teszem, mindig felébred. Ördögi kör :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Nanica,
Jók a képek. :lol: Mintha Natit látnám picinek, bármivel, ami csak hasonlított, azzal bepróbálkozott. :lol:

Orsi,
Hogy megváltozott Sebi. :shock: Rakhatnál fel néha képeket. (hehe, mondom én :oops: )
Szerintem Nati egyáltalán nem bánta volna, kitől, csak jöjjön a tej. Szabival már vannak ilyen téren fenntartásaim. :wink:
Van egy egyszerű hajvágó gépem, sokkal halkabb, mint a hajszárító. Kb egy perc alatt végig lehet szaladni a haján, fel sem eszmélt, máris kész volt. A kimaradtakat ollóval igazítottam utána, de nem sokat kellett.

Timocsak,
Nagyon sajnálom. :( Jobbulást!!!

Helga,
Ha az ágyat körbebástyázod párnákkal, akkor nem esik túl nagyot. :wink: Nálunk nincs kiságy használatban, így Szabi kénytelen volt rájönni, hogy ha elindul, nagy kopp a vége. Most már nem indul neki és le is tud mászni. :twisted:

Kép KépKép
lorca
 
 


Timo,
sajnálom!

Helga,
tudom, hogy nincs matracotok, de szerintem a tuti megoldás leesés ellen, ha már eleve a földön van. Azt is csinálhatod, hogy a kiságy matracát teszed le a földre, magadnak meg mellé hajtasz egy paplant a nappali és az esti altatáshoz, és csak akkor hagyod Áront az ágyon, ha ti is már lefeküdtetek. Szerintem felesleges borzolni az idegeidet az ágyon egyedül hagyással, a torlasszal meg néha veszélyesebb, mint anélkül, mert még a normális lemászásban is akadályozhatja.

Lorca,
a picasara tettem fel néhány képet (szülinapos, apa-anya-fia, tipikus, kirándulós).
Szerintem Sebi is a Nati-félék családjába tartozik :lol:
A hajnyírást először teszteljük, az apján, ha akkor nem fél tőle, akkor van remény.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Timi, gyógyuljon meg nagyon gyorsan!

Sno, megnéztem a képeket, tényleg mennyit változott! Boldi is így szokott nagy hanyagul a kanapénak támaszkodni, közben pl. tévét néz (de ha rajtakapom kikapcsolom). Hol a másik zokni? Az anya-fiús meg szép kép, valahogy megható.

Erről jut eszembe, h megint mint a terhesség alatt mindentől meghatódom vagy megbántódom :? (nem vagyok terhes). ma a csakcsajokban volt a gyes-szindróma, nem láttam teljesen, de asszem azom van :( Pedig nem is vagyok izolálva, itt vagytok ti, csomó program, mindig megyünk valahova, stb, de a monotonitás kikészít, meg hogy nem kell valahova felöltözni és egyedül elmenni emberek közé.

Mi is ollóval vágtuk Boldi haját, de szörnyen tiltakozott, csoda, h a füle megmaradt..

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Sziasztok!

Timi
Nagyon sajnálom a nővéredet,de mond meg neki nagyon gyorsan gyógyuljon meg.Szívesen segítek ha valamibe tudok.

Nanica
Nagyon jó a kép. :D

Sno
Szerintem Laura is minden cici formát megkostólna.
Daninak is a haját elöször Apa látványán teszteltük.
És mikor a fodrász néni/barátnőm kijött házhoz/vágta a haját,beleraktuk az etetőszékbe és Én míg vágta rajzoltam vagy mesekönyvet mutogattam neki.Azóta se sír,inkább Én pirulok mikor már 3-szor megkérdi,mikor hívom fel a fodrászt,mert belelóg a haja. :oops:
Nagyon jók a képek.Tényleg mennyit változott!kire hasonlít?Nem tudom eldönteni.

Kditke
Köszi a receptet.

Ria
Ha hétfőn se megy akkor lefénymásoltatom megint.

Ágiboldi
Ez a gyes szidróma nálam már évek óta van. :cry: szőrnyű állapot,mikor csak a gyerekekkel foglalkozol/ne értsétek félre,nagyon szeretem őket/,De tényleg jó lenne néha elmenni egyedül kikapcsolódni./ezt nem boltba járásra gondolok/Ezért is találtam ki,hogy elmegyek valamilyen suliba.

Helga
Laura is egyre korábban kel. :twisted: Valaki írta az óraátállítást.Én is abba reménykedem.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Kditke

TOMINAK BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK!

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Most velem lesz tele az oldal.Bocsi.
de most vettem észre:

Bella

BOLDOG HÓFORDULÓT UTÓLAG BERTALANNAK!

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Ágiboldi,
Pedig még gondoltam is, hogy az eddigi bújós-ölelkezős képekhez képest ez nem annyira érzelem dús, de hát a lényeg ezekszerint a néző lelkiállapota.
Én is pont ezt szoktam kérdezni.
Hát attól én is tartok, hogy félkész állapotban belázad, nem is fogok mostanában neki.

Dana,
A zapjára, és azon belül is az anyósomra. Nem hittem volna, hogy egyszer még szeretni fogom a vonásait…na jó ezt nem lehetett kihagyni.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sno

Nagyon szupik a képek a Picassan !!!! Jók, hogy a nevek alatta vannak, mert olyan nagyok a manók, hogy szinte alig lehet felismerni őket !!! :lol:

Nagyon kreatív volt a torta, te itt titokban cukrász vagy és nem is mondod ??? Micsoda kis macitorta ????
Nagyon nagyot nőtt Sebi, az pedig hogy egy-két vonás visszaüt egész anyósig nálunk is ismerős ez ,Tomi szeme tisztára az anyósom szemei. Úgyhogy átvitt értelemben mindig "szemmel tart" !!
Hát ilyenek a gének !!! :wink:

Dana

Köszike !!!


No lassan készülődök a dolgozóba !!!De megint nincs kedvem !!!

Ma voltunk gyerekorvosnál Tomi bal sípcsontján egy meggymagnyi csomót vettünk este észre, mint utóbb kiderült zsírmirigy, hogy lehet egy ekkora gyereken zsírmirigy ???????????????????????????????????? Csak, hogy mi se unatkozzunk !!!!! Kép Vicsorítás Tomi módra

Kép
kditke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?