Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit visszaolvastam, és a vidék-város témához: Én alig várom, hogy visszaköltözzek, igaz Budaörsre, de nekem már az is város lesz. Rit, ahogy irtad, fél nap rámegy egy programra, és gyakran kések fél-egy órát is. Pedig ez még Pest. Ha lenne valami normális tömegközlekedés, de nálunk 10 percre van a busz, ami negyedóránként jár, jó még azt ki lehet számitani, de pl. a munkahelyemre közel 2 óra alatt jutnék el. igy a bérlet helyett elautózom a negyed fizumat. Vevő még mindig nincs a házunkra, remélem a tavasz közeledtével beindul a piac.

Kataa, nagyon édes Leon :D

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Rit
Ti meg ezek szerint tartjatok a kapcsolatot.Szolj neki hogyjojjon ide es mutizza meg a kicsit is :)
Szabad hetvege nekem is alom,bar nem is vagyom ra,meg hat a szopi ugye,de ez csak jo :D
Anyu egy napot a heten itt van,akkor vasarolok+elkezdtem a szolit is lightosan,persze ket szopi kozott.Kezd beallni a napirend es most mar tobbet eszik ritkabban.

Andi
A telihold nalunk is betesz az alvasban,nehezebben alszik el este.

Kryss
Szia,de jo hogy legalabb olvasol :)

Agi
Huu ez nem hangzik jol,drukkolok hogy valami egyszeru gyogymodja legyen ennek.
Alex most van a hajon,batyam vitte el Zalannak tarsasgnak.Kivancs ivagyok tetszik-e majd neki.

Conti
Bettinek jobbulast.
Igazad van akkor jo csak kint lakni ha nem kell bajarni napi szinten,vagy valami kornyezo keruletbe van a munkahelyed.

Parazita,Banyoci
Ti is eltuntetek!!!

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Hahó

Hát nekem épp tanulnom kéne. szorítsatok szerdán, mert elég gáz a helyzet. mire este odajutnék, rendre elalszom a tananyagon. ráadásul apjuk is lebetegedett, nem nagyon köti le a kölköket nap közben. na mind1 csak gyógyuljon meg!
jövő szombaton meg bálba megyünk, már alig várom...

Conti
Most hol laksz? azért Budaörs nem épp a centrum. vagy akkor közelebb lesz a melóhely? Budaörs egyébént nekem nagyon tecc...

Kryss
üdv újra. fülgyulák :( sajna ismerős. mondjuk nálunk az orrmandulaműtét óta nem volt. de volt cserébe tüszős mandulagyuszi.

megyek

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

 
 

Magdi
Talaltam megint kozos ismerost az iwiwen.Szekelyeket :lol: Lindus az oszt.tarsam volt a kozepiskolaban es nagyon jo barinom azota is.Pont O volt az egyik aki itt volt penteken :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


Judy, most Pestimrén lakunk, mint Ilkéék. A munkahelyem és a családom is Börsi, azért akarok oda menni. 20 éve járok oda anyuhoz, nekem is tetszik. Sajnos nagyon drága árban a lakás, valószinű csak panelt tudok venni, mert a téglalakáshoz hitel kéne, hát nem vagyok biztos benne, hogy egyedül vállaljam-e. Ha az ex eseteleg nem tudja fizetni a gyerektartást, bajban lennék a hitellel.
Jó tanulást és jobbulást a férjednek.

Képzeljétek szilveszterkor le kellett vágnom a Betti hajából, mert belefeküdt egy rágóba, most a rágózás a mániája, napi egyet kap. Szerencsére a haja végében volt, de most láthatóan rövidebb lett.

Pusz

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!

Beszti! Jobbulást nektek!
Egyébkén én is vágtam Lili hajából, mert vécézés közben állandóan a fenekéhez ért. :roll: Összekötni meg nem lehet, mert mindig szétszedi. :wink:

Ma kint voltunk a kertben, és hó híján a dömperben tologatták egymást:
Kép Kép

Gyönyörű az idő! Nyílnak a hóvirágok,és bújnak a tavaszi virágok is. :) De úgy érzem meglesz még a böjtje ennek. Még húsvétkor is havat fogunk lapátolni. :roll: Bár én egyáltalán nem vágyom a télre. Annyira élvezem.
Kép Kép

Andi
andrea27
 
 


Kryss
Ezek szerint csak emlegetnem kellett ahoz, hogy megjelenj!!  Jó újra hallani rólad és azért időnként légyszi írj!!

Iwiw
Hát bevallom én inkább csak az itteni nickneveiteket tudom, úgyhogy nem igazán tudlak megtalálni titeket, fordítva talán egyszerűbb, keressetek meg!!!!!! 

Csics
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Conti
Jobbulást Bettinek! Házpiac: nekünk pont a téli időszak jött be 2 x is  Költözködés szempontjából nem túl jó, de legalább nem izzadsz bele a cuccolásba 
Nálunk is a rágózás a menő 

Ági, Kataa
Dodinak nagyon bejött a kölyökhajó, mondjuk nekem annyira nem. A műsor klassz volt (1 órás, tehát pont a fordulóig tart), viszont utána az a visszaút hosszú volt, nem voltak progik. Pedig azt olvastam valahol hogy van játszóház, ilyenek, de amikor mi voltunk nem volt. Csak arcfestés és rajzolás, szóval elnézelődtünk ugyan, szerencse, hogy még klassz meleg napos idő volt.

Andi, Conti
Hát én szívesen küzdenék ilyen gondokkal, annyira tetszenek a hosszú hajú csajszik, ráadásul Dodesz is hosszú hajat szeretne, de neki valahogy nem nő. Most úgy vállig ér, pedig életében még csak 2x volt vágva belőle, csak épp egy picike 

Nálunk amúgy beindult a nagy élet, Rege baba tök gyorsan mászik, már időnként fel is áll és egyre többet eljátszanak együtt. Végre!! Olyan jó!!!

Rit
anemona7
 
 


Sziasztok
Lányok
köszönöm a köszöntéseket :D

Panda
minden interspára vonatkozott a játékok kiárusitása és minden játékra :D mi is bár nálunk nyáron lesz legközelebb névnap,szülinap gyerek részröl :) .

Conti
oktato-fejlesztö társasjátékokat,+plüss tigrist a kisebbik fiamnak :D most ezt hordja minden hová :D

Andi
Gyönyörüek a gyerekeid kisfiad egy bübáj :D

Rit
engem ott is igy hivnak :D bár nekem is nehéz összeszedni barátaimat még téged se találak ott :D

Pusz Csics
csics
 
 


Hát, ha hangos lenne az internet, akkor most azt hallanátok üveghangon, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ugyanis az autónk ma megint nem indult, tologattuk :evil: :twisted: ! Komolyan mondom, kész vagyok :cry: . Az egyik szerelő szerint tuti elektromos hibája van, de a villamosságis szerint minden oké. A másik szerint az injektorral van a baj, de a harmadik szerint, ha az lenne, akkor nem indulna betolásra sem, mégis elekrtomos zavar lehet. Az a baj, hogy annyi pénzünk nincs, hogy próbálkozzunk, hogy esetleg kicseréltetjük az injektort 30 ezerért, és kiderül, hogy mégsem az a probléma, vagy az elektromos dolgokat újíttatjuk fel szintén nem kevés pénzért, és kiderül, hogy mégiscsak más volt a hiba :cry: :cry: . A férjem szerint viszont mindegy, mit cseréltetünk ki rajta, mindenképpen jót teszünk vele az autónak :P . Végülis igaza van, már 18 éves az autó (én eddig azt hittem, csak 16, de tegnap megnéztem a forgalmiját...), akár több hibája is lehet egyszerre. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚGY szeretnék már egy máisk kocsit!!!!!!!
Holnap reggel buszozunk :cry: .


Conti!
Remélem, hamar találsz lakást! A férjem is Börsön dolgozik, de autóval innen gyorsan oda lehet érni. Tömegközlekedni viszont nem is érdemes.


Haj
Noéminek sem nő valami extra gyorsan, eddig csak a válla alá nőtt meg, igaz, én gyakran vágom. Ősszel is lenyírtam belőle (igaz, véletlenül, mert ferdén vágtam, és utána kellett vágni) vagy 15 cm-t. Remélem, azért egyszer neki is lesz derékig érő haja. Bezzeg Ádámnak már vagy a térdéig érne, neki úgy nő, mint a veszedelem.

Rit!
Nagyon ügyes Rege. Én tisztára azt hittem, hogy csak 3-4 hónapos, pedig tisztán emlékszem, hogy mikor született :D . Öregszem...

Csics!
Én kerestelek az iwiw-en, de nem találtalak. Majd megpróbálom megint, vagy valakinek az ismerősei között...

Na, megyek tovább,

Jó éjt,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Csics!

Boldog szülinapot!

Panda!

Az én ismerőseimközött megtalálod Csicst.

Andi!

Gondolom a jobbulást Contiéknak kívántad volna...
Hál Istennek minket elkerül minden betegség :D, senkinek nem volt baja. De nem is kellene, mert Simon szopizásánál már egy kis szörcsögés, orrdugulás is gondot okozhatna.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti bocsi! :oops: Tényleg Contiéknek akartam, de elírtam.
Hát akkor Conti! Bettinek jobbulást!

Andi
andrea27
 
 


Hali,
Csics
Boldog szülinapot!

Panda
Lehet jobban járnátok, ha vennétek egy másik autót. Nekünk is uez volt anno a 18 éves Opellel, sajnos nem igaz rá, hogy sosem kop el. Amennyiért eladtuk + tettünk még hozzá kicsit és beruháztunk egy biztonságosabb autóba. És nem bántuk meg. Eddig a törlesztőrészleten kívül nem kellett semmit sem rá költeni, még sosem volt baja (kopp-kopp), csak annyi, hogy egyszer belémjöttek, ahol nekem volt elsőbbségem, de azt a biztosító állta. Igaz nem újonnan vettük, hanem akkor már 3 éves volt, de szinte vadiúj állapotban volt.

Danit tegnap hozták vissza anyuék, jól érezte magát, igaz pénteken hányt egy nagyot, de csak mert bezabált, amiért kicsit pipa vagyok, mert anyukám nem tudott neki megálljt parancsolni a palacsintaevésnél. Azért figyeltem, háhta vmi nyavalya, de kutya baja, evett ivott jóízűen, nem fájlalta semmijét. Ma megyünk ismét korizni, már a reggeli említésnél tiszta extázisban volt.

Mi meg elkedztünk jógázni a férjemmel együtt, és nagyon jóóó!!! 10-15 perc az egész és most olyan izmokat is érzek, amiket korábban sosem. Régebben jártam jógázni, csak messze volt, így meg a Club TV-s JógaZone pont jó. Az egész napi melóban ülés után hihetetlen jó.

Na, megyek, mert sok feladat van még mára. Szép napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Megvagyunk, csak kicsit sűrű az élet mostanság. Betegségek, miegymás. Gyurma is most 3 hétig itthon volt, ma ment először oviba. Gergőcinél meg beindult az anya nélkül egy mp-et sem korszak 8) Komolyan mondom, ha csak ellépek mellőle már megy a bömbölde. Azt már nem is részletezem, hogy mivan ha még látni sem lát :roll: Most is itt csücsül az ölemben. Alvás továbbra sem egyszerű nála. Napközben viszonylag normalizálódott a helyzet, ellenben az éjszakák borzalmasak :? Mindezt úgy, hogy 3 hónapos koráig hibátlanul aludt. Kezdek rájönni milyen szerencsém volt anno Gyurma alvókájával.

Andi, Lilidnek nagyon boldog 4. szülinapot :D !!!

Csics, utólag neked is sok boldogságot :D !!!

Betegeskedőknek gyors gyógyulást!

Kryss :D , jó hallani rólatok is :P !

Beszti Simonja :) kapcsán nézelődtem picit az iwiw-en és bejelöltem páratokat :wink:

Na futok, mert majd kiugrik a kezemből közben a kispasi :lol:

Ja, amit még mindenképpen akartam, hogy Leon gyönyörű szép :D , és szuper, hogy ilyen szépen gyarapszik!!! Gratula Kata :D !

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Na jelentem én most nem is tudok senkit megtalálni az iwiwen, valahogy max az első oldalnyi ismerős jön be és a lapozáshoz évezredeket gondolkodik, de nem csinál semmit. Eddig azt hittem apa letöltései miatt lassul be a gép, de most nem megy semmi és mégis... vagyis csak az iwiw szórakozik, minden más tök gyors :(

Szóval boszesz Csics, Panda, Kryss, Andi - egyszerűen nem megy :(

Tegnap a gyerekeim kikölcsönöztem az ex szomszédunknak, így egész jól elhaladtunk a kövezéssel. Ők totál elvoltak egymással, mindenki jól érezte magát, és Rege baba is mintagyerekként üzemelt - csak épp nem aludt egész nap csak 2x fél órát. Így este hatalmas ájulás volt, reggel sem akart kelni - de muszály volt ébreszteni, mert Dodit vinnünk kellett az oviba - most megint alszik, én meg azt sem tudom mit kezdjek a hirtelen jött szabadidővel :)
anemona7
 
 


Sziasztok!

Én is jelölgettem az iwiw-n :wink:

Banyóci!

Kb mennyibe kerül egy 16""-os bicaj? Emmának lassan aktuális lenne.
Gergő alvása :( Én ettől az egytől félek ha megint lesz babám, én nagyon rosszul viselem az éjszakázást. Pedig lassan elkezdünk próbálkoznia kistesóval, már abbahagytam a gyógyszert :oops:
Tényleg, most ki készül még ksimamának rajtam kívül? :D

A férjem ma elutazott Dubaiba, épp Münchennél tartanak a tarnszferben dekkolnak délutánig. Hááát, lányok, nem tudom akinek a férje sokat utazgat egyedül hogybírja, én: nyűgös vagyok, hsiztis vagyok, izgulok, irígykedem,a ggódom stb :shock: Szóval nagyon utálom. pedig belföldön el szokott menni időnként versenyre, meg autóval külföldre is és azt eddig jobban viseltem, de azok rövidebbek, max 4 nap, meg biztos öregszem is, szóval :roll:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok

Először is boldog szülinapot minden ünnepeltnek.

Beszti: köszönöm a mailt, és még egyszer gratulálunk Simonhoz. :D

Conti: Betegség :( jobbulást!

Kataa: Leon baba gyönyörűűűűűűűű, és nagyon ügyesek vagytok, hogy ilyen szépen gyarapszik :D

Manó: Te szegény, de gyorsan eltelik majd az idő, míg apa hazaér, csak ne szomorodj el nagyon !

Panda: autó :( Hát nem irigyellek a buszozásért. Bár én most igazán csendben maradhatok, végre 4 év autókázás után férjem átadta nekünk az autót, úgyhogy most mi járunk vele. De így sem egyszerű.


Gumicukor: és mikor van ez a jóga? Jól értem, hogy valami tv-műsor?



Banyóci: mikor nálunk volt Tominak ilyen időszaka, Szilcsi egyszerűen közölte az óvónénivel, hogy "Tomi tapadókorongosat játszik anyával, anya semmire nem ér rá" (azt ne kérdezd, honnan szedte)

Nálunk: 4 nap ovi-bölcsi után szombatra Szilcsi belázasodott. Most jöttünk haza fülészetről (mert azt fájlalta, meg a homlokát, körzeti meg csak délután van) orrmandula csúnya, jobb füle gyulladt, torka ronda. Mostmég futunk egy kört a körzetinél, hogy meg is hallgassák, utána kapunk gyógyszert.
Tomi múlt héten élvezte a bölcsit, pénteken már 1,5 órát volt bent nélkülem. Ma akartuk elkezdeni hosszabbítani a különlétet, hogy a héten be is szokjon végre, erre itthon vagyunk megint, mert ő meg éjjel elkezdett nagyon hurutosan köhögni.

Lányok, nekem már a hócipellőm is tele van azzal, hogy hetente fülészetre megyünk, és nincs egy hét, hogy egészségesek legyünk mindannyian. És ilyenkor nagyon haragszom azokra, akik betegen beviszik a gyereküket, de ez örök téma nálam. Csak azt nem értem, hogy fogunk mi így beszokni a bölcsibe.............................. :evil: :cry:
szilcsike
 
 


Na Manó, hát bevallom téged is csak manóként ismerlek :oops: , ott sosem találtalak volna meg :)

banyóci
nálunk is alvás elég nyögvenyelős, nappal szinte alig (tegnap pl. 9-20 között összesen 2x fél óra!!!) éjjel viszont elég jó. Dodinak most!!! nagyobb az alvásigénye, mint a hugának!!!
Ő sincs meg nélkülem, de szerencsére már másik, így én is mozoghatok, de a legtávolabbi zugban is utolér, pillanatok alatt hallom a csöpp tenyerek csattanását a padlón a nyomomban, aztán elkapja a nacimat és felhúzza magát álló helyzetbe. - ez az új tudomány :)

köszi a jelöléseket mindenkinek, és még 1x bocsesz, hogy ennyire nem vagyok tisztában a nevekkel :oops:
anemona7
 
 


Rit!

Hát én sem találtalak volna meg, csak azt tudtam hogy Rita és Kataa ismerősei közül vettelek ki :)

Szilcsike!

Köszi a bíztatást! Tudom hogy ennél nagyobb gond is van, szóval nem is értem miért nyafogok, de most nagyon nem esik jól ez a szalmaság :cry:

Gyerekeknek jobbulást !

Megtaláltam a müncheni reptér honlapját, majd nézem mikor szállt fel,tiszta hülye vagyok, inkább dolgoznék :roll: :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó :D

Hauser 16" (ez a magasabb vázfelépitésű) 19.900 Ft
Kép
Kép

Caprine 16" 21.500 Ft
Kép
Kép

Többféle szinben léteznek, attól függően, hogy fiú vagy lány bringáról van szó :wink: És ha jól emlékszem, akkor 10 % kedvezményt szoktunk adni nektek :wink: Javitson ki valki, ha rosszul emlékszem :lol:

Ezt az éjszakázást én is elég rosszul viselem :( Hajrá babaproject!!!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


ne ebből is látzik, hogy milyen gyors vagyok gergővel a kezemben, hogy közben irtatok párat 8)

Szilcsi, tapadókorong :lol: :lol: :lol: , ez édes :D Gy.-nek is vannak hasonló szuper beszólásai, mint pl.: Gergőci, fejezd már be a bömbit, nem veszed észre, hogy any mennyire unja :lol:
Jobbulást nektek, és nagyon együttérzek veled!

Rit, bevallom én jobban örülnék, ha inkább éjjel aludna jól, és nappal kevésbé. Bár ehhez hozzátartozik, hogy azért nappal sem viszi túlzásba ám a dolgot :? Cuki lehet Rege ahogy lohol utánad :D Nálunk még csak a forgás megy, de az rendületlenül egész nap, alvás közben/helyett 8)

Manó, mennyi időre ment el? Nem irigyellek, de azért ne aggódj ennyire :wink: !

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Judy
Szerdan drukk,szuper vagy ohgy van energiad tanulni :)

Conti
Azert Betti haja csak eleg hosszu meg :wink:
Panel ide vagy oda,lenyeg hogy tudsz majd uj eletet kezdeni ha sikerul eladni a hazat.Drukkolok tovabbra is ,megerdemelned!!

Andi
Edik a gyerekek ahogy elvezik a jo idot.Mi is setaltunk csaladilag egy jo nagyot,annyira szepen sutott a nap.

Rit
Hat ijonni kell mami talira,na ott lehet megtudni mindenki igazi nevet :lol:
En benne lennek mar egyben,persze szombat kora delutan,akkor meg kezelheto a baby apa altal is :lol:
Alex is odavolt a Minimaxert, tetszett az eloadas is neki,volt bohoc neni ,emg egyuttes utana,festettek neki oroszlan arcot.Le sem akarta mosni,ma is ugy ment az oviba :oops: :lol:

Panda
Sajnalom az autto ,ezt mar tenyelg csak eladni lehet,bar tudom egy ujabb hasznaltnak is lehet baja...

Gumicukor
Palacsintaban nalunk is megalljt kell parancsolni,na de apanak is :lol:

Banyoci
Gergoci aztan tudja mi a jo,persze gondolom neked annyira mar nem mokas,de csak kinovi :)
A fogatol nem alszik?Hat ne biztass,mert mi olyan jo alvok vagyunk,remelem ez igy is marad.Igy hogy Leon is egy tunderke,mintanno Alex,nagyon elvezem hogy minden kerek es itthon vagyok :P
Koszi a dicseretet, jol esett :oops: Nekem is hihetetlen hogy belolem hizik igy :)
nagyon jok a bicajok,mi tavasszal veszunk neki elorelathatolag,de akkor majd ugyis kereslek :D

Mano
De izgi,drukkolok nagyon a tesohoz.Remelem lassan csatlakoznak itt meg az egy gyerkocosok :wink:
En megszoktam az utazgatast,bar elmult egyevben nem tette szerencsere.
Huu jo hosszu transzfere van uradnak.Mi anno 2 orat vartunk es ment a kovetkezo gep.Jajj ugy irigylem...Viszont jo lesz neketek,kaptok szzep ajandekokat ha hazajon :D

Szilcsi
Sajnalom hogy megint otthon vagytok.Es neked mikor kell elkezdeni dolgozni?vagy nincs idohoz kotve?

Na megyek mert enni ker a ded.
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Banyóci!

Ksözi a képeket, jól néznek ki. Emma kb 110 cm magas vagy pár vcentivel több max. Akkor neki melyik lenne jobb? És összeszerelve vannek ezek? Amit a hervisben láttam az darabokban volt, ráadásul most nincs szezon és alig van valahol bicaj.

Nemment sok időre végülis, vasárnap éjjel jön, ráadásul nyáron is sokat el volt, igaz csak belföldön meg a környéken, csak most valahogy nem volt kedvem egyedül lenni. Meg biztos irígykedem is :wink: :lol: Pedig elvileg még nem vagyok babás, mi lesz ha jön a kismama érzékenység? :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kataa: elvileg március 1-ig szabin vagyok, hogy aztán mi lesz, még kérdéses, no meg nem is részletezném itt (zugolvasók)

Manó: az azért nem olyan sok idő, de elhiszem, hogy nem akarsz egyedül lenni :( , tesóprojekthez meg mennek a drukkok! :lol:
szilcsike
 
 


Sziasztok
Banyoci
látom megtaláltál :D
Cont,Panda,Mano,Halacska,
Látom ti is megtaláltatok :D

Banyoci
és ez egy darabig igy is marad :) imike most nem rég szokot le arol hogy ne mindig én keljek neki bár még igy is nagyon anyás . :) de legalább már elvan másokal is :D .

Rit
az iwiw nekem is szokot szorakozni sajna :(

Mano
én is csak igy ismerlek :)

Betegeskedöknek jobulást :)

Pusz Csics
csics
 
 


Manó
Hajrá!!! Én is most készülök ismét. A napokban fog megjönni és utána már lehet, most telt le a 3 hónap várakozási idő. Remélem ez a 3. terhesség már szerencsésebb lesz... A tabi után nem hagysz pár hónap szünetet tisztulni?

Szilcsike
A www.port.hu oldalon nézd meg a Club tv műsorát. Passz mikor van pontosan, nekünk is DVD-re vették fel.

Rit
Dani is így aludt. Nappal 2xfél órákat, éjjel meg szinte végig. De most is szuper alvó, még délután is lenyom 2,5 órát, ha itthon van. Oviban már kevésbé tud, nem hagyják aludni, olyankor én szívom meg otthon.

Banyóci
Jó ez a biciinfó :) Mi is tavasszal akarunk beújítani. Múltkor a Decathlonban ült fel egy 16osra, úgy elhúzott vele, hogy ihaj. De ott csak a méret miatt próbáltuk ki, és kényelmesen leér a lába ha leteszi, amolyan féltalpig. Úgyhogy szerintem mi is megjelenünk valamikor tavasszal nálatok ismét. A 12est meg eltesszük a tesónak.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Bocs Zone Club a tv adó neve és ott a Jóga Zóna

http://www.port.hu/pls/w/tv.prog?i_days ... &i_ch_nr=4

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

Babákok gyönyörűek egytől egyik, mindet mindig megcsodálom.

Szilcsike!
De szörnyű ez a sok betegeskedés, átérzem a problémádat, nálunk is általában hasonló a helyzet. Danci szept 11-én kezdte a bölcsit, imád járni, de ez nálunk úgy alakult, hogy 1 hét bölcsi ( a leghosszab időt talán a beszoktatás alatt járta, de akkor az összes gyereknek folyt az orra és ez most nem vicc, így a Danit is vittem, bár ez azóta sem változott gondolom) 1 hónap itthon betegen. Most is 4 hetet volt itthon, és a múlt hetet végigjárta, vagyis 4 napot. Erre ma itthon kellett tartanom, mert tegnap hányt többször. Tarkítja a folyamatos fülgyulladást mindig valami, de úgy tűnik csak elcsapta a gyomrát amit mondjuk nem csodálok!
Remélem Tomi is hamarosan jobban lesz, a beszokás meg majd halad valahogy. Dani most aludt ott a múlt héten először. 3. ott alvásra már pillanatok alat elaludt és ő kelt a legkésőbb. Pedig október óta tart az, hogy 1 hét bölcsi-1hónap betegeskedés.

Manó!
Hajrá babaprojekt!
Mi hullámzunk ezügyben. Néha elfog a vágy, aztán meg szaladnék elköttetni magam :lol: Most épp megláttam egy másik topikon egy fotót amiben a Gergit hoztam világra és szó szerint majd megőrülök, hogy mégegyszer szülhessek! De jelen pillanatban a Gabi oviban, a két kicsi meg alszik és így nyugi van... de ez ritka :twisted: már hallom is, hogy sír valaki....

pusz, a többiektől bocsi, ennyire futotta!

Kép
sasha
 
 


Szilcsike, jobbulást nektek is, tapadás nálunk is van, ez szerintem kortalan, Betti állandóan követ és csak a közelemben hajlandó játszani.

Mi jobban vagyunk, de egész héten nem lesz ovi. Sok gyerek beteg, és mindkét ovó néni is, legalábbis az egyik a múlt héten volt beteg, a másik meg most.

Betti az előbb kijelentette: Ha nagy leszek elmegyek a bálba és veszek egy férjet! A másik amivel üldöz: legyek a nagymamája a babáinak :D Mit tehetek, lassan tényleg az leszek.

Sasha, 4. :D Betti kezdi emlegetni, hogy vegyünk egy igazi kisbabát. Nagyon szivesen játszana vele, és ő már tudná etetni stb. És ha sir? kérdezem, hát akkor majd megvigasztalod :lol:

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok,
Lili ma ovizott, ami nagy szó, mert közel 1 hónapot hagyott ki most. Sírt is reggel szegénykém eléggé, annyira sajnáltam :( . Rossz érzés volt otthagyni, de az sem volt jobb amikor érte mentem, eleinte jókedvű volt, aztán pikk-pakk kibújt belőle, hogy megint bántották bent :( . Van két kislány akik meghúzzák a haját, meg azt mondják neki, hogy csúnya meg rossz, buta. Ha meg visszaadja amit kap, akkor meg elkezdik kergetni, meg börtönöset játszanak vele. Agyam eldobom, úgy sajnálom szegénykémet, próbálom mondani neki, hogy mit csináljon vagy mondjon, de ahogy elnézem nem használja. Nem tudom mit csináljak, persze tudom, hogy egyszer mindenkinek meg kell tanulnia megvédeni magát. A közelmúltban említettem az óvónéninek is, hogy ő mit lát, hogy is van ez, de csak kinevetett kedvesen, hogy ez teljesen természetes ne aggódjak, hát köszi :? . Olyan tündér volt, hogy itthon volt sokat, de 1 nap ovi és egy sírós-durva hisztériát kapok cserébe. Ja és ami a legrosszabb, hogy szegény Balán éli ki amit ő kap bent :cry: .
Apu javulgat, talán a hét vége felé már leszedik a gépeket róla amik 24 órában figyelik és kikerülhet normál kórterembe. Jól megijesztett mindenkit, sajnos egy durva hörgőgyuszija van, ami szívritmuszavart is csinált neki a magas cukor, vérnyomáson kívül. Megyünk hozzá minden nap, nem mondom, hogy egyszerű a két gyerekkel, de ugye nincs kire bízni, persze őket nem viszem be a kórházba, addig apával szoktak szórakozni :wink: .
Város-vidék :) ,
Mi szeretünk itt lakni, egy baj van csak, hogy mindenki nagyon messze van tőlünk, család, barátok....nekem tetszik, hogy minden nyugis itt, de azért kocsival hamar elérhető a belváros is. Mióta gyerekek vannak megtanultam értékelni a kertet, nem beszélve a sok friss dologról ami megterem itt. Imádom, hogy a magunk urai vagyunk, nem kell senkihez alkalmazkodni, senkinek sem kell eltűrni a hülyeségeit, persze lüke szomszédok itt is vannak de azért az más :) .

Ági,
Mesélj, hogy mi volt Petra eredményeivel, Bala is ebben a hónapban megy vérvételre a lisztérzékenység miatt.

Kryss,
Megnéztelek titeket, tündériek a gyerekek!

Conti,
Jobbulást Bettinek!

Andi,
Nagyon helyesek a gyerekek!

Panda,
A mi kocsink is hasonló kínokkal küzdött az elmúlt időszakban (már nem is tudom hányszor tolták be a télen :roll: ), most mivel még garanciális volt az aksi, kicserélték, ma már azzal jöttem-mentem, kíváncsi vagyok hogy fog szuperálni később.
Egyébként egy ilyen idős kocsit tényleg jobb már eladni, mert hiába költ az ember rá, annyira jó már úgy sem lesz hogy megérje a sok javítgatás.

Gumicukor,
Hogy bírtad rávenni a párodat, hogy jógázzon? :lol: Az enyém csak úszni hajlandó, voltunk is a hétvégén a gyerekekkel, Lilit úgy kellett kiimádkozni a vízből, de nem is csodálom, nagyon régen voltunk utoljára. Hihetetlenül élvezték, Lili meg teljesen el volt ájulva amikor elmentünk megnézni a szomszéd medencében a szinkronúszókat meg a búvárokat. A közelben nemrég nyílt egy Sportkastély, holnap tervezem, hogy felkeresem, remélem lesz valami nekem való normális időben, nagy reményeket fűzök hozzá :wink: .
Drukk neked is a kistesóhoz!

Manó,
Tudom én is milyen car, amikor az ember párja elutazik, ilyenkor én mindig kitalálok valamit amit megcsinálok, mire hazajön, a legjobb ha lefoglalod magad.
Tesóhoz nagy drukk!

Sasha,
4. gyerkőc? Bátor vagy, én már a 3-at sem merem bevállalni jelenleg :D .

Jaj lányok, épp ágy és matrac vásárlásban vagyok Lilinek, kérlek segítsetek, hol vannak jók elérhető áron? Kikában, RS-ben meg még egy jópár helyen néztem már, de még nem találtam meg azt amire úgy rámondom, hogy igen, ez most már felnőtt koráig jó lesz:).
Kataa, ti is külön matraccal vettetek ágyat Alexnak ha jól emlékszem még korábban, ugye? Megkérdezhetem, hogy milyet vettetek és hol, no meg hogy bevált-e a választás? :D

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Kataa
én més sosem hagytm neki fent a festéket - nem keni rá az ágyneműre?? és nem jön le fürdéskor, fogmosáskor sem??? nekünk volt, hogy már pár csepp eső is maszatolta

manó, gumicuki
drukk a tesókhoz!! hallottátok, a 2007es az jó évjárat, gazdagság, stb :D

ilke
nálunk csak abölcsiben volt ilyesmi, az oviban abszolút nem, sőt. mondjuk Dodi vegyes korcsoportosba jár, náluk inkább egymást segítik a gyerekek, az ovónénik külön figyelnek és erre nevelnek.

rit
anemona7
 
 


ja, itt egy gyerekbútoros honlap, egész jók, de szerintem az árak nagyon durvák... dehátha valakit érdekel: http://www.mobilogic.hu/
anemona7
 
 


Ilke, az Ágnes fitnesst nem próbáltad? Majdnem szemben van a sportcsodával. A barátnőm járt oda és gépeken dolgozott a saját tempójában. Műtött a térde és először megkérdezte mit lehet, mit nem utána már egyedül. Lilit sajnálom az ovi miatt, elég hülyén állnak hozzá az ovonők. Pedig ők tudnának segiteni. Apudnak további jobbulást!

Hajrá leendő kismamik, pont tegnap volt a tévében, hogy szerencsés disznó év kezdödött.

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


http://www.babanet.hu/album/main.php?album=235&page=3

Feltettem pár friss képet:).

Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Ilke!
Sajnálom Lilit, meg téged is :cry: . Tulajdonképpen tényleg természetes dolog, hogy a gyerekeket csúfolják és kekeckednek vele, Noémi is mondogatta néha (engem is csúfoltak anno, nem esett jól, emlékszem). Ha durva lenne, biztos szólnának az óvónők. Csak éppen a szegény gyerekbe belülre nem látnak bele, hogy hogy érzi magát ettől :cry: .
Nagyon klasszak a képek!!!

Autó
Tudom, hogy egy újabbra lenne szükségünk, de egyszerűen nem tudunk ilyen komoly kiadást (plusz törlesztést) a nyakunkba venni :cry: . Már így is, hogy a házat törleszteni kell, elég nyögvenyelősen élünk, tényleg nem tudunk honnan lecsípni havi 15-20 ezret, amit az autóra kellene fizetni. Ha meg lenne annyi, amennyiből egy kevésbé öreg használtat tudnánk venni, akkor nem gondolkodnánk azon sem, hogy vajon étkezőasztalt vegyünk először vagy ágyat :lol: . (Asztalt veszünk, már tuti, végülis a matracon is el tudunk aludni még egy darabig :P ).

Kistesó
Hát, Sasha, meg tudlak érteni, néha engem is nagyon elfog a babáthatnék, főleg, hogy a közvetlen környezetemben sorra fognak születni az idén a babák. Nem tudom, majd ha lesz asztalunk, székünk és szekrényünk (meg esetleg egy másik autónk :wink: ), akkor talán bevállalunk mégegyet. De ha nem, akkor sincs túl nagy baj, végülis a minimumot már teljesítettük :) . Igaz, a gyerekek mostanában egyre többször hozzák szóba a kistesót, de ők csak arra gondolnak, hogy egy baba kellene nekik. Mondtam Ádámnak, hogy nagyon hamar kinő a kisbaba a babakorból, mire ő "Nem baj, anya, akkor is a barátom lenne, ráülhetne a motoromra" :lol: :lol: .
Azért mindenkinek, aki babát szeretne az idén, nagyon drukkolok!!!!!

Ja, nem tudom, ki emlékszik még Tünire, akkor írogatott, mikor még picik voltak a topikgyerkőceink. megszületett nov. 30-án a harmadik babájuk, Bánk.

Szilcsi!
Megértelek nagyon a betegsekedés miatt. Nálunk pontosan ugyanez volt, mikor Ádám bölcsis volt. 10 hónapot járt papíron bölcsibe, de jó, max. 4 hónapot ott volt a helyszínen, a többit itthon, betegen :cry: . És én ráadásul dolgoztam is mellette. Már, amikor nem voltam itthon betegállományban... Beteg gyereket közösségbe vivő anyukák engem is bosszantanak, de néha együtt tudok érezni velük, minden bosszúságom ellenére. Igaz, a betegen ovizó gyerekeket jobban sajnálom...


Manó!
Nálunk nyáron volt 3 hét, amíg a férjem nem volt itthon, hááááát, a végén már vágtam a cetlit gondolatban :lol: . Csak kiatrtás :wink: !


Torna
Meghoztátok a kedvem :lol: . Kaptam kölcsön Norbi dvd-t, és ma lenyomtam egy sorozatot. Nem mondom, hogy nem érzem mindenhol, hogy megmozdultam egy kicsit... Talán holnapra jobb lesz.

Ja, holnap... Megyek az Okmányirodába elintézni a lakcímkártyánkat. Ma felhívtam a csajt, hogy a férjemnek is kell-e jönnie, és milyen okmányok kellenek. Komolyan mondom, úgy beszélt velem, mintha minimum értelmi fogyatékos lennék, és olyan flegma volt a telefonban, hogy legszívesebben beszóltam volna neki valamit :x . Remélem, nem hozzá kerülök holnap, mert mindig kinyílik a bicska a zsebemben, amikor ilyen unintelligens emberekkel kell ügyeket intéznem. Igaz, elég nagy tapasztalatom van az ilyen típusú emberekkel, majd kedves leszek...

Na, megyek fürdeni, mert holnap is korán kell kelnem,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

na egy gyors bekukk. Köszi a babaproject drukkokat, reméljük menni fog könnyen ezúttal is, én nagyon optimista vagyok ez ügyeben :D Remélem még idén lesz 2. babánk.

Gumicukor!

1 hónap (a mostani) mindneképp kimarad, aztán majd meglátjuk még a jövő hónapot. Emma anno 2 havi szünet ütán született, a doki azt mondta nem gond.

Panda!

Autó:( A miénk is 16vagy 17 éves, csak nekem a férjem ugye szerelő, így könnyű, de akinek nem rokona szerelő vagy autóhoz értő ember, annak nem ajánlok ilyen vén kocsit, mert úgyis kijön mindíg valami.

Tüni: Én emlékszem rá, de szuper, hogy már 3. baba.

Sasha!

4. ? Hűha, az szuper lenne biztos, bár bevallom nekem egyenlőre kettő is elégnek tűnik, mármint magam részére, de pl Besztiék 4 gyerkőcös kéoe nagyon tetszik.

A Dubai reptér honlapja szerinta gép landolt ebben a pillnataban :lol: Tudom, zizi vagyok, nevessetek ki nyugodtan :lol:
Amúgy nem az a problémám hogy nincs itthon, sokat utazik, ilyen a munkája de ilyen világ végére még sose ment :shock: Nem szeretem ha fél világra van tőlünk :roll: Nem tudom miért :oops: Talán mert én még sosem voltam ilyen messze és el sem tudom képzelni. Amúgy még ő sem volt ilyen messze mert amikro Amerikába mentek volna, akko rnem engedtem mert 10 nap múlvára voltam kiírva Emmával, és hát akkro végképp nem akartam hogy ilyen messze legyen. Szóval végülis ez az út járt neki :oops:

Ilke!

Ovi:( Én sem vagyok tökletesen elégedett, nálunk az egyik ovónő szól be néha olyanokat , amiket Emma a szívére vesz. Sajnos Emma annyira maximalista, mindíg mindenben a legjobb akar lenni. De szeret oviba menni ugyanakkor.
Apát már most hiányolja, mi lesz később, állandóan kérdezi hogy de miért kellett elmennie a sivatagba? :lol: (Nem tudtuk neki másképp magyarázni hová ment) A következő pillanatban meg azon aggódott hogy mi lesz ha apának nem lesz ideje vásárba menni és nem hoz neki semmit? :?

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Ma ment volna a Petra szünet után először oviba és erre vasárnap úgy elkezdett köhögni és taknyos, hogy így itthon maradt. Azért levegőre kimentünk, hogy ilyen szép idő volt. Délelőtt voltunk kint 2 órát és du meg másfelet.
Az Olivér ma egyedül ment néptáncra és a Petra olyan szomorú volt. Könyörgött, hogy had mehessen. Azt mondta ha köhög akkor a szája elé teszi a kezét és ha folyik az orra akkor meg kér az Erika nénitől zsebkendőt.

Kértem a haematológiára időpontot és pénteken megyünk. Olyan nehezen tudtam felhívni.

Csics
Ügyi vagy az ajándék vásárlással. Utólag is boldog szülinapot!

Kryss
Megnéztem a képeket, nagyon édesek a gyerekek és már milyen nagyok.

Conti
Jobbulást Bettinek!

Panda
Cseresznye színű étkezőt szeretnétek? Mert nekünk fenyő van cseresznyére pácolva és ez nem volt olyan drága, igaz már vagy 5 éve vettük.
Sajnálom az autót, nem valami sokáig volt jó.

Rit
A Petrának is elég lassan nőtt a haja és kis vékonyszálú volt (én nem nagyon szoktam neki vágni) és most az utolsó évben nagyon megnőtt neki és meg is erősődött. Szilveszterkor besütöttem neki csomó ideig tartott és fél óra múlva már nem is látszott neki.

Beszti
Megnéztem Simont és nagyon édi, főleg a karácsonyi kép. Múltkor kérdeztem csak lehet, hogy elkerülte a figyelmedet hogy hívták a dokinőt akinél szültél?

Andi
Nagyon édesek a gyerekek. Mi is nagyon élvezzük a jó időt. Van a kertünkben egy szélvédettebb hely és ott a nárcisz és a tulipán már kb. 1Ocm.

Manó
Mi a Petrának nyáron vettünk bicajt és a hausert választottuk.
Hajrá babaprojekt! Lehet, hogy rosszul emlékszem de azt hittem ti nem akartok Emmának tesót.
De aranyos Emma az ajándékkal.

Ilke
Nem semmi, hogy miket találnak ki "börtönös".
Még nem voltunk vérvételen csak pénteken megyünk.

Mi tavaly márciusban vettünk a gyerekeknek matracot és ágykeretet is. Nagyon bevált. Mikor átjönnek mind a ketten hozzánk akkor átszoktam menni valamelyik ágyába vagy apa és nagyon kényelmes. Mi rengeteget megnéztünk és az interneten is kb 1 hónapig olvastam, hogy melyik a jó. Amit vettünk az elég kemény, rugós és a derék résznél kókusz van.

baba: Hát nálunk ez kb már 1 éve téma. Idáig az volt, hogy én nagyon szerettem volna csak apa azt mondta, hogy nem tudja. Én akkor úgy gondoltam, hogy ha szólna akkor én lennék a világ legboldogabb embere. Erre kb. 2 hónapja szólt, hogy ő gondolkozott rajta és felőle jöhet. Én azóta teljes letargiába vagyok. 3 napig nem aludtam, folyamatosan ezen gondolkodom, hogy mi legyen. Elolvastam már mindent. Ami aggaszt, hogy a Petra már 5 éves lenne addigra és hogy nem nagy e a korkülönbség (tudom másnál csak most jön majd a második). Annyira jó ez a másfél év közöttük és olyan nagyon jól megvannak együtt, hogy attól félek, hogy ez a viszony megromlana. Mikor mi hárman voltunk akkor a nővéremmel soha nem játszottunk az öcsémmel hanem mindig kiközösítettük. Meg az is, hogy most már olyan jól eltudunk menni mindenhová. Ha lesz harmadik akkor a másik kettő részéről az valamilyen szinten lemondás és még ezer dolog foglalkoztat de már így is regényt írtam.

Ági
petra2
 
 


hali

Ilke
szegény Lili :? nem is tudom erre mit lehet tanácsolni.
Gergő is itthon mindig sokkal hisztisebb, ha oviban volt, mert ott nagyon jól viselkedik, és itthon adja ki.
és rögtön beindul a visítás, ahogy hazaér, már nyírják is egymást a kicsivel.

Manó
kitartás és hajrá bébi :)

Kataa
Hát ezaz, hogy nem nagyon van energiám, mindig elalszom este a tananyagon. napközben meg nem lehet Gellért mellett, csak amikor alszik.
nálunk eddig szerette Gergő az arcfestéket, sokszor kifestettem tigrisnek meg kalóznak, szörny volt szilveszterkor.
most már nem szereti mert este én mindig lemosom neki és azt utálja.

Rit
megjelöltelek az iwiwen.

3. bébi
nálunk a férjem bármikor bevállalná.
én még nem tudom. nekem is olyan érzéseim vannak, mint Áginak, hogy az már a többi gyerek kárára lenne. ez most így hülyén hangzik, de én sokszor úgy érzem hogy a kettőhöz is kevés vagyok.lelkileg még nem érzem rá magam erősnek.
mondjuk én is 3. gyerek vagyok és 5 és 8 év a különbség. volt is olyan hogy kiközösítettek a tesómék. de azért felnőttem :D

nálunk most Gergőnél a vetítés a menő, karácsonyra kapott diavetítőt, állandóan vetítünk, már kivűlről tudja a meséket.

pusz

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Engem teljesen felélesztett ez a gyönyörű idő. Hétvégén nagyokat csavarogtunk, voltunk a Vadasparkban, Dunavarsányban. Tegnap Márkkal játszótereztünk, sétálgattunk.

Nórimat ma nem vittem oviba, képzeljétek most keltem nemrég, úúúgy elaludtunk, mint a huzat. Nóri még alszik, de nem ébresztem fel, nincs kedvem kapkodni, ráadásul tutira fél9 után érnénk be az oviba.
Igazság szerint holnapra terveztem egy Állatkertezést (szóltam már hétfőn az oviban), de ha már így alakult mára is kéne valami program. Sajnos ködös az idő, remélem tisztul valamennyit :?

Ilke! Annyira gonoszak tudnak lenni a gyerekek :cry: Én ezen mindig elszomorodom, még tavaly egy kislány bepisilt a csopiban, na azt hetekig csúfolták a többiek. Aztán találtak más témát.
Nálunk Gusztika volt a mumus (egy kissé más formában, de az is nagyon kellemetlen volt), én bizony addig-addig mondogattam az óvónéniknek, hogy mostanra elkülönítették Nóritól, másik asztalnál eszik, ha együtt játszanak, akkor nagyon odafigyelnek, hogy mit játszanak. Gusztika is próbálta irányítani Nórit, nem hagyta, hogy elmenjen, ha megunta a játékot. Parancsolgatott neki és bizony agresszív volt. Más gyerekekkel is ilyen, de az én lányom nehezebben viselte az egzecíroztatást. Mások a gyerekek, mások a tűréshatárok. Ne mondja már nekem az óvónő, hogy ezt el kell viselni. Felháborító az óvónőtök hozzáállása. Ne hagyd annyiban, igenis az óvódában az az óvónők dolga, hogy felügyeljen, közbelépjen, helyes irányba terelje a játékot!!!!
Fú, annyira sajnálom Lilidet. Veled nagyon együttérzek, tavaly én lelkibeteg voltam a Guszti által okozott helyzettől.

Gyerekprojekt: Mindenkinek drukk, aki 2007-ben babát tervez!!!

Mi nem akarunk több gyereket, szerencsére lesz a családban bébike, így kiélhetem a babázási vágyamat :lol:

Ági! Több ok között nálunk is erősen dominál, hogy nagyon összenőttek a gyerekek, tök jól lehet programokat csinálni. Tényleg olyan jó tesók, most, hogy Márk beszél órákig képesek eljátszani egymással, nagyon-nagyon aranyosak, néha csak hallgatom a kis cérnahangocskát a szobából, ilyenkor olyan melegség tölt el :wink:

Egy pici dicselvés a végére: Márkom nappalra egyre többször van bugyiban. Ő kéri mindig, nagyon ügyes. Azt vettem észre, hogy tudatosan irányítja a dolgokat: Ha vásárolunk nem pisil (pedig pelus van rajta), mindig megvárja, hogy hazaérjünk és csak otthon engedi el magát. Olyan nagy fiam van :lol: :lol: :wink:

Kata! Közös ismerősök :lol: Nagyon csípem a Lindát, tök jó fej és gyönyörűek a gyerekek. Sajnos keveset találkozunk. A férje és a férjem régi nagy cimborák :lol: innen hát az ismeretség

Tali: Én is gondoltam már, hogy kéne valamit szervezni. Nekem a most szombat tuti nem jó, de esetleg jövő hétre meg lehetne dumcsizni???? TÖBBIEK?

Szép napot Mindenkinek:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Ilke, Conti, Manó!

Jajj, dehogy vágunk bele a 4. gyerekbe, nem merek! :lol: De néha meg elkap a vágy. Kettős érzés, néha azt hiszem, hogy skizofrén vagyok. :twisted:

Ilke!
Nagyon szépek a gyerekek, ezt komolyan mondom!
Ez az ovis történet, azzal a két hárpiával igazán vérlázító! Most így legszivesebben minkét lányzót felpofoznám. Emlékszem, amikor én ovis voltam, akkor is volt két ilyen lány, akik meg engem szivattak. Végigkísérte az egész általános alsó tagozatig az emléke, iszonyúan szorongós voltam és teljesen beilleszkedni csak 7-8 osztályban sikerült... barátnőim voltak, de az egész osztály csak akkor fogadott be, amikor én is elfogadtam magam, az meg nehezen ment az ovis kezdetek miatt. Bár az én anyám meg sem próbált ezen segíteni, de lehet, hogy én nem is beszéltem erről, ez a rész már nem tiszta.
Apának jobbulást, nem hangzik valami jól, hogy ennyi baja van :cry: gyors gyógyulást! :D

Panda!
Ez nagyon aranyos volt! Ráülhetne a motoromra:):):)
Hát autóból akkor nekünk már egy még nagyobb kéne... egy hét személyes, azok meg már nagyon húzós áron vannak, legalábbis nekünk. Ez is egy ellenérv ugyebár. (sajnos)

Manó!
Besztiék 4 gyerekőcös fotójára gondolsz az wiwi-ről, mert az nekem is nagyon tetszik:)

Ági!
Erre a 3 gyerekes gondra egy megoldás létezik! A 4 gyerek :wink: A két nagy, meg a két kicsi, akik között szintén kis korkülömbség van. De az is elképzelhető, hogy a kicsit a két nagy pátyolgatni fogja....


puszi

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Utobbi idöben jelentösen megnött az ismeröseim szama :) , mivel olyan sokan jelentkeztetek nalam az Iwiw-en. De en is ugy vagyok am, mint Rit, hogy nem tudom am nagyon csak a babanetes nick-eteket, es igy eleg nehez ratok keresni… :( De ha ennyien jönnek, akkor szinte keresnem sem kellJ. Tök jo!
Kepeket – termeszetesen :) - mindenütt, ahol csak talaltam, megcsodaltam!

Csics
Remelem Te is teszel fel valahova kepeket a fiaidrol, mer ,ar nagyon kivancsi vagyok rajuk!
Jo, hogy mar a husveti bevasarlast is el tudtad intezni....irigyellek!

Panda
Azert az nem semmi, hogy Noemi ilyen klasszul tud olvasni!!! Es azert biztos nem tudl erdekes vegig varni a szotagolasokat. El tudom kepzelni, hogy unja magat. Vagy kaphato a tanitoneni arra, hogy jobbaknak mas feledatokat adjon?
Aaron is tud, de azert messze nem folyekonyan...illetve de, de lassan. De kiolvassa egyban a szavakat. Szoval azert nem rossz. Epp most gondoltam, hogy eddig azert elönyben volt, de ha nem gyakorolunk rendszeresen, akkor szereintem hamar behozzak öt.
Sajnalom, hogy Nektek is auto problemaitok van:(…en is mar nagyon utalom…Ket kocsi, az egyik beazik – alulrol besjön a viz, ha megyek vele es labfürdözhetek. Es a masik meg eleve mar fel eve müszaki nelkül fut...mert penz szerelöre nincs, a ferjem meg meg akarja csinalni, de…azert ö sem a legaktivabb...szoval hogy mikor kapnak el, csak idö kerdeseL.Es az megtöbb penz :( .

Conti
En most raszantam magam, a valaszra, mert annyian irtatok es jelentkeztetek, de tudom nem fogom tudni ezt az allapotot tartaniJL, mert annyi mas van....
Jobbulast Bettinek, remelem mar nem faj annyira a torka.
Sok sikerta a haz eledashoz es az uj megtalalasahoz – ha jol remlik – Budaörsön.

Kataa
Temeszetesen Titeket is megneztelek!
Alex milyen nagy lett, nem kezdett el babazni kisöcsije reven?
Milyen kis husis Leon!!!

Judy
Nem irigyellek a tanulas miatt....de azert irigyellek is, de nem csalad melett!Szoval en erettsegi utan nagyon nem akartam tanulni es most meg nem bannam…de se idöm, se penzem…majd, ha nyugdijas leszek!
Remelem Rebinel azert mütet nelkül is megusszuk….

Andrea27
Szia itt...marmint Veled itt meg nem beszelgettem!
Jo hosszu haja van Liliennek!

Rit
Hat ugy valahogy :) azt mar nem birtam ki, hogy valaki emleget es arre se reagaljakJ!!
Nagyon neztem am a Babanetet, amikor Reget vartad, hogy megszületett –e mar!!!Gratula - asszem ez soha nem kesö!!!!
JA, es azt is eszrevettem, hogy joideig nem tudtal jönni kööltözes miatt – merrfele kültöztetek?
Es az Iwiw-en ennsem talalok meg senkit, mivel csak a babanetes neveket ismerem....ezert voltam olyan meresz es adtam meg a nevem....Jhatha van kedve valakinek “ismerösömme valni” :) .

Beszti
Neked sok türelmet kivanok a negy porontyhoz,es csodallak hogy meg a netre is sikerül idöt szakitanod.

Banyoci
Azt is sikerült eszrevennem, hogy nalatok is egy babocaval több van! :)
Mit szol Gyurci az öcsihez?

Mano
Az en ferjem is szokott utazni, de szerencsere mar nem olyan sokat...de epp a honap vegen keszül egy hetre IndiabaL. Az India miatt irigylem, de amiatt nem, hogy ugy sem fog latni belöle semmit, csak robotolni.Mindig igy van....
NA, majd egyszer együtt talan.... :)

Szilcsike
Szerintem, ha valaki fül-problemakra hajlamos, akkor ugyis megbetegszik, ha nincs beteg a környezetben...Rebinel is igy van...L Es hogy ki a beteg gyerek az olyan nezöpont kerdese...pl. en elviszem az oviba, ha folyik az orra es köhög, de otthon ugy hancurozik, mintha semmi baja nem lenne. De ha lazas, vagy höemelkedese van, nem viszem.

Sasha

Csodallak, hogy birod harom gyerekkel!!!
Kezed rendben van mar? Nem gyulladt be? Tudod rendesen mozgatni, nem vagtal el semmi int, vagy ideget?
En is örülnek egy harmadik gyereknek, de penzhiny miatt nem lato semmi eselyet, hogy itthon maradhassak vele...akkor meg nem tudom, minek szüljek...JA es kepzeld lenne egy negykezlabalo gyerekem, akit nem engedhetek le a padlora, mert csak beton van lent...szoval ilyenek tartanak vissz...meg. De egy ev mulva ki kell venni a spiralom, addigra megint aktualissa valik a tema...meglatjuk...!

Ilke
Ez a börtönös jatek nagyon vad :( . Mekkorak azok a lanyok? Hogy juthat egy kisgyereknek ilyesmi az eszebe? Rebinek meg arrol sincs fogalma, hogy mi a börtön....meg Aaronnak sem nagyon :( . Nem semmi!

Agi
Remelem a haematologian minden rendben lesz, es nem nyuznak meg nagyon Titeket!!!!! Nem szeretnek a helyedben lenni!

Huuuu, asszem, most nem hagytam ki senkit sem….ha megis, bocs! De mar olyan reg itt ülök a gep elött, tudom, ez a baj, azert csak olvasni szoktam!

Kryss
:D :D
kryss
 
 


Hali,
Elszántam magam és reggel megint beszéltem az óvónővel :) , úgy néz ki sikerült hatnom rá, mert megígérte, hogy figyeli majd jobban Lilit meg azt a két kislányt, meg ha olyan szitu lenne, beszélgetnek majd róla. Remélem javulni fog a helyzet :roll: .

Rit,
Megnéztem a honlapot, szépek a bútorok :) , de tényleg kicsit húzós az áruk, no meg nem is nagyon volt olyan ágyikó amilyet én keresek.

Conti,
Ágnes fitnesst még nem néztem, de sajna én nem bírom az aerobikot meg az ilyen sportokat, nekem valami jóga vagy valami nyugisabb mozgás kellene :lol: , mert nagyon gyengus a szívem.

Panda,
Engem is rengeteget csúfoltak, talán ezért tudok nagyon együtt érezni Lilivel. Decemberben szegénykémnek a haja volt soron, minden nap megkapta, hogy milyen csúnya a haja :( , eszem megáll, én meg nem győzöm mondani neki itthon, hogy ez nem így van, de nehéz kompenzálni ezeket, talán nem is lehet :roll: . Most eszembe jutott, hogy ovis koromban nekem még javában bili frizusom volt, mit nem adtam volna érte, ha így megnöveszthettem volna mint ő, de még így is belekötnek :evil: .
Nagyon rendi Ádám, hogy még a mociját is felajánlotta :lol: .

Ági,
Megkérdezhetem hol vettétek a matracot? Most én egy olyat néztem ki ami latex és kókusz, vagy hideghab és kókusz, de még nem döntöttem :D .

Judy,
Nagyon ügyes vagy, hogy te csinálod az arcfestést, van könyved is hozzá vagycsak úgy fejből?
Nálunk is majdnem minden este van diavetítés, anyóstól már egy teljes szatyornyi filmet kaptunk az évek alatt, van miből válogatni, de mégis csak 4-5 film pörög :D .

Magdi,
Nagyon ügyik vagytok a sok kirándulással, Márknak pedig külön nagy gratula a nem is olyan kis dolgokhoz! :lol: Bala is már reggel este mindig a wc-be pisil, kakil, de még nála nem tudatos, így mi még ezeket leszámítva mindig pelusozunk. Nálunk most a nagy dolog, hogy egyik este teljesen magától hátrajött Balának a bőr a kis kukiján, aznap éjszaka minden pisinél volt visítás, de azóta minden rendben, naponta mossuk, nem hagyjuk visszatapadni :D , és már tök szépen engedi is.

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok,

Mano
Nekem az Amerikas tavolsag is ismeros,nagyon is...En sem voltam oda tole,de valamit valamiert...elotorlesztettunk belole a lakasba :)
Hat ez az hogy irigykedsz apara :lol: Meg is ertem,eletem legszebb utazasa volt ez,olyan amit az ember nem felejt.
Ja es nem utolso sorban hazahoztuk onnan Leont :wink: :lol:
Ovi:Hat nekem is vannak rossz tapasztalataim,plane az uj dadus,de ezt mar mondta.Ugy utalom hogy jopofizik ,kozben meg latom hogy nem szivbol teszi,mert utalja ha megjeyzek dolgokat.Pedig en csak kerek,olyanokat hogy ne szoljon neki ezerser az alvasnal hogy csukja be a szemet,mert azert sem fogja...Hagyja beken es akkor elalszik.MEg meg sorolhatnam..
Rogton tamadasnak veszi,ja es ez a szocko stilusu no aki azt hiszi azert mert O pedagogus(bar szerinte mnincs vegzetsege) en mar csak egy hulye kis csitri lehetek....ugye mert van vagy 50 eves.
En attennem ezek miatt eegy kozeli magan oviba,csak epp nincs olyan erre fele...

Szilcsi
Na akkoremg van ido,remelem valahogy jobban lesztek es mindenre lesz eleg idod.Az titok hogy a regi helyedre mesz-e vissza?

Gumicukor
Neked is drukk,most tut imniden rendben lesz.Te is letudtad a rossz szeriat.
Mazlista hogy Danid alszik.Alex hetvegen sosem,az oviban tlan minden masnap.
Pedig szombaton uszik is 2 orat aztan a kondiban is fut a gepen vagy 15 percet,de este 8-kor igy is alig tudjuk lenyomja.Hihetetlen energiai vannak :shock:

Sasha
Ertem en a dillemadat.En most annyira de annyira imadom hogy ilyen kicsi,hogy orakat ulok az agyanales nez em ahogyalszi,csak azert hogy lassuljon az ido ,es emlekezzek mindig hogy milyen jo is ez :D :roll:
Es bar mondtam a szopi mizeria utan hogy en soha, de soha tobbet...de mar most mashogy gondolom.Bar tudom be kell latnom, nekem ez a ket gyerek eleg fizikailag :oops: 8)

Conti
Nevetni fogsz,de Alex pont tegnap mondta hogy ha nagy lesz vesz egy feleseget a boltban :lol: Hat tudnak ezek a lurkok kombinalni :lol:

Ilke
Jaj,ez nagyon szomoru.Szerintem is nyomulj az ovoneninel.
En anno aovikezdeskor amikor megharapta egy gyerek (a fo rossz ) Alexet,bementem es mondtam hogy nem szeretnem ezt megegyszer meglatni,mertegy 4 eves gyerek ne harapjon,vagy ha igen akkor meg figeljenek oda jobban.
Rossz lehet ,hogy Lili nem tudja magat megvedeni,apukam mindig azt mondaj Alexnak ha valaki packazik vele ,akkoreleg egyszer helyre tenni :lol: (O is igy csinalta anno :lol: )
Persze tudom fiunal mas,meg Alex amugyis inkabb iranyito tipus a csoportban,es aki rossz azt is helyre teszi... :oops: Persze szavakkal,nem veressel.Orulok, hogy nem verekedos .
Erdekes nekem nem volt negativ elmenyem az oviban /suliban,pedigakar lehetett is volna ugye....
En attol tartottam mostansag hogy az oviban esetleg bantjak majd Alexet emiatt, de nem O mindenkinek eloadja mi a szitu es kesz,nem foglalkozik vele tobbet a kellettenel,ezert is jo hogy talpraesett a lelkem. :P
Agykeretet az RS-ban vettuk es a matracot meg az Ulloi uton,a Klinikaknal van egy nagy bolt jobb oldalon,talan Novetex a neve.Ott nagyon sokbol lehetett valasztani es meretre csinaltak.Az O agya is jo lesz mar vegig.

Rit
Nem akarta lemosni,meg akarta mutatni az oviban.Nem lett aparna foltos,direkt megneztem.A multkori gyereknapitol igen...de mosas utan kijott.

Agi
En is harmadik gyerek vagyok,es en is felnottem mint Judy.Sot nalunk mindig voltak szovetsegek,de azert jo hogy ket tesom van.Csak kar hogy a jobbik messze :?

Magdi
Kicsi a vilag.A sulibol ismeri Zolit? Tenyleg gyonyoruek a gyerekek,plane a csajok. Krisi meg a sztar ugye mint egyetlen fiu :lol:


Kryss
Babazni ugy kezdett hogy imadja olelgetni meg tenyelg szivbol aggodik erte.De nincseneke babas dolgai.O a buszke nagyteso szerepeben diszeleg :lol:

Mennem kell mer megint ehes valaki.
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa!

Hát sjna azért nálunk erről szó sincs hogy előtörleszteni lehetne belőle :cry:

No mindegy.

Matrac: Hát bevallom én egy sima ikeás 5000 Ft-os rugós matracot vettem az ágykeretbe Emmának :oops: Nem volt sajnos több tízezrünk matracra, és azt olvastam hogy mivel nekik kicsi a súlyuk ezért jobb a puhább matrac. De egyébként nekem is kényelmes ez a matrac fekve, csak ülve nyomom kicsit túlságosan be, de az árát abszolút megéri, annyit simán kiszolgál.

Ilke!

Jó hogy tudtál beszélni az ovónővel. Nálunk legutóbb balkezesség miatt volt szólni való, Emma elmondta hogy rászólnak hogybal kézzel eszik. Én meg szóltam a rosszabb ovónőnek, persze tagadta, azt mondta ők azt hitték jobbkezes Emma :idea: Ami kész hülyeség, hát nem látja hogy ballal rajzol? Mondta hogy ehogy szoktatnak ők át jobbkézre, hizsen nem is szabad, Kissé mérges voltam, de azóta nincs gond.
Meg olyan is van sajnos, hogy hétfőn reggel 8-kor van tornaóra, ami kész hülyeség, hiszen amúgy elvileg reggeli van 9-ig és utána foglalkozás, de csak akkor volt üres a terem. De végülsi nem érdekel, ha elérik elérik, ha nem nem. Erre nemrég beszólt az ovónő (persze Emmának, mert nekünk nem szólnak, ezt utálom legjobban hogy állandóan emmának szólnak mindneért, nekünk meg meg sem említik) hogy ha megint lekési az órát akkor minicsoportba megy. na ezt Emma úg yértette hog yégleg, pedig csak arról van szó hogy amíg visszaérnek. de olyan rosszalló hangnemben mondták neki, hogy a szívére vett. Másik kedvencem amikor a novemberi Emma napon a gyereknek szóltak hogy kár hogy nem hoztál emma sütit, mert névnapod van. Közben mi áprilisban tartjuk :twisted: De be is diktáltam nekik év elején. Szóval sok bosszantó apróság.

Ja, és nemrég az egyik kisfiú azt mondat Emmának (kiscsoport, nem vegyes!) hogy ő tudja hol lakik Emm aés odajön és lelövi az Emma kedvenc kutyáját a Gammát :roll: Hogy honna vesz ilyet?

Mi meg nem győzünk magyarázni.

Én egyébként jó vagy nem, de szoktam mondani Emmának, hogy nézze már meg mekkora legtöbb gyerek hozzá képest, ne hagyj amagát (ő a legmagasabb acsoportban :lol: ). És igazság szerint ilyen nagyobb atrocitások emiatt nem is szokták érni, tehát fizikailag (mert sajnos náluk is van verekedős, lökdösődös, harapós stb)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Banyóci! Köszi átadtam Lilinek. :) Tegnap felköszöntöttük négyesben, de szombaton tartunk neki bulit.

Alvás: Azzal mostanában nálunk is gondok vannak. Tanácsot is szerettem volna kérni. Este 9-kor vannak lerakva külön szobába, de Lili még egy csomószor berángat apróságokért (ha nem megyünk, jön a hiszti). Amivel Bálintot felébreszti, mert nem tud halkan beszélni. Bálint, ha már felkel visszarakni nem lehet, mert úgy felhergeli magát, hogy öklendezi. Akkor ő már ott alszik nálunk. Persze ezek után, Lili is az este folyamán átjön. Tegnap már úgy kibuktam, hogy nem igaz hogy ezt minden este el kell játszani, hogy azt mondtam, legyen övék a nagy ágy, mi meg átköltözünk a nappaliba, és ezzel kihurcolkodtam, és lekapcsoltam a villanyt. Mindezt hajnali kettőkor. Ez Lilire hatásos volt, mert reggelig a saját ágyában aludt. Bálint viszont olyan zokon vette, hogy sokáig, még a mi ágyunkba sem tudtam lerakni, mert csak ölelte a nyakam. :( Igen, de apa reggel 5-kor kel, és így nem tudja kipihenni magát rendesen. Viszont ő méginkább nem szeretné feladni a közös ágyunkat, ha eddig külön aludtak.

Ilke! Nagyon édesek a képek! :)

Pár embert megtaláltam az iwiwen, de a többieket nem sikerült. Keressetek meg ti engem légyszi. (Hajdrákné) Kíváncsi vagyok rátok.

Andi
andrea27
 
 


Mano
Hat nalunk az elotorlesztes nem egy hetbol volt,hanem tobb honapbol :!: ket eve ,szerencsere mar el is felejtettuk :D
A mi matracunk is puhabb fajta csak van benne kokusz is,a sajatunk is,en sem birom a kemenyet.
Alex is balkezes(mint en)de megennem oket ha ezert szolnanak...
Na ez van nalunk is,hogy Magdi neni tamad nem is hallgat meg mar mondja ,higy ez nem igy van.
Egy masik kirivo eset: hogy Alex meselte ha nem alszik betakarjak a fejet takaroval.Persze hogy nem szereti..
Csakhogy mi arra tanitjik,senki fejere semmit nem teszunk mert veszelyes.Plane most Leon miatt duplan.Ugyhogy ugy derult ez ki ,hogy kerdezte este,hogy akkor lehet vagy nem,mert az oviban csinalja a dadus???Hat ugy felhuztam magam rajta...
Es amikor megkerdeztem tagadta!!!pedig ilyeneket Alex nem talal ki ,az tuti.Na mindegy azt elertem vele hogy az O fejet mar nem takarja be,mert tudja hogy anyuka nem hagyna szo nelkul.De most nincs igazam????

Beszti
Akartam mar kerdezni hogy irtad, a ket kicsi otthon van veled.Natan nem jar oviba?vagy rosszul ertettem??

k

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
Életjelre van időm:
Tominak 39,5 a láza, rázza a hideg állandóan, és egész nap kézben akar lenni. neki mandula-baja van.
Szilcsi változatlan, kapott egy olyan rossz gyógyszert, hogy állandóan ki akarja hányni (már bocsi), és ezt napi 3x

Egyébként az oviban van vírus, mert a 100 gyerekből jár 22. Szilcsiék csoportjában 25-ből 5 van bent.

Apa is dögrováson, úgyhogy az már mellékes hogy anya meg két napja lázas. :shock:
szilcsike
 
 


Kataa!

Több hónap :shock: Méga hideg is kirázott... :lol: No akkor inkább nem :lol:

Mi magunknak keményebbet vettünk, igaz az is sima rugós, de már bánom icsit, mert Emmáé tök kényelmes. na jó, sokat azon nem aludtam még, d eha ráfekszek akkor jó.

Szilcsi!

Hát ez szörnyű lehet. Jobbulást mindenkinek.

Kataa!

Úgy látszik mindne ovibanvan valami bosszantó dolog. Anyukám si néha vitázik az ovónőkkel, mert olyan hülyeségekbe kötnek bele.

Pl apuka mindíg kócosan adja be a gyereket :lol:

Meg apuka vigye kicsit előbb (8-ra mennek), mert nem akar elaludni délután (itthon sose alszik).

Meg tök ciki, de kicsi neki az ágy, állandóan panaszkodik hogy kinőtte az ovis ágyat. De hát mit csináljak. lelóg róla.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Van 3 percem. Ovitémához.
Múlt héten sikerült kicsit előbb lelépnem a munkahelyről, így tudtam menni Pancsiért az oviba, igaz 17.35-re értem oda. Képzeljétek! Az összes kapu zárva volt. A csoportunk volt az ügyeletes és láttam, hogy a szobában még világít a lámpa. A nagy főkapu, ami messze van a többi bejárattól még nyitva volt de az ahhoz közeli ajtó szintén zárva. Ott küzdöttem, hogy hogy jussak be. Az ovinkat belül pedig nem egyszerű körbejárni. Na, mindegy kb. 10 perc szerencsétlenkedés után bejutottam ahol már csak az én gyerekem volt, ovinéni nézte a falon lévő órát. Egy ismeretlen dadus fogadott, aki fenyegetve kérdezte, hogy tudom-e hány óra van. De rossz emberrel kezdett ki. Már az oviba bejutás is felbosszantott, így elég paprikás hangulatba kerültem ahhoz, hogy helyretegyem. Közöltem vele, hogy nem hobbiból hagyom ott eddig a gyereket és különben is elvileg még Budán dolgozom 6-ig. Egyébként pedig tudtommal 18.00-ig van ovi. Tudom, hogy ez egyéni szoc. probléma de akkoris bántott, hogy pont az teszi szóvá, aki ha már nincs gyerek simán haza tud menni előbb más esetekben és egyébként is 5 percre lakik az ovitól. :twisted: Olyan izé emberek vannak. :cry:

Kata
Még a múltkor akartam írni, hogy nagyon kis husi Leon. Ha majd jártok erre, feltétlen ugorjatok be! Láttam a párnás topikodat a babaszobán. :wink:

Frontoktól kivagyok. :cry:
b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok!

Játszótereztünk 2 órán keresztül, nagyon klassz idő van. Márk bealudt, Nóri mesét néz.

Reggel nagyon figyelmetlenül olvastam, így néhány lényeges, fontos dolog kimaradt:

Andi! Lilidnek sok-sok boldogságot kívánunk születésnapja alkalmából!!!

Ági! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen Petrával. Írtad, hogy nem eszik rendesen(beteg volt). Szerintem a tápanyaghiány vezetett ehhez a rossz vérképhez. Ezek a fránya vírusok nagyon leszívják az embert, főleg egy ilyen aprócska kis testet.

Kata! Nem a suliból ismerik egymást. Közös haveri társaság, Együtt buliztak sokat, dolgoztak is együtt a Balatonon. Mindig felemlegetik a közös csajozások emlékeit, mi meg csak nevetünk a Lindával, hogy no, a két vén bakkecske, az emlékekből táplálkozik :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilcsike! Jobbulást Nektek családilag!!!

Ovis sztorikon kiakadtam. Úgy látszik mindenhol vannak "furcsaságok".
Manó! Szegény Emma! Baromi kényelmetlen lehet így aludni.

Holnap mi tutira Állatkertezünk. Valaki esetleg csatlakozik?

Pusza:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


ágy/matrac
na, nálunk matracuk csak a gyerekeknek van. mi nem bírunk csak keményen aludni, de olyan szinten, hogy pl. anyánál inkább lent alszunk a szőnyegen, mint az ágyában.
Magunknak matrac helyett egy normál paplant használok, rendesen behúzva, így garantáltan nem mászkál el a lepedő, ugyanis a huzat üzemel lepedőként :) + így legalább a "matrac" is mosható, ami nekem fontos szempont, mivel apa asztmás. Jelenleg ezt csak egy polifoamra rakjuk és a padlón alszunk, de a mi hálónk is ágymentes lesz: a fél szoba meg lesz emelve ablakpárkány szintig, alatta tároló, fent meg az alvórész, egy oldalon kis éjjeliszekrény magasságú fiók és polcrendszerrel.
Gyerekszobában pedig galéria lesz, ahol a felső szint a szekrényekés és az alvórész, lent pedig csak az íróasztalok és a játszorész lesz, szóval akár bringázhatnak is a szobában, mivel 24 m2. :) + azt találtam ki, hogy a galéria korlátja most osb lap lesz, ugyanis Dodesz egy kastélyt szeretne, tehát a lap lesz kiváva kastély alakúra és kifestve szépen.

Ági
akkor megnyugodtam, bár végre nálunk is eljöhetne ez a naakkormost megnövök időszak. Amúgy Dodi haja sem tartja a beszárított frmát, az enyém meg a dauert sem: 2 nap alatt totál kialudtam belőle. A fodrász el sem hitte, ingyenesen mehettem, még 1x, de az sem segített. Mára már megbékéltem azzal ami van, de néha, ha meglátok egy göndör hosszú hajat, azért megdobban a szivem :)

Kataa
Akkro ez valami tök jó festék lehetett, nálunk én szoktam őt kifesteni, mert ha rajta múlik minden nap festett lenne, de van, amikor már ugrálás közben elmaszatolja, gondolom izzad kicsit a bőre.
méghogy letakerják a fejét!!! Mondd meg, hogy gyerek és nem papagáj!!!! Nálunk nem muszály nekik aludni, csk csendben feküdni. f3 kor van ébresztő, de 2kor már fel is kelhet az aki ébren van , csak akkor csöndben kell játszani a játszósarokban.

Kryss, Csics, Sasha
én továbbra sem tudok az iwiwen keresni - fél óra homokóra után feladom - úgyhogy jelöljetek ti, lassan mindenki másnál megvagyok az első oldalon többnyire, mivel barla :)

Szilcsike
Nektek sincs valami jó szériátok mostanában, gyógyuljatok!!!

nálunk most tök jó a klíma a növénysátorban, az orchideák épp telelnek, masszív 15 fokon + megy nekik a hidegpárásító : mindannyian oda járunk be inhalálni, tök jó! :)

rit
anemona7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: