Új privát üzeneted érkezett!

Rit
Hat igen volt jo kis nyalkas ido :roll: Vegul apa is ravette Alexet egy jo nagy setara,legalabb elfaradt.
En Leont nem mertem ,neki ez meg tobbet artana mint hasznalna.

Egy friss gondolkod kep a hudkas pasimrol
Kép

Kép
Kép
kataa
 
 


Szoval gondolko es hurkas akart lenni :D

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
Földrengés
én nem éreztem semmit sem belöle pedig itthon voltunk :) anyukám felhivott hogy éreztük e földrengést mondtam nem ,hugom is felhivot éreztem e mondtam nem :D .

Kataa
mi szándékosan nem 24én karácsonyoztunk hogy ne vegyük el imike szülinapját de tényleg dupla ünnepet üllünk karácsonykor :D .

Judy
én nyüzsi és otthon ülö egyaránt vagyok :wink: .

Szilveszter
mi itthon voltunk esete felé rendeztünk a fiuknak tüzijátékot a közeli focipályán tetszet nekik :D ,Tegnap meg motoroztunk a környéken meg itthon voltunk thomast néztünk .

Lányok
IMIKE MA MENT ELÖSZÖR OVIBA :D csináltam neki 1-1thomas polot oda voltak érte :D meg persze jelüket is rátetem a plokra ,pulovere,meg a töbi ruhákra :) .

na megyek
pusz Csics
csics
 
 

 
 

Kataa
egyre szebb ez a kispasi :lol:
csics
 
 


Sziasztok!

Juti! Krupp! Még jó hogy rutinos vagy. :shock: Jobban vagytok már?

Kata! Manócskád annyira édes, és ezek a hurkácskák! :lol:

Mi itthon töltöttük a szilvesztert. Gyerekek 1/2 1-kor feküdtek le. Azt hittem hamarabb kidőlnek, de jobban bírták mint mi. Éjfélkor kölyökpezsgőt kortyoltunk, és megnéztük a konyhaablakból a tűzijátékot. :P

Kép Kép Kép Kép

Andi
andrea27
 
 


Sziasztok!

Néhány kép ízelítőül. :lol: Még mindig Kőszeg hatása alatt vagyok, már szervezem a tavaszi kirándulást. A negyedét sem néztük meg azoknak a látnivalóknak, amiket kiírtam magamnak.

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11451

Kata! Nagyon aranyos Leon. :lol:

Csics! Utólag :oops: nagyon sok boldogságot kívánok Imikének!

Panda! Visszaolvastam. :cry: SAJNOS a rokonait nem válogathatja meg az ember. 1-2 rokonomat én is lecserélném a barátaimra :lol:

Én laktam-lakok városban és "vidéken" is. Bár Dunaharasztinak az a nagy előnye, hogy közel van Budapesthez, -igazándiból nem vidék-, ha nyüzsire vágyom, akkor 10 perc alatt a városban vagyok, ha vidékies életre, akkor kimegyek a kertbe. Most nagyon vágyom Dunaharasztiba, sokkal körülményesebb a panelban lakni (gyerekekkel).
Én semmi pénzért nem laknék a belvárosban, ha már Budapest, akkor Zugló, vagy XVI. ker. Budára sem költöznék ki, ott a közlekedés a mumus szerintem. Na, a lényeg, hogy szerencsére nem vagyunk egyformák, szépen néznénk ki, ha mindenki 1 kupacban, 1 helyen szeretne lakni :lol: :lol: :lol:

Csatlakozom a tanyasi bandához. :lol: Mindig, amikor olvasom a Tüskevár, vagy a Téli berek c. könyveket egyszerűen fizikailag fáj, hogy nem vagyok ott, Matula bácsi kunyhójában. :wink: Bevallom el tudnám képzelni magamat távol, a világ zajától.

Holnap ovi. Hogy fogom Nórit felkelteni? :roll:

Szilveszter nálink csendesen telt, napközben a barátainknál voltunk, 7-re hazajöttünk, majd 11-kor én elaludtam Nórival :lol:
elsején jöttek tesómék, lencsét ettünk, dumcsiztunk.
semmi extra. azért jó volt.

Na, megyek, Gyuri is hazaért. Szegény ma már dolgozott :cry:
pussz:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Magdi!
Nagyon jók a Kőszegi képek.Az alvós kép hihetetlenül édes! :lol: A Sümegi várnál, ebben a ködben forgathatnának horrorfilmet. :o
Szóval nagyon jól sikerült képek lettek :!:

Andi
andrea27
 
 


kataa
szerintem félreértetted, amit írtam. természetesen nem köhögünk, amikor hosszabb időre vidékre megyünk. :D csak amikor kiköltöztünk a belvárosi levegőből, utána pár hónapig ürültünk kifelé.

kutya
amikor a párom szüleinek volt kutyája (szegényke még szeptemberben elköltözött az örök vadászmezőkre :( ), őt mindig úgy vitték le sétálni, hogy csak a ligetben engedte el magát, addig nem is piszkított be. ez csak szoktatás kérdése. anyósom folyton szedte utána a kaksit. Dani is mindig utánaszól másoknak, ha otthagyják, néha ciki :oops: , de legalább ő is tudja, hogy nem kellene otthagyni. A kutya nem tehet róla, hogy hová kakil, a gazdája már annál inkább. persze amikor öreg lett, akkor otthon sokszor bepisilt, de sosem volt kutyaszag vagy pisiszag a lakásban. Dani nadrágpelusait megörökölte a kutya és idős napjaira abban flangált, nevetséges volt, a farkának kiv otl vágva egy lyuk, de még mindig jobb, mintha folyt volna a pisi, és nemcsak gyereken szuperál jól a pelus. anyósomék napi 3x vitték le, reggel 7körül 1 órára szaladgálni a ligetben, délben uez, és este egy hosszabb sétára még. azokat sosem értettem, akik csak leviszik a kutyát pisire kakira, aztán kész. a lakásban sem ült fel mindenhová, volt egy kis kuckója, oda pihent le, egyébként meg mászkált, ahol lehetett. Dani mellette nőtt fel, mindig védte a kutya, aggódott érte. amikor hazajöttünk a kórházból egyből megmutattuk neki a babát, szépen leültette anyósom és messziről szaglászott, persze nem közel. ő olyan kutyus volt, aki nem nyalta, ugrálta össze az embert, később már Dani is sétáltatta, ami nagyon nevetséges volt. :) szóval minden csak szoktatás kérdése. mondják is, hogy a kutya olyan mint a gazdája, ami hellyel közzel igaz is. ja és a Peggy minden este fürdött. volt egy matraca, amit a kádba kellett teríteni és ott a lábát, fenekét száját szivacssal babafürdetővel lemosott anyósom, külön törölközője volt és fürdetés után már bevackolta magát és aludt, sokszor horkolt is :). a kádat utána anyósom mindig kitisztította. ellenben a szomszédban, grrr... folyton büdi volt a kutya, nem fürdették minden nap, meg mindent felzabált amit talált a ligetben, a Peggynek ezeket nem engedték meg. macsek is volt, na az már gázosabb, folyton hullott a szőre, ahogy nyalakodott. azért a kenel az más, mint a lakás... egyáltalán nem ugyanaz.

kataa
nagyon édi ez a kis ducis kép!

nekünk ez a január még szép a karácsony után, 3 szülinap, 2 névnap + 1 házassági évforduló (ez a miénk, idén már az 5. :)) ennél már csak a július jobb, ott 3 szülinap, 2 névnap és a hugomék is most júliusban tartják az esküvőt. remélem fiacskám nem gondolja majd azt, hogy nagy buli van az 5. szülinapján :)

na, mennem kell, ismét bútort szerelünk :) Dani alszik.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


ja, még annyit, hogy anyuéknak kinti kutyája van, és nem szaladgál folyton, sokat jön megy, de sokat is döglik egy helyben. viszont ő nem fürdik és időnként büdibb is. arra megtanította tesóm, hogy csak tőlünk fogadhat el kaját, meg ne röptáben kapja el a falatot, talán így elkerülhető a mérgezés, de ilyen ott vidéken még nem volt senkinél. tavaszal és nyáron szoktuk többször bolhairtó samponnal megfürdetni, ez segíti a vedlést is. mivel hosszú szőrű, ezért mindenhol száll, hiába fésüljük ki. na az sem jobb, pláne, ha a tányérodban köt ki egy kerti partin. ő többet is ugat, amikor akció van az utcában. anyósoméké nem ugatott, csak ritkán vagy inkább csak mordult, márcsak azért sem, mert társasházban nem nagyon szeretik, ha folyton ugat a kutya. anyuék is rászólnak a kutyájukra, ha nem akar beállni a szája. megkötve nincs, mert én meg azt nem bírom, ha láncon vergődik körbe körbe a kutya. Danit is hamar megszokta, amúgy is gyerekszerető kutya (Hovawart).

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

Boldog Uj evet mindenkinek!

Karacsony utan utolert minket is a betegseg, mindket gyerek kohogott, kis hasmenes....:( Danny mar jol van , de Emi mara visszaesett, ugyhogy azt hiszem nem viszem meg oviba a heten.
Szilveszterkor a tavalyi ir-magyar paros vendegeskedett nalunk a 1.5 eves kisfiukkal.

videki elet

En tokre szeretem, bar talan sosem voltam nyuzsgos. Jo iskolak azert itt is vannak, gimnazium van Dkeszin es VAcott, szerintem aki ertelmes es szorgalmasan tanul akarhonnan eljuthat egyetemre is akar. A szomszed fia is a muszakira jar. Es szakkorok es tanfolyamok is vannak. Muveszeti jellegu az alt isk., lehet tagozatot valasztani, van tanc, enek-zene, kepzomuveszet, sport., stb. Programokat itt is lehet talalni, bar bevallom a mozi nekem annyira nem hianyzik. Meg valahol az is jo gyerekprogram, ha az ismerosokkel osszejar az ember es egyutt jatszanak a gyerekek. De varosi program autoval megoldhato. Ez azert nekem persze minden eddiginel videkibb elet, mert Debrecenben nottem fel, Pecsre jartam egyetemre, aztan meg Pesten 10 ev. De eleg is volt. LAktam vagy 5 helyen Pesten ezalatt, volt belvaros is, meg Zuglo is.:)Szoval van osszehasonlitasi alapom. De azt hiszem nem mennek vissza. Meg most nagyon erdekel a kerteszkedes. Meg a boltom.:) Pesten eselyem lenne a hipermarketekkel, meg nagyaruhazakkal szemben. Megyek uzsiztatni.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nalunk mar van ovi,erdekes hogy mindenhol maskor kezdodik.
Csics
Majd irj ,hogy hogy tetszett Iminek az ovi.UGyanoda jar mint Petike ugye?Akkor neked egyszerubbek lettek a reggelke.

Andi
Nagyon jok a kepek.Jol latom hogy a lanykad tiszte te?

Magdi
Ngyon jok a te kepeid is.Nekem isaz lavos ak edvence,jol megjarattad oket,ha igy elfaradt Mark :lol:
En is szeretem Koszeget,sokat jartunk oda regebben apunak sok versenye volt ott es mi mindig elkeseruk hetvegeken,jo kirandulasok voltak.

Gumicukor
Ertettem en,emlekszel biztosan amikoreladtuk a regi lakast es lekoltoztunk anyuekhoz 6 honapra ,amig az uj fel nem epult.Na en erre ertettem,hogy akkor sem kohogtunk meg ilyenek.
kutya
Hat ritka az aki igy tart kutyat,es ez a baj.Skandinav orszagokban siman megy a kutya pelenka mert tilos az utcan vegezni a dolgot.
A ligetben is az abaj hogy mindenhol meg van engedve a kutya dolga vegzes.Vagyis lehet hogy van/volt tabla de senki nem tartja be.Arra lenne hivatott az a hely hogy emberek esetelg leuljenek pokrocra nyaron,de oda keptelenseg,mindenhol valamibe lepunk.A fure sem megyunk nagyon,volt mar rossz tapasztalat.Szep is lehetne ha jobban lenne gondozva, az igaz,de a minimum lenne az hogy ne oda hordjak a kutyakat.Vagy csak egy elzart reszben.
Tudom almodozom :wink: ,de kulfoldon ez miert nincs igy???Miert tartjak be az iratlan szabalyok is az emberek.Kozos erdekunk lenne hogy legyenek elheto parkok...
Anyueknak is van kinti kutyaja ,es teny hogy budibb,hiaba furdetik az idojaras is hatassal van ra :lol: viszont hazorzesre hivatott.Alex nagyon szeret vele jatszani,nem is zavar,mert kinti ruhaja utana le+kezmosas.Tehat erre jo hogy nem fel a kutyaktol,de tudja hogy idegen kutyahoz csak ugy nem megyunk oda.
Meseltem mar a szingli kutyas csajrol a szintunkon.Azert volt konfliktus mert megnyalta a kutya Alex arcat ,O meg csak nevetett hogy milyen vicces.Szegeny 2 evesen jol meg is ilyedt,egy labrador, nagyobb volt mint O....Azota is lattam tobbszor hogy nem szedi fel a kutyagumijat, egy haaban lako no raszolt kedvesen,hogy O is itt el ebben az utcaban ,akkor miert hagyja ott.Hat szegeny neni amit kapott a csajtol :roll:
Itt a baj hogy nem ertik miert is kene felszedni....

Nyuszi
Gyerekeknek jobbulast :D
Debrecen,Pecs ezek mind szep helyek. :) Ha van az embernek egy jo kis businesse helyben,dehogy menne a varosba ,ez igaz.
A multik tenyleg rossz hatassal vannak a kisboltokra,es videki varosokban meg plane :oops:

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


hehe

Felreirtam, Pesten NEM SOK eselyem lenne a hipermarketekkel szemben, a bolttal, mert ott sok a bevasarlokozpont, ezt akartam irni. Ide azert messzebb vannak es az emberek kezdik ertekelni, ha valami helyben van. Plane mivel nagyreszt azok koltoznek ki a varosbol akiknek eleguk lett...

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Hát a kertészkedés nálunk is menő téma lenne, mindketten imádjuk a párommal :) Bár most orchideázunk, annak nem igazán a kert - de egy jó nagy télikert igazán jöhetne :)

Magdi
A kedv megjött jók a képek - ha rajtam múlna, már indulnék is!

Kataa
Tényleg milyen kis husi!! Nagyon jóképű a pasi!! :D

Kutyám nekem is volt, amolyan vidéki-városi :) Tömbházban laktunk, lakásban tartottuk, de napi 5-6x vittük le sétálni. Kisváros, sok zöld, szóval élvezte és ő aztán semmi pénzért nem aludt volna kint. Volt egy hétvégi házunk is folyóparton, oda járkáltunk, ott volt kert is, de mindíg bekéredszkedett aludni. Hatodikos koromban kaptam, a férjemen kívül az összes pasimat ismerte :)

rit
anemona7
 
 


Én is bejelentkezem az utolsó láblógatós napomon, mert holnaptól indul a verkli :( . Ovi, suli, meló...

Kutya
Nekünk volt, mikor emeletes házban laktunk (most itt van ő is a nagyimnál), de én sajnáltam szegényt, pedig pici, lakásba való állat.
A kutyagumitól meg tudok veszni :evil: . Még itt nálunk is van, pedig már rengetegszer szóltam a szomszédnak, hogy NE a mi kapunk elé sz*rassa a kutyáit, de falra hányt borsó :cry: . Nem tudom, hányszor fordult már elő, hogy a kapu előtt, vagy mikor kiszálltunk a kocsiból a garázs előtt beleléptünk a már kutyájának a mocskába. Már nem szólok, úgyis tudom, hogy semmi értelme :cry: .

Kataa!
Olyan cuki Leon!!! Én hős lennék vasalásban? Ha tényleg így volna, akkor nem hagynám, hogy a fejemre nőjön a halom :lol: .


"Jó" hír
A férjem most viszi a kocsit szerelőhöz, mert hiába "javították" meg, az egész ünnepi időszakban csak úgy indult, hogy betoltuk :evil: . Így mentünk mindenhová, hogy tologatni kellett. Kész rémálom, komolyan mondom. Remélem, holnap reggel nem fog esni az eső, mert busszal kell mennünk, és még pár napig, amíg el nem készül az autó. Nagyon jó lesz 5-kor kelni...

Na, megyek, még pár dolgot össze kell pakolnom holnapra.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Köszönjük a köszöntéseket :)

Kataa
imike jol érezte magát az oviban CSAK ebédelni nem akart csak engem hivott, pedig a kedvence mákos tészta lett volna ,elöte bableves mondjuk levest nem igen eszik ,és lehet hogy lefárasztota az a sok gyerek nem szokot hozá még 20-24gyerek zsibongásához :) viszont mindenkinek tetszik imike mert olyan kicsi(90cm magas ) és mosolygos :) igen egy oviba járnak most már, csak nem egy csoportba imike nagyon büszke hogy ovodás .Amugy NAGY sikert értem el a fiuk thomasos polojával :D meg jelölésel imike ovonénije kérdezte hol csináltatam a polokat mondtam nem csináltatam hanem csináltam :D .

pusz CSics
csics
 
 


Sziasztok!

megjöttünk mi is, még tegnap, de ma még itthon voltunk. Emma nagyon élvezte a nagy rokonságot. nem si akart még hazajönni. Én kevésbé élveztem mert 1. baromi kényelmetlen apósomnál az ágyunk 2. Emm aállandóan átmászott 3. 3 disznótor volt egymás után, így a férjem alaig láttam, én meg utálom a disznótort. Na röviden ennyi. Emm aitthon nem találta a Wc-t :shock: Úgy látszik 8 nap elég neki hogy felejtsen.

Judy!

Gellért is kruppos lett? Nagyon sajnálom. Ez örökletes, vagy csak véletlen?

Csics!

Utólag is boldog szülinapot a nagy ovis fiúnak.

Kataa!

Tényleg büszke lehetsz hogy sikerült a szopi.

Kutya: Véleményem ismeritek, nem untatnák senkit. Talán annyit hogy az én kutyám sokkal tisztább volt amíg laksában volt, mindne séta után láb és fenék mosás volt és semmi gond nem volt vele. Most hogy kijár sokkal büdibb és nehezebben rendben tartható, most is úgy néz ki hogy szégyenlem. Érdekes , a másik két kutyám sokkal többet van kint és sokkal ritkábban fürdik, de fele olyan koszosak. Szóval arra a következtetésre jutottam hogy a tipikus társasági kutyák nem valók kertbe. 8)

Amúgy én ahogy már máskor is írtam abszolút város párti vagyok, imádom Budapestet és semmi pénzért nem költöznék vidékre. De valamit valamiért, ugye bentebb kertes házat megfizetni nem volt pénzünk, a kert meg kellett hogy teljesüljön gyerekkori álmom és sok sok kutyám legyen :lol: De olyan helyre pl soha nem költöznék ahol messze van a busz, vagy csak autóval megközelíthető, az nagyon nem nekem való, a jó öreg BKV most is 2 perc tőlünk.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, földrengés, hát mi nagyon nagyon közel voltunk, illetva a ház+anyukám, mert mi nem voltunk itthon. Anyukám nagyon megijedt :( Azt mondja nem a rengés volt a rossz hanem a hang ami kísérte, az volt nagyon ijesztő. Azt mondták itt a szomszédok, hogy mintha ledőlt volna egy ház, olyan hangja volt. De kár nem lett.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


kataa
hát nekem lenne tippem a szomszéd csaj kutyagumiját illetőleg. mondjuk letenném a lábtörlőjére... vagy a kilincsre akasztanám... egy kis cetlivel, hogy valamit elfelejtett

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon szilvesztereztünk négyesben. Gondoltam, hogy egyszer végre megnézzük a tv műsort de a gyerekek folyamatosan táncoltak, ugri-bugriztak hogy a végén feladtuk. Nálunk csak üvöltve lehet hallgatni a cd-t mert ha lehalkítom akkor egyből mondják, hogy hangosabban. Végül 3/4 12-kor aludtak el. Mi is ittunk velük lefekvés előtt és kocintottunk is, nagyon tetszett nekik.

Ma lemondtam a Petrának egész hétre az ovit mert apa is még itthon van. Holnap de. elmegyünk korizni mert mindig csak igérgetjük nekik. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz mert tavaly csak a Petrát vittük még.

Ma elvittük az Olivért az orvoshoz mert még mindig nagyon csúnyán köhög de nem kapott semmit, így továbbra is adom neki a stodalt. Viszont a Petra kapott vérvétlre beutalót mert azt mondta a doktornő, hogy nagyon sápadt. Holnap reggel viszem de nem mondtam neki majd elég lesz reggel. Szerintem nincs semmi baja, én is nagyon fehérbőrű vagyok. Ha a suliba nem festettem ki magam már egyből kérdezték, hogy jól érzem magam?

Kataa
Nagyon édi Leon.

Nyuszi
Én is imádok itt lakni. Ma mentem is egy kört a kertben és mondtam apának, hogy már úgy hiányzik a kertészkedés. El is mentem a boltba és vettem egy csodakertet. Amíg nem jön a tavasz addig marad az újság nézegetés. Csak a Petra előtt nem szabad mondani, hogy várjuk a tavaszt mert akkor mindig megjegyzi, hogy "anya, még nem is esett a hó".

Judy
Hát nem irigyellek. Nekem ez volt az első karácsony (2OO1 óta), hogy nem kellett tanulnom. Annyira jó volt.

Panda
5 óra az nagyon-nagyon korán van, én már annyira elszoktam ettől. 8-kor szoktam felkelni mikor a Petra megy oviba és az is elég nehezen sikerül.

Ági
petra2
 
 



Kép
sasha
 
 


Sziasztok

Vegre sut a nap,ugyhogy ma setalni megyunk Leonnal,ha vegre felebred :lol:
Fo baratnom akinek majdnem egykoru a babaja az enyemmel is csatalkozik.Errol almodoztunk a suliban anno, hogy majd egyutt setalgatunk a babakkal :lol: :lol:

Koszi Leon dicsereteket,hat el is vagyunk tole olvadva kellokeppen :wink:

Nyuszi
Szep is lenne ha mindenkia kis boltokat valsztana a multik helyett,de nincs igy ,pedig a minoseg megerne,csakhat ugye az ar nalunk mindig nagyobb tenyezo volt :roll: En mar irtam hogy nem jarunk hypermarketbe.Kiveve evente 3* a Metroba.

Rit
Hat en nem vagyok kerteszkedo .Talan azert mert gyerekkorunkban apu nyaron mindig megkert hogy segitsunk,ja kotelezo volt...Persze most jol jon minden a bio kertjebol,de apaval mi tuti nem csinalnank.Akinek nem volt kertje az most elvezi :lol:


Panda
Hat azert mert a halommal is megkuzdesz :lol:
En minden mosas utan vasalok,ugy elviselhetobb a fel ora mint a tobb ora egyben.Persze itthon mar konnyebb,de amig dolgoztam is igy csinaltam.
Anyunal vannak mindig halmok,utal vasalni,most is amig ott voltam kivegeztem az osszes dombot,O addig Alexxel jatszott,jo csere volt :wink:

Csics
Hat Imike amugy sem nagy etveagy,akkor nem csoda ha nem eszik,talan ha megszokja az uj izeket.

Mano
Jaj disznotoros,ne is mond.En azert nem eszek disznohust,regen nagyimeknal is volt,hat en mindig elmenekultem onnan,azok a szagok... :shock:
Aposod boldogul egyedul a hazban? Gondolom rossz lehet neki.
En nem is tudtam, hogy a jobb kutyatartok mindig mossak a kutyakat seta utan,hat ez tenyelg hasznos.latszik mennyire vagyok otthon a temaba. :) Nagyon kell akkor szeretni oket ,mert en nem lennek erre kepes... 8) Na nem a labra gondoltam...

Gumicukor
jo az otlet,csak nem lenne gusztusom a kivitelezeshez ,meg kesztyuben sem :roll: Szerencsere nem szomszed csak az emeletunkon lakik,de az eset ota mindig jol elkeruljuk egymast.Olyan rossz erzesem voltemiatt,mert en mindenkivel joban vagyok,de ezzel a nemberrel (ahogy egy masik szomszed mondta :lol: )lehetetlenseg.

Agi
En isapastag vagyok alapbol,tudommilyen az amikor mindig kerdezik hogy jol vagyoke-e.

Na pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok,
Ünnepek nálunk is jók voltak, leszámítva a sok betegeskedést, kari este a köptetővel koccintottunk apával, kínunkba jót nevettünk magunkon :D :roll: , sajnos mindenki megszenvedett ezzel a vírussal, mind a négyünkön átment. De már úgy néz ki, hogy szinte teljesen jól vagyunk. Azért Lilit még a héten itthon tartom egy kis erősítés céljából.
Szilveszterkor egyik kisgyerekes barátaink jöttek át hozzánk, jókat ettünk, dumáltunk meg táncikáltunk az apróságokkal. Sütöttünk kelt tésztából malacfejecskéket a gyerekekkel, szinte mindent ők csináltak vele, nagyon élvezte a 4 gyerek, hogy uralta a konyhát :D . De a legjobb a csokifondü volt, nyami :lol: .
Rossz hír, hogy apu tegnap kórházba került, túl magas a vérnyomása, alig bírják levinni, még mindig az intenzíven van, nagyon aggódom érte. Remélem hamar rendbejön.

Na megyek,
Puszi, Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Teszek fel képet a minikonyháról és az idei fánkról:

Első beiglisütésem:
Kép

Karifa:
Kép

Minikonyha:
Kép

MEsterszakácsom:
Kép

Palacsintasütés:
Kép

pusza

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Ilke
Jobbulást apukádnak. Sajnos az én apukámnak is nagyon magas a vérnyomása, már többször volt kórházba. Az a baj, hogyha már a vérnyomásmérőre gondol egyből felmegy neki. Múltkor a doki feltette neki 24 órára és annyira aggódtam, hogy mi lesz vele. 217-et is mért neki. Egésznap nem csinált semmit csak otthon volt és aggódott, hogy mennyit fog mérni.

Ma voltunk korizni. Nagyon tetszett nekik, haza sem akartak jönni. Az Olivér most volt először de sokkal bátrabb volt. Már az elején mondta, hogy ne fogjam a kezét mert ő egyedül szeretne. Mikor elesett akkor nagyokat rötyögött. Megbeszéltük apával, hogy amíg lehet addig kihasználjuk és gyakrabban fogunk menni. Hányastól lehet kapni egyélűt? A Petrának 23-as és az Olivérnek 22-es kellene.

Ági
petra2
 
 


Hali

Kata, Andi
Köszi, gellértnek már nincs baja szerencsére. annyi jó van ebben a kruppban, hogy max. 2 éjszaka fulladhat be a gyerek, utána már nem :?

Manó
Szerintem a hajlam öröklődik. Apjuknak is volt állítólag, csak akkor még nem így hívták, de ő is fulladt és párologtattak meg virrasztottak mellette meg fel kellett ültetni éjszaka. És a húgának a fia is kruppos.
Én abban bízom, hogy Gergő már kinőtte, neki csak egyetlen egyszer jött elő 13 hósan, azóta nem kellett kúp, mert az első jelre elcsíptem a dolgot a párásítással köptetővel.

Ilke
Apudnak jobbulást.

Ági
Szerencsére az ünnepek alatt nem kellett még tanulni, csak most kezdtem el, jövő szerdán megyek először, igaz rögtön kettő tárgyból :?
koriért irigy, én is imádom. hol voltatok?
idén még nem jutottam el, pedig akartam Sopronba is elvittem most, de nem tudtam menni, mert ugye betegek voltunk.
síelést is várja már Gergő, remélem megyünk majd márciusban.

képek szupik.

Gumicukor
bejgli, nyami, én még sosem tudtam rászánni magam, mindig elolvasom a receptet és vissazhőkölök. a zserbó meg férjem kedvence, de azt is csak egyszer csináltam....úgyis mindig fogyózik.....

kutya: az én labim kinti, max az előtérbe jöhet be lábtörlés után.
az utcán nem piszkított még soha, csak az udvaron. azt is mindennap összeszedem.

Manó
hogy bírsz 3 kutyával? nekem néha még az egy is sokk :lol: 8)

Magdi
Kőszeg :) régi szép idők :) :) nem láttad a gimimet???

pusz
felébredt Kisgé. a nagy már ovizik.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Kata! Igen sokan mondták már, hogy hasonlít rám a kisasszony. De egálba vagyunk, mert Bálint meg apa klónja lehetne. :lol:
Egyetértek veled, kutya fenekét én sem tudnám mosogatni. nem venné be a gyomrom. :shock:

Milyen volt a sétátok? Mi a gyerekekkel, csak a kertbe merészkedtünk ki, mert nagyon fújt a szél. :roll:

Petra! Lili is fehérbőrű, mi is megjártuk a vérvételt, de hálistennek semmi baja.
Egyébként a téllel én úgy vagyok, hogy megvoltak az ünnepek, jöhetne egy kis hó aztán rögtön a tavasz. Ezt a hideget nehezen tűröm. Én igazán a melegbe érzem jól magam. :P

Ilke! Apudnak jobbulást :!:

Gumicukor! Nagyon jók a képek! Beiglid, meg elsőrangú! Ezt én mondom neked, egy szakmája szerint pék. (igaz hogy ezt a szakmát a sulin kívül nem gyakoroltam csak a konyhámban :lol: )

Andi
andrea27
 
 


A beigli apósom receptje, a zserbót meg a párom szokta csinálni. Már rájöttem, miért repedt ki a mákos, mert túl vékonyra nyújtottam a tésztáját, de amikor felvágtuk nem esett szét, sokáig puha volt. A boltival mindig az a gondom, hogy száraz, ezért sütöttem most sajátot.

Andi
Én anyuéknál fiú kutyát szoktam fürdetni, és hát a futykösét is meg kell mosni, hááát, nem egy élvezet... de én gumikesztyűben szoktam. És utána nagyon szép a kutyi. Anyósomáknak szukája volt, szivaccsal mosták meg.

Vérnyomásmérésnél szerintem mindenki frászban van, alapban én is izgulok. Igazából a legjobb ellenszere ennek a fóbiának egy otthoni mérő, amit hetente többször kellene használni, főleg, akinek problémái is vannak a vérnyomásával, ott nem árt a kontroll, meg az otthoni környezet sokkal nyugtatóbb, mint az orvosnál.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

De jó téma :lol: (kezdődik az év) :lol: Én bizony minden problémázás nélkül megmosnám a kutyámat mindenhol (a popiját is), Ha nekem lesz kutyum, akkor az igazi családtag lesz és ugye az ember a családtagokat mindenféle gond nélkül tisztogatja :lol: Nekem ez nem jelentene problémát.

Ami már SOKKAL inkább zavar: az a kutyakaka MINDENHOL. :twisted: Tényleg érthetetlen, hogy a legtöbb kutyatulajdonos otthagyja az utcán a kutygumit :evil: Most már tök profi takarítócuccot lehet kapni, tök higiénikusan el lehet tüntetni a kutypiszkot. Hááát sajnos a legtöbb ember teljesen éretlen agyilag a kutyatartásra. :cry:

Nálunk megvolt az első ovis nap. Nóri magától kelt reggel, örömmel ment oviba. Remélem ez így is marad :lol:

Ilke! Apukádnak jobbulást!

Judy! Minden nap sétáltunk a belvárosban, a gimi mellett nap, mint nap elmentünk. Oda jártál? De jóóó!

Andi! Gumicukor! Nagyon szépek a gyerekek!
Andi! Kiscsajod HŰHA :shock: naggyon szép kislány :wink:

Sasha! Írjál is! Aranyos a Gabi videó :lol: Kezed teljesen rendbejött?

Beszti! Mi újság nálatok? Rakjál fel képet a legkisebb topikgyerkőcről! És persze írjál, hogyan fogadták a nagyok a kistesót? :lol:

Pusza:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Emma még baletten anyukámmal, gyorsan írok:)

Beszti kisbabájáról van fent kép az iwiw-n a profiljában. Nagyon szép baba Simon.

Judy!

Értem, hát akkor tényleg van benne örökletesség.
Ami a kérdésed illeti: Imádom őket, a család szerint nem vagyok komplett...szóval így bírok velük. Nem mondom néha kicsit sokak, de kárpótlás van bőven. Szerintem egyébként a 2 kutya az ideális, mert akkor ha nem vagyunk itthon sincsenek egyedül, szóval az jó nekik. És több gond sincs velük épp ezért. A három az csak úgy bepottyant nálunk, csak ideiglenesnek akartam, de így alakult. Amikor még itt volt a tesója és négyen voltak az viszont már nekem is sok(k) volt :lol: Főleg hogy a két ideiglenes szökött állandóan.

Kataa!

Nem tudom, engem nem zavar a mosás, nekik nem olyan ám mint az embernek, alap esteben nincs rajta semmi. Aztán vannak a nem alapesetek amikro a hosszú szőrű kutyával baleset történik, nem írom le hogy jártunk tavaly 2x is a shi-tzunkkal, de lényeg hogy a kerti csap alatt kötött ki mínuszban, a férjem csak a kutyát volt hajlandó fogni, én meg popsitörlővel ügyködtem :roll: :lol: szóval az tényleg gáz volt. Na meg néha hánynak is :oops: De valahogy úgy van ahogy Magdi írja, családtag és kész. Az sem élmény mikor Emma után kell takarítani, de azért csak megcsinálja az ember :wink: mellesleg a kutyáénak legalább nincs szaga :twisted: na jó befejezem, mert kitiltotok :D

Gumicukor!

Ja, a fiú kutya tényleg kicsit gusztustalanabb :lol: Azt én sem szeretem mosni. Szerencsére ők kintiek és nem is kell sűrűn

Ilke!

Jobbulást apukádnak!

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok
Lányok
most néztem meg beszti kisfiát simont tündéri :D


Mano
igazad van fent van kép az iwiwen a simonrol és tündéri :D

Kataa
Ma már evett egy kevesett ebédre is :) viszont ma a torna orán félt az oviban sok futkoso gyerektöl ,amugy egész jol érzi magát továbra is az oviban :) .Ha kint vanak petikét keresi és vele játszik legszivesebben .még :D

Gumicukor
Nagyon jok a képek :) Bejglit én is sütök minden évben mert a bolti izetlen :? nekem is szétrepedt de nem bántam se a párom :D

Ilke
Jobbulást apukádnak.


Andi
én is igy vagyok vele :D

Pusz Csics
csics
 
 


Sziasztok!

Nem tettem fel képet? :shock:

Most este sokatoknak (iwiw-es e-mailcímekre) küldtünk a párommal e-mailt egy albumlinkkel, amiben van jópár kép Simonról. Remélem tetszeni fog. Van a végefelé pár kép, amin elég sárga, de csak azért, mert a bátyám nem akart vakuzni.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ági!
A korai kelés azóta nem nagyon nagy gáz, mióta újra végig tudom aludni az éjszakákat. A 8 óra nekem elérhetetlen, mi hétvégén is legkésőbb 7-kor, de inkább előbb kelünk, mert a kiskakasok ébresztenek :lol: .

Kataa!
Nyáron, mikor itthon vagyok, nekem sem gyűlik össze soha nagy halom, de most valahogy sosem volt annyi időm vasalni, mint amennyit mostam :) . Ha lement 2-3 gépnyi ruha, akkor is csak max. 1 órám volt a vasalásra, a fontosakat kivasaltam, de pl. a férjem ingeit hagytam (van belőle egy csomó, nem hiányzott neki), meg pár ágyneműt. Szóval, a macerásabbakat, ezért tartott olyan sokáig.

Gumicukor!
Jók a képek nagyon! Nekünk is elkel egy konyha, már van hely, úgyhogy lassan mi is beruházunk. A fa jobb, mint a műanyagok? Én már tavaly is akartam venni, de a sima boltokban ált. csak műanyagot lehet kapni. A gyerkőcöknél is az van az oviban, és elég jól bírja, de a fa talán jobban. Nem?

Beszti!
Köszi a mél, nagyon aranyos Simon :P !

Ma odaadták az óvónénik a csoport újságot, hát, nagyon jó. Egész vastag (25-30 oldal), és egy csomó minden van benne a gyerkőcökről. A tervek szerint negyedévente fog megjelenni, ha lesz rá igény (meg az óvónénik részéről energia).

Valamelyik nap este nosztalgiátzam egy kicsit, az "Első napok, hetek" archívját olvasgattam. Olyan furi volt a 4 évvel ezelőtti dolgokat olvasni, hol vannak már azol a problémák, hogy ki mennyit hízik hetente...
Jó sokan eltűntek azok közül, aki akkoriban írtak oda (meg eleinte ide is), Zsani, Kata007, Áfonya, Pszi, Pemeske, Bringa, Dec8, Kryss, hogy csak párat említsek. Tud róluk valaki valamit? Olyan kár, hogy "elvesztek", vagy legalábbis ide nem írnak.


Tényleg, Forti, te megint jól eltűntél a mikulás buli óta, ejnye-bejnye!


Jó éjt,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk! :lol:
Viszont jan2-től dolgozom, és semmire nem jut időm. Nem az eredeti pozimba kerültem vissza de ezt az újat még jobban élvezem.
A tervezésen vagyok, a vezető keze alá dolgozom. Fókuszcsoportos anyagokat dolgozok fel pl.

Szilvesztert mi is otthon töltöttük, gyerekpezsivel és ágyban. Még sok tűzijátékot is láttunk fekve. Legalább kipihentem jöttem melózni.
Anna már ovizik, eddig a férjem ment érte de hogy később hogy oldjuk meg még nem is merek rágondolni.

Bocs, hogy nem reagálok szinte semmire de ennyi időm volt. Most inkább read only leszek de néha jövök és írok is!

Puszi mindenkinek!
b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Panda
A konyhát az ikeából raktuk össze. ODDVAR ülőke, pár akasztó, evőeszköztartó, poháralátét (ez a főzőlap), meg kis lábaskák, azok a gyerekrészen vannak. A forgatógombok pedig szekrényfoganytúk. Nekem a műanyagok nem nagyon tetszenek, pláne a nagyobb darabok, ezért lett ilyen. Lehet kapni fajáték boltokban pl. fából szeletelhető gyümölcsöket, pékárukat, nagyon jópofák és mégsem az az ordító műanyag.Meg én egyébként is nagy fa rajongó vagyok.

Halacska
Hajrá a verkliben ismét!! Holnaptól én is elkezdem az újévi tevékenyégemet. Brrr... idén nálunk összeolvadás lesz, meg kapásból 2 nagy audit is ehó végén, és február első heteiben.

Danit elvitték anyukámék hétvégézni, úgyhogy most pihenjük az ünnepeket. Olyan lázzal pakolt, nagyon várta, hogy már mehessen.

Mentem, kihasználom hogy tudok tornázni.
Pusza
g

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

Beszti! A freemail-re küldött képeket nem tudtam megnyitni :cry: Azért az iwiwen megkukucskáltalak benneteket. Az a kép, amin a 4 tesó van igazán megható és gyönyörű :D

Bea! Azért remélem nem tünsz el teljesen, néha-néha számolj be munkás hétköznapjaidról. Bevallom, nem irigyellek, most nagyon nem füllene a fogam a munkábajáráshoz :?

Panda! Ovis újság :lol: Változatlanul nagyon kíváncsi lennék rá. Na, majdegyszermostmár tényleg elgurulunk felétek egyik hétvégén :wink:

Ja, még akartam írni, hogy a pogácsareceptekből 2-őt megcsináltam (Szilcsike és Gumicukor receptje alapján). Szilcsike pogiját nem sóztam meg kellően, elég fura lett az íze, egyébként gyönyörű, guszta lett. Gumicukor pogiját egy picit odaégettem, ez ízre jó, viszont kemény lett. Még nem adom fel, következőre biztos jobban fognak sikerülni :lol: :wink:
Még Andi receptjeit is kipróbálom, úgyis lesznek alkalmak februárban és márciusban is.
Szörnyű, hogy milyen csapnivaló szakácsnő vagyok :cry:

Na, lassan ébredezik a család
szép napot Mindenkinek:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok

En is gyorsan,mert tegnap este bejelentkeztek a barinomi Egombol hogy jonnek ma delelott :shock: UGyhogy gyorsan csinaltam ket fajta sutit(persze az egyik muffin :wink: ).

Tegnap csiposzuresen voltunk Leonnal egy magandokinal,hogy ne kelljen a Heimben varni orakat a tomegben.Szerencser minden rendben van vele :D

Ilke
Tetszetta koptetos koccinta,persze gondolom ennyire azert nektek nem volt vicces :?
Apukad jobban van mar?Jobbulast neki.

Gumicukor
Nagyon jo lett a konyha,otletes.
Szabad hetvege,jo lehet :)

Andi
nagyon jo volt a seta,csak itt az utcankban (nagyon kozel a Duna 0fujt a szel,de jolbe volt oltoztetve,inkabb csak en faztam.Nem vagyok meg ujra rutinos babakocsizo,ugyhogy nemvolt kesztyum,de mar beraktam a zsebbe :lol:

Beszti
Nagyon edi Simon!!!
Mond mar, ugye rad hasonlit??

Panda
Igen kar ,hogy sokan eltuntek.En egyikrol sem tudok.Egyedul Pocokkal (de O meg frissbe irogatott)vagyunk meg joban.
Jo lenne ha legalabb Dec8 jelentkezne.

Bea
Latod szita az agyam :lol: Es Z viszi is Annat reggel?Te mikorra is ersz haza?

Nekunk megint suru hetvegenk lesz: uszi,Minimax hajo,Allatkerti Jatszohaz (Apa cege adott ingyen belepot Mikire :D )

Na pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Panda
Pdig Kryss még tök sokáig írogatott, aztán mikor elköltöztek kevésbé, végül eltűnt :(

Kataa
mi ma megyünk az állatkerti játszóházba :), Gömb Lilijének most van a szülinapi bulija.

Gumicukor
hát én még csak nem is reménykedhetem szabad 7végében, max ex szomszédok vigyáznak a gyerkőcökre pár órát, de akkor meg itthon dolgozunk...a torna meg - nagyon kéne és még lehetőségem is van rá csak épp hulla fáradtnak érzem magam.

Beszti
köszi a mailt, még jó, hogy az iwiw adatbázisnak is jó, másképp én sem tudnám sok ember elérhetőségét :)

Hihetetlen ez a januári meleg, remélem nem márciusban akar majd a tél megékezni... már bimbózik a rozmaringunk.

rit
anemona7
 
 


Sziasztok!

mléna! Köszi :)

gumicukor!Nagyon ötletes a konyha tetszik. :)

Nem tudom mi történt a gyerekeimmel, de fél éjszakákat nem alszok mostanában, és mindig a nagyágyban kötnek ki. Ez a mostani betegség óta van. 1-2napot sajátágy, majd ismét vissza. :roll: :? De majd jövök, csak most alvajáró vagyok leragadnak a szemeim. De ők, nem tudom hogy csinálják nem álmosak. Legtöbbször még délben sem alszanak. :(

Valaki küldene iwiwes meghívót, én is szívesen megnézném a képeket. :)

Andi
andrea27
 
 


Andi!
Még mielőtt valaki lecsapna, én küldök iwiw-es meghívót! Pont akartam kérdezni, nem kell-e valakinek, mert az enyémet visszadobták, mert a barátnőm nem jelentkezett be. máris küldöm!

Panda

panda
Halásztelek
 
 



Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Ujevet kivanok!:lol:


......es ha tudnatok, hogy meg mindig olvasgatlak Titeket!!!!
De nem birom rendszeres jelentkezessel es irogatassal, ugy hogy senkit se felejtsek el!!!!
Tehat inkabb letettem rola, de azert kivancsi vagyok RATOK!!!!

ES nagy gratula Besztinek a negyedik kis lurkohoz, Simonhoz!!!!

Kryss
kryss
 
 


Panda köszi! :) Sikerült. Tényleg nagyon édes baba Simon. Megkuksiztalak ám téged is. :lol:

Andi
andrea27
 
 


Sziasztok!

Szerdán elvittem a Petrát vérvételre. Nagyon bátor volt, nem sírt. Sajnos neki nem nagyon jó a vénája és nehéz tőle vért venni. Másfél évesen mikor kórházba voltunk akkor sem tudták bekötni a branűrt és kb. 15 szúrás után az intenzíven sikerült csak. A csajszi 1O percig forgatta a tűt de végül sikerült egy szúrásra. A baj az, hogy este megvolt a lelet és nem a legjobb, 12 be van csillagozva. Ma elvitte a leletet apa a gyerekorvoshoz és kaptunk beutalót a hematológiára az I. klinikára. Úgy aggódom, remélem hogy nincs nagy baja. Hétfőn kérek majd időpontot. Volt már közületek valaki ott? Mit csinálnak ott, gondolom megint lesz egy vérvétel csak részletesebb.

Ma megint elmentünk de. korizni. Olyan szépen sütött a nap. Kicsit féltem, hogy mi lesz 2 gyerek + 3 kori de szerencsére nem estem el. Pont volt ott egy ovis csoport akiket oktattak és figyeltem, hogy miket mond a fickó és próbáltam a gyerekeknek is mutatni, hogy hogyan kell.

Judy
Itt Veresen van nálunk jég.

Gumicukor
Apukám már otthon sem meri elővenni a vérnyomásmérőt, már attól is frászt kap.
Én még csak egyszer sütöttem beiglit de nekem elég körülményes volt, akkor még csak ketten voltunk. Azóta itt veszem a cukiba és nagyon finom, inkább mást szoktam csinálni.
Én is megfogadtam, hogy januártól elkezdek tornázni de idáig még nem sikerült. Az a baj, hogy lusta vagyok, elég nehezen szánom rá magam.

Sasha
Nagyon édi a video.

Panda
Én nagyon utálok vasalni, mindennap csak egy inget vagyok hajlandó kivasalni.
Én a Pszi-vel szoktam találkozni mert itt laknak tőlünk egy utcára. A Balázs 4 éves és a Norbi meg olyan 1,5 lehet. Különben jól vannak.

Beszti
Ha van időd azért írhatnál egy kicsit, hogy mi van veletek meg ide is tehetnél fel képet, hogy mindenki lássa.

Kataa
Voltatok már a minimax hajón? Már többször gondoltam én is, hogy el kellene menni.

Kryss
Mi van veletek? Azért néha írhatnál. Megszoktátok már az új házat? A gyerekek jól vannak?

Ági
petra2
 
 


Andi!
Örülök, hogy végre valakinek kellett az a meghívó, mert már október óta próbálom elpasszolni, de nem használta fel senki.

Kryss!
Szóval, akkor megvagytok, ez mindenképpen jó hír :lol: ! Ha nem is nagyon írsz, azért tegyél már fel légyszi 1-2 képet a srácokról, csak, hogy tudjuk, mégis hová jutottatok az évek során :lol: ...

Ági!
Vérkép :cry: . Nekem csak egyszer volt ebben részem, mikor Noéminek állandóan vérzett az orra, és bár az eredmény teljesen jó lett, nagyon rossz emlékeim vannak. Alig találták meg a vénáját, úgy üvültött, mint a sakál, pedig már nagy volt (nagycsoportos). Remélem, Petrának nincs komoly baja. Van két csillagos eredmény is?

Na, megyek, mert (ha minden jól megy) ma megyünk asztalt venni. A kocsi elvileg jó, apósom elhozta szerelőtől, csak el kell érte mennünk. Nagyon bízom benne, hogy végre tényleg meg tudták csinálni.

Szép napot,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Agi!

Hazhoz nem tudunk hozzzaszokni, mert mindig valtozik valami, csak tul lassan :( es azert, meg sokaig epitkezni fogunk - penz es azert idö hianyaban is :cry: ).
De azert jol erezzük magunkat....mar amennyire lehet....GYerekek jol vannak, Aaron mar sulis es Rebi meg ovizik...sajna eleg gyakran van közepfülgyulladasa :(

Panda!
Kepeket szivesen mutogatok(es nezegetek :lol: !, az iwiw-en en is vagyok(Lakatos Krisza/Kryss), ott viszonylag aktualis kepek vannak...bar mostmar lassan megint ideje lesz egeszen aktualisakat felrakni! :P


Szep napoz Nektek!!!!

Kryss
kryss
 
 


Panda
Nincsen,mindenhol csak egy csillag van. Nem is tudtam, hogy van két csillagos. Hát én is ettől félek, hogy ha megint vesznek tőle vért akkor már biztos sírni fog mert tudja, hogy milyen.
De jó, hogy végre megjavult a kocsitok. Különben szoktál vezetni?

Kryss
Megyek akkor megnézlek titeket az iwiwen.

Ági
petra2
 
 


Sziasztok
Kryss
Jok a képek :D a fiukrol.

Lányok
ma tök jot vásároltam Interspárban vetem egy csomo játékot féláron :D igy én már letudtam a névnapi,szülinapi ,húsvéti ajándékokat :D is. És ma ünnepeltem a szülinapomat is kaptam tórtát,és virágot is már csak a szépmüvészeti múzeumba szeretnék belépöt, :) .

Pusz Csics
csics
 
 


Csics!Nagyon boldog születésnapot!

Panda! Milyen asztalt vesztek? Étkező?

Petra!Biztos nem lesz semmi baj. Szorítok!

Andi
andrea27
 
 


Kryss!
Megkukkantottalak benneteket :lol: ! Rebi micsoda nagy lány lett, Aaron is (csak fiú). Nagyon szépek!

Ági!
Van 2 csillagos is, az már nagy eltérés a normál értéktől. Nekem egyszer volt a fehérvérsejtem 3 csillagos, a dokim azt hitte, leukémiás vagyok :shock: , de csak tüszős mandulagyulladásom volt...
A kocsink jónak TŰNIK egyelőre, bár ma egyszer már azt hittünk, mégsem, de vaklárma volt. Nem, nem vezetek egyáltalán :( . Nem merek ezzel az autóval elindulni, mert sosem lehet tudni, hogy beindul-e legközelebb... A Wartburgot nem szerettem, mert nagyon nehéz volt vezetni, mindig izomláz lett a vádlimban, ha vezettem :lol: . Ezt jóval könnyebb kezelni, de ezt meg nem merem, mert nagyon megbízhatatlan.

Csics!
Boldog szülinapot!!!
A tesóm is vásrolt az Interspárban a gyerekeknek, már 7-kor telefonált, hogy mit vegyen :roll: . Én azt hittem, csak Pécsen van ez az 50%-os leárazás. De ő is letudta a közelgő születés-és névnapokat.

Andi!
Igen, étkezősztalt vettünk majdnem :D , de ott helyben nem tudtunk dönteni. Az, ami abszolút jó lett volna (alapállapotban viszonyleg kicsi, de 2 pótlappal jó nagyra nyitható), az nem volt olyan színben, ami az ebédlőbe illik, csak fetetében vagy nagyon világos színben (valami nyír vagy micsoda). Ami még tetszett és jó is lett volna, az a jelenlegi költségvetésünkbe nem fér bele, mert székek is kellenek :lol: . Úgyhogy maradunk a natúr fenyő asztalnál (minden kritériumnak megfelel, kivéve, hogy nem cseresznye vagy hasonló színű), ehhez könnyen lehet széket is venni. Majd később, ha nagyon nem felel ez meg, veszünk másikat. Lehetne nagyon jó komplett garnitúrákat is kapni (asztal+ székek), de csak hitelre tudnánk most megvenni, azt meg nem akarjuk.

Jó éjt,

Andi

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kryss, én is megnéztelek, aranyosak és nagyok a gyerkőcök, jó hogy jelentkeztél. Én is igy vagyok, hogy olvasok főleg, és irni már nincs idő.

Betti is beteg lett, torokgyulája van és magas láza, alig tudtam levinni. Persze mindez péntek este kezdődött. Szerencsémre a szomszédasszonyom doki és volt otthon gyógyszere is. Mehettem volna az ügyeletre.

Csics, boldog szülinapot :D Miket vettél?

Jobbulást a betegeknek!

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: