Új privát üzeneted érkezett!

Psandi,
Majd a kicsi jobban eszikKép tudod valamiben bizni kellKép
Egyebkent Nalunk ez van a lany mar tobbet eszik, mint a fiamKép

Elli, PIldi,
Nagyon jo a kep. Nalunk is nagy kedvencKép

Maci2,
Cukrod hogy alakul? Lassan akkor zold utat kaptok?

Evi,
Csak a labor koltozikKép Egyebkent szerencsere kozelebb a lakohelyhez, szoval mar 4 perc alatt beerekKép

Kismamaknak jo gombolyodest es emelyges mentes hetveget.

Angi
angela2
 
 


Zsuzsó
nem tesztelsz? Egyébként nekem este ugyanannyi volt ahőm, mint ébredéskor, úgyhogy szerintem ha van valami, akkor 37 felett van. 1 próbát megér.
Ja, a doki mondta is hogy a kúpban van egy enyhe altató... Kép nem is tudom, még ennél is jobban fáradt lehetnék ha használnám? Kép

jó éjt,
Andi
psandi
 
 


Daedalont nehogy!!!

Itt vagyok szerda delutan ota, csak nem erem utol magam! Es mire utolernem, megint csomagolunk, es egy hetre hazaugrunk!

www.gportal.hu/zsuzsi74
Tettem fel par kepet a "kurarol". A hely gyonyoru, nemetek tudnak szervezni, de fozni pl. nem. Gyermekeim elkaptak egy virusos hasmenest, igy sovanyabbak, mint valaha, Miki ismet 10 kilo alatt. Es nem esznek! Persze a doktorno szerint en dramatizalom tul a dolgokat.

Ha irigykedni tamad kedvem a pocakosokra, mindig eszembe jut az utolso nagy balhe. Enyeim egyfolytaban veszekszenek, Miki szokincs is "en, en, en", "enyem", "bantott", "beken" (hagyjal beken), "faj", "elbette" (elvette) szavakkal bovult mostansag! Na meg az "ovoda", "hajo"(Hallo!),"Tschuss!" "menjunk" jott meg hozza a kura alatt!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Andi! Kiskönyv Kép Ennek örömére előszedtem az enyémet, és nosztalgiáztam egy jót. Kép Hány hetes is vagy?

Norka! Én is elvinném dokihoz a kisasszonykát, és ezennel nyilvánosan megkövetem a sógornőmet, mert meggyanusítottam (de csak a háta megett Kép ) annak idején, hogy a cumisüveg és a sok édesség miatt lettek csúnyák a srácai tejfogacskái. Pedig ő mondta, hogy genethajl. Ajjaj, akkor aztán nálunk is jöhet. Kép Apa mh Kép . Legközelebb felveszik majd egy sokkal sokkal jobbra! Drukkolok! Kép

Toffi! Oké, egyszer teszek majd fel körömfotót és én leszek az új körömdivatdiktátor. Kép Tündér most jót röhög, mert ismeri a hamisítatlan nyeszlett, tövigvágott körmeimet. Kép A barátnőmnek az elején megjött, amikor terhes volt. Nem csinálsz egy tesztet? Kép

Évi! Rosszullét Kép Nekem ugyan csak rövid ideig volt az elején, és simán az Elevit + MagneB6 bejött rá. Sajna a homeokat nem ismerem, de most látom, hogy a többiek milyen profik a témában, úgyhogy el is dugulok.

Elli! Képek szupik! Az a kifejezés jutott elsőre eszembe, hogy helyre kis legény! Kép

Nelli! Dorkának jobbulást!

Ildi! Kukoricaevő Kép

Maci_2! Roniról tegyél egy képet, ha lesz időd! Vágjátok még a haját? Jó, hogy szépen javulgatsz! Kép

Tündér! Nem volt időm hívni, de majd jelentkezem! Ne szomorkodj a szopi miatt, 13 hónap tök jó! Ilang pedig tökéletesen tudja mi a jó neki. Kép A hormonjaid hamar rendbevágjátok és már fotózhatod is a zebrádat nekünk. Kép

Zsuzsó! A játszócsoportba csak a kerületben lakók mehetnek? Itt a környékünkön össz. 1 bölcsit tudok és nem tartom valószínűnek, hogy ott ilyen jó kis dolgok vannak (egy kérdezést azért megejtek majd).

Tényleg, Kaskáról, Leszterről tudtok vmit?

Képet akartam vón feltenni, de majd holnap, mert apánk foglalja a gépet...

Jojszakát!

Detti
dé_
 
 


Sziasztok!
Koszonom a fogorvosos tippeket, azt hiszem jovo7en azert keresek valami jo fogdokit!Nem tudtok ajanlani veletlen valakit a XXII, XI keruletben?

Zsuzsi
De jooo,hogy ujra itt,meg ha csak taviratilag is! Megneztem a kepeket, gyerkocok gyonyoruek, hely pedig meses.Meselhetnel kicsit bovebben,hogy mi volt ez a kirandulas?!?

Jo ejt
Norka
norkini
 
 


Dé!

Nálunk a 10-kerületben is van játszó, mi oda járunk 1 éve. pedig ez elég lepusztult kerület és mégis van, szóvals zerintem újpest sem reménytelen , csak érdeklődjetek minél több bölcsiben.

Nálunk is van ebéd is, 159 FtKép és amúgy a játzsó 150/óra. És a szülő is ebédelhet ennyiért. Ja, és van pl sószoba is 100 Ft/óra. Mindez a lakótelepen.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Norka!

Nálunk a gyermek rendelő felett van gyermek fogászat, kérdezz rá nálatok. állítólag elég normálisak, pedig ugye sztk-s. Egy ismerős kisláyn volt, neki fehér folt volta fogán. először csak bementek, bezsélgettek az orvossal,beült a székbe, liftezett aztán pár nap múlva kellett visszamenni.Azt mondta ha beleakad a fehérbe a célszerszám,akkor luk. az volt, de még olyna korán kezelték hogy nem fájt neki.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Helló, csajok

vasárnapra program, macik, quiness-rekorddöntés... ma is van buli, de a macikat holnap kell vinni. Mi valszeg holnap kimegyünk.

http://www.medveotthon.hu/guinness.htm

pusza
e
ellimami
 
 


Na, ez jó homályos lehet, szóval az lenne a rekord, ha minél több játékmackó gyűlne össze aznap (nem kell otthagyni). Persze nem muszáj vinni, de ha van...
e
ellimami
 
 


Jó reggelt!
Elli! Pont ezt a macis programot akartam én is közzé tenni! Mi is akarunk menni! Majd írok mélt!

Leszter! Évi!

Petráknak boldog névnapot!

Kép

Beu és Lőrinc
beu
 
 


Sziasztok!

Petraknak boldog nevnapot!

Elli, Beu, maciknal egy minitali? Mi is keszulunk menni.

Ari
ari
 
 


Sziasztok Lányok!

Nemsokára hozza a párom a Nagyapám ki hozzánk, úgyhogy rövid leszekKép

Ilang hajnalban úgy köhögött, hogy az valami félelmetes volt. Simiztem a hátát, hasra fektettem, az valamit segített abban, hogy visszaludjonKép Eléggé dögröváson vagyunkKép

Köszönöm az elválasztással kapcs. infókat. Úgy döntöttem, hogy jövöhét péntektöl kell, meghat. ideig szednem kell a bogyót amit a doki adott, addig még marad, az esti szopi, föleg, hogy Ilang ilyen betegecske. Próbálkozni kell szép finoman és akkor 3-jára ált. elfogadja a cicitKép Meg ha már nagyon álmos.

Reggel már egyáltalán nem kell neki, elfordítja a fejét, eltol.Kép
Magunkról ennyit, befejeztemKép

Petra babáknak nagyon boldog nénapot kívánunk!

Ari, Beu, Elli!
Mi ez a macis program?

Ildi, Elli!
Kukoricás kép nagyon jóKép

Detti!
Semmi gond, hogy nem hívtál, remélem Ti legalább jól vagytokKép

Zsuzsi!
Üdv, újra!!!Kép Jók a képek, csak nekem kicsit lassan jönnek be. A boci etetös nagyon édiKép
Egyébként nem is soványak ezek a lurkók...Kép

Zsuzsó!
Szerintem csinálj egy tesztet, nem? Veszteni nem veszthetsz semmit!

Andi!Évi!
Kitartás ez a hányinger nem tart örökké!Kép Majd ezt mondjátok nekem is ha aktuális lesz, biztos értékelni fogomKép (4 hónapig hánytam, reggeltöl-estig)

Toffi!
Csak nem??? Szerintem nyomj egy tesztet, Ilanggal én menstruáltam még egy darabigKép

Na most ennyit engedett Ilangocska, úgyhogy lelépek!

Mindenkinek napsütéses, hányingermentes egészséges 7végét kívánok!

Pussz
Tündér&Ilang
tündér
 
 


beu
 
 


sziasztok,

jaj de aranyosak vagytok,köszönjük a névnapi jókivánságokat! Kép

Leszte,
a Ti Petrátoknak is boldog névnapot. Kép Hogy vagytok? Olyan régen jelentkeztél. Kép

macis program,
irigy,irigy......bár ha lenne időnk elmenni,se tudnánk,mert én képtelen vagyok elhagyni a lakás területét. Kép apa meg a kertet rendezi a kertésszel,ma is holnap is.

Virág,
köszi az infókat,utána fogok járni. a B6 vitamint is ki fogom próblni,hátha valamelyik segit.
munka Kép.....majd mesélj milyen volt. rosszulléteimhez általában az is hozzájárul,hogy 2 évvel ezelőtt,mikor Petrával voltam terhes a munkahelyi kajálda szagától,majdnem mindig kidobtam a taccsot.
tényleg Te még nem is dolgoztál az új épületben. na majd most. Kép

Elli,Ildi,
nem szép dolog nemevő gyerekek anyukáit holmi kukoricát faló gyerkőcök képeivel frusztrálni. Kép
Hát nekünk nincs ilyen képünk. Kép

Andi,
én is abban bizok,hogy majd a pici megtanitja a nagyot rendesen enni. Kép

köszi csajok a biztatást ,hogy nemsokára vége a rosszulléteknek,de ti is tudjátok (hiszen irtátok Kép ),hogy ez ilyenkor nem segit....úgy érzem,mintha soha nem lenne vége és most már mindig igy kell élnem. bocsi,hogy ennyit nyavajgok,de tényleg nagyon szarul vagyok.

Zsuzsi,
klassz helyen voltatok. Kép Fiúk helyesek nagyon. nem úgy néznek ki,mint akik nyúzzák egymást és nem eszenk. Kép tényleg hol voltatok, Sofka mintha azt irta volna,hogy ez valami anyafelépitő vagy milyen tábor lett volna, vagy csak nyaralni? (bocs ha hülyeséget irtam)

Petra felébredt...megyek
pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Tegnap szarakodott a gépünk. Apa mág refonódott manuálisan, ebből kifolyólag én meg nem.
Annyira sokat kellett visszaolvasnom, hogy nincs erőm egyenként írni.

Terhességi hányásra SEPIA 9 CH javasolt reggeli hányingerek, undorodás a cigaretta füsttől, bizonyos ételek szagától, a savanyúság kivánása estén.
COCCULINE: ha hányineg, szédülés, sápadtság, gyengeség, utazás, mozgás kiváltja vagy felerősíti a panaszokat.
IGNATIA 9 CH: hányinger, gyengeség, szapora szívdogobás érzet, sóhajtozás, az evés javítja a panaszokat
Nem kell megijedni, nem vagyok ennyire profi a homeopátia terén, de gyakran alkalmazom. Ezt a Boironos könyvből írtam ki.
Remélem tudtam segíteni.

Manci sajnos taknyos, de szerencsére nem lázas és egyéb tünetei sincsenek.

Többieknek is jobbulást.

Petráknak boldog névnapot.

A kukoricás képek nagyon cukik.
Egyébkén ilyen nekünk is van. Ez az egy dolog, amit jóízűen eszik. Megpróbálom feltenni.

Kanyin, v. Edit.

A kép sajnos ne jön össze. Majd még próbálkozom vele.

Kép
Kép
kanyin
 
 


Na most úgy néz ki összejön a dolog. Valami vírus támadta meg a gépünket és időnként be kell állítani valamit a vezérlőpultban, mert egyszerűen átállítja. Irgum-burgum

Fincsi ez a kuko (így hívja Manci) Már a Balcsin is alig várta, hogy jöjjön a kukorica árus néni.

képKép

Kép
Kép
kanyin
 
 


Ez még a balatonon volt.

Kép

Kép
Kép
kanyin
 
 


Lányok, köszi a drukkokat, ma reggel beköszöntött, majd leszakad a derekam Kép de azért Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Manó! Újpesten biztos, de én csak régebben laktam ott. Kép Most Diósdon vagyunk, és Törökbálinton találtam egy bölcsit legközelebb. Azért köszi! Kép

Elli! De jó! Nekünk van egy csomó macink, ha apa nem vétózza meg a programot, mi is viszünk vagy 4-et 5-öt.

Tündér! Remélem mostmár kilábaltok ebből a nátha ping-pongból, küldök segítséget +++++++. Nektek is jó hétvégét és gyógyulást!

Zsuzsi! Mindig megcsodálom, milyen szépek a srácaid! Tényleg nem látszanak olyan soványnak! Nekem a székmögül kukucskálós kép lett a kedvencem. Kép

Kanyin! Képek Kép

Zsuzsó! Megspóroltad a tesztet? Kép

Petráknak boldog névnapot!

A sörözéssel vagyok gondban. Végül kiderült, hogy hol lesz? Jövőhéten lesz uis fősulis tali is, szombaton meg koncert. A fősuli budán van, úgyhogy ha vhol oda lyukadtatok ki, akkor be tudnék ugrani utána, úgy, hogy fél kilencre aztán itthon is legyek. Kép Addig kaptam uis kimenőt, mert egymás után három programra már nem volt a család vevő. Kép

Betegecskéknek jobbulást!

Na, most meg nem megy a mellékletfeltöltés. Fotók ismét később...

Jó hétvéget!

Detti és Virág
dé_
 
 


Egy vigyormanó

Kép
dé_
 
 


Virág uzsonnázik. Először is beszerzi a hozzávalókat:

Kép

aztán elfogyasztja Kép:

Kép
dé_
 
 


Sziasztok!

Petráknak mi is boldog névnapot kívánunk Kép
(ha lányunk lesz, lehet, hogy Petra lesz Kép)

Zsuzsó
örülök Kép egy csomószor gondoltam ám rád

Detti
nagyon édes a szilva-faló lányod Kép

Edit
a kis kukorica-pusztító is tündéri Kép

Na megyek, eszem abból az isteni sütiből amit most vettem ki a sütőből Kép

Andi
psandi
 
 


Tüni! Megjött a kismamám, így ha megírod a profilomban lévő E-mail címre a címedet, elküldöm postán.

Petráknak nagyon boldog névnapot kívánok!

A kukoricaevő srácok nagyon édik!

Évi! Hát nem könnyű ez a hányingeres időszak. Remélem, valamelyik homibogyó bevállik, és jobban tudod élvezni áldott állapotodat.

Zsuzsó! Hát sajnálom, hogy megjött, de majd legközelebb biztos bekopogtat a gólya.

Andi! Köszi a net címet. Felkeresem, és írok a dokinak. Hátha tudnak valami okosat mondani.

Dorka ma estére láztalan lett. Talán már kezd kilábalni a vírusból.
Domcsi még nem kapta el (nem akarom elkiabálni). Hétfőn kapná az agyhártya elleni oltást, jó lenne, ha nem betegedne meg. Már 2-szer elhalasztottuk.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok Lanyok!

Megirtam a szulestortenetet, bemasolom, bocsi ha hosszuKép

Szeptember 23-an hajnali fel 5-kor arra ebredtem, hogy wc-re kell mennem. Ahogy vegeztem es felalltam, halk pukk es elkezdett folyni a magzatviz. Felebresztettem a paromat, gyorsan keritettunk pesztrat a nagytesonak. Kozben felhivtam a szulesznot, hogy szulunk, mondta hogy gyorsan bonyolitsuk a pesztra-kerdest, ne varjak sokaig a csorgo magzatvizzel. Vegul kevessel 6 ora elott ertunk be, a szulesznom mar vart. Az ugyeletes doki pontban 6-kor vizsgalt meg, ketujjnyi tagulast mondott. Kozben nagyobb mennyisegu magzatviz tavozott, amit a szuleszno mekoniumosnak latott, igy amint atkisert a szuloszobara, ramkototte a ctg-t. Kozben gyakorlatilag nem volt fajasom, neha egy-ket kobor. Vagy feloraig heveresztem a szuloagyon, neha kisebb fajasocskak jottek. Aztan kikonyorogtem hogy felallhassak, legalabb amennyit engedett a ctg zsinorja, annyit maszkalhattam. Ez kb 7 ora fele volt. Fel 8 korul mintha beindult volna valami, 3 percenkent jottek a fajasok, de kis rovidek, par masodpercesek, nem voltak nagyon remesek. Aztan megint ritkultak, ki-kimaradt egy-ketto. 8-kor felhivott egy baratnom, elcsevegtunk kicsit, megint nem nagyon volt fajas. Negyed 9-kor megvizsgalt a szuleszno, meg mindig 2 ujjnyit mondott. Tovabb jarkaltam, fajasok hebe-hoba, de rovidek, ott sohajtoztam, hogy mikor lesz ebbol szules. Kozben befutott a dokinenim is, haromnegyed 9-kor o is megvizsgalt, bo 3 ujjnyi a tagulas! Huha, haladunk! Kaptam egy mehszajlazito szurit, es ravettem a dokinenit hogy a magzatviz ellenere vegyenek mar le kicsit a ctg-rol, es kimentem a folyosora fel s ala vagtazniKép Na ekkor volt kb 3 nagyobb fajas, idokozt mar nem neztem, de ezek mar fajtak. 9 elott par perccel mondtam a szulesznonek, hogy mintha nyomni kene, de csak lajtosan, nem tudom ez az-e. Azt mondta, inkabb megvizsgalt, mertugye eleg gyorsnak tunt a tagulas. Kiderult, hogy a mehszaj gyakorlatilag eltunt, de egyebkent ez a vizsgalat nagyon gaz volt, gondolom a maradek mehszajat probalta elsimitani. Itt kezdtem kicsit elveszteni a fejem....A szuleszno kiment szolni a dokineninek. En meg kozben behisztiztem - szegyen ide vagy oda -, kozoltem hogy nem birom, nagyon faj stb. Mondtak hogy ok, kitolas, de ecceruen nem talaltam a jo poziciot, kozben viszont jottek a tolofajasok es borzaszto modon elkezdte preselni a mehem kifele a babat. Na innentol borzasztosag volt ez egesz, a fajasok gyakorlatilag folyamatosan jottek, en meg semmi mast nem tudtam csinalni csak nyomni-nyomni. Es kozben mi jart neha a fejemben? Hogy jezusom, itten kiabalok, szegeny szomszed kismamaKép)) Na mindegy, vegulis nem tudom hanyadik fajasra, 9.10-kor jott a megkonnyebbules, kicsusszant Botond. Hallottam, hogy mondjak, huuu de nagy. Kertem, szoljanak a ferjemnek (aki a kitolasnal kimenekult). Par percre megkaptam a babat, de kozben kezdodott a macera alul, es feltem hogy kiesik a kezembol, igy elvitte a szuleszno meregetni stb. Mivel ez ott tortent mellettem, igy en is lattam hogy 3x is felrakta a merlegre,majd nem szolt smemit, merte a hosszat. Kerdeztem, mekkora a sulya, viccesen odaszolt, hogy tobbszor is 5300-nak merte. Kozben sorolta hogy hossz 59, fej 38 (na itt felszisszentem), mellkas (vagy has?) szinten 38. Aztan odahozta megint, kerdezem, megis hany gr? Mondta hogy hat 5300, na itt altalanos elkepedesKép Dokineni a suly hallatan bekottetett egy oxitocin infuziot, hogy a mehembol kiuruljon minden aminek kell. A mehlepeny kicsit varatott magara, de aztan szepen kijott. A varras rossz volt nagyon, de vegul csak vege lett. Kiderult, hogy alig kellett gatmetszes, es Botond sem rombolt melle sokat. Talan ennek koszonheto, hogy a 3. naptol gyakorlatilag semmi nem faj alul, nem is erzem a gatsebet, guggolok, futok stb. A gyermekagyon egyebkent a csodajara jartak Botondnak, jottek a pathologias noverektol kezdve rengetegen csak ugy, megnezniKép A szulesrol meg annyit, hogy midenkinek ilyen vajudast kivanok, gyakolratilag nulla fajassal kitagultam, a kitolast viszont az ellensegemnek sem kivannam. Nagyon bennem maradt, mondtam is a dokineninek hogy a 3-at max programcsaszarral vagyok hajlando megszulniKép

Kepek Botondrol itt:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=6730

Az utolsokon a mellette fekvo szobatars 3500 grammos atlagsullyal szuletett, ugyanazon a napon, hmmm.

Egy kep:

Kép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly
De jooooo volt olvasni a szulesed!!!! Kép Oriasi gratula meg egyszer, oriasi Boti! Kép Es nagyon helyes! Milyen az otthoni vilag negyotoknek??

Nelli
Laztalansag Kép

Evi
Nemtom mi tortent,de nekem most a hetekij keten (KOPPKOPP) mintha elvagtal volna a zsedelgest es a hanyingert is. Szoval hatha nalad is...?? Kép

Fotok Kép

Tegnap este koncerten voltam. Megvaltozott emberkent jottem haza Kép VEGRE! Kép
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Tényleg hatalmas baba Kép! Gratulálok még egyszer.
Majd kérjük a beszámolót, hogy milyen négyesben Kép!

Mi voltunk kint a Városligetben ma, bevásároltam fürdetőből és tusfürdőből a Plus napon, gyerkőc rohangált egyet, játszóházaztunk, most meg húzza a lóbőrt. Remélem sokáig Kép, mert ezen a hétvégén kettesben vagyunk és nekem is kéne egy kis pihi.
Üdv, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Nagyon tüneményes falatka Boti!KépKépKép

Kanyin!
Kukoricázó is édes!

Dé!
Az a vigyorizás elbűvölő. Tényleg mint egy kis manócska! Voltatok végül macizni?

Mi kimentünk, macik édesek, voltak farkasok, lovak, ragyogó napsütés, életkedvem az egekig szökkent. Próbálom ennek a szép ősznek minden percét kihasználni, ki tudja meddig tart. Folyton szabadtéri programokat csinálunk, a lakás szalad, a konyhában büdös a szennyes edény. Fúúúúj! Kép

Na, ez volt:
Kép
Kép
Kép

Heppibeu
beu
 
 


Ja, és találkoztunk Ariékkal is, tök jó volt! KépKép Gyerkőcei csodaszépek.Kép
Beu
beu
 
 


Beu
Kép Irigy-irigy!!!

Norka
norkini
 
 


Sziasztok Lányok!

Beu!
De jó Nektek!Kép Én csak itt irigykedemKép
Mi még mindig dögrováson, Ilang köhög, ömlik a trutyi az orrából és, hogy teljes legyen a kép mára Apa is lerobbantKép
Lörinc hihetetlen aranyos!Kép Ilang rohant ide és azt hajtogatja, hogy baba-baba és mutogat LörincreKépKép
Beu! Mi itthon rostokoltunk, mégis ragad a padló ha ez megnyugtatKép Majd, holnap mert örülök, hogy élek....

Norka! Örülök, hogy egy kicsit jobban vagy!Kép

Detti!
Tök jók a képek Virágocskáról! Tényleg mint egy manó!Kép
OFF: hívtam ma a Simon dokit, folytatnunk kell az antiobiotikumos kezelést, mert Ilang még mindig betegecske....Kép Remlélem azért mostmár meggyógyulunk végre.

Orsoly!
Nagyon szép NAGY baba Botond! Tényleg milyen "pici" mellette a másik babóKép
SzüléstörténetedKép

Virág!
Pihentél végül?

Lányok!
Mi annak a homeos ált. immunerösítönek a neve és hogy kell adagolni? Arra gondoltam, ha Ilang végre rendbejön elkezdem neki adagolni, mert nem akarom az egész telet orrszívással és szobafogságban tölteniKép

Pussz Mindenkinek!
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Még annyit:

Kanyin!
Nagyon édes a kislányod!Kép

Végül egy fotó a szekrény-nyitogatóról, persze vendégségben, hol másholKép

Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Csodaszép idő volt ma, mi is kimentünk a Városligetbe, kint ebédeltünk virslit mustárral, meg kaptam vattacukrot is, 4-kor értünk haza, gyerek már a kocsiban bedobta a szunyát Kép

Orsoly
mégegyszer gratula "picinyke" fiacskádhoz Kép képeket mind megnéztem, nagyon drága Kép

Lőrinc és Ilang is édesek, ahogy megszokhattuk Kép

Andi
psandi
 
 


Andi-drága!

Daniról nem dobnál fel fotókat???
Nagyon régen nem láttam már!Kép

Valami parkban találkoztatok még a nyáron a mi talink után akkor láttam, de azóta semKép

Ilang (is) örülhessen, imádja a babafotókat!Kép

MI van a többiekkel????

Dugulok elfeleKép

Jaj de jó lesz a pénteki sörözés!!!! Már alíg váromKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Mégegy kép, csak olyan aranyosak:
Apa, nem látod, hogy engem fotóznak??!?Kép

Kép

Na tényleg eldugultamKép

T
tündér
 
 


Tegnap megint nem tudtam elküldeni...

Angi,
Cukrom kicsit ingadozik pajzsmirigytől függően.
Zöld úthoz előbb ki kell fulladnia, majd be kell állítani a hormont. De mostanában nem beszéltem erről a dokival.

Dé,
KépekKép
Igen, elöl vágjuk néha Roni haját.
Sajnos most nincs a gépen új kép. De majd töltök fel, igérem.

ZSuzsi,
Jó, hogy előkerültélKép

Petráknak boldog névnapot!Kép

Kanyin,
KépekKép

Orsoly,
SzüléstörténetKép
Botond cukorfalatKép Közös kép a "kis" átlagsúlyúvalKép Hogy mutattak volna Ronival (2670 g)?Kép

Kaptam a Huggies-tól bilire szoktató pelenkát, fiúnak valótKép

Maci_2
maci_2
 
 


Beu,
KépekKép
Használjátok csak ki a jó időt.

Tündér,
A lányod tündériKép

Pénteken voltunk mi is a Götzben, vettünk pár ruhát Roninak. Meg egy babát karácsonyra.
Tegnap vendégeink voltak, barátaink a kislányukkal (Sára, Roninál 5 hónappal fiatalabb). Mutattam mit vettünk. Mondták milyen jó ötlet, ők is vettek egy babát.
Vicces, hogy ebben a korban még abból áll a közös játék, hogy az egyik is azzal akar játszani, amivel a másik. Persze miután elmentek estig hallgathattuk, hogy "Sája, Sája"Kép
Mivel tegnapról maradt kaja és nem kellett főzni, ezért délelőtt máltai játszótereztünk. Délután meg a sógornőméket látogattuk meg. Mozgalmas napunk voltKép
Nagyon szép idő volt. Jó lenne, ha még lenne pár ilyen hétvége.

Maci_2
maci_2
 
 


Hali Csajok!

Megjöttünk Prágából, még mindig nagyon hangulatosKép. Lábam kicsit megzakkant és hullafáradt vagyok, de megérte! Idővel mákunk volt, addig esett tegnap, míg ebédeltünk, különben meg sütött a napocska. Gyerkőcök leamortizálták a nagyiékat és nagyon örültek a kisvakondokoknak, amit hoztunk nekik.

Gombóc???

Angi, Danim megeszi a húst, ha nincs hús állaga: darálthús bármely formája (milánói, fasírt, mindenféle lerakott zőcség, mekis csibefalatok és a rá hajazó rántott falatkák)... hidegek közül megy a sonka, a csirkemellsonka, a téliszalámi, meg a párizsi is, bár ez nemtom mennyire sorolható ide... szereti a virslit is, így nem tom mennyire panaszkodhatokKép, hisz mindennap eszik húst, szereti a sajtokat és mostanság már megeszi a kenyeret is.
Lány pont az ellenkezője (és Dani is volt ilyen), csak hús hússal, meg persze zőcséggelKép kenyérkéből ímmel-ámmal... de nem erőltetem, néha sütök darálóst, annak nem tud ellenállniKép

Zsuzsi, végre itt!Kép Mikor jöttök haza? pénteken gyerektelen sörös tali lesz!! Képek naonjók, sárgulokKép

Orsoly, mégeccer Gratula picinykeKép fiacskádhoz, képek fergetegesek!

Mennem kell, mert kiadtam a kéglit, kedden költöznek bele, nekem meg addig ezeregy dógom van....
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


egy Prága
Kép
és egy hajszárító naccsága
Kép
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Tündér
majd teszek fel képet, ha rátöltöttük a gépre
Ilang apával is helyes Kép

Maci
milyen az a bilire szoktató pelus? direkt kényelmetlen? Kép

Zsófi
Prága Kép nagyon szép város
mi most Helsinkivel kacérkodunk egy hétvégére, bár félek, be fog fagyni a s.ggünk Kép
lányod igazi kis nőci Kép

Gombóc
?????? csak nem megszültél itt titokban????
életjelet kérünk !!!

jó éjt
Andi
psandi
 
 


éééééés ez az EZREDIIIIIIK KépKépKépKép

Kép

Andi
psandi
 
 


Csucsuka!
Prágáért nagy irigység,én is akarok!!! Ha egyszer rászánjuk magunkat, majd konzultálunkKép Csajszi helyes! Milyen nagylány már!!! Hasonlít Danira!Kép

Maci!
Én is kaptam pelust!
Lánynak valótKép (Igazából dühöngtem, hogy lehetnek ennyire bénák.)

Tündér!
Ilang is nagyon szépséges! Apával meg édesek! Szekrénynyitogatást Lőrinc akkor szereti csinálni, mikor házvásárlás céljából idegen helyeken járunk. Volt már rosszabb is: egy helyen a méregdrága hangfallal csinált valamit. Tulaj csak sápítozott, mi meg csöndben féltünk.Kép

Vannak már részletek a sörözésről??? Hol, mikor?
De kafa lesz!!! Remélem, meg tudom oldani a gyerekfelügyeletet, mert apa pont nincs itthon aznap este. Vagyis csak későn jön. Kép

Minden beteg babónak jobbulást!

Beu
beu
 
 


Andi!
Gratulálok az ezredikhez! Bilire szoktató pelussal nem jársz messze a valóságtól. Ha jól tudom, nem nyeli be annyira a folyadékot, és kellemetlenebb érzés. Vagy hülyeségeket beszélek??? Valaki helyesbítsen akkor.Kép
B.
beu
 
 


Beu
megyünk együtt a sörözésre?
ja, ha nem sikerül Lőrincet megoldani, áthozhatod hozzánk, apának mindegy, hogy 1 vagy 2 Kép legalább a fiúk is szórakozhatnak egymással egy kicsit

Andi
he-he, már régi felhasználó vagyok Kép
psandi
 
 


Andi!
Apa örülneKépKépKép
Menjünk együtt, persze. De BKV-valKép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Orsoly! Mégegyszer gratula, Botond gyönyörű! Kép

Lőrinc és a lányok is szépek ám!

Most nincs erőm visszaolvasni, csak a képek miatt muszáj volt! Holnap délelőtt rengeteg dolgom van, délután pedig 15 hós szuri. Kép Aztán csak Virágé vagyok, egész délután csak játszani szeretnék vele, hogy kárpótoljam.

Állítólag gyönyörű idő lesz, úgyhogy csavarogjon, aki tud! Jó hetet mindenkinek!

Detti
dé_
 
 


Sziasztok!

Tündér!
Én Echinacea Ch5-öt adom Levinek. Megelőzésre heti 1x5 golyó, ha meg már elkezdődött a nyavalya kb. naponta 3x3 golyó amíg vannak tünetek. Ha influenzaszerű akkor Oscillococcinum-ot adok neki, fél tégellyel. Ezt lehet adni szintén hetente egyszer megelőzésre inluenzaszezonban.

Évi!
Én tényleg nem dolgoztam az új épületben, mert októberig dolgoztam és ha jól emlékszem februárban volt a költözés. Azt sem tudom hol van az ebédlő Kép. De a régi szaga sem volt semmi és beivódott az ember ruhájába, grrr. (bocs Kép)
A belépőkártyám sem működik, mert már új rendszer van. De állítólag már intézik az újat.
Emlékszel a Timire akinek a Dóri nevű kislánya van? Ő is ma kezdett dolgozni, a Dórika is bölcsis lett. Én már nagyon izgulok Kép!

Én még mindig szabin, szerdáig, mert nincs egyik gondozónőnk sem a bölcsiben és így féltem otthagyni "védőháló" nélkül. De reggel simán bement a terembe, nekem meg mondták, hogy mehetek nyugodtan.
Megyek takarítani.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Jó reggelt!

Virág!
Köszönöm, azt hiszem beszerzem ezeket a patikából. Tényleg a Boiron tájékoztatót, honnan lehet megszerezni? A neten kerestem de nem találtam.
Szolidálok veled, mert ma nekem is takarítás és mosás a programKép

Detti!
Virág ma kapja a 15 hós szurit? Drukkolunk, okés? Mennek a puszik Virágocska combijáraKép

Andi!
Gratula az 1000.-hezKép Nekem már csak közel 700 kell hozzáKép
Várom majd a fotótKép

Beu!
Valamelyik nagyi nem tudja bevállalni Lörincet? ÚÚÚÚgy szeretnélek már végre megismerni!!Kép

Csucsuka!
Hú, Prága nagyon jó lehetett! Mi is voltunk 2,5 éve 3 napot, isteni hely. Jó kaják, finom sörök, gyönyörü és tiszta város, igazi kikapcsolódás volt! Hajszárító csajszi édes!Kép

Csajok!
Csatlakoznék Beuhoz, akkor most hol és pontosan hánykor találkozunk? Képzeljétek, nekem aznap Anyukám is kijön hozzánk, itt is alszik, szóval nagyon ráérek majdKép Apát is elszórakoztatja, ki is vasal, gyerek is lerendezve, Anya meg iszogat az éjszakábanKép

Tényleg Gombóc, merre vagy????

Na most lépek a dolgomra de még benézek!Kép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Maci_2!
Ismerös nekem is, hogy ilyen korban mindig az az érdekes játék ami a másik kezében vanKép
Mi a Dettiékkel szoktunk találkozni és akkor a lányok szóról szóra ugyanezt csináljákKép
Majd kinövikKép
Vásárlás, csavargás jó lehetettKép
Pajzsmirigyed, remélem rendbejön mostmár végre!Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


SziasztokKép

Tegnap tartottuk Szandi szülinapját, szerencsére nem itthonKép Tizenkét gyerkőc volt, + Zsombi + még egy kicsi. Őrjöngtek egy jót a Kölyökparkban, ennek megfelelően nem is bírtam ma reggel Szandival...

Elli, Ildi, Kanyin
Kis kukorica-evők édesekKép

Tündér
Nem hiszem, hogy +, bogyó mellett csúnya lenne
Jobbulást Nektek!!! Elválasztáshoz pedig megy a kitartás-energia!
Boiron tájékoztatót lehet kérni a patikában (legalábbis az Ave Mariában adnak)

Detti
Szilvaevő manóKép
Drukk a szurihoz!

Orsoly
Ilyen szép Botiért azért érdemes volt, nem?Kép Gyönyörű kispasiKép

Norka
Milyen koncerten voltál?

Beu
MacitalálkozóKép, mi a telekre menet irigykedtünk azokra, akik Veresegyház felé mentek.
Lőrinc csodaszépKép
Cseréljetek pelust MaciékkalKép
Házat vesztek?

Zsófi
Prága klasszKép
Jóevő gyerekekKép, nem akarlak ijesztgetni, de lehet, hogy később elromlik vmelyikKép
Zsófi édesKép És Danóról nincs kép?

Andi
1000-hez gratuKép

Nekem semmmmmi dolgom ma, játszhatunk egész nap KépKép (mosnom kellene, de a tegnapi nem száradt meg)

Le is megyünk játszózniKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Zsuzsi
Képek nagyon klasszakKép Biztosan szuperjól éreztétek magatokat! Kispasik rengeteget nőttek!

Semmi dolgom: Szandi szobájában, öhm, vagyis a gyerekszobában összébb kellene rakni a dolgokat...
Toffi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?