Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Andi: szegény Huba. Én is fosok, hogy megfázítom Ádit. Pedig a mi klímánk max 26 fokot csinál, azt is csak a nagyszobában, az ő szobáját csak nagyon picit hűti le. Ha nem a szobájában bandázik, r. ujju body, rövidgatya és zoknit kap. Becsapós ám ez a 26 fok, mert aért hűvösnek tűnik. Száraz meleg (vagy hideg)
Timi: hogy bírta Bibu és mivel vágtad a haját?
Ádika föl sem vette, hogy tolom a sérónak a hajnyírót. :D
Köszi mindenkinek a frizura dicsit.

Azt még nem is mondtam, hogy az én fiam tipikus városi gyerek. Mikor leraktuk a fűbe, húzta föl kezét lábát és olyan undor ült ki az arcára. Betonon is hasonló, csak lightosabb verzió. A homokozóban is fintorog és nézi a kezét.Tök édi! :D
Na megyek, hátha jut egy kis szunya nekem is.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Timi, köszi a receptet, ma meg holnap májazunk, utána jön a tökfőzi!

Lelépés téma: már sokat emlegettem az agilityt én oda járok, versenyekre és bemuatókra, a megyében és a környéken, ott bemondóskodom. Most szombaton lesz a városi kupánk. Én csináltattam a plakátot,majd megmutatom! Apa úgy intézi a szabadnapokat, hogy tudjak menni, mert tesómék is versenyeznek, így rájuk nem lehet bízni Lénit. Anya meg mindig el tudja vállalni, de csak 12.00 óra után, mert addig dolgozik.
Egyébként mindig, minden más helyre gyerkőcöstől megyek.

Léni még mindig csucsuzik, 11.30 óta. Minden kaja kész van, Apa a medencében, én meg itt bénázok:)

Mogyó, fotót azonnal!!! Ha már így felcsigáztad a fórumozókat:)

Nyaralás téma: először Balcsi volt, most meg úgy néz ki Hajdú-Bihar megye lesz:) Nem élővíz, hanem strandolás! Debrecen, Hajdúszoboszló, Nádudvar, ezekre a helyekre megyünk a fürdők miatt. Szoboszlón szállunk meg (Anyóséknál :lol: :lol: :lol: aztán minden nap megyünk valalmerre! Még ezen felül tervezünk valamit..majd meglátjuk! A tenger még várhat ránk, minimum egy évig :lol: :lol:
Vendég
 


Gabcii, köszi a fürdőruhás dícséretet, jól esik:) Úgy pihentem, hogy bikini felső és rövid gatyó. Most csak így érzem magam jól, majd csak a nyaraláson veszem le a shortot, ha már tényleg a strandon leszek:)


Valamelyik nap néztük meg a nászutas videonkat a tengerpartos részt. Hát 2004-ben milyen vékony voltam :) :lol: :lol: De hát azóta szültem egy gyönyörű gyermeket és ha a mostani +5kg és néhány m2-nyi narancsbőr melett még több lenne rajtam, akkor sem izgatnám magam.... majd ha dolgozok rajta, lemegy minden, bár a karjaim is vastagabbak lettek szóval ugyanolyan, mint régen tuti nem leszek. :)
Vendég
 

 
 

Edit
nagyon jó kis alakod van én is irigylem,bár te biztos nem eszel annyit mint én :-)


Gabci
ollóval vágtuk a hajátt 3an kicsit cikkcakkos

Minden gyerek ált. félti a kezét a homoktól.Bibu egyenlőre nem,ő nemhogy mászik betonon fűbe amit talál megis eszi :shock: enné
Vendég
 


Hello Csajok!

Nem is tudom hol kezdjem azt hiszem egy rakás szerencsétlenség vagyok!
A tegnapi éjszakám egy rémálom a mai nap meg a folytatás.

szóval tegnap este lefekvés megszokott időben 20:00-kor.
Apa megérkezik 21:30-kor bemegy Petrához aki persze egyből felébredt, mondom Neki adott a feladat el kell altatni a művésznőt kb.fél óra felvesz/letesz játék Petra elalszik.
23:00 újból ébredés sikítva majd őrjöngve sírás Én be hozzá megint fel-le játém mire visszmegyek ágyámba csaj újból áll az ágyába ez kb. 5x ezután odaköltöztem.
Hajnali 2-ig játszottuk Petra feláll anya lefekteti műsort ami persze hatalmas sírással fűszerezve játszodott.
Gondoltam ezutá reggel 9-ig fel sem kell tévedtem 5:30 ébredés.
Azóta a nap folyamán 30 percet aludt.
Most is hiszti az idegeim pattanásig feszülve nem tudom mit csináljak!
Mostmár üvöltve sír.
Ja és olyan fáradt majd összeesik.
Bocsi, hogy hosszú voltam de kész vagyok. :twisted: :twisted: :twisted:
Mi lehet ez valaki ötlet!!!!

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Vadas zsemlegombóccal? Hajni, áruld már el, hogy neked mikor van időd erre?
Mióta ilyen meleg van én nem főzök magamnak, eszem hideget. Igénytelen vagyok, mi? :D Nincs kedvem "fűteni" a lakásban.

Babszem Léni nagyon aranyos, tényleg tisza apja.

Panka imád fűben mászni, ülni, tépkedi a füvet, gazt, ő is megenné, néha lehet, hogy valamennyi le is csúszik :lol: Homokban is turkált rendesen, de azt szerencsére nem akarta megenni.

Andi2, valószinűleg a meleg jön ki Petrán, mi, felnőttek is nehezen viseljük, hát még ők szegénykék. Panka is kelt legalább 4x éjjel, nehéz, nehéz, de ez van. Ha alszik délután, próbálj meg Te is aludni vele.
Vagy fáraszd jól ki, garantált a szunya. Mi ma voltunk gyógytornásznál, utána bababoltban, aztán bevásárolni, szóval full program, a csaj pörgött végig, aztán hazafelé az 5 perces úton egyik pillanatról a másikra elaludt az autóban. Ölben hoztam be, betettem a kiságyba, fel se kelt :lol:

Andi, Hubának gyógypuszi!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


CBA-ban néztem rizslisztet, de nem volt. Hol lehet kapni, nem tudjátok?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Fog? Új kaja? Nátha? (utóbbit észrevennéd..) Füle? (megnyomod és sír akkor az) Lázat mértél?

Vagy: egyszerűen melege van! Na ezzel nem tudom tudsz -e vmit kezdeni...

Mi túrógombóc, Dorka krumpli-sárgarépa csirkével! Komálta!

Hasa még alakulóban!

Zsu: reggel a kukacot amikor odaadtam hangosan röhögött!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Andi:
Hubának jobbulást.

Zsu:
jaj, nem olyan nagy cucc ám. :)
a zsemlegombóc hamar megvan, a vadas az több idő, de nem vészes. :) csak ne kellene utána annyit mosogatni :evil: :evil:
és nekem Lilla egy angyal, elvan egyedül, MArci meg eljátszik maga is, vagy segít nekem.

Lilla is undorodik a fűtől. Homokozót még nem próbáltuk.
Szar anya vagyok, mi? :oops:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Csajok, kinek mennyit iszik a gyereke naponta összesen tápival együtt??? Mert Dorka most kevesebbet pisil és ez nem tetszik!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Csajok, kinek mennyit iszik a gyereke naponta összesen tápival együtt??? Mert Dorka most kevesebbet pisil és ez nem tetszik!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


0Csajok, kinek mennyit iszik a gyereke naponta összesen tápival együtt??? Mert Dorka most kevesebbet pisil és ez nem tetszik!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Zsuzsa: Nálunk az evés napirend ugyanaz mint Gabcinál. Annyi eltérés, hogy nekem Ádám 20:30-kor cumisüvegből tejpépet eszik nem tápot. Bár a mennyiség naponta eltér. Van hogy délbe nem eszik, de van hogy 6-kor alig alig.

Gabci: Ádámod nagyon csini fiú.

Edit: A kép csak poén volt mi?, de azért jó volt a buli. Nagyon szépek vagytok.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


FONTOS:
A Vigantol cseppet meddig kell adni?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Alszik Petra :D :D remélem éjszaka is fog.

Jutta!

Képzeld nálunk reggelre szinte alig volt pisi napközben is alig-alig pedig tápiból 600ml körül eszi + kb. 100ml víz,de ez mindig változó.

na lépek jégkrémezni :lol:

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Edit: 1 éves korig napi 1 csepp a Vigantol adagja.
Jutta: Ádi olyan 500ml teát és 2x 230ml tápit iszik.
Jó sokat pisil.
Hajni: pedig Lilla nem is lakótelepi kislány. :D
Egyébként általában aki családi házban lakik, annyira le tudja sajnálni a lakótelepen élőket. Hétvégén Anyósék is megjegyezték, hogy na, városi fiú Ádi. Nem rosszindulatból, de magamra vettem, na. És, hogy vigyük többet Ádit, mert itthon ha sétálunk csak ül a babakocsiban. (ami nem igaz, mert játszóterezünk is)
Ádibaba- Ági:Ádid anyatejes ugye? És hányszor eszik tápszert naponta?

Beleraktam a járókába Ádit. Ugyanis azt játsza, hogy az asztalba kapaszkodva feláll, kicsúszik a lába, kapaszkodik és hintázik. Engem meg a frász kerülget. Persze mindig utánna nyúlok, nehogy elessen

Kép
Kép
gabcii
 
 


Jutta:
Lilla 2x eszik tápit 150-180 mlt, vizet meg max 100 ml/nap.

Gabcii:
én soha nem laktam lakótelepen, de kicsinek mindig irigykedtem arra, aki ott lakik. :lol: :lol: mert, h milyen jó már nekik, annyi gyerek egy házban, meg a játszi stb....

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan reagálok amikre emlékszem:
Nadin ujjatlan napozóban alszik, és a nagyobbik fajta tetra pelenkával takarom.
Vigantolt 1,5 éves korig javasolják nálunk, utána a nyári hónapokat kihagyva még tovább valameddig, de arra már nem emlékszem meddig.
Danoninot én sem adnék, se semmi ahhoz hasonlót, én is inkább natúr joghurt + gyümit, vagy túrót + gyümit. Dokinénit megkérdeztem múltkor a kajánkról, azt mondta rendben van így, 1 éves korig írhatja csak fel a ha cuccokat Nadinnak, utána csak akkor, ha lesz valami tünet, és kivizsgálják. Savanyított tejtermékeket normál esetben 8 hós kortól javasolja, aki ha-t eszik, az nyugodtan várhat vele szintén 1 éves korig, hiányozni nem hiányzik az étrendből, mert a tápszerben minden benne van. Husit hetente max 2-3-szor kapjon, ebből lehet az egyik máj, időnként hal. Nadin szerencsére megissza a tápit, reggel szoktam adni szopi pótlásnak, uzsonnára, és a lefekvés előtti vacsira. Szopi reggel van még, kb. 100 ml, és a két nappali alváshoz, valamint este (mostanában este csak 1x, de az már nem kaja). Nem áll szándékomban leszoktatni a szopiról, ha ez rajtam múlik, akkor 1 éves koráig mindenképpen tartjuk a reggelit, de én szeretném tovább is. De fel nem kelteném emiatt, Andi, nem jó, ha tízóraira kapják? A gyümit meg átütemezed máshová.
Homokozóba mi sosem viszünk semmit, tele van közös játékkal. Időnként mindenki hoz valami újat, illetve dobtak össze pénzt a szülők, játékra, meg a homok kicserélésére, új kerítésre, árnyékolóra. Én eddig azt láttam itt, hogy a szülők nem avatkoznak a konfliktusokba, csak ha esetleg bunyó van, de akkor is mindenki a saját gyerekét terelgeti, a máséra nem szólnak, ez szerintem is így normális. De itt mindenki ismeri egymást.

KépKép
kertikiri
 
 


Jutta! Köszönöm szépen a dolgokat! Nagyon kedves vagy!
Én többnyire internet nélkül tengődöm, de nem baj, mert annyi mindenre jut igy idő. Hétvégén balcsin voltunk, szokásos fűnyirás meg festettünk, laminált padlóztunk.
Reggelente úszás, utána meg strandra járunk délelött. Nagyok nagyon élvezik, ami persze nem meglepő, Marci is amig el nem álmosodik. Persze ez a gödöllői strand , hát olyan gödöllői, de nekünk megfelel.
Holnap nagyker, péntek, szombat meló.
Marci úgy ahogy mászik, még kicsit kezdetlegesen.
Tegnap volt a házassági évfordulónk, elmentünk vacsizni és a gyerekek nem aludtak itthon. Apától kaptam egy napszemcsit, tök egyedül vette és nagyon eltalálta.
Ma meg fürdőrucit vettem magamnak úgy hogy egy napja nem szoptattam, igy egész jól nézek ki (relative)

Timi! De jó, hogy megvagy!
Andi! Olyan édesek az ikrek.
Tegnap voltunk az ikerbabáknál látogatóba, lötyögött rajtuk az 50es body, nagyon furi volt ilyen piciket kézbe venni, de nagyon jó is! Közben még egy barátnőm megszült!

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


Marcikának boldog hófordulót utólag!

Ábelnek is boldog hófordulót!

Hiradó: szent dolog nállnuk is!

Kikuka: nállunk majdnem 4-szerese a dvd mint nektek! :oops: :oops: :oops:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


ANDI: Léna két hete csinlja velem majdnem ugyanazt, amit veled Petra. Most úgy ordít, hogy kb. 3 szomszéddal arrébb is hallani, no de ez itt a kertváros, nem egy panellakásos lakótelep!!!
Azt hiszem én is kezdek megőrülni tőle, de tényleg az idegeim cérna véknyak. Léni alszik egész éjjel, de ebéd utántól annyira hisztis, hogy nem túlzok 1 mp-re sem marad meg egyedül!!! :twisted: :twisted:
Jelenleg torka szadatából ordít, és hiába,a ha nem veszem fel soha az életben nem hagyná abba!
Azon gondolkodtam,hogy a családom mindig kikapja a kocsiból és az ágyból,nonstop kézben van, Apa detto. Kis probléma, azonnal az amit a gyerek akar, kézben és séta! Én ezt soha sem csináltam,na lehet,hogy már nem viseli el tőlem, meg a meleg, meg a fogzás meg nem tudom...de két hete van így!
Homeopátiás nyugtalanság elleni kúpot 10 perce kapott... :evil: :evil:
Semmi...nem tudom mi lenne a megoldás!

SOS..HELP!
Vendég
 


hoztam képeket:)

Kép

Kép

Kép
Kép
h@jni
 
 


meg lógok nyaralásos képekkel is, rakok azt is párat. :)

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
h@jni
 
 


Jutta, Léni reggel és este, de van hogy 10óraihoz is kap tápit. Összesen, úgy 600 ml-nyit. Teát vagy gyümilevet is kap, ebből megiszik 500-600 ml-nyit. Jó sokat pisil, de ha szomjas mindig kapja.

Nem szárad ki az tuti:)
Vendég
 


Jaj köszi lányok! Akkor a mi 500 ml-nk inkább kevés, de azért nem példa nélküli.

Azonban az egyik gasztros szerint kellene neki tápi és az Adaptamil HAT-t javsolja. Na erre a házidokink azt mondta, hogy az 500 ml folyadék szerinte is kevés, tehát szerinte is kellene akkor mégis a tápi.... de az Adaptamil HAT-ra csomó tejallergiás allergizál pl. PP Tündérkisasszony is, ezért ő a "csoda" tápit írja ki nekünk (azért én is mondtam, hogy még 1 "próbáljuk már ki" típusú dologba nem kezdenék bele, főleg ha szerinte nem lesz jó).
Mostmár csak az a kérdés, hogy ha az beválik, akkor ki (melyik gasztros) fogja nekünk ezt szakvéleményben is leírni, mert anélkül a K drága, de tényleg... :?

Hajni, priviben írd meg ti kinél voltatok! Mi szerintem ugyanoda megyünk!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Hajni nagyon gyönyörű fiacskáid vannak! Jó lehetett a nyaralás, szép helyen voltatok! Gyerekek élvezték gondolom!

Jutta! Az aptamil tök mezei tápi, Betti azt itta anno. Szerintem se kisérletezz!

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


eGYIK GYEREK SE ÓHAJT ALUDNI

remélem nem fáztak meg csak 26-27 fokosra melegedett a medencébe a víz,végülis a tenger se lesz melegebb

bocsi

Bibus 3 deci viz,tea,plusz *210 ml táp,tejpép hígan

Edit,Andi005
fog,mozgásfejlődés,szeparációs szorongás,HŐSÉG

nálunk is ez a műsor megy,délig még csakcsak aztán estig nyüszi

Hajni
gyönyörűek a képek,Marci nayon édes a kis szörfszerkóba :-)te csini vagy mint mindig ;-)
és Lilla egyre csajosabb

Kiri
sokak szerinta hal is allergizál :-)

azért ez a játszóterezés szerintem nem ilyen egyszerű,de majd meglátod ha nagyobb lesz Nadin :-)
Vendég
 


Ciripke
egy sztárfotó?a fürdőruciba ?

én családiba nőtem fel a mamám meg az erddőbe lakott úgyhogy erdő bogarászó,kutyaólba játszó macskabeöltöztető voltam,aztán tiniként belementem,hogy emeletesház,kisváros,egy év múlva visszamentem volna menekülve,de akkor már mindegy volt,az élet nem olyan egyszerű.mindenestre szerettem volna ha a gyerekeim falun ,de mindenképp családiba nőjjenek fel
Vendég
 


Na csajom már alszik rég, én is elteszem magamat!

26-27 fokos vízben max. nem kaptak hőgutát! Jó nekik!

Apa, holnap vesz etetőszéket (mi kb 2-3 hete kezdtünk csücsülni, eddig a pihiszék is megtette), én meg megyek a csoda tápiért holnap! Majd beszámolok... (ha egyáltalán megeszi a csajom... állítólag nagyon nem fini, dehát a régi Pregomin is elég gáz volt ő meg nyakalta) :arrow:

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Vigantol, nálunk 2 éves koráig, vagy amíg a kutacsa be nem nő. De csak az R betűs hónapokban kell adni.

Hát én nem nagyon adok Ákosnak, sőt nem is....

Hajni!
CSodálatosak a képek!
Az első a nyerő apával, nagyon jó elkapott pillanat. Tesók pedig látszik mennyire szeretik egymást. :)
Te, mint mindig nagyon csini vagy!

Ivás!
Passz. Napjában többször megiszik Ákos egy-egy kávéspohárnyi vízet. Na meg ott a cici, amit tényleg nem tudom. Dórka nem kéri? Ákos már kiabál, ha poharat lát nálam, és szerencsére csak vízet fogad el.
Próbáld naponta többször megkinálni. Nálam a fiúk imádták a üveg kispoharakat. VAgy janás csőrös üveget add oda neki, kiszolgálja magát, legfeljebb fecser. ;)

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Móni!
TEgnap nálunk is megvolt az első merülés....:)
Ákos elcsúszott a Manó medencéjében. TEljesen ellepte, csak meglepeten pislogott ki belőle. Utána folytatta a pancsolást. Ott álltam mellette, ilyenkor ki sem mozdulok a medencéből, de egy pill. volt az egész. Manó már attól sírt ilyen idősen, ha vízcsepp érte az arcát. :D

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Visszalapoztam!
Edit! Nagyon helyesek, Zép család vagytok a képen. Na és persze csini Anyuka vagy!!!!

Ádi!
Kis vagány a sérójával.
Ákost még nem nyírtam, Manót meg ollóval szoktam, géppel nem próbáltam. FÉltem, hogy pont a közepén járok és a gyerek feladja, és egy csík lesz a feje tetején. ;´
Gabcii, Andival együtt nagyon ügyeek vagytok az első nyírással.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Ákosnak is boldog hófordulót!

Talán délután jövők remélem a képig is eljutok!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Nemsokára megnézzük ismét a homokozót, hátha...
Hajni: nagyon szép helyen voltatok! A fiadról már a lányok elmondtak mindent! Fiúra nem mondunk ilyet, de gyönyörű ez a gyerek. Ha eljön az ideje, szegény lányok megszenvedik biztos! :D
Hasonlítanak egymásra Lillával, ebből következik, hogy Lillus is tuti nehéz bombázó lesz. Mi lesz veletek, ha eljön a kamaszkor? :P :wink:
Jolka: én is tartottam a hajvágástól, de inkább a hajnyíró, mint az olló. Abba ha beleugrik, megsértem vele. Ha meg a hajnyíróba mozdul bele, hát letolom kopira a sérót. Mindenesetre én is büszke vagyok magamra!
Timi: mikor aludtak el a lányok? Nem volt hideg a 26 fokos víz sztem.

Kérdés: fiús anyukák! a srácoknak mennyire lehet felhúzni a fütyijén a bőrt? Ádinak mostmár tuti, hogy fityma szűkülete van. 1 hónapja látta a doktornő, azt mondta hogy szűk, de nincs letapadva. A letapadást, miből látjuk??? Minden fürdéskor tornáztatom, de picit sem jön föl neki. Pisilni tud.
Mennyi idős korban csinálnak vele vmit és hogyan?

Kép
Kép
gabcii
 
 


Szia gabcii!
Mindenki másra esküszik. Állítólag jobb minél hamarabb túlesni rajta, ha szűkülete van.
Más szeritn egy éves kor alatt nem kell hozányulni, még tornáztatni sem, hisz még nő, és változik.
Manónak is van, de még megvárjuk a 4 éves kort.
Még azt is hallottam, hogy míg pelusos, nem kell hozzányulni, majd, ha szobatiszta lesz. (Tán nagyobb a fertőzés veszély a pelusban)
Gondolom, minél tovább halogatjuk annál rosszab lesz, mármint a gyerkőcnek. De még várok, mert, hátha Manó elintézi magának. ;)
Majd fürdés közben figyeld meg, hogy egyenesen pisil, vagy sem, nem dagad be neki...
Mindenestre a gyerekdokival, vagy szakemberrel beszéld meg, de még van időtök, szerintem.
Milyen jó akinek ánya van, nincs ilyen gond...

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok,

köszi a dícséreteket.

Gabcii:
mi most kaptunk beutalót a sebészetre, de a háziorvos szerint nem csinálják meg 4 éves kor alatt, de amíg nem szobatiszta addig biztosan nem ( Marci az). szval majd meglátjuk... én örülnék, ha ovi előtt meglenne. :oops: nekünk is szűkület.
ez egy fél órás műtét, Z plasztikának hívják.
Mi most kaptunk rá krémet, hátha.. Dermovate a neve, esetleg kérdezz rá.

Vigantol:
2 éves korig, 1 éves korig nyáron is, utána csak szeptembertől-májusig.

Timi:
hát, én 26 fokosba nem engedném. Nálunk most 33 fokos, de még ettől is paráztam, h megfáznak. :? :oops: Mondjuk a Balaton is 25-27 fokos. Oda meg engedem, na asszem meghibbantam. :wink:

Jutta:
nekem most szóltak, h ételallergia esetén emelt családi és kötgyógy igazolvány jár. Kérdezz rá, azzal tuti olcsóbb lenne a tápi.

Kép
Kép
h@jni
 
 


én is megtudakolom majd, csak szabin van a dokink.

Kép
Kép
h@jni
 
 


Helló


kukitémához nem tok hozzászólni,legalábbis etekintetben :-)

azt még nem mondtam,hogy megvolt az első szülöi az oviba ? :-)
aki kitalálja mi lesz ajele kap egy gifet :-)

na?illik hozzá :-)

Gabci
hogy mikor aludtak el???már tiszta ideg voltam, fél 10 körül még vígan volt mindegyik,én meg tiszta ideg mert apa fél 9kor ért haza,a héten mindennap 7-8 körül jön.Meg volt a vacsi Bibu csak nem alszik,átviszem a szobájába,csak nem alszik.Aztán úgy döntöttem megy az apjához én meg fürdeni.Átvitte elaltatta.Na mondom enyém a viéág,Majci is elaludt.Van egy sorozat most az rtl titkok vagy mi,még egyrészt nem tudtam végignézni,na mondom majd most.Negyed óra se tellik el az én drágám ordít.átmegyek hozzá és csak forgolódik,vergődik,ordít.Ez kb fél óráig ,cumi,visítás,itatás,cumi,vísítás,itatás,már olyan ideges voltam s fáradt és izzadt,hogy mondtam már mindent és ő meg érezte hogy milyen ideges vagyok és mégjobban ordított.Végül elringatam,még utána fél óráig hüppögött,ennyit a filmről :evil:
Majdnem 9ig aludtak.Maja meg tele van csípéssel :evil: ,csak Ő,szegénykém

Jolka
te hány fokos vízbe engeded be őket?
Bibus is szok merülni :-) de ő nagy vizicsiba

maja meg,frászt kap ha egy csepp víz az arcára kerül,ha a hajára akkor meg megakarja száírtani,kicsit .......,nem is mondok rá semmit
Vendég
 


Hajni
hát ezaz :-) én is először hidegnek talltam,aztán rájöttem hogy a Balcsi,tenger se melegebb.nem taknyosodtak meg úgyhogy 26 fok felett zöldet kapnak

Kép
hajvágás elött,nap végén ziláltan :-)meggy evés után

Kép
vágás után beszárítás nélkül

Kép
Vendég
 


Timi:
ha belemennek. :lol: :lol: :lol:
Marci a 30 fokosra azt mondta, h hideg, a 33 fokos ok neki.
Nekem meg az is hideg. :wink:
Aranyos lett Bibu a hajjal. :)

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!
Kaja: csirkemell, -comb, mellé újkrumpli negyedelve, fűszerezve, irány a sütő. Hideg koviubival... :wink:
Hű, Hajni! A gyerkőcök nagyon cukik egymáshoz bújva!
Merülés nem egyenlő elsüllyedni hirtelen valamiért(pl. megcsúszik) a vízben! (Azt minden gyerek csinálja! :lol: ) Ennek pont az a lényege, h tudatos a dolog és gyakorlatokat lehet belőle majd csinálni (pl. delfin, előre-, hátrabukfenc).
Nem tom mit akartam még...
Megyek vasalok, mert olyan klassz idő van hozzá! :lol:
Andi005! Ne említs meg minket neki, mert apám összebalhézott az anyósával (aki amúgy a nővére apámnak). Jobban jártok.... :lol:

Kép
ermoni
 
 


Hajni
enyimek belemennek :-) már most menne Maja,de 21 fokos

Marci a tengerbe se fürdött?

Bibu haja kissé avantgard
Vendég
 


Timi:
de, a tengerben fürdőtt, de az 29 fokos volt. :wink: meg valahogy az más. abba én is belemegyek, a 33 fokos medence meg hideg. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
h@jni
 
 


bocs, de angol a billenytű, így az ö=ő

Kép
Kép
h@jni
 
 


Az uszodavíz nálunk 31 fokos, néha én is hidegnek érzem, Nadi foga is vacogott már egypárszor :?
Lilla és Marci tényleg nagyon hasonlítanak egymásra.
Bibusnak nagy édes ez a haj, nekem nagyon tetszik!

KépKép
kertikiri
 
 


Timi!
Jajj, nagyon szép Bibi, maszatosan is.:)
Fogalmam sincs mennyi a víz hőmérséglete. Lehet 24-33-ig, nem tudom, nem mérem. Kéz meleg. A fiúk szeretnek benne lenni, de max. 15-30 perc alkalmanként. Ha kiveszem Ákost nem hideg a bőre, tehát tuti nem fázik. Én a kerti csapból engedem bele a vízet, és annyira meleg, amennyire a napocska felmeglegíti. Hétvégén még hordtam bele a forró vízet, de már nem kell. Ákoséba max 5cm a víz, Manóéba kb. térdik érő.

Én anno még a 19 fokos balcsiba is fürödtem, csak benne legyek, még a szám is lila volt. Akkor még minden nyarat ott töltöttünk, alföldi gyerekként.

Szerencsére nem betegesek a fiúk, nem félek, hogy megfáznak.
A tenger meg tényleg más...Az első 2 percben nekem az hideg, utána meg már nem számít.

Móni!
Viccnek szántam, tudom, hogy a kettő nem ugyan az. ;)

Ákos így mászik az udvaron, semmi sem zavarja. A betonon is már saját technikája van, hogy a térdén maradjon a bőr. Félig térden félig talpon jár. :D Ez a kiindulási pozíció. :)
Kép

És itt a cél, így többet lát. :)
Kép

még valami A fiúk atlétában vagy polóban alszanak.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


háállló
mindjárt lépek aludni a gyerekek mellé a habtapira, csak gyorsan bejelentkezem:

Bibu haja óriási. én is ilyesmit szeretnék! :D :wink:
Maja jele Shrek? 8) vagy Elmo .... :roll: :lol:

alvás: rövidujjú bodyban

ivás: fogalmam sincs. ebéd és vacsora után és előtt pohából isznak annyit, amennyit (pisi sok van), és csőrös itatóból egész nap megy a vizeskedés.
Zsu, ha kapnak szilárd vacsorát, akkor is benyomják a tápit (220 ml körül. bár Huba nem mindig).

merülés: Petra nem csak merül, de "seggeseket" nyom sorozatban a kádban :shock: feláll, és eldobja magát háttal, csobban hatalmasat, röhög, és újra kezdi. Huba mimózáskodik vízbe kerüléskor, de idővel megbarátkozik a közeggel :? (sztem a hajvágás a kádban még mindig).

szopit átütemeztem ebéd utánra: ivásnak és alvásbevezetőnek is megfelel. Kriszti, annyi azért nincs, h kiváltsam vele bármelyik étkezést 8) már nem bánom, ha vége lesz. szép volt, jó volt, elég volt...

du. jön anyukám. elvisszük hintázni meg fagyizni (új helyen nyitott a horváth cuki... isteni a fagyijuk! :lol: :oops: ). este leszek, mert jön meló :? :D
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


ja, még egy. csak mert vicces: nagyon egymásra találtunk, én és a kakaós jó reggelt keksz. minden nap megeszek egy csomaggal. teljes rákattanás. pedig nem szoktam (votl) kekszet enni :roll: kíváncsi vagyok, mikor jön a megcsömörlés. :twisted:

Edit, hajhullásod? az enyém megállt sztem..

még akartam vmit... mindegy :?

Kép
an°°di
 
 


Köszi a kukis válaszokat. Megnéztem és egész vastag sugárban pisil, nem ferdén. Mindenesetre alkalomadtán megemlítem a doktornőnek.
Nagyon lefáradtam a sétába, qva meleg van. Szétmegy a fejem, miegymás...
Ádi megint bealudt a hazafele úton, erre kaja és fürdés után megint 20 perc dumálás az ágyában. Talán most elaludt.
És indulás elött még gyorsan történt vele egy kis baleset.
Magára rántotta a hifit. Ugye az a földön volt az egyik hangfalon.
A mellkasán van egy karcolás, ennyivel megúszta és én is. Nagyon megijedtem. Annyira hagytam magára, amíg kimentem inni.
Most kicsit elkeseredtem lehet, hogy pici még, de már valalmennyire értenek a szóból. Ádi pedig nem fogad szót ha rászólok, hogy nem szabad. :cry:
Jolka: és Manónak eddig akkor semmit nem is csináltak a fütyijével? Mért kell megvárni a 4 éves kort? Kicsit sokallom.
Tök édes Ákos a képeken. Nem sokkolnál kicsit a méreteivel? Kíváncsi lennék.
Timi: Maja jele boszorkány. :D
Aranyos lett Bibu sérója. Asztem rövidebbre vágod. A fazon tetszik!
Ma a játszótéren beszédbe elegyedett velem egy apuka. Tapintatos volt, megkérdezte Ádi nevét, mielött bár mit is mondott volna. Aztán megjegyezte, hogy szóval akkor a fiúk táborát erősíti Ádika. Ennyire ne látszana ezen a gyereken, hogy FIÚ???

Kép
Kép
gabcii
 
 


ezt most leltem Virről,hát itt nem lesz 29 fokos a tenger az biztos
http://apartmanok.tvn.hu/info.htm

Andi


nem ,tudod ám kirajzolgat kekket meg elmót

állat a jele és olyan mint Maja egész nap....................

Jolka
jajj de kis husimusi,nagyon édes Ákos :-)

nálunk is ülve max derékig ér nekik a víz
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: