Új privát üzeneted érkezett!

Márti, szorítok, hogy tudjatok talizni (és persze hűsölni :wink: :lol: :lol: ).
Ayse-val beszéltük tegnap, hogy randizhatnánk majd egyet Keszthelyen a strandon, ők Vonyarcon lesznek 31-6-ig. Az még necces, hogy mi tudunk-e menni akkor, de ha igen, szólok. Számod megvan, és néha tessék olvasni minket!!!!

Manka, kik mennek Hozzátok? Tudják, hogy télikabátos buli lesz? :lol: :lol: :lol:
Képeket tegyél majd fel, ok??? És katicásbugyis Julcsit ne engedd Jack közelébe, ha kérhetek ilyet. :oops: :wink: :wink:
Vendég
 


Hahó????

Elromlott a babanet? Vagy a gépetek?
Mi délután strandoltunk, élveztük mind a ketten (-hárman). De ha Ti nem írtok, én se.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde!
Mi nemrég jöttünk meg Mankáéktól.

Manka!
Köszi a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat Bendegúzzal! Legközelebb nálunk talizunk most már aztán tényleg!

Majd még írok, sőt talán ha lesz energiám, és elmúlik a fejfájásom, még képeket is rakok fel.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti, örülök, hogy eljöttetek, jót dumcsiztunk, és a gyerekek is jót játszottak és csacsogtak.

Viszont én olyaaaan fáradt vagyok. Apa focizik, én meg bújok az ágyikóba a könyvemmel.

Holnap jövök.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Köszi a vendéglátást, nagyon jól éreztem magam! :)
Még így, a fiúk nélkül is. :lol:
A lakásotok meg nagyon szép, büszke lehetsz rá :)

Barbi

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Manka!
A lakásotok tényleg nagyon ízlésesen, és igényesen van felújítva, már a múltkor is megállapítottam. Tényleg büszke lehetsz rá! :)
Nekem is nagyon jól esett dumcsizni egyet!

A kiválogatott képek, majdnem mind portré egy-egy gyerekről, de ezek sikerültek jól :

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Nem adtam nekik címeket, csak ezeknek:

Pasik egymás közt..

Kép

Csajok egymás közt..

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jóreggelt!

Hát Bendegúzra nagyon jó hatással volt a tegnapi nap. Végigaludta az éjszakát este 9től, reggel negyed 8ig. Először, amikor 6kor felébredtem el se hittem, hogy nem keltünk fel még egyszer sem. Aztán belenyugodtam és aludtam tovább. :lol:
Reggeli után meg gyorsan elhúztunk hintázni kicsit, és most amíg alszik, én gyorsan összepakolok amit tudok.

Tünde!
Hol strandoltatok? Sóskával semmi gond nem volt ezek szerint?

Manka!
Remélem kipihentél minket. :) Röstelltem, hogy én meg sem kérdeztem mit vigyek, csak beállítottam innivalóval, de olyan hirtelen indultunk Bendegúzzal, nem jutott eszembe.

Azt nem is írtam megjegyzésbe, hogy az utolsó képen Jack nem kiabál, hanem áááásííít egy nagyot, belefáradt a bulizásba.

Majd még jövök, de Ti is gyertek! :D
Én aztán 3 hétig alig jutok majd gépközelbe, hiányozni fogtok ám!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Naaa!
Tünde!
Bojkottálod a topicot?? :cry: :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Bendegúz mostanáig aludt, én majdnem mindent összepakoltam. Csak persze az ő cuccait nem tudtam amíg aludt. :lol:
Jól elbeszélgetek itt magammal. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


No mindegy, azért elköszönök. Bár apának még se híre se hamva, de én optimista vagyok és remélem hamar elindulunk.

Tünde!
Nektek is jó nyaralást Balatonon!

A többieket nem tudom, de ha valaki még közben megy nyaralni, mindenkinek jó pihenést!

Ha esetleg közben gépközelbe kerülök, azért benézek ám! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Mártiiiii!
Jó nyaralást!!!!
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Köszi!!! :lol:
De jó, hogy végre jöttél!
Bendegúz alszik, rólam patakzik a víz, most nálunk 30 fok van a lakásban. Azóta is emlegetem a klímátokat!! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Dehogy bojkottálok! :lol: :lol:
Márti, jó nyaralást nektek!
Vendég
 


Képzeljétek, Fanni pár napja lépeget, ha fogjuk a kezét, sőt menetel mint a katonák, felemeli az egyik lábát szép magasra vízszintesen :D
Ezáltal a nagy felfújható labdát is rugdossa maga előtt, láthatóan élvezi.
Csütörtökön délután 1/4 2-6-ig meg sem állt, vagy mászott vagy ment.kivéve amikor evett, vagy pancsoltunk.

6 után már óriási hisztik voltak, de ha engedem aludni, akkor 11-kor is bulizik.
Úgyhogy tegnap vettem is neki egy szandit, nyugodtan meg lehet kövezni, bár ebben a topicban nem szokás, pláne a sértődés:
a Sárkány centerben jutottam hozzá, így is 2500 Ft-volt.
Azért vettem kínainál, mert egy eü főiskolát végzett szülésznő barátnémnak azt" tanították", h a betétes Siesta cipők nem olyan hiper-szuperek, mint ahogy be vannak állítva.

Természetesen ha a csukája rajta van azonnal enni kezdi, úgyhogy a gyerekülésben és a babakocsiban továbbra is mezitláb utazik.

Ja és tegnap lefoglalóztuk az új családiNAGY autót, ami nem kizárt, h a gyerekeink 1 éves szülinapján jön hozzánk :D :D :D -így dupla öröm lesz, már nagyon várjuk!


Biztosan jó lehetett a tali, h mások is voltak, a képek nagyon szupik, a két kislány irtó édes.
A fiúk is, csak őket gyakrabban látom.

Ja és Manka, jól látom, h Fisher Price-os bébitaxitok
(ha ezt így hívják) van? Jó?????????
Ilyet néztem én is, itt nálunk az Europarkban, csak nem lehet kipróbálni.


Márti, nektek jó pihit, ha egyszer majd olvasod!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Nna, most igyekszem én is bővebben írni.
Talis képek tök jók, Maja egész nagylányos lett, amióta nem láttam, és látom, a fiúknak is akadt közös téma: autószerelés. :lol:

Timi, már nekünk is van szandink. Igaz, én úgy kaptam a tesómtól (örököltük), és még csak felpróbáltuk, de mire kell, asszem kinövi. :cry: Én is gondoltam, hogy nyaralni elvisszük, mert Zita is imád lépegetni, és a fűben én se szeretek sokat mezítlábazni, mert vmibe tuti belelépek, és ezzel miért lenne másképpen Zita.
Én már totál össze vagyok zavarodva a cipőtémában, mert olvastam ezt is, azt is, a franc tudja, mi a jó, de azt hiszem megkérdezem majd a dokibácsinkat, nem mai gyerek, megvan a rálátása és a tapasztalata.
Milyen autótok lesz? Újan veszitek?

Mi holnap megint Balcsizunk, hurrá!
Kép
Vendég
 


Fanninak, Jack-nek, Bendegúznak boldog hófordulót kívánunk!
Vendég
 


A minap segítettem apának bicajt szerelni:
Kép


Ezt ma kaptam. Anya szerint jól áll, de én azért inkább leveszem:
Kép
Vendég
 


Képzeljétek, Zita milyen kis makimajom.
Uzsonnára pucoltam neki sárgabarackot, hát köszönte, ordítva, fejét elforgatta tudatta, hogy neki ez aztán nem kell. Jó, kivettem a kamrából az üvegeset.
Később hoztam be magamnak egészben, akkor meg jött kunyizni, és egészben már kellett, csak úgy harapta, öröm volt nézni.
Mondtam is neki, hogy nem irigylem majd a férjét...
Vendég
 


Tünde, Zita vödrös képe nagyon helyes!
Majd megosztod velünk a dokibácsid véleményét a szandiról?
A mi dokinénink fiatal és hát finoman szólva nem egy nagy koponya.Arról nem is beszélve, h minden alkalommal késik legalább fél órát, mindegy, h tanácsadás van, vagy betegrendelés.

Az tény, h mezitláb a legegészségesebb a babáknak, de ezt max anyósoméknál a kertben tehetjük meg, itt belelép egy érett szilvába, vagy almába legrosszabb esetben.

Új autó egy Lacetti Station Wagon(kombi) lesz, bordómetál, és valóban új lesz.Sokfélét néztünk, használtban csak a Mazdák tetszettek, de azok is baromi drágák.
Opelek utálnak minket, ha hiszitek, ha nem, 3 Opel volt eddig a két családban, egyiknek rendszeresen felforrt a hűtővize, másik folyton leállt, a harmadikkal jöttünk haza Bécsből és kigyulladt a motor útközben............nem kívánom senkinek.


Sárgabarit mi is ettünk pénteken, utána úgy összekakilta magát, h öröm volt takarítani. Ráadásul pancsoltunk közben. Még jó, h az úszógatyája volt rajta és az bent tart mindent :D


Zitának is boldog hófordulót :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is, csak mostanában kicsit összejöttek a dolgok. Apa soha nincs itthon, Jack alig alszik nappal (bár ma egész jól sikerült a délelőtti alvás).

Timi, de jó nektek, hogy lesz új autótok! Nekünk nincs se régi,se új :( , eddig úgy gondoltuk nem is baj, mert itt a belvárosban alig lehet parkolót találni, vagy beletolatnak, vagy ellopják, meg persze tömegközlekedéssel sokszor gyorsabb eljutni A-ból B-be. De most már nagyon szeretnék, mert így be vagyunk zárva a városba. Soha nem megyünk sehová, és én úgy szeretnék már kimozdulni, főleg amikor látom a Tündéék kirándulós képeit.

Cipő ügyben én sem ástam még bele magam,de lassan már tényleg aktuális lesz, Jack száguldozik a FP vízilóval, mint a szélvész, és amikor elfeledkezik magáról, egész ügyesen elácsorog kapaszkodás nélkül.

Timi, mi nemrég kaptuk a vizilovat, azaz már elég régen, de eddig ott csücsült a dobozában a Beckettsben, mert valahogy soha nem fért be a babakocsiba, vagy nem akartunk cipekedni, amikor arra jártunk. Szóval egész jó kis szerkezet, bár lehet, hogy én inkábbb olyat vennék, amire később rá tud ülni, és a szabadban is tud vele haladni. Bár azt sem tudom, hogy mennyibe kerülnek ezek. A viziló tolókáját is le lehet hajtani, és rá lehet ülni, de kint nem lehet használni, csak a szobában, a "kockaevés" funkció miatt.

Szép piros sapija van Zitának, bár egy kicsit meleg ebben a kánikulában :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Köszi Manka az infot viziló ügyben.Szobacirkálót akarunk mi is, majd ha tud magától is járni akkor kap egy kismotort és azzal pödörhet itt lent a játszótéren.

Fanni ma kivételesen reggel 8-11-ig visszaaludt, ha tudtam volna vele alszom, de nekiálltam a sztokásos házimunkáknak.
Egész héten 1-1 óráz sikerült napközben aludnia.
Most meg el kell mennünk pelenkáért, kajáért stb...
Sül a sütőben egy kis Sinlacos burgonyás pogi( Sinlac dobozában volt a recept, csak só helyett petrezselymet tettem bele), majd beszámolok, hogy ízlett a lédinek.8*8,/*/5++444/++95,36
+63+636-ezt Fancs írta nektek

KépKép
tibicsoki75
 
 


Viziló :D :
http://s52.photobucket.com/albums/g24/m ... h=imgAnch1

Timi, Sinlacos pogi tök jól hangzik, kíváncsi vagyok Fincsi mit szól hozzá. Szerintem én is felíratom holnap, vagy holnapután.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Megnéztem a videót Jackről.

Nagyon ügyes!!! :D :shock:

ayse
 
 


Köszi Ajse,
Éppen most csodáltam meg Andrist a másik topikban, a nagy szemeivel. Kicsit mintha hasonlítanának egymásra Jackkel, csak Andrisnál a meleg színek dominálnak.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Ez a hasonlóság nekem már régebbóta feltűnt csak nem mertem írni.

ayse
 
 


Ayse :D :D , én is amikor már elküldtem a hozzászólást, akkor gondoltam rá, hogy hmm-hmm... szabad ilyet írni??
Lényeg a lényeg, csudajóképű gyerekeink vannak :lol: :P :lol: .

Tünde, köszi a 10 hófordulós köszöntést, én is visszaköszöntök :wink:

Zitának és Bendegúznak Boldog Hófordulót kívánunkKép Kép !

Lányok, ezek a gyerekek két hónap múlva 1 évesek lesznek :!: :!: El sem hiszem, még csak most születtek.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka, tényleg jó, ha van kocsi, mi nagyon szeretünk kirándulni, de vonattal sokkal nehezebben indulnánk el.
Ma is Balcsiztunk, Zita olyan édes, mindig csapkodja a vizet, és persze mindig találja magát, aztán csak hápog. :lol: :lol:
Jack írtó ügyes azzal a FP bigyóval!

Timi, persze, megosztom majd, de még nem tudom, mikor megyünk tápit iratni.

Réka, Ágó le tud már feküdni?
Vendég
 


Szemét babanet :evil: :evil: :evil: , elszállt a cipős értekezésem :x . Na akkor még egyszer, röviden :? .

Tünde, de jó, hogy megint Balcsiztatok! Zita nem panaszkodik, hogy hideg a víz?

Szóval utánaolvasgattam a cipős témának, és én azt szűrtem ki belőle (van egy pár vonal), hogy legjobb mezítláb/zokniban, tehát a szobában semmiképpen nem kell cipő, kintre pedig olyan cipő a legjobb, ami olyan, mintha nem is lenne:
- ne legyen merev a talpa, szinte a lábbal hajoljon, ne csússzon
- ne legyen sarka
- könnyű, lélegző anyagú felsőrésze legyen
- ne legyen magasszárú, hogy a boka szabadon mozoghasson benne.
Azért én is kíváncsi vagyok mit mondanak a normálisabb gyerekorvosok.

Timi, te felpróbáltad Fancs lábára a szanditmielőtt megvetted? Bár gondolom szandit könnyebb venni, mint cipellőt.

Réka, hogy megy a felújítás?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, akkor a menő Siesta cipők ezek szerint kilőve? Merev talp, magas szár...
Én nem szeretem azt mondani, hogy anyáink hogy csinálták, DE az nekem is sántít kicsit, hogy a természet kialalkítja a baba lábát, olyanra, amilyenre kell. Szóval akkor miért kellene kitámogatni, stb.
Mindegy, asszem a héten elmegyek receptet iratni. :lol: :lol:
Vendég
 


Ja, Zita nem panaszkodik. Persze szoktatjuk egy kicsit, meg kivesszük az úszógumijából, én ált. hamarabb megunom.
Vendég
 


Igen felpróbáltam a szandit, kb egy fél cm- rel hosszabb, mit Findli zöldbab lábujjai :D
A játszótéren voltunk már zokniban is-mindenki hülyének nézett, de a fentebb olvasottak szerint mégiscsak jófej voltam :D :lol:
Van egy Zara-s csukája is, na az olyasmi, mint amit Mankaa olvasott, és van egy Minime, vagy valami ilyesmi nevű, az meg pláne puha, és hajlik a talpa, csak az még nagy.

Sinlacos pogi: az íze egész jó lett, ugye só helyett petrezslyem került bele, ette is rendesen, úgy látom ízlett neki.Megkóstoltam én is, nem rossz.

A problémám, h minden mennyiséget full pontosan kimértem, digitális mérleggel, de a cukrász férjem is alig bírta kinyújtani, mert ragadt az egész, úgyhogy berakta két lap folpack közé, és így sikerült.(Most lehet, hogy a 30 fok meleg miatt)
Plusz olyan zsíros a margarintól( Liga-mivel ezt tejérzékenyek is ehetik), hogy csak a párom szüleinél ehette ma délután a kertben, úgy, hogy csak egy pelus volt rajta.
Gondoltam ha megyünk az Europarkba pelust venni, közben nyammoghat vele.......hát már az első mozdulat az volt, h a gatyájára ejtette és csupa zsír lett.

Viszont a kertben tök jól elvolt vele, miközben sütögettünk, nyugiban meg tudtunk kajálni és beszélgettünk, ott üldögélt az asztalnál ő is, és szépen ette, meg szedte szét darabokra.

Szóval ha feliratod a pépet, számíts erre.Mondjuk a Sinlac alapjáraton is zsíros.

Jack nagyon vagányul megy a vizilóval!!!

Kép
A receptek két külön papíron vannak, nem a dobozban, a védőnő adta.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Meg se lehet ismerni Fannit ezen a képen!

Timi, akkor ragadós tésztánál a folpack a titok nyitja?
Vannak még ilyen praktikák a tarsolyodban? Légyszi, ne tartsd magadban! :D :?
Vendég
 


Ferkó a kádban :lol: :lol:

Tudtátok, hogy a gyerekek lába 4-5 éves korukig évente 2 számmal nő? Így 6-8 hetente meg kell vizsgálni, hogy nem szorítja-e a cipő a lábikót.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ja, és cipővásárláskor tanácsos minimum 18mm helyet hagyni a gyerkőc nagylábujja és a cipő orra között, hogy szabadon nőhessen a láb.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na megyek aludni, eleget okoskodtam mára :twisted: .

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Voltunk védőnőnél, mázsálás eredménye: Zita 8800gr és 77cm. 90gr-ot gyarapodott, és 4cm-t nőtt. Nem kevés ez a 90 gr 1 hónap alatt?? Szerintem jól néz ki, nem sovány, mindjárt megmutatom Nektek is. Ugyan annyit eszik, mint amikor kevésbé van meleg, de biztos több kalóriát éget ebben a melegben, és az ácsorgással is.
Én meg fél kilót fogytam! :lol: :lol: :lol:

Megkérdeztem a cipőt. Szerinte olyan legyen, ami tartja bokát, mert: ha nem tartja semmi a bokát, akkor ahogy a lába előremegy, mintha kicsit be lenne előre hajlítva a bokája, a gerince, ill. a medencéjénél is dől előre, és nem tudja stabilan tartani magát. És kialakul egy rossz tartás. Ezt be is mutatta, elég meggyőző volt, de akkor se győzött meg. Ja, és szerinte itthon is legyen rajtuk, egyrészt az előbb írtak miatt, másrészt ha cipő nélkül tanul meg menni, utána nem lehet ráadni, mert nem viseli el.
Lányok, szerintetek????

Ezeket most csináltam keveset hízó Zitáról, van egy közeli is a sonkákról. :lol: :lol:

Kép Kép
Vendég
 


Tünde, Zitára nem lehet azt mondani, hogy sovány, nagyon kis guszta.
Cipőkérdés: ez az otthon is cipő a lábra már egy elavult nézet, ezt már nem is találtam semmilyen mai könyvben.
Az "elsőlépés" cipőkről az összes angol nyelvű írásban az van, hogy ne legyen magasszárú, vagy finomabban fogalmazva "a legtöbb szakértő egyet ért abban, hogy ne legyen magasszárú".
Ilyeneket ajánlanak:
Kép Kép
Persze az is más kérdés, hogy itthon mit lehet kapni, még nem néztem körül.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, hát ez az, hogy mindenki mást mond. Én azt hiszem, itthon jó neki cipő nélkül, majd csak kintre kap, ha már jobban megy.
Vendég
 


jajjjjjjjjjjj Zita sonkák, nagyon cukik, főleg a cumikás gazdájuk :lol:

cipőügy: egy lépés előre, egy lépés hátra :roll:


Én kb 2 órája mázsáltam le Fannit, 8350 gr volt.
2006. 04.25.-én volt 7280 gr.............

Folpackos trükk-a férjemnek vannak ilyen ügyeskedései, ő a kreatív.

Végül pár kép Ferkóról, és mivel patkányos topik vagyunk ajánlom figyelmetekbe az utolsó képet :lol:


Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, FanniFerkó nagyon édesen alszik, annyira bírom ezeket az alvópózokat! :wink: :lol:

Az utsó képen patkányok, vagy egerek vannak? És melyikőtök gyűjteménye ez a nagyon barátságos, emberek kedvence rágcsáló??? :oops: :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Jack ma nagyon nyűgösen ébredt, 38.4 volt a láza, kapott Germicidet, ami levitte a lázát, és olyan jókedvű nagydumás lett, ment a glugyglugy, meg a gagygagy. Aztán nagyot reggelizett, és most alszik. 2kor van orvos, leviszem megmutatni, remélem semmi komoly.

Tényleg nagyon jók ezek az alvópózok :lol: :lol: , és az ázott csatornapatkánygyűjtemény :lol: :lol: :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, az én gyűjteményem, közel 11 év alatt jött össze.
A benzinkutakon árulták és mindig megesett rajtuk a szívem, mert senki nem vette őket.........egyébként patkányok.

A blokkon úgy szerepeltek, mint szürke patkány :lol:


Alváshoz annyit, h ti éjszakára mit adtok a gyerekekre ebben a melegben?
Nálunk van vékony hálózsák, de abban nem tud elaludni, mivel este 9 kor is közel 30 fok van a szobában.Így ujjatlan bodyban, vagy rövidujjúban alszik.Takaró nélkül, mert hajnalban is max 26 fokra hűl le a levegő.
Napközben csak a pelus van rajta.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Manka, remélem Jack-nek nem lesz semmi komolya baja! :wink:

Timi, én ha nagyon meleg van, csak pelenkában altatom Zitát. Ha kicsit hűsebb, lemegy 20 fok alá, akkor vékony hálózsákban, mint ma éjjel is.

Kép

De látod, ez sem tökéletes, mert az egyik lábának melege volt, a másik keze pedig fázott. :lol: :lol:
Vendég
 


Manka, mi volt a dokinál?
Vendég
 


Sziasztok!

A doki (helyettes, a miénk nyararl) azt mondta, hogy semmi komoly, valami kis vírus, lehet, hogy lesz hasmenés és/vagy pöttyök. Ma már nem lázas, nincsenek pöttyök sem, és a hasa sem megy, viszont nagyon nyűgi.

Zita milyen kislányos a reggeli képen.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tibicsoki!

Nagyon tüncibünci Ferkófanni!

A patkányok meg örök életükre hálásak lehetnek Neked!

ayse
 
 


Zita nektarint evett:

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Ragacsos Zita :lol: .

Tegnapelőtt apa hazaállított egy Adidas cipővel, az Outletben vette, "nem lehetett nem megvenni". Tényleg nagyon jól néz ki, de méregdrága volt, én nem vettem volna meg. Persze Jacknek tetszik, bár még jócskán nagy rá.
Kép

Begurult a labda... :lol:
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, Fancsnak is tök ugyanez volt a baja, csak két napig volt láza és ennyi.
Rosszcsontkodni simán tudott.
Csatornapatkányok igeeeeeeeeen-végre más is felismeri a hivatalos nevüket :D

Ayse, köszi F és a patkányok nevében is :lol:
Ennek a Fannilánynak annyi arca van egyébként, h én is csodálkozom.

Zita nektarinevése kísértetiesen hasonlít a mi uzsizásunkhoz, csak az alma és mazsola volt megfőzve és kicsit pépesítve.
Tünde, Ti Horvátország melyik részére mentek nyaralni?Visztek magatokkal etetőszéket is vagy hotelben fogtok pihizni ahol van minden?
Az egyik utazási irodában modta a csaj, h a horvátok nem a gyerekbarát ellátásról híresek, olvastam Prüntyi beszámolóját, elég gáz, h a kismedencében hideg a víz, és, h a babakocsi nem fért be a liftbe.


Ebben a melegben teljesen kikészült a bőröm és a hajam. Kb 24 óránként kellene mosni.Ősszel beszereltetünk egy klímát az tuti.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Kicsit sötét,de azért látszik a lényeg :D
http://s52.photobucket.com/albums/g24/m ... h=imgAnch1

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?