Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, Anna, elterelted a figyelmemet!!! Azért jöttem, hogy szóljak, hogy ma már lényegesen jobban vagyok!!! :)

De mi van Marcikával??????

meri
 
 


Szia Meri! :) Nagyon örülök, hogy jobban vagy!!! :) Gondoltam Rád!
Egyébként de azt mondta még jó múltkor aztán köv. alkalommal már azt írta a kiskönyvbe, hogy C3000. Most meg másik doki vizsgált!

Marcika, remélem nem haragszik meg Gigi :oops: de fejjel lefelé van :) :) :) Drukkoljunk továbbra is, hogy ilyen ügyesen úgy is maradjon most már :)
Vendég
 


Már nem nagyon van helye össze-vissza forogni, úgyhogy így fog maradni. :) Mondjuk tudtam, hogy Gigi csak bebeszélte magának, hogy visszafrdult. :lol: 8)

meri
 
 

 
 

De jó, hogy mindenkinél minden rendben van!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én is mutizok képet:
Kép


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, te is helyes kismami vagy, de én Zsombiba vagyok szerelmes!!! :lol:

meri
 
 


Jaj Márti :) Tündéri kisfiú Zsombi :) :) :) Gyönyörűséges! Én is beleszerettem!
A pocakod is aranyos nagyon :)
Vendég
 


Csajok!
Van egy nagyon kedves, lelkes, tehetséges, igen fiatal ismerősöm, aki gyönyörűen fest. Szívesen pingál ki babaszobákat, és mivel még nem befutott művész, olcsón dolgozik. ;) Szóval ha esetleg érdekel ilyesmi, szóljatok! De azt is megköszönném, ha ajánlgatnátok őt, ha alkalom adódik. ;)
Egy volt tanítványról van szó. :D

meri
 
 


Hali!

Hoztam egy képet, légyszíves mondjátok meg nekem, h szerintetek lent van e már a hasam?! szombat este óta olyan szúrásokat érzek a méhszáj környékén vagy már nem is tudom hol :oops:

Kép
Vendég
 


Én ehhez nem tudok hozzászólni... De akár lent van, akár nem, szokd a gondolatot, hogy hamarosan szülni fogsz! :D Bár, én még mindig drukkolok egy hét túlhordásnak... :lol: Tudod, csak hogy ne legyen Skorpió. :wink: :lol: 8)

meri
 
 


Meri! :lol: :lol: :lol: kösziiii! én is drukkolok magamnak ehhez :oops:
Vendég
 


Hűűű, lehet, hogy pont a szülinapomon fog születni akkor... :oops:
:lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Anna:sajna én sem értek hozzá, hogy most hol is van a pocid????????????Szerintem középen :oops: :mrgreen:

Rakok még képet, mert a másik topikban nem látták jól a pocimat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hihihi! Zsombinak is van! :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Újra megnéztem a képeket, és újra megállapítottam: Szoni olyan, mint egy kis angyalka!!!! :D

meri
 
 


Meri: :lol: :lol: :lol: :lol: na igen jó étvágya van a fiamnak!!!!
Szoni angyal :shock: 8) .......igen úgy néz ki!!!!!Na majd kölcsön adom egyszer, hogy edződj kicsit!!!!! :wink: Bár ő legalább nem csak leszedegetné a kis kincseidet a szekrényről, de le is törölgetne alatta ha megkérnéd!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsombi is feltörölte a padlót vagy mi. :lol:
Egy szónak is száz a vége: nagyon klassz kis családod van! :)

meri
 
 


Fellendítem a topikunk forgalmát, bár újabban a paramami név jobban illett volna rám. :D

Kép Kép Kép

meri
 
 


Sziasztok!

Meri! Tündéri kislányod van :) :) :) és még fokozhatnám, de tegnap megtettem már msnen :)

Márti! Nagyon-nagyon szépek vagytok!!! :D

Képzeljétek este alig aludtam valamit... Annyira égett a gyomrom, már hányingerem volt, úgyh kínkeservesen ittam a salvus vizet, de már az sem segített :cry: Van valami ötletetek?! Bár már szinte mindent kipróbáltam, és mégis liftezik a torkomban az a rohadt sav :evil:
Vendég
 


Anna, Rennie? Képzeld, nekem most mondták, hogy a Mg-ot, amit szedek törjem össze, oldjam fel mielőtt benyelem, akkor nem jön a sav... Érdekes különben, amit mondasz, nekem napok óta ilyenem van, már nem tudom, mit egyek. Próbálom figyelni, melyik kajától lehet, de semmi...

meri
 
 


Meri, próbáltam már a Rennit is, de sajnos az sem segített egy idő után. Akkor vettem salvus vizet, ami nagyon jó volt tényleg, azonnal elmulasztotta a savat, de mivel annyira sz@r ízű, így nem sokat ittam belőle, és csak állt a hűtőben, mostanra meg már lehet kimentek belőle a fontosabb cuccok, vagy hozzászoktam, mert már az sem hat fél óránál tovább. :roll:
Vendég
 


Ja, a magnecitráttól nekem is nagyon égett a gyomrom, ezért is tértem át a magne B6ra. De most már azt se nagyon szabadna szednem...
Vendég
 


Nálunk a párom szokott homeós bogyót szedni a gyomorsavra, de az csak akkor jó ha az elején elcsíped, vagy tudod hogy na ettől égni fog!!!!
Más ötletem nincs. :roll:
Ja vasat nem szedsz Meri?????
Én tudok egy jó löttyöt az természetes ha érdekel??????Én kicsit vérszegény vagyok!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bocsánat Lányok, hogy ide pofátlankodom, de Annácska régi jó ismerősőm :wink: !
Szerintem az a gond, hogy a pocakod nagy nyomása miatt nem zár rendesen a gyomorszájad és visszafolyik minden a nyelőcsövedbe. Az nagyon fájhat!
Véletlenül se próbálj meg teljesen laposan feküdni, inkább egy jó nagy párnával félig ülve aludj! Tudom, hogy szörnyű, de már nem tart sokáig! Sokszor és csak pár falatot egyél és kerüld a savas dolgokat! Időnként pár szem háztartási keksz is felszívja a felesleges savat.
Valószínűleg kicsit felmarta a gyomorsav a nyelőcsöved alját és ezért a nagy fájdalom, most kicsit gyulladt és nem fog elmúlni egyik pillanatról a másikra!
Már csak pár nap van hátra!!! Szorítok nagyon!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok,

én is idejutottam :oops: :oops: :oops: és mint látom rólam mindent tudtok már :lol:

márti,
rád sokat gondolok és örülök hogy minden ok :D

anna,
neked nem tudok mit írni :lol: :lol: :lol: :lol:

meri,
veled meg folyt.msn ha leszel :wink:

ne harizzatok de most úgy kavarognak bennem az érzések meg minden hogy nem vagyok a helyzet magaslatán,nem nagyon tudok mit írni :roll: kicsit még nyalogatom magam mert most kismama vagyok és mindent szabad :mrgreen: aztán jövök írni is :wink:

puszi nektek
Vendég
 


Szia Éva! :)

De megörültem, hogy láttam írtál :) Oké, köszönöm a segítséget, megpróbálok ezentúl úgy aludni.
És köszönöm a szorítást is! Én is gondoltam Rád, mikor volt a hsg! :)

Puszillak!
Vendég
 


Éva, gyere gyakrabban! Szívesen látunk! ;)

meri
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Merikém!
Nagyon kedves vagy, de én itt nagyon megbántottam valakit igazságtalanul és nem szeretném a jelenlétemmel zavarni!

Éva

Kép
balimama
 
 


éva,
:shock: igen,valóban megbántottál és igazságtalanul is de hát rég volt,talán igaz sem volt :wink: ráadásul nagyon becsülöm benned azt hogy vállaltad/od és úgy érzem hogy azért próbáltad korrigálni is és mint mindekinek,nekem is a segítségemre siettél mikor volt az a hepatitis mizéria amiért nagyon hálás vagyok!summa summarum,nagyon örülnék ha jönnél közénk és sok szeretettel várlak én is :D legalább nem kell nyomoznom ha hallani szeretném mi van veled :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

puszillak
gigi :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!! :lol:

Képzeljétek, vettünk autósülést!!! Isofixes, apa nagyon boldog! :D És nagyon olcsón megkaptuk, szinte szégyelltem magam, ennyiért elhozni. :D
És vettünk forgót is!!! És apa olyan ügyes!!! 4 góliát elemmel működik, és apa megcsinálta, hogy árambadugós legyen!!!
És egyébként is olyan készülődős hangulatban vagyok!!! És olyan boldog vagyok!!! Áááááá!!! :lol:

Remélem, ti is jól vagytok!!! Pusza!

meri
 
 


meri,
de jó volt olvasni a soraidat :lol: :lol: :lol: :lol: szó szerint mosolyt csaltál az orcámra :mrgreen: ez a készülődés valóban annyira jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó,főleg mikor tombol a fészekrakó ösztön is hozzá :wink: élvezd ki mert a másodiknál már nem lesz így :roll: :lol: nekünk is mindenünk megvan és úgy szenvedek hogy alig kell vmi :shock: :twisted: ezért aztán pár dologból most duplán van,van pl már 3babakocsink :mrgreen: :mrgreen:
de jelentem kész a kórházi pakkom és a kiságy is a helyére került és olyan totál kész van hogy már a baldachin is rajta van és ahányszor elmegyek elötte annyiszor nézek bele :roll: :oops: :lol:szóval mi is sokat deolgoztunk most a hétvége alatt 8) hirtelen két ismim is megszült a 36.héten és bár nem tervezem még azért betojtam hogy ha akármi lenne nincs kész minden :roll: már csak a kariajikat kell megvenni és tádáááááááááááááááááááám,egész nap csak a pocakomat fogom simizni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nem vagyok lazamami. :cry: :cry: :cry:
Már megint nem jó a cukrom. Most a reggelis verzió volt, de ez is 7,1. :cry: :cry: :cry:

meri
 
 


Meri:és akkor most mi lesz?????Ez nagyon magas?????? :roll: Nem értek hozzá, de próbálj meg nem idegeskedni, mert az nem tesz jót Biusnak!!!!!
Ma megyek védőnőhöz meg dokihoz majd jelentkezem!!!!
Remélem ezt leszámítva mindenki jól van!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Védőnő lazán 10 kg-val többet mért mint amennyi vagyok :shock: :shock: :shock: , így addig nem nyugodtam míg meg nem találtam a saját mérlegemet:azon 3 kg a többlet, 10 kg-ot csak észre vennék, hogy hova ficcent fel!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:
Kicsit vérszegény vagyok, de ezt én is kiolvastam a leletből :lol: , így iszom rá valami lötyit ami természetes dolgokból van, így az emésztésem sem látja kárát!!!! :lol:
2 hét múlva megyek UH-ra , tök jó mert én azt hittem csak a 30-dik héten kell, már alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!Lehet fogadásokat kötni!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


meri,
no para,ezt szvsz egy laza 180as ch diétával nagyon szépen kordában tudod tartani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!semmi baj nem lesz meglátod :wink: ennél nagyobb gond sosem legyen :roll: ha gondolod szívesen előtúrom azt a paksamétát amit én kaptam anno bnél a dokimtól hogy miben mennyi ch van........

márti,
örülök hogy minden ok :lol: és mé ennyire pancserek ezek a védőnők :twisted: :twisted: ?sikersztorit róluk még sosem hallottam senkitől :lol:

rólunk:egy ujjnyira nyitva,keményedek és kb akármikor indulhatunk :lol: :lol: :lol: :lol: b innentől kezdve volt még bent 5 hetet :mrgreen: na jó,mondjuk vele nem keményedtem.......de csajok,ez annyira az újdonság varázsával hatott rám hogy én is jól beparáztam :roll: :oops:aztán megjött a streptococus eredményem,ami negatív,de találtak helyette vmi más pacifüyit :roll: gondolom kapok majd rá vmit,holnap kiderül.....
Vendég
 


Jó reggelt ParaMamik! :lol: :lol: :lol:
Anna, csatlakozz te is! :lol: :lol: :lol:

Márti, de jó, hogy mész már uh-ra!!! Szerintem még mindig fiú, de drukkolok egy kiscsajért! :D Egyébként meg írtam emilt! :D

Gigi, megköszönöm, ha előtúrod! :) Már lehiggadtam ám tegnap óta! Merthogy rájöttem, meg olvasgattam, hogy azt fogják mondani, hogy diétával tartsam 7 alatt, méregessem itthon. Na most itthon nekem még 6 fölé sem megy soha... Arra gondoltam, hogy lehet, hogy az a bibi, hogy én soha nem eszem reggel 7-kor???? Azaz a 7 órás reggeli után csak rendelőben mérnek!!!! Szerintetek? Dr. Gigi??? :wink: Na mindegy, nem is izgat, mert azt olvastam, hogy az a káros a babókának, ha rendszeresen jóval 7 fölött van, ez pedig ugyebár kizárt, hiszen a reggeli a legmagasabb, és az is határeset... Na most megnyugtattam magam. :D

Gigi, nem szabad ám kismamikat így felizgatni!!! :lol: :lol: :lol: Húúúú, de izgi!!!! Innentől kezdve, ha eltűnsz, mindig azt fogom hinni, hogy szülsz, úgyhogy tessék mindennap bejelentkezni!!! :D

Annácska drága!!! Gyere ide is!!!!

Éva, te meg tarsd be az ígéretedet! És nyugtass meg mindenkit! :D

Na szép napot mindenkinek!!!!

meri
 
 


Sziasztok!

Meri, nem tudok mit írni, semmi nem történik velem... Ma reggel egy smsre ébredtem, egyik barátnőm írt, hogy hajnalban megszült... És most már minden novemberre kiírt ismerősöm túl van rajta, csak én nem :roll:
Amúgy az nem tudjátok mit jelent, hogy nem túl aktív már a baba? mert neki ezért indították meg, de nekem meg tök sokat mocorog még mindig... De mondjuk reggelente már nem Ő ébreszt :roll:
A hasam állandóan, egész nap keményedik, van mikor a derekamba is belenyilal, más semmi különös nincs.

A cukorhoz nem tudok hozzászólni, de tényleg nem olyan rettenetesen magas ez, és sztem is csak egy lájtos diéta kell majd.

Gigi, puszi :roll: nem tudok mit írni :lol:

Márti, én pedig továbbra is kislányra tippelek :)

Na puszi
Vendég
 


meri,
megtaláltam,viszont kéne egy cím msn-en smsben vagy priviben hogy fel tudjam adni :roll: örülök hogy lehiggadtál mert azt is akartam mondani tegnap csak elfelejtettem hogy a cukorhatár dokira és h-ra változó.én már hallottam olyanról akinél eleve 7,5 a határ 8) nekem bvel 6,8 lett és ezzel fogott a dokim 250es ch diétára amit igen igen lazán kezeltem :oops: :lol: :lol: :lol: és tádáááááááááááááám itt vagyunk :lol: egy ismimet meg akivel ugyanaz a dokink 8,1es cukorral 180as ch diétára fogott,de még ezzel sem küldte diabetológiára.más doki meg 6os cukorral hülyére rémisztget és kitesz annak hogy heti 3X fél napokat üljél terhesen a diabetológián azért hogy azt mondják csak így tovább,diétázzál csak :twisted: :twisted: :twisted: szóval szvsz az hogy otthon méred nagyon szuper és ez meg egy diéta bőven elég!és amagas cukor télleg csak akkor gázosabb ha más tünet is van mellette pl,sok magzatvíz,meszesedő lepény ect........de nézz meg engem,jó cukorral elsőfokú volt a lepény a 30.héten :roll: szóval tul képpen még ez sem jeletn semmit :lol: :lol: :lol: summa summarum:kb semmi nem jelent valamit :mrgreen:

ne idegeeljé ezzel az aggódással mert visszakapod :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nincs annál idegesítőbb mikor egész nap csörög a telód hogy na,egyben vagy még :? :twisted: :twisted: :twisted: szóval ha egyszer vétletlen ki lennék kapcsolva akkor sem szülök csak besokalltam az érdeklődőktől :lol: ha szülök csak egyszerűen nem veszem majd fel :mrgreen: de igérem első kézből fogtok értesülni :wink:

márti,
mit kapok ha kitalálom :lol: :lol: :lol: ?csaj :mrgreen:

anna,
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Paramamik?????????????Akkor jó helyen járok!!!!! :?
Dilidokim tegnap bevéste a kiskönyvbe, hogy CX=2200 és nem szólt semmit!!!! :shock: :shock: Persze azóta már beszéltem 1-2 emberrel(köszi Meri a mailt) és ez nem ritkaság többedszer szülő nőnél, de azért szólhatott volna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Anna:már nincs sok hátra ne add fel!!!!! :lol:
Én már izgulok helyettetek is!!!!!! :wink:

Gigi:na igen ezért kéne titkosítani a szülés várható időpontját, mert a sok kedves rokon mind megjegyzi!!!!!! :shock: :lol:
Én ezért mondom, hogy február eleje(de szerintem előbb fog jönni, ahogy a tesó is)!!!!!!
Lány vagy fiú.............végülis totálisan mindegy, csak már kicsit beleéltem magam a lyányba :lol: , meg vettem egy édes fodros rugit, szépen nézne ki benne ha kukis!!!!! :lol: :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jelentem, ebéd után mérve vércukorszintem 4,3. :lol: :lol: :lol: Kitaláltam, hogy dokihoz már a kis listámmal fogok menni, úgyhogy méregetek. :lol: Most meg futok tovább, mert megyünk még el apával. :D
Pusszancs!

meri
 
 


márti,
belőled is ki fog esni ez a gyermek :lol: :lol: :lol: érdekes dolog ez amúgy,mert nekem bvel a 30.héten C2111 volt :shock: és mivel első baba volt gondolhatod hogy halvány fogalmam sem volt róla hogy ez mit jelent,dokim meg nekem sem kommentálta..... és akkoriban télleg laza voltam és pont semmi nem érdekelt :lol: :lol: :lol: így nem is tudtam meg csak vmikor mikor már a másodikat tervezgettük :wink: me hogy akkor már nem voltam olyan laza :? most meg a 36.hétig C 3000 volt és má azon aggódtam hogy banyek,így sosem szülök :mrgreen: de jó lenne C 2111 má :roll: :lol: na jó,tul képpen azt akartam kihozni hogy én C2111el még 11 hetet voltam el :mrgreen: és első volt nem harmadik és normálisnak vette a dokim mert semmit nem szólt rá :wink: úgyhogy te csak legyé laza :mrgreen: :mrgreen:

fiú-lány:igen ez valóban ezért kínos,tudod én is elkezdtem vásárolni meg hímezni a 18 hetes uh után és aztán mikor kiderült hogy annának igencsak benézték úgy eszembe jutott hogy ha most kiderülne hogy lány vicces lenne a fiús ruhákkal meg a marcis képkerettel meg mindennel :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

Lejjebb van már a hasam? :roll: Bocsi, hogy ilyen szexképet csináltam, de így jobban látszik talán...

Kép
Vendég
 


Meri, tök jó a cukrod :) nekem ennyi volt az éhgyomri... (4.2)
Vendég
 


Anna, ne hari, pocakügyben még mindig nem tudok nyilatkozni. Annyit tudok, hogy ugye azért kerül lejjebb, mert beáll menetkészre, ez azzal is jár, hogy már nem forog... De ez az infó, gondolom, rajtad nem segít. :) Viszont újra csak azt mondom, hiába figyelgeted magad, hidd el, nemsokára szülni fogsz!!! De ne siettesd, én itt direkt drukkolok neked, hogy még 16 napot bírjon ki!!! :D Húúúúú, csajok 16 nap múlva 31 éves leszek!!! Ááááá!!!!

Egyébként iszonyatosan fel vagyok pörögve!!!! Mégiscsak lett pelenkázósszekrényünk. :) Lassan az ágyat is összerakjuk. :D Ollllyan izgi!!!! :D

Szombaton meg megyünk uh-ra!!! :)

meri
 
 


Hm... Újabb elméletem van: lehet, hogy nem bírom a tejet???? Rizse ebéd után 3,7! De!!! Bármilyen reggeli tejjel után: 6,8 sőt 7,5!!!! Dr. Gigi???? ;)

meri
 
 


Sziasztok!

Meri, vártam ám ma, hogy mennyit mértél reggel, ha lesz időd azért írd már meg légyszi :roll:

Voltam ma dokinál, még mindig nem vagyok nyitva :roll: C2000 továbbra is, sőt még azt is mondta a doki, h nagoyn fönt van még a feje... A ctg-n is minden rendben volt, semmi fájást nem mutatott, pedig néha úgy keményedik a hasam, h alig kapok levegőt is :? Gergőkém szivecskéje 140-150 körül mozogott.
Voltunk uhon is, 2999grammos :) lepény II. fokban érett, fejvégű, de olyan hülye pózban volt, hogy oldalra kellett fordulnom ahhoz h lássa a pocakját rendesen :roll: Amiről én eddig azt hittem lent az oldalamon, hogy a keze, az a talpa volt :)
És olyan gyönyörűűűűű arca van :) :) :) Mint a hülye apjának :oops:
A sreptococcusom is negatív lett istennek hála :roll:

Gigi! most láttam, hogy hívtál, ne haragudj, miután letettük, úgy bealudtam... most keltem fel.

Márti, ugye megnyugodtál már egy picit?

Puszi, és írjatok sokat :)
Vendég
 


Sziasztok!

Húúú, Anna, annyit gondoltam ma rád!!! Ne aggódj, Gergőkéd szeretne a kedvedben járni: Nyilas lesz. :D

Hát, nálam úgy tűnik nem a tej a nagyobb gáz... Tej nélküli reggeli után: 6,7. Mondjuk jobban hangzik, mint a tegnapi. :D Nem kísérletezem tovább, majd kedden megmondják, mi legyen. AZ a baj, hogy én alapból nem szeretek enni, nehezen szánom el magam, ez meg még jobban veszi el a kedvem, legszívesebben nem ennék semmit. :cry:

Én is nagyon szeretném, ha írnátok sokat, mert néha úgy érzem, saját magammal beszélgetek! :(

Ma egyébként rettenetesen rossz napom volt, alig voltam magamnál. Le kellett mondanom az egyik gyerekemet, mert annyira gyenge voltam, hogy úgy éreztem, ha nem alhatok, meghalok. :) Több mint 3 órát aludtam!!!! :shock:

meri
 
 


Jaj, Gigivel beszélgetve eszembe jutott egy sztori a feledékenységemről. :lol:

Szóval beszélgettünk apával, hogy mostanában Biuska miket csinál... De vmi miatt félbe kellett szakítani pár percre (telefon vagy jött vki, erre sem emlékszem :lol: ). Aztán amikor vége lett, apa kérdezi, szóval? Én meg: mi szóval? -HOgy mit csinál? -Ki mit csinál? -Hát a gyerek? -Milyen gyerek??? :shock: Nem írom le szó szerint apa válaszát! :oops: -Hát ami a hasadban van.... Olyan jót nevettünk, hogy ennyire hülye azért nem lehetek!!! Így elfelejteni, hogy a saját (!!) gyerekemről beszéltem!!! De simán képes vagyok mondat közben is elfelejteni, mit akartam. :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Csajok, nem lehetne, hogy írjatok is???? Így nem érvényes!!!!! :? :lol: 8)

meri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: